روانشناسی آنلاین در تلگرام

 
helpkade
روانشناسی آنلاین در تلگرام
روانشناسی آنلاین در تلگرام

بعضی مواقع اتفاقاتی برای ما می‌افتد که بار عاطفی و روانی سنگینی دارند. ما لازم داریم که در مورد آن‌ها با کسی صبحت و مشورت کنیم. در این مواقع شاید صحبت کردن با آشنایان و افرادی که می‌شناسیم آسان نباشد. حتی ممکن است بیان کردن مشکلاتی که داریم با افراد نزدیک چندان به صلاح ما نباشد. همچنین بعضی از مشکلات نیاز به نظر کارشناسانه و تخصص و آگاهی کافی دارد. در واقع این مشکلات با مشورت با یک متخصص و فرد آگاه قابل حل شدن است. در موارد اینچنینی بهترین کار مشورت کردن با یک مشاور خبره و قابل اعتماد است. در صورتی که امکان مشاوره حضوری را نداشته باشید و یا تمایل به این کار نداشته باشید یا حتی به یک راهکار سریع‌تر و البته آسان‌تر نیاز داشته باشید، مشاوره آنلاین راه خوبی برای شما است. مشاوره آنلاین از طریق مختلفی انجام می‌شود. شما در سایت‌ها یا اپلیکیشن‌های پیام‌رسان رایج می‌توانید از این نوع خدمات بهره‌مند شوید. در این بین یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌هایی حال حاضر، تلگرام است. چت با روانشناس آنلاین تلگرام راهی است که می‌تواند در اسرع وقت به مساعد شدن حال روحی‌تان و یا حل مشکل‌تان کمک کند. چت با روانشناس آنلاین تلگرام محبوبیت زیادی دارد. افراد به چندین دلیل که در ادامه به تفصیل شرح می‌دهیم، مشتاق انجام این کار هستند. برای مثال در تلگرام هویت شما می‌‌تواند مخفی بماند.

 

 

امروزه می‌توانید حتی مشاوره آنلاین را به صورت رایگان هم از برخی از افراد دریافت کنید. اما اینکه فردی برای حل مشکلات شما بدون دریافت هزینه وقت و انرژی خود را صرف کند، چندان عاقلانه به نظر نمی‌رسد. این دست مشاوره‌ها ممکن است از کیفیت و کارایی کافی برخوردار نبوده و در پس آن آگاهی و تبحر یک کارشناس تحصیل‌کرده وجود نداشته باشد. به علاوه این قسم مشاروه‌ها امنیت کافی ندارند. به عبارتی بهتر است داستان زندگی‌تان و مشکلات شخصی‌تان را برای فردی که از اعتبار کافی برخوردار نیست و به آو اعتماد ندارید، مطرح نکنید.

روانشناسی آنلاین در تلگرام

اجازه دهید یک مثال روشن تر در خصوص این مبحث بزنیم. فرض کنید خانمی که به تازگی ازدواج کرده است با دخالت‌ها و آزارهای خانواده همسرش مواجه می‌شود. او با جستجو در سایت‌ها به دنبال مشاوره‌های رایگان بروند که همانطور که گفتیم درست نیست. و یا اینکه با مراجعه به سایت‌ها و انواع پیامرسان‌ها در حضور افرادی که صرفا کاربر هستند و تبحر و تخصصی ندارند، مشکلش را مطرح می‌کند. در این مواقع معمولا خانم‌هایی که تجربه‌ای در خصوص زندگی مشترک ندارند و با مشکلی که دارند، احتمالا احساساتی و عصبی شده‌اند مشکل خود را به این صورت مطرح می‌کنند که چطور مانع ادامه رابطه و معاشرت خانواه همسر با خانواده خودش بشود. در این مواقع حتی اگر پاسخ خوبی هم دریافت کند، به نتیجه درستی نمی‌رسد. چرا که سوال خوبی هم مطرح نکرده است. کاربران و افرادی عادی معمولا راهکارهایی ارائه می‌دهند که مختص عامه مردم است. این راهکارها درنهایت باعث ایجاد اختلافات بیشتر و حتی تنهاتر و منزوی‌تر شدن شما می‌شود. این درحالی است که افراد خبره و روانشناس با ریشه‌یابی مشکل می‌توانند یک راه‌حل درست و اصولی پیشنهاد بدهند.

درواقع شما با چت با روانشناس آنلاین در تلگرام می‌توانید تکنیک‌ها ترفندهایی برای جذب همسر و کنترل خانواده همسرتان یاد بگیرید. حتی گاهی لازم است خود شما تکنیک‌هایی برای کنترل خشم و احساسات‌تان یاد بگیرید و بتوانید اصولی و منطقی رفتار کنید.

اگر تمایل به دریافت مشاوره آنلاین داشته باشید، این کار به سادگی امکان پذیر است. اما بهتر است مراقب باشید که از راه اصولی و درست این کار را انجام بدهید. و حتما دقت داشته باشید که با افراد یا موسسه‌های معتبر مشاوره انجام دهید. امروزه بسیاری از موسسات مشاوره‌ای خمات خود را به صورت حضوری یا غیر حضوری و ر فضای مجازی ارائه می‌دهند. یکی از روش‌های مرسوم چت با روانشناس آنلاین در تلگرام است. روان‌آرام به منظور تسهیل دریافت خدمات برای مراجعین، این روش مشاوره را هم به مراجعین ارائه می‌دهد.

در چت با روانشناس آنلاین در تلگرام در چه زمینه‌هایی راهنمایی دریافت می‌کنید؟

درواقع شما هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید مشکل خود را به صورت چت یا ویس یا تصویر در تلگرام ارسال کنید. مشاور مربوطه نیز با توجه به زمان کاری خود، به شما پاسخ خواهد داد.

چت با مشاوره آنلاین تلگرام همیشه در دسترس است. کافی است شما به اینترنت دسترسی داشته باشید و برنامه تلگرام را در گوشی یا کامپیوتر خود نصب کنید و یا حتی از نسخه تحت وب آن استفاده کنید. با همین موارد می‌توانید به راحتی به مشاوره آنلاین دسترسی پیدا کنید. به علاوه مشاوره آنلاین برای کسانی که در نقاط دورافتاده مانند روستاها هستند و یا در شهر خودشان به مشاور خبره و مورد اعتماد در زمینه مورد نظر خودشان دسترسی ندارند، می‌تواند مفید باشد.

یکی از مزیت‌های انواع مشاوره غیرحضوری و آنلاین امکان دسترسی راحت به آن‌هاست. شما می‌توانید در زمان‌های مورد نظرتان تماس برقرار کنید و نیازی نیست که برای رسیدن به مطب پزشک مسیری را طی کنید. همچنین این روش برای کسانی که به خاطر خجالت یا مشکلات روحی یا محدودیت‌های فرهنگی و موارد دیگر تمایلی به مشاوره حضوری ندارند، مناسب است.

چت با مشاوره آنلاین تلگرام هزینه‌های مناسب‌تری نسبت به مشاوره حضوری دارد. جدا از اینکه شمما مجبور به صرف هزنیه رفت و آمد و صرف وقت هم نیستید.

در مشاوره با تلگرام چهره شما ناشناس می‌ماند. این برای کسانی که با فاش شدن هویت‌شان راحت نیستند و یا مسائلی دارند که بیان آن‌ها برای‌شان آسان نیست، بهتر است. درواقع حتی هر فرد عادی با شرایط معمولی وقتی می‌داند ناشناس است راحت‌تر حرف می‌زند و صداقت بیشتری دارد.

بعضی از کسانی که از مراجعه به مشاور مانعت می‌کنند، از نگاه و تفکر دیگران نسبت به خودشان نگران هستند. درواقع آن‌ها نمی‌خواهند که کسی بداند آن‌ها درگیر مشکلات لاینحلی هستند به مشاور یا روانپزشک مراجعه کرده‌اند. مزیت چت با مشاوره آنلاین تلگرام این است که مخفی می‌ماند و هیچ کس غیر از شما و مشاور از آن مطلع نمی‌شود.

این پرسش اهمیت زیادی دارد. متاسفانه صفحه‌ها و سایت‌های زیادی در خصوص مشاوره دان به صورت آنلاین فعالیت می‌کنند. حتی عده‌ای بدون داشتن تبحر و علم کافی سعی در انجام این کار می‌کنند و تنها اهداف مالی و یا حتی بدتر از آن اهداف تبحکارانه دارند. به همین علت باید قبل از شروع مشاوره از معتبر بودن تیم مشاوره مطمئن شوید. برای اینکار می‌توانید از دیگران سوال کنید یا بازخوردهای دیگران را که به صورت کامنت، لایک و غیره ثبت می‌شود بسنجید.

قبل از شروع چت با روانشناس آنلاین تلگرام موارد زیر را چک کنید

لطفا خودتان در حین مشاوره

بعد از مشاوره

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آدرس : تهران، بزرگراه مدرس شمال خیابان ظفر، روبروی بیمارستان علی اصغر پلاک 238، طبقه 4، واحد 16

آدرس: تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ارتباط در تلگرام (آنلاین)

ارتباط در واتس آپ (آنلاین)

ارسالی توسط راهنما در دسته بندی مشاوره تلفنی | 6 پاسخ

پرسش و پاسخ روانشناسی در تلگرام

 

امیدواریم جوانان عزیز کشورمان با انتخابی درست بتوانند زندگی شیرینی به دور از طلاق و جدایی بسازند. لذا این کانال به منظور آموزش پیش از ازدواج تهیه شده است.

کانال تلگرام مشاوره ازدواج @azdevajmoshavere

روانشناسی آنلاین در تلگرام

 

مطالب متنی، صوتی و تصویری آموزنده جهت مشاوره خانواده و بهبود رابطه زوجین و اعضای خانواده و کاهش تنش های خانوادگی

کانال تلگرام مشاوره خانواده : @moshavere777

 

آموزش های همسرانه و جنسی میان همسران و جلوگیری از بروز مشکلاتی همچون خیانت و طلاق با آموزش درست موضوع جنسی و زناشویی به همسران

کانال تلگرام زناشویی و آموزش جنسی همسران

 

کانال تلگرام مشاوره کودک و نوجوان – kodakonojavan777@

 

در زمان گذشته خانواده ها اگر دارای مشکلی می شدند .پرسش و پاسخ روانشناسی در تلگرام

آن را بزرگتر ها و اشخاص با تجربه برطرف می کردند و از آنها راهنمایی می‌گرفتند.

در دنیای امروز الزامی بودن مشاوره بسیار حساس می باشد.

شاید این مسئله برای شما ایجاد شده باشد که با والدین خود از لحاظ عقیده دارای تفاوت باشید .

و یا فرزندان شما  برای شما بازگو کنند که نمی توانید به درک کردن آنها بپردازید.

با توجه به پیشرفت کردن تکنولوژی این فرق میان نسل ها کاملاً قابل مشاهده می باشد.

مشاوره تلگرام می‌تواند از طریق پیامک و یا حتی صوتی و تصویری انجام شود.

از آنجایی که  دنیای مجازی توانسته است ارتباطات بسیار دور را نزدیک.

(البته به صورت عدم استفاده کردن درست روابط نزدیک را دور خواهد کرد.) کند.

بنابراین می توان به آسانی برای مشاوره از آن استفاده کرد.پرسش و پاسخ روانشناسی در تلگرام

خانواده‌ها باید برای شناختن خود همسر،رابطه با اطرافیان و برخوردهای اجتماعی شناخت به دست آورند.

اشخاص می توانند از راه مشاوره تلگرام  آموزشهای ضروری را کسب کنند.

و با مشکلات و مسئله هایی که در ارتباط با آن هیچگونه آگاهی ندارند را آموزش ببینند.

http://t.me/kanonmoshaveran_bot

سلام. من متوجه شدم که یه چیزایی رو که بین من و آقایون اتفاق می افته رو فراموش می کنم و حالا که یادم اومده مخم داره منفجر میشه همین طور ذهنم داره فکر تولید میکنه که نمی دونم کدوماش خاطره هست و کدوماش ساخته ذهنمه. من خودم تو اینترنت تحقیق کردم فکر می کنم اختلال تجزیه ای دارم که فراموش می کنم

یک روش ساده برای حل مشکل وجود دارد.
یک دفتر و یک قلم!
هر چه را انجام میدهید و یا به ان فکر میکنید با ذکر تاریخ،روز و ساعت بنویسید!
اینگونه ذهنتان منظم و قاعده مند و منطقی میشود.هرجا نیاز بود برگردید و مطالبی را که نوشته اید مرور کنید.این راه اجازه اشتباه و تخیل غیرواقعیتها را به شما نمی دهد.

سلام خسته نباشید من و شوهرم خیلی قهر می کنیم سر کوچکترین حرف ها خیلی هم سرد شده دوست نداره من تو خونه باشم چه کار کنم مثل بچه ها شده

سلام به شما دوست عزی
در اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ در چه مواردی ایشان قهر می کنند و واکنش شما چگونه می باشد؟
۳٫ منظور شما از اینکه بیان می کنید مایل نیستند شما در خانه باشید چیست؟
۴٫ معیارهای شما برای انتخاب ایشان چه ویژگی هایی بوده و است چند مدت است ازدواج کرده اید؟

سلام خسته نباشین ببخشید اگه میشه یه ادرس از خودتون تو تلگرام بدین که بتونم باهاتون حرف بزنم چون اینجا نمیتونم حرف بزنم یا به جواب درست برسم ممنون میشم

سلام
می توانید از آیدی زیر در تلگرام استفاده کنیدhttps://t.me/kanonmoshaveran_bot

با عضویت در خبرنامه ایمیلی مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. مطمئن باشید به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نمی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه پرسش و پاسخ مشاور می باشد.

ممکن است شما نیاز به چت با روانشناس آنلاین تلگرام داشته باشید. مثلا نیاز به مشاوره پیش از ازدواج دارید یا افسردگی دارید. در این صورت می توانید با شماره ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس  از طریق تلگرام گرفته و به صورت آنلاین چت با روانشناس آنلاین تلگرام داشته باشید.خانم رضوان امیرنجات ۲۴ ساعته پاسخگوی نیازهای شما  در زمینه مشاوره آنلاین می باشد.

این روزها ، صرف نظر از اینکه در شهر زندگی می کنید ، یا در خارج از کشور هستید ، ممکن است بیشتر از زمان تعیین وقت خود را برای قرار ملاقات خود صرف کنید! درمان آنلاین  به مراجعین اجازه می دهد در وقت خود صرفه جویی کنند و از رفت و آمد معمولی هفتگی یا دو بار در هفته خودداری کنند.

از راحتی کار ، خانه ، ماشین یا هر مکانی که فضای آرام داشته باشید و یک ارتباط اینترنتی یا سیگنال سلولی خوب داشته باشید با یک مشاور یا مربی در ارتباط باشید.

ممکن است از شنیدن این که شیوه های درمانی از راه دور چیز جدیدی نیست ، شگفت زده شوید. در حقیقت ، چت با روانشناس آنلاین تلگرام در اینترنت بسیار قدیمی است و سایر روش های درمانی از راه دور – مانند مشاوره تلفنی – از زمان آغاز سامریایی ها در اوایل دهه ۵۰ تاکنون خط داغ را شروع کرده اند. چندین دهه تحقیق در مورد خدمات تلفنی و آنلاین وجود دارد که نشان داده است که خدمات مشاوره از راه دور می تواند به نفع مراجعین  باشد ، و اینکه مراجعین اغلب آنها را در جلسات شخصی ترجیح می دهند.

تعداد فزاینده ای از برنامه های بیمه در حال حاضر خدمات چت با روانشناس آنلاین تلگرام را پوشش می دهند. اگر مال شما نیست ، نگران نباشید. ما برای هرکسی که از جیب خود بپردازد ، نرخ بسیار مناسبی داریم.

روانشناسی آنلاین در تلگرام

سعی کنید چون ممکن است به مشتری اطمینان دهیم که مکان ما برای قضاوت نیست ، گاهی اوقات مراجعین  جدید هنوز از “ابرو خزنده” درمانگر یا مربی خود می ترسند. ما یافته ایم و تحقیقات نشان داده است که وقتی مشتری از راه دور در حال برقراری ارتباط است چنین نگرانی ها کاهش می یابد.

هفته های منتظر ملاقات را فراموش کنید. روزهای انتظار را برای تماس تلفنی فراموش کنید! بصورت آنلاین رزرو کنید و بلافاصله در همان روز یک جلسه برای شما ایجاد خواهیم کرد.

چت با روانشناس آنلاین تلگرام در مجموعه روان خوب  بهترین نتیجه را می دهد.چرا که شما به جای چت با یک دانشجو با خانم رضوان امیرنجات با ۲۰ سال سابقه استفاده می کنید.

چت با روانشناس آنلاین تلگرام  سابقه ای طولانی دارد. دانشگاه کرنل ، از اوایل سال ۱۹۸۶ ، خدمات درمانی آنلاین را شروع کرد. “با چت با روانشناس آنلاین تلگرام  دانشجویان می توانند به طور ناشناس به یک درمانگر ناشناس بنویسند و سریعاً پاسخ کتبی دریافت کنند. اگرچه در اوایل سال ۱۹۸۶ به نظر می رسد ، اگر کسی تعریف “درمانی” را برای شامل هرگونه مشاوره روانشناسی آنلاین یا از راه دور گسترش دهد ، ساماریان ها ، مستقر در بریتانیا ، اولین خط تلفن تلفنی خود را برای بحران تلفنی تقریباً ۳۰ سال قبل یعنی در سال ۱۹۵۳ ایجاد کرد! بنابراین ، در حالی که امروز ممکن است ما به درمان آنلاین  فکر کنیم ، واقعیت یک دسته گسترده با سابقه ای غنی است و اگر از پنج متخصص کمک برای شما بخواهید تعریف کنید ، ممکن است پنج جواب متفاوت بدهید .

در پایان نامه دکترا ، و سپس بعداً در مجله مشاوره حرفه ای ، دکتر آنتونی سنور در مورد خدمات آنلاین اظهار داشت: “از ابتدا ، شیوه های مشاوره در زمینه سلامت روان تحولات نظری بسیاری متحمل شده است ، از فرویدیان گرفته تا یونگیان ، به روگیان. ، و غیره با این حال ، یک تغییر اخیر مربوط به تئوری درمانی نیست بلکه وسیله ای است که از طریق آن مشاوره ارائه می شود. در حالی که روابط تاریخی مشاوره از طریق ارتباطات حضوری برنامه ریزی شده بین مشاور و مشتری توسعه یافته است ، فناوری های تلفنی و آنلاین اکنون مسیرهای جدیدی را برای شکل گیری این روابط بهبود بخشیده است. ”

در این سایت سعی داریم مراجعین برای جلسات روانشناس آنلاین  ماهر و معتبر متصل کنیم.

چت با روانشناس آنلاین تلگرام اغلب به عنوان “راه جدید” برای برقراری ارتباط با یک متخصص حرفه ای بهداشت روان و صالح شناخته می شوند.

در مقابل ، خدمات مشاوره از راه دور بیش از ۶۰ سال است که به نوعی شکل گرفته اند! این زمینه به لطف ارائه دهندگان ماهر و محققان ، دارای سابقه طولانی و غنی است. امروز ، آیین نامه ها یا اصطلاحات اخلاقی کاملاً توسط سازمان های حرفه ای از جمله انجمن مشاوره آمریکا (ACA) ، هیئت ملی مشاوران خبره (NBCC) ، انجمن روانشناسی آمریکا (APA) و بسیاری دیگر تهیه شده است.

روان خوب  یک برند قابل اعتماد در زمینه مشاوره و مربیگری با بیش از ۳۰ مکان در ایران  است. اکنون ، با واتساپ یا تلگرام مشتریان می توانند از طریق ویدئو کنفرانس سازگار با تلگرام یا به سادگی از طریق تلفن با یک متخصص کمک کننده ارتباط برقرار کنند.

در حالی که ارتباط آنلاین برای همه وجود ندارد ، چندین دهه تحقیق وجود دارد که نشان می دهد درمان از طریق تلفن و از طریق وب می تواند برای کمک به مشتریان با طیف وسیعی از مسئله زندگی شخصی مؤثر باشد.

جهت چت با روانشناس آنلاین تلگرام با شماره تلگرام ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس حاصل نمایید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_13”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 − 

 = 
سه

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

چگونه یک مشاوره آنلاین پیدا کنم؟

چطور می توانم به روانشناسان آنلاین اطمینان کنم؟

یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

قبل از هر چیز باید به این موضوع اشاره کنم که نوین بینش و تیم روانشناسی آن به هیچ وجه در حوزه مشاوره درمانی و روانپزشکی هیچ خدماتی را ارائه نمی دهد. افرادی که دچار اختلالات روانی هستند نیاز به مشاوره حضوری و درمان دارند که در حوزه فعالیت سایت نوین بینش قرار ندارد. این افراد باید حتما زیر نظر روانپزشک متخصص قرار بگیرند و به صورت حضوری به دفاتر معتبری مراجعه کنند که مورد تایید است.

همچنین نوین بینش به صورتی که در مراکز بهداشت و درمان یا روانشناسی، مشاور ارائه می شود، مشاوره نمی دهد و معتقد است که هر فردی خود می تواند بهترین مسیر را برای خود انتخاب کند اگر مهارت لازم را فراگرفته باشد. همچنین معتقد هستیم که بهترین روش آموزشی مطالعه و تمرین از طریق محتوا و منابع علمی و معتبر است.

روانشناسی آنلاین در تلگرام

در این مطلب منظور از مشاور آنلاین، پشتیبانی است که نوین بینش در کنار انتشار محتوای آموزشی خود ارائه می دهد.

مشاوره آنلاین تیم روانشناسی نوین بینش نصحیت های تکراری نیست. یا به شما نمی گوییم چه کاری درست است یا چه کاری غلط. همچنین شما را نصیحت نمی کنیم و یا به شما نمی گوییم چه کنید یا چه نکنید.

نوین بینش معتقد است که هر فردی مرتبط با نیازهای خود، می تواند مهارت هایی را بیاموزد که باعث تغییر و تحول اساسی در زندگی وی می شود، حتی اگر مهارت هایی مرتبط با روابط عاطفی، عشق و یا مهارت های متقاعد سازی نیاز داشته باشد.

تیم روانشناسی نوین بینش آماده ارائه خدمات آنلاین و  ۲۴ ساعت به صورت چت است. در این ارتباطات ما به شما منابع، کتاب ها و مقالاتی را معرفی خواهیم کرد که با یادگیری تکنیک های روانشناسی بتوانید مشکل خود را حل کنید. به عبارت دیگر تیم روانشناسی نوین بینش یک مسیر ارتباطی رایگان در اختیار شما می گذارد تا بتوانید راهکاری برای حل مشکل خود پیدا کنید.

افرادی که کتاب ها و مقالات نوین بینش را تهیه کنند از پشتیبانی آنلاین اعضای متخصص تیم نوین بینش بهره مند می شوند ( نگاه کنید به مشاوره مطالعه محور). در این کتاب ها و مقالات تمرین ها و پرسش هایی وجود دارد که برای نوین بینش ارسال می کنید تا بر پیشرفت و یادگیری نکات کتاب نظارت کند.

همچنین پرسش های خود را نیز می توانید در ارتباط با کتاب و یادگیری مهارت ها ارسال کنید.  به این صورت که در کنار مطالعه کتاب ها، مقالات و تکنیک های مورد نظر به پرسش های شما نیز پاسخ داده می شود. در نتیجه هر تکنیکی را که متوجه نشدید یا احساس کردید نمی توانید از آن استفاده کنید به شما در مورد آن توضیح خواهیم داد و با مثال های بیشتر آموزش می دهیم.

این خدمات هر روز هفته حتی جمعه نیز در اختیار مراجعه های گرامی قرار می گیرد. در ادامه در مورد فواید مشاوره ازدواج در تلگرام، موارد کاربرد ارتباط آنلاین با روانشناس و نحوه مشاوره رایگان صحبت خواهیم کرد.

ارتباط ۲۴ ساعت ازدواج در تلگرام

یکی از اصلی ترین اهداف کتاب های نوین بینش و پشتیبانی چت آنلاین در تمام ساعات شبانه روز کمک به مراجع هایی است که قصد ازدواج دارند و می خواهند فرد مورد نظر خود را به درستی انتخاب کنند ( نگاه کنید به چگونه انتخاب درستی در ازدواج داشته باشیم ).

همچنین با مهارت های پیش از ازدواج آشنا خواهید شد و با کتاب ها به همراه پشتیبانی نوین بینش یاد خواهید گرفت چگونه می توانید با برطرف کردن نیازهای ضمیر ناخودآگاه و ایجاد صمیمیت در رابطه به یک رابطه پایدار و عاشقانه دست پیدا کنید. این آموزش همراه با کتاب ها است. در واقع شما می توانید با خواندن کتاب ها و مقالات کاربردی به سادگی مهارت مورد نیاز را یاد بگیرید و در کنار آن با یک روانشناس نیز در ارتباط باشید و پرسش های مرتبط خود را ارسال کنید.

مشاوره خانواده در تلگرام ۲۴ ساعت

در کتاب های آموزشی که مرتبط با خانواده نیز ارائه می شود همراه با پتشیبانی به صورت چت و ۲۴ ساعت به افرادی کمک می شود که به هر شکلی در ازدواج خود به مشکل بر خورده اند ( نگاه کنید به دلایلی طلاق: ارتباط ضعیف). بعضی افراد ممکن است در یک رابطه دوستی به سر می برند و می خواهند این رابطه را به ازدواج برسانند ( نگاه کنید به چگونه تشخیص دهیم یک رابطه جدی است).

بعضی دیگر ممکن است ازدواج کرده باشند ولی به دلیل اختلافاتی که با همسر خود یا خانواده وی دارند یا به دلیل سوء تفاهم ها زندگی خود را در معرض نابودی ببینید ( نگاهی کنید به تاثیر دخالت خانواده در طلاق). بعضی دیگر ممکن است در شرف جدایی باشند ولی بخواهند از آن جلوگیری کنند ( نگاهی کنید به چرا تغییر کرد؟ فکر می کردم دوستم دارد).

فرق نمی کند که مشکل تان خانوادگی باشد یا مربوط به ازدواج یا عدم مهارت ارتباطی، در هر صورت می توانید از طریق کتاب ها و پشتیبانی نوین بینش  در تمام ساعات شبانه روز مشکل خود را در رابطه با مسائل خود مطرح کنید و کتابی دریافت کنید که قطعا می تواند مشکل شما را حل کند؛ بخصوص که همراه با پشتیبانی ارائه می شود. ممکن است تصور کنید قبلا همه تلاش خود را انجام داده اید و می دانید کتاب به شما کمکی نخواهد کرد.

در پاسخ به این تصور یک مثال می زنم. آیا فردی که تخصصی در حوزه برق نداشته باشد می تواند برق کشی یک ساختمان را انجام دهد؟ قطعا مهم نیست چقدر تلاش کند در آخر نه تنها نتیجه نمی گیرد بلکه ممکن است با خطر مرگ مواجه شود. در صورتی که یک متخصص برق ساختمان با مطالعه کتاب، تمرین و افزایش دانش مرتبط می توانست به سادگی آن کار را انجام دهد.

کتاب های نوین بینش و پشتیبانی انحصاری مرتبط با آن چگونه به شما کمک می کند

موضوعاتی که خدمات نوین بینش را در بر می گیرد شامل:

به یاد داشته باشید کتاب های آموزشی و پشتیبانی در هر زمینه کاربرد ندارد. افرادی که دچار اختلالاتی از جمله اختلال خلق مثل دو قطبی یا اختلالات حاد تر مثل سایکوز و غیره هستند مناسب چنین خدماتی یا حتی مشاوره آنلاین نمی باشند. در این صورت شما حتما نیاز به مراجعه حضوری دارید تا به صورت دقیق و حرفه ای معاینه شوید. معاینه پزشکی از طریق فضای مجازه و به صورت آنلاین امکان پذیر نیست.

این نوع از ارتباط آنلاین تنها زمانی کاربرد دارد که مراجعه با کمی مهارت در یادگیری بعضی تکنیک ها بتواند مشکل خود را حل کند و به دوا و درمان نیاز نداشته باشد. ه همین دلیل در بالا توضیح دادم که ارتباط رایگان با تیم تخصصی نوین بینش در چه زمینه ای صورت می گیرد. مشاوره آنلاین به هیچ وجه مناسب درمان نیست و سایت نوین بینش فقط خدمات خود را در زمینه تقویت تکنیک های ارتباطی ارائه می دهد که منحصر به کتاب های خود است.

چت روم مشاوره 

این نکته را باید اضافه کنم که چت روم های مشاوره مکان های مناسبی برای ارتباط آنلاین با روانشناس نیست زیرا در این چت روم ها افراد دیگری نیز وجود دارند و باعث می شوند فضای شخصی مراجعه حفظ نشود. روانشناسان ما به صورت اختصاصی و محرمانه با شما چت خواهند کرد و از ارسال مطالب شما در گروه ها یا کانال ها پرهیز می کنند.

تیم پشتیبانی نوین بینش غیر از معرفی کتاب ها و منابع علمی مختلف، نشر کتاب های مرتبط با روابط عاطفی و همچنین پشتیبانی تخصصی در حوزه مشاوره نیز در صورتی نیاز افرادی که در این زمینه تخصصی داشته باشند و همچنین صلاحیت علمی و قانونی داشته باشند معرفی خواهد کرد.

آیا جلسات نوین بینش رایگان است

ارسال پرسش از طریق تلگرام یا واتس آپ به تیم نوین بینش کاملا رایگان است و هیچ محدودیت زمانی ندارد. یعنی شما بدون نیاز به پرداخت پول می توانید به صورت ۲۴ ساعت و هر روز به این تیم پیام ارسال کنید و قطعا پاسخ خود را دریافت خواهید کرد و به شما توضیح خواهیم داد برای حل مشکل خود به چه مهارت ها یا منابعی نیاز دارید و ایا منابع ما به شما کمک خواهد کرد یا خیر و اگر کمک نمی کند چطور و از طریق چه مراکزی می توانید مشکل خود را حل کنید. پس قطعا به جواب نخواهید بود و دست خالی ارتباط با ما را تمام نخواهید کرد.

خدمات اصلی نوین بینش شامل ۱) آشنایی با نیاز مراجع ۲) معرفی کتاب آموزشی مرتبط ( به صورتی که مطمئن شویم مرتبط با نیاز مراجع است) ۳) ارائه خدمات پشتیبانی انلاین زیر نظر اعضای متخصص تیم نوین بینش که تحصیلات عالی در زمینه روانشناسی دارند.

چگونه به مشاور آنلاین اعتماد کنیم

این پرسش بسیار مهم است. متاسفانه صفحات و سایت های بسیاری در اینترنت وجود دارند که در زمینه مشاوره آنلاین تبلیغات غیر واقعی انجام می دهند و مراجعه ها را تشویق به پرداخت پول به خود می کنند.

هر فردی قبل از ارتباط با مشاور باید به صورت دقیق در مورد آن فرد یا تیم آن فرد اطلاعات دقیق کسب کند و سپس از سوابق وی مطمئن شود. برای مثال شما می توانید همه مقالات و مطالب شاهین زند – مدیر و سرپرست تیم نوین بینش را در سایت نوین بینش مطالعه کنید. برای خواندن این مطالب کافی است بر روی لینک های این صفحه کلیک کنید. در نتیجه متوجه خواهید شد آیا مقالات و کتاب های اختصاصی شاهین زند محتوای مفید و آموزنده ای برای شما دارد یا خیر.

البته همانطور که قبلا گفتیم تیم نوین بینش یک تیم مشاوره یا روانشناسی نیست و سبک کار ما کاملا با مراکز بهداشت، درمان یا مشاوره متفاوت است. در واقع فعالیت ما منحصر به نشر کتاب و پشتیبانی مرتبط با کتاب ها است.

با خواندن این مطالب متوجه خواهید شد که آیا این تیم به مدیریت شاهین زند واقعا این صلاحیت را دارد که با وی در ارتباط باشید یا خیر ( نگاهی کنید به آشنایی با تیم روانشناسی نوین بینش). همیشه برای مطمئن شدن از مشاور خود سوابق او را بررسی کنید ( چرا می توان به تیم روانشناسی نوین بینش اعتماد کرد).

ارتباط با نوین بینش در تلگرام یا واتس آپ

در هر کجای دنیا که هستید به صورت تلفنی با پشتیبانی ما در ارتباط بوده و راهنمایی های مورد نیاز خود را دریافت کنید. کارشناسان با تجربه‌ی ما آماده‌ی ارائه‌ی خدمات غیرحضوری رایگان هستند. برای ارتباط آنلاین می‌توانید از طریق تلگرام یا واتس آپ به صورت ۲۴ ساعت به شماره زیر پیام ارسال کنید.

۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

روابط عمومی تیم نوین بینش

نوشته ی شاهین زند – سرپرست تیم روانشناسی نوین بینش

روانشناسی آنلاین در تلگرام

سایت نوین بینش یک سایت پزشکی و درمانی نیست بلکه مرجعی است که به شما کمک می کند هر گونه اطلاعاتی را به صورت خلاصه، مختصر و مفید بدست آورید. نوین بینش بزرگترین  مرجع در مورد روانشناسی عشق در بین سایت های فارسی زبان می باشد. برای اطمینان بیشتر از این موضوع به بخش روانشناسی عشق مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین مطالب سایت نوین بینش در کانال تلگرام ما عضو شوید: عضویت در کانال تلگرام نوین بینش

می خواهم بیشتر با مطالب سایت نوین بینش آشنا شوم:

نیاز دارم با یک نفر در مورد مشکلم صحبت کنم

شناخت شخصیت از طزیق چهره

چرا عشق در افراد باهوش متفاوت است

چرا نیمه ی گمشده وجود ندارد

 

می توانید به صورت ۲۴ ساعت از طریق تلگرام یا واتس آپ با تیم نوین بینش در ارتباط باشید :۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸

برچسب‌ها:مشاوره آنلاین تلگرام

انتقادات و شکایات

shahinzand18@gmail.com

اینستاگرام شاهین زند

     شماره تماس:  03136201013       از ساعت 9 صبح الی 5 عصر

 آدرس: اصفهان، خ ارتش، کوچه 69، ساختمان پیمان، ط 2، واحد11

ارسال پیام از طریق تلگرام یا واتس آپ: 09306135008

 

 

.                   قوانین و مقررات

 

طالع بینی ازدواج ماه ها با […]تاریخ : ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 27813موضوع :

فال عشق واقعی وازدواجتاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 21692موضوع :

کانال مشاوره خانوادهتاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 2681موضوع :

علائم عاشق شدن پسرانتاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷بازدید : 6169موضوع : جذب عشق

چرا قانون جذب باعث می شود […]تاریخ : ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۵بازدید : 3003موضوع :

روانشناسی آنلاین در تلگرام

 باید ها و نباید ها برای […]تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵بازدید : 10734موضوع :

مشاوره رایگان تلگرام چیست

گاهی اوقات اتفاقاتی در زندگی ما پیش می آید که صحبت کردن در مورد آنها آسان نیست و همچنین پیدا کردن فردی قابل اطمینان برای درد و دل بسیار سخت است. یکی از بهترین روش ها برای حل این مشکل استفاده از خدمات روانشناسی آنلاین در تلگرام است که گاهی اوقات به صورت رایگان ارائه می شود. وقتی برای حل مسائل خانوادگی از چت روم های مشاوره استفاده کنیم می توانیم هویت خود را پنهان کرده و بدون هیچ نگرانی در این باره صحبت کنیم.

البته باید اشاره کنم که روانشناسانی که به صورت حضوری خدمات ارائه می دهند نیز کاملا قابل اطمینان و مطمئن هستند اما اگر احساس می کنید با پنهان کردن هویت تان بهتر و صادقانه تر می توانید با مشاور ارتباط برقرار کنید پس این کار را انجام دهید ( برای اطلاعات بیشتر از فواید و موارد کاربردی جلسات آنلاین نگاه کنید به مشاوره رایگان آنلاین در تمام ساعات شبانه روز با تیم روانشناسی نوین بینش ) .

مشاوره انلاین رایگان روانشناسی

درست است که بعضی خدمات روانشناسان در پیام رسان هایی مثل تلگرام یا واتس آپ به صورت رایگان ارائه می شود اما نمی توان توقع داشت که درمان ها و راه حل هایی که به ارتباط های طولانی و آموزش های تخصص نیاز دارد را به صورت رایگان بدست آوریم.

بسیاری از مشکلاتی که در حوزه روانشناسی وجود دارد معمولا مربوط به روابط و خانواده است. این مشکلات معمولا به دلیل نبود مهارت های لازم در ارتباط برقرار کردن ایجاد می شود. به همین دلیل بسیاری از مسائلی که با آن در زندگی رو به رو می شویم، با یک جواب ساده و یا یک توضیح حل نمی شوند. حتی اگر بتوانید مسائل خود را با راهنمایی دیگران حل کنید، به یک راه حل موقت رسیده اید. در نتیجه مجدد در شرایط مشابه به مشاور به یک روانشناس در تلگرام نیاز پیدا خواهید کرد.

مثال در مورد نحوه کار مشاوره خانواده 

اجازه دهید با یک مثال توضیح دهم چرا مشاوره های مقطعی نمی تواند به صورت همیشگی مشکل ما را حل کند. تصور کنید خانمی که به تازگی ازدواج کرده است با دخالت های خانوده همسر خود رو به رو می شود. در واقع متوجه می شوید که همیشه در گوش همسرتان می خوانند که باید همسرت را بیشتر کنترل کنی یا برای مثال متوجه می شود خواهرش همیشه با ارائه دلایل مختلف به این موضوع اشاره می کنم که خانمت تو را دوست ندارد.

اکنون تصور کنید این خانم برای حل مشکل خود به یک مشاور آنلاین در پیام رسان تلگرام یا هر پیام رسان دیگری مراجعه کند. احتمالا اولین پرسش و تنها پرسشی که برای وی پیش می آید این است که چگونه می تواند همسرش را از خانوده ایش جدا کند.

اما این پرسش، حتی اگر جواب خوبی هم داشته باشد و شما را به خواسته تان برساند باعث موفقیت وی در رابطه زناشویی اش نمی شود و فقط همه چیز را بدتر می کند چرا که آنها خانواده ی وی هستند و هر چقدر هم که به صورت موقت بتواند آن ها را از هم دور کند بازهم آنها پیش هم بازخواهند گشت و این شما خواهید بود که منزوی تر خواهید شد.

راه کار اصلی در این شرایط آموزش و یادگیری تکنیک هایی است که به آن خانم کمک می کند نه فقط همسر خود بلکه خانوده همسر خود را نیز به خود جذب کند. گاهی اوقات دوستی یا عضوی از خانواده طرف مقابل تان ممکن است به صورت ناخودآگاه نکات مشترکی بین گذشته تلخ خود و شما پیدا کند. در نتیجه با سوء برداشت تصور کند که شما مورد خطرناکی برای دوستش یا عضو خانوده اش هستید.

در این شرایط شما باید یادبگیرید چطور ترس ها و نگرانی های طرف مقابل را بشناسید و به صورت غیر مستقیم آن ها را برطرف کنید. آن وقت خواهید دید چگونه بزرگترین دشمن شما به بهترین دوست تان تبدیل خواند شد.

با مشاور آنلاین و چت رایگان به چه چیزی خواهیم رسید.

پس متوجه شدید که بسیاری از راهکارها اصلا به آن شکلی نیست که ما تصور داریم و برای حل آنها باید ریشه ای به ماجرا نگاه کرد. مشاوره یا روانشناس می تواند به شما کمک کند ریشه مشکل خود را پیدا کرده و سپس با یادگیری تکنیک ها و مهارت های خاص که مرتبط با نیاز شما است، برای همیشه به مصیبت های زندگی خود پایان دهید.

با این وجود باید مراقب روانشناس یا مشاوری که انتخاب می کنید باشید. زیرا در شبکات اجتماعی و سایت ها نظارت بسیار سخت است و همین امر موجب ایجاد فضایی مناسب برای سوء استفاده افراد غیر متخصص از مراجعه هایی است که به دنبال مشاور هستند.

اما نگران نباشید. ما با جست و جو و تحقیق با سایتی به نام سایت نوین بینش آشنا شده ایم که به جرات می توان گفت در حوزه روانشناسی به خصوص حوزه خانواده و روابط عاطفی جزء بهترین ها است و کاملا قابل اطمینان می باشند. فقط کافی است به این سایت مراجعه کنید و مقالات روانشناسان آن را مطالعه کنید ( نگاهی کنید به سایت نوین بینش، راهنمایی نوین در زندگی). سپس خودتان متوجه می شوید که آیا این افراد صلاحیت مشاور دارند یا خیر.

شما می توانید پرسش های خود را از طریق شماره ۰۹۳۰۶۱۳۵۰۰۸ در تلگرام یا واتس آپ برای تیم روانشناسی نوین بینش ارسال کنید. ارسال پرسش به این تیم کاملا رایگان است. تیم روانشناسی نوین بینش به صورت ۲۴ ساعت آماده پاسخگویی به پرسش های شما عزیزان است.

می خواهم بیشتر بدانم:

معرفی تیم روانشناسی نوین بینش

چرا می توان به تیم نوین بینش اعتماد کرد

۴ حرکت ساده برای برگرداندن عشق از دست رفته

مشاوره خانواده رایگان

کانال مشاوره خانواده

بهترین مشاوره خانواده

برای عضویت در کانال روانشناسی نوین بینش کلیک کنید

 

مزیت چت مشاوره خانواده آنلاین تلگرام. مشاوره خانواده آنلاین تلگرام مزیت های زیادی دارد که به چند مورد از آنها اشاره می کنیم: نیازی به رفت و آمد های طولانی در شهر را ندارد و با یک تلفن همراه و اینترنت، قابل دسترس در همه مکان ها می باشد. مشاوره خانواده آنلاین تلگرام ۲۴ ساعته قادر به پاسخگویی شما عزیزان می باشد و می توانید تمامی مطالب را به شکل جزوه در اختیار داشته باشید و هرموقع احتیاج بود به آن ها مراجعه کنید.

novinatlas 1688 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

برای “مشاوره آنلاین رایگان” یک دسته بندی را انتخاب کنید و مشکل خود را با روانشناس مطرح کرده و راهنمایی رایگان دریافت کنید.

بیش از ۱۰ هزار چت مشاوره آنلاین در بخش پایانی صفحه مشاهده کنید.

بیماری های روان شامل:

مشاوره خانواده شامل:

مشاوره جنسی و سکستراپی زوجین شامل:

روانشناسی آنلاین در تلگرام

شامل موارد زیر است:

شامل موارد زیر است:

مشاوره خانواده شامل:

در دهه گذشته، خدمات روانشناسی آنلاین با شور و شوق مردم در کشورهای توسعه یافته آشنا شده است.

خدماتی که به سبک زندگی افراد انسانی متصل می شوند و به طور فزاینده ای به درمانگران روزمره در حرفه روانشناسی کمک می کنند.

روانشناسان همیشه از اثرات مضر فناوری در شیوه زندگی ما سخن گفته اند.

در سیستم جدید مشاوره یعنی مشاوره آنلاین رایگان امکان استفاده از این تکنولوژی برای ایجاد تغییرات سازنده در زندگی وجود داشته است.

آیا امکان ایجاد اتحاد درمانی در فضای آنلاین به عنوان چت همزمان با مشاور وجود دارد

هدف اتحادیه های درمانی این است که وقتی با یک مشاور صحبت می کنید، احساس می کنید که شما درک را می کند، او را درک می کنید و با شما همدردی می کند.

از سوی دیگر، کار آنلاین که با مشاوره ایمیلی آغاز شده است و در حال حاضر مشکلی برای مشاوره در تقریبا تمام سیستم های پیام رسانی مانند تلگرام، فیس بوک و اسکایپ است.

بنابراین، این سرویس در هر راه ممکن در دسترس است، هرچند ممکن است یک ایده خوب به نظر برسد، اما مهمترین چیز در زمینه خدمات، به خصوص روان درمانی و مشاوره، اثربخشی آن است.

****توجه*****

بجای فرم زیر سوالات خود را در بخش دیدگاه ها بپرسید و سریعا توسط متخصص روانشناسی مرتبط با موضوع شما پاسخ داده می شود.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

5 + 2 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

به همین علت، متخصصان بهداشت روان در دهه گذشته تحقیقات زیادی را برای بررسی اثربخشی مشاوره آنلاین رایگان انجام داده اند.

آیا مشاوره آنلاین رایگان به عنوان مشاوره موثر است؟

آیا می توانید از مشاوره آنلاین نیز برای درمان مشکلات خانوادگی که نیاز به بیش از یک عضو خانواده دارید استفاده کنید؟

در طول دو سال و نیم گذشته که من به طور خاص به روان درمانگری آنلاین اختصاص داده ام، در این فضای بسیار شگفت انگیز دیده ام که از انتظاراتم فراتر رفته است.

در بسیاری از اختلالات مشترک مانند اختلالات اضطرابی، افسردگی و خلق و خوی، اثربخشی مشاوره روانشناختی آنلاین به خوبی مستند شده است و در حضور مشاوره تفاوت وجود ندارد.

در برخی از اختلالات مانند اضطراب اجتماعی، اثر بخشی مشاوره آنلاین رایگان بسیار خوب است.

افراد زیادی هستند که با حمله هراس و حتی افسردگی مشکل دارند و یکی از علائم و نشانه های اختلال آنها این است که بیرون رفتن و دیدن یک روانشناس برای آنها بسیار دشوار است.

مشاوره روانشناختی آنلاین رایگان با فناوری می تواند به طور چشمگیری طول مدت اختلال را کاهش دهد .

حتی با ترکیب با مشاوره آنلاین به ویژه برای کسانی که نمی توانند خارج از خانه را به علت مشکل خود انتخاب کنند بهترین نوع درمان ارائه شده برای آنها است.

روانشناسی ایران اساسا مبتنی بر روانشناسی آمریکایی است.

درمانگران در ایران بعنوان درمانگران در ایالات متحده عمل می کنند و بنابراین ممکن است برخی از ملاحظات فرهنگی نادیده گرفته شود.

به عنوان مثال، مردم ایران تقریبا از مطالعه جنسیتی محروم هستند، در حالی که در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر این آموزشها بخشی از سیستم آموزشی و پرورشی است.

در دو سال و نیم گذشته، من با زوج هایی که مشغول ذهنشان هستند مبارزه می کنم، اما به دلایل فرهنگی، آنها نمی توانستند با راحتی سوالات را مطرح کنند.

بسیاری از زوج ها معتقدند اگر فضای آنلاین یا حتی ناشناس وجود نداشته باشد، مشخص نبود که چه مدت آنها با این سوالات مواجه خواهند شد.

این مسئله ممکن است برای بسیاری از مردم و کشورهای دیگر بیش از حد نباشد، گرچه در همه جا در جهان احساس شرمساری وجود دارد، اما وقتی که این بخشی از آموزش جهانی است و برای همه قابل دسترسی است، ممکن است حتی یک نیاز باشد.

این موضوع نیست سوال و آموزش مشابه کافی است.

روانشناسی آنلاین در تلگرام

آیا مشاوره آنلاین در سایت مرکز مشاوره مشاورانه رایگان است؟
بله. تمامی خدمات مشاوره آنلاین و چت با مشاور به صورت کاملا رایگان است.

آیا مشاوره به صورت محرمانه صورت می گیرد؟
بله. شما می توانید نام مستعار وارد نمایید و ایمیل وارد شده هم نمایش داده نمی شود.

زمان پاسخگویی به سوالات چقدر است؟
در اسرع وقت و فوری توسط برترین مشاوران به صورت تخصصی پاسخ داده شود. ممکن است در برخی تعطیلاتو ساعات شلوغ، به دلیل افزایش تعداد مراجعین و کاهش تعداد مشاوران، مشاوره آنلاین رایگان کمی با تاخیر رخ دهد.

آیا مشاوره تخصصی خانواده، ازدواج، فردی، روانشناسی و غیره ارائه می شود؟
بله. با برترین مشاوران ایران و به صورت آنلاین رایگان، تلفنی و حضوری صورت می گیرد.

بسیاری از متخصصان مدتها با درمان از راه دور مخالف بودند.

شاید اولین گروهی که در ارائه خدمات مشاوره راه دور تخصصی روانکاوی بودند.

روانکاوانها بیش از نیم قرن از تلفن برای روانکاوی استفاده کرده اند.

در تمام این سالها، بسیاری از آنها با چنین ارائه خدمات مخالفت کرده اند، اما جالب است که توجه داشته باشیم که در طول زمان، تعداد آنها کاهش یافته است، و در طول زمان، آنها متوجه شده اند که چه چیزی باعث درمان می شود، ماهیت ارتباطات انسانی است و این رابطه می تواند حتی در نوشتن انجام شود.

امروز، درمانگران احتمال بیشتری دارند که بتوانند با استفاده از صدا، ویدیو، متن و حتی عکس، ویدیو با مشتریان خود ارتباط برقرار کنند.

در مشاوره اینترنتی آنلاین بدون هماهنگ، مقامات فرصت دارند که مشاور خود را از تجربیات عمیق خود مطلع کنند.

به عنوان مثال، درمانگران اغلب از مشتریان خود می خواهند که رویای خود را بنویسند و آنها را در جلسه بعدی برگردانند.

در مشاوره آنلاین، ممکن است که ارجاعات حتی رویای خود را با درمانگر به اشتراک بگذارند، حتی پس از ان فیلم ضبط می کنند.

به این ترتیب، ممکن است موضوع را فراموش نکنند.

درمان آنلاین، همچنین به عنوان درمان الکترونیکی (درمان الکترونیک) و یا مشاوره آنلاین شناخته شده است، چالش های منحصر به فرد، مانند محرمانه بودن اطلاعات ارجاع، در مورد مناسب بودن استفاده از این سبک درمان برای طیف وسیعی از اختلالات روانی را ایجاد کرده است.

درمان آنلاین می تواند یک ابزار مهم برای افراد برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سلامت روان باشد.

حتی اگر شما از نظر روان شناختی سالم احساس کنید، درمان آنلاین می تواند به شما در افزایش قدرت روانی کمک کند.

شما می توانید در مورد رفتارهای سالم و مکانیسم های سازگاری که منجر به سلامت روانی بهتر می شود بیشتر یاد بگیرید.

منبع : حقیقت شهپر , انصاری مریم,  یونسیان مسعود,  اکبری محمداسماعیل , ابراهیمی ماندانا,  علیجانی محسن , منتظری علی. مقایسه مشاوره تلفنی و معاینه حضوری در تشخیص سرطان پستان. بیماریهای پستان ایران :   بهار ۱۳۸۸ , دوره  ۲ , شماره  ۱

سلام. بله تمامی مشاوره آنلاین در سایت مشاورانه به صورت رایگان صورت می گیرد. تیم مشاوره و روانشناسی به صورت رایگان در تمامی روزهای هفته و در تمامی ساعات در کنار شما هستند.

هزینه مشاوره آنلاین در سایت مشاورانه رایگان است. ولی به صورت عمومی در سایر اپلیکشن ها و بستر ها اینترنتی از 25 تا 70هزار تومان است.

این یک سوال کلی است. بی شک که مشاوره از هر نوعی اثر بخشی دارد ولی برخی مشکلات و چالش های روانشناسی نیاز به دارو درمانی و یا حضور اعضای خانواده دارد و مشاوره آنلاین به تنهایی پاسخگوی شما نیست.

بله شما می توانید از اطلاعات و نام مستعار استفاده کنید.

بله. تمامی خدمات مشاوره آنلاین و چت با مشاور به صورت کاملا رایگان است

سلام من ۱۷و تا حالا دوست پسر نداشتمکه یه نفر زنگ زد و گفت شانسی گرفتم اصرار کرد برم واتساپ منم رفتم کاش نمی رفتم حرف زدیم و به مدت چهار روز بعد تهدید کرد و مجبورم کرد عکس باز بده منم نمی دادم ولی تهدید کرد ترسیدم دادم میگه پاک کردم ولی من میترسم حالا چکار میتونه بکنه و من چکار کنم خیلی ناراحتم احساس پوچی شکست میکنم اون یه شهر دیگ ولی من میترسم اگه سوال دارید بپرسید کمکم کنید ممنون

سلام به شما فاطمه جان احساسات شما در زمان فعلی قابل درک می باشد اما عزیزم دقت داشته باشد که ایشان قبل از عکس تنها مقداری چت از شما داشته اند و یک تماس صوتی که چیزی را بیان نمی کرده است و شما عکس خود را در اختیار فردی قرار داده اید که شما را تهدید کرده است و این سک ریسک بالا می باشد پس بهتر است از هرگونه باج دادن به هر فردی خوداری کنید چون آسیب های بیشتری را به همراه خواهد داشت در زمان فعلی نیز در احترام بدون دادن اطلاعات شخصی بیشتر به این… ادامه دیدگاه »

سلام وقتتون بخیر قبلا پیام دادم ظاهرا نیومد و یا تایید نشد گفتم که من حدود دوماه پیش با یه پسری بودم که مدت زمان رابطمون نزدیک یکسال بود ولیکن به خودم اومدم و رابطه رو تموم کردم چون خانواده من تعصبی هستن و نمیتونم حرفی بهشون بزنم و اینکه رابطه ی من و این اقا فقط از طریق مجازی بود و میدونستم که ته رابطه هیچه بهشون گفتم جدا بشیم اصلا ادم منطقی نیستن در کل ولی قبول کردن و پیامم ندادن الان حدود دو سه هفته هس که زنگ میزنن و تهدیدم میکنن شماره پدرمو دارن و گفتن… ادامه دیدگاه »

سلام به شما رها جان قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما عزیزم دقت داشته باش هرچقدر که شما به این فرد بیشتر باج بدهید امکان اینکه ایشان شما را بیشتر تهدید و اذیت کنند وجود دارد پس بهتر است با مجدد وارد رابطه شدن خود را در معرض آسیب قرار ندهید و در این مسیر به ایشان بیان کنید که در صورت تهدید مجدد از طریق قانونی و خانواده با ایشان برخودرخواهید کرد . بهتر است در این مسیر با یکی از اعضای خانواده که به او اطمینان بیشتری دارید صحبت… ادامه دیدگاه »

سلام من ۱۷ سالمه و حدود ۳ ماه با ی پسری ک از قبل میشناختم صحبت میکردیم و ایشون خیلی ابراز علاقه کرد و من گفتم اهل رابطه نیستم ولی بازم اصرار داشتن تا این که منم بهشون گفتم که دوست دارم و صبر کن تا بزرگتر بشیم اگ واقعا میخای قبلا با ی دختری تو رابطه بود که میگقت دیگه واسم مرده و احمق باشم بهش برگردم بعد ابراز علاقه من اون بعد ۱ هفته گفت نمیتونیم و نمیخام ضربه بخوری و همون جا من بلاک کردم و قطع رابطه حالا که پیجشو میبینم دوباره با همون دخترع رفته… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز احساسات شما قابل احترام هست اما عزیزم دقت داشته باش که رابطه در دنیای مجازی و در سن شماها بیشتر بر پایه هیجان می باشد و دوام زیادی ندارد و اگر هم دوام داشته باشد با درگیری و بلند پروازی زیاد می باشد شما و یا ایشان مشکل خاصی ندارید و بیشتر تجربه این موارد بخاطر شرایط سنیتان می باشد که بدون توجه به آن وارد رابطه می شوید به این امید که سالها این رابطه ادامه پیدا کند و به ازدواج ختم شود در صورتی که رسیدن به این مرحله نیاز به شناخت در… ادامه دیدگاه »

یک مشکل خیلی بد احساسی پیش اومده

سلام. دوست عزیز توضیح بدید تا کمک کنیم

سلام ببخشین مجبورم اینجا بنویسم من الان ۳ روزه سوال پرسیدم و سوالم پریده انگار هیچ جوابی هم نگرفتم

سلام سوال شما تازه دریافت شده است و سوالی در سه روز قبل با این نام و ایمیل وجود ندارد

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

موسسه حقوقی امیر نجات

021-86129208 –

09122888366

021-86129208 –

09122888366

روانشناسی آنلاین در تلگرام

موضوع چت با روانشناس آنلاین رایگان تلگرام-مشاوره رایگان آنلاین و روانشناسی می باشد.

شما که این مقاله را مطالعه می کنید حتما دارای مشکل روحی و روانی می باشید.در این صورت ممکن است به مشاوره روانشناسی نیاز دارید.

در این صورت ما به شما خانم دکتر رضوان امیرنجات  را پیشنهاد می کنیم.جهت مشاوره آثار دکتر  رضوان امیرنجات بر روی لینک زیر کلیک کنید:آثار

مشاوره روانشناسی آنلاین نوعی از مشاوره است که شما نیاز به حضور در دفتر مشاور ندارید و با مشاور از طریق نرم افزار واتساپ یا تلگرام یا ایمو یا اسکایپ به صورت تصویری تماس می گیرید.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که هزینه مشاوره مگر رایگان نیست. در پاسخ باید گفت با توجه به اینکه جلسات مشاوره شما بین 30 تا 40 دقیقه بطول می انجامد امکان رایگان بودن آن محال است.

لیکن ما برای شما مبلغ 30 هزار تومان را در نظر گرفته ایم که تقریبا رایگان می باشد. و در ارسال پیام به دکتر شماره حساب داده می شود.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

اشتراک ها: چگونه یک روانشناس خوب پیدا کنیم؟ – موسسه حقوقی سعادت آباد

من دختری هستم ۲۱ساله ۴سال ازدواج کردم همسرم ۲۸سال دارن.همسرم قبل از ازدواجمون با دختر عمه من دوست بودن ومن با اینکه میدونستم درخواست دوستی ایشون قبول کردم و بعد از یک ماه همسرم امدن خواستگاری بعد از مراسم بعله برون عشق سابق همسرم بهشون زنگ زد و ازشون میخاست ک برگرده و همسرم قبول نکرد همسرم با ایشون ۶سال در رابطه بودن و کل خانوادشون میدونستن و بخاطر مخالفت های خانواده عشق سابقش ازدواج نکردن همسرم ایشون نپذیرفت شنیده بودم ک همسرم خیلی خواهان اون دختر بوده ولی به ایشون گفت ک ازدواج کرده سال اول ازدواجمون همه چیز خوب بود اما بعد حرمتهای بینمون از بین رفت رابطه گرمی نداریم تا جایی ک ممکنه ازم فاصله میگیره و چند وقتی متوجه شدم بهم خیانت میکنه چند بار بهم گفته بیاتوافقی جدا بشیم اما من نمیدونم چکار کنم از لحاظ مالی هم حسابی در تنگنا هستیم و ایشون زیر قرض هستن
بهم میگه جدا شو برو دنبال زندگیت تو در کنار من خوشبخت نمیشی میگه تا سنت کمه و بچه نداری برو ک بتونی زندگی بهتری داشته باشی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

وکیل

وکیل پایه یک دادگستری

نشانی: تهران،سعادت آباد،ابتدای بلوار دریا،پلاک 30،طبقه 4 ،واحد 8

شماره تماس:02186129208

موبایل:09122888366

‎در حال حاضر مى توان گفت چت با روانشناس آنلاين تلگرام در مقايسه با ساير روش هاى سنتى از مواردى است كه كه در محافل علمى و آموزشى مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته است.
در اين مطلب مى خواهيم به برخى از فوايد و مزاياى اين روش اشاره كنيم و به شما توصيه كنيم در صورت نياز به بهره مندى از خدمات مشاوره اى از اين شكل از مشاوره نيز بهره مند شويد:

مشاوره ى آنلاين اينترنتى از طريق تمام نرم افزارهاى ارتباطى اين مزيت را براى كاربران فراهم مى سازد كه بدون محدوديت مكانى و زمان همواره با مشاور خود در ارتباط باشند. مشاوره روانشناسی آنلاین مى تواند باعث غلبه بر موانعى شود كه ممكن است منجر منصرف شدن افراد از مراجعه به مشاوره گردد. بطور مثال افرادى كه در شهرهاى كوچك يا روستاهايى كه فاقد مركز مشاوره اى زندگى مى كنند و يا افرادى كه به دلايل مشكلات جسمى امكان خروج از منزل را ندارند ويا حتى مشكلات نظير محدوديت هايى خانواده ويا همسر برايشان ايجاد كرده ممكن است به دليل بعد مسافت يا زمان براى مراجعه به مركز مشاوره كاملا از اين مساله منصرف شوند اما اين روش مى تواند كمك حال اينگونه از افراد گردد.

مشاوره گرفتن بصورت آنلاين باعث ايجاد حس راحتى بيشتر بين مشاور و مشورت گيرنده مى گردد و هر دو طرف مى توانند در زمان هاى مختلف با يكديگر در تماس باشند. و بدین شاهد آن هستیم که بر خلاف روش های سنتی نبود زمان کافی و یا مشغله روزمره باعث ایجاد مانع برای این پروسه نخواهد بود. در این شرایط می توان دید مشاور امکان فراهم کردن خدمات گسترده تری را برای بیماران خواهد داشت زیرا در این شرایط مشاور می تواند بصورت 24 ساعته ناحیه جغرافیایی وسیع تری را تحت پوشش قرار دهد. مشاوره آنلاین برای افرادی که نسبت به مشاوره گرفتن تردید دارند یا احساس راحتی در مدل مشاوره حضوری نمی‌کنند، می تواند بسیار مناسب‌ تر باشد، زیرا در این روش لازم نیست که مشکلات را به صورت رو در رو برای مشاور تشریح کنید . همچنین عدم نیاز به مراجعه حضوری مشاوره را برای افراد دچار اختلال‌ های اضطراب، فوبیای اجتماعی یا آگورافوبیا (هراس از مکان‌های باز و شلوغ) نیز می تواند بسیار آسان‌ تر باشد.

بی شک در این روش در صرف هزینه هایی نظیر ایاب و ذهاب و یا زمان صرفه جویی خواهد شد، در نتیجه هزینه مشاوره آنلاین اقتصادی تر و کمتر از مشاوره حضوری است.

زمانی که افرادی از بین مشاوره حضوری و آنلاین گزینه دوم را انتخاب کنند ممکن کمتر با بدبینی جامعه درباره دریافت خدمات روان شناسی روبرو شوند. افرادی که به دلایلی نظیر قضاوت دیگران مایل به شرکت در جلسه های حضوری مشاوره نیستند می توانند به راحتی و به صورت آنلاین و دور از چشم دیگران از خدمات مشاوره ای مورد نیاز خود بهره مند شوند. و بدون تردید می توان گفت هنگامی که پروسه مشاوره در محیطی آرام نظیر منزل و از طریق آنلاین صورت گیرد می تواند باعث ایجاد مسیری کاملا متفاوت در درمان او گردد. بیمار در آرامش حریم خصوصی خود می‌تواند بدون ترس از برچسب خوردن از سوی افراد جامعه و بدون هراس از دیده شدن در اتاق انتظار توسط کارکنان کلینیک یا هر فرد دیگری که تصادفاً در آن زمان از آنجا عبور می‌کند، مشکلات خود را با مشاور در میان بگذارد. بنابراین مشاوره آنلاین آرامش خاطر ناشناس ماندن را برای بیمار به ارمغان می‌آورد و به این ترتیب احتمال قضاوت شدن را کاهش می‌دهد. با این توصیف اشخاصی که از بیم نظرات منفی دیگران خود را از دریافت خدمات مشاوره محروم می‌کردند، می‌توانند مشاوره اینترنتی را در کمال آرامش امتحان کنند.

روانشناسی آنلاین در تلگرام

به دلیل اینکه در روش مشاوره آنلاین با مشاور دیگر نیازی به رویارویی با روان شناس ندارید می توانید با صراحت کلام و بدون نگرانی از تعصبات نژادی، جنسیتی، سنی یا تاثیر فرم بدن و ظاهر خود با وی در ارتباط باشید. در نتیجه میزان صداقت در جلسات مشاوره بالاتر می‌رود و زمانی که پای خود افشایی به میان می‌آید، صحبت‌های شما قطعا اعتبار بالاتری خواهد داشت. یکی از مزیت های مشاوره اینترنتی برای بیمار ناشناس ماندن او خواهد بود و بدین ترتیب بسیاری از بیماران مشکلات خود را با اطمینان از مخفی ماندن مشخصاتشان  در کمال آرامش بیان می‌کنند.

شما می توانید با ارتباط آنلاین با مشاورین مرکز از امن بودن و عدم افشای مشاوره خود کاملا مطمئن باشید و بدانید که هیچ کس از مکالمات شما با مشاورتان به غیر از شما و مشاور در دسترس فرد دیگری نخواهد بود. اگر ملاقات حضوری با مشاور به هر دلیلی برایتان میسر نیست، با توجه به مزایای گفته شده در این مطلب بهتر است همین لحظه مشاوره آنلاین را برای کمک گرفتن از روان شناس انتخاب کنید. مشاورین ما می‌توانند در تمامی زمینه‌ ها نظیر اختلالات فردی، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج و … به صورت رایگان یا غیر رایگان راهنما و همراه شما باشد.

راههاى ارتباطى

شما مى توانيد براى تعيين وقت مشاوره از طريق راههاى امن و مطمئن و بصورت حضورى، تلفنى و يا شبكه هاى اجتماعى اقدام نموده و با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

آدرس مركز:

……….تلفن تماس:

……….

شبكه هاى اجتماعى:

………..

مشاهده ی سایر مطالب:

 

چت با روانشناس آنلاين تلگرام | چت با روانشناس آنلاين تلگرام | چت با روانشناس آنلاين تلگرام | چت با روانشناس آنلاين تلگرام |

مطالب

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

دریافت تمام آخرین مطالب را چند بار در ماه به ایمیل خود تحویل دهید.

بهترین مشاور مرکز روانشناسی است که با تکیه بر تجربه و مهارت مشاوران خود قدم در راهی گذاشته تا هر روز به افراد بیشتری کمک کند تا مشکلات زندگی را شکست دهند و به استقبال موفقیت بروند.

 

دریافت تمام آخرین مطالب را چند بار در ماه به ایمیل خود تحویل دهید.


8,350 سوال


11,040 پاسخ


7,041 دیدگاه


2,615 کاربر

روانشناسی آنلاین در تلگرام
روانشناسی آنلاین در تلگرام
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *