روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

 
helpkade
روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور
روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

اگر به دنبال شناخت مردانی با ویژگی های سرد، خشک و غیر قابل پیش بینی هستید، قطعاً خواندن طالع مردان متولد شهریور خالی از لطف نیست. مردان متولد شهریور در نگاه اول مردانی سرد و خشک و بی روح به نظر می آیند که میتوانند در بی تفاوت ترین حالت ممکن در کنار افرادی که با آنها در معاشرت هستند، وقت و زمان خود را بگذرانند. بی تفاوتی در رفتار و نگاه و حالات این گروه از مردان تصنعی و ساختگی نیست بلکه آنچه که در ذات مردان متولد شهریور وجود دارد باعث این دسته از رفتارها میشود. از افراد مشهور شهریوری می توان به گوته شاعر آلمانی و نری فورد صاحب کارخانه ماشین سازی فور اشاره کرد.

اگر مایل هستید در کنار مردان متولد شهریور بمانید و رابطه ایی صمیمانه و دوستانه با آنها برقرار کنید قطعاً نیازمند صبر و حوصله بسیار زیادی هستید. از آنجایی که مردان شهریور ماهی علاقه ایی به ابراز علاقه های کلامی و حتی غیر کلامی نمیبینند. بنابراین مایل هستند اگر کسی میخواهد در کنار آنها بماند، خود شخصاً مسئولیت همه چیز را بپذیرد و از نادیده گرفته شدن نیز گلایه ایی نکند، شاید به مرور زمان مرد متولد شهریور ماه احساس کند علاقه ایی قلبی پیدا کرده و میتواند زمان بیشتری را با شما صرف کند.

سرد خویی و بی تفاوتی در مردان متولد شهریور ماه باعث میشود در بسیاری از موارد جذاب نیز به نظر بیایند.

همه مواردی هستند که باعث میشود مرد متولد شهریور ماه برای اطرافیان خود جذاب تر به نظر بیایند. نادیده گرفته شدن صرف نه تنها به معنی دوست داشتنی نبودن نیست، بلکه به معنای بیشتر تلاش کنید تا دیده شوی میتواند باشد.

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

از این رو کسانی که تشنه ایجاد رابطه صمیمانه با مردان شهریور ماه هستند لازم است بدانند ماندن و تلاش کردن میتواند نتیجه مثبتی در تداوم رابطه شان ایجاد کند.

مردان متولد شهریور ماه در اکثر مواقع به دنبال ظواهر و صحنه سازی و شوآف از دیگران نیستند. به هر میزان که فردی در رابطه خود با مردان شهریور ماه شفاف تر، ساده تر و بدون نقشه رفتار کند، قطعاً در دل او بیشتر اثر میکند و نگاه واقع بینانه تری به این گروه از افراد پیدا خواهد کرد.

اگر شما به عنوان معاشران مرد متولد شهریور انتخاب شده اید بهتر است خود خودتان باشید و از هر گونه رفتارهای سطحی و نمایشی دوری کنید. بنابراین میتوانید دوست بهتر و مورد تأیید تری برای مردان شهریور ماه باشید.

مردان شهریور ماه در انتخاب فردی برای ازدواج بسیار سخت عمل میکنند. نادیده گرفته شدن اطرافیان یکی از دلایل مهم این دسته از رفتارهای مرد متولد شهریور است. بنابراین اگر در کنار مردان شهریور ماه زمان میگذرانید، باید با صبوری و مقاومت بالایی که گاهاً از ناراحتی به شما دست میدهد، دوری کنید. اجاز دهید زمان بگذرد تا مرد شهریور ماه به این نتیجه برسد که آیا مایل به ازدواج هست یا خیر. اما مسئله اصلی در مردان شهریور رسیدن به این مرحله است که بتوانند شخصی را مناسب خود تشخیص دهند.

مردان شهریور ماه سبک زندگی مشخص خود را دارند. شاید با دیدن آنها این احساس به دیگران دست دهد که سرخورده و دور از دنیا هستند؛ اما به هیچ وجه اینگونه نیست. مردان شهریور ماه در اوج احساس بالندگی و شکوفایی خود میخواهند آرام باشند و این احساس را در آرامش دنبال میکنند. شور و هیجان و شوق زندگی در این گروه از مردان مانند مزه کردن از زندگی است. به این نحو که با تمام شوق خود میتوانند هر آنچه را میخواهند تجربه کنند و در عین حال آرام و قرار داشته باشند.

مردان شهریور ماه نیازمند تأثیرگذاری بر دیگران نیستند و به هیچ وجه مایل نیستند برای جلب توجه دیگران رفتاری غیر از رفتار همیشگی خود داشته باشند. از این رو تأثیر بسزایی نیز بر مخاطبان خود میگذارند. 

زمانی که یک مرد شهریور ماهی به این یقین دست پیدا میکند که آنچه که میخواهد همانی است که باید، قطعاً به مرحله تصمیم گیری دست پیدا کرده است. هیچ کسی نمیتواند او را از تصمیم و خواسته اش منصرف کند.

عزت نفس در مردان شهریور ماه یکی از پایه ایی ترین خصلت های این گروه از مردان است، شاید هر فردی برای داشتن این میزان از عزت نفس تمام مدت در تلاش باشد، اما مردان شهریور ماه کافی است که بخواهند در اوج عزت نفس قرار بگیرند. دروناً آرام خواهند بود و کنترل خود و شرایط را به عهده خواهند داشت، از بی توجهی و نادیده گرفته شدن هراس ندارند و میتوانند به تنهایی از کلیه امکانات محیطی و خودشان استفاده کنند. 

اگر بخواهیم وجوه مشترک بین مردان شهریور ماه و کهن الگو های یونگ پیدا کنیم قطعاً مردان شهریور ماه با کهن الگوی هادس تشابهات بسیار زیادی خواهند داشت. اما مهمترین و اصلی ترین تمایز بین مردان شهریور ماه و کهن الگوی هادس در ذاتی بودن خصلت های مردان شهریور ماه است، اما هادس ها در بیشتر مواقع بر اساس شکست ها و ضربه هایی که به آنها وارد شده است خصلت های خود را فعال میکنند.

مردان هادس مردانی سرد با شخصیت هایی دست نیافتنی هستند که نشان از عمیق بودن این گروه از مردان در روانشان است. مردان هادس بسیار درونگرا و عمیق هستند، درک بالایی دارند و تقریباً در اکثر مواقع احتیاجی به جلب توجه و نشان دادن خود به دیگران ندارند. آنچه که از درون یک مرد هادس تراوش میکند، نشانه عزت نفس و دارایی درونی است که یک امکان ذاتی برای مرد هادس به حساب می آید.

مردان هادس درونگرا و نکته بین هستند اما لازم است بدانید این میزان از درونگرایی بسیار زیاد است. نکته مهم در این است که هیچ فردی نمیتواند به تنهایی هادس باشد و مردان شهریور ماه خصلت های اساسی و کلیدی مردان هادس را دارند. انزوا طلبی، درونگرایی، بی توجهی به اطراف، عزت نفس، کارایی های نفسی و دورنی و برقراری ارتباط قلبی و درونی با دیگران و ایجاد علاقه قلبی از خصلت های این گروه از مردان است.

مردان شهریور ماه با خصوصیات غالب کهن الگوی هادس در بیشتر مواقع در تست های شخصیت شناسی MBTI در گروه درونگرا حسی احساسی قرار میگیرند. این افراد دارای نظم هستند اما غالب شخصیتشان بر اساس درونگرایی بالا و حسی بودن پایه ریزی شده است.

این گروه از افراد بیشتر زمان خود را صرف خود و افکار منظمشان میکنند. دیگران میتوانند به راحتی به این گروه از افراد اعتماد کنند و آنها پذیرای مسئولیت زیادی هستند. درونگرایی زیاد آنها باعث میشود در مواجه با موقعیت های جدید هراس داشته باشند و نتوانند کنترل اوضاع را آنگونه که هست در دست بگیرند.

افرادی با چنین شخصیت هایی در قالب حامی دیگران قرار میگیرند و در درون خود نیاز مبرم به حمایت از دیگران دارند. سکوت و آرامش در این افراد باعث میشود دیگران بتوانند به آنها اعتماد کنند و احساس آرامش شدیدی را در کنارشان تجربه کنند.

1. خصوصیات بارز مرد شهریور ماه چیست؟ سرد مزاجی، بی تفاوتی و نادیده گرفتن دیگران از خصوصیات بارز مردان شهریور ماه است. اما اگر در کنارشان صبور بمانید قطعاً بهترین دوستان و همدم شما باقی خواهند ماند.

2. رگ خواب مردان شهریور ماه چیست؟ صبوری و غر نزدن رگ خواب مرد متولد شهریور ماه است. اگر بتوانید با عطوفت و مهربانی بدون هیچ غر زدنی در کنار مرد شهریور ماه باشد قطعاً رگ خواب او را به دست آورده اید.

3. چه زنانی مناسب مرد شهریور ماه هستند؟ واضح است زنانی که بتوانند غر نزنند و صبری بالا داشته باشند و همچنین احساس محبت را در دل مرد شهریور ماه روشن کنند و بتوانند آرامش ایجاد کنند زن مناسبی برای مرد شهریور ماه هستند.

4. تعریف کهن الگوی مرد شهریور چیست؟ کهن الگوی هادس کهن الگوی درونگرا و عمیقی است که بیشتر مواقع در دوری گزینی از اطرافیان خود به سر میبرد و نیازمند داشتن دوره های تنهایی طولانی مدت است.

لطفا جهت مشاوره در مورد «خصوصیات مردان متولد شهریور چیست؟» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

Jokes, Funny Pictures, Humour and
more…

جک، اس ام اس، طالع بینی و عکس های
خنده دار

     کانال تلگرام     فبسیوک     عضویت در خبرخوان     خبرنامه با ایمیل     راهنمایی

جوک، اس ام اس و مطالب
جالب خود را برای ما بفرستید.

فرستادن مطلب (کلیک کنید)شماره ارسال SMS
از طریق موبایل: 0935-6243988

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

 

مرد متولد شهریور، نماد:
سنبله

آتش عشق مرد متولد شهریور ماه بسیار
کم شعله، اما جاودانه و با حرارت است.

او با عشق های رویایی و اشک های سوزان و آه های جانسوز میانه
ای ندارد،‌ و اگر با چنین مردی ازدواج می کنید، باید صبر ایوب
داشته باشید.

اگر شما از آن زن هایی هستید که تشنه عشق های شاعرانه و جملات
مسحور کننده هستند، توصیه می کنیم که دور مرد متولد شهریور
را خط بکشید، چون در غیر این صورت وضع آدم گرسنه ای را دارد
که بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذاها همه به بشقاب چسبیده
باشند. سعی در برقرار کردن یک رابطه عشقانه خیلی رویایی با
مرد متولد شهریور چنان قلب شما را جریحه دار خواهد ساخت که
جراحت آن تا پایان عمر هم التیام پیدا نخواهد کرد. زندگی این
مرد به طور دربست بر پایه امور مادی و کارهای عملی قرار دارد
تا جایی که به طور مطلق با عشق های رمانتیک و رویاهای طلایی
بیگانه است. برای وارد کردن او به جرگه عشاق باید کوشش زیادی
بکار برده شود. او نه تنها کسی نیست که گیتارش را بردارد و
پایین پنجره اتاق شما آواز های عاشقانه بخواند، بلکه شما برای
شنیدن یک کلمه عاشقانه از زبان او هم باید صبر ایوب داشته
باشید.

راستش این است که این مرد از دوران طفولیت خود با عشق سروکار
پیدا می کند منتها نه به آن مفهومی که ما انتظار داریم. احساسات
عشقانه و محبت او نسبت به دیگران به صورت فداکاری های صادقانه
و بی پیرایه نسبت به دیگران به صورت فداکاری های صادقانه و
بی پیرایه نسبت به افراد خانواده‌،دوستان و کسانی که از او
ضعیف ترند و یا دارای وضع مادی نامناسب هستند، بروز می کند.
عشق واقعی او، عشق به کار، عشق به مسئولیت و عشق به یاری رساندن
به درماندگان است و این عشق چنان در او شدید است که اگر موقعیتی
برای ابراز آن پیدا نکند، جدا دلگیر می شود، دلگیر از اینکه
چرا این چنین بی مصرف باقی مانده است. عشق هایی که به صورت
احساسات رویایی، جملات شورانگیز، اشک های سوزان و آه های جانسوز
به وی عرضه بشوند به تنها در او کوچکترین تأثیری نمی گذارد،
بلکه در اغلب موارد آنچنان موجب وحشت وی می گردند که اگر دو
تا پا دارد،‌ دو تا هم قرض می کند تا خود را از آنچه که آن
را یک مهلکه می پندارد، نجات دهد، اما اگر شما بتوانید همین
مرد را در شرایط مناسبی قرار بدهید، مشاهده خواهید کرد که
چطور قلب سنگش ذره ذره نرم می شود. هیچ شکی نیست که قلب او
نیز راهی برای ورود عشق دارد، منتها این راه نه تنها یک شاهراه
نیست، بلکه اغلب اوقات راه مخفی و پر پیچ و خمی است که بکار
بردن شیوه های رایج عاشقانه به طور حتم شما را به دروازه ورودی
آن رهنمون نمی کند. همچنان که کمک گرفتن از عشوه گری نیز مفید
نخواهد بود.

مرد متولد شهریور در عشق بیشتر در جست و جوی کیفیت است و به
همین دلیل وقایع عاشقانه زندگی او از نظر کمیت هرگز چشمگیر
نیست و تازه اغلب این موارد محدود نیز به عاقبت غم انگیزی
منتهی می شوند. عکس العمل او به هنگام شکست در عشق به این
صورت است که خود را به شدید ترین وجهی که برایش امکان دارد،‌
در کارش غرق می کند، از اجتماع کناره می گیرد و از آن پس بیشتر
از گذشته احتیاط به خرج می دهد. شما در روابط خود با مرد متولد
شهریور خیلی زود متوجه می شوید که برای جلب نظر او باید دوباره
بیشتر فعالیت کنید و دوباره بیشتر از دانش زنانه خود استفاده
نمایید. زندگی این شخص بر پایه صداقت استوار است، و فقط به
دلایل بسیار قوی و یا به خاطر یک زن فوق العاده ممکن است خط
مشی خود را موقتا تغییر بدهد. مرد متولد شهریور ماه خیلی راحت
تر از مردانی که تحت تأثیر صور فلکی دیگر هستند، می تواند
مجرد زندگی کند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است اگر دید که
با کسی رابطه عاشقانه پیدا نمی کند، خیلی راحت آن را به پای
سرنوشت غیر قابل تغییر خود می نویسد و وضع خود را می پذیرد
و به همین دلیل هم شما بسیاری از متولدین این ماه را می بینید
که تا میانسالی مجرد باقی مانده اند و شکایتی هم ندارند.

 

وسواس در انتخاب زن

با توجه به آنچه گفته شد، برایتان جالب خواهد بود اگر بدنید
که علیرغم بیگانگی ای مرد با امور عشقی، او در فریب دادن زن
ها تبحر خاصی از خود نشان می دهد. با عده ای از زنانی که در
عشق شکست خورده اند، به گفتگو بیشینید تا ببینید که چند نفر
ایشان قربانی فریب های مرد متولد شهریور شده اند.

مرد متولد شهریور مجموعه ای است از کمال هوشمندی و ثبات قدم،
او به علت بی اعتنایی که در مقابل زن ها از خود نشان می دهد
به سرعت نظر آنها را به خود جلب می نماید، اما با ادامه همین
بی اعتنایی خیلی هم زود قلب آنان را می شکند. معمولا مرها
وقتی قلب زنی را می شکنند، یا احساس غرور می کنند و یا احساس
ندامت، در حالی که مرد متولد شهریور به علت داشتن حس شدید
انتقاد و ایرادگیری، خود را با بی تفاوتی کامل تبرئه می کند.
وقتی اندیشه کردیم که برای بدست آوردن قلب این شخص باید صبر
ایوب داشت، عمل درستی را انجام داده ایم.

از سوی دیگر دقت شبیه به وسواس او در انتخاب زن موجب می گردد
که خیلی کمتر از دیگران در زندگی زناشوئی دچار شکست بشود.
البته هیچ قانونی صد در صد کلیت ندارد و شما ممکن است مرد
متولد شهریور را ببینید که در زندگی زناشویی شکست خورده است
اما باور کنید که او استثناء است. شرم و حیا یکی دیگر از خصوصیات
زندگی اوست و جمع شدن این حس با تمایلی که او به کسب در آمدهای
سرشار دارد، گاهی اوقات وقایع جالبی را به وجود می آورد. وقتی
نمایش فیلم های غیر اخلاقی تازه شروع شده بود، یکی از دوستان
متولد شهریور من در تهیه فیلمی سرمایه گذاری کرد و سود زیادی
هم نصیبش شد، اما حالا بعد از گذشت چند سال هر وقت از آن فیلم
صحبت به میان می آید، رنگش قرمز می شود، البته این را هم باید
به خاطر داشته باشید که مرد بالاخره مرد است و اگر به عللی
عاشق نشده و ازدواج نکرده دلیل آن نمی شود که گاهی دست از
پا هم خطا نکند، منتها فرق یک متولد شهریور با دیگران در این
است که او همیشه ظاهر امر را طیب و طاهر نگاه می دارد و به
علت وجود همین ویژگی هم هست که عشق او (البته اگر نسبت به
کسی عشق پیدا کند) همیشه پاک و بی خدشه می باشد. او به هر
نحوی که برایش امکان داشته باشد، مانع از آلوده شدن عشق خود
می گردد و در این مورد اصلا برای وی فرقی نمی کند که دیگران
چه می گویند. او هر گز با یک نگاه عاشق نمی شود. در انتخاب
معشوقه فوق العاده دقیق و خرده گیر است، همچنانکه در غذا خوردن،
مراقبت از خود، حفظ سلامت و انجام وظیفه نیز چنین است. هرگز
سعی نکنید به او نارو بزنید و یا دروغ تگویید زیرا او کسی
نیست که اغماض کند، از آن گذشته او با تمام وجود خود خواهان
رابطه ای متبنی بر صداقت راستی است، او خوب می داند که ادامه
یک چنین راهی چقدر مشکل است، اما با وجود این سعی در منحرف
کردن وی از این راه بدون فایده است. اگر موقعیت زمان و مکان
وی را مجبور کند که دندان  روی جگر بگذارد و از خط مشی
که طبیعت برای او تعیین کرده است منحرف بشود، یقین داشته باشید
که خیلی سریع به راه اول خود باز می گردد حتی اگر برایش به
قیمت از دست دادن یک شغل خوب و یا یک ثروت بی کران تمام بشود.

برانگیختن احساسات او کار دشواری است. او می تواند سال های
سال بدون اینکه قلبش برای کسی بتپد، زندگی کند. قلب سنگ که
در سینه اوست و تازه چه بسا اتفاق می افتد که شما از خود می
پرسید که آیا اصلا همین قلب سنگ هم در سینه او هست یا نه؟
اما بگذارید بگوییم که او هم مثل همه انسان ها قلب دارد و
جنس آن هم از سنگ نیست فقط کافی است قدری صبر داشته باشید
تا از غوره حلوا ساخته شود.

مرد متولد شهریور گاهگاهی نظم زندگی خود را کنار می گذارد
و به قول معروف پر هیاهو می شود ز به این وسیله می خواهد از
قابلیت خود در انجام امور مختلف اطمینان حاصل کند. اگر بر
حسب تصادف موقعی با او بر خورد کردید که یک چنین دوره ای را
می گذراند، مطمئن باشید که این حالت تصنعی و زودگذر است و
او به محض آنکه به مقصود رسید، دوباره شیوه سابق و طبیعی زندگی
خود را در پیش می گیرد.

 

راه طولانی میان عشق و ازدواج

بر طبق یک قانون طبیعی یک انسان حتی مانند سنگدلی یک مرد متولد
شهریور نمی تواند برای همیشه نسبت به عواطف بشری بی تفاوت
باقی بتماند و اولین عکس العمل او در مقابل عشق نیز این است
که تا بنا گوش سرخ می شود. وقتی پرده های دل او به ارتعاش
در آمد، ابتدا با تمام قدرت سعی می کند آن را از دیگران پنهان
بدارد، اما انگیزه او در این کار بی حاصل فقط شرم و حیای ذاتی
و طبیعی اوست. خیلی طبیعی است که موضوع عشق چیزی نیست که یک
نفر بتواند آن را برای همیشه از دیگران مخفی نگاه دارد، اما
در روزهای اول با مهارت تمام خود را نسبت به آن بی تفاوت نشان
می دهد.

اصولا این شخص در نقش بازی کردن مهارت دارد، مثلا اگر از یک
میهامانی خوشش نیاید، چنان ماهرانه خود را به بیماری می زند
که این امر حتی به نزدیکترین اطاافیان او را نیز به اشتباه
می اندازد. به هر حال در مورد عشق، حتی پس از اینکه مطمئن
شدید شما را دوست دارد، و حتی پس از اینکه این جمله را از
دهان او هم شنیدید، انتظار نداشته باشید که نقش یک عاشق بیقرار
و سینه چاک را ایفا کند جه برای یک چنین مردی بین ابراز عشق
و درخواست ازدواج راه طولانی وجود دارد، راهی که در طی آن
می خواهد واقعا اطمینان حاصل کند که شما درست همان زنی هستید
که به دنبال آن می گشته است.

اما از سوی دیگر وقتی تصمیم خود را گرفت، می توانید یقین داشته
باشید که تصمیم او حقیقی و قاطع است. آتش عشق در دل او کم
شعله اما جاودانه است و هرگز اتفاق نمی افتد که به قول معروف
در شعله های جانسوز آن به یکباره خاکستر بشود. به این ترتیب
گرمای مطبوع و دلپذیر این عشق سالیان دراز کانون خانوادگی
شما را گرم نگاه خواهد داشت. یکی دیگر از امتیازات مرد متولد
شهریور در امور عشقی صبر بی پایان اوست. او اگر لازم باشد،‌سال
های سال صبر می کند و باز اگر لازم باشد هزاران کوه و دره
را زیر پا می گذارد تا به وصال آنکسی که او را از هر جهت مناسب
زندگی با خود تشحیص داده است برسد. در چنین مواردی شما از
وی فداکاریهایی می بینید که به راستی تعجت آورند. به این ترتیب
ملاحظه می کنید که اشکال عمده فقط در روشن کردن آتش عشق در
سینه اوست و اگر این کار صورت گرفت، دیگر تقریبا محال است
که کسی بتواند آن را خاموش کند پس از آنکه او را تصاحب کردید،
دیگر هیچ وقت کاری نخواهد کرد که موجب برانگیخته شدن حس حسادت
شما بشود دیری نمی گذرد که به قدرت زیاد او در حل و فصل مسائل
مالی، خانوادگی، اجتماعی و غیره پی می برید. قدرت او در تحمل
ناراحتیهای جسمی و روحی نیز خارق العاده است اما برای این
کار لازم است مطمئن باشد که شما از صمیم قلب پشیمان او هستید
و یا لااقل در جبهه مخالف وی قرار ندارید. اگر به علتی قلب
شما شکست و یا از موضوعی به شدت ناراحت شدید، هیچ کس صمیمانه
تر از او به کمک شما نخواهد شتافت و هیچ کس به اندازه او در
این کار تحمل خرج نخواهد داد. در چنین مواردی او سعی نخواهد
کرد که راه مادیات،‌مثلاخرج کردن بی حساب ویا فرستادن شما
به یک مسافرت خارج درد هایتان را تسکین بدهد. راه او به مراتب
بی سر صداتر اما موثر تر است. او با تمام وجود خویش و از ته
دل با شما همدردی نشان خواهد داد تا جایی که شما احساس خواهید
کرد نیمی از بار غم ها را او به دوش گرفته است.

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

مرد متولد شهریور به کوچک ترین چیزهایی که مورد علاقه همسرش
است توجه نشان می دهد و راجع آنها فکر می کند و از آنجا که
حافظه قوی دارد کمتر احتمال آن می رود که تاریج وقایع مخصوص
را مثل روز تولد شما یا روز عروسیتان را فراموش کند، اما این
را هم بدانید که اهمیت این وقایع  به خصوص برای او هرگز
به اندازه شما نخواهد بود. مردی که در این ماه متولد شده است،
حسود نیست، اما در این مورد نیز مثل عشق اگر آتشی در 
دلش روشن شدخیلی دیر ممکن است خاموش شود. اگر او نسبت به گرم
گرفتن شما با مردان دیگر عکس العمل حسادت آمیز نشان نمی دهد
و همیشه شما را در این کار قدری آزاد می گذارد دلیل آن نمی
شود که فکر کنید هیچ چیز را نمی بیند یا در ک نمی کند. همسر
یک مرد متولد شهریور اگر بخواهد از این حالت او سو استفاده
کند به قول معروف پای خود را از گلیم  بسیار وسیعی که
برایش پهن شده است، بیرون بگذارد، بدون شک یک شب که به منزل
مراجعت کرد، طلاقنامه خود را خواهد دید که پشت در نصب شده
است. مرد متولد شهریور اصولا انسان وفاداری است و از بر هم
خوردن کانون خانوارگی خود به شدت نفرت دارد اما اگر دید که
شما دیگر آن زن سابق، آن زنی که از هر نظر مطابق میل او بودید،‌نیستید،
آن وقت حتی یک لحظه هم برای بریدن تمام رشته های علائق خود
با شما تردید نمی کند و این کار را چنان با خونسردی انجام
می دهد که شما به حق شک می کنید که آیا او هرگز دوستتان داشته
است یا نه؟

در جوال سئوال شما باید گفت که او شما را از صمیم قلب و با
تمام وجود خویش دوست داشته است زیرا در غیر این صورت هرگز
نمی توانستید همسر وی بشوید، اما در زندگی این مرد جر و بحث
و بگو مگو اصلا جایی ندارد، وقتی شما دیگر زن دلخواه او نبودید،
مثل یک دست لباسی که پاره شده باشد، کنار گذاشته می شوید.
هیچ کس را دیده اید که برای دور انداختن لباسی که پاره شده
باشد، داد و فریاد داشتن خاطرات خوش گذشته نمی تواند احساسات
او را چنان برانگیزاند که اشک از چشما هایش جاری بشود زیرا
او با همان قدرتی که می تواند احساسات خود را کنترل کند، می
تواند خاطرات خویش را نیز مهار نماید.

تسلط به نفس یکی از اجزاء اصلی طبیعت و ذات اوست. وقتی تصمیم
گرفت که خود را از زندگی شما خارج کند، بهتر است که از عجز
و لابه،‌ اشک ریختن و معذرت خوستن صرفنظر کنید زیرا تحمیم
او قاطع و غیر قابل تغییر است. برای او که در تمام عمر خویش
در جست و جوی کمال بوده است و حداکثر دقت و وسواس ممکن را
در رسیدن به این آرزوی « خود به خرج داده، داشتن یک گلدان
چینی شکسته که قطعات آن را با چسب به هم چسبانده باشند، کوچکترین
ارزشی ندارد حتی اگر این گلدان در تمام دنیا منحصر به فرد
باشد و میلیون ها نفر آرزوی داشتنش را داشته باشند.

 

جسم و فکر تمیز داشته باشید

اگر همسر شما متولد شهریور است، بهتر است فکر انجام کارها
را از سر بیرون کنید. او از بی توجهی شما به خودش، حفاظت،
افکار بی سر وته، کثافت، درهم برهمی خانه، پست فطرتی واقعا
متنفر است. اگر هنوز زن وی نشده اید و می خواهید راه مخفی
دل او را پیدا کنید، سعی کنید همیشه خوش لباس باشید و در زیر
موهایی که آرایشگاهی که تازه آنها را درست کرده، افکاری روشن
و جالب داشته باشید. صحبت از مو و آرایشگاه شد، در این مورد
اصلا سعی نکنید از فلان هنر پیشه سینما پیروی کنید. آرایش
موی شما باید زیبا و ساده بوده موجب تعجب بیننده نگردد. این
جمله اخیر را حتما به خاطر بسپارید. مرد متولد شهریور پیوسته
در جست و جوی زنی است که چه از نظر جسمی و چه از نظر فکری
تمیز باشد، خوب بپوشد و از پیروان مدهای عجیب و غریب نباشد.

البته منظور ما این نیست که مثل مادر بزرگ و یا حتی مادر خود
لباس بپوشید اما مطمئن باشید که اگر طوری لباس پوشیدید که
موجب تعجب آدم های بین سی تا چهل ساله بگردد،‌ یک قدم خیلی
بلند خود را از او دور کرده اید. برای او غیر قابل تصور است
که یک زن روشنفکر و فهمیده لباس های خیلی فانتزی به تن کند.
رفتار دوستانه و محبت های گاهگاهی او را حمل بر چیزی نکنید،
او ممکن است در یک گردش جمعی اگر شما احساس سرم کردید، اولین
کسی باشد که کت خود را در بیاورد و روی شانه شما بیندازد و
یا اولین داوطلب برای رساندن شما به منزل باشد، اما اگر شما
صد در صد آن دختر دلخواه او نباشید،‌ هرگز آن جمله هیجان انگیز
« عزیزم با من ازدواج می کنید؟ » را نخواهید شنید. از نظر
پدر بودن هم او کسی نیست که بچه دار شدن یکی از بزرگترین آرزوهای
زندگی وی باشد. احتمالا خود خواهی بخصوصی که در نهاد او وجود
دارد، با مسئت ها و احساساتی که یک مرد باید در مقابل کودکان
خود داشته باشد، سازگار نیست و به همین دلیل خانواده یک چنین
مردی معمولا کوچک است و تعداد بچه ها از یکی دو تا تجاوز نمی
کنند، اما وقتی بچه هایی به دنیا آمدند، مرد متولدشهریور دقیقا
از آن ها مراقبت به عمل می آورد، حتی یک لحظه هم مسئولیت های
پدرانه خود را فراموش نمی کند. او ساعت ها وقت خود را صرف
یاد دادن معلومات خویش به بچه ها می کند و در این مورد مخصوصا
سعی دارد که آنان را افرادی متکی به خود و با عزت نفس تربیت
کند.

مرد متولد شهریور در منزل با روی باز به شما کمک  می
کند تا کارهای خانه را زودتر و راحت تر انجام بدهد. سرگرمی
های مورد علاقه او موسیقی و مطالعه است و می خواهد که بچه
هایش نیز در امور هنری صاحب نظر باشند و نسبت به اخلاقیات
پایبندی فراوان از خود نشان بدهند. رفتن به دانشگاه را برای
کودکان خود صد در صد می داند. پیش گرفتی یک چنین روشی بالطبع
موجب می شود که کودکان یک پدر متولد در شهریور با عشق به کتاب
و علاقه به فراگیری بزرگ بشوند. شما کمتر ممکن است بچه های
این مرد را لوس ببینند زیرا انضباط یکی از اصولی است که او
آن را به شدت به موقع اجرا می گذارد. تمام این کارها بسیار
خوب و منطقی هستند، اما بدون شک بچه های این مرد از نظر محبتی
که به آها ابراز می شود، کمبودهایی خواهند داشت چون او در
ابراز عشق و محبت پدرانه نیز جانب احتیاط را نگاه می دارد.
پیروی از این روش موجب می شود که بی جهت دیواری بین او و بچه
هایش که صمیمانه و از ته دل آنان را دوست دارد به وجود بیاید.
اگر چه این دیوار بعدها که بچه ها بزرگتر شدند، تبدیل به یک
دیوار بلورین می گردد که از پشت آن تمام حقایق قابل دیدن می
گردند، اما به هر حال به عنوان یک دیوار غیر عابل عبور بر
سر جای خود باقی می ماند. از آن گذشته مرد متولد شهریور نسبت
به بچه های خود نیز حساس است و توقع زیادی از آنان دارد.

مرد متولد شهریور از شما توقع خواهد داشت که مراقب سلامت او
باشید و متقابلا ً اگر شما هم بیمار شدید، صمیمانه به پرستاری
تان می پردازد و طی آن مدت حتی ناز شما را هم خواهد کشید.
اما مراقب باشید که امر به شما مشتبه نشود. اگر در زندگی روزمره
به او پشت کنید، حتی دست خود را برای برگرداندن شما به خانه
روی شانه تان نخواهد گذاشت. اگر مشاهده کردید که از چیزی ناراحت
و دلواپس است، فورا قدم پیش نگذارید و سعی نکنید که او را
از این حالت در بیاورید. برای او دلواپسی های کوچک نوعی تمرین
مغزی و نمک زندگی است اما طبیعی است که اگر دیدید این ناراحتی
و دلواپسی شدید است، باید هر چه زودتر دست به کار بشوید، و
بهترین راه برای نجات او پیشنهاد انجام کارهای است که به آن
ها علاقه دارد.

 معطوف
کردن فکر مرد متولد شهریور به یک موضوع کار سختی نیست در حالی
که نگاه داشتن او در یک چنین وضعی مشکل است. حالا، با در نظر
گرفتن مطالبی که درباره خصوصیات اخلاقی یک مرد متولد شهریور
گفته شد، اگر باز عشق او هستید و می خواهید با وی ازدواج کنید،
می توانید به یک آینده رضایت بخش امیدوار باشید. شما صاحب
شوهری خواهید شد که هوشیاری و اطلاعات وسیع او از زندگی به
شما امکان می دهد تا مسائل و مشکلات زندگی را سریعا و به بهترین
وجه ممکن حل و فصل نمایید. او از شما توقع نخواهد داشت که
تمام عمر نقش یک دختر شوخ و شنگ هیجده ساله را ایفا کنید.

اگر از خطاهای کوچک او چشم پوشی کنید، مردی خوش مشرب و باسلیقه
در کنار خود خواهید داشت، اما یادتان باشد که همین خوش سلیقگی
او موجب می شود که گاهی دستش را لای درز مبل ها فرو ببرد تا
ببیند که آیا خوب گردگیری شده اند یا نه؟ سعی کنید در مورد
انتقاد، با او مقابله به مثل نکنید زیرا این مرد معتقد است
که انتقاد منحصرا حق او است به انتقادهای او گوش بدهید و حتی
به آنها بخندید. (البته نه خنده تمسخر آمیز) و به این حقیقت
گردن بگذارید که بیرون کشیدن مو از ماست جزئی از طبیعت ذاتی
او می باشد. وقتی زبان به انتقاد گشود، کافی است که قدری حوصله
به خرج بدهید تا آب ها از آسیاب بریزد و آن وقت خواهید دید
که او همان مرد وفادار و دوست داشتنی سابق است. البته او فرشته
نیست و دو تا بال روی شانه های خود ندارد، اما در مجموع شوهری
است که خیلی از زنها آرزوی داشتنش را دارند.

بازگشت

 

طالع بینی ازدواج ماه ها با […]تاریخ : ۱۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 27771موضوع :

فال عشق واقعی وازدواجتاریخ : ۰۳ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 21663موضوع :

کانال مشاوره خانوادهتاریخ : ۰۲ / ۰۶ / ۱۳۹۷بازدید : 2678موضوع :

علائم عاشق شدن پسرانتاریخ : ۱۳ / ۰۵ / ۱۳۹۷بازدید : 6165موضوع : جذب عشق

چرا قانون جذب باعث می شود […]تاریخ : ۳۱ / ۰۴ / ۱۳۹۵بازدید : 2999موضوع : روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

 باید ها و نباید ها برای […]تاریخ : ۱۷ / ۰۱ / ۱۳۹۵بازدید : 10722موضوع :

نوین اطلس دات کام در این مطلب بر اساس طالع بینی مردان شهریوری به شما نشان می دهد آن ها از چه زنانی خوششان می آید و چه زنانی را برای ازدواج دوست دارند. مردان شهریوری زنانی را دوست دارند که از خط قرمزهایشان رد نشوند زیرا به این خط قرمزها اهمیت زیادی می دهند. در این مطلب ما خط قرمزهای یک مرد شهریوری را که باید از آن اجتناب کنیم به شما معرفی خواهیم کرد.

اگر می خواهید با یک مرد شهریوری ازدواج کنید در این مطلب طالع بینی ازدواج شما نیز گردآوری شده است. همچنین به شما نشان می دهیم چگونه دل او را برای ازدواج به دست آورید و پس از ازدواج عشق او به شما چگونه خواهد بود.

مردان شهریوری از چه زنانی خوششان می آید

بر اساس فال عشق واقعی طرف مقابل مردان شهریوری در انتخاب زن مورد علاقه ی شان وسواس زیادی به خرج می دهند. مردان شهریور از زنانی خوششان می آید که با حجب و حیا باشند و درواقع می توان گفت این مسئله یکی از مهم ترین و اصلی ترین اولویت های آن ها در انتخاب زن مورد علاقه شان است.

مردان شهریور زنان خانواده دار را دوست دارند. کمتر مرد شهریوری را پیدا می کنید که بخواهد همسرش بیرون از خانه کار کند. آن ها از زنانی خوششان می آید که به امور خانه داری و بچه ها رسیدگی کنند و همه ی وقت خود را برای خانواده شان بگذارند.

صداقت و وفاداری نیز از معیارهای مردان شهریور برای انتخاب همسر است. مردان شهریوری زنانی را دوست دارند که روراستی و  وفاداری خود را به آن ها ثابت کنند و هیچ وقت چیزی را از او پنهان نکنند. از آنجا که بنیان خانواده برای یک مرد شهریور اهمیت زیادی دارد او زنی را به همسر انتخاب می کند که به وفاداری اش اطمینان کامل داشته باشد.

مردان شهریور اصولا مردانی بسیار بالغ هستند و تصمیمات منطقی می گیرند پس از زنانی خوششان می آید که پخته باشند و مانند آن ها در تصمیمات مهم زندگی خیلی عقلانی و منطقی عمل کنند.

در مورد مرد متولد شهریور از کارهای زیر اجتناب کنید

اگر می خواهید زن مورد علاقه ی یک مرد شهریوری بوده و همچنین زنی باشید که او دوست دارد باید در مقابل او از انجام کارهای به خصوصی خود داری کنید. این کارها خط قرمزهای یک مرد شهریوری هستند و اگر می خواهید او عاشق شما شود باید در موردش از این موارد اجتناب کرد:

۱-وقتی به نظر ساکت و متفکر می رسد با صحبت کردن مزاحمش نشوید.۲-از اغتشاش و شلوغی بپرهیزید زیرا او برای صلح و هماهنگی ارزش زیادی قایل است.۳-در مورد موضوعات بی اهمیت به او غرغر نکنید و در مورد مسایلی که کاری درباره شان نمی توان کرد غمگین و بهانه جو نباشید.او در مورد اتلاف انرژی بسیار تحریک پذیر می باشد.۴-قبل از اینکه از تصمیماتش سئوال کنید صبر کنید تا آرامشش را بدست بیاورد. از افراط در همه چیز خودداری کنید.منظور این است که همانطور که باید در مورد خارجی عواطف میانه رو باشید,در مورد عواطف درونی هم معتدل باشید.او یک  میانه روی منطقی را دوست دارد.۵-در مورد عادات شخصی یا طرز رفتارش مخالفت نکنید,زیرا او چه بوسیله کلام و چه به طرق دیگر نارضایتی خود را نشان می دهد.

چگونه دل مرد متولد شهریور را به دست آوریم

مرد های شهریور دوست دارند مورد توجه و احترام قرار بگیرند. عشق و احترام برای مرد های متولد شهریور تقریبا هم معنی هستند. با انجام کارهای زیر می توانید این احترام را به او بدهید و دل او را به دست آورد:

۱. اجازه دهید متوجه شود چقدر وجودش برای شما اهمیت دارد.

۲. حتی اگر با شما مخالفت می کند، باز هم به صحبت های او گوش دهید.

۳. از او تقاضای کمک کنید.

۴. به او بگویید که او را دوست دارید و به وجودش افتخار می کنید.

۵. بگذارید برای خود سرگرمی داشته باشد.

۶. به او اعتماد داشته باشید.

۷. وقتی با هم بیرون می روید، درباره مشکلات صحبت نکنید.

۸. بر روی اعمال خوب او متمرکز شوید.

۹. به علایق او احترام بگذارید.

یکی از مواردی که باید برای به دست آوردن دل مردان شهریور بدانید سکوت کردن آن ها است. سکوت مرد شهریوری می تواند نشانه های ناراحتی و اندوه او باشد و مردان شهریوری در این شرایط اصلا با کسی صحبت نمی کنند. اگر بتوانید به او نشان دهید شنونده ی قابل اعتمادی هستید و می تواند مشکلش را به شما بگوید، درواقع به نوعی این سکوت مرد شهریوری را بشکنید، می توانید مطمئن شوید دل او را به دست آورده اید

عشق مرد شهریور چگونه است

وقتی دل یک مرد متولد شهریور را به دست آوردید و او را عاشق خود کردید بهتر است بدانید آتش عشق مرد شهریوری بسیار کم‌شعله اما جاودانه و با حرارت است . مجموعه‌ای است از کمال و هوش و ثبات قدم . بر انگیختن احساساتش کار دشواری است . او می‌تواند سال‌های سال بدون اینکه قلبش برای کسی بتپد زندگی کند . به کوچکترین چیزهائی که مورد علاقه همسرش است فکر می‌کند و به آنها اهمیت میدهد .

یکی دیگر از امتیازات مرد متولد شهریور در امور عشقی صبر بی پایان اوست. او اگر لازم باشد،‌سال های سال صبر می کند و باز اگر لازم باشد هزاران کوه و دره را زیر پا می گذارد تا به وصال آنکسی که او را از هر جهت مناسب زندگی با خود تشحیص داده است برسد . در چنین مواردی شما از وی فداکاریهایی می بینید که به راستی تعجت آورند. به این ترتیب ملاحظه می کنید که اشکال عمده فقط در روشن کردن آتش عشق در سینه اوست و اگر این کار صورت گرفت، دیگر تقریبا محال است که کسی بتواند آن را خاموش کند پس از آنکه او را تصاحب کردید، دیگر هیچ وقت کاری نخواهد کرد که موجب برانگیخته شدن حس حسادت شما بشود دیری نمی گذرد که به قدرت زیاد او در حل و فصل مسائل مالی، خانوادگی، اجتماعی و غیره پی می برید.

ازدواج مرد متولد شهریور 

اکنون بهتر است ببینیم مرد متولد شهریوری که عاشق شماست چه طالع بینی ازدواجی دارد و ازدواج او با زن های متولد ماه های دیگر چگونه خواهد بود. نوین اطلس دات کام به شما پیشنهاد می کند تنها با این طالع بینی ها کفایت نکنید و جوانب دیگری را نیز بسنجید:

شهریور با فروردین : (بد ) یکی پاک سرشت انسان دوست دیگری جسور و جاه طلبشهریور با اردیبهشت : ( خوب ) صفات مشترک خوب نظیر جوانمردی و نجابتشهریور با خرداد : (متوسط ) یکی عاطفی و عاشق پیشهدیگری با نظم و برنامه مشخصشهریور با تیر : ( بسیار خوب ) در امور مالی هماهنگ و با صفات مشترک فراوانشهریور با مرداد : ( متوسط ) نسبتا لجباز و خودرای شاید با مشکل مواجه شوندشهریور با شهریور : ( بسیار خوب ) هر دو صمیمی و صادق و با محبت می باشندشهریور با مهر : ( خوب ) مشورت پذیر با منطق و در برطرف کردن مشکلات تواناشهریور با آبان : ( متوسط ) جسور و بی پروا . سرشار از انرژی و بلند پروازشهریور با آذر : ( بد ) تنوع طلب خواهان استدلال در ایجاد نظم و انضباط دچار مشکل هستندشهریور با دی : ( خوب ) یک ازدواج خوب همراه با زندگی سرشار از محبتشهریور با بهمن : ( متوسط ) چنین پیوندی با سعی و کوشش می تواند خوب باشدشهریور با اسفند (خوب ) بسیار با صبر و حوصله هستند که باعث تفاهم در زندگی می شود

مطالب مرتبط:

چگونه دل مرد متولد شهریور را به دست آوریم

فال عشق واقعی طرف مقابل

جذب پسر از راه غیر مستقیم

چگونه پسری را دیوانه خود کنیم

خصوصیات متولدین شهریور

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

عاشق کردن مرد شهریور

novinatlas 1688 نوشته در نوین اطلس دارد . مشاهده تمام نوشته های novinatlas

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

var _paq = window._paq || []; /* tracker methods like “setCustomDimension” should be called before “trackPageView” */ _paq.push([‘trackPageView’]); _paq.push([‘enableLinkTracking’]); (function() { var u=”//novinbinesh.com/analytics/”; _paq.push([‘setTrackerUrl’, u+’matomo.php’]); _paq.push([‘setSiteId’, ‘3’]); var d=document, g=d.createElement(‘script’), s=d.getElementsByTagName(‘script’)[0]; g.type=’text/javascript’; g.async=true; g.defer=true; g.src=u+’matomo.js’; s.parentNode.insertBefore(g,s); })();

برای دسترسی بهتر, راحت تر و سریع تر به سایت ما می توانید وب سایت ما را بوکمارک کنید .

برای مطالعه بهترین منابع روانشناسی عشق و بهبود رابطه ما به شما وبسایت نوین بینش را معرفی می کنیم.

طالع بینی هندی مرد متولد شهریور

مرد متولد شهریور انسانی عملگرا و مادی است و به زندگی با دید رمانتیک و شاعرانه نگاه نمی کند. متولدین این ماه اصولا دارای توانایی زیادی در زمینه کارهای اجرایی هستند و همیشه می شود بر روی کارایی و لیاقت آنها حساب کرد. او انسانی کمال گراست و جذب کسانی می شود که با عزم و اراده ، موقر، جذاب و با ملاحظه باشند.

مرد متولد شهریور همان گونه که در مورد بهداشت و نظافت، غذا خوردن، و کار و حرفه خویش دقیق و ایرادگیر است در خصوص انتخاب همسر نیز اصلا تعجیل نمی کند و به دنبال یک رابطه عاطفی صادقانه و حقیقی است. و تا موقعی که به مطلوب خود نرسد تصمیم به ازدواج نمی گیرد. اما موقعی که به فرد مورد نظر خود رسید در تصمیم خود پیگیر و ثابت قدم است و با وفاداری کامل شعله گرم و یکنواخت عشق خود را نثار او می کند.

و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم كرد. این مرد ، كسی است كه گاهی شانس خود را در قمار امتحان می كند. او رک گو است و آنقدر سرد و بی احساس است كه گاهی با خود فكر می كنید چه اشتباهی كرده اید كه او اینطور رفتار می كند. اما قبل از آنكه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید، باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند. متولدین مرد این برج چه جذاب باشند ، چه نباشند، معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر كوهستان، بدون جوش و لك دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند كه مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ، سبزه بودن، و خوش تیپی است.

به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است، حتی وقتی كه اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می كند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینك آفتابی موقری می كند و با كراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

برخی از مردان متولد برج شهریور كمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است كه خود را از نظر عاطفی متعهد كند چون می ترسد كنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می كند. سیارهء او – مریخ – سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس كند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می كنند، احساس امنیت بیشتری دارند.

مرد شهریور مردی كوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و كار می كند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عكس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.

او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد، كه فكر می كنید می خواهد شما را اذیت كند.

از آنجا كه ابراز احساسات برای او آسان نیست، پدر خوبی نخواهد بود، هر چند كه خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است كه خودمانی رفتار كند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تكالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می كند.

پدر شهریوری گاهی فراموش می كند كه او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد كه تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی كه این نكته را بفهمد و به درستی رفتار كند، مردی خشنود و با احساس خواهد بود.

طالع بینی هندی سایر ماهها

به نیت شما فال شمع گرفتیم. جواب فال شما:

» دیدار و روبوسی با یک یا چند نفر از بستگان یا دوستان نزدیک خواهید داشت. 

 

 

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور

طالع بینی مرد متولد شهریور

و حالا مرد عجیب و غریبی را معرفی خواهم كرد. این مرد ، كسی است كه گاهی شانس خود را در قمار امتحان می كند. او رک گو است و آنقدر سرد و بی احساس است كه گاهی با خود فكر می كنید چه اشتباهی كرده اید كه به او اینطور رفتار می كند. اما قبل از آنكه نامه اعتراض آمیزی برای ما بفرستید، باید بگویم همهء مردان برج شهریور اینگونه نیستند. متولدین مرد این برج چه جذاب باشند ، چه نباشند، معمولاً دوست داشتنی به نظر میرسند. بیشتر آنها پوستی به لطافت ابریشم و به صافی نهر كوهستان، بدون جوش و لك دارند. آنها چشمانی قشنگ و معمولاً قهوه ای رنگ دارند كه مثل ستاره ها می درخشند. مرد متولد برج شهریور بلند قد و لاغر اندام است. او نمونهء بلندی ، سبزه بودن، و خوش تیپی است.

به لباسهایش اهمیت زیادی می دهد و اغلب سنتی است، حتی وقتی كه اهل مد می شود و به همین علت احساس ناراحتی می كند. او پولش را صرف خرید لباسهای ساده و سنگین و عینك آفتابی موقری می كند و با كراواتی فوق العاده به لباسها جلوه می دهد.

برخی از مردان متولد برج شهریور كمی سرد و بعضی دیگر مشخصاً سرد و بی روحی هستند. برای مرد متولد این برج سخت است كه خود را از نظر عاطفی متعهد كند چون می ترسد كنترل اوضاع از دستش خارج شود. او احساسات خود را به طریقی معتدل و دقیق بیان می كند. سیارهء او – مریخ – سبب می شود بیش از قلب از طریق ذهن احساس كند. بسیاری از انها وقتی روش منطقی را انتخاب می كنند. احساس امنیت بیشتری دارند.

مرد شهریور مردی كوشاست و برای رسیدن به آنچه می خواهد سخت تلاش و كار می كند ولی الزاماً تلاش او همیشه به سمت پیشرفت و صعود نیست. چون بر عكس متولدین برجهای دیگر جاه طلبی های حیرت انگیز به او القا شده است.

او مثل متولدین برجهای قابل تغییر، به دگرگونی و تحول در زندگی نیازمند است. گاهی نظرش را چنان تغییر می دهد، كه فكر می كنید می خواهد شما را اذیت كند.

از آنجا كه ابراز احساسات برای او آسان نیست، پدر خوبی نخواهد بود، هر چند كه خودش می خواهد باشد. اما برای او سخت است كه خودمانی رفتار كند. او پدری بسیار منضبط است و وقتی بچه ها تكالیف مدرسه را انجام ندهند الم شنگه به پا می كند.

پدر شهریوری گاهی فراموش می كند كه او مدیر مدرسه نیست یا حتی اگر باشد، خانه مدرسه نیست او باید بفهمد كه تعلیم و تربیت همه چیز نیست و عاطفه و محبت مهمتر است. در هر مرحله ای از زندگی كه این نكته را بفهمد و به درستی رفتار كند، مردی خشنود و با احساس خواهد بود.

طالع بینی هندی سایر ماهها

انواع فال و طالع بینی

گیفت کارت ارزان/تحویل آنی وپشتیبانی

بهترین قیمت بلیط پروازهای روزانه

بهترین قیمت جدیدترین گوشی های بازار

انواع نگهدارنده موبایل فقط 19هزار تومان!

مشاوره قبل از ازدواج خوب در تهران

گيفت كارت اپل آيتونز آمریکا،آلمان و..

انواع کالا روبا7روزضمانت بازگشت سفارش بده

تور کیش را گران نخرید!!

آسانترین وسریع ترین دسترسی به انواع خدمات

کاشت دندان بدون جراحی و خونریزی

دنبال چه خدماتی تو کدوم محدوده هستی؟

ماکت های دکوری واسباب بازی قیمت مناسب

برترین بازی های ایکس باکس و پلی استیشن

خرید گیفت کارت اپل

خرید جدیدترین لپ تاپ های موجود در بازار با بهترین قیمت

مشخصات، قیمت و خرید انواع محصولات دیجیتال

انواع لباس زیر زنانه تا %75 تخفیف

تنوع بیش از 1000 مدل لوستر برای خرید

کفش اسپرت و صندل تابستانه زنانه

بهترین برندهای کامپیوتر و تجهیزات جانبی

Makan Inc.‎| All Rights Reserved – © 2013 – 2020

Horoscope

مرد متولد شهريور

آتش عشق مرد متولد شهريور ماه بسيار كم شعله، اما جاودانه و با حرارت است.
او با عشق هاي رويايي و اشك هاي سوزان و آه هاي جانسوز ميانه اي ندارد،‌ و اگر با
چنين مردي ازدواج مي كنيد، بايد صبر ايوب داشته باشيد.
اگر شما از آن زن هايي هستيد كه تشنه عشق هاي شاعرانه و جملات مسحور كننده هستند،
توصيه مي كنيم كه دور مرد متولد شهريور را خط بكشيد، چون در غير اين صورت وضع آدم
گرسنه اي را دارد كه بر سر خوان نعمت نشسته باشد اما غذاها همه به بشقاب چسبيده
باشند. سعي در برقرار كردن يك رابطه عشقانه خيلي رويايي با مرد متولد شهريور چنان
قلب شما را جريحه دار خواهد ساخت كه جراحت آن تا پايان عمر هم التيام پيدا نخواهد
كرد. زندگي اين مرد به طور دربست بر پايه امور مادي و كارهاي عملي قرار دارد تا
جايي كه به طور مطلق با عشق هاي رمانتيك و روياهاي طلايي بيگانه است. براي وارد
كردن او به جرگه عشاق بايد كوشش زيادي بكار برده شود. او نه تنها كسي نيست كه
گيتارش را بردارد و پايين پنجره اتاق شما آواز هاي عاشقانه بخواند، بلكه شما براي
شنيدن يك كلمه عاشقانه از زبان او هم بايد صبر ايوب داشته باشيد.
راستش اين است كه اين مرد از دوران طفوليت خود با عشق سروكار پيدا مي كند منتها نه
به آن مفهومي كه ما انتظار داريم. احساسات عشقانه و محبت او نسبت به ديگران به صورت
فداكاري هاي صادقانه و بي پيرايه نسبت به ديگران به صورت فداكاري هاي صادقانه و بي
پيرايه نسبت به افراد خانواده‌،دوستان و كساني كه از او ضعيف ترند و يا داراي وضع
مادي نامناسب هستند، بروز مي كند. عشق واقعي او ، عشق به كار، عشق به مسئوليت و عشق
به ياري رساندن به درماندگان است و اين عشق چنان در او شديد است كه اگر موقعيتي
براي ابراز آن پيدا نكند، جدا دلگير مي شود، دلگير از اينكه چرا اين چنين بي مصرف
باقي مانده است. عشق هايي كه به صورت احساسات رويايي، جملات شورانگيز، اشك هاي
سوزان و آه هاي جانسوز به وي عرضه بشوند به تنها در او كوچكترين تأثيري نمي گذارد،
بلكه در اغلب موارد آنچنان موجب وحشت وي مي گردند كه اگر دو تا پا دارد،‌ دو تا هم
قرض مي كند تا خود را از آنچه كه آن را يك مهلكه مي پندارد، نجات دهد، اما اگر شما
بتوانيد همين مرد را در شرايط مناسبي قرار بدهيد، مشاهده خواهيد كرد كه چطور قلب
سنگش ذره ذره نرم مي شود. هيچ شكي نيست كه قلب او نيز راهي براي ورود عشق دارد،
منتها اين راه نه تنها يك شاهراه نيست، بلكه اغلب اوقات راه مخفي و پر پيچ و خمي
است كه بكار بردن شيوه هاي رايج عاشقانه به طور حتم شما را به دروازه ورودي آن
رهنمون نمي كند. همچنان كه كمك گرفتن از سكس و عشوه گري نيز مفيد نخواهد بود.
مرد متولد شهريور در عشق بيشتر در جست و جوي كيفيت است و به همين دليل وقايع
عاشقانه زندگي او از نظر كميت هرگز چشمگير نيست و تازه اغلب اين موارد محدود نيز به
عاقبت غم انگيزي منتهي مي شوند. عكس العمل او به هنگام شكست در عشق به اين صورت است
كه خود را به شديد ترين وجهي كه برايش امكان دارد،‌ در كارش غرق مي كند، از اجتماع
كناره مي گيرد و از آن پس بيشتر از گذشته احتياط به خرج مي دهد. شما در روابط خود
با مرد متولد شهريور خيلي زود متوجه مي شويد كه براي جلب نظر او بايد دوباره بيشتر
فعاليت كنيد و دوباره بيشتر از دانش زنانه خود استفاده نماييد. زندگي اين شخص بر
پايه صداقت استوار است، و فقط به دلايل بسيار قوي و يا به خاطر يك زن فوق العاده
ممكن است خط مشي خود را موقتا تغيير بدهد. مرد متولد شهريور ماه خيلي راحت تر از
مرداني كه تحت تأثير صور فلكي ديگر هستند، مي تواند مجرد زندگي كند و چون ذاتا به
سرنوشت معتقد است اگر ديد كه با كسي رابطه عاشقانه پيدا نمي كند، خيلي راحت آن را
به پاي سرنوشت غير قابل تغيير خود مي نويسد و وضع خود را مي پذيرد و به همين دليل
هم شما بسياري از متولدين اين ماه را مي بينيد كه تا ميانسالي مجرد باقي مانده ان و
شكايتي هم ندارند.
وسواس در انتخاب زن
با توجه به آنچه گفته شد، برايتان جالب خواهد بود اگر بدنيد كه عليرغم بيگانگي اي
مرد با امور عشقي، او در فريب دادن زن ها تبحر خاصي از خود نشان مي دهد. با عده اي
از زناني كه در عشق شكست خورده اند، به گفتگو بيشينيد تا ببينيد كه چند نفر ايشان
قرباني فريب هاي مرد متولد شهريور شده اند.
مرد متولد شهريور مجموعه اي است از كمال هوشمندي و ثبات قدم، او به علت بي اعتنايي
كه در مقابل زن ها از خود نشان مي دهد به سرعت نظر آنها را به خود جلب مي نمايد،
اما با ادامه همين بي اعتنايي خيلي هم زود قلب آنان را مي شكند. معمولا مرها وقتي
قلب زني را مي شكنند، يا احساس غرور مي كنند و يا احساس ندامت، در حالي كه مرد
متولد شهريور به علت داشتن حس شديد انتقاد و ايرادگيري، خود را با بي تفاوتي كامل
تبرئه مي كند. وقتي انديشه كرديم كه براي بدست آوردن قلب اين شخص بايد صبر ايوب
داشت، عمل درستي را انجام داده ايم.
از سوي ديگر دقت شبيه به وسواس او در انتخاب زن موجب مي گردد كه خيلي كمتر از
ديگران در زندگي زناشوئي دچار شكست بشود. البته هيچ قانوني صد در صد كليت ندارد و
شما ممكن است مرد متولد شهريور را ببينيد كه در زندگي زناشويي شكست خورده است اما
باور كنيد كه او استثناء است. شرم و حيا يكي ديگر از خصوصيات زندگي اوست و جمع شدن
اين حس با تمايلي كه او به كسب در آمدهاي سرشار دارد، گاهي اوقات وقايع جالبي را به
وجود مي آورد. وقتي نمايش فيلم هاي سكسي تازه شروع شده بود، يكي از دوستان متولد
شهريور من در تهيه فيلمي سرمايه گذاري كرد و سود زيادي هم نصيبش شد، اما حالا بعد
از گذشت چند سال هر وقت از آن فيلم صحبت به ميان مي آيد، ريگش قرمز مي شود، البته
اين را هم بايد به خاطر داشته باشيد كه مرد بالاخره مرد است و اگر به عللي عشق نشده
و ازدواج نكرده دليل آن نمي شود كه گاهي دست از پا هم خطا نكند، منتها فرق يك متولد
شهريور با ديگران در اين است كه او هميشه ظاهر امر را طيب و طاهر نگاه مي دارد و به
علت وجود همين ويژگي هم هست كه عشق او ( البته اگر نسبت به كسي عشق پيدا كند )
هميشه پاك و بي خدشه مي باشد. او به هر نحوي كه برايش امكان داشته باشد، مانع از
آلوده شدن عشق خود مي گردد و در اين مورد اصلا براي وي فرقي نمي كند كه ديگران چه
مي گويند. او هر گز با يك نگاه عاشق نمي شود. در انتخاب معشوقه فوق العاده دقيق و
خرده گير است، همچنانكه در غذا خوردن، مراقبت از خود، حفظ سلامت و انجام وظيفه نيز
چنين است. هرگز سعي نكنيد به او نارو بزنيد و يا دروغ تگوييد زيرا او كسي نيست كه
اغماض كند، از آن گذشته او با تمام وجود خود خواهان رابطه اي متبني بر صداقت راستي
است، او خوب مي داند كه ادامه يك چنين راهي چقدر مشكل است، اما با وجود اين سعي در
منحرف كردن وي از اين راه بدون فايده است. اگر موقعيت زمان و مكان وي را مجبور كند
كه دندان روي جگر بگذارد و از خط مشي كه طبيعت براي او تعيين كرده است منحرف بشود،
يقين داشته باشيد كه خيلي سريع به راه اول خود باز مي گردد حتي اگر برايش به قيمت
از دست دادن يك شغل خوب و يا يك ثروت بي كران تمام بشود.
برانگيختن احساسات او كار دشواري است. او مي تواند سال هاي سال بدون اينكه قلبش
براي كسي بتپد، زندگي كند. قلب سنگ كه در سينه اوست و تازه چه بسا اتفاق مي افتد كه
شما از خود مي پرسيد كه آيا اصلا همين قلب سنگ هم در سينه او هست يا نه؟ اما
بگذاريد بگوييم كه او هم مثل همه انسان ها قلب دارد و جنس آن هم از سنگ نيست فقط
كافي است قدري صبر داشته باشيد تا از غوره حلوا ساخته شود.
مرد متولد شهريور گاهگاهي نظم زندگي خود را كنار مي گذارد و به قول معروف پر هياهو
مي شود ز به اين وسيله مي خواهد از قابليت خود در انجام امور مختلف اطمينان حاصل
كند. اگر بر حسب تصادف موقعي با او بر خورد كرديد كه يك چنين دوره اي را مي گذراند،
مطمئن باشيد كه اين حالت تصنعي و زودگذر است و او به محض آنكه به مقصود رسيد،
دوباره شيوه سابق و طبيعي زندگي خود را در پيش مي گيرد.
راه طولاني ميان عشق و ازدواج
بر طبق يك قانون طبيعي يك انسان حتي مانند سنگدلي يك مرد متولد شهريور نمي تواند
براي هميشه نسبت به عواطف بشري بي تفاوت باقي بتماند و اولين عكس العمل او در مقابل
عشق نيز اين است كه تا بنا گوش سرخ مي شود. وقتي پرده هاي دل او به ارتعاش در آمد،
ابتدا با تمام قدرت سعي مي كند آن را از ديگران پنهان بدارد، اما انگيزه او در اين
كار بي حاصل فقط شرم و حياي ذاتي و طبيعي اوست. خيلي طبيعي است كه موضوع عشق چيزي
نيست كه يك نفر بتواند آن را براي هميشه از ديگران مخفي نگاه دارد، اما در روزهاي
اول با مهارت تمام خود را نسبت به آن بي تفاوت نشان مي دهد.
اصولا اين شخص در نقش بازي كردن مهارت دارد، مثلا اگر از يك ميهاماني خوشش نيايد،
چنان ماهرانه خود را به بيماري مي زند كه اين امر حتي به نزديكترين اطاافيان او را
نيز به اشتباه مي اندازد. به هر حال در مورد عشق، حتي پس از اينكه مطمئن شديد شما
را دوست دارد، و حتي پس از اينكه اين جمله را از دهان او هم شنيديد، انتظار نداشته
باشيد كه نقش يك عاشق بيقرار و سينه چاك را ايفا كند جه براي يك چنين مردي بين
ابراز عشق و درخواست ازدواج راه طولاني وجود دارد، راهي كه در طي آن مي خواهد واقعا
اطمينان حاصل كند كه شما درست همان زني هستيد كه به دنبال آن مي گشته است.
اما از سوي ديگر وقتي تصميم خود را گرفت، مي توانيد يقين داشته باشيد كه تصميم او
حقيقي و قاطع است. آتش عشق در دل او كم شعله اما جاودانه است و هرگز اتفاق نمي افتد
كه به قول معروف در شعله هاي جانسوز آن به يكباره خاكستر بشود. به اين ترتيب گرماي
مطبوع و دلپذير اين عشق ساليان دراز كانون خانوادگي شما را گرم نگاه خواهد داشت.
يكي ديگر از امتيازات مرد متولد شهريور در امور عشقي صبر بي پايان اوست. او اگر
لازم باشد،‌سال هاي سال صبر مي كند و باز اگر لازم باشد هزاران كوه و دره را زير پا
مي گذارد تا به وصال آنكسي كه او را از هر جهت مناسب زندگي با خود تشحيص داده است
برسد . در چنين مواردي شما از وي فداكاريهايي مي بينيد كه به راستي تعجت آورند. به
اين ترتيب ملاحظه مي كنيد كه اشكال عمده فقط در روشن كردن آتش عشق در سينه اوست و
اگر اين كار صورت گرفت، ديگر تقريبا محال است كه كسي بتواند آن را خاموش كند پس از
آنكه او را تصاحب كرديد، ديگر هيچ وقت كاري نخواهد كرد كه موجب برانگيخته شدن حس
حسادت شما بشود ديري نمي گذرد كه به قدرت زياد او در حل و فصل مسائل مالي،
خانوادگي، اجتماعي و غيره پي مي بريد. قدرت او در تحمل ناراحتيهاي جسمي و روحي نيز
خارق العاده است اما براي اين كار لازم است مطمئن باشد كه شما از صميم قلب پشيمان
او هستيد و يا لااقل در جبهه مخالف وي قرار نداريد. اگر به علتي قلب شما شكست و يا
از موضوعي به شدت ناراحت شديد، هيچ كس صميمانه تر از او به كمك شما نخواهد شتافت و
هيچ كس به اندازه او در اين كار تحمل خرج نخواهد داد. در چنين مواردي او سعي نخواهد
كرد كه راه ماديات،‌مثلاخرج كردن بي حساب ويا فرستادن شما به يك مسافرت خارج درد
هايتان را تسكين بدهد. راه او به مراتب بي سر صداتر اما موثر تر است. او با تمام
وجود خويش و از ته دل با شما همدردي نشان خواهد داد تا جايي كه شما احساس خواهيد
كرد نيمي از بار غم ها را او به دوش گرفته است.
مرد متولد شهريور به كوچك ترين چيزهايي كه مورد علاقه همسرش است توجه نشان مي دهد و
راجع آنها فكر مي كند و از آنجا كه حافظه قوي دارد كمتر احتمال آن مي رود كه تاريج
وقايع مخصوص را مثل روز تولد شما يا روز عروسيتان را فراموش كند، اما اين را هم
بدانيد كه اهميت اين وقايع به خصوص براي او هرگز به اندازه شما نخواهد بود. مردي كه
در اين ماه متولد شده است، حسود نيست، اما در اين مورد نيز مثل عشق اگر آتشي در دلش
روشن شدخيلي دير ممكن است خاموش شود. اگر او نسبت به گرم گرفتن شما با مردان ديگر
عكس العمل حسادت آميز نشان نمي دهد و هميشه شما را در اين كار قدري آزاد مي گذارد
دليل آن نمي شود كه فكر كنيد هيچ چيز را نمي بيند يا در ك نمي كند. همسر يك مرد
متولد شهريور اگر بخواهد از اين حالت او سو استفاده كند به قول معروف پاي خود را از
گليم بسيار وسيعي كه برايش پهن شده است، بيرون بگذارد، بدون شك يك شب كه به منزل
مراجعت كرد، طلاقنامه خود را خواهد ديد كه پشت در نصب شده است. مرد متولد شهريور
اصولا انسان وفاداري است و از بر هم خوردن كانون خانوارگي خود به شدت نفرت دارد اما
اگر ديد كه شما ديگر آن زن سابق، آن زني كه از هر نظر مطابق ميل او بوديد،‌نيستيد،
آن وقت حتي يك لحظه هم براي بريدن تمام رشته هاي علائق خود با شما ترديد نمي كند و
اين كار را چنان با خونسردي انجام مي دهد كه شما به حق شك مي كنيد كه آيا او هرگز
دوستتان داشته است يا نه؟
در جوال سئوال شما بايد گفت كه او شما را از صميم قلب و با تمام وجود خويش دوست
داشته است زيرا در غير اين صورت هرگز نمي توانستيد همسر وي بشويد، اما در زندگي اين
مرد جر و بحث و بگو مگو اصلا جايي ندارد، وقتي شما ديگر زن دلخواه او نبوديد، مثل
يك دست لباسي كه پاره شده باشد، كنار گذاشته مي شويد. هيچ كس را ديده ايد كه براي
دور انداختن لباسي كه پاره شده باشد، داد و فرياد داشتن خاطرات خوش گذشته نمي تواند
احساسات او را چنان برانگيزاند كه اشك از چشما هايش جاري بشود زيرا او با همان
قدرتي كه مي تواند احساسات خود را كنترل كند، مي تواند خاطرات خويش را نيز مهار
نمايد.
تسلط به نفس يكي از اجزاء اصلي طبيعت و ذات اوست. وقتي تصميم گرفت كه خود را از
زندگي شما خارج كند، بهتر است كه از عجز و لابه،‌ اشك ريختن و معذرت خوستن صرفنظر
كنيد زيرا تحميم او قاطع و غير قابل تغيير است. براي او كه در تمام عمر خويش در جست
و جوي كمال بوده است و حداكثر دقت و وسواس ممكن را در رسيدن به اين آرزوي « خود به
خرج داده، داشتن يك گلدان چيني شكسته كه قطعات آن را با چسب به هم چسبانده باشند،
كوچكترين ارزشي ندارد حتي اگر اين گلدان در تمام دنيا منحصر به فرد باشد و ميليون
ها نفر آرزوي داشتنش را داشته باشند.
جسم و فكر تميز داشته باشيد
اگر همسر شما متولد شهريور است، بهتر است فكر انجام كارها را از سر بيرون كنيد. او
از بي توجهي شما به خودش، حفاظت، افكار بي سر وته، كثافت، درهم برهمي خانه، پست
فطرتي واقعا متنفر است. اگر هنوز زن وي نشده ايد و مي خواهيد راه مخفي دل او را
پيدا كنيد، سعي كنيد هميشه خوش لباس باشيد و در زير موهايي كه آرايشگاهي كه تازه
آنها را درست كرده، افكاري روشن و جالب داشته باشيد. صحبت از مو و آرايشگاه شد، در
اين مورد اصلا سعي نكنيد از فلان هنر پيشه سينما پيروي كنيد. آرايش موي شما بايد
زيبا و ساده بوده موجب تعجب بيننده نگردد. اين جمله اخير را حتما به خاطر بسپاريد.
مرد متولد شهريور پيوسته در جست و جوي زني است كه چه از نظر جسمي و چه از نظر فكري
تميز باشد، خوب بپوشد و از پيروان مدهاي عجيب و غريب نباشد.
البته منظور ما اين نيست كه مثل مادر بزرگ و يا حتي مادر خود لباس بپوشيد اما مطمئن
باشيد كه اگر طوري لباس پوشيديد كه موجب تعجب آدم هاي بين سي تا چهل ساله بگردد،‌
يك قدم خيلي بلند خود را از او دور كرده ايد. براي او غير قابل تصور است كه يك زن
روشنفكر و فهميده لباس هاي خيلي فانتزي به تن كند. رفتار دوستانه و محبت هاي
گاهگاهي او را حمل بر چيزي نكنيد، او ممكن است در يك گردش جمعي اگر شما احساس سرما
كرديد، اولين كسي باشد كه كت خود را در بياورد و روي شانه شما بيندازد و يا اولين
داوطلب براي رساندن شما به منزل باشد، اما اگر شما صد در صد آن دختر دلخواه او
نباشيد،‌ هرگز آن جمله هيجان انگيز « عزيزم با من ازدواج مي كنيد؟ » را نخواهيد
شنيد. از نظر پدر بودن هم او كسي نيست كه بچه دار شدن يكي از بزرگترين آرزوهاي
زندگي وي باشد. احتمالا خود خواهي بخصوصي كه در نهاد او وجود دارد، با مسئوليت ها و
احساساتي كه يك مرد بايد در مقابل كودكان خود داشته باشد، سازگار نيست و به همين
دليل خانواده يك چنين مردي معمولا كوچك است و تعداد بچه ها از يكي دو تا تجاوز نمي
كنند، اما وقتي بچه هايي به دنيا آمدند، مرد متولدشهريور دقيقا از آن ها مراقبت به
عمل مي آورد، حتي يك لحظه هم مسئوليت هاي پدرانه خود را فراموش نمي كند. او ساعت ها
وقت خود را صرف ياد دادن معلومات خويش به بچه ها مي كند و در اين مورد مخصوصا سعي
دارد كه آنان را افرادي متكي به خود و با عزت نفس تربيت كند.
مرد متولد شهريور در منزل با روي باز به شما كمك مي كند تا كارهاي خانه را زودتر و
راحت تر انجام بدهد. سرگرمي هاي مورد علاقه او موسيقي و مطالعه است و مي خواهد كه
بچه هايش نيز در امور هنري صاحب نظر باشند و نسبت به اخلاقيات پايبندي فراوان از
خود نشان بدهند. رفتن به دانشگاه را براي كودكان خود صد در صد مي داند. پيش گرفتي
يك چنين روشي بالطبع موجب مي شود كه كودكان يك پدر متولد در شهريور با عشق به كتاب
و علاقه به فراگيري بزرگ بشوند. شما كمتر ممكن است بچه هاي اين مرد را لوس ببينند
زيرا انضباط يكي از اصولي است كه او آن را به شدت به موقع اجرا مي گذارد. تمام اين
كارها بسيار خوب و منطقي هستند، اما بدون شك بچه هاي اين مرد از نظر محبتي كه به
آها ابراز مي شود، كمبودهايي خواهند داشت چون او در ابراز عشق و محبت پدرانه نيز
جانب احتياط را نگاه مي دارد. پيروي از اين روش موجب مي شود كه بي جهت ديواري بين
او و بچه هايش كه صميمانه و از ته دل آنان را دوست دارد به وجود بيايد. اگر چه اين
ديوار بعدها كه بچه ها بزرگتر شدند، تبديل به يك ديوار بلورين مي گردد كه از پشت آن
تمام حقايق قابل ديدن مي گردند، اما به هر حال به عنوان يك ديوار غير عابل عبور بر
سر جاي خود باقي مي ماند. از آن گذشته مرد متولد شهريور نسبت به بچه هاي خود نيز
حساس است و توقع زيادي از آنان دارد.
مرد متولد شهريور از شما توقع خواهد داشت كه مراقب سلامت او باشيد و متقابلا ً اگر
شما هم بيمار شديد، صميمانه به پرستاري تان مي پردازد و طي آن مدت حتي ناز شما را
هم خواهد كشيد. اما مراقب باشيد كه امر به شما مشتبه نشود. اگر در زندگي روزمره به
او پشت كنيد، حتي دست خود را براي برگرداندن شما به خانه روي شانه تان نخواهد
گذاشت. اگر مشاهده كرديد كه از چيزي ناراحت و دلواپس است، فورا قدم پيش نگذاريد و
سعي نكنيد كه او را از اين حالت در بياوريد. براي او دلواپسي هاي كوچك نوعي تمرين
مغزي و نمك زندگي است اما طبيعي است كه اگر ديديد اين ناراحتي و دلواپسي شديد است،
بايد هر چه زودتر دست به كار بشويد، و بهترين راه براي نجات او پيشنهاد انجام
كارهاي است كه به آن ها علاقه دارد.
معطوف كردن فكر مرد متولد شهريور به يك موضوع كار سختي نيست در حالي كه نگاه داشتن
او در يك چنين وضعي مشكل است. حالا، با در نظر گرفتن مطالبي كه درباره خصوصيات
اخلاقي يك مرد متولد شهريور گفته شد، اگر باز عشق او هستيد و مي خواهيد با وي
ازدواج كنيد، مي توانيد به يك آينده رضايت بخش اميدوار باشيد. شما صاحب شوهري
خواهيد شد كه هوشياري و اطلاعات وسيع او از زندگي به شما امكان مي دهد تا مسائل و
مشكلات زندگي را سريعا و به بهترين وجه ممكن حل و فصل نماييد. او از شما توقع
نخواهد داشت كه پيوسته سكس باشيد و تمام عمر نقش يك دختر شوخ و شنگ هيجده ساله را
ايفا كنيد.
اگر از خطاهاي كوچك او چشم پوشي كنيد، مردي خوش مشرب و باسليقه در كنار خود خواهيد
داشت، اما يادتان باشد كه همين خوش سليقگي او موجب مي شود كه گاهي دستش را لاي درز
مبل ها فرو ببرد تا ببيند كه آيا خوب گردگيري شده اند يا نه؟ سعي كنيد در مورد
انتقاد، با او مقابله به مثل نكنيد زيرا اين مرد معتقد است كه انتقاد منحصرا حق او
است به انتقادهاي او گوش بدهيد و حتي به آنها بخنديد. (البته نه خنده تمسخر آميز )
و به اين حقيقت گردن بگذاريد كه بيرون كشيدن مو از ماست جزئي از طبيعت ذاتي او مي
باشد. وقتي زبان به انتقاد گشود، كافي است كه قدري حوصله به خرج بدهيد تا آب ها از
آسياب بريزد و آن وقت خواهيد ديد كه او همان مرد وفادار و دوست داشتني سابق است.


 

روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور
روانشناسی شخصیت مرد متولد شهریور
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *