مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

 
helpkade
مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان
مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

همین حالا از بهترین پزشکان زنان و زایمان مشاوره بگیرید!

بیش از 44 پزشک زنان و زایمان آماده پاسخگویی و خدمت رسانی سریع به شما هستند

می توانید در این بخش لیست متخصص زنان و زایمان سامانه رسا را مشاهده
کنید و مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

زنان و زایمان


متخصص زنان و زایمان
،

زنان و زایمان

تخصص جراحی زنان و زایمان از دانشگاه شهید بهشتی
،
عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان
،
سابقه طبابت: ۳۰ سال

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان از دانشگاه شهید بهشتی
،
فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه شهید بهشتی
،
سابقه همکاری با بیمارستان های مادران، الغدیر، مردم، نیکان و عرفان

زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان
،
سابقه همکاری با بیمارستان اقبال
،
سابقه طبابت: از سال ۷۳

زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان از دانشگاه تهران
،
بورد تخصصی جراحی زنان و نازایی
،
سابقه هیئت علمی در دانشگاه ایران

زنان و زایمان

متخصص زنان و زایمان از دانشگاه شهید بهشتی
،
فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی ایران
،
گذراندن دوره های لاپاراسکوپی، کولپوسکوپی و هیستروسکوپی

تخصص زنان و زایمان، یکی از حوزه های پزشکی است که بر مسائل منحصر به بانوان تمرکز می کند. متخصصان این حوزه از زمان تصمیم به بارداری تا زایمان و شیردهی مراجعین خود را تحت نظر دارند و راهکار ها و خدمات پزشکی مورد نیاز ارائه می کنند. بخش دیگری که متخصصان زنان و زایمان در آن فعالیت می کنند، مراقبت های ویژه بانوان و درمان بیماری های مرتبط با دستگاه تناسلی و پستان مانند سرطان سینه ،تخمدان و بیماری های مقاربتی است.

رشته تخصصی زنان و زایمان جزو رشته هایی است که متخصصین آن برای جراحی آموزش تخصصی دیده و بر خلاف عموم رشته های پزشکی، می توانند کلیه‌ی جراحی های ویژه بانوان را انجام دهند. البته برخی از این عمل های جراحی نیازمند گذراندن دوره های آموزشی (تحت عنوان فلوشیپ) هستند. سزارین، لاپاروسکوپی، لابیاپلاستی، هیسترکتومی، هیسترسکوپی، میومکتومی، جراحی کیست تخمدان، فیبروم رحم، بستن لوله فالوپ، بیوپسی، کولپوسکوپی و جراحی هایی از این دست در حیطه‌ی وظای ف متخصصین زنان و زایمان است.

لاپاروسکوپی: عمل لاپاروسکوپی تکنیکی از جراحی های کم تهاجم است. به این معنا که برای اجرای عمل جراحی برش های کوچکتری نیاز است و این موجب می شود زخم های بیمار زودتر بهبود یافته و خطر ابتلا به بیماری های عفونی کاهش یابد. این تکنیک هم برای تشخیص و هم درمان بیماری ها استفاده می شود. بررسی مشکلات ناباروری در زنان ، بررسی آسیب دیدگی های بافت آندومتریوز ، حاملگی خارج از رحم، چسبندگی، تشخیص سرطان ها، برداشتن کیست های تخمدان از جمله مشکلاتی است که با می تواند به صورت لاپاروسکوپیک انجام شود.

هیسترکتومی: هیسترکتومی یا زهدان برداری از رایج ترین عمل های جراحی است که متخصص زنان انجام می دهد که طی آن تمام یا بخشی از رحم برداشته می شود.

میومکتومی: عمل برداشتن یک توده‌ی غیر سرطانی در اندام تناسلی بانوان که از جنس بافت عضلانی بوده و به میزان غیر عادی رشد کرده است را میومکتومی یا فیبرکتومی می گویند.

کولپوسکوپی: کولپوسکوپی یک روش تشخیصی است که به منظور مشاهده و معاینه دقیق واژن و دهانه رحم انجام می شود.

هسیتروسکوپی: یک روش تشخیص درمانی است که برای مشاهده و معاینه‌ی دقیق داخل رحم انجام می شود.

 

مامایی یکی از رشته های علوم پزشکی است که دانش آموختگان آن برای مراقبت مادران و نوزادان آماده می شوند همچنین می توانند به مراجعین خود آموزش و مشاوره زناشویی و پیشگیری یا آمادگی برای بارداری بدهند. ماما ها می توانند به تنهایی مراحل زایمان طبیعی را انجام داده و از نوزاد و مادر مراقبت جسمی و روحی داشته باشند. از طرفی می توان برای مشکلات معمول یا معاینه های رایج زنان مثل تست پاپ اسمیر یا عفونت ها ابتدا به ماما مراجعه کرد.

مهم است بدانیم که ماما پزشک نیست اما متخصص زنان و زایمان دوره ی پزشکی عمومی را گذرانده سپس در حوزه ی تخصصی زنان و زایمان برای کلیه ی مشکلات و بیماری ها و عمل های جراحی مختص بانوان آموزش دیده و تجربه کسب کرده است. متخصصان زنان و زایمان برای درمان و جراحی پیچیده ترین بیماری های این زمینه آماده شده اند و لازم است که برای این موارد و زایمان های غیر طبیعی مثل سزارین به ایشان مراجعه شود.

هنوز دلیل به وجود آمدن این بیماری به روشنی مشخص نیست. در این بیماری تولید هورمون تستوسترون که یک هورمون مردانه است در تخمدان بیش از اندازه صورت می گیرد. این امر موجب مشکلات عدیده ای در بیماران می شود.

بسیاری از بانوان از چند روز پیش از شروع قاعدگی خود دچار علائم جسمی، عاطفی و روانی می شوند که به مجموع آن ها سندرم پیش از قاعدگی می گویند. آکنه، کمر درد، تورم شکم، تغییر در اشتها، تغییرات خلقی از جمله ی این علائم است.

از هر 100 زن،10 الی 15 نفر پس از زایمان دچار افسردگی می شوند. این مشکل حداقل دو هفته طول می کشد. زود رنجی، خستگی، بی خوابی، تغییر اشتها، کاهش میل جنسی ،افکار منفی و احساس گناه از جمله علائم این بیماریست.

این عارضه یک عارضه ی جدی است که زنان باردار را تهدید می کند.این عارضه حدود 52 درصد زنان را درگیر می کند. سر درد مداوم، اضافه وزن بیش از 2 کیلو در هفته، ورم کردن دست و پا، اختلال در فشار خون و عملکرد کلیه و دستگاه عصب مرکزی از جمله علائم این بیماری است که نیاز به درمان سریع دارد.

آمنوره

آمنوره فقدان قاعدگی است که در دو دسته اولیه و ثانویه تقسیم می شود . آمنوره اولیه زمانی است که حتی زمان رسیدن به بلوغ قاعدگی اتفاق نمی افتد. این مشکل دلایل مختلفی می تواند داشته باشد. آمنوره ثانویه به دلیل بارداری، کیست تخمدان و فیبروم ممکن است رخ بدهد.

قاعدگی دردناک یا دیسمنوره به معنی احساس درد غیر معمول در قسمت شکم در هنگام قاعدگی است.

فیبروم های رحمی که میوم نیز نامیده می شود، تومورهای خوش خیمی هستند که درون رحم یا روی آن رشد می کنند.این غده های خوش خیم از جنس بافت عضله هستند و اندازه ی آن ها با هم متفاوت است. درد شکمی و خونریزی های شدید از جمله علائم فیبروم است.

واژینیت یا التهاب و عفونت واژن یک التهاب داخل واژن است که با خارش و سوزش مجرا خود را نشان می دهد و دلایل و انواع مختلفی دارد. واژینیت قارچی، واژینیت تریکوموناسی و واژینیت باکتریایی انواع مختلف این بیماری هستند.

این بیماری یک بیماری شایع در خانم هاست که معمولا در پی زایمان های طبیعی متعدد ایجاد می شود. در این عارضه عضلات نگهدارنده ی رحم ضعیف می شوند و رحم به داخل کانال واژن فرو می رود. احساس پر بودن یا فشار در لگن، درد در پایین کمر،درد هنگام مقاربت جنسی، مشکل در ادرار یا حرکت روده ها، مشکل در راه رفتن و احساس بیرون آمدن چیزی از واژن از علائم این بیماری است.

کیست تخمدان کیسه ایست که از مایعات پر است و در داخل یا سطح تخمدان به وجود می آید. اغلب کیست های تخمدان کوچک و فاقد علائم خاصی هستند. اگر کیست تخمدان بترکد، بیمار دچار درد شدید و ناگهانی می شود. علائمی همچون درد های شکمی و حالت تهوع از جمله علائم کیست تخمدان هستند.

این بیماری نسبتا شایع در میان زنان است که در طی آن مخاط داخل رحم از بین می روند و قسمت های مختلف رحم به هم می چسبند . این بیماری در صورت عدم درمان به موقع باعث نازایی یا سقط های مکرر می شود.

سرطان سینه، سرطان تخمدان و مثانه و سرطان دهانه رحم، یائسگی زودرس ، اختلالات هورمونی و آندومتریوز نیز از دیگر بیماری های مرتبط با زنان است که درمان آن ها توسط متخصص زنان و زایمان انجام می شود.

ناتوانی یک زوج در باردار شدن پس از یک سال رابطه جنسی بدون جلوگیری از بارداری را ناباروری یا نازایی تعریف می کنند. علل ناباروری در زنان به دلایل مختلفی از جمله اختلال در تخمک گذاری، اختلال در لوله های رحمی، آندومتریوز، اختلال در گردن رحم و مشکلات دستگاه ایمنی بدن اتفاق می افتد.

برای درمان ناباروری با توجه به علت اصلی آن درمان های مختلفی وجود دارد . این درمان ها شامل درمان های دارویی، تلقیح داخل رحمی، جراحی و روش های کمک باروری مانند ivf یا لقاح خارج از رحم، استفاده از تخمک اهدایی و یا رحم اجاره ای می شود.

 

هنگامی که زنان یائسه می شوند ،چرخه ی قاعدگی آنان متوقف شده و توانایی باروری خود را از دست می دهند. در این زمان تخمدان ها به میزان کمتری هورمون های زنانه به خصوص استروژن ترشح می کنند و سبب بروز عوارض یائسگی می شوند. گر گرفتگی ،تپش قلب ،نعریق ، اضطراب و بی خوابی علائمی هستند که در گذر زمان از بین می روند اما مشکلاتی از قبیل خطر ابتلا به پوکی استخوان ، بیماری های قلبی و عروقی و افسردگی همواره وجود خواهند داشت.

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

از جمله روش های درمانی و مراقبتی برای کاهش عوارض و علائم یائسگی، ورزش، تغذیه مناسب، هورمون تراپی و استفاده از آنتی اکسیدان های طبیعی و سنتزی مانند ویتامین های ای و سی و فیتواستروژن ها هستند. این روش ها، میزان مصرف داروها و ورزش های مناسب این دوره را متخصصین زنان و زایمان تجویز می کنند.

سلامت زنان نقش مهمی در سلامت خانواده و سلامت جامعه دارد. شیوه ی زندگی سالم و مراقبت های دوره ای به تضمین سلامت زنان کمک خواهد کرد. این موضوع اهمیت نقش متخصصین زنان و زایمان و هم چنین ماما ها را بیش از پیش روشن می کند. یکی از روش های مراقبت از سلامتی به طور مداوم استفاده از ارتباط غیر حضوری با پزشکان است که هدف اصلی سامانه ی رسا ست.

خدمات درمانی غیر حضوری برای افرادی که امکان مراجعه حضوری ندارند راه حل بسیار مناسبی است ، از لحاظ هزینه به صرفه تر است و زمان های بیشتری در دسترس افراد قرار دارد.

با استفاده از سامانه رسا شما می توانید در هر مکانی که هستید با پزشک خود مشورت کنید. بدین صورت که ابتدا با ثبت نام در سامانه رسا عضو شوید. سپس حساب کاربری خود را به تعداد دقایقی که می خواهید با پزشک خود صحبت کنید، شارژ کنید. این کار را با استفاده از درگاه امن بانکی و یا کد USSD می توانید انجام دهید. سپس همکاران ما تماس شما را با پزشک یا مشاورتان برقرار می کنند.

در ضمن برای انتخاب پزشک خود می توانید از همین صفحه وارد پروفایل پزشکان شده و اطلاعات تخصصی آنها و نظرات سایر کاربران را بررسی کنید.

 

درباه رِسا

رِسا
اولین سامانه ارتباط پزشک با بیمار در کشور است و بیماران عزیز
براحتی و بدون نیاز به حضور در مطب پزشک می توانند با پزشک خوب
از هر جایی در ارتباط باشند. پزشکان گرامی نیز می توانند تماس
های بیماران خود را در سامانه رِسا مدیریت کنند.

کاربری

دسترسی سریع

با ما تماس بگیرید

پشتیبانی بیماران :
۰۲۱ – ۷۴ ۴۷ ۱۳ ۰۰

ثبت نام پزشکان :
۰۲۱ – ۷۴ ۴۷ ۱۲ ۰۰

info@resaa.net

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت به شرکت رسالت سلامت ایرانیان (برگ های سبز و نقره ای سابق) تعلق
دارد © ۱۳۹۹

زحمت حضور در صف های طولانی نوبت و هزینه رفت و آمد را به حداقل برسانید

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشکان گفتگو کنید

پزشکان تضمین شده ما تا دریافت کامل پاسخ،شما را همراهی میکنند

برای گفت و گو بهتر و راحت تر،مستندات پزشکی و تصاویر آزمایشات خود را آنلاین ارسال کنید

نگران نباشید! بدون انتظار برای مراجعه حضوری، همزمان با چند پزشک متخصص مشورت کنید

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی به طور کامل بازگردانده میشود

منتظر زمان مناسب تا مراجعه به پزشک نباشید، هر زمان که نیاز داشتید سوالتان را از متخصصان بپرسید

آنچه شما درباره مشاوره آنلاین گفته اید

اگر سوال در زمینه های قاعدگی ، یائسگی ، باروری و نازایی ، تعیین جنسیت جنین، لقاح آزمایشگاهی ، لاپاروسکوپی ، مراقبت های قبل و بعد از دوران بارداری ، کلیه بیماری های زنان ، روشهای درمانی و جراحی های زنان و اختلالات جنسی دارید، می توانید از متخصصین این حوزه به صورت آنلاین مشاوره بگیرید.

همه زنان از زمانی که به بلوغ جنسی می‌رسند (در حدود سن 13 تا 15 سالگی)، نیاز به مراجعه منظم به پزشک زنان و زایمان دارند و هرگز نباید بدون مشورت با پزشک متخصص، خوددرمانی کنند. مشاوره با دکتر زنان می‌تواند در پیشگیری و درمان کلیه ناراحتی‎‌های مرتبط با دستگاه تناسلی زنان به شما کمک کند؛ ازجمله:

همچنین در موارد زیر نیز می‌توانید از پزشک متخصص زنان و زایمان کمک بگیرید:

فراموش نکنید که یک پزشک زنان حداقل 15 سال در این زمینه کسب دانش و تجربه کرده است. او از آخرین یافته ها و روشهای درمانی حیطه زنان و زایمان اطلاع دارد و از عوارض احتمالی آنها باخبر است. بنابراین هرگز خوددرمانی نکنید. حتی اگر از داروهای گیاهی و طبیعی استفاده می کنید نیز، سوال از دکتر زنان لازم است.

یکی از دستاوردهایی که دنیای مدرن به همراه داشت، مشاوره پزشکی از راه دور است که به سرعت در سراسر دنیا در حال فراگیرشدن است. اتفاقاتی نظیر ” همه‌گیری کرونا ” نیز، به همگان نشان داد که این خدمت، تا چه حد ضروری است.   

مشاوره آنلاین زنان و زایمان به شما کمک می‌کند تا:

 

سامانه مشاوره پزشکی آنلاین دکتر ساینا در خدمت شماست تا در کمترین زمان ممکن با بهترین متخصصین زنان و زایمان در ارتباط باشید. در این سامانه، امکان مشاوره پزشکی زنان به سه شکل متنی، تلفنی و تصویری وجود دارد. پس همین حالا از بهترین پزشک زنان و زایمان مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنید!

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت دانش بنیان نوین فناوران همراه ساینا می باشد.

متخصص جراحی زنان و زایمان و نازایی

در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی به طور .کامل بازگردانده میشود

رتبه برتر بورد کشوری سال 92 پزشک نمونه شهرستان سال 93

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

منتظر زمان مناسب تا مراجعه به پزشک نباشید، هر زمان که نیاز داشتید سوالتان را از متخصصان بپرسید

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

اگر از مشاوره ناراضی بودید، پس از بررسی، شما را به یکی دیگر از پزشکان مجرب ارجاع می دهیم.

خيلي خوب و باحوصله

عالي بود

عالي بود

خوب بود. بسيار مهربان و عالي

عالي و مهربون

انسان دوست و مطمئن

خيلي عالي پاسخ دادن

باحوصله و عالي

عالي بود مشکلم با تجويز داروي خانم دکتر محمود وند حل شد????????

خيلي خوب و عالي منو راهنمايي کردن و به همه سوالاتم به خوبي و واضح پاسخ دادن …بسيار عالي بودن

خيلي عالي و با حوصله

خيلي عالي .ممنون از خانم دکتر صبور

خانم دکتري مهربان ، متعهد و باسواد

عالي عالي

ممنون از خانم دکتر

خيلي عالي بود

خانم دکتر عالي بودن،خيلي باحوصله جواب بنده رو دادند.ممنونم ازشون

خيلي عالي و صبور وبا باحوصله بودن

پاسخ گويي بسيار عالي ممنون از دکتر عزيز که وقت شريفشونو دراختيار من گذاشتن خداقوت

ممنون از خانوم دکتر و برنامه خوبتون مثل هميشه مشاوره خوبي داشتم و خيلي خوب راهنماييم کردن.

خانم دكتر محمودوند يكي از بهترينهاي اين سايت هستند جوابگويي اسرع وقت ، لحن بسيار ارام و دوستانه كه تشنج بيمار از بين مي بره و تشخيص و تجويز خوب ??????

خيلي خوب ومهربان..??

مممنونم از خانم دکتر . خيلي عالي و با حوصله راهنماييم کردند .

خيلي با حوصله و دقيق جواب ميدن

عالي

عالي

عالي بود

با صب و حوصله و کامل توضيح ميدن?? عالي بود

عالي و خوب

راهنمايي عالي

زمان انتظار پاسخگویی: زمان انتظار پاسخگویی، زمانی است که پزشک بعد از مطلع شدن از سوال شما تا زمانی که پاسختان را میدهد منتظر میمانید، معمولا در اسرع وقت پاسخگوی شماست و این زمان، حداکثر مدت انتظار شماست.

پایان توافقی گفتگو: پایان توافقی گفتگو به این معنی میباشد که پس از گفتگوی دوطرفه، پزشک از دریافت پاسخ کامل سوال شما اطمینان حاصل کرده و به تایید شما گفتگو را خواهد بست

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت دانش بنیان نوین فناوران همراه ساینا می باشد.

متخصص زنان و زایمان

در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی به طور .کامل بازگردانده میشود

سابقه ۲۲سال طبابت و ۱۴ سال کار تخصصی ، عضو انجمن زیبائی آمریکا و دارای گواهینامه زیبائی تناسلی از آکادمی زیبائی آمریکا درمان بیماریهای زنان و انجام انواع جراحیهای زنان مراقبت مادران باردار و بارداریهای پرخطر انجام زایمان طبیعی مراقبت و درمان بانوان یائسه غربالگریهای زنان شامل پستان و رحم و دهانه رحم بررسی پاپ اسمیر غیرطبیعی و کولپوسکوپی و بیوپسی دارای دستگاه لیزر مونالیزا و انجام انواع جراحیهای زیبائی زنان و… آدرس مطب: استان مازندران- آمل- خیابان 17 شهریور- ابتدای کوچه بنیاد شهید- سمت چپ ساختمان پزشکان

جزئیات مشاوره و اطلاعات شخصی شما محرمانه باقی خواهد ماند.

منتظر زمان مناسب تا مراجعه به پزشک نباشید، هر زمان که نیاز داشتید سوالتان را از متخصصان بپرسید

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

اگر از مشاوره ناراضی بودید، پس از بررسی، شما را به یکی دیگر از پزشکان مجرب ارجاع می دهیم.

خانم دکترعالي بودن خيلي مهربون ونازنين ومشکل منوحل کردن بي نهايت سپاسگزارم

خيلي خوب وعالي

بسيار عالي .پزشک صبور و با کمالات

بسيار سريع و عالي جواب دادن و من رو از نگراني درآوردن، خدا خيرشون بده، من واقعا راضي بودم

عالي هستن

ازشون ممنونم بابت راهنمايي و وقتي که گذاشتن?

عالي به موقع و زود پاخ دادند

عالي بود خيلي خوب بودند

عالي بودن با حوصله جوابمو دادن درست راهنمايي کردن ممنونم ازشو

عالي??

عالي بودن با دقت و حوصله جواب دادو

خيلي خوب بود ??

عالي بود

عاااااليي

خيلي عالي و باحوصله

از اينکه خيلي زود جواب دادند راضي هستم

خيلي خوب بودن با صحبت کردن با ايشون ،خيلي احساس آرامش کردم .ممنونم

مشاوره اي که به من دادن مفيد بود

. با نهايت آرامش و صبر و حوصله به سوالات من پاسخ دادند. سالم باشند

بسيار عالي و جامع و با دقت پاسخ دادن واقعا 20????

خانم دکتر واقعا عالي بودن
بابت وقتي که براي بنده گذاشتند از ايشان سپاسگذارم
الهي الهي هميشه موفق و مويد باشند.

خانم دکتر رازي بسيار خوش برخورد بودن و به تمامي سوالات بنده با صبر و حوصله پاسخ دادن و بنده پاسخ جامعي از ايشون دريافت کردم که در درمانم موثر بود..خوشحالم که با دکتر ساينا در اين شرايط بد کرونا آشنا شدم.. واقعا موثر بود..

بسيار عالي و دلسوزانه راهنمايي کردن. سپاس

از همراهي و پاسخ دهي به موقع و به جا سپاسگزارم

توضيحاتشون کامل و عالي بود
ممنون???

خوش اخلاقن و با حوصله جواب سوالارو ميدن.

خيلي با حوصله پاسخ دادن خيلي خوب بود

مرسي

بسيار عالي و با حوصله به سوالات جواب دادند

خيلي عالي بود

زمان انتظار پاسخگویی: زمان انتظار پاسخگویی، زمانی است که پزشک بعد از مطلع شدن از سوال شما تا زمانی که پاسختان را میدهد منتظر میمانید، معمولا در اسرع وقت پاسخگوی شماست و این زمان، حداکثر مدت انتظار شماست.

پایان توافقی گفتگو: پایان توافقی گفتگو به این معنی میباشد که پس از گفتگوی دوطرفه، پزشک از دریافت پاسخ کامل سوال شما اطمینان حاصل کرده و به تایید شما گفتگو را خواهد بست

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت دانش بنیان نوین فناوران همراه ساینا می باشد.

قبل از ثبت سوال، می توانید در بین پرسش و پاسخ ها جستجو نمایید

کاربر گرامی، جهت ثبت سوال جدید و دریافت پاسخ از پزشک، بر روی گزینه ثبت سوال جدید که در پایین قرار دارد کلیک فرمایید.

در صورتیکه قادر نیستید پاسخ سوال خود را در این صفحه پیدا نمایید، به کمک کد رای گیری که در زمان ثبت سوال جدید که در اختیار شما قرار داده شد، پاسخ سوال خود را پیگیری نمایید.

اگر چه که نیاز به استفاده از خدمات مشاوره ای در زندگی روزمره ی بسیاری از افراد و خانواده ها مشاهده می شود، اما همچنان بسیاری از افراد از دریافت خدمات مشاوره ای سر باز می زنند.

در موضوعاتی همچون مسائل زنان و مسائل جنسی شاید یکی از علت های طفره رفتن افراد با وجود مشکلات و پرسش های فراوان، شرم و حیا و یا سختی استفاده از خدمات مشاوره ی حضوری باشد. بهترین گزینه و راه حل برای این افراد استفاده از خدمات مشاوره تلفنی زنان شبانه روزی می باشد.

مشاوره تلفنی زنان می تواند به صورت تلفنی و در تمام ساعات شبانه روز خدمات بسیار مفیدی را در اختیار بانوان عزیز قرار دهد. مشاوره تلفنی می تواند به زنان کمک کند تا پاسخ تمامی سوالات خود را در زمینه های مختلف دوره های قاعدگی، بارداری، زایمان و پس از آن و حتی نگه داری فرزندان درایفت نمایند.
در این مرکز مشاوره تلفنی شبانه روزی بوده و به صورت 24 ساعته با مشاورین مجرب آماده ی خدمت رسانی به بانوان عزیز می باشد. مشاورین متخصص در تمامی حوزه های مربوط به زنان می توانند در سریع ترین زمان ممکن، بهترین راه حل را به شما پیشنهاد نمایند.
مشاورین خبره و با تجربه ی این مرکز سلامت زنان می توانند سوالات زنان را در خصوص ازدواج، قاعدگی، بارداری، مراقبت های قبل و حین بارداری، زایمان، پس از زایمان، مشاوره فرزند پروری، تنظیم خانواده، روش های جلوگیری از بارداری، تربیت فرزندان، مراقبت های کودکان، دوران یائسگی و … را پاسخ دهند. کافی است با شماره 02166081200 تماس بگیرید.
استفاده از خدمات مشاوره ای می تواند با آموزش ها و راهنمایی های لازم، سطح سلامت را در جامعه افزایش داده و آگاهی های مردم و به خصوص بانوان را که قشر حساس و آسیب پذیر جامعه هستند را اعتلا بخشد. پیچیدگی های جسمی و روانی زنان سبب شده تا مشکلات بانوان بیشتر از مردان بوده و به همان میزان نیاز آن ها به رفع مشکلات نیز بیشتر باشد.مشکلات زنان
از جمله مشکلات زنان و دختران که می تواند روح و جسم آن ها را درگیر کرده و مشکلات زیادی را برای آن ها رقم بزند، می توان تاخیر در پریودی را نام برد.

زنان می توانند با استفاده از خدمات مشاوره ای علت تاخیر در پریودی خود را شناخته و نسبت به رفع هر چه سریع تر آن اقدام نمایند.

اگر چه که تاخیر در پریودی در اوایل بلوغ ممکن است طبیعی باشد اما تاخیر در پریودی در سنین بالاتر ممکن است دلایل زمینه ای داشته و در صورت برطرف نشدن سریع آن، مشکلاتی را در آینده و بارداری برای بانوان ایجاد نماید.

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

از آن جایی که شناخت علت تاخیر در زمان پریودی بایستی به صورت اصولی انجام شود، متخصصین و مشاورین مجرب می توانند با دریافت اطلاعات از شما و شناخت علائم و نشانه های فردی، علت را جویا شده و راهکار متناسب با علت را به شما ارائه نمایند.
همچنین توجه کنید که مشاورین خبره در حوزه مامایی با دانش و اطلاعات به روز در این حوزه، می توانند بهترین یاری دهنده ی شما در زمینه مسائل و مشکلات مامایی باشند. چرا که دریافت مشاوره از افراد غیر متخصص ممکن است نه تنها به برطرف شدن مشکل شما کمک نکند، حتی مشکلات دیگری را نیز برای شما به وجود آورد.
همانطور که پیش از این نیز ذکر شد، به علت پیچیدگی های بدنی زنان، خصوصا در زمینه های قاعدگی بایستی از افراد با دانش و اطلاعات کافی کمک بگیرند تا مشکلاتی همچون استرس، افسردگی برای ایشان ایجاد نشود.
مشاوره زنان می تواند آگاهی های بانوان را در زمینه ی دستگاه تناسلی، زمان قاعدگی، زمان تخمک گذاری و بیماری هایی که موجب تاخیر در پریودی می شوند، بالا برده و از استرس های ایشان بکاهد.خدمات مشاوره زنان و بارداری
عصر اینترنت و ارائه خدمات الکترونیکی سبب شده تا با امکاناتی که به سرعت در دسترس قرار می گیرند، زندگی راحتی را برای افراد و خانواده ها ایجاد نماید. از جمله این خدمات الکترونیکی و راحت، می توان خدمات مشاوره تلفنی و غیر حضوری را نام برد که در بالا بردن کیفیت زندگی ها نقش مهمی را داشته است.

مشاوره زنان و بارداری نیز از دیگر خدمات مشاوره تلفنی می باشد که زنان می توانند بدون نیاز به مراجعه ی حضوری که شاید در دوران بارداری برای آن ها امکان پذیر نباشد، پاسخ سوالات خود را در هر جا و در هر مکان به صورت شبانه روزی و تنها با یک تلفن دریافت نمایند.
مشاورین حوزه زنان و بارداری با تحصیلات مرتبط در این حوزه ها می توانند به کمک بانوان آمده و تمامی سوالات آن ها را در زمینه های مختلف بهداشت دوران بارداری، تغذیه دوران بارداری، راهکار های جلوگیری از سقط جنین، علل سقط جنین، نزدیکی در دوران بارداری، انتخاب نوع زایمان، بهداشت پس از زایمان، روش های شیردهی موفق، حمام کردن نوزاد، واکسیناسیون نوزاد و بسیاری از مسائل و مشکلات از این دست را پاسخگو باشند.
مشاورین این حوزه می توانند با بررسی ابعاد مختلف مشکل مطرح شده توسط شما، بهترین راه حل را به شما پیشنهاد دهد. تناسب اندام، بیماری های زنان، مسائل جنسی، مشاوره فرزندان و … نیز از دیگر زمینه های کاری مشاوره زنان می باشد که بانوان می توانند در منزل و تنها با یک تماس از آن استفاده نمایند. بانوان می توانند در هر نقطه از کشور با هزینه ی بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر از مشاوره حضوری از خدمات مشاوره تلفنی استفاده نمایند.
از آن جایی که بارداری یکی از مهم ترین مراحل زندگی هر بانویی می باشد، دقت و توجه به آن می تواند از بسیاری از مشکلات این دوران و حتی پس از آن جلوگیری کرده و سلامت زنان را رقم بزند. توجه به سلامت زنان می تواند سلامت خانواده و جامعه را در پی داشته باشد که توجه به این مهم می تواند یکی از نکات تاثیر گذار در خانواده ها و جامعه باشد.
همچنین از آن جایی که سلامت روحی و جسمی زنان باردار به طور مستقیم بر جنین داخل شکم آن ها تاثیر گذار می باشد، خانواده ها می توانند با سرمایه گذاری زود بازده بر روی حفظ آرامش مادر باردار، در آینده فرزندی شاد و سلامت داشته باشند.

کارشناسان ما در کلینیک زنان، زایمان و مامایی روزانه تعدادی از سوالات دریافتی را به صورت رایگان پاسخگو خواهند بود. شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز سوالات خود را برای کارشناسان مامایی سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه ارسال نمایید. سوالات ارسالی می‌بایست با رعایت قوانین و موازین سامانه که در صفحه ارسال سوال درج شده است، فرستاده شوند. پس از ارسال سوال به سامانه در صورتی که صف سوالات رایگان آن روز پر شده باشد، اپراتورهای سامانه مراتب را به شما اطلاع‌رسانی خواهند نمود. در اینصورت شما می‌توانید سوال خود را در روز آینده مجددا ارسال نموده و یا با خرید کد مشاوره مامایی در هر زمان بدون قرار گرفتن در صف سوالات رایگان پاسخ خود را از کارشناسان سامانه دریافت نمایید.

شما می‌توانید در هنگام ارسال سوال به صورت رایگان از امکانات زیر بهره‌مند شوید:

لازم به توضیح است که ارسال سوال به سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه به منزله مطالعه و موافقت کامل با کلیه قوانین و مقررات می‌باشد.

مشاهده خدمات سایر کلینیک‌ها

هشدار جدی: پاسخ‌های ارسالی توسط مشاورین ما در سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه، تنها جنبه اطلاع‌رسانی و آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی‌شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. اگر شما هر گونه نگرانی در مورد سلامتی خود و یا فرزندتان دارید، بهتر این است مستقیما با یک پزشک حرفه‌ای و یا یک متخصص بهداشت و درمان مشورت کنید. در عموم موارد، تشخیص صحیح پزشکی تنها توسط معاینه حضوری و دقیق و انجام آزمایش‌های مورد نیاز امکان‌پذیر است. مکاتبه شما با سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه نشان‌دهنده توافق شما با کلیه قوانین و مقررات می‌باشد.

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

جهت همکاری با ما می‌توانید درخواست خود را به همراه مدارک هویتی و پزشکی به آدرس پست الکترونیکی سامانه دکترهمراه ارسال نمایید.

شما می‌توانید با مراجعه به صفحه ارسال سوال در سامانه و رعایت قوانین مربوطه از طریق روش‌های گوناگون اقدام به ارسال سوال نمایید. همچنین می‌توانید ارتباط تلفنی با کارشناسان سامانه داشته باشید.

حریم خصوصی کاربران | قوانین و مقررات | تماس با ما | درباره ما

© کپی‌رایت ۱۳۹۷، سامانه مشاوره تخصصی دکترهمراه

چت با ماما

آیا نیاز به مشاوره با متخصص زنان و مامایی دارید؟!

همین حالا سؤالات خود را از کارشناسان ما بپرسید.

” مرکز سلامت زنان سلام ” با هدف ارائه خدمات مشاوره ای در کلیه زمینه های مربوط به مشکلات و بیماریهای زنان و زایمان تشکیل شده است.
مشاوران این مجموعه همگی تحصیل کرده در حوزه های تخصصی زنان و  مامایی هستند.
این مشاوران با تخصص های مختلف در حیطه های مربوط به زنان و زایمان، توانمندی های لازم برای ارائه مشاوره را دارا می باشند.
آنها روزانه به خانم های بسیاری خدمات مشاوره ای در حوزه های مربوط به بارداری، تغذیه دوران بارداری، مشکلات مربوط به قاعدگی و نزدیکی و … را ارائه می دهند و تحت نظارت و سرپرستی سمیه شیرانی ، دارنده مدرک کارشناسی مامایی با شماره نظام پزشکی م-۲۲۳۸۴ مشغول به فعالیت در زمینه مشاوره هستند.

آیا پیشگیری طولانی از بارداری باعث ناباروری می شود؟

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان

راه های بدون عوارض جلوگیری از بارداری چیست؟

عفونت واژن شاید شایع‌ ترین بیماری بین خانم‌ ها باشد!! اما بی‌ شک سرآغاز بدترین بیماری‌ های بانوان هم است.احتمالا شما هم تجربه کرده‌ اید، سوزش، خارش، نزدیکی دردناک و… همه این علائم هم شما را در زندگی روزمره‌ تان دچار مشکل کرده‌ اند!اما می‌ دانید کدامیک از علائم عفونت واژن با سرطان دهانه رحم مشترک است؟همه خانم‌ ها باید از عواقب و علائم این عفونت‌ ها کاملا آگاه باشند تا در آینده برای سلامت و باروری آنها مشکلی پیش نیاید!

لکه‌ بینی در سنین مختلف، قبل و بعد از پریود شدن ممکن است اتفاق بیفتد! دلیل آن چیست؟!لکه‌ بینی در دوران غیر بارداری علامتی برای توجه بیشتر به سلامتی رحم خانم و در دوران بارداری علامتی برای توجه به سلامت جنین است!هرچند دلایلی مانند استرس، کیست‌ های کوچک تخمدان و… می‌ توانند دلیلی برای لکه‌ بینی باشند، اما باید دلیل لکه‌ بینی هر فرد به صورت مجزا درمان شود تا در ادامه زندگی، مشکلی برای فرد به وجود نیاورد. 

سقط جنین! خواسته یا ناخواسته؟!بسیاری از افراد با علاقه بی‌ حد به فرزند از سقط ناخواسته جنین گلایه می‌ کنند، چرا که رحم آنها قابلیت نگهداری از جنین را ندارد!این افراد نسبت به چه چیز بی‌ توجه بوده‌ اند که حالا از یکی از بزرگ‌ ترین آرزوهایشان محروم مانده‌ اند؟از سمت دیگر بسیاری از زوجین با توجه به بارداری ناخواسته به دنبال راهی برای سقط جنین هستند!آیا شما می دانید بهترین زمان برای سقط جنین چه زمانی است؟ و عوارض آن چیست؟

کیست تخمدان در سنین مختلف و به دلایل مختلف در بانوان به وجود می‌ آید.از کیست‌ های کوچک ارثی در دختران جوان گرفته تا کیست‌ هایی که به دلیل روش نامناسب زندگی به وجود می‌ آیند!اما آنچه که مسلم است این است که در هر سنی وجود این کیست‌ ها باعث نامنظم شدن پریود می شوند.البته خطر پارگی کیست در حین نزدیکی و یا حتی ناباروری فرد را نیز به همراه دارند!هر فرد در اولین گام باید دلیل وجود کیست در تخمدان خود را پیدا کند و از مشاوره زنان و زایمان بهره ببرد.و بعد با مراجعه به پزشک به دنبال تشخیص، درمان و برطرف کردن این مشکل باشد.

ترشحات واژن در تمامی سنین در خانم‌ ها طبیعی است و بسته به ژنتیک افراد ممکن است این ترشحات کم یا زیاد باشند!!اصولا در دوران تخمک‌ گذاری خانم‌ ها، میل جنسی آنها افزایش می‌ یابد تا نزدیکی را برای زوجین تسهیل و لذت‌ بخش نماید.اما میزان این ترشحات باید در خانم‌ ها متعادل و دارای روند مشخصی باشد!در صورتیکه فردی بیش از حد ترشحات واژنی داشته باشد حتما باید به پزشک متخصص مراجعه کرده و به دنبال شناسایی دلیل و علت مشکل خود باشد و آن را مرتفع نماید تا در آینده برای سلامتی او مشکل‌خاصی پیش نیاید.

قرص اورژانسی در ساعات اولیه بعد از نزدیکی تا نهایتا ۷۲ ساعت و کمتر از سه بار در سال می‌ تواند اثرگذار باشد!اما عوارض آن چیست؟قرص اورژانسی بسته به زمانی از دوران قاعدگی که آن را مصرف می‌ کنید و بسته به توان جسمانی خانم‌ ها می‌ تواند باعث سردرد، سرگیجه، منگی، حالت تهوع و … شود.باید توجه کنیم حتی اگر هیچ کدام از این علائم را نیز نبینیم باز هم باید نسبت به مصرف بی‌ رویه قرص‌ های اورژانسی محتاط باشیم.در واقع این قرص‌ها در عمل باعث تخریب دیواره‌ های داخلی رحم می‌ شوند.

راه های تشخیص باکره بودن چیست؟ آسیب دیدگی و پارگی پرده بکارت به چه معناست و چگونه باید از پارگی پرده مطمئن شد؟ عوامل پارگی و خونریزی پرده بکارت چه مواردی هستند؟ آیا با یک بار نزدیکی، پرده بکارت از بین می رود؟ شدت خونریزی پرده بکارت برای اولین بار به چه میزانی می باشد؟ چگونه می توان درد و خونریزی پس از پارگی پرده بکارت را کاهش داد؟ آیا ممکن است پارگی پرده بکارت بدون خونریزی باشد؟ آیا خود ارضایی باعث پارگی بکارت می شود؟ آیا رنگ خون پاره شدن پرده بکارت متفاوت است؟ مسائل و احکام شرعی مربوط به پارگی پرده بکارت چیست؟

بهترین زمان اقدام برای بارداری چه زمانی است؟ در کدام دوره ماه خانم در اوج لذت جنسی قرار دارد؟پاسخ این سؤالات در طول دوره تخمک‌ گذاری است!اما تخمک‌ گذاری چه زمانی اتفاق می‌ افتد؟تخمک‌ گذاری به صورت معمول بین ۱۲ تا ۱۴ روز پیش از شروع پریود اتفاق می‌ افتد،با توجه به سیکل دوران قاعدگی و آخرین روز پریود دوره قبل می‌ توان به راحتی روز تخمک‌ گذاری را به دست آورد.با مشاوره زنان و زایمان و تعیین دقیق روز تخمک‌ گذاری می‌ توانید از تاریخ دقیق برای اقدام به بچه‌ دار شدن استفاده کنید!

نامنظم بودن پریود در سنین مختلف در دختران دیده می‌ شود!!این مشکل می‌ تواند به مسائل مختلفی بستگی داشته باشد از ژنتیک گرفته تا استرس، رژیم غذایی، مصرف الکل و …مهم این است که با توجه به نوع و کیفیت زندگی هر فرد، دلیل نامنظم بودن پریود آن شخص مشخص شود و تا حد امکان این مشکل برطرف گردد.آنچه که همه خانم ها باید بدانند این است که نامنظم بودن پریود، می‌ تواند نشانه‌ و دلیلی برای آغاز بیماری‌ هایی باشد، که باید در زمان دقیق و مناسب به آنها توجه شود و آنها را برطرف کرد.

مشاوران زنان و زایمان متخصص ما در  الو سلام مشاور در حوزه های متخلف آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی و آنلاین برای حفظ سلامتی شما عزیزان در هر ساعت شبانه روز هستند!

مسائلی مانند ترشحات عفونی واژن، سرطان دهانه رحم، سرطان تخمدان، انتخاب بین سزارین و زایمان طبیعی، کسیت تخمدان، سرطان سینه، پاپ اسمیر و بسیاری بیماری های دیگر می توانند هر روزه مشکلات بسیاری برای خانم ها به وجود آورند بنابراین با یک تماس و کسب آگاهی به موقع از طریق مشاوره زنان و زایمان ، انتخابی درست داشته باشید و از ابتلا به بیماری های مختلف پیشگیری کنید.

امکان بهره گیری از مشاوره زنان و زایمان و ضد بارداری تلفنی و در ساعات مختلف شبانه روز برای شما فراهم است تا سالم تر زندگی کنید.

دوران بارداری برای همه مادران سرشار از استرس و اضطراب است. اما مشاورین ما با اطمینان به شما میگویند در صورتی که مراقبت های دوران بارداری را با دقت و توجه انجام دهید دوران بارداری برای شما به تجربه ای شیرین و دلپذیر تبدیل خواهد شد.

مشاوره تلفنی مراقبت های بارداری به چند حوزه ی زیر تقسیم بندی می شوند:

مشاوران ما در “الو سلام مشاور” در تمامی مراحل بارداری در کنار شما خواهند بود.

درباره ما

تماس با ما

درخواست مشاوره

ارتباط تلفنی با مشاوران و متخصصان مااز طریق این دو شماره۰۲۱-۶۶۰۸۱۲۰۰۰۹۲۲۱۱۰۱۸۹۲

مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان
مشاوره تلفنی دکتر زنان و زایمان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *