روانشناسان شبکه چهار

 
helpkade
روانشناسان شبکه چهار
روانشناسان شبکه چهار

‘);
newWin.document.close();
setTimeout(function () { newWin.close(); }, 10);
}

.f18, .f12 {
padding: 10px;
}

.example-image {
width: 100%;
}

.detailcontent img {
width: 100% !important;
height: auto !important;
}

صفحه اصلی

اخبار

برنامه ها

جدول پخش

روانشناسان شبکه چهار

چند رسانه ای

سوالات متداول

مشارکت

پخش زنده

مدرسه تلویزیونی سیما

جستجو

به گزارش روابط عمومی شبکه چهار سیما: مجموعه «اتاق شیشه ای» با رویکرد روانشناسی و روانکاوی به آسیب ها و چالش‌های اجتماعی و خانواده و به طرح موضوع و سوال در ذهن بیینده می پردازد و آنها را به فکر کردن و تعمق کردن وادار کند.به گفته ظریف رفتار تهیه کننده برنامه: هدف این مجموعه بیان درک زندگی و جستجوی خوشبختی است که  در 50 قسمت 20 دقیقه ای با موضوعات سرزنش، سرطان، رجوع، ترس از ازدواج، سکوت، خشونت، طلاق عاطفی، ولخرجی، نازایی، دروغ، پول و خوشبختی، انتقاد، جبهه گیری، شک و خیانت، اعتیاد و … برای گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تهیه و تولید شده است.وی در خصوص قالب و نحوه اجرای برنامه گفت: «اتاق شیشه ای» ترکیبی از یک واقعیت و یک نمایش است. واقعیت اتاق و محل کار روانکاو است  و قسمت گفتگو، مربوط به مراجعه کنندگانی هستند که در قالب زن و شوهر با  چالش های زندگی مواجه هستند و برای درمان به مشاور و روانشناس مراجعه می کنند.ظریف رفتاراضافه کرد: دکتر مشیت محمدزاده، دکتر مژده ملتی، دکتر محمدحامد کنگرانی، دکتر تورج مرادی، دکتر آرش رمضانی و … از جمله روانشناسانی هستند که در این برنامه حضور دارند.«اتاق شیشه ای» پخش آن از 14 مهر ماه آغاز شده است و از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:20 از شبکه چهار سیما پخش می شود.عوامل این برنامه عبارت هستند از : تهیه کننده و کارگردان احمد ظریف رفتار، تصویر و صدا  یعقوب عباس فام ، تدوین محمد حسین محمود و مرضیه توکل نیا ، هماهنگی  سیمین کرم زاد و داریوش ظریف رفتار ، محقق  آرزو جوادی کما.این برنامه سعی دارد به زوج های جوان کمک کند تا آداب گفتگو و درک متقابل را یاد بگیرند و مشکلاتشان را با منطق و گفتگو حل کنند.

” + data[i].date + “

شبکه های سیما

صفحات سایت

نظرسنجی

شبکه چهار سیما را چگونه ارزیابی می کنید؟

با تشکر از نظردهی شما

نظر شما با موفقیت ثبت شد


مشاورفا ـ‌ـ به معنای مشاوره فارسی به عنوان همراه و دوست شما با محتوای آموزشی در حوزه روانشناسی اجتماعی برای بهتر بودن و شاد زیستن

وب سایت در ۳ بخش که شامل بانکی از مقالات , فایل های صوتی و همچنین کلیپ ها و برنامه های مشاوره ای از اساتید مورد علاقه شما به روز رسانی میشود
همچنین برای ارائه نظرات و پیشنهادات خود میتوانید از طریق مکاتبه با آدرس ایمیل زیر با مسئولین سایت در ارتباط باشید

برنامه اردیبهشت – شبکه چهار دکتر بابائی

برنامه اردیبهشت – شبکه چهار دکتر بابائی

به گزارش سایک نیوز به نقل از خبرگزاری شبستان، مجله علوم انسانی زاویه کاری از گروه معارف و اندیشه شبکه چهارم سیما، ۲۸ مهرماه ساعت ۲۱ با محوریت موضوع خانواده، از آنتن این شبکه پخش می شود.

 

در این برنامه که در قالب میزگردی با حضور ابراهیم فیاض، جامعه شناس و استاد دانشگاه تهران، دکتر شهریار شهیدی، روانشناس،دکتر محمدعلی مظاهری، رئیس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود به سوالات متعددی پیرامون مساله خانواده، طلاق پاسخ داده می شود.

 

بر پایه این گزارش، برنامه زاویه در این هفته در صدد پاسخ به این پرسش است که «روانشناسان و مشاوریت تا چه اندازه توانسته اند طلاق را کاهش دهند». همچنین، برخی دیگر از مباحث که مطرح می شود به شرح ذیل است:روانشناسان شبکه چهار

 

۱٫جناب آقای فیاض شما بر اساس چه پژوهشی به این نتیجه رسیده اید که: اکثر طلاق ها زیر سر روان شناسان و مشاوران است و بر پایه چه شاقولی می توان پذیرفت نتیجه به دست آمده دقیق و درست است؟

 

۲٫آیا روان شناسان و مشاوران واقعا مردم را به طلاق دعوت می کنند یا صرفا راه و چاه را به مردم می گویند و این مردم هستند که باید تصمیم بگیرند چه کار کنند؟ به عبارتی آیا مشاوره نوعی توصیه یا شبیه پند و اندرز و تشویق و فرمان به کاری است یا ارائه دهنده نقشه راه و راهکارها؟

 

۳٫اگر بپذیریم مشاوران و روان شناسان سهم بزرگی در طلاق دارند در این حالت این خطای روان شناسان خطایی سیستمی و ذاتی و غیرقابل درمان است یا خطایی غیرسیستمی و قابل علاج؟

 

۴٫چرا از میان عوامل رنگارنگ اقتصادی، فرهنگی و شخصیتی مشاوران و روان شناسان را عامل اکثر طلاق ها معرفی می کنیم؟

لازم به ذکر است این برنامه به دنبال ادعایی در مورد نقش روانشناسان در افزایش طلاق تهیه و پخش خواهد شد.

آقای فیاض ابتدائا تفاوت روانشناس با مشاور را نمی دانند. باید در اینباره برای برنامه های بعدی توجیه شوند. ثانیا، معمولا بعد از ازدواج در فرهنگ ما کسانی به مشاوره می روند که مشکلات سخت و پیچیده ای دارند و اینطور نیست که برای اختلاف های سطحی به مشاوره بروند. این مشکلات اکثرا ناشی از اختلاف های طبقاتی خانواده ها و سطح انتظار های آن هاست که نهایتا به مشکلات اقتصادی مربوط است. اگر دلایلی که به مشاور رجوع می شود بررسی کنیم متوجه می شویم که اکثر مشکلات ناشی از آموزش غلط افراد (در آموزش و پرورش، دانشگاه و خانواده ها و ..) است، یا از مسائل مالی و اقتصادی است و یا … که در هرصورت ارتباطی با روانشناسی پیدا نمی کند. مگر یک روانشناسی یا حتی جامعه شناس و سایر اندیشمندان حوزه علوم انسانی چه قدر در کشور ما مؤثر هستند. اکثر تصمیمات دراینباره در کشور ما توسط کسانی که در رشته های فنی و غیر علوم انسانی هستند گرفته شده و می شود. آقای فیاض جدا از اینکه صلاحیت علمی دراینباره را ندارند انصاف نیز ندارند. البته از دانشگاه امام صادق بیشتر از این انتظار نیست.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت


PDFDownloads-icon


فایل های صوتیDownloads-icon

“),t.close()},t.write(‘

“),t.close()},t.write(‘

اتاق شیشه ای به تهیه کنندگی وکارگردانی احمد ظریف رفتار مجموعه جدید شبکه چهار در حوزه روانشناسی است. … ادامه خبر

جستجوگر خبر فارسی، بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است (قانون تجارت الکترونیک). برای مشاهده متن خبری که جستجو کرده‌اید، “ادامه خبر” را زده، وارد سایت منتشر کننده شوید (بیشتر بدانید …)

سایر منابع:

روانشناسان شبکه چهار

با دوستان خود به اشتراک بگذارید

می پسندم

0

“),t.close()},t.write(‘

“),t.close()},t.write(‘

“),t.close()},t.write(‘

«اتاق شیشه ای» به تهیه کنندگی وکارگردانی احمد ظریف رفتار مجموعه جدید شبکه چهار در حوزه روانشناسی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ مجموعه «اتاق شیشه ای» با رویکرد روانشناسی و روانکاوی به آسیب ها و چالش‌های اجتماعی و خانواده و به طرح موضوع و سوال در ذهن بیینده می پردازد و آنها را به فکر کردن و تعمق کردن وادار کند.به گفته ظریف رفتار تهیه کننده برنامه: هدف این مجموعه بیان درک زندگی و جستجوی خوشبختی است که در 50 قسمت 20 دقیقه ای با موضوعات سرزنش، سرطان، رجوع، ترس از ازدواج، سکوت، خشونت، طلاق عاطفی، ولخرجی، نازایی، دروغ، پول و خوشبختی، انتقاد، جبهه گیری، شک و خیانت، اعتیاد و … برای گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما تهیه و تولید شده است.وی در خصوص قالب و نحوه اجرای برنامه گفت: «اتاق شیشه ای» ترکیبی از یک واقعیت و یک نمایش است. واقعیت اتاق و محل کار روانکاو است و قسمت نمایشی مجموعه که بازیگران تئاتر آن را اجرا می کنند مراجعه کنندگانی هستند که در قالب زن و شوهر با چالش های زندگی مواجه هستند و برای درمان به مشاور و روانشناس مراجعه می کنند.ظریف رفتاراضافه کرد: دکتر مشیت محمدزاده، دکتر مژده ملتی، دکتر محمدحامد کنگرانی، دکتر تورج مرادی، دکتر آرش رمضانی و … از جمله روانشناسانی هستند که در این برنامه حضور دارند.«اتاق شیشه ای» پخش آن از 14 مهر ماه آغاز شده است و از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:20 از شبکه چهار سیما پخش می شود.عوامل این برنامه عبارت هستند از : تهیه کننده و کارگردان احمد ظریف رفتار، تصویر و صدا یعقوب عباس فام ، تدوین محمد حسین محمود و مرضیه توکل نیا ، هماهنگی سیمین کرم زاد و داریوش ظریف رفتار ، محقق آرزو جوادی کما.این برنامه سعی دارد به زوج های جوان کمک کند تا آداب گفتگو و درک متقابل را یاد بگیرند و مشکلاتشان را با منطق و گفتگو حل کنند.

انتهای پیام/ن

امتیاز شما


روانشناسان شبکه چهار

شبکه‌های سیما در ماه محرم، ویژه‌برنامه‌هایی متناسب با ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان پخش می‌کنند.

 با نزدیک شدن به ایام عزاداری محرم و صفر، سریال‌های «زمین گرم»، «نجلا»، «بوم و بانو»، «سرزده» از شبکه‌های مختلف سیما پخش می‌شود.

ویژه برنامه‌های مختلف تلویزیونی و مستند به مناسبت ماه محرم از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

همزمان با فرا رسیدن ایام محرم و عزای سرور و سالار شهیدان ، شبکه‌های سیما جدول پخش گسترده و متنوع تری را شامل برنامه های ترکیبی، مستند و … تدارک دیده اند.

دکتر محمد جواد شعبانی به سمت قائم مرکز طرح، برنامه و ارزیابی سیما منصوب شد.

شورای معارف سیما در اطلاعیه ای جزئیات برنامه های مختلف حسینیه تلویزیونی ایران را که از تمامی شبکه های تلویزیون در دهه اول محرم پخش می شود، اعلام کرد. 

همراه با فیلم های سینمایی و تلویزیونی شبکه های سیما در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 23 و 24 مرداد ماه از شبکه های سیما باشید.

برنامه «رنگین کمان» شبکه پنج همزمان با ایام عید سعید غدیر و دهه اخر ذی الحجه  به پویش مسابقه کتابخوانی کتاب سفری که پرماجرا شد پیوست.

برنامه جشنواره کارآفرینی میزبان مدیرعامل سایت باسلام، و بازار بزرگ محصولات خانگی است.

 با استقرار بهداشت‌یار ثابت و مقیم در تهران و شاهرود – لوکیشن سریال-، برای عمده عوامل سریال «سلمان فارسی» پرونده پزشکی تشکیل شده و این افراد به صورت مستمر توسط پزشک متخصص، معاینه می شوند.

اجناس حراجی موزه «دورهمی»شبکه نسیم

 آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران برگزار شد.

طی سال های اخیر، گرایش و هدف اصلی سیما در تولید و پخش مسابقات، در جهت استعدادیابی بوده است. اغلب مسابقاتی که طی سال های اخیر روی آنتن تلویزیون رفته اند، در پی فراهم کردن فرصتی برای جوانان، نوجوانان و کودکان بوده اند تا قابلیت و توانایی های ویژه خود را نشان دهند و از این طریق فرصتی برای شکوفایی بیابند.

در آخرین روزهای مرداد ماه با فیلم‌های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید.

آئین بزرگداشت حمید منوچهری و رونمایی از پوستر «78 سالگی» مستند پرتره این پیشکسوت عرصه دوبله سه‌شنبه 21 مرداد در شبکه مستند برگزار شد.   

شبکه دو سیما امسال همایش شیرخوارگان حسینی را بدون حضور مادران و نوزادان از طریق امواج تلویزیونی از تهران و مشهد پوشش خواهد داد.

در آخرین روزهای مرداد ماه با فیلم‌های سینمایی شبکه های سیما همراه باشید.

برنامه «نقد سینما» شبکه پنج سیما این هفته جمعه ساعت 22 به مناسبت آغاز ماه محرم و ایام سوگواری امام حسین (ع ) به بررسی آثار عاشورایی در سینمایی ایران می پردازد .

سریال «عقیق» از پنجشنبه ۳۰ مردادماه راهی آنتن شبکه سه می شود.

برنامه گفتگو محور «حس مشترک» در ایام محرم و صفر از شبکه دو سیما روانه آنتن خواهد شد.

 شبکه سلامت برای نکوداشت روز پزشک ویژه برنامه هایی تدارک دیده است.

مرحله نهایی مسابقه قرآنی تلویزیونی «اسرا»، با کشف ۱۸ استعدادقرآنی کشور به پایان رسید .

همزمان با آغاز ماه محرم و برپایی عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین(ع)، شبکه پنج سیما با برنامه‌های ویژه ی مذهبی، میزبان عزاداران حسینی(ع) می شود.

حال و هوای متفاوت آنتن شبکه نسیم در ایام عزاداری را به تماشا بنشینید.

ویژه برنامه‌های مختلف تلویزیونی و مستند به مناسبت ماه محرم از شبکه افق سیما پخش خواهد شد.

شبکه دو سیما همزمان با ایام سوگواری اباعبدالله حسین (ع) و آغاز ماه محرم ویژه‌برنامه «تکیه‌خانه» را در قالب (MC)و به صورت ترکیبی روانه آنتن می‌کند.

وزیر آموزش و پرورش در آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران با بیان اینکه جوامع برای داشتن سر زندگی و پویایی باید توانمندی مواجه با تغییرات را داشته باشند، گفت: در شرایط ویروس کرونا ایران سراسر مدرسه شد.

 آیین تجلیل از معلمان و عوامل برنامه مدرسه تلویزیونی ایران برگزار شد.

شورای معارف سیما در اطلاعیه ای جزئیات برنامه های مختلف حسینیه تلویزیونی ایران را که از تمامی شبکه های تلویزیون در دهه اول محرم پخش می شود، اعلام کرد. 

جدیدترین قسمت از برنامه «نردبان» به بررسی مستندهای با موضوع کودتای 28 مرداد پرداخته و صحنه‌هایی از یک جدایی را روایت می‌کند.

جدول شماره ١٧٣ مدرسه تابستانه تلویزیون اعلام شد.

ششمین برنامه «کشیک سلامت» با موضوع «چرایی نداشتن یک صنف واحد در تجهیزات پزشکی و عدم نظارت مناسب بر آن» روی آنتن شبکه سلامت می‌رود.

جدول شماره ١٧٢ مدرسه تابستانی تلویزیون اعلام شد.

قسمت های جدید مسابقه کارآفرینی و تلویزیونی «میدون» با ۶ ایده کسب و کار با پیشنهاداتی برای پر کردن اوقات فراغت دانش آموزان در فضای مجازی از شبکه سه سیما پخش می شود. روانشناسان شبکه چهار

احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهرکرد در مجلس گفت: لایحه های پنهان به یک شبکه مافیایی در ورزش کشور تبدیل شده و باید کمیسیون اصل ٩٠ مجلس به این لایحه ها و قراردادها دسترسی داشته باشد.

محمدرضا رضایی کوچی، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، در خصوص پویش صاحبخانه خوب شبکه سه سیما گفت: به دلیل شیوع بیماری کرونا بسیاری از کسب و کارها دچار آسیب شدند و درآمد اقشار مختلف جامعه دچار مشکل شده است.

شبکه اینترنتی شمس همزمان با اولین روز ماه محرم و در حرم مطهر عبدالعظیم حسنی علیه السلام افتتاح می شود.

برنامه “به خانه برمیگردیم “شبکه پنج پنجشنبه 30 مرداد ماه ساعت 16:40 به صورت نمادین میزبان سه خانواده از اعضای پویش من غدیرای ام می شود تا هدایای متولدین این روز را تقدیم نماید.

امروز دکتر جلیل کوهپایه‌زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران در برنامه به خانه بر می‌گردیم حاضر می‌شود و شرایط کرونا در تهران را بررسی می‌کند.

در آستانه فرارسیدن ماه محرم و عزاداری حسینی شبکه چهار سیما مجموعه‌ای از برنامه‌های زنده، مستند و ترکیبی را برای دهه اول محرم امسال تدارک دیده است.

علیرضا دبیر ، رییس فدراسیون کشتی دریکسالگی ریاستش بر این فدراسیون مهمان برنامه «ورزش و مردم» شبکه یک می شود.

برنامه «تهرانگرد» شبکه پنج سیما پنجشنبه 30 مرداد، همراه با شهرزاد کمالزاده به موزه ” نادر ابراهیمی ” خواهد رفت.  

مجموعه تلویزیونی «سرزده» از تولیدات صدا و سیمای مرکز خراسان رضوی، برای پخش از شبکه یک سیما در نظر گرفته شد.

برنامه تلویزیونی «دوربرگردون» عصر پنج‌شنبه با حضور حجت‌الاسلام علی سرلک روی آنتن شبکه سه می‌رود.

تمامی حقوق این وب سایت به معاونت سیما تعلق دارد

مترجم کتاب «خیره به خورشید نگریستن» با بیان اینکه می‌توان به مرگ فکر کرد و نیاز نیست آن را انکار کنیم، گفت: ما یکسری سازوکارهای دفاعی انتخاب می‌کنیم تا از اضطراب مرگ فرار کنیم.

در پی درگذشت عالم فقید و فرزانه مرحوم حجت الاسلام و المسلمین سید عباس موسویان، برنامه تلویزیونی مصیر دو قسمت آینده خود را به موضوع زندگی و اندیشه وی اختصاص داده است.

زهرا حائری، شاگرد شهیده بنت الهدی صدر گفت: هیچ وقت نمی‌گفتند نماز بخوانید روزه بگیرید، بلکه حب دین را در دل‌مان می‌کاشتند و اسلام را به معنای واقعی در رفتار و عمل به ما نشان می‌دادند.

«آسمان باستانی» عنوان مستندی است که در سه قسمت در قالب مجموعه «چهارسوی علم» از شبکه چهار سیما پخش می شود.

افکار و اندیشه‌های شهیده بنت الهدی صدر، اندیشمند جهان اسلام در برنامه مصیر مورد نقد و بررسی می گیرد.
روانشناسان شبکه چهار

ششمین قسمت فصل هفتم «چرخ» به بررسی تنش پارامتر هابل اختصاص دارد که ساعت ۱۹ امروز، دوشنبه ۱۳ مرداد ۹۹ از شبکه‌ چهار پخش می‌شود.

مستند «دستاورد؛ ایده هایی که جهان را تغییر داد» از ۱۲ مرداد در برنامه «چهارسوی علم» پخش می شود.

فیلم مستند «بانوی واژه‌ها» درباره زندگی بدرالزمان قریب فردا پنجشنبه ۹ مرداد از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

چهارمین قسمت فصل جدید «چرخ» ساعت ۱۹ امروز چهارشنبه ۸ مرداد، با معرفی دانشنامه‌ها و کتاب‌ها و فیلم‌های علمی-تخیلی روی آنتن شبکه‌ چهار می‌رود.

در پنجمین قسمت از برنامه چراغ مطالعه کتاب «وقتی هیجانات رم می‌کنند» نوشته سید محسن فاطمی نقد و بررسی می‌شود.

فیلم های سینمایی شبکه های چهار، پنج، امید و کودک سیما برای پخش در پنجمین هفته تابستان معرفی شدند.

سومین قسمت از فصل جدید برنامه چراغ مطالعه به نقد و بررسی کتاب «درآمدی بر روانشناسی دین» اختصاص دارد.

انتقاد از پرکاری محمدرضا شفیعی تهیه‌کننده سیما، توئیت عجیب علی ضیا، ادامه ارجاعات سیما به اینستاگرام و تهدید جالب نوید محمدزاده از سوی مسعود فراستی از رویدادهای مهم این هفته تلویزیون بود.

مدرسه تابستانی تلویزیونی ایران با حضور مدیر شبکه آموزش در برنامه «مدرسه ایرانی» بررسی می شود.

ویژه‌برنامه‌ «+چرخ» با بررسی ابعاد مختلف افزایش شیوع ویروس کرونا در ایران و سایر نقاط جهان از ۱۵ تیر روی آنتن شبکه‌ی چهار می‌رود.

کتاب «مغزینه توجه و تمرکز»، نوشته حمیدرضا پوراعتماد در برنامه چراغ مطالعه نقد و بررسی می‌شود.

معاون پژوهشی پژوهشگاه تخصصی شهید صدر گفت: شهید صدر می خواهد وضعیت انسان امروز را تغییر دهد. او اندیشمند انقلابی است. او به دنبال این بود که مسأله را بفهمد و آن را به درستی به وحی عرضه کند.

مترجم کتاب «فقر، احمق می‌کند»، با بیان اینکه این کتاب، در حوزه اقتصاد رفتاری و ترکیبی از رشته اقتصاد و روانشناسی است، گفت: نوع نگاهی که این کتاب به فقر یا کمبود دارد، نگاهی بدیع است.

برنامه چراغ مطالعه امشب با حضور امیرحسین میرابوطالبی مترجم کتاب «فقر، احمق می‌کند» از آنتن شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

کتاب «فقر، احمق می‌کند» نوشته الدار شفیر و سندهیل مولاینیتن با حضور مترجم اثر، سید امیرحسین میرابوطالبی در برنامه چراغ مطالعه نقد و بررسی می شود.

پایگاه اطلاع رسانی سیما با انتشار گزارشی مشروح برنامه های مختلف شبکه های یک تا پنج رسانه ملی در ایام تابستان را معرفی کرد.

جدول زمانی پخش زنده دروس برای مقاطع مختلف تحصیلی از شبکه آموزش در روز یکشنبه ۲۸ خرداد اعلام شد.

جدول پخش برنامه مدرسه تلویزیونی ایران از شبکه آموزش سیما و شبکه ۴ سیما برای روز شنبه ۲۴ خرداد ماه اعلام شد.

مسعود درخشان، اقتصاددان و استاد دانشگاه یکشنبه ۱۸ خرداد ماه میهمان برنامه «مصیر» می‌شود.

مجموعه تلویزیونی «حلقه سبز» به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا از شنبه ۱۰ خرداد از شبکه چهار سیما پخش می شود.

جدول زمانی پخش برنامه‌های درسی دانش‌آموزان ابتدایی و متوسطه در روز پنج‌شنبه اول خرداد از طریق شبکه‌های آموزش و چهار اعلام شد.

قسمت ۲۷ برنامه تلویزیونی «سوره» امشب با حضور حجت‌الاسلام حاج‌علی‌اکبری از شبکه چهار سیما پخش می‌شود.

فیلم سینمایی «سرب» به کارگردانی مسعود کیمیایی و «دوئل» به کارگردانی احمدرضا درویش اول و دوم خرداد از شبکه چهار سیما پخش می شود.

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه از قدردانی ویژه این سازمان از جهادگران و تلاشگران عرصه سلامت در قالب طرح «زائران حرم رضوی و حسینی» خبر داد.

برنامه تلویزیونی «+چرخ» به بررسی واکسن های در دست ساخت ایران می پردازد.

All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

روانشناسان شبکه چهار
روانشناسان شبکه چهار
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *