روانشناس خانم در پاسداران

 
helpkade
روانشناس خانم در پاسداران
روانشناس خانم در پاسداران

کسب و کار خود را در بهترینو ثبت کنید و مشتریان خود را افزایش دهید.

با فعالسازی تبلیغات تعداد بازدید‌های روزانه خود را افزایش داده و کسب و کارتان را رونق دهید!


+ بیشتر …

در این مقاله به معرفی روانشناس خوب در پاسداران همراه با رزومه خواهیم پرداخت. سپس کمی از ویژگیهای مرکز مشاوره مکث خواهیم گفت و در آخر مواردی که یک روانشناس خوب در پاسداران باید دارای آن باشد، خدمتتان توضیح داده می شود؛ پس تا انتها همراه با ما باشید.

مرکز مشاوره در پاسداران مکث با داشتن چندین روانشناس و روانپزشک در پاسداران و قلهک که بسیاز زبده و مجرب می باشند، در زمینه های مشاوره ای و درمانی آماده انجام خدمات گوناگون برای همشهریان محترم هشتند. در سایت مکث می توانید فعالیت های مختلف مجموعه مکث را مشاهده فرمایید.

1. مترو

با توجه به اینکه مرکز مشاوره مکث جنب مترو قلهک می باشد، مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک آزار دهنده شهر تهران استفاده کنند.

2. تاکسی

روانشناس خانم در پاسداران

با توجه به بودن وسایل حمل نقل زیاد در محدوده خیابان شریعتی، شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه نمایید.

3. پارکینگ

افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مشاوره مکث را دارند، دو گزینه در پیش رو دارند:

استفاده از سینمای فرهنگ و پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

روانشناس خوب در پاسداران کسی است که بتواند درمان خوبی بر روی مراجع خود داشته باشد. در واقع وقتی صحبت از یک روانشناس خوب در میان است، گاهی نحوه برخورد و گرایش درمانی او نیز بررسی میشود اما یک روانشناس خوب در پاسداران کسی است که بتواند روش درمانی مناسبی را برای هر کدام از مراجعین خود داشته باشد.

مسئله مهم در درمان های روانشناسی، به نوع بینش و آگاهی یک روانشناس زبده بازمیگردد. همانطور که یونگ بیان کرده: «هر مراجعی یک روش درمانی مخصوص به خود را دارد»، یک روانشناس خوب و با مهارت نیز میتواند به این قدرت در درمان های خود دست پیدا کند که هر مراجعی نیازمند نوع درمان خاص خود است.

دلیل این نیازمندی، روان پیچیده هر انسان است که از اشخاص دیگر متفاوت است. بنابراین در یک گرایش درمانی مشخص، مشاور میتواند روش های متفاوتی از درمان را بکار بندد که مراجع بتواند مراحل درمان را بهتر و مؤثرتر پشت سر بگذارد.

تشخیص یک مشاور روانشناس خوب برای هر فردی متفاوت از فرد دیگر است. زیرا ممکن است یک مراجع در برخورد اولیه با یک درمانگری، با او احساس صمیمتی را داشته باشد که مراجع دیگر تا چندین جلسه و یا حتی تا آخرین روز درمان این احساس صمیمت را نداشته باشد.

از این رو درمان هایی که با برخورد اولیه و ایجاد احساس صمیمیت آغاز نشود، مراجع را به سمت مقاومت در درمان سوق میدهد و درمان دچار اختلال میشود.

بنابراین اگر فردی به دنبال درمان خود با یک روانشناس خوب در پاسداران است، بهتر است با راهنمایی از کسانی که مشاور روانشناس خوبی را میشناسند و با این سطح از آگاهی، مشاوری را انتخاب کند و به احساس خود در اتاق درمان اکتفا کند که به چه میزان میتواند صمیمت و شفافیت را با درمانگر خود تجربه کند.

در پیدا کردن یک روانشناس خوب، گرفتن اطلاعات از افرادی که با یک درمانگر به بهبود دست پیدا کرده اند، بسیار مؤثر است؛ زیرا شرایط اقتصادی و زمان هیچ کسی به او این امکان را نمی دهد که مدت های طولانی به دنبال درمانگری باشد که نمیشناسد. بنابراین شناخت اطرافیان و مخصوصاً کسانی که در درمان خود بهبود یافته اند، راه مناسبی برای پیدا کردن یک مشاور خوب است.

قطعاً باید بدانیم یک مرکز درمانی روانشناسی که عملکرد خوبی داشته است، مشاوران روانشناس با مهارت و زبده ایی را نیز گرد می آورد. ریسک گردآوری مشاوران روانشناسی که درمان های مناسبی ندارند، در مراکز درمانی که مدت ها مشغول به فعالیت هستند و مراجعین آنها سلامت و بهبود را در آن مراکز تجربه کرده اند، بسیار کم است.

در واقع برای پیدا کردن یک مشاور روانشناس خوب و روانپزشک در خیابان پاسداران که بتواند درمان مناسبی را برای یک مراجع داشته باشد و همچنین به هیچ وجه در خود سوگیری، غرض ورزی و خشم نداشته باشد، مهم گرایش درمانی روانشناس نیست.

گرایش های درمانی، راهکارهای درمانی متفاوتی هستند که در انتهای هر درمان صرفاً هدفشان بهبود مراجع است؛ بنابراین اگر روانشناسی که با او در جلسات درمانی قرار گرفته ایم با هر گرایش درمانی (روانکاو، رفتار درمانگر، شناختی) باشد، بهتر است به عنوان مراجع تنها متوجه این امر باشیم که آیا پس از چندین جلسه بهبود را در خود احساس میکنیم یا خیر.

درمان های روانشناسی نیاز به صبوری و مبادرت و همکاری در درمان دارد. همانطور که مشکلات، رنج ها، اضطراب ها و ترس ها به مرور از سال های کودکی تا بزرگسالی در هر فردی اثرات مخرب خود را میگذارد، تا فردی عمیقاً احساس ناراحتی و دلشوره و حتی اختلالات شخصیتی را پیدا کند، به همان میزان درمان های روانشناسی نیازمند صبر، تحمل و بردباری مراجع است.

مراجعی که نتواند اتاق درمان را تحمل کند و به قدری از مشکلات خود به عجز نرسیده باشد که به دنبال درمان روانشناسی خود باشد، قطعاً نمیتواند بهبود و درمان را تجربه کند. بنابراین باید در درمان های روانشناسی تحمل رنج آگاهی و گذر زمان و همچنین هزینه های مالی درمان را قبول کنیم و به دنبال دستاورد مهم و مفیدی برای خود باشیم.

زمانی که یک مراجع برای درمان خود به مشاوره میپردازد، با سطحی از بینش و آگاهی مواجه میشود که در طول درمان برای او اتفاق میافتد. صراحتاً باید بیان شود که مراجعینی که مراحل درمانی خود را میگذرانند، به مراحل رشدی وجودی خود نیز پرداخته اند و پس از دوره های درمانی قطعاً آن فرد قبلی نیستند و نگاهشان به اطراف و دنیای پیرامونشان بسیار متفاوت از گذشته است. سرگردانی، بلاتکلیفی، گیجی و ندانستن ها، همه و همه ریشه در ناآگاهی از خود و ناشناخته بودن هر فرد برای خود دارد.

یکی از قدم های مهم در درمان های روانشناسی، شناخت خود و دستیابی به نقاطی از ناخود آگاه است. یک روانشناس و یا روانکاو خوب میتواند با پیدا کردن مسئله اصلی مراجع که باعث شده او را به اتاق درمان بکشاند، مراجع را برای خود آنالیز و تحلیل کند.

خودآگاهی در هر درمان روانشناسی باعث میشود مراجع به مرور بتواند خود را بشناسد و بازتاب های رفتاری خود را مورد بررسی قرار دهد. اینگونه است که هر فردی میتواند درمانگر خویش باشد و با راهنمایی یک مشاور روانشناس با مهارت، با بینشی جدید و آگاهی از آنچه که بر او میگذرد و واکنش های خود، بتواند نگاه عمیق تر و واضح تری به مسائل داشته باشد.

فرض کنید دختری به عنوان مراجع به درمانگری مراجع میکند که از سطح بالایی از اضطراب در رنج است؛ ریشه یابی رنج به عهده روانشناس است و پس از آن با تفسیر مناسب از اضطراب مراجع و دلایل آن، بیمار را به این آگاهی میرساند که دلیل اضطراب او خشم است. بنابراین مراجع به این نکته مهم و حیاتی پی میبرد که خشم او ریشه اضطراب است و با این آگاهی سطح قابل توجهی از اضطراب بیمار کاهش پیدا میکند.

زمانی که مراجع به آگاهی از دلایل مشکلات خود دست پیدا کند، نیمی از مشکلات برای او حل میشود و پس از آن قدم به قدم میتواند با آگاهی های بعدی و راه حل های درمانی پیشنهادی درمانگر به ادامه درمان خود بپردازد.

قطعاً امروزه در هر شهری میتوان روانشناس با مهارت و زبده ایی را پیدا کرد که به درمان مراجعین خود مشغول است. اگر این امکان برای برخی فراهم نشود، افراد میتوانند با مشاوره های آنلاین و تلفنی با مراکز درمانی مشاوره روانشناسی ارتباط برقرار کنند و درمان خود را آغاز کنند. از این رو مراکز درمانی که امکان مشاوره های آنلاین را ایجاد میکنند، مشاوران روانشناس خوب و با مهارت خود را در ساعاتی از شبانه روز به صورت آنلاین و تلفنی در برقراری ارتباط با مراجعین اینترنتی خود قرار میدهند تا بتوان همان خدمات مشاوره حضوری را بصورت آنلاین و یا تلفنی برای مراجعین فراهم نمود.

لطفا جهت مشاوره در مورد «روانشناس خوب در پاسداران» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.

بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران ، بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران ، مرکز مشاوره خانواده خوب در پاسداران

برای اینکه زوجین ارتباط سالمی را با طرف مقابل برقرار کنند احتیاج دارند که مهارت های ارتباطی را بیاموزند که زیر مجموعه آن دو مهارت های کلامی و مهارت های غیر کلامی است. در کنار این مهارت ها زوجین باید یکسری رفتارها را در قبال طرف مقابل انجام دهند و روی یکسری خطاهای فکری خود هم کار کنند تا ارتباط هر چه بیشتر سازنده تر شود. 

(نکته ای خیلی مهم در ارتباط موثر با همسر و دیگران)

ویژگی های ارتباط سازنده و مثبت عبارتند از نظر درمانگر در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران عبارتند از :

روانشناس خانم در پاسداران

در این ویژگی زوجین به هم احترام می گذارند و حتی اگه اختلاف نظر دارند به هم بی احترامی نمی کنند که موضوع مهمی در خصوص حل تعارضات در بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران است.

زوج درمانگر خوب در بهترین مرکز روج درمانی در پاسداران می گوید که در این ویژگی زوجین اطلاع کافی در قبال مسئولیتی که در مورد همسرداری انجام می دهند، دارند  و در قبال آن تلاش می کنند این موضوع در ارتباط موثر با دیگران هم دیده می شود.

در این ویژگی زوجین تمام سعی خود را می کنند در مسایل مختلف (حتی اگه تضاد داشته باشند)  به هم نزدیک شوند و به یک تفاهم ایده آل برسند که البته تمام این موارد در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران آموزش داده می شود.

در این ویژگی زوجین تمام تلاش خودشان را می کنند که رابطه به قهقراه نرود و رابطه به سمت یک رابطه سالم سوق پیدا کند.

زوجین در این ویژگی با اجرای مهارت حل مسئله سعی می کنند که نظرات خودشان را به هم نزدیک کنند که موضوع مهمی برای زوج درمانگر در مرکز مشاوره خانواده خوب در پاسداران می باشد.

در این ویژگی بنا به گفته زوج درمانگر در بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران ، زوجین می دانند که هر کدام اشان دارای باورهای متفاوت می باشند و بنابراین سعی می کنند که نیازهای همدیگر را قبول و تا جای ممکن برآورده کنند که تمام این نیازها در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران آموزش داده می شود.

ویژگی های ارتباط منفی از نظر مرکز مشاوره خانواده خوب در پاسداران عبارت است از :

۱) حق داشتن :

یکی از زوجین یا هر دو می گویند که حق با آنها است. 

۲) تحقیر و سرزنش :

مثلاً یکی از زوجین به طرف مقابل می گوید تو هیچی نمی فهمی و… که موضوع مهمی در بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران است.

بنا به گفته زوج درمانگر  در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران این مورد در ایرانی ها بسیار شایع است و اکثراً احساس واقعی خودشان را به طرف مقابل نمی گویند.

۴) مظلوم نمایی :

اگر در ارتباط ، یکی از زوجین مظلوم نمایی می کند به احتمال زیاد ، در ارتباط به هدفش نرسیده و می خواهد با مظلوم نمایی در طرف مقابل احساس گناه ایجاد کند تا به هدفش برسد.

۵) حمله متقابل :

زوج درمانگر در مرکز مشاوره خوب در پاسداران می گوید اگر این ویژگی خصوصاً در زن باشد به احتمال زیاد جنگ و جدال دائمی با شوهر صورت خواهد گرفت. در این ویژگی فرد سریع به طرف مقابل حمله می کند. مثلاً مرد می گوید: “چرا این خوردنی را در یخچال نگذاشتی” بعد زن می گوید: “تو که گیج تر از منی و…” که این موضوع در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران بررسی می شود.

در این ویژگی درمانگر در بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران می گوید که یکی از زوجین دائم به طرف مقابل می گوید این کار را بکند یا نکند و… معمولاً یکی از زوجین که بالاتر است دائم نصیحت می کند. متاسفانه این موضوع نتیجه نمی دهد چون کسی که ناصح است یعنی خودش را بالاتر قرار می دهد و این یعنی فقط او درست می گوید و همه افراد پائین تر از او هستند و… و این حالت در طرف مقابل مقاومت ایجاد می کند. برای همین نصیحت های طولانی مدت نتیجه عکس می دهد. به جای نصیحت زوجین باید پیشنهاد دهند، راهنمائی کنند،  نظرشان را بدهند و… و طرف مقابل را در انتخاب آزاد بگذارند که این موضوع توسط زوج درمانگر در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران بررسی می شود.

مثلاً یکی از زوجین می گوید: “اگر یه بار دیگه دیر بیای ، منو دیگه خونه نمی بینی” این نوع قهر در اصل نوعی حق طلبی است. 

۸) گوش نکردن به طرف مقابل :

مثلاً زن در حال صحبت با مرد است و مرد می گوید: “بگو گوشم با توست و…”. در واقع زوج درمانگر در مرکز مشاوره خانواده در پاسداران باید در مهارت های گوش دادن فعال نحوه ارتباط موثر را به زوجین آموزش دهد تا تعارضات خاتمه یابد. گوش نکردن باعث کلی خطای فکری می شود.

مثلاً تا زن می خواهد چیزی بگوید طرف مقابل اجازه نمی دهد صحبت کند و خودش دائم حرف می زند.

در این ویژگی، فرد، ویژگی های منفی خودش را به دیگران نسبت می دهد. مثلاً مرد می گوید: “اون داره تو این رابطه کوتاهی می کنه و با من صحبت نمی کنه”. این جزء خطاهای فکری است که توسط زوج درمانگر در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران آموزش داده می شود.

۱۱) پرخاشگری انفعالی :

درمانگر در مرکز مشاوره خانواده خوب در پاسداران می گوید که زمانی که فرد خشم دارد ولی مستقیم نمی تواند خشمش را بروز دهد به صورت غیر مستقیم این کار را انجام می دهد. مثلاً زن از همسرش عصبانی است ولی نمی تواند خشمش را بروز دهد چون جرات ورزی اش پائین است ولی وقتی می خواهد چای ببرد آن را سرد می برد، قند نمی برد و… که موضوع مهمی برای زوج درمانگر برای مرکز مشاوره خانواده در پاسداران است.

درمانگر در بهترین مرکز زوج درمانی در پاسداران می گوید که هر رابطه ای که یکی از زوجین خودش را سرزنش می کند، آن رابطه مطمئناً نامناسب است. مثلاً زن می گوید: “ای کاش زبانم لال می شد و فلان حرف را نمی زدم” یا “کاشکی اونجا فلان حرف را می زدم تا او را بسوزانم” و یا “کاشکی فریب تو را نمی خوردم” و… طبق گفته زوج درمانگر در بهترین مرکز مشاوره خانواده در پاسداران اگر این روند ادامه دار باشد طرف مقابل یکی از راهکارهایش این است که از رابطه جدا شود تا بیشتر از این آسیب نبیند. 

اینکه مثلاً زن می گوید: “زنان دیگه هم مرد دارن و ما هم مرد داریم” و…

نویسنده : سید مصطفی حسینی ، مدیر کلینیک روانشناسی ، مرکز مشاوره و مرکز نوروفیدبک نیک مهر در تهران

برای دیدن مطالب و کلیپ های متنوع گروه نیک مهر به کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام  و آپارات این گروه مراجعه کنید.

تعداد بازدید کنندگان :
105

(شبکه های اجتماعی ما)

سید مصطفی حسینی :

    نویسنده و مدیر کلینیک

 

 

روانشناس خانم در پاسداران

میدان شهدا ، ابتدای خیابان پیروزی ، نرسیده به خیابان شکوفه ، روبروی باشگاه برق تهران ، جنب قنادی خوشه ، ساختمان رُهام ، پلاک 1082 طبقه اول 

تلفن : 02136603983

موبایل مدیریت :                          09124437124 

   

 

پاسداران ، بعد از بهارستان اول ، نرسیده به چهارراه پاسداران ، ساختمان پزشکان ، پلاک 492 ، طبقه 4 ، واحد 15

 تلفن : 02122797482

موبایل مدیریت :                              09124437124

   

میدان شهدا ، ابتدای خیابان پیروزی ، نرسیده به خیابان شکوفه ، روبروی باشگاه برق تهران ، جنب قنادی خوشه ، ساختمان رُهام ، پلاک 1082 ، طبقه اول ( تلفن : 02136603983 )

 (موبایل مدیریت : 09124437124)

   

 

پاسداران ، بعد از بهارستان اول ، نرسیده به چهارراه پاسداران ، ساختمان پزشکان ، پلاک 492 ، طبقه 4 ، واحد 15
( تلفن : 02122797482 )

 (موبایل مدیریت : 09124437124)

   

 

شنبه تا چهارشنبه: 8 صبح تا 10 شب

روزهای پنج شنبه : 8 صبح تا 8 شب

 (ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید)

 


https://nikmehrgroup.com/wp-content/uploads/2017/10/AUDIO-2020-04-26-11-30-49-1.mp3Downloads-icon

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناس خانم در پاسداران

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

زوج درمانی

نگهداری و حفظ یک رابطه ی عاشقانه کار چندان آسانی نیست و نیازمند مراقبتی دائمی است.

گاهی اوقات خودمان به تنهایی از پس حل و فصل  مشکلات بر میاییم  ولی در برخی موارد بهتر است از یک متخصص زوج درمانگر کمک بگیریم.

زوج‌ درمانی چیست؟

زوج‌ درمانی نوعی از مداخلات روانشناختی است که در آن، یک درمانگر حاذق با زوجین کار می‌کند و کمک می‌کند تا هر دو نفر، درباره ی رابطه‌شان بینش کسب کنند، ناسازگاری ها را حل و فصل کنند و رضایت از رابطه را با استفاده از انواع مداخلات درمانی بهبود بخشند.

زوج درمانگران ممکن است بسته به رویکرد نظری خود از تکنیک های متفاوتی برای درمان مشکلات زوجی استفاده کنند. اما نهایتا تمام زوج درمانگران مسائل زیر را مدنظر قرار می‌دهند:

مشکل و موضوع مهم حال حاضر زوج را مورد توجه قرار می‌دهند. (مثل: مشکلات جنسی، اعتیاد، خشونت و یا خیانت).

با توجه به مشکل موجود برنامه درمانی را طرح ریزی می‌کنند و خود نیز در طی روند درمان مشارکت فعال دارند.

در طی دوره درمان، درمانگرکمک می‌کند که هر دو طرف متوجه سهم و نقش‌ خود در ایجاد تعاملات ناکارآمد و تعارضات بشوند. این موضوع به آنها کمک خواهد کرد تا بتوانند در شیوه‌ تفکرشان نسبت به رابطه و یکدیگر، تغییر ایجاد کنند.

از اهداف درمانی زوج درمانگران علاوه بر افزایش بینش، کمک به طرفین به منظور اعمال مهارت‌هایی است که کیفیت رابطه زناشویی را در عمل افزایش می‌دهند.

از جمله مهارت های که زوج درمانگران ممکن است در طی جلسات با زوجین به آنها آموزش دهند، مهارت برقراری ارتباط موثر، مهارت مدیریت خشم، مهارت مدیریت استرس و… باشد.

شما زمانی بهترین نتایج را از زوج درمانی خواهید گرفت که:

هر دو نفر از زوجین نسبت به اصلاح و یا تغییر رفتارهای ناکارآمد خود متمایل باشند.

همچنین نسبت به احساسات خود پذیرا بوده و در کل فرایند درمان صداقت داشته باشند.

اقداماتی که توسط زوج درمانگر صورت می‌گیرد:

فرایند ارزیابی زوج‌ها معمولاً شامل جمع‌آوری اطلاعات دقیق در مورد مشکل ارائه شده و سپس ارزیابی مشاغل، سطح تحصیلات، اشتغال، اطلاعات رشدی دوران کودکی، تاریخچه والدینی، سابقه سوء مصرف مواد، عقاید مذهبی، سوابق رابطه‌ای زوجین و موارد پزشکی و قانونی و روانشناسی آنها تا به حال، در قالب یک مصاحبه می‌باشد.

در مرحله بعد، روان درمانگر می‌تواند بهترین دوره‌ برنامه‌ریزی درمان را طراحی کند.

همچنین ممکن است از پرسشنامه ها و اندازه‌گیری‌های روانشناختی جهت دقیق تر شدن تشخیص استفاده شود.

نتایج مورد انتظار از زوج درمانی:

رضا ذوالقدری 

مازیار جلوه 

دکتر پردیس میرمعینی 

پویان مقدم 

مهسا صمدی نظری 

زهرا زین الدینی 

دکتر زیبا ایرانی 

دکتر معصومه بهبودی 

نفیسه محمد 

وحید رازقی 

روانشناس خانم در پاسداران

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

امتیاز کاربران:

امتیاز کاربران

مطب 1

آدرس : تهران – پاسداران – شهید موسوی (گلستان پنجم) – نبش میدان هروی – برج هروی – واحد 105 – مرکز مشاوره و روانشناسی ارمغان

وقت دهی اینترنتی برای این مطب فعال نیست. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ زیر از ایشان وقت رزرو کنید.

روانشناس خانم در پاسداران

تلفن مطب:021-2295****برای نمایش کامل شماره تلفن کلیک کنید

امتیاز شما

برای ثبت نظر خود ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید، وارد حساب کاربری خود شوید. از نظرات شما برای بهبود خدمات پزشک خوب و متخصص مورد نظر استفاده می‌شود.

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

بهترین مرکز مشاوره در شهر قدس

مرکز مشاوره محدوده دهکده المپیک

درمان روانشناختی اضطراب
کلینیک مشاوره روانشناسی
روان درمانی و روانپزشکی

 

روانشناس خانم در پاسداران

مشاوره روانشناسی محدوده پاسداران
مرکز مشاوره روانشناسی محدوده پاسداران
بهترین کلینیک روانشناسی محدوده پاسداران
دکتر روانشناس در پاسداران
مرکز روانشناسی پاسداران
کلینیک روانشناسی پاسداران
مرکز مشاوره کودکان محدوده پاسداران
عالی ترین روانشناس کودک پاسداران
بهترین روانشناس کودک پاسداران
بهترین روانشناس کودک و نوجوان محدوده پاسداران
کلینیک روانشناسی محدوده دیباجی
کلینیک روانشناسی محدوده هروی
کلینیک روانشناسی محدوده سهروردی
کلینیک روانشناسی محدوده شریعتی
کلینیک روانشناسی محدوده قلهک
مرکز مشاوره روانشناسی محدوده دیباجی
مرکز مشاوره روانشناسی محدوده هروی
مرکز مشاوره روانشناسی محدوده سهروردی
مرکز مشاوره روانشناسی محدوده شریعتی
کلینیک مشاوره روانشناسی محدوده پاسداران
تحت نظارت بهزیستی استان تهران منطقه شمیرانات
درمان روانشناختی اضطراب، افسردگی، وسواس و سایز اختلالات عصبی و روانی
روان درمانی و روانپزشکی کودکان و نوجوانان
مشاوره فردی، زناشویی، خانوادگی و ازدواج
کلینیک مشاوره محدوده پاسداران
لادن سوادکوهی ( زوج درمانی ) عضو انجمن روانشناسان ایران
نظام روانشناسی و مشاوره ( مشاور 001 اینترنتی لادن سوادکوهی )
طرف قرارداد با بانک تجارت و کشاورزی
کلینیک مشاوره روانشناسی در سال 1383 شروع به کار کرده است. با مدیریت خانم لادن سوادکوهی در محدوده پاسداران تاسیس شد.
اگر در فرزند دلبندتان شاهد احساس خجالت، خشم، زورگویی، غم یا ترس غیر طبیعی هستید و یا اگر احساس میکنید لجباز یا افسرده شده و نمی تواند ارتباط درستی با همسالانش برقرار کند پیشنهاد میکنیم که به کمک روانشناس کودک، در فضای گرم به همراه بازی درمانی ویژه فرزندتان، مهارت های رفتاری او را افزایش بدهید و به کودکتان کمک کنید، تا توانمندتر از قبل، دنیای بهتری را برای خودش بسازه.
این مرکز با سازمان های دولتی نظیر بانک تجارت، بانک کشاورزی جهت ارائه طیف وسیعی از خدمات روان شناسی و سازمان اقدام به عقد قرارداد نموده است.
شعبه 2 مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره طلیعه صبح
مرکز روانشناسی و مشاوره محدوده پونک
خدمات مرکز شامل:
مشاوره ازدواج، اختلالات زناشویی، خانواده کودک و نوجوان
درمان اضطراب، افسردگی و روان درمانی، شناختی رفتاری CBT
تربیت جنسی کودک و بزرگسال
روزهای جمعه با تعیین وقت قبلی

نام و نام خانوادگی

تلفن شعبه 1

تلفن

موبایل

وب سایت

پست الکترونیک

آدرس شعبه 1

تهران

تهران

منطقه 3

پاسداران –
بهستان 9 –
نرسیده به چهارراه پاسداران –
جنوب به شمال –
پلاک 17 –
واحد 2

شبکه های اجتماعی

کلیه حقوق ایرانگان متعلق به گسترش ارتباطات نوین می باشد.

Copyright 2010 – 2017©

روانشناس خانم در پاسداران
روانشناس خانم در پاسداران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *