روانشناس معروف ایران

 
helpkade
روانشناس معروف ایران
روانشناس معروف ایران

این صفحه شامل فهرست داده‌هایی‌ست که در ردهٔ روان‌شناسان اهل ایران قرار می‌گیرند. برای دانستن بیشتر به صفحهٔ روان‌شناسی یا ایران بروید.

این ۲ زیررده در این رده قرار دارند؛ این رده در کل حاوی ۲ زیررده است.

این ۵۱ صفحه در این رده قرار دارند؛ این رده در کل حاوی ۵۱ صفحه است.

ت

== ن = نرگس زار

دکتری تخصصی مشاوره دانشگاه علوم تحقیقات
بازی درمانی کودک، روان درمانی کودک و  آموزش فرزندپروری به والدین

روانشناس و روان درمانگر
عضوانجمن روان‌شناسی ایران و انجمن روان درمانی ایران
مدرس دانشگاه آزاد تهران شمال و دانشگاه آزاد شهریار
همکاری با مرکز مشاوره برنامه حال خوب در شبکه سلامت
همکاری با برنامه تلویزیونی به سلامت از شبکه سلامت

روانشناس و روان درمانگر

دارای پروانه تخصصی اشتغال از سازمان نظام روانشناسی  و مشاوره
عضو انجمن روانشناسان ایران
مدرس دانشگاه

رئیس دانشکده روان شناسی و علوم اجتماعی دانشگاه آزاد رودهنروانشناس معروف ایران

استاد منتخب گروه روان شناسی دانشگاه آزاد رودهن

پژوهشگر نمونه دانشکده روان شناسی دانشگاه آزاد رودهن

مولف و مترجم کتب روانشناسی

مجری طرح های پژوهشی

مدرس مهارت های فرزند پروری و مشکالت رایج رفتاری کودکان

مدرس رابطه والد و کودک و مهارت فرزند پروری

روانشناس کودک و نوجوان

درمانگری تحلیلی کودک

دکتری تخصصی روانشناسی
عضو هیئت علمی گروه روانشناسی دانشگاه رودهن
مشاور تخصصی فوبیا، زوج درمانی، خیانت و شکست های عاطفی

ﺳﺎﺑﻘﻪ روان درﻣﺎﻧﯽ در زﻣﯿﻨﻪ درﻣﺎن اﻧﻮاع اﺧﺘﻼﻻت(اﻓﺴﺮدﮔﯽ، اﺿﻄﺮاب، وﺳﻮاس،زوج درﻣﺎﻧﯽ و …)
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ و ﺗﺸﺨﯿﺺ و ارﺟﺎع اﺧﺘﻼﻻت ﮐﻮدﮐﺎن (ﺑﯿﺶ ﻓﻌﺎﻟﯽ و ﻋﺪم ﺗﻮﺟﻪ، اوﺗﯿﺴﻢ و …)
دارای ﻣﺪرك ﭘﯿﺸﺮﻓﺘﻪ در زﻣﯿﻨﻪ درﻣﺎن ﻫﺎي ﺗﮑﻨﻮﻟﻮژﯾﮏ (نوروفیدبک، بیوفیدبک، TDCS، QEEG )

روانشناس و روان درمانگر

مشاوره تحصيلي

شناخت درماني كودكان

کارشناسی ارشد رشته روانسنجی
سنجش و ارزیابی هوش، استعداد و علایق
سنجش اختلالات شخصیتی بزرگسالان
تشخیص مشکلات رفتاری کودکان

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کلینیک روانشناسی صلح درون، بهترین کلینیک روانشناسی در شمال تهران

دپارتمان بزرگسالدپارتمان کودکدپارتمان آموزشمطالب روانشناسیگالری تصاویررزرو آنلاین

 

درباره ماتماس با ماروانشناسان و متخصصان

شنبه تا پنجشنبه
10 – 24

نوبت دهی مراکز روانشناسی تهران – روانشناس خوب در تهران – بهترین روانشناس تهران – بهترین مراکز روانشناسی تهران – زوج درمانی در تهران – دکتر روانکاوی در تهران – دکتر اختلال میل جنسی در تهران – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در تهران – زوج درمانگر خوب در تهران – روانشناس عالی در تهران – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

روانشناسی علمی است که در مورد رفتار انسانها در ارتباط با محیط اطراف خود و تفاوت  رفتارها می‌پردازد. هدف اصلی رشته روانشناسی بررسی وضعیت های انسان در مواجهه با موارد مختلفی است که در زندگی برای وی پیش می‌آید. روانشناسی در واقع علم مطالعه رفتار و فرایندهای ذهنی انسان است. روانشناسی به بحث های مختلف رفتار و فرایندهای روانی مانند ادراک، احساس، شخصیت، هوش، هیجان و انگیزه می پردازد. این رشته رشته کاربردی است که تمام جنبه‌های زندگی انسان را در بر می‌گیرد و به علت پیچیده تر شدن زندگی انسان هم نیاز به حضور این رشته بسیار محسوس شده است.

 

بسیاری از ما سعی می‌کنیم نیمه‌ی تاریک وجودمان را پنهان کنیم و همین منجر به مشکلاتی در روح و روان ما می‌شود. از طرف دیگر، چون شناخت کافی از خود، احساسات‌مان، جهان پیرامون و جهان نداریم، اغلب احساس پوچی داریم و یا نسبت به مسائل مختلف، رفتارهای افراطی از خود بروز می‌دهیم. در این شرایط بهتر حتما توسط یک روانشناس در تهران  و اگر خانم هستید توسط یک روانشناس زن خوب در تهران  ویزیت شویم.روانشناس معروف ایران

 

استرس یکی از مهم‌ترین مشکلات ما در جامعه‌ی امروزی است، افرادی که دچار اختلالات استرس یا اضطراب هستند، حتما باید با روانشناسان خوب تهران در ارتباط و مشاوره باشند تا بتوانند زندگی آرام و سالمی را تجربه کنند.

فوبیا نیز می‌تواند زیرمجموعه‌ای از اختلالات اضطرابی باشد. انواع مختلفی از فوبیا وجود دارد همانند کلاستروفوبیا، سوشال فوبیا، فوبیای پرواز، ارتفاع و غیره باشد. فوبیا در واقع یک ترس عمیق از یک مکان یا اتفاق است که در بسیاری از موارد منجر به حملات اضطرابی شدید می‌شود و مشکلات بسیاری برای فرد ایجاد می‌کند.

 

علاوه بر ترس و فوبیا، افسردگی نیز جزو بیماری‌هایی است که اگر کسی به آن‌ مبتلا شد، برای رهایی از آن باید به بهترین روانشناس تهران مراجعه کند. اگرچه اکثر افسردگی‌های رایج طی شش ماه و گاها حتی بدون دارو از بین می‌روند، اما گذر از این شش ماه، اغلب می‌تواند بسیار سخت باشد و حتی برخی از افراد در همین دوره تصمیم به خودکشی می‌گیرند.

اغلب روانشناسان، افسردگی را بدون دارو و با راهکارهای روانشناختی درمان می‌کنند، اما گاهی تجویز دارو لازم هست که ممکن است در چنین شرایطی روانشناس شما را به یک روانپزشک در تهران نیز ارجاع  می دهد.

 

اغلب مسائل بین زن و شوهر، مسائل خانواده‌ها با فرزندان‌شان، از جمله زمانی‌که آن‌ها در سن نوجوانی قرار دارند، به سادگی با مشاوره با یک روانشناس خبره قابل حل است.

بسیاری از ما انسان‌ها در اعماق ذهن خود با مسائل بسیار خاصی درگیر هستیم. اغلب مسائل مربوط به وجودیت انسان، مرگ، چرخه‌ی حیات و … به سادگی برای ما قابل حل نیستند. بسیاری از افرادی که با این مسائل درگیر هستند، اغلب به پوچی می‌رسند و زندگی برایشان بی‌معنی می‌شوند. مشاوره با یک روانشناس خبره در تهران می‌تواند بسیار موثر واقع شود. با این‌که درمان این‌گونه مشکلات به سبک و گرایش روانشناس بستگی خواهد داشت، اما اکثر روانشناسان سعی می‌کنند به فرد کمک کنند تا معنا، ارزش و هدفی برای زندگی خود یافته و تلاش کند تا زندگی خود را بسازد.

 

انواع مختلفی از اختلالات شخصیتی هم‌چون اختلال شخصیت دوقطبی، اختلال چند شخصیتی، اختلال شخصیت خود شیفته و … وجود دارد. صحبت در مورد تمامی این اختلالات از حوصله‌ی این متن خارج است، اما در صورت علاقه می‌توانید در وبلاگ فول‌فکر راجع به هر کدام از آن‌ها اطلاعات جامعی بدست آورید.

 

وسواس یکی از رایج‌ترین و در عین حال آزاردهنده‌ترین اختلالات روانی است که بسیاری از افراد به آن دچار هستند. اختلال وسواسی به صورت بالقوه یک بیماری است که افراد را در چرخه‌ی بی‌پایان افکار و رفتارهای تکراری به دام می‌اندازد. افرادی که مبتلا به وسواس هستند دچار افکار و ترس‌های تکراری و ناراحت کننده‌ای هستند که نمی‌توانند آن‌ها را کنترل کنند.

 

تاکنون خانواده‌های بسیاری به دلیل اعتیاد یکی از اعضای خانواده دچار مشکل و عذاب شد‌ه‌اند و همین ضرورت مراجعه به بهترین روانشناس تهران را در چنین شرایطی نشان می‌دهد. مشاوره با روانشناس برای فرد معتاد و هم‌چنین اطرافیان او بسیار باارزش است و می‌تواند آن‌ها را به یک مسیر صحیح هدایت کند.

 

روانشناس های بسیار زیادی در کشور وجود دارد و اینکه یک روانشناس را به عنوان بهترین روانشناس تهران و یا کشور معرفی کنیم ممکن نیست و حتی می تواند غیر اصولی باشد. برای انتخاب یک روانشناس مناسب ابتدا باید درک مناسبی از مشکل خود داشته باشیم و سپس روانشناسی که در حوزه مشکلات ما تخصص و تجربه کافی را داشته باشد را انتخاب کنیم که می توانید برای این امر از توضیحات وخدمات ارائه شده توسط روانشناس که در صفحه روانشناس های دکتریاب وجود دارد استفاده کنید.

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

تهران- ایرنا- برای نخستین بار جایزه روانشناس برجسته بین المللی از سوی انجمن روانشناسی آمریکا به دکتر رضا زمانی استاد بازنشسته دانشگاه تهران و رئیس انجمن روانشناسی ایران اعطا شد.

انجمن روانشناسی آمریکا بزرگترین سازمان علمی و حرفه‌ای روان‌شناسان در سطح بین الملل با ۱۳۷ هزار نفر عضو، شامل دانشمندان، استادان، کادرهای درمانی، مشاوران و دانشجویان بزرگترین انجمن روانشناسی در دنیا نیز محسوب می‌شود و زیرتخصص‌های مختلف و حوزه‌های موضوعی را در ۵۴ گروه کاری پوشش می‌دهد.

حمید پورشریفی رئیس روابط عمومی انجمن روانشناسی ایران روز دوشنبه در گفتوگو با خبرنگار گروه اجتماعی ایرنا افزود: ملاکهای انتخاب روانشناس بین المللی در انجمن روانشناسی آمریکا در بخش ۵۲ انتخاب روانشناس برتر بین المللی است که در این بخش هرساله دو نفر که یک نفر از داخل آمریکا و یک فرد غیرآمریکایی انتخاب و جایزه برترین روانشناس به آنها اعطا می شود.

وی گفت: در تاریخ ۱۰ آگوست ۲۰۱۹ و در همایش سالانه انجمن روانشناسی آمریکا این جایزه به دکتر رضا زمانی برای نخستین بار به یک روانشناسی ایرانی تعلق گرفت. ملاکهای فردی دکتر زمانی جهت انتخاب انجمن روانشناسی آمریکا اعم از سهم جدی در پژوهش، تدریس و راهنمایی علاقمندان به علم روانشناسی چه در سطح داخل و بین الملل و همچنین توسعه این علم است.

پورشریفی افزود: فعالیتهای دکتر زمانی در روانشناسی که منجر به دریافت جایزه شد مجموعه اقدامات آن در کشور و تعاملات بین اللمی اشاره شده است. دکتر زمانی بعد از دکتر شاملو دومین نفر بود که تجدید حیات روانشناسی ایران را باعث شد و انجمن روانشناسی ایران در حال حاضر با ۲۵ هزار عضو اولین تشکل علمی روانشناسی کشور است.روانشناس معروف ایران

وی اظهارداشت: دکتر زمانی علاقمند بود تنها فردی رشد نکند و به رشد حرفه کمک کند. زمانی یکی از افرادی است که در دوره های اول و دوم انجمن روانشناسی ایران در طرح تشکیل سازمان نظام روانشناسی را در انجمن فعال کرد و در نهایت توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی مطرح و در دوره ششم مجلس به تصویب رسید.

پورشریفی گفت: دکتر زمانی در عین حال با توجه به علاقه و دغدغه به این رشته با هزینه شخصی مجلهای را راه اندازی کرد تحت عنوان پژوهشهای روانشناختی و این مجله از مجله های شخصی است که تا کنون منتشر می شود و کمک جدی به ترویج علم روانشناسی تا کنون داشته است.

وی افزود: برای بهتر شناختن فعالیتهای دکتر زمانی می توان به فعالیتهای انجمن روانشناسی ایران مراجعه کرد. عملا سهم حضور زمانی در این انجمن تاکنون به برگزاری دوره کنگره دوسالانه و همچنین بخشهای مختلف مجلات مختلف در زمینه روانشناختی اشاره که در حضور موثر دکتر زمانی به نحو مطلوب در آن مشاهده می شود.

پورشریفی گفت: همه فعالیتهای دکتر زمانی تاکنون در راستای توسعه علمی روانشناسی ایران بوده است اما زمانی این تجارب را با دیگر انجمنهای علمی دیگر به اشتراک گذاشتن و کمک کرد به این انجمن های دیگر در سطح جهان و یکی از شاخصهای بخش ۵۲ انجمن علمی روانشناسی آمریکا در انتخاب دکتر زمانی در سطح بین الملل است.

وی افزود: اعطای جایزه بین المللی انجمن روانشناسی آمریکا از سال ۱۹۹۹ میلادی به افراد برتر اعطا می شود و طی این سالها این اولین جایزه ای است که به یک روانشناس ایرانی اختصاص داده شده است.

تهران- ایرنا- سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران از اجرای طرح نسخه نویسی…

تهران- ایرنا- رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: فاجعه فراموش ناشدنی…

تهران- ایرنا- معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران…

تهران – ایرنا – معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن…

تهران- ایرنا- مدیرعامل بنیاد تعاون زندانیان کشور گفت: چهل و پنجمین…

تهران- ایرنا- سازمان اوقاف در تفاهم‌نامه‌ای که با وزارت راه و شهرسازی…

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر طرح‌های ملی وزارت ورزش و جوانان گفت: در…

تهران – ایرنا – معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه…

تهران- ایرنا- مدیرعامل هلدینگ مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با آغاز…

تهران – ایرنا – معاون بهداشت وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت:…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

 

 

 

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به سازمان نظام روان شناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران است

چیزی یافت نشد

هماهنگی جهت تبلیغات: 02123051172

مجری انحصاری نیتیو، سنجاق

کلیه حقوق محفوظ و متعلق به مجله پزشکی دکتر سلام است بازنشر مطالب فقط با ذکر لینک مستقیم مجاز است

پیدا کردن دکتر روانشناس خوب در تهران کار چندان ساده ای نیست. اگر شما هم از دسته افرادی هستید که به دنبال یک روانشناس خوب در تهران هستید این مقاله به شما کمک خواهد کرد:

اگر ساکن کلان شهر تهران هستید در کنار تمام مزایا و امکانات زندگی شهری، استرسورهای محیطی اجتناب ناپذیری را تجربه می کنید که اعصاب شما را قلقلک می دهند. سرعت بالای زندگی شهری، ترافیک، آلودگی صوتی، ارتباطات اجتماعی پیچیده همه و همه چیزهایی هستند که می توانند چالش برانگیز باشند و استرس های ناشی از آنها اگر درمان نشوند می توانند منجر به افسردگی یا مشکلات حادتر مثل اضطرابهای نوروتیک شوند.

آیا به دنبال مشاوره روانشناسی آنلاین متخصص و حرفه ای می گردید؟ما به شما کمک می کنیم:

روانشناس معروف ایران

آیا تابحال برای شما پیش آمده که دوست داشته باشید برای لحظاتی از حجم زیاد این همه استرس های محیطی خلاص شوید؟یا آیا زمانهایی وجود داشته که حس کرده باشید تحمل موضوعات خارج از توان شما است؟

به احتمال خیلی زیاد جواب بله است:تقریبا همه ی ما به روش هایی برای شارژ کردن باطری جسم و ذهنمان احتیاج داریم که این روشها در همه متفاوت است، بعضی ها حلقه های ارتباطی نزدیکی با دوستانشان برقرار می کنند، بعضی ها سفر کردن، ورزش یا تفریح را انتخاب می کنند، برخی مطالعه می کنند و گروه دیگری هم در کنار راه های مختلفی که برای شارژ کردن باطریشان دارند ترجیح می دهند دغدغه های خود را با یک دکتر روانشناس خوب در میان بگذارند تا سازگاری و مقاومت بهتری در مسائل پیدا کنند.

داشتن قرار ملاقات با یک روانشناس خوب در تهران در کنار برنامه های روزمره تا حد خیلی زیادی سلامت روان شما را ارتقاء می دهد، جلسات شما می توانند به دلایل مختلفی تنظیم شوند:

روانشناس خوب حکم تعمیرکار خوب را دارد!

این داستان را بخوانید؛

اغلب موقعیتهای زندگی ما به خودی خود آسیب رسان نیستند و مراجعه به روانشناس در این شرایط بیش از همه به منظور پیشگیری از بروز مشکلات بعدی است. فرض کنید متوجه عیب کوچکی در ماشین خود شده اید، ترجیح می دهید تا قبل از اینکه این عیب کوچک تبدیل به عیب بزرگتری شود و شما را از کار و زندگی بیندازد ماشین خود را به دست یک تعمیرکار بسپارید اما چون به شدت پرمشغله هستید و فکر می کنید عیب ماشین هم خیلی عجیب و غریب نیست ماشین خود را به اولین تعمیرگاهی که سر راه می بینید می سپارید، بدون اینکه از مهارت تعمیرکار مورد نظر مطمن باشید. 

روز موعد تحویل وقتی از تعمیرگاه بیرون می آیید متوجه می شوید ایراد کوچک قبلی ماشین بهتر که نشده هیچ، انگار چند جای دیگر هم عیب پیدا کرده. این در حالی است که موقع پرداخت صورت حساب هم احساس خیلی خوشایندی نداشتید و فکر می کنید بیشتر از آن چیزی که لازم بوده هزینه کرده اید. مجبور می شوید مجدد به تعمیرگاه برگردید و احتمالا تعمیرکار هم عیب کار خودش را نمی پذیرد و ماشین نگون بخت که درست نشده به تعمیرگاه دیگری سپرده می شد. اما احتمالا این بار از چند راه پرس و جو می کنید تا تعمیرکار بهتری پیدا کنید. تصور کنید چه مقدار زمان، هزینه و استرس در این میان متحمل شده اید.

در واقع منظور ما این است گرچه در هر شغلی گزینه های زیادی وجود دارند اما بهتر است بهترین گزینه را با توجه به شرایط خودتان جستجو کنید.

آیا قبلاً چندین بار به مشاور و روانشناس مراجعه کرده اید و نتیجه ی دلخواه را نگرفته اید؟ آیا به دنبال یک روانشناس خوب، حرفه ای و قابل اعتماد می گردید؟ روانشناسان و متخصصینِ ما، اعتماد، آرامش و موفقیت را به شما برمی گردانند. ما از 8 صبح تا 9 شب در کلینیک هستیم ، با ما تماس بگیرید: 341 670 88 021 ، 340 670 88 021

یک دکتر روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد؟

فاکتورهایی وجود دارند که به شما برای پیدا کردن روانشناس خوب در تهران کمک خواهند کرد، قبل از آن بهتر است بدانیم یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

چه زمانی به روانشناس مراجعه کنیم؟

به طور کلی هیچ محدودیت خاصی درباره زمان مراجعه به مشاوره وجود ندارد و یک مشاور خوب به دلیل تخصص داشتن در مهارتهایی مثل شنوندگی فعال، برچسب نزدن، رازداری و دیدگاه پذیرا نسبت به موضوعات می تواند در همه حال گزینه ی مناسبی برای گفتگو درباره مسائل شخصی شما باشد.

در بسیاری از کشورهای پیشرفته مراجعه به روانشناس یک امر بدیهی و ضروری به شمار می رود و بسیاری از افراد درباره تصمیم های مهم زندگیشان یا مسائل روزمره به روانشناس مراجعه می کنند.

حیطه های درمان یک روانشناس کدام است؟

چنانچه بخواهید بر اساس موضوع خاصی از راهنمایی های روانشناس برخوردار شوید حیطه هایی در روانشناسی مشاوره وجود دارد:

مشاوره و روانشناسی فردیاین نوع مشاوره بیشتر جنبه پیشگیری و مهارت افزایی دارد. ممکن است مساله ی خیلی حادی در زندگی شما وجود نداشته باشد اما ترجیح بدهید برای پیدا کردن جواب برخی از سوالهایتان یا صحبت کردن درباره مسائلی که کم و بیش آزارتان می دهد از روانشناس مشورت بگیرید و مهارتهای سازگاری خود و همچنین آگاهی تان را افزایش بدهید. 

نتیجه ی چنین جلساتی معمولا تصمیم گیری بهتر، انتخابهای آگاهانه تر و احساس رضایت بیشتر از خود است.

مشاوره پیش از ازدواج

با توجه به اینکه ازدواج یکی از مهمترین و در عین حال جز پراسترس ترین تغییرات زندگی هر شخصی به شمار می رود، ضرورت مشاوره ازدواج در زندگی شهری و مدرن امروز بسیار پررنگ است.در این نوع مشاوره معمولا زوجین با جزییات ویژگی های شخصیتی یکدیگر آشنا می شوند تا تصمیم آگاهانه تری برای سالها زندگی مشترک بگیرند، در عین حال هم با توجه به اینکه شکل گرفتن هویت عاطفی یکی از جنبه های رشدی طبیعی همه افراد می باشد، لازم نیست حتما فردی را به عنوان خواستگار یا شریک عاطفی داشته باشید تا از مشاوره پیش از ازدواج بهره مند شوید. 

برای آگاهی بیشتر بخوانید: مشاوره ازدواج چیست و به چه دردی می‌خورد؟

شما می توانید برای آگاه تر شدن نسبت به ایده آل های عاطفی خود به جلسه مشاوره ازدواج یا کارگاه مشاوره ازدواج مراجعه کنید.

برای رزرو وقت مشاوره ازدواج، خانواده و طلاق تماس بگیرید: 02188209050

مشاوره زوج درمانی و مشاوره خانواده

در طول زندگی مشترک بارها به موقعیتهایی دچار می شوید که نمی دانید باید چگونه با همسر خود و موضوعات مشترکتان برخورد کنید، ممکن است مسائلی در رابطه شما وجود داشته باشند که تنها با کمک مشاوره خانواده بتوانید از عهده مدیریت آن بر بیایید. 

این مقاله به شما کمک زیادی می کند: چه زمانی به مشاور خانواده نیاز دارید؟

تحقیقات نشان داده اند زوج هایی که برای حداقل یک بار در طول زندگی زناشویی خود از زوج درمانگر کمک گرفته اند کیفیت ارتباطی بهتری را تجربه می کنند و کمتر دچار طلاق می شوند.

مشاوره روابط صمیمانه

متاسفانه یا خوشبختانه همه ی روابط عاطفی به سرانجام مطلوبی ختم نمی شوند. شکست در روابط عاطفی، جدایی ها و خیانت افراد را دچار نوعی سوگ می کند که اگر به درستی ترمیم شوند باعث رشد فرد و اگر ترمیم نشوند باعث آسیب های روحی و روانی به فرد خواهند شد.یک دکتر روانشناس خوب به شما کمک خواهد کرد که الگوهای ارتباطی خود را بشناسید و عواملی که سبب جذب شما در روابط عاطفی می شوند یا باعث شکست رابطه شما شده اند را بررسی و ترمیم کنید.

روانشناس معروف ایران

مشاوره سوگ

فقدان عزیزان در زندگی مساله ای است که به ظرفیت بالایی برای سازگار شدن نیاز دارد و رنج زیادی را همراه دارد. اگر مراحل سازگاری با عزیز از دست رفته در شما به خوبی سپری نشود تبعات جبران ناپذیر آن مانند افسردگی، اضطرابهای دائمی از دست دادن، ضعیف شدن استقلال فردی و … تا پایان عمر باقی خواهد ماند.در مشاوره سوگ با فرد سوگوار درباره احساسات ناخوشایند مربوط به از دست دادن صحبت می شود و او را برای سازگار شدن مجدد با زندگی عادی و پذیرش اتفاق پیش آمده سوق می دهند.مشاوره کودک (فرزند پروری)

یک روانشناس کودک درباره مسائل تربیتی کودکتان همراه شما خواهد بود، آگاهی نداشتن از مهارت های فرزندپروری می تواند تجربه شیرین بچه دار شدن را به تجربه ای استرس زا و ناراحت کننده تبدیل کند. شما در جلسات مشاوره کودک اطلاعاتی را به دست می آورید که به توانمندتر شدن شما در یک تربیت سالم کمک خواهد کرد.

برای مشاوره رایگان و رزرو وقت مشاوره کودک و نوجوان تماس بگیرید: 02188670341

مشاوره ترس ها یا وسواسها

بعضی از افراد سالهای زیادی از عمر خود را دچار ترسهای غیر قابل کنترل از موضوعات خاصی هستند که زندگی و روابط آنها را مختل می کند. تعداد خیلی زیادی از این افراد حتی از صحبت درباره اینکه چنین ترس هایی در وجود خود دارند خجالت زده می شوند و همیشه در حال پنهان کردن این جنبه از وجود خود هستند.ترسهای مربوط به دوران کودکی که گاهی تا بزرگسالی ادامه پیدا می کند مثل ترس از حیوانات، ترس از تاریکی ، ترس از تنهایی ، ترس از ارتفاع ، ترس از فضای بسته ، ترس از در جمع بودن و … ترس هایی هستند که می توانند بر اعتماد به نفس و سبک زندگی شما تاثیر بگذارند. خیلی از این ترسها با مشخص شدن ریشه های مربوط به آن و جلسات روانشناسی درمان می شوند.

چطور یک روانشناس خوب در تهران پیدا کنیم؟

1. روانشناس خوب الزاما معروف و مشهور نیست:

ممکن است برای پیدا کردن یک روانشناس خوب چند روانشناس را تغییر دهید، این موضوع در درجه اول بستگی به میزان ایجاد رابطه انسانی خوب بین شما و درمانگرتان است.

از آنجایی که ارتباط مشاوره ای یک ارتباط کاملا انسانی است در جستجوی یک روانشناس خوب صرفا به دنبال آوازه ی مشاور نباشید، یک مشاور خوب قبل از آنکه فرصت سرخاراندن نداشته باشد باید به میزان کافی برای شما وقت بگذارد و شنونده ی خوبی باشد.

2. منابع پیدا کردن روانشناس خود را بررسی کنید

به طور معمول اولین منبع مورد اعتماد ما برای انجام دادن کاری پرسیدن از اطرافیانی است که مورد قبول ما باشند، در این مورد می توانید از تجربه دوستان و نزدیکان خود استفاده کنید و چنانچه روانشناسی مورد اعتمادی را می شناسند به شما معرفی کنند.

3. در اینترنت و شبکه های اجتماعی سرچ کنید

شما می توانید بنا به موضوعی که قصد مشاوره گرفتن به آن دلیل را دارید در اینترنت سرچ انجام دهید. البته این خیلی مهم است که با چه کلمات و عباراتی و چگونه در گوگل جستجو می کنید. مثلاً با سرچ عبارت “روانشناس خوب در تهران” ، “مشاور خوب در تهران” ، “روانشناس خانواده در تهران” فهرست بسیار بهتری از افرادی که در این حوزه فعال هستند برای شما نمایش داده شود. تا اینکه فقط از عبارت “روانشناس” استفاده کنید. 

حالا اگر آشنایی قبلی با افراد حاضر در لیست نداشتید و برای انتخاب کمی سردرگم شده بودید به نکات زیر توجه کنید:

4. نیازهای خود را بشناسید:

دانستن این موضوع که ترجیح می دهید با روانشناس خانم صحبت کنید یا آقا، اینکه حاضرید نسبت به جلسات درمانی متعهد باشید، چه انتظاراتی از روانشناس خود دارید باعث می شود جستجوی راحت تری داشته باشید.سعی کنید لیستی از انتظارات خود در ذهن تهیه کنید و در اولین جلسه تا حد ممکن شفاف و راحت با درمانگر خود صحبت کنید تا رابطه درمانی بهتری در جلسات شما شکل بگیرد.

5. اگر خرده فرهنگ خاصی دارید:

ممکن است در خانواده ای زندگی کنید که آداب و رسوم خاصی در آن حاکم است، یا از یک شهرستان به تهران مهاجرت کرده باشید. بنابراین سعی کنید مشاوری را پیدا کنید که به جای تمرکز داشتن روی یک قشر از اجتماع درک گسترده تری از خرده فرهنگها و جامعه داشته باشد تا احساس همدلی بیشتری را در جلسات تجربه کنید.

معرفی روانشناس خوب در تهران

با توجه به صحبت هایی که انجام شد احتمالا بعد از خواندن این متن پیدا کردن یک مشاور خوب در تهران کار راحت تری به نظر می رسد، بعد از اینکه گزینه مناسب خود را پیدا کردید فرصت را از دست ندهید و قرار ملاقات روانشناسانه خود را تنظیم کنید، صحبت کردن با روانشناس مطمئناً خالی از فایده نخواهد بود و شما را به خودشناسی و سازگاری بهتر با زندگی پرسرعت و مدرن شهری هدایت خواهد کرد. 

یادتان باشد جلوی ضرر را هر وقت بگیرید منفعت است و همانطور که گفته شد: لازم نیست حتما مشکل خاصی داشته باشید تا در تکاپوی مراجعه به یک روانشناس خوب باشید.

سلام.می خواهید من هم بیام.البته من از درمان خود عاجزم چه رسد به دیگران


واقعا مطلب بسیار مفیدی بود ممنون


سلام ممنونم از مطالب خوبتون

با سلام میخاستم به یک روانشناس خانواده مراجعه کنم چه روزهایی تشریف دارید حضوری بیام؟

سلامما هر روز در کلینیک هستیم و متخصصین خانواده ما در اکثر روزهای هفته حضور دارند.با ما تماس بگیرید. همکاران پذیرش ما پاسخگوی شما هستند.0218867034002188670341

به نظر من مهمترین ویژگی در دسترس بودن و با سواد بودن دکتره که زود وقت بدن و کاربردی راهنمایی کنه. تو کرونا هم که اکثرا مجازی کار می کنن. من بخاطر حمله پنیک رفتم پی دکتر عاشوری و خوبم بود

در جامعه امروز که زندگی بسیاری از افراد با تکنولوژی آمیخته شده است عوامل متعددی وجود دارند که آرامش و ریتم زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده اند. این عوامل موجب می شوند تا بیماری های روحی و روانی در بسیاری از انسانها بوجود آید. علم روانشناسی به عنوان موثرترین ابزار مدیریت روح و روان به ما کمک می کند تا بتوانیم در کنار زندگی همراه با تکنولوژی، از سلامت روح و روان نیز برخوردار شویم. یکی از تصورهای کاملا اشتباه که در مورد روانشناسی وجود دارد این است که هر شخصی به روانشناس مراجعه می کند حتما دارای مشکلات روحی و روانی است! اما باید خاطر نشان کرد که به اینصورت نیست و ما در قدم اول باید برای جلوگیری از دچار شدن به مشکلات روحی و روانی با مشاور روانشناس در ارتباط باشیم. در صورتی که به چنین مشکلاتی برخورد کردیم نیز رواشناس بهترین راهکار ممکن برای مدیریت یا درمان است.

برای آشنایی بیشتر و بهتر با خانم دکتر جبلی بر روی لینک مقابل کلیک کنید: رزومه و فعالیت ها

مشاوره، همسرداری، تربیت فرزند
خیانت، طلاق و اختلافات و …روانشناس معروف ایران

استرس، اضطراب، افسردگی و …
انواع اختلالات شخصیتی

مخصوص کودکان و بزرگسالان
یادگیری انواع مهارت ها

انتخاب همسر، شناخت و …
اجرای تست های روانشناسی

با توجه به سوالها و بحث هایی که مراجعین از بنده به عنوان روانشناس در مورد اینکه بهترین روانشناس تهران و ایران کیست پرسیده و مطرح می کنند لازم می دانم یکسری توضیحات در این مورد به شما عزیزان ارائه نمایم. حوزه های روانشناسی بسیار گسترده بوده و یک روانشناس نمی تواند در همه زمینه ها متخصص باشد. پس در وهله اول می بایست برای تشخیص روانشناس خوب به حوزه تخصصی روانشناس توجه داشته باشیم. در ادامه می توانیم رزومه کاری و همچنین بازخوردهای مراجعین را مورد ارزیابی قرار دهیم تا بهترین روانشناس یا به عبارتی روانشناس معروف که در یک یا چند حوزه تخصص دارد را برای مشاوره و درمان خود انتخاب کنیم. توجه به این نکته نیز ضروری است که بهترین روانشناس تهران و ایران نیز بدون همکاری و خواستن مراجعه کننده نمی تواند کار قابل توجهی انجام دهد. پس باید در نظر داشت که همدلی، همکاری و صداقت با روانشناس یک اصل اجتناب ناپذیر است.

آدرس : تهران ، ونک ، جردن جنوبی ، خ نوزدهم ، پ 12 ، ط 5 ، واحد 17

تلفن تماس : 02188881984

تمامی حقوق مادی و معنوی برای خانم دکتر جبلی محفوظ بوده و بازنشر محتوا صرفا با ذکر منبع (لینک) مجاز است.

روانشناس معروف ایران
روانشناس معروف ایران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *