رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

 
helpkade
رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور
رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}

.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}

در این مقاله منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور روانشناسی بالینی کودک و نوجوان سال تحصیلی 96 – 97 را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

برای مشاوره منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

 

 

 

لازم است بدانید متقاضیان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور جهت آمادگی و شرکت در آزمون می بایست دروس ترم اول رشته امتحانی مورد علاقه خود را مطالعه نمایند . داوطلب در این مرحله به عنوان دانش پذیر تلقی شده و در صورت کسب رتبه قبولی در اعلام نتایج ارشد فراگیر پیام نور مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در دانشگاه خواهد بود . سازمان سنجش هر ساله لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور را به همراه منابع آزمون منتشر نموده و در اختیار داوطلبان قرار می دهد . بنابراین داوطلب پس از انتخاب رشته مورد علاقه خود به مطالعه منابع مربوط به آن که در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 درج شده ، می پردازد . یکی از این رشته ها که در گروه آزمایشی علوم انسانی قرار می گیرد رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان است .  از این رو داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 بوده و در زمان ثبت نام ، رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان را به عنوان رشته امتحانی خود انتخاب می کنند ، می بایست برای موفقیت در آزمون ، منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 97 را مطالعه نمایند . در ادامه دروس امتحانی و منابع این رشته را در اختیار داوطلبان قرار می دهیم .

متقاضیانی که در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان را به عنوان رشته امتحانی مورد علاقه خود انتخاب می کنند ، می بایست برای آمادگی آزمون دروس دوره دانش پذیری ( دروس ترم اول ) این رشته را مطالعه نمایند . تعداد واحدهای دروس امتحانی هر رشته در آزمون متفاوت بوده و بین 6 تا 10 واحد متغیر می باشد . بر اساس جداول منتشر شده در دفترچه ثبت نام سال گذشته ، متقاضیان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در می بایست به سواالات مربوط به 6 واحد درسی از دروس دوره ارشد این رشته پاسخ دهند . نام دروس امتحانی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در این آزمون به شرح زیر می باشد :

 

تعداد واحد و دروس امتحانی فوق الذکر بر اساس دفترچه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور سال گذشته می باشد . از این رو به متقاضیان توصیه می کنیم با مطالعه از آخرین تغییرات منابع این رشته مطلع شوند .

در جدول زیر منابع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان فراگیر پیام نور بهمن 96 ارائه شده است . این جدول منابع دروس امتحانی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان را به همراه نام مولف و نام ناشر هر منبع معرفی می کند . با توجه به این که ممکن است این منابع با تغییراتی همراه باشند ، به داوطلبان توصیه می کنیم پس از انتشار دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 آن را به دقت مطالعه نمایند .


 

با توجه به این که دارندگان مدارک کارشناسی و بالاتر بدون توجه به عنوان رشته تحصیلی خود مجاز به رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می باشند ، با مطالعه منابع مذکور فرصت مناسبی خواهند یافت تا در صورت تمایل تحصیلات خود را در این رشته ادامه دهند . البته لازم به ذکر است شرکت در نیز می تواند پلی برای تحصیل در مقطع ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان باشد .
اگر شما نیز جزو علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در این مقطع می باشید می توانید علاقه مندی خود را با تکمیل فرم ثبت نام موجود در اعلام کنید . توجه داشته باشید شرکت در این آزمون نیازمند اطلاعات لازم در خصوص نحوه ثبت نام می باشد که بدین منظور مطالعه مقالات زیر را به داوطلبان توصیه می کنیم .

متقاضیان سایر رشته های امتحانی نیز می توانند با مطالعه مقاله با دروس امتحانی و منابع رشته مورد علاقه خود آشنا شوند .
کارشناسان مرکز با برنامه ریزی دقیق و حساب شده آماده خدمت رسانی به داوطلبان بوده و از طریق سیستم شما را در نحوه مطالعه منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97 یاری می نمایند .

برای مشاوره منابع کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 97

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید
 

تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ از کل کشور
 

تماس با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ از استان تهران

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل


دسترسی سریع

ارتباط با ما

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

PK

این وب سایت هیچ گونه وابستگی به دانشگاه پیام نور ندارد. ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

کلیه حقوق این سایت متعلق به کتابخانه دیجیتالی پیام نور(PNUEB) میباشد.


دانلود لیست ارائه دروسDownloads-icon


دانلود وضعیت منابعDownloads-icon


Downloads-icon

این وب سایت هیچ گونه وابستگی به دانشگاه پیام نور ندارد. ثبت شده در ستاد ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

سلام متاسفانه سوالات ترم های گذشته نوروسایکولوژی ارشد بالینی کودک موجود نیست

باسلام کاربرگرامی. لطفاً کد درس فوق را جهت بررسی ارسال بفرمایید .

سلام من نمونه سوالا رو 2000 خریدم ولی فایلش مشکل داشت اصلا باز نمیشه

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

با سلام کاربرگرامی. مبلغ خرید نمونه سوال درصورت عدم عضویت 1000 تومان می باشد . اطمینان دارید که از pnueb خرید کرده اید ؟ درصورت اطمینان اطلاعات پرداخت خود را ارسال بفرمایید تا بررسی کنیم .

سلام من هم با سیب موافقم اصلا نیست نه با کد نه با منبه نه با اسم کتاباصلا نه نمونه سوال نه خلاصه لطفا اصلاحش کنید وقت تنگ است .ممنون

کاربرگرامی کدها مشکلی ندارند و دقیقا کدهای سربرگ نمونه سوالات که از سوی دانشگاه پیام نور منتشر شده اند می باشند .

نیست نیست هرچی میگردم‌ نمونه سوالات درسا رو پیدا نمیکنم اصلا این درسا تو سایت شما نیست که نیست کدهارو هم حتی وقتی از سایت شما میگیریم برا درس مورد نظر رازم پیدا نمیکنه

با سلام کاربرگرامی. عرض کردم کد ها موجود می باشد نام دروس متفاوت است که علت برای ما نیز مشخص نیست ! شما در هر منبعی از دانشگاه پیام نور اگر این کدها را جستجو بفرمایید با همین نام که در سایت pnueb عنوان شده است موجود است .

من کدهارو وارد میکنم مث کد ۱۲۱۷۲۲۴ درس سازگاری کودک با اموزشگاه پس چرا وقتی وارد میکنم میزنه درس روانسنجی اونم مقطع کارشناسی نه کارشناسی ارشد اخه این دروس مال کارشناسی ارشد هستش چرا ؟؟ ممنونم که سریع پاسخ میدید

با سلام کاربرگرامی. لطفاً به قسمت “منابع و برنامه درسی” رفته و منبع این کد را چک کنید درصورتیکه منبع با کدی که شما در اختیار دارید یکی باشد ، می توانید از نمونه سوالات را دریافت و مطالعه کنید .

سلام اگر امکان دارد نمونه سوالات سازگاری کودک با آموزشگاه تالیف سوسون آقا جان بگلو کد 1217224-پیشرفتهای نوین در روانشناسی تحولی تایف کنت پاپ کد 1217221- نوروسایکولوژی بالینی کودک ونوجوان کد 1217335 -اصول اخلاقی در کار بالینی با کودک و خانواده انها کد – 1217229 از هر درس ۸ تا ده ترم میخواستم که نمونه سوالات رو از ترمهای پیش این درسها بخونم برا ازمون فراگیر اماده بشم .از کجای سایت باید این نمونه سوالات از هردرس رو پیداکنم ؟ممنون از پاسختون

با سلام کاربرگرامی. تمامی کدهای فوق در سایت موجود می باشد . لطفاً کدها را در قسمت “جستجو” وارد نموده و آنها را جستجو نمایید . درمورد کد 1217335 ، این کد به علت جدید بودن هنوز هیچ نمونه سوالی ندارد .

باسلام از زحمات و پاسخگویی به موقع شما متشکرم.حق یارتان

سلام .خسته نباشید به نظر شما برای امتحان در رشته ارشد بالینی کودک و نوجوان نمونه سوالات از هردرسی مثلا از هر درسی ده ترم بخونیم .از سوالات چیزیم میاد یانه ؟ بعد من این سوالات هر درس رو از کجا باید پیدا کنم

با سلام کاربرگرامی. منظور شما آمادگی برای آزمون فراگیر می باشد ؟

با سلام ممنون از پاسخگویی سریع شما اگر امکان دارد نمونه سوالات سازگاری کودک با آموزشگاه تالیف سوسون آقا جان بگلو کد 1217224-پیشرفتهای نوین در روانشناسی تحولی تایف کنت پاپ کد 1217221- نوروسایکولوژی بالینی کودک ونوجوان کد 1217335 -اصول اخلاقی در کار بالینی با کودک و خانواده انها کد – 1217229 ممنون از همکاری شما

با سلام کاربرگرامی. خواهش می کنم . کد دروس را برای تیم آموزشی pnueb ارسال کردیم درصورت تهیه تا پیش از آغاز امتحانات در سایت قرار خواهد گرفت .

با سلام متاسفانه هیچ گونه نمونه سوال یا راهنما حل المسایل در رشته روانشناسی،بالینی کودک و نوجوان یافت نشد .

با سلام کاربرگرامی. این رشته در به تازگی به سایت اضافه شده است . لطفاً کد دروس درخواستی خود را ارسال نمایید تا هرچه سریع تر بررسی و تهیه گردد .

کلیه حقوق این سایت متعلق به کتابخانه دیجیتالی پیام نور(PNUEB) میباشد.


Downloads-icon

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان به ارزیابی، تشخیص، روان درمانی، آموزش و توانبخشی خانواده و کودک بر اساس مبانی روانشناسی رشد و آسیب شناسی می پردازد.

 

 

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان برگرفته از رشته روانشناسی بالینی می باشد. فعالیت اصلی این رشته ارزیابی، تشخیص، روان درمانی، آموزش، توانبخشی خانواده و کودک بر اساس مبانی روانشناسی رشد و آسیب شناسی است.

از دیدگاه تحولات منابع انسانی، کودکان، نوجوانان و خانواده ها اقتصادی ترین موضوع برای انواع سرمایه گذاری های آموزشی، درمانی و پیشگیری هستند. بنابراین فراهم کردن یک فرآیند به منظور رشدی سالم در حیطه های شناختی، رفتاری، خلقی، بیولوژیک در طول نسل ها ضرورت و اهمیت ایجاد این رشته را نشان می دهد.

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

مشکلات کودکان و نوجوانان متاسفانه آمار رو به رشدی در جامعه دارد. آمارها نشان می دهد که مشکلات کودکان و نوجوانان بازتابی از مشکلات خانوادگی، اجتماعی، آموزشی و فرهنگی جامعه است. این مسئله لزوم توجه به غربالگری جهت شناسایی زودرس این مشکلات و مداخله و پیشگیری را ضروری می سازد.

روانشناسان کودک باید ضمن توجه به این موضوع توجه خاصی هم به فضای فرهنگی و تربیتی کودکان، نوجوانان و خانواده هایشان داشته باشند.

 دانشجویان این دوره ضمن انجام پژوهش های علمی، با استفاده از اصول روان شناختی و با توجه به نیازهای فرهنگی اجتماعی جامعه به ارزیابی کارکردهای روانی، ذهنی و اجتماعی کودکان و نوجوانان می پردازند. آن ها پس از ارزیابی راه های پیشگیرانه، مشاوره و درمان های روانشناختی را به مخاطبان ارائه می دهند.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

 

هدف کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، تربیت نیروی انسانی آگاه به مسائل علمی روز، توانمند، مسئولیت پذیر و حساس به سلامت افراد و جامعه در حیطه روانشناسی بالینی کودک و نوجوان می باشد. متخصصان این رشته مهارت های حرفه ای خود را در زمینه های مداخلات روانشناختی، آموزشی، پژوهشی، مدیریتی و … در اختیار جامعه قرار دهند.

از جمله اهدافی که در تدوین این دوره آموزشی در نظر گرفته شده و امید به تحقق آنها داریم عبارتند از:

 

دانش آموختگان این رشته در نقش های آموزشی، پژوهشی، تشخیصی- درمان روانشناختی، مشاوره ای، پیشگیری و مدیریتی در جامعه ایفای نقش می نمایند.

وظایف حرفه ای دانش آموختگان به ترتیب هر نقش به شرح زیر است:

در نقش آموزشی:

 

در نقش پژوهشی:

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

در نقش مشاوره ای:

در نقش تشخیصی- درمان روانشناختی:

 

در نقش پیشگیری:

 

در نقش مدیریتی:

 

بازار کار فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در مراکز روانپزشکی کودک و نوجوان، مراکز مشاوره روانی کودک و نوجوان، مراکز درمانی مرتبط با کودک و نوجوان، مراکز بهزیستی و کانون های اصلاح و تربیت و مراکز خدمات روانشناختی کودک و نوجوان آموزش و پرورش می باشد.

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

 

توانمندی های عمومی مورد انتظار برای دانش آموختگان این مقطع عبارتند از:

 

توانمندی های اختصاصی مورد انتظار برای دانش آموختگان این مقطع عبارتند از:

 

انتخاب بهترین منابع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، با توجه به شرایط و زمان داوطلبان، یکی از مهم ترین بخش های آمادگی برای آزمون کارشناسی ارشد است.

مشاوران 3 گام بر اساس هدف، شرایط و مدت زمان مطالعه داوطلب مناسب ترین منابع را معرفی می نمایند. برای اطلاع از منابع در پنل مشاوره و برنامه ریزی ما ثبت نام نمایید.

 

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

دارندگان مدرک کارشناسی در رشته روانشناسی ( با گرایش های عمومی، رشد، شخصیت)، روانشناسی بالینی، روانشناسی کودکان استثنایی می توانند در آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان شرکت کنند.

دانشگاه های پذیرنده کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

در مقطع کارشناسی ارشد این رشته فقط دانشگاه علوم زیستی و توانبخشی پذیرش دارد.

ظرفیت پذیرش کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در سال 98 مطابق جدول زیر می باشد:

 

دانشگاه

عادی

شهریه پرداز

روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

4

2

دروس و ضرایب آزمون کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان مطابق جدول زیر است:

 

ضریب

نام درس

3

(روانشناسی بالینی (شامل روانشناسی بالینی، نابهنجاری، آسیب شناسی، ارزیابی روانشناختی

2

نظریه های شخصیت و روان درمانی

2

روانشناسی عمومی و رشد

1.5

کلیات روانپزشکی و روانشناسی فیزیولوژیک

1.5

آمار و روش تحقیق

2

زبان عمومی

 

تعداد کل واحدهای دوره کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان 32 واحد به شرح زیر می باشد.

 

تعداد واحدها

نام درس

27

دروس اختصاصی اجباری

1

دروس اختصاصی اختیاری

4

پایان نامه

32

جمع واحدها

 

چارت درسی کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان در دروس کمبود یا جبرانی، دروس اختصاصی اجباری و دروس اختصاصی اختیاری مطابق جداول زیر می باشد:

دانشجو موظف است با تشخیص گروه آموزشی و تایید شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه تمامی و یا تعدادی از دروس کمبود یا جبرانی را، مطابق جدول زیر بگذراند:

 

تعداد واحدها

نام درس

1

سیستم های اطلاع رسانی پزشکی

2

متون روانشناسی بالینی کودک به زبان انگلیسی

3

آمار و روش تحقیق پیشرفته 1

3

(ابعاد زیستی، اجتماعی و روانش ناختی رفتار (روانشناسی فیزیولوژیک

2

روانشناسی تحولی

2

روانشناسی مرضی – تحولی

1

اصول اخلاق حرفه ای در روانشناسی بالینی کودک

1

مشاهدات بالینی

15

جمع واحدها

 

عضویت در کانال مشاوره و برنامه ریزی ارشد بهداشت

 

دروس اختصاصی اجباری کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان مطابق جدول زیر است:

 

تعداد واحدها

نام درس

2

روانشناسی رشد و آسیب شناسی تحولی کودک

2

اصول و فنون مصاحبه و تشخیص بالینی اختلالات کودک و نوجوان

2

ارزیابی شناختی- رفتاری و هوش کودک و نوجوان

2

نوروسایکولوژِی کودکان و نوجوانان

2

آمار و روش تحقیق پیشرفته 2

2

تشخیص و درمان اختلالات شایع روان شناختی دوران کودکی و نوجوانی 1

2

تشخیص و درمان اختلالات شایع روان شناختی دوران کودکی و نوجوانی 2

1

حقوق کودک

3

درمان های شناختی رفتاری مبتنی بر شواهد کودک و نوجوان

1

بازی درمانی

2

خانواده درمانی و گروه درمانی

1

بهداشت روان و خود مراقبتی کودک و نوجوان

1

(آموزش مدیریت مشکلات رفتاری در کودکان و نوجوانان (فرزند پروری

4

کارورزی

4

پایان نامه

31

جمع واحدها

 

دروس اختصاصی اختیاری کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان مطابق جدول زیر است:

 

تعداد واحدها

نام درس

1

مداخلات روان شناختی در ضربه روانی در کودکان و نوجوانان

1

سازگاری کودک با آموزشگاه و نقش موسسات

1

ناسازگاری های دوران کودکی و نوجوانی

1

بلوغ و تغییرات ناشی از آن

1

مداخلات روان شناختی در کودکان طلاق و خانواده های آشفته

1

تشخیص و درمان اختلالات یادگیری

1

بزهکاری کودکان و نوجوانان

1

بزه دیدگی کودکان و نوجوانان با تاکید بر مداخلات روانی- اجتماعی

8

جمع واحدها

 

دانشجو باید 1 واحد از دروس جدول فوق را متناسب با موضوع پایان نامه مورد نظر بگذراند.


zeinab‏ – 99/3/10

سلام وقت بخیر آیا با لیسانس مشاوره میشه روانشناسی کودک وزارت بهداشت شرکت کرد ؟یا وزارت علوم؟

محمد مقدم درخشان‏ – 99/3/10

برای ارشد وزارت علوم میتونید شرکت کنید ولی برای ارشد بهداشت روانشناسی بالینی کودک و نوجوان مدرک مشاوره مورد تایید نیست 


فاتحی‏ – 98/12/26

سلام. ببخشید من کارشناسیم علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی هست. میتونم تو آزمون ارشد روانشناسی کودک و نوجوان شرکت کنم؟


زهرا خ‏ – 98/12/22

سلام ایا نمیشود با لیسانس رشته دیگر در ارشد رشته روانشناسی بالینی شرکت کرد.لطفا من را راهنمایی کنیدوایا برای کار با بچه های اوتیسم باید همین رشته را خواند


سمیه سلامت‏ – 98/12/10

سلام من نقاشی خوندم – نمیتونم ارشد تو این رشته شرکت کنم؟


Zahra pashaei‏ – 98/12/3

سلام بالینی کودک و نوجوان فقط و فقط در حیطه کردن و نوجوان فعالیت داره ؟؟کودکان استثنایی ک جز اش نیست؟


زهرا‏ – 98/11/30

سلام من علوم تربیتی خوندم امکان شرکت در ارشد روانشناسی دارم؟


کمال بلوچ لاشاری‏ – 98/7/15

کدام دانشگاه در حال آموزش این رشته ها میباشند


Soveil‏ – 98/7/6

سلام خسته نباشید کدام دانشگاه در تهران در حال تدریس این رشته به دانشجوها میباشد در حال حاظر ؟


فائزه‏ – 98/6/24

سلام ببخشید بالینی کودک و نوجوان مقطع دکتری نداره؟


نسترن روستایی‏ – 98/6/16

سلام..ببخشید برای انتخاب این رشته در کارشناسی ارشد حتما باید کارشناسی روانشناسی گذرونده باشیم یا میتونیم از یه رشته دیگه وارد این رشته در مقطع کارشناسی ارشد شد؟؟؟


خانم حسن زاده‏ – 98/6/16

سلام وقت بخیر اگر بخواید ارشد روانشناسی وزارت بهداشت و شرکت کنید باید حتما لیسانس شما روانشناسی باشه .

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.

خواهشمند است سوالات خود را در قسمت
اتاق فکر این رشته
مطرح نمایید


داوطلب هم اکنون در 3گام هستند !

اخبار تخصصی مورد نظرتان شامل:

ثبت نام، اعلام نتایج و آزمونهای داخلی دانشکاه ها را رایگان دریافت نمایید.


Copyright © 2020 AtiTech. All Rights Reserved.

نام درس ها و منابع آزمون اختصاصی و عمومی رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور: سازگاری کودک با آموزشگاه (سازگاری کودک با آموزشگاه)، پیشرفت های نوین در روانشناسی تحولی (روانشناسی رشد (نظریه ها پژوهش ها و آزمون ها)، اصول اخلاقی در کار بالینی با کودکان و خانواده آن ها (اخلاق در روان درمانی و مشاوره)، نوروسایکولوژی بالینی کودک و نوجوان (مبانی نوروسایکولوژی انسان (جلد دوم)) (جزوه درسی، نکات کلیدی، نمونه سوال، پاسخنامه کتاب).

رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان ارشد فراگیر پیام نور شامل 4 درس می باشد که نام تک تک آن ها به همراه منبع و یا منابع موردنیاز برای هر درس در ابتدای همین صفحه بیان گردیده است. در متن زیر نیز نام کلیه دروس و منابع به همراه نام نویسندگان و ناشران هر منبع برای داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور لیست شده است.- درس سازگاری کودک با آموزشگاه: کتاب سازگاری کودک با آموزشگاه؛ نوشته سوسن آقاجان بگلو، حمید کمرزرین، انتشارات ورجاوند.- درس پیشرفت های نوین در روانشناسی تحولی: کتاب روانشناسی رشد (نظریه ها پژوهش ها و آزمون ها)، نوشته مهناز علی اکبری دهکردی، انتشارات دانشگاه پیام نور.- درس اصول اخلاقی در کار بالینی با کودکان و خانواده آن ها: کتاب اخلاق در روان درمانی و مشاوره؛ نوشته کنت پاپ، ملبا اسکونز، کیانوش زهراکار و همکاران، انتشارات ارسباران.- درس نوروسایکولوژی بالینی کودک و نوجوان: کتاب مبانی نوروسایکولوژی انسان (جلد دوم)؛ نوشته برایان کولب، یان ک، ویشاو، احمدعلی پور، مژگان آگاه، عبدالرضا منصوری راد، عطاء اله محمدی، انتشارات ارجمند.

تماس از ساعت 8 الی 24        9099071611

 

منو

معرفی رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان-مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

 

سامانه صدای مشاور تحصیلی

مشاوره دهنده تخصصی ثبت نام پیام نور

برای تماس با مشاورین  از تلفن ثابت با شماره  9099071611  تماس حاصل فرمایید. 

تماس از ساعت 8 صبح تا 12 شب 

حتي ايام تعطيل

 

معرفی رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان

معرفی واحدهای رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان

معرفی دروس رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان

معرفی پایان نامه رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان

روان شناسی بالینی کودک و نوجوان از سال 84 به مجموعه روان شناسی افزوده شد. این رشته مشابه رشته روان شناسی بالینی است با این تفاوت که روان شناسی بالینی کودک و نوجوان، با اختلالات دوران کودکی و نوجوانی سروکار دارد.

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره رشته روان شناسی بالینی کودک و نوجوان با سامانه صدای مشاور به شماره  9099071611  با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید

تماس از تلفن ثابت سراسر ایران بدون گرفتن کد : 9099071611

تماس با خط همراه اول 99225595

پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب (حتی ایام تعطیل) 

 

 

کلیه حقوق سایت محفوظ می باشد.

 

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید

سامانه ثبت نام آموزش عالی فراگیر پیام نور – ارائه کتاب‌ها و جزوات درسی – کلاس‌های الکترونیکی در سراسر کشور – کلاس‌های حضوری و رفع اشکال

پورتال ثبت نام آموزش عالی فراگیر پیام نور ساختمان اداری: تهران، خیابان ولیعصر (عج)،‌ پائین‌تر از میدان ولیعصر، کوچه مینو، ساختمان پژوهش استان البرز: کرج، ملاصدرای غربی، نرسیده به نبوت، ساختمان فراگیر پیام نور

سامانه پیام کوتاه: 21000250000 پایگاه اینترنتی: www.faragir.net روابط عمومی: 02128426757 کانالهای ارتباطی: faragirpayamenoor@اگر شما فردی متفکر، مستقل و آرمانگرا هستید؛


اگر به تصمیمات خود اطمینان دارید؛

اگر از درون خود انگیزه می گیرد و در دنیایی از ایده ها به سر می برید؛
اگر شخصیتی پیچیده دارید که شناخت شما به آسانی ممکن نیست؛
و اگر علاقه ای به اختلاف نداشته و تمایل به رسیدن به توافق با دیگران دارید؛
 

معرفی رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، دانشگاه های پذیرنده و مشاغل و بازار کار کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان و معرفی سایر رشته ها و گرایش ها در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری روانشناسی

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور

روان شناسی بالینی کودک و نوجوان از سال 84 به مجموعه روان شناسی افزوده شد. این رشته مشابه رشته روان شناسی بالینی است با این تفاوت که روان شناسی بالینی کودک و نوجوان، با اختلالات دوران کودکی و نوجوانی سروکار دارد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر متقاضیان انتخاب رشته کنکور و نیز افرادی که در بازار کار و کاریابی به دنبال آینده شغلی بهتری هستند، اطلاعات بیشتری شامل: دانشگاه های دارای رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان، معرفی رشته های ارشد و دکتری روانشناسی (به منظور ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر آموزش عالی) و معرفی فرصت شغلی و بازارکار این رشته ارایه می شود.
 

دانلود آخرین نسخه برنامه درسی (سرفصل) و تعداد واحدهای کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی کودک و نوجوان (158KB)
(بر اساس آخرین تغییرات سرفصل دروس وزارت علوم)


دانشگاههایی که در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پذیرش دانشجو دارند
بر اساس دفترچه انتخاب رشته ارشد 95


دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد


دانشگاه تبریز


دانشگاه شهید بهشتی


 

                          
دانشگاههایی که در رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پذیرش دانشجو دارند
بر اساس دفترچه انتخاب رشته ارشد 94


دانشگاه غیر انتفاعی علم و هنر یزد


دانشگاه تبریز


دانشگاه شهید بهشتی


 


روانشناسی بالینی


روانشناسی خانواده درمانی


روانشناسی صنعتی و سازمانی


روانشناسی عمومی


سنجش و اندازه گیری


روانشناسی اسلامی


روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی


روان شناسی تربیتی


مشاوره در 4 گرایش


روان شناسی و آموزش کودکان استثنایی


روان شناسی اجتماعی


روان شناسی صنعتی و سازمانی


سایبرسایکولوژی


پداگوژیک


روانشناسی تربیتی


روانشناسی بالینی


سنجش و اندازه گیری


روانشناسی سلامت


روانشناسی (بدون گرایش)

همچنین مشاغل زیر، ظرفیت جذب افراد مختلف از تخصص های گوناگون را دارا می باشند. در این مشاغل، هر فرد علاوه بر تسلط بر مهارت های مربوط به آن شغل، لازم است به فراخور صنعت و نوع کسب و کاری که در آن مشغول به کار است، دارای دانش تخصصی مربوطه نیز باشد:           


 


Downloads-icon

رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور
رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان پیام نور
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *