روانشناس کودک دکتر تبریزی

 
helpkade
روانشناس کودک دکتر تبریزی
روانشناس کودک دکتر تبریزی

امتیاز کاربران:

امتیاز کاربران

مطب 1

آدرس : تهران – خیابان ولیعصر – بالاتر از پارک ساعی – انتهای کوچه 36 – مجتمع ولیعصر 2 – طبقه همکف – واحد 202

وقت دهی اینترنتی برای این مطب فعال نیست. شما می‌توانید از طریق تماس با شماره‌ زیر از ایشان وقت رزرو کنید.روانشناس کودک دکتر تبریزی

تلفن مطب:021-8864****برای نمایش کامل شماره تلفن کلیک کنید

امتیاز شما

برای ثبت نظر خود ثبت نام کنید و یا اگر قبلا ثبت نام کرده‌اید، وارد حساب کاربری خود شوید. از نظرات شما برای بهبود خدمات پزشک خوب و متخصص مورد نظر استفاده می‌شود.

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

دکتر مصطفی تبریزی عضو هیات علمی و استاد دانشگاه علامه طباطبایی بوده و مؤسس مرکز مشاورۀ دانشگاه علامه طباطبایی و مرکز مشاورۀ روزبه است که با گذشت زمان، فعالیت خود را گسترش داده و مرکز مشاوره روزبه 2و3 را نیز تاَسیس کرده‌اند.

ایشان تا به امروز 35 تألیف و ترجمه انجام داده‌ که تیراژ بعضی به 100000 چاپ رسیده‌است؛ کتاب‌های فریاد ناشنیده برای معنا، اینجا پسری است (درمان اوتیسم)، آزمون ادراک دیداری فراستیگ، مشاوره خانواده، درمان اختلالات خواندن، درمان اختلالات دیکته نویسی، درمان اختلالات ریاضی و روان خوانی تنها گوشه ای از آثار این روان‌شناس بزرگ است.

به گفته آقای وحید تمنا، آثار دکتر تبریزی درمقایسه با بسیاری از روان‌شناسان و مشاوران دیگر در ایران از امتیاز منحصر به فردی برخوردار است: «کتاب‌های دکتر تبریزی به ویژه کتاب درمان اختلالات خواندن به تیراژ 95000 و درمان اختلالات دیکته‌نویسی در ایران به تیراژ 140000 رسیده است و این موفقیت بزرگ مبین آن است که نویسندگان ایرانی چنانچه موضوعی خوب و کاربردی برای کتاب خود برگزینند و رسا و شیوا آن را پردازش کنند، می‌توانند نظر حداکثری مخاطبان را به خود جلب نمایند و به موفقیت‌های چشمگیری نائل شوند.»

ناگفته نماند که دکتر تبریزی آغازگر درمان اختلالات یادگیری به صورت عملی در ایران و مجری طرح آموزش زوج‌های جوان در 300 شهر ایران با همکاری وزارت کشور می‌باشد. در ادامه مصاحبۀ کوتاهی با این فرهیختۀ علوم انسانی خواهیم داشت؛روانشناس کودک دکتر تبریزی

دیپلم بنده «رشتۀ طبیعی» بوده که در نظام جدید به آن «علوم تجربی» می‌گویند. با وجود آنکه من دیپلم طبیعی داشتم بدون نیاز به تغییر رشته وارد روانشناسی شدم، چراکه در آن زمان همه رشته‌ها میتوانستند در کنکور علوم انسانی شرکت کنند.
پس از دریافت مدرک دیپلم خود معلم شدم و پس از دوسال معلمی، بورسیۀ آموزش و پرورش شدم. لیسانسم را از دانشگاه ابوریحان و فوق لیسانسم را از دانشگاه تربیت معلم و مدرک دکتری را از دانشگاه علامه طباطبائی دریافت کرده‌ام و توانستم در همان دانشگاه در مقام استادی به تدریس بپردازم و از اعضای هیئت علمی دانشگاه شوم.

سابق بر این در زمینۀ آموزشی، به تدریس «نظریه های پیشرفتۀ خانواده درمانی» ، «زوج درمانی» و «تمرین عملی مشاوره» در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری پرداخته‌ام و راهنمایی، مشاوره و داوری بیش از 100 مورد پایان نامۀ کارشناسی ارشد و دکتری را برعهده گرفته‌ام و کارگاه‌های خانواده درمانی ، زوج درمانی ، مشاورۀ پیش از ازدواج و اختلالات یادگیری برای متخصصان تشکیل داده‌ام. در گذشته عضو انجمن روان‌شناسی و انجمن مشاورۀ ایران بودم و در حال حاضر کارگاه‌های گروهی برگزار می‌کنم. همچنین برای اینجانب مایۀ مباهات است که دراکثرِ قریب به اتفاق مراکز استان‌ها بیش از هزار درمانگرِ اختلالاتِ یادگیری آموزش داده‌ام.

من از فعالیت در حوزه علوم‌انسانی به ویژه رشتۀ روان‌شناسی لذت می‌برم.

دیدگاه عامۀ مردم در رابطه با علوم‌انسانی متفاوت است. برخی از مردم، حوزۀ علوم‌انسانی را بی‌فایده قلمداد می‌کنند و تحصیل کردگان این حوزه را افراد بی مهارتی می‌دانند که صرفاً تئوری حفظ کرده‌اند، در مقابل عده‌ای از مردم نگاه متفاوتی به علوم‌انسانی ندارند.

در حوزۀ علوم‌انسانی و به ویژه در رشتۀ روان‌شناسی کسانی‌که شاخص و حرفه‌ای هستند، به درآمدهای مقبولی دست یافته‌اند ولی به طور کلی در این حوزه درآمدزایی نسبتا محدود است.

فرصت کارآفرینی چندان برای علوم‌انسانی مهیا نیست، چراکه سیستم اقتصادی جامعه به تحصیل کردگان و متخصصان این حوزه بها نمی‌دهد. این در حالی است که مهم‌ترین رشته‌ها از جمله «مدیریت» در حوزۀ علوم‌انسانی می‌گنجند و باید به دست متخصصان علوم‌انسانی صورت پذیرند. چنانچه به علوم‌انسانی در جامعه بها داده شود یقینا در سطح گسترده‌ای شاهد کارآفرینی خواهیم بود.

برای آنکه کارآفرینی و فرصت شغلی برای علوم‌انسانی در کشور مهیا شود، سیستم اقتصادی_اجتماعی ایران باید به گونه‌ای برنامه‌ریزی و سیاست گذاری نماید که علوم‌انسانی‌ها مهم‌ترین مشاغل را به دست بگیرند و اگر این مهم، محقق شود دانش‌آموزان بیشتر تمایل پیدا می‌کنند که به رشته‌های علوم‌انسانی راه یابند.

من تا اندازه‌ای به روانشناسی علاقه‌مندم که اگر به عقب بازگردم همچنان بی تردید همین حوزه را برای تحصیل و کار انتخاب می‌کنم. علاقه‌مندی من به رشتۀ روان‌شناسی و مشاوره سبب شده که من همواره در حال تولید علمی و پویایی باشم که شاهد مثال من انتشار دو کتابِ جدید به نام‌های پرورش هوش هیجانی کودکان و 110 بازی برای پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان می‌باشد.

علاقه من به روان‌شناسی به قدری زیاد بوده که بر روی فرزندانم نیز تاثیر گذاشته است. پسرم ،علیرضا، دفتر مشاوره دارد و درهمین حوزه فعالیت جدی می‌نماید. فرزند دیگرم ،نرگس، نیز صاحب چندین تالیف در زمینۀ مشاوره و روانشناسی استاز جمله کتاب همه می‌تونن زرنگ باشن که در راستای پرورش استعدادهای کودکان نگاشته‌شده‌است. همچنین نخستین نوۀ من ،نگین سلطانی، دانشجوی ترم سوم روانشناسی است و خوشبختانه در خانوادۀ ما، این راه همچنان ادامه دارد و فرزندانم همچون خودِ من از فعالیت در این حوزه احساس رضایت می‌کنند.

من اگر صد بار دیگر هم متولد شوم همچنان روانشناسی و معلمی را انتخاب خواهم کرد، چرا که روح من را سیراب می‌کند. از آنجا که ورودِ من به حوزۀ علوم‌انسانی با علاقه‌مندی همراه بوده همواره از فعالیت در آن احساس رضایت می‌کنم.

 

با سلام آیا می توانم ایمیل دکتر مصطفی تبریزی را داشته باشم ؟
چگونه می توانم دز زمینه مشاوره با ذکتر در ارتباط باشم
با تشکر خانم ذاکری

سلام. متأسفانه ما ایمیل دکتر تبریزی رو نداریم. شما میتونید از طریق “مرکز مشاورۀ روزبه” که متعلق به خود دکتر تبریزی و پسر بزرگوار ایشونه با دکتر ارتباط برقرار کنید.
شعبه سعادت آباد: 88569282-021
شعبه ولیعصر: 88647952-021
موفق و پایدار باشید.

سلام و احترام
ممنون از توصیه خوبتون.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام*

ایمیل*

وبگاه

۴۵ ۲۷ ۹۶ ۶۶ –  ۰۲۱

شماره تماس خارج وقت اداری :

۰۹۰۳۰۴۱۸۱۴۶

اینستاگرام:

@workshopday3

آپارات : www.aparat.com/workshopday

توییتر : https://twitter.com/Workshopday_ir

قوانین و مقررات سایت

ثبت شکایات

مشاوران آموزش

سایت های پیشنهادی:

مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

انتشارات افراز

کتاب زبان با تخفیف ویژه

دقت

مفید بودن

دانش و مهارت

رفتار بالینی

وقت شناسی

روانشناس کودک دکتر تبریزی

هزینه اقتصادی

من علیرضا تبریزی کارشناس ارشد روان شناسی هستم. هم اکنون علاوه بر حوزه ی روان شناسی در زمینه ی مشاوره نیز آماده ی ارائه ی خدمات خود به صورت حضوری و تلفنی به همشهریان گرامی هستم.

مشاهده اطلاعات تمامی مراکز و متخصصان به صورت کاملا رایگان با دانلود اپلیکیشن اندروید

E-Teb.com © Copyright 2016
روانشناس یا روانپزشک.
تمامی حقوق محفوظ است.

روانشناس کودک دکتر تبریزی
روانشناس کودک دکتر تبریزی
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *