بهترین دکتر روانشناس در سمنان

 
helpkade
بهترین دکتر روانشناس در سمنان
بهترین دکتر روانشناس در سمنان

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال آماده سازی بهترین نتایج برای شما 😍 است

نوبت دهی مراکز روانشناسی سمنان – روانشناس خوب در سمنان – بهترین روانشناس سمنان – بهترین مراکز روانشناسی سمنان – زوج درمانی در سمنان – دکتر روانکاوی در سمنان – دکتر اختلال میل جنسی در سمنان – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در سمنان – زوج درمانگر خوب در سمنان – روانشناس عالی در سمنان – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:بهترین دکتر روانشناس در سمنان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر نعمت ستوده اصل 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

به دنبال برترین دکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) خوب در سمنان هستید؟ پزشکان میهن پزشک را مشاهده, اینترنتی نوبت و مشاوره بگیرید.

لیست آدرس و تلفن بهترین متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) خوب در سمنان را به همراه مشاوره آنلاین و نوبت دهی مشاهده کنید.
خدماتی که متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در سمنان می تواند به شما ارائه بدهد شامل روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن می باشد که لیست بهترین متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در سمنان را در این صفحه مشاهده می کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین عضو میهن پزشک می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی هست. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما در روانشناسی تخصص ندارد. برخی از روانشناسان با دیدن آموزش‌های خاص می‌تواندد به کمک بیماران روانی بپردازند که به آن‌ها روانشناس بالینی می‌گویند.

روانپزشک خوب در سمنان, بهترین روانپزشک در سمنان, بهترین فوق تخصص روانپزشک در سمنان, بهترین مراکز روانپزشکی در سمنان, زوج درمانی در سمنان, دکتر روانکاوی در سمنان, دکتر متخصص اختلال میل جنسی در سمنان, روانپزشک عالی در سمنان, مشاور ازدواج در سمنان, دکتر روانپزشک، سکسولوژیست در سمنان

 آیا شما پزشک هستید؟  ثبت نام پزشک جدید

بهترین دکتر روانشناس در سمنان

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

به دنبال برترین دکتر روانشناس خوب در سمنان هستید؟ پزشکان میهن پزشک را مشاهده, اینترنتی نوبت و مشاوره بگیرید.

لیست آدرس و تلفن بهترین روانشناس خوب در سمنان را به همراه مشاوره آنلاین و نوبت دهی مشاهده کنید.
خدماتی که روانشناس در سمنان می تواند به شما ارائه بدهد شامل مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی می باشد که لیست بهترین روانشناس در سمنان را در این صفحه مشاهده می کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین عضو میهن پزشک می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و … . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

روانشناس خوب در سمنان, بهترین روانشناس در سمنان, بهترین مراکز روانشناسی در سمنان, زوج درمانی در سمنان, دکتر روانکاوی در سمنان, دکتر اختلال میل جنسی در سمنان, زوج درمانگر خوب در سمنان, روانشناس عالی در سمنان, مشاوره خانواده در سمنان

 آیا شما پزشک هستید؟  ثبت نام پزشک جدید

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.


بهترین دکتر روانشناس در سمنان


© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره سمنان ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در سمنان هستید از لیست زیر استفاده کنید.

محل تبلیغ کلینیک شما!

برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵ تماس بگیرید.

مرکز مشاوره رویش

آدرس :

بهترین دکتر روانشناس در سمنان

میدان سعدی ، ساختمان صدف

تلفن پذیرش :

۰۲۳۳۳۳۳۱۵۰۳

مرکز روانشناسی زندگی بهتر

آدرس :

– میدان مشاهیر – بلوار قدس – جنب رستوران رضا – مجتمع میثم – طبقه اول

تلفن پذیرش :

۰۲۳-۳۳۳۶۳۶۴۰

سلامت

آدرس :

باغ فردوس – بلوار میرزای شیرازی – نبش کوچه طلاگر

تلفن پذیرش :

۰۲۳-۳۳۳۴۰۸۵۶

نهال ( روانشناس کودک و نوجوان)

آدرس :

 باغ فردوس – روبروی پوشاک میراج – مجتمع بهرامی

تلفن پذیرش :

۰۲۳-٣٣٣٤٦٥٦٧

سازمان آموزش و پرورش

آدرس :

بلوار میرزای شیرازی ، کوی فلسطین ، جنب دبیرستان حضرت صدیقه

تلفن پذیرش :

۰۲۳-۳۳۳۳۵۸۵۸

ترک اعتیاد نوید

آدرس :

بلوار جمهوری – نبش خیابان چهاردهم – پلاک ۱۰۳ – طبقه فوقانی سوپر مارکت

نلفن پذیرش :

۰۲۳-۳۳۴۴۵۲۳۶

در ادامه نیز مابقی اسامی روانشناسان سمنان را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از بهترین مراکز مشاوره سمنان می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس کودک شاغل در سمنان هستید و یا در دیگر زمینه ها شاغل هستید و هنوز نام خود را درلیست نیم بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب ، مشخصات خود را وارد و منتظر تایید بمانید.

امام هادی ( ع)

آدرس :

میدان امام علی – جنب بلوار گلستان

نلفن پذیرش :

۰۲۳-۳۳۳۶۳۶۴۰

بهترین دکتر روانشناس در سمنان

بامداد

آدرس :

بلوار امیر کبیر جنب پل محب شاهدین پردیس پزشکان بوعلی طبقه ۸ واحد 

نلفن پذیرش :

۰۹۱۲۰۸۱۷۴۰۶

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره سمنان و یا بهترین دکتر روانشناس سمنان مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در سمنان و یا روانشناس کودک در قزوین و یا مرکز مشاوره خانواده در سنندج هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین می توانید مراکز مشاوره تهران ، ،روانشناسان کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

منبع :

سازمان نظام روانشناسی 

آخرین تغییرات : شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

مشکل در عملکرد سیستم


بازگشت به صفحه اصلی


Jump to navigation

۰۸:۵۶ – ۱۳۹۸/۰۶/۱۲

جدول زیر شامل لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در سمنان، بهترین متخصص اعصاب و روان سمنان و بهترین روانپزشک سمنان می باشد که همراه با اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

127. لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در سمنان

لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در سمنان – متخصص اعصاب و روان سمنان – بهترین دکتر اعصاب و روان در سمنان – آدرس روانپزشک خوب در سمنان – تلفن دکتر اعصاب و روان در سمنان – نوبت دهی دکتر اعصاب و روان سمنان – آدرس بهترین دکتر روانپزشک سمنان – روانپزشک سمنان – لیست متخصصین روانپزشکی سمنان – بهترین روانپزشک در سمنان – روانپزشک خوب در سمنان – بهترین دکتر متخصص روانپزشک – روانشناس کودک سمنان بهترین دکتر روانشناس در سمنان

 

 

جدول زیر نمایش دهنده لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در سمنان به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد. 

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۰۷:۵۳ – ۱۳۹۸/۰۵/۰۶

در جدول زیر لیست کاملی از آزمایشگاه تشخیص طبی در سمنان، بهترین آزمایشگاه های تشخیص طبی در سمنان و … قرار دارد. برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن این آزمایشگاه ها نیز در لیست زیر آورده شده است.

۰۹:۳۸ – ۱۳۹۸/۰۵/۰۱

در جدول زیر لیست آموزشگاه های کنکور سمنان را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۹:۴۵ – ۱۳۹۸/۰۷/۱۰

در جدول زیر لیست دندانپزشکان متخصص ایمپلنت در سمنان و بهترین دندانپزشکان متخصص ایمپلنت در سمنان به همراه آدرس و تلفن  را مشاهده می کنید. برای اطلاع از نوبت دهی متخصص ایمپلت در سمنان به پزشکان لیست زیر مراجعه کنید.

۰۸:۱۲ – ۱۳۹۸/۰۴/۲۴

در جدول زیر لیست کاملی از شعب موسسه اعتباری نور در سمنان، شعبه مرکزی موسسه اعتباری نور در سمنان و … قرار دارد. برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن شعب این موسسه نیز در جدول زیر آورده شده است.

۰۹:۳۵ – ۱۳۹۸/۱۰/۱۵

در جدول زیر لیست بهترین سمساری های سمنان ثبت شده است. برای اطلاعات بیشتر در مورد سمساری ها در سمنان به جدول زیر مراجعه نمائید.

۰۶:۱۹ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۴

در جدول زیر لیست آرایشگاه های مردانه و بهترین آرایشگاه های داماد در سمنان  را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۶:۳۹ – ۱۳۹۸/۰۸/۱۹

در جدول زیر لیست دفاتر پیشخوان دولت در سمنان مشاهده می کنید برای اطلاع از خرید سیم کارت اعتباری سمنان، تعویض شناسنامه سمنان، تعویض کارت ملی سمنان، خرید سیم کارت دائمی سمنان به شماره تلفن و آدرس دفاتر پیشخوان دولت در جدول زیر مراجعه کنید.

۰۵:۴۴ – ۱۳۹۸/۰۶/۱۷

در جدول زیر لیست مشاورین املاک در سمنان را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۷:۴۱ – ۱۳۹۸/۰۳/۲۶

جدول زیر شامل لیست شعب و نمایندگی های بیمه آسیا در سمنان، دفتر مرکزی بیمه آسیا در سمنان، آدرس شعب بیمه آسیا در سمنان به همراه شماره تماس می باشد که برای رفاه حال شما گرد آوری شده است.

۰۵:۳۲ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۷

جدول زیر شامل لیست درمانگاه های سمنان، درمانگاه های شبانه روزی سمنان، مجهزترین درمانگاه در سمنان و بهترین درمانگاه در سمنان می باشد که همراه با اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

بهترین دکتر روانشناس در سمنان
بهترین دکتر روانشناس در سمنان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *