روانشناسان پولدار

 
helpkade
روانشناسان پولدار
روانشناسان پولدار 

 

روانشناسی پول و پولدار شدن!

روانشناسان پولدار

پول به عنوان یکی از مهمترین اختراعات تاثیرگذار بر زندگی همواره مورد علاقه نظریه پردازان در علوم مختلف بوده است. امروز به همت محققان، تحقیقاتی درخور توجه در زمینه پول صورت پذیرفته است. یکی از رویکردهای این توجه به موضوع پول، پرداختن به «روانشناسی پول» است.

 

پول به عنوان یکی از مهمترین اختراعات تاثیرگذار بر زندگی همواره مورد علاقه نظریه پردازان در علوم مختلف بوده است. امروز به همت محققان، تحقیقاتی درخور توجه در زمینه پول صورت پذیرفته است. یکی از رویکردهای این توجه به موضوع پول، پرداختن به «روانشناسی پول» است. دانشی میان رشته ای که در مرز بین کسب و کار و روانشناسی به مطالعه می پردازد.

 

روانشناسی پول و بیماری روانی مربوط به پول

در این مجال کوتاه نظری کوتاه به برخی از ابعاد روانشناسی پول خواهیم داشت. همانطور که اشاره شد یکی از موضوعات مورد علاقه در این حوزه، بیماری های روانی مربوط به پول است. یکی از تست های رایج در این بخش تست MBBS است. در این تست که از سال 1984 با 11 هزار تحقیق میدانی استحکام علمی خود را حفظ کرده است، یکی از مراجع اصلی برای شناخت بیماری های روانی مربوط به پول است.

 

در این تست شش بیماری روانی درخصوص پول مورد آزمایش قرار می گیرند. وسواس پولی، تمایل به نگهداری پول، پول همیشه کم است، پول به عنوان منشأ قدرت، دیدگاه امنیتی به پول و نهایتا پول تابع تلاش و توانایی از جمله موضوعاتی است که فرد با انجام این تست می تواند در مورد نگرش خود به پول آنها را دریابد.

 

به هر شش عامل 10 سوال اختصاص داده شده است. کسب نمره بین 35 تا 70 وضعیت نرمال و در غیر این صورت حکایت از نوعی بیماری روانی نسبت به پول دارد.

 

روانشناسی پول و تفاوت های زنان و مردان

یکی دیگر از موضوعاتی که در روانشناسی پول به آن پرداخته می شود تفاوت دیدگاه زنان و مردان نسبت به پول است.

 

روانشناسی پول و هدیه

موضوع دیگر و مرتبط با مسئله روانشناسی پول مسائل مربوط به هدیه است. جالب است بدانیم میزان هدیه دادن یکی از شاخص شناسایی جوامع مدرن از سنتی است. میزان هدیه در جوامع سنتی بسیار بالاتر از جوامع مدرن است چرا که در این جوامع هدیه هنوز کارکردهای خود را از دست نداده است.

در جهان امروز پنج درصد درآمد خانواده ها در جهان صرف خرید هدیه می شود. در این میان زنان پنج برابر مردان هدیه می دهند اما ارزش هدایای مردان و زنان برابر است. نکته آن است که زنان برای ایجاد روابط بهتر هدیه می دهند و مردان برای اثبات یا نشان دادن موقعیت خود.

 

روانشناسی پول و پس انداز

میزان پس انداز از منظر روانشناسی پول از طریق فرمول زیر محاسبه می شود. پس انداز = توانایی + تمایل

در این فرمول توانایی تابع افزایش درآمد است. تمایل یا خواست فرد تابع هراس از آینده نامطمئن، ذهنیت و نیاز به حجم زیاد پول در آینده برای خریدهای کلان تر مانند خانه است. به طور معمول چهار مکانیزم پس انداز در انسان ها قابل شناسایی است. فروش دارایی ها، کاهش هزینه، کار بیشتر و قرض گرفتن.

این نمودار که حاصل تحقیقات در کشورهای مختلف جهان است نشان می دهد انسان ها رفتار قرض خود را در طول زندگی زیاد تغییر نمی دهند اما با افزایش سن بیشتر به کاهش هزینه ها اقدام می کنند. این امر درخصوص کار بیشتر نمود بیشتری دارد.

یعنی افراد کار بیشتر را یکی از راه های افزایش قدرت پس انداز می دانند اما فروش دارایی در افراد کم سن و سال یکی از راهکارهای دست یافتن به حجم خاصی از پول است اما در بزرگسالان این روند به شدت کاهش می یابد.

روانشناسی پول و حساب های ذهنی

یکی از جالب ترین مسائل دیگر مربوط به روانشاسی پول، مفهوم حساب های ذهنی است. برای پرداختن به این موضوع به این مثال توجه کنید. فرض کنید شبی به همراه چند نفر از دوستان راهی تماشای فیلم در سینما می شوید. وقتی بلیت را می خرید بر اثر شلوغی قبل از ورود سینما بلیت ها را گم می کنید. احتمال اینکه برگردید و دوباره بلیت بخرید چقدر است؟

حالا فرض کنید همین مبلغ بلیت را در راه سینما گم کنید. آیا باز بلیت می خرید یا منصرف شده و به خانه برمی گردید؟ تحقیقات نشان می دهد 48 درصد کسانی که بلیت را گم می کنند دوباره بلیت می خرند و فیلم را می بینند. در حالی که 85 درصد کسانی که پول را گم می کنند بلیت گرفته و به سینما می روند. این مثال نشان دهنده آن است که انسان ها در ذهن خود ترازنامه ای دارند که سرفصل های مشخصی دارد.

به عنوان مثال فردی که بلیت را گم می کند برای دیدن فیلم دو بار سرفصل تفریح را بدهکار می کند اما کسی که پول را گم می کند آن را از سرفصل اشیای گم شده برمی دارد. همین تئوری است که برخی تئوری های اقتصادی در مورد انسان را با اشکال مواجه می کند. در حالی که پولی که از دست می رود میزان مشخص و ثابتی است.

نکته پایانی در این خصوص آن است که انسان ها باید بدانند چند وقت یک بار حساب ذهنی خود را می بندند. می دانستید چرا روزهای بارانی اینقدر مسافر در خیابان ها می ماند؟ به دلیل آنکه به علت بارانی بودن رانندگان تاکسی کرایه بیشتری می گیرند و زودتر از معمول حساب درآمد را در ذهن شان می بندند و بدین ترتیب بقیه روز را در خانه می گذرانند.

این در حالی است که انسان های موفق هر 10 تا 15 سال حساب ذهنی خود را می بندند. روانشناسی پول یکی از دانش هایی است که می تواند به ما در مدیریت باور و نگرش های مان در مورد پول به عنوان تاثیرگذارترین منبع در اختیارمان کمک کند. از سوی دیگر این دانش به کارآفرینان کمک می کند تا با شناخت بهتر آن بتوانند با چالش های مالی که ریشه های روانشناختی دارند بهتر مواجه شده و آنها را مدیریت کنند.

 مطلب برگرفته از سمیناری است با عنوان «روانشناسی پول» که توسط دکتر شعبانعلی ارائه شد.

منبع:کسب وکار

مطالب بیشتر برای زندگی بهتر

شارژ دلاری اکانت اپل آیدی

آموزش ماساژ به صورت آکادمیک و عملی

روانشناسان پولدار

بازگشت به زندگی بعد از یک بحران سخت روحی

تبادل پرسش و پاسخ های روانشناسی

دریافت پاسخ پزشکی در کمترین زمان

در رابطه باهمسرتان به بن بست رسیده‌اید؟

شرکت در آزمون معتبر روانشناسی پیشرفته نئو

مشاوره تلفنی طلاق

به راحتی برای خودت فرصت شغلی بساز!

همین حالا وکیل بگیر

دسترسی به پزشک متخصص درهر زمان ومکان

مشتری هاتو چند برابر کن!

اگر شما هم مشکل ملکی دارید تماس بگیرید

از مهارتت فیلم بگیر و پول دربیار!

Makan Inc.‎| All Rights Reserved – © 2013 – 2020

وقتی میخوانیم راه های ساده برای جذب پول و ثروت از طریق قانون جذب ، همه اینها ما را از بین تمام افرادی که دنبال ثروت هستند و اندوخته ای به دست نمیآورند متمایز میکند. ثروتمند شدن و یا اینکه جذب ثروت قبل از هر چیزی نیازمند رفتارشناسی و یا روانشناسی افراد فوق ثروتمند میباشد.

عظمت ما به عنوان یک ملت، بستگی به وضعیت مالی (موفقیت مالی) هر یک از ما، به عنوان فرد، دارد. قبل از خواندن این مقاله توصیه جدی دارم که این اینفوگرافیک جذاب را حتما مشاهده کنید .

در اینفوگرافیک بالا با عادات صحیح خرج کردن که ما باید از نسلی به نسل دیگر آن را انتقال دهیم آشنا خواهیم شد. بسیاری از عادات و کارهایی که انجام می دهید با آنچه از والدین خود آموخته اید، در ارتباط است. این امور می توانند از تیم ورزشی مورد علاقه شما تا بسیاری از عادات روزمره تان باشد. اما آنچه بسیار اهمیت دارد این است که ما چگونه این پیام ها و رفتارهایی که از والدین خود دریافت کرده ایم را به نسل بعد انتقال دهیم و بهترین پیشنهادهای خود را به فرزندمان را برای بهبود وضعیت زندگی آینده آنها ارائه دهیم.۹ مورد از آموزه های مالی ای که والدین امیدوار هستند فرزندان شان برای رسیدن به موفقیت های مالی بیشتر به کار گیرند را میتوانید در این مقاله بخوانید که بسیار مفید و کاربردی می‌باشد :

این کاملادرست است که یک درصد افراد متفاوت فکر و عمل می کنند. در مطالعه سال ۲۰۱۵ میلادی که توسط یکی از روانشناسان آمریکایی به نام «بردلی کلونتز» انجام پذیرفت به بررسی تفاوت های رفتاری افراد بسیار ثروتمند آمریکایی پرداخته شد. در این مطالعه تفاوت های رفتاری این تعداد که همان طور که گفته شد تنها یک درصد از جمعیت جامعه را تشکیل می دادند، مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت.

روانشناسان پولدار

در این پژوهش حدود ۱٫۰۹۶ فرد با درآمدهای نجومی شان مورد بررسی قرار گرفتند. این گروه که به «فوق ثروتمند» شناخته می شوند در تحقیق کلونتز و همکارانش مورد مطالعه روانشناسانه قرار گرفتند.درآمدهای سالانه آنها از ۳۷۰٫۰۰۰ دلار شروع و گاهی به حدود ۲٫۵ میلیون دلار نیز می رسد. برخی از این داده های رفتاری این پژوهش بازتابی از یادداشت های فردی این افراد بود.آنها بیشتر به آنچه خود انجام می دهند تمرکز دارند و کمتر به اینکه در نظر دیگران چگونه دیده می شوند اهمیت می دهند. اما آنچه در این پژوهش بدست آمده افراد فوق ثروتمند بسیار مسئولیت پذیر هستند و کنترل بسیار خوبی بر زندگی شان دارند. انگیزه فراوانی دارند و بر این باور هم هستند که ثروت منجر به فساد نمی شود. آنچه در ادامه این نوشته خواهد آمد تفاوت های روانشناسانه رفتار این گروه کمتر از یک درصد را نشان می دهد. با هم این موارد را مرور می کنیم:

افراد بسیار متمول کمتر از سایرین بر این باور هستند که ثروت می تواند سبب فساد شود. همچنین آنها بر این باور نیستند که افراد ثروتمند برای اندوختن ثروت بیشتر از دیگران بهره می برند. همچنین معتقد نیستند که داشتن پول کمتر را بتوان به عنوان یک ارزش تلقی کرد. علاوه بر همه اینها فکر نمی کنند که شایستگی داشتن این همه پول را ندارند.

آنها در مقایسه با دیگران در مراحل سخت زندگی کمتر احساس ناامنی می کنند و مسئولیت کامل درآمدهای شان را بر عهده می گیرند. به توانمندی های شان برای حل مشکلات باور دارند و به هدف های شان دست پیدا می کنند. پژوهش ها نشان داده که این افراد کنترل بیشتری بر آنچه در زندگی برای شان روی می دهد دارند.

این افراد در مقایسه با سایر جمعیت برای افزایش دارایی های خود انگیزه بیشتری دارند و برای جامع عمل پوشاندن به آمال و آرزوهای خود پرانگیزه تر هستند.

این افراد میان ارزش فردی و ارزش دارایی های فردی ارتباط تنگاتنگی برقرار می کنند. آنها موفقیت را با میزان درآمد در ارتباط می دانند چرا که آن درآمد و پول می تواند در داشتن یک زندگی خوب تاثیرگذار باشد.

افرادی که پول بیشتری بدست می آورند در مقایسه با دیگران ولخرجی کمتری می کنند و از برخی از کارها همچون قمار کردن پرهیز می کنند. به تقویت مالی دیگران مبادرت چندانی نمی کنند، آمال و آروزهای شان را روی هم انبار نمی کنند و کمتر هم پیش می آید که به یک بودجه بچسبند و با آن به مشکلی بخورند.

در این پژوهش نکته ای که در میان این افراد دیده می شد اعتماد و اطمینان آنها به سرمایه گذاری هایی بود که انجام می دادند. آنها در این مورد می گفتند که تنها در یک یا دو مورد در زمینه سرمایه گذاری مرکتب اشتباه شده اند.

آنها بیش از دیگران بر این باورند که پول باید سرمایه گذاری شود نه اینکه خرج شود. بیشتر هم نگرانی آن را دارند که به اندازه کافی پول نداشته باشند. علاوه بر این باور دارند که صحبت کردن درباره پول مودبانه نیست.

منبع: seminarema.com | businessinsider

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟ به این مطلب چه امتیازی می دهی؟

سمینار ما یک وب سایت تخصصی در زمینه موفقیت فردی و معرفی برنامه های آموزشی و اساتید برگزیده ایران می باشد، ما در سمینارما با گرد هم آوردن جوانان پرانرژی (متخصص) و خلاق و اساتید درجه اول آمده ایم تا مسیری جدید پیش و روی شما علاقمندان قرار دهیم، تا این خلا آموزش مهارت های فردی و کسب و کاری را پر کنیم.

شوک: یک دندان پزشک تهرانی در اقدامی خونین همسایه روان شناس خود را هدف ضربات قمه قرار داد و تا یک قدمی مرگ پیش برد.

وی ادامه داد : آن روز عصر که به کلینیک دندان پزشکی رفتم، کسی آن جا نبود. او از من پذیرایی کرد و ساعت های رولکس را که برده بودم دید .اما یک باره و بدون مقدمه به رویم قمه کشید. او می گفت من پشت سر او حرف زده و باعث شده ام همسرش از او طلاق بگیرد .

مرد روان شناس افزود: من ابتدا فکر کردم او دچار جنون شده است به همین دلیل سکوت کردم اما بعد از چند دقیقه از من خواست قولنامه آپارتمانم را به نحوی که او می گوید تنظیم کنم .من هم قولنامه را به نام او نوشتم . فریبرز سوئیچ ماشین بی ام و و لندکروزم را از من گرفت و دست و پایم را با چسب بست .او می‌گفت که من زندگی اش را نابود کرده ام و مستحق مرگ هستم. این روان شناس در تشریح جزئیات بلایی که به سرش آمده بود به قضات گفت: او چسبی را دور دهان و بینی ام پیچید که دیگر نمی توانستم نفس بکشم و زندگی برایم تمام شده بود و در حالی که قمه در دست داشت روبه رویم راه می رفت اما در یک لحظه با نوک قمه چسبی را که دور دهانم زده بود پاره کرد که نفس کشیدم.

فریبرز از من خواست تا دسته چکم را به او بدهم اما وقتی گفتم دسته چک در خانه است با قمه ضربه ای بین سینه و کتفم زد که خون فواره زد و من روی زمین افتادم. او می خواست دومین ضربه را به شکمم بزند که دستم را جلوی شکمم گرفتم و ضربه به دستم خورد .فریبرز که گمان می کرد مرده ام، مرا رها کرد. در آن لحظه زندگی برایم تمام شده بود اما تصمیم گرفتم هیچ واکنشی از خودم نشان ندهم و خودم را به مردن بزنم . او چند ساعت در حالی که من روی زمین افتاده بودم و خون ریزی شدید داشتم مقابلم راه می رفت .حتی چند دقیقه ای خوابید و سپس با برادرش تماس گرفت و کمک خواست. او به برادرش گفت به آن جا بیاید و جنازه مرا به جای دیگری منتقل کند. من در این مدت هیچ حرکتی نمی کردم تا این که او کلینیک را ترک کرد. وقتی صدای قفل در را شنیدم به سختی از جا بلند شدم و خودم را به بالکن رساندم. از طریق بالکن و به سختی توانستم شیشه اتاق دفتر وکالتی را که در همسایگی کلینیک قرار داشت بشکنم و وارد آن جا شوم و با پلیس تماس بگیرم.

وی گفت: دقایقی بعد پلیس و اورژانس رسیدند و من به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شدم. در بیمارستان متوجه شدم قمه ۱۳ سانتی متر از سینه ام را شکافته و در نیم میلی متری آئورتم متوقف شده است .من مرگ را با چشمانم دیدم و به طرز معجزه آسایی زنده ماندم . سپس مرد دندان پزشک که با قرار وثیقه سنگین آزاد بود، در جایگاه ویژه ایستاد و حرف‌های عجیبی را مطرح کرد.

روانشناسان پولدار

وی گفت : چندبار مهدی را در پارکینگ ساختمان پزشکان دیده بودم. من خانواده ثروتمند ی دارم و به سرقت اموال دکتر روان شناس نیازی نداشتم. اصلاً یادم نیست آن روز چه اتفاقی افتاد. ما با هم مشروب خورده بودیم و من چیزی از ماجرا به خاطر ندارم و نمی دانم چرا دست به سرقت زدم. زمانی که مهدی صاحب خودروی بی ام و و لندکروز بود، من خودم بنز مدل بالا داشتم .این موضوع نشان می دهد نیاز مالی نداشتم. فقط به خاطر دارم وقتی گمان کردم مهدی مرده با برادر و دایی ام تماس گرفتم و از آن ها کمک خواستم .دایی ام ماشین کرایه کرد و مرا به شمال کشور فرستاد تا پیش برادرم بروم. من بعد از این که با وثیقه آزاد شدم تحت درمان روان پزشک قرار گرفتم و حالا دارو مصرف می‌کنم. با پایان دفاعیات متهم هیئت قضایی وارد شور شد تا درباره این پرونده حکم صادر کند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

شوک آنلاین – اخبار و حوادث روز ایران و جهان

شوک آنلاین – اخبار و حوادث روز ایران و جهان

مقالات هوش مالی

کافه میلیادرها

مشاوره میلیادر جوان

فروشگاه

فوریه 27, 2015
ویدئوها

0

روانشناسان پولدار

جولای 16, 2014
کارآفرینی, کسب و کار, مطالب ویژه, موفقیت

0

با سلام و تشکر از این که به عضویت ویژه سایت میلیادر جوان درآمدید.

می 14, 2014
کارآفرینی, کسب و کار

0

کلیدهای یک انتخاب درست بدانید دقیقا چه می‌خواهید و انتظارات خود را از هر نیروی کار به دقت تجزیه و تحلیل کنید آنها را با چگونگی و ویژگی‌های نقش و مسوولیتی که باید عهده‌دار شوند تطبیق دهید. به معیارهای روانشناختی در انتخاب نیروها توجه نشان دهید و برای ارزیابی هرکدام …

چگونه می توانیم هوش مالی خود را افزایش دهیم؟
آیا می توانیم ثروتمند شویم؟
چطور درآمدهای خود را افزایش دهیم؟
فرق دارائی و بدهی چیست؟
چگونه تشخیص دهیم پولمان را صرف خرید دارائی می کنیم یا بدهی؟
از فروشگاه میلیاردرها دیدن کنید. رد کردن

ویکی روان ۱۳۹۷-۱۰-۱۰ زبان بدن متن دیدگاه شما

اهمیت زبان بدن بر کسی پوشیده نیست، جالبه بدونید که افراد ثروتمند نسبت به دیگران در بیان زبان بدن خود توانایی بیشتری دارند. این مسئله به این خاطر است که صحبت کردن با استفاده از زبان بدن خوب، مهارتی است که همچون هر زبان یا مهارت دیگری در طول زمان از بین می رود. درصورتی که زبان دومتان، سازها، ورزش یا هنری که دارید را تمرین نکنید، پس از چند سال بیشتر توانایی های خود را از دست می دهید. زبان بدن افراد پولدار ویژه خاص و قابل درک است که در ادامه بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

با مطالب روانشناسی ویکی روان همراه باشید.

افراد پولدار به دلیل داشتن وقت آزاد و درآمد قابل خرج خود می توانند در رویدادهای اجتماعی بیشتری نسبت به افراد فقیر شرکت کنند.

روانشناسان پولدار

بنابراین فرصت های بیشتری برای کسب مهارت زبان بدن دارند.

بیرون رفتن با دوستان، رفتن به دورهمی ها، مهمانی ها، یا هزینه کردن پول و صرف زمان برای رویدادها (مثل همایش ها، مسابقات و …).

بنابراین با گذشت زمان، زبان بدن افراد پولدار با تمرین کردن، بیشتر و بیشتر تقویت می شود

درحالی که زبان بدن یک فرد غیر پولدار به دلیل عدم تمرین و آگاهی از علم زبان بدن بدتر می شود.

می توان این طور استدلال کرد که برخی مهارت ها ماندگار هستند.

زمانی که آنها آموخته شوند، هرگز فراموش نمی شوند.

مثل دوچرخه سواری یا نوشیدن آب.

به نظر من کودکان ثروتمند بیشتر از کودکان فقیر رشد زبان بدن را یاد می گیرند و پول در این میان تمام ماجرا نیست.

اولین دلیل فرصت است

ثروتمندان در وقایع اجتماعی بیشتری شرکت می کنند.

بنابراین فرصت های بیشتری برای تمرین دارند و تمرین برای یادگیری ضروری است.

بنابراین کودکان ثروتمند در این زمینه پیشرفت می کنند و کودکان فقیر نه.

زبان بدن افراد پولدار توسط همین افراد به فرزندانشان هم آموزش داده میشود.

در حالی که والدین فقیر زبان بدن خوبی ندارند.

بنابراین آن را به شیوه بدی به کودکان خود آموزش می دهند یا اصلا آن را فراموش میکنند..

قوز کردن بر روی صندلی، قرار دادن آرنج ها بر روی میز و پوشاندن صورت با دست ها، همه نشانه های بی احترامی هستند.

این حرکات نشان دهنده این هستند که به آن چه می شنوید هیچ علاقه و توجهی ندارید.

برعکس، در صورتی که با پشتی صاف و شانه هایی عقب رفته و خم نشده بنشینید، با اعتماد به نفس بالا دیده می شوید.

این یک وضعیت قدرتمندانه است

به خاطر داشته باشید فضای بیشتری که بدنتان اشغال می کند باعث موفق تر به نظر رسیدن شما می شود

هرگز قوز نکنید، چون باعث می شود که کوچک تر به نظر برسید و قدرت کارتان پایین بیاید

هنگامی که تکیه می دهید، دیگران احساس می کنند که به آن ها گوش می دهید و این مهم است.

زمانی که به فرد مقابل پاسخ می دهید، ممکن است به طور طبیعی کمی به پشت تکیه دهید

این کار به فرد مقابل هم این شانس را می دهد که برای نشان دادن توجهش تکیه دهد.

بر خلاف زبان بدن افراد پولدار اگر در حرکات خود اغراق کنید، مخاطبان شما فکر می کنند که در حال دروغ گفتن هستید یا سعی می کنید چیزی را پنهان کنید.

از سوی دیگر، حرکات باز مثل جدا کردن دست ها، نشان می دهند که چیزی برای پنهان کردن ندارید.

وقتی که دست به سینه هستید، در حال ارسال یک سیگنال شفاف هستید.

“من انعطاف پذیر نیستم، و با آن چه می گویید هم مخالفم”.

حتی اگر لبخند هم بزنید، دست ها و پاهایتان از عادت های زبان بدن خوبی برخوردار نیستند.

اگر از آن دسته افرادی هستید که به طور مداوم موهای خود را لمس می کنید.

اگر با موهای خود بازی می کنید، یا همیشه در حال صحبت با دیگران سعی می کنید موهای خود را حالت دهید، این عادت بد را ترک کنید!

روانشناسان پولدار

این کار فقط احساس ناامنی و عدم توجه شما را نشان می دهد.

از لمس موهای خود خودداری کنید و سعی کنید به طور طبیعی ارتباط برقرار کنید.

اگرچه لبخند زدن به همه چیز، از این ایده که شما شخصیت قوی دارید پشتیبانی نمی کند.

لبخند زدن در جای مناسب و در زمان مناسب نشان می دهد که بر اوضاع پیرامون خود کنترل دارید

بدون توجه به این که در موقعیت استرس زا هستید یا نه، می توانید آرام باشید.

بهتر است نوع استفاده از خنده آگاهانه را خوب یاد بگیرید.

این مورد احتمالا مهم ترین چیز در یادگیری مرتبط با زبان بدن افراد پولدار است.

ارتباط چشمی خیلی زیاد می تواند مخاطب شما را بترساند

 می تواند این طور به نظر برسد که می خواهید تمام حرکات و کلمات آن ها را به دلیل عدم امنیت خودتان تصاحب کنید.

اگر از هر گونه ارتباط چشمی هم اجتناب کنید، این پیام را ارسال می کنید که: چیزی برای پنهان کردن دارید

شما باید با نگاه کردن به چشم ها و استفاده از مکث برای رساندن پیام صحیح، به طور طبیعی ارتباط چشمی برقرار کنید.

میانگین مدت زمانی که افراد ارتباط چشمی را حفظ می کنند ۷ تا ۱۰ ثانیه گزارش شده است.

هرگز شل دست ندهید.

این به این معنا نیست که آنقدر محکم دست طرف مقابل خود را بفشارید که استخوان دست او خرد شود

اما زمانی که کسی قصد دست دادن با شما را دارد، از محکم بودن آن مطمئن شوید.

یک دست دادن خوب و محکم سریعا باعث ایجاد احساس اعتماد به نفس و امنیت می شود و این از ویژگی های آشکار زبان بدن افراد پولدار است.

بیش از حد نزدیک ایستادن باعث می شود که فرد مقابل احساس معذب بودن کند.

فاصله زیاد با او هم می تواند به معنی عدم اطمینان شما باشد

دور ایستادن به اندازه طول دست ها نشان دهنده تمایل شما به صحبت کردن با فرد مقابل و برقراری ارتباط با او است.

این مسئله می تواند دشوار باشد، چون پلک زدن غیرارادی است.

زمانی که سعی می کنید آن را کنترل کنید ممکن است غیر طبیعی به نظر برسید.

با این حال بر مبنای زبان بدن افراد پولدار پلک زدن خیلی زیاد نشانه این است که با مکالمه ای که با فرد مقابل خود دارید احساس راحتی نمی کنید.

مردم فردی که مانند خودشان باشد را دوست دارند، این را از یاد نبرید

زبان بدن می تواند به شما کمک کند تا بیشتر شبیه به فردی که با او صحبت می کنید به نظر برسید.

تحقیقات درباره زبان بدن افراد پولدار نشان می دهند:

هنگامی که نشانه های غیرکلامی افراد دیگر را تقلید می کنیم درواقع می توانیم احساسات آن ها را بهتر درک کنیم

اگر فرد مقابل تان تکیه داده است، شما هم همین کار را بکنید.

به طور کلی به مهم ترین بارزه های زبان بدن افراد پولدار و ثروتمند پرداختیم اما به یاد داشته باشید منظور از این دست افراد افرادی هستند که با تلاش به موفقیت های مالی رسیدند و در دسته افراد موفق جامعه به حساب میایند و صرف پولدار بودن فردی نشان از برتری وی ندارد.

تگ هازبان بدن افراد ثروتمند زبان بدن ثروتمندان زبان بدن پولدارها قوانین زبان بدن ثروتمندان

۱۳۹۷-۱۱-۱۷

۱۳۹۷-۰۹-۰۵

۱۳۹۷-۰۳-۳۱

۱۳۹۷-۰۳-۲۷

۱۳۹۶-۰۴-۳۱

۱۳۹۵-۰۸-۲۵

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

آدرس ایمیل:

آدرس ایمیل:

وب سایت روانشناسی ویکی روان محیطی صمیمی و مطمئن برای کسب دانش و اطلاعات کاربردی در رشته روانشناسی برای همه مردم، اشتراک سوالات و مشکلات شخصی و دریافت پاسخ از متخصصین رشته روانشناسی میباشد. اطلاعاتی که بدون شک در زندگی همه ما کاربردی بوده و تاثیر مثبت فراوان به همراه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس بگیرید 021-22372174پشتیبانی در تلگرام info[at]wikiravan.com

روانشناسان پولدار
روانشناسان پولدار
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *