روانشناسان معروف زاهدان

 
helpkade
روانشناسان معروف زاهدان
روانشناسان معروف زاهدان

در اینجا لیست کامل مراکز مشاوره و روانشناسی زاهدان و استان را به همراه آدرس و شماره تماس بر شما مخاطب عزیز هوش کالا گرد آورده ایم. لیست پایین شامل روانشناسان معروف زاهدان در حیطه های مختلف؛ شامل مشاوره فردی، ازدواج، خانواده، تحصیلی، کودک و … می باشد. اگر به دنبال روانشناس خوب در زاهدان هستید از این لیست انتخاب نمایید.

پیشنهاد ما

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی هم اندیشروانشناس : غلام نبی اکاتیخدمات :ارائه خدمات مشاوره و رواندرمانی در زمینه های رفتاریروحی روانی ، تحصیلی ، ازدواج ، خانواده درمانی و….( تجربه بیش از ۲۵ از سال )آدرس :خیابان امیرالمومنین ۸ ، داخل میلان ، ساختمان پزشکان ، طبقه دومتلفن پذیرش :۰۹۱۵۵۴۱۴۱۰۸۰۵۴۳۳۲۱۱۶۵۲

توجه : اگر روانشناس شاغل در زاهدان و استان سیستان و بلوچستان هستید و نام خود را در لیست پایین نمی بینید بر روی ثبت اطلاعات مطب کلیک نمایید.

مرکز مشاوره همدلان

روانشناسان معروف زاهدان

آدرس : میدان مشاهیر – ساختمان پزشکان مشاهیر – طبقه سومتلفن پذیرش : ۰۵۴۳۲۴۴۶۵۵۰

محبوبه فیروزکوهی

آدرس : خیابان مدرس – جنب طب تصویری – ساختمان پزشکان آتیهتلفن پذیرش : ۲۴۲۶۳۴۱

 مرکز مشاوره هم اندیش

آدرس : خیابان امیرالمومنین ۸ تلفن پذیرش : ۰۵۴۳۳۲۱۱۶۵۲

نورمحمد بخشانی 

آدرس : میدان دکتر حسابی – دانشگاه علوم پزشکی – دانشکده پزشکی تلفن پذیرش : ۰۵۴۳۳۲۹۵۷۱۵

مرکز شمیم

آدرس :تقاطع امیرکبیر- ثاراله – روبه‌روی ثاراله ۱۹تلفن پذیرش : ۰۹۱۵۰۲۵۲۶۳۵

عزیزالله مجاهد

آدرس : میدان دکتر حسابی – دانشگاه علوم پزشکی – دانشکده پزشکی تلفن پذیرش : ۰۵۴۳۳۲۹۵۷۱۵

از نظر مجله توانبخش هوش کالا بهترین مرکز مشاوره و یا دکتر روانشناس خوب در زاهدان  مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مطبی که دارای سابقه کار باشد و در زمینه تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در زاهدان و روانشناس کودک و هستید حتما از روانشناسان بالا انتخاب نمایید. روانشناسان معرفی شده ، خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی ، اعتیاد و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

آخرین تغییرات : فروردین ۱۹, ۱۳۹۹

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناسان معروف زاهدان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر عزیزالله مجاهد 

شهین رحمن شناس 

دکتر نورمحمد بخشانی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زاهدان کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در زاهدان برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در زاهدان عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زاهدان می باشد. 

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی زاهدان آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی زاهدان

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی زاهدان

روانشناسان معروف زاهدان

مرکز مشاوره روانشناسی هم اندیش

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی هم اندیش:  زاهدان خیابان امیرالمومنین ۸

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی زاهدان می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در زاهدان ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در زاهدان مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در زاهدان باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره زاهدان به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم زاهدان اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ، مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

برای دریافت مشاوره در زمینههای مختلف روانشناسی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی زاهدان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

خانمی 34ساله هستم. حدود 4 سال پیش از همسرم جدا شدم .همسرم بعد این همه سال الان برگشتن و میخوان من ببخشمشون. حدود یک ماه هست پیام میدن و چون از شهر محل سکونتمان رفتن و در شهر دیگری ساکن شدن فقط اومدن 2 بار هم رو دیدیدم و کلا از طریق پیام در ارتباط هستیم. از روزی برگشتن شهرشون فقط ارتباطمون از طریق پیام هست و اصلا تماسی نمیگیرن و میگن خجالت میکشن و فقط پیام در حد احوالپرسی میدن و تو این مدت یکی دو روز پیام میدن و باز یکی دو روز خبری ازشون نیست و میگن سرشون شلوغه
من نمیدونم با توجه به دلشکستگی که ازشون داشتم اصلا این ارتباط به این صورت که توو این یک ماه بوده نتیجه ای داره ؟چون اینجوری با این رفتار که یک روز پیام میدن و یک روز نمیدن من اذیت میشم و بهشون هم گفتم ولی میگن باید بگذره ولی به نظر من از همین اول نیاز به مراجعه به مشاور داریم. و اینکه باهم مشاوره بریم یا هر کدوم به تنهایی؟
ممنون

سلام اطلاعاتی که در اینجا درج کردید خیلی ناقصه . هر رابطه ای برای شروع و تداوم باید از ابعاد مختلف مورد ارزیابی قرار بگیره. پیوند دو نفر زمانی از بین میره و به طلاق کشیده میشه که هیچ کدوم نتونن مشکلات به وجود اومده رو حل بکنن خوب پس برای بازگشت به همچین زندگی حتما باید بیشتر تفکر کنید. مشاوره ازدواج و زوج درمانگر ها به شما برای رسیدن به یه پاسخ مناسب می تونن کمک کنن. حتما با یکی از شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست مشاوره نمایید

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

نوبت دهی مراکز روانشناسی زاهدان – روانشناس خوب در زاهدان – بهترین روانشناس زاهدان – بهترین مراکز روانشناسی زاهدان – زوج درمانی در زاهدان – دکتر روانکاوی در زاهدان – دکتر اختلال میل جنسی در زاهدان – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در زاهدان – زوج درمانگر خوب در زاهدان – روانشناس عالی در زاهدان – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

متاسفانه موردی یافت نشد

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

به دنبال دکتر روانشناس خوب در زاهدان هستید؟ پزشکان میهن پزشک را مشاهده, اینترنتی نوبت و مشاوره بگیرید.

خدماتی که روانشناس در زاهدان می تواند به شما ارائه بدهد شامل مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره طلاق، زوج درمانی، سکس تراپی، مشاوره رابطه جنسی زوجین، مشاوره کودک و نوجوان، فرزندپروری، انواع مشکلات ناخن جویدن، بیش فعالی، نقص توجه، سکسولوژی، اختلالات یادگیری، اوتیسم ، کاردرمانی، گفتاردرمانی، نوروفيدبک، افزایش اعتماد به نفس، درمان انواع اضطراب، افسردگی، وسواس و مشاوره تحصیلی و شغلی می باشد که لیست بهترین روانشناس در زاهدان را در این صفحه مشاهده می کنید. علاوه بر معرفی کامل پزشکان، از دکتر ها و متخصصین عضو میهن پزشک می توانید اینترنتی نوبت مطب بگیرید، مشاوره آنلاین و مشاوره تلفنی داشته باشید.

برای آشنایی بیشتر با روانشناس بهتر است بدانید درون هر فردی پر از رمز و راز های گوناگون است. هرکدام از ما سعی می‌کنیم نیمه تاریک وجود خود را از دیگران پنهان کنیم، همین باعث می‌شود مشکلاتی در روح و روان ما بوجود بیاید. مشکلاتی مانند استرس، افسردگی، ترس بیش از حد یا همان فوبیا، مشکلات خانوادگی، اعتیاد، اختلالات اشتها، اختلالات وسواس و … . در این مواقع یک روانشناس می‌تواند کمک کند تا مشکلات خود را حل و با آرامش بیشتری زندگی کنیم.

روانشناس خوب در زاهدان, بهترین روانشناس در زاهدان, بهترین مراکز روانشناسی در زاهدان, زوج درمانی در زاهدان, دکتر روانکاوی در زاهدان, دکتر اختلال میل جنسی در زاهدان, زوج درمانگر خوب در زاهدان, روانشناس عالی در زاهدان, مشاوره خانواده در زاهدان

 آیا شما پزشک هستید؟  ثبت نام پزشک جدید

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.


روانشناسان معروف زاهدان


© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی سیستان و بلوچستان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره روانشناسی همدلان

روانشناسان معروف زاهدان

ادرس: زاهدان-میدان مشاهیر-ساختمان پزشکان مشاهیر-طبقه ۳

تلفن: ۰۵۱۴۲۴۱۱۹۰۷

۲٫ مرکز مشاوره روانشناسی شمیم زاهدان

ادرس: زاهدان-تقاطع امیرکبیر-ثاراله-روبه‌روی ثاراله ۱۹

تلفن: ۰۹۱۵۰۲۵۲۶۳۵

۳٫ دکتر محبوبه فیروزکوهی

ادرس: زاهدان- خیابان مدرس-جنب طب تصویری-ساختمان پزشکان آتیه

تلفن: ۲۴۲۶۳۴۱

۴٫ مرکز مشاوره دولتی زابل

آدرس: سیستان و بلوچستان – زابل – خیابان شهید باقری جنوبی

تلفن: ۰۵۴۲-۲۲۲۶۰۴۲

۵٫ مرکز مشاوره روانشناسی باران

آدرس: ایرانشهر-خیابان نور-جنب داروخانه پاستور-داخل کوچه-ساختمان پزشکان-طبقه دوم

تلفن: ۵۴۷۲۲۲۳۳۴۸

۶٫ مرکز مشاوره روانشناسی رویش

آدرس: زابل-هیرمند جنوبی-میلان ۹

تلفن: ۲۲۳۰۰۲۳

۷٫ مرکز مشاوره روانشناسی مهوش رقيبی

آدرس : زاهدان – دانشگاه سیستان و بلوچستان – دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی – گروه روانشناسی – كدپستی ۹۸۱۳۵ – صندوق پستی۹۸۷

تلفن: ۳۳۴۵۰۹۱۳ ۰۵۴ – داخلی ۶۳۱۹
فکس : ۳۳۴۵۰۹۱۰ ۵۴ ۹۸+ 
۸٫ مرکز مشاوره هم اندیش زاهدان
آدرس: زاهدان-خیابان امیرالمومنین–داخل میلان-ساختمان پزشکان-طبقه دوم

تلفن: ۰۵۴ _۳۳۲۱۱۶۵۲

۹٫ دکتر الهه السادات خدایی
آدرس: ایرانشهر-نور مرکزی-جنب داروخانه ایرانشهر-ساختمان سونوگرافی

تلفن:  ۲۲۲۳۰۲۲                

۱۰٫ مشاوره غیر حضوری دکتر حسین رونقی

آدرس: سیستان و بلوچستان

تلفن: ۰۹۱۲۰۱۹۰۵۴۸(تلگرام)

وبسایت:

www.doctorronaghi.ir

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

روانشناسان معروف زاهدان

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی سیستان و بلوچستان بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشته باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی البرز می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

در استان سیستان و بلوچستان شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنان داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سیستان و بلوچستان را در اختیار کاربران قرار داده ایم تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی سیستان و بلوچستان تقدیم می گردد:

روانشناسان معروف زاهدان

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زاهدان – هم اندیش:  زاهدان خیابان امیرالمومنین ۸ شماره تماس: –

آدرس  مرکز مشاوره روانشناسی ایرانشهر – باران: ایرانشهر-خیابان نور-جنب داروخانه پاستور-داخل ک.چه طبقه دوم ساختمان پزشکان شماره تماس: ۵۴۷۲۲۲۳۳۴۸

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی چابهار – صدرا: خیابان امام خمینی دانشگاه پیام نور ساختمان کتابخانه شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زابل – رویش: زابل هیرمند جنوبی میلان ۹ شماره تماس: ۰۵۴۲ ۲۲۳۰۰۲۳

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زاهدان – همدلان: زاهدان، خیابان دانشگاه، دانشگاه 47، داخل میلان، پلاک 10 شماره تماس: 2446550- 0541

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره روانشناسی سیستان و بلوچستان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

بهترین مرکز مشاوره در لرستان

مرکز تخصصی روانشناسی در دردشت

روانشناس شغلی و تحصیلی
دکتر روانشناس کودکان
تست روانشناسی

همه افراد در طول زندگی خود، هر از چندگاهی غم و اندوه را تجربه می‌کنند. اما، افسردگی چیزی بیش از این است. در واقع، افسردگی نوعی غم و اندوه یا حس ناامیدی شدید به‌شمار می‌رود که می‌تواند برای روزها و حتی سال‌ها همراه فرد باشد. افسردگی تاثیر منفی بر روی زندگی اجتماعی فرد دارد و به همین دلیل باید مورد توجه و درمان قرار گیرد. این بیماری کاملا قابل درمان است، به‌شرط آن‌که به روانشناس حرفه‌ای مراجعه شود. روانشناس در حوزه شناخت و درمان انواع اختلالات روانی آموزش دیده است و می‌تواند به افراد دارای افسردگی کمک کند تا به زندگی عادی خود بازگردند. یکی از روش‌هایی که روانشناس با بهره‌گیری از آن می‌تواند به افراد در درمان افسردگی‌شان کمک کند، رفتاردرمانی شناختی است. روانشناس با استفاده از رفتاردرمانی شناختی به فرد آموزش خواهد داد تا افکار منفی و الگوهای رفتاری که منجر به افسردگی می‌شود را شناسایی و مدیریت کند. از دیگر راهکارهایی که روانشناس برای درمان افسردگی از آن بهره می‌گیرد، روان‌درمانی بین فردی است. در حقیقت، روانشناس با این روش سعی دارد تا رابطه فرد با دیگران را از طریق افزایش توانایی او در ابراز احساسات به شکل مناسب، بهبود دهد. راهکارهای دیگری نیز هستند که روانشناس با توجه به شرایط و وضعیت فرد از آن‌ها در درمان افسردگی استفاده می‌کند. به‌طور خلاصه، روانشناس می‌تواند دید افراد نسبت به زندگی را تغییر دهد و آن‌ها را برای مواجه با چالش‌ها و مشکلات‌شان آماده‌تر سازد.

روانشناسان معروف زاهدان

 

 

بهترین روانشناسی در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی در زاهدان
روانشناس در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی در زاهدان
مرکز روانشناسی در زاهدان
مرکز مشاوره در زاهدان
بهترین مرکز مشاوره در زاهدان
مرکز مشاوره بالینی در زاهدان
مرکز مشاوره کودک در زاهدان
مرکز مشاوره نوجوان در زاهدان
مرکز مشاوره خانواده در زاهدان
مرکز مشاوره طلاق در زاهدان
مرکز مشاوره اعتیاد در زاهدان
مرکز تخصصی روانشناسی در زاهدان
مرکز تخصصی روانشناختی در زاهدان
لیست روانشناسان در زاهدان
لیست روانشناسان زاهدان
روانشناس بالینی در زاهدان
روانشناس بالینی زاهدان
روانشناس بالینی دکتر منصور زمانی افشار
بهترین روانشناس بالینی در زاهدان
بهترین روانشناس بالینی زاهدان
بهترین روانشناس در زاهدان
بهترین روانشناس زاهدان
بهترین مرکز مشاوره در زاهدان
بهترین مرکز مشاوره زاهدان
مرکز مشاوره در زاهدان
مرکز مشاوره زاهدان
معرفی روانشناس خوب در زاهدان
روانشناس خوب در زاهدان
روانشناس و مشاوره خوب در زاهدان
روانشناس و مشاوره در زاهدان
مرکز تخصصی روانشناسی و روانشناختی در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره کودکان در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره خانواده در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره ازدواج در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره شغلی در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره قبل از ازدواج در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی در زاهدان
مرکز تخصصی مشاوره نوجوانان در زاهدان
مرکز تخصصی آموزش مهارت های زندگی در زاهدان
مرکز تخصصی تست روانشناسی در زاهدان
مرکز تخصصی تست روانشناختی در زاهدان
مرکز روانشناسی در زاهدان
مرکز روانشناختی در زاهدان
مرکز روانشناسی و روانشناختی در زاهدان
مرکز مشاوره در زاهدان
مرکز مشاوره کودکان در زاهدان
مرکز مشاوره خانواده در زاهدان
مرکز مشاوره ازدواج در زاهدان
مرکز مشاوره شغلی در زاهدان
مرکز مشاوره قبل از ازدواج در زاهدان
مرکز مشاوره تحصیلی در زاهدان
مرکز مشاوره نوجوانان در زاهدان
مرکز آموزش مهارت های زندگی در زاهدان
مرکز تست روانشناسی در زاهدان
مرکز تست روانشناختی در زاهدان
دکتر منصور زمانی افشار
بهترین دکتر روانشناس در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس کودکان در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس نوجوانان در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس خانواده در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس قبل از ازدواج در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس شغلی و تحصیلی در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس طلاق در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس روانشناختی در زاهدان
بهترین دکتر روانشناس مهارت های زندگی در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی کودکان در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی نوجوانان در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی خانواده در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی قبل از ازدواج در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی شغلی و تحصیلی در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی طلاق در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی روانشناختی در زاهدان
بهترین مرکز روانشناسی مهارت های زندگی در زاهدان
درمان مشکلات آموزشی در زاهدان
درمان افت تحصیلی در زاهدان
درمان مشکلات تربیتی در زاهدان
درمان بیش فعالی در زاهدان
درمان اوتیسم در زاهدان
درمان و مشاوره ماتریکس در زاهدان
درمان بیماری اعتیاد در زاهدان
برگزاری جلسات روان درمانی با ریکرد SBT در زاهدان
برگزاری جلسات روان شناختی و رفتاری در زاهدان
برگزاری کارگاه های تخصصی آموزشی در راستای مهارت های زندگی در زاهدان
روانشناس و مشاوره در حوزه های کاری

نام و نام خانوادگی

تلفن

موبایل

وب سایت

آدرس

سیستان و بلوچستان

زاهدان

زیباشهر –
میدان استاندار –
بیمارستان تخصصی پیامبر اعظم (ص) –
واحد مرکز مشاوره

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق ایرانگان متعلق به گسترش ارتباطات نوین می باشد.

Copyright 2010 – 2017©

روانشناسان معروف زاهدان
روانشناسان معروف زاهدان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *