بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

 
helpkade
بهترین مشاوره تحصیلی اهواز
بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اهواز کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در اهواز کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در اهواز چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در اهواز کجاست؟

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در اهواز چند است؟

بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از اهواز چه شماره ای را بگیریم؟

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان اهواز و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری اهواز برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در اهواز هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در اهواز بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در اهواز که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در اهواز و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در اهواز :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اهواز)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در اهواز کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در اهواز چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در اهواز پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در اهواز را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان اهواز در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی اهواز دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی اهواز و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اهواز به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز اهواز بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص اهواز خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در اهواز توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته در اهواز با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین اهواز نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان اهواز در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان اهوازی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در اهواز نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در اهواز که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در اهواز هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان اهواز و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اهواز در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در اهواز تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در اهواز باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز و مشاوره تحصیلی حضوری اهواز می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اهواز) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور اهواز به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در اهواز اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان اهواز گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در اهواز به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز اهواز برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی اهواز به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در اهواز ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در اهواز برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در اهواز استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره اهواز بدان خواهند پرداخت.

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی اهواز شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان اهواز کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در اهواز می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه اهواز آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در اهواز ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در اهواز ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اهواز ، مشاوره انتخاب رشته آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل اهواز تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان اهواز) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

ضمن عرض سلام و احترام

بسیار سپاسگذاریم که به خانواده بزرگ ما پیوستید

برای اطلاع رسانی بهتر شما همراهان گرامی
بوسیله ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد

2130
بازدید
بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

 

 

خلاصه‌ی ویدئو:

1- حل مشکلات بزرگ برنامه جدولی ( استرس، سرخوردگی و جبران ناپذیری ) با روش برنامه‌ریزی خطی

2- برنامه اختصاصی واقعی مطابق شرایط خودتان خواهید داشت. 

3- روش مطالعه‌ای به نام ChL داریم که شما را 3 برابر سریعتر به درصد بالای 80 می‌رساند.

4- برای مباحثی مثل استوکیومتری روش تستی خاصی یاد می‌گیرید.

5- گزارش مطالعه شما هر روز توسط خود مهندس حسین‌پور چک می‌شود.

6- ظرفیت پذیرش محدود است تا وقت کافی به شاگردان داده شود.

7- آزمون مطابق برنامه شخصیتان از شما گرفته می‌شود.

8- فیلم بهترین تدریس‌های کنکور به شما داده می شود و دیگر نیاز به خرید DVDهای چند میلیونی ندارید. 

 

مهندس حسین پور رکورد دار مشاوره تحصیلی با بیشترین قبولی 2 رقمی کنکور اهواز در سال 98 شد.

این مشاور کنکور اهواز به دور از هیاهو، مشاوره می دهد و تبلیغات تلوزیونی ندارد. او با تکنیک های فوق حرفه ای تعداد زیادی رتبه زیر 1000 و 9 رتبه 2 رقمی در اهواز داشته است. این یک رکورد کشوری است.

اینجاست که تفاوت مشاور کنکور واقعی و مشاور کنکور تبلیغاتی مشخص می شود.

 

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با مهندس حسین پور

09170300085

 

 

 

حرف و حدیث در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور در اهواز زیاد است. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری دارد.

 

هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در اهواز هم در مورد روش های برنامه‌ریزی او متعهدند که صحبتی نکنند.

 

در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور مهندس حسین پور بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

 

 

حتما شما هم خاطراتی از گذشته خود در ذهن دارید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق زمان و رنگ و بو و دمای آن فضا در ذهنتان ثبت شده اند. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مهندس حسین پور برای کنکوری های اهواز به کار گرفته می شود.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و به اهواز آورده شده.

در این روش طی 2 مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن شما شدیدا تشنه ثبت اطلاعاتی می شود که شما مطالعه می کنید.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

 

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در اهواز، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

 

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در اهواز روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور اهواز وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی تضمینی است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

 

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در اهواز تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

 

اینکه به برنامه موسسات کنکوری اهواز و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی اهواز دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور اهوازی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور اهواز تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در اهواز فرق دارد.

 

 

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور اهواز که روش های عجیبی دارند

 

گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در اهواز روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب می‌شود و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی اهواز سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور اهواز نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

 

 

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی اهواز سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در اهواز روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در اهواز، برای داوطلبان شهر اهواز و هم چنین سایر شهر های اطراف اهواز، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

 

 

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

 

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور اهواز این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور اهواز در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری اهوازی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

 

 

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در اهواز، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

 همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در اهواز، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

 

 

مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در اهواز نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در اهواز

 

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

 

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان اهواز در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در اهواز پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

 

 

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در اهواز، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در اهواز طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی اهواز از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 

 

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی اهواز، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان اهواز، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در اهواز، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر اهواز، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

 

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست

 


ایمیل : plan4study@yahoo.com

موبایل دستیار مشاور : 09170300085

جزوه خلاصه زیست ” رتبه 12 کنکور”

 

به ایمیلم ارسال شود

نام خود را وارد کنید :

ایمیل خود را وارد کنید :

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید…

© تمامی حقوق مادی و معنوی، تدریس ها و محصولات آموزشی این سایت متعلق به سایت 100test.ir است.

طراحی و بهینه سازی :
سیرن

در اینجا لیستی از بهترین مراکز مشاوره  اهواز و استان خوزستان را بر شما مخاطب وبسایت هوش کالا گرد آورده ایم. لیستی از بهترین مراکز مشاوره در اهواز شامل مراکز مشاوره خانواده ، ازدواج ، کودک ، نوجوان ، اعتیاد و مشاوره تحصیلی اهواز… می باشد. نام روانشناس ، آدرس و شماره پذیرش و فیلد تخصصی هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد.

پیشنهاد ما

حمید سعادت فر ( روان درمانگر )خدمات :مشاوره قبل از ازدواج ، خانواده ، وسواس ، افسرگی و اضطراب ، فوبیا ، سکس تراپی ، تست هوش و…آدرس :خیابان نادری ، جنب پاساژ قیصریه ، مجتمع پزشکی بهاران ، طبقه دوم تلفن پذیرش :۰۹۱۶۵۰۱۸۷۰۲

آدرس :

اهواز – کیانپارس خیابان  ۴ شرقی – مجتمع پزشکی ایران نگینبهترین مشاوره تحصیلی اهواز

ورودی دوم- طبقه پنجم – واحد ۸

تلفن پذیرش :

۰۶۱۱-۳۳۳۸۰۴۸۹

مرکز مشاوره نیکان 

آدرس :

اهواز ، میدان شهید چمران ،بلوار شهید چمران ،مابین خیابان هشتم ونهم جنب پست

تلفن پذیرش :

۰۹۳۵۰۸۴۰۱۵۹

مرکز مهر آوران اهواز

آدرس :

اهواز، خیابان خوانساری بین نادری و کافی ،مجتمع پزشکی مهرگان-طبقه سوم

تلفن پذیرش :

۲۲۳۷۷۲۲ -۰۶۱۱

مرکز مشاوره رایان اهواز

آدرس :

 کیانپارس بین خیابان ۴ و ۵ شرقی مجتمع مهتاب طبقه اول

تلفن پذیرش :

۰۶۱۳۳۹۲۱۲۹۴

تاکنون بخشی از مراکز مشاوره اهواز  را معرفی کردیم. در ادامه نیز مابقی مراکز مشاوره خوب اهواز ، که خدمات مشاوره کودک در اهواز ، نوجوان ، ازدواج ، روان تنی ، طلاق ، تحصیلی و غیره را ارائه می دهند معرفی می کنیم.

اگر شما روانشناس شاغل در خوزستان و اهواز هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در این لیست نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید و مشخصات خود را با دقت وارد نمایید. پس از اعتبار سنجی مشخصات شما در این لیست نمایش داده می شود.

کلینیک روانکاو

خلیل صراف

آدرس :

کیانپارس نبش سوم شرقی مجتمع مرکز پارس

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۱۱۳۶۴۶

کلینیک روانشناسی نوید

مسعود صالحی

آدرس :

خ نادری پاساژ هیوند طبقه اول

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۱۱۸۵۷۵

در ادامه لیست مراکز مشاوره خوزستان به جز اهواز را به همراه آدرس و شماره تلفن معرفی کردیم. این شهرستانها شامل بهبهان ، آبادان ، اندیمشک ، ایذه ،  خرمشهر ، دزفول ، راشیر ، دشت آزاداگان و.. است. اگر بدنیال مشاور خوب در خوزستان هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مرکز مشاوره آبادان ( مهرورزان )

مهری فرخ زاده

بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

آدرس :

آبادان – خ زند مجتمع توسکا طبقه ۴

تلفن پذیرش :

۲۲۳۰۲۲۶ – ۲۲۳۰۱۴۰ ۰۶۳۱

مرکز رها

جهانگیر میرزاوندی

آدرس :

اندیمشک – خ امام حسین خ شهید پناهی مجتمع تجاری شاه آبادی

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۸۱۸۳۶۷۶ – ۰۶۴۲۴۲۲۴۱۴۵

مرکز مشاوره ایذه ( مهرگان )

منصور کاوسیخدمات :

  روان تنی ، بالینی ، خانواده ، ازدواج ، کودک تکنولوژِی

آدرس :

ایذه- خ امام کوچه حسینیه اعظم

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۲۲۵۷۴۸

مرکز مشاوره بهبهان ( راه زندگی )

غلام حسین احمدی

آدرس :

 بهبهان فلکه بید بلند مجتمع پزشکی دکتر یوسفعلیتلفن پذیرش :

۹۱۶۱۷۲۱۲۹۳

با توجه به گستردگی استان خوزستان ادامه لیست مراکز مشاوره خوزستان را در این برگه قرار داده ایم برای مشاهده ادامه لیست اینجا کلیک کنید .

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره اهواز و یا بهترین دکتر روانشناس اهواز  مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس و یا مشاوربا تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز مشاوره اهواز  بهترین مراکز روانشناسی  را که همگی دارای تاییده و مجوز  هستند را ذکر کردیم.

لیست مراکز مشاوره اهواز در بالا شامل لیست بهترین مرکز مشاوره در اهواز و مرکز مشاوره خوب در اهواز است که هنوز در ال تکمیل شدن است. اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در اهواز و یا روانشناس کودک در اهواز و یا مرکز مشاوره خانواده در اهواز هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

نظام روانشناسی 

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی تخصص مشاوره تحصیلی و شغلی 

در عصر جدید مشاغل دیگر ارثی نیستند بلکه پیشرفت سریع دانش و تکنولوژی موجب کثرت مشاغل، تقسیم کار فراوان و جلب استعدادهای مختلف شده است. امروزه برای انجام اکثر کارها، نیاز به تحصیل  دانش و کسب مهارت می‌باشد. از این رو توجه به رابطه تحصیل و شغل اهمیت دارد.از آنجا که تحصیلات دبیرستانی و بالاتر زیرساز اشتغال آتی دانش آموزان و دانشجویان هم خواهند بود، لذا باید برمبنای گزینش های شغلی آینده برنامه ریزی و انتخاب شوند. برای انتخاب راه درست ابتدا باید در مورد آمادگی هایی که ممکن است از نظر فردی و حرفه ای ارزشمند باشند اندیشید و سپس برنامه ریزی و تصمیم گیری کرد.

تعریف مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی جریان یاری دهنده و منظمی است که به دانش آموز در انتخاب مناسب دروس، رشته و مهارت های تحصیلی کمک می‌کند تا سازگاری مطلوب را کسب کند.

تعریف مشاوره شغلی

مشاوره شغلی نوعی دیگر از مشاوره است، که بدان وسیله به فرد کمک می‌شود تا بر اساس شناخت استعدادها، محدودیت ها و نیز امکانات شغلی جامعه بتواند شغل مناسبی را پیدا کند.

رابطه مشاوره شغلی با مشاوره تحصیلی

هر گونه راهنمایی شغلی باید بر مبنای وضع تحصیلی فرد انجام گیرد.

مشاوره تحصیلی پایه و اساس محکمی برای مشاوره شغلی محسوب می‌شود.

چرا انتخاب شغل مناسب و رضایت شغلی از اهمیت خاص برخوردار است؟

فالمن و آرنولد رضایت شغلی را مجموعه گرایش های مثبت افراد نسبت به شغل دانسته و معتقدند وقتی گفته می‌شود یک فرد از شغل خود رضایت بالایی دارد، در حقیقت منظور این است كه وی بطور كلی به میزان زیاد شغل خود را دوست دارد و توانسته است از طریق شغلش نیازهای خویش را تأمین نماید و در نتیجه احساسات مثبتی نسبت به آن دارد.

رضایت شغلی از جمله عوامل مهمی است كه باید در توسعه اقتصادی مورد توجه دقیق قرار گیرد. هر فردی كوشش می‌كند شغلی را انتخاب نماید كه علاوه بر تأمین نیازهای مادی از نظر روانی نیز او را ارضاء نماید، به همین دلیل بررسی خصوصیات فردی افراد ضروری به نظر می‌رسد. در غیر اینصورت به كار گرفتن افراد در مشاغلی كه به آن علاقمند نیستند یا توانایی و استعداد انجام آن را ندارند، علاوه بر كاهش بهره‌ وری و كارایی موجب از دست رفتن نیروی انسانی می‌شود.

اکثر سازمان ها برای رضایت کارکنان تلاش می‌کنند، اما همه به آن دست نیافتند. به همین دلیل برای متخصصان منابع انسانی مهم است که در مورد عواملی که می‌تواند رضایت کارکنان را افزایش دهد، و چگونگی حصول به موفقیت کلی در شرکت، بیشتر بدانند. شکی نیست که کارکنان منبع شماره یک سازمان هستند. نگهداری شادی کارکنان کمک می‌کند که:

گردش مالی کمتر:

گردش مالی کارکنان یکی از بالاترین هزینه های مربوط به بخش منابع انسانی می باشد. رضایت کارکنان کمک می‌کند تا یک محیط بهتر ایجاد شود و با کارآمدی و ارتقا کیفیت کار به نحوی آسان تر در هزینه ها صرفه جویی شود. کارکنان راضی به احتمال کمتری کار خود را ترک می‌کنند.

 بهره وری بالاتر:

صرف نظر از عنوان شغلی و پرداخت حقوق، كاركنانی كه رضایت شغلی دارند، تمایل بیشتر و بهره وری بالاتری دارند.

افزایش سود:

نگهداری کارکنان با ایمنی و رضایت می‌تواند منجر به فروش بیشتر، هزینه های پایین تر و خط مشی قوی تر شود.

وفاداری:

هنگامی که کارکنان احساس می‌کنند که شرکت به بهترین وجه علاقه مند است از کارمندان خود حمایت کند. برای رسیدن به اهداف سخت تر کار می‌کنند. و ممکن است همکاران دیگر را نیز به این امر تشویق کنند.

پیامدهای ناشی از انتخاب نادرست شغل و نارضایتی شغلی:

اهمیت و ضرورت مراجعه به مشاوره تحصیلی شغلی

عواملی كه لزوم راهنمایی و مشاوره شغلی را در عصر حاضر اجتناب ناپذیر می‌كنند بروز دو پدیده توسعه شهر نشینی و پیشرفت تكنولوژی است. شهرنشینی، تنوع و تقسیم مشاغل را باعث شده است و پیشرفت تكنولوژی نقش تخصص را در احراز شغل برجسته كرده است.

افسانه جلیلی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی خوزستان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره اهواز کیانپارس (طراوت)

بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

آدرس:  اهواز – کیانپارس خیابان  ۴ شرقی – مجتمع پزشکی ایران نگین – ورودی دوم – طبقه پنجم – واحد ۸

تلفن: ۰۶۱۱-۳۳۳۸۰۴۸۹

۲٫ مرکز مشاوره نیکان

آدرس: اهواز – میدان شهید چمران – بلوار شهید چمران – ما بین خیابان هشتم ونهم جنب پست

تلفن: ۰۹۳۵۰۸۴۰۱۵۹

۳٫ مرکز مهر آوران اهواز

آدرس: اهواز- خیابان خوانساری – بین نادری و کافی – مجتمع پزشکی مهرگان – طبقه سوم

تلفن: ۲۲۳۷۷۲۲ –۰۶۱۱

۴٫ مرکز مشاوره رایان اهواز

آدرس: کیانپارس – بین خیابان ۴ و ۵ شرقی – مجتمع مهتاب – طبقه اول

تلفن: ۰۶۱۳۳۹۲۱۲۹۴

۵٫ مرکز مشاوره بهبهان ( راه زندگی )

آدرس : بهبهان – فلکه بید بلند – مجتمع پزشکی دکتر یوسفعلی

تلفن : ۹۱۶۱۷۲۱۲۹۳

۶٫ کلینیک روانکاو(خلیل صراف)

آدرس : کیانپارس – نبش سوم شرقی – مجتمع مرکز پارس

تلفن: ۰۹۱۶۳۱۱۳۶۴۶

۷٫ مرکز مشاوره ایذه (مهرگان)

آدرس: ایذه – خیابان امام کوچه حسینیه اعظم

تلفن : ۰۹۱۶۳۲۲۵۷۴۸

۸٫ کلینیک روانشناسی نسیم( مهناز پور لطفی)

آدرس: کوی ملت – خیابان اقبال – بین خیابان ۱ و ۳ – طبقه اول – واحد ۲

تلفن: ۴۴۸۱۳۰۸

۹٫ کلینیک روانشناسی نوید(مسعود صالحی)

آدرس : خیابان نادری – پاساژ هیوند – طبقه اول

تلفن: ۰۹۱۶۳۱۱۸۵۷۵

۱۰٫ کلینیک روانشناسی پردیس

آدرس : خیابان طالقانی – نبش بازار طلافروشان – مجتمع پاسارگاد

تلفن: ۰۹۱۶۱۱۳۵۹۴۵

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

همایش مشاوره ای کنکور اهواز علیرضا افشار همایش بزرگ مشاوره ای کنکور استاد علیرضا افشار در استان خوزستان برگزار میگردد.…

تست های پوششی از منابع قبلی و حتی تست های تکراری گذشته میتون…

۳ سال اخر دبیرستان کارنامه ترم دوم از هر کجا که صادر شده باش…

سلام ترم اول مرخصی نمی دهند . بخصوص که سخت گیری در علوم پزشک…

sاستاد وقتتون بخیر خسته نباشید.استاد وقتی ازمون جمع بندی دار…بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

سلام آیا می شه رف توی رشته ی پرستاری 1سالو مرخصی گرفت و بعد…

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

در پر بازدیدترین سایت استان خوزستان شغلت رو تبلیغ کن …!

بهترین مرکز مشاوره اهواز | لیست مراکز مشاوره اهواز | مرکز مشاوره اهواز کیانپارس | مشاور تحصیلی اهواز | مشاور ازدواج و خانواده اهواز |

در حال بارگزاری

😊از شکیبایی شما سپاسگزاریم😊

مرکز خدمات مشاوره و روان شناختی آرامش در کیانپارس اهواز دکترای تخصصی مشاوره PHD
عضو سازمان نظام مشاوره و روانشناسی
عضو انجمن …بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

مرکز مشاوره به سوی کامیابی اهواز واقع در کوی ملت این مرکز با کادری مجرب از روانشناسان با سابقه خدمات روانشناختی در زمینه های …

مرکز مشاوره دکتر فریبا کلانتری اهواز واقع در کیانپارس دکتر فریبا کلانتری متخصص روانشناسی
عضو هیئت علمی دانشگاه برخی از …

مشاور شما برای رسیدن به هدف ، مرکز مشاوره اهواز راه حل فوری و موثر برای عبور از بحران .. در مشاوره با پیمان روشن ضمیر در بحران …

لادن اوراضی زاده – روان شناس و مشاور
دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی
🔷 طرحواره درمانگر
🔷 درمانگر اختلالات بالینی …

مرکز مشاوره رویش نو اهواز واقع در کیانپارس الهام خرم زاده
شماره نظام پزشکی 3196
عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران
تحت نظارت …

مرکز مشاوره مهرانا اهواز واقع در زیتون کارمندی خدمات تخصصی مرکز مشاوره مهرانا :
🔶 مرکز تخصصی مشاوره و امور روان شناختی …

مرکز مشاوره رویای سبز اهواز در نادری کلینیک تخصصی ، خانواده ، کودک و نوجوان
عضو انجمن سازمان نظام و انجمن روانشناسی …

مرکز مشاوره طلوع امید در کوروش اهواز با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی
خانواده درمانی، اختلالات خواب، اضطراب، افسردگی، …

مرکز مشاوره پردیس اهواز واقع در نادری عضو سازمان نظام روانشناسی ایران
عضو کانون روانشناسان و مشاوران استان …

مرکز تخصصی مشاوره و امور روانشناختی خانواده نیلوفرانه واقع در کیانپارس اهواز تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان …

مطب دکتر سید علی مرعشی پزشک عمومی در زیتون کارمندی اهواز پزشک و متخصص روانشناسی
استادیار گروه روانشناسی بالینی و عضو هیئت …

مرکز مشاوره و خدمات روان شناسی نوای زندگی در کیان آباد اهواز واقع شده است.
(( تحت نظارت سازمان بهزیستی)) …

مرکز مشاوره انتخاب واقع در پادادشهر اهواز
مشاوره : ازدواج، خانوادگی، طلاق، تحصیلی، شغلی، اعتیاد
فیلم درمانی، بازی درمانی، …

مرکز مشاوره درمان فولاد خوزستان واقع در کیانپرس اهواز …

موسسه خدمات مشاوره و کاریابی حضرت فاطمه زهرا (س) اهواز واقع در گلستان مشاوره تخصصی در امور :
شغلی ، کاریابی ، اجتماعی ، …

مرکز مشاوره یاس واقع در نادری اهواز …

سهراب نیکخواه روانشناس بالینی اهواز در کیانپارس روانشناس بالینی و ‌روان درمانگر انجام کلیه خدمات مشاوره و روانشناسی در …

مرکز مشاوره دانشمند در زیتون کارمندی اهواز فردی : افسردگی، وسواس، استرس و …
کودک و نوجوان : رفتاری، یادگیری، و …
خانواده : …

مطب مرکز مشاوره طراوت واقع در کیانپارس اهواز مشاوره کودک
نوجوان
خانواده
با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی استان خوزستان …

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی شفا واقع در کیانپارس اهواز مشاوره تحصیلی ، ازدواج و خانواده
درمان اختلالات روانشناختی ( …

مرکز مشاوره تخصصی کودک بهیاد در کیانپارس اهواز در این مرکز غربالگری و ازریابی رایگان گرفتار درمانی و کار درمانی انجام میشود. …

مطب دکتر محمود چناری متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در نادری اهواز واقع شده است متخصص اعصاب و روان
کلینیک روان پزشکی، روان …

مرکز مشاوره آوای درون اهواز واقع در نادری کلینیک روان شناسی آوای درون
برگزار کننده جلسات مشاوره فردی و گروهی
درمانی و …

مرکز مشاوره تبلور واقع در کیانپارس اهواز
با مجوز رسمی سازمان بهزیستی استان خوزستان
مشاوره خانواده (ازدواج، طلاق، فرزند …

مطب دکتر فرازمند کلانتری متخصص روانشناسی بالینی در نادری اهواز واقع شده است.
ش.ع.ن 5866
نوروفیدبک
بایوفیدبک
ریلکسیشن
مرکز …

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی اداره کل آموزش و پرورش خوزستان واقع در امانیه اهواز ارائه دهنده خدمات روانشناسی، روانپزشکی، …

مرکز مشاوره حس خوب در زیتون کارمندی اهواز مرکز مشاوره حس خوب به مدیریت حسین کمیلی ثانی عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی …

مرکز مشاوره خجسته در نادری اهواز امیدوار هستم که مردم ما توجه کنند به این موضوع که مراجعه به متخصص روان و مشاور در امور مسائل …

مركز مشاوره و خدمات روانشناسی شاهد طلوع در کوی انقلاب اهواز مشاوره فردی (افسردگی، اضطراب، وسواس، و…)، خانوادگی، پیش از …

مرکز مشاوره امید زندگی  واقع در زیتون کارمندی اهواز مرکز مشاوره امید زندگی انجام خدمات در زمینه خانواده، ازدواج، تحصیلی و …

مرکز مشاوره انعکاس در نادری اهواز دارای شماره پروانه :
31278 / 95 / 922
تحت نظارت سازمان بهزیستی استان خوزستان
روان درمانی فردی و …

مرکز مشاوره نگرش واقع در کیانپارس اهواز درمانگر اختلالات روانشناختی
مشاور نوجوان
مشاوره پیش از ازدواج
روابط بین …

مرکز خدمات مشاوره نوید واقع در نادری اهواز برخی خدمات مرکز خدمات مشاوره نوید :
روان درمانی ، خانواده درمانی ، مشاوره ازدواج …

مرکز مشاوره دکتر فاطمه بهداروند در کیانپارس اهواز واقع شده است اولین مرکز تخصصی مشاوره تربیتی و تحصیلی کودک و …

مرکز روانشناسی و روانشناختی آرامیس واقع در گلستان اهواز مشاوره خانواده ازدواج، تحصیل و …
مشکلات عاطفی و روانشناختی
روان …بهترین مشاوره تحصیلی اهواز

ارائه خدمات مددکاری اجتماعی به افراد آسیب دیده
مداخله روانی و اجتماعی در خانواده با روش
case management (team work)
ارائه مشاوره های …

کلینیک روان درمانی روز بهان در زیتون کارمندی اهواز با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی
روان شناس بالینی، عضو سازمان نظام روان …

برای سفارش تبلیغات در سایت کارشما و حضور در صفحه اول گوگل تماس بگیرید:

0916-768-1003

کار شما در اینستاگرام

درباره کار شما

وب سایت کار شما بانک اطلاعات مشاغل اهواز می باشد که در حال حاضر بیش از 15,000 شغل در آن ثبت شده است. در وب سایت کار شما سعی شده تمامی نیاز های مردم اهواز به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. در این جا می توانید اطلاعاتی نظیر لیست کسب و کارهای اهواز به همراه اطلاعات تماس، منوی غذای رستوران ها و فست فود ها و کلیه اطلاعات مربوط به پزشکان متخصص اهواز، اطلاعات گردشگری و … را مشاهده نمایید.      ادامه …

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به وب سایت کار شما است و هر گونه کپی برداری از محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد – 1398

بهترین مشاوره تحصیلی اهواز
بهترین مشاوره تحصیلی اهواز
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *