مشاوره رایگان با وکیل مشهد

 
helpkade
مشاوره رایگان با وکیل مشهد
مشاوره رایگان با وکیل مشهد

در طرح مسائل لطفا موارد زیر را در نظر داشته باشید:

پرسش های شما توسط سیاوش هوشیار ( وکیل پایه یک دادگستری در مشهد ) پاسخ داده می شود.

لطفا از طرح مسائل مفصل و خاص (مانند مسائل مالیاتی، روابط کار، بیمه، نظام وظیفه، ایثارگری و …) که نیازمند بررسی های دقیق و ملاحظۀ اسناد است خودداری فرمایید، با توجه به حجم پرسش های رسیده و محدودیت امکانات از پاسخ به چنین پرسش هایی معذور هستیم

توجه داشته باشید که خدمات مشاوره رایگان حقوقی سایت اختبار به عنوان یک راهنمایی کلی ارائه می شود و شما نهایتا باید برای انجام امور حقوقی با یک وکیل دادگستری به صورت حضوری مشورت کنید، مشاوره های ارائه شده در این سایت با توجه به غیر حضوری بودن ممکن است از دقت و استحکام کافی برخوردار نباشد و نباید مبنای اقدامات جدی و عملی قرار بگیرد

خدمات مشاوره حقوقی سایت اختبار رایگان بوده و کاربران هیچ هزینه ای بابت آن تحمل نمی کنند

مشاوره رایگان با وکیل مشهد


درج آگهی در پایگاه خبری اختبار


··• اختصاصی اختبار •··

• مصاحبه با رتبه‌های برتر آزمون وکالت ۹۸اینجا ببینید

··•··

• نمونه کارنامه داوطلبان آزمون وکالت ۹۸اینجا ببینید

··•··

• اسامی پذیرفته شدگان آزمون وکالت ۹۸اینجا ببینید

··•··

• دفترچه سؤالات و کلید آزمون وکالت ۹۸اینجا ببینید

··•··

• مجموعه قوانین و مقررات وکالتیاینجا ببینید

··•··

• نشانی و شماره تماس اسکودا و
کانون‌های وکلای دادگستری ایراناینجا ببینید

··•··

• جدول تحلیلی اعلام ظرفیت کانون های وکلا
برای آزمون وکالت ۹۹اینجا ببینید

··•··


جزوه‌های آموزشی و مجموعه آرای وحدت‌رویهدیوان عدالت اداریاز اینجا دانلود کنید


··•··

• مجموعه سوالات12 دوره آزمون وکالتاز اینجا دانلود کنید


··•··

• مجموعه کامل آرا وحدت رویه دیوان عالی کشوراز اینجا دانلود کنید


··•··

مجموعه نظریات مشورتی ماهانه
اداره حقوقی قوه قضاییهاز اینجا دانلود کنید


··•··


 

 ··• مجموعه سوالات آزمون های کتبی اختبار وکالت •··

مجموعه سوالات آزمون کتبی اختبار سال های اخیر
کانون وکلای دادگستری خراسان··•··

سوالات سومین آزمون کتبی اختبار
کانون وکلای دادگستری مرکز در سال ۱۳۹۳ ··•··

سوالات آزمون کتبی اختبار
کانون وکلای دادگستری قزوین ۱۳۹۲··•··


 


··• خبرنامۀ ایمیلی اختبار •··


راهنمای تصویری عضویت و لغو عضویت

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

برای عضویت لطفا ایمیلتان را اینجا وارد کنید:


Delivered by FeedBurner – قدرت یافته از فناوری فیدبرنرگوگل
 

برای عضویت در خبرنامه پیامکی اختبار
عدد 1 را به شماره 99000 89000 3000 ارسال کنید

شما در هر زمان می توانید با ارسال عدد 0 (صفر) به شمارۀ سامانه عضویتتان را به طور خودکار لغو کنیدبا توجه به حجم بالای اعضای خبرنامه، لطفا هر زمان نیاز به دریافت خبرنامه نداشتید، عضویتتان را لغو کنید

99000 89000 3000سه هزار ، هشتاد و نه هزار ، نود و نه هزار


یکی از ویژگی های موسسه حقوقی مدافعان حق ارائه خدامات مشاوره تلفنی و حضوری به صورت رایگان می باشد. همانطور که در اهداف سایت ذکر شده است، موسسه حقوقی مدافعان حق در حال حاظر در شهرهای مشهد و تهران و نیشابور فعالیت میکند و بدیهی است که مشاوره حقوقی نیز برای ساکنین این شهرها کاملا رایگان است.

از اصلی ترین ویژگی های مشاوره تلفنی میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه اشاره کرد.

موسسه حقوقی مدافعان حق به دلیل داشتن چندین وکیل متخصص و حرفه ای باعث میشود ابتدا رسیدگی کلی که انجام گرفته باعث میشود بهترین لایحه و بهترین داداخواست و پس از تعیین جلسه رسیدگی بهترین دفاع توسط وکیل متخصص در زمینه پرونده شما انجام گیرد و همین امر باعث خواهد شد پرونده به موفقیت نایل شود.

این روزها که تعداد وکلای دادگستری افزایش یافته است، سوالی که پیش می‌آید این است که در انتخاب وکیل چه معیارهایی را رعایت کنیم؟

نکات مهمی که باید قبل از مراجعه به وکیل به آنها دقت کنید عبارت اند از:

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

۱- تحقیق کنید زیرا باید ازتوانایی علمی ، شهرت ، تجربه ، حسن اخلاق و  حق الوکاله و سایر خصوصیات یک وکیل خوب مطمئن شوید تابتوانید که پرونده ای که گاه سرنوشت زندگی شمارا رغم خواهد زد ، به دستان با  کفایت وی بسپاید.

۲- هیچگاه صرفاً به تبلیغاتی که یک وکیل کرده است اکتفا نکنید. تبلیغات تلویزیونی ، اینترنتی و سایر رسانه های گروهی معیار و ملاک مناسبی برای تحقیق نیستند. می توانید به کانون وکلای دادگستری مراجعه کنید و در مورد سابقه وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید مطلع شوید.

۳- سن و جنس وکیل (زن یا مرد بودن) ملاک ومعیار مناسبی برای خوب بودن یا بد بودنوکیل نیست . گاهی اوقات یک وکیل تحصیل کرده جوان بسیار می تواند از یک وکیلسالخورده و به ظاهر با تجربه به کار شما بیاید.  زن یا مرد بودن وکیل نیز خیلی اهمیت ندارد و ملاک علم ، شهرت وحسن خلق اوست.

۴- کسی که عنوان وکیل و مشاور حقوقی را اخذ می کند علاوه براین که حداقل مدرک کارشناسی رشته حقوق رادارد ، مراحل بسیار سخت کانون وکلا را برای دریافت پروانه گذرانده است.

لینک ها مرتبط :

وکیل مهریه در مشهد

وکیل چک در مشهد

اشتراک گذاری

وکیل در مشهد

وکالت

وکیل در مشهد | وکیل در تهران | وکیل برای نیشابور

وکیل در مشهد | وکیل پایه یک در مشهد | وکیل خوب

چنانچه دنبال وکیل خوب و حرفه ای در مشهد هستید اما نمیدانید به کدام یک از وکلا در مشهد مراجعه کنید که تخصص کافی داشته باشد ما به شما موسسه حقوقی بین المللی راه امید را در مشهد معرفی مینماییم .این موسسه همچون یک بیمارستان که دارای پزشکان متخصص متعدد هست عمل میکند به این صورت که در حوزه وکالت  دارای وکلای متعدد متخصص در مشهد بوده که با تماس موکلین به شماره های ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۴ و ۰۵۱۳۶۱۴۴۶۴۵ و ۰۹۱۵۱۰۲۶۸۹۷ علاوه بر مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با کارشناسان حقوقی متناسب با نوع پرونده شما بهترین وکیل معرفی میگردد .

ما به شما توصیه میکنیم قبل از مراجعه با وکیل در مشهد متن زیر را مطالعه داشته باشید

وکیل خوب در مشهد

در حال حاضر وکالت دادگستری تخصصی نیست بنابراین فرض بر این است که یک وکیل خوب در مشهد باید در تمامی امور اعم از دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، امور ثبتی و .. دارای تبحر باشد.اما در عمل اینگونه نیست و وکیل در مشهد با توجه به تعداد و تنوع موضوعاتی که کار کرده است در دعاوی دعاوی حقوقی ، کیفری ، خانواده ، امور ثبتی و .. دارای تبحر باشد.اما در عمل اینگونه نیست و وکیل در مشهد با توجه به تعداد و تنوع موضوعاتی که کار کرده است در دعاوی خاصی تخصص پیدا کرده اند .موسسه حقوقی بین المللی راه امید میتواند با تجربه چند سال کار در این زمینه وکلای متخصص را به شما معرفی نماید.

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

شما میتوانید از طریق محیط چت سمت راست صفحه ( علامت پیام سبز رنگ ) با کارشناسان ما به رایگان صحبت داشته باشید و چت داشته باشید  و از آنها متناسب با پرونده خودتان بهترین وکیل در مشهد را بخواهید  .

آدرس موسسه حقوقی بین المللی راه امید در مشهد کجاست ؟

آیا مشاوره حقوقی تلفنی وکیل نوین در مشهد رایگان است ؟

نرخ هر پرونده متفاوت است و بستگی به نوع پرونده دارد اما از آنجا که کثرت مراجعین در موسسه راه امید وجود دارد نرخ حق الوکاله های آن بخاطر سیستم دامپینگ سیاستگذاری شده معمولا پایین تر از نرخ عرف وکالت است که میتوان با تماس به شماره های موسسه راه امید و شرح پرونده خود از نرخ حق الوکاله خود مطلع شوید . قابل ذکر است معمولا افراد در دام کسانی می افتند که فقط بخاطر دریافت حق الوکاله ، به انها این تضمین را می دهند که قطعا پرونده را به نتیجه مطلوب موکل میرسانند اما از این مهم اگاه باشید که یک وکیل خوب در مشهد و یک وکیل حرفه ای در مشهد به هیچ عنوان نتیجه کار را تضمین نمی کند بلکه به موکلین خود این اعتماد را میدهد که نهایت تلاش خود را به کار خواهد گرفت و پروسه دادرسی را برای موکل شرح خواهد داد تا موکل را از دلواپسی و اضطراب رهایی بخشد ، در راستای همین هدف موسسه حقوقی بین المللی راه امید اولین موسسه حقوقی در مشهد است که با برقراری واحد CRM ( واحد مدیریت ارتباط با موکل) موکل را در جریان کامل روند پرونده قرار میدهند و با دریافت بازخورد عملکرد وکیل از موکل ، به وکلای تخصصی خود تذکرات لازم را می دهند.

سوالی که پیش میاید این است که در انتخاب وکیل خوب در مشهد چه معیارهایی باید در نظر گرفته شود؟

برای شناخت وکیل در مشهد بهتر است از مشاوره با چند وکیل و مقایسه راهنمایی انها با هم استفاده کنید در این صورت میتوانید وکیل خوب در مشهد را انتخاب کنید .

و این نکته را هم در نظر داشته باشید که تجربه و اگاهی به سن و سال و جنس وکیل ارتباطی ندارد چه بسا ممکن است وکلای تخصصی جوانی که در این حرفه بسیار فعالیت داشته و سرشار از تجربه هستند موسسه حقوقی بین المللی راه امید با داشتن کادر مجرب از بهترین وکلای مشهد می تواند شما را متناسب با مشکلی که دارید راهنمایی کند و وکیل متخصص در همان موضوع را معرفی نماید تا بدون صرف هزینه و زمان اضافی پرونده را به نتیجه برساند و موکل بتواند با فراغ خاطر در جریان کامل روند پرونده خود قرار بگیرد.

موسسه حقوقی بین المللی راه امید با داشتن وکلای حرفه ای و با تجربه در سراسر ایران اماده خدمت رسانی در کلیه زمینه های حقوقی و مشاوره ای (حضوری و تلفنی) می باشد.این موسسه ابتدا پرونده را مطالعه کرده و متناسب با موضوع مطرح شده ، پرونده را به بهترین وکیل متخصص ارجاع می دهد.

موسسه حقوقی بین المللی راه امید با داشتن واحدی به نام CRM موکل را در جریان لحظه لحظه روند کارش قرار میدهند . این واحد موجب این می شود که موکل دیگر دغدغه اینکه پرونده اش در چه مرحله ای ست را نداشته باشد.و همچنین CRM  در موسسه حقوقی بین المللی راه امید با گرفتن بازخورد عملکرد وکیل از موکل و انتقادات و پیشنهادات موکلین در روند بهبود کار و اخلاق وکلا تاثیر بسزایی دارد.

امید است که با مراجعه به موسسه حقوقی بین المللی راه امید، هیچ فردی امیدش را از دست ندهد.

حتما برای شما و اطرافیانتان پیش امده که در طول زندگی با مشکلاتی روبرو میشوید که حل و فصل آنها از عهده خودتان خارج است و حتما باید با وکیل در مشهد مشکلتان را در میان گذاشته و از بهترین وکیل در مشهد راهنمایی بخواهید.

ما همیشه سعی میکنیم هرچقدر هم که مشکلمان سخت و دور از تخصصمان باشد بازهم خود پیگیر کار باشیم چراکه کسی را به اندازه خودمان در حل مشکلمان دلسوز نمی دانیم.بنابراین بهترین وکیل در مشهد وکیلی است که مشکل موکل را مشکل و دغدغه خود بداند و اگر بتوانیم کسانیکه مشکلات حاد حقوقی و کیفری دارند و مهمتر از ان اصرار دارند خودشان پیگیر کارهایشان باشند را راضی کنیم تا با صرف هزینه ای ولو میلیونی از وکیل در مشهد توسط موسسه حقوقی راه امید کمک بگیرند هم لطف بزرگی به خودشان کرده ایم هم به جامعه چرا که همین پرونده های ریز و درشتی که در صف دادرسی می مانند مانع از بررسی پرونده های اساسی تر و بزرگتر می شوند.

رشوه+مجازات+روند رسیدگی آن نحوه شکایت+مجازات

تصرف عدوانی+روش شکایت+مجازات

تهدید+مراحل رسیدگی و شیوه شکایت+مجازات

تصرف عدوانی+روش شکایت+مجازات

مجازات دعوا+روش شکایت و مراحل آن+مشاوره تلفنی

نحوه دادرسی مطالبه ی دیه در جرائم غیر عمدی

جرایم رایانه ای + وکیل تهران

هر آنچه از جرم ازاله بکارت نمی دانید!!

مجرمین سیاسی چه تفاوتی با سایر مجرمین دارند؟

ادله اثبات قصاص

نحوه تعیین دیه در زمان صدمه ویا فوت

مجازات جرایم رایانه ای

مجازات حمل و نگهداری مواد مخدر

مجازات مردی که زنی را به قتل برساند

مجازات دعوا + روش شکایت و مراحل آن + مشاوره تلفنی

رشوه+مراحل رسیدگی و نحوه شکایت+مجازات

جرائم سیاسی+انواع و مجازات آن

فحاشی+روش شکایت+مجازات

تمکین + مراحل رسیدگی + شرایط آن

جرائم سیاسی+انواع و مجازات آن

قوادی+مراحل رسیدگی+شرایط محقق شدن

رسیدگی به جرم آدم ربایی چگونه است؟

نحوه دادرسی مطالبه ی دیه در جرائم غیر عمدی

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

آزادی مشروط چگونه صورت می گیرد ؟

محکومیت های مالی (جزای نقدی + دیه)

قتل و انواع آن

مجازات جرم تهدید

حقوق و تکالیف شاکی

بررسی جرم برده داری در حقوق بین الملل

 − 
4
 = 
4

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

در این مرکز ما تلاش میکنیم تا مشکلات شما را در خصوص مسائل حقوقی برطرف کنیم. شما کاربران عزیز نیز میتوانید با یکدیگر گفت و گو کنید و از نظرات یکدیگر بهره مند شوید.

با تکمیل فرم ذیل ظرف 3 دقیقه وکیل خوب و ارزان در شهرتان پیدا کنید 

(اطلاعات وکیل برای شما پیامک میشود )


سلام دنبال وکیل خوب و حرفه ای در مشهد هستم به نظر شما توی مشهد کدوم وکیل بیشتر مطرحه ؟

سلام بایستی بیان کرد که وکلای خبره بسیاری در شهر مشهد حضور دارند که هر کدام شاید در بعضی از پرونده ها برند باشند که متناسب با پرونده شما وکیل متخصص آن متفاوت میباشد برای این منظور سامانه وکیل نوین استارت آپ حقوقی فعال در سراسر کشور  متناسب با هر جرم و موضوع حقوقی وکلای متخصص را در هر شهر شناسایی و به هم میهنان معرفی مینماید . در شهرمشهد نیز این سامانه با داشتن وکلای خبره  شما میتوانید پس از مشاوره رایگان تلفنی با تماس به دفتر مرکزی و ارائه موضوع یکی از بهترین وکلای خبره این حیطه مطابق با نظر سنجی هایی که از موکیلن سامانه  وکیل نوین در شهر مشهد صورت گرفته است به شما سرور عزیز معرفی میگردد .  

در این مرحله با تماس شما، مشاوره تلفنی انجام میپذیرد و در صورت نیاز به وکیل متخصص اطلاعات شما ثبت میگردد.

از دفتر مرکزی با شما تماس گرفته می شود و وقت مراجعه حضوری با وکیل متخصص با شما هماهنگ می شود .

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

تیم crm دفتر مرکزی مشهد پشتیبان شما هستند از شروع مشاوره تا پایان رسیدگی پرونده و صدور حکم در کنار شما خواهند بود.


ببین دوست عزیزم مشهد یکی از شهر های بزرگی است که در آن وکلای خبره فراوانی دارد اما عموما هر وکیلی در هر حوزه ای تخصص ویژه ای ندارد مثلا یک وکیل برای طلاق در مشهد خوب است و یک وکیل برای دعاوی ملکی و دیگری دعاوی کیفری و این مشکل باعث میشه که افراد مجبور به مراجعه با وکلای متخصص دادگستری داشته باشند ما در سامانه وکیل نوین  بنا بر ویژگی های زیر همچون یک بیمارستان که در آن پزشکان متخصص قراردارد در موسسه حقوقی راه امید نیز وکلای متخصص متفاوت حضور داشته و بنا به مشکل شما به ایشان ارجاع میگردد حتما در انتخاب وکیلتان نکات زیر را دقت کنید .

کلیک کنید 

در تمام شهرهای ایران، یکی از دلایل پرتکرار برای طرح دعاوی، امور خانوادگی است. طلاق، مهریه، نفقه، حضانت، فسخ نکاح، اثبات نسب و سایر موارد مشابه، از جمله مواردی هستند که بهتر است به یک وکیل متخصص و باتجربه در امور خانواده سپرده شود. در کلان شهر مشهد نیز متاسفانه تعداد پرونده‌های مرتبط با امور خانواده، به‌خصوص درخواست طلاق بالا است.

انتخاب وکیل در دعاوی خانوادگی از آن جهت مهم است که نتایج این دعاوی می‌توانند تاثیری عمیق بر روابط خانوادگی و در نهایت زندگی شما بگذارند.

وکیل نوین با شناسایی وکلای خانواده راه دستیابی و ارتباط گیری با این وکلا را راحت کرده است.

جهت دیدن مراحل طلاق و شیوه طلاق در مشهد کلیک کنید 

کلیک کنید 

منظور از دعاوی کیفری طیف گسترده‌ای از جرم‌های گوناگون است که توسط شاکی خصوصی یا مدعی‌العموم پیگیری می‌شود. دعاوی کیفری در دو دادگاه دعاوی کیفری یک و دو بررسی می‌شوند. دادگاه دعاوی کیفری یک مختص جرم‌های سنگین و دارای مجازات سنگین است؛ و دادگاه کیفری دو به جرم‌های سبک‌تر در این حوزه رسیدگی می‌کند. برای پیدا کردن وکیل در مشهد که از دعوی شما در این زمینه دفاع کند، بهتر است بر اساس سوابق او و آشنایی او با حوزه وقوع جرم باشد. چراکه همان‌طور که گفته شد دعاوی کیفری شامل طیف وسیعی از جرم‌ها از جمله خیانت در امانت، قتل، کلاه‌برداری، سرقت، فروش مال غیر، فوت ناشی از جراحات رانندگی، دیه، ضرب و جرح، جعل اسناد و استفاده از آن، نزاع و درگیری، اختلاس، آدم‌ربایی، مزاحمت، تولید و توزیع مواد مخدر و مشروبات الکلی و… است.

جهت معرفی وکیل کیفری کلیک کنید و یا از موضوعات زیر انتخاب کنید 

کلیک کنید

وکلای امور بین‌المللی به پرونده‌های گوناگونی رسیدگی می‌کنند. برای انتخاب یک وکیل در مشهد که در امور بین‌المللی از شما پشتیبانی کند، در درجه اول باید به موضوع و خواسته خود توجه کنید. گاهی پذیرفتن وکالت چنین پرونده‌هایی پیچیده نیست. به عنوان مثال پیگیری امور طلاق ایرانیان مقیم در کشورهای خارجی یا گرفتن اجازه ازدواج با اتباع خارجی و امور اتباع خارجی از این جمله هستند. این موضوع به این دلیل است که در چنین پرونده‌های وکیل تنها باید به مسائل قانونی موجود در کشور ایران مسلط باشد.

سامانه وکیل نوین با همکاری وکلای بین المللی آماده حضور در دعاوی بین‌المللی اشخاص حقیقی و حقوقی در محاکم بین‌المللی تجاری و غیر تجاری است.

جهت معرفی وکیل بین المللی کلیک نمایید 

 کلیک کنید 

وکیل امور حقوقی در معنای خاص به وکالت پرونده‌های گوناگون در دعاوی اشخاص با یک‌دیگر می‌پردازد. وکالت در دعاوی امور ملکی، ارث، وصیت، ابطال رای داوری، چک و سفته از جمله موضوعاتی است که وکلای متخصص در امور حقوقی یا حقوق خصوصی می‌توانند به خوبی از عهده ان برآیند.

اگر به دنبال یافتن وکیل در مشهد برای قبول وکالت شما در چنین پرونده‌هایی هستید؛ باید در جستجوی وکیلی با تجربه کار در امور حقوقی باشید. ما در وکیل نوین بهترین وکلای امور حقوقی را در زمینه‌های مختلف به شما معرفی می‌کنیم.

 جهت معرفی وکیل حقوقی کلیک کنید 

👤طلاق یک طرفه

🚚 استرداد جهیزیه

👪 حضانت

💰نفقه

💑 ازدواج مجدد زوج

👶 اهدا جنین

👪 تمکین

🚶‍♀️ تغییر جنسیت

👨‍👧 اذن ازدواج

💌 الزام به ثبت ازدواج

💔 فسخ ازدواج

👩‍🏭 منع اشتغال زوجه

🎓 منع تحصیل زوجه

🏧 جعل

🔪 قتل

👨 آدم ربایی

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

💆 خیانت در امانت

🚓 سرقت

🔫 سرقت مسلحانه

💴 چک

🚼 سقط جنین

💸 اختلاس

💑 رابطه نامشروع

🏬 فروش مال غیر

📴 مزاحمت تلفنی

⚖ جرایم سیاسی

👨 جرایم پزشکی

💸 دیه

🏨 زنا

👨 فحاشی

🏢 تخریب

👤 تجاوز

👨 لواط

🏧  تحصیل مال نامشروع

🏠 تصرف عدوانی

💵  رشوه

👤  قذف

⚖ ربا

⚖ قمار

👨 ضرب و جرح

⚖ توهین

😷 اسیدپاشی

⚖ غصب عنوان

⚖ مزاحمت

⚖ ممانعت از حق

⚖ ورود به عنف

⚖ ترک انفاق

⚖ روزه خواری

⚖ مفسد فی الارض

💑 اغفال در ازدواج

💁 تظاهر به وکالت

📰 چک و سفته

💸 مطالبه دیه

🏠 ملکی

📑 تغییر سن

⚖ وقف

📄 قولنامه

🏢 ثبت شرکت

📓 اخذ اقامت ایران

✍ ثبت نکاح دائم

📑 اخذ تابعیت

🏢 دعاوی شهرداری

💵  مطالبه وجه

💰 اجرت المثل

👤 معافیت

📉 ورشکستگی

🏦 بانکی

🏢 دفاتر خدمات الکترونیک قضایی

📑 اخذ شناسنامه

📑 حذف نام همسر

📑 تغییر نام و فامیل

📝 تنظیم قرارداد

📝 الزام به تنظیم سند

☂ بیمه

👤 موجر و مستاجر

🏠 سرقفلی

📈  حق کسب و پیشه و تجارت

👤 کارگر و کارفرما

⚖ تقسیم مال مشاع

👨‍👦‍👦 ارث

📄 فک رهن

من پزشکی هستم که بیمارم بعد از هفت سال از من شکایت کرده و محکوم به پرداخت دیه هستم
آیا مبلغ دیه با سال وقوع حادثه محاسبه می شود یا با سال صدور حکم؟

آیا پدر می تواند تا زمانی که زنده است بخشی از اموال خود را به نام فرزند خود کند و یا به او نوشته ای بدهد .ایا این نوشته بعد از فوت او اعتبار دارد ؟

آیا میشه سند خونه یا هر چیز دیگری رو به نام کسی زد که خودش حضور نداره ولی مدارکش نزد دیگری موجود است؟

5
 + 

 = 
13

.hide-if-no-js {
display: none !important;
}

در این مرکز ما تلاش میکنیم تا مشکلات شما را در خصوص مسائل حقوقی برطرف کنیم. شما کاربران عزیز نیز میتوانید با یکدیگر گفت و گو کنید و از نظرات یکدیگر بهره مند شوید.

با تکمیل فرم ذیل ظرف 3 دقیقه وکیل خوب و ارزان در شهرتان پیدا کنید 

(اطلاعات وکیل برای شما پیامک میشود )کارشناس و مشاور حقوقی


تهران – تهران


وکیل پایه یک دادگستری


‌ آذربایجان شرقی – تبریز

وکیل پایه یک دادگستری

مشاوره رایگان با وکیل مشهد


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 1 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، تجاری
، جرایم
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، داوری
، مراجع

کارشناس و مشاور حقوقی


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 1 ساعت

تخصص:
ارث – وصیت
، شرکت
، مالیات
، مراجع

مدير مؤسسه حقوقي


خراسان رضوی – گناباد

زمان پاسخگویی حداکثر 1 ساعت

تخصص:
خانواده
، شرکت
، ثبت
، مالیات
، داوری
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 5 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت
، مالیات
، بیمه
، کار
، اجرا

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 2 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 1 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت
، مالیات
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، بین الملل
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 2 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 48 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، تجاری
، جرایم
، اجرا
، متفرقه
، مراجع

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

وکیل و مشاور حقوقی


خراسان رضوی – نیشابور

زمان پاسخگویی حداکثر 5 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، ثبت
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 24 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت
، مالیات
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 8 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، شرکت
، تجاری
، قاچاق
، تعزیرات
، کار
، دادرسی
، اجرا
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 24 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، زندان – عفو
، دادرسی
، اجرا
، داوری
، مراجع

وکیل و مشاور حقوقی


خراسان رضوی – درگز

زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، ثبت
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل و مشاور حقوقی


خراسان رضوی – درگز

زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، کار
، دادرسی
، اجرا
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – قوچان

زمان پاسخگویی حداکثر 24 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، زندان – عفو
، ثبت
، مالیات
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، بین الملل
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 12 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، ثبت
، مالیات
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، مراجع
، سایر مقررات
خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 6 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، ثبت
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 48 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، اجاره
، ارث – وصیت
، امور حسبی
، شرکت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، زندان – عفو
، شهرداری
، ثبت
، مالیات
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، بین الملل
، داوری
، مراجع
، سایر مقررات

وکیل پایه یک دادگستری


خراسان رضوی – مشهد

زمان پاسخگویی حداکثر 24 ساعت

تخصص:
خانواده
، املاک
، معاملات
، ارث – وصیت
، تجاری
، جرایم
، قاچاق
، تعزیرات
، بیمه
، کار
، دادرسی
، اجرا
، متفرقه
، مراجع
، سایر مقررات

کپی رایت © 2020 – مشاوره حقوقی آنلاین

طراحی و اجرا: ساونگ

این وب سایت در ستاد ساماندهی وزارت ارشاد به ثبت رسیده و تمامی خدمات آن دارای مجوز لازم از مراجع ذیربط بوده و فعالیت های آن تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.صفحه نخست » مشاوره ی حقوقی رایگان

وکیل مشهد, بهترین وکیل مشهد ,وکیل خوب در مشهد ,بهترین وکیل در مشهد ,وکیل پایه یک دادگستری در مشهد ,وکیل خانواده در مشهد ,وکیل طلاق در مشهد ,بهترین وکیل طلاق در مشهد,موسسه حقوقی در مشهد ,مشاوره حقوقی در مشهد

موسسه حقوقی داوری عدالت گستر با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و وکالت در مراجع حقوقیکیفری دیوان عدالت خانواده و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط وکیل و مشاوره حقوقی در مشهد می باشد

 

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

موضوع پرونده خانواده مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

موضوع پرونده کیفری مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 

 

بهترین وکیل در مشهد

موضوع پرونده حقوقی مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

 

بهترین وکلای پایک دادگستری

موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است.

برای مشاوره با شماره های زیر تماس بگیر :

09154569219

09363081461

05136065768

یک تیم حرفه ای شماست .

وکیل در مشهد

موسسه حقوقی عدالت گستر مشهد با حضور گروهی از بهترین وکلای مشهد و چندین سال سابقه موفقیت آمیز در امور وکالت و پشتیبانی حقوقی، تاکنون با ارائه خدمات حقوقی به تمامی عزیزانی که به دنبال وکیل در مشهد میباشند تواننسته است جزو بهترین موسسات حقوقی در شرق کشور نام گیرد. این موسسه از عزیزان دعوت میکند تا برای دریافت مشاوره رایگان حقوقی با شماره های موسسه تماس برقرار کنند و یا به صورت حضوری به محل موسسه عدالت گستر مشهد مراجعه نمایند.اعتماد موکلین ما به موسسه تاکنون به این دلیل بوده است که وکلا و کارشناسان حقوقی موسسه تمام تلاششان را معطوف به احقاق حقوق کامل موکلین عزیز در کوتاهترین زمان نموده اند و مطمئناً از این پس نیز این تلاش ادامه خواهد داشت.

با ما در شبکه های اجتماعی

 

09190801679

09196128725

09928608250صفحه نخست » تماس با ما

مشکلات حقوقی از آنجایی که عموم افراد جامعه با عدم آشنایی با قوانین و مقرارت جاریه دچار مشکلات بسیار فراوان در جهت حل و فصل مخاصمات خود هستند. اینکه در زمان نیاز به وکیل پایه یک دادگستری چه میزان دسترسی به وکیل داشته باشیم یک موضوع قابل بررسی است. موسسه حقوقی عدالت گستر این امکان را فراهم آورد است. که در سریعترین زمان بتوانید در خصوص انواع موضوعات حقوقی توسط شماره تماس های موجود و از طریق واتساپ و تلگرام بتوانید مشاوره حقوقی مناسبی را دریافت نمایید و یا پیگیری مشکلات حقوقی را به وکیل تخصصی بسپارید.

برای مشاوره با شماره های زیر تماس بگیر :

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

 

 

 

 

 

 

برای تماس مستقیم با موبایل روی شماره های بالا کلیک کنید

یک تیم حرفه ای شماست .

هر روز در تلاش هستیم خدمات مجموعه عدالت گستر بهبود داده تا در تمام مراحل مشکلات و دعاوی حقوقی شما عزیزان را بهتر و راحت تر و گسترده تر در کنارتان باشیم . در همین راستا صفحه اینستاگرام موسسه حقوقی عدالت گستر به صورت رایگان اقدام به ارئه مشاوره حقوقی می نماید. با عضویت در این صفحه اینستاگرام شما عزیزان می توانید همواره یک وکیل اینستاگرامی در کنار خود داشته باشید. وکلای پایه یک دادگستری که در این صفحه پاسخگو شما هستند.

 

 موسسه حقوقی عدالت گستر با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و وکالت در مراجع حقوقی کیفری دیوان عدالت خانواده و  سایر مراجع حقوقی و اداری توسط وکیل و مشاوره حقوقی در مشهد و تهران می باشد.

بهترین وکلای پایک دادگستری

از اینکه با ما همراه هستید، عدالت گستر انتخاب کردید سپاسگزاریم.

خرسندیم که نظر و پیشنهاد و انتقاد با ما در میان بگذارید

نام

ایمیل

موضوع

پیام

موسسه حقوقی عدالت گستر مشهد با حضور گروهی از بهترین وکلای مشهد و چندین سال سابقه موفقیت آمیز در امور وکالت و پشتیبانی حقوقی، تاکنون با ارائه خدمات حقوقی به تمامی عزیزانی که به دنبال وکیل در مشهد میباشند تواننسته است جزو بهترین موسسات حقوقی در شرق کشور نام گیرد. این موسسه از عزیزان دعوت میکند تا برای دریافت مشاوره رایگان حقوقی با شماره های موسسه تماس برقرار کنند و یا به صورت حضوری به محل موسسه عدالت گستر مشهد مراجعه نمایند.اعتماد موکلین ما به موسسه تاکنون به این دلیل بوده است که وکلا و کارشناسان حقوقی موسسه تمام تلاششان را معطوف به احقاق حقوق کامل موکلین عزیز در کوتاهترین زمان نموده اند و مطمئناً از این پس نیز این تلاش ادامه خواهد داشت.

با ما در شبکه های اجتماعی

 

09190801679

09196128725

09928608250

موسسه حقوقی نیک اندیشان با هدف خدمتگذاری سریع به هموطنان عزیز کشورمان، اقدام به راه اندازی سرویس وکیل آنلاین تلگرام نموده است.

شما در هر ساعتی از شبانه روز می توانید از طریق شماره تلفن ۰۹۱۵۱۱۸۶۸۶۲ اقدام به مشاوره با وکیل از طریق تلگرام نمایید.

جهت تماس تلفنی ، لطفا در ساعات اداری اقدام نمایید.

وکیل آنلاین تلگرام در موسسه حقوقی فقط و فقط از طریق تلگرام بصورت ۲۴ ساعته شبانه روزی پاسخگوی سوالات حقوقی شما هستند.

شما با استفاده از سرویس وکیل آنلاین تلگرام ، می توانید به صورت آنلاین اقدام به طرح پرسش های حقوقی خود و مشاوره حقوقی رایگان و آنلاین خود را انجام دهید و وکیل پایه یک دادگستری مشهد اقدام به پاسخ به سئوالات حقوقی شما به صورت آنلاین می نماید.

مشاوره رایگان با وکیل مشهد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

وکیل شرکت‌ها کیست و چه توانایی‌هایی باید داشته باشد؟ وکیل شرکت‌ها در واقع حقوق دان یا وکیلی است که به طور اختصاصی به امور حقوقی

لیزینگ خودرو در واقع به این صورت عمل می‌کند که اشخاص حقیقی و یا حقوقی خصوصی و عمومی که تمایل به فروش خودرو دارند، بخشی از هزینه خودرو را می‌گیرند و با ایجاد اقساط که مقدار و زمان آن به توافق طرفین بستگی دارد؛

مشارکت در ساخت چیست؟ مشارکت در ساخت همان طور که از اسمش پیدا است؛ به شراکتی گفته می‌شود که بین مالک زمین و سازنده آن

در تلاش هستیم با نیروی متخصص همچون جناب آقای ( علی ابراهیمی مهر ) کارشناس ارشد جزا و جرم شناسی،با بیش از 7 سال سابقه ی کاری و بالغ بر 100ها پرونده موفق، وکالت و مشاوره تخصصی در امور کیفری ، خانواده ، حقوقی ، ثبتی و شرکت و.. همراه شما عزیزان باشیم . فعالیت های اصلی ما : وکالت امور حقوقی، وکالت امور خانواده در مشهد ، وکالت امور کیفری در مشهد و.. می باشد. امید است با یاری خدا در خدمت شما عزیزان و هموطنان گرامی باشیم.

تمامی حقوق این سایت محفوظ است نیک اندیش باران | طراحی شده توسط گروه طراحی سایت راشن

مشاوره رایگان با وکیل مشهد
مشاوره رایگان با وکیل مشهد
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *