روانشناس ایرانی در انگلستان

 
helpkade
روانشناس ایرانی در انگلستان
روانشناس ایرانی در انگلستانلطفا صبر کنید …

Copyright by positive-thought.net 2016. All rights reserved.

پیاده سازی و سئو توسط: ‘GoGseoلطفا صبر کنید …

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

مشاوره فردی

روانشناس ایرانی در انگلستان

مشاوره ازدواج

آیا بروز اموری همچون ابراز عشق و علاقه در زن و مرد یکسان است؟
زن دوست دارد از وی تمجید شود و نیاز به شنیدن آن دارد ولی عمدتا دوست‌داشتن در بین مردان خیلی به گفتار نمی‌آید و بیشتر در عمل و روابط زناشویی دیده می‌شود.

آیا داشتن افکار مثبت به نحوه تربیت فرد در دوران کودکی‌اش برمی‌گردد؟
داشتن افکار مثبت و منفی عاداتی است که ما از همان ابتدای کودکی می‌آموزیم و والدین ما الگو و سرمشق ما در این مورد هستند.

یادگیری در هر زمینه ای امری عادی تلقی می‌شود. نکته اینجا است که همان انعطاف ذهنی که باعث می‌شود شما در کارهای ساده مهارت پیدا کنید، امکان مثبت اندیشی را به شما می آموزد.

آیا زوج‌ها برای موفقیت در زندگی باید با کمک یکدیگر نگرش خود را نسبت به زندگی مثبت کنند یا هر یک به تنهایی می‌توانند رابطه بین خود و همسر را درجهت مثبت سوق دهند؟

نکات مهم در تربیت ذهن کودک ۱-به کودکت نگو : بر دیوار خط نکش بلکه بگو : بر ورق بنویس ، سپس آن را به دیوار میچسبانیم ۲-نگو : بلندشو و اتاق کثیفت را تمیز و منظم کن بگو : دوست داری با یکدیگر اتاق را مرتب کنیم ، چون میدانم نظم را دوست داری […]

چگونه از زندگی لذت ببریم ؟ پس منتظر تغییرات زیاد در یه روزی که معلوم نیست کی باشه نباشیم ، 40 مورد زیر رو بخونید تایید خواهید کرد. 1-گاهی به تماشای غروب آفتاب بنشینیم. 2- سعی کنیم بیشتر بخندیم. 3- تلاش کنیم کمتر گله کنیم. 4- با تلفن کردن به یک دوست قدیمی، او را […]

چرا بعضی افراد کلام نافذی دارند ؟ این اشخاص در اصل دارای برخی خصوصیات اخلاقی هستند که قدرت مجاب کردن دیگران را به آنها می بخشند و یاعث می شوند که کلامشان تاثیرگذاری بالایی داشته باشد و همین کلام نافذ نیز باعث حرکت آنها به سمت موفقیت می شود.

راهبردهای تشویق و تنبیه و پیامدهای منفی تنبیه چهار راهبرد اصلی برای تغییر رفتار از طریق تشویق و تنبیه وجود دارد که به شرح زیر پیش بینی شده است : ۱) تقویت مثبت: به معنی تشویق یک فرد به خاطر انجام رفتار قابل قبول و پسندیده است. در حقیقت تقویت مثبت یعنی ارایه یک پاداش […]

نام شما (الزامی)

ایمیل (الزامی)

انتخاب تاریخ مشاوره

پیام دلخواه

Copyright by positive-thought.net 2016. All rights reserved.

پیاده سازی و سئو توسط: ‘GoGseo

برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در لندن یا ایران شما می توانید با مرکز مشاوره مکث به این شکل ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 98351671664+ را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. همراه شما هستیم برا حل کردن مشکلاتی که در قسمت پایین ذکر شده است:

و مشکلاتی دیگر مانند غم، تنهایی، عشق، خیانت، نفرت، اعتماد به نفس و خیانت با ما از طریق تصویری و تلفنی در ارتباط باشید.

مرکز مشاوره مکث زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران (moshaver.behzisti.ir) با داشتن قرار داد با سازمانها و بانکهای مختلف و داشتن بهترین متخصصها در زمینه مشاوره و روانشناسی بهترین گزینه برای شما در کشور ایران می باشد.

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

هزینه برای هر جلسه 1 ساعته 69 دلار آمریکا می باشد.

روانشناس ایرانی در انگلستان

شماره واتساپ جهت دریافت وقت مشاوره: 98351671664+

نحوره واریز از طریق سایت www.paypal.com به نشانی injamax_canada@yahoo.com می باشد.

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

لازم به ذکر است با توجه به گوناگونی مشکلات و تخصص هر روانشناس در قسمتهای مختلف ابتدا شما با ارزیابگر مرکز مشاوره مکث صحبت کرده و پس از آن به مشاور مورد نظر ارجاع داده خواهید شد.

از دیگر مزایای ارتباط با ما این است که با توجه به اختلاف قیمت در بازار ارز ارتباط شما با درمانگران ایرانی که هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ دانشی بسیار کارآمد تر از روانشناسان هم رده خود در کشورهای دیگر هستند، موقعیت بهتری را برای شما فراهم میکند تا از خدمات مشاوره استفاده کنید.

روانشناس هایی که در ایران زندگی میکنند و یا دوره تخصصشان را در خارج از کشور گذرانده اند، در برخی موارد امتیازاتی متفاوت تری نسبت به روانشناسانی که در خارج مشغول فعالیت هستند دارند.

یکی از مهمترین این امتیازات نگرش دو سویه و جهان بینی متفاوت آنها به روانشناسانی است که فقط در خارج مشغول به فعالیت بوده اند است. از آنجایی که روانشناسی یک علم است اما علمی است که به روان و روحیه نفس هر انسانی مربوط است، از لحاظی میتوانیم بگوییم چون مسئله صرفاً انسان است، فرقی ندارد جهان بینی درمانگر چگونه باشد، اما از جهاتی نیز کاملاً برعکس میتوانیم به همین موضوع بپردازیم که چون مسئله انسان و روان انسان است و روان انسان مدام در حال تغییر و تحول است و این تغییر و تحول به واسطه قرار گرفتن در محیط های مختلف اثر بیشتری نیز دارد، از این رو هر چقدر که روانشناسی تجربه بیشتری داشته باشد از این رو می تواند نگرش و بینش متفاوت تری نیز داشته باشد.

فرض کنید شما علم روانشناسی را با یک مسیر مشخص زندگی می آویزید، دستاورد شما آیا شبیه به دستاورد کسی است که در زندگی خود مدام چالش های مختلف داشته، مسیرهای مختلف را طی کرده و با آدمهای مختلف وقت گذرانده و او نیز علم روانشناسی را آموخته است.

از این رو آنچه در بطن علم روانشناسی و روانشناس بودن وجود دارد به نوعی دنیا دیدگی، تفسیر و معنی کردن زندگی و راه های متفاوت زندگی و درک بهتر از امور زندگی است. زیرا انسان یک ماشین و وسیله ایی مشخص نیست که یک علم بر روی او همان تأثیر درمانی را داشته باشد که بر روی دیگری نیز دارد.

از این رو چون انسان دارای روحیه متغییر و روان قابل تغییر و احوالاتی مختلف است به همان میزان روانشناسی دنیا دیده تر و کسی که درک متفاوتی از زندگی داشته باشد با تلفیق علم و مهارت خود میتواند دستاورد بزرگی در زندگی و راه درمانی برای یک مراجع داشته باشد.

روانشناسانی هستند که در سرتاسر دنیا به واسطه تغییرهای سیاسی و همچنین آموزش های حرفه ایی در مقاطع دکترا مشغول آموزش علم روانشناسی شده اند. در ونکوور و تورنتو از دسته شهرهایی هستند که همانطور که در صنعت پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته، در علم های انسانی نیز مانند روانشناسی پیشرفت بسزایی داشته است.

از این رو مجموعه روانشناسی مکث، به واسطه رشد بیشتر و تمایل مراجعان به برقراری رابطه درمانی با روانشناسان شهرای ونکوور و تورنتو این قابلیت را دارد که مراجعان بتوانند با برقراری رابطه آنلاین از طریق مرکز روانشناسی مکث، با مشاوران روانشناس در این شهرها به درمان آنلاین بپردازند.

مشاورین در شهرهای لندن با برقراری این امکان میتوانند تمام دستاوردهای اولیه درمانی خود را که در کشورهای پیشرفته از لحاظ علمی و بینش انسانی خود به دستاوردهایی با تسریع در عملکرد درمانی (که به واسطه مجموعه روانشناسی مکث) ایجاد شده، درمان های روز را در اختیار مراجعین قرار بدهند.

ایجاد برقراری حتی با فاصله هزاران کیلومتر با روانشناس دلخواهمان که اگر این امکان به وسیله تماس های تلفنی پیش از این و با شماره هایی که از تلویزیون های ماهواره ایی پخش میشده بسیار سخت تر و پر هزینه تر از این بوده که اکنون مشاور روانشناس به واسطه یک مرکز درمانی معتبر (مجموعه روانشناسی مکث) میتوانند ارتباط آنلاین با مراجعه برقرار کنند و به درمان مراجعین بپردازند.

هر چند که در این درمان ها راه بسیار دور است اما به دلیل ارتباط اینترنتی میتوان با محاسبه تغییر زمان در هر دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس و مراجعه کننده در نظر گرفت و دقیقاً در زمان مشخص درمان را آغاز کرد.

مراجع نمیتواند بهانه ناخوداگاه دوری راه، شلوغ بودن مسیر، مسافرت بودن و نرسیدن را که همه و همه دلیل مقاومت در درمان هستند را بیاورد. از این رو مراجع هر جایی که باشد با برقراری ارتباط اینترنتی که امروزه در همه جای جهان امکان پذیر است میتواند درمان را شروع کند و در زمان مشخص به پایان برساند.

در بیشتر موارد از آنجایی که مراجع مستقیم و رو در رو با درمانگر در یک اتاق درمانی قرار ندارد میتواند خودافشایی بیشتر و کارآمد تری نسبت به زمانی داشته باشد که مستقیماً تحت فشار درمانگر در اتاق درمان است. مراجع هر جایی که احساس آرامش میکند میتواند رابطه درمانی را با درمانگر خود آغاز کند و در آن فضا به واسطه درمان آنلاین ارتباط راحت تر وصمیمی تری با درمانگر خود آغاز کند.

تنها و صرفاً مکان مشاوره برای درمانجو متفاوت است که خود از مزیت های مشاوره محسوب میشود، از این رو خود مشاور راهکارهای درمانی خود را که همان راهکارهای درمانی دیگر مشاوران است به کار میبندد. این روزها به قدری مردم با فضای مجازی آشنا و صمیمی هستند که در اکثر موارد مشاوره های آنلاین میتواند احساس بهتری را نیز در درمانجو ایجاد کند. زیرا در فضای همیشگی (اینترنت) قرار دارد و به صحبت در این مکان آشنا است و هدف گذاری ها و بیان مسائل نیز برای او کاملاً آشنا نیز میباشد.

بررسی در این مورد که چه مرکز مشاوره ایی امکان مشاوره آنلاین را برای شما برقرار میکند و شما به واسطه کدام مرکز مشاوره میخواهید به درمان خود به وسیله درمانگری در ایران باشید بسیار مهم است. شما میتوانید این اعتبار را با ورود به خود مرکز مشاوره، آشنایی با آن مرکز و یا فعالیت های مرکز مشاوره در اینترنت و سایت های معتبر این مرکز به دست بیاورید. بنابراین با این شناخت هم میتوانیم مرکز معتبری را در شهر تهران بشناسیم و هم با دیگر فعالیت های این مجموعه آشنا بشویم و هم به ایجاد و برقراری ارتباط با مشاوران در دیگر کشور ها پرداخته باشیم.

ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین یکی از مهمترین و ویژه ترین خدمات مشاوره آنلاین است. زیرا در مشاوره های حضوری صرفاً هفته ایی یک جلسه مراجع میتواند با مشاور خود و نهایتاً دو جلسه ایجاد ارتباط درمانی داشته باشد. اما در مشاوره های آنلاین به دلیل راحت تر بودن فضای مشاوره، در صورت ضرورت مراجع با هماهنگی مختصری میتواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند و از او راهنمایی بگیرد.

مشاوره های آنلاین به دلیل کسر شدن هزینه مسافت و طی کردن مسیر ممکن بسیار کم هزینه تر از مشاوره های حضوری است. مراجع فقط باید هزینه درمان را بپردازد و به دلیل مشاوره آنلاین هزینه های جانبی از او کسر میشود و درمان او با هزینه کمتری امکان پذیر میشود.

مرکز مشاوره مکث، مشاور و روانشناس شما در ونکوور و تورنتو می باشد.

با ما باشید.

لطفا جهت مشاوره در مورد «روانشناس در لندن انگلیس» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

ارسال شده توسط: مدیریت سایت

در دکتر روانشناس

اکتبر 8, 2017
۰
1,304 بازدید

Author : Psychological Website

حدود ۱۰۰ هزار ایرانی در انگلستان ساکن هستند که نیمی از آنها در شهر لندن می باشند. لندن (London) بزرگترین و پرجمعیت ترین شهر کشور انگلستان می باشد. این شهر در کنار رودخانه تیمز قرار دارد و تاریخی دوهزار ساله دارد. لندن یکی از شهرهای مهم تجاری- اداری- مالی- فرهنگی و سیاسی جهان است. جمعیت این شهر حدود ۸،۵۰۰،۰۰۰ نفر می باشد.

پیدا کردن روانشناس در انگلستان و یا لندن و یا هر جای دیگری خارج از کشور ایران برای ایرانیان می‌تواند اندکی چالش‌برانگیز باشد. اما با وجود امکانات نوینی که به‌وجود آمده است، افرادی که در خارج از کشور ساکن هستند نیز می‌توانند همانند ایرانی‌های ساکن ایران از خدمات روانشناختی بهره‌مند شوند. بر طبق آمار بدست آمده حدود ۴۰ هزار مهاجر ایرانی در لندن ساکن هستند که تعداد زیادی از آنها نسل اول مهاجر محسوب می شوند و بنابراین فارسی زبان اول آنها محسوب می شود. بهمین دلیل شاید مراجعه به مشاور انگلیسی زبان نتواند نیاز آنها را مرتفع سازد. زیرا زبان مهمترین وسیله ارتباط با یک مشاور است و بنابراین داشتن یک زبان مشترک که مشاور و مراجع هر دو بر آن تسلط کامل دارند برای انتقال احساسات درونی ضروری می باشد.

از سویی دیگر لندن یکی از شهرهای گران دنیا محسوب می شود و هزینه بالای مشاوره در این شهر بسیاری از ایرانیان را از دریافت کمک از یک متخصص باز می دارد و در نتیجه مجبور هستند با دوستان و بستگان خود مشورت کنند که در بسیاری از موارد ممکن است راهگشا نباشد و این مشورت ممکن است بیش از منطق بر احساسات استوار باشد. بدلیل تفاوت نرخ ارز در سالهای اخیر و همچنین بواسطه پیشرفت تکنولوژی مشاوره با متخصصینی که در ایران ساکن هبستند از لحاظ هزینه مقرون بصرفه تر خواهد بود و بنابراین هزینه بالای مشاوره دیگر نمی تواند مانعی برای ایرانیان ساکن لندن و انگلستان باشد.

روانشناس ایرانی در انگلستان

اکثر ما می‌دانیم که در هنگام افسردگی و یا اضطراب می‌توان به روانشناس مراجعه کرد، اما شاید کمتر آگاه باشیم که در چه موارد دیگری می‌توان به روانشناس یا رواندرمانگر در انگلستان یا لندن مراجعه نمود. از جمله این موارد می‌توان به نمونه‌های زیر اشاره کرد:

اما پیش از آنکه یک روانشناس در انگلستان و یا لندن و یا هر جای دیگری بیابیم، باید ویژگی‌های یک روانشناس خوب را مدنظر داشته باشیم. چه ویژگی‌هایی می‌تواند به ما اطمینان دهد که یک روانشناس مناسب و کارآمد را به طور مثال روانشناس در انگلستان یافته‌ایم. در ادامه به بعضی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم.

علاوه بر این موارد، به بسیاری موارد دیگر نیز می‌توان اشاره کرد که در حوصله این مقاله نمی‌باشد.

برچسب زده شده با:استانبول استرالیا دبی دکتر روانشناس روانشناس روانپزشک سوئد شیراز لس آنجلس مشاور گرگان

جولای 7, 2020

مارس 31, 2019

اکتبر 5, 2018

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

پیدا کردن یک روانشناس در آنکارا برای ایرانیان با توجه به ویژگی‌های خاص این کشور و تفاوت فرهنگی احتمالاً اندکی دشوار است. تفاوت‌های فرهنگی بین …

تلفن : ۰۲۱۲۲۶۷۷۹۱۷

پیشرفت در زندگی و کار

در صورتی که در کشور انگلستان زندگی می‌کنید و نیازمند ارتباط با یک روانشناس ایرانی هستید، می توانید از طریق مشاوره‌ی آنلاین و غیرحضوری با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره آنلاین و اسکایپی با روانشناس در انگلستان و یا ایران می‌توانید با موسسه ما در حیطه‌های مختلف شامل:

مشاوره خانواده ، مشاوره فردی ، اختلالات روانی ، مشاوره کسب و کار ، مشاوره تحصیلی و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی ما در ارتباط باشید.

روانشناس ایرانی در انگلستان

پاسخگویی تنها از طریق واتساپ انجام می‌شود : 989122187693+

از آنجایی که افراد تمایلی ندارند مشکلات و گرفتاری‌های خود را به دوستان نزدیک خود بگویند لذا ترجیح می‌دهند این شخص ، متخصص و مشاور روانشناسی باشد که بتواند علاوه بر همدلی و همراهی ، از تبحر و تجربه کافی برخوردار بوده و راهکار‌های مفید به وی ارائه دهد، از طرفی یافتن مرکز مشاوره و مشاوران متخصص و متبحر چالش جدیدی می‌شود که بر نگرانی‌ها و دغدغه‌های فرد می‌افزاید، همچنین هزینه‌های سرسام آور مشاوره ، مشکلات رفت و آمد و ترافیک ، گرفتن وقت مشاوره از دیگر دغدغه‌های افراد خواهد بود. خوشبختانه پیشرفت در زمینه ارتباطات در دنیای امروز این مشکل را تا حد زیادی مرتفع کرده است، طوریکه افراد در صورت تمایل می‌توانند مشاوره خود را آنلاین و تلفنی انجام دهند که در این حالت فرد بنا به درخواست خود می‌تواند تماس تصویری، نوشتاری و یا صوتی با مشاور خود داشته باشد و با راحتی و آرامش خاطر بیشتر در مورد مشکلات خود با متخصص روانشناس گفتگو نماید. از دیگر مزایای این نوع مشاوره می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

راحتی بیشتر هنگام مطرح کردن مشکلات

امکان گفتگو با مشاور بیشتر از یک بار در هفته 

درمانجو می تواند بصورت محرمانه و ناشناس با مشاور گفتگو داشته باشد 

درمانجو می‌تواند بر حسب نیاز بیشتر از یک مشاور را برای خود انتخاب نماید.

زندگی خارج از سرزمین مادری و موطن اصلی و نداشتن مهارت کافی برای برقراری ارتباط با افرادی که از لحاظ فرهنگی و تربیتی فرسنگ‌ها با ما فاصله دارند امریست دشوار و طاقت فرسا. با این وجود همه ساله شاهد مهاجرت جمع کثیری از هموطنان خود هستیم که به امید فردایی بهتر و پیشرفت بیشتر از ایران مهاجرت کرده و مقصد آنها کشورهاییست که از لحاظ اقتصادی، تحصیلی و دیگر امکانات زندگی شرایطی بهتر از ایران دارند. کشور انگلستان نیز با وجود سختگیری‌های فراوان و قوانین سخت مهاجرتی از جمله گزینه‌هایی است که مورد توجه مهاجران ایرانی قرار دارد. بطور کلی مهاجرت پدیده‌ای چالش برانگیز است مخصوصا این موضوع در بافت فرهنگ غربی خود را بیشتر نشان داده و به مرور باعث ایجاد معضلاتی برای فرد می‌شود؛ مواردی چون محرومیت از داشتن فردی قابل اعتماد و همزبان، دور بودن از فضای گرم و سنتی خانواده، وجود پدیده تبعیض نژادی، انجام کارهای غیرمرتبط با تخصص فرد در بدو ورود، نگرانی در مورد فرزندان و بسیاری از مشکلات دیگر رفته رفته خود را بصورت اختلالات و ناراحتی های روحی – روانی همچون اضطراب، افسردگی و … نشان خواهد داد، در این هنگام فرد یا اطرافیان او خود را نیازمند شخصی احساس خواهند کرد که از جنس فرهنگ آنها بوده و بتواند با همدلی و گوش دادن به صحبت‌های آنها همراهشان باشد تا این بحران را سپری نمایند.

موسسه بارسا ، این امکان را برای شما فراهم کرده که بتوانید در سراسر انگلستان به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل لندن ، بیرمنگام ، لیورپول ، لیدز ، شفیلد ، ادینبرو ، بریستول ، منچستر ، بردفورد ، نیوکاسل ، ناتینگهام و … مشاوره داشته باشید.

اولین نکته‌ای که قبل از پیدا کردن یک مشاور روانشناس خوب در کشور انگلستان باید به آن توجه کرد این است که، یک مشاور و درمانگر باید چه خصوصیاتی داشته باشد که اکثر افراد این اطلاعات را در این زمینه ندارند. مطلب دیگر اینکه شخص مراجعه کننده تا چه میزان می‌تواند از مشاور خود توقع داشته باشد. تجربه و توانگری یک مشاور می‌تواند در کنار داشتن مدرک دانشگاهی در زمینه روانشناسی، تضمینی باشد بر شایستگی یک مشاور و درمانگر زیرا داشتن مدرک دانشگاهی بدون تجربه برای مشاور کافی نمی‌باشد. از آنجایی که یک مشاور توانمند و با تجربه می‌تواند با توصیه‌های بجا و راهکارهای مناسب و درست کمک بسیار موثر و بزرگی در زمینه‌های مشکلات فردی و خانوادگی کند و از طرف دیگر نیز دادن راهکار غلط و نامناسب یک مشاور بی‌تجربه نیز می‌تواند بسیار به مراجع خود آسیب بزند. همان قدر که راهکار درست نقش مهم در بهبود بحران‌های روانی مراجع دارد راهکار غلط نیز می‌تواند زندگی عاطفی یک مراجع را نیز کاملا دگرگون کند. بنابراین یک مشاور و روان درمانگر تاثیر زیادی در زندگی مراجع خود هم از جهات مثبت و موفقیت و هم منفی و شکست خواهد داشت.

 در اینجا لازم دیدیم که به مرور ویژگی‌های یک روانشناس خوب در انگلستان بپردازیم تا در انتخاب یک مشاور روانشناس با آگاهی بیشتر عمل کنیم.

حس همدلی: یکی از ویژگی‌های اصلی یک مشاور روانشناس خوب داشتن مهارت و قدرت درک احساسات خوب و بد افرادی است که به ایشان مراجعه می‌کنند، همچنین توانایی ایجاد یک رابطه دوستانه و صمیمانه با افرادی که به مشاور خود مراجعه می‌کنند یکی دیگر از ویژگی‌های مشاور خوب است زیرا مشکل عمده افراد از وجود احساساتی از قبیل غیر‌قابل پذیرش بودن و حس دوست نداشتنی بودن به وجود می‌آید که اگر مشاور روانشناس تجربه و تسلط کافی در این زمینه نداشته باشد نه تنها مشکل مراجع را حل نخواهد کرد بلکه باعث پر‌رنگ‌تر شدن آسیب‌هایی که در کودکی به شخص وارد شده بود، خواهد شد.

احساس پذیرفته شدن: افراد به طور معمول با افکار و احساسات بدی نسبت به خودشان به مشاور و درمانگر مراجع می‌کنند. یک مشاور روانشناس با توانمندی و مهارت خود حسی در مراجع و درمانجوی خود ایجاد می‌کند و با هر طرز فکر و احساس بدی پذیرای محبت و همدلی با ایشان می‌باشد و هیچ مشکلی با طرز فکر و احساس بد مراجع ندارد. برای یک مشاور روان‌درمانگر نباید تفاوتی در رنگ، نژاد،‌ تحصیلات،‌ مذهب و ثروت وجود داشته و مهم باشد بلکه باید فقط برای ذات انسانی مراجعان خود ارزش قائل باشد و به افراد در مسیر رشد و شکوفا شدن استعدادهایشان کمک کند.

اخلاقیات: اساس کار یک مشاور روانشناس اعتماد می‌باشد، اعتماد رکن اصلی در ارتباط با مشاور و مراجع می‌باشد که درمان و بهبود شرایط مراجع ارتباط مستقیمی با میزان اعتماد درمانگر با مشاور دارد، که اعتماد از طریق پایبند بودن به اصول اخلاقی که یکی از ویژگی‌های اصلی مشاور می‌باشد به وجود می‌آید زیرا درمانگر برای به دست آوردن احساسات مانند دوست داشتنی بودن و حس ارزشمندی و اعتماد به مشاور روانشناس مراجعه می‌کند.

تشویق و حمایت: یک مشاور روانشناس خوب باید بتواند با گفتن جملات زیبا و کلیدی به مراجع خود انگیزه‌ای برای درمان در ایشان به وجود آورد و باعث به وجود آمدن باورهای فکری قدرتمند در مراجع شود و از مراجع خود حمایت کند تا بتواند بر بحران‌های روحی و شرایط فعلی که در حال حاضر با آن مواجه است غلبه کند و باور توانایی غلبه بر مشکلات را در ایشان تقویت کند.

توانایی برقراری ارتباط: یک مشاور روانشناس با تجربه و توانمند باید قدرت برقراری ارتباط کلامی موثر با مراجع خود را داشته باشد و هرچقدر یک مشاور خوش‌روتر باشد و لبخند بر لب داشته باشد بهتر می‌تواند با مراجع خود ارتباط برقرار کند و روند درمان را راحت‌تر و بهتر کند. نکته حائز اهمیت این است که باید روانشناسی را پیدا کنید که با ارزش‌ها و معیارهای شما همخوانی داشته باشد تا بتواند شما را درک کند، زیرا هر مشاور روانشناسی نمی‌تواند در هر زمینه‌ای به شما کمک کند. و در آخر با توجه به نکاتی که اشاره شد و اهمیت پیدا کردن یک مشاور روانشناس در انگلستان را بیشتر بیشتر نشان داد، یک مشاور و روانشناس خوب باید بتواند با بالا بردن سطح دانش و آگاهی مراجعین خود به آنها در حل مشکلات و بحران‌هایشان کمک کند و راهگشای آنها در زندگی پر از دغدغه در کشور بیگانه باشد.

روانشناسی یک علم است. علمی است که با استفاده از روش علمی به روان و ذهن انسان و رفتار آن می پردازد به عبارت دیگر، روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی میپردازد. اما باید در نظر داشته باشید روانشناسی به روان و حال روحی هر شخص ارتباط زیادی دارد. چون مساله انسانی است و به ذهن و روان انسان مربوط است ،در اینجا رویحه و نحوه ارتباط شخص روانشناس و درمانگر مهم می‌شود که بتواند با مخاطب خود به خوبی ارتباط برقرار کند. بیشتر ایرانیان حاضر در انگلستان در شهر‌هایی مثل لندن ، بیرمنگام ، لیورپول ، لیدز ، شفیلد ، ادینبرو ، بریستول ، منچستر ، بردفورد ، نیوکاسل ، ناتینگهام و … زندگی می‌کنند. آنها گاهی ممکن است به روانشناس احتیاج پیدا کنند که قطعا روانشناسان ایرانی حاضر در این شهرها به نسبت روانشناسان انگلیسی ، کمک بیشتری به آنها خواهند کرد.

این امکان توسط موسسه بارسا برای شما فراهم گشته که در سراسر انگلستان بتوانید به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل لندن ، بیرمنگام ، لیورپول ، لیدز ، شفیلد ، ادینبرو ، بریستول ، منچستر ، بردفورد ، نیوکاسل ، ناتینگهام و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی مشاوره داشته باشید.

در صورتی که در کشور کانادا زندگی میکنید،میتوانید برای مشاوره با روانشناس ایرانی در کانادا – مشاوره در کانادا کلیک کنید.

پربازدیدترین ها:

آخرین ویدیو ها

دوره غیرحضوری افزایش عزت نفس

آخرین مقالات

پادکست های علی میرصادقی

دوره غیرحضوری سی روز تا پیروزی

پربازدیدترین های تحصیلی :

بهترین منابع کنکور

مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی

معرفی رشته های دانشگاهی

تکنیک های تست زنی

دبیرستان های بارسا

شما ممکن است در انگلستان  زندگی کنید و به یک روانشناس ایرانی در انگلستان احتیاج دارید. در این صورت می توانید برای مشاوره ویدیویی با دکتر مهسا کاشفی زاده تماس بگیرید.

دکتر مهسا کاشفی زاده عضو سازمان روانشناسی ، عضو انجمن روانشناسی ایران ، عضو خانه روانشناسان و معاونان مشاور است.

برای مشاوره با دکتر مهسا کاشفی زاده با واتس اپ شماره ۰۹۱۲۱۴۳۳۴۳۸  تماس بگیرید و یک مشاوره ویدیویی دریافت کنید.

خصوصیات یک مشاور و روانشناس خوب چیست؟
اگر می خواهید یک روانشناس خوب را ببینید و نمی دانید چه کسی مشاوره بهتری ارائه می دهد ، می توانید از طریق استعلام از یکی از روانشناسان دارای مجوز رسمی از سازمان نظام روانشناسی کشور سوال کنید. اما اگر در این زمینه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا اگر روانشناس یا دانشجو هستید و می خواهید یاد بگیرید که چگونه توصیه های خوبی را ارائه دهید ، این مقاله به شما کمک می کند.

شرایط عادی
ابتدا شما را با اصطلاحاتی که در این مقاله با آنها روبرو می شوید معرفی خواهیم کرد:

روانشناس ایرانی در انگلستان

روانشناسی در تعریف به معنای علم مطالعه فرایندهای رفتاری و ذهنی است.

روانشناس و مشاور کسی است که با اجازه مراجع ذیصلاح می تواند جلسات مشاوره ای را برگزار کند. به افراد با انواع مختلف زندگی از جمله آموزش ، اشتغال ، مسائل خانوادگی ، ازدواج ، تربیت فرزند ، اختلالات رفتاری ، روانی و عاطفی و موارد دیگر کمک کنید.

افرادی که برای حل مشکلات به او مراجعه می کنند یا راهنمایی می کنند که چگونه از بروز مشکلات جلوگیری کند ، “مرجع” نامیده می شوند.

روانشناس در تهران

چرا با یک مشاور و روانشناس خوب مشورت کنید؟
یکی از دلایل اهمیت مشاوره این است که پیشرفت تکنولوژی باعث شده تا افراد سریع تر کارها را انجام دهند. اما این پیشرفت در تکنولوژی و صنعتی شدن زندگی نیز مشکلات مختلفی را برای انسان به وجود آورده و موجب برخی بیماری ها و اختلالات روانی و تضعیف روابط و ارزش های انسانی شده است.

طبق گفته ماه مه ، انسان ها آنقدر درگیر زندگی صنعتی هستند

آنها به تدریج هویت انسانی خود را فراموش کرده اند. آنها ارتباط خود و دیگران را از دست داده اند و از طبیعت زیبا بیگانه می شوند. فناوری تا زمانی که از آن فقط به عنوان ابزاری برای تأمین نیازها استفاده شود ، می تواند خوشبختی انسان را به همراه داشته باشد.

با این حال ، آنها به دلیل کاهش روابط انسانی و افزایش استرس در زندگی صنعتی و همچنین مشکلات روحی ، رفتاری ، عاطفی و سایر مشکلات ایجاد می شوند. انتخاب های گوناگون در همه زمینه های زندگی و عوامل مختلف دیگر ، تصمیم گیری را دشوار می کند.

اینجاست که افراد آموزش دیده اند تا به جنبه های روانشناختی زندگی افراد کمک کنند و در زیر شاخه های این علم تخصص پیدا کنند. این افراد به عنوان روانشناس در جهت احیای و تشویق روح بیمار در خدمت جامعه هستند. آنها می توانند به افراد کمک کنند تا با آگاهی از مشکلات جلوگیری یا برطرف کنند.

ویژگی های یک روانشناس خوب

راز این است که آن را ایمن نگه دارید:
یکی از مهمترین عوامل موفقیت در جلسات مشاوره ، راز نگه داشتن روانشناس و مشاور است. این بدان معنی است که محتوای جلسه مشاوره توسط یک روانشناس مخفی شود. مشتری از بحث عمیق در مورد این مسئله خودداری می کند تا اینکه روانشناس چنین اطمینان داشته باشد تا آن را مخفی نگه دارد.

سازماندهی می کند:
لازم است ابتدا زمان مشاوره سازماندهی شود و سپس با ارائه پاسخهای منظم و سنجیده ، در مورد اهداف مشاوره صحبت شود و جهت جلسه صحیح باشد.

اطلاع:
اطلاعات لازم را در مورد مشکل در اختیار مسئولان قرار می دهد. به عنوان مثال ، اگر فردی در زمینه آموزش مشکلی داشته باشد ، اطلاعات مورد نیاز برای رسیدن به هدف ، نکاتی را که باید برای اجرای آن و روشهای صحیح مطالعه یاد بگیرد ، می آموزد.

هشدارها:
این نتیجه را از نتیجه تصمیمات خود آگاه می کند.

ایجاد یک رابطه خوب:
حسن نیت مشاور باعث ایجاد اعتماد و اطمینان در مراجعین می شود.

سؤالات را به موقع و مناسب بپرسید:
یک روانشناس و مشاور خوب ابتدا به شما سؤالاتی می پردازد تا در درک بهتر مشکل به شما کمک کند. او می داند که پرسیدن بیش از حد سوالات باعث می شود که مقامات از پاسخ دادن خودداری کنند.

حاکی از:
به طور مستقیم یا غیرمستقیم ، راه حل مشکل مشتری را بیان می کند ، اما تصمیم نهایی توسط مقامات گرفته می شود. مشاور فقط به تصمیم گیری بهتر و آگاه تر کمک می کند.

تشویق:
مشاور فرد فرد را به دنبال توانایی های خود تشویق می کند. در عین حال ، تشویق بیش از حد باعث می شود که مشتری به مشاوران وابسته شود و روند مشاوره یا روان درمانی را مختل کند.

سکوت مناسب است:
بعضی اوقات یک مشاور بی تجربه نمی تواند سکوت کند و آن را به عنوان اتلاف وقت در جلسه مشاوره می داند. در حالی که سکوت در اولین جلسات مشاوره معمولاً به دلیل عدم آشنایی مراجعان با اهداف و روند مشاوره است. در این حالت مشاور باید کلیه جایگاه مشاور را به مشتری اطلاع دهد.

همدلی:
یک روانشناس خوب با درک رفتار و گفتار ، مشکلات مشتری خود را درک می کند. یک مشاور که در درک مسئولان موفق است می تواند خود را در کفش خود بگذارد و از نگاه او به اطراف نگاه کند.

بدون قید و شرط می پذیرد:
احترام بی قید و شرط به مسئولان و توجه به احساسات و افکار او بدون در نظر گرفتن ظاهر ، مذهب ، جنسیت ، فرهنگ ، اختلافات فردی و غیره.

از هر چیزی تعجب آور نیست:
یک مشاور و روانشناس خوب و با تجربه ممکن است به ندرت از آنچه مشتری ها تعجب می کنند تعجب کند

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_47”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
5
 − 
پنج
 = 

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

خانواده از قدیمی ترین، مهمترین و اساسی ترین نهادهای جامعه بشری است که در تعالیم دینی نیز به آن توجه فراوانی شده است. حال سوال این است که  برای داشتن خانواده ای بهتر و آرامش خاطرباید چه کنیم؟ اگر مشکلات و یا فشار های روانی آرامش را از ما گرفته باید چه کار کنیم؟ به چه کسی مراجعه کنیم؟ در جواب این سوال باید گفت که مراجعه به یک مشاور خوب میتواند بهترین راه حل باشد و بهترین مشاوران در مرکز مشاوره انگلستان آماده خدمت گزاری به ایرانیان عزیز در این کشور می باشند. مرکز مشاوره انگلستان با داشتن نمایندگی های فعال در شهرهای لندن، منچستر، بیرمنگام، کمبریج، شفیلد و نیوکاسل با کادری مجرب و کار آزموده بر این است تا بتواند رضایت خاطر خانواده های عزیز ایرانی را به دست بیاورد.

این مرکز با ارائه خدمات در

و دیگر مراکز مشاوره مشاوره  زمینه را برای زندگی هرچه بهتر شما فراهم می کند.

مشاوره خانواده لندن ، مشاوره خانواده منچستر ، مشاوره خانواده کمبریج ، مشاوره ازدواج لندن ، مشاوره ازدواج منچستر و سایر مراکز در انگلستان همراه همیشگی شما.

روانشناس ایرانی در انگلستان

سلام خانم ۳۰ ساله ای هستم که خیلی زود رنجم و برای کوچکترین مسئله قهر میکنم به نظر خودمم این خیلی بده که زود زود قهر میکنم نمیدونم چطور میتونم با این عادت مبارزه کنم؟

پاسخ

باید تلاش کنید این مشکل را رفع و تحمل و ظرفیت خود را بالا ببرید

از مشاوره روانشناسی استفاده کنید

سلام من مادرم حدود٧ ماه که خیلى عوض شده از وقتى که از سفره نیوزلند اومدیم یعنى وقتى مى خواد غذا درست کنه همه چیز تو غذا مى ریزه هر چى بهش مى گیم باز کار خودشو مى کنه دیگه واقعا غیر قابل تحمل شده تو رو خدا یک راهنماى بفرمایبد با تشکر

خب دوست عزیز باید ریشه اینکارو پیدا کنید …

و بهترین راه اینه که ازدوستانی که همراه مادرتون بوده ان و یا بیشتر باهاشون در ارتباط هست سوال کنید … چون به هرحال این دوستان بیشتر با همدیگر رد و بدل اطلاعات میکنن …

و بهتره در این مورد با ایشون همراه بشید و از مفید بودن این مواد بگید تا شاید به شما اعتماد کنه و حرفی بزنه که بتونید از این طریق ریشه یابی کنید …

پس بهتره تا مدتی با قاعده خودشون بازی کنید تا به راز و رمز کارشون پی ببرید

سلام لطفا شماره تماس و آدرس مرکز مشاوره خانواده در بیرمنگهام انگلستان رو به من بدین هرچی گشتم پیدا نکردم با تشکر

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید.
و در صورت دایر بودن شعبه با هماهنگی مراجعه کنید.

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

سلام لطفاً شماره های تماس شفیلد رو إعلام کنید من هرچی جستجو کردم اصلا پیدا نکردم متاسفانه
ممنون میشم

دوست عزیز شما در محل بهتر میتونید جستجو کنید

خانم من بدون هیچ دلیل منطقی و صرفا به دلیل توهمات و برداشتهای غلط به روابط و آمد و رفتهای من مشکوک است و زندگی را برای من و خودش جهنم کرده است.

البته من مطئن نیستم که دلیل این گیر دادنهای بی جهت او صرفا شگ و گمان باشد ، گاهی فکر میکنم ممکن است اینها بهانه برای رسیدن به هدفی دیگر و جدایی باشد.

چرا که واقعا دلایا شک کردنش مسخره و واهی میباشند.

ما دو بچه داریم و من دیگر برای خود او نگران نیستم بلکه در مورد جدایی نگران آینده فرزندانم هستم.

ما در شهر منچستر بریتانیا زندگی میکنیم آیا در اینجا هیچ مکز مشاوره ای وجود دارد که به ما معرفی کنید.

البته ما مشکل زبان هم داریم لذا نیاز به مترجم داریم.
یا سپاس
سیروس

به هر حال در تمام دنیا از این مسائل وجود دارد و حد و مرزی وجود ندارد و همیشه افراد نگران خیانت طرف مقابل هستند که یا دلیل دارد و یا اصلا بدون دلیل و صرفا ناشی از بیماری روحی باشد .

این دو مساله کاملا متفاوت هستند که بایدتوجه داشته باشید
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
موفق باشید

منبع: com.مرکزمشاوره

صفحه اصلی سایت مرکز مشاوره

شما می توانید این پست را به اشتراک بگذارید!

همسر من دست بزن داره برا هر موضوعی منو کتک میزنه دیگه خسته شدم

برو شکایت کن

ajab namardie

چرا اینقدر بعضی از مردا بی رحمن؟

behtarin msohaver vase khanevadaro behem moarfi konid lotfan baram email konid dar surate emkan

سلام لطفا با دفتر مرکزی تماس بگیرید به شما اطلاعات کامل رو میدن

برای شروع مشاوره چیکار باید کرد؟

کافیه زنگ بزنی

روانشناس ایرانی در انگلستان

badesh chekar konim?

مرسی از کمکت

merci az komaket

in moshavere haye kharej az keshvar bara man ye khorde ajiban

چرا عجیبن؟

aslanam ajib nistan shoma ajib mibinid

حالا چرا این مراکز رو خارج از کشور تأسیس کردین؟

be khatere iranihaye moghime kharej az keshvar

دستتون درد نکنه که به فکر اونا هم بودین

dalilesh in ghadr moheme?

shayad moheme dige

سلام خانم ۳۰ ساله ای هستم که خیلی زود رنجم و برای کوچکترین مسئله قهر میکنم به نظر خودمم این خیلی بده که زود زود قهر میکنم نمیدونم چطور میتونم با این عادت مبارزه کنم؟

سلام من مادرم حدود٧ ماه که خیلى عوض شده از وقتى که از سفره نیوزلند اومدیم یعنى وقتى مى خواد غذا درست کنه همه چیز تو غذا مى ریزه هر چى بهش مى گیم باز کار خودشو مى کنه دیگه واقعا غیر قابل تحمل شده تو رو خدا یک راهنماى بفرما یبد با تشکر

خب دوست عزیز باید ریشه اینکارو پیدا کنید …و بهترین راه اینه که ازدوستانی که همراه مادرتون بوده ان و یا بیشتر باهاشون در ارتباط هست سوال کنید … چون به هرحال این دوستان بیشتر با همدیگر رد و بدل اطلاعات میکنن … و بهتره در این مورد با ایشون همراه بشید و از مفید بودن این مواد بگید تا شاید به شما اعتماد کنه و حرفی بزنه که بتونید از این طریق ریشه یابی کنید … پس بهتره تا مدتی با قاعده خودشون بازی کنید تا به راز و رمز کارشون پی ببرید

سلام لطفا شماره تماس و آدرس مرکز مشاوره خانواده در بیرمنگهام انگلستان رو به من بدین هرچی گشتم پیدا نکردم با تشکر

در این مورد میتونید با این شماره مشاوره تلفنی داشته باشید
و در صورت دایر بودن شعبه با هماهنگی مراجعه کنید

۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲

۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵

۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴

سلام لطفاً شماره های تماس شفیلد رو إعلام کنید من هرچی جستجو کردم اصلا پیدا نکردم متاسفانه
ممنون میشم

دوست عزیز شما در محل بهتر میتونید جستجو کنید

سلام
خانم من بدون هیچ دلیل منطقی و صرفا به دلیل توهمات و برداشتهای غلط به روابط و آمد و رفتهای من مشکوک است و زندگی را برای من و خودش جهنم کرده است. البته من مطئن نیستم که دلیل این گیر دادنهای بی جهت او صرفا شگ و گمان باشد ، گاهی فکر میکنم ممکن است اینها بهانه برای رسیدن به هدفی دیگر و جدایی باشد. چرا که واقعا دلایا شک کردنش مسخره و واهی میباشند. ما دو بچه داریم و من دیگر برای خود او نگران نیستم بلکه در مورد جدایی نگران آینده فرزندانم هستم. ما در شهر منچستر بریتانیا زندگی میکنیم آیا در اینجا هیچ مکز مشاوره ای وجود دارد که به ما معرفی کنید. البته ما مشکل زبان هم داریم لذا نیاز به مترجم داریم.
یا سپاس
سیروس

با سلام
دوست عزیز خوب طبیعتا شرایط سختی وجود دارد .و به هر حال در هر مکانی با هر فرهنگی داشتن شک و بدبینی ازاردهنده است منتهی ایا در رفتارهای خودتون دقت کردید مثلا شاید طور ی رفتار کردید بدون اینکه توجهی داشته باشید و همین باعث شک شده است و احتمالا می دانید که زنان ومردان به لحاظ ساختار مغزی متفاوت هستند و ارزیابی های متفاوتی هم از شرایط دارند .مثلا مساله ای که مکن است برای شما کاملا بی اهمیت باشد از نظر ایشون بی توجهی محسوب شود .بهتر است با وجود دو فرزند در مورد این مسائل صحبت شود و بنده نمی توانم قضاوتی داشته باشم شاید احتمال شما هم درست باشد و صرفا بهانه جویی باشد ولی باید دو طرف را دید تا نظر داد در هر شهری فکر می نم روانشناس ایرانی وجودداشته باشد که مشکل زبان هم پیش نیاید امیدوارم پیگیر باشید
به هر حال در تمام دنیا از این مسائل وجود دارد و حد و مرزی وجود ندارد و همیشه افراد نگران خیانت طرف مقابل هستند که یا دلیل دارد و یا اصلا بدون دلیل و صرفا ناشی از بیماری روحی باشد .این دو مساله کاملا متفاوت هستند که بایدتوجه داشته باشید
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۸۸۴۲۲۴۹۵
موفق باشید

با درود من خانمی حدود‌۵۰ ساله هستم شوخر هم ۵۶ سالش ی دختر داریم که در رشته پزشکی اینجا مشفول ب تحصیله خودم و‌شوهرم کار میکنیم از نظر مالی خدا رو‌شکر مشکلی نداریم از دیدگاه مردم ما خانواده پر تلاش و‌موفق هستیم ولی این موفقیت بواسطه از دست‌دادن سلامتی من بدست اومده شوهرم با من اصلا سازگار نیست من با حرف و تلاش و خودم اینو‌انجام بدم تا متوجه نتیجه اش بشه در اخر بحث و ناراحتی پیش میرم دیگه بریدم اصلا منطق نداره هر مشکل منطقی رو حتی خیلی کوچیک رو یه جنگ‌و جدل میکشونه
فقط میخواد بگه بخنده همه جیز رو‌ به جوک و‌مسخره بازی میکشونه
تو‌روخدا میگین چکار کنم باش دارم دیوانه میشم همه انگیزه رو از من کرفته

سلام به شما دوست عزیز
قابل درک می باشد که در شرایط روحی مناسبی قرار ندارید.در این مورد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.
۱٫ چند مدت است با این مشکلات مواجهه هستید؟
۲٫ عمده مشکلات شما با همسرتان در چه زمینه هایی می باشد؟
۳٫ واکنش شما در مقابل همسرتان چگونه می باشد؟
۴٫ روابط عاطفی و جنسی شمار ضایت بخش می باشد؟

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مرکز مشاوره وابسته به کانون مشاوران ایران می باشد.

موسسه حقوقی امیر نجات

021-86129208 –

09122888366

021-86129208 –

09122888366

روانشناس ایرانی در انگلستان

روانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن

چگونه روانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن بیابیم؟

ممکن است شما ساکن لندن باشید و به یک روانشناس ایرانی محتاج باشید. در این صورت ما دکتر سپیده شلبیری را به شما پیشنهاد می کنیم

مزیت مشاوره روانشناسی با خانم دکتر شلبیری  شامل موارد زیر استروانشناس لندن-روانشناس ایرانی در لندن

1- عدم نیاز مراجعه حضوری به مطب

2- استفاده در منزل در خدمات مشاوره ایشان

3- بازدهی بیش از 90 درصد در بهبود مشکلات روحی و عاطفی
4-کاهش پرداخت هزینه

مشاوره به صورت کاملا تصویری انجام می پذیرید و شما رضایت کامل را خواهبد داشت.

در صورت نیاز به پرداخت حق المشاوره نیز از طریق واتساپ قابل انجام می باشد.

وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

وکیل

وکیل پایه یک دادگستری

نشانی: تهران،سعادت آباد،ابتدای بلوار دریا،پلاک 30،طبقه 4 ،واحد 8

شماره تماس:02186129208

موبایل:09122888366

دکتر حمیدرضا رحمانیان (عضو نظام پزشکی انگلستان به شماره ۶۱۱۷۹۷۱)

روانپزشك و فوق تخصص روانپزشکی پرناتال

 

سوابق علمی

زمینه های مشاوره

روانشناس ایرانی در انگلستان

مسئولیت های علمی و اجرایی

مشاهده رزومه کامل

با دکتر حمیدرضا رحمانیان از زبان ایشان بیشتر آشنا شوید

تماس با سیمیا

ایمیل: COUNSELING@SIMIASERVICE.COM شماره تماس: ۰۰۹۸۲۱۸۸۵۶۲۶۱۵ پیام رسان تلگرام:@maryamkhazraee پیام رسان واتساپ: 00989302672054

شبکه های اجتماعی سیمیا

درباره سیمیا

اگر از مشاوره روانشناسی آنلاین اطلاعات کمی دارید توصیه می کنیم راهنمای مشاوره های آنلاین روانشناسی را در لینک زیر مشاهده نمایید:


مشاهده رزومه کاملDownloads-icon

روانشناس ایرانی در انگلستان
روانشناس ایرانی در انگلستان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *