سامانه مشاوره تلفنی هیوا

 
helpkade
سامانه مشاوره تلفنی هیوا
سامانه مشاوره تلفنی هیوا

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {
margin-bottom: 1px;
}
.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از نیازهای اصلی جامعه امروز ایران است و هر نیازی با تهدیدها و فرصت های متنوعی رودررو است. در این مقاله می خواهیم با ویژگی ها ، مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی به همراه معرفی خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بپردازیم.

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

 

همزمان با رشد نیاز به مشاوره تحصیلی در کشور برای بالابردن بازدهی تحصیلی ، مشاوره تحصیلی تلفنی متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. مشاوره تحصیلی تلفنی ویژگی هایی دارد که در سال های گذشته  مخصوصا در نقاط محروم کشور حتی بسیار بیشتر از مشاوه تحصیلی حضوری خواهان داشته و موجب شده به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر پی ببریم. گروه مشاوره هیوا قصد دارد در این مقاله به بررسی ویژگی های یک مشاوره تحصیلی تلفنی بپردازد. همچنین برای کسانی که به مایل به مشاوره تلفنی کنکور هستند مطالعه مقالات  چگونه کنکوری درس بخوانیم و چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم را پیشنهاد می کنیم.

مشاوره تحصیلی تلفنی محدودیت مکانی ندارد. شاید این مهم ترین دلیل برتری مشاوره تحصیلی تلفنی به مشاوره تحصیلی حضوری باشد. با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور ندارید و از هر جای ایران با هر گونه امکانات رفاهی صرفا با دسترسی به یک تلفن ثابت می توانید به بهترین های مشاوره تحصیلی تلفنی وصل شوید. درواقع می توان گفت بیشترین استقبال از مشاوره تحصیلی تلفنی برای کسانی است که دسترسی مناسبی به امکانات مشاوره ای ندارند و یا تمایل کمتری به مشاوره حضوری دارند.

برای کسی که قصد دارد از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کند تنها کار فشردن دکمه های تلفن و شماره گیری است. اما اینکه چه کسی قصد دارد در آن سمت تلفن به شما پاسخ بدهد اصلی ترین رکن مشاوره تحصیلی تلفنی است. واقعیت این است که کسی که قصد دارد مشاوره تحصیلی تلفنی بدهد باید توانایی های بسیار بیشتری نسبت به یک مشاور حضوری داشته باشد. زیرا مشاوره حضوری شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد اما در مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور هیچ درک فیزیکی از طرف مقابلش ندارد و باید مهارت های بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه هایش را از راه دور انتقال دهد.

حال هرچقدر اهمیت مشاور در مشاوره تحصیلی تلفنی را بیشتر در می یابیم حساسیت و وسواس بیشتری باید در انتخاب یک مشاور برای مشاوره تحصیلی تلفنی بخرج دهیم. آنقدر که فارغ از بحث انتقال مطلب در مشاوره تحصیلی تلفنی ، مبحث صحت اطلاعات نیز همیشه مشکل بزرگ بعدی در مشاوره تحصیلی تلفنی بوده است

گروه مشاوره هیوا از روز ابتدایی انتخاب مشاوران با قدرت بیان بالا و اصرار بر صحت اطلاعات در مطالب منتقل شده در مشاوره تحصیلی تلفنی را در دستور کار خود قرار داده است بطوریکه کلیه مکالمات مشاورین مرکز مشاوره هیوا ضبط می گردد و از لحاظ صحت و کیفیت اطلاعات روزانه مورد ارزشیابی قرار می گیرد.گروه مشاوره هیوا در کلیه مطالبی که در سایت گروه مشاوره هیوا قرار داده شده است آمادگی مشاوره تحصیلی تلفنی دارد. از اصلی ترین موضوعاتی که می توان در خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی گروه مشاوره هیوا به آن اشاره کرد عبارتند از :مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی تحصیل در خارج , مشاوره تلفنی تحصیل در امریکا , مشاوره تلفنی تحصیل در کانادا , مشاوره تلفنی تحصیل در آلمان , مشاوره تلفنی تحصیل در انگلیس , مشاوره تلفنی تحصیل دراسپانیا , مشاوره تلفنی تحصیل درفرانسه , مشاوره تلفنی تحصیل درایتالیا , مشاوره تلفنی تحصیل درفنلاند , مشاوره تلفنی تحصیل در نروژ , مشاوره تلفنی تحصیل در سوئد , مشاوره تلفنی تحصیل در کره , مشاوره تلفنی تحصیل در ژاپن , مشاوره تلفنی تحصیل در ترکیه , مشاوره تلفنی تحصیل در بلاروس , مشاوره تلفنی تحصیل در هند , مشاوره تلفنی تحصیل در اتریش , مشاوره تلفنی تحصیل در قبرس و مشاوره تلفنی تحصیل در مالزی

برای ، مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره هیوا کافیست با شماره هایی که در ابتدا و انتهای این مقاله و کلیه مقالاتی که در سایت گروه مشاوره هیوا قرار داده شده است تماس بگیرید و با کمک اپراتور به مشاور مربوطه وصل شوید. همچنین بعد از اتمام مشاوره می توانید نظر خود را درمورد کیفیت مشاوره و رضایت از مشاوره تحصیلی تلفنی خود به مدیریت مجموعه مشاوره هیوا انتقال دهید. تمام این ها برای این است که اولا تمام مردم ایران از بهترین کیفیت مشاوره تحصیلی برخوردار شوند و از همه مهم تر هیچ انسانی به دلیل مشاوره غلط زندگی خود را تباه نکند.

✔️ با استفاده از مشاوره تلفنی هیوا می توانید از تجربه بهترین مشاوران و دانشجویان برتر کشور در زمینه مشاوره تحصیلی استفاده نمایید .

✔️ با توجه به اینکه مشاوران سامانه مشاوره هیوا در کلیه ساعت روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستن می توانید در کمترین زمان و با حداقل هزینه بهترین تصمیم برای آینده تحصیلی خود بگیرید .

✔️ مشاوره هیوا در تمامی موارد مرتبط با تحصیل از مقطع ابتدایی تا دکتری و همچنین نظام وظیفه و اعزام به خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات ایرانیان ارجمند می باشد .

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

سلام خواستم بپرسم در آمدن در دانشگاه آزاد اهواز رشته مدیریت دولتی به رتبه ی بالایی احتیاج داره آخه متاسفانه من کنکورمو خوب ندادم و نگرانم سهمیه ایثارگران هم دارم چقدر تاثیر میذاره

سلام . برای تعیین رتبه قبولی رشته / محل مورد نظرتون عبارت نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رو در گوگل سرچ کنین ، می تونین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران هیوا ، شانس قبولی تون رو در سهمیه ایثارگران تعیین کنین .

سلام . بنظرتون با ادبیات۳۳عربی۵۸ دینی۷۶ زیست۵۲فیزیک۴۴شیمی۳۷ریاضی۲۳زبان۰امیدی به داروبراکنکور۹۹ هس؟

سلام . برای تخمین رتبه و تعیین شانس قبولی عبارت نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا و عبارت نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

سلام دوتا سوال داشتم اول اینکه کنکور ثبت نام کردم و از کرونا می ترسم نمی خوام برم سال بعد می تونم ثبت نام کنم بازم مشکلی پیش نمیاد محروم نمیشم خانم هستم و دوم اینکه اگه کسی دانشگاه غیر انتفاعی بخواد ثبت نام کنه فقط یه ترم بره مثلا ترم یکو بره می تونه از ترم دو مرخصی بگیره واسه کنکور سال بعد شرکت کنه؟

سلام . مشکلی برای شرکت در کنکور سراسری 1400 ندارین ، می تونین در دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کنین و دانشجو بشین و از دانشگاه مرخصی بگیرین و در کنکور سراسری شرکت کنین و بعد از قبول نهایی از دانشگاه غیرانتفاعی انصراف بدین .

سلام من پارسال هم در کنکور شرکت کردم ایا امسال شماره داوطلب من تغییر می کند یا همان یکی سال قبل است

سلام . شماره داوطلبی شما در کنکور سراسری 99 با شماره داوطلبی کنکور سراسری 98 یکی نیست .

سلام عذرمی خوام ایا امکانش هست که از طریق یک رشته پزشکی مثل علوم ازمایشگاهی یا فیزیوتراپی بعد از اخذ مدرک فوق لیسانس توی یکی از این رشته ها به یک رشته پزشکی مثل دندان پزشکی جهش زد ؟

سلام . می تونین بعد از اخذ مدرک کارشناسی در صورتی که شرایط لازم رو داشته باشین در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنین .

سلام عذر می خوام این امکانش هست که از طریق یک رشته پزشکی مثل علوم ازمایشگاهی یا فیزیوتراپی بعد از اخذ مدرک فوق لیسانس توی یکی از این رشته ها به رشته پزشکی دیگه مثل دندان پزشکی جهش زد ؟ ممنونم از کمکتون❤

سلام خسته نباشید، من سال ۹۷ فارغ التحصیل کاردانی شدم، توی سایت هم وضعیت و برام زد فارغ التحصیل ولی دیگه نرفتم دنبال کارهای فارغ التحصیلیم، الان مدرکشو برای کنکور می خوام، آیا مدرکم باطل نشده؟

سلام . مدرک تحصیلی باطل نمیشه .

سلام خسته نباشید . من رشته ریاضی در مدارس نمونه دولتی تهران قبول شدم ولی خودم تجربی رو دوس دارم از اونجایی که دهم تجربی و ریاضی فرقی نداره می خوام دهم ریاضی بخونم تغییر رشته بدم.ایا به نظرتون این کار درسته؟؟؟؟؟

سلام . می تونین در پایان پایه دهم در امتحان تغییر رشته شرکت کنین ولی باید سعی کنین نمرات خوبی در پایه دهم کسب کنین و زمان ثبت نام امتحان تغییر رشته رو از دست ندین .

سلام خدمت شما مشاور عزیز : من اوایل ثبت نام مدارس شاهد اسمم رو نوشتم و قراربود که خودشون خبر قطعی رو بدن ولی به نظرم دیر شده و هنوز زنگ نزدن هنوز پرونده هم نگرفتن نمیدونم چیکار کنم میشه راهنماییم کنید ممنون

سلام . با مدرسه شاهد مورد نظر تماس بگیرین و نتیجه پیش ثبت نام تون رو پیگیری کنین .

با سلام و وقت بخیرکارشناسی و ارشدم رو روزانه خوندم (فنی و مهندسی) می تونم در کنکور 1400 تجربی شرکت کنم و روزانه قبول بشم ممنون میشم راهنماییم فرمایید

سلام . می تونین در کنکور سراسری تجربی 1400 شرکت کنین ، محدودیتی برای تحصیل در دوره روزانه ندارین .


منتخب های هیوامگ

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

مقالات منتخب سردبیر

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

.mydiv img{ width:130px; height:130px}
td, th{ text-align:justify !important}
table, th, td{ border:none !important;}

مطالب تصادفی سایت

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

استخدام دانشگاه افسری نیروی انتظامی

زمان تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد

اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

حداقل درصد دروس و آخرین رتبه قبولی رشته پرستاری پردیس خودگردان بین الملل کنکور 95 – 96

پاسخنامه کنکور تجربی ۹۹

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان

زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد 99

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

لیست رشته های بدون کنکور سراسری

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری

 راه های ارتباطی

تلفن ثابت

شارژینگ آنلاین

صفحات اینستاگرام

کانال های تلگرامی

مقالات منتخب سردبیر

شرایط ثبت نام بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

راهنمای جامع انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

زمان اعلام نتایج کنکور

زمان شروع مدارس

توضیحات کارنامه آزمون دکتری

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش

توضیحات کارنامه کارشناسی ارشد

ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

ویدئوهای منتخب

دانشگاه فرهنگیان

ویژگی های مهد کودک خوب

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد

اعتراض به نتایج تیزهوشان

نرم افزار شاد

راهنمای جامع انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

.alink img{
max-width:100% !important;
width:auto !important;
height:auto !important
}

.alink h2{ font-family: IranianSansB;
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 15px;}
.alink h3{ font-family: IranianSansB;
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.alink p{ line-height:27px}
.alink a{ font-size:15px}
.shoar{background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px; line-height:32px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.end{border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;}
.slo{
font-size:50px;
font-family:yekan;
margin-left:20px;

}
.slo2{
font-size:50px;
font-family:yekan;
position:relative;
top:33px ;
margin-right:20px;
}
.mytable tr td { border:1px solid #ccc;}
.mytable tr:nth-child(even) {background: #ED7D31; color:white}
.mytable tr:nth-child(even) td { color:white !important}
.mytable tr:nth-child(odd) {background: #FFF}
.mytable tr:first {background:#EBFC87}
.mytable li:nth-child(5n+3) {font-weight: bold}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {margin-bottom: 1px; }
.entry-grid{ background:#f9f9f9; }

درصورتی که برای مشاوره در تمامی مقاطع تحصیلی ، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با یکی از ۳ روش زیر با کارشناسان سامانه مشاوره هیوا در ارتباط باشید.
1)    تماس با سامانه کشوری مشاوره هیوا
برای استفاده از این روش کافی است از هر جای ایران و در کلیه روزهای هفته بدون نیاز به گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید . درضمن تماس از طریق خط اختصاصی ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ برای ساکنان استان تهران امکانپذیر است .

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

2)    خرید بسته های مشاوره هیوا
اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید یا تمایل دارید از تخفیف های ویژه مشاوره بهره مند شوید می توانید اقدام به خریداری بسته های مشاوره هیوا نمایید تا امکان تماس با موبایل یا خارج از کشور برایتان فراهم شود . برای خرید بسته های مشاوره هیوا کلیک کنید .

3)    طرح سوالات خود در قسمت نظرات
اگر سوال کوتاهی دارید و عجله ای برای دریافت پاسخ سوال خود ندارید می توانید سوال خود را در بخش VIP نظرات مقاله مربوطه برایمان ارسال کنید . کلیه سوالات در حداکثر 3 روز کاری پاسخ داده می شوند.

 

همچنین برای انتقال پیشنهادات ، انتقادات و شکایات خود می توانید با شماره ۰۲۱۵۳۸۱۸ تماس حاصل نمایید.

مطالب تصادفی سایت

زمان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97

نمونه سوال امتحان هندسه 2 پایه یازدهم رشته ریاضی فیزیک نوبت دوم خرداد ماه شهرستان سیمرغ با پاسخنامه تشریحی

تاثیر سهمیه در انتخاب رشته دکتری سراسری 98

دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور 99

حداقل درصد دروس و کارنامه آخرین رتبه قبولی پزشکی دولتی روزانه کنکور 96 – 97

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

.myb{ background:#EFEFEF; color:black; width:100%; margin-bottom:20px; text-align:center}
.kharid a{ font-size:15px !important}

var price_asli;
var pardakhtprice;

مطالب تصادفی سایت

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

تراز قبولی تکمیل ظرفیت مامایی دانشگاه آزاد 95

رتبه قبولی مهندسی بهداشت محیط دانشگاه آزاد و ظرفیت مازاد خودگردان در سهمیه عادی

نمونه سوال امتحان تفکر و سبک زندگی پایه هشتم نوبت اول دی ماه مدرسه سرای دانش منطقه 4 تهران

دانلود دفترچه ثبت نام دکتری دانشگاه آزاد 1400

دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {
margin-bottom: 1px;
}
.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}

علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دوره های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، پیام نور و غیرانتفاعی در سال 99 تا پایان مهلت مقرر ، فرصت دارند نسبت به ثبت نام و تکمیل فرم انتخاب رشته خود اقدام نمایند و هر داوطلب موظف است لیست رشته محل های ارائه شده در دفترچه ثبت نام را قبل از ثبت نام بررسی نماید .

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

برای مشاوره و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99

برای مشاوره و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99

پس از تصویب قانون حذف کنکور ، رویه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری تغییر یافته و پذیرش دانشجو در 85 درصد رشته های ارائه شده بدون برگزاری آزمون ورودی صورت می پذیرد و داوطلبان مستقیما از طرف دانشگاه پذیرش خواهند شد . بدیهی است 15 درصد دیگر رشته ها مربوط به رشته محل های پرطرفدار از جمله رشته های پزشکی و پیراپزشکی و رشته های دانشگاه های بزرگ کشور خواهد بود . بررسی و اطلاع از لیست رشته های بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری 99 تاثیر به سزایی در چینش و انتخاب رشته داوطلبان دارد .

لیست رشته های بدون کنکور در دوره های روزانه ، نوبت دوم ( شبانه ) ، پردیس خودگردان ، دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور و در مقاطع کاردانی و کارشناسی ارائه می شود . لازم به ذکر است که در انتخاب رشته بدون کنکور سراسری 99 تاثیر بومی گزینی و تاثیر سهمیه مناطق و تاثیر سهمیه ایثاگران مانند انتخاب رشته های با آزمون موثر خواهد بود. . داوطلبان واجد شرایط ثبت نام بدون آزمون 99 برای اطلاع از رشته های بدون کنکور ارائه شده باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور را مطالعه کنند . در این مقاله لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری را به تفکیک دوره های آموزشی را در اختیارتان قرار داده ایم .

 

یکی از مواردی که رشته های دوره روزانه را در لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه های سراسری متمایز می کند ، تحصیل رایگان است . تحصیل در رشته های دوره روزانه در همه گروه های آزمایشی رایگان بوده و پذیرفته شدگان در این دوره آموزشی چه به صورت بدون کنکور و چه به صورت باکنکور نیاز به پرداخت شهریه ندارند . برای اطلاع داوطلبان از لیست رشته های بدون کنکور روزانه دانشگاه های سراسری 99 را ارائه داده ایم .

 

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 برای مشاهده اصلاحیه لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

********************************

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه تجربی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه ریاضی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه انسانی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه هنر دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه زبان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 
 

تحصیل در دوره نوبت دوم به لحاظ کیفیت آموزش ، محیط آموزشی و اساتید ، چارت واحدهای درسی هر رشته تحصیلی ، نحوه ارزیابی دانشجو ، آیین نامه‌های اصلی ، تسهیلات ، وام دانشجویی و اینکه زیر نظر وزارت علوم تعریف شده است ، مورد توجه و استقبال داوطلبان قرار گرفت. یکی از تفاوت های این دوره با دوره روزانه میزان شهریه اندک است لذا با توجه به اقبال داوطلبان از دوره نوبت دوم ، لیست رشته های بدون کنکور شبانه دانشگاه های سراسری 99 را در اختیارتان قرار داده ایم .

 

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

********************************

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم تجربی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم ریاضی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم انسانی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم هنر دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم زبان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 

تفاوت بارز تحصیل در رشته های دوره پردیس خودگردان میزان شهریه قابل توجه و محل تحصیل این دوره است به طوری که می توان گفت پردیس خودگردان هر دانشگاه شعبه دیگری از دانشگاه است و در دیگر موارد تفاوتی با دوره روزانه ندارد .

به این دلیل جزو دوره های معتبر شناخته شده بین داوطلبان است و ارائه برخی رشته های بدون کنکور این دوره خرسندی و استقبال داوطلبان را به همراه داشته است و به این دلیل لیست رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری 99 را در اختیارتان قرار داده ایم .

 

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

********************************

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنید 

 

 

دانشگاه غیرانتفاعی هر ساله با ارائه رشته های متنوع در مقاطع مختلف هر 5 گروه آزمایشی ، پرچم دار پذیرش بدون کنکور دانشجو است . این دانشگاه مورد تایید وزارت علوم بوده و تحصیل در رشته های دانشگاه غیرانتفاعی در قبال دریافت شهریه است . به دلیل پوشش دادن سلقیه متقاضیان در انتخاب رشته این دانشگاه ، لیست رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی دانشگاه های سراسری 99 را در اختیارتان قرار داده ایم .

 

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

********************************

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه غیرانتفاعی مهر99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور انسانی دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور زبان دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنید 

 

 

از جمله مزیت های تحصیل در دانشگاه پیام نور به عدم ضرورت حضور در کلاس و میزان شهریه مناسب ، تنوع در رشته های بدون کنکور ، مناسب برای دسترسی محلی و ظرفیت پذیرش مناسب می توان اشاره کرد که در نظر گفتن هر کدام از این موارد مسیر ادامه تحصیل را برای علاقه مندان ورود به دانشگاه هموار می کند . از این رو برای علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه پیام نور لیست رشته های بدون کنکور پیام نور دانشگاه های سراسری 99 را در اختیارتان قرار داده ایم .

 

 برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنید 

********************************

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور انسانی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنید 

 

 جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور زبان دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنید 

 

 

در نظر داشته باشید مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا آماده اند تا از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی پاسخگوی تمامی سوالات داوطلبان بدون کنکور سراسری 99 باشند . برای اطلاع از به روزترین اخبار دانشگاه های بدون آزمون عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا باشید .

 

 

همانطور که در مقاله اشاره شده ، در دوره های روزانه ، شبانه ،پردیس خودگردان ، غیر انتفاعی و پیام نور ارائه می شود .

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود .

خیر . لیست رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده هر رشته در متن مقاله قابل مشاهده است .

برای مشاوره و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99

برای مشاوره و اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99

با سلام می خواستم بدونم من که رشتم حسابداری فنی می تونم بدون آزمون رشته علوم باغبانی رو بخونم با تشکر

سلام . در صورتی که مدرک دیپلم نظام جدید دارین ، می تونین بدون شرکت در کنکور سراسری در رشته مورد نظرتون در مقطع کارشناسی پیوسته تحصیل کنین .

با سلام من رشته حسابداری هستم می خواستم ببینم سوالات کنکور حسابداری فنی با کاردانش فرق می‌کنه با تشکر

سلام . خیر ، سوالات کنکور کاردانی فنی حرفه ای رشته حسابداری برای تمامی داوطلبین مشترکه .

سلام می خواستم بدونم اگه با سوابق تحصیلی برای دانشگاه دولتی انتخاب رشته کنم،،،،بعد می تونم برای رشته های با آزمون سراسری هم انتخاب رشته کنم ؟محرومیت نداره؟

سلام . بله می تونین هم در پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی و هم در انتخاب رشته کنکور سراسری شرکت کنین ، در صورت قبولی درهر دو می تونین در نهایت در یکی از قبولی هاتون ادامه تحصیل بدین .

سلام كي نتايج انتخاب رشته بدون كنكور مياد ؟!

سلام . نتایج نهایی پذیرش بدون کنکور مهر ماه اعلام میشه .

سلام ، امسال تو کنکور شرکت کردم اما می‌ خوام تو رشته های بدون کنکورم ثبت نام کنم؛ می خواستم بدونم اگه نتیجه کنکور بیاد می تونم از رشته های بدون کنکور انصراف بدم و از سراسری وارد دانشگاه شم؟؟؟

سلام . در صورت قبولی در کنکور می تونین در رشته / محلی که از طریق کنکور پذیرفته شدین ثبت نام کنین و ادامه تحصیل بدین .

سلام یه سوال داشتم بنده فارغ التحصیل رشته تجربی هستم بعد در ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور نمی تونم از رشته های گروه ریاضی انتخاب کنم فقط رشته های تجربی رو نشون میده چطور میتونم در رشته های ریاضی هم ثبت نام کنم ممنون

سلام . باید کارت انتخاب رشته ریاضی  دانشگاه آزاد رو خریداری کنین و فرم ثبت نام وانتخاب رشته رو به صورت جداگانه تکمیل کنین .

سلام رشته های اضافه شده به دفترچه چیا هستن رشته بهداشت عمومی جزوشون هست ؟

سلام . خیر ، در رشته های گروه پزشکی بدون کنکور پذیرش صورت نمی گیره .

سلام.هنگام ثبت نام در این دانشگاه ها چه جوری باید از تعلق خوابگاه به ما اطلاع پیدا کنیم؟؟چگونه باید درخواست خود برای خوابگاه رو اطلاع بدهیم.آیا دانشگاه ها ی غیر انتفاعی خوابگاه دارند ؟؟ و سوال اخر(ببخشید سوالات زیاد شد )دانشگاه غیر انتفاعی مدرکش هیچ فرقی با دولتی نمی کنه و فقط باید شهریه بدهیم؟؟؟

سلام . در دفترچه ثبت نام و پیوست بدون کنکور دانشگاه های سراسری در مورد خوابگاه توضیح داده شده ، برای تحصیل در دانشگاه غیر انتفاعی باید از خوابگاه خودگردان استفاده کنین ، مدرک دانشگاه غیر انتفاعی معتبره .

سلام . دوره تحصیلی مجازی چیست و چه فرقی با روزانه دارد ؟ ؟

سلام . تحصیل در دوره مجازی به صورت غیرحضوری و آنلاین هستش .

سلام . دوره تحصیلی مجازی چیست ؟؟ چه فرقی با روزانه دارد ؟ ؟ و انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق مگه تا موقع انتخاب رشته آزمون سراسری وقت ندارد ؟؟

سلام . در دوره مجازی آموزش به صورت غیرحضوری و آنلاین صورت می گیره ، مهلت ثبت نام پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های سراسری تا 1 شهریور هستش .


منتخب های هیوامگ

آنچه باید در مورد دانشگاه آکسفورد بدانید

آشنایی بیشتر با دانشگاه صنعتی شریف

دانشگاه الزهرا

مقالات منتخب سردبیر

پردیس خودگردان چیست

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

شهریه پزشکی پردیس خودگردان

شهریه دندانپزشکی پردیس خودگردان

شهریه داروسازی پردیس خودگردان

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©


برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


برای مشاهده اصلاحیه لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه تجربی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه ریاضی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه انسانی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه هنر دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور روزانه زبان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم تجربی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم ریاضی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم انسانی دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم هنر دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور نوبت دوم زبان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان دانشگاه های سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه غیرانتفاعی مهر99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور انسانی دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور زبان دانشگاه غیرانتفاعی مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور سراسری مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور ریاضی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور انسانی دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور هنر دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon


جهت مشاهده لیست رشته های بدون کنکور زبان دانشگاه پیام نور مهر 99 کلیک کنیدDownloads-icon

تمامی هموطنان عزیزمان از سراسر ایران می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره و ارتباط با کارشناسان هیوا از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099071789 تماس بگیرند . همچنین ساکنان استان تهران می توانند از طریق شماره اختصاصی 9092305880 نیز با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

برخی از مخاطبان هیوا به دلیل مشکلات مخابراتی نمی توانند با شماره های 909 تماس بگیرند و یا به طور کلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ؛ برخی نیز تمایل دارند از بسته های تخفیفی هیوا استفاده کنند تا هزینه کمتری برای مشاوره پرداخت نمایند . برای این دسته از عزیزان پکیج های مشاوره هیوا را طراحی کرده ایم که می توانید با خرید آن از هرجای ایران که هستید از طریق تلفن ثابت یا تلفن همراه با کارشناسان هیوا در ارتباط باشید . برای خرید پکیج های مشاوره هیوا و استفاده از بسته های تخفیفی کلیک کنید .

مرکز مشاوره هیوا امکانی فراهم کرده تا کاربران سایت بتوانند با عضویت در کانال های اطلاع رسانی شبکه های اجتماعی  از آخرین اخبار و اطلاعیه های تحصیلی مربوط به حوزه تحصیلی مدنظر خود آگاه شوند . برای این منظور می توانید با کلیک بر روی هر یک از لینک های زیر در کانال مدنظرتان عضو شوید.

کانال مرکز مشاوره تحصیلی هیوا                    کانال دکتری تخصصی                      کانال کارشناسی ارشد                    کانال مشاوره کنکور سراسری

کانال دانشگاه های بدون کنکور                      کانال اطلاع رسانی مدارس                کانال اطلاع رسانی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

10,000,000 +

بازدید کننده هیوا تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی هیوا تاکنون

379459

تعداد سوالات سایت هیوا

استفاده از کارشناسان مجرب ، نقطه قوت مرکز مشاوره هیواست

سلام. سایت خیلی خوبی دارید. امیدوارم همیشه مطالب مفید همره با ویدیوهای آموزشی توی سایت هیوا ببینیم. .

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید.
همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید.
سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد.


بالا


دفترچه ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مهر 99Downloads-icon


دانلود دستور العمل جدید نقل و انتقال فرزندان هیات علمیDownloads-icon


اصلاحات دفترچه انتخاب رشته دکتری 99Downloads-icon


کلید سوالات خارج از کشور زبان نظام جدیدDownloads-icon


کلید سوالات خارج از کشور هنر نظام جدیدDownloads-icon


کلید سوالات خارج از کشور انسانی نظام جدیدDownloads-icon

.alink img{
max-width:100% !important;
width:auto !important;
height:auto !important
}

.alink h2{ font-family: IranianSansB;
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 15px;}
.alink h3{ font-family: IranianSansB;
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.alink p{ line-height:27px}
.alink a{ font-size:15px}
.shoar{background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px; line-height:32px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.end{border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;}
.slo{
font-size:50px;
font-family:yekan;
margin-left:20px;

}
.slo2{
font-size:50px;
font-family:yekan;
position:relative;
top:33px ;
margin-right:20px;
}
.mytable tr td { border:1px solid #ccc;}
.mytable tr:nth-child(even) {background: #ED7D31; color:white}
.mytable tr:nth-child(even) td { color:white !important}
.mytable tr:nth-child(odd) {background: #FFF}
.mytable tr:first {background:#EBFC87}
.mytable li:nth-child(5n+3) {font-weight: bold}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {margin-bottom: 1px; }
.entry-grid{ background:#f9f9f9; }

درصورتی که برای مشاوره در تمامی مقاطع تحصیلی ، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با یکی از ۳ روش زیر با کارشناسان سامانه مشاوره هیوا در ارتباط باشید.
1)    تماس با سامانه کشوری مشاوره هیوا
برای استفاده از این روش کافی است از هر جای ایران و در کلیه روزهای هفته بدون نیاز به گرفتن کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۷۸۹ تماس بگیرید . درضمن تماس از طریق خط اختصاصی ۹۰۹۲۳۰۵۸۸۰ برای ساکنان استان تهران امکانپذیر است .

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

2)    خرید بسته های مشاوره هیوا
اگر به تلفن ثابت دسترسی ندارید یا تمایل دارید از تخفیف های ویژه مشاوره بهره مند شوید می توانید اقدام به خریداری بسته های مشاوره هیوا نمایید تا امکان تماس با موبایل یا خارج از کشور برایتان فراهم شود . برای خرید بسته های مشاوره هیوا کلیک کنید .

3)    طرح سوالات خود در قسمت نظرات
اگر سوال کوتاهی دارید و عجله ای برای دریافت پاسخ سوال خود ندارید می توانید سوال خود را در بخش VIP نظرات مقاله مربوطه برایمان ارسال کنید . کلیه سوالات در حداکثر 3 روز کاری پاسخ داده می شوند.

 

همچنین برای انتقال پیشنهادات ، انتقادات و شکایات خود می توانید با شماره ۰۲۱۵۳۸۱۸ تماس حاصل نمایید.

مطالب تصادفی سایت

دانلود کتاب درس فارسی 3 پایه دوازدهم رشته ریاضی فیزیک متوسطه دوم

نمونه سوال امتحان آموزش قرآن پایه هفتم نوبت اول دی ماه مدرسه سرای دانش حافظ

منابع کنکور کارشناسی ارشد علوم و مهندسی مرتع و آبخیزداری

تغییرات دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری 98

نمونه سوال امتحان مطالعات اجتماعی چهارم ابتدایی نوبت دوم خرداد ماه دبستان شهید غفور جدی

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

.alink img{
max-width:100% !important;
width:auto !important;
height:auto !important
}

.alink h2{ font-family: IranianSansB;
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 15px;}
.alink h3{ font-family: IranianSansB;
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.alink p{ line-height:27px}
.alink a{ font-size:15px}
.shoar{background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px; line-height:32px;
color: rgb(58, 109, 151);}
.end{border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;}
.slo{
font-size:50px;
font-family:yekan;
margin-left:20px;

}
.slo2{
font-size:50px;
font-family:yekan;
position:relative;
top:33px ;
margin-right:20px;
}
.mytable tr td { border:1px solid #ccc;}
.mytable tr:nth-child(even) {background: #ED7D31; color:white}
.mytable tr:nth-child(even) td { color:white !important}
.mytable tr:nth-child(odd) {background: #FFF}
.mytable tr:first {background:#EBFC87}
.mytable li:nth-child(5n+3) {font-weight: bold}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {margin-bottom: 1px; }
.entry-grid{ background:#f9f9f9; }

با کمال افتخار هر آنچه برای یک انتخاب رشته خوب نیاز دارید، در مطالب سایت وجود دارد.

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

حال اگر قصد دارید شخصا با مشاوران هیوا در ارتباط باشید راه های زیر را برایتان قرار دادیم:

مشاوره تلفنی : تماس با 9099071667 از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

 

مطالب تصادفی سایت

نمونه سوال امتحان فیزیک 1 پایه دهم رشته تجربی نوبت دوم خرداد ماه دبیرستان پسرانه سرای دانش سعادت آباد با پاسخنامه تشریحی

کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان 98 – 99

آخرین رتبه قبولی مدیریت دولتی سراسری 98 – 99

آخرین رتبه و تراز قبولی دکتری مهندسی کامپیوتر هوش مصنوعی دانشگاه آزاد 98 – 99

نمونه سوال امتحان جغرافیای ایران پایه دهم رشته ریاضی نوبت اول دی ماه دبیرستان سرای دانش منطقه 2 تهران با پاسخنامه تشریحی

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

بسیاری از افراد جهت مشاوره تحصیلی تلفنی و برنامه ریزی درسی خود با شماره مخابرات سامانه صدای مشاور به شماره 9099071611 تماس میگیرند. یکی از بزرگترین مشکلات سامانه مخابرات 909 ، عدم امکان تماس با تلفن همراه میباشد. این مسئله سبب میشود تا افرادی که مسافرت هستند و یا به هر دلیلی به تلفن ثابت دسترسی ندارند ، دچار مشکل شوند.

سامانه صدای مشاور در راستای حل این مسئله ، مشاوره تحصیلی تلفنی با موبایل (همراه اول)  را جهت رفع نارضایتی افرادی که به تلفن ثابت دسترسی ندارند راه اندازی کرده است.

در این قسمت خلاصه ای از خدمات مشاوره ای سامانه صدای مشاور را برای شما عزیزان آورده ایم

تیزهوشان – نمونه دولتی – مدارس شاهد – مدارس برتر و …

ثبت نام و اعلام نتایج کنکور سراسری – انتخاب رشته – تکمیل ظرفیت کنکور – کارنامه سبز و ….

ثبت نام و اعلام نتایج آزمون ها – نحوه و زمان مصاحبه – انتخاب رشته – پایان نامه و ….

همچنین مشاوره تخصصی در زمینه های نظام مهندسی – اعزام دانشجو – نظام وظیفه – امریه و …..

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با
این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

در صورت عدم
برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از
انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

لینک های مرتبط

‘);
popupWin.document.close();
}

موضوعات سایت

صدای مشاور تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی آموزشی و تلفنی

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

مشاوره تخصصی درتمامی زمینه های/ کنکورسراسری/ بدون کنکور/آزمون کارشناسی ارشد/ آزمون دکتری / تیزهوشان / نمونه دولتی / تحصیل در خارج/نظام مهندسی / دانشگاه آزاد / دانشگاه پیام نور / دانشگاه غیرانتفاعی /9099071611


تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به سامانه مشاوره تحصیلی میباشد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط شرکت طراحی پرتو

ایران مشاوره ۱۸۵ نظرها

از مفید ترین اقداماتی که در زمینه هدایت و مشاوره دانش آموزان و دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی می توان از آن نام برد مشاوره تحصیلی تلفنی مداوم و دوره ای است. از مهمترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانیم به صرفه جویی در زمان و هزینه رفت و آمد اشاره کنیم که مسئله بسیاری از افرادی که به صورت حضوری امکان دریافت پاسخ به سوالات خود را ندارند را بر طرف کرده است.

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

به طوری که افراد در تمامی مقاطع تحصیلی این امکان را خواهند داشت تا از طریق تلفن ثابت در هر کجای کشور با مشاوران تحصیلی حرفه ای و با تجربه مشورت کنند و در زمینه های تحصیلی اقدام به تصمیم گیری نمایند. پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر در خصوص تاثیر مشاوره تحصیلی و یا خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی ادامه مطالب را دنبال نمایید.

شما می توانید از طریق تلفن ثابت در هر کجای کشور و با صرفه جویی در وقت و هزینه خود از مهمترین مسائل در زمینه تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی مطلع شوید.

هر ساله شاهد مفهومی تر شدن سوالات امتحانات نهایی و کنکور نسبت به سال های گذشته هستیم که متاسفانه این مسئله سبب دلسرد شدن و یا استرس بیش از حد دانش آموزان نسبت به کسب رتبه قبولی شده است اما با این حال شاهد موفقیت و کسب رتبه های تک رقمی توسط دانش آموزانی که با تلاش مضاعف و  طبق برنامه ریزی پیش رفته اند نیز هستیم ، اگر دلیل موفقیت آن ها را جویا شوید بسیاری از آن ها به وجود مشاوری مجرب و حرفه ای که آن ها را در زمینه تحصیلی هدایت کرده است اشاره می کنند.

مشاوران تحصیلی ضمن دارا بودن مهارت و صلاحیت های علمی ، می توانند دانش آموزان و داوطلبان را در جهت شناخت و نیاز های خود و همچنین رفع درگیری های ذهنی مربوط به مسائل درسی یاری نمایند و در اکثر موارد وجود یک مشاور تحصیلی سبب جلوگیری از افت تحصیلی دانش آموزان ، رفع ضعف های درسی و مشکلات یادگیری ، ایجاد علاقه و رغبت در دانش آموزان به ادامه تحصیل ، آموزش روابط اجتماعی صحیح به دانش آموزان و همچنین کشف استعداد نهفته در دانش آموزان شده است که بدون شک در آینده آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. همچنین مشاوره تحصیلی می تواند برای مقاطع مختلف مثل دوران ابتدایی دانش آموزان و مقاطع بالا مانند کارشناسی ارشد و دکتری مورد استفاده قرار گیرد.

شما عزیزان تنها از طریق تلفن ثابت در هر کجای کشور این امکان را خواهید داشت تا با صرفه جویی در وقت خود از مهمترین مسائل در زمینه تحصیلی در تمامی مقاطع تحصیلی مطلع شوید و با برترین مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به صورت تلفنی در ارتباط باشید و پاسخ تمامی سوالات خود را دریافت نمایید.

1-آگاهی از شرایط ، زمان و نحوه ثبت نام آزمون های دانشگاه های سراسری ، آزاد ، پیام نور ، غیر انتفاعی در مقاطع کاردانی به کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری

2-آگاهی از زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون های المپیاد ، تافل و آیلتس و آزمون های تیزهوشان ، نمونه دولتی در تمامی استان ها و شهرستان ها

3-اطلاع از شرایط ادامه تحصیل مشمولین نظام وظیفه و انواع معافیت تحصیلی و معافیت پزشکی

4-معرفی بهترین منابع کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی در مقاطع مختلف

5-شرایط استخدام سرباز معلم ، نحوه دریافت انواع امریه و معرفی سازمان های امریه گیر

6-تخمین رتبه و تراز در تمامی آزمون ها

7-آگاهی از میزان شهریه تمامی دانشگاه ها از جمله آزاد ، پیام نور ، غیرانتفاعی ، پردیس خودگردان

8-نمونه کارنامه قبولی کنکور سراسری 97 رشته تجربی ، ریاضی و رشته انسانی

9-برنامه ریزی تحصیلی و برنامه ریزی کنکور در رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی به صورت تلفنی

10-شرایط و نحوه ثبت نام بازماندگان از تحصیل

11-آگاهی از شرایط  پذیرش با آزمون و بدون آزمون دانشگاه ها در تمامی مقاطع

12- مشاوره انتخاب رشته و انجام انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ، آزاد ، پیام نور و…

13-آگاهی از بهترین مدارس دولتی ، تیزهوشان ، غیر انتفاعی در تمامی استان ها

14-اطلاع از زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون ها

15-آگاهی از حداقل درصد و کارنامه آخرین رتبه قبولی تمامی رشته ها در دانشگاه دولتی

16-میزان تاثیر سهمیه بسیج در کنکور سراسری و آزاد ، تاثیر سهمیه بومی گزینی

17-شرایط تحصیل در خارج از کشور و آگاهی از میزان هزینه تحصیل و زندگی در تمامی کشور ها

18-آگاهی از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ، پیام نور و علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی

19-اطلاع از شرایط انتقالی در دانشگاه و انصراف از تحصیل و اعتراض به نتایج کنکور

20-نحوه دریافت کد سوابق تحصیلی دیپلم و پیش دانشگاهی

21-مشاوره انتخاب رشته نهم به دهم و معرفی رشته ها و بازارکار آن ها

22-شرایط تحصیل مجدد پزشکی و شرایط تحصیل به صورت بدون کنکور در رشته هایی چون پیراپزشکی ، دندانپزشکی و پرستاری

23-آگاهی از منابع کنکور ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان

و …

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

سامانه مشاوره تلفنی هیوا

برچسب هامشاوره تحصیلی مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوره کنکور

5 ساعت پیش

5 ساعت پیش

8 ساعت پیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

سلام من رشته ام کارودانشه و میخواهم در دانشگاه آزاد در کارشناسی مهندسی هسته ای بخونم آیا امکانش هست؟ و بدون آزمون هست ؟؟؟؟؟

با سلام، مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش، با دارا بودن مدرک دیپلم (نظام ۶.۳.۳) و یا مدرک پیش دانشگاهی ( نظام سالی واحدی – ترمی واحدی) مجاز به ثبت نام در رشته مورد نظر می باشید.

سلام خسته نباشید ببخشید من میخوام برای سوابق تحصیلی رو انجام بدم اما با یک مشکل روبه رو هستم یکی میگویداز سایتhttp://Azmoon.org یکی دیگر میگوید به سایت http://sanjesh.org و یکی دیگه میگه http://dipcode.medu.ir برم خودمم گیج شدم اگه لطف کنید بگید که هر کدوم از سایت ها بالا برای چی هست و کدوم برا چیه و کدوم رو باید برم رو بهم بگید ممنون میشم

سلام خسته نباشید ی سوال داشتم

من برا کنکور خیلی خوب خوندم و تو ازمونا ترازم خوبه ولی بخاطر تستی خوندن و خوندن دروس پایه ی ذره معدل نهایی م پایین شده میخواستم بدون ایا معدل و نمرات امتحان نهایی تو ی ثبت نام دانشگاه مهمه یا نه ؟؟؟

با سلام و درود. با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری ۱۳۹۹، کسانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم هستند، ۲۵ درصد تاثیر مثبت و کسانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید هستند، ۳۰ درصد تاثیر مثبت در کنکور برایشان منظور خواهد شد.

سلام اگر من یک ترم یک دانشگاه خونده باشم ،بعد دوباره کنکور بدم و ترم بعدی رو یعنی ترم ۲رو یک دانشگاه دیگه بخونم و یک رشته ی دیگه ،ایا امکانش هست که درس های همسانم رو مثل عمومی ها رو تطبیق بدم ؟؟ ممنون بابت راهنمایی های سوالات قبل

با سلام و درود. با داشتن ریز نمرات واحدهای گذرانده شده، تنها دروسی که نمره بالای ۱۲هستند و در هر دو رشته مشترک می باشند، را می توانید در زمان ثبت نام در داشنگاه دیگر تطبیق بزنید.

سلام.من الان متوجه شدم که تو ثبت نام کنکور محل اخذ مدرک دیپلمم اشتباه وارد شده.بعدا مشگل ساز میشه برام؟ چکار باید بکنم؟. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

با سلام و درود. شما می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور، درخواست خود را جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی اعلام نمایید.

سلام روز بخیر می خواستم بپرسم میشه هم زمان تو دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه ازاد درس خوند ؟؟؟ یا هم زمان در دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه دولتی (دانشگاه قم ) ؟؟؟ و ایا در دانشگاه قم رشته ی طراحی صنعتی وجود دارد ؟؟؟

با سلام و درود. در صورت تایید آموزش دانشگاه ها می توانید در مقطع کارشناسی از شرایط تحصیل همزمان استفاده نمایید. لازم به ذکر است با توجه به دفترچه انتخاب رشته سال ۱۳۹۸ رشته طراحی صنعتی در دانشگاه قم (روزانه) ارائه نشده است.

سلام . من دوازدهم تجربی هستم و امسال کنکور دارم .از اول سال برای قبولی در پزشکی درحال تلاشم و به لطف خدا در آزمون ها و جمع بندی ها عملکرد خوبی دارم. ولی یک اتفاق افتاد که متوجه شدم من بیشتر از اینکه به رشته پزشکی علاقه مند باشم به رشته ی مهندسی پزشکی علاقه مندم. و متاسفانه اینو خیلی دیر متوجه شدم . با سرچ کوتاهی در مورد شرایط پذیرش متوجه شدم که از کنکور تجربی نمیشه وارد این رشته در دانشگاه دولتی شد. میخواستم بدونم آیا این حقیقت داره؟ یا اینکه راهی هست. ممنون میشم راهنماییم کنید.تنها مشاورانی که دیدم که با دقت و حوصله پاسخگوی سوالات بچه ها هستند شمایید.ازتون خواهش میکنم شرایط و راهنمایی های لازم رو به این جانب اطلاع بدید .ممنون

سلام مطابق با دفترچه انتخاب رشته کنکور تجربی سال ۱۳۹۸، متاسفانه در هیچ از یک از دانشگاه های سراسری، پذیرشی از رشته مهندسی پزشکی از طریق آزمون سراسری گروه علوم تجربی انجام نگرفته است، و شما در صورت تمایل می توانید به صورت بدون آزمون (صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) در دانشگاه های آزاد، غیرانتفاعی و… مشغول به تحصیل شوید.

سلام من پایه دوازدهم تجربی هستم امکانش هست توضیح بدید با چه شرایطی بدون کنکور هوشبری کاردانی ثبت نام کنم؟

با سلام، در حال حاضر امکان تحصیل در هیچ یک از رشته های پیراپزشکی بدون آزمون در مقطع کاردانی و یا کارشناسی وجود ندارد. لازم به ذکر است امکان تغییر شرایط پذیرش در سال های آتی هست.

سلام من موقع ثبت نام کنکور شماره تلفن خودمو دادم بعد اگه خاموش کنم تا موقع برگزاری کنکور مشکلی پیش نمیاد؟!

با سلام، خیر؛ منعی از این بابت وجود ندارد، ولیکن در اینصورت امکان مشاهده پیامک های مربوط به اطلاع رسانی مراحل آزمون به عنوان مثال زمان دریافت کارت ورود به جلسه و… را ندارید، لذا می بایست خودتان پیگیر انجام فرایندهای شرکت در آزمون باشید.

سلام.وقتتون به خیر.من برای کنکور تو رشته‌ی تجربی ثبت نام کردم.میخواستم بدونم میشه تو آخرین مهلتی که برای ویرایش ثبت نام کنکور میدن به رشته‌ی ریاضی تغییرش بدم؟

سلام ، احتمال تغییر گروه امتحانی در زمان مهلت مجدد ثبت نام آزمون سراسری در اواخر اردیبهشت سال ۱۳۹۹ بسیار پایین می باشد ، و شما می بایست در انتظار منتشر شدن اطلاعیه مربوطه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور باشید.

سلام وقتتون بخیر من امسال دوازدهم تجربی هستم و دیپلمم رو میگیرم میخواستم بدونم بعد گرفتن دیپلم میتونم سال دیگه در رشته حقوق دانشگاه آزاد تحصیل کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام. بله مانعی جهت تحصیل در رشته حقوق در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برای شما وجود ندارد.

سلام من زبان انگلیسی صفر صفر ام و میخوام کسب درصد ۵۰%یا۴۰%نه کمتر نه بیشتر چیکار کنم در اسن مدت ۴ ماه؟ کلوز تست هارو فقط بخونم؟ خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید رشته ریاضی هم هستم. زبان انگلیسی رو چطور بتونم خوب بزنم در این مدت نه چندان کم؟

با سلام ، برای خواندن درس زبان انگلیسی باید با توجه به بودجه بندی زبان انگلیسی در کنکور به اولویت ها در مطالعه ی خود توجه کنید، زیرا باعث می شود که در زمان صرفه جویی کنید. همچنین بر مباحثی که کم اهمیت تر هستند، زمان کمتری بگذارید با توجه به این موضوع که به طور معمول از قسمت های درک مطلب ( ۸ الی ۱۰ تست) و واژگان (۶ الی ۷ تست) بیشترین تعداد تست مطرح می شود ، شما با خواندن و جمع بندی واژگان و به نسبت کمتر تمرکز بر گرامر می توانید درصد دلخواه خود را در آزمون به دست بیاورید.لازم به ذکر است استفاده از تکنیک های تست زنی به خصوص در بخش درک مطلب کمک شایانی به کسب درصد بالا می کند.

سلام من کنکور ۹۸ شرکت کردم و نظام جدید هستم سازمان سنجش اطلاعیه ای درباره تکمیل ظرفیت زده من نمره کل نهاییم ۶۳۰۰ شده ایا امکانش هست ک انتخاب رشتع کنم یا ن خیلیا گفتم میتونی اما گیج شدم کمکم کنین ممنون میشم

با سلام ، مطابق با اطلاعیه های منتشر شده از سازمان سنجش آموزش کشور ، در صورتی که تراز (نمره کل ) قبولی شما کمتر از ۶۵۰۰ باشد ، مجاز به ثبت نام و انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت نمی باشید . پیشنهاد می شود با مطالعه شرایط ثبت نام دانشگاه فرهنگیان اطلاعات مربوطه را به دست آورید.

سلام من سهمیه ایثارگری ۵ درصدی دارم ودر کنکور سراسری ۹۸ شرکت کردم و برای هیچ دانشگاهی قبول نشدم الان برای کنکور ۹۹ ثبت نام کنم میشه از سهمیه مجدد استفاده کنم؟

با سلام. در صورتی که شما از سهمیه ایثارگری در آزمون سال ۱۳۹۸ استفاده کرده باشید و موفق به کسب قبولی نشده باشید ، می توانید مجدد در کنکور سراسری سال ۱۳۹۹ از سهمیه ایثارگری استفاده کنید.

سلام من‌ترم قبل ۴ واحد پاس شدم این ترم ۸ واحد پاس شدم با معدلم ۱۵ حالا میتونم تغییر رشته بدم ؟ الان روی هم تو این دو ترم ۱۲ واحد پس کردم میتونم تغییر رشته بدم یا باید در یک ترم ۱۲ واحد پاس کنم؟

با سلام ، شما جهت تغییر رشته در واحد دانشگاهی می بایست حداقل یک ششم واحدهای رشته قبولی خود را گذرانده باشید(حدود ۲۴ واحد) سپس در واحد آموزشی دانشگاه درخواست خود را مبنی بر تغییر رشته ثبت نمایید.

با سلام بنده دانشجوی رشته عمران روزانه ترم سه هستم و میخواهم به جای انصراف از دانشگاه…. مرخصی بگیرم ترم چهار و برای کنکور بخونم و می‌خوام دانشگاه آزاد بروم……آیا کنکور برای دانشگاه آزاد هم نیاز داره که انصراف بدم از دانشگاه روزانه تا آخر بهمن یا میتونم بدون انصراف کنکور دانشگاه آزاد بدم؟؟؟…..یعنی میتونم اول نتایج رو ببینم بعد انصراف بدم؟؟؟

با سلام ، با توجه به اینکه شما دانشجوی دوره روزانه می باشید ، جهت ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری و انتخاب رشته در دوره های روزانه و غیر روزانه ، می بایست پیش از ثبت نام در کنکور و در بازه زمانی مشخص از رشته و دانشگاه محل تحصیل انصراف دهید. شما می توانید با مطالعه شرایط انصراف از تحصیل و شرکت مجدد دانشگاه روزانه اطلاعات مربوطه را دریافت نمایید .

سلام من دانشجوی ترم ۷ کارشناسی اتاق عمل هستم و تیر ماه سال آینه فارغ التحصیل می شوم . می خواستم ببینم می تونم بدون انصراف دادن در کنکور سراسری ۱۳۹۹ شرکت کنم ؟

با سلام. دانشجویان دوره های روزانه برای شرکت در کنکور سراسری می بایست انصراف خود را تا قبل از ثبت نام کنکور ثبت کنند ، در غیر این صورت شما مجاز به شرکت در کنکور و انتخاب رشته نمی باشید.

سلام من اواخر شهریور سال ۹۸ از دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی انصراف دادم و در رشته پرستاری مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد در سال ۹۸ پذیرفته شدم. اگر در کنکور ۹۹ ثبت نام کنم و در دانشگاه دلخواه پذیرفته شوم میتوانم در در سال ۹۹ در دانشگاه دلخواهم ثبت نام کنم و دیگر در دانشگاه آزاد نباشم؟

با سلام ، شما می توانید در آزمون سراسری شرکت نمایید و چنانچه پذیرش دانشگاه و رشته موردنظر را اخذ نمودید از دانشگاهی که در آن درحال تحصیل می باشید انصراف دهید.لازم به ذکر است داوطلبان آقا در صورتی که انصراف دوم خود را ثبت نمایند مشمول خدمت سربازی خواهند شد.

سلام با کاردانی پیوسته معماری میشه حقوق خواند از دانشگاه ازاد

با سلام ، بله شما با داشتن مدرک دیپلم و کاردانی ، مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته به صورت بدون آزمون ( صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ) برای رشته حقوق و در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی می باشید . همچنین می توانید جهت دریافت اطلاعات تکمیلی به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه مراجعه نمایید .

سلام من کاردانی معماری از دانشگاه آزاد گرفتم میتونم کارشناسی حقوق بخونم از دانشگاه آزاد

باسلام. رشته حقوق در واحدهای دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه نمی شود ، این رشته به صورت ناپیوسته در واحدهای علمی کاربردی به همراه گرایش های مشخص ارائه می شوند.

سلام خسته نباشید من نظام قدیمم میتونم تو کنکور۱۴۰۰ نظام جدید ثبت نام کنم کنکور نظام جدید بدم و کسی که دو سال کنکور دانشگاه دولتی قبول شده ولی انتخاب رشته نکرده بازم میتونه کنکور بده

با سلام، شما در آزمون سراسری ۱۴۰۰ می بایست در نظام آموزشی جدید شرکت نمایید، لازم به ذکر است شما منعی جهت شرکت در آزمون سراسری ندارید.

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیلی باکیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرد و همیشه کیفیت در مشاوره را مدنظر قرار داده است.این مرکز به عنوان اولین و مجرب ترین مرکز مشاوره تحصیلی با پشتوانه تخصص مشاوران حرفه ای پاسخگوی سوالات تحصیلی شما دوستان عزیز در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب می باشد.شماره تماس ایران مشاوره 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور می باشد

سامانه مشاوره تلفنی هیوا
سامانه مشاوره تلفنی هیوا
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *