مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

 
helpkade
مشاوره تلفنی کودکان در اهواز
مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

زمینه اجتماعی، اقتصادی

وضعیت اجتماعی و اقتصادی به مجموعه ای از عوامل مثل میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی بستگی دارد.

به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت‌ها را برای او فراهم می‌سازد، در حالی که کودکان درخانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند.

نکته مهم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین شانس کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می‌تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.

روانشناس کودک چه کمکی می‌کند؟  

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و اختلالات سلوک راهنمایی کنند.

متخصصان تلاش می‌کنند تا به کودکان در رفع مشکلات بالقوه کمک کنند و باعث شوند که آنها به نوعی رشد کنند که نتایج سالم درآینده را در پی داشته باشند.

برای مثال، روانشناسان کودک ممکن است در مورد شیوه‌های مراقبتی و تربیتی کودکان به والدین مشورت دهند و یا ممکن است مستقیماً با کودکان کار کنند تا به رشد ذهنیت‌ آنها کمک کنند.

شناخت الگوهای روانشناختی عادی و غیر عادی کودک می‌تواند به والدین کمک کند تا بدانند چگونه به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار کنند، و راهبردهای مقابله ای را طوری به فرزندان خود بیاموزند که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و با کمک به پیشرفت فرزندان، آنها را در هر مرحله جدید از رشد، کمک کنند.

با به دست آوردن درک درستی از نحوه رشد، تفکرو رفتار فرزندان، والدین و متخصصانی که با کودکان سروکار دارند بهتر می‌توانند از کودکان مراقبت و نگهداری کنند.

افسانه جلیلی 

لیلا بی باک 

ستار مومن پور 

زینب انصاری اصل 

دکتر مجتبی مقدم 

دکتر فیروزه یوسفی 

بهار بهاءالدینی 

الهام قاسمی راد 

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

عاطفه علامه 

فروغ کیان زاده 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاوره کودک چیست ؟ واژه تربیت کودک به معنای تعلیم و تربیت کودک برای چالش های زندگی آینده اش با استفاده از اصول علمی است. والدین باید بدانند که تمامی حرکات و عملکرد های آنان در حضور کودک شکل دهنده ی قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان می باشد. در مسیر تربیت کودک والدین با چالش های متفاوتی روبرو می شوند که باید قبل از هر چیزی احساسات خود را کنترل کنند. تا بتوانند در رویارویی با این چالش ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته ی بسیار حیاتی برای تربیت کودک می باشد. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی استفاده از مشاوره کودک و مشاوره تربیت کودک می باشد. از آنجایی که بسیاری از شهروندان از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند. در این مقاله تمامی آدرس مرکز مشاوره کودک را جمع آوری شده است.

 

 

یکی از مشکلاتی که بسیاری از شهروندان اهواز  با آن مواجه هستند عدم آگاهی آنان از آدرس مراکز مشاوره کودک اهواز  می باشد. به همین دلیل مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی سعی در جمع آوری بهترین مراکز مشاوره کودک اهواز  کرده است. آدرس بهترین مراکز مشاوره کودک اهواز  در ادامه آورده شده است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

 

آدرس مراکز مشاوره کودک اهواز

شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد آدرس مراکز مشاوره کودک اهواز  با مشاوران مرکز مشاوره حامی هنر زندگی از کل کشور از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید. 

کودکی دوران شکل گیری شخصیت می باشد؛ بنابراین آگاهی پدر و مادر از روش های صحیح تربیتی و آموزش کودک در نحوه برخورد آنان و داشتن رفتاری مناسب با کودکشان تاثیر به سزایی دارد. فراموش نکنید که برای تربیت کودک تنها فراهم کردن شرایط رفاهی و آموزشی مناسب کافی نیست؛ بلکه والدین باید اصول صحیح تربیتی شامل تنبیه، تشویق، آموزش و… را بیاموزند. یادگیری این اصول صحیح تربیت و آموزش کودک مسئله پیچیده ای است که نیاز به مشاوره با روانشناسان متخصص و حساس کودک دارد. برای اطلاع از روانشناسی کودک کلیک کنید.

همانطوری که می دانید کودکان نیز مسئله ها و دغدغه هایی دارند که نمی توانند به تنهایی این چالش ها را برطرف کنند. این مسئله می تواند به طور مستقیم بر روی سلامت و روحیه کودک تاثیر بگذارد. در این میان نقش اصلی در برقراری ارتباط و کمک به کودکان برای برطرف کردن مشکلاتشان را خانواده ها بازی می کنند. مشاوره کودک موثرترین راهکاری است که خانواده ها می توانند روش صحیح برخورد با کودکان برای حل مشکلاتشان را بیاموزند. برای دریافت مشاوره کودک کلیک کنید.

 

شما می توانید با مراجعه به روانشناسان کودک در مورد مشکلات متفاوت فرزندتان مشاوره بگیرید. تجربه به ما ثابت کرده که موضوع و چالش اصلی والدین همیشه پنهان بوده و نیاز به ریشه یابی توسط روانشناس کودک دارد. ولی به طور کلی می توان از رایج ترین مشکلات والدین در زمینه کودک به موارد زیر اشاره داشت :

به دلیل مشغله زیاد والدین در زندگی های امرزی، یافتن یک مشاوره کودک متخصص و با تجربه مشکل بوده و نیاز به صرف وقت، هزینه، انرژی زیاد در رفت و آمد و … دارد که همین امر سبب می شود تا بسیاری از والدین از کمک و همراهی روانشناسان کودک متخصص بهرمند نشوند. مرکز مشاوره کودک حامی هنر زندگی با گرد هم آوری روانشناسان کودک متخصص و با تجربه و همچنین با فراهم سازی زیرساخت تلفنی در تلاش است که تا بتواند سهم کوچکی در یاری و آسایش مردم ایران زمین داشته باشد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه کودک به صورت تلفنی و حضوری می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

سبد خرید شما خالی است.

  به همراه کودکتان لحظه ای آرام در کناری بنشینید و به صدای اطرافتان گوش دهید. در ابتدا فقط … ادامه مطلب…

در اینجا لیستی از بهترین مراکز مشاوره  اهواز و استان خوزستان را بر شما مخاطب وبسایت هوش کالا گرد آورده ایم. لیستی از بهترین مراکز مشاوره در اهواز شامل مراکز مشاوره خانواده ، ازدواج ، کودک ، نوجوان ، اعتیاد و مشاوره تحصیلی اهواز… می باشد. نام روانشناس ، آدرس و شماره پذیرش و فیلد تخصصی هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد.

پیشنهاد ما

حمید سعادت فر ( روان درمانگر )خدمات :مشاوره قبل از ازدواج ، خانواده ، وسواس ، افسرگی و اضطراب ، فوبیا ، سکس تراپی ، تست هوش و…آدرس :خیابان نادری ، جنب پاساژ قیصریه ، مجتمع پزشکی بهاران ، طبقه دوم تلفن پذیرش :۰۹۱۶۵۰۱۸۷۰۲

آدرس :

اهواز – کیانپارس خیابان  ۴ شرقی – مجتمع پزشکی ایران نگین

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

ورودی دوم- طبقه پنجم – واحد ۸

تلفن پذیرش :

۰۶۱۱-۳۳۳۸۰۴۸۹

مرکز مشاوره نیکان 

آدرس :

اهواز ، میدان شهید چمران ،بلوار شهید چمران ،مابین خیابان هشتم ونهم جنب پست

تلفن پذیرش :

۰۹۳۵۰۸۴۰۱۵۹

مرکز مهر آوران اهواز

آدرس :

اهواز، خیابان خوانساری بین نادری و کافی ،مجتمع پزشکی مهرگان-طبقه سوم

تلفن پذیرش :

۲۲۳۷۷۲۲ -۰۶۱۱

مرکز مشاوره رایان اهواز

آدرس :

 کیانپارس بین خیابان ۴ و ۵ شرقی مجتمع مهتاب طبقه اول

تلفن پذیرش :

۰۶۱۳۳۹۲۱۲۹۴

تاکنون بخشی از مراکز مشاوره اهواز  را معرفی کردیم. در ادامه نیز مابقی مراکز مشاوره خوب اهواز ، که خدمات مشاوره کودک در اهواز ، نوجوان ، ازدواج ، روان تنی ، طلاق ، تحصیلی و غیره را ارائه می دهند معرفی می کنیم.

اگر شما روانشناس شاغل در خوزستان و اهواز هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در این لیست نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید و مشخصات خود را با دقت وارد نمایید. پس از اعتبار سنجی مشخصات شما در این لیست نمایش داده می شود.

کلینیک روانکاو

خلیل صراف

آدرس :

کیانپارس نبش سوم شرقی مجتمع مرکز پارس

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۱۱۳۶۴۶

کلینیک روانشناسی نوید

مسعود صالحی

آدرس :

خ نادری پاساژ هیوند طبقه اول

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۱۱۸۵۷۵

در ادامه لیست مراکز مشاوره خوزستان به جز اهواز را به همراه آدرس و شماره تلفن معرفی کردیم. این شهرستانها شامل بهبهان ، آبادان ، اندیمشک ، ایذه ،  خرمشهر ، دزفول ، راشیر ، دشت آزاداگان و.. است. اگر بدنیال مشاور خوب در خوزستان هستید می توانید از لیست زیر استفاده کنید.

مرکز مشاوره آبادان ( مهرورزان )

مهری فرخ زاده

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

آدرس :

آبادان – خ زند مجتمع توسکا طبقه ۴

تلفن پذیرش :

۲۲۳۰۲۲۶ – ۲۲۳۰۱۴۰ ۰۶۳۱

مرکز رها

جهانگیر میرزاوندی

آدرس :

اندیمشک – خ امام حسین خ شهید پناهی مجتمع تجاری شاه آبادی

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۸۱۸۳۶۷۶ – ۰۶۴۲۴۲۲۴۱۴۵

مرکز مشاوره ایذه ( مهرگان )

منصور کاوسیخدمات :

  روان تنی ، بالینی ، خانواده ، ازدواج ، کودک تکنولوژِی

آدرس :

ایذه- خ امام کوچه حسینیه اعظم

تلفن پذیرش :

۰۹۱۶۳۲۲۵۷۴۸

مرکز مشاوره بهبهان ( راه زندگی )

غلام حسین احمدی

آدرس :

 بهبهان فلکه بید بلند مجتمع پزشکی دکتر یوسفعلیتلفن پذیرش :

۹۱۶۱۷۲۱۲۹۳

با توجه به گستردگی استان خوزستان ادامه لیست مراکز مشاوره خوزستان را در این برگه قرار داده ایم برای مشاهده ادامه لیست اینجا کلیک کنید .

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره اهواز و یا بهترین دکتر روانشناس اهواز  مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس و یا مشاوربا تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز مشاوره اهواز  بهترین مراکز روانشناسی  را که همگی دارای تاییده و مجوز  هستند را ذکر کردیم.

لیست مراکز مشاوره اهواز در بالا شامل لیست بهترین مرکز مشاوره در اهواز و مرکز مشاوره خوب در اهواز است که هنوز در ال تکمیل شدن است. اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در اهواز و یا روانشناس کودک در اهواز و یا مرکز مشاوره خانواده در اهواز هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

نظام روانشناسی 

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

برای مشاهده فیلم آموزشی نحوه تزریق اصولی و صحیح “انوکسان” شرکت البرزدارو، روی لینک زیر کلیک کنید

سلام 

از این لینک لیست روانشناسان اهواز رو مشاهده کنید

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

سلام 

لیست مراکز مشاوره اهواز و خوزستان به تفکیک  همراه ادرس دقیق و شماره تلفن شون در سایت زیر اورده شده است.

مراکز مشاوره اهواز

 سلام

من پسرم 3سالش هست متاسفانه از بچگی دستشو گاز میگیره موقع که هیجانش بالاست ویا شاد هست این کارو انجام میدهد.تا الان هرکاری کردیم نتونستیم مشکلشو حل کنیم مشاور و روانشناس هم بردیم و متاسفانه جواب نداد.حتی داروی تلخ میزنیم باز انجام میده.واقعا دیگه نمیدونیم چکار کنیم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کند

باتشکر

سلام این مشاوری که معرفی میکنم کارش خیلی خوبه و به خیلیا معرفی کردم جواب گرفتن هزینه هر جلسه مشاوره هم ۵۰ تومنه و هزینه تایم اضافی رو هم نمیگیره… حتما مراجعه کنید

کلینیک تخصصی روانشناسی حامیاهواز_ خیابان طالقانی شرقی_جنب حسینیه ثارالله_ مجتمع پزشکی ایران کلینیک_طبقه دوم، واحد 204تماس:0903476606109034766099دکتر علیرضا کریمی

سلام کدوم شهر هستین؟

سلام اهواز

من خودم پیش ایشون مراجعه داشتم و به چندین نفر هم معرفیش کردم واسه بچه هاشون و هم زمینه های دیگه خیلی راضی بودن و نتیجه گرفتن هزینه مناسبی هم میگیره و وقت های اضافی رو نمیگیره 

کلینیک تخصصی روانشناسی حامیاهواز_ خیابان طالقانی شرقی_جنب حسینیه ثارالله_ مجتمع پزشکی ایران کلینیک_طبقه دوم، واحد 204تماس:0903476606109034766099دکتر علیرضا کریمی

سلام 

ممنون

سلام خواهش میکنم😊

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال آماده سازی بهترین نتایج برای شما 😍 است

نوبت برای دکتر فرازمند کلانتری


روز و ساعت نوبت :

 

برای ثبت نوبت ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

جهت دریافت نوبت از دکتر فرازمند کلانتری تلفنی

اقدام نمایید

 راهنمای مشاوره، نوبت دهی و استفاده از سایت

سایکوتراپی.بایوفیدبک.نوروفیدبک.ریلکسیشن.وی آرتی.هیپنوتراپی.اختلال خواب.اضطراب.افسردگی.وسواس فکری یا عملی .چاقی روانی کنترل وزن با روشهای روانشناختی و پزشکی رفتار.زوج درمانی.خانواده درمانی.مشاوره فبل از ازدواج .کنترل عصبانیت و مدیریت استرس .سردردهای عصبی.اختلالات روان تنی.روانشناسی بالینی کودک و بررسی مراحل رشدی
ویزیت با تعیین وقت قبلی – 32237527-09169160628-

 تجربه خود را در مورد دکتر فرازمند کلانتری به همراه ثبت امتیاز و درجه رضایت ثبت کنید.
😡 پیشنهاد نمیکنم😊 پیشنهاد میکنم

یک جلسه با دکتر مشاوره داشتم به تازگی شروع کردم و از مشاوره و صحبت و تکنیک و راهکارشون خیلی راضی بودم ضمن اینکه خیلی خوب گوش میدن و حتی بیشتر از مدت زمان مشاوره وقت میزارن.البته میشه گفت ایشون به خاطر عملکرد خوبشون توسط یکی از بستگان بهم معرفی شدن و خوشحالم که این اتفاق تو زندگیم افتاد قطعا خواست خدا بوده وخدا خیر بهشون بده.

باعرض سلام به همه اونایی که دنبال حل مشکلات زندگیشون هستن و نمی‌خوام تسلیم مشکلات بشن و در تلاشن واسه بهترین زندگی کردن . نظر بنده اینه که آقای دکتر انتخاب خوبی هستن برای اینکه ازشون کمک بگیریم بخاطر مهارت و تسلط کاملی که به کارشون دارن . با خیالت راحت به آقای دکتر اعتماد کنید تا ریشه مشکلات تون پیدا و حل بشه با تلاش خودتون

کارشون خیلی عالی در بدترین شرایط زندگی ک داشتم و احساس پوچی میکردم به من کمک کردند ممنون اقای دکتر ممنون از اینکه هستید

باعرض سلام خدمت آقای دکترودوستان عزیز من الان دوسال هست که آقای دکتر رو ازطریق همین نظرات مراجع پیداکردم ووقتی حضوری مراجعه کردم بی نهایت روی من تاثیرگذربودن ومیتونم بگم که ازاین دکترها به ویژه درروانشناسی خیلی کم داریم ایشون بسیار گرم صمیمی دلسوزوتاثیرگذارهستن ومن بسیاربسیاربسیارازایشون راضی هستم کارشون عالیه وبه خاطراینکه بتونم بیام اینجاونظرم روبگم رفتم برای اولین بار ایمیل ساختم میخوام اینجاازآقای دکترفرازمندکلانتری نمونه تشکرفراوان کنم که باعث شدن من خودم روبشناسم وخودم روپیداکنم ارزوی توفیق سلامتی برای ایشون دارم

با سلام.در این ایام کرونائی تنها کسی که تونست استرس من رو کنترل کنه،جناب دکتر کلانتری عزیز بود.واقعا سپاسگزارم از آقای دکتر کلانتری دانشمند

من به طوراتفاقی آقای دکتررودرنظرسنجی کاربران پیداکردم والان دوساله زیرنظرشون هستم وبسیاربسیارازدرمانم راضی هستم ایشون علاوه بر اینکه درکارشون حرفه ای هستن شخصیت بسیاربسیارخوب ودوست داشتنی هم دارن که به درمان بیمارانشون کمک دوچندانی میکنه یک دنیاممنون ازآقای دکترعزیزم

از اینکه من رو به خودم برگرداندید ممنون و سپاسگزارم. با آرزوی سلامتی برای دکتر فرازمند کلانتری عزیز.

با عرض سلام
از زحمات دکتر کلانتری که واقعا پزشک حاذقی تو کارشون هستند سپاس و تشکر فراوون دارم.چون حالا میفهمم که لذت زندگی برام قابل درک شده و این احساسم رو مدیون آقای دکتر کلانتری و مهارت حرفه ای ایشون هستم.
به امید سلامتی برای آقای دکتر کلانتری

آقای دکتر عزیز خدارو شکر میکنم که با شما آشنا شدم.از بابت همه زحمات و تلاشهای آقای دکتر کلانتری متشکرم.

دکترفرازمند کلانتری بهترین دکتر عزیز و مهربان وخیلی خوب است

با سلام و درود .از زحمات آقای دکتر سپاسگزارم .امیدوارم این حال و هوای جدیدی که با زحمات ایشون طی جلسات رواندرمانی بدست اوردم انشاالله هدیه خداوند متعال به آقای دکتر کلانتری فرهیخته و خونواده محترمشون باشه.
از مدیران سایت پربار و کارآمد میهن پزشک هم ممنون و سپاسگزارم.

خیلی با مسِیولیت و دانش به روز

با سلام .از زحمات دکتر کلانتری سپاسگزاری میکنم.چون شرایط روحی نابسامان گذشته من الان از بابت زحمتها و درمانهای بجا و واقعا حرفه ای دکتر کلانتری خیلی بهبود پیدا کرده.

با سلام و خسته نباشید خدمت دکتر کلانتری عزیز و مدیران زحمتکش سایت
من از پارسال مراجع آقای دکتر هستم و خوشبختانه خیلی به شرایطم کمک شده.از آقای دکتر واقعا ممنونم.خسته نباشید میگم به آقای دکتر چون میدونم سرشون خیلی شلوغ هستش و خیلی ها منتظر رسیدن وقت ویزیتشون با آقای دکتر هستند و جالب بود برام که آقای دکتر از بابت دیر شدن نوبتها از مراجعین عذرخواهی میکرد این مسیله انسانیت و احترام ایشون رو به مراجعین می رسونه.واقعا آقای دکتر ارزشمند هستش و خوب معلومه که چنین افراد فرهیخته و با احساس مسیولیتی نسبت به مراجعینشون دارن سرشون شلوغ باشه . کاشکی میشد بیشتر آقای دکتر رو بیشتر ملاقات کرد.ولی به نظر من اگر نوبتهاشون هم طولانی بشه ارزش صبر کردن و فقط زیر نظر دکتر کلانتری عزیز بودن رو داره.

آقای دکتر کلانتری عزیز و مهربان ممنون و متشکرم از بابت همه زحمتهایی که برای بهبودی حال من انجام دادید.

از زحمات آقای دکتر کلانتری بزرگوار متشکرم.فقط میتونم بگم که ایشون واقعا حرفه ای عمل میکنند.از ایشون سپاسگزارم.

باتشکرفراوان ازآقای دکترکلانتری راستش من بعدازمراجعه ومشاوره گرفتن ازای عزیز حالم ودیدگاهم نسبت به زندگی کاملاتغیرکرد وخیلی امیدوارترشدم درحالی که قبل ازمراجعه بیشتروقتم رو به سقف اتاق نگاه میکردم اما الان خیلی فعالترم وهنوزهم درمشاوره ام روادامه میدم

ایکاش خیلی زودتر آقای دکتر رو به من پیشنهاد می کردند. خیلی ابهامات در زندگی ام بعد از مراجعه به آقای دکتر برایم روشن شد.از همه تلاشهای ایشون در جهت تغییر در شرایط روحی ام سپاسگزارم.

بسیار مسلط و حرفه ای

از همه زحمات آقای دکتر ممنون و سپاسگزارم.از زمانیکه آقای دکتر رو ملاقات کردم دیگه تو زندگی ام با آزمایش و خطا جلو نرفتم و اکثر برنامه های زندگیم رو با همراهی ارزشمند آقای دکتر کلانتری عزیز انجام دادم و به پیش بردم. جا دارد یک خسته نباشید جانانه از بابت مزاحمتام برای آقای دکتر داشته باشم.

خیلی عالی

سلام
از آقای دکتر بابت همه زخماتشون در ارتباط با مسایل و مشکلاتم ممنون و متشکرم.صحبتهای و راهکارهای آقای دکتر کلانتری خیلی عجیب روی من تاثیرگزار هستش.این مورد رو از یکی از مراجعین دیگرشون هم در سالن انتظار مطب شنیدم ایشون هم همین نظر رو داشت. احتمالا بخاطر دانش و شخصیت با جذبه و تون صدای آقای دکتر هستش.از آقای بخاطر تمام
تغییراتم ممنون و سپاسگزارم.

از همه زحمات و صبر و تحمل آقای دکتر کلانتری عزیز ممنون و سپاسگزارم.من فکر میکنم خیلی دیر توفیق آشنایی با آقای دکتر رو داشتم. ای کاش زودتر از اینها خداوند آقای دکتر رو برای بنده میرسوند.البته الان هم خداوند رو خیلی خیلی شاکرم از بابت این مهم.

من تازگی ها به دکترمراجعه کردم وبسیاربسیارراضی هستم فوق العاده❤

من در طول شش جلسه گذشته خیلی از کار آقای دکتر راضی بودم

من دکتر کلانتری روخیلی خوب و با احساس مسئولیت نسبت به مراجعین دیدم.

با سلاممن برای اولین بار سه سال پیش در کلینیک یکی از بیمارستانها آقای دکتر کلانتری رو ملاقات کردم در ان زمان برای یک ترس مداوم که از بچگی همراه من بود رفتم.که خوشبختانه علیرغم مراجعات مختلف در جاهای دیگه ولی اخر کار با نومیدی به دکتر گفتم من چه مشکلی دارم که بعد از حدودا هفت جلسه احساس کردم اون مسایل دیگه با من نیستند خیلی احساس قشنگی بود هیچ موقع اون احساس از یادم نمیره. حالا هم از چند ماه پیش برای بالا رفتن توانمندیهام دارم مراجعه به کلینیک شخصی ایشون میکنم و خیلی خوشحالم که یک احساس پویایی در خودم میبینم.جا داره از آقای دکتر کلانتری خیلی خیلی تشکر کنم , انشاالله همیشه در کار و زندگی شون موفق باشند و از سایت میهن پزشک هم برای این طرح قشنگشون خیلی ممنونم.موفق باشید

سلام و احتراممن از مراجعین آقای دکتر کلانتر هستم که حدود شش ماه هستش تحت نظر اقای دکتر هستم.بعد از اینکه به ایشون مراجعه کردم خیلی از موارد توسط آقای دکتر در زندگیم تغییر داده شد از مهمترین اونها اینکه پایان نامه تحصیلیم که حدود دو سال بخاطر اضطرابهای عجیب غریب و پوشالی(البته الان به کمک آقای دکتر فهمیدم) عقب افتاده بود که خوشبختانه خدا آقای دکتر رو برام رسوند و هفته پیش انجامش دادم.سالها اضطرابهای مختلف میشه گفت با من شبانه روز همراه بودند و الان خیلیهاش کلا رفتند .به آقای دکتر هم گفتم نمیدونم چطوری هستش ولی از وقتی که با آقای دکتر ملاقاتهام رو شروع کردم کم کم دارند اضطرابهام برطرف میشن.هر وقت به آقای دکتر این مسیله رو میگم ایشون با تون صدای منحصر بفردش میگن من قول میدم نه فقط تا برطرف شدن همه مشکلاتت بلکه رسیدن به یک زندگی پویا و لذت بخش با شما همراهی کنم . واقعا این جمله با تون صدای تاثیرگذار و احساس مسیولیت آقای دکتر هر لحظه انگیزه من رو برای ملاقات دکتر کلانتری و انجام راهکارهای واقعا کاربردی ایشون بیشتر و بیشتر میکنه.چون خودم هم شدیدا نیازمند برطرف شدن همه اونها هستم.از دکتر کلانتری عزیز و دلسوز بسیار متشکر و سپاسگزارم.از سایت میهن پزشک هم بخاطر کار خوش فکرشون در ارتباط با ایجاد این فضای تبادل نظر ممنونم.

واقعا کارتون عالیه دکتر جان ایشالا همیشه شادوسلامت باشید

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

واقعا کارتون عالیه دکتر جان ایشالا همیشه شادوسلامت باشید

با سلام و تشکر از سایت میهن پزشکمن چند جلسه توسط آقای دکتر کلانتری ویزیت شدم خوشبختانه حالم خیلی بهتر هستش و میتونم راجع به آقای دکتر بگم که خیلی با حوصله مشکل اصلی و تبعات مشکلم رو حل کردند.از آقای دکتر متشکرم و سپاسگزار

با سلاممن چند ماه پیش دچار یک سری مشکلات روحی شدم از جمله ترس از رابطه با همسرم که دیگه تحمل مواجهه باهاشون رو نداشتم و از اینکه بتونم مثل قبل خوب و راحت باشم نا امید شده بودم .از چند تا از دوستام خواستم یک منخصص خوب و کارکشته برام پیدا کنند.یکی از دوستام آقای دکتر کلانتری رو معرفی کرد ولی من برای اطمینان توی محیط تحصیلم هم از دو نفر مشورت گرفتم که جالبه یکی از اونها هم دکتر کلانتری رو پیشنهاد کرد.با کلی تلاش تونستم برای دو هفته بعد از ایشون وقت بگیرم.الان حدود هشت جلسه هستش که من دکتر رو ملاقات میکنم و تقریبا مشکلاتم حل شده ولی از آقای دکتر خواهش کردم بخاطر اینکه مشکلاتم برنگرده و درمان مسایل کچیکتر باز تحت نظر ایشون باشم.از آقای دکتر کلانتری خیلی خیلی سپاسگزارم.با تشکر از سایت میهن پزشک

از تمامی زحمات آقای دکتر کلانتری در جهت بهبودی وضعیت روحی ام کمال تشکر رو دارم. آقای دکتر واقعا هم تو کارشون با تجربه هستند و هم باهوش.برای آقای دکتر کلانتری آرزوی شادکامی و سلامتی دارم

من تا الان شش جلسه هستش که آقای دکتر رو ملاقات میکنم خوشبختانه مشکل ترسها و نگرانیهام تقریبا نصف شده و امیدوارم آقای دکتر کلانتری همینطور در زمینه کم کردن موارد من بتونه کمکم کنه چون همیشه آقای دکتر تاکید میکنن که تو خودت داری تلاش میکنی و من فقط کمکت میکنم ولی مطمینم واقعا اگر ایشون همراه من نباشن من نمیتونم.از آقای دکتر خیلی خیلی ممنونم چون بعد از رفتن به جاهای مختلف الان با مراجعه به ایشون دارم تغییرات رو احساس میکنم .از آقای دکتر متشکرم

آقای دکترکلانتری دانش بروزی دارن و تشخیصاشون حرف نداره و در تعیین روش مناسب درمان برای من خیلی استادانه عمل کردند. بسیار عالی و فرهیخته

من از ویزیت دکتر و جلساتی که رفتم نتتیجه مورد نظرم رو گرفتم.از این طریق میخاستم از ایشون تشکر کنم.ای کاش موقعیتها یا جشنواره هایی می بود که از افرادی مثل دکتر کلانتری در جامعه تشکر میشد.امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشند.

با عرض ادب و احترام خدمت جناب دکترمن با مراجعه به دکتر کلانتری تغییرات خوبی تونستم در خودم ببینم و الان هم برنامه ویزیت ایشون با من ادامه داره. کاشکی وقت های ملاقاتشون اجازه میداد بتونم با فاصله زمانی کمتر ایشون رو ملاقات کنم.

سلام و ادب خدمت دکتر کلانتری از زحماتتون متشکر و ممنون و سپاسگزارم.من این تغییرات عمیق در خودم رو که حقیقتا برام محسوس هستش نتیجه زحمات شما استاد عزیز میدانم.

از زحمات و مخصوصا احساس مسیولیت آقای دکتر کلانتری در قبال بیمارانشون ممنون و سپاسگزارم.اگر آقای دکتر یک خط تلفن را جهت موارد اظطراری تعیین میکردند خیلی خوب میشد و چند بار خواستم این درخواست رو مطرح کنم ولی از درست بودن این درخواستم اطمینان نداشتم.چون واقعا خود من گاهی اوقات نیاز به ویزیت یا مشورت آقای دکتر دارم ولی فقط تنها چیزی که به ذهنم میرسه از طریق منشی کلینیک سوا لم رو میپرسم و پاسخ رو هم از منشی کلینیک میگیرم.البته جای تشکر داره که هیچ موقع آقای دکتر سوالات من رو بی پاسخ نذاشتند.با تشکر فراوان از زحمات تخصصی و بی دریغ جناب دکتر کلانتری عزیز

من دکتر کلانتری رو برای کنترل استرس بهترین میدونم چون از میان چند مراجعه ای که در جاهای دیگه داشتم روشهای ایشون برای من ارامبخش تر بود.وپیشنهاد میکنم از جلسه اول که مراجعه میکنید نوبت ها رو برای دو یا سه وقت بگیرید چون من برای ویزیت دوم چون سرشون شلوغ بود خیلی انتظار کشیدم. ولی به هر صورت ارزشش رو داشت حالا هم که خوشبختانه بیش از هشتاد درصد از مشکلم و استرسهای من حل شده. ممنونم از آقای دکتر کلانتری عزیز

من از زحمات آقای دکتر تشکر میکنم.برای من که خیلی موثر بودند.به دو نفر از دوستانم هم ایشون رو معرفی کردم اونا هم از پیشنهاد من (معرفی دکتر کلانتری) خیلی راضی بودند. از دکتر خیلی سپاسگذارم و خسته نباشید میگم خدمتشون.

با سلامدکتر کلانتری واقعا دوست داشتنی هستش چون هم دانش بروزی داره وهم متعهد به بیماران و مراجعان و هم مهربون در مقابل مشکلات و آلام مراجعین.من بعد از اینکه با ایشون ملاقات کردم احساس کردم چقدر خوبه آدم بتونه یک نفر داشته باشه که بصورت تخصصی تو بالا و پایین زندگی همراهیش کنه . دکترجان خسته نباشید و انشاالله همیشه سالم باشید تا امثال بنده بتونیم از وجودتون بهره مند بشیم.سپاس

با سلامبه نظر من دکتر کلانتری نه فقط دانش علمی بالایی داره بلکه روحیاتا برای این تخصص ساخته شده.من زندگی خودم رو از 4سال پیش مدیون دکتر کلانتری میدونم و خیلی برای ایشون احترام خاص قایلم.ممنون وسپاس همیشگی از آقای دکتر کلانتری

ضمن تشکر از مدیرای این سایت که این موقعیت رو برای مراجعین فراهم کردند. من از کار دکتر خیلی راضی بودم چون 2سال پیش برای یک موردی که ماهها درگیرش بودم و هیچ جوابی هم واسش نداشتم با روحیه ای مات و مبهوت به دکتر کلانتری مراجعه کردم ولی دکتر با یک جمله پاسخ تمامی ابهامات چند ماهه من رو داد. من واقعا از ایشون ممنونم و حالا دیگه چند وقت یکبار راجع به مراحل مختلف زندگی با دکتر کلانتری ملاقات دارم چون الان ایشون رو عضوی از خونواده خودم میدونمسپاس و تشکر از زحمات ایشون

سلام به همه دوستانبنظر من هر شخصی یک همراه مثل دکتر کلانتری میخاد.دکتر واقعا برای مراجعینش نیرو و وقت میذاره . اینکه یکی اینقدر با حوصله با مشکلات آدم همراه بشه واقعا ارزشمنده. دکتر یکی یکی مشکلات من رو حل کردند حتی یک جاهایی من خسته میشدم ولی ایشون به من امید به تغییر رو میداد و خوشبختانه همه مشکلات من حل شد.من مدیون دکتر کلانتری هستم.انشاالله همیشه سلامت باشند

من زندگی زناشوئی رو به اتمام داشتم.ولی با مراجعه به آقای دکتر کلانتری واقعا میتونم بگم دوباره زندگی من شروع شد و الان تازه معنی لذت زندگی با همسرم رو درک می کنم. از ان وقت به بعد برای موارد مختلف با دکتر ملاقات میکنم.واقعا راهکارهای خوبی به من دادن.سپاس از دکتر کلانتری

با سلام و درود خدمت جناب دکتر کلانتری عزیز و همه دوستدارانشونمن که واقعا از کارشون راضی بودم و الان که دلیل اصلی مراجعه من به دکتر کلانتری خوشبختانه و به لطف خدا حل شده برای موارد دیگر دوسه هفته یکبار برای حل مسایل و مشکلات دیگه میرم ایشون رو ببینم و خدارو شکر میکنم که با ایشون اشنا شدم. دستشون درد نکنه کارشون حرف نداره. واقعا برای حل مشکل من حرفه ای عمل کردند.

من خوشحالم بجز تشکر مستقیم از آقای دکتر کلانتری . از این طریق هم توانستم از ایشون بابت همراهی همیشگیشون با مشکلات مختلف من سپاسگزار باشم.فقط کاشکی میشد بیشتر و با فاصله کمتر ببینمشون. چون واقعا یک وقتایی میخوام سریعتر با آقای دکتر ملاقات کنم ولی چون سرشون شلوغ هستش نمیشه.ولی با این وجود برای دیدن آقای دکتر اگر دیرتر هم وقت بشه ولی ارزشش رو برای من داره که صبر کنم ببینمشون.البته میدونم که ایشون باید به همه مراجعینشون باید برسند.هفته پیش تو سالن انتظار کلینیکشون با یکی دیگر از مراجعین صحبت میکردیم اون هم میگفت کاشکی بیشتر میشد آقای دکتر را دید و وقتشون رو تو مطب بیشتر میذاشتند ولی ظاهرا تو بیمارستانی هم که هستند خیلی سرشون شلوغ هستش. به هر صورت متخصصین خوب سرشون معمولا شاوغ.من نظر اینه اگر دیر هم نوبت بشه بخاطر خوبی کار ایشون و من هم معتقدم آدم کار رو به کاردان باید بده. امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشن و همسفر زندگی ما.

با سلام حضور همه عزیزانمن حدودا 4 سال هستش مراجع دکتر کلانتری هستم. به دلایل مختلف به ایشون مراجعه داشتم و همیشه هم نتیجه عالی گرفتم. واقعیت هر وقت باشون مواجه میشم ارامش عجیبی برام ایجاد میشه.شاید دلیلش کلام – جذبه گفتار و تن صدای این استاد فرهیخته باشه.امیدوارم همیشه در صحت و سلامت باشند.

واقعا دکتر عالی ای هستن.

من دو سال پیش مراجع دکتر کلانتری بودم.بعد از بهبود شرایطم اصمیم گرفتم آقای دکتر در تمام مراحل زندگی با من همراهی کنه.واقعا دکتر کلانتر میتونه همسفر خوبی برای مدفقیت های زندگی باشه.امیدوارم همیشه در دسترس و سلامت باشه برا رسیدگی به بیماران و مراجعینشون.

در مورد دکتر کلانتری حداقل مطلبی که میتونم بگم این هستش که زندگی من رو دگرگون کرد. امیدوارم همیشه سالم باشه و سرحال که به همه بیماراشون این زنگی دوباره رو برگردونه. انشاالله

میهن پزشک از سال ۱۳۹۰ در راستای ارائه خدمات اینترنتی برای پزشکان و بیماران در سراسر ایران فعالیت میکند.© 2020

کلیه فعالیت های این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است

در پر بازدیدترین سایت استان خوزستان شغلت رو تبلیغ کن …!

بهترین مرکز مشاوره اهواز | لیست مراکز مشاوره اهواز | مرکز مشاوره اهواز کیانپارس | مشاور تحصیلی اهواز | مشاور ازدواج و خانواده اهواز |

در حال بارگزاری

😊از شکیبایی شما سپاسگزاریم😊

مرکز مشاوره دکتر فریبا کلانتری اهواز واقع در کیانپارس دکتر فریبا کلانتری متخصص روانشناسی
عضو هیئت علمی دانشگاه برخی از …

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

مرکز مشاوره مهرانا اهواز واقع در زیتون کارمندی خدمات تخصصی مرکز مشاوره مهرانا :
🔶 مرکز تخصصی مشاوره و امور روان شناختی …

مرکز مشاوره رویش نو اهواز واقع در کیانپارس الهام خرم زاده
شماره نظام پزشکی 3196
عضو انجمن روانشناسی بالینی ایران
تحت نظارت …

مرکز مشاوره رویای سبز اهواز در نادری کلینیک تخصصی ، خانواده ، کودک و نوجوان
عضو انجمن سازمان نظام و انجمن روانشناسی …

مرکز خدمات مشاوره و روان شناختی آرامش در کیانپارس اهواز دکترای تخصصی مشاوره PHD
عضو سازمان نظام مشاوره و روانشناسی
عضو انجمن …

مرکز مشاوره به سوی کامیابی اهواز واقع در کوی ملت این مرکز با کادری مجرب از روانشناسان با سابقه خدمات روانشناختی در زمینه های …

مشاور شما برای رسیدن به هدف ، مرکز مشاوره اهواز راه حل فوری و موثر برای عبور از بحران .. در مشاوره با پیمان روشن ضمیر در بحران …

لادن اوراضی زاده – روان شناس و مشاور
دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی
🔷 طرحواره درمانگر
🔷 درمانگر اختلالات بالینی …

کلینیک رواندرمانی و مشاوره رایان (دکتر رضا جوهری فرد) در کیانپارس اهواز واقع شده است
انجام مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، …

مرکز روانشناسی و روانشناختی آرامیس واقع در گلستان اهواز مشاوره خانواده ازدواج، تحصیل و …
مشکلات عاطفی و روانشناختی
روان …

مرکز مشاوره آوای درون اهواز واقع در نادری کلینیک روان شناسی آوای درون
برگزار کننده جلسات مشاوره فردی و گروهی
درمانی و …

مرکز مشاوره فردای روشن اهواز واقع در زیتون کارمندی مشاوره پیش از ازدواج ، خانواده ، کودک و نوجوان ، تحصیلی
درمان : افسردگی ، …

مرکز تخصصی مشاوره و امور روانشناختی خانواده نیلوفرانه واقع در کیانپارس اهواز تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان …

مرکز مشاوره خانواده همدلی در نادری اهواز مشاوره خانواده، ازدواج، زوج درمانی
کودک، نوجوان، تست هوش، شخصیت
درمان اضطراب، …

ارائه خدمات تخصصی در زمینه های:
مشاور خانواده
مشاور تخصصی نوجوان
مشاوره و درمان استرس، اضطراب و افسردگی
مشاوره و برنامه …

مرکز مشاوره مهر آوران واقع در نادری اهواز
با مجوز رسمی 152 از سازمان نظام روانشناسی (برد تخصصی مشاوره ازدواج و خانواده)
سال …

مرکز مشاوره و روانشناختی افق اهواز واقع در نادری روانشناس کودک و نوجوان : خانم فریده افسردیر
عضو سازمان نظام روانشناسی …

مرکز مشاوره و روان درمانی بهروز اهواز واقع در کیانپارس زیر نظر دکتر ناصر بهروزی
عضو هیات علمی دانشگاه شهید چمران
مشاوره …

مركز مشاوره و خدمات روانشناسی شاهد طلوع در کوی انقلاب اهواز مشاوره فردی (افسردگی، اضطراب، وسواس، و…)، خانوادگی، پیش از …

مرکز مشاوره انعکاس در نادری اهواز دارای شماره پروانه :
31278 / 95 / 922
تحت نظارت سازمان بهزیستی استان خوزستان
روان درمانی فردی و …

مرکز خدمات مشاوره نیکان در کیانپارس اهواز خدمات مرکز مشاوره نیکان : روان درمانی، خانواده درمانی، مشاوره ازدواج و تحصیلی، …

مطب دکتر محمود چناری متخصص اعصاب و روان (روانپزشک) در نادری اهواز واقع شده است متخصص اعصاب و روان
کلینیک روان پزشکی، روان …

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی روان آزما واقع در طالقانی اهواز کلینیک سنجش و اندازه گیری ویژگی های روانشماختی روان …

مرکز مشاوره طلوع امید در نادریاهواز با مدیریت دکتر خالد اصلانی
دانشیار مشاوره دانشگاه شهید چمران اهواز
طرف قرارداد بانک …

مرکز مشاوره پردیس اهواز واقع در نادری عضو سازمان نظام روانشناسی ایران
عضو کانون روانشناسان و مشاوران استان …

کلینیک روانشناسی و مشاوره روشنا در کیانپارس اهواز
روان درمانی : مشاوره فردی، مشاور کودک و نوجوان، خانواده
مشاوره پیش از …

مرکز مشاوره ذهن پویا اهواز واقع در گلستان مشاوره ازدواج و خانواده ، مشکلات عاطفی و روانشناختی
روان درمانی اعتیاد ، …

مرکز مشاوره قبل و بعد از ازدواج در کوی انقلاب اهواز …

مرکز روان شناسی و مشاوره ی ندای زندگی در امانیه اهواز با مجوز سازمان نظام روان شناسی و مشاوره
شعبه کیانپارس: اهواز، …

مرکز مشاوره یاس واقع در نادری اهواز …

کلینیک مشاوره و روانشناسی جندی شاپور در کیانپارس اهواز
مشاور و روانشناس، عضو انجمن مشاوره ایران
با همکاری کادر متخصص کودک و …

مرکز مشاوره و خدمات روان شناسی نوای زندگی در کیان آباد اهواز واقع شده است.
(( تحت نظارت سازمان بهزیستی)) …

مرکز مشاوره نگرش واقع در کیانپارس اهواز درمانگر اختلالات روانشناختی
مشاور نوجوان
مشاوره پیش از ازدواج
روابط بین …

مرکز مشاوره خجسته در نادری اهواز امیدوار هستم که مردم ما توجه کنند به این موضوع که مراجعه به متخصص روان و مشاور در امور مسائل …

مرکز مشاوره دکتر فاطمه بهداروند در کیانپارس اهواز واقع شده است اولین مرکز تخصصی مشاوره تربیتی و تحصیلی کودک و …

کلینیک مشاوره و روانشناسی ایده در زیتون کارمندی اهواز واقع شده است. …

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز

مرکز مشاوره بینش در کیانپارس اهواز
مشاوره و روان درمانی اختلالات شخصیتی، افسردگی، اضطراب، ترس، وسواس، اختلالات کودکان، بیش …

مرکز مشاوره ندای آرامش جوان در کیانپارس اهواز واقع شده است درمان بالینی ، خانواده ، کودک ، آزمون های هوش و شخصیت
مشاوره پیش …

برای سفارش تبلیغات در سایت کارشما و حضور در صفحه اول گوگل تماس بگیرید:

0916-768-1003

کار شما در اینستاگرام

درباره کار شما

وب سایت کار شما بانک اطلاعات مشاغل اهواز می باشد که در حال حاضر بیش از 15,000 شغل در آن ثبت شده است. در وب سایت کار شما سعی شده تمامی نیاز های مردم اهواز به بهترین شکل ممکن برطرف گردد. در این جا می توانید اطلاعاتی نظیر لیست کسب و کارهای اهواز به همراه اطلاعات تماس، منوی غذای رستوران ها و فست فود ها و کلیه اطلاعات مربوط به پزشکان متخصص اهواز، اطلاعات گردشگری و … را مشاهده نمایید.      ادامه …

تمامی حقوق محفوظ و متعلق به وب سایت کار شما است و هر گونه کپی برداری از محتوای این سایت پیگرد قانونی دارد – 1398

مشاوره تلفنی کودکان در اهواز
مشاوره تلفنی کودکان در اهواز
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *