بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

 
helpkade
بهترین دکتر روانپزشک در گرگان
بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

روانپزشک خوب در گرگان – بهترین روانپزشک گرگان – بهترین فوق تخصص روانپزشک در گرگان – بهترین مراکز روانپزشکی گرگان – زوج درمانی در گرگان – دکتر روانکاوی در گرگان – دکتر متخصص اختلال میل جنسی در گرگان – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر متخصص واژینیسموس در گرگان – زوج درمانگر خوب در گرگان – روانپزشک عالی در گرگان – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانپزشک کیست؟

روانپزشک، فردی است که در زمینه سلامت روان تخصص دارد. تشخیص و درمان افراد مبتلا به بیماری‌های روانی در تخصص آنها است. آنها درک عمیقی از سلامت جسمی و روانی انسان داشته و به خوبی با ارتباط این دو آشنا هستند. روانپزشکان به بیماران مبتلا به اسکیزوفرنی، افسردگی، اختلال دوقطبی، اختلالات خوردن و اعتیاد کمک می‌کنند.

روانپزشکان چه کاری انجام می‌دهند؟

روانپزشکان علائم روانی و جسمی شما را ارزیابی می‌کنند. آنها مشکل شما را تشخیص می‌دهند و با همکاری متقابل، طرحی برای درمان شما ارائه می‌دهند. روانپزشکان، درمان روانشناختی ارائه می‌دهند، دارو تجویز می‌کنند و از الکتروشوک برای درمان کمک می‌گیرند.بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

روانپزشک برای درمان از اقدامات زیر استفاده می‌کند:

روانپزشک به چه کاری می‌آید؟

اگر سلامت روانی شما با مشکلات زیر روبرو شده است، به یک روانپزشک نیاز دارید:

دلایل متداول برای مراجعه به روانپزشک عبارتند از:

روانپزشکان چه درمان‎‌هایی را ارائه می‌دهند؟

آنها همچنین توصیه هایی در خصوص رژیم غذایی، خواب و غیره ارائه می‌دهند که به بازیابی بیمار کمک می‌کند. اطلاعاتی که آنها در مورد وضعیت بیمار ارائه می‌کنند، نقش به سزایی در شناخت علائم و درمان آنها دارد. روانپزشک تنها از درمان‌هایی استفاده می‌کند که سلامت و اثربخشی آنها ثابت شده باشد.

روانپزشکان توضیح می‌دهند که:

موافقت با شیوه درمان پیشنهادی پزشک، به شما بستگی دارد.

روانپزشکان چه تحصیلاتی دارند؟

روانپزشکان حداقل 11 سال یا بیشتر آموزش می‌بینند. آنها ابتدا در دانشگاه مدرک پزشکی می‌گیرند. سپس، حداقل 1 یا 2 سال دیگر در بیمارستان آموزش می‌بینند. در ادامه، برای آنکه به یک روانپزشک تبدیل شوند، باید 5 سال آموزش ویژه ببینند.

روانپزشکان کجا کار می‌کنند؟

روانپزشکان در بیمارستان‌های عمومی و خصوصی، مؤسسات خدمات بهداشت روانی و مطب‌های خصوصی کار می‌کنند. آنها همچنین در زمینه‌های تحقیقاتی، مشاوره امور حقوقی و تدریس نیز فعالیت دارند. این یعنی آنها در ادارات دولتی، مراکز تحقیقاتی و دانشگاه‌ها کار می‌کنند.

بسیاری از روانپزشکان چندین شغل مختلف دارند. آنها ممکن است بخشی از روز را در یک بیمارستان عمومی باشند و باقی روز را به صورت خصوصی کار کنند.

زمینه‌های فوق تخصص در روانپزشکی

برخی روانپزشکان بر یک زمینه خاص تمرکز دارند؛ برای مثال:

دکتر احسان نجفیان 

دکتر حسن رئیسی 

دکتر فیروزه درخشان پور 

دکتر امیرعباس جهانیان 

دکتر فرزاد سوادکوهی 

دکتر محمد زمان کامکار 

دکتر سید قاسم محدثی 

دکتر حمیدرضا شکوری 

دکتر محمد صالحی 

دکتر کوروش سلیمانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

به دنبال برترین دکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) خوب در گرگان هستید؟ پزشکان میهن پزشک را مشاهده, اینترنتی نوبت و مشاوره بگیرید.

لیست آدرس و تلفن بهترین متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) خوب در گرگان را به همراه مشاوره آنلاین و نوبت دهی مشاهده کنید.
خدماتی که متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در گرگان می تواند به شما ارائه بدهد شامل روان درمانی، روانکاوی، زوج درمانی، مشاوره ازدواج، مشاوره و درمانی اختلالات اضطرابی و افسردگی، سکسولوژی، اختلالات خلقی، وسواس، مشکلات جنسی، درمان نعوظ مردان، زود انزالی، اختلالات انطباقی و سوگ، اختلالات روانپزشکی، بیماریهای روان تنی، گفتاردرمانی (درمان لکنت زبان) و درمان اختلالات یادگیری و خواندن و نوشتن می باشد که لیست بهترین متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در گرگان را در این صفحه مشاهده می کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین عضو میهن پزشک می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) بهتر است بدانید ویزیت روانپزشکی معمولا شامل معاینه وضعیت روانی و اخذ شرح حال است، اما گاهی برای بررسی و رد کردن علل طبی احتمالی ایجاد کننده یک بیماری از آزمایش ها و گاهی تصویر‌برداری مغز استفاده می‌شود. روانپزشکی یکی از شاخصه‌های تخصص علم پزشکی هست. متخصص روانپزشکی می‌تواند تجویز دارو کند، اما در روانشناسی تخصص ندارد. برخی از روانشناسان با دیدن آموزش‌های خاص می‌تواندد به کمک بیماران روانی بپردازند که به آن‌ها روانشناس بالینی می‌گویند.

روانپزشک خوب در گرگان, بهترین روانپزشک در گرگان, بهترین فوق تخصص روانپزشک در گرگان, بهترین مراکز روانپزشکی در گرگان, زوج درمانی در گرگان, دکتر روانکاوی در گرگان, دکتر متخصص اختلال میل جنسی در گرگان, روانپزشک عالی در گرگان, مشاور ازدواج در گرگان, دکتر روانپزشک، سکسولوژیست در گرگان

 آیا شما پزشک هستید؟  ثبت نام پزشک جدید

بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است


Jump to navigation

۱۱:۴۵ – ۱۳۹۸/۰۶/۱۲

محتوای جدول زیر شامل لیست کاملی از پزشکان متخصص اعصاب و روان گرگان، دکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) خوب در گرگان، بهترین دکتر متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در گرگان و … است، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن مطب این پزشکان در لیست زیر آورده شده است. جهت کسب اطلاعت بیشتر به لیست زیر مراجعه فرمایید.

131. لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در گرگان

لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان گرگان – متخصص اعصاب و روان گرگان – دکتر اعصاب و روان خوب در گرگان – متخصص اعصاب و روان خوب در گرگان – بهترین فوق تخصص اعصاب و روان در گرگان – بهترین پزشکان روانپزشک در گرگان – روانپزشک در گرگان – آدرس پزشکان متخصص اعصاب و روان در گرگان – شماره تلفن پزشکان متخصص اعصاب  روان در گرگان – دکتر اعصاب و روان گرگان – بهترین متخصص اعصاب و روان گرگان – بهترین دکتر اعصاب و روان گرگان – روانپزشک خوب در گرگان – روانپزشکی گرگان – روانپزشک های گرگان – روانپزشک کودکان در گرگان – روانپزشکان در گرگان – نوب دهی پزشکان متخصص اعصاب و روان در گرگان ​بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

 

 

 جدول زیر نمایش دهنده لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در گرگان به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

امیدواریم مقاله لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در گرگان برای شما سودمند واقع شده باشد. شما می توانید علاوه بر لیست پزشکان متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در گرگان ، لیست سایر مشاغل را اینجا مشاهده نمایید.

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۰۸:۰۵ – ۱۳۹۸/۱۱/۰۶

در جدول زیر لیست مراکز کارشناسی رنگ بدنه خودرو در گرگان و کارشناس سلامت خودرو گرگان را به همراه اطلاعات آدرس و شماره تماس مشاهده می کنید.

۰۸:۳۹ – ۱۳۹۸/۰۶/۱۳

جدول زیر شامل لیست پزشکان فوق تخصص جراحی ستون فقرات و دیسک در گرگان، بهترین فوق تخصص جراحی ستون فقرات و دیسک در گرگان و فلوشیپ ستون فقرات و دیسک گرگان می باشد که همراه با اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

۰۸:۲۷ – ۱۳۹۸/۰۶/۰۵

محتوای جدول زیر شامل لیست کاملی از پزشکان متخصص بیهوشی در گرگان، دکتر متخصص بیهوشی در گرگان، بهترین دکتر متخصص بیهوشی در گرگان و … است، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن مطب این پزشکان در لیست زیر آورده شده است. جهت کسب اطلاعت بیشتر به لیست زیر مراجعه فرمایید.

۰۸:۵۵ – ۱۳۹۸/۰۲/۲۹

دوستان عزیز گرگانی در جدول زیر لیست مراکز معتبر فیزیوتراپی در گرگان را مشاهده میکنید. این لیست شامل بهترین مراکز و کلینیک های فیزیوتراپی گرگان می باشد. اگر بدنبال فیزیوتراپی خوب در گرگان هستید پیشنهاد میکنیم لیست فیزیوتراپی های گرگان را مشاهده فرمایید.

۰۸:۱۶ – ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

محتوای جدول زیر شامل مراکز بینایی سنجی در گرگان، اپتومتریست خوب در گرگان، مراکز سنجش بینایی گرگان و … است. برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تماس این مراکز در لیست آورده شده است.

۰۵:۲۶ – ۱۳۹۸/۰۵/۱۷

محتوای جدول زیر شامل لیست نمایندگی های هیوندای در گرگان می باشد، که همراه اطلاعات تماس و آدرس برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

۱۱:۰۹ – ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

در جدول زیر لیستی از شعب بانک سپه در گرگان را به همراه آدرس و اطلاعات تماس آنها، برای شما آورده ایم. شما می توانید برای اطلاع از ساعت کار شعب و اطلاعات بیشتر با شماره های لیست زیر تماس بگیرید.

۰۹:۰۴ – ۱۳۹۸/۰۶/۳۱

در جدول زیر لیست کاملی از شعب و نمایندگی های بیمه معلم در گرگان، شعبه مرکزی بیمه معلم در گرگان، نمایندگان بیمه معلم در گرگان و … به همراه اطلاعات آدرس و شماره تلفن برای رفاه حال شما عزیزان جمع آوری شده است.

۰۸:۴۰ – ۱۳۹۸/۰۶/۰۶

جدول زیر شامل لیست پزشکان فوق تخصص غدد و متابولیسم در گرگان، پزشک فوق تخصص غدد گرگان و بهترین فوق تخصص غدد و متابولیسم در گرگان می باشد که برای رفاه حال شما گردآوری شده است.

۰۸:۳۷ – ۱۳۹۸/۰۴/۰۶

جدول زیر شامل لیست شعب بانک مهر اقتصاد در گرگان، بانک مهر اقتصاد گرگان شعبه مرکزی و شعب بانک مهر اقتصاد در گرگان می باشد که به همراه آدرس و شماره تماس برای رفاه حال شما گرد آوری شده است.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

گروه روانپزشکی

دکتر فیروزه درخشان پور                                                                         

لیست اعضای هیئت علمی گروه روانپزشکی

بهترین دکتر روانپزشک در گرگان

    برنامه هفتگی 

cv

sadeghaliyahoo.com

  log book  گروه روانپزشکی  Must Learn اعصاب و روان  برنامه روتیشن دستیاران روانپزشکی ( ازپاییز 97 الی تابستان 98 )    روتیشن کلی  گاید لاین 
 

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به دانشکده پزشکی گرگان می باشد.

طراحی و برنامه نویسی : یکتاوب افزار شرق

© 2020 All Rights Reserved | School of Medicine

Designed & Developed by : Yektaweb


برنامه های آموزشی و ضوابط رشته تخصصی بیماریهای روانپزشکیDownloads-icon

بهترین دکتر روانپزشک در گرگان
بهترین دکتر روانپزشک در گرگان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *