شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

 
helpkade
شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان
شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:ادبیاتعربیدینیزبانریاضیزیستفیزیکشیمی ورود به فروشگاه اینترنتی دی وی دی کنکوردریافت مشاوره درسی و برنامه ریزی کنکور

به چندین دلیل به دانش آموزان و کنکوری های عزیز توصیه می کنیم که حتی المقدور از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) با شرایطی که در این صفحه توضیح خواهیم داد به جای مشاوره تحصیلی حضوری استفاده کنند.

ضمنا هر کجای ایران که هستید برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت و اطلاع از شرایط و هزینه ها از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

 

فرض کنید امروز عصر نوبت مشاوره تحصیلی حضوری دارید. در این حالت بسته به فاصله منزل شما تا مرکز مشاوره، باید حداقل نیم یا یک ساعت قبل شروع به آماده شدن کنید و مدت زمانی را نیز صرف طی کردن مسیر خانه تا مرکز مشاوره خواهید کرد. علاوه بر این، مدت زمانی را نیز صرف بازگشت به خانه و طی کردن مجدد همین مسیر خواهید کرد. با این حساب، ممکن است دو یا سه ساعت و حتی بیشتر زمان از دست رفته داشته باشید. حال اگر در هفته دو جلسه مشاوره حضوری داشته باشید دو برابر همین مدت زمان وقت شما صرف آماده شدن و رفت و برگشت خواهد شد یعنی حدود ۴ ساعت در هفته.

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

بنابرین اگر شما در هفته حداقل ۴ ساعت از این طریق وقت تلف کنید، در ۹ ماه یعنی از اول مهر تا پایان خرداد حدود ۱۵۰ ساعت زمان از دست خواهید داد. این ۱۵۰ ساعت وقت تلف شده معادل سه هفته مطالعه روزانه ۷ ساعت است. خستگی احتمالی ناشی از رفت و آمد و نیاز به استراحت بیشتر را نیز به این مدت زمان اضافه کنید. در واقع شما حداقل سه هفته از رقبای هم تراز خود که از مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) به جای مشاوره حضوری استفاده می کنند عقب تر خواهید بود.

 

یکی از مهم ترین مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی و غیرحضوری نسبت به مشاوره حضوری این است که شما می توانید هر روز یا هر شب با تماس تلفنی، پیامک یا تلگرامی کل برنامه روزانه و تمام سوالات و درگیری های ذهنی خود را با مشاور در میان بگذارید. اما در مشاوره حضوری باید یک هفته یا حداقل چند روز صبر کنید تا بتوانید گزارش هفتگی خود را به مشاور ارائه دهید و مشکلات و سوالات خود را با او در میان بگذارید.

چه بسا بسیاری از سوالاتی که در طول این چند روز برای شما پیش آمده را فراموش کنید یا در مدت زمان محدود مشاوره حضوری فرصت یا اجازه بیان همه آن ها را نداشته باشید. بنابرین از این نظر نیز مشاوره تحصیلی تلفنی (غیرحضوری) نسبت به مشاوره حضوری ارجحیت دارد.

علاوه بر این، اگر در ساعت تعیین شده برای مشاوره حضوری مساله ای برای شما پیش بیاید که نتوانید سر وقت در مرکز مشاوره حاضر شوید (مانند مهمان سرزده، مریض شدن و …)، وقت مشاوره آن روز را از دست خواهید داد و باید تا جلسه بعدی مشاوره حضوری صبر کنید. اما در مشاوره تحصیلی تلفنی (غیر حضوری) شما می توانید در صورت بروز اینگونه مسائل با یک پیامک یا تماس کوتاه با مشاور خود، ساعت مشاوره تلفنی را به چند ساعت بعد یا حتی شب تغییر دهید.

البته قوانین و شرایط مشاوره غیرحضوری و تلفنی موسسات مختلف نیز با هم متفاوت است. هر یک از مشاوران گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ مرتبا در زمان های از پیش توافق شده با دانش اموز خود تماس خواهند گرفت و علاوه بر این، دانش آموز می تواند با هماهنگی قبلی در هر ساعت از شبانه روز با مشاور خود تماس گرفته و یا در صورت تمایل به صورت پیامکی، تلگرامی یا در واتساپ (بسته به انتخاب خود دانش آموز)، مشکلات و سوالات خود را با مشاور در میان بگذارد و راهنمایی های لازم را از وی اخذ نماید. مشاور ما هر شب از دانش آموز گزارش عملکرد روزانه دریافت خواهد کرد. تمامی مشاوران ما رتبه های تک رقمی تا سه رقمی کنکور سراسری هستند. برای اطلاع از سایر خدمات و شرایط مشاوره به این لینک مراجعه فرمایید: “شرایط ثبت نام مشاوره با رتبه های برتر کنکور“

 

در بسیاری از شهرهای کوچک، مشاور تحصیلی حضوری مناسبی نمی توان یافت. بنابرین دانش آموزان و داوطلبان کنکوری ساکن این شهرستان ها برای دسترسی به مشاور تحصیلی حضوری نیازمند صرف هزینه و وقت بیشتری هستند در حالیکه همین افراد می توانند با دریافت خدمات مشاوره تحصیلی غیر حضوری و تلفنی با صرف وقت و هزینه کمتر به نتیجه دلخواه خود برسند. گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی تحصیلی و کنکوری به تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور در سراسر ایران است.

 

معمولا هزینه مشاوره حضوری نسبت به مشاوره تلفنی و غیر حضوری بیشتر است که علت آن الزما کیفیت بالاتر مشاوره حضوری نیست. متاسفانه در ذهن برخی مشاورین چنین جا افتاده که اگر به صورت حضوری در مرکز مشاوره حاضر شده و یک سری مطالب خاص به دانش آموز یا داوطلب کنکوری ارائه دهند باید هزینه بیشتری دریافت کنند (نسبت به حالتی که همین مطالب را به صورت تلفنی با همان مدت زمان ارائه می دهند) بنابرین از نظر هزینه در اکثر موارد مشاوره تحصیلی غیرحضوری (تلفنی) نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

 

اکیدا به شما توصیه می کنیم حتی الامکان از جلسات مشاوره خصوصی (یک نفره) به جای جلسات مشاوره گروهی استفاده کنید. در بعضی جلسات مشاوره گروهی که به صورت حضوری برای تعداد زیادی دانش آموز و فارغ التحصیل برگزار می گردد، نکات و مسائلی مطرح می شود که شاید بسیاری از آن ها در مورد شرایط شما صدق نکنند. همچنین در بسیاری از جلسات مشاوره گروهی، امکان طرح پرسش توسط دانش آموزان وجود نداشته و یا به علت کمبود وقت و کثرت سوالات دانش آموزان امکان طرح همه سوالات و پاسخگویی توسط مشاور فراهم نیست.

مشاور تحصیلی باید به صورت خصوصی با توجه به شرایط، روحیات و وضعیت شخص شما راهکارهای مفیدی برای پیشرفت و حل مسائل به شما ارائه دهد. متاسفانه در بسیاری از موسسات دیده شده که جلسه مشاوره حضوری یک دانش آموز یا فارغ التحصیل کنکوری به علت مشغله مشاور یا تعطیلی یا سایر علل با چند دانش آموز و فارغ التحصیل دیگر به صورت مشترک برگزار شده که در عمل جلسه ای چندان مفید برای آن دانش آموز نخواهد بود.

اما در مشاوره تحصیلی تلفنی این مساله حل شده و جلسه کاملا دو نفره فقط مخصوص خود شما و مشاور شماست. در مشاوره تلفنی، می توانید وضعیت، شرایط و مشکلات درسی خود را به صورت شخصی و با جزئیات بیشتر با مشاور در میان بگذارید و از وی راه حل دریافت نمایید.

 برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت و اطلاع از شرایط و هزینه ها از طریق راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

 

مشاوران ما همگی از رتبه های برتر کنکور سراسری می باشند. این افراد مسیر کنکور را با موفقیت پشت سر گذاشته و با اصول مشاوره تحصیلی کنکور برای دانش آموزان نظام جدید و کنکوری های نظام قدیم کاملا آشنا هستند و در این زمینه تجربه دارند. قبل از پرداخت هرگونه هزینه شما مستقیما با مشاور مورد نظر خود صحبت خواهید کرد و نهایتا در صورت توافق، قبل از شروع مشاوره اصلی هزینه اعلام شده را پرداخت می نمایید. مدارک رسمی معتبر تایید هویت مشاور، تصویر کارت دانشجویی، کارنامه کنکور شامل رتبه و رشته و دانشگاه قبولی خود مشاور نیز جهت اطمینان به شما ارائه خواهد شد. همچنین کد احراز هویت مشاوران ۱۰۰ در سامانه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۱-۱-۷۲۱۳۳۶-۶۵-۳-۱ می باشد.

 

روش اول: شما می توانید نام و نام خانوادگی، پایه تحصیلی و مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. سپس شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت توسط همان مشاور به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

علاوه بر برنامه ریزی و اخذ گزارش کار هر روز از شما، مشاور مورد نظر در زمینه های مختلف پاسخگوی سوالات شما و راهنمای شما در طی مسیر خواهد بود از جمله در زمینه روش مطالعه درس ها – منابع کمک درسی – تحلیل و ارزیابی آزمون های آزمایشی – پیشرفت در آزمون ها و افزایش تراز – برنامه ریزی – خلاصه نویسی – مرور مطالب درسی – تست زنی – جمع بندی – راهکارهای لازم برای پیشرفت تحصیلی – مشاوره انگیزشی و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه – انتخاب رشته – کنکور مجدد و …

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. از خودتان بپرسید یک سال از عمر و جوانی شما، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر ارزش دارد؟ مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست و همیار شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود تا در مسیر درست تلاش کنید و بعدا افسوس نخورید.

 

قبل از پرداخت هزینه، مشاور مورد نظر با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و هزینه اعلام شده، پس از پرداخت هزینه، برنامه ریزی و مشاوره اصلی شما آغاز خواهد شد.

 

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

 روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی moshaverane100_Admin@ در تلگرام ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

کانال بهترین فیلم های آموزشی کنکور:

ورود به کانال تلگرام فیلم ها

سلام عذر میخوام
این امکانش هست که از طریق یک رشته پزشکی مثل علوم ازمایشگاهی یا فیزیوتراپی وقتی فوق لیسانس گرفتیم به یک رشته پزشکی دیگه مثل دندان پزشکی جهش زد ؟ یعنی وقتی که علوم پایه ۶ سال رو برای رشته مورد نظر گرفتیم به یک رشته دیگه پزشکی جهش زد ؟

سلام خیر اگه رتبه لازم رو کسب نکرده باشید از علوم ازمایشگاهی نمیتونید به دندانپزشکی تغییر رشته بدید.

سلام من کنکور هنر میخام بدم مشاور برا رشته هنر معرفی نکردین ممنون میشم کمک کنین

سلام مشاور کنکور هنر خانم محدثه نوربخش هستند رتبه ۷۹۴ کنکور هنر (و ۹۵۴ تجربی)

نام و نام خانوادگیتون + پایه و رشته مورد نظر + مدت زمانی که مشاوره و برنامه ریزی میخواهید رو به شماره ۱۰۰۰۲۰۳۰۴۰۵۰۷۶ پیامک کنید تا باهاتون تماس بگیرند.

سلام خسته نباشید من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم هستم
میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟

سلام خانم غلامی برای شرکت در کنکور تجربی (یا سایر رشته های نظری) باید یکی از این مدارک رو داشته باشید: ۱- دیپلم چهار ساله نظام قدیم ۲- دیپلم سه ساله نظام جدید (نظام آموزشی ۶-۳-۳) ۳- مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم ۴- مدرک کاردانی یا مدارک دانشگاهی بالاتر

داشتن یکی از این چهار مدرک برای شرکت در کنکور تجربی کافیه

باسلام وقت بخیر :
ببخشید مزاحمتون شدم میخواستم بپرسم که من دانشجوی هوشبری ترم آخرم دانشگاه دولتی درس خوندم و میخوام بعد فارغ التحصیل شدنم دوباره کنکور بدم پزشکی قبول بشم آیا میتونم دوباره دانشگاه دولتی قبول بشم؟ یا اینکه باید شهریه بدم ممنون میشم اگه پاسخ بدبد

سلام دوست عزیز در صورت قبولی در کنکور تجربی میتونید بدون نیاز به پرداخت شهریه پزشکی روزانه بخونید.

سلام من پشت کنکور نظام جدید دوازدهم تجربی هستم.
چند سال میتونم پشت کنکور بمونم؟
ایا فقط همین یکسال را میتونم بمونم برای کنکور ۹۹؟

سلام جناب حیدری اگر کارت معافیت دائم از خدمت سربازی داشته باشید محدودیتی برای پشت کنکور موندن ندارید. اما اگر خدمت سربازی پیش رو دارید بستگی به این داره که متولد چه ماه و سالی هستید (برای اینکه مشخص بشه از چه تاریخی مشمول خواهید بود) و همچنین تاریخ پایان اعتبار گواهی معافیت تحصیلی شما چه زمانی هست. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این موضوع بهتره به سازمان نظام وظیفه عمومی یا پلیس بعلاوه ۱۰ مراجعه کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

ورود به کانال تلگرام فیلم ها

مشاوره رایگان کنکور حرف اخر یکی از خدمات عالی موسسه حرف اخر می باشد. مشاوره رایگان کنکور یکی از مهم ترین مواردی است که هر دانش آموز و داوطلب کنکوری به آن احتیاج دارد. از این رو تیم مشاوره حرف اخر بر آن شده است تا بخشی را به عنوان مشاوره رایگان کنکور در نظر بگرید که شما عزیزان بتوانید از این بخش مشاوره کنکور نهایت استفاده را داشته باشید. جهت آشنایی با بخش مشاور کنکور موسسه حرف آخر در این مقاله با من همراه باشید.

محتوا

رسیدن به موفقیت در کنکور فقط چند راه ساده داره که با مشاوره رایگان کنکور آنها را یاد خواهید گرفت . این ویدیو را حتما ببینید

همان طور که گفته شد مشاوره رایگان کنکور از اساسی ترین موارد مورد نیاز دانش آموزان می باشد. شما باید این موضوع را بدانید که بدون دریافت مشاوره برای کنکور ممکن است انتخاب اشتباهی داشته باشید و یک عمر به دلیل این اشتباه افسوس بخورید. پس حتما حتما با یک متخصص و یا مشاوره تحصیلی در زمینه رسته تحصیلی خود مشورت کرده و از آنها که تجربه بیشتری دارند راهنمایی بخواهید.

شماره تماس مشاوره رایگان کنکور : 7 94 94 95 0919

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

ما در بخش مشاوره حرف اخر درباره نحوه ارائه مشاوره و در بخش لیست مشاوران حرف اخر برخی از مشاوران موسسه را خدمت شما عزیزان معرفی کرده ایم. که می توانید از این بخش ها با کلیک روی هر کدام از لینک ها بازدید داشته باشید. بخش های ارائه شده به صورت اختصاصی جهت مشاوره برای داشن آموزان موسسه حرف اخر می باشد. اما در این بخش ما به طور عمومی می خواهیم اقدام به مشاوره تحصیلی رایگان یه به اصطلاح مشاوره رایگان کنکور بپردازیم .

مشاور تحصیلی فردی است که در زمینه های مختلف تحصیلی تجربه های کافی کسب کرده و از طرفی موفق به دریافت رتبه برتر در کنکور سال های اخیر شده است. به همین دلیل این مشاور می توانید بهترین راهکارهای مطالعه و برنامه ریزی را در زمینه کنکور به شما ارائه دهد.

قبلا در بخش مشاوران جناب آقای میلاد قربانی مشاور حرف اخر رو معرفی کردیم با کلیک روی لینک می توانید صفحه مربوط به جناب میلاد قربانی را مشاهده کنید. به طور خلاصه بخواهیم درباره این مشاور برتر کنکور کشور صحبت کنیم می توانید به تجارب و راه کارهای بی نظیر وی اشاره کرد. جناب نیک پور به عنوان رتبه برتر رشته تجربی در کنکور یکی از برترین مشاورین کنکور می باشد. اطلاعات بیشتر این مشاور و دریافت مشاوره رایگان کنکور از وی را در صفحه مربوط به ایشان مشاهده کنید.

همچنین بخش اسامی مشاورین موسسه حرف اخر را مشاهده کنید

یکی دیگر از خدمات بی نظیر ما در بخش مشاوره رایگان کنکور ارائه مشاوره تلفنی کنکور می باشد. در این سرویس ما دو نوع مشاوره داریم که یکی از مشاوره به صورت 100 درصد رایگان خواهد بود و یکی دیگر از روش های غیر رایگان. توجه داشته باشید در روش غیر رایگان هدف ما کسب درآمد نیست و فقط بدلیل مدت زمانی هستش که مشاورین رتبه برتر کشور جهت ارائه مشاوره رایگان کنکور در اختیار شما قرار میدهند. لازم به ذکر است این هزینه بسیار ناچیز خواهد بود و با قیمت های بسیار بالای سایر سایت ها و مشاورین کنکور متفاوت خواهد بود. هدف ما رساندن شما به هدفتان است نه فقط کسب درآمد از طریق مشاوره رایگان کنکور و یا غیر رایگان.

جهت دریافت مشاوره از بهترین مشاورین کنکور در تهران نیز می توانید جهت هماهنگی با بخش فنی مشاورین ما در ارتباط باشید تا برترین و بهترین مشاور رایگان کنکور حرف اخر در تهران را جهت اشنایی به شما عزیزان معرفی کرده و با انها در اتباط باشید. لیست اسامی مشاورین کنکور در تهران را بعد از تماس یا ارسال پیامک به شماره تماس اعلامی خدمت شما عزیزان ارسال می کنیم و شما می توانید بر اساس نیاز خود با مشاورین رتبه برتر کنکور تجربی , ریاضی در ارتباط باشید.

بخش دیگری از مشاورین رتبه برتر شامل مشاور برتر کنکور رایگان در اصفهان می باشد که توسط تیم ما تحت پوزش قرار گرفته. دوستان عزیزی که در اصفهان هستند و تمایل دارند با مشاور رتبه برتر در اصفهان در ارتباط باشن نیز جهت هماهنگی با مدیر بخش مشاورین رتبه برتر در ارتباط باشند.

به دلیل زیاد بودن تعداد شهر نمیتوان تک تم آنها را نام برد. لازم به ذکر است ما سعی کرده ایم تا جای ممکن در شهر های بزرگ و کوچک گروه های مختلفی تشکیل داده تا بتوانیم بهترین خدمات را جهت ارائه مشاوره رایگان کنکور داشته باشیم. برخی از این شهر های که ما تلاش کرده ایم مشاورین رتبه برتر کشور را دور هم جمع کنیم عبارتند از: تهران , اصفهان , شیراز , آذربایجان شرقی , آذربایجان غربی , اهواز , خراسان رضوی , خراسان شمالی , اراک , کرج , مشهد , گرگان , کردستان و بسیاری شهر های دیگر که سعی می کنیم به مراتب تمامی آنها را با نام بهترین مشاورین رتبه برتر کشور در این بخش برای شما عزیزان لیست کنیم.

این بخش را از دست دهید: پکیج مشاوره حرف اخر

در این بخش ما لیست اسامی بهترین مشاوران برتر کنکور را برای شما عزیزان آماده کرده بودیم. متاسفانه به دلیل سو استفاده برخی افراد سودجو که با نام مشاور رایگان کنکور در فضای مجازی فعالیت می کنند این لیست را برداشته ایم, سعی می کنیم در آینده لیست مشاورین کلاهبردار کنکور را برای شما اماده کنیم تا در دام این افراد بد زات نیفتید. . شما عزیزان جهت اطلاع از لیست کامل بهترین مشاورین رتبه برتر کنکور در کشور با شما تماس های ما در ارتباط باشید.

یکی از خدمات حرفه ای مشاوره رایگان کنکور حرف اخر این هستش که بر خلاف فعالیت سایر سایت ها که کاملا غیر حرفه ای می باشد. ما مشاورین کنکور را در گروه های مختلف به صورت تخصصی جدا کرده ایم. یکی از این گروه ها بهترین مشاور کنکور تجربی می باشد که ما در این گروه تعداد زیادی از رتبه برتر های کنکور سال های اخیر را که تجربه بسیار زیادی داشته و به کار خود مسلط هستند را گرد هم جمع آوری کردیم که به بهتری نشکل ممکن می تونن به داوطلبان کنکور تجربی بهترین مشاوره را ارائه کنند.

مقاله شرایط کنکور 98 را از دست ندهید

گروه دیگر از مشاوره رایگان کنکور در تیم ما بخش بهترین مشاورین کنکور ریاضی می باشد که رتبه برتر های کنکور ریاضی سال های اخیر را جمع آوری کرده ایم تا بتوانیم تیمی کاملا تخصصی داشته باشیم. در حال حاضر در گروه مشاوره کنکور ریاضی رایگان تعداد مشاورین بسیار زیاد هستن که شما عزیزان بدون معطلی به راحتی می توانید در هر زمان از 24 ساعت روز با شماره های اعلامی تماس حاصل فرمایید. ارائه بهترین برنامه مطالعاتی و برنامه ریزی کنکور امسال توسط مشاورین رتبه برتر رشته ریاضی.

مشاوره برنامه ریزی کنکور هر ساله مهم ترین موردی می باشد که مشاورین به داوطلبان و دانش آموزان عزیز ارائه میدهند. هر مشاور کنکوری می تواند یک برنامه ریزی برای کنکور در نظر بگرید اما هر مشاوری قادر به ارائه راهکار های ناب نمی باشد. در بخش مشاوره برنامه ریزی کنکور 98 تیم تخصصی برنامه ریزی ما با بررسی همه جوانب مربوط به شرایط شما اعم از : زمان مطالعه , میزان زمان لازم , رشته تحصیلی و … بهترین راهکارها و بهترین برنامه ریزی تحصیلی را برای شما جهت مطالعه مباحث کنکوری اراده خواهند داد.

در رابطه با برنامه ریزی حرف اخر نیز این مقاله را مطالعه نمایید

از دیگر مباحث مهم کنکور مشاوره برنامه مطالعاتی کنکور 98 می باشد که مشاورین اختصاصی بخش برنامه مطالعاتی کنکور امسال بهترین برنامه مطالعاتی را به بهترین شکل ممکن تقدیم حضورتان می کنند. اگر تمایل دارید یک برنامه مطالعاتی عالی داشته باشید و مهم تر از آن با یک مشاور خوب در رابطه با مشاوره برنامه مطالعاتی رایگان کنکور داشته باشید یک انتخاب خوب برای شما در نظر گرفته ایم. با ما تماس بگرید

در رابطه با برنامه مطالعاتی حرف اخر نیز مطالعه کنید.

مشاوره رایگان کنکور در تلگرام را نیز با درخواست زیاد کاربران عزیز به لیست خدمات مشاوره کنکور رایگان ما نیز اضافه شده است. در ادامه جهت دریافت مشاوره کنکور در تلگرام به صورت رایگان با آی دی معرفی شده در ارتباط باشید و همچنین برای دریافت بهترین دی وی دی های آموزش کنکور , فیلم های آموزشی , برنامه های مطالعاتی کنکور , برنامه ریزی های بی نظیر , سخنان و پیشنهادات مشاورین رتبه برتر کشور وارد کانال ما شوید.

همچنین ببینید: تلگرام حرف اخر 

هزینه مشاوره تلفنی کنکور توسط تیم ما با هزینه های مشاور تحصیلی کنکور سایر موسسه ها و سایت های کنکوری کاملا متفاوت می باشد , به طوری که ما فقط و فقط برای مشاوره های طولانی مدت هزینه مشاوره تلفنی را دریافت خواهیم کرد که در مقابل هزینه سایر موسسه ها و سایر مشاورین کنکور تلفنی فقط 10 درصد می باشد. جهت اطلاعات بیشتر در رابطه با هزینه های مشاوره رایگان کنکور حرف اخر و همچنین اطلاع از مواردی که شامل مشاوره رایگان و غیر رایگان میشه با ما تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس مشاوره تحصیلی کنکور رایگان را ما در این بخش طوری در نظر گرفته ایم که شما عزیزان ابتدا با بخش فنی مشاورین رتبه برتر کنکور تماس میگیرید و مشاور مربوطه شما را به بهترین مشاور مورد نیاز بر اساس رشته تحصیلی شما معرفی می کند که در صورت تمایل خود مشاورین با شماره تماس شما در کمترین زمان ممکن بعد از تماس , با شما تماس خواهند گرفت. جهت دریافت شماره تلفن مشاورین تخصیلی کنکور رایگان نیز با شماره مورد نظر در ارتباط باشید.

شماره تماس مشاوره رایگان کنکور : 7 94 94 95 0919

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

در صورت داشتن هر گونه سوال در رابطه با محصولات , نیاز به راهنمایی , خرید محصولات حرف اخر و دریافت مشاوره رایگان از بخش مشاوره حرف اخر در هر ساعت از شبانه روز با شماره تماس ما در ارتباط باشید. پاسخگویی 24 ساعته حتی در ایام تعطیل

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

تماس و مشاوره تلفنی از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۴

تماس با تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس از سراسر کشور ۱۶۱۴ ۹۰۷ ۹۰۹

صفحه اصلی » کنکور سراسری » منابع کنکور سراسری » مشاوره تحصیلی رایگان

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مشاوره تحصیلی رایگان جهت پاسخگویی به سوالات متداول داوطلبان ، متقاضیان زیادی دارد. مشاوره تحصیلی رایگان برخلاف سال های گذشته که فقط در شهرهای بزرگ امکان ارائه خدمات به داوطلبان بود .

 

 

 

اکنون در دورترین شهرها و حتی مناطق محروم خدمات مشاوره تحصیلی رایگان را از طریق تماس تلفنی ارائه می کند و همین باعث شده ما به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر همت کنیم .

مرکز مشاور گروپ در این مقاله به بررسی و چگونگی یک مشاوره تحصیلی رایگان می پردازد.برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان در کلیه مقاطع تحصیلی ، با مرکز مشاور گروپ تماس بگیرید . شماره تماس 9099071614 از سراسر کشور با خط ثابت  زمان پاسخگویی 8 صبح تا 12 شب.

فاصله ما با شما تنها در یک تماس است تا بتوانیم پاسخگوی سوالات و اشکالات شما باشیم .

مشاوره تحصیلی رایگان محدودیت مکانی ندارد و این یکی از مهمترین دلایل برتری مشاور تحصیلی تلفنی نسبت به مشاوره تحصیلی حضوری است.

با استفاده از مشاوره تحصیلی رایگان و تنها با یک تماس در واقع دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاوره نیست و از هر نقطه و هر شهری که هستید می توانید با یک تماس تلفنی ، سوالات و اشکالات خود را از مشاورین با تجربه و حرفه ای مشاور گروپ بپرسید.

کسب نتیجه خوب در کنکور سراسری یکی از برنامه های بسیار مهم و سرنوشت ساز برای اکثر داوطلبان است لذا اگر در این مسیر که حرفه ای ها را می طلبد ، از راهنمایی ها و مشاوره های افراد آگاه و متخصص استفاده شود مسلما راهی کم دردسر و نیز تضمین شده ای برای یک داوطلب خواهد بود آنهم در میدان پر رقابت تحصیل.

 

اطلاع از آخرین اخبار کنکور سراسری و آزاد با کلیک بر روی لینک زیر:

 

 

یکی از مشکلات داوطلبان شهرهایی که از امکانات کم کمک آموزشی کنکور برخور دارند ، نداشتن اطلاعات کافی و دقیق از وضعیت و روند تحصیل در رشته مورد علاقه است . سوالات و اشکالاتی که تنها یک مشاور تحصیلی با تجربه می تواند پاسخگو باشد از طرفی هزینه های مشاوره تحصیلی حضوری از رفتن به یک کلاس کنکور خصوصی هم شاید بیشتر شود اما در مشاوره تحصیلی رایگان این امکانات به رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

همچنین می توانید در سایت مشاور گروپ به رایگان تکنیک های درست تست زنی و مطالعه و نیز روش های برنامه ریزی را بخوانید و به کار گیرید.

مشاوره تحصیلی رایگان باید بتواند پاسخگوی تمام نیازهای داوطلب کنکوری و یا محصلین باشد.

مشاوره تحصیلی رایگان الان در اکثر مراکز مشاوره تحصیلی ، آزمون های آزمایشی و حتی منابع کنکوری که اکثرا جنبه تبلیغاتی برای جذب داوطلب هستند ، دایر می باشند.

مشاوره تحصیلی رایگان حتما باید توسط کارشناسان با تجربه و آگاه در زمینه مقاطع مختلف تحصیلی انجام شود.گروه مشاوره ای مرکز مشاور گروپ اصول برنامه ریزی و مطالعه را اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید بعد از آن بدون کمک شخصی دیگر برنامه ریزی خود را پیاده سازی کنید.

دیگر خدمات تلفنی مرکز مشاور گروپ:

مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت .

مشاوره تحصیلی باید با حساسیت و وسواس زیادی انجام شود و کارشناس مربوطه حتما به صحت اطلاعات ارائه شده و منتقل شده به داوطلبان مطمئن باشد.

 

دریافت آخرین اخبار سازمان سنجش و کنکور سراسری با کلیک بر روی عکس زیر:

 

 

برای دریافت مشاوره تحصیلی رایگان مشاور گروپ کافیست با شماره تماس این مرکز تماس حاصل نمایید.هدف مشاوران مرکز مشاور گروپ ارائه خدمات مشاوره ای تخصصی و حرفه ای برای تمام افراد جامعه است تا هیچ کس تجربه شکست را تجربه نکند و مسیر غلط را در تحصیلات خود انتخاب نکند.

موفقیت تصادفی نیست و نیازمند برنامه ریزی است.

شروع کن به انجام کاری …تا تلاشی نکنی چیزی تغییر نمیکنه رفیق …فکرتو خالی از افکار منفی و نمیتونم ها کن و ببین به چه چیزی علاقه داری ، از پس چه کاری برمیای ، جایی که زندگی میکنی چه چیز تازه ای نیاز داره که اکنون نداره و جاش خالیه ، خلاصه ایده ای هرچی داری رو کن و برو جلو …فقط فراموش نکن همه ی افراد موفق یه روزی از خیلی خیلی کم شروع کردن تا شدن افراد موفق امروز !انرژی منفی و موج منفی از امروز ممنوع چرا چون با این کارتون بیشترین ضربه رو به خودتون میزنید !امیدوارم قبل از اینکه یه روز افسوس امروزت رو بخوری زودتر به خودت بیای و راهی پیدا کنی و خودتو ثابت کنی…

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

جهت مشاوره و دریافت روش های اصولی برنامه ریزی و مطالعه می توانید با شماره تماس 9099071614 و بدون پیش شماره از سراسر کشور و از ساعت 8 صبح تا 12 شب تماس حاصل نمایید.

جهت مشاوره در زمینه مشاوره تحصیلی رایگان

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

سلام شما برای بورسیه تحصیلی هم مشاوره میدین؟

سلام روزتون خوش. من برنامه برای دهمم میخواستم میشه راهنمایی کنید. رایگان هست یا خیر؟

سلام چگونه ساعت مطلوب مطالعه ی هر درس را در هفته حساب کنیم؟

سلام خسته نباشین می خواستم بدونم برای قبولی رشته ی روانشناسی در دانشگاه شهید باهنر کرمان ، از رشته ی تجربی چه رتبه ای نیازه ؟؟؟ ممنون میشم جوابم رو بدین ….

سلام وقت شما بخیر من موقع مطالعه کردن یکی از مشکلاتی که دارم اینه که نمی تونم بیشتر از ۴۵ دقیقه تا ۱ ساعت متمرکز بشینم و مطالعه کنم و بعد از آن تا ۱ یا ۲ ساعت دیگه مطالعه نمی کنم یعنی نمیتونم ذهنم رو دوباره و سریع متمرکز کنم . به همین دلیل ساعت مطالعه ام در روز خیلی پایینه و ساعت مطالعه ام در روز تا الان بیشتر از ۶ونیم ساعت نشده. می خواستم لطفا در این زمینه منو راهنمایی کنین🙏🏻

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام*

ایمیل*

تلفن همراه

مشاور گروپ از سال ۱۳۹۲ به صورت تخصصی کار خود را در زمینه مشاوره آغاز کرد و با استعانت از خداوند متعال و اعتماد مردم عزیز کشورمان تاکنون توانسته میلیون ها ساعت مشاوره تلفنی و حضوری ارائه دهد. ما در مجموعه مشاور گروپ گرد هم آمده ایم تا تجربیات چندین ساله خود را در زمینه مشاوره تحصیلی در مقاطع مختلف مانند تیزهوشان،نمونه دولتی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ، دکتری ، آزاد بدون کنکور ، علمی-کاربردی ، نظام وظیفه ، نظام مهندسی و … اطلاعات مربوطه را در اختیار مخاطبان محترم خود قرار دهیم.

مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد. این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و… وابستگی ندارد. تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود. لازم به ذکر است
مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.

تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به مشاور گروپ میباشد.

کسانی میتوانند در کنکور سراسری شرکت کنند که مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی داشته باشند وداوطلبان باید تا قبل از کنکور سراسری این مدرک را گرفته باشند اگر مدرک نداشته باشند حق ثبت نام در کنکور سراسری را ندارند اگر میخواهید در کنکور رتبه خوبی را کسب کنید سعی کنید از کلاس های آموزشی استفاده کنید و از مشاوره کمک بگیرید مشاوره تمام اطلاعات مربوط به درس را در اختیار شما قرار میدهد باید همه تلاش خود را صرف درس خواندن کنید تا در کنکور سراسری با رتبه خوب قبول شوید کسانی هستند که وقت زیادی صرف درس خواندن می کنند اما هوش و هواسشان جای دیگه است به همین علت نمیتوانند به نحو احسن در کنکور به سوالات پاسخ بدهند باید تمام ذهنتان مشغول سوالات کنکور باشد اگر ترس و استرس مانع درس خواندن شما میشود با مشورت با مشاوره آن را حل کنید اگر در مکانی دور از مرکز مشاوره بودید از مشاوره تلفنی استفاده کنید و با مشاوره در این زمان 8تا 9 صبح و9تا 10 شب با شماره 09100973759 تماس بگیرید .

همیشه وقتی دانش آموزان تصمیم به درس خواندن برای کنکور می گیرند برای خود یک برنامه مینویسند که مطابق آن خوب و عمیق درس بخوانند ولی در برنامه ریزی نظم و ترتیب مهم است تا برای داوطلب مشکلی ایجاد نشود داوطلبی که میخواهد در کنکور موفق بشود باید تلاش کند تا به هدفش برسد ولی اگر تلاش نکند به هدفش نمیرسد مشاوره میتواند به داوطلب کمک کند البته نیازی نیست حتما به مرکز مشاوره مراجعه کنید برای موفقیت در کنکور باید از آزمون ها ،آموزش های درسی استفاده کنید تا در کنکور موفق بشوید بسیاری از داوطلبان از مشاوره استفاده کرده اند و نتیجه خوبی گرفته اند مشاوره تلفنی پاسخ سوالات شما را بصورت رایگان در زمان8 الی 9 صبح و 9 الی 10 شب میدهد برای تماس از شماره 09100973759 استفاده کنید

مهمترین عاملی که باعث موفقیت یک داوطلب در کنکور میشود برنامه ریزی کردن است برنامه ریزی اهمیت بسیار زیادی دارد داوطلب باید طوری برنامه خود را تنظیم کند که کارهای روزانه باعث نشود برنامه خود را اجرا کند اگر برنامه ریزی یک داوطلب هفتگی باشد بهتر و مناسب تر است و به همان اندازه که ساعات مطالعه کردن را در نظر گرفتید به همان اندازه مطالعه کنید علاوه بر برنامه ریزی تسلط داشتن بر روی کتاب درسی هم خیلی مهم است اگر میخواهید با دقت و بخوبی برنامه ریزی کنید از مشاوره کمک بگیرید تا برای دروس شما برنامه ریزی و وقت تعیین کند داوطلب باید به بهترین شکل از زمان خود استفاده کند تا نتیجه خوبی با تلاش خود بگیرد معمولا داوطلبی که به مشاوره مراجعه می کند موفق تر است اگر به مراکزمشاوره دسترسی نداشتید از مشاوره تلفنی استفاده کنید برای تماس گرفتن با مشاوره از شماره 09100973759 و در ساعت 8تا 9صبح و 9 تا 10 شب تماس بگیرید مشاوره در این زمان میتواند پاسخ شما را بدهد

بسیاری از داوطلب ها هستند که اشتباه درس میخوانند و در کنکور سراسری قبول نمیشوند و مشکلاتی برای آنها ایجاد میشود بهتر است به مشاوره مراجعه کنند تا ریشه مشکل شناسایی شود با یک برنامه درست مسلما به نتیجه خواهید رسید باید مشاوره به داوطلب شما راهکارهایی ارئه دهد تا مشکلی که باعث شود در کنکور قبول نشود را متوجه شود و راهکاری را که مشاوره به او میدهد به آن عمل کند اگر به آن عمل نکند راهکار مفید نخواهد بود پس ما مشاوره را به شما پیشنهاد می دهیم با این حال مشاوره برای شما برنامه ایی خواهد نوشت امید آن می رود که در کنکور قبول خواهید شد اگر بنا به هر دلیلی نتوانستید به مرکز مشاوره مراجعه کنید در ساعات 8تا 9 صبح یا 9تا 10 شب با شماره 09100973759 تماس بگیرید و با مشاوره تلفنی مشکل درسی خود را بیان کنید تا مشاوره به شما کمک کند و برنامه را برای شما بگویید که چطور از آن استفاده کنید برنامه ریزی مفید باعث موفقیت شما میشود پس نگران برنامه ریزی که مشاوره برای شما می کند نباشید ولی در برنامه ریزی که مشاوره برای شما میکند سعی کنید منظم و دارای ترتیب باشید و با عشق و علاقه درس بخوانید و تلاش کنید تا در کنکور موفق باشید و نتیجه خوبی را کسب کنید

تمام حقوق این ساین متعلق به مرکز مشاوره دل آرام می باشد.

برنامه ریزی کنکور و مشاوره کنکور

سلام و‌خسته نباشید،ببخشید من مشاوره خصوصی غیر حضوری میخواستم،شماره ام رو هم دیروز وارد کردم ولی هنوز تماسی دریافت نکردم،میخوام خیلی جدی تلاش کنم و به یه راهنمای خوب نیاز دارم،ممنون میشم کمکم کنین

پیگیری خواهد شد. طی 24 ساعت آینده با شما تماس گرفته خواهد شد

من‌ شماره‌ ام‌رو‌ واردکردم‌ ولی کسی‌ تماس نگرفت

انشالله تا 24 ساعت آتی با شما تماس خواهیم گرفت

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

سلام من اصلا رشتم این نبود ولی از دی شروع به خوندم منابم تقریبا خوبه ولی نمیدونم قبول میشم دندون یا نه اگه قبول نشم سال دیگه باید ازدواج کنم کمکم کنید

برای ثبت نام مشاوره، شماره تون رو ثبت سیستم کنید. کمک تون میکنیم ?

سلام من میخوام باری کنکور ارشد شرکت کنم و نیاز شدید به یه راهنمایی برای زمان بندی و تست زدن درست و پیدا کردن منبع کنکور کارشناسی ارشد دارم امیدوارم کمکم کنید.

کنکور ارشد تخصص ما نیست

کنکور ارشد تخصص ما نیست متاسفانه

سلام من کارشناسی it دارم و ده سال هستش از درس فاصله گرفتم و میخوام تو کنکور ۹۹ رشته پزشکی قبول بشم اگه میشه یه برنامه ریزی خوب بهم بدید

خوشبختانه تونستیم به دوستان زیادی با شرایط مشابه شما کمک کنیم تا به اهدافشون برسن. شماره خودتون رو ثبت کنید. مشاورین مون باهاتون تماس میگیرن و کمک تون میکنن

چه جالب منم همین حالتو دارم و خیلی دو دلم

اگه شروع کنید احتمالش هست که شکست بخورید. اما اگه شروع نکنید قطعا شکست میخورید

با سلام وخسته نباشید.من لیسانس دارم،ودیپلمم تجربی نیست،میخوام کنکورتجربی ۹۹شرکت کنم.اما نمی دونم نظام قدیم شرکت کنم یا جدید؟ درضمن باید بگم من کنکور ۹۸هم شرکت کردم ودروس نظام قدیم رو تقریبا خوندم وباهاش آشنایی دارم.به نظرتون چون نظام جدید حجم مطالب کم شده میتونه کمکم کنه یا چون مقداری با نظام قدیم آشنایی دارم همون قدیم شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید چون هرکسی نظری میده حتی مشاوره های مختلف. نمیخوام زمانم رو بخاطراین موضوع از دست بدم

اگر قبلا برای نظام قدیم خوب خوندین، نظام قدیم شرکت کنید. اما اگه به تازگی میخواید شروع کنید نظام جدید. پاسخ این سوالتون رو در یک ویدیو به طور مفصل توضیح دادیم. داخل پیج اینستا با ادرس konkur.company

عالییییییییییییییییی

سلام من میخوام کنکور 99شرکت کنم هزینه زیادی ام کردم اما پشت کنکور موندم و روم نمیشه که از خانواده پول بگیرم و شدید احتیاج به یه مشاور دارم میشه کمکم کنید

میتونین از برنامه ریزی رایگان ما ، برناتو، کمک بگیرینلینک

خواهش میکنم با من تماس بگیرین

شماره تون رو ثبت کنید. چشم

سلام و خسته نباشید من کلاس دهم هستم و از همین الان میخوام برای کنکور بخونم که انباشته نشه…میخواستم کمک کنید و یک برنامه ریزی مناسب بهم بدین…تشکر

شماره تون رو ثبت کنبد. باهاتون تماس میگیریم

سلام من یازدهم تجربی هستم. میخوتم یک رشته ای برم که از نظر مالی بتونم بعد از کنکور یک شغل خوب داشته باشم تا بتونم دنبال هنر برم میخواستم بدونم چه رشته هایی برای من مناسبه؟

رشته های پزشکی و پیراپزشکی. البته اگه فقط مسئله مالی مدنظرتون هست، راه های بهتری خارج از کنکور هم وجود داره

سلام وقت بخیر من کدبرنزی رو دریافت کردم داخل برنامه تعداد تست داده اینارو باید خودمون ثبت کنیم یا خود سایت میده؟؟

سلام و احترام سایت خودش مقادیر پیشفرض رو اختصاص میده اگه شما چیزی وارد نکنین

سلام. ببخشید اگه از الان با شما شروع به کار کنم موفق میشم البته دانش آموز تجربی ام. هزینه هم خیلی برام مهمه. اگه میشه هزینه مشاورتون رو بگین؟

سلام و احترام برای اطلاع از شرایط مشاوره شماره تون رو ثبت کنید. مشاورین ما باهاتون تماس خواهند گرفت

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

@media (max-width:1008px) {
.noresp {
display: none !important
}
}
.form-control {
width: auto !important;
border-radius: 0px
}
.inner-contentbox {
margin-bottom: 15px !important
}
.alink img {
max-width: 100% !important;
width: auto !important;
height: auto !important
}
.alink h2 {
color: rgb(58, 109, 151);
font-size: 16px;
margin-bottom: 20px
}
.alink h3 {
font-size: 14px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-bottom: 20px
}
.alink p {
line-height: 27px
}
.alink a {
font-size: 15px
}
.shoar {
background: rgb(249, 249, 249) none repeat scroll 0% 0%;
text-align: center;
padding: 30px 10px;
font-weight: bold;
font-size: 23px;
margin-bottom: 20px;
line-height: 32px;
color: rgb(58, 109, 151);
margin-top: 20px
}
.end {
border: 1px solid rgb(220, 222, 181);
background-color: rgb(254, 255, 232);
padding: 10px;
margin: 10px 0px;
line-height: 1.5;
}
.slo {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
margin-left: 20px;
}
.slo2 {
font-size: 50px;
font-family: yekan;
position: relative;
top: 33px;
margin-right: 20px;
}
.mytable tr td {
border: 1px solid #ccc;
}
.mytable tr:nth-child(even) {
background: #ED7D31;
color: white
}
.mytable tr:nth-child(even) td {
color: white !important
}
.mytable tr:nth-child(odd) {
background: #FFF
}
.mytable tr:first {
background:#EBFC87
}
.mytable li:nth-child(5n+3) {
font-weight: bold
}
address, blockquote, dd, dl, p, pre, q {
margin-bottom: 1px;
}
.mb-5 {
margin-bottom: 3px !important
}
h4 {
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;
color: rgb(58, 109, 151);
}

مشاوره تحصیلی تلفنی یکی از نیازهای اصلی جامعه امروز ایران است و هر نیازی با تهدیدها و فرصت های متنوعی رودررو است. در این مقاله می خواهیم با ویژگی ها ، مزایا و معایب مشاوره تحصیلی تلفنی به همراه معرفی خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا بپردازیم.

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

 

همزمان با رشد نیاز به مشاوره تحصیلی در کشور برای بالابردن بازدهی تحصیلی ، مشاوره تحصیلی تلفنی متقاضیان بیشتری پیدا کرده است. مشاوره تحصیلی تلفنی ویژگی هایی دارد که در سال های گذشته  مخصوصا در نقاط محروم کشور حتی بسیار بیشتر از مشاوه تحصیلی حضوری خواهان داشته و موجب شده به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر پی ببریم. گروه مشاوره هیوا قصد دارد در این مقاله به بررسی ویژگی های یک مشاوره تحصیلی تلفنی بپردازد. همچنین برای کسانی که به مایل به مشاوره تلفنی کنکور هستند مطالعه مقالات  چگونه کنکوری درس بخوانیم و چگونه برای کنکور برنامه ریزی کنیم را پیشنهاد می کنیم.

مشاوره تحصیلی تلفنی محدودیت مکانی ندارد. شاید این مهم ترین دلیل برتری مشاوره تحصیلی تلفنی به مشاوره تحصیلی حضوری باشد. با استفاده از مشاوره تحصیلی تلفنی دیگر نیازی به حضور در دفتر مشاور ندارید و از هر جای ایران با هر گونه امکانات رفاهی صرفا با دسترسی به یک تلفن ثابت می توانید به بهترین های مشاوره تحصیلی تلفنی وصل شوید. درواقع می توان گفت بیشترین استقبال از مشاوره تحصیلی تلفنی برای کسانی است که دسترسی مناسبی به امکانات مشاوره ای ندارند و یا تمایل کمتری به مشاوره حضوری دارند.

برای کسی که قصد دارد از مشاوره تحصیلی تلفنی استفاده کند تنها کار فشردن دکمه های تلفن و شماره گیری است. اما اینکه چه کسی قصد دارد در آن سمت تلفن به شما پاسخ بدهد اصلی ترین رکن مشاوره تحصیلی تلفنی است. واقعیت این است که کسی که قصد دارد مشاوره تحصیلی تلفنی بدهد باید توانایی های بسیار بیشتری نسبت به یک مشاور حضوری داشته باشد. زیرا مشاوره حضوری شخص مقابل را رودررو می بیند و راحت تر می تواند اخلاقیات و مشخصات طرف مقابلش را درک کند و صحبت های خود را انتقال دهد اما در مشاوره تحصیلی تلفنی مشاور هیچ درک فیزیکی از طرف مقابلش ندارد و باید مهارت های بسیار بیشتری داشته باشد تا بتواند حرف ها و توصیه هایش را از راه دور انتقال دهد.

حال هرچقدر اهمیت مشاور در مشاوره تحصیلی تلفنی را بیشتر در می یابیم حساسیت و وسواس بیشتری باید در انتخاب یک مشاور برای مشاوره تحصیلی تلفنی بخرج دهیم. آنقدر که فارغ از بحث انتقال مطلب در مشاوره تحصیلی تلفنی ، مبحث صحت اطلاعات نیز همیشه مشکل بزرگ بعدی در مشاوره تحصیلی تلفنی بوده است

گروه مشاوره هیوا از روز ابتدایی انتخاب مشاوران با قدرت بیان بالا و اصرار بر صحت اطلاعات در مطالب منتقل شده در مشاوره تحصیلی تلفنی را در دستور کار خود قرار داده است بطوریکه کلیه مکالمات مشاورین مرکز مشاوره هیوا ضبط می گردد و از لحاظ صحت و کیفیت اطلاعات روزانه مورد ارزشیابی قرار می گیرد.گروه مشاوره هیوا در کلیه مطالبی که در سایت گروه مشاوره هیوا قرار داده شده است آمادگی مشاوره تحصیلی تلفنی دارد. از اصلی ترین موضوعاتی که می توان در خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی گروه مشاوره هیوا به آن اشاره کرد عبارتند از :مشاوره تلفنی انتخاب رشته دبیرستان , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور , مشاوره تلفنی انتخاب رشته دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی تحصیلی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور , مشاوره تلفنی کنکور تجربی , مشاوره تلفنی معافیت تحصیلی سربازی و ظام وظیفه , مشاوره تلفنی امور مربوط به سازمان سنجش , مشاوره تلفنی علمی کاربردی , مشاوره تلفنی کنکور سراسری , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی , مشاوره تلفنی کنکور کاردانی به کارشناسی , مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد , مشاوره تلفنی کنکور دکتری , مشاوره تلفنی ثبت نام مدارس , مشاوره تلفنی تیزهوشان , مشاوره تلفنی نمونه دولتی , مشاوره تلفنی دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی پیام نور , مشاوره تلفنی غیرانتفاعی , مشاوره تلفنی پردیس های خودگردان , مشاوره تلفنی کنکور وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی منابع کنکور سراسری , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد , مشاوره تلفنی منابع کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت , مشاوره تلفنی تحصیل در خارج , مشاوره تلفنی تحصیل در امریکا , مشاوره تلفنی تحصیل در کانادا , مشاوره تلفنی تحصیل در آلمان , مشاوره تلفنی تحصیل در انگلیس , مشاوره تلفنی تحصیل دراسپانیا , مشاوره تلفنی تحصیل درفرانسه , مشاوره تلفنی تحصیل درایتالیا , مشاوره تلفنی تحصیل درفنلاند , مشاوره تلفنی تحصیل در نروژ , مشاوره تلفنی تحصیل در سوئد , مشاوره تلفنی تحصیل در کره , مشاوره تلفنی تحصیل در ژاپن , مشاوره تلفنی تحصیل در ترکیه , مشاوره تلفنی تحصیل در بلاروس , مشاوره تلفنی تحصیل در هند , مشاوره تلفنی تحصیل در اتریش , مشاوره تلفنی تحصیل در قبرس و مشاوره تلفنی تحصیل در مالزی

برای ، مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران گروه مشاوره هیوا کافیست با شماره هایی که در ابتدا و انتهای این مقاله و کلیه مقالاتی که در سایت گروه مشاوره هیوا قرار داده شده است تماس بگیرید و با کمک اپراتور به مشاور مربوطه وصل شوید. همچنین بعد از اتمام مشاوره می توانید نظر خود را درمورد کیفیت مشاوره و رضایت از مشاوره تحصیلی تلفنی خود به مدیریت مجموعه مشاوره هیوا انتقال دهید. تمام این ها برای این است که اولا تمام مردم ایران از بهترین کیفیت مشاوره تحصیلی برخوردار شوند و از همه مهم تر هیچ انسانی به دلیل مشاوره غلط زندگی خود را تباه نکند.

✔️ با استفاده از مشاوره تلفنی هیوا می توانید از تجربه بهترین مشاوران و دانشجویان برتر کشور در زمینه مشاوره تحصیلی استفاده نمایید .

✔️ با توجه به اینکه مشاوران سامانه مشاوره هیوا در کلیه ساعت روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستن می توانید در کمترین زمان و با حداقل هزینه بهترین تصمیم برای آینده تحصیلی خود بگیرید .

✔️ مشاوره هیوا در تمامی موارد مرتبط با تحصیل از مقطع ابتدایی تا دکتری و همچنین نظام وظیفه و اعزام به خارج از کشور آماده پاسخگویی به سوالات ایرانیان ارجمند می باشد .

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

برای مشاوره تحصیلی تلفنی در کلیه مقاطع تحصیلی

سلام برای اعمال سهمیه ۵ درصد در ازمون ارشد چه مراحلی رو باید طی کنیم . ممنون میشم کامل بگین

سلام . باید کد 12 رقمی مربوط به سهمیه ایثارگران رو از ارگان مربوطه بگیرین و در فرم ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وارد کنین و  سایر اطلاعات مورد نظر رو در فرم ثبت نام وارد کنین .

سلام من شرکت کننده کنکور 99 زبان خارجی منطقه 3 هستم ، با درصد های ادبیات 45 ، عربی  55 ، معارف 75، زبان انگلیسی 30 و زبان تخصصی 25 حدودا چه ترازی در زیر گروه مربوط به اموزش زبان انگلیسی فرهنگیان می تونم به دست بیارم ، ممنون

سلام . نرم افزاری برای تعیین تراز کنکور زبان موجود نیست بنابراین نمیشه تراز شما رو به صورت دقیق تعیین کنیم ، شما مجاز به شرکت در پذیرش دانشگاه فرهنگیان میشین .

سلام خسته نباشید. من کلیه دروس کارشناسی ارشد را پاس نموده ام و می خوام یه درس برای ترمیم معدل انتخاب کنم حالا سوالم این است آیا میشه درسی که با نمره 14 قبلا پاس کردم، دوباره انتخاب کنم؟ یا باید درسی رو انتخاب کنم که نمره اون کمتر از 14 باشه ؟ ممنون

سلام . ترمیم معدل در مقطع کارشناسی ارشد شرایط و قوانین خاصی داره ، باید درسی رو انتخاب کنین که نمره کمتر از 14 گرفتین .

سلام خسته نباشین من هم اکنون در دانشگاه روانشناسی می خونم و یک مدت دیگه لیسانسمو می گیرم سوالم این هست که بعد از گرفتن لیسانس من می خوام در دانشگاه حقوق بخونم باید دوباره کنکور انسانی بدم ؟ از هرکسی می پرسم متاسفانه جواب شفافی به من نمیده

سلام . می تونین هم از طریق کنکور سراسری انسانی و هم از طریق بدون کنکور در رشته نسانی تحصیل کنین .

سلام می خواستم بدونم آیا من می توانم در دانشگاه افسری تحصیل کنم و بعد از گرفتن لیسانس برم و در رشته فلسفه تحصیل کنم ولی همزمان با اون در دانشگاه افسری هم تحصیلم رو ادامه بدم آیا همچین چیزی ممکنه یا نه من باید دیگه با رشته افسری خداحافظی کنم بعد برم در رشته فلسفه تحصیل کنم ممنون میشم جواب بدین

سلام . دانشگاه افسری در سال های اخیر از میان داوطلبین خانم پذیرش نداشته .

سلام خواستم بپرسم در آمدن در دانشگاه آزاد اهواز رشته مدیریت دولتی به رتبه ی بالایی احتیاج داره آخه متاسفانه من کنکورمو خوب ندادم و نگرانم سهمیه ایثارگران هم دارم چقدر تاثیر میذاره

سلام . برای تعیین رتبه قبولی رشته / محل مورد نظرتون عبارت نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رو در گوگل سرچ کنین ، می تونین با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه ایثارگران هیوا ، شانس قبولی تون رو در سهمیه ایثارگران تعیین کنین .

سلام . بنظرتون با ادبیات۳۳عربی۵۸ دینی۷۶ زیست۵۲فیزیک۴۴شیمی۳۷ریاضی۲۳زبان۰امیدی به داروبراکنکور۹۹ هس؟

سلام . برای تخمین رتبه و تعیین شانس قبولی عبارت نرم افزار تخمین رتبه کنکور سراسری هیوا و عبارت نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری هیوا رو در گوگل سرچ کنین .

سلام دوتا سوال داشتم اول اینکه کنکور ثبت نام کردم و از کرونا می ترسم نمی خوام برم سال بعد می تونم ثبت نام کنم بازم مشکلی پیش نمیاد محروم نمیشم خانم هستم و دوم اینکه اگه کسی دانشگاه غیر انتفاعی بخواد ثبت نام کنه فقط یه ترم بره مثلا ترم یکو بره می تونه از ترم دو مرخصی بگیره واسه کنکور سال بعد شرکت کنه؟

سلام . مشکلی برای شرکت در کنکور سراسری 1400 ندارین ، می تونین در دانشگاه غیر انتفاعی ثبت نام کنین و دانشجو بشین و از دانشگاه مرخصی بگیرین و در کنکور سراسری شرکت کنین و بعد از قبول نهایی از دانشگاه غیرانتفاعی انصراف بدین .

سلام من پارسال هم در کنکور شرکت کردم ایا امسال شماره داوطلب من تغییر می کند یا همان یکی سال قبل است

سلام . شماره داوطلبی شما در کنکور سراسری 99 با شماره داوطلبی کنکور سراسری 98 یکی نیست .

سلام عذرمی خوام ایا امکانش هست که از طریق یک رشته پزشکی مثل علوم ازمایشگاهی یا فیزیوتراپی بعد از اخذ مدرک فوق لیسانس توی یکی از این رشته ها به یک رشته پزشکی مثل دندان پزشکی جهش زد ؟

سلام . می تونین بعد از اخذ مدرک کارشناسی در صورتی که شرایط لازم رو داشته باشین در آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنین .


شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

منتخب های هیوامگ

مقالات منتخب سردبیر

دسترسی سریع

ارتباط با ما

درصورتی که برای مشاوره در تمامی زمینه های ذکر شده در سایت، به دانش چندین ساله ما در این زمینه نیاز داشتید می توانید با ایمیل یا شماره تلفن 9099071789 ( تماس با تلفن ثابت از سراسر کشور و به ازای هر دقیقه 30000 ریال ) در ارتباط باشید تا از مزایای مشاوره حضوری گروه آموزشی هیوا بهره مند گردید. همچنین می توانید از طریق فرم ارتباط با ما، پیام ها و انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید. سایت مشاوره هیوا یک مرکز خصوصی و غیرانتفاعی است و به هیچ ارگان دولتی و خصوصی دیگر اعم از سازمان سنجش ، دانشگاه آزاد و …. هیچگونه وابستگی ندارد. جهت ارئه انتقادات، پیشنهادات و شکایات با شماره تلفن 54787700-021 تماس حاصل فرمایید.

دانلودها | وبلاگ | اخبار و اطلاعیه ها | هیوامگ | تماس با ما

تمامی حقوق این سایت متعلق به هیوا می باشد ©

در حال حاضر بیش از 2000 فایل در سایت گنجینه دانش موجود است که 95% آنها بصورت رایگان دانلود می شوند

 

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

مشاوره کنکور تلفنی رایگان نیز یکی از مواردی است که به داوطلبان در هر نقطه از این کشور کمک می کند تا از بهترین های مشاوره استفاده کرده و پله های موفقیت را بگذرانند. برای تماس با مهندس اصغری نام و نام خانوادگی و پایه تحصیلی خود را به شماره 09125637231 پیامک کنید

کنکور:

آزمون ورودی به دانشگاه ایران ، که به سادگی با عنوان کنکور شناخته می شود ، یک آزمون استاندارد است که به عنوان یکی از ابزارهای دریافت پذیرش در آموزش عالی در ایران استفاده می شود. به طور کلی ، برای دریافت مدرک، در رشته های غیر پزشکی و پزشکی امتحانی وجود دارد که به ان کنکور گفته می شود.مشاوره کنکور تلفنی رایگان در این دوره شروع می شود و هم چنین دراین دوره افراد داوطلب تمامی کتابهای مشخص شده را مطالعه کرده و وارد یک رقابت سالم می شوند.

بنابراین داوطلبان قبل از امتحان نیاز به یاد گرفتن مواردی را دارند که حتی ممکن است به این مسائل جزیی فکر نکند، آنها به همین دلیل معمولا از مشاوران استفاده کرده که در این رابطه بسیار حرفه ای هستند و به دلیل اینکه آینده شغلی پیشرفت داوطلبان در ایران به مسئله کنکور برمی گردد همه در صدد هستند، یک برنامه ریزی درست برای رسیدن به هدف خود داشته باشند. مشاوره کنکور تلفنی رایگان نیز یکی از مواردی است که به داوطلبان در هر نقطه از این کشور کمک می کند تا از بهترین های مشاوره استفاده کرده و پله های موفقیت را بگذرانند.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان:

برای مشاوره کنکور تلفنی رایگان می توانید به موسسات زیادی مراجعه کنید. این نوع مشاوره برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور بسیار اهمیت دارد. معمولا موسسات دارای تیم هایی هستند که دارای تخصص های بسیار زیادی برای مشاوره کنکور تلفنی رایگان هستند. برخی موسسات نیز از افرادی که جزء نفرات اول هستند استفاده کرده تا بتوانند رویکرد بهتری را برای داوطلبان ایجاد کنند. کسانی که حداقل یکبار کنکور را به شکل بسیار موفقیت آمیز گذرانده اند قطعا بهترین مشاور برای مشاوره کنکور تلفنی رایگان هستند. و یا اینکه از استادان و دکتر هایی که در این باره متخصص بوده و حتی می توانند از لحاظ روانشناسی داوطلب را حمایت کنند برای مشاوره کنکور تلفنی رایگان استفاده می کنند.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان یکی از خدمات عالی موسسات می باشد. . یکی از پر اهمیت ترین مواردی است که هر دانش آموز و داوطلب کنکوری به آن نیاز دارد. از این رو موسسات مشهور کنکور  بخشی از کار خود را به عنوان مشاوره کنکور تلفنی رایگان در نظر می گیرد، تا شما دانش آموزان عزیز بتوانید از این بخش مشاوره کنکور تلفنی رایگان به صورت بسیار عالی استفاده کنند. جهت آشنایی با بخش مشاوره کنکور تلفنی رایگان می توانید این مقاله را دنبال کنید.

مشاوره کنکور تلفنی رایگان در موسسات:

این موضوع بسیار واضح است که یک داوطلب با توجه به میزان کارایی خود و علاقه ای که به رشته خاصی دارد برنامه ریزی خواهد کرد بنابراین اولین کاری که یک داوطلب یا دانش آموز می خواهد برای کنکور انجام دهد، برنامه ریزی است. برنامه ریزی باعث می شود داوطلب سر موقع موردنظر کتابها را انتخاب کرده و مطالعه کند و حتی کارهای جمع بندی و مرور مطالعاتی نیز انجام می شود. همان طور که بیان کردیم مشاوره کنکور تلفنی رایگان یک اصل مهم و اساسی در برنامه ریزی برای کنکور است. باید آگاه باشید که نباید بدون مشاوره وارد یک مسئله مهم در زندگی خود باشید و مشاوره تحصیلی همیشه در این مورد به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره تحصیلی برای داوطلبان کنکور:

باید مشاهده کنید که از چه کسی مشاوره می گیرید. موسساتی هستند که با دنبال کردن بهترین ها در زمینه مشاوره و استفاده از لینک هایی که تمامی مطالب مورد نظر کنکور را برای شما ارائه می دهند و می توانند به شما کمک بسیار زیادی کنند. برخی مشاوره ها نیز به صورت تخصصی انجام می شود، یعنی فرد در یک زمینه رشته خاص فعالیت دارد و تنها برای آمادگی داوطلبانی که به آن رشته خاص علاقمندند مشاوره کنکور تلفنی رایگان می دهند. این نوع مشاوره های تحصیلی خاص به صورت رایگان به داوطلبان داده می شود. افرادی که به مشاوره های تحصیلی خاص می پردازند معمولا افرادی بسیار باتجربه و بعضا دارای مدرک تحصیلی بسیار عالی هستند و از افرادی که در کنکور با رتبه های پایین قبول شده اند نیز استفاده می شود. مشاوره تلفنی رایگان برای هر داوطلب به صورت اختصاصی انجام می شود.

مشاوره و چگونگی انجام آن:

ما موارد و خدماتی را ارائه می دهیم که درها را برای شما باز می کنند ، اعتماد به نفس ایجاد می کنند و پتانسیل دانش آموزانی هم چون شما را آزاد کرده و راه جدید زندگی را با مشاوره کنکور تلفنی رایگان بدست خواهید اورد.به عنوان یک مشاور ، همه شما فوق العاده هستید ، بنابراین می خواهیم درک و استفاده از ابزارهای مربوط به مشاوره را به ساده ترین شکل ممکن انجام دهیم. استفاده از منابع بسیار عالی برای اطلاع رسانی در مورد پذیرش و حمایت از تصمیمات آگاهانه داوطلبان یکی از وظایف مشاوران است که توسط مشاوره کنکور تلفنی رایگان انجام می شود. مشاور تحصیلی شما را قدم به قدم راهنمایی می کند و به شما در ساختن برنامه تحصیلی مناسب کمک خواهد کرد. در طی این تماس تلفنی می توانید هرگونه سؤال تحصیلی را از مشاور تحصیلی خود بپرسید. با یک تماس تلفنی شما به مشاوران وصل خواهید شد، مشاوره کنکور تلفنی رایگان راهی است که افراد از فواصل دور نیز می توانند از این روش برای مشاوره استفاده کنند. و تنها در چند ثانیه با یک مشاور تحصیلی مناسب تماس می گیرید.

سوالاتی که در مشاوره کنکور تلفنی رایگان معمولا پرسیده می شود:

آرزوی شغلی شما چیست؟

شما می خواهید چه رشته ای قبول شوید؟

شما دنبال چه دانشگاهی هستید؟

می توانید هر سؤال تحصیلی داشته باشید ، فقط سؤال مربوط به رشته و نیازهای مربوط به کنکور را مطالبه کنید. مشاوره کنکور تلفنی رایگان یکی از خدمات بی نظیر در بخش مشاوره موسسات عالی است که کاملا رایگان انجام می شود. در این نوع مشاوره هدف این است که داوطلب به سوالات اولیه خود پاسخ دهد. یعنی بتواند به آنچه در رویا دارد با مشاور مرطوبه صحبت کند و میزان کارایی خود را با توجه به بحث های مربوطه بین او و مشاور را کشف کند.

بهترین های سه رشته انسانی، تجربی ، ریاضی:

از خدماتی که مدنظر قرار می گیرد این است که هر رشته در کنکور سراسری مشاور مخصوص به خود را دارد. مشاوره کنکور تلفنی رایگان برای تمامی رشته ها انجام می گیرد و حتی به شکل تخصصی برخی افراد با داوطلبان در ارتباط خواهند بود. بهترین مشاوران رشته های اصلی تجربی، انسانی، ریاضی بیشتر از رتبه هایی است که در سالهای گذشته نخبه بوده اند، آنها با توجه به اینکه شرایط اکنون داوطلبان را در نظر می گیرند می توانند به بهترین نحو حتی درباره زمانبندی و میزان مطالعه درسی نیز به آنها کمک کنند. در رشته های دیگر مانند ریاضی و انسانی و حتی هنر و زبان نیز معمولا موسسات دارای گروه های تخصصی مورد نظر است که با مشاوره کنکور تلفنی رایگان می توانند به راحتی برنامه ریزی های ذهنی شما را انجام داده تا شما آماده مطالعه اصلی شوید. این مشاوره ها بعضا در برخی موسسات به صورت 24 ساعته انجام می گیرند. بنابراین شما می توانید در هر لحظه با هر بازه زمانی از این نوع مشاوره کنکور تلفنی رایگان بهره بگیرید. برنامه ریزی و دادن اعتماد به نفس به داوطلبان از ملزوماتی است که یک مشاور می تواند به بهترین شکل ممکن به داوطلب این موارد را ارائه دهد.

برنامه های مطالعاتی در مشاوره کنکور تلفنی رایگان:

برنامه های مطالعاتی در مشاوره کنکور تلفنی رایگان در کنکور 98 که امسال برگزار می گردد توسط مشاوران تلفنی مورد بررسی قرار گرفته و آنها این نوع برنتمه ها را به صورت عالی تنظیم کرده تا داوطلبان بتوانند به راحتی این نوع برنامه های مطالعاتی را در نظر بگیرند و کمک بیشتری به انها در براوردن نیازشان انجام شود.

چه نیازی به مشاوره کنکور تلفنی رایگان است؟

آیا شما داوطلب کنکور سراسری امسال هستی؟ باید بدانید که کنکور در اصل یک آرمون است که به دلیل نداشتن تجربه در این آزمون داوطلب ممکن است به آنچه می خواهد دست پیدا نکند، بنابراین نباید اشتباه کنید، پس در اینجا نیاز به مشاور دارید و اما ممکن است شما اصلا دسترسی به مشاور نداشته باشید، شما می توانید ابتدا از اطرافیان خود که این دوره از تجربه را گذرانده اند هرگونه سوال خود را بپرسید و بعد از ان شما می توانید از مشاوره کنکور تلفنی رایگان استفاده کنید. مشاوران ماهری که بهترین نتیجه را در کنکور کسب کرده اند در اختیار تمامی مناطق و شهر های کشور ایران هستند. با یک تماس تلفنی به راحتی می توانید بهترین مشاوره را بگیرید.

آیا مشاوره برای شما یک حامی مناسب است؟

قبل از مشاوره ، از شما می خواهیم که اگر مشکل یا مشکلات شما توسط یک مشاور دانشجویی حل می بهتر است به جای اینکه حضوری مشاوره را تجربه کنید از مشاوره کنکور تلفنی رایگان استفاده کنید. شما می توانید از مشاوران درباره کتابهای درسی و حتی کتابهای کمک درسی نیز مشاوره بگیرید و یا اینکه چه مدت زمانی را به مطالعه بپردازید و هم چنین اینکه از لحاظ روحی چه وضعیتی باید داشته باشید. تمامی مسائلی که به کنکور مربوط می شود را می توانید به راحتی برای خود با تماس با یک مشاور تلفنی حل کنید. شما از تجربیات عالی دیگران استفاده کرده و من امیدوارم برای هرکاری در زندگی خود مشاوره داشته باشید، زیرا مشورت کردن همیشه عاملی است که باعث موفقیت در زندگی شما خواهد شد.

لطفا سوالات خود را در بخش نظرات مطرح کنید

 

 

نام (اجباری)

آدرس پست الکترونیکی

آدرس سایت

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

تصویر امنیتی جدید

مهندس افشین اصغری هستم 33 ساله و دارای 9 سال سابقه تدریس فیزیک , ریاضی , عربی و انگلیسی و مشاوره تحصیلی

پذیرش دانش آموز در تهران و کرج برای تدریس

تلفن تماس : 09125637231

 دانلود اپلیکیشن درسی گنجینه دانش برای اندروید

 دانلود اپلیکیشن درسی گنجینه دانش برای اپل (ios)

 کانال تلگرام گنجینه دانش : ganjinedanesh100@

تماس با ما : 09125637231

۰۲۱-۲۲۱۴۱۸۲۰ ، ۰۲۱-۲۲۱۴۲۰۱۸

تلفن تماس: مشاوره تلفنی : 44271916-021 رزرو جلسه رایگان : 22141820-021

مرکزی: فلکه دوم صادقیه – ضلع جنوب غربی پشت پاساژ طلا – پلاک2 – واحد3

ایمیل: info[@]elmtaban.com

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

درباره ماثبت شکایاتقوانین و مقررات

تمامی حقوق برای موسسه تدریس خصوصی تابان محفوظ میباشد

طراحی سایت :رایان تابان

 


نمایش برچسب‌ها


لینک دانلودDownloads-icon

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 متعلق به تمامی داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف می‌باشد. بسیاری از داوطلبان به دنبال راهی برای کسب موفقیت می‌باشند. اما یافتن راه درست ، چنانچه با کمک و همراهی یک مشاور صورت نپذیرد ، منجر به کسب تجربه و لزوم آن می‌باشد. کسب تجربه برای کنکور به معنای پشت کنکور ماندن در طی سال‌های مختلف می‌باشد.

مشاورین ایران تحصیل در رابطه با مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 به صورت رایگان خدمات مختلفی را به دانش آموزان و داوطلبان کنکور می‌دهند. با توجه به هزینه‌هایی مشاوره و برنامه ریزی کنکور ، ممکن است برخی از داوطلبان از انجام چنین امری باز بمانند و همین مسئله موجب می‌گردد که نتوانند به اهدافشان دست یابند یا دسترسی به این اهداف به سال های بعدی موکول گردد.

کلیه داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف می‌توانند از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 استفاده نمایند و در این مورد هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان وجود نخواهد داشت. مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور از جمله خدماتی است که در اختیار تمامی افرادی که برای مشاوره موفقیت در کنکور سراسری برنامه ریزی نموده‌اند ، قرار دارد.

 

جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور – مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور 98 ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، مشاوره رایگان کنکور ، نحوه صحیح مطالعه دروس و فنون تست زنی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.  تماس با شماره 9099072952 از کل کشور 

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

 تماس با شماره  9099072952 از استان تهران

 

 

 

داوطلبان در گروه‌های آزمایشی مختلف ، ممکن است در برنامه ریزی و روش صحیح درس خواندن کنکور مشکلاتی داشته باشند. مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور شامل موارد مختلفی می‌گردد. داشتن هدف شما را به سمت جلو هدایت می‌کند و به تبع آن به زندگی تان جهت می‌دهد. بسیاری از دانش آموزان در هدف گزاری و یافتن هدف خود دچار مشکل می‌باشند.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 به داوطلبان کمک می‌نمایند که متناسب با علایق و استعداد خود ، به انتخاب رشته مناسب بپردازند. چرا که یکی از مهم‌ترین مشکلات بسیاری از داوطلبان حتی پس از پذیرش در کنکور ، عدم مطابقت رشته انتخابی با ویژگی‌های شخصیتی می‌باشد. با توجه به تأثیر دروس و ضرایب مختلف آن ، از ابتدا لازم است رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

کلیه دانش آموزان و داوطلبان می‌توانند جهت استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. از جمله مزایای مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور برای کلیه داوطلبان ، انجام مشاوره تحصیلی تلفنی در تمامی ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل می‌باشد. به همین دلیل شما هیچ گونه محدودیتی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت.

 

 

کلیه دانش آموزان و داوطلبان کنکوری می توانند از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 به صورت رایگان بهره ببرند.

 

داشتن برنامه ریزی یکی از اصول مهمی است که دانش آموزان مشغول به تحصیل بدان نیازمندند. چنانچه شما از برنامه ریزی درستی برخوردار نباشید ، نخواهید توانست در آزمون ، موفقیت لازم را به دست آورید. یکی از خدماتی که مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 برای داوطلبان خواهد داشت ، انجام برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با اصول یادگیری و برنامه ریزی هر داوطلب می‌باشد.

برنامه ریزی برای داوطلبانی که دیپلم خود را اخذ نموده‌اند و به اصطلاح ، پشت‌کنکوری محسوب می‌شوند ، نوعی متفاوت از برنامه ریزی خواهد بود. بهترین ساعات مطالعه کنکور برای هر داوطلب مختلف و متفاوت می‌باشد و همین مسئله موجب می‌گردد که در برنامه ریزی هر داوطلب به صورت جداگانه و منحصر به فرد عمل نماییم. بنابراین نمی‌توان یک نسخه برای برنامه ریزی تمامی داوطلبان پیچید.

متأسفانه در برخی از مؤسسات کنکور بعضاً به نام کشور ، ما شاهد برنامه ریزی فشرده و به تبع آن ، بدون توجه به وقت و توانایی‌های داوطلب می‌باشیم. دانش آموزان و داوطلبان بدون اینکه در رابطه با این مسئله و تفاوت‌های خود کمی دقت نمایند ، به دلیل آماده بودن این برنامه ریزی، متأسفانه ترجیح داوطلبان کنکوری به استفاده از آن می‌باشد.

 

 

با توجه به تغییراتی که در کتب درسی مختلف در سال‌های اخیر در برخی از گروه‌های آزمایشی خصوصاً گروه آزمایشی تجربی به وجود آمده است ، لیست بهترین منابع کنکور برای داوطلبان را متفاوت نموده است. یکی از خدمات مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 ارائه این لیست به صورت کامل و در تمامی گروه‌های آزمایشی مختلف می‌باشد.

با توجه به اینکه ضرایب دروس در زیر گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشد ، بنابراین لازم است که وقت و انرژی بیشتری را صرف موفقیت در کنکور و مطالعه و برنامه ریزی دروس مختلف نمایید. مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 برای تمامی نیازهای داوطلبان در هر گروه آزمایشی و هر نوع استعداد و علاقه‌ای ، برنامه ریزی خاص و منحصر به فردی دارد.

با توجه به خدماتی که شما در مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور به دست خواهید آورد ، پاسخ مناسبی برای کلیه سؤالات خود خواهید داشت. همچنین به راحتی می‌توانید موفقیت خود را بدون نیاز به صرف هزینه مشاوره انتخاب رشته کنکور برطرف نمایید. متخصصین ما در مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 با صبر و حوصله فراوان ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز در تمامی زمینه‌ها می‌باشند.

 

مشاورین و متخصصین ایران تحصیل ، شامل مجموعه بزرگی می باشند که هدف خود را بر مبنای کمک به تمامی داطلبان برای برطرف نمودن نیازهای آنان قرار می دهند. از جمله خدمات این مرکز ، می توان به مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 اشاره نمود. ما کمک می نماییم که هیچ داوطلبی به دلیل عدم تمکن مالی از اهداف خود عقب نماند و با مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، به تمامی اهداف خود دست یابد.

مشاوره تلفنی کنکور سراسری 99 شامل : معرفی منبع در گروه های آزمایشی مختلف ، برنامه ریزی درست و اصولی منطبق با نیاز های داوطلبان می باشد. همچنین انجام انتخاب رشته با توجه به علاقه و استعداد داوطلبان از خدماتی است که مشاورین ایران تحصیل در اختیار داوطلبان قرار می دهند.

نحوه تست زنی در کنکور نیز ، از اصول مهمی است که داوطلبان مختلف بدان نیازمندند. کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره تلفنی کنکور سراسری 98 به اطلاعات کامل در زمینه های مختلف دست یابند. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان عزیز می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از مشاوره تلفنی کنکور و مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور ، منابع معتبر در تمامی رشته ها ، مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور سراسری ، از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.  تماس با شماره 9099072952 از کل کشور 

 تماس با شماره  9099072952 از استان تهران

 

بیشتر بدانید

بهترین ساعات مطالعه کنکور

مشاور تحصیلی خوب در کرج

چگونه پزشکی قبول شویم

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور ریاضی و تجربی

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره رایگان کنکور تجربی

مشاوره تلفنی کنکور سراسری

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان

مشاوره و برنامه ریزی رایگان کنکور

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان
شماره تلفن مشاوره کنکور رایگان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *