مشاوره خانواده تلفنی یزد

 
helpkade
مشاوره خانواده تلفنی یزد
مشاوره خانواده تلفنی یزد

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی یزد کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در یزد برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در یزد عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی یزد می باشد. 

 

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی یزد آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی یزد

مشاوره خانواده تلفنی یزد

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی یزد

مرکز مشاوره روانشناسی امام حسین

آدرس مرکز مشاوره امام حسین : –

مرکز مشاوره روانشناسی حامی

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی حامی: یزد، بلوار آزادشهر، بین فلکه اول و دوم، بعد از بانک صادرات، طبقه فوقانی پوشاک حمید، مرکز مشاوره حامی

مرکز مشاوره روانشناسی صبح امید

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی صبح امید: یزد، خیابان کاشانی، رویروی بیمارستان بهمن، کوچه خورشید تابان

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی یزد می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در یزد ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در یزد مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در یزد باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره یزد به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم یزد اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

ارائه خدمات مشاوره روانشناسی توسط مشاوران متخصص و اساتید دانشگاه های پایتخت

 

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ، مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی یزد و یا دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

يزد-مسئول دفتر مشاوره و روانشناسي بهزيستي استان يزد از تغيير خط سامانه مركز مشاوره تلفني 148 به خط 1480 در اين استان داد.

همدان- ایرنا- مدیر اداره جهاد کشاورزی ملایر گفت: امسال ۴۷ مورد طرح…

کرج – ایرنا – رییس پلیس راه البرز وضعیت ترافیک درجاده های این استان…

بیرجند – ایرنا – فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف یک تن و…

اردبیل – ایرنا – مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور…

مشاوره خانواده تلفنی یزد

بندرعباس- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت: ۵۶۴ طرح…

گرگان‌ – ایرنا – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی گلستان گفت که اکنون…

اصفهان- ایرنا- سالانه حدود 200 هزار تن سیب از باغ های سمیرم برداشت…

بجنورد- ایرنا- مدیرکل دفتر جذب و سرمایه گذاری استانداری خراسان شمالی…

بجنورد- ایرنا- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان بجنورد گفت: برای…

گناباد- ایرنا- سوگواری محرم امسال به دلیل شیوع کرونا و لزوم رعایت…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاوره خانواده تلفنی یزد

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

خانواده اولین پایگاه اجتماعی و اولین مدرسه ای است که ما از کودکی در آن رشد می کنیم. خانواده‌ای که در بدو تولد پیدا کرده‌ایم از اولین لحظات زندگی تا آخرین ثانیه آن بر همه جنبه‌‌های زندگی ما تاثیر بسیار مهمی می‌گذارد. بنابراین اطلاع داشتن از چگونگی کارکرد صحیح خانواده و افزایش مهارت های ارتباطی برای داشتن روابط سالم، از موارد پراهمیت به شمار می‌رود.

خانواده درمانی یکی از انواع مداخلات رواندرمانی است و به منظور بررسی موارد خاصی طراحی شده است که بر سلامت و کارآئی خانواده تاثیر می‌گذارد. این درمان می‌تواند به خانواده‌ها در گذر از دورانی سخت، تحول های اساسی مثل آمدن فرزند جدید، ازدواج فرزندان، یا ورود عضوی جدید مثل عروس یا داماد و همچنین مسائل مربوط به سلامت رفتاری هر یک از اعضای خانواده کمک کند.

مشاور یا درمانگر خانواده فردی است متخصص که برای بر عهده گرفتن نقش‌ مشاور خانواده باید به میزان زیادی آموزش ببیند، تحصیلات رسمی داشته باشد، و برای اطمینان از اینکه برای انجام وظیفه خود آماده است، امتحان دهد.

مشاوران خانواده ممکن است روش‌های درمانی مختلفی داشته باشند و برخی از تکنیک‌های درمانی را ترجیح دهند اما همه آنها موظف هستند حداقل تجربه کارکردن با موارد زیر داشته باشند:

مشکلات رفتاری کودکان و بزرگسالان، سوگ، افسردگی و اضطراب، خشونت خانگی

تعارضات زناشویی و همچنین سوء مصرف مواد زوجین یا هر یک از اعضای خانواده.

برای درمان مواردی که در بالا ذکر شد  و همچنین  سایر مسائل خانوادگی، یک خانواده درمانگر می‌بایست:

اعظم جوکار 

دکتر نسترن احمدی 

فاطمه حسینی پناه 

مریم السادات بلوریان 

شکوفه دادفرنیا 

مریم کریمی 

مونس یادگار 

علی اکبر جعفریان 

ذبیح الله معین پور 

محمد مهدی اسدی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

در پایین لیستی از مراکز مشاوره و روانشناسی یزد را گرداوری کرده ایم. فهرستی از بهترین مراکز مشاوره خانواده، کودک، ازدواج ، اعتیاد ، تحصیلی و.. در شهرستان یزد است. تمامی مراکز زیر دارای پروانه معتبر از مراجع ذی ربط می باشند.  نام روانشناس ، آدرس و شماره تلفن و فیلد تخصصی هر کدام به راحتی قابل جستجو می باشد.

پیشنهاد ما

کلینیک بیمارستان بهمنروانشناس : سهیلا سلیمی کارشناس ارشد روانشناسی بالینیخدمات :درمان اختلالات روانی، اضطرابی ، وسواس.افسردگی ، کودک ، نوجوان ، مشاوره پیش از ازدواج آزمون های هوش وکسلر ، تست شخصیت ، گروه درمانی در زمینه درمان افسردگی مشاوره تلفنیآدرس :خیابان کاشانی ، بیمارستان بهمنتلفن پذیرش :۰۹۰۳۸۵۸۴۸۲۲

مرکز مشاوره و خدمات روانشناسی حامی 

خدمات :

مشاوره خانواده تلفنی یزد

– مشاوره خانواده،ازدواج،کودک و تحصيلي.– درمان اختلالات وسواس، اضطراب، افسردگي، ترس هاي مرضي و– انجام آزمون هاي هوش، استعداد، شخصيت– تشکيل کارگاه ها و کلاس هاي آموزش پيش از ازدواج، مهارت هاي همسرداري، مهارت هاي زندگي

آدرس :یزد، بلوار آزادشهر، بین فلکه اول و دوم، بعد از بانک صادرات، طبقه فوقانی پوشاک حمید، مرکز مشاوره حامی

تلفن پذیرش :۰۳۵-۳۷۲۱۷۷۴۴

مرکز مشاوره و رواشناختی امام حسین (ع) ( دولتی )

در این کلینیک روانشناسان مختلف تخصص های مختلفی را ارائه می دهند

که با تماس با دفتر پذیرش براساس نیاز شما به متخصص مربوطه ارجاع داده می شود

آدرس :

آدرس: یزد٬ بلوار شهید دشتی٬ روبروی بنیاد شهید و امور ایثارگران

تلفن پذیرش :

۳۷۲۴۰۰۴۹

۳۷۲۴۰۰۵۰

کلینیک اسوه

آدرس :

یزد – صفاییه میدان اطلسی بلوار دانشگاه روبروی مجتمع خورشید

خیابان شاهد کلینیک پزشکی روانشناسی اسوه

تلفن پذیرش :

۰۳۵-۳۸۲۶-۳۴۳۱

۰۳۵-۳۸۲۶-۳۴۳۰

کلینیک مغز و اعصاب روان بهمن 

خدمات روانشناختي مركز شامل سبک های فرزند پروری، اعتیاد ، مشکلات ارتباطی و بین فردی، اختلالات رفتاری کودکان و نوجوانان

در این کلینیک روانشناسان مختلف تخصص های مختلفی را ارائه می دهند

که با تماس با دفتر پذیرش براساس نیاز شما به متخصص مربوطه ارجاع داده می شود

آدرس :

خیابان کاشان ، بیمارستان بهمن

تلفن پذیرش :

۳۶۲۹۲۳۰۰

مرکز تخصصی روزبه 

آدرس :

یزد،خیابان کاشانی،کوچه۳۴ (کوچه کانون زبان ایران)

تلفن پذیرش :

۰۳۵۳۶۲۹۱۵۵۵

مرکز مشاوره عمومی اندیشهآدرس :

یزد ابتدای خیابان مطهری کوچه یاسیزد, یزد

تلفن پذیرش :

۳۶۲۶۶۶۶۵

مشاوره خانواده تلفنی یزد

تاکنون بخشی از مراکز مشاوره یزد  را معرفی کردیم. در ادامه نیز مابقی مرکز مشاوره روانشناسی خوب یزد  ، که خدمات مشاوره کودک در یزد  ، نوجوان ، ازدواج ، روان تنی ، طلاق ، تحصیلی و غیره را ارائه می دهند معرفی می کنیم.

اگر شما روانشناس شاغل در استان یزد هستید و اسم و آدرس کلینیک خود را در این لیست نمی بینید بر روی ثبت نام کلیک کنید و مشخصات خود را با دقت وارد نمایید. پس از اعتبار سنجی مشخصات شما در این لیست نمایش داده می شود.

دکتر محمد حسن فلاح 

آدرس :

یزد ، خیابان قیام

تلفن پذیرش :

۰۳۵۳۶۲۶۶۲۵۱

مرکز مشاوره اندیشه

آدرس :

 شهرستان یزدخیابان شهید مطهری-جنب خابرات-بن بست یاس

تلفن پذیرش :

۰۳۵۱۶۲۶۶۶۶۵

روانشناس حبیب حیدری

خدمات:

مشاوره تحصیلی در یزدانتخاب رشتهروان سنجیمشاوره خانواده

آدرس :

یزد – بلوار شهید دشتی – روبروی بنیاد شهید و امور ایثارگران – مرکز مشاوره امام حسین علیه السلام

تلفن پذیرش :

۰۳۵-۳۷۲۴۰۰۵۰

روانشناس محمد مروج

خدمات :روانشناس کودک ،

مشاوره کودک

آدرس :آدرس مطب: یزد – خیابان کاشانی – بیمارستان بهمن – کلینیک مغز و اعصاب و روان بهمن

تلفن پذیرش

 36292300

دکتر بنفشه فرزین راد

روانشاسی فردی ،  افسردگی، اضطراب، وسواس

آدرس :

یزد – خیابان کاشانی – بیمارستان بهمن – کلینیک مغز و اعصاب و روان بهمن

تلفن پذیرش :

۳۶۲۹۲۳۰۰

شما در حال مشاهده لیست مراکز مشاوره روانشناسی یزد و استان یزد  هستید. این لیست شامل : مرکز مشاوره خوب در یزد ، آدرس روانشناس کودک در یزد ، لیست روانشناسان یزدو.. هستید.

مرکز مشاوره تخصصی خانواده فروغ

آدرس :

 شهرستان یزد چهارراه مهدیه کوچه فن آوری زنبق ساختمان زنبق طبقه چهارم واحد ۱۴

تلفن پذیرش :

 -03516280566

مرکز سلامت روان پرتو

آدرس :

 شهرستان یزد -آزاد شهر بلوار آزادگان کوچه ۲۱ کوچه یاوری پلاک ۸

تلفن :

۰۳۵۱۷۲۱۲۱۴۷

مرکز روانشناسی بینش یزد

 آدرس :

آدرس : استان یزد شهرستان یزد بلوار دانشجو خ- شهید صالحیه کوچه بنفشه پلاک آب ۱۱۸۴۰۰

تلفن پذیرش :

۰۳۵۱۸۲۴۳۳۱۸

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره یزد و یا بهترین دکتر روانشناس یزد مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس و یا مشاوره با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند. ما در لیست مراکز مشاوره یزد بهترین مراکز روانشناسی  را که همگی دارای تاییده و مجوز  هستند را ذکر کردیم.

درباره یزد

یزد   یکی از کلان شهرهای ایران است. بین رشته‌های شیرکوه و خرانق و در دشتی گسترده به نام دشت یزد ـ اردکان قرار گرفته‌است

مراکز مشاوره یزد ، مشاوره خانواده در یزد ، لیست روانشناسان یزد ،بهترین روانشناس خانواده یزد ، بهترین روانشناس کودک در یزد ، مراکز مشاوره دولتی در یزد

منبع :

سازمان بهزیستی یزد

انجمن روانشناسی ایران

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی یزد بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشتهه باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی یزد می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسرر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینهه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

در استان یزد شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنانن داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی یزد را در اختیار کاربران قرار داده ایم. تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی یزد تقدیم می گردد.

مشاوره خانواده تلفنی یزد

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی یزد – بهمن: یزد- خیابان کاشانی-بیمارستان بهمن شماره تماس: 36292300-035

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی یزد – امام حسین: – شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی یزد – حامی: یزد، بلوار آزادشهر، بین فلکه اول و دوم، بعد از بانک صادرات، طبقه فوقانی پوشاک حمید، مرکز مشاوره حامی شماره تماس: 37217744

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی یزد – صبح امید: یزد، خیابان کاشانی، رویروی بیمارستان بهمن، کوچه خورشید تابان شماره تماس: 03536288068

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «مرکز مشاوره روانشناسی یزد» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

iranoccc_admin

فوریه 24, 2019
مشاوره خانواده

ثبت دیدگاه
2,514 بازدید

بهترین مشاوره خانواده در یزد:

کی از بهترین روش های استفاده از مشاوره ،تماس با مشاوران خانواده تلفنی است.

با این روش شما در هر مکان و هر زمان که باشید و نیاز به مشاور داتشه باشید .

می توانید با یک مشاور خوب و مجرب صحبت کرده و با بیان مسائل و مشکلات تان بهترین راهنمایی ها را از او دریافت کنید.

مشاوره خانواده تلفنی یزد

با اعتماد به مشاوران می توانید بهترین راه ها را برای مواجه با مشکلاتی که در محیط خانواده تان دارید پیدا کنید.

 

زمانی که مشکلی در خانواده رخ میدهد که حل ان از عهده شما خارج باشد باید به مشاوره خانواده مراجعه کنید.مشکلاتی نظیر:

 

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره روانشناسی  از سراسر کشور با شماره

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید.

 

همیشه هنگامی که چند انسان با هم به گفت و گو می نشینند، با توجه به تفاوت هایی که دارند به بحث با هم می پردازند. خانواده که جمعی تشکیل شده از چند نفر است، دارای افراد با سلیقه ها و شخصیت های مختلف است بنابراین اختلاف نظراتی که مطرح می شوند کاملا طبیعی  است.

 

اما در برخی از موارد این اختلافات کوچک به مشکلاتی بزرگ تر تبدیل می شوند و باعث دعوا در خانواده می شوند. اگر بین اعضای خانواده شما دعوایی رخ داده، بهترین کاری که می توانید انجام دهید راهنمایی گرفتن از مشاور است تا دعوایی که در خانه ایجاد شده را به راحتی حل کند.

شما عزیزان این امکان را خواهید داشت که با کمترین هزینه و صرف کم ترین زمان ممکن با مشاور خود تماس بگیرید.

یکی از زیر شاخه های گسترده ی رشته   روانشناسی ، مشاوره خانواده نام دارد. علت پایه گذاری این رشته حفظ خانواده بر پایه های سالم است و افزایش تعداد خانواده های پویا و آگاه است. دلیل این که به مشاور خانواده، حامی خانواده می گویند این است که آن ها تلاش های زیادی برای حل مشکلات می کنند و در این راه وقت زیادی را صرف می کنند. مشاور خانواده درس های زیادی را مطالعه کرده است، تجربه های زیادی را به دست آورده است و آگاهی کاملی نسبت به موضوعات خانواده پیدا کرده است.

 

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن 43 52 907 909   تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد صفحه تماس بگیرید

ژوئن 6, 2020

آوریل 10, 2020

ژانویه 20, 2020

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

مشاوره خانواده تلفنی به هر نوع خدمات روانشناختی که توسط تلفن انجام می شود اشاره می کند.

 مشاوره خانواده تلفنی از روان درمانی فردی، دوگانه یا گروهی با یک درمانگر حرفه ای به اولین کمک روان شناختی ارائه شده توسط مشاوران حرفه ای حرفه ای می باشد.

مشاوره خانواده – مشاوره خانواده انلاین – مشاوره خانواده تلفنی – مرکز مشاوره خانواده آنلاین

پرداخت موبایلی

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی یزد

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

شماره مشاوره تلفنی خانواده رایگان


تا اطلاع ثانوی مشاوره تلفنی نداریم

مشــاوره تلفنــی در یزد

 

 

 

مشاوره خانواده تلفنی یزد

 

09909374182

 

راهنمایی و مشاوره تلفنی همراه شما یزدی های عزیز در تمام لحظه های زندگی!

یزد از شهر خیلی خوب کشورمان است و ما هم برای ارائه خدمات مشاوره و روانشناختی آماده هستیم

برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی در یزد کافی است با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. خدمات مشاوره تلفنی ما به صورت مشخص و تخصص ارائه می شود و می توانید سبک مشاوره ما را با امتحان کنید.

09909374182

برای زندگی بهتر از مشاوره و راهنمایی تلفنی استفاده کنید چراکه در وقت و هزینه خود صرفه جویی خواهد شد تا ضمن صرفه جویی در وقت به اصلاح زندگی خود بپردازید. این نوع از راهنمایی برای همه لحظه های زندگی شما می تواند در دسترس باشید یعنی حتی اگر در سفر هم باشید می توانید از این خدمات استفاده کنید و با روانشناس خودتان در ارتباط قرار گیرید و از راهنمایی آنها استفاده کنید…

 

    یزد ابرکوه بافق تفت مهریز میبد اردکان       

 

09909374182

 

مراحل مشـاوره تلفنـی برای هم استانی های یزدی

1. تماس و دریافت شماره کارت

2. واریز تعرفه دولتی مشـاوره برای یزد (99 تومن برای 60 دقیقه)

3. تماس در زمان تعیین شده

 

مشاوره خانواده تلفنی یزد

این کارگاه در مدت زمان 4 ساعته طی دو روز متوالی در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مورخ 24 و 25 ام تیرماه برگزار خواهد شد.

علاقمندان میتوانند جهت ثبت نام با شماره 37217744 تماس حاصل نمایند.

 

مشاوره خانواده تلفنی یزد

با سلام و درود خدمت همراهان حامی

نوجوانی دوره شکوفا شدن توانمندی‌های شناختی، عاطفی، هیجانی و جسمانی و سازندگی هر فرد است ولی از آنجا که با تغییرات هورمونی بدن همراه است گاه می‌تواند موجب بروز مشکلات رفتاری و رشد سریع هیجانات شود لذا آگاهی والدین از برقراری ارتباط موثر با نوجوان و به دنبال آن ارائه این آموزش‌ها به آنها می‌تواند بسیاری از مشکلات و اختلالات این دوره خاص را کاهش دهد.

این افتخار را داریم تا در روز شنبه 24 خرداد ماه کارگاهی آموزشی با عنوان ارتباط موثر والدین با فرزندان نوجوان داشته و در خدمتتان باشیم.

جهت ثبت نام برای شرکت در این کارگاه آموزشی با شماره 03537217744 تماس حاصل فرمایید.

آدرس صفحه ما در اینستاگرام : http://instagram.com/markazmoshavere_hami

 

با سلام و درود خدمت همراهان همیشگی مرکز روانشناسی حامی

قرار است به مدت 30 روز از تاریخ 29ام اردیبهشت لغایت 29ام خرداد چالشی به نام معجزه آرامش را در صفحه اینستاگرام مرکز مشاوره حامی باهم داشته باشیم. کافیست برای شرکت در این چالش صفحه رسمی ما در شبکه اینستاگرام را دنبال کرده و این پیام را به دوستانتان نشر دهید تا آنها هم در این چالش بزرگ شرکت کنند و باری دیگر آرامش سهم دلهایمان شود.

برای دسترسی به آدرس مرکز مشاوره حامی در اینستاگرام اینجا کلیک کنید

 

به پاس خدمات شبانه روزی و دلسوزانه کادر محترم درمان استان یزد اعم از پزشکان، پرستاران و پرسنل خدماتی، مرکز مشاوره و روانشناسی حامی با ارائه 30 درصد تخفیف آماده خدمت رسانی به کادر درمانی استان میباشد.

 

با سلام و احترام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما بزرگواران، به اطلاع میرساند از این پس مرکز مشاوره و روانشناسی حامی در شبکه مجازی اینستاگرام هم فعالیت خود را آغاز خواهد کرد.

برای ارتباط بیشتر با ما صفحه مرکز مشاوره حامی را در اين پيج دنبال بفرمایید.

 

 

 

آزمون روانی (psychological test) ابزار اندازه‌گیری عینی معیار شده‌ای است که برای ارزیابی یک خصوصیت یا مجموعه‌ای از خصوصیات مانند هوش، شخصیت، خلاقیت، استعداد یا علایق به کار می‌رود.

درست است که آزمون‌ها مبدا تاریخی بسیار تازه‌ای دارند، اما این واقعیت که افراد از نظر استعداد (Aptitude)، شخصیت (Personality) و رفتار (Behavior) با هم تفاوت دارند و اینکه این تفاوتها را می‌توان مورد سنجشAssessment) ) قرار داد، احتمالا به اندازه تاریخ زندگی انسان قدمت دارد. برای مثال در امپراطوری چین قدیم در 22 سال پیش از میلاد مسیح کارکنان سازمان‌ها هر سه سال یکبار توسط نوعی امتحانات شفاهی مورد ارزیابی قرار می‌گرفتند که نتایج این امتحانات به عنوان ملاکی برای ارزشیابی عملکرد و ارتقاء آنان مورد آزمایش قرار می‌گرفت. همچنین در یونان باستان و بویژه در آثار افلاطون و ارسطو به تفاوت‌های فردی اهمیت داده شده است. افلاطون اولین فردی بود که به طبقه بندی افراد از لحاظ تفاوت‌های فردی اقدام کرد و آنها را در سه گروه طلا، نقره و آهن قرار داد و برای هر گروه ویژگی‌هایی را ذکر کرد. نکته مهم این است که آزمایش و طبقه بندی انجام شده در آن زمان‌ها بیشتر به کمک تجربه بوده و روش‌های علمی در آنها رعایت نشده بود.  از قرن 19 به بعد و با گسترش احتیاجات بشری و پیشرفت‌های علمی افرادی پیدا شدند که توانستند وسایل دقیق و کاملی را فراهم آورند و راه را برای کاربرد آزمون‌ها در روان شناسی هموار سازند. نهضت آزمون‌های روانی ابتدا در انگلستان و سپس در فرانسه و آلمان شروع شد و بعدها در آمریکا ادامه یافت.

به مرور آزمون های روانی مختلف برای ارزیابی جنبه های مختلف روانی افراد ساخته شدند.

دسته بندی کلی تست های روانشناسی:

 

مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی حامی با بهره گیری از دانش روز و سابقه چندین ساله، آمادگی اجرا و تفسیر آزمون های روانشناسی مختلف را برای خانواده های محترم، دلبندان شما و همچنین شرکت ها، مراکز آموزشی و …. دارد.

با اجرای تست های روانشناسی با جنبه های پنهان وجود خود آشنا و شگفت زده شوید و برای آینده بهتر خود و فرزاندانتان برنامه ریزی کنید.

 

بهترین شیوه مشاوره چیست؟

بهترین شکل مشاوره، گفت‌وگوی رو در رو و حضوری است. در این حالت فرصت دارید مسئله‌ی خود را کامل‌تر و با آسایش خاطر بیشتری مطرح کنید. مشاور هم اگر در دریافت برخی نکات نیاز به توضیحات بیشتر داشته باشد، می‌تواند فورا از شما سؤال کند. در ضمن، مشاور با دیدن چهره و بدن شما، می‌تواند از روی زبان بدن و لحن صدای‌تان اطلاعات بیشتر و موثق‌تری به‌دست آورد، اطلاعاتی که شاید به‌تنهایی از گفتار و کلام شما دریافت نشود.

در این خصوص جالب است بدانید که ۵۵درصدِ مفاهیم ارتباطی از طریق زبان بدن، ۳۸درصد از طریق لحن و تنها ۷درصد از طریق کلام بین دو یا چند نفر رد و بدل می‌شود.

همچنین ضعف بسیاری از ما در تکلم، جمله‌بندی، استفاده‌ی صحیح از لغات، ناتوانی در به‌ یاد آوردن برخی کلمات و دیگر مواردی که در صورت حضوری‌ نبودن دیدار با مشاور، هریک از آنها مانعی برای انتقال و دریافت مطالب محسوب می‌شود.

مشاوره خانواده تلفنی یزد

در ضمن شاید به جلسات متعدد مشاوره نیاز داشته باشید تا بتوانید در فرایند حل مسئله توفیق بیشتری به‌دست آورید. بعید به‌نظر می‌رسد در چند دقیقه مشاوره‌ی تلفنی یا چند خط پرسش مکتوب بتوانید به چنین توفیقی برسید. 

بهترین مشاور روانشناس برای حل مشکل من کیست؟

احتمالا این سوال، سوال بسیاری از شما می باشد. برای پاسخ این سوال نظرتان را به موارد زیر جلب می کنم:

 يكي از بهترين راه‌ها براي دستيابي به اطمينان و دلگرمي، مشورت و استفاده از فكر و نظر افراد اهل فكر و تجربه است، حداقل طرف مقابل فردی تایید شده و قابل اعتماد برای شما باشد. فرض کنید مشکلات یا سوالاتی از این قبیل برایمان پیش آید: «همسرم قهر کرده و رفته، نمی‌دانم با او تماس بگیرم یا نه؟»، «چگونه می توانم بر خشم خود غلبه نمایم؟»، «چگونه می‌توانم نوجوانم را به درس علاقه مند کنم؟» هروقت هم از دیگران این سوال‌ها را می‌پرسیم امیدواریم نظر و پیشنهادهای خوبی به ما ارائه شود و برای مشکلی که نمی‌دانیم چگونه برطرف کنیم راه حل خوبی به دست آوریم. اما گاهی چنان روی سوالمان متمرکز می‌شویم که فراموش می‌کنیم باید آن را با چه کسی مطرح کنیم و از چه کسی کمک بخواهیم. بیشتر مردم درباره چیزی که می‌خواهند بدانند به ندرت هدفمند عمل می‌کنند و بارها با مشکلات بیشتری مواجه می‌شوند و واقعا فکر می کنند باید به قول خودمان با مشکلات بسوزند و بسازند.  ممکن است نصیحت‌های دیگران به دلیل احساسات و تعصبات فردی یا منافع‌شان تحریف شده باشد و فرد را به اشتباه بیندازد.

هر زمان که خواستید با کسی مشورت کنید حتما بدانید آن فرد کیست و صلاحیت مشورت دارد یا خیر. 

به ادامه مطلب مراجعه فرمائید…

خود را همانگونه که هستی بشناس

بی هیچ ایده آلی

بی هیچ قضاوتی

بی هیچ سرزنشی …

به اعماق وجود خود برو. بی آنکه بخواهی فرد دیگری باشی یا تظاهر کنی.

زیرا تنها در آن صورت است که خودت را خواهی شناخت.

خودت را کشف کن …

نه بر اساس الگوی دیگران !

بلکه همان طور که هستی

حقیقت را در نهایت عریانیش کشف کن

آنگاه کیفیت زندگیت به کل دگرگون میشود.

در زیر به 11 دلیلی که می توان از لبخند برای فرستادن پیام درمورد قابل اعتماد بودن، جذابیت، اجتماعی بودن و ویژگی های بسیار دیگر در مورد خودمان استفاده کرد، اشاره می کنیم.

 به ادامه مطلب مراجعه کنید ……

سعی کنید این سوالات را در انتهای هر روز از خودتان بپرسید. اینکار به شما کمک می‌کند فردی بهتر و موفق‌تر شوید.

1. بهترین اتفاقی که امروز برایم افتاد چه بود؟

به ادامه مطلب مراجعه کنید …

1- قلبتان را از کینه خالی نگه دارید.

2- ذهنتان را از نگرانی خالی نگه دارید.

3- ساده زندگی کنید.

4- کم توقع باشید.

5- زیاد به دیگران ببخشید.

 

 

 

دیگران با دیدن چهره موجه و رفتار شما به ارزش های شما پی نخواهند برد. تنها زمانی که لب به سخن بگشایید می توانید به پیشرفت دست یابید.گاهی اوقات مهم ترین مانع دستیابی ما به خواسته هایمان دقیقا جلوی چشمانمان است اما به آن بی توجهیم . شاید هم چون همیشه جلوی چشممان است نمی بینیمش. اگر از زاویه جدید نگاه کنیم به قول معروف یک شبه می توانیم ره صد ساله برویم.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمائید …

·         1) خصوصیات افراد دنباله رورا بشناسید .

·         2)خود را از دنباله روی آزاد كنید.

·         3)موقعیت زندگی خود را ارزیابی كنید .

·         4)نگذارید دیگران شمارا اسیر خواسته های خود كنند .

·         5)با افراد ممتاز معاشرت كنید.

·         6)مواظب شغل خود باشید .

·         7)خودتان ،خود را قربانی نكنید .

·         8)قوی باشید .

·         9)باترس مقابله كنید .

·         10)هیچ كس را بالاتر از خودقرار ندهید .

·         11)احترم دیگران را برای خود جلب كنید .

·         12 ) از گذشته درس بگیرید .

·         13) نگذارید افرادی شمارا به خاطر گذشته تان به بازی بگیرند .

·         14)به آینده امیدوار باشید .

·         15 )همرنگ جماعت نشوید بپذیرید كه تنها هستید .

·         16)موفقیتهایتان را به رخ دیگران نكشید .

·         17)سفره دل خود را برای همه باز نكنید .

·         18)به گفتار واعمال خود بیندیشید .

·         19)انتظار نداشته باشید دیگران شما را درك كنند .

·         20) دیگران را همانطور كه هستند بپذیرید .

·         21) توقع خود را از دیگران محدود كنید .

·         22) از افراد منفی باف فاصله بگیرید .

·         23) از گزافه گویی بپرهیزید .

·         24)دیگران را مقصر ندانید .

·         25 ) رفتار درست را به دیگران بیاموزید .

·         26) در هر موقعیتی خود را زنده و خلاق نگه دارید .

·         27) قدر وارزش خود رابدانید .

·         28) سازنده وثمر بخش باید .

·         29)به آرامش درونی وشادمانی دست یابید .

·         30) بدانید برای آنكه شاهد موفقیت باشید هیچ گاه دیر نیست

                      منبع: كتاب آخرین راز شاد زیستن (اندرو متیوس)

 

 

یك تكه یخ را كه تا دمای ۵۰ – درجه سانتی گراد سرد شده بردارید و به آن گرما بدهید، ابتدا هیچ اتفاقی رخ نمی دهد. این همه انرژی گرمایی صرف می شود ولی هیچ نتیجه قابل رویتی مشاهده نمی شود. ناگهان، در دمای صفر درجه، یخ ذوب و به آب تبدیل می شود. كار را ادامه بدهید. باز هم انرژی فراوانی صرف میشود بدون آنكه تغییری مشاهده گردد. تا اینكه وقتی به حدود ۱۰۰ درجه سانتی گراد می رسیم، حباب و بخار ایجاد می شود !

و نتیجه ؟این احتمال وجود دارد كه ما انرژی زیادی را صرف كاری كنیم، مثلا صرف یك پروژه، یك شغل وحتی یك قالب یخ و با این وجود به نظرمان برسد كه هیچ نتیجه ای نگرفته ایم. اما در حقیقت انرژی ما دور از چشممان در حال ایجاد دگرگونی بوده است. كار خود را ادامه دهید و مطمئن باشید كه دگرگونی از راه خواهد رسید.

این اصل را به خاطر بسپارید، بی جهت دچار هراس نشوید و یاس را نیز به خود راه ندهید و بدانید كه: هیچ تلاشی، بی نتیجه نمی ماند .

 

مرکز مشاوره عمومی حامی یزد

با مجوز رسمی از سازمان بهزیستی

تلفن: 37217744-035 و  37218277-035

همراه: 09333217744

آدرس: یزد، بلوار آزادشهر (شهید واعظ)، روبروی بانک ملی، طبقه فوقانی پرده خورشید، کلینیک مشاوره و روانشناسی حامی.

ایمیل: moshavereh.hami@gmail.com

 

 

 

– مشاوره خانواده،ازدواج، کودک، تحصيلي و …

– درمان اختلالات وسواس، اضطراب، افسردگي، ترس هاي مرضي و …

 

– انجام آزمون هاي هوش، استعداد، شخصيت و …

– تشکيل کارگاه ها و کلاس هاي آموزش پيش از ازدواج، مهارت هاي همسرداري، مهارت هاي زندگي و ….

                                                                      کلینیک مشاوره و روانشناسی حامی یزد

اهیمت علم روانشناسی بر هیچ کسی پوشیده نیست.هدف نهایی این علم بهبود کیفیت زندگی
بشر و توانا ساختن جامعه برای عملکرد موثرتر است. انسان دارای دو بُعد وجودی می باشد. جسم و روح. بین سلامت جسم
و روح رابطه تنگاتنگ و دوجانبه ای وجود دارد. استرس
روانی می تواند ریشه بسیاری از بیماری های جسمی مانند بیماریهای
قلبی- عروقی، زخم معده  و … باشد.

 همه ما کم و بیش در زندگی روزانه، دستخوش ناملایمات، مشکلات و دغدغه
های فکری هستیم و راهکارهای روانشناسی برای حل این بحران ها به کمک ما می آید. به
بیانی می توان گفت روانشناسی علم مدیریت بحران های زندگی است. بنابراین لازمه زندگی موفق و دلنشین، دانستن و به کارگیری مهارت
های زندگی، ارتباط موثر با دیگران و غلبه بر استرس ها و تعارضات درونی می باشد.

سعی ما بر این است که گوشه ای از دنیای گسترده علم روانشناسی،
زیرشاخه های آن و کاربرهای این علم در زندگی روزمره را در اختیار خوانندگان عزیز
قرار دهیم.

شرکت حسابداری شکیباتراز ،… سال 95)، کلیه امور مالیاتی و مشاوره شامل:
1- تنظیم حسابها برای… حسابداری شرکتها، موسسات و مشاغل. مشاوره تلفنی رایگان (صرفا از طریق تماس با تلفن همراه) – ساعت تماس مالیاتی رایگان استفاده نمایید: کانال تلگرام shakibataraz@


فروش کلیه وسایل سنگین شهربازی… و خدمات پس از فروش می باشد

جهت مشاوره تلفنی رایگان برای تجهیز شهربازی می توانید با شماره ما تماس حاصل فرمایید


پخش عمده کفش های اداری و… ماه ایمن

مشاوره
تلفنی رایگان بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشاوره خانواده تلفنی یزد


وسایل و تجهیزات شهربازی سرپوشیده… بازی خود را به ما بسپارید
طراحی رایگان پلان جانمایی فضای شما متناسب با بودجه مورد نظر

مشاوره حضوری
توسط مشاوران مال های بزرگ ایران

مشاوره
تلفنی رایگان برای توسعه کسب و کار کودک
برای کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرماید


مبل تختخوابشو | sofabeds… دریافتی مطابق سفارش
راهنمایی و مشاوره رایگان ( تلفنی – آنلاین ) :
تلفن فروش ؛ تلگرام و واتس آپ :
( جهت خرید و دریاف مشاوره تلفنی رایگان )


به سایت ما سر بزنید:
w…
_خاک پوششی پاستوریزه
*مشاوره تلفنی رایگان
*راه اندازی سالن قارچ
برای…
برای مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:
09120942073
09364151560
09300220482


اعطای نمایندگی اجاره دستگاه… انواع گوناگونی دارد. که فقط پس از مشاوره و بررسی درجه زردی نوزاد ،… تنها مرکز درمانی می باشد که بصورت تلفنی « پیرامون زردی نوزاد » مشاوره رایگان ارائه می دهد.

«… روزی پاسخگوی سوالات والدین بوده و مشاوره تلفنی رایگان تا پایان مدت درمان ادامه…


پخش انواع دستکش های کار و… 40 سال سابقه!!!!!!!!!!!!

مشاوره
تلفنی رایگان بصورت 24ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


به سایت ما سر بزنید:
w…
_خاک پوششی پاستوریزه
*مشاوره تلفنی رایگان
*راه اندازی سالن قارچ
برای…
برای مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید:
09120942073
09364151560
09300220482


باسلام
مشخصات سم کانسیل … سولفونیل اوره ها را دارد.
ارسال رایگان به سراسر کشوذ.
جهت خرید یا مشاوره تلفنی رایگان تماس حاصل فرمایید.


فروش عمده کولرگازی کم مصرف ویژه شرکت ها

مشاوره
رایگان برای خرید کولرگازی برای شرایط… هر کجای ایران تنها با یک تماس تلفنی کولر گازی مورد نظر خود را… خدمات پس ازفروش
09187675210حبیبی


طراحی ، تهیه ، نصب و خدمات پس از فروش انواع اسانسور و آسانسور ، بالابر و وینچ در استان یزد
ارایه ضمانت نامه رسمی و پشتیبانی

مشاوره حضوری و تلفنی رایگان


دفتر تبلیغات و تجارت الکترونیک… پستی، sms تبلیغاتی، تبلیغات تلفنی و سایر روشهای تبلیغات مستقیم…. ما
ارائه پیشنهاد، پروپزال و یا مشاوره ۱۰۰ درصد رایگان است. جهت دریافت کاتالوگ و…
http://www.volghan.net/feed


مشاوره ، فروش و نصب دوربین مداربسته… مفتخرند که خدمات زیر را به صورت رایگان در اختیار شما قرار بدهند
1- تلفنی
2- اعزام کارشناس برای بررسی… تخصصی دوربین های مدار بسته * *


موسسه حقوقیt خدمات حقوقی خود را در قالب انجام مشاوره حقوقی و وکالت به کلیه اشخاص… حقوقی از طریق اینترنت و … ارائه می نمایدو یا برای مشاوره تلفنی با شماره 9099070219 از خط… رایگان حقوقی, مشاوره حقوقی غیر حضوری, … حقوقی وکیل در استان یزد و میبد


فروش قارچ گانودرما – فروش… گانودرما در این مجموعه
برای مشاوره تخصصی و تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.
طی … بود.
✅ ارسال به تمام نقاط ایران رایگان انجام میشود.


فروش ویژه ی کبک یه روزه و تخم نطفه دار کبک فروش کبک بدون واسطه

بصورت مستقیم با قیمت بسیار مناسب ارسال سراسر ایران فروش محصولات

تضمینی و با کیفیت کبک فروش ویژه کبک ارسال سراسر ایران با بارگیری…

مشاوره رایگان تلفنی


اکسترودر دوماردون upvc چینی… از نصب تا تولید را برای شما به رایگان محاسبه می کنیم.

مشاوره
تلفنی و حضوری جهت تولید انواع محصولات… با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.


فروش قهوه سوپریم گانودرما… گانودرما در این مجموعه
برای مشاوره تخصصی و تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.
طی تخصصی مناسب ترین نوع گانودرما برای شما تشخیص داده میشود.
✅ ارسال به تمام نقاط ایران رایگان انجام میشود.


فروش قهوه گانودرما ، فروش… دیابت
‎کنترل فشارخون
و…..

برای مشاوره تخصصی و تلفنی با شماره زیر تماس بگیرید.
طی … شما خواهیم بود.
به همراه ارسال رایگان
*** برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید ***
شادی قربانی


مشاوره خانواده تلفنی یزد

بذر خیار هایک یو اس اگری… در خرید آنلاین و یا تمایل به خرید تلفنی و همچنین گرفتن مشاوره، می … شود.

قیمت80هزار تومان
ارسال رایگان به سراسر کشور
جهت مشاوره و سفارش با شماره های زیر تماس حاصل نمایید


فروش ویژه انواع قطعه شور… رسمی و معتبر ، خدمات پس از فروش ، مشاوره رایگان ، سرویس دهی حضوری و تلفنی و کلیه خدمات دیگر از مجموعه… داده شود. با تشکر و احترام فراوان


گروه فنی مهندسی شبکه گستران… استوک – گوشی سانترال – منشی تلفنی برای سانترال – آی دی کالر… در خصوص لیست قیمت ها و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما تماس بگیرید.


نمایندگی قهوه گانودرما -… و ناباروری

مشاوره ما تخصصی ،
رایگان و بصورت تلفنی می باشد . به پیامک پاسخ داده… و سریع به تمامی نقاط ایران با ارئه کدرهگیری مرسوله
رژیم غذایی مناسب با بیماری شما
مشاوره رایگان تا پایان دوره رفع بیماری… – قهوه – گانودرما و بیماری


قیمت کفش ایمنی و چکمه ایمنی… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود!!!!!!!!!!!!!


فروش کفش های ایمنی ، کار… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته !!!!!!!!!
کلیه سفارشات پذیرفته میشود.


قیمت کفش ایمنی مهندسی
عرضه… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


کفش های ایمنی مهندسی ، کارگری… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
**ارسال به سراسر کشور**


فروشگاه ماه ایمن به صورت… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود


تولید و پخش انواع لباس کار… !!!!!!!
فروشگاه ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی 24 ساعته !!!!!!!!
کلیه سفارشات پذیرفته میشود !!!!!!!


تولید کننده و پخش انواع لباس… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته!!!!!
کلیه سفارشات پذیرفته میشود!!!!!!


ژل کربوکسی ribeskin co2 combo

ژل… برقراری ارتباط با مشاوران ما جهت مشاوره و خرید محصولات حتما از طریق وب سایت و تماس تلفنی در ارتباط باشید تا در اسرع وقت پاسخگوی سوالات شما باشیم.


تولید کننده و پخش انواع لباس… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته!!!!!
کلیه سفارشات پذیرفته میشود!!!!!!


پخش عمده انواع دستکش های… ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24ساعته


پخش عمده انواع دستکش های… سابقه
فروشگاه ماه ایمن

مشاوره
رایگان تلفنی بصورت 24 ساعته
کلیه سفارشات پذیرفته میشود


نصب و اجرای سقف کاذب کششی… سقف کشسان با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تلفنی ما استفاده کنید .


مشاوره خانواده تلفنی یزد
مشاوره خانواده تلفنی یزد
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *