بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

 
helpkade
بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران
بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران ( دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران ) و مشاوره و روانشناس در شرق تهران در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران

دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران در این مقاله سعی دارد تیپ شخصیت نمایشی را مورد بررسی قرار بدهد. اختلال شخصیت نمایشی جزء خوشه B اختلالات شخصیت است و شیوعش ۲ درصد در جمعیت عمومی و در مردان بیشتر از زنان است. البته لازم به ذکر است که تمامی تیپ های شخصیتی با هم همپوشانی دارند.

 

( از معیارهای شناخت شخصیت نمایشی )

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

مشاوره و روانشناس در شرق تهران می گوید که احساساتی بودن و توجه طلبی مفرط به صورت الگویی نافذ و فراگیر است که از اوایل بزرگسالی شروع شده و در زمینه های مختلف تظاهر پیدا کند در این افراد وجود دارد. بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که خیلی زیاد جو هیجانی این افراد را می گیرد. مثلاً در قبرستان طوری گریه می کنند که از صاحب عزا هم بیشتر است.

این موضوع شاه کلید تشخیص است که باید توسط دکتر رواشناس بالینی در شرق تهران مورد بررسی قرار بگیرد.

مثلاً برای امضاء گرفتن می داند که چه کار باید انجام دهد.

مثلاً در عزا با یک جوک صدای خنده اش بالا می رود که توسط مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

پیر شدن برای اینها یعنی مرگ و برای همین اکثراً در سنین پیری جراحی پلاستیک می کنند که موضوع مهمی برای مشاوره و روانشناسی در شرق تهران می باشد.

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید این افراد چون به جزئیات نگاه نمی کنند با قطعیت نمی توانند حرفی را بزنند به همین دلیل در صحبت اشان ضد و نقیض زیاد دیده می شود.

در ابراز احساساتشان بسیار مبالغه می کنند.

۷) القاء پذیر باشد یعنی براحتی تحت تاثیر افراد یا موقعیت ها قرار بگیرد.

۸) در روابط خیلی زود خودمانی شود. 

تمامی این موارد توسط دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که خصوصیات افراد نمایشی عبارت است از:

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که افراد دارای شخصیت نمایشی هر کاری می کنند تا دیده شوند. این افراد رفتار بیش از حد نمایشی و توجه طلبانه دارند و معمولاً از ظاهر جسمی اشان مانند پوشش برای جلب توجه دیگران استفاده می کنند که مشاوره و روانشناس در شرق تهران این موضوع را بررسی می کند. این افراد همانقدر که می دهند باید مورد تحسین و توجه قرار گیرند. در واقع آن چیزی که می دهند سطحی است تا آن چیزی که از طرف مقابل می گیرند ولی اگر چیزی نگیرند ملامت گر ، تندخو و… می شوند و افتراهای ناروا می زنند که تماماً توسط مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

از نظر مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران ، هیجانهایی که این افراد نشان می دهند بسیار شدید اما در واقع بسیار سطحی و کم مایه است. مثلاً به آنی عاشق و به آنی هم فارغ می شوند. همایندی اشان با اختلال شخصیت مرزی و ضد اجتماعی است. این افراد بسیار به صورت نمایشی تحریک پذیر و هیجانی اند. وقتی شخصیت مرزی یا ضد اجتماعی عصبانی می شود نمی توانیم جلوی آنها بیاستیم چون شوخی ندارند اما این افراد حتی تحریک پذیری اشان هم نمایشی است که موضوع مهمی برای دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران است.

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران می گوید که این افراد بیش از حد خودمحور هستند. مثل بچه های خردسالی که کاری به دیگران ندارند ولی آنقدر جیغ می زنند تا دیگران به آنها نگاه کنند. همچنین بیش از حد نگران جذابیت جسمی خود می باشند. این افراد از نظر جسمی بیش از حد اِغواگر و خیلی راحت دیگران را تحت تاثیر قرار می دهند. البته خودشان هم براحتی تحت تاثیر قرار می گیرند. دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که در کل  رفتارهای اِغواگرانه از هر جنسی که باشد در این افراد شایع است در واقع شخصیت زن نمایشی از بدن خودش (که ممکن است چاق هم باشد) از جمله لب ، مُژه ، پا و… برای اِغوا کردن طرف مقابل استفاده می کند. تمام این موارد توسط مشاوره و روانشناس در شرق تهران بررسی می شود.

از نظر دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران در مرکز روانشناسی و مشاوره در شرق تهران ، این افراد علیرغم رفتار متظاهرانه و پُر زَرق و برقی که دارند اغلب نمی توانند دلبستگی عمیقی را به مدت طولانی حفظ کنند و اگر عاشق شوند نمی توانند به مدت طولانی رابطه را حفظ نمایند. این افراد نیاز شدید به این دارند که مطمئن شوند دوست داشتی هستند یعنی طرف مقابل باید دوستش داشته و دائم آن را بیان کند. شخصیت نمایشی تنوع طلبی اشان از همه شخصیت ها بالاتر و تشنه بی قراری هیجانی هستند. مثلاً ممکن است دختر آقای دکتر که نمایشی است با پسر تعویض روغنی که موتور ۱۰۰۰ دارد دوست شود چون موتور سواری برای او دنیای جالبی است. این افراد با کم محلی و کارهای مختلف طرف مقابل را عاشق خودشان می کنند و آخر سر هم می گویند این هم توانستم مال خودم کنم.

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که دختران نمایشی دوست دارند که بین پسرها دعوا بیاندازند تا یکی آن دیگری را بِکُشد مثل خانم های یونان قدیم در جنگ گلادیاتورها. این افراد عاشق و شیدا می شوند ولی بعد از ۲ الی ۳ سال طرف مقابل برایشان عادی می شود بنابراین دنبال یک پارتنر جدید دیگر می روند و رابطه خارج زناشویی شکل می دهند. مردان هم ممکن است نمایشی شوند ولی اکثراً تو ذوق زنان زده می شوند و فقط عده ای از زنان نمایشی و مرزی جذب آنها می شوند. افراد نمایشی دوست دختر و دوست پسر خوبی می توانند باشند ولی پارتنرهای خوبی نیستند و یکی از تَله های ازدواجی بخصوص برای مردان نمایشی هستند. در کل تمام مردان دنیا نسبت به دختران نمایشی آسیب پذیر هستند. تمام این موارد توسط مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که پرداختن به تخیلات جنسی در مورد افرادی که با آنها رابطه دارند شایع است ولی آنها این تخیلات را به زبان نمی آورند. این افراد ممکن است به کژکاری روانی جنسی مبتلا شوند مثلاً زن می گوید: “من دوست دارم همسرم با من شب تا صبح وَر برود ولی کاری نداشته باشد”.

این افراد برای آنکه مطمئن شوند نزد جنس مخالف جاذبه دارند ممکن است تکانه های جنسی خود را به عمل در بیاورند. مثلاً در اتاق مشاوره دکمه بلوزشان را باز کنند و…. این افراد یکی از شخصیت های مشکل دار در زمینه روابط زناشویی هستند. بیشترین شخصیتی که به روابط خارج از زناشویی کشیده می شود، همین شخصیت است. اینها ممکن است با ۱۰ پسر بخوابند ولی نَعل وارونه بزنند و به همسرشان بگویند از هر چه مرد است بدشان می آید که در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

مشاوره و روانشناس در شرق تهران می گوید که نیازهای بسیار شدید آنها به وابستگی باعث می شود که زود به هر کسی اطمینان و خیلی راحت فریب بخورند. این افراد بسیار تقاضاگر ، درگیر شونده و بی مسئولیت هستند. اینها حریم ندارند و زیادی قاطی می شوند و هر چه راز دارند را سریع به طرف مقابل می گویند. در ارتباطات بین فردی نمایشی و اغواگر ، توجه طلب و بدون احساس همدلی هستند یعنی وقتی مردی را تحت تاثیر خودشان قرار می دهند به این فکر نمی کنند که این مرد زنی دارد و… این افراد علاقه بسیار به وابستگی دیگران دارند و سعی می کنند درون نگر نباشند به همین دلیل کاملاً گرایش دارند که توسط دیگران هدایت شوند که تماماً توسط بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران در مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

مشاوره و روانشناس در شرق تهران می گوید که این افراد اگر تحت فشار روانی قرار بگیرند به راحتی می شکنند و حس واقعیت سنجی اشان مختل و به سمت سایکوز می روند مثلاً وقتی کسی را که دوستش دارد، ترکش کند و یا بفهمد همسر دارد تحت فشار روانی قرار و سایکوز می شود که موضوع مهمی برای آموزش دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران است. افسردگی و مشکلات پزشکی در این افراد شایع است. این افراد گرایش به مواد مخدر دارند چون اضطراب ، افسردگی و دردهای بدنی زیادی دارند و همچنین خیلی ماجراجو هستند که تماماً توسط مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که سبک تفکر این افراد به جای تفکر تحلیلی دقیق ، سطحی است (ذهنشان تحلیل گر نیست). در واقع گرایش این افراد به سمت تفکر غیر تحلیلی مبهم و وابسته به حواشی (جزء نگر نیستند ) و بسیار تلقین پذیر است که توسط مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود. 

این افراد با تعریف کردن دیگران بلافاصله هندوانه زیر بغل اشان قرار می گیرد، پشتکارشان اندک و آسیب گریزی اشان هم بالا است. خیلی ماجراجو هستند مثلاً جزء باند قاچاق مواد ، گروه موسیقی زیر زمینی و… می شوند که تماماً توسط دکتر روانشناس بالینی در شرق تهران بررسی می شود. همکاری این افراد با دیگران کم ، دید معنوی اشان از نظر خرافات و متافیزیکی بالا است. این افراد همان زنان سَلیطه هستند که ممکن است حرفهای بسیار رَکیک از دهانشان بیرون بیاید. طرز گفتار آنها مبتنی بر کلی گویی و فاقد جزئیات است (اصلاً به جزئیات توجه نمی کنند). مشاوره و روانشناس در شرق تهران می گوید که این افراد بسیار پرخاشگر و در میان پرخاشگری اشان هم ۲ الی ۳ مکانیسم دفاعی بکار می گیرند که عبارتند از:

مثلاً یکدفعه سردرد ، دل درد ، کمر درد ، استفراغ های شدید و.. می گیرند که در بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

مثلاً دچار فراموشی ، شخصیت دیگری را درست کردن ، جنون کاذب نمایشی می شوند مثلاً می گویند ماسکی به صورتشان چسبیده که مثل خون آشام بود و… اینها توهم بینایی نیست چون در توهم بینایی به این دقیقی اجزای محرک غیابی دیده نمی شود.

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران می گوید که این افراد برای اینکه دیگران را تحت کنترل خودشان در بیاورند دست به خودکشی هایی می زنند که می دانند نخواهند مُرد.

مشاوره و روانشناس در شرق تهران می گوید که در شکل گیری این تیپ شخصیتی مثل تمام تیپ های شخصیتی دیگر از جمله اسکیزوتایپال ، پرخاشگر-منفعل و افسرده ، وابسته ، خودشیفته ، اسکیزوئید ، پارانوئید ، اجتنابی ، وسواسی عوامل ژنتیکی ، اجتماعی و محیط خانواده نقش دارد که تماماً توسط بهترین مرکز مشاوره و روانشناسی در شرق تهران بررسی می شود.

نویسنده : سید مصطفی حسینی ، مدیر کلینیک روانشناسی ، مرکز مشاوره و مرکز نوروفیدبک نیک مهر در تهران

برای دیدن مطالب و کلیپ های متنوع گروه نیک مهر به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام  و آپارات این گروه مراجعه کنید.

شاید این موارد هم برایتان مفید باشد

تعداد بازدید کنندگان :
18

(شبکه های اجتماعی ما)

سید مصطفی حسینی :

    نویسنده و مدیر کلینیک

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

 

 

میدان شهدا ، ابتدای خیابان پیروزی ، نرسیده به خیابان شکوفه ، روبروی باشگاه برق تهران ، جنب قنادی خوشه ، ساختمان رُهام ، پلاک 1082 طبقه اول 

تلفن : 02136603983

موبایل مدیریت :                          09124437124 

   

 

پاسداران ، بعد از بهارستان اول ، نرسیده به چهارراه پاسداران ، ساختمان پزشکان ، پلاک 492 ، طبقه 4 ، واحد 15

 تلفن : 02122797482

موبایل مدیریت :                              09124437124

   

میدان شهدا ، ابتدای خیابان پیروزی ، نرسیده به خیابان شکوفه ، روبروی باشگاه برق تهران ، جنب قنادی خوشه ، ساختمان رُهام ، پلاک 1082 ، طبقه اول ( تلفن : 02136603983 )

 (موبایل مدیریت : 09124437124)

   

 

پاسداران ، بعد از بهارستان اول ، نرسیده به چهارراه پاسداران ، ساختمان پزشکان ، پلاک 492 ، طبقه 4 ، واحد 15
( تلفن : 02122797482 )

 (موبایل مدیریت : 09124437124)

   

 

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 10 شب

روزهای پنج شنبه : 8 صبح تا 8 شب

 (ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید)

 


https://nikmehrgroup.com/wp-content/uploads/2017/12/اختلال-شخصیت-نمایشی.mp3Downloads-icon


+ بیشتر …

لیست کاملی از مراکز مشاوره شرق تهران را در پایین برای شما مخاطب عزیز به همراه شمراه تلفن پذیرش و آدرس را آورده ایم. اگر به دنبال دفاتر روانشناسی خوب در شرق تهران در حوزه های ( مشاوره ازدواج ، خانواده ، کودک ، نوجوان ، مشاوره تحصیلی ، اضطراب و.. ) از لیست زیر استفاده کنید.

کلینیک منصوره شهریاری احمدیآدرس:تهرانپارس ، بالاتر از فلکه اول ، نبش کوچه اصغری (۱۵۶ غربی)،پلاک ۲ ، واحد ۱۳تلفن پذیرش :۰۲۱-۷۷۲۹۶۹۵۳ – 09337755304

کلینیک آرامش نوین

درمانگر : رقیه علی نژاد

خدمات :مشاوره خانواده ، زوج درمانی ، پیش از ازدواج ، فرزند پروریآدرس :فرمانیه ، بلوار شهید اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی ، ساختمان پارسیان ، طبقه ۵تلفن پذیرش :۰۹۳۰۶۴۴۱۴۸۵بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی لینک مراکز مشاور خانواده و ازدواج تهران دفاتر روانشناسی و مشاوره گرایش های مختلف در سایر نواحی تهران را مشاهده کنید.

لیست فوق لیستی از مراکز مشاوره روانشناسی شرق تهران در حوزه های خانواده ، ازدواج ، روانشناس کودک ، نوجوان ، اضطراب ، موفقیت ، سکس تراپیست و.. می باشند. هر کدام نام روانشناس شرق تهران به همراه شماره تلفن ، آدرس مطب ، و تخصص های مربوطه آورده شده است. با کلینیک بر روی جزیئیات مطب می توانید جزیئیات دیگر کلینیک را مشاهده کنید.

اگر رواشناس شاغل در شرق تهران هستید و نام خود را در لیست فوق نمی بینید از طریق لینک زیر مشخصات دفتر خود را به همراه تخصص های مربوطه ( مشاوره خانواده شرق تهران ، رواشناس کودک ، نوجوان ، ازدواج ، و.. ) وارد نمایید.

در لیست فوق به نشانی مورد نظر خود دقت کنید. لیست مراکز مشاوره شرق تهران شامل مراکز مشاوره و روانشناسی شرق تهراناست که این مناطق عبارتند از : تهران نو، مشاور تهرانپارس ، کالاد ، شمس‌آباد ، حکیمیه ، نیروی هوایی ، نظام آباد ، نارمک ، شهرک امید ، مشاوره خیابان پیروزی ، گرگان ، وحیدیه ،، مجیدیه، حشمتیه، منصورآباد

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره شرق تهران یا روانشناس خوب شرق تهران کسی است که دارای تخصص های مشخص ، علم به روز و تجربه بالا باشد. لیست روانشناسهای شرق تهران که در بالا ذکر شده است همگی دارای پروانه معتبر از سازمان روانشناسی ایران یا سازمان بهزیستی هستند که در محدوده های شرق شهر تهران فعالیت دارند.

یک روانشناس می تواند براساس حوزه تخصصی و مورد علاقه خود خدمات مشاوره پیش از ازدواج ، ازدواج ، طلاق ، خانواده ، فرزند پروری ، کودک ، نوجوان ، جوان را ارائه بدهد. همچنین می تواند در زمینه موفقیت ، استقلال ، اضطراب ، ترس های شبانه کودک به شما کمک شایانی کند.

آخرین تغییرات : فروردین ۱۴, ۱۳۹۹

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

مرکز مشاوره نارمک اکسیر بهترین مرکز روانشناسی شرق تهران  با هدف ارتقاء توانمندی‌های ذهنی و روانی افراد به منظور پیشبرد سطح سلامت جامعه آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اکسیر در شرق تهران طرف قرار داد با بیمه بانک‌ها و ارگان‌های دولتی آماده هر گونه خدمت رسانی در زمینه روانشناسی و شناختی به پرسنل سازمان‌های طرف قرارداد توسط بیمه می‌باشد.

با توجه به علت مراجعه افراد، به شکل متفاوتی انجام می‌شود. اما به طور کلی و در همه‌ی موارد، فرایند ارزیابی تشخیصی در چند مرحله و توسط متخصصین و درمانگران کلینیک انجام می‌گیرد. فرایند مصاحبه و ارزیابی تشخیصی جهت تعیین مناسب‌ترین طرح درمانی برای مراجعان انجام می‌شود.

مقاله مرتبط: ارزیابی و تشخیص

مقاله مرتبط: سنجش و روان‌سنجی

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

۱- با توجه به علت مراجعه افراد و با توجه به نوع نیاز مراجع، در اولین مرحله‌ی ارزیابی جهت تشخیص هرچه دقیق تر مشکل اصلی مراجع، ویزیت توسط پزشکان متخصص کلینیک انجام می‌شود و با توجه به تشخیص مشکل اصلی و با صلاحدید پزشک متخصص، طرح کلی درمان تعیین می‌شود.

۲- بعد از تشخیص مشکل اصلی و تعیین طرح درمان، با توجه به نیاز مراجع،  فرایند روانسنجی، اجرا و تفسیر تست‌های تشخیصی معتبر علمی، زیر نظر روانسنج رسمی کلینیک انجام می‌شود.

۳- در صورت نیاز مراجع به استفاده از جلسات درمانی نوروفیدبک، مرحله ارزیابی کامل EEG، توسط نوروتراپیست کلینیک انجام می‌شود. این مرحله شامل قرار دادن الکترودهای کوچک EEG روی سر مراجع و ثبت دقیق امواج مغزی وی می‌باشد. جمع آوری اطلاعات در این مرحله ۴۵ تا ۵۰ دقیقه به طول می‌انجامد. بعد از ثبت اطلاعات و تفسیر داده‌های ثبت شده در مرحله ارزیابی توسط نوروتراپیست، نتایج به دست آمده با مراجعان مطرح شده و در مورد روند ادامه جلسات درمانی تصمیم گیری می‌شود.

۴- در صورت نیاز مراجع به استفاده از سایر درمان‌های روانشناختی، رفتاری، خانواده درمانی و گفتار درمانی و بازی درمانی مراحل ارزیابی، تشخیص و تعیین طرح درمان مناسب توسط تیم روانشناسی، روانپزشکی و گفتاردرمانگران کلینیک انجام می‌شود.

در دانشنامه آزاد جهانی مشاوره به شرح زیر تعریف شده است: مشاوره، مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی درباره یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص (مشاور) انجام می‌گیرد. مشاوره در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبه روان‌شناختی آن (مشاوره روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. مشاور، در مشاوره‌های خانواده، شغلی، تحصیلی و توان‌بخشی نیز از مهارت‌های روان‌شناختی کمک می‌گیرد.

یک مشاور کارآمد و روان‌شناس متخصص در اولین جلسه مشاوره، هدف شما را از آغاز این فرآیند می‌پرسد و توضیحات لازم را درباره جلسات به شما می‌دهد. او خودش را معرفی می‌کند و سطح تحصیلی و تخصص‌اش را بیان می‌کند، زمان و مدت جلسات را به شما اعلام و از میزان هزینه‌ها آگاه تان می‌کند و این امر در واقع قراردادی نانوشته، اما معتبر و تعیین شده بین شما و وی خواهد بود. زمان استاندارد یک جلسه مشاوره ۴۵ دقیقه است که البته در برخی موارد و معمولا با حضور درمانگران حرفه‌ای بسیار توانمند در مدت ۳۰ دقیقه نیز انجام می‌شود؛ در مواردی نیز به تشخیص مشاور تا یک ساعت می2تواند ادامه یابد.

مشاوره دقیقه ۹۰ و در بحرانی ترین شرایط، اگرچه گاهی می‌تواند امیدبخش یا آرامش دهنده باشد ولی قطعا نمی2تواند معجزه کند چون اصلا اعجاز در شرح وظایف مشاوران تعریف نشده است! مشاوره‌ای می‌تواند شما را با نتایج موثر روبه رو کند که در زمان مناسب و معقول شروع شده باشد.

در کشورهای پیشرفته مراجعه به روانشناس و روانپزشک امری ضروری و بدیهی است و همه افراد به آن علاقه داشته و تقریبا هر کسی برای امور مختلف زندگی خود حداقل سالی یک‌بار برای مشاوره به روانشناس مراجعه می‌کند. در کشورهای پیشرفته افراد برای تصمیمات مهم زندگی مانند تصمیم ازدواج یا مهاجرت و یا انتخاب شغل حتما به مشاور مراجعه می‌کنند و این کار یک امر بدیهی تلقی می‌شود. بر این اساس نمی‌توان گفت زمان دقیق مراجعه به روانشناس و یا روانپزشک درباره مشکلات و مسائل روحی و روانی دقیقا چه زمانی است، زیرا درباره افراد مدرن و امروزی این مراجعه هر زمانی و با هر بهانه‌ای می‌تواند باشد. به‌طور کلی باید گفت مشاوره گرفتن و مراجعه به روانپزشک اقدامی مفید و مثبت است که در بدبینانه‌ترین حالت اگر فایده‌ای برای فرد نداشته باشد ضرری هم ندارد و حتی توصیه می‌شود همه افراد هر ساله علاوه‌بر چکاب جسمی، چکاب روانی نیز شوند تا با رجوع به یک روانشناس و یا روانپزشک بتوانند از وضعیت روانی خود مطلع شوند. مشکلات روانی هم مانند مشکلات جسمی اگر درمان نشده و به حال خود رها شوند عود کرده و به وضعیت وخیم‌تری می‌رسند. افرادی که بیماری‌های روانی حاد مانند انواع پرخاشگری‌ها یا جنون‌های رفتاری دارند یک دفعه و به صورت ناگهانی به این اختلالات مبتلا نشده‌اند. این افراد با ابتلا به بیماری‌های روانی کوچک مانند پرخاشگری‌های مقطعی یا افسردگی‌های فصلی و درمان نشدن این اختلالات به مرور زمان دچار این اختلالات حاد می‌شوند که گاه درمانی برای آن وجود ندارد.

مرکز مشاوره اکسیر بهترین مرکز روانشناسی شرق تهران آماده ارائه هرگونه خدمات روانشناختی با رویکرد تخصصی و تکنولوژیک می‌باشد.

روان درمانی در این مرکز آموزش داده میشود یا خیر؟؟

سلام خدمت شما دوست عزیز در مرکز کارگاههای آموزشی روانشناختی برگزار می شود که هم اکنون کارگاه آموزش تربیت درمانگر تحصیلی و کارگاه درمانی والد و کودک برگزار می شود که برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید مطلب زیر را مطالعه نمایید.دوره کارورزی روانشناسی و برای اطلاع از آخرین اخبار اکسیر می توانید وارد صفحه اخبار اکسیر شوید.

[email protected]

[email protected]

در این مقاله به معرفی روانشناس خوب در شرق تهران همراه با رزومه خواهیم پرداخت. سپس کمی از ویژگیهای مرکز مشاوره مکث خواهیم گفت و در آخر مواردی که یک روانشناس خوب در شرق تهران باید دارای آن باشد، خدمتتان توضیح داده می شود؛ پس تا انتها همراه با ما باشید.

مرکز مشاوره مکث با داشتن چندین روانشناس خوب در شرق تهران و باسابقه و مجرب در زمینه های مشاوره ای آماده انجام خدمات گوناگون روانشناسی برای همشهریان محترم می باشد. در سایت مکث می توانید فعالیت های مختلف مجموعه مکث را مشاهده فرمایید.

1. مترو

با توجه به اینکه مرکز مشاوره مکث جنب مترو شرق تهران می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.

2. تاکسی

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه نمایید.

3. پارکینگ

افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره مکث را دارند، دو گزینه در پیش رو دارند: 

استفاده از سینمای فرهنگ و پارک کردن در کنار رودخانه شرق تهران که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

روانشناس خوب در شرق تهران کسی است که بتواند درمان خوبی بر روی مراجع خود داشته باشد. در واقع وقتی صحبت از یک روانشناس خوب در میان است، گاهی نحوه برخورد و گرایش درمانی او نیز بررسی میشود اما یک روانشناس خوب در شرق تهران کسی است که بتواند روش درمانی مناسبی را برای هر کدام از مراجعین خود داشته باشد.

مسئله مهم در درمان های روانشناسی، به نوع بینش و آگاهی یک روانشناس زبده بازمیگردد. همانطور که یونگ بیان کرده: «هر مراجعی یک روش درمانی مخصوص به خود را دارد» ، یک روانشناس خوب و با مهارت نیز میتواند به این قدرت در درمان های خود دست پیدا کند که هر مراجعی نیازمند نوع درمان خاص خود است.

دلیل این نیازمندی، روان پیچیده هر انسان است که از اشخاص دیگر متفاوت است. بنابراین در یک گرایش درمانی مشخص، مشاور میتواند روش های متفاوتی از درمان را بکار بندد که مراجع بتواند مراحل درمان را بهتر و مؤثرتر پشت سر بگذارد.

تشخیص یک مشاور روانشناس خوب برای هر فردی متفاوت از فرد دیگر است. زیرا ممکن است یک مراجع در برخورد اولیه با یک درمانگری، با او احساس صمیمتی را داشته باشد که مراجع دیگر تا چندین جلسه و یا حتی تا آخرین روز درمان این احساس صمیمت را نداشته باشد.

از این رو درمان هایی که با برخورد اولیه و ایجاد احساس صمیمیت آغاز نشود، مراجع را به سمت مقاومت در درمان سوق میدهد و درمان دچار اختلال میشود.

بنابراین اگر فردی به دنبال درمان خود با یک روانشناس خوب در شرق تهران است، بهتر است با راهنمایی از کسانی که مشاور روانشناس خوبی را میشناسند و با این سطح از آگاهی، مشاوری را انتخاب کند و به احساس خود در اتاق درمان اکتفا کند که به چه میزان میتواند صمیمت و شفافیت را با درمانگر خود تجربه کند.

در پیدا کردن یک روانشناس خوب در شرق تهران، گرفتن اطلاعات از افرادی که با یک درمانگر به بهبود دست پیدا کرده اند، بسیار مؤثر است؛ زیرا شرایط اقتصادی و زمان هیچ کسی به او این امکان را نمی دهد که مدت های طولانی به دنبال درمانگری باشد که نمیشناسد. بنابراین شناخت اطرافیان و مخصوصاً کسانی که در درمان خود بهبود یافته اند، راه مناسبی برای پیدا کردن یک مشاور خوب است.

قطعاً باید بدانیم یک مرکز درمانی روانشناسی که عملکرد خوبی داشته است، مشاوران روانشناس با مهارت و زبده ایی را نیز گرد می آورد. ریسک گردآوری مشاوران روانشناسی که درمان های مناسبی ندارند، در مراکز درمانی که مدت ها مشغول به فعالیت هستند و مراجعین آنها سلامت و بهبود را در آن مراکز تجربه کرده اند، بسیار کم است.

در واقع برای پیدا کردن یک مشاور روانشناس خوب در شرق تهران که بتواند درمان مناسبی را برای یک مراجع داشته باشد و همچنین به هیچ وجه در خود سوگیری، غرض ورزی و خشم نداشته باشد، مهم گرایش درمانی روانشناس نیست.

گرایش های درمانی، راهکارهای درمانی متفاوتی هستند که در انتهای هر درمان صرفاً هدفشان بهبود مراجع است؛ بنابراین اگر روانشناسی که با او در جلسات درمانی قرار گرفته ایم با هر گرایش درمانی (روانکاو، رفتار درمانگر، شناختی) باشد، بهتر است به عنوان مراجع تنها متوجه این امر باشیم که آیا پس از چندین جلسه بهبود را در خود احساس میکنیم یا خیر.

درمان های روانشناسی نیاز به صبوری و مبادرت و همکاری در درمان دارد. همانطور که مشکلات، رنج ها، اضطراب ها و ترس ها به مرور از سال های کودکی تا بزرگسالی در هر فردی اثرات مخرب خود را میگذارد، تا فردی عمیقاً احساس ناراحتی و دلشوره و حتی اختلالات شخصیتی را پیدا کند، به همان میزان درمان های روانشناسی نیازمند صبر، تحمل و بردباری مراجع است.

مراجعی که نتواند اتاق درمان را تحمل کند و به قدری از مشکلات خود به عجز نرسیده باشد که به دنبال درمان روانشناسی خود باشد، قطعاً نمیتواند بهبود و درمان را تجربه کند. بنابراین باید در درمان های روانشناسی تحمل رنج آگاهی و گذر زمان و همچنین هزینه های مالی درمان را قبول کنیم و به دنبال دستاورد مهم و مفیدی برای خود باشیم.

زمانی که یک مراجع برای درمان خود به مشاوره میپردازد، با سطحی از بینش و آگاهی مواجه میشود که در طول درمان برای او اتفاق میافتد. صراحتاً باید بیان شود که مراجعینی که مراحل درمانی خود را میگذرانند، به مراحل رشدی وجودی خود نیز پرداخته اند و پس از دوره های درمانی قطعاً آن فرد قبلی نیستند و نگاهشان به اطراف و دنیای پیرامونشان بسیار متفاوت از گذشته است. سرگردانی، بلاتکلیفی، گیجی و ندانستن ها، همه و همه ریشه در ناآگاهی از خود و ناشناخته بودن هر فرد برای خود دارد.

یکی از قدم های مهم در درمان های روانشناسی، شناخت خود و دستیابی به نقاطی از ناخود آگاه است. یک روانشناس و یا روانکاو خوب میتواند با پیدا کردن مسئله اصلی مراجع که باعث شده او را به اتاق درمان بکشاند، مراجع را برای خود آنالیز و تحلیل کند.

خودآگاهی در هر درمان روانشناسی باعث میشود مراجع به مرور بتواند خود را بشناسد و بازتاب های رفتاری خود را مورد بررسی قرار دهد. اینگونه است که هر فردی میتواند درمانگر خویش باشد و با راهنمایی یک مشاور روانشناس با مهارت، با بینشی جدید و آگاهی از آنچه که بر او میگذرد و واکنش های خود، بتواند نگاه عمیق تر و واضح تری به مسائل داشته باشد.

فرض کنید دختری به عنوان مراجع به درمانگری مراجع میکند که از سطح بالایی از اضطراب در رنج است؛ ریشه یابی رنج به عهده روانشناس است و پس از آن با تفسیر مناسب از اضطراب مراجع و دلایل آن، بیمار را به این آگاهی میرساند که دلیل اضطراب او خشم است. بنابراین مراجع به این نکته مهم و حیاتی پی میبرد که خشم او ریشه اضطراب است و با این آگاهی سطح قابل توجهی از اضطراب بیمار کاهش پیدا میکند.

زمانی که مراجع به آگاهی از دلایل مشکلات خود دست پیدا کند، نیمی از مشکلات برای او حل میشود و پس از آن قدم به قدم میتواند با آگاهی های بعدی و راه حل های درمانی پیشنهادی درمانگر به ادامه درمان خود بپردازد.

قطعاً امروزه در هر شهری میتوان روانشناس با مهارت و زبده ایی را پیدا کرد که به درمان مراجعین خود مشغول است. اگر این امکان برای برخی فراهم نشود، افراد میتوانند با مشاوره های آنلاین و تلفنی با مراکز درمانی مشاوره روانشناسی ارتباط برقرار کنند و درمان خود را آغاز کنند. از این رو مراکز درمانی که امکان مشاوره های آنلاین را ایجاد میکنند، مشاوران روانشناس خوب و با مهارت خود را در ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی در برقراری ارتباط با مراجعین اینترنتی خود قرار میدهند تا بتوان همان خدمات مشاوره حضوری را بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مراجعین فراهم نمود.

لطفا جهت مشاوره در مورد «روانشناس خوب در شرق تهران» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

عزيزم شما مشاوره خوب پيدا كردي؟

روانشناس خوب در شرق تهران

کافه خوندنی، جایزه نقدی برای مطالعه و پاسخ به سوالات، بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

هر ماه یک جایزه ۱ میلیون تومانی، ۲ جایزه پانصد هزارتومانی و ۱۵ جایزه دیگر، برای ورود اینجا کلیک کنید

دکتر شعبان

مطب سمت پاسداران دارن و زندگی خیلی ها رو نجات دادن

22795064

غربم سمت پاسداران شعبه زدن 

سلام

دکتر زیبا ایرانی یکی از بهترین روان شناسان در شرق تهران می باشند

ایشان یکی از کارشناسان صدا و سیما می باشند، فقط کافیه اسم ایشان را در گوگل جستجو کنید

سمت ونكم هستن ٨٨٨٥٧١٤٣

دکتر سپیده رحیمی نژاد واقعا یک مشاوره خوب هست مخصوصا برای زوج و خانواده عالییییی، باسواد و باتجربه و با درایت

بهترین مشاور تهرانپارس بهترین روان شناس تهرانپارس فلکه سوم تهرانپارس

۷۷۲۹۷۶۹۶

۰۹۱۰۴۹۷۴۴۳۴

دکتر سپیده رحیمی نژاد تهرانپارس

بهترین مرکز مشاوره خوب  با یه تیم مجرب و عالی

آدرس: ستارخاننرسیده به خ خسرو شمالی. خ دفتر. ساختمان شماره ۵۵۵. پ ۱۷. ط۳. واحد۷٤٤٢٧٦٤٥٦٤٤٢٥٩٠١٧٠٩٠٣٥٣٠٣٨٤٦

مرکز مشاوره اکسیر در شرق تهران

۷۷۸۸۲۸۱۷

هنگامی زوج در روابط زناشویی با همسر خود اختلافاتی دارند با به مراجعه به مرکز مشاوره و کمک گرفتن از یک روانشناس یا مشاور خانواده خوب می توانند به حل مشکلات زناشویی و اختلافات خانوادگی خود بپردازند. بسیاری از زوجین در اولین جلسه مشاوره خانواده ، ترس و استرس دارند اما به‌محض شروع جلسه مشاوره آرامش به آن‌ها برمی‌گردد و شروع به شرح تجربیات زندگی مشترک خود با مشاور خانواده می‌کنند.

دکتر عرب پور ولی نمی دونم مشاوره خانواده می ده یا نه 22367021

منم راضی بودم پیششون رفتیم

سلام دوستان به نظر من مشاوری که دکترا داشته باشه خیلی بهتر میتونه راهنمایی کنه چون تجربه و علم بیشتری داره که متاسفانه الان اکثر مشاورا کارشناس ارشد هستند   

بحث هزینه هم خیلی مهمه یه جوی حاکم شده که اگه یه مرکز شناخته بشه هزینه هاشم دو برابر میشه 

به خاطر همین من خیلی گشتم تا تونستم با خانم دکتر ناصری فر آشنا بشم ایشون خیلی خوش اخلاق و صمیمیی و باسواد هستند و همینطور تعرفه اشون خیلی خوب بود با اینکه خونه ما به نارمک دوره من با کلی ذوق میرم خدمتشون تا کمکم کنند.

شماهم تماس بگیرید خودتون کاملا با من موافق میشید

آدرس: نارمک خ ۴۶ متری شرقی روبروی بیمارستان انصاری ساختمان ۳۸۴ واحد۱۷0910456083002177911005

دوستان عزیز خیلی مهمه مشاورتون کی باشه این مطلب رو بر اساس تجربه میگم خدمتتون فقط از سر دلسوزی اگر زندگیتون واستون مهمه بهترین بر اساس گفته دیگران را انتخاب کنید میتونم فقط بهتون اطلاع رسانی کنم که اوای مهر خانم ارزو دین پرست و احمد مهر ابادی  این دو مشاور مخصوصا خانم دین پرست از مشاوره هیچ مهارتی ندارند !!! این دو نفر و کلا اوای مهر تهرانپارس را فاکتور بگیرید 

چیزی نمونده بود که باعث جدایی من و همسرم باشن 

به جای این که به زندگیمون کمک کنن برای ادامه بهتر متاسفانه سوق میدادن هر دو ما رو به سمت طلاق ! فقط به فکر پول گرفتن از ما بودن هر جلسه کلی هزینه میکردیم بدتر از قبل پیش میرفت … یکسری مشکل هم که نداشتیم خود به خود به وجود اومد ….خلاصه که خواهرانه از طرف خودم و همسرم پیشنهاد میدم هر جا میری اینجا رو فراموش کن !!!!

کلینیک مشاوره و روانشناسی پیام مشاور، زیر نظر سازمان بهزیستی کشور ، خدمات مشاوره ای و روانشناسی عمومی و تشکیل کارگروه مجرب شامل اساتید، روانشناسان، مشاوران و روانپزشکان زبده و متخصص از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده است.بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران

این مرکز خدماتی جامع و کاربردی با بالاترین کیفیت بصورت حضوری، تلفنی و آنلاین در زمینه های مشاوره فردی، خانواده درمانی، پیش از ازدواج، کودک و نوجوان، مشاوره تحصیلی و شغلی، روانسنجی، صنعتی-سازمانی، مشاوره حقوقی و … ارائه نماید.

https://payamemoshaver.ir

شماره های تماس 22070704 – 22893016 – 22894173

آدرس : 

تهران ، خیابان شریعتی ، ابتدای خیابان گل نبی ، جنب حسینیه ارشاد ، پلاک 49 ، واحد 2

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران
بهترین روانشناس بالینی در شرق تهران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *