مشاوره تلفنی کرمانشاه

 
helpkade
مشاوره تلفنی کرمانشاه
مشاوره تلفنی کرمانشاه

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاوره تلفنی کرمانشاه

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

کاروان رستمی 

دکتر مهناز کبودی 

سمیه گراوندی 

فاطمه قاسمی فر 

دکتر فرهاد محمدی 

دکتر مختار عارفی 

دکتر پریسا یاسمی نژاد 

دکتر خداداد مومنی 

سعید کماسی 

دکتر بهروز فرید مرندی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشته باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

در استان کرمانشاه شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنان داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه را در اختیار کاربران قرار داده ایم. تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه تقدیم می گردد:

مشاوره تلفنی کرمانشاه

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – زیتون: کرمانشاه-22بهمن-خیابان گذرنامه-نبش کوی 218-ط1-بر بلوار 45 متری شماره تماس: 38393444

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – طنین: کرمانشاه-پارکینگ شهرداری،انتهای کوی تالار امام رضا،مجتمع آناهیتا طبقه اول واحد 1 شماره تماس: –

آدرس  مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – حامی: کرمانشاه، پارکینگ شهرداری، خیابان دارایی، روبروی گل فروشی رز، ساختمان کیمیا، طبقه سوم شماره تماس: ۰۹۱۸۰۱۶۷۰۰۵ – ۰۸۳٣٧٢٩٦٧٦٩

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – طلیعه تدبیر: سی متری دوم-خ چاله چاله-روبروی بانک ملی شماره تماس: ۰۸۳۱-۸۳۹۱۱۵۴

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – ژرفا: سی متری دوم-مجتمع میلادنور شماره تماس: ۰۸۳۱-۸۳۸۶۰۴۵

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – خودشکوفا:  سیمتری اول- ساختمان دیپلمات شماره تماس: ۰۸۳۱-۸۳۸۹۰۳۳

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – میثاق زاگرس: میدان آزادی روبروی اجرائیات شماره تماس: ۰۸۳۱-۸۲۲۳۱۴۰

 

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی جوانرود- همراز: جوانرودساختمان پزشکان دکترکریمی شماره تماس: ۰۸۳۲-۶۲۲۵۷۰۶

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی سرپل ذهاب – آرامش سبز: سرپل ذهاب شماره تماس: ۰۸۳۴۲۲-۲۴۱۰۰۰

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی روانسر – روانسر: روانسر-خ کامیاران-کتابخانه سیدطاهرهاشمی شماره تماس: ۰۸۳۲۶۵۲-۸۷۹۹

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی اسلام آباد – ژینا: اسلام آباد/بخش حمیل/ شماره تماس: ۹۱۸۹۴۷۸۸۶۵

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – ماهان: مسکن روبروی آزمایشگاه بعثت شماره تماس: ۰۸۳۱-۴۲۹۷۶۸۹

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه – مهرگان:  شهیاد-مجتمع بهزیستی شهیدارشاد شماره تماس: ۹۳۹۵۸۶۵۱۸۸

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در کرمانشاه برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در کرمانشاه عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه می باشد.

 

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی کرمانشاه آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی کرمانشاه می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی کرمانشاه

مرکز مشاوره هنر زندگی در کرمانشاه ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در کرمانشاه مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در کرمانشاه باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره کرمانشاه به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم کرمانشاه اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی توسط مشاوران متخصص و اساتید دانشگاه های پایتخت

 

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ، مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی کرمانشاه و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

در ادامه معرفی لیست کلینیک های روانشناسی کشور در این نوشته مراکز مشاوره کرمانشاه را گرد آوری کرده ایم. روانشناسان معرفی شده در حیطه های مختلف از جمله : افسردگی ، اضطراب ، تحصیلی ، نوجوان ، ازدواج ، خانواده و… تخصص دارند. اگر به دنبال مطب مشاوره در کرمانشاه هستید از لیست زیر انتخاب نمایید.

محل تبلیغ کلینیک شما! برای کسب اطلاعات بیشتر با ۰۹۳۸۹۹۹۹۲۴۵ تماس بگیرید.

مرکز مشاوره شکوفاآدرس :خ ۲۲ بهمن ، چهارراه نوبهار ، ساختمان دیپلمات ، طبقه ۲ ، واحد ۶ تلفن پذیرش :۰۸۱-۳۸۳۸۹۰۳۳

خدمات روانشناختی حامیلیست روانشناسان :دکتر محسن گلمحمدیانمشاور خانواده و ازدواجدکتر پریسا یاسمی نژادروانشناس کودکدکتر زهرا سلگیدرمان اختلالات روانی بزرگسالاندکتر مهران شریعت زادهمشاور تحصیلیدکتر آراس رسولیمشاوره بزرگسالانآدرس :

پارکینگ شهرداری ، خ دارایی ، روبروی گل فروشی رز ، ساختمان کیمیا طبقه سومتلفن پذیرش : ۰۸۳٣٧٢٩٦٧٦٩

مشاوره تلفنی کرمانشاه

مرکز مشاوره طلیعه تدبیر  آدرس : سی متری دوم ، خ چاله ، روبروی بانک ملیتلفن پذیرش : ۰۸۳۱-۸۳۹۱۱۵۴

روانشناسی خودشکوفا آدرس :سیمتری اول ، ساختمان دیپلماتتلفن پذیرش : ۰۸۳۱-۸۳۸۹۰۳۳

در ادامه نیز مابقی روانشناسان کرمانشاه را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از کلینیک های مشاوره  دولتی و خصوصی در کرمانشاه می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس  در کرمانشاه هستید و هنوز نام خود را در لیست نمی بینید ، از طریق لینک ثبت اطلاعات کلینیک ، مشخصات خود را ثبت نمایید و منتظر تایید ما باشید.

 دکتر خدامراد مومنیآدرس:بهمن، چهارراه نوبهار، ساختمان دیپلماتتلفن پذیرش : ۰۸۳۳۸۳۸۹۰۳۳۰۹۰۱۹۱۸۱۵۹۸

دفتر روانشناسی افقروانشناس : مهندس مسگرافآدرس:

خ کسری ، خیابان باغچه بان ، خیابان هجرت ، کوی ششمتلفن پذیرش :  ۰۹۳۹۷۸۷۳۴۱۹

مشاوره دانشگاه آزادآدرس :شهرک ژاندارمری ، دانشگاه آزاد اسلامی ، واحد کرمانشاهتلفن پذیرش : ۰۸۳۳۷۲۴۳۱۸۱

مهرآفرینآدرس : خ ۲۲ بهمن ، سی متری دوم چاله ، روبروی بانک ملیتلفن پذیرش : ۰۸۳٣٧٢٩٦٧٦٩

عفت نوروزیآدرس :

خ ملک ، بعد از بانک انصار ، انتهای کوچه آراسته ، کلینیک مهراندیشتلفن پذیرش : ۰۸۶-۳۴۱۲۰۴۱۲

از نظر ما بهترین کلینیک مشاوره یا دکتر روانشناس در کرمانشاه مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. همچنین دارای سابقه کار باشد ، تخصصی فعالیت کند و مراجعان از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است.

اگر بدنبال مرکز مشاوره خانواده و یا سایر حیطه ها در کرمانشاه هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید. این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد. همچنین آدرس و شماره تماس هر کدام به طور جداگانه آورده شده است.

همچنین می توانید مراکز مشاوره کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

سازمان بهزیستی استان کرمانشاه

سازمان نظام روانشناسی 

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

 

 

مطالب مرتبط: پیشگیری از خودکشی

سلام دنبال وکیل خوب و حرفه ای در کرمانشاه هستم کلیک کنید به نظر شما توی کرمانشاه کدوم وکیل بیشتر مطرحه ؟

سلام بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری در شهر کرمانشاه حضور دارند که هر کدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص آن متفاوت میباشد برای این منظور سامانه وکیل نوین استارت آپ حقوقی فعال در سراسر کشور  متناسب با هر جرم و موضوع حقوقی وکلای متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید . در شهر کرمانشاه نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره  شما میتوانید پس از مشاوره رایگان تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی از بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظر سنجی هایی که از موکیلن سامانه  وکیل نوین در شهر کرمانشاه صورت گرفته است به شما سرور عزیز معرفی میگردد .  

(در این مرحله با تماس شما به شماره های فوق مشاوره تلفنی انجام میپذیرد و در صورتی که شما نیاز به مراجعه حضوری با وکیل متخصص نسبت به مشکل بیان شده در کرمانشاه داشتید مشخصات شما در سیستم ثبت و مطابق مراحل بعدی صورت میپذیرد.)

( متناسب با موضوع ثبت شده توسط وکلا و کارشناسان ما در مرحله قبل ظرف کمتر از ۱۰ دقیقه  از دفتر مرکزی به شما تماس حاصل میکنند و آدرس و مشخصات وکیل متخصص را در کرمانشاه معرفی مینمایند)

(معمولا سعی میشود وکیل مربوطه نزدیک به محل سکونت شما بوده و  در حیطه پرونده شما تخصص کافی را داشته باشد . )

مشاوره تلفنی کرمانشاه

(پس از مراجعه  شما از دفتر به شما تماس گرفته و نظر سنجی نسبت به وکیل مربوطه را انجام می دهند که در صورتی که از وکیل مربوطه ناراضی باشید به رایگان وکیل دیگری معرفی میگردد ، قابل ذکر است در صورتی که نمره امتیاز دهی به وکیل پایین باشد دیگر به آن وکیل شخصی ارجاع نمیگردد)

(چنانچه مراجعه حضوری شما به قرار داد منتهی گردید در روند پرونده واحد حمایت از موکلین از دفتر مرکزی با وکیل تماس و از وکیل محترم گزارش پرونده را اخذ و در صورت کم کاری برخورد میگردد .دقت شود بهبود این پیگیری ها منوط به همکاری مساعد موکل به دفتر مرکزی بوده که در نظر سنجی ها شرکت نماید.)

این روزها که تعداد وکلای دادگستری افزایش یافته است، سوالی که پیش می‌آید این است که در انتخاب وکیل چه معیارهایی را رعایت کنیم؟

کارشناس حقوقی به این پرسش چنین پاسخ می‌دهد: در انتخاب یک وکیل احساس مسئولیت فرد امری اساسی خواهد بود؛زیرا رابطه وکیل و موکل مبتنی بر اعتماد طرفین است.وکیل از راه‌های قانونی و پیچ‌وخم‌هایی‌ که در قوانین می‌شناسد، می‌تواند موکل را فریب دهد یا کار او را به تعویق بیندازد؛ بنابراین باید وکیلی را انتخاب کرد که اخلاق‌مدار باشد.این وکیل دادگستری توصیه می‌کند: برای شناخت بهتر از وکیل مناسب می‌توان از مشورت یا مشاوره با چند وکیل و مقایسه راهنمایی‌های آنان استفاده کرد؛در این صورت می‌توانیم وکیلی را که آگاهی بیشتر و تجربه بیشتری درپرونده‌های درست و موفق داشته را انتخاب کنیم.اما این نکته را نیز باید در نظر داشت که تجربه و آگاهی در امر وکالت به هیچ عنوان به سن و سال بر نمی‌گردد؛چه بسا ممکن است وکلای جوانی در این حرفه فعالیت کنند که آگاهی آنها از برخی وکلای باسابقه بسیار بیشتر باشد.همچنین دستمزد نیز می‌تواند معیار دیگری برای انتخاب باشد؛ زیرا برخی از وکلا در حال حاضر از تعرفه‌ای که برای آنها مشخص شده تبعیت نمی‌کنند؛بنابراین منصف بودن وکیل نیز می‌تواند یکی دیگر از معیار های انتخاب درست باشد.معمولاً‌ در انتخاب وکیل،‌ کسانی که خود اطلاعاتی از ویژگی‌های مثبت وکیلی خاص دارند یا به دلیل تجربه موفق شخصی دیگر وکیلی را می‌شناسند، بهتر است به همان فرد ‌مراجعه کنند اما در ضورتی که نمیدانید به کدام وکیل در شهرتان مراجعه کنید که در موضوع پرونده شما اطلاعات کافی و تخصص دارد یا خیر شما میتوانید با مراجعه به سامانه وکیل نوین وکیل متخصص رو در شهر خودتون پیدا کنید و با نظر مثبت و منفیتان نسبت به هر وکیل آن را به دیگران معرفی و یا منع نمایید .در مجموع، مهم‌ترین عامل در انتخاب یک وکیل، فارغ از مسائل فنی و حقوقی، خصوصیات اخلاقی و حسن شهرت واعتمادی است که اشخاص مختلف به وکیل دارند و به این عامل مهم همواره باید توجه داشت.از سوی دیگر، لازم است وکیل در حوزه مرتبط با دعوایی که در دادگاه دارید،‌ مهارت کافی هم داشته باشد.مثلاً اگر دعوی شما کیفری است شما نیاز مند به وکیلی هستید که مهارت کافی در حیطه کیفری داشته باشد .اگر شما این امر که وکیل مورد نظرتان تخصص کافی دارد یا خیر و نمیدانید به کجا مراجعه نمایید میتوانید از مسئولان وکیل نوین تقاضا کنید تا متناسب با پرونده شما از وکلای متعدد وکیل نوین به شما معرفی نماید .

در این مرکز ما تلاش میکنیم تا مشکلات شما را در خصوص مسائل حقوقی برطرف کنیم. شما کاربران عزیز نیز میتوانید با یکدیگر گفت و گو کنید و از نظرات یکدیگر بهره مند شوید.

با تکمیل فرم ذیل ظرف 3 دقیقه وکیل خوب و ارزان در شهرتان پیدا کنید 

(اطلاعات وکیل برای شما پیامک میشود )


مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه از برقراری ۶ هزار و ۳۰۶ تماس موفق با سامانه ۱۴۸۰ بهزیستی از زمان شیوع کرونا تاکنون خبر داد و گفت: بیشترین این تماس ها مربوط به اختلافات زناشویی و مسائل اقتصادی بوده است.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمانشاه به مناسبت نهم اردیبهشت ماه گرامیداشت روز روانشناس و مشاوره، دکتر رضوان مدنی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با مشاوران و روانشناسان سامانه تلفنی صدای مشاور بهزیستی(1480 ) دیدار کرد.

در این دیدار که دکتر محمدی معاون امور پیشگیری بهزیستی استان و کارشناسان دفتر مشاوره نیز حضور داشتند از تلاش ها و خدمات شایسته روانشناسان و مشاوران سامانه ۱۴۸۰ بهزیستی استان به منظور خدمات رسانی شایسته در راستای کاهش استرس و اضطراب شهروندان ناشی از بیماری کرونا  با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

دکتر رضوان مدنی مدیر کل بهزیستی استان کرمانشاه در این دیدار ضمن تبریک روز مشاور و روانشناس به کارشناسان فعال این حوزه، اظهار داشت: در زمان بحران این روانشناسان هستند که می‌توانند مشکلات مردم را از نظر روحی و روانی حل کنند.

وی ابراز کرد: به اعتقاد من روانشناسی تلفیقی از علم و هنر است، به‌طوری‌که در روانشناسی تنها علم کافی نمی باشد، بلکه هنر برقراری ارتباط نیز بسیار مهم است که بتوان پذیرای صحبت ها و مشکلات مردم بود و از نظر علمی آنها را برطرف کرد.

مشاوره تلفنی کرمانشاه

به گفته مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه روانشناسی رشته فوق العاده ارزشمندی است که در سرنوشت انسان‌ها بسیار اهمیت دارد که گواه این موضوع مداخلات آرام سازی شما مشاوران عزیز سامانه تلفنی ۱۴۸۰ بهزیستی است که در ایام کرونا با اقدامات بسیار خوبی توانستید در کاهش اضطراب ها و استرس های همشهریان موثر باشید.

این مسئول همچنین از برقراری ۶ هزار و ۳۰۶ تماس موفق با سامانه ۱۴۸۰ بهزیستی از زمان شیوع کرونا تاکنون خبر داد و گفت: بیشترین این تماس ها مربوط به اختلافات زناشویی و مسائل اقتصادی بوده است.

دکتر محمدی معاون امور پیشگیری بهزیستی استان کرمانشاه نیز با تشکر از تلاش‌های ارزنده کارشناسان این حوزه، گفت: طی دو ماه گذشته ما شاهد فعالیت‌های شبانه روزی شما عزیزان بودیم و اقدامات شما به عنوان قلب تپنده معاونت امور پیشگیری قابل تقدیر است.

وی بیان داشت: در طول ایام بحران کرونا مردم به خوبی با سامانه صدای مشاور بهزیستی آشنا شدند و تلاش های شما در راستای اهداف پیشگیرانه سازمان بهزیستی به خوبی انجام گرفته است.

دکتر فرحناز محمدی جانشین مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه، کارشناس مسئول دفتر امور آسیب دیدگان و همچنین مدیر بهزیستی شهرستان کرمانشاه از مرکز حمایتی-آموز…

سفر جانشین مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه به شهرستان سرپل ذهاب به مناسبت هفته دولت.

مدیرکل بهزیستی کرمانشاه گفت: ۶۵۰ مرکز شامل مهدهای کودک، مراکز نگهداری توانبخشی معلولان و سالمندان، بیماران روانی، کلینیک‌های اجتماعی، موسسات…

ساختمان جدید اداره بهزیستی ثلاث باباجانی با حضور فرماندار ثلاث‌باباجانی، معاون پشتیبانی بهزیستی استان و مسئولان محلی این شهرستان افتتاح شد.

تمامی حقوق برای سازمان بهزیستی کشور محفوظ است.

©Copyright © 2019 Behzisti News Agancy, All rights reserved.


پشتیبانی از افراد توانیابDownloads-icon

مشاوره تلفنی کرمانشاه
مشاوره تلفنی کرمانشاه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *