مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

 
helpkade
مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz
مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

در زندگی شلوغ و پرمشغله امروز، افراد درگیر مسائل و مشکلات زیادی می شوند که مدیریت آن چندان ساده نیست. همین موضوع باعث می شود تا میزان استرس و اضطراب افراد جامعه افزایش یابد. خیلی ها با مشکلات روانی مختلفی روبه رو شوند. تجربه مشاوره روانشناسی نشان می دهد که در صورت عدم رسیدگی به اختلالات روانی، فرد ممکن است دچار بیماری روانی شود. حال آنکه در صورتی که فرد از همان ابتدا بیماری خود را بشناسد می تواند به راحتی آن را درمان کند. مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب برای مردم عزیز ایران این امکان را فراهم کرده است تا بتوانند در هر زمان و هر مکان با مشاوران روانشناسی مجرب در ارتباط باشند.

در دنیای پرمشغله امروز و افزایش فشار زندگی نیاز به مشاوره روانشناسی پیش از هر زمان دیگری احساس می شود. در مشاوره روانشناسی سنتی که عمدتاً به صورت حضوری انجام می شد، فرد مجبور بود مدتها در صف انتظار باشد. و نهایتا هم برای مشاوره روانشناسی زمان زیادی را در رفت و آمد باشد. و زمانی امکان مشاوره روانشناسی فراهم می شد، که شاید تأثیرگذاری خود را از دست می دهد.

مشاوره تلفنی از امکانات جدیدی است که اخیرا توسط شرکت مخابرات در اختیار شرکت ها و سازمان ها قرار داده است. مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب نیز در راستای ارتقا خدمات خود به مردم شریف ایران مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی خود را راه اندازی کرده است. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به دلیل داشتن مشاوران روانشناسی با رزومه عالی و همچنین همکاری با اساتید برجسته دانشگاه ها، توانسته است در زمینه مشاوره روانشناسی خدمات ویژه ای را به مخاطبان ارائه نماید. و خود را به یکی از مراکز خوشنام مشاوره روانشناسی مطرح کند. در ادامه توسعه فعالیت های خود، مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب، اقدام به راه اندازی بخش مشاوره تلفنی روانشناسی خود کرده است. در مرکز مشاوره صدای رهیاب شما می توانید از هر نقطه ای از کشور، با ما تماس بگیرید و از خدمات جامع روانشناسی استفاده نمایید.

برای استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب شما کافی با استفاده از تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره، در طول شبانه روز و از ساعت 8 صبح تا 11 شب با شماره تلفن هوشمند مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شماره 9099075226 تماس بگیرید. تاکید می کنیم، بدون گرفتن پیش شماره و فقط از طریق تلفن ثابت.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از متخصصان حوزه های مختلف روانشناسی در کادر خود استفاده نموده است. در بخش مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب نیز می توانید از این خدمات استفاده کنید. برخلاف سایر مراکز مشاوره، شما می توانید از مشاوره تلفنی استفاده نمایید. در مشاوره تلفنی روانشناسی شما می توانید همه روزه از ساعت 8 تا 23 بدون اشغالی با ما در تماس باشید. شرح خدمات مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب به قرار زیر است:

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در موضوعات روانشناسی زیر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد:

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

در این نوشته می خواهیم لیستی از بهترین مراکز مشاوره شیراز را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها معرفی کنیم. این مراکز مشاوره در شیراز ارائه دهنده خدمات : مشاوره تحصیلی ،ازدواج ، نوجوان ،کودک و سایر گرایش ها هستند. اگر بدنبال روانشناس خوب در شیراز و یا مشاوره خوب در شیراز هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

کلینیک مشاوره روانشناختی اوای فرشتهروانشناس : دکترعلی رکنیان زادهخدمات :مشاوره و درمان اختلالات روانیآدرس: مطهری شمالی ، کوچه ۱۳ ، فرعی ۱۵/۳تلفن پذیرش : ۰۹۱۷۶۰۶۵۸۴۰

در اینجا لیست سایر مراکز مشاوره شیراز را اورده ایم.این لیست شامل مراکزی مانند: مرکز چمران در شیراز ، مرکز مشاوره رشد ، راه زندگی ، مرکز مشاوره باران شیراز و دیگر مراکز مشاوره خوب شیراز است.

مشاوره باران شیراز

آدرس :

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

شیراز- خیابان فلسطین- کوچه ۵- ساختمان پارت- طبقه سوم- واحد ۹- مرکز مشاوره باران شیراز

تلفن پذیرش :

۰۷۱۳۲۳۲۱۱۲۸

کلینیک مشاوره روانشناختی اوای فرشته

روانشناس : علی رکنیان زاده

آدرس:

چهارراه قصرودشت ، ايمان شمالي ، كوچه ٢٨ ايماني شماليفرعي ٢٨/٤درب سوم سمت چپتلفن پذیرش :

۰۹۱۷۳۰۹۶۷۲۳

مرکز مشاوره دانشگاه شیراز

آدرس :

شیراز – خيابان نشاط، جنب تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه شیراز

تلفن پذیرش :

۰۷۱۳۳۲۳۳۶۹۵۹

کلینیک مشاور و روانشناختی راستی

آدرس :

شیراز، خیابان معالی آباد، روبروی پارک ملت، جنب شیرینی آلما، ساختمان طوبی ۴، واحد ۴.

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۶۲۷۷۱۷۱

مرکز روانشناسی راه سبز زندگی

آدرس :

شیراز، بیست متری سینما سعدی، جنب بیمارستان شفا

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۲۳۴۶۶۴۴

اگر شما روانشناس شاغل در شیراز هستید و نام خود را در لیست مراکز مشاوره زیر نمی بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب اطلاعات خود را وارد نموده تا پس از اعتبار سنجی و تایید نام مرکز مشاوره شما هم نمایش داده شود.

مرکز مشاوره صنعت نفت شیراز

آدرس :

 پل باغ صفا، مجتمع پژهان، طبقه ۷، واحد ۱۴

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۲۲۹۵۹۳۹

مرکز مشاوره ساره بهزادی پور

آدرس :

خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، ساختمان شیراز مهر، طبقه ۴

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۶۴۷۲۵۷۰

مرکز مشاوره جمشید احمدی

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

آدرس :

شیراز، فلکه دانشجو، کوچه ۱، مجتمع پزشکی نشاط، طبقه ۳

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۶۲۸۱۵۱۱

مرکز مشاوره قاسم نظيری

آدرس :

 خيابان توحيد، مرکز تجاری شهر، طبقه ۳

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۲۳۴۴۹۸۲

مرکز مشاوره نوراله محمدی

آدرس :

شيراز، ابتدای خيابان صورتگر، مرکز مشاوره دانشگاه شيراز.

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۲۳۳۴۴۷۹

کلینیک علی کریمی

آدرس :

 چهار راه گمرك، جنب بانك كشاورزی، ساختمان سروش، طبقه دوم

تلفن پذیرش :

۰۷۱-۳۲۳۰۷۷۶۹

کلینیک روانشناختی شهره دالکی

آدرس :

 شیراز، فلکه دانشجو، ساختمان پزشکی ارم، طبقه چهارم

تلفن :

۰۷۱-۳۲۲۷۳۷۲۵

کلینیک مشاوره تلفنی رایگان شیراز

تلفن :

۹۰۹۹۰۷۵۲۴۳

شماره گیری از طریق تلفن ثابت ( احتمالا هزینه ای بر خط تلفن شما محاسبه می شود. )

ادامه لیست مراکز مشاوره شیراز و لیست روانشناس خوب در شیراز را در همین نوشته می توانید مشاهده کنید.

لیست مراکز مشاوره شیراز فوق شامل لیستی از بهترین مراکز مشاوره و روانشناسی شیراز است. این لیست در حال تکمیل است و به مرور کامل تر می شود. از نظر ما بهترین مرکز مشاوره در شیراز و یا مشاوره خوب در شیراز به مرکزی اطلاق می شود که دارای تجربه کافی در زمینه مشاوره کودک ، مشاوره تحصیلی ، روانشناسی کودک ، روانشناسی نوجوان ، روانشناسی جوان و.. باشد و همچنین دائما علم خود را بروز کند.

لیست مرکز مشاوره شیراز ارائه دهنده خدمات مشاوره و روانشناسی در تمامی سنین می باشد. بخشی از معمول ترین گرایش ها روانشناسی و مشاوره عبارتند از : مشاوره خانواده ، ازدواج ، زوج درمانی ، نوجوانان ، انتخاب همسر ، روانشناسی کودک ، مشاورات مربوط به اضطراب ، طلاق و.. است.

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

در این ساعات آماده خدمت رسانی به شما مراجعین محترم هستیم

07132321128-9

info@baranmoshaver.com

مشاور خانواده و ازدواج

مشاور خانواده و ازدواج و کودک

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

روانشناس بالینی

روانشناس و مشاور خانواده

زوج درمانگر و مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره خانواده های دارای فرزند با نیازهای ویژه ذهنی

آدرس: خیابان فلسطین- کوچه 5- ساختمان پارت- طبقه سوم- واحد 9

تلفن: 9-32321128

ایمیل: info@baranmoshaver.com

شبکه اجتماعی: baranmoshavershiraz

دنبال روانشناس در شیراز یا مرکز مشاوره شیراز میگردید. پس ادامه متن را حتماً بخوانید! مردم ساکن شیراز چگونه میتوانند بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شیراز را پیدا کنند و چگونه میتوانند به دنبال بهترین خدمات از مراکز مشاوره در شهر خود باشند.

از آنجایی که پیدا کردن بهترین مراکز مشاوره و دسترسی به آنها یکی از دغدغه های مردم شیراز بوده است، از این رو مرکز مشاوره مکث لیست و آدرس مراکز مشاوره شیراز را جهت تسهیل در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین برای مشاوره آنلاین یا مشاوره تلفنی با روانشناس در تهران شما می توانید با مرکز مشاوره مکث به این شکل ارتباط برقرار کنید. ابتدا شماره واتساپ 09351671664 را سیو کنید، سپس به این شماره پیام دهید و در آخر وقت مشاوره خود را مشخص کنید. همراه شما هستیم برا حل کردن مشکلاتی که در قسمت پایین ذکر شده است:

این مراکز مشاوره در شیراز امکان برقراری ارتباط حضوری با مراجعین خود را دارند.

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

مراکز مشاوره ای که اسم مرکزشان ثبت نشده است می توانند با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنند.

در صورتی که رفت و آمد برای شما سخت می باشد، می توانید به صورت تلفنی یا آنلاین برای گرفتن مشاوره با مرکز مشاوره روانشناسی مکث ارتباط برقرار کنید.

مشاوره تلفنی و یا مشاوره آنلاین دو نوع از راهکارهایی بوده است که در چند سال اخیر به واسطه برقراری روابط اینترنتی و مجازی، پرکاربرد شده است. از این رو مرکز مشاوره مکث میتواند این امکان را برای مردم عزیز شیراز فراهم کند که بتوانند با بهترین مشاوران روانشناس در تهران به صورت تلفنی و یا آنلاین ارتباط برقرار کنند و مراجعین را به مشاوران مجرب در تهران، سراسر ایران و همچنین شیراز و حومه تهران در صورت نیاز به مشاوره حضوری ارجاع دهند.

ازآنجایی که دوری راه و هزینه های جانبی یکی از دغدغه های مهم مردم شرق تهران برای دستیابی به یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب با درمانگرانی مجرب بوده است؛ از اینرو مرکز مشاوره مکث با برقراری مشاوره های تلفنی و آنلاین، میزانی از هزینه های جانبی مشاوره را می کاهد و همچنین میتواند این ارتباط را در هر فرصتی که برای مراجع بهتر است، برقرار کند. به این منوال که در مراجعه های حضوری، مراجع باید زمان و وقت را از درمانگر دریافت کند و خود را با شرایط کلینیک منطبق کند اما در مشاوره های تلفنی و یا آنلاین، درمانگر ساعت هایی را که امکان برقراری ارتباط با مشاور روانشناس خود دارد را بیان میکند و هر ساعتی از شبانه روز که احساس نیاز به مشاوره گرفتن داشته باشد، میتواند با یک تماس تلفنی به مجموعه روانشناسی هدایت شود.

در درمان های روانشناسی همیشه یک مقاومت در ناخودآگاه هر فردی که میخواهد به درمان بپردازد، وجود دارد که دوری راه میتواند دلیل خوبی برای مقاومت در درمان باشد. همچنین با توجه به این که لازم است افراد هر هفته به روانشناس خود مراجعه کنند می تواند این موضوع به روند درمان آسیب بزند.

اما مشاوره های تلفنی به میزان قابل توجه ایی باعث میشوند مقاومت در درمان کاسته شود و هر زمانی که مراجع احساس نیاز به مشاوره گرفتن، صحبت کردن و نیز راهنمایی گرفتن داشته باشد، بتواند با درمانگر خود به مشاوره بپردازد.

شما در هر حالت روحی که هستید میتوانید از امکانات مشاوره تلفنی بهره مند شوید. اگر پیش از این با درمانگری به مشاوره پرداخته بوده اید، قطعاً با این نکته مواجه شده اید که در فواصل زمانی بین مراجعه اول تا دوم، قطعاً حالت های روحی متفاوتی به هر فرد دست میدهد که در آن لحظه احساس نیاز میکند با مشاور خود صحبت کند.

اما به دلیل آنکه مشاوره های حضوری هفته ایی یک جلسه و با هماهنگی کامل از روزها قبل هستند، مراجع بسیاری از احساسات خود را در طول هفته از یاد میبرد اما در مشاوره های تلفنی، به هیچ عنوان این اتفاق تکرار نمیشود و یکی از مهمترین مزیت های مشاوره تلفنی در این نکته است که مراجع در هر حالت روحی – روانی، اگر اضطراب داشته باشد، اگر شاد باشد و یا اگر غمگین باشد، میتواند ارتباط مستقیم خود را با درمانگر برقرار کند و درمانگر را در جریان دقیق حالات روحی خود قرار دهد

زمان هایی است که هر فردی به دلیل مشکلات خود مایل نیست هیچ کسی حتی از نزدیک ترین افراد خانواده او از احوالات روانی، دغدغه و مشکلات او باخبر شوند؛ از این رو مشاوره تلفنی بهترین مزیت را برای مشاوره گرفتن مراجعین در این شرایط دارد.

هر فردی با این امکان مواجه است که با داشتن یک تلفن، میتواند با حفظ اصول رازداری مطلق بین درمانگر و درمانجو، مشاور خود را مطلع کند، ساعت ها و با روزهای متوالی با مشاور خود در تماس باشد و به درمان و یا بهبود روابط خود پردازد و نیز این اطمینان خاطر را داشته باشد که اصل رازداری میان درمانگر و درمانجو حفظ میشود و راه درمانی به سمت بهبود ادامه پیدا میکند.

اگر ساکن تهران هستید، میتوانید با این امتیاز که با برقراری یک تماس تلفنی در هر ساعتی از شبانه روز از مشاوره در شهر تهران و ایجاد برقراری ارتباط با مجرب ترین مشاوران تهران به مشاوره بپردازید.

مرکز مشاوره مکث میتواند با ارتباط مستقیم حضوری با شما تست های زیر را از کودک شما جهت شناخت هوس و استعداد های او بگیرد.

گروه سنی: تا 16 سال

داده های آزمون: در ابعاد کلامی، عملکردی و IQ کل قابلیت نمره دهی دارد. همچنین این آزمون بسیار معروف قابلیت ارزیابی مهارتهای اختصاصی را نیز دارد. همچنین آزمون هوشی وکسلر برای بزرگسالان نیز همین قابلیت ها را دارد و از 16 سال به بالا قابل تفسیر است.

گروه سنی: 2 تا 23 سال

داده های آزمون: در مقیاسهای کلامی، بصری، انتزاعی و استدلال کلامی، حافظه کوتاه مدت و هوش کلی قابلیت نمره دهی دارد. آزمون استنفورد بینه به همراه آزمون هوش وکسلر 2 آزمون بسیار پر کاربرد در سطح جهان می باشند.

گروه سنی: 1- 12

داده های آزمون: خواندن، ریاضیات و هجی کردن این آزمون می تواند در این 3 حوزه در مورد کودک به شما اطلاعات مفیدی بدهد.

گروه سنی: 6 تا 12

داده های آزمون: به والدین این امکان را می دهد که مشکلات موجود در توجه تمرکز و یادگیری را شناسایی کنند.

یکی دیگر از خدمات مرکز مشاوره مکث، درمان با نوروفیدبک است.

نوروفیدبک از علوم نوینی است که امروزه در خدمات مشاوره ایی بسیار پر کاربرد و پر اهمیت است. از آنجایی که صرف زمان، هزینه و رفت و آمد در درمان برای هر فردی بسیار پر اهمیت است، می توانیم با علم نوین نوروفیدبک که به نوعی درمان مکمل در درمان های روانشناختی و رفتار درمانگری است اشاره کنیم.

هر فردی میتواند در کنار مشاوره خود به همراه درمانگر خود نوروفیدبک را که تغییرات مثبتی بر روی امواج مغز دارد را امتحان کند و از اثرات مثبت آن در تغییر رفتار و یا ایجاد رفتار های مثبت و جایگزین به صورت عینی ببیند.

که از مهمترین خدمات مرکز مشاوره مکث محسوب میشود.

1.مترو

با توجه به اینکه مرکز مکث جنب مترو قلهک می باشد مراجعین می توانند از این وسیله با توجه به ترافیک تهران استفاده کنند.

2. تاکسی

با توجه به بودن وسایل حمل و نقل زیاد در محدوده شریعتی شما می توانید با این گونه وسایل به مرکز مکث مراجعه کنید.

3. پارکینگ

افرادی که با وسیله شخصی قصد آمدن به مرکز مکث را دارند 2 گزینه را دارند: استفاده از سینمای فرهنگ و یا پارک کردن در کنار رودخانه قلهک که ورودی آن از کوچه یزدانیان می باشد.

1. یک مرکز مشاوره خوب چه ویژگی هایی دارد؟ قابل دسترس بودن، مشاوران مجرب، انواع تجهیزات و رویکردهای روانشناسی و فضای مناسب و راحت.

2. شناخت یک مرکز مشاوره خوب چگونه می تواند صورت گیرد؟ با راهنمایی گرفتن از اینترنت و اطرافیان، سوال در مورد درمانگران و نیز با حضور آزمایشی یک جلسه ایی در یک مرکز مشاوره معتبر.

3. تعیین وقت با دکتر روانشناس چگونه است؟ برای انجام تعیین وقت با دکتر روانشناس شما می توانید با شماره تماس 09351671664 یا 02122006198 تماس حاصل کنید. دکتر روانشناس در انواع مشکلات روحی مانند افسردگی، اضطراب، وسواس و اعتیاد می تواند به شما کمک کند.

4. مشاوره کودک و نوجوان چه کمکی میتواند برای ما انجام دهد؟ برای اینکه به درستی تشخیص دهید که آیا کودک شما به بیش فعالی، اوتیسم و حتی مشکلات بسیار دیگر مبتلا است شما بایستی با روانشناس و متخصص کودک و نوجوان تعیین وقت کنید.

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

5. مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی چگونه است؟ مشاوره سکس تراپی یا مشاوره زناشویی برای درمان انواع اختلالات جنسی و انحرافات جنسی مشکلاتی مثل زود انزالی، خود ارضایی، واژینیسموس و بسیار از موارد دیگر به شما کمک می کند.

6. مشاوره روان درمانی انواع اعتیاد چگونه است؟ برای درمان هر چیزی که به آن اعتیاد یا عادت دارید مانند سیگار یا مواد مخدر نیاز به درمان شناختی توسط متخصص روانشناس دارید.

7. تعیین وقت مشاوره روانپزشک به چه صورت است؟ روانپزشک می تواند در کنار روانشناس مشکلات شما را با تجویز دارو زودتر حل کند. برای تعیین وقت با مرکز مشاوره مکث تماس حاصل کنید.

لطفا جهت مشاوره در مورد «مرکز مشاوره شیراز» با شماره های زیر تماس بفرمایید:

22006198 – (021) 22004925 – (021)

لطفا جهت ارائه خدمات و توضیحات تکمیلی با ما در ارتباط باشید.

آدرس: تهران – جنب مترو قلهک – کوچه خلیل پور – پلاک 21 – واحد 5 – طبقه 3

تلفن: 22006198 – 021

تلفن: 22004925 – 021

همراه: 09351671664

دکتر روانشناس و متخصصین روانشناسی مرکز مشاوره مکث با بررسی نقاط قوت و ضعف مراجعه کنندگان به کمک آزمون های نوین روانشناختی ، تشخیص گذاری کرده و با در نظر گرفتن شرایط فرد برای درمان اثر بخش و یا برنامه ریزی برای ارتقای توانمندی ها در تمام زمینه های مشاوره روانشناسی از جمله مشاوره خانواده و مشاوره ازدواج اقدام می نمایند. مرکز مشاوره روانشناسی مکث در شریعتی تهران با هدف ایجاد تحول در نحوه انجام خدمات روان درمانی و کسب اطلاعات روانشناسی بروز از طریق اینترنت و مشاوره آنلاین شروع به فعالیت نموده است. با توجه به اینکه مدیران این مجموعه از افراد متخصص و با سابقه کار فراوان در این زمینه هستند؛ لذا سنگ بنای تمامی فعالیت های جاری در این مرکز مشاوره بطور اصولی و مطابق با علم روز دنیا بنا نهاده شده است. ما در محیطی آرام و دل نشین پذیرای شما مراجعه کننده محترم می باشیم.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره مکث می باشد.


Jump to navigation

۰۸:۱۱ – ۱۳۹۸/۱۱/۱۴

پی جو – لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز به همراه آدرس مرکز و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مطب لطفا به پروفایل مرکز مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

74. لیست مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز

در جدول زیر که نمایش دهنده لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها می باشد ردیف هایی که با برچسب VIP متمایز شده اند ؛ مشتریان ویژه پی جو و دارای صفحه اختصاصی در وبسایت پی جو می باشند ؛ جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و تصاویر روی نام مرکز کلیک نمایید.

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

برای درج آگهی در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

مراکزی که تمایل به داشتن پروفایل VIP در سایت پی جو هستند از طریق ایمیل و یا بخش تماس با ما در بالای سایت با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

لیست بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز – مراکز مشاوره و روان درمانی شیراز – مرکز مشاوره شیراز – بهترین مرکز مشاوره در شیراز – روانشناس های شیراز – مشاور خانواده در شیراز – مشاور تحصیلی در شیراز – روانشناسی کودک در شیراز – کارشناس روانشناسی در شیراز – بهترین روانشناس شیراز – روانشناس خانم در شیراز – مرکز مشاوره رایگان در شیراز – مشاوره روانشناسی در شیراز – روانشناس خانواده در شیراز – بهترین روانشناس زن در شیراز – روانشناس مشاوره کودک ، بیش فعالی ، جنسی ، تحصیلی در شیراز، دکتر روانشناس خوب ، روان درمانی ، زوج روان درمانگر، مشاوره کودک، مشاوره خانواده، دکتر روانشناس، متخصص زوج درمانی، دکتر روانشناس خوب ، روانشناس خوب ، مشاوره قبل از ازدواج، کلینیک روانشناسی ، روانشناس

سایت پی جو با معرفی بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شهر شیراز به شما این امکان را می دهد تا بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی را پیدا کرده و به صورت آنلاین به شماره تلفن و آدرس آن ها دسترسی پیدا کرده و نوبت بگیرید.

روانشناس به شخصی گفته می شود که ذهن و رفتار انسان را از روش های مشاهده ، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط آنها با دیگر افراد، طرز صحبت کردن و … بررسی می کند و درمان می کند. روانشناسان شیراز به سلامت ذهن افراد و جامعه و خانواده دقت کرده و به حل مشکلات آنها می پردازند.

لیستمراکز مشاوره در شیراز شامل بهترین مراکز روانشناسی در شیراز می باشد و در حال تکمیل شدن است اما از نظر وب سایت پی جو، مرکز مشاوره خوب در شیراز به مرکزی گفته می شود که دارای تجربه کافی در زمینه های مشاوره کودک، مشاوره تحصیلی ، روانشناسی کودک، روانشناسی نوجوان، روانشناسی ازدواج و خیانت ، مشاوره جنسی، روانشناسی فردی(افسردگی، اختلالات شخصیت و… ) باشد و دائما در حال به روز کردن اطلاعات خود نیز باشد.

گرفتن وقت مشاوره در شیراز از مراکز روانشاسی شیراز و کلینیک های خوب روان درمانی شیراز مقداری سخت می باشد و اینکه مشاوره گرفتن محدودیت زمانی نیز دارد و در تمامی ساعت های روز نمی توانید از خدمات آنها استفاده کنید. به همین دلیل مراکز رواشناسی خوب شیراز امکان ارتباط تلفنی و مشاوره غیر حضوری و مشاوره آنلاین در شیراز را نیز فراهم نموده اند.

اگر به دنبال بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز می گردید، اگر در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی خوب در شیراز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که پی جو به عنوان مرجع معرفی مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شهر شیراز لیست کاملی ازمراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل هر مرکز بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به مرکز مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید بیش از صد ها صفحه پروفایل از پزشکان معتبری که در شیراز مشغول به فعالیت می باشند را در سایت پی جو مشاهده کرده و پزشک مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید.

اگر مرکز مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت پی جو تمامی اطلاعات مرکز شامل اطلاعات تماس ، آدرس و شرح کامل خدمات مرکز مورد نظر خود را مشاهده کرده و برای گرفتن نوبت اقدام نمایید.

تعداد زیادی از بهترین مراکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی در شیراز و پزشکان سایر تخصص ها ، از صفحه اختصاصی در سایت پی جو برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی vip پزشکان متخصص در سایت پی جو ، به بیماران کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از پزشکی خاص یا یک مرکز مشاوره روانشناسی و روان درمانی خوب در شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت پی جو به سادگی به لیست خدمات ، نمونه کار مرکز و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط مرکز مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

با توجه به نیاز روز افزون مردم به خدمات روانشناسی و مشاوره قطعا دسترسی سریع و راحت با صرف کمترین زمان به این خدمات باعث رفاه حال شهروندان می شود. اگر به دنبال دستیابی سریع به خدمات روانشناسی، مشاوره در شیراز ، روانشناس در شیراز و نیز مشاور خانواده در شیراز هستید، پی جو مرجع یافتن مراکز مشاوره در شیراز می باشد.مراکز مشاوره شیراز را می‌خواهید؟ پی جو با هدف فراهم کردن رفاه حال شهروندان عزیز شیرازی لیستی از کلیه مراکز مشاوره در شیراز را فراهم آورده تا شهروندان عزیز با سهولت هر چه بیشتر به مراکز مشاوره موجود در شهر شیراز و نیز آدرس این مراکز و نیز خدمات ارائه شده توسط آنها دسترسی داشته باشند.

منبع مفید : روان‌شناسی

در اینجا لیست سایر مراکز مشاوره شیراز را اورده ایم.این لیست شامل مراکزی مانند: مرکز چمران در شیراز ، مرکز مشاوره رشد ، راه زندگی ، مرکز مشاوره باران شیراز و دیگر مراکز مشاوره خوب شیراز است.

1 مرکز مشاوره و روان درمانی | دانشگاه شیراز شیراز، خيابان نشاط، جنب تعاونی مصرف کارکنان دانشگاه شیراز 071-336483982 مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی | راز مهر شیراز، خیابان معالی آباد، روبروی خیابان دوستان، ساختمان قصر۲، طبقه ۴، واحد ۱۰ 071-363419043 کلینیک مشاوره و روانشناختی | راستی شیراز، خیابان معالی آباد، روبروی پارک ملت، جنب شیرینی آلما، ساختمان طوبی ۴، واحد ۴. 071-362771714 مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی | صنعت نفت شیراز، پل باغ صفا، مجتمع پژهان، طبقه ۷، واحد ۱۴ – کد پستی: ۷۱۴۳۶۹۴۸۵۶ 071-322959395 مرکز مشاوره روانشناختی سایبان مهر | شیراز، خیابان پوستچی، نبش اردیبهشت، ساختمان شماره ۱۵، طبقه دوم، واحد ۱ 071-323392966 کلینیک روانشناسی و مشاوره  | راه سبز زندگی شیراز، بیست متری سینما سعدی، جنب بیمارستان شفا 071-323466447 مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی عمومی ستاره |شیراز، چهارراه ادبیات، بلوار گلستان، جنب داروخانه گلستان، ساختمان فاخته، طبقه دوم، واحد ۳. 071-373144698 دکتر ساره بهزادی پور شیراز، خیابان ملاصدرا، خیابان جمالی، ساختمان شیراز مهر، طبقه ۴. 071-364725709 دکتر جمشید احمدی شیراز، فلکه دانشجو، کوچه ۱، مجتمع پزشکی نشاط، طبقه ۳. 071-3628151110 دکتر غلامرضا ده بزرگی شيراز، خیابان زند، روبروی هتل پارس، کوچه بعد از خيابان باغشاه(فلسطين)، ساختمان فيروزه، طبقه پنجم 071-3235044411 دکتر قاسم نظيری شيراز، خيابان توحيد، مرکز تجاری شهر، طبقه سوم 071-3234498212 دکتر لعيا بشاش شيراز، دانشکده علوم تربيتی و روان شناسی، بخش کودکان استثنايی. 071-3628644113 دکتر چنگيژ رحيمی طاقانکی شيراز، کوی ارم، دانشگاه شيراز، بخش روان شناسی بالينی 071-3233447914 دکتر محمد علی گودرزی شيراز، خیابان زند، روبروی بيمارستان شهيد فقيهی، نبش خیابان صورتگر، طبقه سوم،مرکز مشاوره دانشجويی 071-3233447915 دکتر شهره آمالی خامنه شيراز، خیابان زند، جنب خيابان صورتگر، طبقه همکف، مرکز مشاوره جهاد دانشگاهی 071-3234261116 دکتر مسعود محمدی شيراز، خیابان ارديبهشت، حدفاصل خیابان مشير فاطمی و پوستچی، جنب بيمارستان امامی، پلاک 18 071-3235155817 دکتر نوراله محمدی شيراز، ابتدای خيابان صورتگر، مرکز مشاوره دانشگاه شيراز. 071-3233447918 دکتر ميترا فصيح‌ زاده نائينی شيراز، خيابان معالی آباد، روبروی کوی دوستان، ساختمان قصر 1 ـ، طبقه 5 ، واحد 19 071-3635246519 دکتر زهرا رحمان‌ ستايش شيراز، خيابان ملاصدرا، نبش خیابان زند، روبروی كتاب‌ خانه، جنب گل‌ فروشی رنگين كمان 071-3231757220 دكتر ژاله رفاهی شیراز، خیابان ملاصدرا، ابتدای خيابان ارديبهشت، ساختمان آذر، طبقه 3. 071-3231891721 دکتر علی کریمی شيراز، چهار راه گمرك، جنب بانك كشاورزی، ساختمان سروش، طبقه 2 071-3230776922 فاطمه فریدونی شیراز، بلوار کوی زهرا، روبروی دانشگاه سلمان فارسی، کوچه ۱۱، درب رو به رو 0917538241623 دکتر شهره دالکی شیراز، فلکه دانشجو، ساختمان پزشکی ارم، طبقه ۴ 071-3227372524. موسسه آفتاب صبح امید شیراز، بلوار پاسداران، خیابان شهید فلاحی، کوچه 2، پلاک 212 ​07138475056

 

 

۰۹:۳۳ – ۱۳۹۶/۰۸/۲۰

پی جو – لیست بهترین فروشگاه های سنگ های آنتیک و دکوراتیو شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه سنگ های آنتیک و دکوراتیو در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن فروشگاه ، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۹:۰۱ – ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

پی جو – در این مقاله قصد داریم بهترین سنگ فروشی های سنگ مرمریت در شیراز را به شما معرفی کنیم، پس از توضیحی مختصر درباره کاربرد سنگ مرمریت سنگ فروشی های فعال در این زمینه را در شهر شیراز معرفی می کنیم.

۰۵:۵۳ – ۱۳۹۹/۰۳/۱۱

پی جو – لیست بهترین اقامتگاه های بوم گردی شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین اقامتگاه بوم گردی در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن اقامتگاه ها ، لطفا به پروفایل اقامتگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۷:۲۶ – ۱۳۹۹/۰۴/۱۵

پی جو – در این مقاله درباره درمان شکستگی کلاویکل در شیراز صحبت خواهیم کرد، پس از توضیحی مختصر درباره شکستگی کلاویکل بهترین پزشکان فعال در این زمینه را در شهر شیراز به شما معرفی می کنیم همراه ما باشید.

۰۵:۲۳ – ۱۳۹۷/۰۳/۱۳

پی جو – لیست بهترین پزشکان متخصص جراحی لثه در شیراز به همراه آدرس مطب و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از دکتر متخصص جراحی لثه در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مطب لطفا به پروفایل پزشک مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۸:۵۳ – ۱۳۹۶/۰۶/۰۶

پی جو – لیست بهترین فروشگاه های تصفیه آب شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه تصفیه آب در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن فروشگاه ، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۹:۱۹ – ۱۳۹۹/۰۵/۲۵

پی جو – در این مقاله قصد دارین درباره مراکز مراقبت از کودکان در منزل در شیراز با شما صحبت کنیم پس از توضیحی مختصر درباره نگهداری از کودکان در منزل بهترین و معتبر ترین مراکز و شرکت های فعال در شیراز را به شما معرفی خواهیم کرد با ما همراه باشید.

۰۸:۳۶ – ۱۳۹۷/۱۰/۰۱

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

پی جو – لیست بهترین مراکز تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ و درب برقی شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین مرکز تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ و درب برقی در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مرکز ، لطفا به پروفایل مرکز مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۴:۲۰ – ۱۳۹۹/۰۴/۳۰

پی جو – در جدول زیر لیستی از بهترین متخصص های کاشت لنز درون چشمی در شیراز ثبت شده است برای کسب اطلاعات بیشتر مانند هزینه لنز درون چشمی، نحوه جراحی و کاشت و.. به صفحه متخصص مراجعه نمائید و یا با شماره های تماس درج شده تماس بگیرید.

۰۷:۱۵ – ۱۳۹۹/۰۴/۱۱

پی جو – در این مقاله درباره درمان شکستگی پیپکینز در شیراز صحبت خواهیم کرد، پس از توضیحی مختصر درباره شکستگی پیپکینز بهترین پزشکان فعال در این زمینه را در شهر شیراز به شما معرفی می کنیم همراه ما باشید.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

دکتر سارا قشقایی 

حسین بیات 

دکتر سامره ولدان 

دکتر حسن مختارپور 

صدف امامی خواه 

معصومه پریوار 

حمیدرضا جوانمردی نیا 

روح الله رجبی 

دکتر معین خلیلی 

سارا علوی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

کلینیک روانشناسی و مشاوره راه سبز زندگی

 

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz

مدیریت : حمید رضا جوانمردی

شماره تلفن : 32346644 – 32345049 071

شماره موبایل : 09173081808

آدرس : شیراز – 20 متری سینما سعدی – جنب بیمارستان شفا – کلینیک روانشناسی و مشاوره راه سبز زندگی

ساعت کار : 9:30 الی 12 – 16:30 الی 20:30

زمینه فعالیت : مشاوره و روان شناسی – خانواده – ازدواج – ارزیابی بالینی کودکان و اختلالات – افسردگی – اعتیاد – عضو انجمن روانشناسان ایران و عضو آمریکا

بسیار حرفه ای. خسته نباشید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مسئولیت آگهی های درج شده در سایت و اپلیکیشن بر عهده آگهی دهنده میباشد. لطفا قبل از هر گونه خرید یا استفاده از خدمات آگهی دهنده ها و مشاغل ، از صحت آن مطلع شوید . 1384 – 1399

مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz
مشاوره تلفنی روانشناسی fars province shiraz
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *