دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

 
helpkade
دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج
دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج


ط

نویسنده: سرن ساندرا لوی    

مترجم: مهرداد فیروزبخت    

روانشناسی و هنر    

دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

در حال حاضر این کتاب از طاقچه قابل دریافت نیست

«اصول مشاوره پیش از ازدواج» نوشته ساندرا ال. سرن کتاب راهنمایی برای درمانگران و مشاوران ازدواج است. دکتر سِرِن با استفاده از یک رشته آزمونک‌ها و پرسشنامه‌های مخصوص افراد و زوج‌ها، روشی در اختیار مردم می‌گذارد تا در مورد شخصیت‌شان و جور بودن‌شان با یکدیگر بینش پیدا کنند. در این کتاب، حکایت‌ها و راه‌حل‌هایی برای رایج‌ترین ناکامی‌ها و مشکلات زوج‌ها وجود دارد. نکته ارزنده این کتابِ کار آن است که دکتر سِرِن به «هنر مصالحهٔ بزرگوارانه»- یا چنین چیزی- اشاره می‌کند که همانا آداب کنار آمدن با یکدیگر در رابطه است. توجه داشته باشید که این کتاب برای شما درمانگر و مراجعان‌تان است! این کتاب کمک زیادی به شما خواهد کرد.

نسخه
الکترونیک
کتاب مشاوره‌ی پیش از ازدواج
به همراه
هزاران کتاب دیگر از طریق اپلیکیشن رایگان فیدیبو در دسترس است. همین حالا
دانلود کنید

نهاد خانواده یک جزء تاثیرگذار از یک کل را تشکیل می‌دهد. این کل که جامعه نام دارد، سلامت روانی خود را وامدار سلامت روانی تک تک اعضای خود است. هر یک از اعضای جامعه در بستر خانواده رشد پیدا می‌کند. خانواده نیز از یک انتخاب آغاز می‌گردد. با دنبال کردن این زنجیره می‌توان به خوبی به اهمیت نهاد خانواده پی برد. هرچه این نهاد آگاه‌تر باشد، جامعه با ناهنجاری‌های کمتری روبه‌رو می‌گردد. اگرچه این فرضیه تاحدودی ایده‌آل به نظر می‌رسد اما می‌توان با ارائه راهکارهای کاربردی تصمیم‌های اشتباه در شروع این زنجیره را به حداقل رساند. روانشناسان و مشاوران خانواده در مسیر آگاهی بخشی جوانان مسئولیت سنگینی بر عهده دارند. کتاب «مشاوره پیش از ازدواج» بیشتر از آنکه برای زوج‌های جوان نوشته شده باشد، ابزار و راهنمایی برای مشاوران و روانشناسان است. دکتر محسن دهقانی در این کتاب علاوه بر برررسی مسائل چالش برانگیز بین زوجین، یک ساختار مدون برای برگزاری جلسات مشاوره طراحی کرده است.  

شناخت عمیق خود و احساسات کلید ازدواج موفق

شناخت از خود بر پایه عواملی نظیر هیجان‌ها، رفتارها، ویژگی‌های جنسیتی و عوامل اجتماعی شکل گرفته است. این شناخت تاثیر قابل توجهی بر عملکرد شخصی و اجتماعی فرد دارد. زندگی مشترک مجموعه‌ای از انتظارات، فرضیه‌ها، هیجانات و بایدها نبایدها است. هریک از زوجین با بینش و استاندارد مختص به خود وارد زندگی مشترک می‌شود که حاصل تربیت در خانواده، تحصیل در مدرسه و حضور در اجتماع است. افراد با شناخت نقاط ضعف  خود می‌توانند علت بسیاری از رفتارهای هیجانی و نادرست خود را پیدا کنند و در رفع آن بکوشند. آنها از این طریق می‌توانند بیشترین انطباق را با همسر خود پیدا کنند.

یکی از مهم‌ترین مسائلی که می‌تواند ازدواج را تحت تاثیر قرار دهد عدم شناخت احساسات است. بارها پیش آمده است که فردی پس از دوره‌ی کوتاهی آشنایی جمله‌ی «من عاشق او هستم» را به کار می‌برد. روان‌شناس موظف است با دادن آگاهی‌های لازم فرد را متوجه تصمیم‌های هیجانی خود کند و منطق را در کنار احساسات قرار دهد.دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

بخش عمده‌ای از اختلافات بین زوجین برگرفته از انتخاب‌های طبیعی است و انسان‌ها نقشی در به وجود آمدن آن نداشته است. آنها تنها با شناخت عمیق این تفاوت‌ها و سازگاری می‌توانند اختلافات را به حداقل برسانند. اما منظور از تفاوت‌های جنسیتی چیست؟ علاوه بر فیزیک منحصر به فرد، تفاوت‌های زیست شناختی و ساختار مغز باعث بروز رویکردهای متفاوت در دو جنس می‌گردد. تفاوت‌هایی در شنیدن و گفتن، تفکر در نگرش و بروز افکار و هیجانات و رابطه‌ی جنسی همگی از نتایج ساختار متفاوت مغز و زیست شناختی است.

تستوسترون و وازوپرسین، هورمون‌هایی مردانه هست که منجر به بروز رفتارهایی پرخاشگرانه و به دنبال آن دفع خطر احتمالی می‌شود. اگر چه در دوران شکارچی-گردآورنده‌ها، این هورمون نقش قابل تاملی در حفظ قلمرو بازی می‌کرد اما اکنون مانند قبل نیازی به ابراز خشونت نیست و این رفتار باید در مردان کنترل گردد. در مقابل هورمون اوکسی توکسین و استروژن متعلق به زنان است. آنها تحت تاثیر این دو هورمون می‌توانند با کسی که علاقه دارند ارتباط برقرار نمایند. هورمون‌ها بدون آنکه خود بدانیم بخش قابل توجهی از اعمال انسان‌ را کنترل می‌کند. در هنگام مشاوره‌ی پیش از ازدواج، مشاور باید کارکرد هورمون‌ها و تاثیر آن‌ها بر هر یک از اعمال را به درستی برای زوجین توضیح دهد.

ارتباط از سه بخشِ گوینده، شنونده و محتوای پیام تشکیل شده است. برای ایجاد یک ارتباط سالم نیاز است زوجین به کیفیت هر 3 بخش توجه کنند. مشاور باید مهارت‌های گوینده و مهارت‌های شنونده را برای زوجین شرح دهد. در رابطه با مهارت‌های گوینده می‌توان به حذف کلمات «هرگز» و «همیشه» در بین گفت‌وگوها اشاره کرد زیرا بار منفی و سرزنش را به شنونده القا می‎کند. زبان بدن مناسب و تغییر زاویه دید نیز از اصول یک شنونده خوب است.

یک مشاور خوب باید در کنار آموزش مهارت‌های حل مسئله عوامل ایجاد اختلافات را شناسایی کند. دیدگاه‌های متفاوت، عدم مهارت مذاکره، سوءتفاهم  و تفکرلات غیر منطقی می‌تواند اختلافاتی عمیق و حل نشدنی را به وجود بیاورد. در این شرایط زوجین هم اشتیاق خود را برای حل تعارضات از دست می‌دهند. در چنین شرایطی مشاور موظف است راهکارهایی برای حل مشکل ارائه دهد.یکی از این  راهکارها می‌تواند تحلیل الگوهای ارتباطی هریک از زوجین باشد. روانشناس باید الگوهای ناکارآمد بین زوجین را شناسایی کند و الگوی ارتباطی موثر را جایگزین نماید. در این رابطه می‌توان لحن نامناسب و سرعت بالا در حرف زدن را یک الگوی اشتباه دانست. استرس و خشم می‌تواند باعث بی احترامی و واکنش منفی از سمت هریک از زوجین شود. علاوه بر آن سریع صحبت کردن موجب کاهش تمرکز بر محتوا و گیج شدن مخاطب می‌گردد و شرایط را پیچیده‌تر می‌کند.

تجربه نشان داده است اغلب افراد زمانی به مشاور مراجعه می‌کنند که آسیب‌های فراوانی در یک رابطه خورده‌اند و زندگی مشترک آنها در آستانه فروپاشی است. دکتر محسن دهقانی در کتاب «مشاوره پیش از ازدواج » تلاش کرده است تجربیات بالینی و پژوهشی را در قالب کتاب «مشاوره پیش از ازدواج » در اختیار علاقمندان قرار دهد. این کتاب علاوه بر راهنمایی مخاطب عام، مرجع کاملی برای مشاوران و روانشناسانی است که در ابتدای راه روانشناسی قرار دارند.

علت اصلی شکایتهای زوجین ناآشنایی آنها با تفاوت های زیست شناختی و ساختار مغزی در دو جنس است. درصورت آشنایی با تفاوت های جنسیتی و تآثیر آن بر عملکرد هر فرد. زوج می توانند انتظارات واقع بینانه ای از یک دیگر داشته باشند و در تعامل با یک دیگر حداکثر انعطاف را نشان دهند. باید به یاد داشت که برخی از این تفاوت ها غیرقابل تغییرند و زوج باید آن ها را بشناسند و بیذیرند. درحالی که برای تغییر برخی دیگر از این تفاوت‌ها می توانند با یک دیگر توافق کنند و با همکاری یک دیگر آن ها را به حداقل ممکن برسانند. از این رودر این فصل به بررسی این تفاوت ها می پردازیم. این فصل مقدمه ای بر فصل آینده است که در آن به معرفی چند مهارت اساسی برای داشتن ازدواج موفق می پردازيم.

براساس یکی از نظریه های روان شناسی تکاملی به نام «شکارچی – گردآورنده» از ابتدای زندگی بشر هر جنس نقش خاصی را برعهده داشته است. مردان مسئولیت شکار را برعهده داشته اند و زنان مسئولیت گردآوری موادغذایی, مراقبت و تربیت فرزندان. هر فرد برای انجام مسئولیت هایش به ساختارهای مغزی و بیولوژیکی خاصی نیاز داشته است. امروزه هرچند مردان برای تأمین مایحتاج خانواده به شکار نمی روند و اغلب زنان نیز به دنبال گردآوری مواد غذایی از طبیعت نیستند. تفاوت های ساختاری در مغز و عملکرد آن همچنان باقی است که برخی از این تفاوت ها با تمرین و درشرایطی خاص قابل تعدیل و تغییرند. با مثالی ساده و روزمره به معرفی این تفاوت ها می پردازیم، مردان به عنوان شکارچی باید چشمانی دوربین می داشتند تا بتوانند شکار را از فاصله ی دور ببینند و آن را تعقیب کنند. از این روء دامنه ی دید آن ها کم تر از زنان است، درحالیکه در مقایسه با زنان مسافت طولانی تری را می‌بینند. این نمونه‌ای از تفاوت‌های دو جنس در زمینه ی دیدن است.

الیف شافاک

دارن هاردی

سم هورن

لیل لوندز

اروین یالوم

دبرا فاین

فردریک بکمن

شیوا مجیدی، غلامرضا عسگری

استفان‌ کاوی

توماس دبلیو.مک نایت

آلن دوباتن

هاینریش بل

محمدمهدی راجی‌

سهراب یزدانی

خسرو شاکری، مصطفی شعاعیان

سیدعلی میرموسوی

علی رضاقلی

احمد ضابطی جهرمی

علیرضا ملائی توانی

حمید عضدانلو

محمدرضا تاجیک

مهدی فدایی مهربانی

محمد چرم‌شیر

فريدريش هايلر

نام کتاب، نویسنده، مترجم، ناشر یا هر واژه مورد نظرتان را
بنویسید

iOS

اندروید

دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

ویندوز
https://fidibo.com/book/65259

کتاب مورد نظرتان را درخواست کنید تا در صورت امکان آن را به فروشگاه اضافه کنیم.

گیسوم سامانۀ سفارش و پیگیری تهیۀ کتابه. شما سفارش میدین و ما اگر کتاب رو داشتیم یا تونستیم پیدا کنیم، شرایط خرید کتاب رو براتون فراهم می‌کنیم.

برای دانلود قانونی کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

آنچه زوج های جوان درباره یک ازدواج موفق و زندگی زناشویی ایده آل باید بدانند!

یکی از مقوله‌های اساسی که امروزه در علم روان‌شناسی نوین و مشاوره بسیار مورد توجه کارشناسان و مشاوران در تمام دنیا قرار گرفته و می‌گیرد، بحثی با عنوان «مشاوره ازدواج» است.

مقوله‌ای بحث‌برانگیز که تمام افکار، ذهنیات و شالوده‌های اساسی علمی روان‌شناسان، روان‌پزشکان، مددکاران اجتماعی، مشاوران خانواده و به ویژه مشاوران ازدواج را به خود معطوف کرده است!دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

آری، در جوامع امروزی با وجود پیشرفت‌های روزافزون تکنولوژی؛ آدمی در مقوله زندگی شخصی خویش گاهی دچار نوعی سردرگمی و بلاتکلیفی می‌شود! چرا و چگونه باید این فرایند از زندگی خود را به‌درستی به سرانجام خوشایندی برساند؟! آیا می‌توان ازدواجی موفق و پایداری داشت؟!

بنابراین می‌توان چنین نتیجه‌گیری کرد که برای داشتن یک ازدواج موفق و پایدار، برای رسیدن به آرامش درونی و گریز از تنش‌ها، فشارهای روانی، استرس‌های حاکم بر زندگی روزمره و خلاصه برای این‌که بتوانیم به آنچه از یک زندگی مشترک ایده‌آل می‌خواهیم برسیم، به «مشاوره» نیاز داریم!

کتاب حاضر حاصل سال‌ها تجربه علمی، عملی و تجربی در مشاوره ازدواج و خانواده است.
در این کتاب سعی بر آن شده تا با رویکردی ساده و در عین حال علمی و به زبان ساده و شیوا، از ابعاد گوناگون به مقوله ازدواج نگریسته شود.

پیش نگار
بخش اول: آشنایی با مفاهیم اساسی، انگیزه‌ها، ملاک‌ها، اهداف، ارکان اصلی و مباحث عمده در مشاوره ازدواج
فصل 1: تعریف و دلایل ازدواج
فصل2: اهداف، ایده‌ها و انگیزه‌های ازدواج
فصل 3: ملاک‌ها و معیارهای ازدواج
فصل 4: انواع عشق و رابطه آن با ازدواج
فصل 5: مشاوره ازدواج
فصل6: انواع ازدواج
فصل 7: مباحث عمده در عهد و پیمان ازدواج
فصل 8: مشکلات و موانع موجود در فراسوی ازدواج
فصل9: ارکان و عناصر اصلی ازدواج
فصل10: تاثیر روابط زناشویی در ازدواج
فصل11: بهداشت روانی ازدواج
فصل 12: عوامل مهم و موثر در سعادت و کامیابی ازدواج
فصل 13: عوامل و پایه‌‌های اساسی تداوم ازدواج عاشقانه
فصل14: آشنایی با انتظارها، نگرش‌ها و بینشهای پسران و دختران از ازدواج
بخش دوم: آشنایی با پیشنهاد، توصیه‌ها، راهکارها، نشانه‌ها و کلیدهای طلایی برای داشتن یک ازدواج موفق و زندگی زناشویی ایده‌آل
فصل 15: بیست‌وپنج پیشنهاد کاربردی مشاوران برای موفقیت و شادکامی در ازدواج
فصل16: سی اصل اساسی برای داشتن یک زندگی زناشویی پایدار
فصل17: بیست عامل اصلی بازدارنده که باعث عدم شکل گیری ازدواج می‌شوند!
فصل 18: سی پیامد و رهاورد اصلی ازدواج از دیدگاه روان‌شناسان، روان پزشکان و مشاوران ازدواج
فصل 19: هشت قاعده طلایی روان‌شناسی که زنان جوان برای افزایش عشق و علاقه شوهران خود باید بدانند!
فصل 20: هشت قاعده طلایی روان‌شناسی که مردان جوان برای افزایش عشق و علاقه زنان خود باید بدانند!
فصل 21: ده رهنمود طلایی روان‌شناسی برای انتخاب کسی که می‌خواهید با او ازدواج کنید!
فصل 22: هفت بینش طلایی روان‌شناسی برای ازدواج
فصل 23: ده نشانه طلایی ازدواج هوشیارانه
فصل 24: بیست دلیل و ایده اشتباه برای ازدواج!
فصل 25: هشت کلید طلایی برای انتخاب همسر ایده‌آل و مناسب
بخش سوم: آشنایی با شرح حال افرادی که برای مشاوره ازدواج به مشاور مراجعه کرده یا با او مکاتبه داشته‌اند!
پرسش و پاسخ
بخش چهارم: آشنایی با چند پرسش‌نامه درباره عشق و روابط زناشویی همسران قبل و بعد از ازدواج!
کلام پایانی
منابع فارسی
منابع انگلیسی
درباره مولف

برای دانلود کتاب مشاوره ازدواج و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

ارسال کتابراه به دوستان از طریق پیامک یا ایمیل

اشتراک در تلگرام

اشتراک در توییتر

اشتراک در فیسبوک

اشتراک در واتس آپ

اشتراک در لینکداین

اشتراک در گوگل پلاس

کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکی و دانلود کتاب صوتی است که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… کتاب‌هایی پیدا می شود. همچنین در کتابراه هزاران کتاب رایگان نیز قابل دانلود است. اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.


EPUBDownloads-icon

خانه » دانلود رایگان » اساتید » ایرانی » مهدی میر محمد صادقی » کتاب آموزش پیش از ازدواج – مهدی میر محمد صادقی Pdf

ازدواج یکی از مهمترین تصمیمات زندگی است.اما این تصمیم زمانی باید گرفته شود، که اطلاعات و دانسته های ما و تجربه و پختگی ما در برابر بزرگی این تصمیم اندک و ناتمام است.قبل از ازدواج اختیار و قدرت در تصمیم گیری بسیار است و می توان از تشکیل ساختار های مشکل زا دوری کرد.اما پس از ازدواج،هنگامی که ساختارها شکل گرفت تنها می توان کارکرد های مشکل را کاهش دادو به ندرت می توان در ساختارها تغییر ایجاد کرد.

ضرورت آموزش پیش از ازدواج:نهاد خانواده یکی از نهاد های مهم اجتماعی است که با ازدواج شروع می شود.سنگ بنای نهاد خانواده در ازدواج گذاشته می شود.ما در انتخاب خانواده ای که در آن به دنیا آمدیم اختیاری نداشته ایم،اما معمار خانواده آتی خود خواهیم بود.ازدواج موفق،پایه و بنیان عالی برای ایجاد خانواده ی شاد و مستحکم است.دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

پیش زمینه های مورد نیاز پیش از ازدواج: 1-آزمون بینشی برای اثبات کفایت و رشد متناسب بینش فرد در مورد ایجاد یک خانواده.2-گذراندن آزمونی درباره آشنایی با مشکلات و انتظارات ازدواج و قوانین حاکم بر زندگی مشترک.3-گذراندن آزمون عملی در جهت اثبات مهارت های ارتباط مثبت و مهارت های حل تعارض.

آشنایی:فرآیند تبادل اطلاعات و عواطف بین دو نفر از جنس مقابل به منظور تصمیم گیری برای ازدواج است.اولین عنصر محرک برای آشنایی با یک نفر جذابیت اوست.جذابیت در آغاز و گسترش آشنایی زن و مرد تاثیر به سزایی دارد.

نظریه های آشنایی:دو نظریه در این باب وجود دارد:1-همسان همسری 2-ناهمسان همسری

نظریه همسان همسری استوار بر این فرض است که هرچه شباهت ها و همانندی ها بیشتر باشد دو طرف بیشتر مایل به آشنایی با یکدیگر هستند.نظریه ی ناهمسان همسری بیان می کند که ما بیشتر به افرادی علاقمند می شویم که ما را کامل کند.

برای استفاده از بقیه نکات این کتاب پیشنهاد می کنیم این کتاب را دانلود کنید.

 

بله

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

دیدگاه

تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان گلدشت، کوچه گلدشت یکم، پلاک ۱۴

%PDF-1.4
%
1 0 obj
>
endobj
2 0 obj
>
/PageMode /UseNone
/PageLayout /OneColumn
>>
endobj
3 0 obj
>
/Font >
/XObject >
>>
endobj
4 0 obj
>
endobj
5 0 obj
>
endobj
6 0 obj
>
/CIDToGIDMap 86 0 R
>>
endobj
7 0 obj
>
endobj
8 0 obj
>
stream
xڼRJ1*Eb:psl6,(j5aȁo+(Iv=O99@d2eFB*8’t[
ĥJ(WYaOwz/J%/:4 Lu
X#:d37,L)x𜅧p7fcY:NFbD6P)>W,L^M7+l~
hWNhiެL9LsF|(F)bz#(“VKt%[gTt;:
rs&[hլh#ȊiKtP15_

امروز یکشنبه , ۱۶ شهریور , ۱۳۹۹ شما در تک بوک هستید.

بازدید

دانلود کتاب پرسش پاسخ روان شناسی موفقیت ازدواج ، جذب نیمه گمشده و کسب ثروت . کاربران به طور هفتگی می توانند یک سوال در زمینه های زیر ارسال نمایند و جمعه ها پاسخ سوالاتشان ارسال می شود. متن پرسش پاسخ ها به صورت دیالوگ عمومی و غیر رسمی برای ارتباط بهتر با سوال کننده نوشته شده است. این کتاب را سجاد شاهرخی تقدیم وبسایت تک بوک نموده اند .


دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

برچسب ها

مطالب مشابه با این مطلب

دانلود کتاب ۵ گام تا اعتماد به نفس ۱٫۵۰/۵ (۳۰٫۰۰%) ۲ امتیازs فهرست کتاب « ۵ گام تا اعتماد به نفس » : ⇐ اعتماد به نفس چیست ؟ ⇐ اما اعتماد به نفس چیست ؟ ⇐ فاکتورهای مهم در اعتماد به نفس

دانلود کتاب صوتی آموزش ساخت عادت با ریز عادتها ۴٫۵۰/۵ (۹۰٫۰۰%) ۸ امتیازs موفقیت در هر کاری نیازمند ساخت عادتهای مفید آن کار است. وقتی فعالیتهای مورد نیاز آن هدف را به عادت تبدیل کردیم می توانیم بگوییم در آن موفق شده ایم.

فهرست کتاب « نقش خانواده در پیشگیری از انحرافات » :   نقش خانواده در پیشگیری از انحرافات مشخصات کتاب اشاره فهرست مطالب پیشگفتار به جای مقدمه

دانلود کتاب ۵ ضامن موفقیت قبل از شروع کارآفرینی ۲٫۵۰/۵ (۵۰٫۰۰%) ۲ امتیازs تمام کارآفرینان موفق ایران و دنیا یکسری اصول مشخص برای خود داشته اند که ضامن موفقیت شان شده است .

دانلود کتاب ساختمان عزت نفس ۵٫۰۰/۵ (۱۰۰٫۰۰%) ۱ امتیاز عزت نفس بزرگترین ثروت هر انسان برای خلق آرامشی پایدار است . آنچه در کتاب « ساختمان عزت نفس » می خوانیم : √ برگه تقلب √ مقدمه √ عزت نفس چه هست و چه […]

همه‌ ی شما دوست دارید بهترین پدر و مادر دنیا باشید، به خاطر همین تلاش می‌کنید و یاد می‌گیرید و می‌خواهید از روش‌های تربیتی استفاده کنید که هم خودتان آرامش داشته باشید و هم فرزندتان.

كتاب رمان

كتاب اندروید

كتاب پزشكي

دانلود كتاب تاريخي

کتاب اجتماعي سياسي

دانلود كتاب كودكان

كتاب علوم غريبه

كتاب علمي دانشگاهي

دانلود كتاب موفقيت

كتاب تجارت الكترونيك

دانلود كتاب كامپيوتر

آموزش زبان خارجي

كتاب متفرقه

دانلود كتاب مذهبي

دانلود كتاب شعر

دانلود كتاب ادبيات

دانلود كتاب ورزشي

دانلود كتاب هنر

كتاب جغرافيا و نقشه

كتاب بانوان و زيبايي

كتاب نقد و بررسي

فيلمنامه و نمايشنامه

كتاب مديريت

كتاب زبان اصلي

دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج

دانلود كتاب صوتي

كتاب گوشي موبايل

كتاب فلسفه و منطق

كتاب رشته برق

فال حافظ

انجمن

بانک مقاله

شطرنج آنلاین

استخاره با قرآن

تست هوش آنلاین

گروه یاهو تک بوک

تست شخصیت شناسی

داروخانه همراه تینا طب

خرید کتاب

خرید گیفت کارت

چت روم

مهاجرت به کانادا

دانلود آهنگ جدید

دانلود فیلم ایرانی

دانلود آهنگ ایرانی

علوم غریبه

اوج یادگیری

داروخانه آنلاین آرتان

دانلود آهنگ جدید

اقدام پژوهی

دانلود آهنگ جدید

تور لحظه آخری

برای دریافت نرم افزار های مورد نیاز مطالعه کتاب ها با لینک مستقیم بر روی اینجا کلیک کنید.

دانلود کتاب اندروید با من حرف بزن ۳٫۲۹/۵ (۶۵٫۷۱%) ۷ امتیازs محتوای کتاب اندروید « با من حرف بزن » شامل موارد زیر است : √ مقدمه √ غبار غروب √ در انزوای جنایت √ کاروان فریاد √ سلام بر عشق √ با من […]

دانلود کتاب اندروید تحجرگرایی ۳٫۶۰/۵ (۷۲٫۰۰%) ۵ امتیازs فهرست کتاب اندروید تحجرگرایی : مقدمه گفتار اول:ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق(۱) گفتار دوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن باخلاق (۲) گفتار سوم: ماهیت علوم دینی و پیوند آن با اخلاق (۳) […]

دانلود کتاب اندروید محبت زنان و کودکان در سیره پیامبر ۳٫۶۴/۵ (۷۲٫۷۳%) ۱۱ امتیازs خانواده یکی از بنیادی ترین نهادهای اجتماعی است. هر چند خانواده جامعه کوچکی به شمار می آید، ولی از آن جهت که هر جامعه بزرگ از مجموعه خانواده ها فراهم […]

عرفا و بزرگان دین دستورالعمل ها و اذکار مختلفی را پیرامون دعا برای رفع مشکلات و گرفتاری های دنیوی و سلوکی و نیز برآورده شدن حاجت بیان نموده اند که در ادامه بررسی می نماییم.

با رعایت یکسری نکات مهم می‌توان به خوشبختی و رضایت از زندگی دست یافت. در این مطلب موانع دستیابی به این هدف معرفی می‌شوند.

تحقیقات جدید نشان میدهد که با افزایش میزان مصرف میوه و سبزیجات در وعده غذایی خود خطر ابتلا به افسردگی و ذهن بالینی را میتوان کاهش داد.

تمامی حقوق و مطالب سایت برای تک بوک محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.


فید
نقشه سایت


دانلود کتاب با لینک مستقیمDownloads-icon


کتاب pdfDownloads-icon


pdfDownloads-icon


کتاب pdfDownloads-icon

دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج
دانلود رایگان کتاب اصول مشاوره پیش از ازدواج
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *