روانشناسان استان بوشهر

 
helpkade
روانشناسان استان بوشهر
روانشناسان استان بوشهر

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:روانشناسان استان بوشهر

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر علی پاکیزه 

حسین اسدی راد 

آزیتا گلستانیان 

فریده السادات حسینی 

مریم رضایی مقدم 

عباس رحیمی 

علی کمال جو 

ستاره مهنایی 

راضیه خرم آبادی 

یوسف دهقانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشکل در عملکرد سیستم


بازگشت به صفحه اصلی

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره بوشهر ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در بوشهر هستید از لیست زیر استفاده کنید.

محل تبلیغ کلینیک شما!

برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵ تماس بگیرید.

مرکز مشاوره مهر ایران

روانشناس : ابراهیم سلیمانی

روانشناسان استان بوشهر

آدرس :

خیابان امام خمینی (سنگی) – کوچه کنار استانداری – کنار زبانسرای دخترانه

تلفن پذیرش :

۳۳۵۳۳۵۹۲

آرامش

آدرس :

ميدان بهمني – جنب صندوق قرض الحسنه مهر

تلفن پذیرش :

۴۵۵۴۲۳۵

مرکز روانشناسی مهر اندیش

آدرس :

خیابان سنگی روبروی خیابان یادگار امام

تلفن پذیرش :

۳۳۵۳۶۸۷۵

رویش

آدرس :

خیابان سنگی، روبروی استانداری، بوستان ۵

تلفن پذیرش :

۰۹۱۷۹۷۱۰۹۱۱

نیلوفر

آدرس :

خیابان سنگی، ساختمان پارسیا

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۶۲۹۹۳

موسسه مهر خانواده

روانشناس : فاطمه زارعی

آدرس :

خیابان سنگی، روبروی استانداری

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۳۳۲۵۱

در ادامه نیز مابقی اسامی روانشناسان بوشهر را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از بهترین مراکز مشاوره بوشهر می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس کودک شاغل در استان بوشهر هستید و یا در دیگر زمینه ها شاغل هستید و هنوز نام خود را درلیست نیم بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب ، مشخصات خود را وارد و منتظر تایید بمانید.

روانشناسی تخصصی راد

روانشناس : دکتر حسین اسدی

آدرس :

روانشناسان استان بوشهر

 خیابان امام خمینی، روبروی یادگار امام، جنب بانک مسکن،

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۳۳۲۵۱

روزبه

آدرس :

خیابان شهيد عاشوري- ابتداي كوچه درمانگاه خیبر

تلفن پذیرش :

۳۵۳۵۳۷۲

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره بوشهر و یا بهترین دکتر روانشناس بوشهر مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در بوشهر و یا روانشناس کودک در بوشهر و هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین می توانید مراکز مشاوره تهران ، ،روانشناسان کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

منبع :

سازمان نظام روانشناسی 

آخرین تغییرات : شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشته باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

حتماً بخوانید: مشخصات یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

در استان بوشهر شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنان داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر را در اختیار کاربران قرار داده ایم تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.روانشناسان استان بوشهر

بسیار مهم: هدف مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از ارائه آدرس و تلفن مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر، صرفاً سهولت و دسترسی بهتر هموطنان به مراکز مشاوره می باشد. لذا مرکز مشاوره صدای رهیاب هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت مشاوره یا آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر ندارد.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر تقدیم می گردد:

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – آرامش: میدان بهمنی – جنب صندوق قرض الحسنه مهر شماره تماس: ۰۷۷۱-۴۵۵۴۲۳۵

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – روزبه: خ شهید عاشوری- ابتدای کوچه درمانگاه خیبر شماره تماس: ۰۷۷۱-۳۵۳۵۳۷۲

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – مهر اندیش: خ امام (ره ) –روبروی خ یادگار امام شماره تماس: ۰۷۷۱-۳۵۳۶۸۷۵

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – بهاران: – شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – مهر آفرین: میدان امام – کنار بانک صنعت و معدن شماره تماس: ۰۷۷۱-۵۵۵۷۳۹۷

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – رشد: – شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – ایران: شروع بکار نکرده است شماره تماس: شروع بکار نکرده است

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر – روان پویا: خیابان عشوری- نبش کوچه بهارستان ۲۹ شماره تماس: ۰۷۷۱-۲۵۲۶۸۱۵

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی دشتستان – نبوت: برازجان – خیابان شهید چمران شماره تماس: ۹۱۷۳۷۷۸۳۱۱

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی دشتستان – آفتاب آرامش: برازجان – خیابان شریعتی – ابتدای خیابان ماحوزی سمت راست – درب دوم شماره تماس: ۹۱۷۳۷۳۳۱۰۶

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی بوشهر برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره روانشناسی آرامش

روانشناسان استان بوشهر

آدرس: بوشهر-میدان بهمنی – جنب صندوق قرض الحسنه مهر

تلفن: ۰۷۷۱-۴۵۵۴۲۳۵

۲٫ مرکز مشاوره روانشناسی روزبه

آدرس: بوشهر – خیابان شهید عاشوری – ابتدای کوچه درمانگاه خیبر

تلفن: ۰۷۷۱-۳۵۳۵۳۷۲

۳٫ مرکز مشاوره روانشناسی مهر اندیش

آدرس: بوشهر – خیابان امام (ره ) – روبروی خیابان یادگار امام

تلفن: ۰۷۷۱-۳۵۳۶۸۷۵

۴٫ مرکز مشاوره روانشناسی مهر آفرین

آدرس: بوشهر – میدان امام – کنار بانک صنعت و معدن

تلفن: ۰۷۷۱-۵۵۵۷۳۹۷

۵٫ مرکز مشاوره روانشناسی روان پویا

آدرس: بوشهر – خیابان عشوری- نبش کوچه بهارستان ۲۹

تلفن: ۰۷۷۱-۲۵۲۶۸۱۵

۶٫ مرکز مشاوره روانشناسی نبوت

آدرس: دشتستان – برازجان – خیابان شهید چمران

تلفن: ۹۱۷۳۷۷۸۳۱۱

۷٫ مرکز مشاوره روانشناسی آفتاب آرامش

آدرس: دشتستان – برازجان – خیابان شریعتی – ابتدای خیابان ماحوزی سمت راست – درب دوم

تلفن:  ۹۱۷۳۷۳۳۱۰۶

۸٫ مرکز مشاوره شهرستان بوشهر

آدرس : بوشهر – خیابان سنگی – خیابان فاطمیه – مجتمع خدمات مشاوره ای

تلفن : ۰۷۷۱-۳۵۳۸۶۶۲

۹٫ مرکز مشاوره شهرستان دشتی

آدرس : دشتی – میدان امام خمینی – کوچه تعاون روستایی – روبروی دبیرستان علامه طباطبایی

تلفن:  ۰۷۷۲-۶۲۲۲۱۳۳

۱۰٫ مرکز مشاوره شهرستان تنگستان

آدرس: تنگستان – خیابان آب گرم – اداره بهزیستی

تلفن: ۰۷۷۲-۵۲۲۳۶۰۸

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.روانشناسان استان بوشهر

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

نوبت دهی مراکز روانشناسی بوشهر – روانشناس خوب در بوشهر – بهترین روانشناس بوشهر – بهترین مراکز روانشناسی بوشهر – زوج درمانی در بوشهر – دکتر روانکاوی در بوشهر – دکتر اختلال میل جنسی در بوشهر – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در بوشهر – زوج درمانگر خوب در بوشهر – روانشناس عالی در بوشهر – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

متاسفانه موردی یافت نشد

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

بوشهر-ایرنا- علی پولادی رئیس نظام روانشناسی و مشاوره استان بوشهر در یاداشتی به راهکارهای پیرامون نحوه فائق آمدن به اضطراب ناشی از بیماری کرونا پرداخته است.

در این یادداشت که روز جمعه نسخه ای از آن به ایرنا نمابر شد آمده است: از دغدغه‌هایی که این روزها وجود دارد به شدت افراد را نگران و رنجور می‌کند این است که چگونه می‌توان بر اضطراب موجود فائق آمد و آن را کاهش داد؟ اضطراب به علت این تفکر و شناخت به وجود می‌آید که فرد فکر می‌کند که بر موقعیت و شرایط حاضر کنترلی ندارد و هر گاه ما احساس کنیم که در موقعیتی قرار گرفته‌ایم که بر آن کنترلی نداریم، نمی‌توانیم آن را تحت تسلط و سیطره خود دربیاوریم و بنابراین احساس اضطراب به ما دست می دهد.

 اما چطوری می توان این اضطراب را کاهش داد؟ برای این منظور باید احساس کنترل را افزایش داد.احساس کنترل را چگونه می توان ایجاد کرد؟ چطوری می‌توان اعمال کرد؟ در حال حاضر در خانه ماندن، انجام توصیه های بهداشتی، اجرای مقررات پیشگیرانه و همه این‌ها عواملی است که می تواند احساس کنترل ما را بر موقعیت افزایش دهد و وقتی این احساس کنترل افزایش پیدا می‌کند، اضطراب ما کاهش پیدا خواهد کرد، بنابراین به توصیه های ایمنی در حوزههای مربوط به پیشگیری، رعایت مقررات بهداشتی و مهم‌تر در خانه ماندن باید مقید بود.

برنامه‌هایی که سازمان نظام روانشناسی استان بوشهر داشته است  به شکل‌های مختلف بوده که در ابتدا ستادی تشکیل شد به نام ستاد مداخله در بحران کرونا در استان بود که متشکل از روان‌شناسان و مشاوران استان و همچنین شامل کمیته‌هایی در این زمینه مربوط به حوزه‌های آموزش، رسانه، تبلیغات و بحث های تخصصی بود.  

در همین زمینه اقدامات حساس سازی و آگاهی بخشی و اطلاع رسانی راجع به حفظ سلامت روان، کاهش اضطراب و افسردگی با بهره گیری از شبکه های مجازی و رسانه ها در دستور کار این ستاد قرار گرفت و در این زمینه اقدام به تهیه و تدوین تراکت‌ها و پیام‌های دیداری و شنیداری در راستای کاهش اضطراب و نگرانی به وجود آمده در جامعه بود، که می‌تواند آگاهی مردم را از بعد مسائل روانشناسی و حفظ سلامت روان و کاهش تنش و اضطراب ایفا کند  توسط روانشناسان تهیه شد و با استقبال عمومی روبرو شد. روانشناسان استان بوشهر

اما یک بخش مهمی از اقدامات ستاد مداخله در بحران کرونا در استان برنامه ریزی و اجرای مشاوره ی تلفنی رایگان بود که در این راستا حدود ۱۰۰ نفر از روانشناس و مشاوران با تجربه سازماندهی شدند که در سه هفته متوالی ارایه خدمات روانشناسی و مشاوره به صورت رایگان در سطح استان داشتند که بعد از ظهرها از ساعت ۲ تا ۸ ادامه داشت و این موضوع از مهم ترین کارهایی بود که در این زمینه انجام شد و خدماتی که صورت گرفت و تعداد مراجعینی که به شکل تلفنی ارتباط برقرار کردند، گواهی بر این مدعا بود که در این زمینه می‌شود کارهای بسیار خوبی انجام داد.

 همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی و مصاحبه های مجازی به صورت زنده و ضبط شده نیز از جمله دیگر برنامه ها بود که همچنان ادامه دارد و این وعده را به مردم استان بوشهر می‌دهیم که روانشناسان و مشاوران تا پایان بحران کرونا در کنار مردم خواهند بود.

مشهد- ایرنا- روابط عمومی و تبلیغات سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی از…

بجنورد- ایرنا- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان شمالی گفت:…

اردبیل – ایرنا – سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ایران مثل همیشه آماده…

بوشهر- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: وزش…

شیراز-ایرنا- تیم اقدامی گروهک تروریستی منافقین که به‌ منظور انجام…

سمنان- ایرنا- رییس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران ( ایدرو) و معاون…

رشت – ایرنا- نخستین مرکز آموزش های کارآفرینی و مهارت های کسب و کار…

قزوین – ایرنا – معاون طرح و برنامه وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: کمک…

بجنورد- ایرنا- بارندگی و ورود روان آب به سد شیرین‌دره شهرستان مانه…

استان ها – ایرنا –  کرونا تاکنون بیش از۱۳ میلیون انسان را در جهان…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است

روانشناسان استان بوشهر
روانشناسان استان بوشهر
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *