دکتر روانشناس ایرانی در لندن

 
helpkade
دکتر روانشناس ایرانی در لندن
دکتر روانشناس ایرانی در لندن

ارسال شده توسط: مدیریت سایت

در دکتر روانشناس

اکتبر 8, 2017
۰
1,304 بازدید

Author : Psychological Website

حدود ۱۰۰ هزار ایرانی در انگلستان ساکن هستند که نیمی از آنها در شهر لندن می باشند. لندن (London) بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور انگلستان می باشد. این شهر در کنار رودخانه تیمز قرار دارد و تاریخی دوهزار ساله دارد. لندن یکی از شهرهای مهم تجاری- اداری- مالی- فرهنگی و سیاسی جهان است. جمعیت این شهر حدود ۸،۵۰۰،۰۰۰ نفر می باشد.

پیدا کردن روانشناس در انگلستان و یا لندن و یا هر جای دیگری خارج از کشور ایران برای ایرانیان می‌تواند اندکی چالش‌برانگیز باشد. اما با وجود امکانات نوینی که به‌وجود آمده است، افرادی که در خارج از کشور ساکن هستند نیز می‌توانند همانند ایرانی‌های ساکن ایران از خدمات روانشناختی بهره‌مند شوند. بر طبق آمار بدست آمده حدود ۴۰ هزار مهاجر ایرانی در لندن ساکن هستند که تعداد زیادی از آنها نسل اول مهاجر محسوب می شوند و بنابراین فارسی زبان اول آنها محسوب می شود. بهمین دلیل شاید مراجعه به مشاور انگلیسی زبان نتواند نیاز آنها را مرتفع سازد. زیرا زبان مهمترین وسیله ارتباط با یک مشاور است و بنابراین داشتن یک زبان مشترک که مشاور و مراجع هر دو بر آن تسلط کامل دارند برای انتقال احساسات درونی ضروری می باشد.

از سویی دیگر لندن یکی از شهرهای گران دنیا محسوب می شود و هزینه بالای مشاوره در این شهر بسیاری از ایرانیان را از دریافت کمک از یک متخصص باز می دارد و در نتیجه مجبور هستند با دوستان و بستگان خود مشورت کنند که در بسیاری از موارد ممکن است راهگشا نباشد و این مشورت ممکن است بیش از منطق بر احساسات استوار باشد. بدلیل تفاوت نرخ ارز در سالهای اخیر و همچنین بواسطه پیشرفت تکنولوژی مشاوره با متخصصینی که در ایران ساکن هبستند از لحاظ هزینه مقرون بصرفه تر خواهد بود و بنابراین هزینه بالای مشاوره دیگر نمی تواند مانعی برای ایرانیان ساکن لندن و انگلستان باشد.دکتر روانشناس ایرانی در لندن

اکثر ما می‌دانیم که در هنگام افسردگی و یا اضطراب می‌توان به روانشناس مراجعه کرد، اما شاید کمتر آگاه باشیم که در چه موارد دیگری می‌توان به روانشناس یا رواندرمانگر در انگلستان یا لندن مراجعه نمود. از جمله این موارد می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

اما پیش از آنکه یک روانشناس در انگلستان و یا لندن و یا هر جای دیگری بیابیم، باید ویژگی‌های یک روانشناس خوب را مدنظر داشته باشیم. چه ویژگی‌هایی می‌تواند به ما اطمینان دهد که یک روانشناس مناسب و کارآمد را به طور مثال روانشناس در انگلستان یافته‌ایم. در ادامه به بعضی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

علاوه بر این موارد، به بسیاری موارد دیگر نیز می‌توان اشاره کرد که در حوصله این مقاله نمی‌باشد.

برچسب زده شده با:استانبول استرالیا دبی دکتر روانشناس روانشناس روانپزشک سوئد شیراز لس آنجلس مشاور گرگان

جولای 7, 2020

مارس 31, 2019

اکتبر 5, 2018

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

پیدا کردن یک روانشناس در آنکارا برای ایرانیان با توجه به ویژگی‌های خاص این کشور و تفاوت فرهنگی احتمالاً اندکی دشوار است. تفاوت‌های فرهنگی بین …

برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در لندن یا ایران شما می توانید با مرکز مشاوره مکث به این شکل ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 98351671664+ را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. همراه شما هستیم برا حل کردن مشکلاتی که در قسمت پایین ذکر شده است:

و مشکلاتی دیگر مانند غم، تنهایی، عشق، خیانت، نفرت، اعتماد به نفس و خیانت با ما از طریق تصویری و تلفنی در ارتباط باشید.

مرکز مشاوره مکث زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران (moshaver.behzisti.ir) با داشتن قرار داد با سازمانها و بانکهای مختلف و داشتن بهترین متخصصها در زمینه مشاوره و روانشناسی بهترین گزینه برای شما در کشور ایران می باشد.

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

هزینه برای هر جلسه 1 ساعته 69 دلار آمریکا می باشد.دکتر روانشناس ایرانی در لندن

شماره واتساپ جهت دریافت وقت مشاوره: 98351671664+

نحوره واریز از طریق سایت www.paypal.com به نشانی injamax_canada@yahoo.com می باشد.

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

لازم به ذکر است با توجه به گوناگونی مشکلات و تخصص هر روانشناس در قسمتهای مختلف ابتدا شما با ارزیابگر مرکز مشاوره مکث صحبت کرده و پس از آن به مشاور مورد نظر ارجاع داده خواهید شد.

از دیگر مزایای ارتباط با ما این است که با توجه به اختلاف قیمت در بازار ارز ارتباط شما با درمانگران ایرانی که هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ دانشی بسیار کارآمد تر از روانشناسان هم رده خود در کشورهای دیگر هستند، موقعیت بهتری را برای شما فراهم میکند تا از خدمات مشاوره استفاده کنید.

روانشناس هایی که در ایران زندگی میکنند و یا دوره تخصصشان را در خارج از کشور گذرانده اند، در برخی موارد امتیازاتی متفاوت تری نسبت به روانشناسانی که در خارج مشغول فعالیت هستند دارند.

یکی از مهمترین این امتیازات نگرش دو سویه و جهان بینی متفاوت آنها به روانشناسانی است که فقط در خارج مشغول به فعالیت بوده اند است. از آنجایی که روانشناسی یک علم است اما علمی است که به روان و روحیه نفس هر انسانی مربوط است، از لحاظی میتوانیم بگوییم چون مسئله صرفاً انسان است، فرقی ندارد جهان بینی درمانگر چگونه باشد، اما از جهاتی نیز کاملاً برعکس میتوانیم به همین موضوع بپردازیم که چون مسئله انسان و روان انسان است و روان انسان مدام در حال تغییر و تحول است و این تغییر و تحول به واسطه قرار گرفتن در محیط های مختلف اثر بیشتری نیز دارد، از این رو هر چقدر که روانشناسی تجربه بیشتری داشته باشد از این رو می تواند نگرش و بینش متفاوت تری نیز داشته باشد.

فرض کنید شما علم روانشناسی را با یک مسیر مشخص زندگی می آویزید، دستاورد شما آیا شبیه به دستاورد کسی است که در زندگی خود مدام چالش های مختلف داشته، مسیرهای مختلف را طی کرده و با آدمهای مختلف وقت گذرانده و او نیز علم روانشناسی را آموخته است.

از این رو آنچه در بطن علم روانشناسی و روانشناس بودن وجود دارد به نوعی دنیا دیدگی، تفسیر و معنی کردن زندگی و راه های متفاوت زندگی و درک بهتر از امور زندگی است. زیرا انسان یک ماشین و وسیله ایی مشخص نیست که یک علم بر روی او همان تأثیر درمانی را داشته باشد که بر روی دیگری نیز دارد.

از این رو چون انسان دارای روحیه متغییر و روان قابل تغییر و احوالاتی مختلف است به همان میزان روانشناسی دنیا دیده تر و کسی که درک متفاوتی از زندگی داشته باشد با تلفیق علم و مهارت خود میتواند دستاورد بزرگی در زندگی و راه درمانی برای یک مراجع داشته باشد.

روانشناسانی هستند که در سرتاسر دنیا به واسطه تغییرهای سیاسی و همچنین آموزش های حرفه ایی در مقاطع دکترا مشغول آموزش علم روانشناسی شده اند. در ونکوور و تورنتو از دسته شهرهایی هستند که همانطور که در صنعت پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته، در علم های انسانی نیز مانند روانشناسی پیشرفت بسزایی داشته است.

از این رو مجموعه روانشناسی مکث، به واسطه رشد بیشتر و تمایل مراجعان به برقراری رابطه درمانی با روانشناسان شهرای ونکوور و تورنتو این قابلیت را دارد که مراجعان بتوانند با برقراری رابطه آنلاین از طریق مرکز روانشناسی مکث، با مشاوران روانشناس در این شهرها به درمان آنلاین بپردازند.

مشاورین در شهرهای لندن با برقراری این امکان میتوانند تمام دستاوردهای اولیه درمانی خود را که در کشورهای پیشرفته از لحاظ علمی و بینش انسانی خود به دستاوردهایی با تسریع در عملکرد درمانی (که به واسطه مجموعه روانشناسی مکث) ایجاد شده، درمان های روز را در اختیار مراجعین قرار بدهند.

ایجاد برقراری حتی با فاصله هزاران کیلومتر با روانشناس دلخواهمان که اگر این امکان به وسیله تماس های تلفنی پیش از این و با شماره هایی که از تلویزیون های ماهواره ایی پخش میشده بسیار سخت تر و پر هزینه تر از این بوده که اکنون مشاور روانشناس به واسطه یک مرکز درمانی معتبر (مجموعه روانشناسی مکث) میتوانند ارتباط آنلاین با مراجعه برقرار کنند و به درمان مراجعین بپردازند.

هر چند که در این درمان ها راه بسیار دور است اما به دلیل ارتباط اینترنتی میتوان با محاسبه تغییر زمان در هر دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس و مراجعه کننده در نظر گرفت و دقیقاً در زمان مشخص درمان را آغاز کرد.

مراجع نمیتواند بهانه ناخوداگاه دوری راه، شلوغ بودن مسیر، مسافرت بودن و نرسیدن را که همه و همه دلیل مقاومت در درمان هستند را بیاورد. از این رو مراجع هر جایی که باشد با برقراری ارتباط اینترنتی که امروزه در همه جای جهان امکان پذیر است میتواند درمان را شروع کند و در زمان مشخص به پایان برساند.

در بیشتر موارد از آنجایی که مراجع مستقیم و رو در رو با درمانگر در یک اتاق درمانی قرار ندارد میتواند خودافشایی بیشتر و کارآمد تری نسبت به زمانی داشته باشد که مستقیماً تحت فشار درمانگر در اتاق درمان است. مراجع هر جایی که احساس آرامش میکند میتواند رابطه درمانی را با درمانگر خود آغاز کند و در آن فضا به واسطه درمان آنلاین ارتباط راحت تر وصمیمی تری با درمانگر خود آغاز کند.

تنها و صرفاً مکان مشاوره برای درمانجو متفاوت است که خود از مزیت های مشاوره محسوب میشود، از این رو خود مشاور راهکارهای درمانی خود را که همان راهکارهای درمانی دیگر مشاوران است به کار میبندد. این روزها به قدری مردم با فضای مجازی آشنا و صمیمی هستند که در اکثر موارد مشاوره های آنلاین میتواند احساس بهتری را نیز در درمانجو ایجاد کند. زیرا در فضای همیشگی (اینترنت) قرار دارد و به صحبت در این مکان آشنا است و هدف گذاری ها و بیان مسائل نیز برای او کاملاً آشنا نیز میباشد.

بررسی در این مورد که چه مرکز مشاوره ایی امکان مشاوره آنلاین را برای شما برقرار میکند و شما به واسطه کدام مرکز مشاوره میخواهید به درمان خود به وسیله درمانگری در ایران باشید بسیار مهم است. شما میتوانید این اعتبار را با ورود به خود مرکز مشاوره، آشنایی با آن مرکز و یا فعالیت های مرکز مشاوره در اینترنت و سایت های معتبر این مرکز به دست بیاورید. بنابراین با این شناخت هم میتوانیم مرکز معتبری را در شهر تهران بشناسیم و هم با دیگر فعالیت های این مجموعه آشنا بشویم و هم به ایجاد و برقراری ارتباط با مشاوران در دیگر کشور ها پرداخته باشیم.

ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین یکی از مهمترین و ویژه ترین خدمات مشاوره آنلاین است. زیرا در مشاوره های حضوری صرفاً هفته ایی یک جلسه مراجع میتواند با مشاور خود و نهایتاً دو جلسه ایجاد ارتباط درمانی داشته باشد. اما در مشاوره های آنلاین به دلیل راحت تر بودن فضای مشاوره، در صورت ضرورت مراجع با هماهنگی مختصری میتواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند و از او راهنمایی بگیرد.

مشاوره های آنلاین به دلیل کسر شدن هزینه مسافت و طی کردن مسیر ممکن بسیار کم هزینه تر از مشاوره های حضوری است. مراجع فقط باید هزینه درمان را بپردازد و به دلیل مشاوره آنلاین هزینه های جانبی از او کسر میشود و درمان او با هزینه کمتری امکان پذیر میشود.

مرکز مشاوره مکث، مشاور و روانشناس شما در ونکوور و تورنتو می باشد.

با ما باشید.

لطفا جهت مشاوره در مورد «روانشناس در لندن انگلیس» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

موسسه حقوقی امیر نجات

021-86129208 –

09122888366

021-86129208 –

09122888366

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

روانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن

چگونه روانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن بیابیم؟

ممکن است شما ساکن لندن باشید و به یک روانشناس ایرانی محتاج باشید. در این صورت ما دکتر سپیده شلبیری را به شما پیشنهاد می کنیم

مزیت مشاوره روانشناسی با خانم دکتر شلبیری  شامل موارد زیر استروانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن

1- عدم نیاز مراجعه حضوری به مطب

2- استفاده در منزل در خدمات مشاوره ایشان

3- بازدهی بیش از 90 درصد در بهبود مشکلات روحی و عاطفی
4-کاهش پرداخت هزینه

مشاوره به صورت کاملا تصویری انجام می پذیرید و شما رضایت کامل را خواهبد داشت.

در صورت نیاز به پرداخت حق المشاوره نیز از طریق واتساپ قابل انجام می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

وکیل

وکیل پایه یک دادگستری

نشانی: تهران،سعادت آباد،ابتدای بلوار دریا،پلاک 30،طبقه 4 ،واحد 8

شماره تماس:02186129208

موبایل:09122888366لطفا صبر کنید …

Copyright by positive-thought.net 2016. All rights reserved.

پیاده سازی و سئو توسط: ‘GoGseoلطفا صبر کنید …

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

مشاوره فردی

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

مشاوره ازدواج

آیا بروز اموری همچون ابراز عشق و علاقه در زن و مرد یکسان است؟
زن دوست دارد از وی تمجید شود و نیاز به شنیدن آن دارد ولی عمدتا دوست‌داشتن در بین مردان خیلی به گفتار نمی‌آید و بیشتر در عمل و روابط زناشویی دیده می‌شود.

آیا داشتن افکار مثبت به نحوه تربیت فرد در دوران کودکی‌اش برمی‌گردد؟
داشتن افکار مثبت و منفی عاداتی است که ما از همان ابتدای کودکی می‌آموزیم و والدین ما الگو و سرمشق ما در این مورد هستند.

یادگیری در هر زمینه ای امری عادی تلقی می‌شود. نکته اینجا است که همان انعطاف ذهنی که باعث می‌شود شما در کارهای ساده مهارت پیدا کنید، امکان مثبت اندیشی را به شما می آموزد.

آیا زوج‌ها برای موفقیت در زندگی باید با کمک یکدیگر نگرش خود را نسبت به زندگی مثبت کنند یا هر یک به تنهایی می‌توانند رابطه بین خود و همسر را درجهت مثبت سوق دهند؟

نکات مهم در تربیت ذهن کودک ۱-به کودکت نگو : بر دیوار خط نکش بلکه بگو : بر ورق بنویس ، سپس آن را به دیوار میچسبانیم ۲-نگو : بلندشو و اتاق کثیفت را تمیز و منظم کن بگو : دوست داری با یکدیگر اتاق را مرتب کنیم ، چون میدانم نظم را دوست داری […]

چگونه از زندگی لذت ببریم ؟ پس منتظر تغییرات زیاد در یه روزی که معلوم نیست کی باشه نباشیم ، 40 مورد زیر رو بخونید تایید خواهید کرد. 1-گاهی به تماشای غروب آفتاب بنشینیم. 2- سعی کنیم بیشتر بخندیم. 3- تلاش کنیم کمتر گله کنیم. 4- با تلفن کردن به یک دوست قدیمی، او را […]

چرا بعضی افراد کلام نافذی دارند ؟ این اشخاص در اصل دارای برخی خصوصیات اخلاقی هستند که قدرت مجاب کردن دیگران را به آنها می بخشند و یاعث می شوند که کلامشان تاثیرگذاری بالایی داشته باشد و همین کلام نافذ نیز باعث حرکت آنها به سمت موفقیت می شود.

راهبردهای تشویق و تنبیه و پیامدهای منفی تنبیه چهار راهبرد اصلی برای تغییر رفتار از طریق تشویق و تنبیه وجود دارد که به شرح زیر پیش بینی شده است : ۱) تقویت مثبت: به معنی تشویق یک فرد به خاطر انجام رفتار قابل قبول و پسندیده است. در حقیقت تقویت مثبت یعنی ارایه یک پاداش […]

نام شما (الزامی)

ایمیل (الزامی)

انتخاب تاریخ مشاوره

پیام دلخواه

Copyright by positive-thought.net 2016. All rights reserved.

پیاده سازی و سئو توسط: ‘GoGseo

دکتر حمیدرضا رحمانیان (عضو نظام پزشکی انگلستان به شماره ۶۱۱۷۹۷۱)

روانپزشك و فوق تخصص روانپزشکی پرناتال

 

سوابق علمی

زمینه های مشاوره

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

مسئولیت های علمی و اجرایی

مشاهده رزومه کامل

با دکتر حمیدرضا رحمانیان از زبان ایشان بیشتر آشنا شوید

تماس با سیمیا

ایمیل: COUNSELING@SIMIASERVICE.COM شماره تماس: ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵ پیام رسان تلگرام:@maryamkhazraee پیام رسان واتساپ: 00989302672054

شبکه های اجتماعی سیمیا

درباره سیمیا

اگر از مشاوره روانشناسی آنلاین اطلاعات کمی دارید توصیه می کنیم راهنمای مشاوره های آنلاین روانشناسی را در لینک زیر مشاهده نمایید:


مشاهده رزومه کاملDownloads-icon

خانواده از قدیمی ترین، مهمترین و اساسی ترین نهادهای جامعه بشری است که در تعالیم دینی نیز به آن توجه فراوانی شده است. حال سوال این است که  برای داشتن خانواده ای بهتر و آرامش خاطرباید چه کنیم؟ اگر مشکلات و یا فشار های روانی آرامش را از ما گرفته باید چه کار کنیم؟ به چه کسی مراجعه کنیم؟ در جواب این سوال باید گفت که مراجعه به یک مشاور خوب میتواند بهترین راه حل باشد و بهترین مشاوران در مرکز مشاوره انگلستان آماده خدمت گزاری به ایرانیان عزیز در این کشور می باشند. مرکز مشاوره انگلستان با داشتن نمایندگی های فعال در شهرهای لندن، منچستر، بیرمنگام، کمبریج، شفیلد و نیوکاسل با کادری مجرب و کار آزموده بر این است تا بتواند رضایت خاطر خانواده های عزیز ایرانی را به دست بیاورد.

این مرکز با ارائه خدمات در

و دیگر مراکز مشاوره مشاوره  زمینه را برای زندگی هرچه بهتر شما فراهم می کند.

مشاوره خانواده لندن ، مشاوره خانواده منچستر ، مشاوره خانواده کمبریج ، مشاوره ازدواج لندن ، مشاوره ازدواج منچستر و سایر مراکز در انگلستان همراه همیشگی شما.

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

سلام خانم ۳۰ ساله ای هستم که خیلی زود رنجم و برای کوچکترین مسئله قهر میکنم به نظر خودمم این خیلی بده که زود زود قهر میکنم نمیدونم چطور میتونم با این عادت مبارزه کنم؟

پاسخ

باید تلاش کنید این مشکل را رفع و تحمل و ظرفیت خود را بالا ببرید

از مشاوره روانشناسی استفاده کنید

سلام من مادرم حدود٧ ماه که خیلى عوض شده از وقتى که از سفره نیوزلند اومدیم یعنى وقتى مى خواد غذا درست کنه همه چیز تو غذا مى ریزه هر چى بهش مى گیم باز کار خودشو مى کنه دیگه واقعا غیر قابل تحمل شده تو رو خدا یک راهنماى بفرمایبد با تشکر

خب دوست عزیز باید ریشه اینکارو پیدا کنید …

و بهترین راه اینه که ازدوستانی که همراه مادرتون بوده ان و یا بیشتر باهاشون در ارتباط هست سوال کنید … چون به هرحال این دوستان بیشتر با همدیگر رد و بدل اطلاعات میکنن …

و بهتره در این مورد با ایشون همراه بشید و از مفید بودن این مواد بگید تا شاید به شما اعتماد کنه و حرفی بزنه که بتونید از این طریق ریشه یابی کنید …

پس بهتره تا مدتی با قاعده خودشون بازی کنید تا به راز و رمز کارشون پی ببرید

سلام لطفا شماره تماس و آدرس مرکز مشاوره خانواده در بیرمنگهام انگلستان رو به من بدین هرچی گشتم پیدا نکردم با تشکر

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید.
و در صورت دایر بودن شعبه با هماهنگی مراجعه کنید.

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

سلام لطفاً شماره های تماس شفیلد رو إعلام کنید من هرچی جستجو کردم اصلا پیدا نکردم متاسفانه
ممنون میشم

دوست عزیز شما در محل بهتر میتونید جستجو کنید

خانم من بدون هیچ دلیل منطقی و صرفا به دلیل توهمات و برداشتهای غلط به روابط و آمد و رفتهای من مشکوک است و زندگی را برای من و خودش جهنم کرده است.

البته من مطئن نیستم که دلیل این گیر دادنهای بی جهت او صرفا شگ و گمان باشد ، گاهی فکر میکنم ممکن است اینها بهانه برای رسیدن به هدفی دیگر و جدایی باشد.

چرا که واقعا دلایا شک کردنش مسخره و واهی میباشند.

ما دو بچه داریم و من دیگر برای خود او نگران نیستم بلکه در مورد جدایی نگران آینده فرزندانم هستم.

ما در شهر منچستر بریتانیا زندگی میکنیم آیا در اینجا هیچ مکز مشاوره ای وجود دارد که به ما معرفی کنید.

البته ما مشکل زبان هم داریم لذا نیاز به مترجم داریم.
یا سپاس
سیروس

به هر حال در تمام دنیا از این مسائل وجود دارد و حد و مرزی وجود ندارد و همیشه افراد نگران خیانت طرف مقابل هستند که یا دلیل دارد و یا اصلا بدون دلیل و صرفا ناشی از بیماری روحی باشد .

این دو مساله کاملا متفاوت هستند که بایدتوجه داشته باشید
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
موفق باشید

منبع: com.مرکزمشاوره

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

شما می توانید این پست را به اشتراک بگذارید!

همسر من دست بزن داره برا هر موضوعی منو کتک میزنه دیگه خسته شدم

برو شکایت کن

ajab namardie

چرا اینقدر بعضی از مردا بی رحمن؟

behtarin msohaver vase khanevadaro behem moarfi konid lotfan baram email konid dar surate emkan

سلام لطفا با دفتر مرکزی تماس بگیرید به شما اطلاعات کامل رو میدن

برای شروع مشاوره چیکار باید کرد؟

کافیه زنگ بزنی

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

badesh chekar konim?

مرسی از کمکت

merci az komaket

in moshavere haye kharej az keshvar bara man ye khorde ajiban

چرا عجیبن؟

aslanam ajib nistan shoma ajib mibinid

حالا چرا این مراکز رو خارج از کشور تأسیس کردین؟

be khatere iranihaye moghime kharej az keshvar

دستتون درد نکنه که به فکر اونا هم بودین

dalilesh in ghadr moheme?

shayad moheme dige

سلام خانم ۳۰ ساله ای هستم که خیلی زود رنجم و برای کوچکترین مسئله قهر میکنم به نظر خودمم این خیلی بده که زود زود قهر میکنم نمیدونم چطور میتونم با این عادت مبارزه کنم؟

سلام من مادرم حدود٧ ماه که خیلى عوض شده از وقتى که از سفره نیوزلند اومدیم یعنى وقتى مى خواد غذا درست کنه همه چیز تو غذا مى ریزه هر چى بهش مى گیم باز کار خودشو مى کنه دیگه واقعا غیر قابل تحمل شده تو رو خدا یک راهنماى بفرما یبد با تشکر

خب دوست عزیز باید ریشه اینکارو پیدا کنید …و بهترین راه اینه که ازدوستانی که همراه مادرتون بوده ان و یا بیشتر باهاشون در ارتباط هست سوال کنید … چون به هرحال این دوستان بیشتر با همدیگر رد و بدل اطلاعات میکنن … و بهتره در این مورد با ایشون همراه بشید و از مفید بودن این مواد بگید تا شاید به شما اعتماد کنه و حرفی بزنه که بتونید از این طریق ریشه یابی کنید … پس بهتره تا مدتی با قاعده خودشون بازی کنید تا به راز و رمز کارشون پی ببرید

سلام لطفا شماره تماس و آدرس مرکز مشاوره خانواده در بیرمنگهام انگلستان رو به من بدین هرچی گشتم پیدا نکردم با تشکر

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
و در صورت دایر بودن شعبه با هماهنگی مراجعه کنید

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

سلام لطفاً شماره های تماس شفیلد رو إعلام کنید من هرچی جستجو کردم اصلا پیدا نکردم متاسفانه
ممنون میشم

دوست عزیز شما در محل بهتر میتونید جستجو کنید

سلام
خانم من بدون هیچ دلیل منطقی و صرفا به دلیل توهمات و برداشتهای غلط به روابط و آمد و رفتهای من مشکوک است و زندگی را برای من و خودش جهنم کرده است. البته من مطئن نیستم که دلیل این گیر دادنهای بی جهت او صرفا شگ و گمان باشد ، گاهی فکر میکنم ممکن است اینها بهانه برای رسیدن به هدفی دیگر و جدایی باشد. چرا که واقعا دلایا شک کردنش مسخره و واهی میباشند. ما دو بچه داریم و من دیگر برای خود او نگران نیستم بلکه در مورد جدایی نگران آینده فرزندانم هستم. ما در شهر منچستر بریتانیا زندگی میکنیم آیا در اینجا هیچ مکز مشاوره ای وجود دارد که به ما معرفی کنید. البته ما مشکل زبان هم داریم لذا نیاز به مترجم داریم.
یا سپاس
سیروس

با سلام
دوست عزیز خوب طبیعتا شرایط سختی وجود دارد .و به هر حال در هر مکانی با هر فرهنگی داشتن شک و بدبینی ازاردهنده است منتهی ایا در رفتارهای خودتون دقت کردید مثلا شاید طور ی رفتار کردید بدون اینکه توجهی داشته باشید و همین باعث شک شده است و احتمالا می دانید که زنان ومردان به لحاظ ساختار مغزی متفاوت هستند و ارزیابی های متفاوتی هم از شرایط دارند .مثلا مساله ای که مکن است برای شما کاملا بی اهمیت باشد از نظر ایشون بی توجهی محسوب شود .بهتر است با وجود دو فرزند در مورد این مسائل صحبت شود و بنده نمی توانم قضاوتی داشته باشم شاید احتمال شما هم درست باشد و صرفا بهانه جویی باشد ولی باید دو طرف را دید تا نظر داد در هر شهری فکر می نم روانشناس ایرانی وجودداشته باشد که مشکل زبان هم پیش نیاید امیدوارم پیگیر باشید
به هر حال در تمام دنیا از این مسائل وجود دارد و حد و مرزی وجود ندارد و همیشه افراد نگران خیانت طرف مقابل هستند که یا دلیل دارد و یا اصلا بدون دلیل و صرفا ناشی از بیماری روحی باشد .این دو مساله کاملا متفاوت هستند که بایدتوجه داشته باشید
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
موفق باشید

با درود من خانمی حدود‌۵۰ ساله هستم شوخر هم ۵۶ سالش ی دختر داریم که در رشته پزشکی اینجا مشفول ب تحصیله خودم و‌شوهرم کار میکنیم از نظر مالی خدا رو‌شکر مشکلی نداریم از دیدگاه مردم ما خانواده پر تلاش و‌موفق هستیم ولی این موفقیت بواسطه از دست‌دادن سلامتی من بدست اومده شوهرم با من اصلا سازگار نیست من با حرف و تلاش و خودم اینو‌انجام بدم تا متوجه نتیجه اش بشه در اخر بحث و ناراحتی پیش میرم دیگه بریدم اصلا منطق نداره هر مشکل منطقی رو حتی خیلی کوچیک رو یه جنگ‌و جدل میکشونه
فقط میخواد بگه بخنده همه جیز رو‌ به جوک و‌مسخره بازی میکشونه
تو‌روخدا میگین چکار کنم باش دارم دیوانه میشم همه انگیزه رو از من کرفته

سلام به شما دوست عزیز
قابل درک می باشد که در شرایط روحی مناسبی قرار ندارید.در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند مدت است با این مشکلات مواجهه هستید؟
۲٫ عمده مشکلات شما با همسرتان در چه زمینه هایی می باشد؟
۳٫ واکنش شما در مقابل همسرتان چگونه می باشد؟
۴٫ روابط عاطفی و جنسی شمار ضایت بخش می باشد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرکز مشاوره وابسته به کانون مشاوران ایران می باشد.

ویروس کورونا: براساس دستورالعمل‌های دولت بریتانیا به خاطر شیوع ویروس کورونا تا اطلاع ثانوی جلسات روان‌درمانی فقط بصورت آنلاین و از طریق اسکایپ، فیس‌تایم یا واتس‌اپ برگزار خواهد شد.
من در رشته علوم اجتماعی و روان‌درمانگری تحصیل کرده و دارای دیپلم روان‌درمانگری سیستمی هستم. من همینطور دارای دیپلم پیشرفته روان‌درمانگری زوج‌ها (Couples Therapy) از انستیتوی NAOS لندن و دیپلم روان‌درمانگری روابط جنسی و عاطفی (Psychosexual and Relationship Therapy) هستم.
من سال ها با کودکان، نوجوانان، خانواده های مهاجر و زنان قربانی خشونت خانگی و قربانیان قاچاق انسان کار کرده ام و بیش از ده سال است که در چارچوب سازمان‌های غیرانتفاعی یا بطور خصوصی به ارایه خدمات روان‌درمانگری به خانواده ها، زوج ها و افراد می پردازم.
من دارای گواهی اروپایی روان‌درمانگری (ECP) و عضو انجمن اروپایی روان‌درمانگران (EAP) هستم. من همینطور عضویت انجمن اروپایی مشاوران خانواده یا افتا (EFTA) و انجمن مشاوره و روان‌درمانگری بریتانیا یا بی‌ای‌سی‌پی (BACP)، را دارم. همچنین عضو کالج روان‌درمانی جنسی و رابطه (COSRT) هستم.
من در زمینه مشکلات مربوط به روابط خانوادگی، عاطفی – جنسی زوج ها، خشونت خانگی، جدایی، طلاق، تنظیم رابطه با فرزندان و مهارت های فرزندپروری، افسردگی، اضطراب، عدم اعتماد به نفس، مدیریت خشم، آسیب‌های جنسی، خودآزاری، از دست دادن نزدیکان، استرس و ترس های واهی تجربه دارم.
جلسات تراپی و روان‌درمانی برای ساکنین لندن و حومه به صورت حضوری صورت می گیرد. اما با توجه به گستردگی حضور فارسی زبانان در اقصی نقاط دنیا و عدم دسترسی بسیاری از آنها به روان‌درمانگر فارسی زبان، خدمات روان‌درمانی را از طریق اسکایپ هم ارایه می دهم.
هر جلسه مشاوره پنجاه دقیقه و معمولا هفته ای یک بار است، هرچند بنا به مورد ممکن است فاصله جلسات بیش از یک هفته باشد.
جلسه روان‌درمانی
در صورت نیاز به تراپی، می توانید از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید تا سوالات احتمالی شما را پاسخ دهم و سپس در صورت تمایل جلسات روان‌درمانی را آغاز کنیم.
برای تراپی از طریق اپ‌های ویدیویی مثل فیس‌تایم یا اسکایپ، ابتدا از طریق ایمیل با من تماس بگیرید تا بعد از تعیین وقت و پرداخت هرینه از طریق حساب بانکی در بریتانیا، حساب TransferWise در کشورهای اروپایی، آمریکا و استرالیا یا  در کشورهای دیگر، جلسات روان‌درمانی را شروع کنیم.
کد اخلاقی
من بر اساس کدهای اخلاقی انجمن مشاوره و روان‌درمانگری بریتانیا یا بی ای سی پی و انجمن اروپایی مشاوران خانواده یا افتا کار می کنم.
بر اساس این کدهای اخلاقی همه محتوای جلسات روان‌درمانی و مشاوره چه حضوری و چه از طریق تلفن یا اسکایپ محرمانه تلقی می شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات در هر شرایط توسط روان‌درمانگر و مراجع ممنوع و غیرقانونی است.
حریم خصوصی
من مطابق قانون حفاظت از داده ها ۱۹۹۸ بریتانیا خود را موظف به حفظ اطلاعات شخصی که شما از طریق ایمیل در اختیارم می گذارید می‌دانم. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به بخش Privacy سایت مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر
تلفن
+44 75 2328 4208
ایمیل
counselling@pourabdollah.com
اینستاگرام
shpourabdollah
فیسبوک
facebook.com/shahrzadpourabdollah

Your Name (required)
Your Email (required)
Subject
Your Message

ویروس کورونا: براساس دستورالعمل‌های دولت بریتانیا به خاطر شیوع ویروس کورونا تا اطلاع ثانوی جلسات روان‌درمانی فقط بصورت آنلاین و از طریق اسکایپ، فیس‌تایم یا واتس‌اپ برگزار خواهد شد.

من در رشته علوم اجتماعی و روان‌درمانگری تحصیل کرده و دارای دیپلم روان‌درمانگری سیستمی هستم. من همینطور دارای دیپلم پیشرفته روان‌درمانگری زوج‌ها (Couples Therapy) از انستیتوی NAOS لندن و دیپلم روان‌درمانگری روابط جنسی و عاطفی (Psychosexual and Relationship Therapy) هستم.

من سال ها با کودکان، نوجوانان، خانواده های مهاجر و زنان قربانی خشونت خانگی و قربانیان قاچاق انسان کار کرده ام و بیش از ده سال است که در چارچوب سازمان‌های غیرانتفاعی یا بطور خصوصی به ارایه خدمات روان‌درمانگری به خانواده ها، زوج ها و افراد می پردازم.

من دارای گواهی اروپایی روان‌درمانگری (ECP) و عضو انجمن اروپایی روان‌درمانگران (EAP) هستم. من همینطور عضویت انجمن اروپایی مشاوران خانواده یا افتا (EFTA) و انجمن مشاوره و روان‌درمانگری بریتانیا یا بی‌ای‌سی‌پی (BACP)، را دارم. همچنین عضو کالج روان‌درمانی جنسی و رابطه (COSRT) هستم.دکتر روانشناس ایرانی در لندن

من در زمینه مشکلات مربوط به روابط خانوادگی، عاطفی – جنسی زوج ها، خشونت خانگی، جدایی، طلاق، تنظیم رابطه با فرزندان و مهارت های فرزندپروری، افسردگی، اضطراب، عدم اعتماد به نفس، مدیریت خشم، آسیب‌های جنسی، خودآزاری، از دست دادن نزدیکان، استرس و ترس های واهی تجربه دارم.

جلسات تراپی و روان‌درمانی برای ساکنین لندن و حومه به صورت حضوری صورت می گیرد. اما با توجه به گستردگی حضور فارسی زبانان در اقصی نقاط دنیا و عدم دسترسی بسیاری از آنها به روان‌درمانگر فارسی زبان، خدمات روان‌درمانی را از طریق اسکایپ هم ارایه می دهم.

هر جلسه مشاوره پنجاه دقیقه و معمولا هفته ای یک بار است، هرچند بنا به مورد ممکن است فاصله جلسات بیش از یک هفته باشد.

در صورت نیاز به تراپی، می توانید از طریق تلفن یا ایمیل تماس بگیرید تا سوالات احتمالی شما را پاسخ دهم و سپس در صورت تمایل جلسات روان‌درمانی را آغاز کنیم.

برای تراپی از طریق اپ‌های ویدیویی مثل فیس‌تایم یا اسکایپ، ابتدا از طریق ایمیل با من تماس بگیرید تا بعد از تعیین وقت و پرداخت هرینه از طریق حساب بانکی در بریتانیا، حساب TransferWise در کشورهای اروپایی، آمریکا و استرالیا یا  در کشورهای دیگر، جلسات روان‌درمانی را شروع کنیم.

من بر اساس کدهای اخلاقی انجمن مشاوره و روان‌درمانگری بریتانیا یا بی ای سی پی و انجمن اروپایی مشاوران خانواده یا افتا کار می کنم.

بر اساس این کدهای اخلاقی همه محتوای جلسات روان‌درمانی و مشاوره چه حضوری و چه از طریق تلفن یا اسکایپ محرمانه تلقی می شود. بر همین اساس ضبط و بازنشر و استفاده از محتوای جلسات در هر شرایط توسط روان‌درمانگر و مراجع ممنوع و غیرقانونی است.

من مطابق قانون حفاظت از داده ها ۱۹۹۸ بریتانیا خود را موظف به حفظ اطلاعات شخصی که شما از طریق ایمیل در اختیارم می گذارید می‌دانم. برای اطلاع از جزئیات بیشتر به بخش Privacy سایت مراجعه کنید.

Your Name (required)

Your Email (required)

Subject

Your Message

روانشناس ایرانی در لندن   روانشناس ایرانی در لندن    روانشناس ایرانی در لندن

جهت مشاوره تلفنی با خانم رضوان امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

 

 

 

دکتر روانشناس ایرانی در لندن

روانشناسی خیانت

آیا همسر شما به شما خیانت میکند؟ قسمت آخر

در رفتار روزانه وی تغییرات چشمگیری مشاهده می شود:

همسر متقلب مطمئناً در رفتار روزانه خود تغییراتی ایجاد می کند.

به عنوان مثال ، همسر متقلب اغلب بی تاب به نظر می رسد ، وقتی که مجبور است در خانه بماند تا کارهای اضافی در خانه انجام دهد. و برای اینکه بخواهد با فرد مورد نظر نیز در ارتباط باشد ممکن است اظهار کند که او اخیراً کار اضافه کاری را شروع کرده است و  یا اینکه مجبور است برای صحبت در مورد تجارب تجاری جدید و یا یک جلسه کاری بیرون برود.

اگر او را برای جزئیات بیشتر در مورد کارهایی که او باید در خارج انجام دهد ، را بخواهید جزئی تر بدانید ، ممکن است به ویژه گریزان شود و یا خاص تر شود.

با این حال ، شما به یاد داشته باشید که قبلا او غالباً هیجان زده بود که هر روز با رویدادهایی که برای او اتفاق می افتد را با شما به اشتراک بگذارد.

یا حتی به نظر می رسد که او تا آنجا که ممکن است جزئیات را به شما ارائه داده اما، در نهایت می فهمید که جزئیاتی که توضیحات وی را همراهی می کنند مغایر با هم بودند.

معمولاً تعداد زیادی از همسران متقلب آگاه هستند که یک امر خارج از زناشویی می تواند ضربه مهلکی به ازدواج وارد کند.

با این حال ، آنها می خواهند این ماجرا را حفظ کنند ، و در این ضمن او نیز نمی خواهد طلاق بگیرد و از این رو ممکن است او بتواند قضیه خود را در مقابل همسر دیگر پنهان کند.

به نظر می رسد تغییرات در امور روزمره او بهانه خوبی برای او است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_33”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
چهار
 × 

 = 

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

دکتر روانشناس ایرانی در لندن
دکتر روانشناس ایرانی در لندن
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *