آرزو چگونه برآورده می شود

 
helpkade
آرزو چگونه برآورده می شود
آرزو چگونه برآورده می شود

ایران ان ال پی – ایران ان ال پی- وبسایت آموزش ان ال پی – آموزش رایگان برنامه ریزی عصبی زبانی

آیا می‌دانید که از این جهان چه می‌خواهید؟ آیا می‌دانید که شما خالق زندگی‌تان هستید؟ آیا از اینکه آرزوهای شما به تدریج ساخته می‌شوند، باخبر هستید و از آنها لذت می‌برید؟ ما باید بدانیم که چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ تا شوق یک آرزوی تازه را در وجودمان حس کنیم. 

 

اگر شما جزو معدود افرادی هستید که به این سؤالات پاسخ مثبت می‌دهید و از ساخته‌شدن تدریجی آرزوهایتان خوشحال هستید، در این صورت می‌دانید که چه کسی هستید و معنا و مفهوم زندگی‌تان را درک می‌کنید.

 

آرزو چگونه برآورده می شود

و اگر مانند خیلی از افراد دیگر که آرزوهایشان برآورده نشده است ناراحت هستید و غصه می‌خورید، اگر آرزوی پول بیشتری دارید اما دائما احساس کمبود می‌کنید، اگر از شرایط کنونی خود ابراز نارضایتی می‌کنید، اگر از روابطی که دارید خوشحال نیستید، اگر سلامتی رضایتبخشی ندارید و … در اینصورت پیشنهاد می‌کنیم به نکاتی که در این مقاله گفته می‌شود دقت کرده و آنها را در زندگی‌تان به کار ببرید.

 

 

چیزی در دنیا وجود ندارد که شما نتوانید آن را داشته باشید یا آن را انجام دهید و یا به آن دست پیدا کنید. شما می‌توانید از یک نقطه شروع کنید و به نقطه‌ای که دوست دارید برسید.

 

همه انسان‌ها می‌توانند با استفاده از نیرویی که در درونشان وجود دارد به هرآنچه دلشان می‌خواهد برسند. بیشتر انسان‌ها فراموش کرده‌اند که خود خالق زندگی‌شان هستند. کسی نیست که بتواند زندگی آنها را بسازد. این خود ما هستیم که زندگی خود را می‌سازیم.

 

ما آفریننده تجربیات زندگی خود هستیم. ما با ذهن و افکاری که در ذهن می‌پرورانیم با اهداف خود در یکسویی قرار می‌گیریم یا خودمان را از سر راه دستیابی به خواسته‌هایمان کنار می کشیم. این ما هستیم که تصمیم می‌گیریم که چگونه زندگی‌مان را بسازیم.

 

ما با نگرشی که داریم می‌توانیم به این نکته پی‌ببریم که چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ اگر این نکته را بدانیم، حتما تلاش خواهیم کرد تا آرزوهای خود را خلق کنیم. اما مسأله‌ای که باعث عدم دستیابی به آرزوها می‌شود این است که بیشتر افراد این موضوع را که می‌توانند که به آرزوهای خود برسند، فراموش کرده‌اند.

 

همه انسان‌ها خودشان واقعیت وجودی زندگی‌شان را خلق می‌کنند. هیچ شخص دیگری نمی‌تواند مانع خلق آروزهایتان شود. اگر کسی تلاش کند که مانع خلق واقعیت‌های زندگی‌تان شود، شما احساس ناسازگاری می‌کنید. هر انسانی زندگی‌اش و هرآنچه در زندگی‌اش اتفاق می‌افتد را خلق می‌کند.

 

ما زمانی که به جامعه بزرگ انسانی قدم می‌گذاریم فراموش می‌کنیم که خودمان به وجود آورنده اتفاقات زندگی‌مان هستیم. هیچ کس دوست ندارد که فرد دیگری به او بگوید که چه کار کند. اگر یادتان باشد در مقاله‌های قبلی درباره ویژگی‌های ذهن ناخودآگاه به طور مفصل صحبت کردیم. 

 

یکی از ویژگی‌های ذهن ناخودآگاه این است که دل خوشی از دستورات مستقیم ندارد. میلتون اریکسون خالق سبک نوین هیپنوتیزم که با عنوان هیپنوتیزم اریکسونی شناخته می‌شود از روش‌های غیرمستقیم دستورات هیپنوتیزمی استفاده می‌کرد. او به صورت مستقیم به ذهن افراد دستور نمی‌داد.

 

انسان‌ها دوست ندارند که یکی دیگر درباره زندگی آنها تصمیم بگیرد. هرکسی خودش تصمیم می‌گیرد که چه کند و چگونه زندگی‌اش را خلق کند، اما مسأله این است که بیشتر افراد، موضوع به این مهمی را فراموش کرده‌اند.

 

 

ما به دنیا آمده‌ایم تا زندگی خود را خلق کنیم. ما این توانایی را داریم که مانند خدای خود، خالق زندگی خود باشیم. خداوند این قدرت را در وجود ما قرار داده است تا بتوانیم تجربیات خود را خلق کنیم.

 

اگر کسی بخواهد که سرنوشت خود را به شخص دیگری بسپارد، از زندگی خویش راضی نخواهد بود. رضایت درونی زمانی به دست می‌آید که خود زندگی خود را بسازیم. ما نمی‌توانیم زندگی خود را به سرنوشت بسپاریم و از این کار راضی و خوشنود باشیم و از زندگی لذت ببریم. 

 

 

سعادت و خوشبختی پایه و اساس این دنیاست. این موضوع را می‌توان اینگونه بیان کرد که انسان به دنیا آمده است که سعادتمند شود. سعادت و خوشبختی به سمت انسان‌ها می‌بارد. اگر انسانی در وجود خود احساس خوشبختی نمی‌کند به این دلیل است که خودش مانع دریافت این سعادت می‌شود. 

 

وجود همه انسان‌ها پر است از سعادت و خوشبختی. آیا می‌دانید که تا چه حد می‌توانید سعادتمند شوید؟ هنر انسان سعادتمند این است که به این سعادت و خوشبختی درونی جهت بدهد تا آن سعادت درونی را به واقعیت تبدیل کند.

 

 

ما همواره به سمت جلو حرکت می‌کنیم. ما از زمانی که به این جهان بزرگ قدم گذاشته‌ایم همواره رشد می‌کنیم. ما نمی‌توانیم جلوی رشد خود را بگیریم. 

 

زمان حرکت می‌کند، جهان رشد می‌کند و ما هم درون این جهان رو به رشد در حال رشد هستیم. حرکت رو به جلوی ما اجتناب‌ناپذیر است. ما چاره‌ای نداریم مگر این که رشد کنیم و باعث رشد هرچه بیشتر این جهان شویم.

 

 

آرزو چگونه برآورده می شود

قبل از اینکه درباره این موضوع صحبت کنیم باید کمی درباره موضوع ارتعاش صحبت کنیم. همه آنچه که در اطراف خود می‌بینید در حال ارتعاش هستند. هرچیزی چه در دنیای مادی، چه در دنیای غیرمادی در حال ارتعاش است.

 

افکار ما هم در حال ارتعاش هستند. هرفکری ارتعاشی دارد و متقابلا چیزهای هم ارتعاش را به سمت خود می‌کشد. قانون جذب می‌گوید: هرچیز شبیه خود را به سمت خود می‌کشد. با این شرایط می‌توان قانون جذب را به نوعی گرداننده جهان نامید که از طریق آن اشیاء و افکار مشابه یکدیگر را جذب می‌کنند.

 

فرض کنید که رادیویی در اختیار دارید. شما دوست دارید برنامه‌هایی را گوش کنید که به طور مثال مربوط به فرکانس ۱۱۰ است. اگر رادیوی خود را روی فرکانس ۱۴۰ تنظیم کنید، هرگز نمی‌توانید برنامه‌های موج ۱۱۰ را گوش کنید.

رادیوی شما باید با فرکانس فرستنده هماهنگ باشد. اگر نتوانید رادیوی خود را با فرکانس فرستنده هماهنگ کنید نمی‌توانید برنامه‌های فرکانس مورد نظر را گوش کنید.

 

به همان نسبت شما باید با آرزوهای خود هم فرکانس یا هم ارتعاش باشید تا بتوانید آنها را دریافت‌ کنید. پس برای پاسخ به سؤال چگونه به آرزوهای خود برسیم؟ نیاز است که بدانیم چگونه با آرزوهای خود هم‌فرکانس شویم؟

 

 

برای هم ارتعاش شدن با آرزوهای‌تان نیاز است که به آنها توجه کنید. به هرآنچه توجه می‌کنید موجب می‌شود که از جانب شما ارتعاشات آن چیز ارسال شود.

اگر ارتعاشی از طرف شما ارسال می‌شود به این معنی است که شما به آن چیز توجه می‌کنید. این ارتعاشات نشان می‌دهند که آن چیزی که ارتعاشات آن را ارسال کرده‌اید، جزء خواسته‌های شما هستند.

 

پس خبر خوب این است که برای به دست آوردن اهدافتان و رسیدن به خواسته‌هایتان باید به آن خواسته‌ها توجه کنید. پس اگر چیزی وجود دارد که آرزوی شما است تنها کاری که باید بکنید این است که روی آن چیز تمرکز و توجه کنید.

 

شما با فکر‌کردن یا توجه‌کردن به یک چیز، یا به تجربه‌ای که دوستش دارید ارتعاشی را می‌فرستید که طبق قانون جذب  به سمت شما جذب می‌شود.

 

 

برای به دست‌آوردن آرزوهایتان بهترین کار این است که روی آنها متمرکز شوید. شما باید به خواسته‌های خود متمرکز شوید تا آنها را به دست آورید. 

توجه‌کردن به آرزوهایتان باعث می‌شود که ارتعاشاتی هماهنگ با آن خواسته‌ها از سمت شما ارسال شود. هرچقدر این ارتعاشات هماهنگ با خواسته‌هایتان باشد، شما مطمئن‌تر می‌شوید که به آرزوهایتان خواهید رسید.

 

 

راه رسیدن به خواسته‌هایتان این است که با آن خواسته‌ها هم ارتعاش شوید. راحت‌ترین راه برای هماهنگی و هم‌ارتعاش شدن با خواسته‌هایتان این است که درباره آن خواسته‌ها گفتگو کنید.

 

با دوستانتان، با اطرافیان و بستگانتان درباره آن خواسته صحبت کنید. اگر کسی نبود که با او درباره خواسته‌هایتان صحبت کنید، با خودتان صحبت کنید.

راه‌های متعددی برای هم ارتعاش شدن با خواسته‌هایتان وجود دارد. یک راه دیگر تجسم‌کردن خواسته‌هایتان است. تصور کنید که همین الآن به آن خواسته‌ها رسیده‌اید. یعنی تصور کنید همین الآن هرآنچه را می‌خواهید در اختیارتان است. تصور کنید آن را دارید و با آن زندگی می‌کنید.

 

مطالعه مقاله تصویرسازی ذهنی را از  دست ندهید

 

شما باید افکار خود را برای لذت‌بردن از این خواسته‌ها متمرکز کنید. اگر به خواسته‌هایتان فکر کنید و تصور کنید که همین الآن به آن خواسته‌ها رسیده‌اید، به طور مداوم ارتعاشات آن خواسته‌ها را ارسال می‌کنید و کاری می‌کنید که این خواسته‌ها وارد زندگی‌تان شوند. 

 

 

قانون جذب خود قانون ثانویه است. قانون اصلی قانون ارتعاش است. قانون ارتعاش می‌گوید که به هرچیز توجه کنید آن را به زندگی خود دعوت می‌کنید. اما نکته مهم این است که بسیاری از افراد به جای اینکه به خواسته‌های خود توجه کنند به ناخواسته‌های خود توجه می‌کنند.

 

آنها با این کارشان به جای اینکه خواسته‌های خود را به دست آورند ناخواسته‌های خود را دریافت می‌کنند. اجازه دهید با یک مثال موضوع را توضیح بدهیم.

فرض کنید که اوضاع مالی شما مطلوب نیست. شما برای تآمین هزینه‌های زندگی خود با مسائل متعددی روبرو می‌شوید. این مسائل باعث می‌شوند که با تضادهایی روبرو شوید. تضادهای زندگی شما، به شما می‌گویند که شما چه می‌خواهید.

 

وقتی که شما با ناخواسته‌های زندگی‌تان روبرو می‌شوید به صورت واضح و روشن متوجه می‌شوید که چه می‌خواهید. روبرو شدن با مسائل مالی زندگی به شما می‌گوید که شما پول بیشتری می‌خواهید.

 

 

قانون جذب سه مرحله دارد که برای جذب هرآنچه خواسته شماست باید این سه مرحله تکمیل شوند

 

۱- مرحله درخواست

شما با توجه به خواسته خود این مرحله را انجام می‌دهید. وقتی که با تضادهای زندگی‌تان روبرو می‌شوید به روشنی متوجه می‌شوید که چه می‌خواهید.

در استفاده از قانون جذب این وظیفه شماست که بخواهید. البته باید بگوییم وقتی که با تضادهای زندگی روبرو می‌شوید، آرزوهایی در وجود شما شکل می‌گیرند.

 

نیازی نیست که خواسته‌هایتان را حتما به زبان بیاورید. همینکه با تضادی روبرو می‌شوید و خواسته‌هایی در وجود شما ساخته‌شدند، درخواست به صورت خودکار از طرف شما انجام می‌شود و ارتعاشات آرزوهایتان ارسال می‌شوند. این همان مرحله اول است که توسط شما تکمیل می‌شود.

 

۲- مرحله پاسخ

مرحله دوم پاسخگویی است. وقتی مرحله اول را انجام دادید، نوبت به مرحله دوم می‌رسد. جهان بلافاصله پس از درخواست شما به خواسته‌های شما پاسخ می دهد. همان غول چراغ جادویی که درباره آن صحبت کرده‌ایم.

 

جهان مانند غول چراغ جادو به خواسته‌های شما پاسخ می‌دهد. بیشتر مردم فکر می‌کنند که این جهان است که آنها را به خواسته‌های خود نمی‌رساند. اما جهان پاسخ می‌دهد. همان لحظه‌ای که درخواست می‌کنند پاسخ می‌دهد.

 

اگر بیشتر افراد به خواسته‌هایشان نمی‌رسند این مشکل جهان نیست. نکته اینجاست که آنها خودشان باعث نرسیدن به خواسته‌هایشان می‌شوند. چون که مرحله سوم هم باید انجام شود.

 

۳- مرحله دریافت

سومین مرحله در استفاده از قانون جذب مرحله دریافت است. اگر با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش شوید و این روند را ادامه دهید شما مرحله سوم را به خوبی انجام داده‌اید. مهم‌ترین نکته‌ای که باعث می‌شود به خواسته‌های خود نرسید انجام نشدن همین مرحله سوم است.

 

اگر نمی‌توانید به خواسته‌های خود برسید، مسأله جهان و قانون‌های آن نیست بلکه این خود شما هستید که مانعی بر سر راه رسیدن به خواسته‌های تان ایجاد می‌کنید.

 

اجازه بدهید به همان مثال برگردیم. وقتی که در شما تضادهای مالی ایجاد شد به این نتیجه می‌رسید که خواسته‌هایی دارید. به قول استر هیکس پرنده خواسته‌های شما به پرواز در می‌آید. اکنون وظیفه شما این است که به دنبال آرزوهای خود بروید. شما باید با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش باشید.

 

 

برای هم‌ارتعاش بودن با خواسته‌های خود باید به آنها توجه کنید. شاید بپرسید از کجا بدانیم که با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستیم؟ وقتی که به خواسته‌های خود توجه می‌کنید به این معنی است که شما با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستید.

 

یکی از راه‌هایی که به شما نشان می‌دهید که با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش هستید یا نه، توجه کردن به احساستان است. اگر در زمان فکر‌کردن به خواسته‌هایتان متوجه شدید که احساس خوبی دارید به این معنی است که شما در حال توجه کردن به خواسته‌هایتان هستید.

 

در مثال بالا، زمانی که به ثروت و پول فکر می‌کردید و احساس خوبی داشتید، یعنی در حال ارسال ارتعاش خواسته‌هایتان که داشتن پول و ثروت بیشتر است، هستید.

 

در این مثال خواسته شما دریافت پول بیشتر است. اگر به پول و ثروت بیشتری احتیاج دارید و در زمانی که به داشتن آن فکر می‌کنید و احساستان خوب است به این معنی است که شما ارتعاش خواسته‌تان را می‌فرستید.

 

و بالعکس اگر به خواسته خود فکر می‌کنید و احساس بدی دارید به این معنی است که شما با خواسته‌های خود هم ارتعاش نیستید.

بیشتر مردم به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنند تا به خواسته‌های خود. اجازه دهید یک مثال دیگر بزنیم. فرض کنید شما می‌خواهید از نقطه A به نقطه B بروید. مبدأ و مقصد مشخص است. شما حرکت می‌کنید و به سمت مقصد پیش می‌روید.

 

 در زمانی که احساستان خوب است و به خواسته‌های خود فکر می‌کنید به این معنی است در مسیر مستقیم قرارگرفته‌اید و به سمت مقصدتان حرکت می‌کنید. زمان‌هایی هم هست که احساستان خوب نیست. این بد بودن احساستان به معنی برگشتن مسیری است که قبلا رفته‌اید.

 

بیشتر مردم به جای اینکه دائما احساس خود را خوب نگه دارند و به سمت هدفشان حرکت کنند، زمان‌های زیادی احساس بدی دارند و از مقصد فاصله می‌گیرند.

 

حکایت زندگی مردم به این صورت است که دائما در حال رفت و برگشت در مسیر  A تا B هستند. این یعنی نرسیدن به خواسته‌ها. اما بهترین کار این است که دائما احساستان خوب باشد و به جای فکر کردن به ناخواسته‌ها به خواسته‌ها و آرزوهایتان فکر کنید و احساستان خوب باشد.

 

گاهی سؤال پرسیده می‌شود که برای رسیدن به خواسته‌هایمان چه مدت احساسمان را خوب نگه داریم. در پاسخ به این سؤال باید بپرسیم که آیا احساس خوب داشتن به تلاش زیادی احتیاج دارد.

 

در نظر بیشتر افراد که زندگی‌شان پر از چالش و ناآرامی است داشتن احساس خوب شاید کمی سخت به نظر بیاید. آنها می‌گویند که اگر زندگی‌مان خوب باشد احساسمان خوب خواهد بود. اما اینگونه نیست. اگر احساستان خوب باشد زندگی‌تان خوب خواهد بود.

 

این اشتباه است که اول باید زندگی‌تان خوب باشد تا احساستان خوب باشد. دقیق‌تر این است که اول احساستان خوب باشد تا بتوانید توسط احساس خوبتان زندگی‌تان را به دلخواه خود بسازید.

 

احساس شما مانند قطب‌نما به شما نشان می‌دهد که به سمت خواسته‌هایتان حرکت می‌کنید یا نه. اگر احساستان خوب بود یعنی در مسیر درستی هستید و اگر احساستان خوب نبود یعنی از مسیر درست منحرف شده‌اید و پا به بیراهه گذاشته‌اید.

 

تا زمانی که به هدفتان برسید باید احساستان خوب باشد. هرگاه به هدف خود رسیدید با توجه به تضادهایی که ایجاد می‌شود، دوباره هدف‌های دیگری در شما ایجاد می‌شود. رسیدن به هر هدفی باعث ساخته‌شدن هدفی دیگر می‌شود.

 

اینگونه می‌شود که جهان رشد می‌کند. شما در جهانی که دائما در حال رشد است، رشد و پیشرفت می‌کنید. خلق یک آرزو باعث خلق آرزویی دیگر می‌شود.

 

به محض رسیدن به هدفی خاص هدف دیگری در شما ایجاد می‌شود. هدفها بزرگتر و بزرگتر می‌شوند و انسان هم بسته به هدف‌های خود بزرگ‌تر می‌شود.

 

مخلص کلام این است که شما به هرآنچه توجه کنید آن را جذب می‌کنید چه بخواهید چه نخواهید. این قانون جهان است و شما چه بخواهید، چه نخواهید از این قانون استفاده می‌کنید.

 

اگر تا به حال به خواسته‌های خود رسیده‌اید یا به خواسته‌های خود نرسیده‌اید نشان می‌دهد که از قانون جهان استفاده می‌کنید.

اگر به خواسته‌های خود رسیده‌اید به این معنی است که شما در راستای رسیدن به خواسته‌های حود قرار گرفته بودید و آن‌ها را دریافت کرده‌اید و بالعکس اگر به خواسته‌های خود نرسیده‌اید به این معنی است که شما از مسیر منحرف شده و از خواسته‌های خود فاصله گرفته‌اید و در نتیجه به آنها

نرسیده‌اید.

 

 

قانون جذب می‌گوید که دوچیز هم‌ارتعاش همدیگر را جذب می‌کنند. این قانون می‌گوید که اگر با خواسته‌های خود هم‌ارتعاش شوید آنها را جذب می‌کنید و اگر با آنها هم‌ارتعاش نباشید به معنی نرسیدن به خواسته‌هایتان است.

 

اگر مرتبا به آنچه می‌خواهید توجه می‌کنید یعنی اینکه شما آن‌ها را جذب می‌کنید و اگر مرتبا به ناخواسته‌های خود فکر می‌کنید آن‌ها را هم جذب خواهید کرد. 

 

رسیدن به ناخواسته‌ها به این معنی است که شما به خواسته‌هایتان نرسیده‌اید. شما می‌توانید از احساس خود برای رسیدن به هدف‌هایتان کمک بگیرید.

 

اگر ناخواسته‌ای دارید به این معنی است که خواسته‌هایی دارید. اگر به خواسته‌هایتان فکر می‌کنید و احساستان خوب است به این معنی است که در مسیر رسیدن به خواسته‌یتان قرار دارید و به سمت آنها حرکت می‌کنید.

 

کافی است مرتبا احساستان خوب باشد تا بالاخره به خواسته‌هایتان برسید. اگر احساستان خوب نبود می‌توانید احساستان را خوب بکنید و در مسیر رسیدن به خواسته‌ها قرار بگیرید.

 

گفتیم که احساس شما ابزاری است که به کمک شما می‌آید تا شما را به سمت رسیدن به خواسته‌هایتان هدایت کند. اگر در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان باشید این نشانه خوبی است.

این نشان می‌دهد که شما به خواسته خود نزدیک می‌شوید و اگر در مسیر رسیدن به خواسته‌های خود نباشید، احساس شما خوب نخواهد بود و به معنی این است که از خواسته‌هایتان فاصله می‌گیرید.

 

من احساس را به فانوس دریایی تشبیه می‌کنم. فانوس دریایی در کنار ساحل قرار دارد و کشتی‌ها را به سمت ساحل هدایت می‌کند.

اگر شما ناخدای کشتی باشید از دور فانوس دریایی را می‌بینید. اگر در حال نزدیک شدن به فانوس دریایی باشید، کم‌کم فانوس دریایی را پرنورتر می‌بینید و اگر کشتی شما از فانوس دریایی فاصله بگیرد فانوس دریایی کم‌نورتر می‌شود.

 

کم‌نور شدن و پرنور شدن فانوس دریایی به این معنی است که شما دارید از ساحل فاصله می‌گیرید یا به ساحل نزدیک می‌شوید.

رسیدن به هدفتان هم به این صورت است که اگر دیدید در راه رسیدن به خواسته‌ها احساستان خوب است یعنی به خواسته‌هایتان نزدیک می‌شوید و اگر احساستان خوب نبود به این معنی است که از مسیر منحرف شده‌اید و دارید مسیر اشتباهی را طی می‌کنید.

 

یادتان باشد که باید توجه خود را به داشتن چیزی متمرکز کنید نه نداشتن آن. شما خود به خود و به صورت آگاهانه یا ناآگاهانه همه‌چیز  را در زندگی‌تان خلق می‌کنید. گفتیم وقتی که با تضادی برخورد می‌کنید و به ناخواسته‌ای می‌رسید متوجه می‌شوید که چه چیزی را می‌خواهید.

 

یک بار دیگر می‌گویم اگر احساستان خوب است به معنی این است که در مسیر رسیدن به خواسته‌هایتان قرار گرفته‌اید و اگر احساستان خوب نیست به معنی این است که شما دارید از خواسته‌هایتان فاصله می‌گیرید.

 

اگر دوست دارید ثروتمند باشید، لازم است به داشتن ثروت توجه کنید و وقتی که به داشتن ثروت توجه می‌کنید احساستان خوب باشد.

اگر به فقیر نبودن فکر کنید به معنی این است که شما به نداشتن ثروت فکر می‌کنید و طبیعتا احساستان هم خوب نخواهد بود.

اگر احساستان خوب باشد شما در مسیر درستی حرکت می‌کنید و اگر احساستان بد باشد مسیرتان اشتباه است و باید آن را اصلاح کنید.

 

مولانا جلال‌الدین بلخی می‌گوید:

      خوب خوبی را کند جذب این بدان                   طیبات و طیبین بر وی بخوان

             درجهان هرچیز چیزی جذب کرد                      گرم گرمی را کشید و سرد سرد

          قسم باطل باطلان را می کشند                    باقیان از باقیان هم سرخوشند

      ناریان مر ناریان را جاذبند                              نوریان مر نوریان را طالب‌اند

 

خوب خوبی را جذب می‌کند و بد بدی ها را . با ما همراه باشید، در مقاله‌های بعدی به شما خواهم گفت که شما احساس را جذب می‌کنید و هرآنچه که تجربه می‌کنید احساسی است که ایجاد می‌شود.

 

برای شرکت در این دوره غیرحضوری کافی است نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد کنید. این کار بیشتر از دو دقیقه از شما زمان نخواهد گرفت، اما اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار می‌دهد

https://irannlp.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c/

 

اگر شما هم دوست دارید زندگی‌تان را متحول کنید، پیشنهاد می‌کنیم در دوره‌های غیرحضوری ان ال پی و قانون جذب شرکت کنید.

برای شرکت در این دوره‌های بی‌نظیر روی لینک‌های مورد نظر کلیک کنید.

من ابوالفضل قراخانلو هستم. مدرس و مربی ان ال پی، کوچ کسب و کار از آکادمی بین المللی کوچینگ، مدرس و مربی مهارت‌های رسیدن به موفقیت، نویسنده کتاب تئوری تغییر، نویسنده بیش از 80 مقاله در مورد مهارت‌های رسیدن به موفقیت، هدفگذاری، مهارت‌های ارتباطی و مدیر وبسایت ایران ان ال پی

پست قبلی

چگونه درآمد خود را افزایش دهیم؟

پست بعدی

چگونه باورهای خود را تغییر دهیم؟

قانون جذب چگونه کار می کند؟

ان ال پی و قانون جذب

قانون جذب

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

قانون جذب زیباترین قانون جهان. از خدا متشکریم.

سلام. براتون آرزوی موفقیت می کنیم. شاد و پرانرژی باشید

ابولفضل خان سایتت عالیه. من ۲ساعت داخل نت گشتم و بالای ۲۰۰تا صفحه بازکردم اما ۱ساعته که تو سایت شما موندگار شدم.و در دوره های رایگان شرکت کردم.قطعا لطف و محبت شما نتایجی در زندگی شمادر پی خواهد داشت و تو عالم گم نخواهد شد.ممنون بازم.موفق و پیروز باشید

سلام دوست گرامی. از لطف شما بسیار سپاسگزاریم. ما همه تلاشمون را می کنیم که بهترین خدمات را به همراهان خود ارائه کنیم. از اینکه به ما انرژی می دید و باعث می شید که این راه را با قدرت بیشتری ادامه بدیم متشکریم. براتون بهترین احساسات را آرزومندیم.

سلام استاد ابوالفضل خب وقتی که نه پول داریم و نه کار چگونه میتوانیم به آرزوهایمان برسیم آیا تنها آرزو کردن کافیست؟؟؟

سلام دوست عزیز. قرار نیست ما آرزو داشته باشیم و هیچ اقدامی انجام ندیم. برای رسیدن به هر خواسته ای اقدامی در و شایسته آن آرزو لازم است. اگر آرزو داشته باشی کارمند یا کارگر یک شرکت باشید کافیه بخواهید و برای یافتن کار اقدام کنید. با توجه به قانون جهان به هرآنچه بخواهید، خواهید رسید. اگر دنبال کارگر بودن یا کارمند بودن باشید قطعا به آن خواهید رسید. اگر هم دنبال این هستید که کسب و کار خودتان را داشته باشید به این هم خواهید رسید. یادآوری می کنم انسان های موفق هیچگاه دنبال بهانه نیستند. آنها در پی یافتن راه هایی هستند که آنها را به آرزوهایشان برساند نه اینکه در خانه بنشینند و به فکر این باشند که چرا منابع لازم را برای زندگی ندازند. بهانه گیری و دیگران را مقصر دانستن کار افراد ناامید و بهانه گیر است. پیشنهاد من این است که با امید و انرژی دنبال خواسته هایتان باشید و بهانه گیری را کنار بگذارید. خواهید دید که به صورت معجزه آسایی به مسیر رسیدن به خواسته هایتان خود را نشان خواهد داد. با آرزوی موفقیت برای شما

سلام دنبال ان ال پی میگشتم که شما رو پیدا کردم از اینکه بدون چشمداشت دانسته هاتون رو در اختیار دیگران قرار میدهید براتون آرزوی سربلندی و پیشرفت روز افزون میکنم، مطالبتون خیلی ساده و روان هستند و مخاطب رو تحت تاثیر قرار میدن. خدا رو سپاس میگم بابت هموطنان خوبی که دارم

سلام دوست عزیز از شما دوست گرامی به خاطر ابراز لطف و محبتی که دارید سپاسگزاری می کنم. خوشحالم از اینکه دوستان و هموطنان عزیزم دنبال یادگیری و افزایش توامندی های خودشون هستند و بهتون تبریک می گم که شما چنان هستید. برای شما و همه دوستان بهترین احساسات را آرزو می کنم. شاد و پرانرژی باشید.

خیلی متشکرم قراخانلو عزیز ، سبز باشید

سلام دوست گرامی. متشکرم از لطف شما. شاد و پرانرژی باشید

سلام استاد گرامی! من مقاله ها را دنبال میکنم خیلی مفید است و همچنان دوره اموزش رایگان را هم فرا گرفتم روز هفتم بود ولی درس هفتم به ایمیل من نرسیده.. و یک سوال داشتم که قبلا هم مطرح کردم ولی جواب را دریافت نکردم. اینکه از طریق دانش ان.ال.پی چگونه ممکن است شخصیکه همراهش هیچگونه رابطه نداریم به زندگی خود برگردانیم آیا این دانش چنین راه را در اختیار ما قرار داده؟ تشکر

سلام دوست عزیز. از همراهی شما بسیار خوشحالیم. ایمیلهای سایت بدون هیچ خطایی به اعضای سایت ارسال می گردند و در این رابطه باید پوشه اسپم ایمیل خود را بررسی بفرمایید تا اینکه پوشه اینباکس شما پر است و ایمیلهای قبلی افراد دیگر را از پوشه اینباکس پاک کنید تا ایمیلهای دوره رایگان وارد اینباکس شوند. در رابطه با سؤال دوم شما ما پاسخ سوال قبلی شما را داده ایم. اگر در صفحه از ما بپرسید بیشتر جستجو بکنید حتما پاسخ را خواهید یافت. شاد و موفق باشید

خیلی خوبه که قانون جذب توی این دنیا وجود داره و امکانش هست بتونیم ازش استفاده کنیم من خودم به خیلی چیزا رسیدم باهاش و الان هم خودم رو باور دارم و میگم من خوشبختم خیلی سایتتون خوبه

آره منم باور دارم و زندگیم وخیلی خوبه

سلام دوست عزیز. حتما خودتون آمادگی تغییر را داشتین که قدم در مسیر تغییر گذاشتین. ما هم برای شما در این مسیر آرزوی موفقیت می کنیم. شاد و پیروز باشید.

سلام.ممنون از سایت عالیتون. ببخشید شما در مورد راز آب هم اطلاعاتی دارین؟؟و اینکه چگونه از طریق آب ب خواسته هامون برسیم؟؟

سلام. مثال فانوس دریایی عالی بود سپاسگزارم

سلام دوست عزیز. از لطفا شما متشکریم. شاد و موفق باشید

سایتتون واقعا عالی بود نظرم به زندگی و ارزو هام کامل عوض شد من از اینکه به خواسته هام نمی رسیدم ناراحت بودم و حتی دچار افسردگی هم می شدم اما الان حالم خیلی خوبه

سلام دوست عزیز. از لطف شما کمال تشکر را داریم. یکی از موضوعاتی که باعث تغییر انسان می شه همین تغییر نگرش است. اگر نگرشتان را نسبت به زندگی تغییر دهید، خواهید دید که جهان و هرچه در آن است را به گونه ای دیگر می بینید و دیدگاهتان به گونه ای خواهد شد. تغییر دیدگاه کمک می کند که بدانیم به چه موضوعاتی اهمیت دهیم و به چه موضوعاتی اهمیت نداده و به راحتی از کنار آنها بگذریم. خیلی خوشحالیم که این تغییر در شما ایجاد شده و این تغییر نوید بخش نتایج خوب و فوق العاده ای در زندگی تان خواهد بود. با تشکر

من ۱۱ساله هستم والان ۵ سال است که در انتظار یک ابجی هستم ولی ارزویم بر اورده نمی شودچگونه به ارزویم برسم

سلام دوست عزیز. درست است که از خداوند بزرگ و مهربان هر چیزی بخواهیم به ما خواهد داد. اما خواسته های ما هم شرایطی دارد که باید به آن شرایط هم توجه کنیم. لطفا به مقاله چگونه درخواست کنیم که در زیر لینک آن قرار گرفته است مراجعه نمایید. با تشکر

https://irannlp.com/%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D9%85%D8%9F/

ایا از طریق قران ارزو براورده می شود

سلام دوست عزیز. من متوجه منظور شما نشدم. لطفا سؤال خود را دقیقتر و واضح تر بیان کنید. با تشکر

سلام.سوالی ذهن من رودرگیرکرده.من ی کسیودوست دارم ک پسرخیلی خوبیه وازهرنظرشخص کاملیه اون ن زن داره ن دوست دختر.ولی اون اونوره ومنم اینورمن مرتبا بهش فکرمی کنم.ومی دونم کسیودوست داره مثل خودش ک سروسنگین ولی اهل عشق وحال وتفریح باشه.من اینجوریم.ایاممکنه بافکرمفرح داشتن وبادرست کردن تابلوکاءنات اونم درسن۱۵سالگیم بهم برسیم.چون درهمه چیزتفاهم داریم.ودلامونم یکیه.ایابا+اندیشی ودادن انرژی خوب وازکاءنات کمک گرفتن ووووو…..میشه مابهم برسیم.خیلی فردمشهوریه ممکنه احتمالش خیلی کم باشه.وخودش میدونه که هنوزنیمه گمشودشوپیدانکرده ومن ن ازروبچه بازی بلکه ازروی الهام گرفتن.می دونم اون مال منه…???اون تازگی۲۶سالش شده.وسن هیچ وقت ملاک نیست.

سلام دوست عزیز. این موضوع کمی پیچیده است. در این مورد فکر کردن به تنهایی یا داشتن احساس خوب کافی نیست. چون شما با انسانی طرف هستید که کاملا اختیار دارد و آزاد خلق شده است. اگر قرار باشد با فکر کردن به او داشتن احساس خوب و در صورتی که او هیچگونه تمایلی به داشتن ارتباط با شما ندارد، با او ارتباط برقرار کنید و به گفته خودتان فکر کنید که ایشون مال شماست، جهان اینگونه تصورات را برنمی تابد. در جهان به این بزرگی هیچکس به هیچکس تعلق ندارد و مال هیچکس دیگر نیست. هر فردی به خودش تعلق دارد و اوست که انتخاب می کند با چه کسی زندگی کند و ارتباط داشته باشد. شما نمی توانید آزادی و اختیار یک شخص را از او بگیرید و او را مال خود کنید. جهان این اجازه را به کسی نمی دهد. در صورتی که او نیز تمایل داشته باشد که با شما ارتباط داشته باشد، آن موقع موضوع متفاوت خواهد بود و می توانید با توجه به قوانین جهان به سمت یکدیگر جذب شوید و با هم ارتباط برقرار کنید. با تشکر

سلام.سوالی ذهن من رودرگیرکرده.من ی کسیودوست دارم ک پسرخیلی خوبیه وازهرنظرشخص کاملیه اون ن زن داره ن دوست دختر.ولی اون اونوره ومنم اینورمن مرتبا بهش فکرمی کنم.ومی دونم کسیودوست داره مثل خودش ک سروسنگین ولی اهل عشق وحال وتفریح باشه.من اینجوریم.ایاممکنه بافکرمفرح داشتن وبادرست کردن تابلوکاءنات اونم درسن۱۵سالگیم بهم برسیم.چون درهمه چیزتفاهم داریم.ودلامونم یکیه.ایابا+اندیشی ودادن انرژی خوب وازکاءنات کمک گرفتن ووووو…..میشه مابهم برسیم.خیلی فردمشهوریه ممکنه احتمالش خیلی کم باشه.وخودش میدونه که هنوزنیمه گمشودشوپیدانکرده ومن ن ازروبچه بازی بلکه ازروی الهام گرفتن.می دونم اون مال منه…???اون تازگی۲۶سالش شده.وسن هیچ وقت ملاک نیست.???

سلام – درخواست تغییر رو داریم ولی قدرتش رو نه. و ذهن دچار آشفتگی و نابسامانی هستش. چطور میشه از این حالت رهائی پیدا کرد. با سپاس از شما و سایت بسیار موفق شما.

دوست عزیز سلام. من درباره تغییر زیاد صحبت کرده ام و مطالب زیادی نوشته ام. اینکه شما می گید درخواست تغییر دارید آیا واقعا اینطوریه. مطمئن باشید کسی که بخواد تغییر بکنه دنبال راه های تغییر می گرده. یکی از خصوصیات ذهن انسان حفظ حالت موجود هستش. اگر شما به تغییر فکر می کنید و ذهنتون دچار آشفتگی می شه به این معنی است که هنوز به این نتیجه نرسیده است که تغییر کند. برای اینکه بدانید چرا و به چه دلیل تغییر می کنید لطفا مقاله تغییر چیست را مطالعه نمایید. برای مطالعه این مقاله روی لینک زیر کلیک کنید.https://irannlp.com/%D8%AA%D8%BA%DB%8C%DB%8C%D8%B1-%DA%86%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D8%9F/

سلام خسته نباشین ببخشید من میخوام به عشقم برسم خیلی وقته که جدا شدیم اما من عاشقشم .میخوام بهش برسم هرروز و هرشب بهش فکر میکنم . چ بخوام چ نخوام احساس خیلی خوبی هم دارم . من که نماز خون نبودم شدم . قرآن . دعا ولی هیچ خبری نیست توروخدا بگید من چیکار کنم دارم دیونه میشم همش حس میکنم پشت سرمه همش کنارم حسش میکنم باهاش حرف میزنم دارم خل میشم

سلام دوست عزیز. تا زمانیکه این حس فقدان و از دست دادن در وجود شما باشد اتفاقی که می افتد این است که شما نمی توانید به خواسته خود برسید. اگر با این احساسات یعنی احساساتی که ناشی از وابستگی و از دست دادن آن فرد باشد زندگی کنید و همینطور پیش برید اتفاقی جدیدی نخواهد افتاد. اولین گام این است که روی عزت نفس خود کار کنید و خودتان را دوست داشته باشید. لطفا روی عزت نفس خود کار کنید تا دیگران هم شما را دوست داشته باشند. سپس به این فکر کنید که اگر این شخص نشد حتما شخص دیگری هست که بتواند شریک زندگی شما باشد. اگر اینگونه فکر کنید و خودتان را دوست داشته باشید و به اینگونه فکر کنید زندگی تان تغییر خواهد کرد. به امید موفقیت شما دوست عزیز

سلام چرا من بلد نیسم ارزو کنم بلد نیسم چیزای خوب خوب بخام اصن ارزو کردن بلد نیسم نمیتونم تجسم کنم و به چبزا و داشته های خوب فک کنم

سلام دوست عزیز. ذهن انسان بسیار تواناست و همین توانایی ذهن انسان گاهی اوقات باعث ایجاد مسائلی برای او می شود. به طور مثال گاهی اوقات خاطرات، تجربیات و باورهای انسان باعث می شود که انسان ها برداشت متفاوتی از دنیایی که در آن زندگی می کنند داشته باشد. بنابراین تجربیات بعدی شما دستخوش آن خاطرات و تجربیات و باورهای شما می شوند. باید دید چه اتفاقی در ذهن شما افتاده است که به این نتیجه رسیده اید که نمی توانید تجسم کنید و به خواسته های خود برسید. اما ان ال پی به اینکه بر شما چه گذشته است ندارد. ان ال پی به این کار دارد که چگونه مسائل شما را حل کند. می توانید از تکنیک های متفاوت ان ال پی استفاده کنید تا ذهن خود را برای بهتر زیستن برنامه ریزی کنید. در ضمن من بارها گفته ام که با پرسیدن سؤالات قدرتمند است که می توانید به پاسخ های درستی برسید. سؤالاتی که شما از خودتان می پرسید را دوباره بررسی کنید و ببنید که آیا سؤالات شما قدرتمند هستند یا نه؟ به عنوان مثال به جای اینکه بپرسید من چرا نمی توانم تجسم کنم بهتر است بپرسید من چگونه می توانم تجسم کنم؟ موفق باشید

من واقعاازشمامتشکرم چون به صورت کامل از زندگیم نا امید شده بودم اما شما نوری در زندگی تاریک من تابوندید.ان شاء الله خداوند به شماهمه چیز ببخشد وعطا کند ولی درد نه

سلام دوست عزیز. از همراهی شما بسیار خوشحالیم. اگر فردی تغییر می کند مطمئن باشید که خود پذیرای آن تغییر است و آمادگی تغییر را دارد. همه ابزارهای تغییر در وجود همه انسانها هست، شرطی که باید برقرار شود این است که آنها خودشان بخواهند که تغییر کنند و زندگی شان را پربارتر کنند. امیدوارم که همه انسانها بتوانند زندگی شان را آنطور که می خواهند بسازند. موفق باشید

سلام من خیلی چیزا درباره قانون جذب و رهایی دیدم . اعتقاد دارم که اگر چیزی رو واقعا بخواهیم خدا اونو بهمون میده من یکی از دوستام رفته تهران و الان از تمام وجودم میهوام که تهران زندگی کنم لخاطر امکانات خیلی بهترش و دوستم . چه باغیدبکنم تا به خواسته م برسم ؟

سلام دوست عزیز. برای اینکه بتونید به خواسته ای برسید لازم است قبل از اینکه به صورت جسمی به اون خواسته برسید به صورت ذهنی با اون خواسته هم ارتعاش بشید. یعنی به صورت ذهنی با اون هدف یکی بشید. به طور مثال هدف شما اینه که در تهران زندگی کنید، در گام اول باید بتونید خودتان را به صورت ذهنی در تهران ببینید و در آنجا زندگی کنید. این مهم که احساسش کنید. نکته مهم اینه که شما احساس را جذب می کنید و به اون احساسی که دارید دوباره می رسید. موفق بشید

ممنون عالی بود

سلام ممنون از سایت بی نظیرتون .

سلام دوست عزیز. از همراهی و لطف شما متشکریم. موفق باشید

سلام خسته نباشید سایتتون خیلی خوبه من در یک خانواده معمولی به دنیا اومدم وضعیت زندگیمون همیشه معمولی بوده به خاطر وضعیت مالی نتونستم چیز هایی که میخوام رو داشته باشم نه اینکه خانواده ام برام فراهم نکرده باشن نه !چون وضعیت زندگیمون رو میبینم از خیلی از خواسته هام دست کشیدم ولی میخوام به ارزو هام برسم به خاطر این موضوع افسردگی گرفتم که میتونم یا نه بعضی وقتا به خودم میگم من با وضعیتی که دارم حق ارزو و رویا پردازی ندارم لطفا راهنماییم کنید بی صبرانه منتظره جوابتونم.

سلام دوست عزیز اگر به زندگی افراد موفق دقت کنیم متوجه می شویم که بیشتر این افراد در خانواده ای معمولی و فقیر به دنیا آمده اند. با با توجه به این موضوع به این نتیجه می رسیم که اگر تصمیم بگیریم که زندگی مان را تغییر دهیم و اقدام کنیم قطعا نتیجه می گیریم. اینکه فکر کنیم چون در یک خانواده معمولی به دنیا آمده ایم پس حق ما نیست که به آرزوی خود برسیم، فکر مخرب است و می تواند باعث ناامیدی شود. لطفا افکارتان را تغییر دهید تا نتایجی که می گیرید تغییر کند. موفق باشید

سلام استاد . من به هر چیز خوبی فکر میکنم و لذت داشتن و یا رسیدن به اون هدف رو تجسم میکنم همیشه برعکس میشه . میترسم به نتیجه خوب فکر کنم . این منو یاد اصطلاح قدیمیها میندازه که میگفتن حرف پیشکی مایه شیشکی . واقعا در مورد من همینه .

سلام. هرآنچه را که در زندگی تجربه می کنیم نتیجه باورهایی است که در ذهن خود داریم. این نتیجه ای که شما می گیرید دقیقا به باورهای شما ارتباط دارد. این نکته ای که گفتید باوری است که دارید و برای کسب نتایج بهتر لازم است این باور را تغییر دهید. خواهید دید با تغییر همین باور نتایج تغییر خواهند کرد.

ممنونم امیدوارم شما هم به همه خواسته هاتون برسید

سلام خدمت شما اقای قراخانلو من پسری ۱۵ ساله هستم پدری دارم فوق العاده عصبانی و اصلا قابل کنترل نیست حتی گاهی با مادرم دعوا میکند و حتی به خشونت های فیزیکی هم منجر میشود همچنین خسیس و به زور خرج میکند و باید همه چیز را به صورت پنهان خرید کرد این مثائل باعث افسردگی من شده من بیشتر از خودم ناراحت مادرم هست پیشنهاد شما چی هست؟

سلام دوست جوون من. از اینکه می بینم اینقدر مسئولیت پذیر هستی که دغدغه تو خانواده است بهت تبریک می گم. این خوبه که دوست داری تغییری در زندگی خانوادگیت ایجاد بکنی. اما دوست خوبم گاهی اوقات ما نمی تونیم بعضی چیزا را تغییر بدیم. مثلا اصلا ما نمی تونیم دیگران را تغییر بدیم. ما فقط می تونیم خودمون رو تغییر بدیم. اینکه شما بتونید پدرتون رو تغییر بدید کار خیلی خیلی سخت هستش. اگر پدرتون نخواد تغییر بکنه شما نمی تونید کاری انجام بدید. بهترین کار اینه که خودت رو تغییر بدی. باید کمی صبور باشی و در زمانهایی که مشخص می شه که بحثتون داره به خشونت کشیده می شه از بحث دست بردارید و کاری انجام ندید. درباره پول خرج نکردن هم باید بدونی دلیل اینکه پدرتون دوست نداره پول خرج نکنه چیه؟ از این می ترسه که پولش رو از دست بده یا اینکه موارد دیگه ای هستش. درباره مسائل مختلفی که پیش میاد پدرتون رو به آرامش دعوت کنید و با ایشون گفتگو کنید. بهتره با آرامش با مسائل برخورد کنید. هیچ مسأله ای نیست که با مذاکره و گفتگو حل نشه. پس لطفا با آرامش با ایشون گفتگو کنید و مسائل را اینگونه حل کنید. براتون آرزوی موفقیت می کنم.

سلام من واقفا خیلی خوشحالم ک با قانون جذب اشنا شدم امید وارم بتونم درست ازش استفاده کنم با کمک خدا ، شماهم لطف بزرگی میکنید ک اطلاعاتو در اختیار مردم میزارید و حتما این لطف بزدگ از طرف خدا جبران میشه ،ارزوی من رسیدن ب فرد مورد علاقمه تمام تلاشمو میکنم احساس خوبی داشته باشم و بهش فکر کنم امیدوارم ک موفق بشم چون بزدگترین خواسته من از این دنیاس و دیگر هیچ..

درود بر شما دوست محترم. شما به هرآنچه که بخواهید می رسید، این رسیدن به دلیل داشتن احساس خوب و اشتیاق سوزان میسر خواهد بود. قطعا با احساسی که دارید به خواسته های خود می رسید. با آرزوی موفقیت

سلام من فقط یه آرزو دارم اینکه دندانپزشک بشم و بتونم یک موسسه با بهترین امکانات بسازم و کودکان بد سرپرست و بی سرپرست رو بیارم و به بهترین شکل موجود ازشون مواڟبت کنم.💤 و اینکه کسی که اینو میخونه تمام ارزوهاش بر اورده بشه:)💖

سلام ابوالفضل جان ممنون از سایت فوق العاده ای که داری.من جایی شنیدم نوشتن آرزو ها و هرروز خوندنشون در رسیدن به اونها ها تاثیر زیادی داره.این مسئله صحت داره؟ ممنون.

درود بر شما. بله وقتی که هدفهایتان را می نویسید و هر روز آن ها را مرور می کنید در ذهنتان دوباره مرور می شود و ناخودآگاه برای رسیدن به آنها تلاش می کنید و در نهایت به آنها می رسید.

من خیلی آرزو ها دارم که دوست دارم به انها برسم

من خیلی آرزو ها دارم که دوست دارم به انها برسم من دوست دارم همه به آرزو هاشون برسن

وقتی از اعماق وجود خواسته ای داشته باشی و برای تلاش کنی قطعا به اون خواسته می رسی.

سلام استاد ابوالفضل عذر خواهم یک سوال داشتم ، همین که ما به خواسته ی خود فکر کنیم و احساس خود را بهش خوب نگه داریم کافیست ؟

درود بر شما دوست محترم. قانون جذب یک قانون بسیار ساده و قدرتمند است. اما در عین سادگی بسیار حساس است. اینکه احساس شما نسبت به خواسته های تان چگونه باشد بسیار مهم است. اگر دوست دارید این قانون را درست یاد بگیرید و از آن برای رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید پیشنهاد می کنم در قسمت محصولات و دوره ها، دوره بی نظیر استادی جذب را تهیه کنید. در دوره استادی جذب تکنیک های رسیدن به ثروت و روابط عالی و سلامتی را به صورت کامل گفته ایم.

خیلی خیلی ممنونم که پاسخگویح ما هستین واقعا ممنونم ، من سه ساله می‌خوام پی اس فور بخرم ولی بهش نمی‌رسم امیدوارم این کار جواب بده ، باز هم ممنون

من هیچوقت به آرزوم نمیرسم چون اصلا دست من نیست آرزوم اینه که مشهد زندگی کنم

بله درست می گید. چون باور دارید دست شما نیست پس همینطوره که فکر می کنید.

سلام من خیلی دوست دارم به آرزویم برسم ولی واقعا پولش رو نداریم ونمی توانیم به آرزویم برسم

درود برشما. یکی از موضوعاتی که من همیشه تاکید کردم اینه که جمله من نمی تونم ناتوانی را در افراد القاء می کنه. اصلا لزومی نداره به خودمون تأکید کنیم که من نمی تونم. لطفا با این ذهنیت به موضوع نگاه کنید که شما توانایی انجام هرکاری را دارید به شرطی که بخواهید و برای انجام دادنش تلاش کنید. همه آدما می تونن پولدار و ثروتمند شوند به شرطی که برای پولدار شدن تلاش کنند. شما هم می تونید

سلام آقای قراخانلو، من یه کسیو دوستدارم که میدونم هیچوقت بهش نمی‌رسم…چیکارکنم لطفا راهنماییم کنی حاضرم براش هرکاری بکنم ولی میدونم این آرزو برآورده نمیشه…. درضمن ممنون از مطالب خوبتون

درود بر شما دوست گرامی. شما قبل از اینکه به آرزوهاتون فکر کنید مشغول فکر کردن به نرسیدن به آرزوهاتون هستید و این به معنی اینه که خودتون دوست ندارید به خواسته هاتون برسید. دوست عزیز شما با زبان خودتون می گید که می دونم نمی تونم به اون شخصی که دوست دارم برسم و حاضرم براش هرکاری کنم و راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم؟! قبل از فکر کردن به نرسیدن به خواسته ها لطفا به رسیدن فکر کنید تا بتونید به خواسته هاتون برسید. موفق باشید

سلام خدمت شما من یه چند سالی هست آرزو دارم یک پی اس فور داشته باشم ولی هنوز به آرزویم نرسیده ام چی کار کنم ممنون از سایت خوبتون

دوست خوبم سلام. همینکه تصور کنی خواسته ات را داری و با احساس داشتنش زندگی کنی و در ذهنت تصویرسازی کنی قطعا روزی فرا می رسد که آن را داشته باشی. بزرگترین اختراعات بشر برای اولین بار در ذهن افراد ایجاد شدند و سپس در زندگی افراد پدیدار شدند. پس تصویرسازی ذهنی کمکت می کنه که بتونی خالق آرزوهات باشی.

خیلی ممنونم بابت راهنمایی تون متشکرم و خیلی ممنون از شما و سایت خوبتون

موفق باشید

دانلود رایگان 2 فصل از کتاب تئوری تغییر

2 فصل رایگان دانلود کنید

https://irannlp.com/%d8%a2%d9%85%d9%88%d8%b2%d8%b4-%d8%a7%d9%86-%d8%a7%d9%84-%d9%be%db%8c/

قانون جذب چگونه کار می کند؟

ان ال پی و قانون جذب

قانون جذب

سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید

بازیابی پسورد

پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

کاملترین درگاه رزرو تورهای داخلی و خارجی


بلیطت رو به قیمت لحظه آخر بخر!

 

 

 

آرزو چگونه برآورده می شود

 

بسیاری از سخنرانان موفق به خصوص در حوزه قانون جذب نظیر ایسترهیکس نظریه جالبی دارند. آنها می گویند اگر انسان بتواند فقط ۱۸ ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند یک زنگ بزرگ در کاینات به صدا در می آید که توجه کل هستی را به سمت این شخص جلب می کند.

 

اگر این ۱۸ ثانیه بتواند تا ۶۸ ثانیه ادامه یابد دیگر کار تمام است و کل هستی به تکاپو می افتد تا برای فکر متمرکز شده یک راه حل پیدا کند.

 

اگر آرزوست برآورده اش کند و اگر سوال است برایش جوابی بیابد.

 

در نگاه اول شاید این عدد ۶۸ ثانیه خیلی کم و ناچیز به نظر برسد.

 

۶۸ ثانیه یعنی فقط یک دقیقه و هشت ثانیه و بسیاری از افراد می گویند که تمرکز به مدت ۶۸ ثانیه هیچ کاری ندارد!؟

 

خب آیا شما هم همین طور فکر می کنید؟

 

بسیار عالی است! امتحان کنید.

 

خواهید دید که هنوز ۱۸ ثانیه اول رد نشده فکرتان منحرف می شود.

 

ایده ای جدید بلافاصله از اعماق افکارتان ظاهر می شود و نجواگر درونی تان به سخن در می آْید که جدی نگیر و دست از این بازی ها بردار و به مسایل مهم تر زندگی بپرداز و …

 

ما عادت کرده ایم و در حقیقت عادت داده شده ایم که بدون فکر و بر اساس عادت زندگی کنیم.

 

ما صبح از خواب بر می خیزیم بدون این که فقط ۶۸ ثانیه برای کارهای روزانه وقت بگذاریم شروع می کنیم به خوردن صبحانه و سر کار رفتن.

 

بدون اینکه ۶۸ ثانیه مستمر ناقابل برای ارزیابی کارهایمان وقت بگذاریم اسب سرکش ذهن را به این سو و آن سو می تازانیم تا ظهر شود و ناهاری بخوریم و استراحتی و بعد دوباره کار و سپس شب و دور هم جمع شدن و تلویزیون دیدن و بعد خوابیدن.

 

هر ساعت ۶۰ دقیقه است و شبانه روز شامل هزار و چهارصد و چهل دقیقه است اما ما خیلی مواقع در این ۱۴۴۰ دقیقه شبانه روزمان نمی توانیم ۶۸ ثانیه روی یک موضوع خاص فکرمان را متمرکز کنیم!!

 

به راستی این فکر پر جست و خیز که نمی تواند ۶۸ ثانیه آرام بگیرد به چه دردی می خورد؟!

فکر پریشان و ناآرام چیزی جز بی قراری و آشفتگی به همراه ندارد.

 

پیر و جوان و زن و مرد هم نمی شناسد.

 

فکری که نتواند آرام گیرد و چند لحظه ای روی موضوعی که صاحب فکر صلاح می داند متمرکز شود، مطمئناً به هنگام نیاز و بحران که تمرکز بیشتر لازم است، کارآیی ندارد و فلج می شود.

 

آرزو چگونه برآورده می شود

باید همین الان هر کاری که داریم زمین بگذاریم و به سراغ ذهن ناآرام خود برویم و ۶۸ ثانیه آن را مهار کنیم.

 

۶۸ ثانیه به شرایطی که الان در آن قرار داریم بیندیشیم.

 

۶۸ ثانیه بعد به این که واقعا در زندگی چه می خواهیم فکر کنیم.

 

۶۸ ثانیه بعد به خوشبختی های خودمان بیندیشیم و ۶۸ ثانیه دیگر به این فکر کنیم که چقدر آرام می شویم وقتی روی مسائل زندگی خودمان با آرامش فکر می کنیم.

 

کاینات بیرون از بدن ما گوش به فرمان ماست تا هر چه را می خواهیم به او ابلاغ کنیم.

اما به یک شرط و آن این است که موقع دستور دادن این طرف و آن طرف نپریم.

 

۶۸ ثانیه یک جا بایستیم و صریح و شفاف بگوییم چه می خواهیم.

 

آن وقت می بینی که می توانی …

منبع:زن روز

مطالب بیشتر برای زندگی بهتر


درخواست وکیل طلاق و مشاوره تلفنی رایگان

هرآنچه ازعملهای زیبایی زنان میخواهیدبدانید

سریعترین وارزانترین راه سفربه نقاط مختلف


به همسرت اعتماد نداری؟


تو جلسه خواستگاری چی بپرسیم!؟


طعم موردعلاقه کیکت رو انتخاب کن

تهیه اینترنتی بلیط اتوبوسVIPبه قیمت ارزان

خرید انواع ابزار وجعبه ابزار خانگی وصنعتی


به مقصد دلخواهت با کمترین هزینه سفر کن

خریدقسطی جهیزیه بدون نیاز به پرداخت اولیه


تا60%تخفیف پرطرفدارترین محصولات جنسی


به تماشای کیفیتی بی حاشیه!

طرح فروش اقساط(بدون پیش پرداخت)لوازم خانگی


مشاوره روانشناسی به صورت ویدیو کال

Makan Inc.| All Rights Reserved – © 2013 – 2021

صفحه اصلی ویدئو ها استاد احمد محمدی چگونه به آرزوها و خواسته‌های زندگی برسیم؟ سه راه رسیدن به آرزوها

با آرزوها و خواسته‌های خودتان چه کار می‌کنید؟ اگر همین الان غول چراغ جادو در مقابل چشمان شما ظاهر می‌شد و به شما می‌گفت فقط چند ثانیه زمان دارید تا بزرگترین آرزوی خود را بگویید و در لحظه برآورده می‌شود، چه پاسخی به او می‌دادید؟ آیا اینقدر حضور ذهن دارید که آرزوی بزرگ زندگی‌تان چیست؟ رسیدن به آرزو چقدر برایتان مهم است؟

متاسفانه بسیاری از ما دقیقا نمی‌دانیم از زندگی چه می‌خواهیم؟ چه آرزویی داریم؟ خواسته واقعی ما چیست؟ همین الان تصور کنید چند ثانیه زمان دارید، روی کاغذ سریع به این سوال پاسخ بدهید:

بزرگترین آرزو و خواسته‌ شما در زندگی چیست؟ 

می‌توانید از دوستان و آشنایان هم این سوال را بپرسید. به آنها بگویید مثلا سه ثانیه زمان دارند تا سوال شما را پاسخ بدهند. به جرات به شما می‌گویم تعداد افراد کمی هستند که بتوانند به این سرعت به سوالی که مطرح کردید پاسخ دقیق و روشنی بدهند. برخی افراد اصلا در مورد آرزوها و خواسته‌های خود فکر نمی‌کنند.آرزو چگونه برآورده می شود

وقتی دقیقا نمی‌دانیم از زندگی چه چیزی می‌خواهیم، خب طبیعتا به وضعیت روشنی هم نمی‌رسیم و اکثر مواقع کار به خوبی هم پیش نمی‌رود و آرزوهایمان در حد خیال و تصور ذهنی باقی می‌مانند.

در این مقاله قصد داریم سه راه رسیدن به آرزوها و خواسته‌ها را مورد بررسی قرار دهیم. دستیابی به آرزوها و خواسته‌ها بسیار اهمیت دارد.

مطالعه بیشتر: آیا همواره آرزو می‌کنید که جای فرد دیگری بودید؟

مطالعه بیشتر: قانون جذب راهی ساده و مطمئن جهت دستیابی به اهداف و آرزوهایتان

در قدم اول باید آرزو و خواسته خودتان را بشناسید. دقیقا بدانید از زندگی چه می‌‌خواهید. وقتی نمی‌دانیم به دنبال چه چیزی هستیم، به نتیجه‌ی درستی هم نمی‌رسیم.

افرد بسیاری را در اطراف خودمان می‌بینیم که دقیقا نمی‌دانند چه خواسته و آرزویی دارند. گاهی اوقات خیلی کلی و غیر مشخص در مورد آرزوهای خودشان صحبت می‌کنند. اگر خواسته و آرزوی شما واقعی است، مگر می‌شود حضور ذهنی در مورد آن نداشته باشید.

تصور کنید فردی به بیماری مهلک دچار شده است و پزشکان او را جواب کرده‌اند. بزرگترین آرزوی خودش و خانواده‌اش، شفای بیمار است. وقتی از آنها سوال شود، چه آرزویی دارید، قطعا پاسخ، شفای بیماری خواهد بود.  یعنی فرد نسبت به خواسته و آرزوی خودش حضور ذهنی کاملا دقیق و روشن دارد.

همین وضعیت در مورد آرزوها و خواسته‌های دیگر هم صدق می‌کند. مثلا فردی که بدهی بالایی دارد و ورشکست شده است، بزرگترین آرزویش شاید این باشد که از وضعیت مالی خراب خلاص شود. این خواسته کاملا با شرایط او مطابقت دارد.

پس در قدم اول باید آرزوی خود را بشناسید و بدانید دقیقا دنبال چه چیزی هستید. آرزوهای تصنعی و ساختگی که واقعا مربوط به خودتان نیست را کنار بگذارید. در اینجا در مورد آرزوهای واقعی خودمان صحبت می‌کنیم و نه آرزوهای تلقینی.

برخی افراد به کم قانع می‌شوند. آرزوها و خواسته‌های کوچکی دارند. آرزوهای بزرگی را در زندگی دنبال کنید. بزرگ فکر کنید. خود را برای رسیدن به افق‌های بزرگی در زندگی آماده کنید.

افکار بزرگی را در سر بپرورانید. افکار بزرگ و نقشه‌های بزرگ، جایگاه شما را در زندگی تغیبر می‌دهند. برخی افراد آنقدر درگیر مسایل و مشکلات زندگی می‌شوند که دیگر به آرزوها و افکار بزرگ، خواسته‌ها و رویاهای بزرگ فکر هم نمی‌کنند.

فردی را می‌شناختم که روی درب اتاقش بزرگ نوشته بود:

بزرگ فکر کن. 

هر بار می‌خواست از اتاقش خارج شود، سه بار این جمله را با خود تکرار می‌کرد: بزرگ فکر کن. بزرگ فکر کن. بزرگ فکر کن.

همین تمرین باعث شده بود، در مدت زمانی که از اتاق خارج می‌شود تا زمانی که باز می‌گردد، بزرگ فکر کند.

زندگی کردن با آرزوها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. وقتی آرزوی شما واقعی و حقیقی باشد، قطعا شبانه‌ روز به آن فکر می‌کنید. با آن زندگی می‌کنید. با آرزوی خود نفس می‌کشید و با آرزوی بزرگ خود، لحظه به لحظه می‌گذرانید.

شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چطور می‌توان با آرزوی بزرگ زندگی، به‌صورت واقعی زندگی کرد؟ زندگی کردن با آرزوی بزرگ زندگی بدین معنی است که وقتی صبح چشمان خود را باز می‌کنید، اولین موضوعی که به ذهنتان می‌آید، آرزوی بزرگ زندگی شما است. اصلا صبح به عشق همان خواسته از خواب بیدار می‌شوید.

در طی روز و در اکثر ساعات مشغول آن موضوع هستید و تمام انرژی و توان خود را در جهت محقق شدن همان خواسته می‌گذارید. حتی شب که به بستر می‌روید نیز وضعیت به همین منوال است و با تصویری از آن خواسته چشمان خود را می‌بندید و به خواب می‌روید.

شاید حتی وقتی در خواب هم هستید، رویای آن خواسته را می‌بینید. در واقع از صبح تا شب و حتی در زمان خواب هم فکر آن خواسته را در سر دارید و دایما در حال نقشه کشیدن هستید.

هر نفسی که می‌کشید، هر غذایی که می‌خورید و هر دقیقه و ساعتی که از عمر شما می‌گذرد، در فکر همان خواسته هستید. گفتگوی شما با دوستان و اقوام حول مشورت گرفتن در مورد راهکارها و راه حل‌های رسیدن به آن موضوع است.

در واقع با خواسته‌ی خود زندگی می‌کنید و هر لحظه از آن لذت می‌برید. فکر و ذهن شما تماما حول همان موضوع می‌چرخد و بیشترین انرژی و زمان شما صرف آن می‌شود.

می‌توانید زندگی افراد موفق را مطالعه کنید تا درس‌هایی از زندگی آنها بیاموزید. بسته آموزشی «زندگی افراد موفق» می‌‌تواند بسیار مفید باشد.

وقتی بزرگترین آرزو و خواسته خودتان را مشخص کردید، باید آن را تبدیل به هدفی دست یافتنی کنید. مشخص کنید در عرض چند سال می‌خواهید به این آرزو برسید؟ چه قدم‌هایی را باید طی کنید تا به آرزوی خود دست پیدا کنید؟ چه نقشه‌ای را باید قدم به قدم جلو بروید؟

برای هر قدم به قدم رسیدن به آرزوی بزرگ خود باید برنامه ریزی داشته باشید و آن برنامه را قدم به قدم جلو ببرید. داشتن برنامه و هدف از موضوعات مهمی است که باید حتما مورد توجه قرار گیرد.

به شما توصیه می‌کنم مقاله‌های آکادمی بازار را در مورد تعیین هدف و هدفگذاری مطالعه کنید. راهکار های طلایی هدف گذاری برای دستیابی به موفقیت وجود دارد که می‌‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.

برای مشخص کردن هدف زندگی‌تان باید وقت صرف کنید و با دقت و حوصله پیش بروید. با این چند نکته ساده هدف واقعی تان را در زندگی پیدا کنید.

به یاد داشته باشید که نوشتن و مکتوب کردن اهمیت بسیار زیادی دارد. اهداف و آرزوهای شما باید مکتوب و نوشته شود. وقتی تصویر ذهنی با تصویر نوشتاری ترکیب شود، نیروی ذهنی، شما را به هدف‌تان نزدیک‌تر می‌کند.

ذهن انسان قوانین و فرمول‌های خاص خودش را دارد. سعی کنید فرمول‌ها و قوانین ذهن را یاد بگیرید و با کمک آن زندگی خودتان را بسازید. یکی از فرمول‌هایی که می‌تواند مفید و موثر باشد، نوشتن و مکتوب کردن است. آرزوها، اهداف و خواسته‌های خودتان را بنویسید.

برنامه‌ها و طرح‌های خودتان را مکتوب کنید. این نوشتن به ذهن شما نظم می‌دهد و همچنین به محقق شدن اهداف‌تان کمک می‌کند.

برخی افراد اهدافی بسیار بزرگ تعیین می‌کنند و بعد نمی‌دانند برای رسیدن به این اهداف بزرگ چه کاری باید انجام بدهند. داشتن اهداف بزرگ خیلی خوب است ولی باید بتوانید اهداف بلند مدت را به اهداف میان مدت و کوتاه مدت تبدیل کنید.

اگر نمی‌توانید برای ده سال آینده‌ی خودتان برنامه ریزی کنید، برای سال جاری و شش ماه آینده و چند هفته‌ی بعد ا دوره برنامه ریزی کنید. اهداف بزرگ را به هدف‌های کوچک‌تر تبدیل کرده و برای آن برنامه ریزی کنید.

یکی از موضوعات مهمی که باید بدان توجه داشته باشید آن است که افکار منفی را از خودتان دور کنید. مدیریت مناسبی روی افکارتان داشته باشید. هر زمان افکار منفی به سراغتان آمد، یادتان باشد که در مسیر اشتباه قرار گرفته‌اید باید بتوانید کنترل مناسبی روی ذهن خود داشته باشید.

می‌توانید چند استراتژی شگفت انگیز برای خودداری از افکار منفی را مطالعه کنید. همچنین راهکارهایی برای غلبه بر افکار منفی وجود دارد. در مقاله‌ی دیگری ۶ راهکار برای غلبه بر افکار منفی و داشتن ذهنیت مثبت توضیح داده شده است که می‌تواند مفید باشد.

یادتان باشد که احساسات منفی دشمن درجه یک موفقیت و کمال هستند. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که چگونه در موقعیت‌های منفی فکر مثبت داشته باشیم؟ برای همه‌‌ی این سوالات پاسخی وجود دارد. اگر می‌خواهید در این مسیر حرکت کنید، دست از مطالعه برندارید و با قدرت به پیش بروید.

در هر لحظه‌ای از مسیر برای رسیدن موفقیت، شکرگزاری را فراموش نکنید. باید در هر گامی که طی می‌کنید قدرشناسی و سپاسگزاری را حتما مد نظر بگیرید و فراموش نکنید.آرزو چگونه برآورده می شود

گاهی اوقات شرایط زندگی به گونه‌آی پیش می‌رود که دچار وضعیت‌های قدرنشناسی و ناسپاسی می‌شویم. در واقع در چنین مواقعی نعمت‌ها و فرصت‌های زندگی را نمی‌بینیم و روی داشته‌ها و دارایی‌ها تمرکز و توجهی نداریم. سخنرانی جان کانفیلد با موضوع شش عادت شکرگزاری برای جذب کردن فراوانی را حتما مطالعه کنید.

بارها و بارها افرادی را دیده‌ایم که تعمت‌های بسیاری در زندگی دراختیار دارند ولی هیچ کدام از نعمات الهی را نمی‌بینند و به شکلی برخورد می‌کنند که گویی بدبخت‌ترین و ناتوان‌ترین فرد روی کره‌ی زمین هستند.

غافل از آنکه اگر کاغذ و قلمی برداریم و تمامی داشته‌ها و دارایی‌های معنوی و مادی خودمان را فهرست کنیم، شاید شامل فهرستی شود که هیچ وقت تمامی نداشته باشد. غافل از آنکه بسیاری از مواقع داشته‌ها را نمی‌بینیم و قدر آن را نمی‌دانیم.

همیشه به یاد داشته باشید که شکرگزاری، راهکاری برای پایان همه رنج ها است. می‌توانید مقاله‌ی مربوط به سخنرانی دارن هاردی -فواید شکر گزاری از داشته ها را بخوانید و بیشتر با فواید شکرگزاری آشنا شوید. معجزه شکر گزاری را فراموش نکنید.

رسیدن به آرزوها و محقق شدن خواسته‌ها، موضوع مهمی در زندگی تک تک ما است. در کنار همه‌ی تلاش‌هایی که در طی روز برای رسیدن به آرزوها انجام می‌دهیم باید روی باورهای ذهنی خودمان کار کنیم. وقتی از نظر ذهنی باور داشته باشیم که به خواسته‌های خودمان می‌رسیم، از نیروی ذهن برای رسیدن به خواسته کمک می‌گیریم.

باورهای ما نقش مهمی در زندگی ما بازی می‌‌کنند. کسی را می‌شناختم که از صبح تا شب به گفته‌ی خودش در مسیر اهداف و آرزوهای خود تلاش می‌کرد ولی هرچقدر بیشتر تلاش می‌کرد، کمتر به هدف نزدیک می‌شد. یک بار در مورد این موضوع صحبت می‌کردیم و خودش در لابه‌لای صحبت‌ها، متوجه شد که درونا، قلبا و با تمام وجود باور ندارد که می‌‌تواند به اهدافش برسد.

در واقع او تلاش می‌کرد ولی با ذهنیت‌های محدودی که داشت، باعث می‌شد، هر روز از خواسته‌اش دورتر هم بشود. او درونا باور نداشت می‌تواند مسیر موفقیت را طی کند و به موفقیت‌‌های خوبی برسد.

بسیاری از ما وقتی با خودمان رو راست می‌شویم، همین وضعیت را داریم و باور نمی‌کنیم که می‌توانیم در مسیر موفقیت حرکت کنیم. باور نداریم مستحق اتفاقات خوب هستیم. باور نداریم که می‌توانیم به اهداف خودمان برسیم و همین باور در زندگی ما عینیت پیدا می‌کند.

در نظر داشته باشید که تغییر افکار منجر به تغییر زندگی‌تان می شود. درنظر داشته باشید که باور و اعتقاد به خود تاثیر بسیار مهمی در رسیدن به موفقیت دارد. پس فراموش نکنید که باور، کلید دستیابی به همه خواسته هایتان است.

اگر می‌خواهید در مسیر محقق شدن خواسته‌هایتان رسید، فقط کافیست به خودتان باور داشته باشید.

یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌هایی که خداوند در اختیار ما قرار داده است، قدرت تفکر و تعقل است. باید بتوانیم با این قدرتی که در اختیار داریم، برای رسیدن به آرزوها و خواسته‌هایمان برنامه ریزی کنیم.

می‌توانید با کمک دوره ثروت به صورت جدی در مسیر موفقیت قرار بگیرید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

در این مطلب به شما آموزش داده‌ایم که چگونه میتوانید در کمترین زمان ممکن به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. برای رسیدن به آرزوها با سرعتی فراتر از نور (در کمترین زمان ممکن) باید این 3 مرحله را که در ادامه به شما معرفی میکنیم پشت سر بگذارید تا به خواسته و اهداتان برسید. اگر همان طور که گفتیم عمل کنید مطمئن باشید خیلی ساده به تمام آرزوهایتان میرسید.

 

 

 

آرزو چگونه برآورده می شود

 

 

 

اگر قصد دارید در کوتاه ترین زمان ممکن به خواسته و اهدافی که دارید برسید باید این 3 مرحله را پشت سر بگذارید تا به هر خواسته و هدفی که دارید برسید. در ادامه راجب مراحل زیر به طور کامل توضیح داده ام.

 

 

 

 

اولین و مهم ترین‌ مرحله رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور مرحله‌ی درخواست میباشد،  در این مرحله شما باید از کائنات هدف و خواسته‌ای که دارید را  درخواست کنید و بخواهید یعنی شما باید از کائنات درخواست کنید تا کائنات و جهان هستی جواب درخواستتان را بدهند .

 

درخواست از کائنات کار  سخت و پیچیده ای نیست شما نحوه‌ی درخواست از کائنات و جهان هستی را باید بدانید تا به آن هدف و آرزویی که دارید برسید. مطمئن باشید اگر درست درخواستتان را به کائنات بفرسید به هر آنچه که میخواهید می‌رسید. 5 مرحله‌ی زیر را باید برای درخواست از کائنات رعایت کنید و انجام دهید تا کائنات خدا شما را به آن چیزی که میخواهید برسانند .

 

 

1_ مرحله‌ی اول نوشتن خواسته و اهدافتان میباشند. شما باید لیستی کامل و جامع در مورد خواسته ها و اهدافتان تهیه کنید . هرچه میدانید راجب خواسته‌ی خود بنویسید، هر چه دقیق‌تر بنویسید مطمئن باشید زودتر به آن چیزی که میخواهید میرسید پس همین حالا یک دفتر یا سررسید به صورت جدا برای خواسته ها و اهدافی که دارید تهیه کنید و مشخصات خواسته هایتان را کامل بنویسید.

 

به عنوان مثال اگر میخواهید صاحب خانه‌ای شوید مشخصات آن خانه را به صورت واضح و دقیق بنویسید، دوست دارید خانه‌ی مورد علاقه ی شما در کدام شهر باشد، خانه‌ای که دوست دارید چند طبقه باشد، چندتا اتاق داشته باشد، حمام و دستشویی خانه ی شما چگونه باشد و… هر چیزی که دوست دارید خانه ی شما داشته باشد را واضح بنویسید . هر چه واضح تر اهدافتان  را بنویسید کائنات دقیق‌تر جوابتان را میدهند .

 

2_ مرحله ی دوم جهت رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور این است که شور و شوق خواسته‌هایتان را داشته باشید . احساستان را به خواسته‌ی خود خوب کنید. هر چه احساستان بهتر باشد مطمئن باشید زودتر به خواسته‌ای که دارید میرسید . شما باید کنترل احساستان را در دست بگیرید و همیشه احساستان را خوب نگه دارید، وقتی احساستان را در مورد خوب کنید نتایج نزدیک شدن به خواسته‌یتان را درون زندگی میبینید .

 

اگر میخواهید در طول روز احساستان بهتر شود باید تمرین کنید . نحوه ی انجام درست تمارین به خودتان بستگی دارد , هرچقدر تمارین را بهتر انجام دهید زودتر نتیجه ای که میخواهید را میگیرید . در قسمت اعضای ویژه در پایان این صفحه میتوانید ثبت نام کنید و به تمارین قانون جذب دسترسی داشته باشید . ( این تمارینی که من در قسمت اعضای ویژه برایتان قرار داده ایم , موثرترین و قویترین تمارین قانون جذب است که خودم برای رسیدن به اهدافم انجام میدهم )

3_ مرحله سوم پاکسازی افکار منفی میباشد، تمام افکار منفی که مانع رسیدن به اهداف و خواسته‌های شما میشود را به طور کامل از ذهنتان پاک کنید. مطمئن باشید هیچ چیز مانع رسیدن به اهداف شما نمیشود، خداوند این جهان را طوری آفریده است که حق تمام انسان ها رسیدن به بهترین چیزها میباشد که این چیزها میتواند بزرگترین و کوچکترین خواسته‌های شما باشد .

 

شما اگر ذهنتان را از افکار منفی پاک کنید زندگی به بهترین شکل ممکن برای شما رقم میخورد. تنها چیزی که مانع رسیدن شما به خواسته و هدفتان میشود ذهنتان است، شما به صورت کامل قدرت کنترل ذهنتان را دارید با تمارینی که ما در قسمت اعضای ویژه برایتان قرار دادیم میتوانید به طور کامل قدر ذهنتان را در دست بگیرید.

 

4_ مرحله چهارم درست فکر کردن است، سعی کنید همیشه به جای واقع‌بین بودن خوش بین باشید،  طرز فکرتان را درست کنید. تنها راه درست کردن فکرتان تمرین و تمرین میباشد تا ذهنتان به مرور زمان درست فکر کند،  با تمرین زیاد در مرحله‌ای قرار میگیرید که ذهنتان به طور خودکار درست فکر میکند. اگر طریقه‌ی درست تمرین کردن را بدانید و تمارینی که برایتان قرار داده ایم را درست تمرین کنید مطمئن باشید در همان روزهای اول نتایج را میبینید منظور از نتایج اتفاقاتی است زندگیتان را متحول میکند.

به عنوان مثال ممکن است پولی را از کسی بخواهید و به شما نمیدهد و با انجام این تمارین به طور باورنکردنی خود شخص پولتان را بدهد،  رابطه‌تان خراب باشد و با انجام صحیح تمارین یک رابطه عالی و زیبا درست کنید، یا دنبال کاری هستید سریع با شما تماس بگیرند و به شما پیشنهاد کار دهند  و…  (این‌ها فقط یکسری نتایج بسیار کوچک هستند، اگر تمارین بخش اعضاویژه را درست و اصولی انجام دهید نتایج بسیار بزرگی را ر زندگیتان خواهید دید) درست فکر کردن یکی از اصول مهم برای رسیدن به خواسته ها و آرزوها میباشد پس سعی کنید افکارتان را تغییر دهید .

 

 

5_ پنجمین مرحله برای رسیدن به آرزوها با سرعت فراتر از نور ترس از نرسیدن به خواسته میباشد،  هرچقدر بیشتر بترسید که به خواسته‌ی خود نمیرسید زمان رسیدن به آرزو و رویاهایتان به تاخیر می‌افتد. ترس باعث نرسیدن به اهداف و خواسته های شما میشود، به هیچ عنوان از نرسیدن به اهداف و خواسته های خود ترسی نداشته باشید. مطمئن باشید که اگر اطمینان کامل و 100 درصد در جهت رسیدن به آرزوهایتان داشته باشید بدون هیچ شکی به آن‌ها خواهید رسید. ترس نرسیدن به هدف خود را کنار بگذارید و مطمئن باشید که با آن چیزی که میخواهید میرسید.

 

 

 

آرزو چگونه برآورده می شود

 

دومین مرحله‌ی مهم در جهت رسیدن به آرزوها تغییر باورهاست، در ذهن و فکر هر انسان یکسری باورهای محدود کننده وجود دارد که مانع رسیدن هر فرد به اهداف و خواسته‌هایش میشود. شما باید باورهای محدود کننده ی خود را شناسایی کنید و باور های ثروت ساز و مناسب را جایگزین آنها کنید .

 

باور های محدود کننده مانع رسیدن شما به خواسته و اهدافتان میشود به عنوان مثال ممکن است شما یکسری باور های محدود کننده مالی داشته باشید که ممکن است شما با تغییر چندین باورهای اشتباه در زندگی خود پول و ثروت زیادی وارد زندگی شما بشود. پس در این مرحله شما باید باور های اشتباه را شناسایی کنید و باورهای درست را جایگزین باورهای غلط و محدود کنید.

 

با جایگزین باورهای درست میتوانید وضع مالی و روابط خود را 100 درصد بهبود بدهید . تغییر باورها ممکن است کمی زمان بر باشد اما مطمئن باشید اگر باورهای مناسب را تغییر بدهید در تمام جنبه های زندگی خود موفق خواهید شد. باور های هر فرد زندگیش را رقم میزند.

 

 

 

 

و آخرین مرحله که برایتان اتفاق می افتد دریافت است،  اگر درست درخواست کرده باشید و باورهای مناسب را جایگزین باور های اشتباه کرده باشید مطمئن باشید که به آن خواسته و هدفی که دارید به ساده ترین شکل ممکن خواهید رسید. برای رسیدن به مرحله ی سوم که دریافت اهداف خودتان است بستگی دارد که چقدر تمرین کرده اید و برای ذهنتان زمان گذاشته اید .

 

برای ذهنتان حتما زمان بگذارید و تمرین کنید . اگر تنها در روز چند دقیقه تا تهایتا 1 ساعت برای خودتان زمان بگذارید و تمرین کنید مطمئن باشید که نتایج فوق العاده ای وارد زندگیتان میشود، مطمئن باشید شما به هر چیزی که میخواهید خواهید رسید .

اگر تمارین را همان گونه که در قسمت اعضای ویژه گفته ام درست انجام بدهید کائنات و جهان هستی دست به دست هم میدهند که شما را به خواسته و اهدافی که دارید برسانند. خواسته‌‎ی شما در برابر کائنات هیچیزی نیست و کائنات با قدرتی که دارند شما را به بزرگترین خواسته ی خود خواهند رساند پس تمارین را همان گونه که گفتیم انجام دهید .

اگر میخواهید در زندگیتان تحول عظیمی ایجاد کنید پیشنهاد میکنم در بخش اعضا ویژه سایت ثبت‌نام کنید و دریچه فراوانی و نعمت را در زندگیتان باز کنید.

 

من محمد جراحی، مدرس و مشاوره در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی هستم. در وبسایت مدیر افکار قصد دارم به شما یاد بدهم چطور میتونید در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله قانون جذب به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

عالی بود واقعا من واقعا از خدا تشکر می کنم که این آینده ی تکنولوژی رو در دنیای واقعی ایجاد کرد خدا مرسی

واقعا باور نکردنی مرسی

واقعا جواب گرفتی؟

واقعا رسیدی

عزیزم عذر میخوام ولی سوال داشتم شما به چیزی که میخواستید رسیدید ؟!

سلام من ۴۵۰۰۰ تومان واریز کردم اما نمی تونم وارد سایت بشم

سلام و خسته نباشید دوست عزیز با ایمیل و پسوردی که ثبت نام کردید وارد حساب کاربریتون بشید و از بخش اعضا ویژه مطالبو دانلود کنید

توی مرحله اول باید حتما در دفتر و روزی کاغذ باشه؟ نمیشه توی گوشی بنویسیم؟

سلام وقتتون بخیر میشه داخل نوت گوشی بنویسید ولی داخل دفتر بنویسید بهتره

سلام ببخشید الان من هزینه ۴۹۰۰۰ت پرداخت شده. الان چی برام می‌فرستید

سلام وقتتون بخیر دوست عزیز. با ایمیل و پسوردی که خرید کردین وارد حساب کاربریتون بشید و از منوهای کناری وارد مطالب اعضا ویژه بشید میتونید فایل هارو دانلود کنید

واقا میشه

سوالی بود ؟! یا امتحان کردید ؟!

بنظر من شدنیه فقط باید ذهنمونو کنترل کنیم مهم ترین داریی ما همین ذهنمونه حالا یکی روش استفاده ازشو بلد نیست پس ب خواسته هاش نمیرسه بنظرم قانون جذب بهمون یاد میده چطور از ذهنمون استفاده کنیم شاید باید خودمون کشفش کنیم ولی باید کشف شه باید

من چند ساله که عاشق یه خواننده مرد ایرانی هستم که این مرد مجرد هستش و ۳۸ سالشه و بزرگترین آرزوی زندگیم شده ازدواج کردن با این مرد و حتی تو این چند سال یه لحظه نشده که از خیال ازدواج باهاش بیام بیرون حتی یه طوری به ارزوی ازدواج کردن باهاش فک میکنم که حتی اسم بچه های ایندمونو انتخاب کردم! و اینکه من هنوز از نزدیک این مرد رو ندیدم چون این خوانندس و تهران زندگی میکنه و من مشهدم و من اصلا این شخص رو به خاطر پول و شهرتش نمیخوام و فقط فقط برای خودش میخوامش فقط همین! من خودم یه دختر ۱۷ ساله مشهدی هستم واصلا اختلاف سنی هم برام مهم نیست به هیچ وجه خواهش میکنم توروخدا کمکم کنید که چیکار کنم که بهش برسم و باهاش ازدواج کنم خواهش میکنم🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و سئو توسط آکادمی سبز مدیر افکار بزرگترین و تخصصی ترین گروه تحقیقاتی در زمینه قانون جذب میباشد که فعالیت خود را در دی سال 1397 شروع کرده است .

برای رسیدن به آرزوها از طریق کائنات بین کائنات و آرزوها یک رابطه وجود دارد , که این رابطه باعث میشود شما به آن خواسته و هدفی که دارید برسید . این رابطه بین کائنات و آرزوها باعث میشود که انسان بتواند به هر خواسته و هدفی که دارد برسد .

 

رابطه بین کائنات و آرزوها به گونه ای است که خداوند کائنات را طوری برنامه ریزی کرده و آفریده است که بتواند انسان را به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برساند که در این مطلب به صورت کامل به این موضوع پرداخته ایم .

 

آرزو چگونه برآورده می شود

 

همانطور که گفتیم بین کائنات و آرزوها یک رابطه مستقیم وجود دارد . خداوند کائنات را طوری آفریده است که می توانند ما را به تمام خواسته و اهدافی که داریم برساند .

البته این را بدانید که برای رسیدن به آرزوها از طریق کائنات یک ارتباط با ذهن انسان و قرار است .

یعنی ذهن انسان باعث می شود که کائنات آرزو و خواسته های انسان را برآورده کند . خداوند ذهن انسان را به گونه ای آفریده است , که انسان با قدرت ذهن خود می تواند به تمام خواسته ها و اهدافی که دارد برسد .

 

دلیل اینکه خیلی از افراد به آرزو و خواسته هایی که دارند نمی رسند این است که به خود و قدرت خود که خداوند درون شان قرار داده است ایمان ندارد و همین باعث نرسیدن انسان به آرزوهایش می شود .

ذهن انسان طوری برنامه ریزی شده که همیشه و در تمام ساعات به جز در خواب در حال فرستادن ارتعاش و انرژی به سمت کائنات است .

در کل ذهن انسان از سلول های نورونی تشکیل شده که این سلولها در حال تولید و فرستادن انرژی می باشد . یعنی هر فکری که از ذهنتان عبور می کند دارای انرژی است , و کائنات انرژی را دریافت میکنند و نسبت به آن انرژی پاسخ می دهند .

 

رابطه اصلی بین کائنات و آرزوها و چیزی که باعث میشود انسان به تمام خواسته به اهدافش برسد افکار انسان است . افکار شما باعث می شود شما با خواسته و هدفی که دارید برسید . شما باید کنترل ذهن و افکارتان را در اختیار بگیرید .

 

ذهن شما در شبانه روز به جز هنگام خواب در حال فرستادن انرژی می باشد . که این انرژی می‌تواند در جهت خواسته و یا ناخواسته شما باشد .

افکار انسان به دو دسته افکار منفی و افکار مثبت تقسیم می شود . افکار منفی دارای انرژی و ارتعاش منفی می باشد و وقتی شما به چیزی که نمیخواهید فکر می‌کنید آن ناخواسته وارد زندگیتان میشود و برعکس , یعنی شما وقتی به خواسته و اهدافی که میخواهید داشته باشید فکر می‌کنید دارید ان خواسته و هدفتان را جذب میکنید .

کائنات ارتعاش و انرژی که از ذهن انسان خارج می شود را دریافت می کند و با توجه به آن پاسخ می‌دهند , برای رسیدن به خواسته و اهدافی که دارید باید کاری کنید که بتوانید قدرت کارتان را در اختیار بگیرید .

با در اختیار گرفتن افکار و ذهنتان خیلی ساده می توانید به آن خواسته به هدفی که دارید برسید . ورودی های ذهنتان را باید کنترل کنید , منظور از ورودی های ذهنتان یعنی افکاری که در ذهن شما ایجاد می شود .

ذهن انسان به طور ناخودآگاه در حال تولید فکر می باشد که در اکثر مواقع این افکار در جهت ناخواسته ها هستند . یعنی در ۹۰ درصد مواقع شما دارید ناخواسته هایتان را جذب میکنید .

 

دلیل اصلی اینکه خیلی از افراد به خواسته به هدفی که دارند نمی رسند و فکر می کنند رسیدن به خواسته ها و آرزوهای شان کار بسیار سخت و دشواری است نمی داند که چطور باید ارتعاش خواسته و هدفشان را به کائنات ارسال کند . در کل بلد نیستند اختیار ذهن و افکارشان را در دست بگیرد .

بهترین راه برای در اختیار گرفتن قدرت ذهن تمرین کردن است . ذهن انسان تفاوت بین واقعیت و تخیل را نمیداند . راههای زیادی برای در اختیار گرفتن قدرت ذهن وجود دارد که شما میتوانید افکار و ورودی ذهنتان را کنترل کنید .

 

اولین قدم برای آنکه به خواسته و آرزوهای خود برسید باید روش درخواست از کائنات را بدهید و بتوانید آن چیزی را که می خواهید از کائنات درخواست کنید .

درخواست کردن خواسته و هدف کار سخت و دشواری نیست . شما باید اصول درخواست از کائنات و اینکه چگونه از کائنات درخواست کنید را بدانید تا به آن خواسته به هدفی که دارید برسید .

اگر قصد دارید روش درخواست از کائنات و اینکه چطور از طریق کائنات به خواسته و اهدافتان برسید پیشنهاد می کنم از مقاله چگونه از کائنات درخواست کنیم دیدن کنید .

 

برای آنکه به خواسته به هدفی که مشخص می‌کنید برسید باید شیوه درخواست از کائنات را بدانید تا بتوانید درخواست خواسته و رفت آن را به درستی انجام دهید .

یکی از راز و رمز کائنات که باعث می شود انسان به خواسته و هدف که دارد برسد این است که باید احساسش را خوب نگه دارد . در جهت خواسته و هدف خود باید احساس خوبی داشته باشید , احساس خوب نشانه این است که دارید راه را درست می روید و به هدف و خواسته ای که دارید نزدیک میشود .

 

به عنوان مثال :

اگر دارید به ماشین مورد علاقه خود توجه می کنید و احساس بدی در شما ایجاد می شود نه این است که دارید از آن خواسته به هدف‌تان دور می‌شوید و باید سریع احساستان را خوب کنید .

 

روش های زیادی برای خوب کردن احساس وجود دارد که مهمترین آنها شکرگزاری می باشد .

برای این کار می توانید یک لیست جامع از نعمت ها و یا حتی خواسته ها و اهدافی که دارید تهیه کنید و بابت آنها شکرگزاری کنید .

شکرگزاری یکی از قدرتمندترین راهها برای ایجاد حس خوب در شماست و شما میتوانید با شکرگزاری احساس خوبی را در جهت خواسته خود ایجاد کنید .

البته این را بدانید یکی از مراحل مهم در جهت رسیدن به خواسته و اهداف شکرگزاری بابت آن چیزی که می خواهید هست .

شکرگزاری را به هیچ عنوان فراموش نکنید و بابت تمام خواسته ها و چیز های خوبی که در زندگی دارید شکرگزار خدا باشید و مطمئن باشید به آن چیزی که می خواهید می رسید .آرزو چگونه برآورده می شود

 

 

همانطور که گفتیم در اختیار گرفتن ذهن و افکارتان کار ساده و راحتی نیست . اگر بخواهید به تنهایی افکارتان را در اختیار خود بگیرید و کنترل کنید ممکن است خیلی سخت و دشوار باشد .

بهترین و موثرترین راه در جهت در اختیار گرفتن کنترل ذهن و افکارتان تمرین کردن است . شما با تمرین کردن خیلی ساده می‌توانید افکارتان را کنترل کنید .

تمارین زیادی در جهت رسیدن به خواسته و اهداف , جذب ثروت و پول , رسیدن به نیمه گمشده , ساخت یک زندگی رویای , ایجاد رابطه عالی و … وجود دارد که می توانید با سرچ کردن در اینترنت به آنها دسترسی پیدا کنید .

البته در بخش اعضای ویژه سایت یکسری از قدرتمندترین و قویترین تمارین قانون جذب را برایتان قرار داده ایم که با ثبت نام در این بخش می توانید به آنها دسترسی داشته باشید .

من محمد جراحی، مدرس و مشاوره در زمینه قانون جذب و موفقیت فردی هستم. در وبسایت مدیر افکار قصد دارم به شما یاد بدهم چطور میتونید در کوتاه ترین زمان ممکن به وسیله قانون جذب به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید.

میخوام که خودم رو خیلی دوست داشته باشم

سلام و خسته نباشید دوست عزیز تمرین اعتماد به نفس انجام بدین موفق باشید

میخواهم ثروتمند شوم

با سلام: مطالب بسیار جالب و آموزنده ای گذاشتید ، ولی من در جایی خواندم:انسان هر چه بیشتر به دنبال آرزو هایش برورد آرزو ها فرار میکنند ولی اگر آرزوهایش را رها کند آرزوها به دنبال او خواهند رفت.

سلام دوست عزیز. رفتن به دنبال آرزوها یعنی چسبیدن به خواسته و ایجاد حس بد برای اینکه چرا به خواستتون نمیرسید. شما نباید به خواسته و هدفی که دارید بچسبید و احساساتتون بد کنید که چرا به اون خواسته و هدفی که دارید نمیرسید. باید احساس خوبو در خودتون ایجاد کنید تا به اون خواسته و هدفی که دارید برسید

سلام به همگی دوستان، خیلی از آدم ها حتی به موفقیت در زندگی فکر نمی کنند و یا آرزویی ندارند و برای آن تلاش هم نمی کنند ، بر عکس خیلی ها آرزو ها دارند و برای آن تلاش می کنند اما باز موفق نمی شوند و سر جای خود درجا می زنند ، این بستگی به این دارد که خدا چقدر شما رو دوست دارد چون هر که رو دوست داشت به آرزو رسیده آفرید ، اما من عقیده ای دارم اگر آدمی در زندگی اش حتی امکان تلاش کردن هم نداشته باشد اما به خدای خودش باور داشته باشد به آرزویش که هیچ به تمام آرزوهایش می رسد به شرطی که دروغ نگوید و راستکردار باشد و مهم تر از همه از اندوه دیگران غمگین شود.

سلام واقعا متشکرم از این همه مطالب مفید،جالب و خوندنی. ببخشید من یه آرزویی دارم که فکر میکنم یا بهتر بگم دیگران تحمیل میکنن که غیر ممکن و به قول شما محاله. خواستم بپرسم اگه بخوام به شخصی برسم که در دنیای واقعی وجود نداره آیا با کمک کائنات میشه بهش رسید و یا امکانش نیست؟؟ من همیشه سعی میکنم افکار مثبتی داشته باشم ولی با حرف اطرافیان خیلی امید و اعتماد به نفسم کاهش پیدا میکنه خواستم از شما که مشاور و کارشناس هستید سوال کنم بلکه بتونم مثل قبل فکر کنم و به اهدافم برسم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

طراحی سایت و سئو توسط آکادمی سبز مدیر افکار بزرگترین و تخصصی ترین گروه تحقیقاتی در زمینه قانون جذب میباشد که فعالیت خود را در دی سال 1397 شروع کرده است .

برچسپ ها:
آرزو
،
فهرست

 

 

می گویند، اگر می خواهید آدم ها را پیش بینی کنید، آرزوهایشان را محاسبه کنید. ببینید چه چیزهایی را دوست دارند و به چه چیزهایی دلبسته و گرفتارند؟ بلندترین ارتفاعی كه هر آدم می تواند بپرد، به اندازه آرزوهای اوست برای همین نمی توان از برخی آدم ها توقع «خیلی خوب» بودن داشت چون «خیلی خوب بودن» فراتر از سقف آرزوهایشان است! امام حسین(ع) می فرماید: مَن عَبَدَ اللهَ حَقَّ عِبادَتِهِ آتاهُ اللهُ فَوقَ أمانِیهِ وَ کفایتِهِی: هر که خدا را، آن گونه که سزاوار اوست، بندگی کند، خداوند بیش از آرزوها و کفایتش به او عطا کند.(1) 
گاهی برای رسیدن به آرزوهایمان تلاش نمی کنیم و می نشینیم و در هجوم  افکار منفیبا بهانه هایمان بازی می کنیم تا خودمان را راضی کنیم که زمان رسیدن به آرزوی مان فرا نرسیده است. حال ممکن است، چه بهانه هایی بیاوریم؟آرزو چگونه برآورده می شود

 

انسان های ضعیف آرزو می كنند و انسان های قوی؛ اراده. بلافاصله بعد از مشخص شدن نقشه راهتان، به سمت نخستین و دست یافتنی ترین هدف حركت كنید

یکی از دلایلی که آرزوهایمان همیشه آرزو می ماند این است که نمی دانیم از کدام مسیر باید برویم. از نشناختن مسیر واهمه داریم و از آغاز می ترسیم، ما باید فقط حواسمان باشد تا نخواهیم با زور و اجبار، به هر قیمتی به آرزوی مان برسیم. به گفته سالار شهیدان، امام حسین(ع) که می فرماید: مَن حاوَلَ أمراً بِمَعصِیةِ الله کان أفوتُ لما یَرجُوا و أسرَع لما یحذَر؛ کسی که بخواهد از راه گناه به مقصدی برسد ، دیرتر به آرزویش می رسد و زودتر به آنچه می ترسد گرفتار می شود.(2)

این یکی از متداولترین بهانه های افراد برای دست کشیدن از آرزوهایشان است. اما وقتی بنشنید و حساب کنید که ۲۴ ساعت شبانه روزتان را صرف چه کارهایی می کنید، متوجه خواهید شد که این بهانه اصلاً جایز نیست.

خیلی ها بدون اینکه بنشینند و ببینند این پول کافی واقعاً چقدر است، زود نتیجه گیری می کنند، نمی شود. حتی اگر این عدد الان برایتان غیرقابل دسترس باشد، باز هم دلیل برای کنار گذاشتن هدف وآرزویتان نیست.

وقتی این بهانه را می آوریم، یادمان میرود که تا امروز در زندگی مان چه مهارت هایی کسب کرده ایم. راه رفتن، حرف زدن، آشپزی کردن، تایپ کردن ، … همه اینها کارهایی بوده که روزی بلد نبودیم و برای آموختن آنها زمان گذاشته ایم. چه چیزی جلو شما را برای یادگیری دوباره می گیرد؟

شاید درست باشد اما این دلیل نمی شود که دست از آن بکشید. ببینید دقیقاً چه چیزی درمورد آرزویتان ریسک دارد (ممکن است پول زیادی از دست بدهید؟ ممکن است کارتان را از دست بدهید؟ از این می ترسید که بقیه قضاوتتان کنند؟)، بعد بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد را تصویر کنید. برای آماده کردن خودتان یا کم کردن ریسک های کار چه می توانید بکنید؟

آرزوهای بزرگ در انسان انگیزه و تحرك ایجاد می كنند. زمانی كه به رویاهایتان می اندیشید به سمت مسیری كه به آن علاقه مند هستید راهی باز می كنید. آرزوهایتان را مرتبا در ذهن آورید زیرا در همین آرزوهاست كه می توانید به انرژی و شور و شوقی كه شما را به حركت وامی دارد، دست یابید.

برنامه عملی بریزید و به این ترتیب یك رؤیا به واقعیت تبدیل می شود. روی مقصد و هدفتان تمركز كنید چراكه بدون هدف تمام انرژی تان به دلیل اجابت خواسته های دیگران به سرعت مصرف می شود و یا در اثر برآورده كردن نیازهای لحظه ای به هدر خواهد رفت.افرادی كه به رویاهایشان جامه عمل می پوشانند، هر كاری كه لازم باشد انجام می دهند حتی اگر آن عمل همیشه جالب و خوشایند نباشد.

افرادی كه آرزویشان به حقیقت پیوسته، افكار و احساسات مثبت را در خود پرورش می دهند و می دانند كه چگونه دست از احساسات منفی و فلج كننده ای چون ترس، اضطراب، نا امیدی ، تردید، ناتوانی، درماندگی و احساس گناه دست بكشند.

عصر حاضر، عصر سرعت وتكنولوژی است و ما در دوره ای زندگی می كنیم كه خواسته ها و نیازهایمان فورا برآورده می شوند اما آرزوهای بزرگ با گذشت زمان تحقق می یابند. ما نمی توانیم سر این واقعیت كلاه بگذاریم. در عوض، زمانی كه این آرزوها به حقیقت می پیوندند، رضایت خاطر، شعف و شادی زیادی به همراه دارند. بنابراین به راهتان ادامه دهید و بر این باور باشید كه به هدف خواهید رسید. یاد بگیرید از مسیری كه طی می كنید لذت ببرید و در طول راه به سعی و تلاش تان پاداش بدهید.

یکی از دلایلی که آرزوهایمان همیشه آرزو می ماند این است که نمی دانیم از کدام مسیر باید برویم. از نشناختن مسیر واهمه داریم و از آغاز می ترسیم، ما باید فقط حواسمان باشد تا نخواهیم با زور و اجبار، به هر قیمتی به آرزوی مان برسیم

آرزوهای خود را با اعداد و ارقام و زمان مشخص رسیدن به آنها دسته بندی كنید. مثلا با خودتان بگویید من می خواهم تا 6 ماه آینده به این میزان مشخص درآمد ماهانه برسم. یا فلان رتبه كنكور را در فلان رشته به دست بیاورم. به این شكل آرزو ها به اهداف تغییر شكل می یابند.

به شكلی كاملا واقع بینانه تمام ابزار های لازم برای رسیدن به آرزویی كه دارید را مشخص كنید. قسمتی از آنها را كه خود باید به دست آورید مهیا كنید و در مابقی از دوستان و منابع خود كمك بگیرید. مشورت با افراد موفقی كه به آرزوی فعلی شما رسیده اند، یكی از راه های فوق العاده برای تبدیل آرزوی شما به هدف شماست.

با خود رو راست باشید. داشتن آرزوهای غیرواقعی كار آدم های مصمم نیست. گاهی ما با ساختن فضایی غیرواقعی از شهر رؤیایی خود، خواسته یا ناخواسته خود را از تلاش برای رسیدن به یك هدف واقعی معاف می كنیم. در فكر، بلندپرواز باشید و در عمل، واقع گرا.

جمله بسیار زیبایی كه بسیار از ما شنیده ایم را به یاد بیاوریم: انسان های ضعیف آرزو می كنند و انسان های قوی؛ اراده. بلافاصله بعد از مشخص شدن نقشه راهتان، به سمت نخستین و دست یافتنی ترین هدف حركت كنید. این كار یعنی اراده كردن.

آفت رسیدن به بسیاری از آرزوها، صد درصد طلبی است. اگر به 10درصد آرزوهایتان با تبدیل كردن آنها به اهداف ملموس و واقعی برسید، از هزار سال در جا زدن در خیالات و اوهام كمال گرایانه ای كه شما را از نقطه صفر یك میلی متر جابه جا نمی كنند بهتر است.پی نوشت:
1)بحار الأنوار، ج 71، (ص 183)
2) بحار الانوار، ج 78، (ص 120)

 

منابع: بیتوته، همشهری دو،مردمان

آرام آرام نسیم خوش آغاز ماه پرفیض الهی (رجب المرجب) فرا می رسد این الرجبیون… گو اینکه با گوش دل نوای خوش دعای سحرماه خدا و طنین ربنای هنگامه افطار از هم اکنون گوش دل و جان مؤمنان را می نوازد، آری ماه رجب با تمام شکوهش آمد، و «لیله الرغائب» شبی به بزرگی تمامی آسمانها، شبی که خداوند به ملایک فخر می کند و مناجات بندگان خوبش را به رخ فرشتگان می کشد…! این شب بزرگ را از نظرگاه سالکان طریق الهی بررسی می کنیم.

شاید شما نیز از آن دسته از افراد باشید كه یكی از مهم ترین آرزوهایی كه برای آینده خود در پیش رو دارید، رسیدن به ثروت و موفقیت اقتصادی باشد. اینكه روزی فرا برسد كه شما به تمام آرزوهای خود دست پیدا كنید و بتوانید برای مثال مانند برخی از افراد بر ماشین های گران قیمت سوار شوید و یا خانه چند صد متری در یكی از مناطق خوب شهر داشته باشید و در كنار خانواده خود در آسایش و آرامش زندگی كنید.

خیلی هیجان زده‌اید. آرزویی دارید که باید به آن برسید. به همین خاطر همه انرژی و وقتتان را برای به واقعیت تبدیل کردن این آرزو می‌گذارید. ولی با گذشت زمان حتی به آن نزدیک هم نمی‌شوید. به همین خاطر انرژی‌تان کم‌کم کمتر می‌شود و وسوسه می‌شوید که از تلاش دست بکشید.

این روزها، چه اشک هایی که از سر نداری و رنج، بر زمین آرزو ریخته می شود و چه دل های نازکی که از سر اضطرار و ناراحتی شکسته می گردد! دست های بی نیرو، چشم های پر اشک، قلب های آزرده، پاهای ناتوان، سینه های خسته، دل های مضطرب، اتاق های سرد، محله های تاریک، شهرهای بی روح، غروب های غمگین؛ همه و همه در آرزوی یک تکان فکر و اندیشه و به امید یک حرکت خداجویانه و مهرورزانه از سوی نیکوکاران، در همه زمان ها، به ویژه روز احسان و نیکوکاری است.

از جمله چیزهایی که انسان را به سقوط می کشاند؛ آمال و آرزوی بیجاست. این امر به اندازه ای مهم است که نبوت و ولایت هر دو از آن ترسیده اند.

0 نظر

0 نظر

0 نظر

0 نظر

جهت اطلاع از آخرین مطالب در خبرنامه عضو شوید

آرزو کردن همان قدرت خلق کردن است که از سوی خداوند برای انسان قرار داده شده است تا به واسطه آن زندگی خود را به هر شکلی دوست دارید تجربه کنید.

۳۵ سال از عمرم را صرف حل مشکلات کردم و همیشه وقتی مساله ای را حل و فصل می کردم منتظر بودم تا با موضوع بعدی مواجه شوم.

و هر بار که مشکلی پیش می آمد گله و شکایت از روزگار می کردم و دیگران را مقصر زندگی و شرایط آن روز خودم می دانستم.

خشم و عصبانیت از ناتوانی سراسر وجودم را گرفته بود و مرا به انسانی پرخاشگر و ناسازگار تبدیل کرده بود.

به لطف خدا از زمانی که با قانون جذق و قدرت ذهن آشنا شدم قدم در مسیر متفاونی گذاشتم و به مرور با خدای متفاوتی آشنا شدم.آرزو چگونه برآورده می شود

نه اینکه خدای من تغییر کرده بود‌، بلکه نگاه من و انتظار من از خدای خودم تغییر کرده بود.

قبلا تصورم این بود که خداوند هموراه مرا با سختی ها و مشکلات امتحان می کند و پاداش حل و فصل کردن آن مشکلات در روز قیامت محاسبه و به من داده خواهد شد.

اما نگاه جدیدم این بود که من هموراه می‌توانم خداوند را امتحان کنم و بیشتر به قدرت او پی ببرم.

شاید در ذهن شما سوال ایجاد شده باشد که:

و پاسخ صحیح این است: بله می شود

با آرزو کردن و رسیدن به آرزوها

هرچقدر شما آرزوهای بیشتری داشته باشید در واقع خدا را بیشتر امتحان کرده اید و از آنجایی که خداوند در قرآن فرموده است “بخوانید مرا تا اجابت کنم شما را” از همه امتحانات بشتری که آرزوهای بنده‌ها هستند سربلند و موفق بیرون می آید و همه خواسته های بندگان را اجابت می‌کند.

به اندازه‌ای که شما آرزوهای خود را تجربه می‌کنید،‌ به قدرت خداوند پی‌برده و صفات خداوند را تحربه می‌کنید.

اگر در زندگی آرزویی ندارید به این دلیل است که نگاه شما به خداوند و توانایی هایش اشتباه است و باید اصلاح شود.

اگر در زندگی آرزوهایی دارید اما به آنها نمی‌رسید به دلیل موانع ذهنی است که مانع تجربه کردن آرزوهای شما می‌شود و باید آن موانع برداشته شود.

هرچه بیشتر در زندگی به توانایی شناخت موانع ذهنی و برطرف کردن آنها دست پیدا کنیم فرصت تجربه کردن آرزوهای بیشتری را در طول عمر خود خواهیم داشت و البته فاصله بین آرزو کردن و تجربه کردن آن کمتر خواهد شد.

تا جایی که به یک چشم بر هم زدن می توانیم آرزوها و خواسته های خود از خداوند را تجربه کنیم.

به لطف خدا از زمانی که در مسیر تغییر کردن قرار گرفتم به این نکته پی بردم که اساس همه مشکلات و کمبودهای من در زندگی عدم شناخت و درک صحیح از خداوند است.

و هر اگری در زندگی من وجود دارد به خاطر بی ایمانی من نسبت به خداوند است.

لازم به ذکر است منظور از ایمان،‌ انجام واجبات و مستحبات نیست بلکه شناحت صحیح از خداوند است.

نتیجه ایمان باید توکل باشد و نتیجه توکل احساس آرامش و اطمینان است.

با شناخت صحیح از خداوند شما می‌توانید به احساس آرامش و اطمینان نسبت به خداوند برسید و طعم خوش توکل را تجربه خواهید کرد.

و نتیجه توکل داشتن به خداوند،‌ ایمان به رب می باشد.

چگونگی ایجاد تغییر نگاه نسبت به خداوند را در دوره رایگان “زندگی با طعم خدا” با علاقمندان به اشتراک گذاشته ام و نحوه تغییر نگاه و ایجاد تعریف و باور های صحیح نسبت به خداوند را طی دوره آموزش “خدا هرگز دیر نمی‌کند” با دوستانم به اشتراک گذاشته ‌ام.

بی شک استفاده از این دوره‌های آموزشی شما را در مسیری قرار می‌دهد تا درک بهتری نسبت به قوانین جهان هستی داشته باشید و نگاه و انتظار شما نسبت به خداوند تغییر خواهد کرد و در نهایت نحوه آرزو کردن شما متفاوت خواهد شد.

تجربیات مطرح شده در این دوره های آموزشی نتیجه عمل کردن به آن‌چیزی است که به من الهام شده است و سبب ایجاد تغییرات عالی در تمام جنبه‌های زندگی من شده است.

در فایل آموزشی مستند خلق کردن آرزوها درباره چگونگی شکل گیری یک آرزو (آرزو کردن)و نحوه به واقعیت پیوستن آن توضیحات مفصلی برای علاقمندان به درک قوانین جهان هستی و دریافت الهامات الهی آماده کرده‌ام که مطمئن هستم استفاده با دقت از این محتوا به دوستانم کمک خواهد کرد به شکل بهتری در مسیر تجربه آرزوهای خود قرار بگیرند.

منتظر خواندن نوشته های ارزشمند شما هستم

همراه همیشگی شما: رضا عطارروشن

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.

سلام خدمت استاد گرامی و دوستان عزیز من فایل مستند آرزوها را گوش کردم و خیلی آگاهی ها بهم داد اینکه واقعا خداوند چندین بار منو برای رسیدن به آرزوم هل داده ولی من اون رو نمی دیدم من دانشجو ارشد هستم و خدا رو شکر الان استخدام آموزش و پرورش هستم و آرزوم استاد دانشگاه بودن هست من برای قبولی در دکتری باید مقاله می داشتم چندین بار سعی کردم ولی نشد دیگه خسته شدم چون اون موقع پول هزینه ها رو نداشتم ولی چندین بار از جاهای مختلف بدام پیامک می آمد که از این طریق شما می توانید مقاله چاپ کنید حالا می فهمم که باید به صورت تکاملی به سمت آرزوها حرکت کرد نه پرشی چون من می خواستم ی مقاله برام چاپ بشه که همه کارها رو یکی دیگه به صورت کامل انجام بده و من هیچ کاری نکنم حالا که موقعیت پرداخت هزینه را دارم و خودمم توان نوشتن مقاله را دارم می خوام اقدام کنم درسته الان هزینه ها بالاتر رفته ولی این قدرت بی انتهای خداوند را محدود نمی کنه استاد ممنونتون هستم واقعا شما یکی از دستان خداوند هستید شما جایگاه بسیار بزرگی پیش خداوند دارید من هم دوست دارم مثل شما باشم مثل شما موانع ذهنی را کشف کنم و در اختیار همنوعانم قرار بدم و آنها را مالامال از حس خوب و انگیزه برای پیشرفت کنم . واقعا ممممممممنوتنونم. دعا می کنم همیشه سربلند و زنده باشید. (یاحقّ)

سلام .
یعنی این مطلب رو خوندم و فقط اشکم جاری میشد . تک تک جملات آن وجود انسان را می لرزاند .
باورهای صحیحی که در این عبارات است جان انسان را تازه میکند . تازه هنوز فایل رو هم گوش نکردم ولی خوندن جملاتتون هم کلی فایده برامون داره .
این جملات رو کپی کردم . چون میدونم در موردش کلی حرف توی ذهنم هست که باید استخراج بشه 👇👇👇
اگر در زندگی آرزویی ندارید به این دلیل است که نگاه شما به خداوند و توانایی هایش اشتباه است و باید اصلاح شود.
اگر در زندگی آرزوهایی دارید اما به آنها نمی‌رسید به دلیل موانع ذهنی است که مانع تجربه کردن آرزوهای شما می‌شود و باید آن موانع برداشته شود.
هرچه بیشتر در زندگی به توانایی شناخت موانع ذهنی و برطرف کردن آنها دست پیدا کنیم فرصت تجربه کردن آرزوهای بیشتری را در طول عمر خود خواهیم داشت و البته فاصله بین آرزو کردن و تجربه کردن آن کمتر خواهد شد.
تا جایی که به یک چشم بر هم زدن می توانیم آرزوها و خواسته های خود از خداوند را تجربه کنیم.
به لطف خدا از زمانی که در مسیر تغییر کردن قرار گرفتم به این نکته پی بردم که اساس همه مشکلات و کمبودهای من در زندگی عدم شناخت و درک صحیح از خداوند است.
اگر چاق هستم از بی ایمانی است.
اگر مشکل مالی دارم از بی ایمانی است.
اگر روابط خوبی با همسر و فرزندانم ندارم از بی ایمانی است.
اگر بیمار هستم از بی ایمانی است.
و هر اگری در زندگی من وجود دارد به خاطر بی ایمانی من نسبت به خداوند است.
لازم به ذکر است منظور از ایمان،‌ انجام واجبات و مستحبات نیست بلکه شناحت صحیح از خداوند است.
خداوند میفرماید :
یکی از موانع بزرگ من این شاخه و اون شاخه زدنه .
مانع دیگم اینه که به قدرت ناخواسته هام بیشتر ایمان دارم تا به قدرت رسیدن به خواسته هام .
مانع دیگم اینه که در مقابل کوچکترین ناخواسته ذهن منفیم میگه دیدی تو بازم شکست خوردی . در حالیکه پیروزیهام برام کمرنگه .
یکی از مشکلات دیگم اینه که میدونم باید به خوبیها توجه کنما اما بازم توجهم میره سمت ناخواسته ها .
ولی باور دارم فرصت هام هرگز از بین نمیره . این احساس از طرفی برام مانع میشه و از طرفی هدایتم میکنه ‌ .
یکی از موانعم اینه که به هر الهام خوبی میرسم میبینم ذهن منفیم خیلی عالیتر از ذهن مثبتم از اون به نفع خودش استفاده میکنه .
مثلا همین فرصت داشتن . ذهن منفیم اون رو میگیره میگه خب حالا حالاها فرصت داری ولش کن و بازم حواس منو میبره سمت منفی ها . اما نیروی خوب میگه فرصت داشتن یعنی امیدواری که خداوند بی انتهاست زمان هم بی انتهاست قدرت خلق تو هم بی انتهاست . قدرت پیروزی هم بی انتهاست . منفی شکست میخوره . منفی نفیِ منفی “نیست” معنا پیدا میکنه . بالاخره نابود میشه . با عدم توجه تو بهش نیست نابود میشه .
قدرت تو در توجه توست . توجه تو به منفی قدرت حی بودن داده . وقتی توجهتو ازش بگیری منفی نابود میشه و از بین میره .
تو دنبال آرامشی پس توجهت رو کنترل کن . دنبال آرزوهاتی توجهت رو بهش زیاد کن . توجه نکن به این که الان نداریش .
استاد پر از حرفم . نیروی شر در وجودم قدرت داره . چون بهش توجه دارم چون میبینمش .
خدارو هم میبینم . خدایا من پیروزی میخواهم . من پیروز هستم . خدایا توجهم رو به سمت پیروزیهایم بیشتر کن . خدایا تو بزرگتر از شکستها هستی . خدایا تو غالب هستی . خدایا ایمان دارم که هرچقدر کفر بر وجود ما حاکم شود تو از دل کفر و سیاهی متجلی میشوی و نور روزت بر وجود ما جاری میشود .
خدایا شب و روز نماد بیرونی سیاهی و روشنی وجود ماست . تو مارا اینگونه خلق کردی .
الهامی که از روز میگیرم اینست که در روز تاریکی جایی ندارد . تاریکی هرگز در روشنی نیست اما روشنی در تاریکی هست . وقتی شب میشود ماه و ستارگان باز هم هستند .
روشنی بازهم در تاریکی هست . در وجود ما هم دقیقا همین است . در قسمت روشن وجود ما که همان روح ماست ذره ای تاریکی وجود ندارد پس امید در این سرزمین همواره جاریست . اما در قسمت تاریک وجودمان که همان منفی باف ماست باز هم روشنی را می بینیم . خداوند از طریق ماه عقل باز هم بر نیمه ی تاریک وجودمان می تابد . الهاماتی که به ما میشود در زمانی که تاریکی زیاد شده است برای ما راه گشاست .
شب و روز با هم زیباست و هردو برای وجود ما ضرورت دارد و مرتب جایشان را به هم میدهند . یعنی حتی زمانی هم که ما در تاریکی قرار داریم پس باید بدانیم این تاریکی برای ما ضروریست از آن نترسیم ولی امیدوار باشیم خورشید روح از دل این سیاهی می تابد . ما پشتمان را به خورشید کرده بودیم که خورشید را نمیدیدیم و شب بر ما جلوه گری کرد .
رویمان را به سمت خورشید بچرخانیم .
آفرینش ما به بهترین شکل ممکن است .
کلی حرف داشتم در مورد نوشتتون ولی اینایی که نوشتم ربطی نداشت همینجوری نوشتم .
آها میخواستم یه جمله بگم و اونم ایه ای در سوره ی یاسین هست . همان ایه ای که میفرماید خداوند چون اراده کند که چیزی خلق شود پس همان لحطه خلق میشود . همان آیه کن فیکون دقیق یادم نیست . عبارات شما هم دقیقا به همان اشاره دارد . “”””تا جایی که به یک چشم بر هم زدن می توانیم آرزوها و خواسته های خود از خداوند را تجربه کنیم.”””””
خدایا ایمانم را زیاد کن . باورم را نسبت به خودت قویتر کن . خدایا من ایمانم به تو کم است چون توجهم به تو کم است . چون توجهم بر نشدن چیزی بیش از شدن آن است . توجهم بر ناتوانی ام بیش از توانایی ام است . خدایا ایمان مرا قوی کن تا در عملم جاری شود . خدایا عمل مرا قوی کن .
من به چاقی ام بیش از لاغری ام ایمان دارم .
من به بیماری ام بیش از سلامتی ام ایمان دارم
من به ناتوانی ام بیش از توانایی ام ایمان دارم .
اینها باور منست .
اما امید را در این باورهای ناامید کننده نیز میتوان یافت .
درست است که من به چاقی ام بیش از لاغری ایمان دارم ولی به لاغر شدنم هم ایمان دارم .
چون توانستم لاغر شوم . توانستم در این مسیر باقی بمانم و در این دوسال به وزن اولیه برنگردم .
ولی ناامیدی از بزرگترین درد زندگی ام امان مرا بریده .
من به نازایی ام ایمان صد درصد دارم چون همواره بر من رخ داد اما به توانایی ام برای بچه دار شدن صفر و صفر میشود .
روزی که آیدا به دنیا امد من باردار شدم ولی درست یکماه بعد مجددا سقط شد و من چهارمین سقط را هم تجربه کردم . اگر مدتی نبودم چون ناامیدی سراسر وجودم را گرفته بود . بعد از این اتفاق کلی از موهایم سفید شد . با اینکه من آنقدر روی خودم کار کرده بودم که حتی یک موی سفید نداشتم اما از انجایی که باور دارم کل عملکرد بدنم تحت تاثیر ذهنم است با ناامید شدنم روی موهایم هم اثر گذاشتم و سیاهی موهارا هم از دست دادم . گرچه ایمان دارم شرایط ذهنی ام که تغییر کند دوباره روند اصلاح جسمم بر روند تخریب پیشی خواهد گرفت .
استاد در این دوسالی که در مسیر لاغری با ذهنم دوبار باردار شدم ولی هر دوبار باز هم نتوانستم بچه را نگه دارم . به خدا دکتری هم که رفتم گفت هیچ کدام از عواملی که تو فکر میکنی مانع بارداری ات هستند مانع بارداری نیستند .
گفت مشکلی نداری . مشکل خودتی . استرست هست . استرسی که بر خودت حاکم کردی نمیزاری بچه رو نگه داره .
خودت سرکوبش میکنی . با نگرانی با ترس با ناامیدی .
استاد مشکل ناباروری من خودم هستم . خودم .
من مسئول ناباروری ام هستم چون انگار نمیخواهم که بچه دار شوم . چون بچه را عامل رنج میدانم چون همواره از آن رنج کشیدم . بچه در نظر من خیلی منفی شده البته نبودن بچه وجود بچه را برایم رنج آور کرد . اصلا نمیدونم . نمیخواستم بحث به اینجا بکشه ولی بازم رسید و من بازم احساس شکست در این زمینه میکنم . چون من در این زمینه بی ایمانم . من در این زمینه به خداوند وجودم کافرم و به شیطان وجودم ایمان دارم و شیطان وجودم قدرت را در این زمینه
در دست گرفته . استاد من میخواهم خداوند در این زمینه بر من حاکم شود ولی نمیتوانم ادامه دهم . نیروی کفرم بیش از نیروی الهیست .
من اکنون در شرایط ذهنی خوبی نیستم و واقعا به هم ریخته هستم . البته الان که دوباره شروع کردم به آمدن در سایت حالم بهتر از ماههای قبل است . یعنی کم کم دوباره شروع کردم تا دوباره ایمان و اعتماد به نفسم را قوی کنم تا دوباره خلق کنم تا دوباره آرزو کنم تا دوباره بخواهم آنچه را که آرزو کردم اما به نداشتنش بیش از داشتنش امید داشتم .
من میتوانم .
دوباره برمیخیزم . رستاخیز یعنی همین . از نو زنده شدن . رستاخیز ما نیز هر لحظه در حال وقوع است . ما اراده کنیم رستاخیز میشود .
خدایا کاش این همه معرفتی را که بر این قسمت از ذهنم جاری میکردی بر قسمت باروری ذهنم جاری کنی تا من بتوانم زیاد شوم و خودم را به بچه ام انتقال دهم .
خدایا مرا زیاد کن . مرا زیاد کن .

سلام
چقدر عالی بیان کردید ممنونم ازتون استاد .
فرمایشاتتون منو یاد ابیاتی از باباطاهر انداخت
شب تاریک و سنگستان و من مست
قدح از دست من افتاد و نشکست
نگهدارنده اش نیکو نگهداشت
وگرنه صد قدح نفتاده بشکست .
باور جدیدی که از فرمایشاتتون گرفتم این بود که نگهدارنده من نیستم . نگهدارنده خداست . من تجربه کننده هستم .
دوست دارم تکامل بچه رو تجربه کنم .
از تماشای روند تکامل بچه لذت میبرم .
استرس واکنشیست که زمانی در من پدید میاد که من در مقام نگهدارنده قرار میگیرم .
اما وقتی در مقام تجربه کننده قرار بگیرم واکنشی که در من پدید میاد ارامش و لذت هست .
پس باید خودم رو از مقام نگهدارندگی کنار بکشم و فکرم رو ببرم سمت تجربه کردن . حتی تنفس من تغییر میکنه . انقباض عضلاتم رها میشه . همین یه لحظه این اتفاقات رو در خودم مشاهده میکنم . .
راحته
آخ آخ . توی هر راهی من همش میخوام خودم خودم و نگهدارم . در حالیکه همین احساس مانعی برام میشه که واکنش معکوس برام داره و من خیلی زود اون راه رو ترک میکنم . وای استاد عجب مانعی در من پیدا کردید . ازتون ممنونم . خیلی بهم امید داد . خیلی میتونم روش کار کنم .
واکنشهام تغییر میکنه اگه من تغییر جهت بدم .
من خیلی چیزها رو از خودم بریدم فقط به خاطر اینکه اونها رو عامل استرس خودم میدونستم .البته خیلیهاش رو به خاطر اینکه ورودیهای مخرب بودند حذف کردم . یه چیزهایی رو باید قطع میکردم چون بیشتر از اینکه حس لذت بهم بده تولید استرس میکرده . اما
عاملی که ایجاد استرس میکنه فکری در وجود منه که اون باید تغییر کنه . عوامل بیرونی رو هم چون فرمولش روی ناخوداگاه ثبت شده و تولید واکنش معکوسِ خواسته میکنند باید قطع کرد .
من تجربه گر هستم .
خداوند به من لذت تجربه کردن همه چیز را داده است .
حق منست که از بارداری لذت ببرم .
از تکامل بچه در نهادم لذت ببرم .
من دوست دارم تماشا کنم کار خداوند را .
خدا قطعا این لذت را به من میبخشد .
من میتوانم این لذت را تجربه کنم .
خدا دعوتم را اجابت میکند .
احساسم تغییر خواهد کرد اگر تنها بخواهم بچه دار شدن را تجربه ای بدانم که دوست داشته باشم لذت آن را تجربه کنم . با این فکر من آرام میشوم . آرامش واکنشیست که از طریق این ورودی در وجود من جاری میشود و استمرار در این نگرش مرا به هدفم میرساند .
ممنونم از راهنماییتون استاد ‌ .

سلام خانم فاطمه سادات
وقتتون به خیر
متنتون را خوندم .آنچه که معلومه شما درسهای خوبی رااینجا یادگرفتید ولی دراجراش موفق نبودید.جملات زیبایی نوشتید ولی دوست من مهمتر ازاین جملات زیبا اینه که ما آموزه هامون رادرعمل نشون بدیم.البته اینو اول به خودم میگم.شما خودتون هم اشاره کردین ازجمله چیزهایی که باعث میشن ما به خواستمون نرسیم موانع وترمزهاییه که داریم.شما بهتره تو این فاصله ای که دارید تا ازنظر فیزیکی قویتر بشین وانشاالله یه بارداری دیگه داشته باشین یه کارانجام بدین وازخودتون بپرسین چیزی که باعث میشه شما نتونید این بارداری راادامه بدین چیه واون را رفع کنید وفکر جدید ودرستی جایگزینش کنین وحالا اونو برای خودتون تکرار وتصویر سازی کنید .استاد اخیرا” یه فایل گذاشتند درمورد اینکه گاهی مااینقدر به شرایط فعلیمون چسبیدیم که اصلا” نمیتونیم به شرایط خوبتر وایده آل فکرکنیم. شک نکنید که این توانایی رادارید و حتما” به آرزوتون میرسید.بگردید وترمزها وباورهای غلطتون را پیدا کنید وحتما” باورهای درست جایگزینشون کنید .انشاالله اتفاقای قشنگ پیش رو دارین. 🙂🙂🌹

سلام تعجبی نداره که سخنان شمارو دریافت کردم . با اینکه شدیدا لحنتون تنده و به خودتون اجازه دادید بنده رو قضاوت کنید اما من این رو از شما نمی بینم . از خودم میبینم که با نوشتن اون حرفا قطعا انرژی منفی انتقال دادم که الان از شما انرژی منفی دریافت کردم .

اما خب ارزششو داشت چون هم استاد یه مانع در من پیدا کردند هم آقایی که بعد از شما پیام گذاشتند بدون قضاوت خواستن هدایتم کنند و منو به کانالی هدایت کردند که در مورد بچه دار شدن از طریق ذهن هست .

به نظرتون اصلا امکان داره ادم چیزی رو که یاد میگیره در عمل نیاره . عمل از فکر زاییده میشه . مگه میشه چیزی در فکر باشه ولی به عمل نرسه . فقط یه حالت داره اونم موانع مسیره . من خیلی از مانعهام رو برداشتم که تونستم توی این دوسالی که اینجام ۲ بار باردار بشم . من کلا شش ساله ازدواج کردم در این شش سال ۴ بار باردار شدم حتی بیشتر از زوجهای دیگه . در این دوسالی که با سایت آشنا شدم کلی وزن کم کردم نمیدونم چقدر ولی میدونم بیش از ۲۰-۳۰ کیلو چون به دانسته هام عمل کردم چون برای لاغر شدن موانعم عمیق نبود قطعا موانع بارداریم هم برداشته خواهد شد . اما لحن غیر منصفانه ی شما منو بیشتر ترغیب میکنه که خودمو قویتر کنم تا اینجوری قضاوت نشم .
در ضمن الحمدلله شکر خدا من در رابطه با همسر ، عشق ، ثروت ، روابط با اطرافیان و … هیچ مشکلی ندارم . حتی در مورد جوانسازی خودم باورهای ضد پیری ضد مرگ و … خیلی تونستم موفق عمل کنم . حتی بیماری . خیلی به موفقیت رسیدم . پس دانسته هام رو در عمل آوردم که تونستم انقدر موفق باشم . قطعا به ارزوی بچه هم خواهم رسید ولی موانعی دارم که قطعا به لطف خدا برطرف میشه و این ارزوم هم مثل سایر آرزوهام به راحتی در دستم قرار میگیره ‌ . شما هم لطفا اگر خواستید نکته ای رو به کسی بفرمایید سعی کنید بدون قضاوت باشه تا به دل طرف بنشینه و بتونه از انرژی کلامتون استفاده کنه .
سپاس

سلام دوست عزیز
به نظرم بی حکمت نیست که امروزاول صبح به سمت نوشته شماهدایت شدم
نمیخوام تبلیغ خودم وبکنم چون علاقه ای به این کارندارم
فقط خواستم بگم چون خودم بااین مسئله مواجه بودم برای همین حرف های خوبی برای گفتن دارم
که اگرآقای عطارروشن صلاح بدونن آدرس کانالم ودرزیرقرارمیدم که به امیدخدابه این کانال مراجعه کنیدخیلی کمک تون میکنه[email protected]

سلام متشکرم از شما . چشم حتما عضو میشم . ممنون از استاد گرامی که اجازه دادن آدرس کانالتون رو اینجا بزارید .

وقت بخیر عزیزان
به به مبارک باشه استاد به سلامتی ایشالله خوشحالم که به آرزوتون رسیدین به لطف خدا! استاد یادمه یه چیزی مثل اینکه رقص نور بود یه همچین چیزایی گفتین گرفتین برای باغتون به عنوان نشونه چند وقت پیش که با لباس آیدا جان استوری کرده بودین که لباس هم چند سال قبل از اینکه آیدا به دنیا بیاد نشونه گرفته بودین اتفاقا منم یه کوسن گرفتم برای خونه جدیدمون انشالله
یه حرف خوبی که مامانم می زدن من ۲۰ سالم بود ازدواج کردم شوهرم هم درسش تموم شده بود و سرباز بود خلاصه مامانم همش به من می گفت اگه آدم از اول همه چی داشته باشه خوب نیست لذتش به اینه که کم کم وسایلش و زیاد کنه و لذت ببره بازم من متوجه نمی شدم خیلی این حرف‌ها و اصلا شاید تو فاز این چیزا نبودم !
و الان منم یکی از خواسته هام یه خونه خوبه وقتی جایی می بینم توی همین کوچه های خودمون توجه می کنم و عکس می گیرم حالا که فعلا باید دست نگه داریم خونه مون خوبه خدا رو شکر ولی قدیمیه دوست دارم یه جای نوتر بریم ایشالله چند وقت پیش حرف می زدم با همسرم می گفتم اگه خونه ها گرونه ما می تونیم خراب کنیم اینجا و به سلیقه خودمون بسازیم حالا اینا تو فکرم هست شوهرم می گه حالا تا سال دیگه قصد نداره کاری کنه ! تا ببینیم کی موقعش جور می شه ایشالله!
اتفاقا منم هیچ وقت جهشی نبودم مثلا سر کارم ۵ ساله که شروع کردم خیلی کم چند دفعه حقوقم اضافه شد ولی امسال خیلی زیادتر اضافه شد و همچنین پاداش گرفتم و چند وقت پیش به دوستم گفتم ما می خوایم کسی رو استخدام کنیم اگه می خوای تو بیا اولین چیزی که پرسید اخه حقوقش چنده تو چقدر می گیری ؟
که البته چند سال پیش هم به من می گفت اخه با این حقوقا کسی نمیاد کار کنه !
ولی من صبر کردم البته اون موقع این حرفای شما رو بلد نبودم ولی الان فکر می کنم که صبرم با ایمان بود خدا رو شکر
و این حرفهای شما خیلی من استفاده می کنم در همه موارد ممنون استاد واقعا سپاسگزارم از خدا و اینکه خدا شما رو سر راهم قرار داد شاد باشین و سلامت و لذت ببرین انشالله از با هم بودن در باغ ! آرزو چگونه برآورده می شود

سلام خدمت استادودوستان عزیز
من همیشه دوستداشتم که یک خونه بزرگ وحیاط وخیلی زیباوعالی داشته باشم ولی همین موانع ذهنی باعث شده که من به خیلی ازخواسته هام نرسم
خیلی برام پیش اومده که زمین بخریم وبسازیم ولی من همش میگفتم خیلی طول میکشه وخونه آماده بهتره و…
ذهن منفی باف که همیشه میگفت حالاخونه هم بخری مگه همسرت ازاینجاجدامیشه وخیلی موارددیگه 😅
الان باگوش بااین فایل به این آگاهی رسیدم که خودم مقصرنرسیدن به خواسته هام بودم وبایداین موانع برداشته شوندتامن راحت به خواسته هام برسم الان متوجه شدم که درموردهرخواسته ای که دارم بایدآگاهی های لازم رابدست بیارم تاخیلی راحتتربه اون خواسته ام برسم واین عجله کردن مانع خیلی بزرگی هست که مامیخواهیم بایکجهش به همه چیزبرسیم وسیرتکاملی آن راطی نکنیم بابرداشتن این مانع خیلی باآرامش بیشترباآگاهی کاملتربالذت بردن ازرسیدن به خواسته هامیتوانیم به اونچیزی که میخواهیم بلکه بهترازاون برسیم باآرزوی بهترینهابرای دوستان واستادگرامی که همیشه دانسته هاشون رامابه اشتراک میگذارندخدایاشکرت بابت این آگاهیهای ناب وبینظیر سپاسگزارم

سلام
من ۴ ساله که مهاجرت کردم و برای تبدیل مدرک خودم احتیاج به دادن کنکور و بعد از قبولی استارت کار و سابقه جمع کردن هست جالبه این فایل من رو از فکر عذاب اوری که این سالها همراه من هست نجات داد و به فکر فرو رفتم
من این ۴ سال آگاهی از مسیر کسب کردم ولی چون همش تو ذهنم بود که من برای قبولی در کنکور و کار باید زبان کاملا قوی ای داشته باشم و من باید اطلاعات کاری من و دانسته هام در حد بالا باشه تا من اشتباهی نکنم یا استخدام بشم و تو مصاحبه ها قبول شم من هر سال خوندن و امتحان دادن رو عقب مینداختم همه اطرافیانم بهم میگفتن که امتحان بده و خداوند هزاران بار من رو هل داد و من فرار کردم و در خودم این امادگی رو نمیدیدم و از طرفی چون خیلی چیزی که تصور کرده بودم برای خودم از شرایط فعلی من خیلی زیاد فاصله داشت احساس نا امیدی و فاصله و ترس داشتم که من نمیرسم و دنبال قدم اول نمیرفتم و تا به قدم اول فکر میکردم اضطراب بقیه قدم ها و عجول بودن و جهشی کار کردن و خطاها در کار و اینها ذهن من رو مشغول میکرد کار رو عقب مینداختم
الان متوجه شدم که اولا این شرایط کامل و بی نقص شاید برای من بعد از صد سال تو محیط بودن هم فراهم نشه و من قدم اول رو با ارامش بردارم بقیه راهها هم هدایت میشم از طرفی فکر کردن از حالا به سختی کار مراحل های بعدی انگار الان فکر کنی چطور از سایز ۴٠ به ٣٨ برسم در صورتیکه الان سایز ۴۶ داری و این خنده داره
جهشی و عجول بودن همیشه اضطراب و یا غیر منطقی شرایط رو میکنه و من امروز بزرگترین مانع ذهنی خودم رو متوجه شدم مثلا در شرایط کنکور فقط به این فکر میکنم که من یا همه مطالب رو بی نقص و عالی بلدم میرم سر جلسه یا نمیرم و چون تا اون نقطه خیلی فاصله دارم همش اضطراب دارم و عقب میندازم در صورتیکه امروز فهمیدم یک مطلب رو خوب بخونم و بعد قدم بعدی لازم نیست از همون ابتدا به همه مطالب و شرایط قبولی و پایان کار که قبولی کنکور هست فکر کرد اون نقشه ذهنی نیاز داره که قدم قدم بهش دسترسی پیدا میکنیم و زمانیکه کارها رو قدم قدم انجام میدیم چقدررررر ارامش میگیریم و چقدررررر شادی و لذت در تک تک لحظات اون هست خدایا شکرت از این آگاهی ممنونم ازتون

سلام استاد
ممنون فایل عالی بود
اما برای من یک سوال پیش اومد
ما زمانی که بخواهیم به خواسته ای برسیم باید چیزی که ارزوشو داریم(مثلا برای شما ویلای لاکچری) تجسم کنیم یا مثلا یک باغ
یا مثلا در دوره یکی از تمرین ها تجسم بدن ایده ال هستش در این تمرین باید کمی لاغر حالت فعلی تجسم کرد یا بدن ایده ال ؟
یا مثلا من دلم ماشین شاسی بلند مدل پرادو چهار در میخوام در تجسمم باید پرادو چهار در تجسم کنم یا به فرض ۲۰۷ ؟

سلام خیلی لذت بردم وذهن برای رسیدن به آرزوها بازتر شد ونکته مهم اینکه از وقتی که در خواست میکنیم باید حواسمون به اطراف باشه ممکن هر حرفی یا اتفاقی یا ادمی پله ای باشه برای رسیدن به آرزوها ست من خودم وقتی اتفاقی برام میفته که به نتایج دلخواهم میرسم همه رو در ذهنم مرور میکنم که چه مسیرهایی را طی کرد تا دلخواه من شد وعبرت میگرن برای دفعهای بدی نشانهارو بشناسم

نمیدانم نوشتن های من اینبار خلاصی ندارد ساعت ٧ صیح با اشتیاق بیدار میشم تا فایل صبحگاهی گوش بدم و میخوام هر روز یکی از فایلهای که در سایت وجود داره رو گوش بدم و به خودم تبریک میگم که تونستم دسشب این فایل رو گوش بدم ولی در وسطهای فایل خوابم برد ولی ذهنم داشت گوش میداد و بعد صبح با اشتیاق بیشتر گوش دادم و خیلی لذت بردم، دو نکته که باید میگفتم و یادم رفته بود ١- تبریک میگم بخاطر خرید زمین و مطمئنم خدا شما رو برای لذت بردن از ساخت این ویلا همراهمی میکند و شما با ساخت این ویلا تمام وسایل ساخت و دکوراسیون مد روز رو میتونید با خلاقیت تهیه کنید و از امروز به یعد ذهن بیشتر یاری میکند چون لذت ساخت بیشتر است چون سلیقه خودتون و بوی تازگی وصف شدنی نیست ٢- استاد به شما تبریک میگم چون توجه میکنم که شما خیلی لاغرتر و زیباتر و جوانتر دیده میشید🧿🧿 و آرامشی که در صورتتون هست این معجزه ذهن زیباست و آرامش درون. خدا رو شکر 🙏🏻🙏🏻🙏🏻که ما داریم این شگفتیها رو با چشمان خودمون میبینیم و بیشتر ایمان پیدا میکنیم که ذهن ما میتونه کاری انجام بده که هیچ پزشکی نمیتونه روی صورت و اندام ما انجام بده من مطمئنم که روزی شگفتی ساز میشوم به خودم تبریک میگم که تونستم این دوره رو جذب کنم.

خیلی زیبا خیلی زیبا و مستندی که خارق العاده است، سالها پیش وقتی مستاجر بودیم درست ٧ سال پیش روزی خواهرم در فیسبوک خودش عکسی از دکوراسیون داخلی یک منزلی رو شیر کرده بودن و من هم اون عکس رو وقتی دیدم سیف کردم بعد همیشه خودم رو در اون منزل میدیدم،چرا که من خانهای را در نزدیکیهای خومان دیده بودم و زمین آن ١۵٠ متری بود خانه ٣ طبقه و خیلی شیکی رو ساخته بودن و این دکوراسیون داخلی با اون ساختمان خیلی هم خوانی داشت ، روزی با کتاب راز آشنا شدیم و در اون موقع دخترم شیر خوار بود آگاهی ما از کتاب این بود برای خلق آرزو باید مقدمه چینی کرد ما حتی پول مورد نیاز برای خرید زمین خالی هم نداشتیم همسرم و من شروع کردیم به جمع کردن قوطی شیرهای خالی روزی مادرم این قوطی شیرها رو دید سوال کرد برای چی این قوطی هارو اینجا جمع کردی به ازای هر اطاقی یک قوطی بود گفتم برای ساختن خانه جمع میکنیم چون برای قسمتهای که میخواهییم کولیر بزاریم لازم هست نمیدونم این از کجا اومد برامون😂😂😂خلاصه همسرم روزی خیلی عصبانی بود چرا که پسر صاحب خانه ماشینش رو خط انداخته بود و همون موقع به آشنایی زنگ زد و در مورد خرید زمین صحبت کرد بعد رفتیم چند تا زمین دیدیم و درست یک زمین ١۵٠ متری و نبش کوچه با قیمتی که ما میتونستیم بخریم رو خریدیم، هرچند مقداری قرض کردیم🙂این همین چیزی که شما گفتید استاد خلق آرزو باید قدم به قدم باش نه جهشی و من ان روز با اینکه اگاهی نداشتم ولی ذهن ما رو یاری کرد( چون برای ذهن خودمان تعریف کردیم ما مشتاق صاحب خانه شدن هستم چراکه مستاجر هستیم و با داشتن منزل خودمون خیلی لدت میبریم) و ما زمین رو خریدیم وقتی زمین خریداری شد کلا وضع منطقه زندگی ما بهم خورد و به صورت عجیبی وضع مالی همه رو به خرابی عجیبی رفت، ما که فقط پول زمین داشتیم ولی دست از آرزوهامون بر نداشتیم هرکسی میدید زمین خریدیم نصیحت میکرد چرا خریدید و از همون فازهای منفی و …. ولی بازهم چون ما قدم اول رو برداشتیم و حرکت کردیم خدا به ما برکت داد شاید باورتون نشه در اون وضع بد ما شروع به خانه ساختن کردیم در حدود کمتر از یک سال در منزل رویایی خودمان بودیم ١- ما آرزومون به اندازه وسع خرید زمین بود( دور و به ریهامون میگفتن زمین بزرگتر بخرید نا مجبور نشید باز بفکر خانه خریدن یا ساختن باشید🙃) ٢- تا به امروز هم فکر میکنم پول ساخت که ٣ برایر خرید. زمین بود چه طوری جور شد🤨🤨🤨اونو خدا جور کرد، با این مستند من بازهم هشیار شدم مرسی که هرچیزی رو جذب میکنید به اشتراک میگذارید ماهم این تجربه رو داریم که تنها قدم اول مهم است و شجاعت میخواهد و نکته خیلی مهم نباید عجله کنیم و فقط خودمون رو در دستان خداوند رها کنیم وقتی به خداوند اعتماد کردیم و قدم اول رو برداشتیم خداوند چشمان ما رو باز میکنه و ما میبینیم مطمئنم شما با خرید زمین خیلی زود شروع به خلق واقعیت رویاتون میکنید در لاغری با ذهن نیز همین طور است ما با نصب آگاهی جدید و صحیح در واقع زمین رو خریدیدم پس داشتن یک هیکل لاکچری نیاز به قدم برداشتن است وگرنه ما قبلا خیلی لاغری جهشی داشتیم جهش داشتن به جلو و جهش به عقب برگشتن ان هم خیلی خیلی سریعتر بوده یک ستل رژیم بعد دوماه به وزن سابق و بیشتر، وای خداوندا این اگاهی خیلی قشنگ استاد جهش لاغری هرگز هرگز نتیجه نمیدهد اگه من سال گذشته نمیخواستم جهشی برم جلو حتما به نتیجه های بزرگی میرسیدم مثل شما اگه زمین میخریدید در این دو سال مطمئنن صاحب ویلاتون بودید و من هم صاحب پیشرفتهای خیلی زیادی بودم وای این تجربه نابی است که باید با طلا نوشت و قاب گرفت که هرگز جهشی نپریم برای رسیدن به هدفمون، من نیز دوباره برگشتم تا زمین خودم رو بخرم و زمین من آرامش است و مستمر بودن زمین من سپردن خودم به دست خدا بعد شما و فایلهای بی نظیرتون است من امسال واقعا خودم رو لایق و در مسیر میبینم چرا که هر چیزی میشنوم تمام اعظای بدنم به جوش و خروش می افتد و از شنیدن تجربیات و آگاهی ها نهایت لذت رو می برم و خوب خوب جدبش میکنم.یکی دیگه از تجربیات من من هرگز از ازدواج کردن نمیترسیدم همیشه در رویاهایم با مردی ازدواج میکنم که تا همیشه باهم دوست خواهیم بود و من ١٠ سال است با مرد رویاهایم زندگی میکنم و دوستانم که همیشه میگفتن مردها بی وفا هستن و نمیشه بهشون اعتماد کرد و … هنوز دارن دنبال مردی میگردن که خودشون ایمان دارن وجود نداره ولی من همیشه میگفتم مرد خوب هست ولی باید دید من خدا رو واسطه کردم و خدا به من داد ولی اونا هنوز خودشون دارن میگردن و باز میگن نیست🙂 ما با خلق رویا و ایمان به خدا و خودمون و قدم برداشتن های یواش ولی مستمر به هدفمون میرسیم من نیز دارم قدم بر میدارم برای آسانترین کار دنیا که لاغری است 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗

به به چه خبر خوبی ،مبارک استاد جان و به به که قراره چه فایلهای پر از حس خوب و آگاهی های نابی ضبط کنید برای ما در باغ زیباتون🌺🌺🌳🌳🌴🌴🌷🌷🌹🌹🎋🎋.از دیشب که برای دفعه اول این فایلو شنیدم انگار ی نیروی جدیدی در من ایجاد شد نمیدونم چیه ولی انگاری چندتا نقطه ریز تو مغزم روشن شد از این ریسه های برقی که هست که خیلی هم بامزس و با فاصله نورای کوچولو،کوچولو داره حس من نسبت به درکم از این فایل اینجوری بود و دقیقا ی قسمتش که گفتید به نشانه ها توجه میکنید یکی از روشنیا واسه من بود چون منم همیشه حتی قبل دوره به نشونه ها اعتقاد داشتم ولی چون تحت تاثیر اطرافیان بودم و اون زمان مسخره میکردن این حسای منو ی جورایی کمرنگ شده بود تو من و خودمم چون هیچ منطق خاصی براشون پیدا نمیکردم و کلا شاید ۶۰ درصد مواقع درست از آب درمیومدن دیگه کم کم فراموشش کرده بودم و اصلا جالبه که من تا قبل از دوره نمیدونستم حس چی هست اصلا …در حس بد و غم و ناراحتی و غصه و خلاصه همه اینا زندگی میکردم و دلیل منطقی و بیرونی هم براش داشتم ولی از حس خوب و شادی و سلامتی و دوست داشتن و خودلایق دیدن و اینا کلا هیچ درکی نداشتم و فکر میکردم وقتی اینقدر دلیل بیروتی برای ناراحتی دارم مثلا فلان خونه یا فلان ماشین یا فلان خانواده رو ندارم پس احساس چی میگه اصلا ،من واقعا ی آدم دیگه ایی شدم دقیقا امروز ۶ خرداد تاریخ شروع دوره لاغری با ذهن منه که اصلا الان که نگاه میکنم ی انقلاب بزرگی در من شکل گرفته در این یک سال دقیقا تو این یکسال من هرچیزی ویا هر کاریو خواستم به انجام رسوندم و اگرم نکردم از ناتوانی مالی یا جسمیش نبود دوست نداشتم یا برنامه ی جایگزین دیگه ایی براش داشتم خیلی عجیبه واقعا چقدر خدایی زندگی راحت بود ومن بدبخت تو سیاهی و قفس فکر معیوبم زندگی میکردم خداروشکر واقعا و جالبه من و همسرم هم چند وقته با این داستانای کرونا به فکر خریدن ویلا در اطراف تهران افتادیم و اتفاقا ۲/۳ روز پیش حرفش بود که حالا بریم ببینیم تحقیق کنیم اصلا ببینیم چه جوریه شرایط که دیشب این فایلو دیدم و گفتم اوه این ی نشونس تو تا حالا چیزی ننوشتی برای خلق رویاهات فقط در حد فکر بوده حالا نوشتنو قراره امتحان کنم برای خلق ویلای جمع و جور و سرسبز وروستیک مدرن خودم .به به اصلا همین الان از نوشتن این متن خودم دارم لبخند میزنم چه خوبه واقعا ادم تنهایی هم با خودش بخنده من همیشه عادت داشتم تنهایی گریه کنم تو جمع هم برای حفظ ظاهر به قولی دلم خون باشه ولی لبم خندون الان ولی تنهایی میخندم تنهایی شادی در جمع هم دلم شاده هم میخندم.خلاصه حالم خیلی خوبه البته در بیشتر مواقع و وقتی هم که حالم بده عوض گریه و افسردگی خیلی کارای جدید و جایگزینی دارم واسه کردن مثل اومدن تو سایت و فایلها و توجه به خودم و خلاصه حالا از تولد یک سالگی من که بگذریم میرسیم به تجربه مشابه من راستی اینم بگم که خیلی تصادفی امروز ی سررسید سال جدید به دستم رسید و ی مداد هم که اصلا نمیدونم از کجا اومده هی گوشه کنار خونه میاد جلوی چشم من حالا ما نه بچه مدرسه ایی داریم نه خودمون مداد لازم داریم نمیدونم این مداد یهو از کدوم زیر کمد و کشویی پیداش شده که دقیقا منو یاد این جمله استاد انداخت که نوشته هاتونو با مداد بنویسید چون از جنس طبیعته.حالا از امشب من با مداد قدیمی و سررسید جدیدم قراره زندگی جدیدی شروع کنیم و حالا تجربه من دقیقا زمستان ۹۷ من فایلهای رایگان استاد در یوتوپ دیدم خیلی کنجکاو شدم اونموقع هزینه دوره حدود ی تومن بود اونموقع من هم باور نمیکردم که چشام و گوشام درست میشنوه و هم از هزینه های بیخودی و بی ثمر دکتر تغذیه و قرص و باشگاه و مکمل خلاصه همه اینا خسته بودم و هم اینه ما تازه خونه خریده بودیم اونموقع و دقیقا زیر صفر بودیم یعنی خالی خالی.من اصلا نمیشد که بخوام دوره رو بخرم چون تجربه شکست زیاد داشتم در این خرجها احتمال شکست این هم برای خیلی بالاتر از موفقیتش بود حالا خوبه بدونید همین الان یکی هم داره تو مغزم میگه نکه حالا لاغر شدی و موفق شدی سایزت که همون پارسالیست رو ترازو هم که نمیری اگه بری چه بسا چند گرم هم بیشتر شده باشی🧐🧐اینم دوست منفی باف منه که به قول دکتر هولاکویی سگ و گرگ درونه هم سگه چون خیلی وفاداراه و ولت نمیکنه هم گرگه چون همش درصدد دریدن و تکه تکه کردنته.حالا خلاصه ولش کن ،بله درسته من سایزم تغییری نکرده پارسال دوست داشتم تا ۳ماه آینده ایی که دوره رو تموم میکنم‌۱۵/۲۰کیلو کم کنم ‌و همه ی لباسامو بریزم دور و سایز ۳۶ بخرم ولی خب نشده و به قول استاد مهم نیست اصلا شد شد نشد نشد.که البته در نهایت اونم میشه دیگه برام مثل روز روشنه و تردید و عجله هم ندارم عوضش من تمام لباسای تنگی که کلی هم کهنه شده بودن ولی ایینه دقم شده بودن و هرروز میپوشیدمشون ومیدیدم تنم نمیره و حالمو بدمیکردو بخشیدم رفت چون دلیلی نداره لباس کهنه نگه دارم که مثل مته بره رو مخم من لیاقت بهترین و به روز ترین لباسهارو دارم در زمان مناسبش از بهترین برند ها و به روزتریناشو میخرم .داشتم میگفتم من در وسوسه و کنجکاوی این دوره از یک طرف و فشار مالی که یک ریالم یک ریاله الان تا اردیبهشت پارسال نتونستم دوره ثبت نام بکنم و خیلی عجیب من پول هدیه گرفتم و دقیقا تو این فاصله من دوره اولو با ترس و لرز و ی ذره پول دارم و وای قبلا ی تومن بود حالا شده ۱/۵ چی کارکنم 😀خلاصه دلو زدم به دریا و دقیقا ۶صبح به استادم پیام دادم که من میخوام دوره رو بخرم که اینجوری خودمو تو معذورات بزارم که لااقلم مغزم اروم شه از این چالش بکن نکن. و اینجوری عشق آغاز شد و من هرروز ی قدم نامریی با کلی اشتباه و کلی افتادن و بلند شدن در مسیر بهبودی روانم برداشتم وهی مشتاق تر و کنجکاوتر میشدم برای دوره ی پاکسازی ی ذره اوضاع مالی بهتر شده بود ولی باز هم به به نسبت راحت نبود خریدش واسم ولی واقعا من زندگیم و حس و حالمو مدیون این دوره ام اصلا تعلل نکردم در خریدش و حتی جالبه من دوره پیشرفته رو هم دوست داشتم داشته باشم چندبار هم حتی زد به سرم ولی باز دست دست کردم هی ی چیزی میگفت اینهمه فایل داری همینارو گوش بده انجام بدی تا آخر عمرتم تکراری نمیشه و عجیبه با اینکه حتی در زمان تولد آیدا کوچولو دوره تخفیف خورد ی چیزی میگفت نه تو اگه اونو بگیری اینارو دیگه تکرار نمیکنی واقعا میخوام بگم از ی جایی دیگه پوله و داشتن نداشتنو مهم نبود نیازش و هیجانش اونقدر قوی نبود که به وجد بیارتم ولی دقیقا هدایت میشدم از طرف خدا ولی بهتر بگم شاید اونموقع زمان مناسبی برای داشتن اون چیز نبود و من شاید هنوز قدرت کافی برای درک خوب و لذت بردن و استفاده بهینه از دوره پیشرفته رو نداشتم چون دقیقا حسم میخوای چی کار بود اونموقع بهش ولی همین دو هفته پیش ی دوره جدید میخوام قوی در من شکل گرفت که اصلا حتی قیمتش مهم نبود واسم که بخوام دودوتا چهارتا کنم واسش چون دقیقا تو همین شرایط کرونا و بیکاری بی پولی من هم پس انداز خوبی داشتم و هم ترس از نداری و وای الان دلار اینقدر و پولامو نگه دارم واسه روز مبادا و اینارو اصلا نداشتم و خیلی راحت تونستم دوره رو بگیرم و با ذوق و حال آنچنانی آماده شم برای گذروندنش.دقیقا اینم برام روشن شد که واقعا قدم اول انگاری سخت بود ولی بعدش انگاری در معرض نعمت قرارمیگیری و بی دردسر به خواستت میرسی من خیلی تجربه جالبی واسم شد همین فایل دقیقا چون خرداد و آخر اردیبهشت تکرار شد در این فایل من یادم افتاد پارسال اینموقع شروع کردم و کلا مرور شد این خاطرات جالب 🥰نکته روشن دیگه اینکه داشتن سایت با باغ فرقی نمیکنه که یعنی این جمله رو فقط ما تناسب ذهنیا میفهمیم یعنی چی .فکر کن فاصله تولید باغ از قبل از پیدایش انسانه ولی سایت مال دو روز پیشه اونوقت ما اینقدر به درکش رسیدیم که قدم به قدم همه چیزو داشت و مسیر همه چیز یکیه و فقط درک درست حضور خداست و قدرت توجه به مسیر درسته🌷ممنون استاد عزیزم از این فایل عالی

بسیار زیبا و عالی. من امروز الهام بزرگی گرفتم از این ویدئو. ولی جهت یه نقد سازنده که در مورد همه ویدیو ها هست باید بگم داستان های آموزشی از تجربه های شما استاد عزیز و گرامی و داستان های زندگیتون که شنونده رو به سمت اموزش گرفتن هدایت میکنه یه مقدار طولانی هست و از حوصله شنونده خارج هست. یعنی یه مقدار حرفه ای نیست .اگر تو این زمینه تغییراتی انجام بشه فایل ها از جذابیت بیشتری برای شنیدن برخوردار خواهد شد.با سپاس فراوان از زحمات شما🌹☘😊

باطولانی بودن فایلها کاملا موافقم😊دراغلب فایلهامامنتظریم که خوب حالاچی میشه وحوصله می خواهد که البته من فکرمی کنم این موضوع ازشدت هیجان استادهست واین مشکل راخودمن هم دارم وخیلی سعی می کنم تااون رادرخودم حل کنم،مثلایه موضوعی رادوست دارم بااشتیاق وهیجان وباتمام جزییات تعریف کنم بعددخترم تانیمه های صحبتم راگوش می کندومیگدخوب آخرشابگو😉
خیلی وقتهاهم ازقبل تصمیم می گیرم که امروزکه در فلان مهمونی میرم سعی می کنم خیلی کم صحبت کنم وهیجانی نشم😊

سلام استاد عطار روشن ودوستان خوبم
ما انسانها فراموش کاریم از این که قبلا چیکار کردیم که فلان نتیجه خوب را برامون داشت مثل مثالی که استاد زد برای طی کردن تکامل سایتش وچقدر الان عالی هست این سایت حقیقتا انسان عجول هست من تازه اون هم یه مقداره کمی درک کردم که من چقدر دیدم کمالگرانه هست وچقدر امروز وفردا کردم برای شروع یک کار جدید که یه حسی گفت انجامش بده واین دو دل بودن وامروز فردا کردنه به یک عادت در اومده ومدت یک سال با من بوده ومن به نیت مستقل بودن از کار که دوست نداشم دست کشیدم وبعدش دونبال بیمه بیکاری رفتم با این ذهنیت که من حالا یه کاری بخوام شروع کنم کمک خرجه یک ایده ای به ذهنم رسید اما باز امروز وفردا کردن که این ترمز را هم تازه درک کردم حالاهم دیرشده وحتی هیچ گامی بر نداشتم که ایراد از باورهای منه حالا من زمان بیمه ام به پایان رسیده و باز رفتیم سر خونه ای قبل هر چند نتایجی از قانون جذب گرفتم اما یه جاهای من متوقف شدم الان ورودی مالی ندارم وایده سایت را انداختن بوده در حالی که متاهلم استاد اگر امکان پذیره در مورد این موضوع بازم حرف بزنید در مورد خودتون بگید

سلام استاد تبریک میگم بهتون برای خرید باغ من احساس میکنم بدلیل اینکه باغ به همون صورتی که تصور میکردید دربیاد زمین خریداری شده تا به سلیقه خودتون ساخته بشه پس همون تصورات و خواسته شما ولی با این مسیر درست انجام میشه چون اگر یه باغی پیدا میشدبا همون مشخصات تو فرکانس نبود انشاله سالهای خوشی را تو باغ با خانواده بگذرونید

سلام استاد خرید باغ رویاهاتون مبارک باشه.واقعا همین طور هست هر طور نگاه کنی و دیدت رو عوض کنی به تمام رویاها ت می رسی از قدیم گفتن عجله کار شیطانه و آهسته و پیوسته به ارزوهات میرسی.یک رویا زمانی که با مهلت زمانی نوشته بشه میشه یک هدف ،یک هدف زمانی که به گامهای کوچک تقسیم بشه میشه یک برنامه ویک برنامه زمانی که دقیق اجرا بشه می تواند تو رو به رویاهات برسونه .

با عرض سلام و وقت بخیر خرید باغ رو بهتون تبریک میگم انشالله به شادی ازش استفاده کنید.
در رابطه با تجربه ای که گفتید خیلی آموزنده بود و برای من هم چند مورد پیش اومده مثلا چند سال پیش داخل یه آپارتمان کوچیک زندگی می کردیم و دلم می خواست به یک اپارتمان بزرکتر بریم و مرتب تصویر سازی می کردم و بعد از حدود چهار سال شوهرم باز نشسته شد و مقداری پول بهش دادند و من هم معطل نکردم و به مدت ۵ ماه دنبال خونه مناسب گشتم و در این مدت همسرم موافق نبود ولی من دست از تلاش بر نداشتم و با وجود مشکلات زیاد صاحب یک آپا رتمان بزرگتر با امکانات خوب شدیم.
و یا مدتها بود که برای داشتن ماشین شخصی خودم تصویر سازی می کردم و در رویا خودم رو در حالی که در اتومبیل شخصی خودم بودم می دیدم تا این که زن برادرم خواست ماشینش رو بفروشه که من خریدمش البته یک پی کی قدیمی بود و لی ماشین رو براهی بود و بعد از مدتی با یک پراید کار کرده عوضش کردم و بعد از مدتی یه تیبای صفر خریدم هدف از گفتن این حرفها تایید حرف شما بود درسته من روز اول به ماشین صفری که فکر می کردم نرسیدم ولی بعد از چند سال ماشین کار کرده قدیمی تبدیل به ماشین نو شد و شما هم اگه چند سال پیش زمین باغتون رو خریده بودید الان ویلای مد نظرتون رو داشتید البته الان هن دیر نشده چون استارت کارتون رو زدید و خیلی زود به هدفتون که ویلا باشه می رسیدومن فکر میکنم که درسته که تصویر سازی خیلی خوبه ولی باید هماهنگ با زمانه و امکانات ما باشه مثلا من نمیتونم انتظار داشته باشم که از یک آپارتمان ۱۰۸ متری با تصویر سازی صاحب یه خونه ویلایی ۵۰۰ متری بشم و یا صاحب یک پنت هوس بشم البته اگه میشد خیلی خوب بود نمیدونم نظرم تا چه حد درسته

دوست خوبم شما اول باید خودتون رو لایق داشتن داشتن این ویلای ۵٠٠ متری بکنید این نظر شخصی من هستش و اگه استاد هم جواب بدن عالی میشه، شما ببینید باید قدم به قدم جلو برید شاید امکان خرید یک ویلای ۵٠٠ متری و کامل براتون امکان پذیر نباشه ولی خرید زمین و یواش یواش ساختن میتونه شما رو به آرزوتون برسونه.

سلام استاد مبارکتون باشه خریدباغ انشالله به خوبی ازش استفاده کنید واونطوری که دوستداریدوآرزوشاداشتیدبسازیدش
استاداین فایلم مثل بقیه فایلهاتون خیلی آموزنده وخوب بود شمااشاره کردیدچندین بارگوش کنیم ولی من درهمین یکبارگوش کردن به کلی موانع ذهنیم پی بردم ومیدونم اگربیشترگوش بدم خیلی ازموانع دیگزذهنیم راپیداخواهم کرد
یکی ازاین موانع ذهنی عجله داشتنه
یکی دیگه بخاطر نظردیگرانه
بااینکه بارهاتوفایلهاگفته بودیدکه عجله نداشته باشیدمنفکرمیکردم فهمیدم ولی الان پی بردم من توی ذهنم خیلی عجله داشتم ومیخواستم هرچه زودتربه نتیجه دلخواهم برسم چونسالهاست برای لاغری ازهرروشی که بگیداستفاده کرده بودم ونتیجه ای که دوست داشتم برام حاصل نشده بودوباشروع دوره خیلی عجله داشتم وهمین یکی ازموانع ذهنیم بود
استادخودم احساس میکنم نظردیگران برام مهم نبوده وبرای خودم میخوام لاغربشم ولی وقتی غرق دررویامیشم وخودم کاملالاغراحساس میکنم و درخیالم میبینم که چه لباس شیکی پوشیدم وچقدرخوشحالم
چقدرراحت راه میرم واحساس میکنم دیگه به آرزوی چندین سالم رسیدم اون گوشه های خیالم دیگران رامیبینم که منا به همدیگه نشون میدندویاازم تعریف میکنندویادارندحسرت منا میخورند تازه به خودم میام که ای بابا من که نظردیگران برام مهم نبودپس ایناچراتورویای منندپس من براجلب توجه دیگران میخوام لاغربشم واینم مانع ذهنی دیگری بودکه امشب بیشتربهش پی بردم
قبلا درفایلی گفته بودیدموانع ذهنی خودتوناپیداکنیدومنهرچه فکرکردم میگفتم من هیچ مانع ذهنی ندارم ولی حالافهمیدم اینها موانعی بودندکه سدراه من شدندوشایددهها ویا صدهاموانع دیگرشایددرآینده بهشون برسم
خودم ورویای خودمو به خدا میسپارم وایمان دارم ومطمئنم که دستم ورهانمیکنه ویاریم میکنه مثل شماکه بارهاخداخواست به رویاتون برسیدولی خودتون مانعی داشتیدوخدارهایتان نکرد منم قدمهای اولیه رابرمیدارم وایمان دارم به لطف وعنایت پروردگارم که منارها نمیکنه
شماگفتیدخواسته هاتونا باپارامترهای پیرامون خودنسنجیدوقتی دوره راشروع کردم گفتم وای من حوصله شو ندارم صبرکنم وبایدزودزودلاغربشم ومیخواستم هرچه زودتربه تناسب اندام دل خواهم برسم وهمین عجله کردن باعث شد که خیلی دیرتردرمسیرقراربگیرم نمی خواستم باحوصله پیش برم وبه قول شما جهشی میخواستم بپرم اینا موانعی بود که بایکبارگوش کردن بهش رسیدم
میخوام چندین باردیگم گوش بدم تاموانعهای دیگرم راپیداکنم ورفعشون کنم

ممنون استاد چه خوبه که لحظه به لحظه هستید
خدانگهدار

سلام. ۱. استاد چه قدر لاغرتر شدین 😍😍 تبریک میگم بهتون.
۲.خرید زمین باغ رو به شما تبریک میگم انشاءالله به سلامتی ساخته بشه و ساکن بشین و لذت ببرید با خانواده ی محترم تون.
۳.خیلی مستند فوق العاده ای بود من خیلی لذت بردم از خداوند سپاسگزارم و همچنین از شما.
۴.واقعا از دیدگاه منطقی شما لذت میبرم که حتی اگر اون باغ لوکس هم به راحتی سر راه شما قرار می‌گرفت اون لذتی که از ساخت و دیدن مرحله به مرحله کامل شدن باغ میبرید رو نداشتید. اما گاهی آدم دچار عجله میشه مثلا میگه من اگر بخوام صبر کنم سنم میگذره و دیگه اون لذتی که الان میبرم، نمیبرم از خواسته ام.
۵.توجه به حرف مردم باعث میشه که گاهی کاری هرچند کوچک برای پیشرفت خودمون انجام ندیم مثلا فلانی صدتا خونه داره اونوقت من یه خونه ی کوچک بخرم نه باید مثل اون باشم و چه قدر زیبا گفتید که جهش به جلو باعث عقب ماندگی میشود.
۶.این از کمال‌گرایی انسان هستش که همه چیز رو کامل و بی نقص میخواد. و در واقع دنیا کاری به کمال‌گرایی ما نداره همون قدم به قدم خودش پیش میره و اگر ما باهاش همراه باشیم لذت بیشتری می‌بریم و مسیر راحت‌تر طی میشه.
۷.سوال: استاد منفی باف نشده به شما بگه که ضرر کردی قبلا میخریدی میتونستی پول رو ذخیره کنی؟ یا در شادی سعی کنه احساس پشیمانی بوجود بیاره؟ اگر بله چگونه باهاش مقابله میکنید؟
۸.من خودم یک کاری بهم پیشنهاد شده که اولش احساس خوبی نداشتم و گفتم ولش کن ولی بعد با آگاهی اینکه شاید اطلاعات نداری، احساست خوب نیست امیدوار شدم و تصمیم گرفتم تا اطلاعات کاملی درباره ی این موضوع پیدا کنم و انتظار جهش نداشته باشم و گام به گام و پیوسته ادامه بدم تا به لطف خدا نتیجه عالی بگیرم. انشاءالله میام و درباره نتیجه ی عالیم در سایت مینویسم.
۹.وقتی منطقی فکر کنی که با امکاناتی که داری قدم به قدم به خواسته ات برسی یه احساس آرامش در وجودت شکل میگیره که هم مطمئن هستی و توکل به خدا داری و هم در آرامش هرروز قدمت رو برمیداری و به لطف خدا وقتی یک گام برداری بعد از مدتی خدا نتیجه رو برات بیشتر و بهتر میکنه. فقط باید مواظب مانع عجله کردن بودن.
۱۰.افرین به شما استاد که از بیان اشتباه. باور و مانع ذهنی تون ترسی نداشتید و این آگاهی رو به اشتراک گذاشتید. ممنونم 🌸.
۱۱. استاد الان خواسته هایی که در جعبه شگفت انگیز آرزوها نوشتیم و گذاشتیم چیکار کنیم؟؟

سلام استاد عزیز
یه سوال دارم ازخدمتتون
من‌بارهابهش فکرکردم که من که الان اجاره نشین هستم میتونم خونه بخرم یانه
هرفایلی هم که مطلبشو میشده ربطش بدم به این موضوع ربط دادم و طبق گفته هاتون عمل کردم
هرجا خونه میبینم وحواسم هست میگم زندگی با طعم خونه دار بودن چقدر لذتبخشه
خیلی ایمانم به خونه دار شدنم بیشتر شده و تو خیلی از مسائل اعتقادم با عملم نسبت به خدا خیلی نزدیکتر شده
مرتبا میگم اینهمه خونه تو این شهر واینهمه صاحبخونه منم یکی از اونا خیلی راحت خونه دارمیشم
استاد مثلا الان من دوست دارم اولش یه خونه ی دویست متری حیاط دارداشته باشه و…
بنظر شما این خواسته ی بزرگیه؟؟
ازنظر منطقی من صدسال دیگه هم به این خونه نمیرسم جون هیچ پس اندازی نداریم
مثلا دوست دارم جای خونه جای خوبی باشه
دوست دارم نوساز باشه
یعنی اگه بخوام تکاملو طی کنم باید اولش ازاین خونه برم خونه ی. اجاره ایی حیاط دار وبعدش خونه کوچیک وبعدش مثلا این خونه ای که میخوام؟؟؟
استاد یه راهنمایی میکنید؟؟

سلام و وقت بخیر
ممنونم استاد از اینکه تجربیات زندگیتونو با بچه های سایت هم شیر میکنید ،باغ هم خیلی خیلی مبارکتون باشه امیدوارم لحطات پر از شادی وسلامتیو در کنار خانواده تون داشته باشید ولذت باغ و ویلاتونو ببرید

من سال ۹۱ خونه خریدم خدارو شکر ،داستان خرید خونه من خیلی جالبه و همیشه فکر میکردم شانس اوردم که تونستم صاحب خونه بشم ،اون زمان ها تقریبا هیچی از قوانین جهان هستی بلد نبودم و یه شخصیت کاملا منفی بافی داشتم همراه با اعتمادبنفس وعزت نفس پایین ، مظلوم نما بودم وبشدت احساس قربانی بودن داشتم ،من ومادرم با هم زندگی میکردیم ومستاجر بودیم تو یکی از خیابونای خوب تهران ،من بیکار بودم وتازه چندین شکست مالیو گذرونده بودم ،ذهن و کارای ذهنی هم که صفر بود ومنفی ،ولی من از اولشم بلند پرواز بودم
همیشه زندگی خیلی لاکچریو تو ذهنم تصور میکردم وهنوزم تصور میکنم،دلم همه چیز میخواست ولی دریغ از پولی که بتونم بخرمشون ،خلاصه سال ۹۱ تصمیم به خونه دار شدن کردم همراه با مادرم ،مادرم یه خونه کوچیک تو جنوب شهر داشت که اون زمان فروخت ۱۰۰میلیون ،منم ۵۰تا سکه داشتم که خریده بودم گرون بشه بفروشم که تا من فروختم تازه گرون شد😄
منم ۸۰ میلیون سکه هارو فروختم و به قصد خرید رفتم آژانس های املاک ،،متاسفانه تمام املاکیا منو منصرف میکردن ومیگفتن تو این محل با این پول فقط میتونی یه زیرزمین ۳۰متری بخری ،۴ماه شبانه روز میگشتم وهر روز ناامیدتر برمیگشتم خونه، تا اینکه ۱بار که از جلوی یه املاکی آشنا رد شدم ،اون آقا صدام زد و گفت ،یه خونه خوب ۳خواب واسم رسیده میگه ۴۵۰میلیون ،بیا بخرش ،طرف پول لازمه،،خندم گرفت ،بهش گفتم من ومامانم فقط ۱۸۰میلیون داریم ،منصرف شدم از خرید ،ولی رفتم خونه رو دیدم هرچند پولم خیلی کم بود ولی ذهنم همش دنبالش بود ،یه مدت گذشت و دستان قدرتمند خدا بهم کمک کردن وپولمون به ۳۰۰میلیون رسید وهمون آقا دوباره بهم گفت ،طرف خیلی پول لازمه راضی شده ۴۰۰میلیون هم میده ،گفتم من ۱۰۰میلیون بازم کم دارم ،خیلی اشتیاق خریدنشو داشتم،همش بهش فکر میکردم ویه روز یدفعه به ذهنم رسید که خونه رو بخرم ،۱۰۰میلیون رهنش بدم ،خودمم برم پایین شهر زندگی کنم ،وبعدها که پولش بهم رسید خودم بیا زندگی کنم ،،،از جا پریدم وبه املاکی زنگ زدم و گفتم میخرمش و قرار شد اجاره بدمش ،خوشبختانه موقع سند زدن اون ۱۰۰میلیون هم جور شد و من خودم ومادرم ساکن خونه شدیم ،چیزی که اصلا باور نمیکردم
الان ۸سال از اون زمان گذشته ومن به دلایلی که به مشکلاتی با مادرم وخواهرام خوردیم میخوام از مادرم جدا بشم وتقریبا ۸ماهه خونه گذاشتم واسه فروش ،۱دونگ ونیم خونه مال مادرمه ،من باید خونه بفروشم وبا سهم خودم خونه کوچیکتری برای خودم بخرم ،منم رو این خونه حساسم ،بدلیل اینکه یجور خاصی خریدمش ولی دلم میخواد ازشون جدا بشم ومستقل زندگی کنم ،مشتری هم زیاد میاد ومیبینه ولی هنوز به فروش نرفته ،میدونم چندتا ترمز شدید داشتم که همشونو نوشتم ومرتب روشون کار میکنم،رو احساس لیاقت خودم کار میکنم ،مرتب هم با املاکیا در ارتباطم ،شما میگید اطلاعات خودتونو اضافه کنید ،منم میپرسم قیمت خونه هارو،محلمونو خوب میشناسم ولی املاکیا انقدر حرف های منفی وناامید کننده میزنن که دیگه حتی میترسم باهاشون تماس بگیرم ،مرتب بهم گوشزد میکنن که اگه خونتو بفروشی نمیتونی تو همین محل خونه ای بخری و حالم بد وبدتر میشه ،الان بخوام یه خونه ۱۵ساله ۲خواب ۸۰متری هم بگیرم تقریبا ۷۰۰میلیون کم دارم واین افکار که حالا از کجا میخوایی این پولو بیاری ،مجبور میشی بری یه محله پایین تر ،آواره میشی وهزارتا حرف های منفی میاد تو ذهنم ،هر چند منم جوابشو میدم وبهش میگم من ۸سال پیش فقط یک سوم پول همین خونمو داشتم وتونستم بخرمش ،بازم میتونم یه خونه دیگه بخرم ولی بازم منفی بافم برنده میشه ومتاسفانه این چند ماه بشدت تو فشار واسترس املاک وحرف های ناامید کننده شون هستم ،دلم میخواد به خدااعتمادکنم وبتونم این مسئله مو به خدا بسپارم ولی مجدد یه املاک که بهم زنگ میزنه واخبار بد میده بازم ایمانم ضعیف میشه ، هر چند قلبم میگه نترس خدا تکیه گاهته ،خلاصه تو کشمکش های زیادی بسر میبرم ومیخوام بدون ترس وبا آرامش به خدا اعتماد کنم وکارامو بهش بسپارم ،دوست دارم به زودی بیام همینجا بنویسم که منم خونمو فروختم وخونه مستقل موردعلاقمو خریدم، اینم بگم که دلم یه خونه ۱۵۰متری با تراس ۲۰متری میخواد اونم تو خ نیاوران در طبقات بالا ولی بازم ذهن ناقلا میاد ومیگه آخه از کجا ؟چطوری ؟ با اینکه جوابشو میدم، ،،، و میدونم حتما به خواسته هام میرسم وقتی باورهای مالیم تصحیح بشه

من رضا عطارروشن هستم، مدرس دوره های تناسب اندام با قدرت ذهن و خدا را سپاس گزارم که در این جهان مجازی پذیرای حضور شما دوست عزیز هستم.
وب سایت تناسب فکری مرجع مناسبی برای لاغری و کاهش وزن با قدرت ذهن می باشد و نتایج عالی استفاده کنندگان از محتوای آن گواهی و مهر تاییدی بر مرجع بودن آن است.
اگر مدت هاست از چاقی رنج می برید و بارها برای لاغر شدن اقدام کرده اید اما نتیجه مطلوب و دائمی کسب نکرده اید به شما نوید تجربه ای لذتبخش و متفاوت از لاغر شدن را می دهم…

ادامه نوشته

پیام خود را از طریق ایمیل برای ما ارسال کنید

tanasobefekri[at]gmail.com

برای ارسال پیام به بخش “تماس با ما” مراجعه کنید و از طریق فرم تماس، پیام خود را ارسال فرمایید.

آرزو چگونه برآورده می شود
آرزو چگونه برآورده می شود
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *