روانشناس کودک سمت غرب تهران

 
helpkade
روانشناس کودک سمت غرب تهران
روانشناس کودک سمت غرب تهران

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

روانشناس کودک سمت غرب تهران

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

زمینه اجتماعی، اقتصادی

وضعیت اجتماعی و اقتصادی به مجموعه ای از عوامل مثل میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی بستگی دارد.

به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت‌ها را برای او فراهم می‌سازد، در حالی که کودکان درخانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند.

نکته مهم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین شانس کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می‌تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.

روانشناس کودک چه کمکی می‌کند؟  

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و اختلالات سلوک راهنمایی کنند.

متخصصان تلاش می‌کنند تا به کودکان در رفع مشکلات بالقوه کمک کنند و باعث شوند که آنها به نوعی رشد کنند که نتایج سالم درآینده را در پی داشته باشند.

برای مثال، روانشناسان کودک ممکن است در مورد شیوه‌های مراقبتی و تربیتی کودکان به والدین مشورت دهند و یا ممکن است مستقیماً با کودکان کار کنند تا به رشد ذهنیت‌ آنها کمک کنند.

شناخت الگوهای روانشناختی عادی و غیر عادی کودک می‌تواند به والدین کمک کند تا بدانند چگونه به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار کنند، و راهبردهای مقابله ای را طوری به فرزندان خود بیاموزند که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و با کمک به پیشرفت فرزندان، آنها را در هر مرحله جدید از رشد، کمک کنند.

با به دست آوردن درک درستی از نحوه رشد، تفکرو رفتار فرزندان، والدین و متخصصانی که با کودکان سروکار دارند بهتر می‌توانند از کودکان مراقبت و نگهداری کنند.

مرضیه ابوذری 

مریم اولیاییان 

نوشین فتح اله زاده 

محمدرضا عبدی 

حدیثه زارع فخریان 

دکتر میثم نیک دانش 

امیر خزایی 

دکتر جواد کاوسیان 

روانشناس کودک سمت غرب تهران

زهرا شعبان پور 

مرضیه ولیان 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران فردی است که در منطقه غرب تهران فعالیت میکند .صدر کلینیک دارای بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران میباشد بسیاری از مردم به دنبال نزدیکترین دکتر روانشناس در منطقه زندگی خودشان میباشند تا در کم ترین زمان بتوانند به آن مراجعه کنند اگر شما نیز در غرب تهران زندگی میکنید بهتر است که به دنبال بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران باشید .

 

 

 

روان‌شناسی کودکان یکی از حرفه‌های چالش برانگیز است که در آن‌ها روانشناسان باید مشکلات مرتبط با اختلالات روان‌شناختی ایجاد شده در کودکان را رفع کنند. این بیماری‌ها زندگی شخصی و آینده ی کودک را مختل می‌کنند. علاوه بر این, اختلالات رفتاری باعث ایجاد ذهنیت مخرب می‌شود و وضعیت دشوار می‌شود. بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران برای حل انواع مختلف اختلالات روانی مرتبط با انواع مختلفی از کودکان مهارت دارد.

روانشناس کودک سمت غرب تهران

 

حتی اگر این باور وجود داشته باشد که افراد دیوانه کسانی هستند که نیاز به دیدن روانشناسان دارند، هر کسی در میان ما باید برای یک یا چند دلیل دیگری در زندگی با روانشناسان مشورت کند. هر یک از ما می‌خواهیم کودک ما زندگی سالمی داشته باشد اما به دلیل فشار زیاد و تنش در زندگی، بسیاری از ما به صدف خالی تبدیل شده‌ایم و از این امر غافل شده ایم . اگر وقت داشته باشید تا روانشناسان را نزدیک خود پیدا کنید، این خلا در زندگی شما پر از امید و خوش بینی است که قبلاً تجربه نکرده اید. در بسیاری از موارد مشاهده شده است که والدین با مراجعه به بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران متوجه اختلالاتی در کودک خود شده اند که قبلا آن ها را مشاهئه نکرده بودند .صدر کلینیک دارای بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران میباشد

 

بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران شروع به حل مشکلات کودک شما خواهد کرد، زیرا مشکلات ویژه‌ای وجود دارند که شما نمی‌توانید به طور قطعی با آن‌ها مقابله کنید. این اتفاق زمانی می‌افتد که علی‌رغم تلاش‌های مداوم شما برای حل این مشکل، هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌شود. در حال صحبت کردن، شما با یک بلوک ناخودآگاه رو به رو هستید. اگر روانشناسان را پیدا کنید، آن‌ها شما را دور هم جمع خواهند کرد. یک دلیل دیگر برای دیدن یک روانشناس این است که کودک شما یک نوع نارضایتی دارد که واقعاً او را آزار میدهد. این زمان مناسب شما برای رفتن به اینترنت و کلیک روی بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران و کمک گرفتن از او است.

 

وقتی کودک افسرده می‌شود، وقت آن است که با روانشناسان مشورت کنید. طول درمان می‌تواند تا ۶ ماه طول بکشد ولی مشکل کودک شما به کلی حل میشود . با این وجود، این یک خطر است، اگر چه ممکن است یک تصمیم شامل ارتکاب به خودکشی و در نتیجه نیاز به مشورت با روانشناسان باشد. بعد از ارزیابی وضعیت کودک، آن‌ها می‌توانند شما را به روان‌پزشک ارجاع دهند که دارو تجویز می‌کند، اگر شرایط یک بیماری جدی باشد. کودکی که افسرده است رابستری میکنند. افسردگی دلایلی مانند، عصبانیت،  از دست دادن وزن، بی‌خوابی، خستگی، احساس بی‌ارزشی، کمبود تمرکز و … دارد .

 

در اینترنت، شما می‌توانید بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران را پیدا کنید تا بتوانید درباره مشکل کودک خود با او صحبت کرده و به سرعت راه‌حل آن را پیدا کنید و از گسترش و بدتر شدن اوضاع جلوگیری کنید. شما می‌توانید روانشناس را در هر منطقه ای پیدا کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید روانشناس در تهران را پیدا کنید، و با او درباره مشکل خود صحبت کنید.

 

روان شناسان درک می‌کنند که این مغز انسان است که ریشه تمام مشکلات ذهنی است و وظیفه آن ها دستکاری مغز به روشی است که کار بر روی موضوعات منفی را متوقف کند و تنها بر روی چیزهای مثبت کار کند. اغلب اوقات، مشاور باید با مغز کودک در یک روش بسیار تخصصی بازی کند، او باید به نحوی با مغز مقابله کند که بیمار حتی بداند که آیا او در یک گپ زدن منظم با روان‌شناس دخیل بوده‌است یا اینکه درمان واقعی ادامه دارد. یک روانشناس خوب هرگز درمان را بدون اطمینان از اینکه بیمار در مورد سابقه و پیشینه او نمیداند، آغاز نمی‌کند. در برخی موارد، یک روان‌شناس باید با والدین و نزدیکان کودک تماس بگیرد تا اطلاعات بیشتری در مورد رفتار، عادات، ماهیت مشکل ذهنی و شخصیت کلی او بداند. این اطلاعات واقعاً در درمان مفید هستند.

ما امروزه با توجه به سبک زندگی که رهبری می‌کنیم، در معرض فشار روانی بسیاری قرار داریم. در محل کار، کارفرمایان انتظار دارند که همه اجرا کنند. اگر کسی این کار را انجام ندهد، کارفرما او را اخراج کرده یا مبلغ پرداختی را پرداخت نمی‌کند. با توجه به این فشار، ما به طور ذهنی آشفته و  به زمان نیاز داریم تا با روان شناسان مشورت کنیم تا از مشکلات بهداشت روانی مان مراقبت کنیم. اگر ما تشخیص و درمان مشکلات ذهنی را نداشته باشیم، عواقب آن بسیار وخیم است. تشخیص علایم در مراحل اولیه یک اولویت باقی می‌ماند و بنابراین نیاز به پیدا کردن روان شناسان در منطقه شما به این ترتیب است که نظر آن‌ها را جلب کنید.

 

نگرانی اصلی این است که چگونه باید برای مشکلات سلامت روانی به بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران مراجعه کنیم . قبل از رفتن به دیدن روان شناسان، خوب است که میزان پولی را که دوست دارید در این نشست‌ها صرف کنید، تعیین کنید. از آنجا که هزینه‌ها متفاوت هستند، استفاده از اینترنت برای جستجو روانشناسان که خدمات خود را با نرخی که شما می‌توانید انجام دهید، خوب است. خوب است که در مورد رویکرد درمانی که دوست دارید انجام شود قبل از شروع فکر کنید. هنگامی که این کار حل شد، قبل از شروع جلسات، آن را به روانشناسان بگویید.

 

نکات بسیاری وجود دارند که نشان می‌دهند شما باید روانشناسی کودک را به عنوان یک موضوع ضروری تلقی کنید. اول، وقتی متوجه می‌شوید که مشکلاتی وجود دارند که کودک شما با آن‌ها روبرو است اما نمی‌توانید آن‌ها را حل کنید، یک روانشناس را ببینید. دوم، اگر به این نکته توجه داشته باشید که کودک شما افسرده میباشد، زمان آن است که به بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران مراجعه کنید .

بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران به عنوان یک تیم با بیمار کار خواهند کرد تا به دلایل ممکن وضعیت فعلی برسند. این می‌تواند از طریق استفاده از پرسشنامه، تست هورمونی یا حتی از طریق مصاحبه باشد. زمانی که روان‌شناس آنالیز و تعیین کرده‌است، ممکن است از درمان رفتاری یا هر چیز دیگری استفاده کند تا مطمئن شود که شما یک زندگی شاد و سالم را آغاز می‌کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روان شناسان به شما نزدیک‌تر شوند. پیدا کردن روانشناس در منطقه بسیار آسان است، به شرطی که با جستجو در اینترنت آشنا باشید.

روانشناس کسی است که می‌تواند کودک شما را به حالت عادی ذهنی بازگرداند تا بتواند زندگی حرفه‌ای و شخصی خود را به شیوه‌ای فعال انجام دهد. نه تنها روانشناسان دارو برای بیماران خود تجویز می‌کنند بلکه باید اطمینان حاصل کنند که به آن‌ها انگیزه دهند فکر کنند و مثبت عمل کنند و در برخی موارد، آن‌ها باید جرقه قدرت را در آن‌ها ایجاد کنند. اگر این کار انجام نشود، بیماران احساس راحتی نمی‌کنند و ممکن است ماهیت واقعی مشکلات خود را پنهان کنند. اغلب اوقات، دیده می‌شود که تنها صحبت کردن و مشاوره جزئی یک بیمار این کار را انجام می‌دهد.

 

در مشکلات روانی، چیزی که یک کودک به طور عمده به آن نیاز دارد مراقبت و توجه است؛ اگر این موضوع را از بهترین دکتر روانشناس کودک در غرب تهران دریافت کند، نیمی از مساله ذهنی پیش از این حل شده‌است.  روانشناسان بالینی، درک می‌کنند که کودک نه تنها نیاز به تجویز کتبی دارد؛ بلکه خواهان انگیزه مستقیم یا غیرمستقیم برای غلبه بر مشکلات بهداشت روانی است. یک روانشناس متخصص به خوبی می‌داند که اگر او تمام منفی‌ها را بکشد، عادت‌های بد و ملال را از زندگی کودک ببرد، روند ریکاوری بیمار بالا می‌رود و او احساس زندگی بهتر را در زمان کمتری تجربه می‌کند .

 

این یک روانشناس است که با رشد ذهنی, اجتماعی و عاطفی کودکان سر و کار دارد. روانشناسان کودک به طور معمول رشد دوران بارداری را از طریق بلوغ مشاهده می‌کنند. چند موضوع اصلی عبارتند از: توسعه زبان, ژنتیک, شخصیت, نقش‌های جنسیتی, توسعه شناختی, رشد جنسی و رشد اجتماعی.

آن‌ها ممکن است با سنین مختلفی کار کنند و یا گروه سنی خاصی باشند. تعداد بیماران مهم نیست چون روان‌شناس بر کمک به درک, تشخیص و درمان توسعه, پیش‌گیری, شناختی, اجتماعی و عاطفی و نظارت بر سایر تیم‌ها بسیار متمرکز خواهد بود.

 

adhd اختلال در مغز و رفتار است. این بیماری حدود ۱۰ تا ۵۷ % کودکان را تحت‌تاثیر قرار می‌دهد.

علایم قبل از هفت سال شروع می‌شود.

شیوع جهانی برای کودکان با تغییرات گسترده وابسته به روش‌های تحقیق مورد استفاده در مطالعات, تقریباً برابر است.

adhd یکی از شایع‌ترین اختلالات روانی است که در کودکان ایجاد می‌شود.

کودکان مبتلا به adhd در چندین محیط, از جمله خانه, مدرسه و در ارتباط با همسالان, دچار اختلال شده‌اند.

در صورت عدم درمان, این اختلال می‌تواند اثرات نامطلوب طولانی‌مدت داشته باشد.

صدر کلینیک با بهترین دکتر روانشناس کودک کودک شما را تحت درمان قرار می دهد با ما در ارتباط باشید.

رایج‌ترین نوع دارو که برای درمان ADHD بکار می‌رود “محرک” نامیده می‌شود،

اگرچه ممکن است غیرمعمول به نظر برسد که با استفاده از داروها یک محرک محسوب شود،

در واقع اثر آرامش بخشی بر روی کودکان با ADHD دارد.

روانشناس کودک سمت غرب تهران

بسیاری از انواع داروهای محرک موجود هستند. برخی دیگر از داروهای اختلال کم‌توجهی بیش‌فعالی هستند و

به گونه‌ای متفاوت عمل می‌کنند تا محرک. برای بسیاری از کودکان، اختلال کم‌توجهی بیش‌فعالی، بیش‌فعالی و impulsivity را کاهش می‌دهد

و توانایی آن‌ها در تمرکز، کار و یادگیری را بهبود می‌بخشد.

دارو هم چنین ممکن است هماهنگی فیزیکی را بهبود بخشد.

 

می تواند شما را در شناخت مراحل رشد کودک و خصوصیات رشد و رفتاری او در هر سنی یاری دهد

برای هر کودک متفاوت یباشد در کل مشکلات شدیدتر مدت زمان طولانی زمان میبرد.

روانشناس کسی است که می‌تواند کودک شما را به حالت عادی ذهنی بازگرداند

تا بتواند زندگی حرفه‌ای و شخصی خود را به شیوه‌ای فعال انجام دهد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

کلینیک صــدر دارای کادری از متخصصین روانشناسی به صورت تخصصی در زمینه های : مشاوره خانواده ، روانشناسی کودک و نوجوان  فعالیت می‌کند. در کنار این حوزه ها به صورت حرفه ای در زمینه مشکلات فردی (استرس ، اضطراب ، افسردگی ، وسواس ، ترس ، اختلال های شخصیتی ، بیماری های روان تنی و سایر موارد) نیز مشاورین متخصص و با تجربه کلینیک صــدر همراه شما برای انتخاب بهترین تصمیم هستند.

میدان آزادی ابتدای خیابان انقلاب انتهای خیابان میرقاسمی خیابان رضایی دهقان بن بست فرهاد پلاک 2

66046465

66005729

09122545313

09382940728

لیست مراکز مشاوره روانشناسی خانواده، ازدواج و کودک خوب در غرب تهران و پونک همراه با شماره تلفن و آدرس هر مرکز. برای دریافت اطلاعات تکمیلی هر مرکز مشاوره به صفحه اختصاصی آن مراجعه نمایید.

اینکه چند مرکز مشاوره در ناحیه ای از تهران وجود داره خیلی مهم نیست، مهم اینکه اون مراکز چه کیفیتی دارند. ما سعی کردیم نام و مشخصات مراکز مشاوره با کیفیت در هر منطقه از تهران رو در اختیار شما بگذاریم.

در صفحه پروفایل مراکز در سایت ما، شما میتونید شماره های تماس و کلی اطلاعات دیگه در خصوص اون مرکز مشاوره یا روانشناسی خاص رو بدست بیارید. همینطور امکان مسیریابی با نرم‌افزار ویز و گوگل‌مپ رو هم خواهید داشت.

طبق تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره هزینه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان برای یک مشاور با مدرک کارشناسی ارشد تا 165 هزارتومان برای یک مشاور با مدرک دکترا که استاد دانشگاه هم باشند تعیین شده.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه ما لیست از بهترین مشاوران کودک در منطقه غرب تهران رو گردآوری کردیم.

روانشناس کودک سمت غرب تهران

شما در این صفحه از سایت ما لیستی از مراکز مشاوره یا روانشناسان رو میبینید که خدمات متفاوتی از جمله زوج درمانی و مشاوره ازدواج هم ارائه می دند. ما سعی کردیم اسامی کسانی رو اینجا قید کنیم که مراجعانشون رضایت بالایی از خدمات اونها داشتند.

لیست مراکز مشاوره روانشناسی خانواده، ازدواج و کودک خوب در غرب تهران و پونک همراه با شماره تلفن و آدرس هر مرکز. برای دریافت اطلاعات تکمیلی هر مرکز مشاوره به صفحه اختصاصی آن مراجعه نمایید.

اینکه چند مرکز مشاوره در ناحیه ای از تهران وجود داره خیلی مهم نیست، مهم اینکه اون مراکز چه کیفیتی دارند. ما سعی کردیم نام و مشخصات مراکز مشاوره با کیفیت در هر منطقه از تهران رو در اختیار شما بگذاریم.

در صفحه پروفایل مراکز در سایت ما، شما میتونید شماره های تماس و کلی اطلاعات دیگه در خصوص اون مرکز مشاوره یا روانشناسی خاص رو بدست بیارید. همینطور امکان مسیریابی با نرم‌افزار ویز و گوگل‌مپ رو هم خواهید داشت.

طبق تعرفه سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره هزینه هر ۴۵ دقیقه مشاوره از 72 هزار تومان برای یک مشاور با مدرک کارشناسی ارشد تا 165 هزارتومان برای یک مشاور با مدرک دکترا که استاد دانشگاه هم باشند تعیین شده.

مشکلات کودکان متفاوت است. برای درمان هر مشکلی مانند گفتار درمانی، باید به متخصص آن مراجعه نمایید. در این صفحه ما لیست از بهترین مشاوران کودک در منطقه غرب تهران رو گردآوری کردیم.

شما در این صفحه از سایت ما لیستی از مراکز مشاوره یا روانشناسان رو میبینید که خدمات متفاوتی از جمله زوج درمانی و مشاوره ازدواج هم ارائه می دند. ما سعی کردیم اسامی کسانی رو اینجا قید کنیم که مراجعانشون رضایت بالایی از خدمات اونها داشتند.

ونک – خیابان گاندی جنوبی – خیابان نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

ونک – چهارراه جهان کودک – بلوار جردن جنوبی – خ نوزدهم – پلاک 12 – طبقه 5 – واحد 17

جامعه سلامت پایگاهی از مطالب مفید است که با نگاه به نیاز مخاطبین تولید و یا از منابع معتبر گردآوری شده‌اند. جامعه سلامت با هدف ارتقا دانش عمومی و با تمرکز بر مواردی که به سلامت جسم و روح افراد مرتبط است می‌کوشد تا به سهم خود و به عنوان یک رسانه در مسیر ارتقا جامعه حرکت نماید. افزایش آگاهی، راهنمایی و سنجش چرخه‌ایست که با کمک شما مخاطبین تکمیل خواهد شد.

توجه: مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست.

توجه: استفاده از مطالب سایت به هر شکل و در هر فرمتی مجاز نمی باشد و شامل پیگرد قانونی خواهد شد.

ضمن تقدیر از همراهی شما مخاطب گرامی، خواهشمند است تمامی سوالات خود را در سایت و در بخش نظرات مطالب مطرح فرمایید. لطفا از راه‌های ارتباطی ذیل تنها برای مباحث بازرگانی استفاده نمایید.

شما می‌توانید برای درج هر نوع آگهی تبلیغاتی از جمله تبلیغات بنری، رپورتاژ آگهی و یا ثبت دفاتر مشاوره در سایت از طریق راه‌های زیر با ما در ارتباط باشید.

برای دریافت وقت مشاوره به صفحه “لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی در تهران” مراجعه بفرمایید.

ایمیل تبلیغات : [email protected]

ارسال نظرات: [email protected]

تلفن تبلیغات (لطفا تنها برای امور تبلیغاتی تماس بگیرید): 09375386828


متخصص روانشناسی کودک و نوجوان
پیشگیری، تشخیص و درمان مشکلات رفتار، گفتار، انگیزه، اعتماد به نفس، افسردگی، اضطراب، هوش و استعداد ، مشکلات یادگیری و … در کودکان و نوجوانان
کودکان با نیازهای ویژه، اوتیسم، بیش فعالی، عقب ماندگی های ذهنی و …

روانشناس خوب در غرب تهران اشرفی اصفهانی رسیده به مرزداران جهت رزرو تلفنی وقت با تلفنهای پشتیبانی تماس بگیرید. تلفن پشتیبانی: 44225566-021 و 09034445061 و 09914566788

تهران

روانشناس کودک سمت غرب تهران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

امتیاز شمارای دهیدعالیخوبمتوسطنه خیلی بدVery Poor

دیدگاه شماdocument.getElementById(“comment”).setAttribute( “id”, “afe37469561ecc4a1997878dca29b532” );document.getElementById(“hadaa22794”).setAttribute( “id”, “comment” );

نام *

ایمیل *

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


مشاوره تحصیلی کودک

معصومه رئیسی


مشاوره تحصیلی کودک

ندا اسمی زاده


مشاوره تحصیلی کودک

مریم قهرمانی


مشاوره تحصیلی کودک

سمیه محمدتبار


مشاور خانواده

حمیده اصغری


مشاوره روانشناسی کودک

فرزانه جوانبخش


مشاور خانواده

مرضیه تقدیسی


مشاوره روانشناسی کودک

محبوبه پاک نژاد


مشاوره روانشناسی کودک

زهرا مطلبی


مشاور خانواده

آرزو ضاربی

ورود


نام کاربری یا آدرس ایمیل *


گذرواژه *

مرا به خاطر بسپار


گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟

لیست کاملی از مراکز مشاوره غرب تهران را در پایین برای شما مخاطب عزیز هوش کالا به همراه شمراه تلفن پذیرش و آدرس را آورده ایم. اگر به دنبال دفاتر روانشناسی خوب در غرب تهران در حوزه های ( مشاوره ازدواج ، خانواده ، کودک ، نوجوان ، مشاوره تحصیلی ، اضطراب و.. ) از لیست زیر استفاده کنید.

غرب تهران

مرکز مشاوره حالی نومتخصصین حرفه ای و کاردان در تمامی حوره هاخدمات:مشاوره فردی، روانکاوی، زوج درمانیپیش از ازدواج، طلاق، اعتیاد و…آدرس :ضلع جنوبی بلوار فردوس، بین ابراهیمی و ستار پلاک ۴۳۸، ساختمان پارسا، طبقه۱، واحد۳تلفن پذیرش:۰۲۱۴۴۰۷۰۲۵۳۰۹۱۹۸۲۰۴۸۷۱

شمال غرب تهران

مرکز مشاوره ندای درونروانشناس: دکتر ماهرخ بریریآدرس:جنت آباد شمالی، بالاتر از آبشناسان، بین کوچه تروند و بهارستان ۱۶، پلاک ۳۲۱جنب شرینی فروشی رنگارنگ، زنگ ۴تلفن پذیرش:۰۹۰۱۱۸۰۹۳۰۹۰۲۱۴۴۸۶۳۹۵۲

روانشناس کودک سمت غرب تهران

لیست فوق لیستی از مراکز روانشناسی غرب تهران در حوزه های خانواده ، ازدواج ، روانشناس کودک ، نوجوان ، اضطراب ، موفقیت ، سکس تراپیست و.. می باشند. هر کدام نام روانشناس غرب تهران به همراه شماره تلفن ، آدرس مطب ، و تخصص های مربوطه آورده شده است. با کلینیک بر روی جزیئیات مطب می توانید جزیئیات دیگر کلینیک را مشاهده کنید.

لیست کلینیک های روانشناسی غرب تهران شامل مراکز مشاوره روانشناسی در ناحیه های غرب تهران است که این مناطق عبارتند از: پونک ، ستارخان ، مشاوره صادقیه و آریاشهر ،  مشاوره جنت آباد ، شهر زیبا ، شهران ، طرشت ، گیشا ، چیتگر ، تهرانسر ، حصارک ، آزادی ، فردوس ،کن و وردآورد ، مشاوره شهرک غرب

برای پیدا کردن دفتر مشاور در غرب تهران   از لیست پیشنهاد ما که با عناوین مشخص جدا شده اند استفاده کنید و یا در آدرس ذکر شده در سایر مراکز بدنبال نزدیک ترین مشاوره و روانشناس به محل سکونت خود باشید.

از نظر ما بهترین مطب روانشناسی غرب تهران یا مشاوره خوب در غرب تهران مرکزی است که توسط یک روانشناس مدیریت شده باشد و دارای شاخه های تخصصی و روانشناس های تخصصی باشد. همچنین فرد مربوطه دارای تجربه و علم به روزی باشد.

مراکز مشاوره تهران

انجمن روانشناسی ایران

آخرین تغییرات : تیر ۱۹, ۱۳۹۹

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

روانشناس کودک سمت غرب تهران

دکتر شعبان اصله اصله کارش شنیدم وسواس و اضطرابه اما من مشکلم با شوهرم بود هیچ جا نمیومد باهام به زور اوردمش پیش دکتر شعبان خوب تونست همکاریشو بگیره یه ذره نرم شد خیلی خوشحالم کرد

البته من شوهرم مرده خوبیه فقط یه مقدار اختلاف نظر داریم و اینکه روان شناس و اصلا قبول نداشت که خدارو شکر اون هم حل شد

44056338

روان شناس کودک این مرکز خیلی کاربلده

44056338

مرکز مشاوره افق سلامت حرف نداره حتما برید و لحظه ای شک نکنید

۴۴۰۲۵۰۸۶

مرکز مشاوره الو زندگی با مشاوران متخصص و حرفه ای ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱  و ۹۹۲۲۶۶۲۲ حتما تماس بگیرید من که خیلی راضیم و به شما عزیزان هم پیشنهاد میکنم با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱ و از همراه اول ۹۹۲۲۶۶۲۲

خدمات مشاوره روانشناسی کودک و خانواده ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱

۹۹۲۲۶۶۲۲

خدمات مشاوره مهاجرت  الو زندگی عالیه ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱ تلفن ثابت 

از همراه اول ۹۹۲۲۶۶۲۲

مشاوره تلفنی خیانت  ۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱

۹۹۲۲۶۶۲۲

بهترین مشاوره تلفنی در تهران  الو زندگی 

۹۰۹۹۰۷۵۲۴۱ تلفن ثابت

۹۹۲۲۶۶۲۲ تلفن همراه اول

با توجه به استقبال والدین عزیز عضو نی نی سایت از کلینیک بهارنو و جلسات مشاوره و تست استعدادیابی، هوش و بازی درمانی خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان، کلینیک بهار نو در نظر گرفته است که به مناسبت روز کودک، هزینه مشاوره و روانشناسی کودک و نوجوان را با ۵۰% تخفیف خدمت والدین و فرزندانشان ارائه کند. لذا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۱۷ و ۱۸ مهرماه از ۱۰ صبح تا ۸ شب باتعیین وقت قبلی پذیرای شما هستیم.

آدرس: خیابان جلال آل احمد شرق، قبل از پل گیشا، بین آرش مهر (شهرآرا) و پاتریس، جنب داروخانه کوروش، پلاک ۳۶، طبقه دوم

تلفن: ۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

موبایل: ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام. ممنونم از راهنماییتون دوستان که خانم دکتر ساداتی رو معرفی کردین. من پسرم رو چند جا برده بودم. پرخاشگری شدید داشت و روابط اجتماعیش صفر بود. خانم دکتر ساداتی اول خواستن که یک تست بگیرن که من مخالفت کردم ولی گفتن متد کارمون اینجوریه. الان یک ماهه که بچم میره بازی درمانی. این بچه از این رو به اون رو شده. خانوم دکتر فوق العاده پرحوصله هست. انتهای جلسات بازی بدون اینکه هزینه اضافه بابت مشاوره دریافت کنه یک ربع یا بیست دقیقه به خانواده هم مشاوره میده که چجوری با بچه تا کنن. خانم دکتر ساداتی مرکز مشاوره بهارنو سر شهرآرا و نزدیک گیشاهستش. این شماره خود خانم دکتر هستش. البته وقتی میرین خودشم شمارشو بهتون میده که اگه مشکلی بود بهش بگید

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

اینم شماره های کلینیکشون هستش

۸۸۲۶۷۰۴۰-۸۸۲۶۷۰۶۸

دکتر لیلا ندایی تو کار هیپنوتیزم فوق العادس 

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

در این صفحه شما لیستی از بهترین دکتر روانشناسی کودک در تهران مخصوصا روانشناسی کودک دبستانی را مشاهده خواهید نمود. خانواده های گرامی می توانند قبل از رجوع به روانشناسان اطلاعات کامل و وافری از روانشناسی کودک را دریافته و تصمیمات بهتری بگیرند.

برای کسب اطلاعات بیشتر خانواده ها می توانند به صفحه روانشناسی کودک مراجعه کرده و نکات مرتبط با کودک خود را در آن صفحات جستجو کنند.

اما اگر شما روانشناس هستید می توانید اطلاعات خود را به مدیر سایت برای قراردادن روی سایت رادیو کودک به مدیریت سایت اعلام نمائید.

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی عمومی ذهن افروزان (نورولند) با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی کشور و…

موسسه مشاوره ای روانشناسی بنیان آرامش در تمامی حوزه های مشاور تحصیلی، درمان کودکان، تست های…

روانشناس کودک سمت غرب تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر به مشاور روانپزشک دکتر سعید شجاع شفتی در شهرری مراجعه نمائید.

این روزها کلینیکها و موسسات بسیاری را می بینیم که هر کدام بر اساس دیدگاه و هدف معینی مشغول به…

دکتر محمدرضا محمدی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر گلناز فیض زاده در شهرری با این مجموعه تماس بگیرید تا اطلاعات…

دکتر ناصر سدیفی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده های…

شما می توانید اطلاعات کلینیک تخصصی روانشناسی و مشاوره خانواده ایرانی را در این مرکز مشاهده…

مرکز مشاوره و روانشناسی کودک پایش یکی از بهترین مراکز روانشناسی کودک در تهران است.

مجموعه…

نام مهناز استکی را حتما بایستی در رادیو و تلویزیون شنیده باشید. مهناز استکی یکی از بهترین…

دکتر نصرت اله سیدشهابی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

دکتر الهام شیرازی متخصص اعصاب و روان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

دکتر زهرا شهریور متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

دکتر مهدی بینا متخصص اعصاب و روان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم با دکتر مهوش رضاقلی بیگی در شهر ری تماس بگیرید تا با این…

بچه ها به هر حال بزرگ می شوند ، مساله این است که چگونه. آیا هنوز میتوانیم مانند زمانهای قدیم ،…

برای کسب اطلاعات بیشتر با دکتر ربابه مزیبانی در شهرری با شماره تلفن های این مجموعه تماس حاصل…

تمام اطلاعات مرتبط با نسرین افشاری با زمینه فعالیت روانشناس کودک و نوجوان در این صفحه قابل رویت…

دکتر عادل حیدری نژاد فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده های عزیز…

دکتر فریبا عرب گل متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره و روانشناسی همراهان در شهرری تماس حاصل نمائید.

دکتر سید حسین حسن پوراونجی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

مشاور روانپزشک دکتر ذبیح اله اشتری در شهرری یکی از پزشکان روانشناس کودک در جنوب تهران است. برای…

هانیه وزیری، مشاور ارشد روانشناسی بیش از همه در زمینه شخصیت شناسی کودک در حال فعالیت است. یکی از…

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاور روانشناس مهرناز جهرمی رجبی در شهرری با این پزشک تماس حاصل…

شرکت تعاونی خدمات آموزشی مهرگان پژوهش طوس با رویکرد آموزشی از سال ۱۳۷۹ با دو دبیرستان غیرانتفاغی…

دکتر سعیده سرجمعی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

تمام اطلاعات مرتبط با کلینیک روانشناسی نیک مهر (شعبه پاسداران) با زمینه فعالیت # در این صفحه…

دکتر کتایون خوشایی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

مرکز مشاوره روانشناسی معراج واقع در شهرری منطقه ۲۰ تهران آماده خدمات رسانی به خانواده های عزیز…

دکتر غلام رضا زمانی قلعه تکی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی…

تمام اطلاعات مرتبط با دکتر شهین نیک ذات با زمینه فعالیت روانشناس کودک و مشاوره خانواده در این…

تمام اطلاعات مرتبط با مرکز مشاوره آفتاب با زمینه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در این…

دکتر مهدی تهرانی دوست متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

تمام اطلاعات مرتبط با مرجان معنوی با زمینه فعالیت روانشناس کودک و نوجوان در این صفحه قابل رویت…

خوشبختانه امروزه روند تحولات اجتماعي به گونه اي در جريان است كه نگرش افراد نسبت به علم روان…

روانشناس کودک سمت غرب تهران

مرکز مشاوره سرای مشاور یکی از مراکز مشاوره تلفنی سراسر کشور است. این مرکز فقط ارائه دهنده خدمات…

دکتر معصومه موسوی متخصص اعصاب و روان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

یکی از مشاوره های خوب در شهرری دکتر مرسده سمیعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنم با…

دکتر هوشنگ احسانی متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به خانواده…

من مرجان معنوی شاد هستم، فارغ التحصیل روانشناسی تربیتی در مقطع کارشناسی ارشد از دانشکده…

مرکز مشاوره راز با کادر مجرب آماده برگزاری سخنرانی، کارگاه های آموزشی و آموزش روانشناسی برای…

تمام اطلاعات مرتبط با گروه روانشناسی پریا با زمینه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در این…

پروفایل دکتر شهین نیک ذات

 

تمام اطلاعات مرتبط با مرجان حسینی زاده با زمینه فعالیت روانشناس کودک و نوجوان در این صفحه قابل…

برای کسب اطلاعات بیشتر با بیمارستان تخصصی مشاوره روانپزشکی رازی در شهرری تماس حاصل نمائید.

دکتر میترا حکیم شوشتری متخصص کودکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان آماده مشاوره و اطلاع رسانی به…

حیطه فعالیت:

خدمات…

تمام اطلاعات مرتبط با مرکز مشاوره مهرگان پژوه با زمینه فعالیت مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی در…

اطلاعات تماس:

.۰۹۱۲۴۹۴۲۷۷۳ .۰۲۱۸۸۷۰۳۴۲۱

تمامی حقوق مطالب و تصاویر تولیدی این سایت متعلق به سایت رادیو کودک است، هرگونه کپی برداری با ذکر نام سایت و لینک به آن براساس صفحه قوانین و مقررات بلامانع است.

مرکز مشاوره خانه مهر برگزار می کند   نام کارگاه روانشناسی : قدرت تفکر و تغییر مدرس : رعنا قاسمی  …

کاش کسی مرا در آغوش بگیرد

چرا کسی به من هدیه نمی دهد؟

من عشق و توجه کامل همسرم را می خواهم

چطور بدون قهر و دعوا با همسرم گفتگو کنم؟

روانشناس کودک سمت غرب تهران

چرا دچار اضطراب و استرس میشویم؟

اینجا گوش شنوایی برای درد دل های شما وجود داره که در وقت مناسب راه حل های خوبی برای ارتقا کیفیت زندگی به شما میده.

مرکز مشاوره صادقیه واقع در فلکه دوم صادقیه، یکی از بهترین مرکز مشاوره در غرب تهران می باشد که با کادری مجرب به بهبود سلامت روان و حل تعارضات ارتباطی افراد می پردازد.

مرکز مشاوره صادقیه با کادری مجرب، آماده ارائه خدمات روانشناسی ، مشاوره ، روانشناختی و درمانی است. برخی از خدمات مرکز مشاوره صادقیه به قرار زیر است:

مشاوره پیش از ازدواج و بررسی تطابق زوجین با یکدیگر

انجام تست های بررسی تناسب زوجین ، و بررسی سلامت روانی طرفین با استفاده از تست های روانشناختی

روانشناس کودک سمت غرب تهران

بررسی مشکلات پس از ازدواج، و زوج درمانی و حل تعارضات زوجین

بررسی مشکلات جنسی و درمان اختلالات جنسی و پارافیلیا

حل تعارضات جنسی و خیانت زناشویی

برگزاری کلاسها و دوره های خودشناسی و مهارت آموزی ویژه زوجین

آموزش شیوه های فرزند پروری مدرن و چگونگی اصول تربیتی فرزند سالم در خانواده

مشاوره و روانشناسی در خصوص مشکلات مرتبط با دوران نوجوانی و جوانی

انجام و ارزیابی انواع تست های شخصیت، خلاقیت، استعداد، هدف یابی و …

بررسی مشکلات ارتباطی و حل تعارضات رفتاری در ارتباط بلا والدین

خدمات مرکز مشاوره فرمانیه در زمینه خودشناسی و کلاسهای گروهی

برگزاری کلاسهای تحلیل رفتار متقابل یا TA زیر نظر آقای دکتر امیر شیرین زاده ، روانشناس بالینی و درمانگر شناختی

برگزاری دوره های طرحواره درمانی و شناخت باورهای ناسالم بنیادین

برگزاری دوره های ارتباط مادر و کودک

کارگاه گروهی حل تعارضات زوجین و ارتباط موثر با همسر

کارگاههای مهارتهای زندگی شامل مهارت کنترل خشم.

در علم روانشناسی، برای درمان مشکلات مراجعین، از رویکردهای متفاوتی استفاده می شود. هر رویکرد دیدگاه متفاوتی در خصوص دلیل پیدایش بیماری ارائه می کند. همچنین هر رویکرد، شیوه خاصی برای درمان مشکل و بیماری های روانی را ارائه می کند. در مرکز مشاوره صادقیه ، بنا به مشکل مراجع و همینطور ویژگی های شخصیتی مراجع، رویکردهای زیر توسط متخصصین استفاده می شود:

درمان مشکلات خلقی نظیر افسردگی، اضطراب ، انواع فوبی ها و ترس های مرضی و …

درمان اعتیاد های رفتاری و جنسی مانند اعتیاد به پورنوگرافی ، اعتیاد به خودارضایی ، اعتیادهای رفتاری مانند قمار و ….

درمان اعتیاد به قرص ترامادول و انواع مواد مخدر

نکته : کلیه خدمات مشاوره و روانشناسی با ارائه وقت قبلی امکان پذیر است.

همچنین امکان ارایه خدمات و مشاوره تلفنی برای هموطنان عزیز در خارج از تهران نیز، محیا می باشد. 

تلفن جهت اخذ وقت مشاوره: ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ – ۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۲۲۳۳۰۰۱۵ – ۴۴۰۱۶۱۹۳

آدرس مرکز مشاوره صادقیه با دسترسی مترو : غرب تهران ، مترو صادقیه ، خیابان ولیعصر ( خیابان منتهی به بلوار فردوس )، خیابان باقری شرقی ، انتهای کانال ، پلاک دو ، ساختمان آریا – تلفن ۲۲۳۳۰۰۱۵

با دسترسی پیاده یا تاکسی : ضلع جنوب غربی فلکه دوم صادقیه ، خیابان مصطفوی دهزویی ، ابتدای کانال ، پلاک ۲ ساختمان اریا – تلفن : ۲۲۳۳۰۰۱۵ – ۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴ – ۴۴۰۱۶۱۹۳

با دسترسی اتوموبیل : غرب تهران ، ۵۰ متر پایین تر از فلکه دوم صادقیه ، خیابان طاهر خانی ، خیابان باقری شرقی ، پلاک دو ، ساختمان آریا    ۲۲۳۲۱۰۵۲ – ۰۹۱۲۸۴۹۰۹۴۴ – ۲۲۳۳۰۰۱۵

درخواست همکاری به عنوان درمانگر و روانشناس

درمانگر سایکوتیک
درمانگر آسیب های اجتماعی
درمانگر اعتیاد و مشکلات خانواده
درمانگر اختلالات جنسی
درمانگر فردی
درمانگر زوج
۰۹۱۲۸۷۷۹۷۷۰

رزومه سید علی بهشتی

مشاور و درمانگر

دارای پروانه تخصصی از سازمان نظام روانشناسی به شماره ۴۳۹۴

نویسنده چندین جلد کتاب در حوزه درمان و خودشناسی

مبتکر روش درمانی مبتنی بر خودشناسی

مشاوره فردی، خانواده، پیش از ازدواج، نوجوان، اعتیاد و شغلی
شماره کلینیک در میدان صادقیه
۴۶۰۱۴۲۸۶

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

روانشناس کودک سمت غرب تهران

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

مرکز مشاوره فرمانیه: بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی، پلاک 72، ساختمان پارسیان، کلینیک روانشناسی و مرکز مشاوره فرمانیه تلفن: 22330015 -021 مرکز مشاوره صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان دهزویی، پلاک دو، انستیتو روانشناسی و مشاوره روانسازتلفن: 22321052 -021
تعیین وقت مشاوره تلفنی و اسکایپ: تلفن: 09128490944

صندوق ایمیل یا پوشه اسپم خود را جهت تائید اشتراک خود چک کنید

صندوق ایمیل یا پوشه اسپم خود را جهت تائید اشتراک خود چک کنید

مرکز مشاوره فرمانیه: بلوار اندرزگو، نبش عبدالهی جنوبی، پلاک 72، ساختمان پارسیان، مرکز مشاوره فرمانیه تلفن: 22330015 -021 مرکز مشاوره صادقیه: فلکه دوم صادقیه، خیابان ولیعصر، خیابان باقری شرقی، پلاک دو، انستیتو روانشناسی و مشاوره روانسازتلفن: 22321052 -021
تعیین وقت مشاوره تلفنی و اسکایپ: تلفن: 09128490944

روانشناس کودک سمت غرب تهران
روانشناس کودک سمت غرب تهران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *