روانشناسان معروف بوشهر

 
helpkade
روانشناسان معروف بوشهر
روانشناسان معروف بوشهر

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناسان معروف بوشهر

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر علی پاکیزه 

حسین اسدی راد 

آزیتا گلستانیان 

فریده السادات حسینی 

مریم رضایی مقدم 

عباس رحیمی 

علی کمال جو 

ستاره مهنایی 

راضیه خرم آبادی 

یوسف دهقانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره بوشهر ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در بوشهر هستید از لیست زیر استفاده کنید.

محل تبلیغ کلینیک شما!

برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵ تماس بگیرید.

مرکز مشاوره مهر ایران

روانشناس : ابراهیم سلیمانی

روانشناسان معروف بوشهر

آدرس :

خیابان امام خمینی (سنگی) – کوچه کنار استانداری – کنار زبانسرای دخترانه

تلفن پذیرش :

۳۳۵۳۳۵۹۲

آرامش

آدرس :

ميدان بهمني – جنب صندوق قرض الحسنه مهر

تلفن پذیرش :

۴۵۵۴۲۳۵

مرکز روانشناسی مهر اندیش

آدرس :

خیابان سنگی روبروی خیابان یادگار امام

تلفن پذیرش :

۳۳۵۳۶۸۷۵

رویش

آدرس :

خیابان سنگی، روبروی استانداری، بوستان ۵

تلفن پذیرش :

۰۹۱۷۹۷۱۰۹۱۱

نیلوفر

آدرس :

خیابان سنگی، ساختمان پارسیا

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۶۲۹۹۳

موسسه مهر خانواده

روانشناس : فاطمه زارعی

آدرس :

خیابان سنگی، روبروی استانداری

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۳۳۲۵۱

در ادامه نیز مابقی اسامی روانشناسان بوشهر را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از بهترین مراکز مشاوره بوشهر می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس کودک شاغل در استان بوشهر هستید و یا در دیگر زمینه ها شاغل هستید و هنوز نام خود را درلیست نیم بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب ، مشخصات خود را وارد و منتظر تایید بمانید.

روانشناسی تخصصی راد

روانشناس : دکتر حسین اسدی

آدرس :

روانشناسان معروف بوشهر

 خیابان امام خمینی، روبروی یادگار امام، جنب بانک مسکن،

تلفن پذیرش :

۰۷۷۳۳۵۳۳۲۵۱

روزبه

آدرس :

خیابان شهيد عاشوري- ابتداي كوچه درمانگاه خیبر

تلفن پذیرش :

۳۵۳۵۳۷۲

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره بوشهر و یا بهترین دکتر روانشناس بوشهر مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در بوشهر و یا روانشناس کودک در بوشهر و هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین می توانید مراکز مشاوره تهران ، ،روانشناسان کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

منبع :

سازمان نظام روانشناسی 

آخرین تغییرات : شهریور ۱۶, ۱۳۹۸

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در بوشهر برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در بوشهر عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر می باشد.

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی بوشهر آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی بوشهر

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی بوشهر

روانشناسان معروف بوشهر

مرکز مشاوره روانشناسی آرامش

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – آرامش: میدان بهمنی – جنب صندوق قرض الحسنه مهر

مرکز مشاوره روانشناسی روزبه

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – روزبه: خ شهید عاشوری- ابتدای کوچه درمانگاه خیبر

مرکز مشاوره روانشناسی مهر اندیش

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – مهر اندیش: خ امام (ره ) –روبروی خ یادگار امام

مرکز مشاوره رونشناسی مهر آفرین

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – مهر آفرین: میدان امام – کنار بانک صنعت و معدن

مرکز مشاوره روانشناسی ایران

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – ایران: شروع بکار نکرده است

مرکز مشاوره روانشناسی روان پویا

آدرس مرکز مشاوره بوشهر – روان پویا: خیابان عشوری- نبش کوچه بهارستان ۲۹

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی بوشهر می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در بوشهر ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در بوشهر مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در بوشهر باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره بوشهر به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم بوشهر اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

 

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ،  مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه های مختلف روانشناسی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی بوشهر می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

روانشناسان معروف بوشهر

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است

سازمان نظام روان‌شناسی و مشـاوره یکی از سـازمان‌های غیردولتی و مستقل در ایـران است که به منظور تلاش برای ارتقای سطح دانش روان‌شـناسی و مـشاوره ، حمایت از حـقوق مراجعان به روانشناسان و مشاوران و حمایت از حقوق صنفی روانشناسان و مشاوران تشکیل شده‌است.ریاست سازمان را هم‌اکنون عباسعلی اللهیاری بر عهده دارد.

ریاست سازمان توسط اعضای شورای مرکزی تعیین و انتخاب می گردد و به رئیس جمهور معرفی می شود، سپس ریاست سازمان را رئیس‌جمهور با ارائه حکم به سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره منصوب می‌کند.

اعضای شورای مرکزی سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره در دوره های چهار ساله به صورت رأی گیری توسط اعضای سازمان تعیین می گردند. شورای مرکزی شامل شش نامزد برگزیده روان‌شناسی، پنج عضو نامزد برگزیده گروه مشاوره، سه نامزد برگزیده هیأت بازرسان می باشد. همچنین شورای مرکزی شامل یک عضو از وزارت علوم است که توسط وزیر علوم معرفی می شود. یکی از وظایف نماینده وزیر علوم در سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ارائه گزارش برای وزات علوم است و حق رأی در جلسات شورای مرکزی را ندارد.

صدور شماره نظام و پروانه کار برای اعضای سازمان (روان‌شناسان و مشاوران)، نظارت بر کیفیت کار تخصصی، پیشنهاد تعیین یا تجدید نظر در تعرفه خدمات روان‌شناسی و مشاوره به هیأت دولت جهت تصویب و انتشار آثار و برگزاری همایش‌های تخصصی، از مهم‌ترین وظایف این سازمان است.از آنجایی که تایید نهایی پروانه فعالیت از سوی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره انجام می شود ساعد نیوز در جدول زیر لیست نظام روانشناسی کل استانها و  نام مدیر مسئول، آدرس و شماره تماس آنها را در یکجا برای سهولت کاربران گرامی گردآوری کرده است.

 

روانشناسان معروف بوشهر

نام استان

نام مركز

مدير مسئول

آدرس

شماره تماس

آذربايجان شرقي

زندگي موفق

آقاي مختار معتمدين

تبريز ـ چهار راه حافظ ـ روبروي بانك تجارت

04135417470

صدرا

آقاي حسين رنجبر شايان

تبريز ـ  خ 17 شهريور ـ  برج امپراطور ـ  طبقه اول ـ  واحد B

04135570635

صداقت

آقای یحیی عراقی

مرند – خیابان جلفا – روبروی بانک انصار – کوچه شهید ناطق – ساختمان نور – طبقه 3

04912271893

یاوران رشد

آقای دکتر جلیل باباپور

تبریز- چهارراه آبرسان- برج سفید 2 (SMP)- طبقه اول- واحد A

04133373718

04113363730

روشنایی تبریز

آقای دکتر جلیل باباپور خیرالدین

تبریز – خیابان امام خمینی – نرسیده به چهارراه آبرسان – نبش کوی سهند – ساختمان آذر – طبقه

04133377072

رازمانا

خانم فریده فیضی درخشی

تبریز – ولیعصر – بین فلکه بارنج و فلکه رودکی – ساختمان مهدیه – طبقه اول

04133272745

شمیم تبریز

خانم دکتر ساناز کبیرنژاد

تبریز – ارتش جنوبی – نرسیده به چهارراه باغشمال – جنب بیمارستان الزهرا – مجتمع درمانی

35539988

روانشناسان معروف بوشهر

09903800566

اصفهــان

آفتاب مهر

خانم دكتر فاطمه بهرامي خوندابي

اصفهان ـ خ شمس آباد ـ ساختمان آلاء ـ طبقه سوم – واحد 306

2245010

09103258724

ره‌آورد

آقاي دكتر اصغر آقايي جشوقاني

اصفهان ـ  خ شمس آبادی ـ  كوچه شاهزاده ابراهيم ـ پلاك 19

03112331709

شاداب

آقاي دكتر احمديار محمديان

اصفهان ـ  خ آپاداناي اول ـ  طبقه 2 ـ

03116619715

شكوه (اصفهان)

خانم عفت‌السادات بهشتي

اصفهان ـ  خ مطهری ـ  جنب قنادی پانته آ

03112335433

گلستان زندگي

آقاي دكتر سالار فرامرزي

اصفهان ـ هتل پل ـ خيابان چهار باغ بالا ـ بعد از مجتمع كوثر ـ کوچه اصلی دهم – كوي حضرت يحيي ـ چهارراه اول ـ پلاك 223

03116272693

03116293753

یاس

خانم دکتر شعله امیری

اصفهان – دروازه دولت – مجتمع ارگ جهان نما – ط 4 واحد 408

03112121261-3

بامداد

آقای دکتر سیدحمید آتش پور

اصفهان – خیابان شیخ بهایی- بعداز چهارراه قصر – جنب بانک ایران زمین – س مستجاب – زبقه 1 – واحد 7

03112362247

رها

آقای دکتر رضا شریفی

اصفهان – چهارباغ بالا – نبش کوچه شهید مختاری – ساختمان جم – طبقه 5 – واحد 10

03136636684

03136644640

03136644641

شناخت نو

آقای دکتر احمد عابدی

خیابان بزرگمهر – چهارراه هشت بهشت – خیابان هشت بهشت شرقی – قبل از چهارراه اول – سمت چپ کوچه 16 (شهید معینی) – پلاک 14

03112680036

میلاد

آقای ابوالقاسم قاسمی

خیابان پروین – چهارراه صباحی – روبروی مسجد الرسول – ساختمان مریم – طبقه 3

03132252546

فیض

آقای فیض الله رحیمی

خیابان بزرگمهر – چهارراه نورباران – ابتدای شریف واقفی – بعد از بانک تجارت – ساختمان بهمن – طبقه سوم – واحد 4

09130201757

09131681757

03132653192

03132653193

نیک اندیشان

خانم فرنگیس فلاحتی

میدان ولیعصر – جنب بانک ملی – مجتمع تجاری پدر – سوم 3 – واحد 6

03136826286

نیلوفر

آقای تیمور باقری

اصفهان – خیابان باهنر – بین چهارراه خادمی و رباط – قبل از کوچه 39 (امام 1) – مجتمع تجاری اداری رجاء – طبقه 4 – واحد 13

09131061139

شوق زندگی

خانم فاطمه سمیعی

اصفهان – خیابان 22 بهمن – انتهای خیابان علامه امینی – سمت راست به سمت خیابان بازارچه – مجتمع نور – طبقه اول – واحد اول

0313261768385

سرافرازان آجا اصفهان

آقای اصغر نوری امامزاده ئی

اصفهان – خیابان شیخ صدوق شمالی – بن بست پیام (32) – پلاک 13

36613936

پارسه

آقای دکتر سید احمد احمدی علون آبادی

اصفهان – خیابان آمادگاه – جنب داروخانه سپاهان – ساختمان پارسه – طبقه چهارم

03132223663

پرتو توحید

آقای دکتر امیر کشاورز

اصفهان – خیابان هشت بهشت غربی – حدفاصل چهارراه هشت بهشت و گلزار – ساختمان آفاق – طبقه سوم

03132687631

03132687630

نیک آوین

آقای دکتر محمد سلطانی زاده

اصفهان – خیابان حکیم نظامی – ابتدای محتشم کاشانی – قبل از MRI سپاهان – ساختمان النا – طبقه 4

36257838

09162991358

دانشورن غدیر ایران (بشارت اصفهان)

خانم مریم امام جمعه

اصفهان – میدان جمهوری (دروازه تهران) – بین خیابان فروغی و رباط – نبش کوی حافظ – طبقه دوم ساعت یگانه

0313368009

برنا

آقای بیژن قربانی

اصفهان – فلکه شهدا – ابتدای خیابان سنبلستان – روبروی بیمارستان امین – ساختمان اردیبهشت – طبقه اول

09162355481

09362911960

پرتو جم

آقای دکتر اکبر طالب پور کلهرودی

اصفهان – خیابان کاشانی – خیابان میرداماد – نبش کوچه 36 – ساختمان پارسیان – طبقه اول – واحد 3

32367153

دانشگاه اصفهان

آقای دکتر محمدرضا عابدی

خیابان هزار جریب – دانشگاه اصفهان – دانشکده علوم تربیتی

37932500

موج

دکتر صدیقه رضائی دهنوی

اصفهان – شیخ بهائی – چهارراه اردیبهشت – بن بست بهار – ساختمان 520

 

راه برتر

خانم منصوره بهرامی – پور اصفهانی

خیابان خواجو – خیابان عافیت – پلاک 104

 

البــرز

همراز

خانم بانودخت نجفيان‌پور

كرج ـ خ شهيد بهشتي ـ نرسيده به اول كسري‌ ـ ساختمان نادر ـ طبقه 5

02614487741

حیات

آقای دکتر محمد قمری

میدان نبوت – بلوار ملاصدرا – پلاک 16 – (ساختمان نیما) – طبقه 3 – واحد 6

02632548061

نوای مهر

خانم آزاده صفارپور

گوهردشت – خیابان آزادی

09359555014

02634443290

02634463441

شمیم البرز

خانم صدرا میرزاجانی

کرج – بلوار دانش آموز – درمانگاه شهید کلانتری

 

سیمیا

آقای دکتر سعید ملیحی الذاکرینی

کرج – بلوار نبوت – بین میدان نبوت و خیابان مطهری – پلاک 100 – ساختمان کوثر – طبقه چهارم – واحد 100

02634480602

02634480438

البرز

آقای دکتر علی محمد نظری

کرج – بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا – برج رازی – طبقه 8 – واحد 4

02632216394

راد

خانم دکتر گیتی همتی راد

کرج – گوهردشت (رجائی شهر) – خیابان اصلی – خیابان سوم غربی – پاساژ گوهرشاد – طبقه سوم – واحد 11

02634495826

آرش

آقای ضرغام قنبرپور عالم

کرج – فردیس – بین فلکه اول و دوم – پایین تر از بانک ملی – پلاک 206 – طبقه اول – واحد 1

02636591595

چهار محال بختياري

امید

آقای علی اکبرشریفی

شهرکرد ـ  خ سعدی غربی ـ  حدفاصل چهارراه فردوسی و آموزش و پرورش – روبروی کوچه 1/64 – طبقه دوم چاپخانه قائم

03832263292

خراســان

آستان قدس رضوي

آقاي دكتر حسين حسن‌آبادي

مشهد ـ  بلوار ملك آباد ـ  بلوار تلويزيون

05118419435

احيا

آقاي مسعودرضا كاتبي

مشهد ـ  قاسم آبادـ  بلوار انديشه 9 ـ  مجتمع آموزشی آهسته گام

05116636878

امين

آقاي دكتر سيدامير امين يزدي

مشهد – خیابان کوثر شمالی – کوثر شمالی 18 – پلاک 47

05138837976

قرين

آقاي حسين زعيمي

مشهد ـ   خ راهنمايي ـ چهارراه سلمان فارسي ـ برج سلمان ـ طبقه 4 ـ واحد 1

05138481380

05138481379

كاوش

آقاي كاظم صديقي

نيشابور ـ ابتداي خ دارايي ـ دارايي 4 ـ جنب ساختمان پرديس ـ پلاك 40

05513332184

مؤسسه خيریه حسين‌بن‌علی (ع)

آقای احمدآقايي

مشهد ـ  فلکه برق ـ  دارالشفای حسين بن علی عليه السلام

05118543904

جهاد دانشگاهی

 

مشهد – خیابان امام خمینی 29 – پلاک 12

05118548641

سروش

آقای دکتر علی مشهدی

مشهد – بلوار وکیل آباد – بعد از جلال آل احمد – بین وکیل آباد13 و 15 – پلاک 239

05116017321

05116017322

کاوش شرق

آقای علی غنائی چمن آباد

مشهد – بلوار وکیل آباد – بین وکیل آباد 55 و 57 – پلاک 1151

05138900567

اندیشه زندگی

آقای دکتر حسین کدخدا

مشهد – بلوار معلم – بین معلم 45 و چهارراه دانشجو – پلاک 699

38653394

38663924

تسنیم

آقای دکتر علی اکبر سلیمانیان

بجنورد – حدفاصل میدان شهید و چهارراه 17 شهریور – جنب کوچه شهید علیزاده

05832210925

روزبه مهر

آقای حمید اصغری پور

مشهد – خیابان شهید چمران – شهید چمران 13 – ساختمان المان – واحد 102

38519985

آستان مهر

خانم سیده اعظم متین نژاد

مشهد – میدان امام خمینی – ابتدایخیابان شهید فیاض بخش – مقابل درب شورای اسلامی شهر مشهد – پلاک 11

38553026

دانشگاه بیرجند

آقای دکتر محمد حسین سالاری فر

بیرجند – خیابان دانشگاه – جنب دانشکده علوم تربیتی و روان شناسی

05632221634

آفاق

آقای حمید وظیفه شناس

خراسان شمالی – بجنورد – طالقانی شرقی – روبروی پاساژ ارم – پلاک 517

05832721663

شریف

آقای علیرضا هوائی

نیشابور – خیابان عطار – عطار 7 – ساختمان پزشکان پارس – طبقه 4

05143219695

خوزستـان

مهرآوران

آقاي محمد كفايت

اهواز ـ نادري ـ ابتداي خوانساري جنوبي ـ مجتمع پزشكي مهرگان

06112221313

ندای زندگی

خانم دکتر ایران داودی

امانیه – خیابان لقمان – نبش شهید منصفی – پلاک 19

9 – 06113731297

نیسی

خانم خیریه نیسی

اهواز – نادری – بین خیابان خوانساری و موسوی – طبقه دوم شهر کتاب مجتمع پارس

06112930110

آموزش و پرورش دزفول

آقای عباس شاه ولی

دزفول – خیابان حبیب بن مظاهر – بین کشاورز و منتظری – پلاک 29

06412228785

رویش زندگی

آقای مصطفی پرهیزگار

دزفول – خیابان طالقانی – بین هجرت و حضرت رسول – مجتمع مهر – طبقه 3

06142264004

خجسته

آقای دکتر رضا خجسته مهر

اهواز – خیابان نادری – خیابان علم الهدی جنوبی – مجتمع پزشکی مروارید – طبقه 2 – واحد 6

06132921755

رایان

آقای دکتر رضا جوهری فرد

اهواز – کیانپارس – بین خیابان چهارم و پنجم شرقی – مجتمع مهتاب – طبقه اول

06133921294

نیکان

خانم روح انگیز سلطانی هفشجانی

اهواز – کیانپارس – بین خیابان 8 و 9 غربی – جنب سوپر گوشت کیانپارس – ساختمان نوشین – طبقه چهارم

1 – 06133917700

آفتاب زندگی

آقای حسین پوربختیار

دزفول – خیابان یازهرا – بین منتظری و کشاورز – طبقه سوم – آزمایشگاه دکتر عطار

06142249944

نسیم مهر

آقای امین ضمیری

اهواز – فرهنگ شهر – خیابان ساعی شش – پلاک 39

09160623418

09038777337

ذهن برتر

آقای مهران شهروئی

اهواز – خیابان خاستاری – مجتمع پزشکی میلاد – طبقه 1 – واحد 1

 

پیشگام

خانم ماندانا یادآوری

اهواز – خیابان امام شرقی – بین ادهم و گندمی – جنب بانک ملی شعبه آزادی – ساختمان یادآوری – طبقه 2 – واحد 5

06132232585

06132923254

طلوع امید

آقای دکتر خالد اصلانی

اهواز – کیانپارس – نبش خیابان 11 غربی – طبقه فوقانی شولند

06133916400

09372290544

پرتو

خانم دکتر نجمه حمید

اهواز – کیانپارس – خیابان شهید چمران – نبش خیابان 11 شرقی – مجتمع شادی – طبقه اول

061333924629

سيستان و بلوچستان

همدلان

خانم دكتر مهوش رقيبي

زاهدان ـ ميدان مشاهير ـ ساختمان پزشكان مشاهير ـ طبقه 3

05412411907

دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان

خانم دکتر زهرا نیک منش

زاهدان – بلوار جانبازان – خیابان تربیت – پردیس شهید مطهری دانشگاه تهران

 

شمیم زاهدان

خانم محبوبه قویدل حیدری

زاهدان – تقاطع امیرکبیر – ثاراله – روبروی ثاراله 19

09150252635

فــارس

آفرينش

آقاي علي كريمي

شيراز – خ زند – روبروي 20متري سينما سعدي – خ شهيد عبائيان – مجتمع بهمن – ط 6

07112359084

07112359184

ستایش

خانم زهرا رحمان‌ستايش

شيراز ـ خ ملاصدرا ـ نبش زند ـ روبروي كتاب‌خانه ـ جنب گل‌فروشي رنگين كمان

07112317572

رشد

خانم دكتر ژاله رفاهي

شیراز – خیابان چمران – نرسیده به زیرگذر زرگری – سمت راست ساختمان شایان – طبقه دوم – واحد 201

36277272

36261767

فصيح‌زاده

خانم ميترا فصيح‌زاده نائيني

شيراز ـ  خيابان معالی آباد ـ  روبروی کوی دوستان ـ  ساختمان قصر 1 ـ  طبقه 5 ـ  واحد 19

07116352465

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت

خانم دکتر ژاله رفاهی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت

59 – 07283311145

راستی

آقای علی راستی

شیراز – خیابان معالی آباد – روبروی پارک ملت – ساختمان طوبی 4 – واحد 4

07136236775

07136277171

مهرآسای شیراز

خانم نازنین هنرپروران

شیراز – مالی آباد جنب شیرینی آلما – ساختمان طوبی 4 – طبقه دوم

07136236775

سرای امید شیراز

آقای دکتر علی کامکار

شیراز – خیابان اسد آبادی (یوشچی سابق) – تقاطع معدل – ساختمان شماره 52 – طبقه اول

07132336656

طلوع زندگی

خانم دکتر لعیا بشاش

شیراز – بلوار چمران – بلوار نیایش – کوی 7 – پلاک 15

36238156

مهر زندگی

خانم فاطمه زمانیان

شیراز – خیابان زند – ابتدای صورتگر – ساختمان کیمیا – طبقه چهارم – واحد 5

32309886

آبان

خانم دکتر فاطمه حسنی

شیراز – خیابان عفیف آباد – ساختمان ال جی – طبقه دوم – واحد شماره 4

07136272850

ژرفا

خانم دکتر راضیه نصیرزاده

شیراز – معالی آباد – بعد از کوی دنا – نبش کوچه 31 – ساختمان اونانا 2 – طبقه اول – واحد 103

07136256785

كرمــان

اوج

آقاي عباس زامياد

كرمان ـ چهار راه تهماسب آباد ـ بالاي داروخانه آفتاب

03412446270

پیوند

آقای حسن بنی اسدی

کرمان – خیابان استقلال – نبش کوچه شماره 9 – مجتمع پزشکی بوعلی – طبقه سوم

03412478394

03412478379

فاکس 03412478391

شادزی

خانم دکتر ویدا رضوی

کرمان – خیابان استقلال – روبروی بیمارستان سیدالشهداء – مرکز مشاوره و خدمات روان شناختی

2465324

مهراد

آقای دکتر نوشیروان خضری مقدم

خیابان شریعتی – چهارراه باغملی – ساختمان پزشکان دی

03412268282

شکوفا

آقای دکتر محمد ناظر

رفسنجان – مرکز آموزشی درمانی مرادی – کلینیک مرادی

03915230080

همدلی

خانم عشرت کریمی افشار

سه راه عباس صباحی – ساختمان پزشکان صبا – طبقه سوم

03432261807

اعتماد

آقای عزت الله ملک پور افشار

خیابان شهاب – ابتدای پل چهارراه احمدی – جنب بانک رسالت

03433221664

03432234865

رویش نوین کرمان

آقای دکتر عباس رحمتی

کرمان – خیابان شهید مصطفی خمینی (شهاب) – کوچه 9 – پلاک 14 – واحد 2

03432267026

اردیبهشت کرمان

خانم سمیه درتاج ثانی

کرمان – انتهای بلوار فردوسی – روبروی پارک نشاط – طبقه اول – واحد 5

32221489

32237609

گلستــان

 

آرام

خانم نازنين خواجه

گرگان ـ  خوليعصرـ  عدالت 22 ـ  مجتمع مرواريد ـ طبقه 7

01712350794

دانشگاه آزاد واحد گرگان

خانم دكتر افسانه خواجه‌وند خوشلي

گرگان ـ دانشگاه آزاد اسلامي

01713353000

01713351787

راستين

آقاي بهرام بختياري سعيد

گرگان ـ گرگانپارس ـ ابتداي مرداد مركزي ـ مجتمع مرداد ـ طبقه 3 ـ واحد 10

01712234084

کیان

خانم دکتر مهناز بابایی

خیابان شالیکوبی – عدالت 8 – ساختمان ایزد – طبقه سوم – واحد 5

 

مهر گرگان

آقای مسعود بیدلی نامنی

گرگان- خ ولیعصر(شالیکوبی) – عدالت 13 – ساختمان پزشکان قائم – طبقه 4 – واحد 15

01732332224

باران گرگان

آقای دکتر محمد مشکانی

گرگان – چاله باغ – قدس 11 – جنب آکواریوم کارینو

32228022

32220520

گام نو

آقای عبدالرحمن جوان بخش

گرگان – خیابان شالیکوبی – عدالت 7 – مجتمع مرسل – طبقه 4- واحد 409

01732333042

گيــلان

گيلان

آقاي دكتر سيدولي‌الله موسوي

رشت ـ خ امام خميني ـ چهار راه ميكائيل

01313229757

سازمان‌ زندان‌هاي گيلان

آقاي دكتر سيدولي‌الله موسوي

رشت ـ جاده لاكان ـ زندان مركزي رشت

01313462110

بهار

آقای دکتر بهمن اکبری

رشت – فلکه گاز – کوچه بهار (نبش بانک کشاورزی) – روبروی ساختمان بهار – پلاک 51

01314272099

اندیشه نیک

آقای دکتر سید موسی کافی ماسوله

رشت – بلوار سمیه – بعد از بیمارستان گلسار – خیابان 142 – مجتمع پزشکان اکباتان

01333124489

نگاه نو

آقای شاپور سلطانخواه کلوانی

رشت – خیابان لاکافی – روبروی شیرینی سهیل – ساختمان تیراژه – طبقه سوم

01333226028

ندای مهرگان

آقای دکتر قربانعلی یحیایی نوجوکامبری

رشت – پل بوسار – نرسیده به مرکز جراحی پاستور

01333123202

مازنــدران

انديشه نو

آقای محمود طهماسب زاده

بابل ـ امیر کلا – خیابان شهید قلی پور (نیما 1) – بن بست اقبال – ساختمان اقبال – طبقه اول

01132351996

بامدادنو

آقای دکتر بهرام میرزائیان

ساری- خیابان فرهنگ- خیابان پیوندی- نبش پیوند 2

01133259528

09395367666

تابان

آقای دکتر مرتضی ترخان

تنکابن – خیابان امام خمینی – جنب بیمارستان شهید رجایی – ساختمان پزشکان امین – طبقه 5 – واحد 38

01154210111

01154210112

01154235323

فرشته

خانم دکتر فرشته باعزت

بابلسر – میدان شهربانی – کوچه نفیسی – مجتمع نفیسی – طبقه اول – واحد 8

09351900225

09354026769

روان آسا

دکتر محمدعلی رحمانی

خیابان جمهوری – کوچه بهار – ساختمان فروهر – طبقه 2 – واحد 3

01154211221

01154211222

فرح زاد

خانم فرح زاد عباسیان

تنکابن – خیابان امام – کوچه مروتی – ساختمان کاپری – طبقه دوم واحد 16

 

رهیافت ساری

آقای دکتر رمضان حسن زاده

ساری – بلوار امیر مازندرانی – طبقه فوقانی بانک توسعه و تعاون – نبش کوچه اتحاد – ساختمان سینا – واحد سمت راست

01133379022

صبا

خانم دکتر شهره قربان شیرودی

مازندران – چالوس – خیابان عاشورا – خیابان شهید وارسته – کوچه باغ اسلامی – جنب خانه یوگا

52241961

گنج مهر

آقای دکتر عسگری اصغری گنجی

بابل – میدان اوقاف (جهاد) – ساختمان مهر – طبقه سوم

09385695428

01132312109

نوید سلامت قائم

آقای دکتر ارسلان خان محمدی اطاقسرا

قائم شهر – اول خیابان جویبار – ساختمان پاسارگاد – طبقه سوم

42085401

09113280282

كرمــانشاه

دانشگاه آزاد اسلامي

آقاي دكتر كيوان كاكابرايي

کرمانشاه – شهرک ژاندارمری – دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه

4 – 08337243181

شکوفای کرمانشاه

آقای دکتر خدامراد مومنی

کرمانشاه- 22 بهمن- چهارراه نوبهار- ساختمان دیپلمات- طبقه دوم- واحد 6

08318389033

سپهر

خانم شراره محمدی

کرمانشاه – پارکینگ شهرداری – میدان شهرداری – خیابان معلم غربی – پلاک 191

0837227573

08337230701

آوای سروش

آقای دکتر مختار عارفی

کرمانشاه – چهارراه نوبهار به طرف 17 شهریور – جنب بانک حکمت ایرانیان – ساختمان اورانوس – طبقه 6 – واحد 11

08338398011

کردستان

پرتو بامداد

آقای احمد امانی

سنندج – خیابان تعریف (تاج قدیم) – روبروی مرکز تصویر برداری شفا – ساختمان پزشکان ژیوار 2 – طبقه 3 – واحد 5

087133285203

دانشگاه کردستان

آقای دکتر ناصر یوسفی

سنندج- خ پاسداران- دانشگاه کردستان- گروه مشاوره- آزمایشگاه مشاوره خانواده

08716629353

آرام (ژیران)

آقای دکتر ناصر یوسفی

سنندج- میدان آزادی (اقبال) اول خیابان کشاورز (وکیل)- بلوک متخصصین- طبقه سوم

08713283851

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دکتر محمود گودرزی

سنندج- خ پاسداران- سه راه ادب

 

روز نو

آقای هادی نقدی

سنندج – چهارراه صفری – روبروی مجتمع پزشکان ژینا – ساختمان نوید – طبقه دوم

087332898

آراد

آقای دکتر امید مرادی

سنندج – خیابان تعریف – ساختمان پزشکان امانیه – طبقه 4 – واحد 2

08733249776

اردبیل

استاد شهریار

آقای دکتر محمد نریمانی

اردبیل – میدان سرچشمه – ساختمان پزشکان سرچشمه

04512250293

آرامش روان

آقای دکتر سیف اله آقاجانی

اردبیل – میدان سرچشمه – کوی شمس

04533252999

ایلام

سینا

آقای رحمت رمضانی

ایلام – بلوار سیدالشهداء – پشت مجتمع پائیز

3362405

امید فردا

آقای دکتر شهرام مامی

ایلام – چهارراه سعدی – پایین تر از بانک صادرات – ساختمان عرش – طبقه دوم – واحد 3

08433361415

09307406018

دانشگاه علوم پزشکی ایلام

آقای دکتر فتح الله محمدیان

ایلام – پنج راه جهاد – مرکز تخصصی خدمات پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

08432240404

همدان

هدایت

آقای رسول کردنوقابی

همدان – خیابان هنرستان – روبروی بیمارستان فرشچیان – پلاک 40

08118261640

مهر همدان

آقای دکتر ابوالقاسم یعقوبی

همدان – میدان جهاد – ابتدای خیابان عارف قزوینی – پلاک 16

08138264040

زنجان

برهان

آقای دکتر جعفر حسنی

زنجان – سعدی وسط –کوچه قدیر – پلاک 1/1 – واحد 10

02433338199

02433365207

نیک

آقای جواد قنبری

زنجان – دروازه رشت – اول خیابان صفا – بن بست ثمین تاب – ساختمان 23 – طبقه 2 غربی

02433469272

یزد

آتیه

آقای دکتر علیرضا بخشایش

یزد – صفائیه – شهرک دانشگاه – نبش طوبی شرقی 20

03538213321

لرستان

پویندگان

خانم دکتر فیروزه غضنفری

خرم آباد – میدان شهدا – روبروی فاطمیه – مرکز پزشکی مهر

2220678

آذربایجان غربی

رویش

آقای ناصر غفارزاده

ارومیه – پنج راه – ابتدای خیابان ارتش – ساختمان کوثر – طبقه 3

04413486660

04413486661

مرکزی

بهاران

آقای دکتر منصور عبدی

اراک – عباس آباد – سه راه هفت تیر (ارامنه) – کوچه شکرایی – کوچه شفیعی – پلاک 3634

086132225412

سمنان

افق

آقای مجید کلی

شاهرود – خیابان فردوسی – ربروی گاز گلچین – ساختمان مینا – شماره 4

 

آرامش زندگی

آقای حسین صائمی

شاهرود – خیابان امام – نبش خیابان هفتم – پلاک 4

02332242410

هرمزگان

یاس هرمزگان

خانم دکتر کبری حاجی علیزاده

هرمزگان – بندرعباس – خیابان سید جمال الدین اسدآبادی – چهارراه مرادی – ساختمان پزشکان پارسیان – طبقه 4

07632237595

دانشگاه آزاد اسلامی مرکز بین المللی کیش

آقای دکتر حسن احدی

جزیره کیش – بلوار امیرکبیر – ساختمان هدیش – طبقه 4 – واحد 42

قم

خانواده سالم

خانم فاطمه صحت

قم – خیابان دورشهر – نبش فلکه صفائیه – ساختمان مهر – واحد 10

4 – 02537839363

فرحان

خانم دکتر زهره عباسی

قم – بلوار امین – کوی 3 – ساختمان سپیدار – طبقه اول

4 – 02532942780

ثامن

آقای محمدرضا احمدی محمدآبادی

قم – بنیاد – میدان جوان – خیابان ذوالفقار – نبش کوچه 3

02532706211

پروا

آقای دکتر حسن میرزاحسینی

قم – بلوار امین – ابتدای 45 متری صدوق – مرکز پروا

4 – 32616133

بوشهر

مهر اندیش

آقای دکتر علی پولادی ریشهری

بوشهر – خیابان سنگی – روبروی خیابان یادگار امام

33536875

شمیم بوشهر

آقای محمد بنوی

بوشهر – خیابان جانبازان (بی سیم سابق) – مرکز جراحی ومجتمع درمانی حضرت قائم (عج)

 

مهر ایران

آقای ابراهیم سلیمانی

بوشهر – خیابان امام خمینی (سنگی) – کوچه کنار استانداری – کنار زبانسرای دخترانه

33533592

قزوین

سپیدار

خانم رامش حسین زاده خضری

قزوین – خیابان نادری جنوبی – نرسیده به کوچه زر آبادی – جنب لوازم آرایشی مینیاتور – ساختمان ماهان – طبقه 4 – واحد 11

02833232076

بهنود

آقای دکتر مجتبی امیری مجد

قزوین – خیابان هلال احمر – روبروی دبیرستان پاسداران – کوچه شهید قانع – پلاک 14 – ساختمان پزشکان

09101853055

028 – 33223651


Jump to navigation

۰۸:۲۶ – ۱۳۹۸/۰۳/۲۲

در جدول زیر، لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در بوشهر، شماره تلفن، آدرس مراکز مشاوره روانشناسی در بوشهر، را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم. بهترین مراکز را در لیست زیر جستجو کنید.

90. لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در بوشهر

روانشناسان معروف بوشهر

 

 

جدول زیر نمایش دهنده لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در بوشهر به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

محتوای این جدول شامل: مرکز مشاوره و روان درمانی بوشهر ، کلینیک مشاوره در بوشهر، مرکز تخصصی مشاوره روان شناختی در بوشهر ، روان درمانی بوشهر، زوج درمانی در بوشهر ، مشاوره زناشویی در بوشهر ، مشاوره ازدواج در بوشهر، مشاوره خانواده در بوشهر، مشاوره قبل ازدواج در بوشهر، مشاوره جنسی در بوشهر، مرکز مشاوره تلفنی در بوشهر، مرکز مشاوره رایگان در بوشهر، مرکز مشاوره تحصیلی در بوشهر، مشاوره نوجوان در بوشهر، مشاوره آنلاین در بوشهر، بهترین مرکز مشاوره در بوشهر، کلینیک بهداشت و روان در بوشهر، بهترین روانشناس بالینی در بوشهر، روانشناسی کودک در بوشهر، درمان ناهنجاری رفتاری در بوشهر، روانشناسی خانواده در بوشهر، تعرفه جلسه روانشناسی و مشاوره در بوشهر، مشاوره تربیت فرزند در بوشهر، مرکز خدمات تخصصی روانشناسی در بوشهر، مرکز مشاوره دولتی در بوشهر

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۱۰:۲۵ – ۱۳۹۸/۰۷/۲۱

در جدول زیر لیست کاملی از خشکشویی های بوشهر، بهترین خشکشویی در بوشهر و … به همراه آدرس و شماره تلفن آنها قرار گرفته است. اگر شما هم به دنبال خشکشویی انواع لباس، تعمیر و رفوگری انواع لباس، رنگرزی لباس و … هستید به لیست زیر مراجعه کنید.

۰۷:۵۵ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در جدول زیر لیستی از بهترین کلید سازی های بوشهر ثبت شده است. برای اطلاعات بیشتر به آدرس ذکر شده و یا با شماره تلفن لیست کلید سازی بوشهر تماس بگیرید

۰۸:۳۴ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۶

در جدول زیر لیست بهترین پرده فروشی های بوشهر ثبت شده است. برای اطلاعات بیشتر به آدرس ثبت شده و یا شماره تلفن پرده فروشی های خوب بوشهر تماس بگیرید

۱۱:۱۲ – ۱۳۹۸/۰۶/۰۳

محتوای جدول زیر شامل لیست کاملی از پزشکان متخصص بیهوشی در بوشهر، دکتر متخصص بیهوشی در بوشهر، بهترین دکتر متخصص بیهوشی در بوشهر و … است، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن مطب این پزشکان در لیست زیر آورده شده است. جهت کسب اطلاعت بیشتر به لیست زیر مراجعه فرمایید.

۰۵:۲۳ – ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

محتوای جدول زیر شامل لیست کاملی از پزشکان متخصص اطفال در بوشهر، بهترین دکتر متخصص اطفال در بوشهر، متخصص اطفال خوب در بوشهر، دکتر کودکان خوب در بوشهر و … است، همچنین برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تلفن این پزشکان در جدول زیر آورده شده است.

۰۸:۵۶ – ۱۳۹۷/۰۲/۱۸

۰۶:۴۰ – ۱۳۹۸/۰۷/۰۶

در جدول زیر لیست کاملی از پزشکان فوق تخصص جراحی تومور استخوان در بوشهر، دکتر خوب جراحی تومور استخوان در بوشهر، فوق تخصص جراحی تومور استخوان در بوشهر و … به همراه اطلاعات آدرس و شماره تلفن قرار گرفته است.

۰۸:۵۶ – ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

در جدول زیر لیست بهترین خیاطی های بوشهر ثبت شده است.  برای اطلاع از هزینه دوخت انواع لباس زنان و مردانه ، قیمت دوخت لباس عروس، نرخ دوخت لباس شب ، دوخت کت و شلوار به آدرس درج شده مراجعه کرده و یا با شماره تماس خیاط های بوشهر تماس بگیرید.

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

نوبت برای دکتر فرازمند کلانتری


روز و ساعت نوبت :

 

برای ثبت نوبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

روانشناسان معروف بوشهر

جهت دریافت نوبت از دکتر فرازمند کلانتری تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

سایکوتراپی.بایوفیدبک.نوروفیدبک.ریلکسیشن.وی آرتی.هیپنوتراپی.اختلال خواب.اضطراب.افسردگی.وسواس فکری یا عملی .چاقی روانی کنترل وزن با روشهای روانشناختی و پزشکی رفتار.زوج درمانی.خانواده درمانی.مشاوره فبل از ازدواج .کنترل عصبانیت و مدیریت استرس .سردردهای عصبی.اختلالات روان تنی.روانشناسی بالینی کودک و بررسی مراحل رشدی
ویزیت با تعیین وقت قبلی – 32237527-09169160628-

 تجربه خود را در مورد دکتر فرازمند کلانتری به همراه ثبت امتیاز و درجه رضایت ثبت کنید.
😡 پیشنهاد نمیکنم😊 پیشنهاد میکنم

کارشون خیلی عالی در بدترین شرایط زندگی ک داشتم و احساس پوچی میکردم به من کمک کردند ممنون اقای دکتر ممنون از اینکه هستید

باعرض سلام خدمت آقای دکترودوستان عزیز من الان دوسال هست که آقای دکتر رو ازطریق همین نظرات مراجع پیداکردم ووقتی حضوری مراجعه کردم بی نهایت روی من تاثیرگذربودن ومیتونم بگم که ازاین دکترها به ویژه درروانشناسی خیلی کم داریم ایشون بسیار گرم صمیمی دلسوزوتاثیرگذارهستن ومن بسیاربسیاربسیارازایشون راضی هستم کارشون عالیه وبه خاطراینکه بتونم بیام اینجاونظرم روبگم رفتم برای اولین بار ایمیل ساختم میخوام اینجاازآقای دکترفرازمندکلانتری نمونه تشکرفراوان کنم که باعث شدن من خودم روبشناسم وخودم روپیداکنم ارزوی توفیق سلامتی برای ایشون دارم

با سلام.در این ایام کرونائی تنها کسی که تونست استرس من رو کنترل کنه،جناب دکتر کلانتری عزیز بود.واقعا سپاسگزارم از آقای دکتر کلانتری دانشمند

من به طوراتفاقی آقای دکتررودرنظرسنجی کاربران پیداکردم والان دوساله زیرنظرشون هستم وبسیاربسیارازدرمانم راضی هستم ایشون علاوه بر اینکه درکارشون حرفه ای هستن شخصیت بسیاربسیارخوب ودوست داشتنی هم دارن که به درمان بیمارانشون کمک دوچندانی میکنه یک دنیاممنون ازآقای دکترعزیزم

از اینکه من رو به خودم برگرداندید ممنون و سپاسگزارم. با آرزوی سلامتی برای دکتر فرازمند کلانتری عزیز.

با عرض سلام
از زحمات دکتر کلانتری که واقعا پزشک حاذقی تو کارشون هستند سپاس و تشکر فراوون دارم.چون حالا میفهمم که لذت زندگی برام قابل درک شده و این احساسم رو مدیون آقای دکتر کلانتری و مهارت حرفه ای ایشون هستم.
به امید سلامتی برای آقای دکتر کلانتری

آقای دکتر عزیز خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم.از بابت همه زحمات و تلاشهای آقای دکتر کلانتری متشکرم.

دکترفرازمند کلانتری بهترین دکتر عزیز و مهربان وخیلی خوب است

با سلام و درود .از زحمات آقای دکتر سپاسگزارم .امیدوارم این حال و هوای جدیدی که با زحمات ایشون طی جلسات رواندرمانی بدست اوردم انشاالله هدیه خداوند متعال به آقای دکتر کلانتری فرهیخته و خونواده محترمشون باشه.
از مدیران سایت پربار و کارآمد میهن پزشک هم ممنون و سپاسگزارم.

خیلی با مسِیولیت و دانش به روز

با سلام .از زحمات دکتر کلانتری سپاسگزاری میکنم.چون شرایط روحی نابسامان گذشته من الان از بابت زحمتها و درمانهای بجا و واقعا حرفه ای دکتر کلانتری خیلی بهبود پیدا کرده.

با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر کلانتری عزیز و مدیران زحمتکش سایت
من از پارسال مراجع آقای دکتر هستم و خوشبختانه خیلی به شرایطم کمک شده.از آقای دکتر واقعا ممنونم.خسته نباشید میگم به آقای دکتر چون میدونم سرشون خیلی شلوغ هستش و خیلی ها منتظر رسیدن وقت ویزیتشون با آقای دکتر هستند و جالب بود برام که آقای دکتر از بابت دیر شدن نوبتها از مراجعین عذرخواهی میکرد این مسیله انسانیت و احترام ایشون رو به مراجعین می رسونه.واقعا آقای دکتر ارزشمند هستش و خوب معلومه که چنین افراد فرهیخته و با احساس مسیولیتی نسبت به مراجعینشون دارن سرشون شلوغ باشه . کاشکی میشد بیشتر آقای دکتر رو بیشتر ملاقات کرد.ولی به نظر من اگر نوبتهاشون هم طولانی بشه ارزش صبر کردن و فقط زیر نظر دکتر کلانتری عزیز بودن رو داره.

آقای دکتر کلانتری عزیز و مهربان ممنون و متشکرم از بابت همه زحمتهایی که برای بهبودی حال من انجام دادید.

از زحمات آقای دکتر کلانتری بزرگوار متشکرم.فقط میتونم بگم که ایشون واقعا حرفه ای عمل میکنند.از ایشون سپاسگزارم.

باتشکرفراوان ازآقای دکترکلانتری راستش من بعدازمراجعه ومشاوره گرفتن ازای عزیز حالم ودیدگاهم نسبت به زندگی کاملاتغیرکرد وخیلی امیدوارترشدم درحالی که قبل ازمراجعه بیشتروقتم رو به سقف اتاق نگاه میکردم اما الان خیلی فعالترم وهنوزهم درمشاوره ام روادامه میدم

ایکاش خیلی زودتر آقای دکتر رو به من پیشنهاد می کردند. خیلی ابهامات در زندگی ام بعد از مراجعه به آقای دکتر برایم روشن شد.از همه تلاشهای ایشون در جهت تغییر در شرایط روحی ام سپاسگزارم.

بسیار مسلط و حرفه ای

از همه زحمات آقای دکتر ممنون و سپاسگزارم.از زمانیکه آقای دکتر رو ملاقات کردم دیگه تو زندگی ام با آزمایش و خطا جلو نرفتم و اکثر برنامه های زندگیم رو با همراهی ارزشمند آقای دکتر کلانتری عزیز انجام دادم و به پیش بردم. جا دارد یک خسته نباشید جانانه از بابت مزاحمتام برای آقای دکتر داشته باشم.

خیلی عالی

سلام
از آقای دکتر بابت همه زخماتشون در ارتباط با مسایل و مشکلاتم ممنون و متشکرم.صحبتهای و راهکارهای آقای دکتر کلانتری خیلی عجیب روی من تاثیرگزار هستش.این مورد رو از یکی از مراجعین دیگرشون هم در سالن انتظار مطب شنیدم ایشون هم همین نظر رو داشت. احتمالا بخاطر دانش و شخصیت با جذبه و تون صدای آقای دکتر هستش.از آقای بخاطر تمام
تغییراتم ممنون و سپاسگزارم.

از همه زحمات و صبر و تحمل آقای دکتر کلانتری عزیز ممنون و سپاسگزارم.من فکر میکنم خیلی دیر توفیق آشنایی با آقای دکتر رو داشتم. ای کاش زودتر از اینها خداوند آقای دکتر رو برای بنده میرسوند.البته الان هم خداوند رو خیلی خیلی شاکرم از بابت این مهم.

من تازگی ها به دکترمراجعه کردم وبسیاربسیارراضی هستم فوق العاده❤

من در طول شش جلسه گذشته خیلی از کار آقای دکتر راضی بودم

من دکتر کلانتری روخیلی خوب و با احساس مسئولیت نسبت به مراجعین دیدم.

با سلاممن برای اولین بار سه سال پیش در کلینیک یکی از بیمارستانها آقای دکتر کلانتری رو ملاقات کردم در ان زمان برای یک ترس مداوم که از بچگی همراه من بود رفتم.که خوشبختانه علیرغم مراجعات مختلف در جاهای دیگه ولی اخر کار با نومیدی به دکتر گفتم من چه مشکلی دارم که بعد از حدودا هفت جلسه احساس کردم اون مسایل دیگه با من نیستند خیلی احساس قشنگی بود هیچ موقع اون احساس از یادم نمیره. حالا هم از چند ماه پیش برای بالا رفتن توانمندیهام دارم مراجعه به کلینیک شخصی ایشون میکنم و خیلی خوشحالم که یک احساس پویایی در خودم میبینم.جا داره از آقای دکتر کلانتری خیلی خیلی تشکر کنم , انشاالله همیشه در کار و زندگی شون موفق باشند و از سایت میهن پزشک هم برای این طرح قشنگشون خیلی ممنونم.موفق باشید

سلام و احتراممن از مراجعین آقای دکتر کلانتر هستم که حدود شش ماه هستش تحت نظر اقای دکتر هستم.بعد از اینکه به ایشون مراجعه کردم خیلی از موارد توسط آقای دکتر در زندگیم تغییر داده شد از مهمترین اونها اینکه پایان نامه تحصیلیم که حدود دو سال بخاطر اضطرابهای عجیب غریب و پوشالی(البته الان به کمک آقای دکتر فهمیدم) عقب افتاده بود که خوشبختانه خدا آقای دکتر رو برام رسوند و هفته پیش انجامش دادم.سالها اضطرابهای مختلف میشه گفت با من شبانه روز همراه بودند و الان خیلیهاش کلا رفتند .به آقای دکتر هم گفتم نمیدونم چطوری هستش ولی از وقتی که با آقای دکتر ملاقاتهام رو شروع کردم کم کم دارند اضطرابهام برطرف میشن.هر وقت به آقای دکتر این مسیله رو میگم ایشون با تون صدای منحصر بفردش میگن من قول میدم نه فقط تا برطرف شدن همه مشکلاتت بلکه رسیدن به یک زندگی پویا و لذت بخش با شما همراهی کنم . واقعا این جمله با تون صدای تاثیرگذار و احساس مسیولیت آقای دکتر هر لحظه انگیزه من رو برای ملاقات دکتر کلانتری و انجام راهکارهای واقعا کاربردی ایشون بیشتر و بیشتر میکنه.چون خودم هم شدیدا نیازمند برطرف شدن همه اونها هستم.از دکتر کلانتری عزیز و دلسوز بسیار متشکر و سپاسگزارم.از سایت میهن پزشک هم بخاطر کار خوش فکرشون در ارتباط با ایجاد این فضای تبادل نظر ممنونم.

واقعا کارتون عالیه دکتر جان ایشالا همیشه شادوسلامت باشید

واقعا کارتون عالیه دکتر جان ایشالا همیشه شادوسلامت باشید

با سلام و تشکر از سایت میهن پزشکمن چند جلسه توسط آقای دکتر کلانتری ویزیت شدم خوشبختانه حالم خیلی بهتر هستش و میتونم راجع به آقای دکتر بگم که خیلی با حوصله مشکل اصلی و تبعات مشکلم رو حل کردند.از آقای دکتر متشکرم و سپاسگزار

روانشناسان معروف بوشهر

با سلاممن چند ماه پیش دچار یک سری مشکلات روحی شدم از جمله ترس از رابطه با همسرم که دیگه تحمل مواجهه باهاشون رو نداشتم و از اینکه بتونم مثل قبل خوب و راحت باشم نا امید شده بودم .از چند تا از دوستام خواستم یک منخصص خوب و کارکشته برام پیدا کنند.یکی از دوستام آقای دکتر کلانتری رو معرفی کرد ولی من برای اطمینان توی محیط تحصیلم هم از دو نفر مشورت گرفتم که جالبه یکی از اونها هم دکتر کلانتری رو پیشنهاد کرد.با کلی تلاش تونستم برای دو هفته بعد از ایشون وقت بگیرم.الان حدود هشت جلسه هستش که من دکتر رو ملاقات میکنم و تقریبا مشکلاتم حل شده ولی از آقای دکتر خواهش کردم بخاطر اینکه مشکلاتم برنگرده و درمان مسایل کچیکتر باز تحت نظر ایشون باشم.از آقای دکتر کلانتری خیلی خیلی سپاسگزارم.با تشکر از سایت میهن پزشک

از تمامی زحمات آقای دکتر کلانتری در جهت بهبودی وضعیت روحی ام کمال تشکر رو دارم. آقای دکتر واقعا هم تو کارشون با تجربه هستند و هم باهوش.برای آقای دکتر کلانتری آرزوی شادکامی و سلامتی دارم

من تا الان شش جلسه هستش که آقای دکتر رو ملاقات میکنم خوشبختانه مشکل ترسها و نگرانیهام تقریبا نصف شده و امیدوارم آقای دکتر کلانتری همینطور در زمینه کم کردن موارد من بتونه کمکم کنه چون همیشه آقای دکتر تاکید میکنن که تو خودت داری تلاش میکنی و من فقط کمکت میکنم ولی مطمینم واقعا اگر ایشون همراه من نباشن من نمیتونم.از آقای دکتر خیلی خیلی ممنونم چون بعد از رفتن به جاهای مختلف الان با مراجعه به ایشون دارم تغییرات رو احساس میکنم .از آقای دکتر متشکرم

آقای دکترکلانتری دانش بروزی دارن و تشخیصاشون حرف نداره و در تعیین روش مناسب درمان برای من خیلی استادانه عمل کردند. بسیار عالی و فرهیخته

من از ویزیت دکتر و جلساتی که رفتم نتتیجه مورد نظرم رو گرفتم.از این طریق میخاستم از ایشون تشکر کنم.ای کاش موقعیتها یا جشنواره هایی می بود که از افرادی مثل دکتر کلانتری در جامعه تشکر میشد.امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشند.

با عرض ادب و احترام خدمت جناب دکترمن با مراجعه به دکتر کلانتری تغییرات خوبی تونستم در خودم ببینم و الان هم برنامه ویزیت ایشون با من ادامه داره. کاشکی وقت های ملاقاتشون اجازه میداد بتونم با فاصله زمانی کمتر ایشون رو ملاقات کنم.

سلام و ادب خدمت دکتر کلانتری از زحماتتون متشکر و ممنون و سپاسگزارم.من این تغییرات عمیق در خودم رو که حقیقتا برام محسوس هستش نتیجه زحمات شما استاد عزیز میدانم.

از زحمات و مخصوصا احساس مسیولیت آقای دکتر کلانتری در قبال بیمارانشون ممنون و سپاسگزارم.اگر آقای دکتر یک خط تلفن را جهت موارد اظطراری تعیین میکردند خیلی خوب میشد و چند بار خواستم این درخواست رو مطرح کنم ولی از درست بودن این درخواستم اطمینان نداشتم.چون واقعا خود من گاهی اوقات نیاز به ویزیت یا مشورت آقای دکتر دارم ولی فقط تنها چیزی که به ذهنم میرسه از طریق منشی کلینیک سوا لم رو میپرسم و پاسخ رو هم از منشی کلینیک میگیرم.البته جای تشکر داره که هیچ موقع آقای دکتر سوالات من رو بی پاسخ نذاشتند.با تشکر فراوان از زحمات تخصصی و بی دریغ جناب دکتر کلانتری عزیز

من دکتر کلانتری رو برای کنترل استرس بهترین میدونم چون از میان چند مراجعه ای که در جاهای دیگه داشتم روشهای ایشون برای من ارامبخش تر بود.وپیشنهاد میکنم از جلسه اول که مراجعه میکنید نوبت ها رو برای دو یا سه وقت بگیرید چون من برای ویزیت دوم چون سرشون شلوغ بود خیلی انتظار کشیدم. ولی به هر صورت ارزشش رو داشت حالا هم که خوشبختانه بیش از هشتاد درصد از مشکلم و استرسهای من حل شده. ممنونم از آقای دکتر کلانتری عزیز

من از زحمات آقای دکتر تشکر میکنم.برای من که خیلی موثر بودند.به دو نفر از دوستانم هم ایشون رو معرفی کردم اونا هم از پیشنهاد من (معرفی دکتر کلانتری) خیلی راضی بودند. از دکتر خیلی سپاسگذارم و خسته نباشید میگم خدمتشون.

با سلامدکتر کلانتری واقعا دوست داشتنی هستش چون هم دانش بروزی داره وهم متعهد به بیماران و مراجعان و هم مهربون در مقابل مشکلات و آلام مراجعین.من بعد از اینکه با ایشون ملاقات کردم احساس کردم چقدر خوبه آدم بتونه یک نفر داشته باشه که بصورت تخصصی تو بالا و پایین زندگی همراهیش کنه . دکترجان خسته نباشید و انشاالله همیشه سالم باشید تا امثال بنده بتونیم از وجودتون بهره مند بشیم.سپاس

با سلامبه نظر من دکتر کلانتری نه فقط دانش علمی بالایی داره بلکه روحیاتا برای این تخصص ساخته شده.من زندگی خودم رو از 4سال پیش مدیون دکتر کلانتری میدونم و خیلی برای ایشون احترام خاص قایلم.ممنون وسپاس همیشگی از آقای دکتر کلانتری

ضمن تشکر از مدیرای این سایت که این موقعیت رو برای مراجعین فراهم کردند. من از کار دکتر خیلی راضی بودم چون 2سال پیش برای یک موردی که ماهها درگیرش بودم و هیچ جوابی هم واسش نداشتم با روحیه ای مات و مبهوت به دکتر کلانتری مراجعه کردم ولی دکتر با یک جمله پاسخ تمامی ابهامات چند ماهه من رو داد. من واقعا از ایشون ممنونم و حالا دیگه چند وقت یکبار راجع به مراحل مختلف زندگی با دکتر کلانتری ملاقات دارم چون الان ایشون رو عضوی از خونواده خودم میدونمسپاس و تشکر از زحمات ایشون

سلام به همه دوستانبنظر من هر شخصی یک همراه مثل دکتر کلانتری میخاد.دکتر واقعا برای مراجعینش نیرو و وقت میذاره . اینکه یکی اینقدر با حوصله با مشکلات آدم همراه بشه واقعا ارزشمنده. دکتر یکی یکی مشکلات من رو حل کردند حتی یک جاهایی من خسته میشدم ولی ایشون به من امید به تغییر رو میداد و خوشبختانه همه مشکلات من حل شد.من مدیون دکتر کلانتری هستم.انشاالله همیشه سلامت باشند

من زندگی زناشوئی رو به اتمام داشتم.ولی با مراجعه به آقای دکتر کلانتری واقعا میتونم بگم دوباره زندگی من شروع شد و الان تازه معنی لذت زندگی با همسرم رو درک می کنم. از ان وقت به بعد برای موارد مختلف با دکتر ملاقات میکنم.واقعا راهکارهای خوبی به من دادن.سپاس از دکتر کلانتری

با سلام و درود خدمت جناب دکتر کلانتری عزیز و همه دوستدارانشونمن که واقعا از کارشون راضی بودم و الان که دلیل اصلی مراجعه من به دکتر کلانتری خوشبختانه و به لطف خدا حل شده برای موارد دیگر دوسه هفته یکبار برای حل مسایل و مشکلات دیگه میرم ایشون رو ببینم و خدارو شکر میکنم که با ایشون اشنا شدم. دستشون درد نکنه کارشون حرف نداره. واقعا برای حل مشکل من حرفه ای عمل کردند.

من خوشحالم بجز تشکر مستقیم از آقای دکتر کلانتری . از این طریق هم توانستم از ایشون بابت همراهی همیشگیشون با مشکلات مختلف من سپاسگزار باشم.فقط کاشکی میشد بیشتر و با فاصله کمتر ببینمشون. چون واقعا یک وقتایی میخوام سریعتر با آقای دکتر ملاقات کنم ولی چون سرشون شلوغ هستش نمیشه.ولی با این وجود برای دیدن آقای دکتر اگر دیرتر هم وقت بشه ولی ارزشش رو برای من داره که صبر کنم ببینمشون.البته میدونم که ایشون باید به همه مراجعینشون باید برسند.هفته پیش تو سالن انتظار کلینیکشون با یکی دیگر از مراجعین صحبت میکردیم اون هم میگفت کاشکی بیشتر میشد آقای دکتر را دید و وقتشون رو تو مطب بیشتر میذاشتند ولی ظاهرا تو بیمارستانی هم که هستند خیلی سرشون شلوغ هستش. به هر صورت متخصصین خوب سرشون معمولا شاوغ.من نظر اینه اگر دیر هم نوبت بشه بخاطر خوبی کار ایشون و من هم معتقدم آدم کار رو به کاردان باید بده. امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشن و همسفر زندگی ما.

با سلام حضور همه عزیزانمن حدودا 4 سال هستش مراجع دکتر کلانتری هستم. به دلایل مختلف به ایشون مراجعه داشتم و همیشه هم نتیجه عالی گرفتم. واقعیت هر وقت باشون مواجه میشم ارامش عجیبی برام ایجاد میشه.شاید دلیلش کلام – جذبه گفتار و تن صدای این استاد فرهیخته باشه.امیدوارم همیشه در صحت و سلامت باشند.

واقعا دکتر عالی ای هستن.

من دو سال پیش مراجع دکتر کلانتری بودم.بعد از بهبود شرایطم اصمیم گرفتم آقای دکتر در تمام مراحل زندگی با من همراهی کنه.واقعا دکتر کلانتر میتونه همسفر خوبی برای مدفقیت های زندگی باشه.امیدوارم همیشه در دسترس و سلامت باشه برا رسیدگی به بیماران و مراجعینشون.

در مورد دکتر کلانتری حداقل مطلبی که میتونم بگم این هستش که زندگی من رو دگرگون کرد. امیدوارم همیشه سالم باشه و سرحال که به همه بیماراشون این زنگی دوباره رو برگردونه. انشاالله

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

روانشناسان معروف بوشهر
روانشناسان معروف بوشهر
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *