ارشد روانشناسی در آلمان

 
helpkade
ارشد روانشناسی در آلمان
ارشد روانشناسی در آلمان

اپلای روانشناسی آلمان یکی از رشته هایی است که درخواست پذیرش برای آن سالانه در حال افزایش است. دلیل هم این است که دانشگاه های این کشور از اعتبار و قدمت بسیار بالایی برخوردار هستند. اپلای روانشناسی آلمان در دوره کارشناسی با زبان آلمان میباشد و در دوره های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی هم به زبان تدریسی این کشور اضافه میشود که همین امر باعث افزایش درخواست برای اپلای روانشناسی در کشور آلمان شده است. ما تلاش داشتیم همه آنچه در ارتباط با اپلای روانشناسی آلمان مورد نیاز یک دانشجو و متقاضی اپلای هست رو در این مطلب به صورت کامل و کاربردی و با زبانی روان و قابل فهم برای شما همراهان گرامی بیان کنیم تا راهگشای مسیر تحصیلتان در این کشور اروپایی باشیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اولین سوالی که ممکن است ایجاد شود این است : چرا تحصیل در آلمان؟

آیا امکان تحصیل در رشته روانشناسی در آلمان به صورت رایگان وجود دارد یا خیر؟

آیا میدانید نحوه گرفتن ویزای تحصیلی و کاری در آلمان چگونه است ؟ارشد روانشناسی در آلمان

برای اخذ پذیرش در رشته روانشناسی در کشور آلمان چه مدارکی باید ارائه دهیم؟

رشته روانشناسی آلمان در چه سطح اعتباری قرلر دارد ؟

اپلای روانشناسی آلمان با چه شرایطی و برای چه کسانی امکان پذیر می باشد؟

در این مطلب از سایت اپلای باما به پاسخگویی سوال های بالا و چندین سوال دیگر که ذهن شما عزیزان را در این باره به خود مشغول کرده است خواهیم پرداخت پس در ادامه مطلب با این سایت همراه باشید.

میتوان اینطور عنوان کرد که کشور آلمان صنعتی ترین کشور اروپا به شمار می آید و از لحاظ متد های تحصیلی در سطوح بالایی در سطح جهانی قرار دارد و این شاخص آموزشی و تحصیلی این کشور به طب روی رشته هایی همچون روانشناسی نیز تاثیر به سزایی می گذارد و همین امر باعث شده که سالانه درخواست برای اپلای روانشناسی آلمان رو به افزایش باشد.

همینطور میتوان گفت که یکی از معدود کشور هایی که با این سطح آموزش، همچنان بورسیه تحصیلی انجام میدهد و امکان تحصیل به صورت رایگان در آن وجود دارد همین کشور آلمان می باشد.

البته از دلایل اصلی اینکه دانشجویان سراسر دنیا کشور آلمان رو برای تحصیل بر میگزینند میتوان به امکان آموزش و تحصیل به دو زبان آلمانی و انگلیسی، بازار کار بسیار گسترده و متنوع این کشور برای فارق التحصیلان دانشگاهی و کیفیت بسیار بالای مراکز آموزشی و دانشگاه های این کشور صنعتی و مدرن از لحاظ سیستم آموزشی اشاره داشت. از طرفی دیگر بسیاری از افراد قادر هستند بعد از پایان دوره تحصیلاتی خود برای گرفتن ویزای کار و اقامت در آلمان اقدام کنند که همین امر درخواس اپلای روانشناسی آلمان رو هم نیز تحت تاثیر قرار داده.

کشور آلمان دارای ۱۶ ایالت میباشد که طبیعی است که این ایالت ها در برخی مسائل مجزا از یک دیگر تصمیم گیری و عمل کنند ولی بصورت کلی شهریه در این قسمت ها از حداکثر ۳۰۰ یورو تجاوز نخواهد کرد. دانشجویان و متقاضیان اپلای روانشناسی آلمان میتوانند با دریافت بلیط هایی مخصوص از دانشگاه مقصد خود بصورت رایگاه به تحصیل بپردازند.

در هر صورت برای تحصیل در تمامیه مقاطع آلمان باید مدرک زبان B1 رو در اختیار داشته باشید و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیز لازم میباشد. اما اگر بخواهید در دانشگاه های سطح ۱ این کشور تحصیل کنید در این صورت شما نیاز به یک روزمه بسیار قوی در حوزه تحصیلی دارید که شامل معدل بالا، مدرک زبان معتبر با نمره عالی و مواردی از این دست می باشد.

نکته جالب اینجاست که بدانید فروید عقاید اساسی خودش رو در این کشور پایه ریزی و عنوان داشته است.

نکته بسیار مهم دیگر آنکه آن دسته از دانشجویان دانشگاه آزاد در ایران که میخواهند برای گذراندن دوره تحصیلات تکلمیلی به آلمان سفر کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که امکان اینکه تحصیلات تکمیلی خود را در این کشور بگذرانند دارند یا خیر، زیرا بعضی از دانشگاه های آزاد این امکان رو ندارند پس در ابتدا دقت کنید.

نکته دیگر آنکه متقاضیان این رشته در آلمان که ۱ سال تحصیلی یعنی تقریبا ۳۰ الی ۴۰ واحد در دانشگاه های ایران گذارنده باشند میتوانند مستقیما و بدون احتیاج به گذراندن کالج وارد دانشگاه های این کشور شوند.

رشته روانشناسی جزو آن دسته از رشته هاست که اهمیت بالایی دارد و این نکته در مورد تحصیل این رشته در خارج از کشور برجسته تر میشود. این رشته از همان ابتدای امر دنبال آموزش دادن دیدگاه های متفاوت جهت شناخت مغز و  خیال و همینطور آموزش روش ها و مهارتهای روانشناختی است. در کشور آلمان نیز دانشگاه های معتبری در این زمینه وجود دارد و همین بستر مناسب موجب افزایش درخواست اپلای روانشناسی آلمان گردیده است.

از دانشگاه های معتبر آلمان جهت تحصیل در مقاطع مختلف رشته روانشناسی میتوان به دانشگاه های زیر اشاره کرد:

شایان ذکر است که دوره لیسانس و یا همان کارشناسی در دانشگاه های دولتی این کشور به زبان آلمان تدریس میشود و شما باید به سحط زبان آلمانی C1 واقف باشید تا قادر به تحصیل در این مقطع در رشته روانشناسی باشید.

اغلب دوره های فوق لیسانس یا همان کارشناسی ارشد در این کشور شامل امور تحقیقاتی است و از این رو به زبان بین المللی برای تدریس نیاز است، که زبان مهارت در انگلیسی شما در این مقطع راهگشا خواهد بود. این شرایط ذکر شده برای دوره تحصیلی دکترا نیز صادق می باشد.

امیدوارم محتوای این مطلب مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشه و تونسته باشیم اندکی از دغدغه مهاجرت تحصیلی شما دوستان و علاقه مندان اپلای روانشناسی آلمان کم کنیم.

 

نام ایمیل و وب سایت های من در این مرورگر برای دفعه بعد من نظر ذخیره کنید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

فاطمه says:

محمد says:

محمد says:


PDF کارگاه”گام به گام اپلای”Downloads-icon


PDF کارگاه”گام به گام اپلای”Downloads-icon

روانشناسی رشته ای حساس برای تحصیل است. مدارس روانشناسی ابتدا رویکردهای مختلف مطالعه ذهن را دنبال می کنند و به دنبال آن برنامه های تحصیلی  مختلفی را به عنوان راهنما برای دانشجویان ارائه می کنند. مانند هر کشور توسعه یافته دیگر، دانشگاه های روانشناسی آلمان در داخل این کشور وجود دارد که برنامه های مطالعاتی با کیفیت و نوآورانه در زمینه رشته روانشناسی را ارائه می دهند.ارشد روانشناسی در آلمان

معیارهای متعددی باید در نظر گرفته شود تا دانشگاهی بتواند بهترین موقعیت را در بین دانشگاه ها در مورد مطالعه روانشناسی و همچنین تحصیل پزشکی در آلمان داشته باشد. معیارهای زیر بعضی از مهمترین موارد برای دانشجویان روانشناسی است که با هدف به دست آوردن بهترین نتیجه از مطالعات خود می باشند.

در ادامه به تعدادی از دانشگاه های برتر روانشناسی در آلمان پرداخته ایم.

در دانشگاه JACOBS، بالاترین استانداردها در آموزش به معنای تعامل قوی استاد و دانشجو و برنامه های درسی چالش برانگیز وجود دارد. در این دانشگاه رشته تحصیلی کارشناسی سه ساله روانشناختی و علم عصب شناسی جنبه های های ساختاری، عملکردی و فیزیولوژیکی انسان ها و سیستم های بیولوژیکی را تدریس می کنند. دانشگاه RUB در قلب اروپا واقع شده است و دارای 20 بخش، واحدهای نهاد انضباطی RUB و 5،000 کارمند است. بیش از 36500 دانشجو از 130 در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند. هیئت علمی شامل 9 بخش است که هر یک توسط پروفسور کامل و چهار استادیار و حدود 40 دانشمند و دستیار پژوهشی سرپرستی می شود.

دپارتمان روانشناسی دانشگاه MANNHEIM یکی از موسسات برجسته تدریس و تحقیق در آلمان است. تمرکز اصلی این دانشگاه در زمینه های تحقیقاتی از روانشناسی اقتصادی، روانشناسی اجتماعی و روانشناختی است. گروه روانشناسی هر دو برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را نیز ارائه می دهد. همچنین دپارتمان روانشناسی دانشگاه صنعتی Dresden یکی از معدود بخش های روانشناسی در هر دانشگاه آلمانی است که در تمامی ابعاد قوی و به روز (تحقیق، مرجع کاربردی، بین المللی بودن و جهت گیری) فعال است.

یادگیری با تحقیق، این یکی از ویژگی های اصلی تحصیلات در دانشگاه CHEMNITZ می باشد. سیستم تحصیلی دانشگاه به طور کامل از سال 2007 به طرح دو مرحله ای کارشناسی و کارشناسی ارشد تبدیل شده است. روانشناسی یکی از بهترین رشته های تحصیلی در آلمان است. فعالیت پژوهشی آن یکی از بخش های فعال و موفق روانشناسی در آلمان است. برنامه چهار ساله لیسانس دو زمینه ممکن برای تمرکز: “کار و سلامت” و همچنین “روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی عصب” را ارائه می دهد. دانشجویانی که با پایه های اصولی روانشناختی و روش شناسی در دانشگاه ULM آشنا می شوند، مرور کلی بر زمینه های مختلف کاربردی را دریافت می گذرانند. دوره های کاربردی این دانشگاه ها در زمینه های روانشناسی سازمانی، روانشناسی بالینی و روانشناسی آموزشی ارائه می شود.

موسسه روانشناسی JENA متکی بر تحقیق هدایتی است و از طریق بهینه سازی داخلی و کنترل کیفیت خارجی، موسسه روانشناسی در جنا قصد بهبود مستمر کیفیت تحقیق و تدریس را دارد. دانشگاه GIESSEN یکی از قدیمی ترین موسسات تحصیلات عالی به زبان آلمانی است. در بخش روانشناسی در حال حاضر حدود 850 دانشجو در رشته روانشناسی و 15 استاد و سه استادیار وجود دارند. بنابراین کل حیطه روانشناسی علمی در پژوهش و تدریس ارائه می شوند. از سال 2008، دپارتمان روانشناسی این دانشگاه لیسانس علوم برنامه تحصیلی روانشناسی را ارائه داده است. یک دانشجو می تواند در شاخه لیسانس هنر واحدی در زمینه روانشناسی نیز بگذراند.

باید گفت که آلمان یکی از کشورهای محبوب برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی است. علاوه بر محبوبیت و مزایایی از جمله تحصیل رایگان یا با هزینه کم و هزینه زندگی مقرون به صرفه ، برخی از دانشگاه های آلمان در رشته روانشناسی جز رنکینگ های جهانی قرار دارند.

شرایط تحصیل رشته روانشناسی در آلمان

اکثر رشته های کارشناسی ارشد تحقیق محور هستند و فضای بین المللی را به نحو احسنت پوشش می دهند ، همچنین برخی از رشته ها به زبان انگلیسی نیز موجود می باشد. به طور کلی اگر مایل باشید ، می توانید رشته روانشناسی را به زبان آلمانی نیز بگذرانید. لازم به ذکر است که فروید عقاید اساسی خود را درباره روانشناسی انسان در آلمان منتشر کرده است. در طول دوره کارشناسی ارشد می توانید در یکی از سه رشته اصلی روانشناسی کاربردی ادامه تحصیل دهید :

ممکن است برخی از دانشگاه ها موضوعاتی مانند روانشناسی بهداشت و یا روانشناسی اقتصادی را نیز ارائه دهند، در حالی که برخی از دانشگاه ها تمایل دارند که روانشناسی را با موضوعاتی مانند : مدیریت بیزنس ، علوم آموزشی، مطالعات جنسیتی،  فلسفه و حقوق ترکیب کنند.

برای ورود به مقطع کارشناسی رقابت زیادی بین دانشجویان وجود دارد. این رقابت برای دانشجویان خارجی کمی بهتر است ، اما همچنان بسیاری از دانشجویان خارجی تمایل دارند تا در رشته روانشناسی ادامه تحصیل دهند. باید گفت که ظرفیت  کارشناسی ارشد محدودتر است و رقابت بیشتری برای این مقطع وجود دارد. GPA شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی باید حدود 1.5 باشد ، در غیر این صورت باید در رشته دیگری ادامه تحصیل دهید.

دوره آموزشی روان درمانی تنها پس از مقطع کارشناسی ارشد آغاز می شود و باید در موسسه ثبت نام کنید و هزینه آن حدود 30000 یورو یا بیشتر می باشد. در طول دوره آموزشی می توانید در کلینیکی مشغول به کار شوید و درآمدی حدود 1 یورو در ساعت دریافت کنید. اگر قصد دارید در مراکز درمانی دولتی کار کنید ، باید Kassensitz ( که محدود و بسیار نادر است ) را خریداری نمایید و برای آن باید چند هزار یورو هزینه کنید.

تبدیل شدن به یک روانپزشک و روان درمان در آلمان بسیار دشوار است؛ اما اگر قصد ادامه تحصیل در روانشناسی سلامت (health psychology)، عوامل انسانی (human factors ) یا  روانشناسی I / O (I/O psychology ) را داشته باشید و یا بر تحقیقات و آموزش تمرکز کنید ،مسیر راحت تری پیش روی ما خواهد بود.

روانشناسی یکی از رشته های مهم است مخصوصا اگر بخواهید در خارج از کشور تحصیل کنید. رشته روانشناسی از ابتدا به دنبال آموزش دیدگاه های مختلف برای شناخت ذهن و خیال و به دنبال آن آموزش مهارت های مختلف روان شناختی بوده است. در آلمان ، مثل دیگر کشورهای توسعه یافته دانشگاه های مختلفی وجود دارد که رشته روانشناسی را با کیفیت بالا و خلاقانه ارائه میدهد. در اینجا بهترین دانشگاه های آلمان برای تحصیل رشته روانشناسی ذکر شده است

دانشگاه جاکوبز برمن( JACOBS UNIVERSITY BREMEN)

در دانشگاه جاکوبز بالاترین استانداردهای تدریس وجود دارد به این معنی که تعامل قوی بین استاد و دانشجو برقرار است و برنامه های درسی چالش برانگیز است. دانشجویان تشویق میشوند و از آنها انتظار میرود که با استادان و دیگر دانشجویان تبادل نظر کنند و در مورد درک خود در زمینه های مختلف به صورت مستقل و گروهی بحث و گفتگو کنند. این کار باعث میشود که دانش علمی آنها افزایش پیدا کند .

دانشگاه جاکوبز یک دوره سه ساله کارشناسی روانشناسی شناختی و علوم اعصاب( امتیاز 180 ECTS) برگزار میکند که مطابق با دستورالعمل های جهانی است که برای مدرک معتبر تعیین شده است. دانشجویان در رشته روانشناسی شناختی و علوم اعصاب دانشگاه جاکوبز با ساختار و عملکرد جنبه های فیزیولوژیکی انسان و سیستم های  بیولوژیک آشنا میشوند. در دو سال اول دانشویان طیف گسترده ای از دوره های علوم طبیعی و دیگر گزینه ها را آموزش می بینند. در سال سوم دانشجویان تحقیقات خود را در مورد مشکلات تجربی و نظری روانشناسی شناخت و علوم اعصاب دنبال می کنند.

دانشگاه رور بوخوم (BOCHUM UNIVERSITY RUHR)

دانشگاه رور بوخوم(RUB) در قلب شهر پر جنب و جوش و مهمان نواز رور ( در قلب اروپا) قرار دارد. این دانشگاه دارای 20 دانشکده ، 500 کارمند و واحدهای رسمی انضباطی است. در حال حاضر بیش از 36.500 دانشجو از 130 کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند. تمام رشته های مهم علمی در یک دانشکده تادیب شده است.

اعضای دانشگاه  چه در رشته های علوم، مهندسی یا مدیریت در حالی که به دیگران آموزش می دهند خود نیز از دیگران یاد می گیرند.دانشکده شامل 9 دپارتمان است که هر کدام توسط یک استاد تمام ، 4 استادیار،4 دانشمند و معاون تحقیقاتی رهبری میشوند. بنابراین طیف وسیعی از علوم روانشناسی به صورت آموزشی و پژوهشی ارائه میشود.

دانشگاه مانهایم(UNIVERSITY OF MANNHEIM)

دپارتمان روانشناسی دانشگاه مانهایم یکی از موسسات آموزشی و پژوهشی پیشرو در آلمان است . این دپارتمان تمرکز ویژه ای بر روی تحقیقات روانشناسی، روانشناسی اجتماعی ، روانشناسی اقتصادی و روانشناسی شناختی دارد. یکی از اهداف برجسته این دپارتمان ایجاد ارتباط و گسترش بخش های مختلف تحقیقاتی با ایجاد امکانات جدید و خلاقانه آکادمی است. دپارتمان روانشناسی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه میدهد.

دوره کارشناسی روانشناسی(B.SC PSCHOLOGY) دانش و مهارت در زمینه های روانشناسی پایه و کاربردی را ارتقاء  میدهد. این دپارتمان همچنین دو دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد که بر اساس موضوعات اصلی تحقیقات است. M.SC. روانشناسی اقتصادی که بر روی روانشناسی صنعتی و سازمانی و روانشناسی مصرف کننده تمرکز دارد و M.SC.   روانشناسی شناختی و اجتماعی که بر روی روانشناسی اجتماعی و روانشناسی شناختی تمرکز دارد.

دانشگاه فنی درسدن( TU DRESDEN)

در رتبه بندی اخیر دانشگاه ها که توسط مرکز توسعه آموزش عالی(CHE) انجام شد، دانشکده روانشناسی دانشگاه فنی درسدن در رتبه های بالا قرار گرفت. در رتبه بندی جدید دانشگاه های آلمان نه تنها بخش تحقیقات عالی بلکه استانداردهای مربوط به تحقیقات ، بین المللی بودن و موفقیت دانشجویان نیز در نظر گرفته شده است. این واقعیت مشخص شد که قدرت سیستم آموزش عالی آلمان در کیفیت و تنوع ارائه شده  موسسات است. دپارتمان روانشناسی دانشگاه فنی درسدن یکی از معدود دپارتمان های دانشگاه های آلمان است که این به روز بودن را در تمامی ابعاد حفظ کرده است.

برای کسب تمام چهار بعد( تحقیقات، مراجع کاربردی، بین المللی بودن و موفقیت دانشجویان)  به یک تیم قدرتمند نیاز است که اعضای آن در بالاترین استانداردهای تحقیقات باشند. دانشجویان باید برای کسب مدرک روانشناسی به مدت پنج سال تحصیل کنند و بعد از اتمام کارشناسی برای دوره کارشناسی ارشد آماده شوند.

دانشگاه فنی کمنتیس ( TU CHEMNITZ)

آموزش از طریق پژوهش یکی از ویژگی های اصلی تحصیل در دانشگاه کمنتیس است. تعداد زیادی دوره های میان رشته ای در این دانشگاه وجود دارد که تحت تاثیر چندین رشته هستند. برای مثال دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ” علوم محاسباتی” که شامل علوم ریاضی، علوم کامپیوتر و علوم طبیعی میشود یا ارتباطات رسانه ای که شامل علوم تکنولوژی، اقتصاد و روزنامه نگاری می شود. سیستم آموزشی دانشگاه فنی کمنتیس از سال 2007 به طور کامل به طرح کارشناسی- کارشناسی ارشد دو مرحله ای تبدیل شده است. افزایش رقابت جهانی ، قابلیت کار همزمان و تمرکز بیشتر بر روی کار عملی تنها چند دلیل ایجاد این مدل آموزش در منطقه آموزش عالی اروپا است.

تحصیل روانشناسی در آلمان به زبان انگلیسی

دوره کارشناسی دانشگاه های دولتی آلمان به زبان آلمانی است. شما باید سطح c1 مهارت زبان آلمانی را داشته باشید تا بتوانید در رشته روانشناسی تحصیل کنید. اکثر دوره های کارشناسی ارشد تحقیقاتی هستند و دارای فضای بین المللی هستند بنابراین شما میتوانید از زبان انگلیسی استفاده کنید. به هر حال اگر شما علاقه مند باشید میتوانید در رشته روانشناسی در آلمان تحصیل کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه زندگی در آلمان و همچنین مهاجرت به آلمان می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ارشد روانشناسی در آلمان

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

سلام برای تحصیل در آلمان با هزینه شخصی معدل چقدر مهمه و سطح زبان باید در چه سطحی باشه.
من لیسانس روانشناسی دارم میخوام ارشدمو اونجا بگذرونم

با سلام با توجه به تحصیل رایگان و رتبه و رنکینگ دانشگاه های آلمان رقابت بسیار زیاد است، به همین علت شما باید رزومه علمی قوی داشته باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال تلگرام مهاجرتی ما را دنبال کنید

چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم و مهاجرت کاری داشته باشیم

راهنمای جامع انواع روشهای اخذ اقامت در خارج از کشور با بیانی شیوا توسط استاد ملکپور

مجموعه اي از شرايط و ضوابط کلي کشورها، راههاي مهاجرت و راهنماي انتخاب بهترين مقصد و مسير براي مهاجرت

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت

محصولی بی نظیر برای کسانی که میخواهند زندگی رویایی خود را بسازندارشد روانشناسی در آلمان

آموزش دقيق و مرحله به مرحله دريافت اپلاي و ويزاي تحصيلي در اتريش، نکات کاربردي و جامع

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا

پکيج آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور به صورت آسان

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور

يادگيري آسان زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

پکیج دوم يادگيري زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

35 ساله هستم. لیسانس روانشاسی دارم. چه شرایط دیگه ای باید داشته باشم که بتونم در آلمان یا اتریش برای ارشد پذیرش بگیرم؟

ممنون

zahiri.ahmad9282 پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب

کشور آلمان جزو کشورهایی است که برای ایرانیان محدودیت سنی برای تحصیل دارد. کشور اتریش این محدودیت را نداشته و اگر مدرک زبان آیلتس 6.5 داشته باشید، می توانید برای اخذ پذیرش اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در سایت، مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه بفرمایید.

ghazale.baghery303 پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب در پروسه تحصیل در کشور آلمان گپ تحصیلی خیلی مهمه و نباید بیش از ۲ الی ۳ سال گپ داشته باشد. زبان آلمانی برای دانشگاه های دولتی لازم هست و برای دانشگاه های خصوصی آیلتی ۶.۵

این شرایط برای اتریش هم صدق می کنه با تفاوت اینکه اتریش روی گپ حساس نیست و با توجه به شرایططتون خوبه

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید پاسخ را ارسال کنید .

نام کاربری یا نشانی ایمیل

رمز عبور

مرا به خاطر بسپار

موسسه مشاوره ای MIE اتریش

وب سایت حقوقی malekpourlaw

وب سایت پذیرش تحصیلی miestudy

وب سایت officialmalekpour

وب سایت miemalekpour

این وبسایت به لحاظ محتوا در جهان و در خصوص امر مهاجرت بی اغراق برترین سایت مهاجرتی حقوقی فارسی است . در بالای صفحه اگر گزینه مهاجرت به کشورها را انتخاب کنید ، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود ، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید و در صفحه کشور مذکور شش تقسیم بندی اصلی دارید . تقسیم بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل… ادامه مطلب

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

ارشد روانشناسی در آلمان

miesuccess.com

 به گزارش بُردار؛ انجمن روان‌شناسی ایران در اقدامی کم‌سابقه و مفید، پنج‌شنبه، ۱۹ مهرماه، نشستی را در خانه اندیشمندان علوم انسانی تدارک دیده بود که طی آن یاسمن سلطانی درباره «فرآیند آموزش و ارائه خدمات روان‌شناختی در کشور آلمان» صحبت کرد.

آنچه در این نشست ارائه شد، تجربه زیسته یاسمن سلطانی از حضور و آموزش در عرصه روان شناسی کشور آلمان بود. سلطانی که یکی از روان‌درمان‌گران مرکز درمانی فرانکفورت است، از بیم‌ها و امیدهای حضور در کشور آلمان به عنوان یک روان‌درمان‌گر گفت.

سلطانی که با سه زبان فارسی، انگلیسی و آلمانی به ارائه خدمات در مرکز درمانی فرانکفورت مشغول به کار است، همچنین خود را مدیر بخش پناهندگان این مرکز نیز معرفی کرد. سلطانی توضیح داد به این دلیل ساده اما مهم که «زبان» ابزار کار یک روان‌درمان‌گر است، و از آنجا که در شرایط فعلی، کشور آلمان، جامعه‌ای مهاجرپذیر است، نیاز به روان‌درمان‌گرانی که به زبان‌های مهاجران مسلط باشند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

از این حیث، پذیرش خود به عنوان روان‌درمان‌گر را پس از گذراندن دوره‌های آموزشی این مرکز، از طرف مرکز درمانی فرانکفورت بدیهی و چه‌بسا حتمی دانست.

همچنین در کلیت فرهنگ آلمانی، فرد ایرانی کم‌تر به عنوان نیروی کار یدی شناخته می‌شود و بیش‌تر وجهه‌ای آکادمیک دارد. این نیز امری است که می‌تواند در پیشبرد اهداف تحصیلی و کاری برای مهاجرت تحصیلی و کاری به آلمان، به عنوان عاملی تسهیل‌گر ایفای نقش کند.ارشد روانشناسی در آلمان

سلطانی به این واقعیت نیز اشاره کرد که گرچه مراجعه افراد آلمانی به روان‌درمان‌گری غیرآلمانی (روسی، ایرانی و غیره) کم است؛ با این حال سیستم بیمه برای خدمات درمانی در این کشور طوری است که فردِ برخوردار از مهارت‌های لازمِ درمان‌گری، در آلمان بی‌کار نمی‌ماند. یا به بیان ساده سلطانی: «برای همه کار هست»!

«بیمه در آلمان هزینه تراپی را می‌دهد». سلطانی تصویر امنی از سیستم بیمه آلمان ارائه داد که هر سه رویکرد شناختی رفتاری، رفتارگرایی و روان‌کاوی را شامل می‌شود.

آنچه سلطانی از فرآیند آموزش تا اشتغال روان‌شناسی در آلمان توضیح داد، از این قرار بود که یک فرد بلافاصله پس از گذراندن دوره ارشد، نمی‌تواند مراجعه‌کننده داشته باشد و به درمان و مشاوره مشغول شود. بلکه هر فرد بایستی در فضای امن ناشی از حمایت علمی و مشاوره‌های به‌هنگام برجستگان رشته خود، روان‌درمانی را تمرین کند و از این طریق به مهارت‌ورزی بپردازد.

سلطانی این روند را هم به نفع روان‌درمان‌گر و هم مفید برای مُراجع معرفی می‌کند؛ چراکه فرد درمان‌گر با این همراهی و حمایت، امکان شناخت بدون نگرانی انواع موقعیت‌های کاری را تجربه می‌کند، بدون اینکه نگران آسیب‌ زدن‌های ناشی از فقدان حرفه‌ای‌گری در ابتدای کار به مراجعین باشد.

آموزش در مراکز روان‌درمانی آلمانی شامل ساعات زیر است:

پس از این ساعات است که فرد در محیط امنی که گفته شد، به مهارت‌ورزی و افزایش اعتماد به نفس حرفه‌ای می‌پردازد.

یکی از محورهای جالب توجه در سخنرانی سلطانی توضیح درباره این تفکیک مهم در روان‌شناسیِ آلمان بود: فرآیند آموزش برای ورود به بازار کار و روان‌درمان‌گری، از فرآیند آموزش برای تدریس در این رشته متفاوت است.

به عبارت دیگر سیستم آموزش روان‌شناسی در آلمان به گونه‌ای طراحی و به فرد ارائه می‌شود که می‌تواند تصمیم بگیرد با توجه به هدفی که از آموختن این رشته دارد، کدام دوره‌ها را دنبال کند.

به طور مثال فرآیند آموزشی که در مراکز درمانی ارائه می‌شود، شامل دوره‌هایی است که در مقابل گذراندن ۶۰۰ ساعت تئوری، ۱۸۰۰ ساعت برای تمرین عملی بایست وقت بگذارند.

این درحالی است که فرآیند آموزش روان‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز دانشگاهی شامل شش ترم است که سروکار فرد بیش‌تر با متون (text) روان‌شناسی است و مباحثی چون اخلاق در روان‌درمانی را شامل می‌شود.

آن‌طور که یاسمن سلطانی، مدیر بخش پناهندگان مرکز روان‌درمانی فرانکفورت، توضیح داد آموزش و اشتغال در آلمان به صورتی منظم به هم پیوند خورده‌اند. ارتباط آموزش و اشتغال، دارای روندهایی جاری است که تسهیل این ارتباط را رقم زده است. به طور مثال آموزش در مراکزی صورت می‌گیرد که خود نیاز به روان‌درمان‌گر دارند و فرد از ابتدا با محیط آشنا می‌شوند.

بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی و قبولی در امتحان پایانی است که مرکز درخواست همکاری به فرد می‌دهد که با توجه به آنچه در بخش «آلمان و پذیرش دانشجوی روان‌شناسی» آمده است، پذیرش دانشجوی ایرانی در شرایط فعلی امکان‌پذیر است.

همچنین سلطانی توضیح داد که کسب مجوز کار با کسب پروانه کار خصوصی در آلمان متفاوت است و دومی نیاز به دوره‌های پولی دارد که با توجه به رایگان بودن هزینه تحصیل در آلمان، هزینه‌های بالایی را دریافت می‌کنند.

این دوره‌های پولی منجر به کسب اجازه برای فرد می‌شوند تا بتواند دفتر خصوصی خود را به عنوان روان‌درمان‌گر راه‌اندازی کند و به پذیرش بیمار مشغول شود. پذیرش بیمار در دفاتر شخصی روان‌درمانی نیز شامل بیمه هستند و هر مجوز عددی برابر با ۳۴۰ مراجع را شامل می‌شود؛ که در مقایسه با کشوری مثل امریکا که تنها سه مراجع در هفته شامل بیمه می‌شوند، یا در کشوری مثل ایران که بیمه به تراپی تعلق نمی‌گیرد، رقمی قابل توجه به نظر می‌رسد.

هزینه‌هایی که سلطانی برای دوره کسب پروانه دفتر شخصی برشمرد، به قرار زیر است:

یاسمن سلطانی تجربه‌های خود از فرآیند آموزش، تدریس و اشتغال در مرکز روان‌درمانی را نیز با حضار به اشتراک گذاشت.

سلطانی تجربه‌های خود را که به عنوان «درس» از آن یاد می‌کرد، به این صورت بیان کرد:

سلطانی همچنین به نقص‌هایی که آموزش و اشتغال روان‌شناسی در آلمان با آن مواجه است، اشاراتی داشت:

این جلسه دو ساعته که به صورت دیالوگ بین سخنران و حضار برگزار شد؛ با یک تمرین عملی/کارگاهی برای آموزش تکنیک‌های مواجهه با مورد (کیس) دارای سابقه/افکار خودکشی نیز همراه بود.

بردار به تازگی در حال انجام پروژه ای با عنوان آسیب شناسی رشته و حرفه روانشناسی و مشاوره در ایران است که می‌توانید اینجا پیگیری کنید.

فاطمه مرتضوی/

سلام وقت بخیر. چطور میشه با خانم سلطانی ارتباط گرفت و چطور میشه توو این دوره شرکت کرد. ممنون میشم جواب بدین

سلام
لطفا با انجمن علمی روان‌شناسی ایران در تماس باشید.
با احترام

constantly i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with
this post which I am reading now.

ممنون از مطالب خوبتون

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

I have been browsing on-line more than 3 hours today, but I never discovered any fascinating article like yours.

It is beautiful worth sufficient for me. Personally,
if all site owners and bloggers made good content as you did, the net can be much more useful than ever
before.

P.S. If you have a minute, would love your feedback on my new website re-design. You can find it by
searching for “royal cbd” – no sweat if you can’t.

Keep up the good work!

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

ارشد روانشناسی در آلمان

امروزه دانشجویان بسیاری داوطلب تحصیل روانشناسی در خارج از کشور هستند. علم روانشناسی یا سایکولوژی علم مطالعه رفتارها، فرآیندهای تغییرات ذهنی و تاثیرات آن بر روح و روان انسان است. این حوزه‌ی مهم دانشگاهی از جمله موارد مهم و تأثیرگذار در روحیه و شادی دسته جمعی یک جامعه است که از شاخه‌های علوم اجتماعی نیز به ‌شمار می‌آید. روانشناسان افراد مهمی در جامعه محسوب می‌شوند که اغلب به ‌صورت مسکوت دانشمندان روح یا فرشتگان نجات افراد بسیار زیادی هستند. آنها می‌توانند با شناخت رفتارها یا روحیات انسان‌ها، در جهت رفع مشکلات روحی و روانی به ‌آنها کمک کرده و برای بهبود و بالا بردن سطح کیفیت زندگی انسان‌های جامعه تاثیرات فراوانی بگذارند. روانشناسان می‌توانند با تاثیرات روحی و روانی و بیولوژیکی رفتارشناسی نمایند و اغلب در جهت درمان مشکلات روحی، ذهنی و روانی به افراد کمک کنند. این گروه از افراد می‌توانند در حوزه‌های بسیار زیادی از جمله رفتار اجتماعی، شناخت سلامت روان، و سایر موارد به ‌فعالیت بپردازند. اغلب دانشگاه‌ها دو شاخه‌ی اصلی روانشناسی تجربی و روانشناسی بالینی را در سیستم کاری و تحصیلی خود گنجانده‌اند. رشته روانشناسی نه تنها یک شغل به ‌حساب می‌آید، بلکه به‌ عنوان یک فعالیت بشری می‌تواند تاثیرات زیادی در زندگی افراد و حتی اجتماعی بزرگ‌تر نیز داشته باشد.

 

تحصیل در رشته‌ی روانشناسی

 همانطور که می‌دانید افراد بسیاری علاقمند به ‌ادامه تحصیل در رشته روانشناسی در خارج از کشور هستند. امروزه دانشگاه‌های بسیار بزرگ دنیا در جهت تحصیل روانشناسی در خارج از کشور می‌توانند مقصد دانشجویان ایرانی قرار بگیرند. بدیهی است هر دانشگاهی برای پذیرش دانشجو از نقاط مختلف جهان می‌تواند، شرایط مختلفی را برای جذب دانشجوهایش در این رشته‌ی محبوب داشته باشد. اما به ‌طور کلی یک دانشجوی موفق رشته روانشناسی باید دارای اطلاعات و مهارت‌هایی در زمینه‌ی علوم انسانی و علوم رفتاری، علوم ریاضی و ایجاد ارتباط باشد. گرایش‌های مختلف و متنوعی در این رشته وجود دارند که از جمله‌ی آنها می‌توان به ‌روانشناسی بالینی، روانشناسی و اعصاب و روان شناسی و جرم شناسی اشاره کرد.

 

ارشد روانشناسی در آلمان

تحصیل روانشناسی

 می‌دانیم که رشته‌ی روانشناسی و تحصیل روانشناسی در خارج از کشور در میان دانشجویان ایرانی بسیار محبوب شده است. اما با این اوصاف باید بدانید که چند کشور مهم در دنیا وجود دارند که امروزه مهد رشته‌ی روانشناسی هستند. از جمله‌ی این کشورها می‌توان به ‌کشورآلمان، کشور روسیه، کشور اتریش و همینطور کشور کانادا اشاره کرد.

 فهرست زیر به ‌صورت دقیق شاخه‌های پایه و شاخه‌های کاربردی رشته‌ی روانشناسی را معرفی می‌کند.

 روانشناسی علوم اعصاب رفتاری

 روانشناسی شناختی

 روان‌شناسی مقایسه‌ای

 روانشناسی فردی

 روانشناسی تکاملی

 روانشناسی آزمایشی

 روانشناسی شخصیت

 روانشناسی مثبت گرایی

 نوروسایکولوژی

 روانشناسی بیولوژیک

 روانشناسی ژنتیک رفتاری

 روانشناسی رفتارهای غیرطبیعی

 روانشناسی ریاضیاتی

 روانشناسی اجتماعی

روانشناسی بالینی

 روانشناسی نظامی

 روانشناسی جامعه

 روانشناسی ورزشی

 روانشناسی رفتار مصرف کننده

 روانشناسی مدرسه

 روانشناسی مشاوره

 روانشناسی دینی

 روانشناسی تربیتی

 روانشناسی سیاسی

 روانشناسی محیطی

 روانشناسی آرگونومی

 روانشناسی جنایی

 روانشناسی سیاست مدیریتی

 روان‌شناسی بهداشت شغلی

 روانشناسی صنعت و سازمان

 روانشناسی پزشکی قانونی

 روانشناسی جنایی

ارشد روانشناسی در آلمان

 روانشناسی سلامت

 حال که توانستیم پیش زمینه‌ی کوتاهی در مورد رشته روانشناسی، تحصیل روانشناسی در خارج از کشور  و اهمیت این رشته‌ی کاربردی و مهم به ‌شما ارائه دهیم، هم اکنون وقت آن است که به ‌معرفی کشورهای مناسب برای تحصیل روانشناسی در خارج از کشور بپردازیم. به ‌یاد داشته باشید که تعداد کشورهایی که ما به ‌شما معرفی می‌کنیم محدود است، با این وجود ما سعی کرده‌ایم مناسب‌ترین و بهترین کشورها با منطقی‌ترین قیمت‌ها و همین‌طور امنیت بالا و آینده‌ی شغلی مناسب را انتخاب نموده و به شما معرفی کنیم. اما همیشه این شما هستید که با توجه به‌ شرایط و خواسته‌های خودتان تصمیم نهایی را خواهید گرفت. پیشنهاد اصلی ما به ‌شما این است که قبل از هر گونه اقدامی شرایط دانشگاه مورد نظر را سنجیده و از نظر مالی و همینطور آینده شغلی که انتظارش را دارید، با خودتان روراست باشید.

برای  ادامه‌ی تحصیل در کشور آلمان و به خصوص در رشته‌ی روانشناسی شما باید تسلط کافی به ‌زبان آلمانی داشته باشید. داشتن مدرک معتبر زبان آلمانی یکی از ضروریات اولیه‌ی قبولی درخواست پذیرش شما در کشور آلمان خواهد بود. نکته‌ی قابل توجهی که باید در مورد مسئله‌ی ادامه تحصیل در کشور آلمان بگوییم، این است که شما می‌توانید با داشتن مدرک دانشگاه آزاد هم وارد دانشگاه‌های معتبر کشور آلمان شوید. مخصوصاً رشته روانشناسی از جمله رشته‌هایی است که دانشگاه‌هی معتبر آلمان از پذیرفتن دانشجویان دانشگاه آزاد در آن هم می‌توانند ادامه تحصیل دهند.

 به ‌یاد داشته باشید که کشور آلمان نه تنها یکی از کشورهای مهم در زمینه‌ی ادامه تحصیل در رشته روانشناسی است، بلکه مهد علم جامعه شناسی نیز به شمار می‌آید. مردم کشور آلمان به‌ رشته‌ی روانشناسی و افراد روانشناس احترام ویژه‌ای قائلند و علم روانشناسی در میان مردم آلمان از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

از نکات مهم دیگر درباره‌ی ادامه‌ی تحصیل رشته‌ی روانشناسی در کشور آلمان این است که باید توجه داشته باشید افرادی که فقط توانسته باشند دوره‌ی کارشناسی ارشد را در آلمان سپری کنند، بلافاصله نمی‌توانند وارد بازار کار شوند. بلکه شما باید بتوانید دوره‌های مناسب آموزشی و عملی مربوط به این رشته را در فضای قابل قبول گذرانده یا از تجربه‌ی کاری مناسب و قابل قبول برای دولت آلمان برخوردار شوید تا بتوانید در ادامه به عنوان یک روانشناس مشغول به کار شوید.

 به طور معمول شما به ‌عنوان یک دانشجو باید دوره‌ی تئوری به مدت ۶۰۰ ساعت را سپری کرده و ۱۸۰۰ ساعت تمرین عملی داشته باشید. از طرفی ۱۲۰ ساعت برای رشد شخصیت خود و ۶۰۰ ساعت کار با بیمار سرپایی و ۱۵۰ ساعت سوپرویژن را باید سپری کنید. اگر می‌خواهید بعد از اتمام تحصیل روانشناسی در کشور آلمان، ساکن این کشور شده و به‌ کار و فعالیت بپردازید، باید بدانید که شما ملزم هستید هزینه‌هایی را برای کسب پروانه‌ی دفتر شخصی بپردازید. شاید در ابتدای امر شما مجبور به ‌پرداخت هزینه و سپری کردن ساعت‌های زیاد و دوران سختی باشید و حتی در طول دوره روان درمانگری و دوره‌های آموزشی و تمرینی خود از دریافت حقوق محروم باشید، اما بعد از اتمام موفقیت آمیز این دوره‌ها شما می‌توانید با درآمد قابل قبولی به ‌ارائه‌ی خدمات روانشناسی به ‌بیماران و مراجعه کننده‌گان خود بپردازید.

 یکی از روش‌های خوب مهاجرت به ‌کشور روسیه ادامه تحصیل در رشته‌ی روانشناسی و اخذ مدرک روانشناسی در مقطع کارشناسی ارشد آن است. برای ورود به ‌رشته‌های روانشناسی، شما ابتدا با معرفی دوره‌ها و شناخت عناوین مرتبط با روانشناسی شروع خواهید کرد. به ‌یاد داشته باشید برای موفقیت در اخذ پذیرش در این رشته و در این کشور، شما باید دوره‌های بسیار زیادی را طی کنید و اطلاعات اولیه‌ی قابل قبولی را کسب کرده باشید. دوره‌هایی مانند کشف و شناخت، سلامت ذهنی، شناخت رفتارهای کودک، شناخت علوم بنیادی و سایر موارد از جمله‌ی این دوره‌ها هستند.

 بعد از سپری کردن دوره‌های اولیه‌ی تحصیلی، شما به ‌کسب دانش و تخصص خواهید پرداخت، که شامل شناخت فرآیندهای مغز و اعصاب، روان شناسی گروهی، روانشناسی افراد استثنایی، مطالعه‌ی جرم شناسی، روانشناسی افراد قربانی سوء استفاده، شناخت آسیب‌های روحی و روانی، روانشناسی افراد سالمند و روانشناسی کودک است.

 اخذ مدرک کارشناسی روانشناسی در کشور روسیه می‌تواند شامل دوره‌های ما بین ۳ تا ۴ سال را به خود اختصاص دهد. شما بعد از پایان دوره، باید تجارب قابل قبولی را کسب کرده و بتوانید به عنوان یک روانشناس به ‌درمان بپردازید تا زودتر تجربه‌ی لازم را کسب کنید. فراموش نکنید داشتن تجربه و تمرین قبل از شروع به‌ شغل اصلی، می‌تواند موقعیت شغلی آینده شما را تضمین کرده و شما را تبدیل به ‌یک روانشناس معروف و محبوب با درآمد قابل قبول کند.

 خوشبختانه شما در این رشته با گزینه‌های بسیار زیاد و گرایش‌های مختلفی مواجه هستید و می‌توانید با ‌توجه به ‌علاقمندی خود در دوره‌هایی مانند کار کردن با کودکان، بزرگسالان، افرادی که تازه مادر شده‌اند، افرادی که دچار دشواری‌های یادگیری هستند، مربی‌گری کار کردن در خانه‌ی سالمندان یا مراقبت از افراد ویژه و خاص، گفتار درمانی، کار با استعدادهای متفاوت و غیره اقدام کنید.

 

 خوشبختانه کشور روسیه امکانات زیادی را برای تحصیل روانشناسی در خارج از کشور برای دانشجویان ایرانی فراهم کرده است. از جمله دوره‌‌های جالب و متفاوتی که شما با تحصیل در کشور روسیه می‌توانید از آنها بهره‌‌مند شوید عبارت هستند از:

 روانشناسی بالینی : این گرایش شامل تحقیق، تفحص و مطالعه میزان عملکرد ذهن، دوره‌های افسردگی و تندرستی افراد سالمند، کار با کودک، و غیره است. شما می‌توانید در این حیطه‌ها به ‌فعالیت‌های جالب بسیار زیادی دست بزنید. برای مثال شما می‌توانید روی افرادی کار کنید که می‌خواهند در مصاحبه‌های بزرگ شرکت کنند یا مشاهداتی انجام دهند. یا حتی می‌توانید با گرفتن انواع تست‌های روانشناسی و ارزیابی میزان افسردگی افراد به ‌ارتباط این مشکلات با زندگی کنونی آنها بپردازید، یا با شناخت مشکلات موجود در روح و روان‌شان با آنها ارتباط برقرار کرده و به‌ آنها کمک کنید تا بتوانند کیفیت بهتری به ‌زندگی‌شان بدهند. به ‌عنوان یک روانشناس بالینی شما می‌توانید با گروه‌های مختلفی از جمله گروه‌های سلامت و روان، مراقبت‌های اجتماعی، مراقبت‌های خصوصی، بهبود روش‌های درمانی، مشاوره‌های مختلف یا دیگر درمان‌ها در ارتباط باشید تا از این طریق به کسب تجربه و یادگیری بپردازید.

 روانشناسی مغز و اعصاب: این نوع گرایش در میان دانشجویان مشغول تحصیل در کشور روسیه از محبوبیت خاصی برخوردار است. همان‌طور که می‌دانید گرایش روانشناسی مغز و اعصاب مربوط به‌ فعالیت مغز و میزان ارتباط آن با فرآیندهای روانشناسی و رفتاری است. اغلب دانشجویان این رشته به ‌شناخت انواع مسائل و مشکلات مربوط به مغز و اعصاب و بیماری‌هایی مانند صدمات مغزی، آسیب‌های مغزی، سکته‌های مغزی، تومورهای مغزی و بیماری‌های ذهنی که در اثر سوء مصرف داروهای سمی یا آسیب ‌رسان ‌به ‌بدن است، می‌پردازند.

 روانشناسی آموزشی: گرایش مهمی از روانشناسی است که به‌ ارزیابی آموخته‌‌های شما، شناخت اضطراب‌ها و استرس‌های اجتماعی و احساسی، شناخت استراتژی‌های روانی و ارائه راه حل‌های مهم و کاربردی برای این مشکلات می‌پردازد. شما به ‌عنوان یک دانشجو با گرایش تحصیلی روانشناسی آموزشی می‌توانید به ‌روانشناسی مرتبط با تحقیق و مشاوره و برقراری ارتباط با کودکان، والدین و متصدیان آموزشی بپردازید.

 روانشناسی جرم شناسی: از سایر گرایشات ارائه شده در دانشگاه‌های روسیه می‌توان به ‌گرایش روانشناسی جرم شناسی پرداخت. همانطور که می‌دانید این رشته و این گرایش به ‌چگونگی روانشناسی افراد مجرم و شناخت جرم آنها و علت یابی این نوع رفتارها می‌پردازد. شما با تحصیل در این رشته می‌توانید به ‌ارزیابی ریسک‌ها، شناخت رفتار و خصوصیات زندانیان، و چگونگی درمان و بهبود آنها و همینطور تجزیه و تحلیل سلامت ذهنی این دسته از افراد بپردازید. هم‌چنین شما می‌توانید در آینده همکار خوبی برای اداره‌ی پلیس، زندان‌ها، خدمات اجتماعی و بخش‌های مربوط به ‌سلامت و درمان شوید. همین‌طور روانشناسان جرم شناسی در دادگاه‌ها می‌توانند بسیار موثر باشند. از جمله افرادی که می‌توانند به ‌گرفتن حضانت فرزندان در دعوای زن و شوهری و طلاق کمک کنند، روانشناسان با گرایش‌های روانشناسی جرم شناسی هستند.

 

شاید یکی از محبوب‌ترین کشورهای جهان و محبو‌ب‌ترین رشته‌ها برای انتخاب یک دانشجوی بین المللی می‌تواند ادامه تحصیل روانشناسی در کشور کانادا باشد. برای تحصیل رشته‌ی روانشناسی در کانادا حتماً لازم نیست وارد دانشگاه شوید. بلکه کالج‌ها و دانشکده‌های دیگری هم وجود دارند که به ‌ارائه‌ی مدارک و دوره‌های مختلف در زمینه و گرایش‌های مختلف روانشناسی می‌پردازند. اغلب دانشجویانی که داوطلب ادامه‌ی تحصیل در کانادا و رشته‌ی روانشناسی هستند، باید بدانند که تمامی مدارک قبلی آنها برای ادامه تحصیل در مقطع فعلی‌شان مورد نیاز دانشگاه است. همچنین دانشگاه‌های کشور کانادا از شما پیشینه‌ی قوی ریاضیات و تسلط کافی به زبان انگلیسی را خواهند خواست. شما باید حداقل رتبه‌ی قابل قبول را در هنگام تحصیل در روانشناسی به‌ خود اختصاص دهید، تا بتوانید یک روانشناس موفق و فارغ التحصیل با آینده‌ای روشن از دانشگاه‌های کانادا محسوب شوید. کشور کانادا انواع گرایش‌ها و انواع مقاطع تحصیلی در رشته‌ی روانشناسی را برگزار می‌کند. تخصص‌هایی که در کشور کانادا به‌ شما ارائه خواهند شد، عبارت هستند از: روانشناسی سازمانی و صنعتی، روانشناسی تجربی، روانشناسی تکاملی، روانشناسی کودک، نوروسایکولوژی، روانشناسی غذایی، روانشناسی بالینی، روانشناسی مشاوره آموزشی، روانشناسی تجربی و سایر موارد. شما برای اتمام دوره‌ی دکترای خود نیاز به ‌گذراندن دوره‌ی کارورزی نیز دارید.

در زیر فهرستی از دانشگاه‌های برتر کانادا در رشته‌ی روانشناسی را ارائه می‌کنیم. بدیهی است هر دانشگاه علاوه بر داشتن پیش زمینه‌های مشترک می‌تواند از شما مواردی را به ‌عنوان شروط لازم برای پذیرش درخواست کند. پیشنهاد ما به ‌شما این است که قبل از انتخاب و قبل از اقدام به ‌ثبت نام از شرایط ویژه‌ی هر دانشگاه اطلاع پیدا کنید. فهرست انواع دانشگاه‌هایی که در کشور کانادا در رشته‌ی روانشناسی دانشجو می‌پذیرند عبارت هستند از:

دانشگاه تورنتو با رتبه‌ی ۱۲ جهانی

دانشگاه بریتیش کلمبیا با رتبه‌ی ۱۷ جهانی

دانشگاه  مک گیل با رتبه‌ی ۲۳ جهانی

دانشگاه آنتاریو با رتبه‌ی ۳۶ جهانی

دانشگاه مک ‌مستر با رتبه‌ی ۵۱ جهانی

دانشگاه کویین با رتبه‌ی ۵۱ جهانی

دانشگاه مونترال با رتبه‌ی ۵۱ تا ۱۰۰ جهانی

دانشگاه یورک با رتبه‌ی ۵۱ تا ۱۰۰ جهانی

دانشگاه سایمون فریزر با رتبه‌ی ۱۰۱ تا ۱۵۰ جهانی

دانشگاه کلگری با رتبه‌ی ۱۰۰ تا ۱۵۰ جهانی

دانشگاه واترلو با رتبه‌ی ۱۰۰ تا ۱۵۰ جهانی

دانشگاه کنکوردیا با رتبه‌ی ۱۵۰ تا ۲۰۰ جهانی

دانشگاه دالهاوزی با رتبه‌ی ۱۵۰ تا ۲۰۰ جهانی

علاوه بر فهرست بالا تعدادی دانشگاه و دانشکده‌های دیگری هم در این کشور وجود دارند که از نظر رتبه بندی علمی و  کیفیت آموزشی در شرایط پایین‌تری قرار دارند.

بدیهی است که در دانشگاه‌های کانادا برای ثبت نام و پذیرش فرم درخواست ارائه خواهند کرد. امروزه یکی از موارد بسیار مهم و مناسب برای کسانی که قصد مهاجرت به ‌کشور کانادا را دارند، انتخاب رشته‌ی روانشناسی و ادامه تحصیل در این رشته است.

همانند سایر کشورهای پیشرفته در امر روانشناسی، شما نمی‌توانید تنها با داشتن یک مدرک وارد بازار کار در کانادا شوید. بلکه قبل از آن شما باید بتوانید در بسیاری از حوزه‌ها دارای مدرک دکترا و همین‌طور تجربیات لازم برای درمان بیماران خود را داشته باشید. شما علاوه بر گذراندن دوره‌های آموزشی، نیاز به ‌ارائه‌ی یک پروژه‌ی دانشجویی نیز دارید. همانند سایر کشورهای پیشرفته‌ی صنعتی، کشور کانادا نیز به ‌روانشناسان و علم روانشناسی اهمیت بسیار زیادی قائل است. همین‌طور به‌ تجربیات، میزان تحصیلات و استعداد درمانگری یک روانشناس نیز اهمیت بسیاری می‌دهد. به ‌یاد داشته باشید که شما بعد از فارغ التحصیلی و دریافت مدارک موجود و تجربه‌ی لازم می‌توانید یک فعالیت حرفه‌ای بسیار موفق در زمینه‌ی روانشناسی در کشور کانادا را برای خود دست و پا کنید. شما می‌توانید در مکان‌های مختلف به ‌عنوان محقق یا کادر آموزشی دانشگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی، امور مشاوره‌ی آزمونی، آموزشی و تحقیقاتی، به ‌ادامه‌ی فعالیت خود بپردازید.

هم‌چنین شما می‌توانید به ‌منظور مقابله با بیماری‌های روحی ناشی از آسیب‌های جسمی و حمایت از روحیه‌ی بیماران وارد بازار کار در بیمارستان‌ها و کلینیک‌ها شوید. از طرفی شما می‌توانید در مدارس، مراکز اصلاح رفتار، دفاتر خصوصی، تبلیغات روابط و محصولات مشتریان، مخابرات، ارتش و ورزش فعالیت داشته باشید. هم‌چنین شما می‌توانید با اعلام همکاری با وکلا در زمینه‌ی جرم و جنایت و دادگاه‌ها نیز مشغول به کار شوید. قبل از هر چیز برای اینکه شما بتوانید در کشور کانادا به ‌شغل روانشناسی بپردازید، باید مجوزی از سازمان مربوطه دریافت کنید. دریافت اینگونه مجوزها و مدارک می‌تواند از یک ایالت به ‌ایالت دیگر متفاوت باشد. برای مثال استان‌های کبک، آنتاریو مانیتوبا، بریتیش کلمبیا و آلبرتا از جمله جاهایی هستند که یک روانشناس می‌تواند از داشتن آینده‌ی شغلی مناسب در آنها مطمئن باشد. در نهایت پیشنهاد می‌کنیم برای انتخاب شهر مناسب خود در کشور کانادا به ‌شرایط آب و هوایی هر شهر دقت کنید.

در صورتی که مایل به ادامه تحصیل روانشناسی در خارج از کشور هستید، همکاران ما در نکست ابرود آماده هستند، تا شما را در تحقق اهداف‌تان کمک کنند.

به نظر شما بهترین کشور، شهر و دانشگاه برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی کجا است؟ آیا تجربه اقدام به اپلای برای رشته روانشناسی را داشته‌اید؟ تجربیات خود را با خوانندگان ما در میان بگذارید.

منبع: studyacrossthepond

سلام خیلی ممنون از مطالب مفیدتون

سلام ممنون از مطلب مفیدتون من دوره کارشناسی روانشناسی رو در دانشگاه تهران گذروندم حالا می خوام برای ارشد بورسیه بگیرم برای کانادا معدل لیسانسمم بالاست باید چه شرایطی داشته باشم تا این بورسیه رو بگیرم
باز هم ممنون بابت سایت خوبتون

دوست عزیز
همانگونه که خودتون در جریان هستید، داشتن نمره بالای زبان ( آیلتس یا تافل ) و نمره GRE و داشتن مقاله شانس پذیرش شما را افزایش می‌دهد. با توجه به شرایط شما اگر بتوان برای شما فاند شهریه را گرفت خیلی عالی می‌شود.

سلام و عرض ادب
من دکتری روانشناسی عمومی هستم.گرایشم در حوضه کودک و نوجوان هستش.میخواستم شرایط دانشگاه یورک کانادا رو برای دوره دیدن،بدونم.ایا اصلا همچین چیزی هست که من با این مدرک بتونم برای دیدن دوره های تخصصی اونجا برم؟

دوست عزیز
برای دوره پست دکترا باید با اساتید مکاتبه کنید.

با سلام
من ۳۲ سالمه. ارشد روانشناسی بالینی دارم.سه سال سابقه کار
موسس یک مرکز مشاوره تخصصی کودک هستم
فعلا یه مقاله پابمد دارم و توی یه ژورنال متوسط روانشناسی متعلق به سوئد peer reviewer هستم.
ولی دوتا مقاله دیگه در حد isi دارم کار میکنم. تا یک سال دیگه میتونم حداقل آیلتس ۶.۵ بیارم.
چقدر امکانش هست بتونم فاند phd رو بگیرم؟
و بنظر شما ویزای کاری برای من امکانش هست. از همسرم جدا شدم و فرزندی هم ندارم.

دوست عزیز
با توجه به شرایط شما، در صورتی که شما بتوانید نمره ۷ آیلتس را کسب کنید و به همراه آن ۲ مقاله آی اس آی ایمپکت فاکتور دار داشته باشید، شانس مناسبی برای پذیرش خواهید داشت. برای بررسی بیشتر لطفاً رزومه خودتان را از طریق ایمیل برای همکاران ما ارسال کنید، تا در صورت تمایل شما، رزومه شما را بررسی کرده و شما را راهنمایی کنند.

ایا در خارج از کشور رشته روانشناسی مثبت گرا داریم ؟

دوست عزیز
نخیر رشته‌ای با این عنوان وجود ندارد.

سلام
میخواستم بدونم‌ رشته ی روانشناسی برای مقطع کارشناسی هم میتونه به اروپا بورسیه بشه؟؟
واینکه کشور المان به کارشناسی برای روانشناسی پذیرش میده؟؟

دوست عزیز
اخذ بورسیه در مقطع کارشناسی بسیار سخت است و شما برای اخذ آن باید مدرک زبان آلمانی حداقل B2 را داشته باشید.

سلام من اگه ارشد روانشناسی بالینی داشته باشم با تمام شرایط لازم و فقط کارشناسی من رشته نامرتبط باشه
(جغرافیای طبیعی) امکان بورس تحصیلی واسه‌ی دکتری رو دارم ؟

دوست عزیز
نکته‌ای که گفتید، بی تاثیر نیست ولی این در شرایطی است که شرایط دیگر شما اوکی باشد، شما می‌توانید شانس اخذ پذیرش داشته باشید.

سلام. من ميخوام برا مقطع كارشناسي رشته روانشناسي اقدام كنم. معدل ديپلمم ١٩/٢٣ و ايلتس ٦.٥ دارم. از اونجا كه دريافت بورسيه و فاند براي مقطع كارشناسي سخته و من شرايط مالي متوسطي دارم، پيشنهاد شما چه كشوريه؟ شرايطم به كشور ايتاليا ميخوره اما چون دوره هاي روانشناسي به زبان انگليسي كمه رقابت زياده و يه بار تاحالا ريجكت شدم. ميشه لطف كنيد راهنماييم كنيد؟

دوست عزیز
اخذ تحصیل رایگان برای روانشناسی به زبان انگلیسی بسیار سخت است، برای این کار می‌توانید برای کشورهای ایتالیا و ترکیه اقدام کنید یا مدرک زبان کشور دیگه‌ای مانند نروژ را داشته باشید یا اینکه پذیرش کالج زبان بروید.

سلام وقتتون به خیر
ببخشید من لیسانسم در رشته نا مرتبط با روانشناسی ولی کارشناسی ارشد بالینی رو دارم
این که لیسانس نامرتبط دارم آیا تاثیری در پذیرفته شدنم در دانشگاه های خارج از کشور در مقطع دکتری دارد؟
آ

دوست عزیز
بلی تاثیر دارد که شما می‌توانید با مقاله و معدل این مشکل را پوشش دهید.

سلام.آیا رشته ی روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در مقطع دکتری در دانشگاه های کشور های دیگه دارن؟

دوست عزیز
بلی این رشته‌های در دانشگاه‌های معتبر دنیا موجود است.

با سلام من دانشجوی رشته روانشناسی ترم ۲ هستم مقطع کارشناسی میخوام برا فوق بالینی بخونم از حالاچه کارهایی باید انجام بدم برای گرفتن بورسیه دانشگاه تورنتو ممنون میشم راهنمایی کنید

دوست عزیز
داشتن نمره زبان بالا، معدل بالای ۱۶ و داشتن مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید بورسیه دریافت کنید.

با سلام از راهنمایی های شما بینهایت ممنونم میشه لطف کنید در مورد ایلتس و نوشتن مقاله ی در حد isiمنو بیشتر درجریان بذاریدچند تا مقاله باشه خوبه

دوست عزیز
این لطف شما است که برای شما مفید واقع شده است و سپاسگذاریم که نظرات خودتان را با ما به اشتراک می‌گذارید.
جسارتاً سوالات شما خیلی کلی است و لطفاً به صورت دقیق‌تر سوالات خودتان را مطرح کنید. برای نمونه چه نکته‌ای از آیلتس را مد نظر دارید؟ در مورد isi چه راهنمایی لازم دارید؟ چه رشته‌ای تحصیل می‌کنید؟ چه اهدافی ( کشور، مقطع تحصیلی ) و … دارید؟

با سلام مرسی از لطفتون من ۲۰ سالمه دانشجوی رشته ی روانشناسی ترم ۲ هستم و الان ترم تابستونه گرفتم خارجم قبلا خوب بود ولی الان که معمولیه درباره ی ایلتس هیچ نکته ای رو نمیدونم و در مورد isi هم نمیدونم ولی باید تحقیق کنم که چی هست و همینطور ایلتس باید بدونم چه پیشنیاز هایی داره وچه نمره ای برای گرفتن بورسیه دانشگاه تورنتو کانادا وisiهم باید چندین مقاله رو بخونم ببینم چه موضوعاتی داره وتلاش کنم موضوع پیدا کنم و ببینم چند تا مقاله میخواد کشور کانادا و از همه مهمتر ببینم توانایی نوشتن مقاله رو دارم ایا

دوست عزیز
در صورتی که تمایل داشته باشید تا اطلاعات بیشتری در زمینه مقاله، پایان نامه، ISI و موارد مشابه اطلاعات کسب کنید، می‌توانید به سایت جی‌هاب مراجعه کنید.

باسلام واحترام بنده کارشناسی ارشدعمومی ازدانشگاه علوم تحقیقات هستم برای ادامه تحصیل درمقطع دکترادرخارج ازکشوردردانشگاهی معتبرکدام کشکرراتوصیه میکنیدترجیحا دانشگاه انگلیسی زبان
باسپاس فراوان

سلام و احترام،بسیار ممنون بابت مطالب مفیدی که در سایت گذاشتید.
به نظر شما من بین گرایش روانشناسی عمومی و مشاوره خانواده در مقطع ارشدکدوم را انتخاب کنم که برای ادامه تحصیل دکتری در کشور های دیگه بخصوص آلمان بهتر باشه و بذیرش بالاتری داشته باشه؟
وچه کارهایی باید انجام بدم که در صد بذیرشم بالاتر بره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

دوست عزیز
گرایش‌ها شبیه هم هستند. شما باید مقاله و نمره زبان بالا داشته باشید

سلام بنده دانشجو رشته مشاوره ترم دو هستم امکان پذیرش در مقطع ارشد در کدام کشور مناسبه تا بتونم زبانشو فرابگیرم روسیه یا جای دیگ

دوست عزیز
باید این شرایط که مربوط به چندین سال بعد است، را در سال‌های آتی چک کنید، بهترین زبان برای شما زبان انگلیسی است.

سلام وقت بخیر من با معدل ۱۹.۸۰ رشته ی تجربی و با آیلتس ۷.۵ آیا میتونم برای مقطع کارشناسی رشته ی روانشناسی بورسیه بگیرم؟ و اینکه چه کشوری؟ سوالم دیگه ی من این هستش که آیا بورسیه ها کامله؟یا باید هزینه ای ام پرداخت کنم؟ چون شرایط مالی خیلی خوبی ندارم

دوست عزیز
نمی‌توان برای کشورهای انگلیسی زبان بورسیه گرفت و این کشورها همراه با هزینه خواهد بود.

دوست عزیز
لطفاً مشکل خود را به صورت واضح‌تر بیان کنید، تا در صورت امکان شما را راهنمایی کنیم.

سلام وقتتون بخیر من ارشدروانشناسی تربیتی هستم مقاله و کتاب هم دارم .هرچندکه کارشناسیم متفاوت بوده معدلم هم ۱۷خورده یی هست آیا میتونم واسه دکترا خارج ازکشوراقدام کنم واینکه آیا روانشناسی تربیتی هست کشورهای دیگه

دوست عزیز
بلی امکان پذیر است. لطفاً رزومه خودتان را از طریق ایمیل به همکاران ما ارسال کنید، همکاران ما بعد از بررسی رزومه شما، در اسرع وقت شما را راهنمایی خواهند کرد و می‌توانند در پروسه اخذ ویزای تحصیلی و فاند شما را راهنمایی کنند .

ببخشید میشه بگید کدوم کشور ها از دانشگاه ازاد دانشجو قبول نمیکنند؟البته بجز المان

دوست عزیز
این نکته صحیح نیست.

سلام خسته نباشید
می خواستم بپرسم که اینکه تو کدوم دانشگاه دولتی باشی هم روی بورسیه اثر داره؟

دوست عزیز
خیلی تاثیر ندارد. برخی از دانشگاه‌ها مانند امیرکبیر، تهران، علم و صنعت تا حدودی می‌تواند برای رزمه شما مفید باشد.

سلام و عرض ادب من مدتی قبل سوال پرسیدم ولی جواب ندادید منتظر جوابم با سپاس فراوان

دوست عزیز
معذرت می‌خوام بابت تاخیر در جواب‌دهی به شما. به دلیل تعداد زیاد سوالات، متاسفانه برخی از سوالات را فراموش می‌کنیم که بابت این مشکل خیلی خیلی متاسفیم. جواب شما را داده شده است، دوست عزیز.
با توجه به اینکه سوال شما خیلی کلی است، در صورتی که نتوانستید، جواب سوال خودتان را پیدا کنید، لطفاً سوال خودتان را به صورت واضح‌تر بیان کنید، تا با کمال افتخار در خدمت شما باشیم.
سپاس

با سلام و سپاس فراوان از کمک های خوب شما ومطالب خوبتون جواب سوالمو پیدا کردم خیلی ممنونم از لطفتون پاینده و تندرست باشید

سلام ممنونم از اینکه سوال من رو پاسخ دادی.یک سوال دیگه اینکه چندتا مقاله باید ارائه داده باشیم .وارایه به سمینارهای ایران قابل قبول هست.البته مقاله isiنداشتم مشکلی پیش نمیاد؟نمره ی زبان چندقابل قبول هست

دوست عزیز
در مورد ارائه سمینارهای ایران می‌توان گفت که اکثر دانشگاه‌های دنیا چندان قبولشون ندارند و هر چه مقاله شما معتبر باشه، بهتر است. برای مثال اگه یک مقاله isi با ایمپکت فاکتور بالا داشته باشید، خیلی بهتر است.

سلام ببخشید میخواستم بپرسم کسی که روانشناسی ارومیه قبول شده چجوری میتونه برای ادامه تحصیل در مقطع لیسانس به کشوری مثل کانادا بره؟ آیا اصلا این امکان پذیر هست؟

دوست عزیز
ربطی به لیسانس الان شما نداره و شما باید مدرک زبان داشته باشید و اقدام کنید. این نکته را باید مد نظر داشته باشید، که همراه با شهریه خواهد بود.

سلام خسته نباشید من در دانشگاه آزاد روانشناسی گرایش مشاوره میخونم.توی مقاله گفته شده، آلمان دانشجوی دانشگاه آزاد نمیپذیره.هیچ راهی نیست؟چرا؟

دوست عزیز
مشکلی وجود ندارد، فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد هم می‌توانند تحصیل خودشان را در آلمان ادامه دهند.

سلام وقتتون بخیر من لیسانس روانشناسی عمومی دارم معدل۱۷وقصددارم ارشدم رو توی یک دانشگاه انگلیسی زبان ادامه بدم ولی توی کشورانگلیسی زبان نمیتونم بخاطربورسیه نشدن.شما چه کشوری روپیشنهاد میکنیدکه هم بورسیه کنه وهم ازنظرسطح علمی خوب باشه.ممنون ازشما

دوست عزیز
آلمان و ایتالیا امکان اخذ پذیرش رایگان با شهریه پایین برای شما وجود دارد.

Your Feedback Is Appreciated

نکست ابرود سعی می‌کند راهنمای کاملی از چگونگی اپلای را در اختیار شما بگذارد

موسسه مهاجرتی نکست ابرود در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی مشاوره کاملاً رایگان و متناسب با نیازهای شما را ارائه می‌دهد. این حق شما است که قبل از هرگونه  پرداخت هزینه و صرف زمان، بدانید که یک موسسه در چه زمینه‌هایی و تا چه حد می‌تواند به‌ شما در امر مهاجرت کمک کند.

All rights reserved. | 2019

خانه » رشته ها » علوم انسانی » روانشناسی » شهریه روانشناسی در خارج از کشور

جهت کسب اطلاعات جامع در خصوص شرایط تحصیل در آلمان با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۲۸۸۲۰۰

ارشد روانشناسی در آلمان

با درود. من ۲۷ سالمه و مدرک کارشناسی از دانشگاه ازاد دارم با معدل ۱۸، قصد شرکت در ازمون ارشد دارم، و مدرک زبان ندارم.قصد ادامه در کشور هلند یا سوییس دارم. ایا اگر مدرک زبان داشته باشم امکان قبولی هست؟ سن من برای ارشد مساله ای ندارد؟و اینکه دانشگاه دولتی هست؟ و به جز هزینه زندگی، دانشگاه هلند یا سوئیس هزینه ندارند؟

سلام این ئکشورها هزینه تحصیل هم دارند.سن شما مناسب است .میتوانید به کشورهای تحصیل رایگان همچون المان نروژ بروید

سلام من کارشناسی روانشناسی دارم مدرک زبان هم ندارم میخوام بگیرم ٢۴ سالمه میخوام واسه ارشد و دکتری به کشور دیگه برم.پیشنهاد شما چه کشوری که مقرون به صرفه هم باشه؟؟؟

سلام برای المان که تحصیل رایگان است اقدام کنید به زبان المانی می باشد

راه های ارتباطی با لیگال اپلای در شبکه های مجازی 

بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای کوی نصر(خ گیشا)، سمت راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴

(ده خط ویژه) ۰۰ ۸۸۲ ۸۸۲ -۰۲۱

۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۵ و ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ 

(مهاجرت تحصیلی به کلیه کشورها )

بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای کوی نصر(خ گیشا)، سمت راست، پلاک ۷، طبقه اول، واحد ۱ ۰۲۱۸۸۲۸۸۲۱۱ ، ۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۴

(مهاجرت کاری و سرمایه گذاری به کلیه کشورها)

رشت، بلوار گیلان، برج گلسار-طبقه ۳ – واحد۵۸ ۰۱۳۳۳۲۶۱۰۸۴

استعلام شعب شهرستان ها و انتقادات و پیشنهادات نسبت به کل سازمان لیگال اپلای ۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۶

Kapalı çarşı. Nouriosman cad. 205 orient center . Fatih . Istanbul, post cod 34096 Tel:00905414724294

No. 1019, Luoxiong Road, Guanshan street, Hongshan District, Wuhan City, Hubei Province,China Tel:15607151943

Moscow ,cirenevi bolvar , house 4 uonit 1 Tel:0079997196243 0079161808502

تمام حقوق مادی و معنوی برای موسسه لیگال اپلای محفوظ است.

 

ارشد روانشناسی در آلمان
ارشد روانشناسی در آلمان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *