روانپزشك كودك مشهد

 
helpkade
روانپزشك كودك مشهد
روانپزشك كودك مشهد

وکلیل آباد، بین وکیل آباد 13 و 15، پلاک 239

تلفن : 36013837

آیا اطلاعات اشتباه یا قدیمی است! اینجا کلیک کنید

⚠️اطلاعات درج شده در این صفحه صرفا بازنشر شده از سایت نظام پزشکی و یا جمع آوری شده از اینترنت است و دکتریاب تایید کننده صحت آن نیست و لذا بهتر است کاربر قبل از مراجعه تحقیقات بیشتری جهت اطمینان انجام دهد. قوانین و تذکرات

پسرم نه ماهشه.شب ها نميخوابه.همسرمو از پا در آورده.شب تا صبح اگه بخواد بخوابه ناله و گريه ميکنهروانپزشك كودك مشهد

سلام پسري دارم کلاس اول .خيلي پيش فعاله خيلي اذيت ميکنه نکلت زبان شديد هم گرفته هر سه نوع رو .نميدونم چکار کنم

سلام خانم دکتر سلطاني فر کدوم بيمارستان ويزيت ميکنن؟خيلي سريع لازم دارم

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

🖐 اگر به دکتر عاطفه سلطانی فر مراجعه داشته اید، لطفا نظـر خود را اعلام کنید

حالت شما بعد از مراجعه به پزشک

بهترین روانپزشک متخصص در مشهد در آدرس مرکز مشاوره و روان شناسی با ارائه خدمات دارو درمانی به مشکلات و اختلالات کودکان می پردازد.

ناهنجاری ها و اختلالات شخصیت، آغاز اولیه شان از دوران کودکی اتفاق می افتد. اقدام دیرهنگام والدین جهت درمان مشکل فرزندشان، می تواند پروسه درمان را طولانی کند. هرچه درمان زودتر آغاز شود، طول درمان کوتاه تر و سریع تر خواهد بود.

در مواردی که درمان های روان شناسی و روان درمانی پاسخگوی مشکل کودک نیست، درمان های روانپزشکی و دارو درمانی الزام پیدا می کند. در این وضعیت روانشناس بالینی، کودک را جهت بررسی بیشتر به روانپزشک ارجاع می دهد. هرچه دارو درمانی کودک از سنین پایینتر شروع شود، دز کمتری برای درمان نیاز بوده و پروسه درمان نیاز است. انواع اختلالات رفتاری و شخصیت در کودکان با کمک درمان های دارویی قابل کنترل هستند.

مرکز مشاوره و روان شناسی تخصصی در مشهد جهت آسایش بیشتر مراجعین، خدمات جامع روان شناسی و روانپزشکی را به مراجعین ارائه می کند. بدین منظور بهترین تیم روانشناس و روانپزشک در مشهد به بررسی وضعیت کودکان مراجع می پردازند. در ابتدا مراجعین زیر نظر روانشناس بالینی، مورد ارزیابی و بررسی اولیه قرار می گیرند. به تشخیص روانشناس، کودکان درگیر در انواع اختلالات و ناراحتی های روانی و رفتاری، تحت درمان قرار می گیرند. علاوه بر ارائه خدمات روان شناسی، بازی درمانی، گفتاردرمانی، نوروتراپی و… در این مرکز، درمان های جامع روانپزشکی و دارو درمانی کودکان نیز در مشهد انجام می گیرد. جهت بهره مندی از خدمات این روانپزشکی این مرکز، نوبت مراجعه تان را رزرو نمایید.

پشتیبانی: 09909675313

روانپزشك كودك مشهد

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.

برای بررسی و معاینه ی کودک خود و کسب اطمینان از سلامت جسمی و روانی وی حتما به یک دکتر روانپزشک فوق تخصص کودکان در مشهد مراجعه فرمایید.

دکتر روانپزشک فوق تخصص کودکان در مشهد سالها به فعالیت بالینی در زمینه کار با کودکان و تحلیل انواع اختلالات روان شناختی کودکان از جمله اختلالات بیش فعالی، کمبود توجه، اوتیسم، اختلالات استرسی و افسردگی پرداخته است.

همچنین با ارائه مشاوره به خانواده ها در مورد روش های فرزند پروری، سهمی اساسی در تربیت صحیح کودکان دارد.

پشتیبانی: 09909675313

حقوق مادی و معنوی این سایت وابسته به مرکز روان شناسی آرامش ماندگار می باشد.


Jump to navigation

۰۵:۵۱ – ۱۳۹۸/۰۶/۲۴

در جدول زیر لیست کاملی از پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد، روانپزشک کودک در مشهد، دکتر روانپزشک کودک خوب در مشهد و … به همراه نشانی و اطلاعات تماس برای شما عزیزان جمع آوری شده است.

157.  لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد

لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان مشهد – متخصص روانپزشکی کودکان مشهد – فوق تخصص روانپزشکی کودکان مشهد – روانپزشکی کودکان مشهد – فوق تخصص روانپزشک کودک مشهد – دکتر فوق تخصص روانپزشکی کودک و نوجوان در مشهد – آدرس بهترین روانپزشک کودکان در مشهد – آدرس روانشناس کودک در مشهد – مطب روانپزشک فوق تخصص کودکان در مشهد – دکتر روانپزشک فوق تخصص کودکان در مشهد – مشاوره کودک در مشهد – دکتر روانپزشک کودک خوب مشهد – آدرس مطب دکتر روانپزشک خوب مشهد – بهترین روانپزشک کودک در مشهد – درمان اختلالات روانی کودکان در مشهد – درمان بیماری های روانی در کودکان در مشهد – شماره تلفن مطب روانپزشکی کودکان در مشهد – نوبت دهی پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد – فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهدروانپزشك كودك مشهد

 

 

جدول زیر نمایش دهنده لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

                                                                                                                                                       با تشکر                                                                                                                                        تیم پشتیبانی وبسایت پی جو

امیدواریم مقاله لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد برای شما سودمند واقع شده باشد. شما می توانید علاوه بر لیست پزشکان فوق تخصص روانپزشکی کودکان در مشهد، لیست سایر مشاغل را اینجا مشاهده نمایید.

منبع: وبسایت بانک مشاغل برتر شیراز – پی جو

۰۶:۱۱ – ۱۳۹۸/۰۵/۰۵

محتوای جدول زیر شامل مراکز بینایی سنجی در مشهد، اپتومتریست خوب در مشهد، مراکز سنجش بینایی مشهد و … است. برای رفاه حال شما عزیزان آدرس و شماره تماس این مراکز در لیست آورده شده است.

۰۷:۰۱ – ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۰۷:۴۷ – ۱۳۹۷/۰۶/۲۰

۱۰:۰۷ – ۱۳۹۸/۰۹/۱۹

جدول زیر شامل لیست کاملی از مراکز لیپوماتیک و لیپوساکش در مشهد، بهترین مرکز پیکرتراشی در مشهد و .. به همراه آدرس و شماره تلفن آنها قرار گرفته است.

۰۶:۲۰ – ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

۰۷:۵۱ – ۱۳۹۷/۰۶/۱۳

۰۸:۲۷ – ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

۰۷:۳۸ – ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

۰۸:۵۵ – ۱۳۹۸/۰۵/۳۰

لیست کارواش های مشهد ، کارواش نانو در مشهد را به همراه آدرس کارواش های مشهد و شماره تلفن آنها را در جدول زیر مشاهده می کنید. این لیست معرف: کارواش بخار، کارواش شبانه روزی، کارواش صنعتی، کارواش تمام اتوماتیک، کارواش دستی، نانو واش، کارواش بدون آب، کارواش تلفنی می باشد.

۰۵:۴۸ – ۱۳۹۸/۰۷/۰۸

در جدول زیر لیست آدرس و تلفن پزشکان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در مشهد و بهترین پزشکان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در مشهد را می بینید. برای اطلاع از نوبت دهی دکتر متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در مشهد و سایر اطلاعات به پزشکان لیست زیر مراجعه کنید.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:روانپزشك كودك مشهد

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

زمینه اجتماعی، اقتصادی

وضعیت اجتماعی و اقتصادی به مجموعه ای از عوامل مثل میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی بستگی دارد.

به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت‌ها را برای او فراهم می‌سازد، در حالی که کودکان درخانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند.

نکته مهم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین شانس کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می‌تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.

روانشناس کودک چه کمکی می‌کند؟  

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و اختلالات سلوک راهنمایی کنند.

متخصصان تلاش می‌کنند تا به کودکان در رفع مشکلات بالقوه کمک کنند و باعث شوند که آنها به نوعی رشد کنند که نتایج سالم درآینده را در پی داشته باشند.

برای مثال، روانشناسان کودک ممکن است در مورد شیوه‌های مراقبتی و تربیتی کودکان به والدین مشورت دهند و یا ممکن است مستقیماً با کودکان کار کنند تا به رشد ذهنیت‌ آنها کمک کنند.

شناخت الگوهای روانشناختی عادی و غیر عادی کودک می‌تواند به والدین کمک کند تا بدانند چگونه به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار کنند، و راهبردهای مقابله ای را طوری به فرزندان خود بیاموزند که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و با کمک به پیشرفت فرزندان، آنها را در هر مرحله جدید از رشد، کمک کنند.

با به دست آوردن درک درستی از نحوه رشد، تفکرو رفتار فرزندان، والدین و متخصصانی که با کودکان سروکار دارند بهتر می‌توانند از کودکان مراقبت و نگهداری کنند.

حمید سعیدی 

مسلم رومیانی 

افسانه کریمی نسب 

دکتر نگار فرهنگ 

دکتر سیده مریم مشیریان فراحی 

دکتر سحر خیاط باشی 

دکتر سیده نرگس گلستان 

نرگس سلطانی 

روانپزشك كودك مشهد

مرضیه ذبیحی 

دکتر مهناز عباس زاده 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

یک تا سه سالگی سنی است که زبان شکل می گیرد. تلاش های کودک در این سن برای کنکاش محیط به اوج خود می رسد. کودک در حال فراگیری کنترل خویش است و عشق، امنیت و انعطاف شخصیتی از جمله مسائلی هستند که در این سن کودک به

بازی به معنی تلاش و فعالیت لذت بخش و خوشایند است و برای رشد همه جانبه کودک ضرورت دارد. کودک از طریق بازی احساسات و رویاهای خود را بروز می دهد و استعدادهایش را شکوفا می سازد. کنترل به موقع اعمال و حرکات را

اگر چه افسردگی دوران کودکی تنها در سال های اخیر مورد توجه قرار گرفته است ولی افسردگی دوران کودکی به خوبی تعریف نشده است، اما تخمین زده می شود ۶۰ درصد جمعیت کودکان در برنامه های آموزشی تحصیلی ویژه ممکن است،

یکی دیگر از اشتباهات والدین که البته زیاد هم مرتکب آن می شوند، مقایسه کردن کودکشان با کودکان دیگر یا فرزندانشان با یکدیگر است. باید توجه داشت که کودکان نیز همانند بزرگسالان از غرور، احترام و آبرو برخوردارند. هنگامی که والدین

یکی از مهم ترین رفتار های غلط والدین این است که بدون توجه به عواقب منفی آن، در مقابل کودک بر سر قوانینی که برای تربیت او وضع کرده اند بحث و مشاجره می کنند یا به اصطلاح ، پشت یکدیگر را خالی می کنند. در نتیجه کودک اقتدار لازم روانپزشك كودك مشهد

هیچ گاه به کودک خود دروغ نگویید. تنها یک دروغ کافی است تا کودکمان نه تنها هیچ یک از انتظاراتی که از او می رود را برآورده نسازد، بلکه اعتماد خود را نسبت به والدینش تا ابد از دست بدهد. پس از تولد تا یک سالگی، زمانی است که اعتماد در

در این رویکرد هدف اصلی ایجاد انعطاف پذیری روانی است یعنی ایجاد توانایی انتخاب عملی در بین گزینه های مختلف که متناسب تر باشد ، نه این که عملی صرفا جهت اجتناب از لفکار ،احساسات ، خاطره ها ….
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛ ۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛ ۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹ ؛

در این کارگاه با نحوه رشد کودک و رشد اجتماعی کودک طبق نظریه های رشدی آشنا می شوید، همچنین شیوه های برخورد با کودک و زمان پاسخگویی به سوالات اجتماعی در گروه های مختلف سنی نیز پاسخ خواهید داد،با توجه به پیچیدگی روابط ..
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛ ۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛ ۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹

در این کارگاه به والدین آموزش داده می شود که چگونه مهارتهای زندگی فرزندانشان را بسنجد و از چه مهارتی در چه زمانی و چه موقعیتی استفاده کنند که نتیجه مطلوب برای آنان داشته باشد. و ادامه به شکل صحیح رفتارهای والدینی در این کارگاه ……
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛
۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛
۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹

در این کارگاه آموزشی به والدین شیوه های درست فرزند پروری طبق کتاب 28 اشتباه والدین در تربیت فرزندان آموزش داده می شود و ارائه کتاب به شرکت کنندگان به صورت رایگان می باشد.
تلفن های مرکز جهت ثبت نام؛
۳۶۰۱۷۱۹۳ – ۰۵۱ ؛
۰۹۱۵۹۲۰۰۲۶۹ ؛

در این کتاب به رشد اجتماعی کودک در سطوح مختلف رشد اشاره شده است و بر اساس الگوهای رشدی سطوح اجتماعی مشخص شده است.

در این کتاب به افراد کمک می شود که با استفاده از تکنیک های جالب و جذاب به سطح بالایی از توانایی و حافظه برسند و به رشد مغزی خود کمک کنند.

این کتاب در خصوص سه اصل اساسی در یک ازدواج موفق بحث می شود؛ این اصول شامل ، صمیمت، احترام و قدر دانی می باشد.

در این کتاب به 28 اشتباه اساسی والدین در تربیت فرزندان می پردازد که در ادامه هر اشتباه روش اصلاحی آن آماده است و توضیح داده شده است.

خیلی از نگرش ها و رفتارهای شما در رابطه با خودافشاگری، ریشه در خانواده تان دارد و در واقع شما …

دوست داشتن و ابراز عشق و محبت زن و مرد به یکدیگر، باعث گرمی بیشتر کانون خانواده می شود. اگر می خواهید …

فرزندان هر خانواده گنج های الهی هستند که خداوند به پدر و مادر ارزانی داشته است و یکی از بهترین شیوه های ……

 برای آنكه به همسر خود احترام بگذاریم نخست باید خلق و خو و خواسته های او را در نظر داشته باشید…….

همه ی انسانها شایسته احترام هستند، اما متاسفانه حقیقت این است که برخی از افراد قادر به…..

آزمون واقعی عشق این است که بتوانیم دوست همسر خود باشیم و بدون انتظار متقابل خواسته هایش …..

.

قدردانی باید دقیقاً‌ از افرادی که لازم است انجام گیرد به این معنا که اگر بخواهیم از همسر خود درمقابل عملی …

رایج‌ترین مـشکلی‌ که‌ زوجین بیان می‌کنند ناتوانی در برقراری ارتباط است. بیش از 90 درصد زوجین آشفته این مشکل …

وفاداری یکی از اساسی ترین شروط متعهد ماندن در زندگی زناشویی محسوب می شود، چرا که اصل اساسی زندگی زناشویی …

گاهی توقعات ما آنقدر بالا و غیرواقع بینانه است که ازدواج با هر فرد دیگری هم نمی تواند آن توقع ها را برآورده کند…

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور

پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

انجمن علمی روانشناسی بالینی

سازمان بهداشت جهانی

انجمن روانشناسی ایران

انجمن علمی روانشناسی خانواده ایران

انجمن روانشناسی بالینی کودک و نوجوان

انجمن علمی روانشناسی سلامت

سازمان بهزیستی کشور

انستیتو روانپزشکی تهران

انجمن علمی روانشناسی تربیتی ایران

انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان

انجمن علمی روانشناسی کودکان استثنایی

 انجمن روانشناسی اسلامی

روانپزشك كودك مشهد

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیب دارای مجوز از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران می باشد. این مرکز با مدیریت دکتر بهمن علیمرادی و با همکاری جمعی از اساتید و متخصصان روانشناسی و مشاوره، با هدف ارایه خدمات روانشناسی و مشاوره در زمینه­ مشکلات روانشناختی، مشکلات تحصیلی، اعتیاد و رفتارهای پرخطر، مشکلات رفتاری کودکان و نوجوانان، مسایل زناشویی و خانوادگی، ارایه­ مشاوره پیش از ازدواج، انجام ارزیابی های روانشناختی مانند اجرای آزمون های هوش و شخصیت، آموزش مهارت­های زندگی به افراد مختلف جامعه به منظور ارتقای کیفیت زندگی و پیشگیری از مشکلات روانشناختی و اجتماعی تشکیل شده است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره سیب می باشد

روانپزشك كودك مشهد
روانپزشك كودك مشهد
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *