روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

 
helpkade
روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز
روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

©️ کلیه حقوق متعلق به دانشگاه شیراز می‌باشد. طراحی و پیاده سازی توسط سپهر افزار ایرانیان

در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95-96 هستید ارائه شده است .

برای مشاوره رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 – 96

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیلدرصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

 

 

دانشگاه شيراز در سال ۱۳۲۵ با تأسيس آموزشكده بهداشت فعالیت خود را آغاز نمود كه هدف آن تربيت متخصصين در علوم پزشكی در طول یک دوره ۴ ساله درسی بود . در سال ۱۳۲۸ اين آموزشكده به دانشكده پزشكی ارتقاء یافت . به دنبال افزایش امکانات آموزشی و پیشرفت در حوزه های مختلف دانشکده های دیگری همچون دانشکده های مهندسی به آن افزوده شد و در حال حاضر یکی از بزرگترين و مهمترین دانشگاه های کشور به شمار می آید .  دانشگاه شيراز در بردارنده ۱7 دانشكده  و يک مركز آموزش عالی می باشد .

در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 39 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 400 و در منطقه 2 حدود 1000 و در منطقه 3 حدود 1300 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95-96 برای داوطلبان سهمیه مناطق و  در هر 3 منطقه کنکور انسانی را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته روانشناسی در انتخاب رشته 96 شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری و تخمین رتبه دانشگاه آزاد هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته روانشناسی توصیه می کنیم معرفی رشته روانشناسی را مطالعه کنید .برای انتخاب رشته مجازی و مشاهده آمار کل قبولی های روانشناسی نیز می توانید از نرم افزار انتخاب رشته هیوا استفاده کنید . برای مشاهده آخرین رتبه قبولی روانشناسی روزانه کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد 96 را دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار انتخاب رشته دانشگاه آزاد هیوا پیدا کنید.

کارنامه های قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز کنکور 95-96 در منطقه 1

ادبیات

عربی

معارف

زبان

ریاضی

اقتصاد

ادبیات تخصصی

عربی تخصصی

تاریخ و جغرافیا

علوم اجتماعی

فلسفه و منطق

روانشناسی

شهر

72

شیراز

شیراز

شیراز

برای قبولی در  کنکور سراسری 96 در رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز ، با مشاوران گروه  هیوا در تماس باشید و از خدمات  بهره مند شوید تا به بهترین شکل ممکن  را برای شما انجام دهند. همچنین اگر داوطلب  هستید و از الان به فکر  و  می باشید توصیه می کنیم با مشاوران هیوا در ارتباط باشید تا گام های ابتدایی خود را محکم و بابرنامه بردارید.

برای مشاوره رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 – 96

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

 

 

دانشگاه شيراز در سال ۱۳۲۵ با تأسيس آموزشكده بهداشت فعالیت خود را آغاز نمود كه هدف آن تربيت متخصصين در علوم پزشكی در طول یک دوره ۴ ساله درسی بود . در سال ۱۳۲۸ اين آموزشكده به دانشكده پزشكی ارتقاء یافت . به دنبال افزایش امکانات آموزشی و پیشرفت در حوزه های مختلف دانشکده های دیگری همچون دانشکده های مهندسی به آن افزوده شد و در حال حاضر یکی از بزرگترين و مهمترین دانشگاه های کشور به شمار می آید .  دانشگاه شيراز در بردارنده ۱7 دانشكده  و يک مركز آموزش عالی می باشد .

در کنکور سال 95-96 در نیمسال اول 39 دانشجو که تعدادی از آنها خانم و تعدادی دیگر آقا می باشند ، پذیرش کرده است . محدوده رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95 در منطقه 1 حدود 400 و در منطقه 2 حدود 1000 و در منطقه 3 حدود 1300 بوده است. در این مقاله رتبه و کارنامه قبولی رشته روانشناسی دانشگاه دولتی شیراز در کنکور 95-96 برای داوطلبان  و  در هر 3 منطقه  را آورده ایم تا با داشتن شناخت بیشتری در مورد رتبه قبولی رشته روانشناسی در شرکت کنند . شما می توانید با استفاده از نرم افزار  کنکور سراسری و  هیوا ، شانس قبولی خود را قبل از شرکت در کنکور سراسری تخمین بزنید . همچنین برای آشنایی بیشتر با رشته روانشناسی توصیه می کنیم  را مطالعه کنید .برای  و مشاهده آمار کل قبولی های روانشناسی نیز می توانید از  هیوا استفاده کنید . برای مشاهده  کنکور 95 کلیک کنید . اگر قصد قبولی در شرکت دررا دارید می توانید تراز قبولی رشته های مختلف را در نرم افزار  هیوا پیدا کنید.

سلام . عبارت نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رو در گوگل سرچ کنین ، با استفاده از نرم افزار می تونین رتبه قبولی رشته / محل مورد نطرتون رو به دست بیارین .

سلام . بر اساس قبولی های سال گذشته آخرین رتبه قبولی رشته روانشناسی | دانشگاه شيراز | روزانه با سهمیه منطقه 1 : رتبه کشوری 14521 و رتبه در سهمیه 4285 بوده .


روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

تمامی هموطنان عزیزمان از سراسر ایران می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره و ارتباط با کارشناسان هیوا از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071789 تماس بگیرند . همچنین ساکنان استان تهران می توانند از طریق شماره اختصاصی 9092305880 نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

برخی از مخاطبان هیوا به دلیل مشکلات مخابراتی نمی توانند با شماره های 909 تماس بگیرند و یا به طور کلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ؛ برخی نیز تمایل دارند از بسته های تخفیفی هیوا استفاده کنند تا هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت نمایند . برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره هیوا را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان هیوا در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره هیوا و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید .

مرکز مشاوره هیوا امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی  از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید.

کانال مرکز مشاوره تحصیلی هیوا                    کانال دکتری تخصصی                      کانال کارشناسی ارشد                    کانال مشاوره کنکور سراسری

کانال دانشگاه های بدون کنکور                      کانال اطلاع رسانی مدارس                کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید.
همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.
سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد.


بالا

تماس از کل کشور: ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ – تماس از تهران: ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل


دفترچه سوالات پایه دوازدهم ریاضی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی انسانی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی تجربی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه سوالات پیش دانشگاهی ریاضی آزمون جامع نوبت چهارم سازمان سنجش Downloads-icon


دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99Downloads-icon

معرفی اساتید

گروه روانشناسی

ردیف

 نام ونام خانوادگی                            

عکس            

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

تحصیلات          

خلاصه رزومه         

1

دکتر کاظم خرم دل  

 

دکترای تخصصی روانشناسی­.دانشگاه محقق اردبیلی

کارشناسی ارشد روانشناسی دانشگاه اصفهان،کارشناسی روانشناسی دانشگاه محقق اردبیلی 

 مدیر گروه روانشناسی دانشگاه فاطمیه، بیش از 10 سال سابقه   مشاوره،پژوهش و تدریس دردانشگاه، عضو مجمع اجرایی هلال احمر،عضو بسیج جامعه   پزشکی استان فارس،دانشجوی استعداد درخشان در دوره دکترا

2

دکتر مجتبی     مسعودی

 

دکترای زیست شناسی دانشگاه شیراز.  کارشناسی ارشد زیست شناسی دانشگاه شیراز،کارشناسی زیست شناسی دانشگاه زابل

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه، دانشجوی استعداد درخشان در دوره دکترا

3

دکتر غلامرضا     فرزدقی

 

دکترای مدیریت آموزشی کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی، کارشناسی روانشناسی مشاوره دانشگاه اصفهان، 

 مدرس دانشگاه و پژوهشگر مقالات متعدد، معاون آموزش و پرورش با سابقه بیش از 10 سال

4

دکتر سید مهدی  حسینی

 

دکترای روانشناسی عمومی.کارشناسی روانشناسی عمومی دانشگاه محقق اردبیلی

 بیش از 10 سال سابقه مشاوره، پژوهش و تدریس در دانشگاه، معاون سازمان نظام   روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران(شعبه استان فارس)، عضو کانون نخبگان   استان فارس، دارای پروانه تخصصی اشتغال از سازمان نظام روانشناسی

5

دکتر سمانه  محمدپور

 

دکترای روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز. کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه سمنان، کارشناسی روانشناسی بالینی دانشگاه شهید چمران اهواز

 مشاور،پژوهشگر و مدرس دانشگاه

6

دکتر سعید  فروزش

 

متخصص اعصاب و روان. دکترای عمومی دانشگاه پزشکی تهران، تخصص اعصاب و روان پزشکی دانشگاه پزشکی شیراز

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه، روان پزشک کلینیک

7

دکتر سینا امینی زاده  

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

دکترای جامعه شناسی سیاسی دانشگاه شیراز، کارشناسی ارشد جامعه شناسی دانشگاه باهنر کرمان، کارشناسی پژوهشگری دانشگاه شهید باهنر کرمان

8

دکتر زهرا صفاریان

دکترای روانشناسی بالینی علوم بهزیستی و توانبخشی، کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشکاه شیراز، کارشناسی روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

9

استاد هاجر  کهنسال

 

کارشناسی ارشد روان شناسی صنعتی-سازمانی

 بیش از 10 سال سابقه ی پژوهش وتدریس در دانشگاه

 دارای اولین پروانه حرفه ای روانشناسی صنعتی پس از انقلاب اسلامی

10

استاد الیاس  رضایی

 

کارشناسی ارشد فلسفه دانشگاه ادبیات و علوم انساتی تهران. کارشناسی فلسفه دانشگاه ادبیات و علوم انساتی تهران

 بیش از ده سال سابقۀ پژوهش و تدریس در دانشگاه، معاون بهره وری اقتصادی اداره کل اوقاف استان فارس

11

استاد فرناز  شهیمی

 

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز. کارشناسی ارشد علوم روان شناسی دانشگاه ولفگانگ استرالیا، کارشناسی روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز، 

مشاور و پژوهشگر و مدرس دانشگاه

12

استاد مریم مجد

 

کارشناسی ارشد بالینی دانشگاه علوم تحقیقات فارس

 مشاور، پژوهشگر، مدرس دانشگاه

13

استاد مریم قائد  شرفی

 

کارشناسی ارشد بالینی

 روانشناس و پژوهشگر و مدرس دانشگاه – برگزارکننده دوره ها و کارگاه های   تخصصی

14

استاد محبوبه  جهانگردی

 

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

 پژوهشگر و بیش از بیست سال مشاور آموزش و پرورش

15

استاد فاطمه زهرا جعفری

 

کارشناسی ارشد بالینی

مدرس دانشگاه- تهیه کننده، کارگردان و مجری صدا و سیمای استان فارس

استاد منا محمدی

کارشناسی ارشد روان شناسی بالینی  دانشگاه شهید چمران اهواز، کارشناسی روانشناسی عمومی دانشگاه سلمان فارسی کازرون

کارشناسی ارشد روانشناسی  بالینی کودک و نوجوان دانشگاه خوارزمی تهران، کارشناسی روانشناسی عمومی  دانشگاه سلمان فرسی کازرون

کارشناسی ارشد روان شناسی تربیتی

گروه حقوق

ردیف

 نام ونام  خانوادگی

عکس

تحصیلات

خلاصه مدرس رزومه        

1

دکتر فاطمه زارعی

 

 دکترای تخصصی الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق

 کارشناسی ارشد فقه و حقوق دانشگاه تهران

پژوهشگر و دانشگاه – مدیر گروه رشته حقوق مؤسسه آموزش عالی فاطمیه

2

دکترسیدمحمد هادی معصومی 

 

 دکترای حقوق کیفری، دانشگاه علوم و تحقیقات تهران

کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی

پژوهشگر وعضو هیئت علمی دانشگاه، مدرس دانشگاه آزاد اسلامی، وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی، مشاور و وکیل حقوقی بنیاد شهید استان فارس در سال های 85-89، وکیل و مشاور حقوقی شرکت تعاونی مسکن نیروی هوایی

3

دکتر سید محمود ساداتی

 

 دکترای امنیت ملی(امنیت داخلی)تهران. کارشناسی ارشد جزا و جرم شناسی دانشگاه تهران مرکزی، کارشناسی حقوق دانشگاه شیراز 

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه- رئیس دادگاه انقلاب اسلامی شیراز

4

دکتر احمد امیری

 

 دکتری تخصصی حقوق خصوصی دانشگاه شیراز کارشناسی ارشد حقوق خصوصی دانشگاه شیراز، کارشناسی حقوق دانشگاه دانشگاه شیراز

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه – وکیل دادگستری- عضو دفتر استعدادهای درخشان وزارت علوم

5

دکتر کریم فرهادی

 

 دکترای تخصصی حقوق عمومی

مدرس دانشگاه، قائم مقام مدیریت بازرسی و نظارت اصناف استان فارس در سال 1388 و 1387، مشاور و بازرس ویژه استاندار فارس، عضو ستاد مبارزه با زمین خوری استان فارس، حراست سازمان صنعت،معدن و تجارت فارس در سال 1390،حقوقی و امور قراردادهای شرکت غله و خدمات بازرگانی منطقه 3 کشور در سال های 1388 تا 1390، معاون سیایس و اجتماعی ستاد نماز جمعه، مربی آموزش نظامی و ضابط قضائی بسیج، بیش از 20 سال عضویت فعال در بسیج

6

دکتر سارا سرکوبی

 

 دکترای تخصصی حقوق عمومی

  مدرس دانشگاه، وکیل دادگستری، کارشناس رسمی مرکز کارشناسان دادگستری، کارمند رسمی نیروی انتظامی در سال های 86-81

دکتر مجتبی تک بند

دکترای حقوق،کارشناسی ارشد حقوق

8

دکتر محمد باقر عامری نیا

 

 

دکترای تخصصی الهیات و معارف اسلامی – فقه و مبانی حقوق اسلامی

 مدرس دانشگاه،وکیل دادگستری

9

دکتر بهشاد دیده بان تاش

 

 دکتری تخصصی حقوق کیفری و جرم شناسی

پژوهشگر و مدرس دانشگاه – وکیل دادگستری

10

 استاد سعید شرافتی

 

 کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

مدرس دانشگاه – قاضی دیوان عدالت اداری

11

استادعلاءالدین حسین غلامی

 

 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

  مدرس دانشگاه – کارشناس رسمی   دادگستری و وکیل دادگستری شیراز

12

استاد محسن رحیمی

 

 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی

 مدرس دانشگاه،وکیل دادگستری،مدیریت حقوقی سپاه پاسداران،بازنشسته ی سازمان نیروهای مسلح

13

استاد فرهاد دادفر

 

 کارشناسی ارشد حقوق بشر دانشگاه مفید قم

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه – وکیل پایه یک دادگستری در کانون وکلای دادگستری منطقه فارس– عضو کمیته دفاع و تحقیق و پژوهش کمسیون حقوق بشر کانون وکلای فارس – دبیر هیأت رییسه کمسیون حقوق بشر کانون وکلای فارس – مدیر داخلی و مشاور حقوقی دفتر خدمات الکترونیک قضایی شیراز – دبیر کمیته همایش ها در تشکیل دانشجویی تعبد و همکاری و نگارش مقاله در نشریه دانشجویی پاورچین در سال های 1378 تا 1382 – مشارکت با برنامه امدادرسانی هلال احمر به زلزله زدگان بم در سال 1382 – عضو کمیته آموزش و دفاع کمسیون حقوق بشر اسلامی منطقه شیراز در سال 1382 و 1383 – عضو کمیته برنامه ریزی و مشاوره خانه فرهنگ جاودان در سال 1388 – عضو هیأت مدیره و کمیته حقوق بشر کانون دادگستری جوان در سال 1390 و 1391

14

استاد وحید اباذرفرد

 

 کارشناسی ارشد حقوق خصوصی – دانشگاه   شیراز

 مدرس دانشگاه – فعالیت به عنوان کار آموز وکالت دادگستری در کانون وکلای دادگستری فارس –فعالیت در سمت سر دفتری اسناد رسمی 292 شیراز از سال 87 تا کنون

15

 

استاد محبوبه احمدی

 

 کارشناسی حقوق و کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی

 مدرس دانشگاه و کانون زبان ایران

16

 استاد معصومه حسین پور

 

 کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی 

 مدرس دانشگاه

17

استاد محیا پناهی

 

 کارشناسی ارشد حقوق عمومی

مدرس دانشگاه- مشاور حقوقی بیمه دی- وکیل دادگستری

گروه حسابداری

ردیف

 نام ونام خانوادگی               

عکس    

تحصیلات

خلاصه رزومه          

 1

استاد هادی   عبدی طالب   بیگی

 

 کارشناسی ارشد حسابداری- دانشگاه شیراز

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه – مدیر گروه رشته حسابداری و امور بانکی مؤسسه آموزش عالی فاطمیه

دکترسارا   زیاری

 

 کارشناسی ارشدحسابداری دانشگاه شیراز، کارشناسی ،حسابداری دانشگاه شیراز، کارشناسی  

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه

دکتر الناز   ارزاقی

 

 دکترای علوم اقتصاد_اقتصاد نظری  کارشناسی علوم اقتصاد_ دانشگاه شیراز 

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه

استاد  غلامحسین  زارع

 

 کارشناسی ارشد علوم اقتصادی  دانشگاه یزد   کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه اصفهان،    

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه، کارمند اداره دارایی شیراز

استاد رحیم  تاجداران

 

 کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

 مدرس دانشگاه،عضو انجمن حسابداران خبره ایران/کانون کارشناسان رسمی   دادگستری، رئیس حسابداری و حسابرسی دانشگاه شیراز از سال 56 تا 85،مدیر   عامل و شریک موسسه خدمات مالی و مدیران میزان حساب، معاون اداری و مالی و  مدیرگروه حسابداری و مدیریت دانشگاه آزاد فیروزآباد، مدیر امور مالی و مشاور   مالی دبیرخانه دانشگاه آزاد اسلامی منطقه جنوب، مدیرگروه حسابداری دانشگاه جامع   علمی کاربردی واحد شهرداریها و استانداری

استاد مهدی  شرفی

 

کارشناسی ارشد حسابداری دانشگاه شیراز. کارشناسی  حسابداری دانشگاه باهنر کرمان  

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه

استاد محمد  محمدی

 

 کارشناسی ارشد مدیریت دولتی(گرایش   مدیریت منابع انسانی)

 مدرس دانشگاه و آموزشگاه، 10سال معاون پشتیبانی مالی و اداری بنیاد مسکن   انقلاب اسلامی فسا

8

استاد مقداد خلیلی

کارشناسی ارشد مدیریت مالی دانشگاه یزد، کارشناسی ریاضی کاربردی دانشگاه شیراز

9

استاد محسن  ابوالحسنی  فروغی

 

کارشناسی ارشد آموزش و بهسازی منابع انسانی. کارشناسی نرم افزار کامپیوتر دانشگاه شهید اشرفی اصفهان

 مدرس دانشگاه، معاون بانک انصار

10 

استاد امین  یزدان پناه

 

 کارشناسی ارشد مدیریت اجرائی-دانشگاه   علوم و تحقیقات فارس

 مدرس دانشگاه، حسابرس بانک

گروه مدیریت

ردیف

 نام و نام خانوادگی    

عکس           

تحصیلات          

خلاصه رزومه          

 1

استاد کیان جلایریان

 

کارشناسی ارشد مدیریت بیمه

 مدرس دانشگاه، مدیر گروه رشته مدیریت بیمه و  بازرگانی مؤسسه غیر انتفاعی فاطمیه شیراز،   مسئول امور اداری و مالی بیمه کارخانه،   بازاریاب شرکت بیمه آسیا، کارشناس صدور و   خسارت بیمه های مسئولیت، مهندسی بیمه   کارآفرین شعبه استان فارس،  معاون فنی و   مدیر  شعبه بیمه کوثر استان فارس، مدیر شعبه   شرکت بیمه حافظ استان فارس

 2

دکتر اسماعیل کلانتری

 

 دکترای سیاست گذاری علم و فناوری دانشگاه تربیت مدرس 

کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی – کسب و کار جدید از دانشگاه تهران، کارشناسی مهندسی برق – الکترونیک از دانشگاه تهران

 

  مشمول جایزۀ تحصیلی بنیاد ملّی نخبگان در سال تحصیلی 96- 1395

–  کسب رتبۀ اول در مقطع دکتری در بین دانشجویان رشتۀ سیاست­گذاری علم و فنّاوری دانشگاه تربیت مدرس

–  عنوان رسالۀ دکتری: “طراحی مدل بهبودیافتۀ سیاستگذاری علم و فناوری بر اساس رویکرد شبکه های سیاستی”

 3    

دکتر سید صادق جعفری

 

کارشناسی ارشد علوم اقتصاد  کارشناسی مدیریت بازرگانی دانشگاه هرمزگان

پژوهشگر و مدرس دانشگاه، رئیس اداره خسارت و آتش سوزی بیمه ایران

 5

دکتر استاد رامین خلیقی

 

دکترای مدیریت دولتی(گرایش مدیریت منابع انسانی) کارشناسی مدیریت صنعتی دانشگاه شیراز

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه – نماینده برتر بیمه ایران در سطح کشور

6

 دکتر ایمان فخاری

دکترای مدیریت دولتی

دکترای مدیریت دانشگاه خلیج فارس ، کارشناسی ارشد مدیریت دانشگاه شیراز، کارشناسی مهندسی برق دانشگاه جامع امام خمینی

8

استاد ندا شهامت

 

 کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی – دانشگاه تهران

 مدزس دانشگاه

9

استاد زهرا نکویی

 

کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی، کارشناسی مدیریت جهانگردی دانشگاه علامه طباطبایی

 پژوهشگر و مدرس دانشگاه، مدیر گروه رشته مدیریت جهانگردی مؤسسه آموزش عالی فاطمیه

 10

استاد محمد جواد اولادحسین

 

کارشناسی ارشد فرهنگ و زبان های باستانی دانشگاه شهید باهنر کرمان. کارشناسی فرهنگ و زبان های باستانی دانشگاه

مدرس دانشگاه، مدیر مجموعه تخت جمشید،کارمند سازمان میراث فرهنگی فارس

 دروس عمومی

ردیف

 نام ونام خانوادگی     

عکس           

تحصیلات  

خلاصه رزومه          

1

دکتر محمد مهدی پورعلی فرد

 

 دکترای مدرس معارف مؤسسه امام خمینی، کارشناسی ارشد علوم قرآنی مؤسسه امام خمینی 

دکتر محمد مهدی اسماعیل پور

دکترای فقه و حقوق دانشگاه فردوسی،کارشناسی ارشد فقه و حقوق پژوهشکده امام خمینی،فقه و حقوق حوزه علمیه قم،کارشناسی فقه و حقوق دانشگاه شهید مطهری

 

استاد زینب رضوی

 

 کارشناسی ارشد ریاضی محض شاخه   آنالیز دانشگاه شیراز  کارشناسی ریاضی محض دانشگاه خلیج فارس   بوشهر 

 

استاد سمیه زارعی

 

 کارشناسی ارشد زبان و ادبیات فارسی دانشگاه یزد، کارشناسی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه   شیراز

 

7

استاد مریم بازیار

 

 کارشناسی ارشد ریاضی دانشگاه شیراز، کارشناسی ریاضی دانشگاه شیراز 

 

استاد مرضیه ارسلانی

 

 کارشناسی ارشد آنالیز ریاضی دانشگاه شهید باهنر کرمان  کارشناسی ریاضی محض دانشگاه سیستان و   بلوجستان

 

استاد زهرا ناظری

 

 کارشناسی ارشد ریاضی مالی  دانشگاه یزد ،  کارشناسی ریاضی کاربردی ئانشگاه هرمزگان  

 

10 

استاد خدیجه محمدی

 

کارشناسی ارشد تاریخ اسلام دانشگاه شیراز

 

11 

استاد سید حسن معزی

 

 کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی علوم   تحقیقات فارس

 

12 

استاد اعظم کریمی

 

کارشناسی ارشد معارف نهج البلاغه دانشگاه کاشان، کارشناسی علوم قرآن و حدیث دانشگاه شیراز

 

13

استاد زهرا صادقی

 

کارشناسی ارشد تربیت بدنی و علوم ورزشی

کارشناسی تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شیراز

 

  

 

وزارت علوم و تحقیقات و فناوریمجوز شماره ۲۲/۱۳۱۲۷۸(غیر دولتی و غیر انتفاعی)

کانال های رسمی موسسه:       

وزارت علوم و تحقیقات و فناوریمجوز شماره ۲۲/۱۳۱۲۷۸(غیر دولتی و غیر انتفاعی)

کانال های رسمی موسسه:       

وزارت علوم و تحقیقات و فناوریمجوز شماره ۲۲/۱۳۱۲۷۸(غیر دولتی و غیر انتفاعی)

کانال های رسمی موسسه:       


© 2020 مؤسسه آموزش عالی فاطمیه (س) شیراز

نشانی : شیراز خیابان زند روبروی بیمارستان شهید فقیهی (سعدی) ابتدای خیابان صورتگر ساختمان جهاددانشگاهی طبقه دوم کلینیک روان شناسی بالینی دانشگاه شیراز تلفن : ۲۳۳۹۷۳۲ – ۰۷۱۱

کلینیک روان‌شناسی بالینی دانشگاه شیراز در شمار واحدهای دانشکده علوم تربیتی و روان‌شناسی و زیر نظر اساتید بخش روان‌شناسی بالینی  راه اندازی شده است و اهداف زیر را دنبال می‌کند:

۱ – ارائه خدمات ارزیابی، تشخیصی و درمانی برای اختلالات روانی با استفاده از ظرفیت دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری، با قیمت پایین جهت دسترسی اقشار کم درآمد جامعه به خدمات روان‌شناسی بالینی

۲ – آموزش عملی دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی بالینی در زمینه‌های ارزیابی، تشخیص و درمان اختلالات روانی

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

۳- استفاده از توانمندی‌های دانشجویان دوره‌های کارشناسی ارشد و دکتری روان‌شناسی بالینی برای خدمت رسانی به عموم مردم فارس

  اصول اخلاقی و نحوه ویزیت مراجعین در کلینیک

اصول اخلاقی سازمان نظام روان‌شناسی جمهوری اسلامی، معیار انجام خدمات کلینیک روان‌شناسی بالینی می‌باشد و کلیه پرسنل فعال در کلینیک اعم از اساتید، دانشجویان و منشی، ملزم به رعایت اصل رازداری و سایر اصول مندرج در سوگندنامه سازمان نظام روان‌شناسی می‌باشند.

اختلالاتی که در کلینیک درمان می‌شوند

در حال حاضر در کلینیک روان شناسی بالینی در جهت تشخیص و درمان اختلالات زیر فعالیت به عمل می‌آید:

الف- اختلالات اضطرابی (اضطراب‌های موقعیتی، اضطراب منتشر، اختلال هراس، اضطراب امتحان، اضطراب صحبت یا سخنرانی در جمع)

ب- افسردگی‌های خفیف

 ج- انواع ترس‌های بیمارگونه (مانند ترس از جمع، ترس از سوار شدن به هواپیما، ترس از بیرون آمدن از منزل، ترس از حیوانات، ترس از خوردن برخی غذاها و غیره)

د-اختلالات وسواسی (وسواس‌های شستشو، وارسی، آلودگی، نظم و ترتیب و غیره)

ه- ناتوانی در کنترل خشم و عصبانیت

و- اختلالات خفیف خواب

ز- اختلافات زناشویی و زوج درمانی

ح- اجرای آزمون های روانی

ط- انجام مشاوره های فردی در زمینه های دیگر

گروه ایران مشاوره

۲ نظرها


.newchos.subsub2{
overflow-y: scroll;
height: 246px;
position:relative;
}

#myInput{color: #000;
width: 99%;
margin-right: 3px;

}
#myInput1{color: #000;width: 99%;margin: 3px ;

}

.newchos li:before{content: ” “;
width: 24px;
height: 24px;
background: url(“https://iranmoshavere.com/wp-content/plugins/selection/assets/css/success.png”);
position: absolute;
top: 8px;
right: 5px;}
.newchos li .slactive:before{
content: ” “;
width: 24px;
height: 24px;
background: url(“https://iranmoshavere.com/wp-content/plugins/selection/assets/css/success11.png”);
position: absolute;
top: 8px;
right: 5px;
}
.ajaxloading{
width:100%;
height:100%;
background:#FFF url(“https://iranmoshavere.com/wp-content/plugins/selection/assets/css/ajax-loader.gif”) no-repeat center center;
position:absolute;
z-index:2000;
}

.advertising{
width:100%;
display:table;
float:right;
}
.shoar_ha{
display:none;
}

.ajaxload{
background:#FFF url(“https://iranmoshavere.com/wp-content/plugins/selection/assets/css/ajax-loader.gif”) no-repeat center center;
}

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

بازار کار رشته روانشناسی تخمین رتبه کنکور رتبه قبولی روانشناسی دانشگاه آزاد


سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید..

برچسب هابازار کار روانشناسی رتبه قبولی روانشناسی

اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۹

اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۹

اردیبهشت ۲۱, ۱۳۹۹

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

باسلام و خسته نباشید از رشته ریاضی میتوان روانشناسی دانشگاههای دولتی انتخاب رشته کرد؟

با سلام،
مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون سراسری، شما از طریق شرکت در گروه آزمایشی ریاضی و فنی می توانید پس از کسب رتبه و تراز لازم جهت قبولی در رشته مذکور در واحد دانشگاهی موردنظر به ادامه تحصیل بپردازید.

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیلی باکیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرد و همیشه کیفیت در مشاوره را مدنظر قرار داده است.این مرکز به عنوان اولین و مجرب ترین مرکز مشاوره تحصیلی با پشتوانه تخصص مشاوران حرفه ای پاسخگوی سوالات تحصیلی شما دوستان عزیز در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب می باشد.شماره تماس ایران مشاوره 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور می باشد

در صورت وجود هرگونه مشکل و نیاز به راهنمایی در پرکردن فرم ها از
پشتیبانی انلاین
(پایین صفحه) کمک بگیرید.
همچنین می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید. :021-62839000021-66942876021-66592191021-66562782

جهت استفاده از مشاوره تلفنی و حضوری انتخاب رشته توسط مشاوران با سابقه 3گام به صفحه زیر مراجعه فرمایید:مشاوره حضوری و تلفنی

تمامی حقوق این نرم افزار متعلق به موسسه 3گام می باشد.


Jump to navigation

۱۱:۵۲ – ۱۳۹۸/۰۲/۲۱

یکی از زیر مجموعه های دانشگاه شیراز ، دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی است که در این مقاله به معرفی این دانشکده و گروه های آموزشی می پردازیم با ما همراه باشید.

معرفی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

معرفی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

برای مطالعه مقالات مرتبط به دانشگاه شیرازاینجا کلیک کنید

تاریخچه دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :

طرح تأسیس دانشکدۀ علوم تربیتی و روان‌شناسی، به عنوان یکی از واحدهای آموزشی دانشگاه شیراز، از سوی زنده‌یاد استاد دکتر اصغر رضویه به وزارت علوم ارائه شد که در سال ۱۳۵۳ با کلیات و اصول این طرح موافقت شد و خود ایشان مأمور پیگیری و راه‌اندازی آن با نام دانشکده علوم تربیتی شدند. سرانجام، دانشکده علوم تربیتی در سال 1356، اقدام به پذیرش30 دانشجو در هر کدام از 7 رشتۀ تحصیلی آموزش ادبیات فارسی،آموزش ادبیات انگلیسی،آموزش علوم اجتماعی، آموزش فیزیک، آموزش شیمی، آموزش زیست‌شناسی و آموزش ریاضی و ۴۰ دانشجو در رشتۀ علوم تربیتی اقدام کرد. همان گونه که از نام این رشته‌ها بر‌ می‌آید تربیت نیروی متخصص برای آموزش درحوزه‌های گوناگون علوم در دستور کار و رسالت اصلی این دانشکده بوده است.

هم‌چنین رشتۀروان‌شناسی تربیتی که تا پیش از سال ۱۳۵۶، زیر مجموعۀ دانشکدۀ ادبیات و علوم بود، به دانشکدۀ علوم تربیتی انتقال یافت و همه­ی دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد رشتۀروان‌شناسی تربیتی در دانشکده علوم تربیتی به تحصیل خود ادامه دادند. این روند تا زمان وقوع انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۵۹ ادامه یافت.

با بازگشایی دانشگاه‌ها پس از انقلاب فرهنگی دانشکدۀ علوم تربیتی که تا پیش از آن به صورت رشته‌ای فعالیت می­کرد، تغییر ساختار داد و به چهاربخش (گروه) شامل آموزش کودکان استثنایی، مدیریت وبرنامه‌ریزی آموزشی، مبانی تعلیم و تربیت وروان‌شناسی تربیتی تقسیم شد.

در سال ۱۳۶۵، بخش تربیت بدنی نیز به این دانشکده افزوده شد. در سال 1374 بخش روان شناسی بالینی از دانشکده علوم انسانی جدا و به این دانشکده اضافه شد و در نهایت در سال ۱۳۸۴، به دنبال تفکیک دانشکدۀ علوم انسانی به دانشکده‌های ادبیات وعلوم انسانی، اقتصاد، مدیریت وعلوم اجتماعی، بخش کتابداری سابق (علم اطلاعات ودانش‌شناسی کنونی) به دانشکدۀ علوم تربیتی ملحق شد. در حال حاضر، دانشکده با ۷ بخش روان شناسی تربیتی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، روان شناسی بالینی، مبانی تعلیم و تربیت و آموزش پیش دبستانی و دبستانی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، علم اطلاعات و دانش شناسی و روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی درگرایش‌های گوناگون دردوره‌های تحصیلی کارشناسی،کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به فعالیت است.

بخش‌ها و دوره‌های تحصیلی مربوطه  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :

 

 

راه‌اندازی اولین دورۀ کارشناسی ارشد روانشناسی تربیتی و در واقع تأسیس نخستین بخش مستقل و تخصص روانشناسی تربیتی در ایران با همت زنده‌یاد دکتر رضویه را می‌توان از جمله افتخارات این دانشکده عنوان کرد. علاوه بر آن، با پیگیری‌های آن روانشاد بود که اولین دوره دکترای روانشناسی تربیتی در ایران به سال ۱۳۷۶ در دانشکده، فعالیت خود را آغاز کرد. همزمان با آن، و به واسطة حضور و همت زنده‌یاد دکتر سیدعلی‌اکبر حسینی نیز، دورة دکترای تاریخ و فلسفة تعلیم و تربیت (با گرایش تعلیم و تربیت اسلامی) با پذیرش اولین گروه دانشجویان، فعالیت خود را در دانشکده آغاز کرد.از برنامه‌های در دست اقدام دانشکده، می‌توان به پیگیری و برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی دورۀ دکترای تخصصی روانشناسی بالینی، دورۀ دکترای روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی، دورۀ دکترای روانشناسی ورزشی، دورۀ دکترای علم‌سنجی، دورۀ کارشناسی ارشد روانشناسی سلامت، دوره‌ کارشناسی ارشد روانشناسی دین، و دورۀ کارشناسی ارشد روانشناسی خانواده اشاره کرد. از این میان، دوره‌های دکترای روانشناسی بالینی و دکترای روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی به تصویب نهایی رسیده‌اند و به زودی اولین گروه از دانشجویان در این دوره‌ها، تحصیل خود را آغاز خواهند کرد. همچنین دورة کارشناسی ارشد روانشناسی خانواده مراحل پابانی تصویب را می‌گذراند. در ادامه اسامی رؤسای دانشکده از بدو تأسیس تاکنون در جدول ب ارائه می‌شود.

افتخارات دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :

بخش های موجود در دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

 

بخش روانشناسی بالینی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

 تاریخچه بخش روانشناسی بالینی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

بخش روانشناسی بالینی از سال 1361 با تعداد 30 نفر دانشجوی دوره کارشناسی و تعداد 8 نفر عضو هیأت علمی آغاز به کار کرد.

وبسایت بخش روانشناسی بالینی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: shirazu.ac.ir/clp_dep

آدرس بخش روانشناسی بالینی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

 

بخش روانشناسی تربیتی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

وبسایت بخش روانشناسی تربیتی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :  shirazu.ac.ir/edp_dep

آدرس بخش روانشناسی تربیتی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

 

بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

تاریخچه بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شیراز با ورود دانشجویان دوره کارشناسی شروع به کار نموده است.

و در حال حاضر تعداد 127  دانشجو در مقطع کارشناسی گرایش های علوم زیستی و علوم انسانی دارد.تعداد 81 دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش های 1-فیزیولوژی – کاربردی   2- بالینی   3- تغذیه   4- رفتار حرکتی – رشد حرکتی   5- رفتار حرکتی – یادگیری مشغول به تحصیل می باشند.

و دارای تعداد 17 نفر دانشجوی مقطع دکتری فیزیولوژی گرایش بیوشیمی متابولیسم ورزشی است.

  اهداف دوره کارشناسی علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: 

  رشته علوم ورزشی ، علمی است که با محوریت موضوع حرکت ، به آموزش و پرورش ابعاد وجودی انسان در زمینه های جسمانی ،روانی ،مدیریتی و جامعه شناختی می پردازد.هدف از این رشته تربیت افرادی کارآمد و متخصص در حیطه های علمی ورزش و فعالیت بدنی است که با دانش خود گام های موثری در موضوعات مختلف آموزشی ،پژوهشی ،برنامه ریزی و راهنمایی علم ورزش بردارند.

شماره تماس های بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :

وبسایت  بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : shirazu.ac.ir/phe_dep

آدرس بخش تربیت بدنی و علوم ورزشی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

 

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

بخش آموزش کودکان استثنایی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

تاریخچه بخش آموزش کودکان استثنایی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

بخش کودکان استثنائی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی دانشگاه شیراز با ورود دانشجویان دوره کارشناسی شروع به کار نموده است.و در حال حاضر تعداد 131 دانشجو در مقطع کارشناسی دارد.

تعداد 29 دانشجوی کارشناسی ارشد گرایش روانشناسی آموزش کودکان استثنائی مشغول به تحصیل می باشند.

 

اهداف بخش آموزش کودکان استثنایی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

هدف از آموزش و پرورش کودکان استثنایی فراهم نمودن فرصت های مناسب و امکانات آموزش ویژه به منظور استفاده از حداکثر توانایی های ذهنی و جسمی کودکان با نیازهای ویژه می باشد.آموزش و پرورش استثنایی یا آموزش و پرورش کودکان بانیازهای ویژه با تمام کودکان و نوجوانانی که نیازمند آموزش های ویژه می باشند سر و کار دارد. این نوع آموزش نشانه گسترش توجه به تفاوت های فردی است.هدف از آموزش و پرورش کودکان استثنایی در بخش آموزش کودکان استثنایی.تربیت مربیان مجرب برای کودکان با نیازهای ویژه می باشد. بنابراین این آموزش با توجه به شرایطی که میزان تفاوت های جسمی، ذهنی و رفتاری برخی از دانش آموزان از جمله دانش آموزان با نارسایی ذهنی، بینایی، شنوایی، گویایی، عاطفی و رفتاری به حدی است که آموزش و پرورش عادی نمی تواند به تنهایی برای آنها مؤثر و کارآمد باشد. لذا لازم است که با تمهیداتی در برنامه ها، روش ها و وسائل آموزش و کمک آمموزشی محیط یادگیری آنان به گونه ای طراحی شود تا بتوانند در سایۀ آن به هدف-های عالی آموزش و پرورش نائل آیند.

شماره تماس های بخش آموزش کودکان استثنایی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

وبسایت  بخش آموزش کودکان استثنایی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : shirazu.ac.ir/spe_dep

آدرس  بخش آموزش کودکان استثنایی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و درسی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

 

اهداف تاریخچه بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و درسی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: 

هدف از تاسیس   دوره  کارشناسی – رشته  علوم تربیتی مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی تربیت مدیران متعهد ،متخصص ،جهت جذب درسیستم های آموزشی وهدایتی ،واحد های آموزشی وبرنامه ریزی بلند مدت وکوتاه مدت این دستگاهها می باشد.

دانش آموختگان مقطع کارشناسی ارشد عمدتا در مراکز آموزشی ،تحقیقاتی ودر حوزه ستادی دستگاههای مختلف اجرایی جذب شده اند..

دانشجویان دوره دکتری عمدتا از میان بورسیه های دستگاههای اجرایی ووزارت علوم تحقیقات وفن آوری می باشند.

شماره تماس های بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و درسی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

وبسایت بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و درسی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : shirazu.ac.ir/aep_dep

آدرس  بخش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی و درسی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز 

تاریخچه بخش مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :

بخش مباني تعليم وتربيت (رشته آموزش و پرورش پيش دبستاني و دبستاني)در دهه 60 در درون دانشكده علوم تربيتي و روانشناسي دانشگاه شيراز تاسيس و در زماني اندك هويت و جايگاه خود را در ارائه و تدريس دروس مباني به ساير بخشهاي قديم و جديد دانشكده كسب كرد. در اواخر دهه 60 با راه اندازي رشته كارشناسي آموزش دبستان و پيش دبستان و در دهه 70 با گشايش دوره‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري تاريخ و فلسفه تعليم و تربيت اسلامي ودهه 90 با گشایش کارشناسی ارشد آموزش وپرورش ابتدایی تحولي چشم‌گير و بنياني را در زمينه‌هاي مربوطه به وجود آورد. اعضاء هيات علمي‌اين بخش در گشايش اولين دوره طرح دانشوري در سطح كشور و انجام موفقيت‌آميز آن نقش عمده و بسزائي را برعهده داشتند. همچنين در مديريت و نظارت بر مجتمع آموزشي دانشگاه (دوره‌هاي پيش از دانشگاه) و ارائه خدمات مشاوره‌اي و آموزشي به اين مجتمع و سازمان آموزش و پرورش فارس نقش اساسي ايفاء نمودند.

اهداف بخش مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : 

 

شماره تماس های  بخش مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: 

 وبسایت   بخش مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: shirazu.ac.ir/ele_dep

آدرس   بخش مبانی تعلیم و تربیت / آموزش و پرورش دبستانی و پیش دبستانی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:  شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز

تاریخچه بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز:

 

بخش علم اطلاعات و دانش شناسی در سال 1351 به همت مرحوم دکتر هوشنگ ابرامی تأسیس شد. در این دوره دانشجویان تنها در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته می شدند.

بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در سال 1358 دکتر جعفر مهراد که بورسیه دانشگاه شیراز و برای اخذ مدرک دکتری در رشته علوم کتابداری و اطلاع رسانی در آمریکا بودند به ایران بازگشت و به عنوان تنها عضو هیأت علمی فعالیتهای آموزشی و تحقیقاتی این بخش را با تعدادی از دانشجویان کارشناسی ارشد که پیش از انقلاب پذیرش شده بودند دنبال کرد.

به همراه تدریس و تحقیق دکتر جعفر مهراد جذب نیروی انسانی برای اشتغال در بخش علم اطلاعات و دانش شناسی را در اولویت های کاری خود قرار داد که در طی زمانی کوتاه نسبت به جذب آقایان رکن الدین احمددی لاری، مظفر الدین محلاتی، دکتر عبدالرسول جوکار و دکتر زهیر حیاتی اقدام نمود و بدین ترتیب پایه های این بخش را با جذب نیروهای جدید مستحکم تر کرد.

در حالی که دکتر جعفر مهراد از بدو ورود به این بخش ریاست آن را نیز بر عهده داشت در سالهای بعد نسبت به اعطای بورس تحصیلی به همکاران اقدام و آقایان زهیر حیاتی و عبدالرسول جوکار برای اخذ مدرک دکتری به ترتیب به کشورهای استرالیا و انگلستان عزیمت کردند.

در خلال این سالها جذب هیأت علمی در بخش علم اطلاعات و دانش شناسی همچنان ادامه داشت. در این دوره مرحوم خانم فرزانه فرزین، آقای بابک پرتو و خانم لیلا سودبخش همکاری خود را با بخش علم اطلاعات و دانش شناسی آغاز کردند.

بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دومین گروه آموزشی نظام آموزش عالی کشور است که بعد از دانشگاه تهران تأسیس و همچنان بر فعالیتهای علمی و پژوهشی خود ادامه می دهد. در حالی که این بخش از ابتدا با مقطع کارشناسی ارشد فعالیتهای خود را آغاز کرده است در سالهای بعد نسبت به پذیرش دانشجو در دوره های کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری اقدام نمود.

چند سالی است که بخش علم اطلاعات و دانش شناسی دانشجوی کاردانی نمی پذیرد اما همچنان جذب دانشجو در سایر مقاطع تحصیلی را حفظ کرده است.

این بخش نخستین گروهی است که دوره دکتری علم اطلاعات و دانش شناسی را در بین دانشگاههای دولتی تأسیس و نخستین گروه از دانشجویان دکتری را با همکاری دانشگاه فردوسی پذیرش کرد.

بخش علم اطلاعات و دانش شناسی علاوه بر دوره کارشناسی هم اکنون در دوره کارشناسی ارشد با دو گرایش علم سنجی و مدیریت اطلاعات و در دوره دکتری با گرایش بازیابی اطلاعات و دانش دانشجو می پذیرد.

در سالهای اخیر در حالی که تعدادی از همکاران بازنشسته شده اند اما جذب نیروهای واجد شرایط استمرار دارد .

در این سالها خانم دکتر هاجر ستوده، خانم دکتر سعیده ابراهیمی ، خانم دکتر مهدیه میرزابیگی و آقای دکتر جواد عباسپور به عنوان عضو هیأت علمی جذب این بخش شده اند.

هم چنین، اعطای بورس برای جذب اعضای هیأت علمی در اولویت برنامه های کاری بوده و خانم آمنه السادات طاهریان بورسیه این بخش که در دانشگاه شهید چمران اهواز تحصیل می کنند به زودی فعالیتهای آموزشی خود را در بخش علم اطلاعات و دانش شناسی آغاز خواهد کرد.

بعد از ریاست دکتر جعفر مهراد در دوره های مختلف بر این بخش آقایان دکتر زهیر حیاتی و دکتر عبدالرسول جوکار در سال های بعد ریاست این بخش را بر عهده داشته و هرکدام خدمات ارزشمند و فعالیتهای در خور توجهی داشته که به سهم خود موجب توسعه کمی و کیفی بخش علم اطلاعات و دانش شناسی را فراهم آورده است.

 وبسایت بخش علم اطلاعات و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز: shirazu.ac.ir/infsc_dep

آدرس  بخش علم اطلاعات و دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز :  شيراز، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

شماره تماس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز : 36276708

کدپستی دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز  : 84759-71946  

دورنگار دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز  : 36286441

آدرس دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز  : شيرا، میدان ارم، مجتمع دانشگاهی پرديس ارم ،دانشکده علوم تربيتی و روانشناسی

وبسایت  دانشکده علوم تربیتی و روانشناسی شیراز  : shirazu.ac.ir/edp

مطالب مرتبط :

۰۶:۰۸ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۵

اقامتگاه بوم گردی سووشون، خانه ای قدیمی و با فضایی دلنشین است که برای اقامت گردشگرانی که به شیراز سفر میکنند مرمت و بازسای شده است.

۰۵:۱۴ – ۱۳۹۸/۰۲/۱۸

یکی از مهمترین نکات در مسافرت این است که بتوانیم اطلاعات کافی از منطقه مورد نظر داشته باشیم .امروز در این مقاله ما به معرفی کامل فرودگاه بین الملی شیراز میپردازیم با ما همراه شوید…

۰۸:۵۵ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۳

در ادامه مطلبی را میخوانید که نویسنده ضمن معرفی مسجد مشیر در آن، شما را در تجربه گردش چندساعته خود در محله سنگ سیاه شیراز شریک می کند. 

۰۷:۲۲ – ۱۳۹۸/۰۹/۰۵

شاهچراغ یا چلچراغ، آرامگاه احمد بن موسی کاظم، پسر ارشد امام موسی کاظم و همین‌طور برادر امام رضا است که در شهر شیراز واقع شده است. او برای پیوستن به برادر خود به سمت خراسان سفر کرد و در نهایت نیز توسط مأمون خلیفه عباسی در شهر شیراز به شهادت رسید و در همین خاک نیز دفن شد. این آرامگاه که در قرن ۱۲ ساخته شده به دوران اتابکان فارس باز می‌گردد.

۰۶:۱۷ – ۱۳۹۸/۰۲/۱۸

یکی از چیزهای مهمی که در مسافرت باید بدانید اطلاعات کافی درباره پایانه های مسافربری آن شهر است.چرا که پایانه های مسافربری همانند فرودگاه هر شهر بسیار اهمیت دارد.ما امروز به معرفی یکی از معروف ترین پایانه های مسافربری در شیراز میپردازیم با ما باشید….

۰۵:۳۰ – ۱۳۹۸/۰۲/۲۲

یکی دیگر از زیر مجموعه های دانشگاه شیراز ،دانشکده مهندسی برق و کامپیوترشیراز است که در این مقاله به معرفی این دانشکده و گروه های آموزشی آن می پردازیم.

۰۴:۲۸ – ۱۳۹۸/۰۲/۱۹

یکی دیگر از زیر مجموعه های دانشگاه  شیراز ، دانشکده دامپزشکی شیراز می باشد که در این مقاله به معرفی این دانشکده می پردازیم. با ما همراه باشید.

۰۶:۵۶ – ۱۳۹۸/۰۲/۱۸

یکی دیگر از واحد های اصلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز ، دانشکده دندانپزشکی شیراز می باشد که در این مقاله به معرفی آن می پردازیم.

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

 معرفی گروه :

بخش اعصاب و روان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، به عنوان یکی از اولین بخش های اعصاب و روان کشور در سال 1347 تأسیس شد و از سال 1351 پذیرش دستیاران تخصصی روانپزشکی را آغاز نمود. از آن زمان تاکنون بیش از 100 نفر از این بخش به عنوان روانپزشک فارغ التحصیل و در نقاط مختلف کشور و جهان به انجام خدمت پرداخته اند. در حال حاضر عمده فعالیتهای این بخش در دو بیمارستان ابن سینا و حافظ متمرکز است بیمارستان جدید اعصاب و روان در شهرک صدرای شیراز در حال ساخت می باشد. در حال حاضر در بیمارستان حافظ تعداد 44 تخت آموزشی موجود است که در قالب بخش های آموزشی تخصصی اعصاب و روان زنان و فوق تخصصی اعصاب و روان نوجوان دختر به فعالیت می پردازند. همچنین در این بیمارستان بخش ECT فعال وجود دارد که روزهای زوج به انجام برنامه های درمانی – آموزشی مربوطه می پردازند. جلسات ژورنال کلاب، معرفی مورد، کنفرانسهای مختلف ، برنامه های بازآموزی و درمانگاه های آموزشی نیز در این بیمارستان مستقر می باشند. قسمت عمده دفتر اساتید و دستیاران در حال حاضر در دفتر اصلی بخش روانپزشکی و روانشناسی بالینی بیمارستان حافظ قرار دارد نیز در بیمارستان حافظ مستقر شده اند. مکان قرارگیری مرکز تحقیقات روانپزشکی و علوم رفتاری نیز در بیمارستان حافظ قرار دارد. در بیمارستان ابن سینا نیز 5 بخش آموزشی زنان و مردان 4-1 دارد که شامل 168 تخت آموزشی میشود. اورژانس اصلی اعصاب و روان استان فارس و استانهای، همجوار نیز در بیمارستان ابن سینا قرار گرفته است که در قالب 27 تخت به فعالیتهای آموزشی و پژوهشی خود می پردازند. در این بیمارستان نیز یک بخش فعال ECT به همراه درمانگاه طی آموزشی وجود دارد. جلسات گزارش صبحگاهی گروه روانپزشکی به صورت دو جلسه در هفته با حضور استادان در این بیمارستان برگزار می شود. در حال حاضر تعداد 26 دستیار تخصصی روانپزشکی در سالهای مختلف در این بخش مشغول به تحصیل می باشند. هر ماه به طور متوسط 25-20 کارآموز و 25-20 کارورز دوره روانپزشکی نیز در بخش روانپزشکی حاضر و به امور آموزشی می پردازند. تعداد اعضای هیئت علمی شاغل در بخش روانپزشکی 12 نفر می باشد که از میان آنها 2 نفر استاد، 3 نفر دانشیار و سایرین استادیار می باشند. از میان اعضای گروه 6 نفر روانپزشکی عمومی، 2 نفر فوق تخصص روانپزشکی اطفال، یک نفر فوق تخصص روانپزشکی سوء مصرف مواد، 1 نفر فلوشیپ سالمندان و 2 نفر روانشناس هستند. راندهای آموزشی با حضور استادان در روزهای یکشنبه و چهارشنبه هر هفته، جلسات ژورنال کلاب در روزهای شنبه و جلسات معرفی مورد نیز در روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می گردد. درمانگاه های آموزشی با حضور استادان در روزهای مختلف هفته و عمدتاً در روزهای شنبه یا دوشنبه برگزار می شود. کلاسهای تئوری در مقاطع مختلف نیز به صورت مرتب در روزهای مختلف هفته برگزار می شود. جزئیات برنامه های آموزشی مقاطع مختلف تحصیلی به تفصیل در صفحات بعد شرح داده خواهد شد. در راستای گسترش آموزش و رسالت های آموزشی: گروه روانپزشکی از مهرماه 1388 به عنوان یکی از زیرمجموعه ها اقدام به تاسیس بخش روانشناسی بالینی نموده است که در این بخش از آن تاریخ تا کنون دانشجویان در مقطع کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بر اساس آزمون کارشناسی ارشد برگزار شدخ توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی www.sanjeshp.ir پذیرفته در یک دوره حداکثر 5 نیمسال دروس مرتبط با پایان نامه به پایان می رسانند. در حال جاضر این بخش 3 نفر فارغ التحصیل و 19 دانشجو مشغول به تحصیل دارد.

اهداف و رسالت:

–  آموزش رزیدنت (دستیار تخصصی) روانپزشکی

–  آموزش کارشناس ارشد روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

–          آموزش بیماری های اعصاب و روان دوره اکسترنی و اینترنی دانشجویان پزشکی

–          ارایه خدمات درمانی سرپایی به بیماران چه به صورت درمان دارویی و چه به صورت درمان غیردارویی

–          ارائه خدمات بستری به بیماران

–          پژوهش در پیشگیری از بیماری های اعصاب و روان

–          پژوهش در روانپزشکی

–          پژوهش در روانشناسی بالینی

–          کمک به ارتقا سطح بهداشت روان جامعه

امکانات آموزشی و پژوهشی:

– بخش های آموزشی روانپزشکی بزرگسال: بیمارستان حافظ- بیمارستان ابن سینا

–          بخش آموزشی روانپزشکی کودک – نوجوان (دختر): بیمارستان حافظ

–          بخش آموزشی بیماران روانپزشکی مبتلا به اعتیاد : بیمارستان ابن سینا

–          بخش آموزشی سایکوسوماتیک (روان تنی): بیمارستان چمران   بخش آموزشی گروه درمانی و رواندرمانی: مرکز روزانه، بیمارستان حافظ

–          درمانگاه های آموزشی اساتید و رزیدنت ها :بیمارستان حافظ و ابن سینا

–           کتابخانه : بیمارستان های حافظ و ابن سینا

–          مرکز تحقیقات روانپزشکی و علوم رفتاری

–          سالن کنفرانس های آموزشی: 3 اتاق در بیمارستان حافظ- 2 اتاق در بیمارستان ابن سینا

–           اتاق اختصاصی رزیدنت در بیمارستان حافظ

–      امکانات جستجو در اینترنت و پرینت جهت دانشجویان و اساتید: بیمارستان حافظ

 

 

خلاصه جلسه امروز دانشجویان همیار با سرکار خانم قوان لو 

اموزش دانشجویان همیار در جهت ارتقای سلامت روان و بهبود کیفیت زندگی به کمک خود دانشجویان

محل اصلی فعالیت  دانشجویان همیار خابگاه ها هست …

این امر در دو مرحله انجام میشه که عبارتند از:

1- اموزش خود دانشجویان همیاربرای شناخت خود

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز

2- بعد از دریافت اموزش های لازم و کسب مهارت های اساسی این افراد در خابگاه ها به شناسایی افراد دارای مشکل و ارجاع انها به مرکز مشاوره گذارده میشوند.

که البته بعد از اموزش و کسب تجربه هایی که تحت نظارت خانم قوان لو انجام میشود کمک هایی در سطح حل مشکلات ساده توسط این دانشجویان ارائه میشود.

و همچنین پس از گذراندن چند جلسه  اموزشی این افراد به نظر سنجی از بچه های خابگاه برای اگاه شدن از مشکلات اساسی اکثریت گمارده میشوند.

و خلاصه مطلب اینکه کار این دانشجویان درمان نیست فقط شناسایی افراد ی است که نیاز به کمک دارند و ارجاع یا معرفی انها به مرکز مشاوره….

در نهایت با نظرسنجی از دوستان شرکت کننده در کارگاه قرار شد درباره مطالب زیر به دانشجویان همیار برای شناخت بیشتر خود و افزایش توانایی های فردی اموزش داده شود:

— مهارت های ارتباطی موثر با دیگران 

— مهارت های سازگاری با محیط دانشگاه ، خابگاه و ….

–مهارت همدلی نه همدردی

–مداخله در بحران

–نشانه شناسی

 

و در اخر با رای دانشجویان حاضر در این جلسه قرار شد جلسه های اموزش دختران به صورت یک هفته در میان روزهای یکشنبه عصر ساعت 4 تا 6 در محل خابگاه های ارم برگذار شود و محل و ساعت جلسات واحد برادران! به علت عدم حظور انها بعدا با رای گیری و توافق خودشان و هماهنگی با مددکار اقایان مشخص خواهد شد.

کارگاه دکتر رحیمی فردا برگزار نمیشه

شاد و موفق باشین….

روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز
روانشناسی بالینی دانشگاه شیراز
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *