روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

 
helpkade
روانشناس ایرانی در کالیفرنیا
روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در کالیفرنیا یا ایران  شما می توانید با مرکز مشاوره مکث به این شکل ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 98351671664+ را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. همراه شما هستیم برا حل کردن مشکلاتی که در قسمت پایین ذکر شده است:

و مشکلاتی دیگر مانند غم، تنهایی، عشق، خیانت، نفرت، اعتماد به نفس و خیانت با ما از طریق تصویری و تلفنی در ارتباط باشید.

مرکز مشاوره مکث زیر نظر سازمان بهزیستی استان تهران (http://moshaver.behzisti.ir) با داشتن قرار داد با سازمانها و بانکهای مختلف و داشتن بهترین متخصصها در زمینه مشاوره و روانشناسی بهترین گزینه برای شما در کشور ایران می باشد.

با توجه به تغییرات ارزی طی سالهای گذشته هموطنان ما در اروپا، آمریکا، کانادا، استرالیا می توانند با پرداخت کمترین هزینه نسبت به مشاورین حاضر در کشور خودشان از خدمات روانشناسی با بهترین روانشناسان کشور به صورت تلفنی یا تصویری ارتباط برقرار کنند.

هزینه برای هر جلسه 1 ساعته 69 دلار آمریکا می باشد.روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

واتساپ جهت هماهنگی 98351671664+

نحوره واریز از طریق سایت www.paypal.com به نشانی injamax_canada@yahoo.com می باشد.

در نظر داشته باشید که پس از انتخاب زمان مشاوره تا 24 ساعت می توانید مبلغ واریزی را به حساب اعلام شده انتقال دهید.

لازم به ذکر است با توجه به گوناگونی مشکلات و تخصص هر روانشناس در قسمتهای مختلف ابتدا شما با ارزیابگر مرکز مشاوره مکث صحبت کرده و پس از آن به مشاور مورد نظر ارجاع داده خواهید شد.

از دیگر مزایای ارتباط با ما این است که با توجه به اختلاف قیمت در بازار ارز ارتباط شما با درمانگران ایرانی که هم از لحاظ فرهنگی و هم از لحاظ دانشی بسیار کارآمد تر از روانشناسان هم رده خود در کشورهای دیگر هستند، موقعیت بهتری را برای شما فراهم میکند تا از خدمات مشاوره استفاده کنید.

روانشناس هایی که در ایران زندگی میکنند و یا دوره تخصصشان را در خارج از کشور گذرانده اند، در برخی موارد امتیازاتی متفاوت تری نسبت به روانشناسانی که در خارج مشغول فعالیت هستند دارند.

یکی از مهمترین این امتیازات نگرش دو سویه و جهان بینی متفاوت آنها به روانشناسانی است که فقط در خارج مشغول به فعالیت بوده اند است. از آنجایی که روانشناسی یک علم است اما علمی است که به روان و روحیه نفس هر انسانی مربوط است، از لحاظی میتوانیم بگوییم چون مسئله صرفاً انسان است، فرقی ندارد جهان بینی درمانگر چگونه باشد، اما از جهاتی نیز کاملاً برعکس میتوانیم به همین موضوع بپردازیم که چون مسئله انسان و روان انسان است و روان انسان مدام در حال تغییر و تحول است و این تغییر و تحول به واسطه قرار گرفتن در محیط های مختلف اثر بیشتری نیز دارد، از این رو هر چقدر که روانشناسی تجربه بیشتری داشته باشد از این رو می تواند نگرش و بینش متفاوت تری نیز داشته باشد.

فرض کنید شما علم روانشناسی را با یک مسیر مشخص زندگی می آویزید، دستاورد شما آیا شبیه به دستاورد کسی است که در زندگی خود مدام چالش های مختلف داشته، مسیرهای مختلف را طی کرده و با آدمهای مختلف وقت گذرانده و او نیز علم روانشناسی را آموخته است.

از این رو آنچه در بطن علم روانشناسی و روانشناس بودن وجود دارد به نوعی دنیا دیدگی، تفسیر و معنی کردن زندگی و راه های متفاوت زندگی و درک بهتر از امور زندگی است. زیرا انسان یک ماشین و وسیله ایی مشخص نیست که یک علم بر روی او همان تأثیر درمانی را داشته باشد که بر روی دیگری نیز دارد.

از این رو چون انسان دارای روحیه متغییر و روان قابل تغییر و احوالاتی مختلف است به همان میزان روانشناسی دنیا دیده تر و کسی که درک متفاوتی از زندگی داشته باشد با تلفیق علم و مهارت خود میتواند دستاورد بزرگی در زندگی و راه درمانی برای یک مراجع داشته باشد.

روانشناسانی هستند که در سرتاسر دنیا به واسطه تغییرهای سیاسی و همچنین آموزش های حرفه ایی در مقاطع دکترا مشغول آموزش علم روانشناسی شده اند. در ونکوور و تورنتو از دسته شهرهایی هستند که همانطور که در صنعت پیشرفت قابل ملاحظه ایی داشته، در علم های انسانی نیز مانند روانشناسی پیشرفت بسزایی داشته است.

از این رو مجموعه روانشناسی مکث، به واسطه رشد بیشتر و تمایل مراجعان به برقراری رابطه درمانی با روانشناسان شهرای ونکوور و تورنتو این قابلیت را دارد که مراجعان بتوانند با برقراری رابطه آنلاین از طریق مرکز روانشناسی مکث، با مشاوران روانشناس در این شهرها به درمان آنلاین بپردازند.

مشاورین در شهرهای کالیفرنیا با برقراری این امکان میتوانند تمام دستاوردهای اولیه درمانی خود را که در کشورهای پیشرفته از لحاظ علمی و بینش انسانی خود به دستاوردهایی با تسریع در عملکرد درمانی (که به واسطه مجموعه روانشناسی مکث) ایجاد شده، درمان های روز را در اختیار مراجعین قرار بدهند.

ایجاد برقراری حتی با فاصله هزاران کیلومتر با روانشناس دلخواهمان که اگر این امکان به وسیله تماس های تلفنی پیش از این و با شماره هایی که از تلویزیون های ماهواره ایی پخش میشده بسیار سخت تر و پر هزینه تر از این بوده که اکنون مشاور روانشناس به واسطه یک مرکز درمانی معتبر (مجموعه روانشناسی مکث) میتوانند ارتباط آنلاین با مراجعه برقرار کنند و به درمان مراجعین بپردازند.

هر چند که در این درمان ها راه بسیار دور است اما به دلیل ارتباط اینترنتی میتوان با محاسبه تغییر زمان در هر دو کشور، زمان مشخصی را برای ارتباط با روانشناس و مراجعه کننده در نظر گرفت و دقیقاً در زمان مشخص درمان را آغاز کرد.

مراجع نمیتواند بهانه ناخوداگاه دوری راه، شلوغ بودن مسیر، مسافرت بودن و نرسیدن را که همه و همه دلیل مقاومت در درمان هستند را بیاورد. از این رو مراجع هر جایی که باشد با برقراری ارتباط اینترنتی که امروزه در همه جای جهان امکان پذیر است میتواند درمان را شروع کند و در زمان مشخص به پایان برساند.

در بیشتر موارد از آنجایی که مراجع مستقیم و رو در رو با درمانگر در یک اتاق درمانی قرار ندارد میتواند خودافشایی بیشتر و کارآمد تری نسبت به زمانی داشته باشد که مستقیماً تحت فشار درمانگر در اتاق درمان است. مراجع هر جایی که احساس آرامش میکند میتواند رابطه درمانی را با درمانگر خود آغاز کند و در آن فضا به واسطه درمان آنلاین ارتباط راحت تر وصمیمی تری با درمانگر خود آغاز کند.

تنها و صرفاً مکان مشاوره برای درمانجو متفاوت است که خود از مزیت های مشاوره محسوب میشود، از این رو خود مشاور راهکارهای درمانی خود را که همان راهکارهای درمانی دیگر مشاوران است به کار میبندد. این روزها به قدری مردم با فضای مجازی آشنا و صمیمی هستند که در اکثر موارد مشاوره های آنلاین میتواند احساس بهتری را نیز در درمانجو ایجاد کند. زیرا در فضای همیشگی (اینترنت) قرار دارد و به صحبت در این مکان آشنا است و هدف گذاری ها و بیان مسائل نیز برای او کاملاً آشنا نیز میباشد.

بررسی در این مورد که چه مرکز مشاوره ایی امکان مشاوره آنلاین را برای شما برقرار میکند و شما به واسطه کدام مرکز مشاوره میخواهید به درمان خود به وسیله درمانگری در ایران باشید بسیار مهم است. شما میتوانید این اعتبار را با ورود به خود مرکز مشاوره، آشنایی با آن مرکز و یا فعالیت های مرکز مشاوره در اینترنت و سایت های معتبر این مرکز به دست بیاورید. بنابراین با این شناخت هم میتوانیم مرکز معتبری را در شهر تهران بشناسیم و هم با دیگر فعالیت های این مجموعه آشنا بشویم و هم به ایجاد و برقراری ارتباط با مشاوران در دیگر کشور ها پرداخته باشیم.

ایجاد جلسات ضروری در مشاوره های آنلاین یکی از مهمترین و ویژه ترین خدمات مشاوره آنلاین است. زیرا در مشاوره های حضوری صرفاً هفته ایی یک جلسه مراجع میتواند با مشاور خود و نهایتاً دو جلسه ایجاد ارتباط درمانی داشته باشد. اما در مشاوره های آنلاین به دلیل راحت تر بودن فضای مشاوره، در صورت ضرورت مراجع با هماهنگی مختصری میتواند با مشاور خود ارتباط برقرار کند و از او راهنمایی بگیرد.

مشاوره های آنلاین به دلیل کسر شدن هزینه مسافت و طی کردن مسیر ممکن بسیار کم هزینه تر از مشاوره های حضوری است. مراجع فقط باید هزینه درمان را بپردازد و به دلیل مشاوره آنلاین هزینه های جانبی از او کسر میشود و درمان او با هزینه کمتری امکان پذیر میشود.

مرکز مشاوره مکث، مشاور و روانشناس شما در ونکوور و تورنتو می باشد.

با ما باشید.

لطفا جهت مشاوره در مورد «روانشناس در کالیفرنیا آمریکا (California)» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

+1 (310) 388-7229

Mitra Avari in Beverly Hills. Mitra Avari, Psy.D is a licensed therapist with over 35 years of clinical experience with children, teenagers, and adults. Read more…

+1 (310) 625-3007

Sylvia Hakim in Beverly Hills. Sylvia Hakim graduated from Antioch University in 2004 with a Masters Degree in Psychology and has been practicing ever since. Read more…

+1 (310) 893-0096

روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

Neda Sanai in Beverly Hills. Neda is an Associate Marriage and Family Therapist (AMFT# 103319) who practices individual, couple, group, and family psychotherapy under the supervision of Cara Gardenswartz, Ph.D. Read more…

+1 (424) 421-4514

Alaleh K. Selkirk in Beverly Hills. In my therapy practice, I specialize in working with those struggling with anxiety, depression, trauma, insomnia, and relationship issues. Read more…

+1 (323) 456-3864

Laudan Kermani Gish in Beverly Hills. Laudan Kermani Gish is a Licensed Clinical Social Worker (LCSW 81666) who earned both her Master’s degree in Social Welfare her Pupil Personnel Services Credential from UCLA. Read more…

Iranian Realtor | Iranian Doctor | Iranian Dentist | Iranian Psychologist | Iranian Immigration Lawyer | Persian Restaurant

© 2020 Iranian Psychologist • Best Persian Psychologists

+ Add Listing | Why Join?

About | Contact | Terms | Privacy | Sitemap | Blog

مقدمه مترجم :
یکی از مسئولیت های روانشناسان و متخصصین رشته های بهداشت روان، آگاه سازی جامعه از نوع خدمات بهداشت روان و مرز و محدودیت های جوازهای متعدد شغلی است . بازی و یا کاربرد پاره ای از واژه های نامشخص، دست افراد بی طلاحیت را باز می گذارد تا بیرون از میدان آموزش و کاردانی خود عمل کنند .
لذا ترجمه و انعکاس قوانین موجود و تصویب شده از جانب بُورد روانشناسی و انتشار آن در جامعه ایرانی را مفید یافته و در اختیار شما عزیزان قرار می دهم . برای تهیه نسخه انگلیسی آن می توانید مستقیما به سایت بُورد روانشناسی راجعه کنید : www.psychboard.ca.gov

راهنمایی های کلّی بورد روانشناسی
اگر به خدمات بهداشت روانی نیازمندید، احساس تنهایی نکنید . هر ساله میلیونها نفر از مردم آمریکا برای آرامش بیشتر و یا رهایی از انواع ناراحتیهای روحی به روانشناسان یا سایر متخصصین بهداشت روان مراجعه می کنند . آگاهی های زیر در انتخاب فرد مورد صلاحیت و سرویس درست بسیار مهم است .

روانشناس کیست؟
در ایالت کالیفرنیا کسی که به عنوان روانشناس مستقلاً می تواند با مراجعین کار کند کسی است که از یک دانشگاه قابل قبول درجه دکتری یعنی ( Ph.D، PsyD،Ed.Dو …) داشته و امتحان کشوری و امتحان ویژه ایالت کالیفرنیا را قبول شده باشد . اگر چه جواز روانشناسی در فرم عمومی اجازه می دهد که روانشناس در زمینه های مختلف مانند : تست و سنجش روانشناسی، « بیوفیدبک » ، ارزیابی قیومیت و حق سرپرستی کودکان ، روانشناسی اعصاب، هیپنوتیزم و رواندرمانی فعالیت داشته باشد , ولی روانشناس برای کار برد این شیوه ها، باید آموزش های لازم و تخصصی را ببیند و با اطلاعات جدید در ان زمینه آشنا باشد . روانشناس هر دو سال یکبار باید جواز کار خود را تمدید کند و برای تمدید باید 36 واحد جدید در بخش های مختلف روانشناسی بگذراند و این قانون به این دلیل شرط تمدید جواز کار است که روانشناس آگاهیهای خود را در زمینه تحقیقات، قوانین ایالتی، اخلاق حرفه ای و تکنیک های درمانی Update نماید .

چگونه روانشناس خود را انتخاب کنید؟
بسیار مهم است که روانشناس مناسبی را انتخاب نمایید . برای این کار باید اول فردی که احتیاج به کمک دارد و نوع احتیاج او، مشخص گردد . آیا روانشناس برای شما، فرزند شما یا خانواده شماست . سپس نوع سرویس را باید مشخص کرد . آیا مشکل اعتیاد، اختلالات تغذیه، افسردگی، اضطراب یا مشکلات دیگر است . مرحله بعد یافتن روانشناس مجازی است که نیاز شما را می تواند بر آورده کند . اگر نامی به شما داده شد و یا فردی روانشناسی را به شما توصیه کرد، قدم بعدی این است که موقعیت حرفه ای روانشناس را و اینکه اجازه درمانگری دارد یا نه با بورد روانشناسی چک کنید .
اینکار از طریق تلفن 2382 – 263 ( 916 ) و یا سایت ( www.psychboard.ca.gov ) مقدور است .
بسیار مهم است که مطمئن شوید روانشناس جواز کار معتبر دارد . بورد روانشناسی توصیه می کند که در اولین جلسه ملاقات با روانشناس سئوالات زیر را به صورت مصاحبه با او مطرح کنید، کاری که باید برای همه خدمات مهم خصوصی انجام داد .
سئوالاتی از قبیل :
• دانشگاهی که روانشناس مدرک دکتری خود را گرفته،
•سال فارغ التحصیلی و زمینه تخصصی،
•در زمینه مشکل شما چقدر تجربه دارد؟
•زمان تقریبی که درمان طول خواهد کشید؟
•اینکه روانشناس با رده سنی خاص، اقلیت های نژادی و جنسیت مراجع راحت است یا نه؟
• تألیفات و پژوهشهای روانشناس،
• اینکه روانشناس با روانپزشک و یا طبیبی همکاری دارد تا در صورت نیاز دارو درمانی شما را بر عهده بگیرد .
• اینکه ساعات کار روانشناس با ساعات شماتناسب و همزمانی دارد یا نه؟
بعد از این ملاحظات و انتخاب روانشناس، لازم است که به حقوق خود نیز به عنوان مراجع آگاه باشید .

حقوق مراجعین
از حقوق مسلم شماست که :
1- درباره توانایی های حرفه ای که شامل وضعیت پروانه کار، تحصیلات، دوره های تخصصی گوناگون، تجربیات، عضویت در انجمن های حرفه ای، و تخصّص و صلاحیت های ویژه روانشناس منتخب خود در خواست و دریافت اطلاعات کنید .
2- در مورد وضعیت پروانه کار روانشناس با Board of Psychology تماس گرفته و درباره هر گونه سابقه وی اطلاعات دریافت کنید . شما می توانید این کار را با مراجعه به آدرس زیر انجام دهید : www . psychboard.ca.gov سپس روی License Verification بروید .
3 – درباره مبلغ ویزیت، مخارج و ترتیب پرداخت، و طبیعت جلسات با روانشناس گفتگو کنید و فرم ویژه نوشته شده را امضاء کنید .
4- زمانی که تحت مراقبت روانشناس هستید برای شما محیطی امن، به دور از سوء استفاده های جنسی، جسمی و احساسی فراهم شود .
5- مطمئن باشید که روانشناس، خود شما، نزدیکان، قیم، و یا کسی را که با او رابطه نزدیک دارید وارد رابطه نا مشروع جنسی نکند .
6- درباره تشخیص و ارزیابی روانی و همچنین معالجه خود از روانشناس سئوال کنید .
7- از پاسخ دادن به سئوالاتی که باعث آشکار شدن اطلاعاتی می شوند که مایل به فاش شدن آنها نمی باشید خود داری کنید .
8- از روانشناس بخواهید که هر گونه پیشرفت و بهبودی در وضعیتتان را به شما اطلاع بدهند .
9- آگاه باشید که آیا روانشناس شما با کسان دیگر از جمله سرپرست، مشاور، دانشجو، و یا دستیار خود درباره وضعیت شما بحث و گفتگو خواهد داشت یا خیر .
10- در هر زمانی که از نوع شیوه معالجه خود راضی نیستید آن را نپذیرید بدون اینکه هیچگونه احساس وظیفه و یا التزام کنید .
11- ضبط الکترونیکی جلسات خود را می توانید در خواست کنید و یا رد کنید .
12- یک کپی از مدارک خود را که شامل تشخیص، برنامه درمان، و پیشرفت و نوع معالجه شما می باشد درخواست و ( در بیشتر مواقع ) دریافت کنید .
13- رفتار غیر حرفه ای روانشناس را گزارش دهید .
14- در هر زمان که بخواهید در مورد معالجه و یا متدهای درمانی روانشناس خود از روانشناس دیگری نظریه دوم بگیرید، این حق شماست .
15- در زمانی که نیاز باشد درمان شما به شخص دیگری واگذار شود،وظیفه روانشناس شماست که نامهای متخصصین را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها را در اختیار شما بگذارد و از او بخواهید یک کپی از مدارک شما را به روانشناس و یا محل جدید بفرستد .روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

آیا از کسی دیگر به جز روانشناس می توانید برای مشکلات روانی – عاطفی خود کمک بگیرید؟
هر وقت که به فکر درمان مشکلات روانی خود می افتید باید درنظر بگیرید که روانشناس از ویژگی های خاصی برخوردار است امامتخصصّین دیگری نیز می توانند به شما یاری کنند . از جمله :
• دستیار روانشناس که زیر نظرمستقیم یک روانشناس مجاز کار می کند ؟
شما می توانید نام او را روی سایت زیرچک کنید : www.psychboardca.gov و نام روانشناسی که او را سرپرستی می کند بدانید . دستیار روانشناس باید حداقل مدرک فوق لیسانس داشته باشد .
در اولین جلسه ملاقات با دستیار، فرم مخصوصی که او و روانشناس که سرپرستی پرونده شما را بر عهده دارد بایدامضاء کنید . این فرم معمولاً شرایط مالی و محدوده های محرمانه بودن اطلاعات را نیز در بر می گیرد .

•روانپزشک
روانپزشک مدرک دکترای طب دارد و تخصص در روانپزشکی و مدرک او را در هر ایالت می توانید چک کنید .www.psychboard.ca.gov روانپزشکان تنها گروهی هستند که مجاز به تجویز دارو هستند .

•مشاور زناشوئی و خانواده
مشاورین باید حداقل مدرک فوق لیسانس در مشاوره و زناشوئی داشته باشند . جواز کار مشاورین از جانب بورد علوم رفتاری ( Board Of Behavioral Science ) صادر می شود و برای چک کردن مدرک آنها می توانید به آدرسwww.bbs.ca.gov مراجعه کنید . مشاورین می توانند درزمینه زناشویی، خانواده وروابط انسانی به مراجعین خود خدمت کنند . آنها حق تجویز دارو ندارند و در کاربرد آزمونهای روانشناختی و سنجش و اندازه گیری محدودیت دارند .

•مددکاران اجتماعی بالینی
Clinical Social Workers
این گروه متخصصین باید حداقل مدرک فوق لیسانس در مدد کاری اجتماعی داشته باشند . این گروه از متخصصین از بورد علوم رفتاری مجوز کار می گیرند و برای چک کردن مجوزخدماتی آنها می توانیــد به آدرس زیر مراجعه کنید .: www.bbs.ca.gov
این گروه از متخصصین در بهبود روابط مراجع خود با دیگران و رفع اشکالات مراجع با محیط کار و مدرسه و جامعه به شما کمک می کنند و از تکنیک های روان درمانی نیز یاری می گیرند .

•روانشناسان تعلیم و تربیت
این گروه حداقل درجه فوق لیسانس دارند ومدرک آنها هم ازجانب بورد علوم رفتاری صادر می شود .( www.bbs.ca.gov )این گروه از متخصصین می توانند در مدارس و یا مطب خصوصی به مشکلات آموزشی و سنجش و اندازه گیری استعداد و علائق به مراجعین خود یاری کند .

• تکنسین روانپزشک
این گروه اغلب در بیمارستانها و مراکز توان بخشی و زیر نظر روانپزشک با روانشناس یا پزشک کار می کنند و نه حق تجویز ددارو دارند و نه کاربرد تست های روانی . جواز کار آنان از جانب بُورد پرستاری و تکنسینهای روانپزشکی صادر می شود و می توانید در سایتwww.bbs.ca.gov اطلاعات بیشتری دریافت کنید .

•راه های دیگر یاری گرفتن
گفتگو با روحانی مورد اعتماد – گروه های حمایتی – و خواندن کتابهایی که به فرد کمک می کند که با مشکلات خود کنار بیاید .

چه کارهایی را روانشناسان نباید انجام دهند؟
در حالی که اکثر روانشناسان دارای مسئولیت حرفه ای می باشند وبسیار اخلاقی رفتار می کنند، لازم است که به خاطر بسپاریم – همانطور که در دیگر حرفه ها هم اتفاق می افتد – برخی ممکن است قانون شکنی کنند . اگر این مسئله پیش آید روانشناس می تـوانـد مستقیـماً و یا غیر مستقیم باعث صدمه زدن به مراجع خود شود . در قسمت زیر، مثال هایی را می بینید که نشان می دهند چه کارهایی روانشناسان و یا دستیاران آنها نباید انجام دهند :

•روانشناس نمی تواند هیچگونه تماس جنسی با مراجع یا بیمار خود و یا فرد مهم زندگی او داشته باشد . حتی مراجعینی که تا دو سال قبل تخت پوشش د رمانی روانشناس بوده باشند شامل این ممنوعیت هستند . منظور از تماس یا بهره برداری جنسی عبارت است از لمس کردن بدون مناسبت، بوسیدن، نزدیکی جنسی و هرگونه رفتاری که مراجع را در موفعیت آسیب پذیر قرار دهد .
مستولیت اخلاقی و قانونی حفظ این حریم بر عهده شخص روانشناس است، حتی اگر مراجع تمایلی در این زمینه نشان دهد . اینگونه رفتار هرگز قابل قبول نمی باشند و دلایلی هستند برای لغو اجباری اجازه کار روانشناس از طرفBoard of Psychology.

•بی حرمتی به اسرار محرنامه مراجعین
به غیر از مواقع بسیار نادر ، روانشناس شما نباید به کسی درباره مواردی که در جلسات محرمانه شما بیرون می آید صحبت کند ( حتی تأیید اینکه شما را برای معالجه می بیند ) و فقط با اجازه کتبی شما می تواند اینکار را انجام دهد . حفظ اسرار محرمانه زیر بنای یک تراپی موفقیت آمیز است و باعث به وجود آمدن یک نوع اطمینان دو طرفه بین روانشناس و مراجعه کننده می شود .

•روانشناس نمی تواندخدماتی را ارائه دهد که در آن هیچگونه تجربه و تحصیلی نداشته و دوره ای ندیده است . هر چند که یک روانشناس عمومی با اجازه کار می تواند همه گونه خدمات روانشناسی را انجام دهد ولی اگر در قسمت هایی که خارج از آموزش اوست به کار بپردازد نشان دهنده عدم حرفه ای بودن می باشد و می تواند تحت پیگرد قانونی قرار گیرد .

• استفاده از مواد مخدر
برای یک روانشناس، استفاده از هر گونه مواد کنترل کننده، داروی خطرناک، آشامیدن الکل، به شکلی که خود او و یا دیگران را به مخاطره بیاندازد و یا اینکه باعث شود که او نتواند در فضائی امن و بی خطر به کار خود بپردازد اکیداً ممنوع و غیر قانونی می باشد و می تواند مورد مؤاخذه قرار گیرد .

•کلاهبرداری و یا جرائم دیگر
روانشناسان نمی توانند از شرکت های بیمه زیادی پول بگیرند تا به شما برگردانند که بتوانید آن سهمی را که مسئولیت خود شماست بپردازید . اگر آنها جرائمی از این قبیل مرتکب شوند برای تنبیه و تأدیب به Board of Psychology رجوع شود .

•تبلیغات نادرست
روانشناسان فقط می تواننددر باره سرویس هائی آگهی کنند که در آنها تحصیل کرده اند، دوره هائی دیده و یا تجربه دارند . ذکر دقیق مدرکی که روانشناس بر مبنای آن اجازه کار گرفته باید به اطلاع مراجع برسد . عنوان تخصصی در خدمات درمانی، در محدوده مدرک تحصیلی مربوط به این رشته است .

• پرداخت و یا قبول پاداش برای گرفتن مراجعین جدید و یا فرستادن آنها به روانشناسان دیگر این موضوع که به Conflict of Interest نیز معروف است دلیلی است برای تنبیه و تأدیب روانشناس زیرا که این امر باید بدون در نظر گرفتن منافع شخصی انجام گردیده و صرفاً علمی و بی طرفانه و فقط به نفع بیمار، تصمیم گرفته شود . روانشناس نمی تواند به دلائل شخصی، رفاقت، سود مشترک، مراجعه را به متخصص دیگری ارجاع کند .

•رفتارهای غیر اخلاقی، غیر حرفه ای و مسامحه کارانه روانشناس
روانشناسان باید طبق قوانینی که به وسیله American Psychological Associationو ایالت کالیفرنیا وضع گردیده به معالجه مراجعین خود بپردازند و آگاه سازی مراجعین از این قوانین از مسئولیت های روانشناس است .

•کمک به کسی که اجازه کار روانشناسی ندارد
هر کاری که ارتباط دارد به خلاف های حرفه ای،برای روانشناسان غیر قانونی است؛ به خصوص آنکه ممکن است باعث صدمه زیاد به عموم به جهت نداشتن اجازه کار معتبر و یا عدم گذراندن دوره های کافی باشد . این معمولاً زمانی اتفاق می افتد که روانشناس برای کسی که دارای اجازه کار معتبر نیست، موقعیتی درست کند که آن شخص بتواند خدمات روانشناسی ارائه بدهد بدون اینکه به طور قانونی قادر به این کار باشد .( معرفی فرد غیر حرفه ای به عموم و حمایت از او کاری خلاف قانون است ).

•تمرکز روانشناس در زمان تراپی، باید بر روی مشکلات مراجع باشد
برای یک روانشناس، استفاده از وقت تراپی مراجعین جهت بحث در مورد مشکلات شخصی خود روانشناس کاملاً غیر حرفه ای محسوب می شود زیرا آنها مبلغی برای وقت تراپی پرداخته اند که میبایستی صرف معالجه آنها قرار گیرد نه درد دل روانشناس .

•روانشناس نمی تواند در چندین نقش نامناسب که باعث قضاوت نادرست شود خدمت کند
این شرایط زمانی اتفاق می افتد که روانشناس درگیر روابط ثانویه با خود مراجع و یا شخصی که نزدیک به اوست می شود که این امر ممکن است باعث مخاطره و قضاوت های نادرست در مورد وضعیت مراجع شود .( روابط چند گانه با مراجع مجاز نیست ).

•رها کردن بیمار به طور ناگهانی
روانشناسان همـــواره می توانند از طرف Board of Psychology مورد مأخذه قرار گیرند اگر درمان را به طور ناگهانی و در نیمه کار رها کنند در حالی که هنوز احتیاج به ادامه درمان است . در شرایطی که این کار الزامی است، تراپیست باید حتماً برای مراجع نام و شماره تلفن روانشناسان لایق و تحصیلکرده ای که دارای تجربه کافی باشد را تهیه کند که به درمان شما ادامه داده شود .

اگر روانشناسی در انجام وظایف خود کوتاهی کرد چه باید کرد؟
اگر احساس یا تجربه شما این است که روانشناس شما در انجام وظایف خودکوتاهی کرده و یا مرزهای قانونی خود را شکست و به حقوق شما تجاوز کرده شما می توانید مسئله را با :
• یک دوست مورد اعتماد و یا عضو خانواده در میان بگذارید
• مسئله را به پزشک خانواده بگویید .
• موضوع را به کشیش یا روحانی مورد اعتماد بگویید و اگر موضوع خیلی جدّی است گامهای دیگری بردارید .
• به مقامات پلیس محّلی یا دفتر حقوقی منطقه خود District Attorney اطلاع دهید .
• با وکیلی صحبت کنید و شکوائیه قانونی تنظیم کنید .
• پرونده های شکایت ،تنظیم و به شورای اخلاق حرفه ای انجمن روانشناسان ارسال کنید . آدرس این مرکز عبارت است از :

California Psychological Association www.calpsychlink.org
یا : ( 916 ) 286-7979
یا : American Psychological Association
750 First street
Washingto n DC 20002 – 4242
( 202 ) 336- 5500 • www.apa.org
ضمناً برای گزارش هر گونه تخلف در مورد مشاورین، مددکاران اجتماعی و روانشناسان تعلیم و تربیت با Board of Behavioral Scienceمی توانید تماس بگیرید

Email Dr. Farnoody:drfarnoody@gmail.com
Call Dr. Farnoody: +1 (949) 291-1567+1 (310) 441- 4444 

Address:113 Waterworks Way #350, Irvine, CA


Email Technical:sohiel@cws.laCall Technical: +1 (818) 346-0701


Username or Email Address


Password
روانشناس ایرانی در کالیفرنیا
This is the first website that was really free and they didn’s charge me at all, I added every information about my business that I needed. Thank you

سایت ایرانیان بیز از بهترین سایت های یلوپیچ ایرانیان است که میتوانید به  نظرات مردم نسبت به کسب کاهای مختلف دسترسی داشته باشید

I like this website because always their information was correct about business listing plus I had this chance to add my business listing in their website for free.
 


.

© 2017 Copyright by IranianBiz (Iranian Yellow Pages) . All rights reserved.

شما ممکن است در کالیفرنیا  زندگی کنید و به یک روانشناس ایرانی در کالیفرنیا احتیاج دارید. سپس می توانید با دکتر مهسا کاشفی زاده تماس بگیرید و یک مشاوره ویدیویی داشته باشید.

دکتر مهسا کاشفی زاده عضو سازمان روانشناسی ، عضو انجمن روانشناسی ایران ، عضو خانه روانشناسان و دستیار مشاوران است.

برای مشاوره با دکتر مهسا کاشفی زاده با واتس اپ شماره ۰۹۱۲۱۴۳۳۴۳۸ تماس بگیرید و یک مشاوره ویدیویی دریافت کنید.

خانواده درمانی یا مشاوره خانواده نوعی از روشهای درمانی است که برای رسیدگی به موضوعات خاص تأثیرگذار بر سلامت و عملکرد خانواده است. بیشتر ما در زندگی مشکلاتی داریم که بعضی اوقات بدون مشورت با دیگران برطرف نمی شود. هنگامی که هیچ راه حل روشنی برای مشکلات ما وجود نداشته باشد ، استراتژی های جدید و متفاوتی مورد نیاز است. توصیه می کنیم با متخصصان و روانشناسان مشورت کنید. مرکز مشاوره نیک به همراه مشاوره خانوادگی برای ایرانیان خارج از کشور برای رفع مشکلات همشهریان ما در سراسر جهان خستگی ناپذیر کار خواهد کرد.

مرکز خدمات تلفن همراه روان خوب مشاوره آنلاین را به ایرانیان خارج از کشور ، واتس اپی برای ایرانیان خارج از کشور و ایرانیان خارج از کشور برای اسکایپ ارائه می دهد. ایرانیان عزیز در سراسر جهان با استفاده از این روش ها می توانند از متخصصان و روانشناسان ما بخواهند که در حل مشکلات آنها به ما کمک کنند.روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

مشاوره خانوادگی برای ایرانیان خارج از کشور
خانواده درمانی می تواند با بهبود تکنیک های شناخت درمانی ، رفتار درمانی ، درمان های فردی و موارد دیگر به بهبود روابط خانوادگی کمک کند.

مشکلات رفتاری یا عاطفی در کودکان دلیل مشورت روانشناس خانواده است. مشکلات کودکان باید در خانواده حل شود و این امر با کمک یک مشاور بهتر و اصولی تر برطرف می شود. لازم به ذکر است خانواده لزوماً به معنای خویشاوندان خون نیست. در این زمینه ، “خانواده” هرکسی است که “نقش حمایتی طولانی مدت در زندگی داشته باشد ، که ممکن است به معنای روابط خونی یا اعضای خانواده در یک خانواده نباشد”.

مرکز مشاوره خانواده روان خوب  به همراه سایر برنامه ریزی های استاندارد خدمات معرفی می کند. این مرکز با توصیه روانشناسان ایرانی در خارج از کشور با استفاده از واتس اپ و اسکایپ گامی مؤثر در حل مشکلات خانواده برداشته است.

مشاوره خانوادگی برای ایرانیان خارج از کشور
مشاوره خانوادگی برای ایرانیان خارج از کشور
مشاوره ازدواج برای ایرانیان خارج از کشور
هدف اصلی مشاوره ازدواج کمک به همسران در درک دنیای یکدیگر و ایجاد همدلی است. ما فکر می کنیم که همه زوج ها باید مشاوره ازدواج را امتحان کنند تا بتوانند بهتر به لمس عاطفی پاسخ دهند. حتی زوج های سالم از ۱۴٪ نیازهای عاطفی یکدیگر فاصله می گیرند. البته ممکن است برخی از زوج ها به کمک بیشتری احتیاج داشته باشند (و ما رویکردهای متفاوتی را اتخاذ می کنیم ، خصوصاً برای زوج های مضطرب)

مشاوره آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور از طریق واتس اپ و اسکایپ کمک بسیار موثری برای ایرانیان مقیم خارج از کشور است.

مشاوره قبل از ازدواج برای ایرانیان خارج از کشور
مشاوران مرکز موبایل نیک معتقدند که زوجین قبل از شروع زندگی ، باید زمان مشاوره قبل از ازدواج را شروع کنند. مشاوره قبل از ازدواج برای ایرانیان خارج از کشور این زوج را به دست می آورد که مهارت های حل و فصل اختلافات زوجین را بدست آورند. به مشاوره پیشگیرانه ، بهتر برنامه ریزی مالی و مدیریتی ، صمیمیت جنسی و ارتباطی ، بهبود ترکیب خانواده ، احترام بیشتر و عشق به یکدیگر ، زوجین معرفی می شوند.

مشاوره آنلاین برای ایرانیان خارج از کشور از طریق واتس اپ و اسکایپ ارائه می شود. هدف از این مرکز بهبود کیفیت جلسات مشاوره اینترنتی است.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_29”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 × 

 = 
63

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

امتیاز کاربران:

امتیاز کاربران

خدمات

سوابق تحصیلی و حرفه‌ای

عضویت در انجمن ها

روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

مطب 1

آدرس : تهران – آریا شهر – خیابان آیت الله کاشانی – کوچه مهران – ساختمان مهران – طبقه 2 – واحد 15 – موسسه ذهن زیبا

وقت دهی اینترنتی برای این مطب فعال نیست. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ زیر از ایشان وقت رزرو کنید.

تلفن مطب:021-4495****برای نمایش کامل شماره تلفن کلیک کنید

امتیاز شما

برای ثبت نظر خود ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید، وارد حساب کاربری خود شوید. از نظرات شما برای بهبود خدمات پزشک خوب و متخصص مورد نظر استفاده می‌شود.

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

تلفن : ۰۲۱۲۲۶۷۷۹۱۷

پیشرفت در زندگی و کار

در صورتی که در کشور آمریکا زندگی می کنید و نیازمند ارتباط با یک روانشناس ایرانی هستید،می توانید از طریق مشاوره ی آنلاین و غیرحضوری با ما در ارتباط باشید.

جهت مشاوره آنلاین و اسکایپی با روانشناس در آمریکا و یا ایران می توانید با موسسه ما در حیطه های مختلف شامل:

مشاوره خانواده ، مشاوره فردی ،اختلالات روانی ، مشاوره کسب و کار ، مشاوره تحصیلی و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی ما در ارتباط باشید.روانشناس ایرانی در کالیفرنیا

پاسخگویی تنها از طریق واتزاپ انجام می شود : 989122187693+

انتخاب نوع و چگونگی انجام مشاوره با توجه به شرایط و موقعیت فردی که متقاضی مشاوره روانشناسی می باشد متفاوت است ، گاهی اوقات برخی از افراد که نیازمند درمان و مشاوره هستند به دلیل گرفتاریهای مختلف ، هزینه زیاد و نداشتن زمان کافی و همچنین در دسترس نبودن مراکز مشاوره معتبر ، از رفتن نزد مشاور خودداری کرده که این موضوع می تواند در طولانی مدت هم به خود شخص و هم در نهایت به اجتماع آسیب بزند . با پیشرفت علم و دسترسی آسان به اینترنت ، مشاوره آنلاین و غیرحضوری مورد استقبال تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است که به دلایل ذکر شده نمیتوانند از مشاوره حضوری بهره مند شوند ، از مزایای این نوع مشاوره می توان به موارد زیر اشاره کرد :

از سال 1990 تا کنون هرساله حدود یک میلیون مهاجر جدید وارد خاک آمریکا می شوند ، طبق آمار بدست آمده از دفتر سرشماری ایالات متحده بیش از 40 میلیون نفر از ساکنان این قاره متولدین خارجی هستند بطور کلی روند مهاجرت مستلزم جدایی از زادگاه و اعضای خانواده ، تغییر آداب و رسوم و ورود به فرهنگی ناآشنا ، تغییر زبان ، تغییر شغل و … بوده که می تواند سرمنشا ایجاد یا تشدید اختلالات روانی شده و سلامت روان فرد را در معرض خطر قرار دهد ، اختلالاتی همچون اضطراب ، افسردگی ، سوء مصرف مواد ، ایده خودکشی و …. در این میان بررسی مشکلات و ارائه خدمات روانشناسی و بهداشت روانی به مهاجران توسط مشاوران روانشناسی کارآزموده که بتوانند ارتباطی صحیح با فرد مهاجر برقرار کنند حائز اهمیت می باشد ، هرچند تعداد زیادی از این افراد علاقه چندانی به استفاده از خدمات مشاور و روانشناس نشان نمی دهند و خودیاری و استفاده از منابع مختلفی که ریشه در فرهنگ و مذهب آنها دارد را ترجیح می دهند.

 همکاران ما در موسسه بارسا ، این امکان را برای شما ایجاد کرده‌اند که در سراسر آمریکا بتوانید به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا ، نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فیلادلفیا ، واشنگتن ، سن دیگو ، فینیکس و … مشاوره داشته باشید.

مشاور روانشناس باید در گفتگوی خود با مراجع، تعصبات قومی و نژادپرستانه را کنار گذاشته و به تمامی ارزشهای فرهنگی و خانوادگی وی توجه داشته باشد و از طریق درک تفاوتها بتواند زندگی فرد را بهبود بخشیده و در عین حفظ فرهنگ فرد به ایجاد هویت مشترک با متولدین این کشور کمک نماید. مشاور می تواند با جمع آوری داده های مربوط به موضوعات تاریخی ، خانوادگی ، اقتصادی ، اجتماعی ، توضیح دقیق و جامعی در مورد فرد مهاجر ارائه دهد ، این اطلاعات در انتخاب تست های مناسب و تفسیر نتایج بسیار مهم است ، شایان ذکر است روانشناسان و مشاورانی که به زبان مراجع خود مسلط باشند میزان موفقیتشان در جلب اعتماد و برقراری ارتباط صحیح با فرد مورد نظر بالاتر می رود.

باید توجه داشت آنچه در عمق علم روانشناسی وجود دارد توانایی تحلیل زندگی و کشف راه های گوناگون آن و ارائه راهکارهای مفید برای بهبود زندگی مراجع است ، روانشناس متخصص به این موضوع اشراف کامل دارد که یک راه درمانی مفید برای یک فرد نمی تواند همان اثربخشی را برروی مراجع دیگر داشته باشد جراکه انسانها دارای روحیه و روان متفاوت هستند ، از این رو هرچقدر مشاور تجربیات بیشتر داشته باشد و به قولی دنیا دیده تر باشد و درعین حال به علم روانشناسی تسلط کاملتری داشته باشد ، می تواند راهکارهای مفید تری ارائه دهد. نکته قابل توجه دیگر داشتن صلاحیت فرهنگی مشاور و روانشناس می باشد که شامل ابعاد گسترده یی است : دانش فرهنگی مشاور ، نگرش و عقاید مشاور نسبت به مراجعان مختلف فرهنگی ، مهارت های درمانی وی و استفاده از مداخلات مناسب فرهنگی.

روانشناسی یک علم است. علمی است که با استفاده از روش علمی به روان و ذهن انسان و رفتار آن می پردازد به عبارت دیگر، روانشناسی به مباحث رفتار و فرایندهای روانی میپردازد. اما باید در نظر داشته باشید روانشناسی به روان و حال روحی هر شخص ارتباط زیادی دارد. چون مساله انسانی است و به به ذهن و روان انسان مربوط است ،در اینجا رویحه و نحوه ارتباط شخص روانشناس و در مانگر مهم می شود که بتواند با مخاطب خود به خوبی ارتباط برقرار کند. اکثر ایرانی‌های ساکن آمریکا در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا ، نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فیلادلفیا ، واشنگتن ، سن دیگو ، فینیکس و … زندگی می‌کنند. گاهی ممکن است این افراد برای مسائل مختلف به روانشناس احتیاج پیدا کنند که روانشناسان ایرانی حاضر در شهر‌های نیویورک و واشنگتن به مراتب بیشتر از روانشناسان آمریکایی می‌توانند به آنها کمک کنند.

این امکان توسط موسسه بارسا برای شما فراهم گشته تا در سراسر آمریکا بتوانید به صورت آنلاین با روانشناسان ما در شهر‌هایی مثل کالیفرنیا ، نیویورک ، لس آنجلس ، شیکاگو ، هیوستون ، فیلادلفیا ، واشنگتن ، سن دیگو ، فینیکس و … از طریق اسکایپ و یا تماس تلفنی مشاوره داشته باشید.

در صورتی که در کشور کانادا زندگی میکنید،میتوانید برای مشاوره با روانشناس ایرانی در کانادا – مشاوره در کانادا کلیک کنید.

پربازدیدترین ها:

آخرین ویدیو ها

دوره غیرحضوری افزایش عزت نفس

آخرین مقالات

پادکست های علی میرصادقی

دوره غیرحضوری سی روز تا پیروزی

پربازدیدترین های تحصیلی :

بهترین منابع کنکور

مشاوره تحصیلی به سبک علی میرصادقی

معرفی رشته های دانشگاهی

تکنیک های تست زنی

دبیرستان های بارسا

روانشناس ایرانی در کالیفرنیا
روانشناس ایرانی در کالیفرنیا
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *