روانشناسي در المان

 
helpkade
روانشناسي در المان
روانشناسي در المان

اپلای روانشناسی آلمان یکی از رشته هایی است که درخواست پذیرش برای آن سالانه در حال افزایش است. دلیل هم این است که دانشگاه های این کشور از اعتبار و قدمت بسیار بالایی برخوردار هستند. اپلای روانشناسی آلمان در دوره کارشناسی با زبان آلمان میباشد و در دوره های تحصیلات تکمیلی زبان انگلیسی هم به زبان تدریسی این کشور اضافه میشود که همین امر باعث افزایش درخواست برای اپلای روانشناسی در کشور آلمان شده است. ما تلاش داشتیم همه آنچه در ارتباط با اپلای روانشناسی آلمان مورد نیاز یک دانشجو و متقاضی اپلای هست رو در این مطلب به صورت کامل و کاربردی و با زبانی روان و قابل فهم برای شما همراهان گرامی بیان کنیم تا راهگشای مسیر تحصیلتان در این کشور اروپایی باشیم. پس در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اولین سوالی که ممکن است ایجاد شود این است : چرا تحصیل در آلمان؟

آیا امکان تحصیل در رشته روانشناسی در آلمان به صورت رایگان وجود دارد یا خیر؟

آیا میدانید نحوه گرفتن ویزای تحصیلی و کاری در آلمان چگونه است ؟روانشناسي در المان

برای اخذ پذیرش در رشته روانشناسی در کشور آلمان چه مدارکی باید ارائه دهیم؟

رشته روانشناسی آلمان در چه سطح اعتباری قرلر دارد ؟

اپلای روانشناسی آلمان با چه شرایطی و برای چه کسانی امکان پذیر می باشد؟

در این مطلب از سایت اپلای باما به پاسخگویی سوال های بالا و چندین سوال دیگر که ذهن شما عزیزان را در این باره به خود مشغول کرده است خواهیم پرداخت پس در ادامه مطلب با این سایت همراه باشید.

میتوان اینطور عنوان کرد که کشور آلمان صنعتی ترین کشور اروپا به شمار می آید و از لحاظ متد های تحصیلی در سطوح بالایی در سطح جهانی قرار دارد و این شاخص آموزشی و تحصیلی این کشور به طب روی رشته هایی همچون روانشناسی نیز تاثیر به سزایی می گذارد و همین امر باعث شده که سالانه درخواست برای اپلای روانشناسی آلمان رو به افزایش باشد.

همینطور میتوان گفت که یکی از معدود کشور هایی که با این سطح آموزش، همچنان بورسیه تحصیلی انجام میدهد و امکان تحصیل به صورت رایگان در آن وجود دارد همین کشور آلمان می باشد.

البته از دلایل اصلی اینکه دانشجویان سراسر دنیا کشور آلمان رو برای تحصیل بر میگزینند میتوان به امکان آموزش و تحصیل به دو زبان آلمانی و انگلیسی، بازار کار بسیار گسترده و متنوع این کشور برای فارق التحصیلان دانشگاهی و کیفیت بسیار بالای مراکز آموزشی و دانشگاه های این کشور صنعتی و مدرن از لحاظ سیستم آموزشی اشاره داشت. از طرفی دیگر بسیاری از افراد قادر هستند بعد از پایان دوره تحصیلاتی خود برای گرفتن ویزای کار و اقامت در آلمان اقدام کنند که همین امر درخواس اپلای روانشناسی آلمان رو هم نیز تحت تاثیر قرار داده.

کشور آلمان دارای ۱۶ ایالت میباشد که طبیعی است که این ایالت ها در برخی مسائل مجزا از یک دیگر تصمیم گیری و عمل کنند ولی بصورت کلی شهریه در این قسمت ها از حداکثر ۳۰۰ یورو تجاوز نخواهد کرد. دانشجویان و متقاضیان اپلای روانشناسی آلمان میتوانند با دریافت بلیط هایی مخصوص از دانشگاه مقصد خود بصورت رایگاه به تحصیل بپردازند.

در هر صورت برای تحصیل در تمامیه مقاطع آلمان باید مدرک زبان B1 رو در اختیار داشته باشید و مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نیز لازم میباشد. اما اگر بخواهید در دانشگاه های سطح ۱ این کشور تحصیل کنید در این صورت شما نیاز به یک روزمه بسیار قوی در حوزه تحصیلی دارید که شامل معدل بالا، مدرک زبان معتبر با نمره عالی و مواردی از این دست می باشد.

نکته جالب اینجاست که بدانید فروید عقاید اساسی خودش رو در این کشور پایه ریزی و عنوان داشته است.

نکته بسیار مهم دیگر آنکه آن دسته از دانشجویان دانشگاه آزاد در ایران که میخواهند برای گذراندن دوره تحصیلات تکلمیلی به آلمان سفر کنند، باید به این نکته توجه داشته باشند که امکان اینکه تحصیلات تکمیلی خود را در این کشور بگذرانند دارند یا خیر، زیرا بعضی از دانشگاه های آزاد این امکان رو ندارند پس در ابتدا دقت کنید.

نکته دیگر آنکه متقاضیان این رشته در آلمان که ۱ سال تحصیلی یعنی تقریبا ۳۰ الی ۴۰ واحد در دانشگاه های ایران گذارنده باشند میتوانند مستقیما و بدون احتیاج به گذراندن کالج وارد دانشگاه های این کشور شوند.

رشته روانشناسی جزو آن دسته از رشته هاست که اهمیت بالایی دارد و این نکته در مورد تحصیل این رشته در خارج از کشور برجسته تر میشود. این رشته از همان ابتدای امر دنبال آموزش دادن دیدگاه های متفاوت جهت شناخت مغز و  خیال و همینطور آموزش روش ها و مهارتهای روانشناختی است. در کشور آلمان نیز دانشگاه های معتبری در این زمینه وجود دارد و همین بستر مناسب موجب افزایش درخواست اپلای روانشناسی آلمان گردیده است.

از دانشگاه های معتبر آلمان جهت تحصیل در مقاطع مختلف رشته روانشناسی میتوان به دانشگاه های زیر اشاره کرد:

شایان ذکر است که دوره لیسانس و یا همان کارشناسی در دانشگاه های دولتی این کشور به زبان آلمان تدریس میشود و شما باید به سحط زبان آلمانی C1 واقف باشید تا قادر به تحصیل در این مقطع در رشته روانشناسی باشید.

اغلب دوره های فوق لیسانس یا همان کارشناسی ارشد در این کشور شامل امور تحقیقاتی است و از این رو به زبان بین المللی برای تدریس نیاز است، که زبان مهارت در انگلیسی شما در این مقطع راهگشا خواهد بود. این شرایط ذکر شده برای دوره تحصیلی دکترا نیز صادق می باشد.

امیدوارم محتوای این مطلب مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشه و تونسته باشیم اندکی از دغدغه مهاجرت تحصیلی شما دوستان و علاقه مندان اپلای روانشناسی آلمان کم کنیم.

 

نام ایمیل و وب سایت های من در این مرورگر برای دفعه بعد من نظر ذخیره کنید.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

یگانه says:

ali says:

محمد حامد says:


PDF کارگاه”گام به گام اپلای”Downloads-icon


PDF کارگاه”گام به گام اپلای”Downloads-icon

 به گزارش بُردار؛ انجمن روان‌شناسی ایران در اقدامی کم‌سابقه و مفید، پنج‌شنبه، ۱۹ مهرماه، نشستی را در خانه اندیشمندان علوم انسانی تدارک دیده بود که طی آن یاسمن سلطانی درباره «فرآیند آموزش و ارائه خدمات روان‌شناختی در کشور آلمان» صحبت کرد.

آنچه در این نشست ارائه شد، تجربه زیسته یاسمن سلطانی از حضور و آموزش در عرصه روان شناسی کشور آلمان بود. سلطانی که یکی از روان‌درمان‌گران مرکز درمانی فرانکفورت است، از بیم‌ها و امیدهای حضور در کشور آلمان به عنوان یک روان‌درمان‌گر گفت.

سلطانی که با سه زبان فارسی، انگلیسی و آلمانی به ارائه خدمات در مرکز درمانی فرانکفورت مشغول به کار است، همچنین خود را مدیر بخش پناهندگان این مرکز نیز معرفی کرد. سلطانی توضیح داد به این دلیل ساده اما مهم که «زبان» ابزار کار یک روان‌درمان‌گر است، و از آنجا که در شرایط فعلی، کشور آلمان، جامعه‌ای مهاجرپذیر است، نیاز به روان‌درمان‌گرانی که به زبان‌های مهاجران مسلط باشند، اهمیت ویژه‌ای دارد.

از این حیث، پذیرش خود به عنوان روان‌درمان‌گر را پس از گذراندن دوره‌های آموزشی این مرکز، از طرف مرکز درمانی فرانکفورت بدیهی و چه‌بسا حتمی دانست.

همچنین در کلیت فرهنگ آلمانی، فرد ایرانی کم‌تر به عنوان نیروی کار یدی شناخته می‌شود و بیش‌تر وجهه‌ای آکادمیک دارد. این نیز امری است که می‌تواند در پیشبرد اهداف تحصیلی و کاری برای مهاجرت تحصیلی و کاری به آلمان، به عنوان عاملی تسهیل‌گر ایفای نقش کند.روانشناسي در المان

سلطانی به این واقعیت نیز اشاره کرد که گرچه مراجعه افراد آلمانی به روان‌درمان‌گری غیرآلمانی (روسی، ایرانی و غیره) کم است؛ با این حال سیستم بیمه برای خدمات درمانی در این کشور طوری است که فردِ برخوردار از مهارت‌های لازمِ درمان‌گری، در آلمان بی‌کار نمی‌ماند. یا به بیان ساده سلطانی: «برای همه کار هست»!

«بیمه در آلمان هزینه تراپی را می‌دهد». سلطانی تصویر امنی از سیستم بیمه آلمان ارائه داد که هر سه رویکرد شناختی رفتاری، رفتارگرایی و روان‌کاوی را شامل می‌شود.

آنچه سلطانی از فرآیند آموزش تا اشتغال روان‌شناسی در آلمان توضیح داد، از این قرار بود که یک فرد بلافاصله پس از گذراندن دوره ارشد، نمی‌تواند مراجعه‌کننده داشته باشد و به درمان و مشاوره مشغول شود. بلکه هر فرد بایستی در فضای امن ناشی از حمایت علمی و مشاوره‌های به‌هنگام برجستگان رشته خود، روان‌درمانی را تمرین کند و از این طریق به مهارت‌ورزی بپردازد.

سلطانی این روند را هم به نفع روان‌درمان‌گر و هم مفید برای مُراجع معرفی می‌کند؛ چراکه فرد درمان‌گر با این همراهی و حمایت، امکان شناخت بدون نگرانی انواع موقعیت‌های کاری را تجربه می‌کند، بدون اینکه نگران آسیب‌ زدن‌های ناشی از فقدان حرفه‌ای‌گری در ابتدای کار به مراجعین باشد.

آموزش در مراکز روان‌درمانی آلمانی شامل ساعات زیر است:

پس از این ساعات است که فرد در محیط امنی که گفته شد، به مهارت‌ورزی و افزایش اعتماد به نفس حرفه‌ای می‌پردازد.

یکی از محورهای جالب توجه در سخنرانی سلطانی توضیح درباره این تفکیک مهم در روان‌شناسیِ آلمان بود: فرآیند آموزش برای ورود به بازار کار و روان‌درمان‌گری، از فرآیند آموزش برای تدریس در این رشته متفاوت است.

به عبارت دیگر سیستم آموزش روان‌شناسی در آلمان به گونه‌ای طراحی و به فرد ارائه می‌شود که می‌تواند تصمیم بگیرد با توجه به هدفی که از آموختن این رشته دارد، کدام دوره‌ها را دنبال کند.

به طور مثال فرآیند آموزشی که در مراکز درمانی ارائه می‌شود، شامل دوره‌هایی است که در مقابل گذراندن ۶۰۰ ساعت تئوری، ۱۸۰۰ ساعت برای تمرین عملی بایست وقت بگذارند.

این درحالی است که فرآیند آموزش روان‌شناسی در دانشگاه‌ها و مراکز دانشگاهی شامل شش ترم است که سروکار فرد بیش‌تر با متون (text) روان‌شناسی است و مباحثی چون اخلاق در روان‌درمانی را شامل می‌شود.

آن‌طور که یاسمن سلطانی، مدیر بخش پناهندگان مرکز روان‌درمانی فرانکفورت، توضیح داد آموزش و اشتغال در آلمان به صورتی منظم به هم پیوند خورده‌اند. ارتباط آموزش و اشتغال، دارای روندهایی جاری است که تسهیل این ارتباط را رقم زده است. به طور مثال آموزش در مراکزی صورت می‌گیرد که خود نیاز به روان‌درمان‌گر دارند و فرد از ابتدا با محیط آشنا می‌شوند.

بعد از گذراندن دوره‌های آموزشی و قبولی در امتحان پایانی است که مرکز درخواست همکاری به فرد می‌دهد که با توجه به آنچه در بخش «آلمان و پذیرش دانشجوی روان‌شناسی» آمده است، پذیرش دانشجوی ایرانی در شرایط فعلی امکان‌پذیر است.

همچنین سلطانی توضیح داد که کسب مجوز کار با کسب پروانه کار خصوصی در آلمان متفاوت است و دومی نیاز به دوره‌های پولی دارد که با توجه به رایگان بودن هزینه تحصیل در آلمان، هزینه‌های بالایی را دریافت می‌کنند.

این دوره‌های پولی منجر به کسب اجازه برای فرد می‌شوند تا بتواند دفتر خصوصی خود را به عنوان روان‌درمان‌گر راه‌اندازی کند و به پذیرش بیمار مشغول شود. پذیرش بیمار در دفاتر شخصی روان‌درمانی نیز شامل بیمه هستند و هر مجوز عددی برابر با ۳۴۰ مراجع را شامل می‌شود؛ که در مقایسه با کشوری مثل امریکا که تنها سه مراجع در هفته شامل بیمه می‌شوند، یا در کشوری مثل ایران که بیمه به تراپی تعلق نمی‌گیرد، رقمی قابل توجه به نظر می‌رسد.

هزینه‌هایی که سلطانی برای دوره کسب پروانه دفتر شخصی برشمرد، به قرار زیر است:

یاسمن سلطانی تجربه‌های خود از فرآیند آموزش، تدریس و اشتغال در مرکز روان‌درمانی را نیز با حضار به اشتراک گذاشت.

سلطانی تجربه‌های خود را که به عنوان «درس» از آن یاد می‌کرد، به این صورت بیان کرد:

سلطانی همچنین به نقص‌هایی که آموزش و اشتغال روان‌شناسی در آلمان با آن مواجه است، اشاراتی داشت:

این جلسه دو ساعته که به صورت دیالوگ بین سخنران و حضار برگزار شد؛ با یک تمرین عملی/کارگاهی برای آموزش تکنیک‌های مواجهه با مورد (کیس) دارای سابقه/افکار خودکشی نیز همراه بود.

بردار به تازگی در حال انجام پروژه ای با عنوان آسیب شناسی رشته و حرفه روانشناسی و مشاوره در ایران است که می‌توانید اینجا پیگیری کنید.

فاطمه مرتضوی/

سلام وقت بخیر. چطور میشه با خانم سلطانی ارتباط گرفت و چطور میشه توو این دوره شرکت کرد. ممنون میشم جواب بدین

سلام
لطفا با انجمن علمی روان‌شناسی ایران در تماس باشید.
با احترام

constantly i used to read smaller posts which also clear their motive, and that is also happening with
this post which I am reading now.

ممنون از مطالب خوبتون

سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

I have been browsing on-line more than 3 hours today, but I never discovered any fascinating article like yours.

It is beautiful worth sufficient for me. Personally,
if all site owners and bloggers made good content as you did, the net can be much more useful than ever
before.

P.S. If you have a minute, would love your feedback on my new website re-design. You can find it by
searching for “royal cbd” – no sweat if you can’t.

Keep up the good work!

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

روانشناسي در المان

روانشناسی رشته ای حساس برای تحصیل است. مدارس روانشناسی ابتدا رویکردهای مختلف مطالعه ذهن را دنبال می کنند و به دنبال آن برنامه های تحصیلی  مختلفی را به عنوان راهنما برای دانشجویان ارائه می کنند. مانند هر کشور توسعه یافته دیگر، دانشگاه های روانشناسی آلمان در داخل این کشور وجود دارد که برنامه های مطالعاتی با کیفیت و نوآورانه در زمینه رشته روانشناسی را ارائه می دهند.روانشناسي در المان

معیارهای متعددی باید در نظر گرفته شود تا دانشگاهی بتواند بهترین موقعیت را در بین دانشگاه ها در مورد مطالعه روانشناسی و همچنین تحصیل پزشکی در آلمان داشته باشد. معیارهای زیر بعضی از مهمترین موارد برای دانشجویان روانشناسی است که با هدف به دست آوردن بهترین نتیجه از مطالعات خود می باشند.

در ادامه به تعدادی از دانشگاه های برتر روانشناسی در آلمان پرداخته ایم.

در دانشگاه JACOBS، بالاترین استانداردها در آموزش به معنای تعامل قوی استاد و دانشجو و برنامه های درسی چالش برانگیز وجود دارد. در این دانشگاه رشته تحصیلی کارشناسی سه ساله روانشناختی و علم عصب شناسی جنبه های های ساختاری، عملکردی و فیزیولوژیکی انسان ها و سیستم های بیولوژیکی را تدریس می کنند. دانشگاه RUB در قلب اروپا واقع شده است و دارای 20 بخش، واحدهای نهاد انضباطی RUB و 5،000 کارمند است. بیش از 36500 دانشجو از 130 در حال حاضر در این دانشگاه تحصیل می کنند. هیئت علمی شامل 9 بخش است که هر یک توسط پروفسور کامل و چهار استادیار و حدود 40 دانشمند و دستیار پژوهشی سرپرستی می شود.

دپارتمان روانشناسی دانشگاه MANNHEIM یکی از موسسات برجسته تدریس و تحقیق در آلمان است. تمرکز اصلی این دانشگاه در زمینه های تحقیقاتی از روانشناسی اقتصادی، روانشناسی اجتماعی و روانشناختی است. گروه روانشناسی هر دو برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را نیز ارائه می دهد. همچنین دپارتمان روانشناسی دانشگاه صنعتی Dresden یکی از معدود بخش های روانشناسی در هر دانشگاه آلمانی است که در تمامی ابعاد قوی و به روز (تحقیق، مرجع کاربردی، بین المللی بودن و جهت گیری) فعال است.

یادگیری با تحقیق، این یکی از ویژگی های اصلی تحصیلات در دانشگاه CHEMNITZ می باشد. سیستم تحصیلی دانشگاه به طور کامل از سال 2007 به طرح دو مرحله ای کارشناسی و کارشناسی ارشد تبدیل شده است. روانشناسی یکی از بهترین رشته های تحصیلی در آلمان است. فعالیت پژوهشی آن یکی از بخش های فعال و موفق روانشناسی در آلمان است. برنامه چهار ساله لیسانس دو زمینه ممکن برای تمرکز: “کار و سلامت” و همچنین “روانشناسی بالینی و روانشناسی بالینی عصب” را ارائه می دهد. دانشجویانی که با پایه های اصولی روانشناختی و روش شناسی در دانشگاه ULM آشنا می شوند، مرور کلی بر زمینه های مختلف کاربردی را دریافت می گذرانند. دوره های کاربردی این دانشگاه ها در زمینه های روانشناسی سازمانی، روانشناسی بالینی و روانشناسی آموزشی ارائه می شود.

موسسه روانشناسی JENA متکی بر تحقیق هدایتی است و از طریق بهینه سازی داخلی و کنترل کیفیت خارجی، موسسه روانشناسی در جنا قصد بهبود مستمر کیفیت تحقیق و تدریس را دارد. دانشگاه GIESSEN یکی از قدیمی ترین موسسات تحصیلات عالی به زبان آلمانی است. در بخش روانشناسی در حال حاضر حدود 850 دانشجو در رشته روانشناسی و 15 استاد و سه استادیار وجود دارند. بنابراین کل حیطه روانشناسی علمی در پژوهش و تدریس ارائه می شوند. از سال 2008، دپارتمان روانشناسی این دانشگاه لیسانس علوم برنامه تحصیلی روانشناسی را ارائه داده است. یک دانشجو می تواند در شاخه لیسانس هنر واحدی در زمینه روانشناسی نیز بگذراند.

باید گفت که آلمان یکی از کشورهای محبوب برای ادامه تحصیل در رشته روانشناسی است. علاوه بر محبوبیت و مزایایی از جمله تحصیل رایگان یا با هزینه کم و هزینه زندگی مقرون به صرفه ، برخی از دانشگاه های آلمان در رشته روانشناسی جز رنکینگ های جهانی قرار دارند.

شرایط تحصیل رشته روانشناسی در آلمان

اکثر رشته های کارشناسی ارشد تحقیق محور هستند و فضای بین المللی را به نحو احسنت پوشش می دهند ، همچنین برخی از رشته ها به زبان انگلیسی نیز موجود می باشد. به طور کلی اگر مایل باشید ، می توانید رشته روانشناسی را به زبان آلمانی نیز بگذرانید. لازم به ذکر است که فروید عقاید اساسی خود را درباره روانشناسی انسان در آلمان منتشر کرده است. در طول دوره کارشناسی ارشد می توانید در یکی از سه رشته اصلی روانشناسی کاربردی ادامه تحصیل دهید :

ممکن است برخی از دانشگاه ها موضوعاتی مانند روانشناسی بهداشت و یا روانشناسی اقتصادی را نیز ارائه دهند، در حالی که برخی از دانشگاه ها تمایل دارند که روانشناسی را با موضوعاتی مانند : مدیریت بیزنس ، علوم آموزشی، مطالعات جنسیتی،  فلسفه و حقوق ترکیب کنند.

برای ورود به مقطع کارشناسی رقابت زیادی بین دانشجویان وجود دارد. این رقابت برای دانشجویان خارجی کمی بهتر است ، اما همچنان بسیاری از دانشجویان خارجی تمایل دارند تا در رشته روانشناسی ادامه تحصیل دهند. باید گفت که ظرفیت  کارشناسی ارشد محدودتر است و رقابت بیشتری برای این مقطع وجود دارد. GPA شما برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی باید حدود 1.5 باشد ، در غیر این صورت باید در رشته دیگری ادامه تحصیل دهید.

دوره آموزشی روان درمانی تنها پس از مقطع کارشناسی ارشد آغاز می شود و باید در موسسه ثبت نام کنید و هزینه آن حدود 30000 یورو یا بیشتر می باشد. در طول دوره آموزشی می توانید در کلینیکی مشغول به کار شوید و درآمدی حدود 1 یورو در ساعت دریافت کنید. اگر قصد دارید در مراکز درمانی دولتی کار کنید ، باید Kassensitz ( که محدود و بسیار نادر است ) را خریداری نمایید و برای آن باید چند هزار یورو هزینه کنید.

تبدیل شدن به یک روانپزشک و روان درمان در آلمان بسیار دشوار است؛ اما اگر قصد ادامه تحصیل در روانشناسی سلامت (health psychology)، عوامل انسانی (human factors ) یا  روانشناسی I / O (I/O psychology ) را داشته باشید و یا بر تحقیقات و آموزش تمرکز کنید ،مسیر راحت تری پیش روی ما خواهد بود.

روانشناسی یکی از رشته های مهم است مخصوصا اگر بخواهید در خارج از کشور تحصیل کنید. رشته روانشناسی از ابتدا به دنبال آموزش دیدگاه های مختلف برای شناخت ذهن و خیال و به دنبال آن آموزش مهارت های مختلف روان شناختی بوده است. در آلمان ، مثل دیگر کشورهای توسعه یافته دانشگاه های مختلفی وجود دارد که رشته روانشناسی را با کیفیت بالا و خلاقانه ارائه میدهد. در اینجا بهترین دانشگاه های آلمان برای تحصیل رشته روانشناسی ذکر شده است

دانشگاه جاکوبز برمن( JACOBS UNIVERSITY BREMEN)

در دانشگاه جاکوبز بالاترین استانداردهای تدریس وجود دارد به این معنی که تعامل قوی بین استاد و دانشجو برقرار است و برنامه های درسی چالش برانگیز است. دانشجویان تشویق میشوند و از آنها انتظار میرود که با استادان و دیگر دانشجویان تبادل نظر کنند و در مورد درک خود در زمینه های مختلف به صورت مستقل و گروهی بحث و گفتگو کنند. این کار باعث میشود که دانش علمی آنها افزایش پیدا کند .

دانشگاه جاکوبز یک دوره سه ساله کارشناسی روانشناسی شناختی و علوم اعصاب( امتیاز 180 ECTS) برگزار میکند که مطابق با دستورالعمل های جهانی است که برای مدرک معتبر تعیین شده است. دانشجویان در رشته روانشناسی شناختی و علوم اعصاب دانشگاه جاکوبز با ساختار و عملکرد جنبه های فیزیولوژیکی انسان و سیستم های  بیولوژیک آشنا میشوند. در دو سال اول دانشویان طیف گسترده ای از دوره های علوم طبیعی و دیگر گزینه ها را آموزش می بینند. در سال سوم دانشجویان تحقیقات خود را در مورد مشکلات تجربی و نظری روانشناسی شناخت و علوم اعصاب دنبال می کنند.

دانشگاه رور بوخوم (BOCHUM UNIVERSITY RUHR)

دانشگاه رور بوخوم(RUB) در قلب شهر پر جنب و جوش و مهمان نواز رور ( در قلب اروپا) قرار دارد. این دانشگاه دارای 20 دانشکده ، 500 کارمند و واحدهای رسمی انضباطی است. در حال حاضر بیش از 36.500 دانشجو از 130 کشور در این دانشگاه تحصیل می کنند. تمام رشته های مهم علمی در یک دانشکده تادیب شده است.

اعضای دانشگاه  چه در رشته های علوم، مهندسی یا مدیریت در حالی که به دیگران آموزش می دهند خود نیز از دیگران یاد می گیرند.دانشکده شامل 9 دپارتمان است که هر کدام توسط یک استاد تمام ، 4 استادیار،4 دانشمند و معاون تحقیقاتی رهبری میشوند. بنابراین طیف وسیعی از علوم روانشناسی به صورت آموزشی و پژوهشی ارائه میشود.

دانشگاه مانهایم(UNIVERSITY OF MANNHEIM)

دپارتمان روانشناسی دانشگاه مانهایم یکی از موسسات آموزشی و پژوهشی پیشرو در آلمان است . این دپارتمان تمرکز ویژه ای بر روی تحقیقات روانشناسی، روانشناسی اجتماعی ، روانشناسی اقتصادی و روانشناسی شناختی دارد. یکی از اهداف برجسته این دپارتمان ایجاد ارتباط و گسترش بخش های مختلف تحقیقاتی با ایجاد امکانات جدید و خلاقانه آکادمی است. دپارتمان روانشناسی مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را ارائه میدهد.

دوره کارشناسی روانشناسی(B.SC PSCHOLOGY) دانش و مهارت در زمینه های روانشناسی پایه و کاربردی را ارتقاء  میدهد. این دپارتمان همچنین دو دوره کارشناسی ارشد ارائه می دهد که بر اساس موضوعات اصلی تحقیقات است. M.SC. روانشناسی اقتصادی که بر روی روانشناسی صنعتی و سازمانی و روانشناسی مصرف کننده تمرکز دارد و M.SC.   روانشناسی شناختی و اجتماعی که بر روی روانشناسی اجتماعی و روانشناسی شناختی تمرکز دارد.

دانشگاه فنی درسدن( TU DRESDEN)

در رتبه بندی اخیر دانشگاه ها که توسط مرکز توسعه آموزش عالی(CHE) انجام شد، دانشکده روانشناسی دانشگاه فنی درسدن در رتبه های بالا قرار گرفت. در رتبه بندی جدید دانشگاه های آلمان نه تنها بخش تحقیقات عالی بلکه استانداردهای مربوط به تحقیقات ، بین المللی بودن و موفقیت دانشجویان نیز در نظر گرفته شده است. این واقعیت مشخص شد که قدرت سیستم آموزش عالی آلمان در کیفیت و تنوع ارائه شده  موسسات است. دپارتمان روانشناسی دانشگاه فنی درسدن یکی از معدود دپارتمان های دانشگاه های آلمان است که این به روز بودن را در تمامی ابعاد حفظ کرده است.

برای کسب تمام چهار بعد( تحقیقات، مراجع کاربردی، بین المللی بودن و موفقیت دانشجویان)  به یک تیم قدرتمند نیاز است که اعضای آن در بالاترین استانداردهای تحقیقات باشند. دانشجویان باید برای کسب مدرک روانشناسی به مدت پنج سال تحصیل کنند و بعد از اتمام کارشناسی برای دوره کارشناسی ارشد آماده شوند.

دانشگاه فنی کمنتیس ( TU CHEMNITZ)

آموزش از طریق پژوهش یکی از ویژگی های اصلی تحصیل در دانشگاه کمنتیس است. تعداد زیادی دوره های میان رشته ای در این دانشگاه وجود دارد که تحت تاثیر چندین رشته هستند. برای مثال دوره های کارشناسی و کارشناسی ارشد ” علوم محاسباتی” که شامل علوم ریاضی، علوم کامپیوتر و علوم طبیعی میشود یا ارتباطات رسانه ای که شامل علوم تکنولوژی، اقتصاد و روزنامه نگاری می شود. سیستم آموزشی دانشگاه فنی کمنتیس از سال 2007 به طور کامل به طرح کارشناسی- کارشناسی ارشد دو مرحله ای تبدیل شده است. افزایش رقابت جهانی ، قابلیت کار همزمان و تمرکز بیشتر بر روی کار عملی تنها چند دلیل ایجاد این مدل آموزش در منطقه آموزش عالی اروپا است.

تحصیل روانشناسی در آلمان به زبان انگلیسی

دوره کارشناسی دانشگاه های دولتی آلمان به زبان آلمانی است. شما باید سطح c1 مهارت زبان آلمانی را داشته باشید تا بتوانید در رشته روانشناسی تحصیل کنید. اکثر دوره های کارشناسی ارشد تحقیقاتی هستند و دارای فضای بین المللی هستند بنابراین شما میتوانید از زبان انگلیسی استفاده کنید. به هر حال اگر شما علاقه مند باشید میتوانید در رشته روانشناسی در آلمان تحصیل کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه زندگی در آلمان و همچنین مهاجرت به آلمان می توانید با مشاورین ما در موسسه حقوقی برگزیده اصطهباناتی (توسعه گران مهر) در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

روانشناسي در المان

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

سلام برای تحصیل در آلمان با هزینه شخصی معدل چقدر مهمه و سطح زبان باید در چه سطحی باشه.
من لیسانس روانشناسی دارم میخوام ارشدمو اونجا بگذرونم

با سلام با توجه به تحصیل رایگان و رتبه و رنکینگ دانشگاه های آلمان رقابت بسیار زیاد است، به همین علت شما باید رزومه علمی قوی داشته باشید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید

کانال تلگرام مهاجرتی ما را دنبال کنید

چگونه در خارج از کشور کار پیدا کنیم و مهاجرت کاری داشته باشیم

راهنمای جامع انواع روشهای اخذ اقامت در خارج از کشور با بیانی شیوا توسط استاد ملکپور

مجموعه اي از شرايط و ضوابط کلي کشورها، راههاي مهاجرت و راهنماي انتخاب بهترين مقصد و مسير براي مهاجرت

مجموعه اي از توضيحات و نکاتي که بايد براي موفقيت در زندگي به آنها توجه ويژه اي داشت

محصولی بی نظیر برای کسانی که میخواهند زندگی رویایی خود را بسازندروانشناسي در المان

آموزش دقيق و مرحله به مرحله دريافت اپلاي و ويزاي تحصيلي در اتريش، نکات کاربردي و جامع

مجموعه اي از آموزش ها و توضيحات کامل پيرامون نحوه و شرايط مهاجرت کاري به کشور کانادا

پکيج آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور به صورت آسان

پکيج دوم آموزش زبان آلماني با تکنيک منحصر به فرد استاد ملکپور

يادگيري آسان زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

پکیج دوم يادگيري زبان با متد منحصر به فرد و مبتکرانه توسط استاد ملکپور

35 ساله هستم. لیسانس روانشاسی دارم. چه شرایط دیگه ای باید داشته باشم که بتونم در آلمان یا اتریش برای ارشد پذیرش بگیرم؟

ممنون

zahiri.ahmad9282 پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب

کشور آلمان جزو کشورهایی است که برای ایرانیان محدودیت سنی برای تحصیل دارد. کشور اتریش این محدودیت را نداشته و اگر مدرک زبان آیلتس 6.5 داشته باشید، می توانید برای اخذ پذیرش اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید در سایت، مقاله تحصیل در اتریش را مطالعه بفرمایید.

ghazale.baghery303 پاسخ داده شده در 12 ماه پیش

سلام و عرض ادب در پروسه تحصیل در کشور آلمان گپ تحصیلی خیلی مهمه و نباید بیش از ۲ الی ۳ سال گپ داشته باشد. زبان آلمانی برای دانشگاه های دولتی لازم هست و برای دانشگاه های خصوصی آیلتی ۶.۵

این شرایط برای اتریش هم صدق می کنه با تفاوت اینکه اتریش روی گپ حساس نیست و با توجه به شرایططتون خوبه

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید پاسخ را ارسال کنید .

نام کاربری یا نشانی ایمیل

رمز عبور

مرا به خاطر بسپار

موسسه مشاوره ای MIE اتریش

وب سایت حقوقی malekpourlaw

وب سایت پذیرش تحصیلی miestudy

وب سایت officialmalekpour

وب سایت miemalekpour

این وبسایت به لحاظ محتوا در جهان و در خصوص امر مهاجرت بی اغراق برترین سایت مهاجرتی حقوقی فارسی است . در بالای صفحه اگر گزینه مهاجرت به کشورها را انتخاب کنید ، نام کشورهای مورد خدمات ما ظاهر میشود ، به سادگی هر کشور را که مایلید انتخاب کنید و در صفحه کشور مذکور شش تقسیم بندی اصلی دارید . تقسیم بندی های مهاجرتی و اقامتی شامل… ادامه مطلب

malekpourlaw.com

miemohajerat.com

miestudy.com

miemalekpour.com

officialmalekpour.com

mielanguage.com

روانشناسي در المان

miesuccess.com

خانه » رشته ها » علوم انسانی » روانشناسی » روانشناسی در خارج از کشور

روانشناسی در خارج از کشور : امروزه افراد زیادی تحصیل در رشته ی روانشناسی را به عنوان رشته ای که علاوه بر علم آموزی در زندگی فردی هم تاثیرات بسزایی بر جا می گذارد، دنبال می کنند و پیرو همین مطلب برای کسب تخصص های بیشتر در زمینه ی این علوم، به دنبال یافتن مراکز دانشگاهی هستند که بتوانند با بهترین دانش و تخصص ها در این رشته فارغ التحصیل شوند.

روانشناسی در خارج از کشور به عنوان علمی زمینه ای که با سلامت روان افراد در ارتباط مستقیم می باشد، در دانشگاههای به نامی در دنیا، ارائه می شود که دانشجویان بین المللی می توانند در صورت احراز شرایط، از تحصیل در آن دانشگاه ها برخوردار شوند.

هر چند که شرایط ورود به دانشگاهی برای تحصیل در روانشناسی در خارج از کشور، از دانشگاهی به دانشگاه دیگر متفاوت می باشد، اما به طور کلی دانشجویان باید دارای مهارت در رشته های زیاضی، علوم انسانی و سایر رشته های مرتبط با روانشناسی باشند تا بتوانند دوره های تحصیلی خود را با موفقیت سپری کنند.

رشته ی روانشناسی دارای تخصص های متنوعی می باشد که دانشجو در سال دوم به بعد تحصیلات دانشگاهی می تواند یکی از این گرایش ها را به صورت تخصصی دنبال کند.روانشناسي در المان

گرایشات مختلف رشته ی روانشناسی عبارتند از: روانشناسی آموزشی، روانشناسی بالینی، روانشناسی مغز و اعصاب، روانشناسی جرم شناسی.

زبان تحصیل روانشناسی در خارج از کشور معمولا زبان انگلیسی می باشد که البته ممکن است بر این اصل استثنائاتی وارد شده و در برخی کشورها ، زبان دیگری برای این آموزش مورد استفاده قرار بگیرد.

کشورهای برتر در ارائه ی رشته روانشناسی در خارج از کشور

روانشناسی در خارج از کشور ،علم روانشناسی در میان مردم این کشور از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و به همین دلیل است که این کشور را مهد روانشناسی می دانند. برای ادامه ی تحصیل در این کشور، مسلط بودن به زبان آلمانی یکی از ضروریات می باشد. نکتهی قابل ذکر این است که  دانشجویان دانشگاه آزاد نمی توانند برای دوره های تحصیلی روانشناسی در این کشور اقدام کنند .

کشور اتریش به عنوان مهد روانشناسی در تمام دنیا شناخته شده می باشد. تحصیل در رشته ی روانشناسی در این کور ار اعتبار بالایی برخوردار می باشد. اما نکته ای در این مورد جال توجه است که دانشجویان دانشگاه آزاد نمی توانند برای تحصیل در دانشگاه های این کشور درخواست پذیرش دهند. و دانشجویان دانشگاه سراسری و پیام نور هم بایستی یک سال آخر تحصیلشان را مجددا در این کشور سپری کنند.

روانشناسی در خارج از کشور، برای تحصیل در مقطع دکتری این رشته در روسیه فرد دانشجو نیازی به داشتن دعوتنامه از جانب دانشگاه ندارد . و صرف این که به اداره ی سفارت این کشور مراجعه کرده و تمایل خود را به تحصیل در این مقطع و رشته اعلام کند می تواند بعد از احراز صلاحیت، وارد یکی از دانشگاه های کشور شده و مشغول به تحصیل شود.

همان گونه که می دانید کشور انگلستان یکی از کشورهای سرآمد در تولید علم و فناوری در هر زمینه ای در تمام دنیا می باشد. تحصیل در رشته ی روانشناسی در این کشور نیز از این قاعده مستثنی نمی شود. به گونه ای که تحصیل در تمام دانشگاه های ممالک مختلف این کشور، برای ادامه ی رشته ی روانشناسی در خارج از کشور پیشنهاد می شود.

علاوه بر کشورهای فوق که برای تحصیل در رشته  روانشناسی در خارج از کشور حرفی برای گفتن دارند، کشورهایی مانند : یونان، سوییس، استرالیا، هلند، فرانسه، آمریکا، اسراییل، چک، ایتالیا، اسپانیا، تایلند، دانمارک، نروژ، را می توان به لیست کشورهای به نام در تدریس و ارائه ی رشته ی روانشناسی در خارج از کشور افزود.

 

 

 

 

راه های ارتباطی با لیگال اپلای در شبکه های مجازی 

بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای کوی نصر(خ گیشا)، سمت راست، پلاک ۷، طبقه دوم، واحد ۴

(ده خط ویژه) ۰۰ ۸۸۲ ۸۸۲ -۰۲۱

۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۵ و ۰۹۰۲۹۴۴۰۲۳۳ 

(مهاجرت تحصیلی به کلیه کشورها )

بزرگراه جلال آل احمد، ابتدای کوی نصر(خ گیشا)، سمت راست، پلاک ۷، طبقه اول، واحد ۱ ۰۲۱۸۸۲۸۸۲۱۱ ، ۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۴

(مهاجرت کاری و سرمایه گذاری به کلیه کشورها)

رشت، بلوار گیلان، برج گلسار-طبقه ۳ – واحد۵۸ ۰۱۳۳۳۲۶۱۰۸۴

استعلام شعب شهرستان ها و انتقادات و پیشنهادات نسبت به کل سازمان لیگال اپلای ۰۹۹۰۹۲۱۹۴۵۶

Kapalı çarşı. Nouriosman cad. 205 orient center . Fatih . Istanbul, post cod 34096 Tel:00905414724294

No. 1019, Luoxiong Road, Guanshan street, Hongshan District, Wuhan City, Hubei Province,China Tel:15607151943

Moscow ,cirenevi bolvar , house 4 uonit 1 Tel:0079997196243 0079161808502

تمام حقوق مادی و معنوی برای موسسه لیگال اپلای محفوظ است.

 

تلفن : ۰۲۱۲۲۶۷۷۹۱۷

پیشرفت در زندگی و کار

در صورتی که در کشور آلمان زندگی می‌کنید و نیازمند ارتباط با یک روانشناس ایرانی هستید، می توانید از طریق مشاوره‌ی آنلاین و غیرحضوری با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره آنلاین و اسکایپی با روانشناس در آلمان و یا ایران می‌توانید با موسسه ما در حیطه‌های مختلف شامل:

مشاوره خانواده ، مشاوره فردی ، اختلالات روانی ، مشاوره کسب و کار ، مشاوره تحصیلی و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی ما در ارتباط باشید.روانشناسي در المان

پاسخگویی تنها از طریق واتساپ انجام می‌شود : 989122187693+

اگر در کشور آلمان زندگی می‌کنید و در روابط سازمانی، روابط عاشقانه و عاطفی، زندگی مشترک، دوران پس از طلاق و یا مرگ عزیزان خود دچار مشکل شده‌اید و یک هم‌زبان و آشنا را برای حل مشکلات و یا بهبود حال خود نمی‌یابید، اینجاست که یک مشاور روانشناس نقش مهم و کلیدی را در زندگی شما ایفا خواهد کرد. وقتی که هزینه‌های بالای زندگی در آلمان فشارهای زیادی را بر خانواده‌ها تحمیل می‌کند و خانواده‌ها قادر به حل مشکلات خود به تنهایی نیستند، مشاور روانشناس می‌تواند به آنها در حل این مشکلات کمک کند. از دیگر مزایای این نوع مشاوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

راحتی بیشتر هنگام مطرح کردن مشکلات

امکان گفتگو با مشاور بیشتر از یک بار در هفته 

درمانجو می تواند بصورت محرمانه و ناشناس با مشاور گفتگو داشته باشد 

درمانجو می‌تواند بر حسب نیاز بیشتر از یک مشاور را برای خود انتخاب نماید.

اشتغال، ادامه تحصیل، تاسیس شرکت، وارد شدن در یک رابطه عاشقانه، طلاق و همه موارد ذکر شده که ممکن است در زندگی هر فردی اتفاق بیفتد و تاثیرات فراوانی در زندگی فرد بگذارد. وجود این اتفاقات زمانی که در کشور خودتان هستید و در کنار افراد هم‌زبان و هم‌فرهنگ خودتان هستید عواقب و تاثیرات خود را دارد، حال آنکه این اتفاقات در یک کشوری که به تازگی به آن مهاجرت کرده‌اید شرایط شما را حاد‌تر می‌کند و شما را در وضعیت بدی قرار خواهد داد، زیرا دوری از خانواده، سازگاری با محیط جدید، موقعیت سازمانی جدید شرایط تحصیل در کشور بیگانه به خودی خود اضطراب دارد. زیرا ارتباط برقرار کردن و خو گرفتن با افراد تازه و با فرهنگ نا آشنا، ادامه و اتمام یک رابطه عاشقانه در آلمان همه نیازمند به داشتن یک مشاور روانشناس متبحر و البته هم‌زبان و هم‌فرهنگ می‌باشد تا بتواند با راهکار‌ها و حمایت‌های به موقع خود به شما کمک کند تا این شرایط را به خوبی سپری کنید.

موسسه بارسا ، این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید در سراسر آلمان به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن و … مشاوره داشته باشید.

زمانی که دیگر میلی برای نزدیک شدن به همسر خود ندارید و بودن همسرتان در کنار شما مانند اوایل رابطه در شما هیجان فیزیکی ایجاد نمی‌کند، مشاور روانشناس می‌تواند با بررسی علت‌های این مشکل در حل آن به شما کمک کند تا از کنار هم بودن همچون روز‌های اول آشنایی لذت ببرید. زمانی که به جز مشکلات و صحبت‌های فرزندانتان درباره موضوع دیگری نمی‌توانید با همسرتان صحبت کنید و اصلا همسرتان و نظرات ایشان برایتان مهم نیست و اصلا برای ایشان احترامی قائل نیستید و وقتی که عمیق‌تر نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید خود را عاقل‌تر، باهوش‌تر و صادق‌تر از همسرتان می‌دانید و مدام در حال تحقیر ایشان هستید. در کل با وجود اینکه همسرتان را دوست دارید و از خصوصیات ایشان متنفر نیستید ولی احساس می‌کنید که بین شما کمی فاصله وجود دارد به روابطی که قبل از ازدواج با اشخاص دیگر داشتید فکر می‌کنید و با وجود اینکه می‌دانید همسرتان آدم خوبی است اما هیچ کششی بین شما نیست و هیچ احساسی نسبت به ایشان در قلبتان ندارید و گاهی اوقات شک می‌کنید که آیا از ابتدا هم عشقی بوده که شما با هم ازدواج کرده‌اید یا خیر. فقط یک مشاور روانشناس است که می‌تواند در تمام شرایط موجود شما را به سمت بهبود روابط و لذت بردن از زندگی زناشویی و لذت در کنار همسرتان بودن سوق دهد. زمانی که زوجین نمی‌توانند ارتباط خوبی با یکدیگر داشته باشند و هر زمان که می‌خواهند با هم برای حل مشکلاتشان صحبت کنند، به جای اینکه مشکلاتشان حل شود یک مشکل جدید هم بر مشکلاتشان اضافه می‌شود و تصمیم بر این می‌گیرند که دیگر با هم صحبت نکنند و همین امر باعث می‌شود حال رابطه‌شان هر روز بدتر شود و همسران به سمت افسردگی و اضطراب کشیده شوند چون هر چقدر زوجین در رابطه کم‌تر با هم صحبت کنند مشکلات و مشاجره آنها بیشتر خواهد شد و یک مشاور روانشناس می‌تواند دقیقا نقش یک ناجی مهربان را ایفا کند و کمک کند تا آن رابطه به بن بست نرسد.

زمانی که از همسر و شریک عاطفی خود طلاق گرفته و یا جدا شده باشید و یا در دوران جدایی و سوگ به سر می‌برید اگر نتوانید خوب مدیریت کنید در هر شرایطی که باشید سخت و دردناک است و فرقی هم نمی‌کند که مدت زمان کمی گذشته باشد یا مدت طولانی. در هر صورت پیامد‌های ناگوار و ناخوشایندی برای فرد خواهد داشت و قطعا برای سپری کردن این بحران باید مشکل را با یک مشاور روانشناس که با فرهنگ و زبان و آداب و سنن شما آشنایی دارد در میان بگذارید تا بتواند به شما کمک کند. زمانی که دانشجویی یک رابطه عاشقانه را فقط به خاطر دوری از خانواده آغاز کرده و دچار بحران شده، یک مشاور روانشناس می‌تواند به ایشان در سپری کردن یا پشت سر گذاشتن این بحران کمک کند. زمانی که شخص در برقراری ارتباط با افراد در محل کار و با همکاران و مسئول و رئیس خود مشکل دارد و به دلیل نداشتن مهارت‌های ارتباطی نمی‌تواند با افراد ارتباط موثر برقرار کند و هر روز با انزجار و سردی و بی انگیزگی به محل کار خود می‌رود و هیچ لذتی از فعالیتی که انجام می‌دهد نمی‌برد و همین بی میلی و بی رغبت بودن ایشان باعث به وجود آمدن بحث و جدل بیشتر و در نهایت اخراج از کار و حس درماندگی می‌شود یک مشاور و روانشناس می‌تواند در این شرایط با آموزش مهارت‌های فردی به ایشان کمک کند. زمانی که قصد راه اندازی کسب و کار جدید خود را در کشور بیگانه دارید و هیچ اطلاعات سازمانی ندارید و قدرت و دانش لازم برای رهبری افراد و مدیریت اشیا را ندارید یک مشاور روانشناس آگاهی‌های لازم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در بهترین سطح خود در سازمانتان ظاهر شوید و به طور کلی تا زمانی که در کشور بیگانه نتوانسته‌اید با افراد ارتباط موثر برای رسیدن به اهدافتان پیدا کنید جلسات مشاوره خود را قطع نکنید. شاید عده‌ای با چند جلسه مشکلشان حل شود و عده‌ای دیگر باید سال‌ها به این جلسات مشاوره ادامه دهند تا به نتجیه دلخواه برسند. مشاور و روانشناس ایرانی در آلمان در این موارد می‌تواند کمک کند و مشاوره بدهد :

مشاوره سازمانی و کسب و کار – مشاوره ازدواج، روابط عاشقانه – مشاوره برای تحکیم روابط زوجین – مشاوره در زمینه مهات‌های فردی – مشاوره در زمینه فرزندپروری – مشاوره بعد از ترک شریک عاطفی و سوگ بعد از جدایی – مشاوره طلاق و بهبود زندگی بعد از شکست عاطفی – مشاوره ازدواج و بازگشت عشق – مشاوره تطابق با محیط و فرهنگ جدید

روانشناسی یک علم است. علمی است که با استفاده از روش علمی به روان و ذهن انسان و رفتار آن می پردازد به عبارت دیگر، روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی میپردازد. اما باید در نظر داشته باشید روانشناسی به روان و حال روحی هر شخص ارتباط زیادی دارد. چون مساله انسانی است و به ذهن و روان انسان مربوط است ،در اینجا رویحه و نحوه ارتباط شخص روانشناس و درمانگر مهم می‌شود که بتواند با مخاطب خود به خوبی ارتباط برقرار کند. بیشتر ایرانیان حاضر در آلمان در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن و … زندگی می‌کنند. آنها گاهی ممکن است به روانشناس احتیاج پیدا کنند که قطعا روانشناسان ایرانی حاضر در این شهرها به نسبت روانشناسان آلمانی ، کمک بیشتری به آنها خواهند کرد.

این امکان توسط موسسه بارسا برای شما فراهم گشته که در سراسر آلمان بتوانید به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل برلین ، هامبورگ ، مونیخ ، دورتموند ، فرانکفورت ، اشتوتگارت ، دوسلدورف ، اسن ، برمن و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی مشاوره داشته باشید.

در صورتی که در کشور کانادا زندگی میکنید،میتوانید برای مشاوره با روانشناس ایرانی در کانادا – مشاوره در کانادا کلیک کنید.

پربازدیدترین ها:

آخرین ویدیو ها

دوره غیرحضوری افزایش عزت نفس

آخرین مقالات

پادکست های علی میرصادقی

دوره غیرحضوری سی روز تا پیروزی

پربازدیدترین های تحصیلی :

بهترین منابع کنکور

مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی

معرفی رشته های دانشگاهی

تکنیک های تست زنی

دبیرستان های بارسا

روانشناسي در المان
روانشناسي در المان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *