روانشناس سعادت آباد خانم

 
helpkade
روانشناس سعادت آباد خانم
روانشناس سعادت آباد خانم

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناس سعادت آباد خانم

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

فرناز منفرد 

دکتر معصومه زارع 

فرشته زمانی 

سیده الهام بارسلطان 

بشری سادات موسوی 

مازیار فرزین 

دکتر سیمین قبادزاده 

دکتر نیلوفر اسمعیلی 

الناز روزبهانی 

مسلم هادلی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد


+ بیشتر …

دسامبر 29, 2018

دیدگاه‌ها برای روانشناس کودک خوب چگونه در کنترل خشونت در کودکان والدین را راهنمایی می کند؟ بسته هستند

از نظر روانشناس کودک خوب بازی های رایانه ای و برنامه های تلویزیونی مهمترین عامل خشونت در کودکان است. وی به والدین پیشنهاد می‌کند برنامه مشخصی برای استفاده از رایانه و تلویزیون برای کودک در‌نظر بگیرید.

دسامبر 24, 2017

دیدگاه‌ها برای معرفی روانشناس مختصص درمان قطعی وسواس بسته هستند

اینبار با معرفی روانشناس مختصص درمان قطعی وسواس در خدمت شما هستیم. اگر شما نیز یکی از کسانی هستید که مشکل وسواس زندگی شما را تحت تاثیر قرار داده است، در ادامه با ما همراه باشید.

معرفی روانشناس مختصص درمان قطعی وسواس

سپتامبر 2, 2017

دیدگاه‌ها برای آدرس و معرفی روانشناس خوب تهران – درمان قطعی وسواس و فوبیا بسته هستند

روانشناس سعادت آباد خانم

  آدرس و معرفی روانشناس خوب تهران – درمان قطعی وسواس و فوبیا معرفی روانپزشک خوب در تهران معرفی دکتر روانشناس خانواده صدای زندگی معرفی روانشناسان سکسولوژی (جنسی) آقا و خانم معرفی متخصصین روانشناسی بالینی صدای زندگی معرفی روانشناسان و مشاوران کودک و نوجوان صدای زندگی   جهت کسب اطلاعات و تعیین نوبت با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. …

آوریل 4, 2017

دیدگاه‌ها برای لیست و تلفن دکتر روانشناس زن خوب در تهران بسته هستند

برخی از مراجعین تمایل به مشاوره با روانشناسان خانم را دارند چرا که ارتباط بهتر و موثرتری با روانشناسان خانم برقرار می کنند. امروز با معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین خانم مجموعه صدای زندگی با شما همراه هستیم.

مارس 25, 2017

دیدگاه‌ها برای بهترین دکتر روانپزشک تهران بسته هستند

بهترین دکتر روانپزشک تهران
بهترین دکتر روانپزشک تهران در مجموعه گروه روانشناسان و مشاوران صدای زندگی.
صدای زندگی متشکل از بهترین روانشناسان ، مشاوران و روانپزشکان برتر و شناخته شده ایران در زمینه بهداشت و سلامت روان می باشد.

دسامبر 2, 2016

دیدگاه‌ها برای روانشناس خوب در تهران کیست ؟ آیا درمان قطعی در روان درمانی وجود دارد؟ بسته هستند

روانشناس شخصی است که پس از گذراندن دورهای تخصصی خود در رشته روانشناسی به بررسی دقیق عملکرد رفتار با مغز  و از طرفی دیگر ارتباط بین رفتار و محیط انسان می پردازد. همچنین نیز رفتار شغلی، رفتار تحصیلی، رفتار شخصی و رفتار اجتماعی افراد را نیز مورد بررسی قرار می دهند.  و روی احساسات و افکار و انگیزه شان کار می کنند تا بتوانند آنها را کنترل کنند و در زندگی با سختی ها و مشکلات مقابله کنند.

سپتامبر 5, 2016

دیدگاه‌ها برای آدرس و معرفی بهترین روانشناس سکسولوژی و خانواده بسته هستند

آدرس بهترین روانشناس سکسولوژی و خانواده

آدرس و معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین روانشناسی تهران

معرفی روانشناسان و روانپزشکان متخصص صدای زندگی

معرفی روانشناسان خانواده صدای زندگی

معرفی روانشناسان سکسولوژی ( جنسی ) صدای زندگی

معرفی متخصصین روانشناسی بالینی صدای زندگی

آگوست 22, 2016

دیدگاه‌ها برای آدرس بهترین روانشناس و مشاور کودک و نوجوان در تهران بسته هستند

آدرس بهترین روانشناس و مشاور کودک و نوجوان در تهران معرفی روانشناس و روانپزشک کودک و نوجوان معرفی روانشناسان و روانپزشکان متخصص صدای زندگی آدرس و معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین روانشناسی تهران آدرس بهترین روانشناس و مشاور کودک و نوجوان در تهران معرفی متخصصین روانشناسی بالینی صدای زندگی معرفی روانشناسان کودک و نوجوان صدای زندگی   جهت کسب اطلاعات و تعیین …

آوریل 30, 2015

دیدگاه‌ها برای معرفی بهترین روانشناس و متخصصین روانشناسی خانم تهران بسته هستند

برخی از مراجعین تمایل به مشاوره با روانشناسان خانم را دارند چرا که ارتباط بهتر و موثرتری با روانشناسان خانم برقرار می کنند. امروز با معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین خانم مجموعه صدای زندگی با شما همراه هستیم.

دسامبر 7, 2014

دیدگاه‌ها برای آدرس و معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین روانشناسی تهران بسته هستند

آدرس و معرفی بهترین روانشناسان و متخصصین روانشناسی تهران . جهت اطلاعات بیشتر با شماره های ۸۸۵۸۳۵۴۳ یا ۸۸۵۸۳۵۶۰ تماس بگیرید.
معرفی روانشناسان و روانپزشکان متخصص

تلویزیون صدای زندگی

مشاهده فیلم های بیشتر

تلفن :

اطلاع رسانی و ثبت نام کارگاه و کلاس :

آدرس :
تهران – سعادت آباد بلوار دریا – روبروی دانشگاه امام صادق – علامه جنوبی – خیابان 38 غربی – روبروی دبیرستان راهیان فضیلت – پلاک 15 – طبقه 2

روانشناس خانم خوب در سعادت اباد  روانشناس خانم خوب در سعادت اباد    روانشناس خانم خوب در سعادت اباد

جهت مشاوره تلفنی با خانم رضوان امیرنجات روانشناس خوب در تهران با شماره تلفن ۰۹۹۰۳۰۶۶۷۶۳ تماس بگیرید و مشاوره روانشناسی داشته باشید. همچنین از طریق واتساپ یا تلگرام نیز میتوانید از طریق همین شماره مشاوره آنلاین دریافت نمائید.

 

 

وابستگی

روانشناس سعادت آباد خانم

امروز یک مراجع در خصوص وابستگی غیر سالم داشتم و به نظرم آمد که مورد خوبی هست که راجع بهش بیشتر بدونیم . بنابرین مختصری در این خصوص صحبت میکنم .

برای مدت زمان بسیار طولانی ، من نمی توانم بین وابستگی همبستگی و عشق رمزگشایی کنم. من فکر کردم اگر کسی را دوست داشته باشیم ، نیازهای آن شخص را پیش روی خود قرار می دهیم و شادی آنها را به تجارت خود تبدیل می کند.

 

درست است که عشق غیر خودخواه است. وقتی فرزند داریم نیازهای آنها باید پیش روی ما باشد. ما نمی خواهیم بگذاریم کودک ما ساعت ها از گرسنگی در نیمه شب گریه کند زیرا احساس می کنیم وقتی کودک ترجیح می دهد بیدار شود و غذا بخورد ، خوابیده است. مسئولیت پذیری به عنوان والدین بخشی از معنای دوست داشتن فرزندانمان است.

 

با این حال ، هنگامی که ما همیشه دیگران را در روابط بزرگسال و شخصی  خود قرار می دهیم ، به قیمت سلامتی یا رفاه خودمان ، ممکن است وابسته به هم باشیم.

درباره وابستگی  وابستگی متقابل یک رفتار آموخته است. ما وقتی فرزند هستیم ، رفتار والدین خود را تماشا می کنیم. اگر مادر یا پدر ما در ارتباط با دیگران مشکل داشتند ، هرگز نمی توانستند به مردم “نه” بگوید ، و راههای ناسالم برای برقراری ارتباط داشت ، ما به احتمال زیاد این رفتارها را یاد گرفتیم و آنها را به روابط صمیمی خود وارد کردیم. کودکانی که والدین از نظر عاطفی در دسترس نیستند ، نیز در معرض خطر وابستگی به همسایگی هستند. آنها غالباً خود را در روابطی پیدا می کنند که شریک زندگی آنها از نظر عاطفی در دسترس نباشد ، با این وجود به این امید باقی می مانند که می توانند شخص را تغییر دهند. مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، آنها دست از این کار خود بر نمیدارند و متوقف نمی شوند و همیشه امیدوار هستند که روزی اوضاع خوب شود. ناخودآگاه امید این است که آن شخص که ما دلبسته ی او شدیم تغییر کند. ما اعتقاد داریم که اگر فقط در آنجا آویزان باشیم و به عشق ، درک و پشتیبانی خود بپردازیم ، سرانجام عشقی را که از والدین خود می خواستیم دریافت خواهیم کرد. این تفکر مخرب است اگر ما دارای مرزهای سالم نباشیم که از صدمات جسمی یا عاطفی در امان باشد و به شریک زندگی خود علامت دهد که رفتار ناهنجار آنها قابل قبول نیست. بدترین قسمت این است که ما متوجه نمی شویم که چه اتفاقی می افتد و زندگی خود را در یک همکاری عاشقانه ادامه می دهیم ، زیرا ما هرگز یاد نگرفتیم که یک همکاری خوب چیست. افراد وابسته به دیگران اعتقاد ندارند که آنها شایسته عشق هستند ، بنابراین کمتر به حل و فصل می پردازند. غالباً ، آنها خود را از سوء استفاده روانی ، عاطفی ، جسمی و حتی جنسی سوء استفاده می کنند. افرادی که از هم وابسته هستند ، به دنبال چیزهایی در خارج از خود هستند تا احساس بهتری داشته باشند.آنها روابطی را ایجاد می کنند که سالم نیستند و به دنبال “رفع” شخص دیگر هستند. فرد با گرایش به وابستگی وابسته به دیگران ممکن است خود را در یک رابطه صمیمی با شخصی پیدا کند که دارای مسائل اعتیاد است و باعث می شود از نظر عاطفی در دسترس نباشند. شریک زندگی آنها یا خودشان ممکن است کارگر باشند یا رفتار اجباری دیگری را ایجاد کنند تا از احساس پوچی در روابط جلوگیری کنند. این در کوتاه مدت آسانتر از نگاه کردن به درون و برخورد با احساسات است.چگونه می توانیم بگوییم آیا شما فردی وابسته هستید اگر در رابطه‌ای هستید که فکر می کنید ممکن است وابسته به هم باشد ، اولین قدم برای استقلال متوقف کردن نگاه کردن به دیگری و نگاهی به خودتان است. اگر صادقانه بگویید که با گفته های زیر موافقت می کنید ، ممکن است وابسته به شخص دیگری باشید.     شما تمایل دارید مردم را دوست داشته باشید که می توانید ترحم کنید و نجات دهید.    شما نسبت به اقدامات دیگران احساس مسئولیت می کنید.    شما بیشتر از سهم خود در روابط را برای حفظ صلح انجام می دهید.    شما از ترک یا تنها بودن می ترسید.    شما احساس خوشبختی در شادی شریک زندگی خود دارید.    شما برای به دست آوردن ارزش شخصی خود به تأیید دیگران نیاز دارید.    در تغییر برای تغییر مشکل دارید.    شما در تصمیم گیری مشکل دارید و اغلب به خود شک می کنید.    شما تمایلی به اعتماد دیگران ندارید.    روحیه شما توسط افکار و احساسات اطرافیان کنترل می شود.  نکاتی برای پشت سرگذاشتن وابستگی‌ در ارتباط با دیگران می توانید انجام دهید را فهرست وار بیان میکنم :

۱–دلایل وابستگی خود را پیدا کنید.

۲–عزت نفس خود را بالا ببرید .

۳–اوقاتی را به تنهایی خودتان اختصاص دهید.

۴–سعی نکنید نظر همه را جلب کنید. 

۵–از افراد موفق الگو برداری کنید .

۶–اهمیت نیازهای خود را بشناسید .

۷–الگوهای مخرب بازمانده از دوران کودکی خود را بشناسید.

۸– از افراد و اشخاص انتظارات معقول داشته باشید. 

 

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_2”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
چهار
 + 

 = 

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

روانشناس خانم در سعادت آباد روانشناس خانم در سعادت آباد

روانشناس خانم در سعادت آباد تماس با دکتر کاشفی زاده با شماره ۰۹۱۲۱۴۳۳۴۳۸

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

روانشناس سعادت آباد خانم

ایمیل *

وبسایت

(function( timeout ) {
setTimeout(
function() {
var notice = document.getElementById(“cptch_time_limit_notice_12”);
if ( notice )
notice.style.display = “block”;
},
timeout
);
})(120000);
Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.
دو
 × 

 = 
16

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

گروه مشاوره روان خوب با بهره مندی از متخصصین حوزه روانشناسی و مشاوره تحصیلی در حوزه دکتری به صورت تخصصی خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی و مشاوره خانواده را ارائه می دهد. جهت تعیین وقت وقت مشاوره با شماره 0218612908 تماس حاصل نمایید.

آدرس: تهران سعادت آباد ابتدای بلوار دریا پلاک 30 طبقه 4 واحد 8

روانشناس سعادت آباد خانم
روانشناس سعادت آباد خانم
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *