مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

 
helpkade
مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران
مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

iranoccc_admin

اکتبر 24, 2018
مشاوره خانواده

4 دیدگاه ها
27,538 بازدید

مشاوره تلفنی خانواده رایگان:به صورت های مختلف می باشد.سبک های مختلف زندگی و افزایش مشکلات خانوادگی به گونه ای شده است که نیاز به یک مشاور در زندگی ضروری می شود.

این مشاوره می تواند به صورت های مختلف باشد یعنی چه حضوری و چه غیر حضوری باشد.

برای سهل تر شدن کار و گرفتن آسان مشاوره ما به شما مشاوره تلفنی خانواده رایگان را پیشنهاد می کنیم.

گاهی ممکن است شرایط زندگی شما به گونه ای اشد که شما نیاز به یک هم صحبت و هم درد داشته باشید.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

مشاوره خانواده تلفنی در مشاوران حضوری طریقه مشاوره گرفتن به این صورت می باشد که شما باید از قبل نوبت بگیرید و منشی برای شما زمان و روز را معین میکند سپس شما در روز مقرر به مرکز شاوره ای مراجعه می کنید.

شما عزیزان می توانید برای دریافت مشاوره خانواده از سراسر کشور با شماره

از طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره تماس حاصل فرمایید

برای هر ساعت مشاوره ای که میگیرید باید پول پرداخت نمایید.

اما همانطور که برای شما روشن شد این کار بسیار زمان بر است ممکن است شما به دلیل نداشتن زمان نتوانید  به تمامیه جلسات برسید.

در نهایت برای شما یک راه دیگر می ماند به نام مشاوره تلفتی خانواده رایگان به این صورت است که شما با مرکز ما تماس حاصل می فرمایید و ما شما را به مشاوره مربوطه ارجاع می دهیم.

مرکز مشاوره اول مشاور به شما کمک می کند تا بتوانید بدون مراجعه حضری از خدمات متنوع مشاوره ای بهره مند شوید.

خدمات مشاوره تلفنی رایگان به این صورت است که شما مشاوره رایگان را انتخاب می نمایید اگر مورد پسند شد دقایق بعد را به صورت پولی ادامه میدهید.

در این مورد باید برای شم عزیزان بیان کنیم که هزینه مشاوره تلفنی بسیار ارزان تر و به صرفه تر است زیرا هم در وقت صرفه جویی می کند هم در هزینه.

خدمات موثر مشاوره تلفنی خانواده رایگان:

مورد توجه ترین خدمات موثر مشاوره ما در سامانه اول مشاور ارائه مشاوره تلفنی به صورت شبانه روزی می باشد

یعنی شما عزیزان در هر ساعت از روز و شب می توانید مشکل خود را با مشاور خود در ارتباط بگذراید.

شماره مشاوره تلفنی خانواده رایگان اول مشاور

بسیاری از خانواده ها هستند که به دلیل نداشتن استطاعت مالی قادر به پرداخت هزینه نیستند در مرکز مشاوره خدماتی به این افراد ارائه می شود تا بتوانند از مشاوره استفاده نمایند.

مشاوره تلفنی خانواده رایگان به صورت انواع مشاوره انجام می پذیرد

.مشاوره خانواده   .مشاوره خانواده تلفنی    .مشاوره کودک    .مشاوره ازدواج       . مشاوره روانشناسی

و….

در حقیقت مشاوره تلفنی به این مفهوم می باشد که یک نوع ارتباط و تعامل مثبت و صحیحی بین مشاور و فرد تماس گیرنده صورت می گیرد.

که فرد تماس گیرنده در جهت رفع مشکل خود به صورت تلفنی با مشاور تماس میگیرد و مشکل خود را مطرح می کند.

در واقع مشاوره خانواده تلفنی کمک خواهد کرد تا فرد راحت تر مشکل خود را بیان کند و هیچ گونه خجالتی نداشته باشد.

مشاور ما نیز در سامانه اول مشاور راه حل هایی صحیح برای شما اراعه می دهد .

که شما با انجام آن مشکلتان حل خواهد شد.

حقیقت امر این است که امروزه به دلیل پیچیدگی روابط و مسائل ومشکلاتی که در زندگی وجود دارد.

 مشورت گرفتن از مشاوره خانواده در امور و مشکلات زندگی با هدف حل این مشکلات می تواند یاری دهنده باشد.

شما عزیزان می توانید جهت دریافت دریافت مشاوره تلفنی همه روز حتی در ایام تعطیل

با مرکز مشاوره تلفنی ایران تماس حاصل فرمایید.

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی هوشمند سراسری از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن  43 52 907 909  تماس برقرار کنید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی مجدد تماس بگیرید.

خانواده درمانی

پدر و دختر با مردی که در پس زمینه مشاهده می کنند خانواده درمانی یا مشاوره خانواده برای رسیدگی به موضوعات خاص تأثیرگذار بر سلامت روانشناختی خانواده ، مانند انتقال عمده زندگی یا شرایط سلامت روان طراحی شده است. ممکن است از آن به عنوان روش اصلی درمان یا به عنوان یک روش مکمل استفاده شود.


مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

خانواده ها می توانند در صورت بروز هرگونه واقعه استرس زا که ممکن است روابط خانوادگی از قبیل مشکلات مالی ، طلاق یا مرگ یک دوست عزیز را تحت فشار قرار دهد ، از درمان بهره مند شوند. علاوه بر این ، می تواند در درمان نگرانی های بهداشت روانی که بر کل خانواده تأثیر می گذارد ، مانند افسردگی ، سوء مصرف مواد ، بیماری مزمن و مشکلات غذایی یا نگرانی های روزمره مانند مشکلات ارتباطی ، درگیری بین فردی یا مشکلات رفتاری در کودکان مؤثر باشد. و نوجوانان


مشاوره خانواده با هدف ارتقاء تفاهم و همکاری در بین اعضای خانواده به منظور حل مشکلات یک یا چند نفر از افراد. به عنوان مثال ، اگر كودك دارای مشكلات اجتماعی و دانشگاهی باشد ، درمان بر روی الگوهای خانواده كه ممكن است در عملكرد كودك نقش داشته باشد ، متمركز می شود و نه ارزیابی رفتار كودك. از آنجایی که خانواده منشأ مسئله را آشکار می کند ، می توانند یاد بگیرند که از کودک و سایر اعضای خانواده حمایت کنند و با کمترین کار یا تغییر شرایطی که به رفتار ناخواسته کودک کمک می کند ، فعالانه کار کنند.

مشاوره خانوادگی توسط مجوزهای ازدواج و خانواده درمانی (LMFT) ارائه می شود. سایر متخصصان بهداشت روان – مانند مشاوران حرفه ای ، مددکاران اجتماعی ، و روانشناسان – که آموزش های رسمی در رویکردهای خانواده درمانی دریافت کرده اند ، ممکن است این اصول را در کار خود بگنجانند.


این روش درمانی متمرکز بر راه حل و کوتاه مدت است و به طور متوسط ​​به حداقل نه جلسه نیاز است. جلسات اغلب یک بار در هفته برگزار می شود و به طور معمول 50 دقیقه طول می کشد. تعداد اعضای خانواده که در هر جلسه شرکت می کنند بسته به اهداف درمانی ممکن است متفاوت باشد و غالباً یک درمانگر جلسات فردی را برای مکمل جلسات خانواده ارائه می دهد. مشاوره خانواده در تنظیمات مختلفی از جمله خدمات مشاوره خانوادگی ، آژانسهای جامعه و مراکز درمانی مسکونی انجام می شود.

اکثر اشکال مشاوره خانواده به شدت از تئوری سیستم وام می گیرند ، اگرچه برخی دیگر مبتنی بر رویکردهای روانشناختی مانند تجربی ، شناختی-رفتاری و روانشناسی هستند. سیستم های درمانی خانوادگی ادعا می کنند که پویایی درونی سیستم خانواده می تواند رفتارهای مشکل ساز را در اعضای خانواده ایجاد و حفظ کند. تمام رویکردهای خانواده درمانی به منظور کمک به خانواده ها در بهبود ارتباطات ، حل مسئله و مهارت های مقابله و تقویت حس ارتباط آنها با یکدیگر طراحی شده است.

 

ژوئن 6, 2020

آوریل 10, 2020

ژانویه 20, 2020

سلام ببخشید میخواستم ببینم برای مشاوره گرفتن ویا پرسیدن سئوال میشه از طریق ایمیل بپرسیم یا اینکه جواب سئوالمون رو بگیریم

سلام
من نادر هستم ، 40 سال دارم و نزدیک 11 سال هستش که زندگی مشترکم رو شروع کردم ( با کلی کش و قوس بین خانواده ها )، خانواده همسرم یک مقدار وضعیت مالیشون خوب هستش و ما بدلیل ورشکستگی پدر یکم وضعیت مالیمون متوسط هستش،بعد از ازدواج زندگی خوب و نرمالی داشتیم حتی میتونم بگم ایده آل جوری که اطرافیانمون همیشه به زندگی ما حسودی میکردن و غبطه میخوردن ، نه ایکنه بین ما بحث و دلخوری نباشه ، بارها باهم بحث و بگو مگو داشتیم اما زود حل می کردیم و سعی میکردیم تا دلخوری ها روخودمون برطرف کنیم چون همسرم میگفت اگه کسی از این موضوع اطلاع پیدا کنه دیگه زندگی بینمون تموم میشه ، تا 4 سال پیش که دعواهای جدی شد ، روز خواستگاری خواهر کوچیکش در کمال نا باوری شنیدم همسرم میگه از اینکه با من در جمع دیده بشه خجالت میکشه و من در حد اون نیستم ، من از رفتن به مراسم خودداری کردم تا اینکه خواهر زنم و مادرش ازم خواستن که برم و در جمعشون باشم رفتم اما واقعا دلم نمی خواست انجا باشم و بعد از مراسم چندین روز باهم حرف نمیزدیم این اولین دعوای جدی بین همسرم ومن شد ، بعد از اون بارها بحث و دعوا داشتیم یکبار بخاطر وضعیت مالیم ، یکبار بخاطر خانه ای که پدرم در اختیارم گذاشته بود ، یکبار بخاطر مشکل بچه دار نشدن که مشکل از من هست خلاصه بخاطر هر چیز کوچیک و بزرگ بحثمون بالا میگرفت ، تا سال 95 که من بیکار بودم و همزمان 2 تا کار بهم پیشنهاد شد اولی از شرکتی که قبلا باهاش کار میکردم و دومی از سمت برادر زنم ، بعد از بررسی هر دو چون کار اولی دور از شهر و خونه زندگیم بود من زیاد رقبتی نداشتم ، با همسرم مشورت کردم و در کمال ناباوری باز هم شنیدم که همسرم گفت در حال حاضر بیشتر از اینکه به حضورت نیاز داشته باشم به پول نیاز دارم ، ناچار کار اول رو انتخاب کردم و از برادر زنم عذرخواهی کردم در مورد کار ، بخاطر محیط کار جدیدم و شرایط شهرستان سرپل ذهاب نمی توستم همسرم رو بیارم پیش خودم ( محیط کاملا کارگاهی هستش ، اجاره منزل هم خیلی بالاست ) ، در ماه یک هفته مرخصی دارم ( تو این مدت کم کم احساس کردم همسرم با یکی از همکارهاش رابطه داره و بد جور بهش وابسته شده اما هر بار که شک میکردم با خودم میگفتم دارم اشتباه میکنم و همسرم اهل خیانت نیست) بحث و دعوامون ادامه داشت تا 4 روز پیش سر موضوع دیر رفتن همسرم بخونه باهم حرفمون شد و من ازش خواستم زودتر بره خونه و یک جوری که خودش صلاح میدونه به خانواده من بگه که من خونه هستم و نگران نباشید( ما طبقه 4 خونه پدرم زندگی میکنیم ) ، تو این مدت بارها همسرم حرف از جدایی و طلاق زده بود ولی من چون واقعا همسرم و زندگیمون رو دوست دارم هربار بعناوین مختلف سعی کرده بود کار به انجا کشیده نشه اما 4 روز پیش همسرم باز تکرار کرد و من که دیگه تحمل این وضعیت برام سخت بود بهش گفتم فکرهاش رو بکنه و تصمیم خودش رو بگیره اگه قرار باشه از همدیگه جدا بشیم و کارمون به طلاق بکشه من دیگه حرفی ندارم.
نمی دونم چیکار کنم و چطور زندگیم رو نجات بدم ، از یک طرف همسرم رو دوست دارم و عاشقشم ، از طرف دیگه تحمل این فشارهای عصبی و روحی رو ندارم ، خواهش میکنم راهنماییم کنید.

سلام فائزه ۱۹سالته بخش زرقان
ببخشید میخواستم مادرم من خیلی اخلاق بد هست وقتی کلاس دارم مادرم من خیلی زنگ میزی من دوست ندارم خیلی رنگ بزنی بعدش مادرم همین فوش من میدی من خیلی ناراحتی میشم میشه کار مادرم من تند تر زنگ میزی وقتی کلاس دارم زنگ بزنی من دوست ندارم زنگ بزنی من اعصبابی میشم

برای درمان بی خیالی چه کنیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وبسایت

مشاوره خانواده تلفنی به هر نوع خدمات روانشناختی که توسط تلفن انجام می شود اشاره می کند.

 مشاوره خانواده تلفنی از روان درمانی فردی، دوگانه یا گروهی با یک درمانگر حرفه ای به اولین کمک روان شناختی ارائه شده توسط مشاوران حرفه ای حرفه ای می باشد.

مشاوره خانواده – مشاوره خانواده انلاین – مشاوره خانواده تلفنی – مرکز مشاوره خانواده آنلاین

پرداخت موبایلی

مشاوره خانواده

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی رایگان

شماره مشاوره تلفنی خانواده رایگان

مشاوره به عنوان یک راهکار مهم برای کاهش دغدغه ها و مشکلات افراد شناخته می شود.

مشاوره می‌تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات آنها در زمینه های گوناگون زندگی شود.

در گذشته استفاده از مشاوره چندان رایج نبود و افراد ترجیح می دادند تا خود به درمان و برطرف نمودن مشکلات خود از طریق مشاوره و مشورت گرفتن از افراد با تجربه اقدام کنند.

امروزه با گسترش اطلاعات و دانش افراد در رابطه با دانش مشاوره استفاده از مشاوره روز به روز در حال افزایش است.

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

موبایل مراکز

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

برای عزیزان خارج از کشور

۹۸۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶+

۹۸۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰+

۹۸۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷+

مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که افراد می‌توانند برای مشاوره به مراکز مشاوره در جهت حل آنها اقدام کنند.

مشاوره می تواند از طریق راه های گوناگونی صورت بگیرد تا بتواند نیازها و دغدغه های افراد مختلف را در زمینه‌های گوناگون برطرف نماید.

یکی از روش هایی که توسط مرکز مشاوره ما برای افرادی که قادر به حضور در مراکز مشاوره نیستند ایجاد شده است مشاوره تلفنی رایگان با موبایل است. امروز تمامی افراد موبایل دارند و به راحتی از طریق آن به شبکه اینترنت و نیز شبکه تلفن وصل می باشد.

افراد به راحتی می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل به مشاور مورد نظر خود متصل شده و دغدغه ها و مشکلات خود را با او در میان بگذارد.

یکی از مشکلاتی که افراد می توانند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با موبایل برای حل آن اقدام کنند مشکلات شخصیتی است.

امروز مشکلات و اختلالات شخصیتی افراد بسیار زیادی را درگیر نموده و مشکلات زیادی را برای خود آنها و برای افرادی که با آنها زندگی می‌کنند به وجود اورده است. برای درمان و شناخت بهتر این اختلالات راه‌ های گوناگون وجود دارد.

مثلاً در مراکز مشاوره مشاوران اقدام به انتشار تست های روانشناسی شخصیت می کند و پس از پاسخ دادن به تست های روانشناسی می تواند به شناخت مناسب از وضعیت خود توسط تجزیه و تحلیل مشاور دست یابد.

یکی دیگر از مواردی که مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل می تواند برای حل آن صورت گیرد مشکلات استرس و اضطراب در دنیای کنونی است.

استرس و اضطراب از افراد جوان و نوجوانی که درگیر تحصیل و پیدا کردن شغل هستند تا افراد پیری که بازنشسته شده اند و زندگی را به تنهایی می گذرانند در بر میگیرد.

در واقع این یکی از اختلالات بسیار مهم و بزرگ در زندگی کنونی افراد است.

مشاوره تلفنی ارزان با موبایل

۰۹۰۳۱۲۳۶۴۴۶۰

۰۹۰۳۵۶۷۳۰۵۰

۰۹۱۰۸۳۴۷۵۹۷

دکتر ویلیام البرتو، مشاور خانواده در ایتالیا، بیان می کند که: “انجام مشاوره با مشاوران روانشناسی و روانپزشکی می تواند برای درمان این بیماری بسیار مفید و موثر واقع گردد. یکی دیگر از بیماری‌ ها و اختلالاتی که می تواند از طریق مشاوره تلفنی رایگان با تلفن مورد بررسی قرار بگیرند اختلالات رفتاری و اخلاقی است”.

بسیاری از افراد با این اختلالات روبه‌رو هستند بنابراین زندگی مشترک آنها و روابط اجتماعی آنها تحت تاثیر قرار می گیرد.

بسیاری از خانواده ها و زن و شوهرها به دلیل همین مشکلات و اختلالات با دغدغه های بسیار زیادی در زندگی مشترک خود روبرو هستند. بسیاری از افراد در حیطه کاری خود نمی ‌توانند ارتباطات مناسبی را با همکاران خود برقرار کنند.

تمامی موارد گفته شده می ‌تواند در رابطه با اختلالات مربوط به رفتار و اخلاق انسان ها باشد مشاوره در این زمینه بسیار مهم و حیاتی بوده می تواند سبب کاهش بسیاری از مشکلات و دغدغه های افراد در زمینه‌های گوناگون یاد شده باشد.

یکی دیگر از مواردی که برای انجام مشاوره مفید و موثر است را می توان مشکلات مربوط به خانواده دانست امروزه خانواده های بسیار زیادی وجود دارند که در زمینه های گوناگون با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم می کنند.

این مشکلات می‌تواند سبب مانع بزرگی بر راه خوشبختی و سعادت خانواده ها باشد. به همین دلیل مشاوره خانواده به عنوان یکی از مشاوره های بسیار مهم در مراکز مشاوره انجام می گیرد.

مشاوره تلفنی رایگان با موبایل می‌تواند در این زمینه فعال بوده و خانواده‌های مختلف را از جهات دغدغه های گوناگون یاری و هدایت نمایند.

یکی دیگر از مشکلاتی که بسیار مهم و اساسی بوده و می‌تواند سبب به وجود آمدن اختلالات بسیار زیادی در زندگی افراد شود مشکلات مربوط به امور جنسی است. مشکلات جنسی افراد بسیار زیادی را چه نوجوان چه جوان و چه در سنین میانسالی و پیری با خود درگیر نموده است (منبع سایت علوم روانشناسی فرانسه).

افراد بسیار زیادی هرروزه به مرکز مشاوره مراجعه می‌کنند و در زمینه یاد شده اختلالات و دغدغه های خود را و مشاوران در میان می‌گذارند.

بسیاری از آنها از بیان این اختلالات به صورت حضوری خجالت می کشند با توجه به موارد گفته شده مشاوره تلفنی رایگان با این روش می‌تواند برای کاهش دغدغه این افراد بسیار مهم و موثر باشد.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

در کنار تمامی موارد یاد شده مشکلات اقتصادی سبب می‌شود که بسیاری از افراد از مراجعه به مرکز مشاوره و یا انجام مشاوره در سایر روش ها خودداری کنند بنابراین رایگان بودن این نوع مشاوره می تواند برای این افراد بسیار مهم باشد و آنها را ترغیب به استفاده از مرکز مشاوره و مشورت و مشاوران نماید.

در ادامه مقاله به بررسی دغدغه‌ها و مشکلاتی که در زمینه مشاوره تلفنی وجود دارد می‌پردازیم.

مزیتها و معایب این روش را به‌گونه‌ای خوب مورد بررسی قرار می دهیم تا افراد بتوانند در مورد نحوه استفاده از این روش تصمیم گیری کنند.

در روش مشاوره تلفنی افراد زمان بسیار کمی را برای انجام مشاوره با مشاور خود صرف می کنند اما نکته مهم اینجاست که در مشاوره های حضوری و رو در رو شناخت بسیار مناسبی از فرد مقابل صورت می‌گیرد.

بنابراین ترجیح اول و اولویت اول برای انجام مشاوره مشاوره های حضوری است.

اما برای کسانی که امکان مشاوره حضوری ندارند مشاوره تلفنی می‌توانند مفید باشد.

همچنین از نظر اقتصادی به دلیل اینکه این مشاوره رایگان است و هزینه بسیار کمی را برای افراد به دنبال دارد بنابراین می‌تواند به عنوان یک راهکار مناسب برای کسانی که با مشکلات اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند باشد.

از دیگر معایب این روش می توان به منتظر ماندن پشت خط تلفن اشاره کرد.

بسیاری از افراد زمان این را ندارند که بخواهند پشت خطوط ارتباطی منتظر برقراری ارتباط با مشاور موردنظر خود باشند.

بنابراین با توجه به جمعیت موارد گفته شده بایستی اولویت را مشاوره حضوری دانست و برای درمان هر چه بهتر و شناخت هرچه بهتر بیماری‌ها و مشکلات به مشاوره حضوری اقدام نمود.

اما در شرایطی که امکان این موارد وجود نداشته باشد مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل و به آسانی می‌ توانند در جهت های گوناگون برای برطرف کردن مشکلات استفاده شود.

سایت “مشاورانه” ، مرجع مشاوره خانواده و روانشناسی،” مشاوره تلفنی رایگان با استفاده از موبایل در زمینه های گوناگون مانند:

منبع : moshavereh.kanonm.ir

چگونه کار می کند؟ مشاوره و درمان تلفنی یک رابطه درمانی ساختاری است که در آن مشتری و درمانگر به جای ملاقات حضوری با تلفن و یا موبایل صحبت می کنند… جلسات، مانند مشاوره حضوری و چهره به چهره نیاز است به صورت هفتگی و یا بر اساس تشخیص درمانگر ادامه یابد.

درمان آنلاین یا مشاوره آنلاین، به مشاوره ای گفته می شود که از طریق اینترنت، سایت و یا شبکه های مجاری انجام می شود و در سایت مشاورانه رایگان در اختیار افراد قرار داده شده است.

روش اول: تماس با مراکز معتبر و مورد تایید مرکز مشاوره روانشناسی مشاورانه با تعرفه ارزان روش دوم: دفاتر کانون مشاوران ایران که امکان تبدیل به مشاوره حضوری هم هست روش سوم: تماس با شماره موبایل و مشاوره تلفنی با مشاور روش چهارم: استفاده از تلفن هوشمند سراسری که هر 60ثانیه حدود 2000تومان است و روی قبض تلفن آخر ماه باید پرداخت شود.(توجه این روش ممکن است هزینه زیادی برای شما به همراه داشته باشد)

مرکز مشاوره مشاوره و مراکز همکار تعرفه هایی با قیمت مناسب ارائه می دهند که سبب رضایت تمامی مشتریان شده است. برای اطلاع از هزینه به سایت مشاورانه رجوع کنید.

بله، مرکز مشاوره مشاورانه این امکان را فراهم کرده و شما هر لحظه که بخواهید می توانید مشاوره تلفنی خود را به مشاوره حضوری با همان مشاور تغییر دهید.

مشاوران به افراد، زوج ها، خانواده ها و گروه هایی که با موضوعاتی همچون افسردگی، اعتیاد، وسواس، دوقطبی و غیره سر و کار دارند، مشاوره ارائه می دهند. روش های درمانی مختلفی برای هر مشکل از سوی درمانگر ارائه می شود.

به مراکز برتر کانون مشاوران ایران مراجعه کرده و یا از سایت مشاورانه به صورت رایگان کمک بگیرید.

بله. امکان پذیر است و نتیجه خوبی تا کانون داشته است. ولی در برخی موارد در صورت نیاز و صلاح دید مشاوره باید حضوری صورت بگیرد.

سلام.من یه مشکل دارم ک میخوام اینجابگم واگ میشه راهنمایی کنید من۲۷سالمه و همسرم ۴سال از من بزرگتره کارشون ماموریتی هست و درماه فقط۷روز خونه است. تو دوره نامزدی ما پدرشون آلزایمر داشت و برادرکوچکتر ک مجرد بود و مادرشون ازش نگهداری میکردن ایشون تو ۷روزی ک میومد میگفت من باید حتما پیش پدرم باشه و بهش کمک کنم تا در اون روز بار روی دوش خانواده کم بشه و ما کل اون۷ روز خونه مادرشون بودیم و کلا یه وعده غذایی میومدن خونه اونم ساعت ۸ونیم میومدن ساعت۱۰برمیگشتن خونه پدرشون و تمام دوره نامزدی حتی پارک وخیابون و… نرفتیم… ادامه دیدگاه »

سلام به شما زهرا جان قابل درک هست که شما می خواهید زندگی مستقل تری داشته باشید و نیاز دارید که تایم بیشتری را باهم تنها باشید اما عزیزم دقت کن که تنها ۷ روز در ماه همسرتان در کنار شما می باشند و اگر این ۷ روز نیز با درگیری و بحث همراه شود می تواند برای هردوی شما آسیب زا باشد و تمایل به تنها بودن همسرتان با شما را کاهش بدهد . بهتر است سعی کنید که بجای بحث و درگیری زمان های باهم بودن را با توجه به علایق همسرتان که می تواند شامل هر چیزی… ادامه دیدگاه »

سلام من خانمی ۳۳ساله هستم و یه پسر ۱۲ساله دارم ۱۶ساله ازدواج کردم. مشکل اساسی زندگی من خیانت‌های بود که همسرم تو این چند سال بهم کرد. اما پارسال که کار به شکایت و.. رسید ، از من خواست رضایت بدم .و دیگه دست از کاراش بر میداره. شکایتم مبنی بر رابطه اش و همچنین خوراندن متادون تو مدت چند ماه بدون اطلاع من بود. که بعد از انجام آزمایش متوجه این موضوع شدم. اما از اون زمان به بعد باوجود اینکه خودم رو بی تفاوت نشون میدادم نسبت به این قضیه ،اما حس کنجکاوی هم داشتم که مبادا دوباره… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما عزیزم با نادیده گرفتن و یا بخشیدن مهریه که بهتر است به هیچ عنوان این کار را نکنید و یا اینکه خانه به نام شما بزنند و… این مشکلات برطرف نمی شود چون شما بیان می کنید ۱۶ سال ایشان با تمام قول ها و شکایتی که شده است بازهم به مسیر اشتباه خود ادامه داده اند . دوست داشتن شما قابل احترام هست اما دقت کنید که ایشان نیاز به پروسه درمانی دارند تا بتوانیم به ایشان کمک کنیم… ادامه دیدگاه »

راضی کردن خانواده برای مهاجرت

سلام به شما زهرا جان
اطلاعات بیان شده توسط شما ناقص می باشد اطلاعات بیشتری در مرود شرایط سنی ، شرایط اقتصادی و همچنین دلایل مخالفت خانواده برای مهاجرت شما و در کنار این موارد اینکه شما چگونه این موضوع را با آنها به اشتراک گذاشته اید در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.

سلام من ۳۳ سالمه یه بچه دارم دلم می خواد درامد داشته باشم اما مشکلم اینه که اول انرژی خیلی کمی دارم دوم شوهرم به هیچ عنوان اجازه نمیده و من می خوام توی خونه کار کنم سوم من به روانشناسی علاقه دارم خیلی هم تو این زمینه مطالعه دارم کتابای دانشگاهی رو هم خوندم اما نمی دونم چطوری می تونم بدون مدرک تو خونه تو این زمینه درامد داشته باشم مدتی سعی کردم برنامه نویسی یاد بگیرم و از این روش درامد کسب کنم اما واقعا برام سخته درکش نمی کنم و مریض شدم از شدت فشار نمی دونم… ادامه دیدگاه »

سلام ۲۳ساله هستم و ی دختر ۲ساله دارم دورازخونوادم درتهران زندگی میکنم شوهرم صبح میره سرکارتاساعت ۸ ۹شب.درکمارخونواده شوهرم زندگی میکنم امابافاصله نه چندان دور.باهمسایهای خودمم رفت وامددارم مخصوصاباهمسایه بغلیم.ی سالی میشه همسایه بابغلیم بابازشدن مدارس رابطشوباهام کم کردچون معلم بودومادر۲بچه مدرسه ای.من خیلی ازلحاظ روحی ضربه خوردم ناراحت شدم اماچیزی بهش نگفتم تودل خودم نگهش داشتم.دوتاازجاریام هم کنارمنن امایکی ازجاریام مادرش نزدیکش زندگی میکنه همیشه باهمن سرش شلوغه سرگرمه تفریحات خودشوداره وقتی برای این نداره منودعوت کنه یامنوبخوادازتنهایی دربیاره تلفنی زنگ میزنه منم بهش زنگ میزنم.چیزی که اذیتم میکنه اینکه حرف دلموبه همه میگم ساده وبی ریام فک میکنم… ادامه دیدگاه »

سلام. وقت بخیر.
دختری ۲۵ ساله هستم. همیشه احساس تنهایی و غم داشتم. خواهر و برادری نداشتم. والدینم هم ۱۰ ساله جدا شدن. قبل از جدایی هم درگیری زیاد داشتن. اقوام زیادی نداریم و به خاطر شرایط خاص ما، هیچ کس رابطه‌ی خوبی باهامون نداره. روابط اجتماعیم زیاد خوب نیست، هیچ وقت دوست نزدیکی نداشتم. جدیداً هم خیلی بی اعتماد به نفس شدم. حتی حرف‌زدن هم برام سخت شده. از طرفی به خاطر تنهایی مادرم هم عذاب وجدان دارم. حوصله‌ی هیچ کاری ندارم و واقعا نمیدونم چیکار کنم.

سلام به شما دوست عزیز قابل درک می باشد که جدایی و درگیری های قبل از طلاق می تواند برای شما با فشار روحی زیادی همراه باشد اما دقت کنید که پدر و مادرتان دو فرد بالغ می باشند که می توانند در مورد زندگی خود تصمیم گیری کنند و نیاز است که شما بپذیرید که انها از یکدیگر جدا شده اند و بر مبنای زندگی فعلی خود برای رسیدن به شرایط بهتر اقدام کنید . اینکه بخاطر تصمیمات والدین شما بخواهید خود را سرزنش کنید کمکی به شما نمی کند سعی کنید که برای زندگی روزانه خود برنامه ریزی… ادامه دیدگاه »

سلام من نزدیک ۴سال یه پسری رو عاشقانه دوس دارم .خیلی شبیه هم دیگه هستیم منتها از وقتی راجعبه حس من مطلع شده کلا بهم سرد شد و بی محلی کرد بهم به نظرتون چکار کنم؟؟؟

سلام به شما دوست عزیز
رکسانا جان شما و فردی که به ایشون احساس علاقمندی می کنید چند سالتونه؟
آیا ایشون از هدفش درباره ی این رابطه با شما صحبت کرده بود؟
قبلا ایشون در جریان این موضوع نبود که شما بهشون علاقمندید؟
چه مدت هست که نسبت به شما سرد شده؟
آیا در مورد رفتار ایشون باهاشون صحبت کردین؟

سلام من پریا هستم و ۱۲ سالمه امروز صبح سنجابم از بالکنمون پرت شد پاییت بعد رفتم اوردمش و هیچیش نشد و فقط یکمی بی حال بود بعد گزاشتمش توی اتاقم و یه لحظه رفتم توی سالن بعد که اومدم تو اتاقم دیدیم نیس کل اتاقمو گشتم و پیداش نکردم الان خیلی داغونم نمیدونم چی کار کنم ۳ ساعت گذشته و هنوزش نمیتونم پیداش کنم به خاطر من مرد درستهههههههه ۳ سال بود که داشنمش

سلام به شما پریای عزیز احساس شما قابل درکه و اینکه شما الان برای سنجابتون غمگین و ناراحت باشید طبیعی هستش و شما کاملا حق داریدولی عزیزم افتادن سنجابتون از بالکن فقط یه اتفاق بوده و شما نباید خودتون رو بابت این موضوع مقصر بدونید. بعد اینکه سنجاب شما الان گم شده و اصلا معلوم نیست که مرده باشه. زمانی که مشخص نیست که الان سنجابتون زنده اس یا مرده شما نباید خودتون رو سرزنش کنید و احساس گناه رو کنید که باعث مرگش شدید. سعی کن ارامش خودت رو حفظ کنی و در حین اینکه برای نبودن سنجابتون ناراحت… ادامه دیدگاه »

سلام من پریا هستم و ۱۲ سالمه امروز صبح سنجابم از بالکنمون پرت شد پاییت بعد رفتم اوردمش و هیچیش نشد و فقط یکمی بی حال بود بعد گزاشتمش توی اتاقم و یه لحظه رفتم توی سالن بعد که اومدم تو اتاقم دیدیم نیس کل اتاقمو گشتم و پیداش نکردم الان خیلی داغونم نمیدونم چی کار کنم ۳ ساعت گذشته و هنوزش نمیتونم پیداش کنم به خاطر من مرد درستهههههههه

‌سلام ۲۸سالمه۴ساله ازدواج کردم وی پسر۲ساله دارم من مشکلم اینک آرامش ندارم احساس ضعف میکنم،خیلی ناراحت میشم وقتی شوهرم بایک خانم صحبت میکنه بهم میریرم داغونم خودمم نمیدونم چکارکنم

سلام به شما فاطمه جان اگر که ایشان روابط نامناسبی دارند شما می توانید در احترام با ایشان صحبت کنید اما اگر ایشان روابطی که دارند مشکلی ندارد و بیشتر حساسیت های شما می باشد بهتر است در این مورد طرحواره های شا به کمک یک طرحواره درمانگر بررسی شود تا بتوانیم به شما کمک کنیم .گاهی افراد به دلیل افکار بنیادینی که دارند باعث می شود که در زندگی مشترک رفتارهای فرد احساسی و یا افراد نزدیک را بد برداشت کنند و یا بدون دلیل احساس کنند که فرد مقابلشان به آنها خیانت می کند بدون اینکه مدرک کافی… ادامه دیدگاه »

سلام خسته نباشید ی دختر ۱۸ سالم یک سالم میشه نامزدم البته با خواست خودم بعضی وقتا حس می کنم هیشکی رو دوست ندارم کلا بی حسم حتی پدرومادرمو انگار حس می کنم فقط وابستگیه اون دوست داشتنی ک میدونم باید باشه نیس شاید معنی دوس داشتنو نمیدونم

سلام عسل جان
تازگیا این حس بهت دست داده یا همیشه توی زندگیت اینطور بودی؟ معمولا چندببار در ماه این حس بهت دست میده؟ از نظر خلق و خو چطور هستی؟

سلام وقتتون بخیر خسته نباشید من حدود۷ماهه بایه پسری که۳سال ازخودم کوچکترهستش دوست شدم ازطریق کلاسی که میرفتیم باهمدیگه آشناشدیم خیلی رفتارامون بهمدیگه مبخورد همدیگرودوست داشتیم ولی تازه میخواست سربازیشوشروع کنه وکاری نداشت که بیاد برای خواستگاری تااینکه الان تقریبا۳هفتس برام خواستگاراومده وشرایطش خوبه ولی۹سال ازمن بزرگتر هستش من بااون پسردیگه حرف نزدم بباینکه همودوست داشتیم ولی گفتم به دردم نمیخوری وباخواستگارم رفتم ۳جلسه صحبت کردم که قرار شد بریم پیش مشاوره خانواده پیش از ازدواج که ببینیم بهم دیگه میخوریم یانه که دیروز همون پسره باهاش دوست بودم پیام داده که من دلم نمیخواد توروازدست بدم برگرد من میام… ادامه دیدگاه »

سلام به شما
عزیزم شما چند سالتون هست؟ و اون آقا پسر چند سالش بود؟ احساستون نسبت به خواستگار فعلیتون چی هست؟ در حال حاضر احساسی به اقا پسری که باهاش در ارتباط بودید دارید یا خیر؟

من خودم ۲۳سالمه واون آقاپسر ۲۰سالش وخواستگارم که برادر همکارمم هست ۳۱سالش هست ..احساسم نسبت خواستگارم خب خانواده داره اخلاقورفتارش خیلی محترمانه وخوب هستش .ولی خب یه مسئله ای که هست این هستش که زمان زیادی ازجداییم با اون پسرنگذشته که بتونم فراموش کنم پیامم که میده دلم براش میسوزه ولی نمیتونم جوابی بدم تاتکلیفم مشخص بشه باخواستگارم چون پدرم سریسری مسائل فعلا مخالفت کردن ولی خانواده اون راضی هستن من خودمم بین دوراهی گیر کردم بتونید کمکم کنید ممنون میشم

ببین نگین جان نگرانی شما قابل درک می باشد اما دقت کنید که این آقا پسر ۳ سال از شما کوچک تر می باشند و تصمیم گیریشان بیشتر بر پایه هیجان می باشد در کنار اینکه این اختلاف سنی نیز نیاز به بررسی دارد و اینکه شما در زمان فعلی به یکدیگر احساس وابستگی کنید طبیعی می باشد اما بهتر است در کنار احترام به احساسات خودتان واقعیت بیرونی را مد نظر قرار بدهید و بعد تصمیم گیری داشته باشید ایشان از نظر سنی ۳ سال از شما کوچک تر می باشند ، از نظر اجتماعی و سربازی هنوز به… ادامه دیدگاه »

بله درسته اون آقاپسرواقعا معیارهایی که من میخوام درحال حاضر ندارن فقط یکسری قول هایی دادند که معلوم نیست قابل اجرا باشن یانه ولی این خواستگارم تقریبا معیارهایی که میخوام رو دارن ولی خب پدرم سراختلاف سنی مشکل دارن که اونم خودم صحبت کردم اصلا صحبت کردنشون واخلاقشون وحتی ظاهرشون به پسر۳۱ساله نمیخوره کمتر بهشون میخوره مثلا درحد ۲۷سال یاشایدم۲۸سال پس براحساسم غلبه کنم ودیگه جواب اون پسرروندم وباخواستگارم برم پیش مشاوره ازدواج درسته؟

سپاس فراوان واقعا ممنونم از راهنماییوکمکتون

سلام الان در حدود ۶ سال است ازدواج کردم وکارمم بصورت شیفتی میباشد یکروز سر کارم و دوروز استراحت همسرم شدیدا وابستگی عجیبی به خانواده اش وابستگی داره به بهانه که از تنهایی میترسه روزهایی که من شیفت هستم میره پیش خانواده اش اوایل دلایلش برام منطقی بود ولی الان دیگه بیش از حد شده ۶ سال است آرزو دارم از سر کار میام خسته صبح همسرم در رو روم باز کنه ولی همیشه خودم با یه خونه خالی و سرد مواجه میشم و ساعت ۱۲ ظهر میاد و حداقل هفته ای یکبار هم به بهانه های مختلف امتحان برادرش… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این‌مسیر بهتر است در زمان‌مناسبی در احترام و بدون صحبت در مورد خانواده ایشان با همسرتان صحبت کنید و احساسات و نیازهای خودتان را با ایشان در میان بگذارید و صحبت های ایشان را نیز بشنوید و بیان کنید ک به احساس نیاز ایشان به حضور در خانواده و تنهایی او احترام‌می‌گذارید اما مایل هستید که در زمان برگشت به خانه ایشان در منزل باشند تا شما بتوانید با دیدنشان شرایط بهتری از نظر روحی بدست بیاورید این مشکلات در تعامل و درک‌متقابل نیازهای یکدیگر می‌تواند شرایط بهتری را ایجاد کنید .

چندین بار بهش گفتم ولی متاسفانه گوش نمیکند و بازهم ادامه میدهد دائما خانه را ترک میکند

در این سمیر بهتر است به صورت حضوری به زوج درمانگر مراجعه داشته باشید تا باهمسرتان صحبت شود و دیدگاهای هردوی شما مورد بررسی قرار گیرد و بتوانیم در این زمینه به هردوی شما کمک کنیم تا بتوانید مسیر بهتری را طی کنید .
در این زمینه بدون مقصر دانستن همسرتان و یا صحبت از خانواده ایشان به ایشان بیان کنید که برای بهبود زندگی مشترکتان و رفع یک سری مشکلات مایل هستید که چند جلسه زوج درمانی را تجربه کیند.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۶۸۵۷۴۱

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران آماده خدمت رسانی به شهروندان تهرانی و سایر شهرستان ها است.

مشکلات خانوادگی هر انسان را می توان با روش های مختلفی مانند مشکلات دیگر مواجه کرد.

مثال هایی از مسائل عاطفی، احساسی، اخلاقی و اجتماعی هستند که همه آنها به عقب می روند.

هنگامی که ازدواج به درستی انجام می شود، به این معنی است که مردان و زنان با بلوغ فکری، اجتماعی، احساسی و اخلاقی وارد زندگی می شوند، قطعا مشکلی خاص نخواهند داشت.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

در مقاله در مورد حل مسائل مربوط به خانواده با کنترل احساسات می گوییم که در مورد اختلافات خانوادگی معمولا دو حالت پیش می آید:

به طور طبیعی، اولین گزینه یک راه حل منطقی برای مشکلات خانوادگی است و بدون هیچ هزینه ای باید از خشم اجتناب کرد.

اما گاهی اوقات شرایطی که تا کنون ادامه دارد، گفتگو منطقی و محترمانه امکان پذیر نیست.

در این مورد ممکن است گزینه سوم وجود داشته باشد.

فرم زیر را پر کرده و سوال خود را با توضیحات کامل بیان کنید.

حتما نام مستعار استفاده کنید چون تمامی مطالب در سایت نمایش داده می شود.

پاسخ شما بر اساس زمان تخمین زده شده (حدود ۵ تا ۳۰ دقیقه) در پایین همین صفحه همراه پاسخ ارسال می شود.

لذا صفحه را باز نگه دارید.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

پیام *

2 + 0 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

شاید بهتر باشد آموزش اصول گفتگوی موفق برای حل مشکلات مرتبط با خانواده از دوران کودکی همراه با دیگر دوره های مبتنی بر ابتدایی را بگذرانید.

از آنجا که این مهارت نیاز به ازدواج موفق دارد، و ازدواج موفق پایه و اساس یک خانواده شاد است و بنابراین پیشگامان جامعه ی سالم و شهروندان موفق است.

متأسفانه اکثر زوج جوان مهارت لازم برای صحبت در مورد مشکلات خانوادگی ندارند، بنابراین حتی کوچکترین سوء تفاهم ها با صلح حل نمی شود.

به همین دلیل، وقوع هر مشکلی معمولا آنها را به اختلاف می اندازد و مشکل را نادیده می گیرد و از صحبت در مورد آن جلوگیری می کند.

در زیر، ما درباره عواقب اجتناب از حل فوری مشکلات و راه حل برای جلوگیری از آن بحث خواهیم کرد.

فرض کنید شما و همسرتان می خواهید سفر کنید، اما شما با انتخاب یک مقصد مشکل دارید، و هر شهر دارای یک شهر خاص برای تعطیلات است و دلایل خوبی برای این انتخاب وجود دارد.

به نظر می رسد مشکل بسیار جزئی است، اما بعد از صحبت در مورد مشکل، به طور منطقی و موثر در مورد آن صحبت نمی کنید، شما نمی توانید راه منصفانه ای برای اجتناب از سفر خود داشته باشید.

حالت دیگر این است که در هر موقعیتی، همسر یا شوهر مقصد و آرزوهای طرف مقابل را نادیده می گیرند.

این وضعیت امور ممکن است به طور موقت حل و فصل بدون اختلاف و یا بدون نیاز به یک گفت و گو، اما کسی که اراده خود را رد کرده است قطعا از سفر لذت نمی برد، و کوچکترین مشکل در طول سفر این نارضایتی را افزایش می دهد.

این وضعیت می تواند به کلیه اختلافات در زندگی مشترک متبادر شود و پیامد های ناخوشایندی در برابر این نوع برخورد با مشکلات خانوادگی ایجاد می کند.

توسط کسی که اغلب به اراده حزب مخالف تسلیم می شود، تمایل دارد بیشتر به وقوع این اختلافات حساس باشد و در بعضی مواقع به طور کلی از تسلیم خواسته شریک خود رد می شود و در آن لحظه راه حل اختلاف نظر های موقت دیگر امکان پذیر نیست و مشکلات بسیار کمی به بحث و جدل منجر می شود.

اگر وضعیت فعلی زندگی مشترک شما شبیه آنچه که توصیف شده است، اگر یک کوه از مشکلات حل نشده پشت سر شما باشد یا شما به نقطه ای رسیده اید که دیگر نمی توانید مشکلات خانوادگی را نادیده بگیرید.

تنها راه حفظ زندگی مشترک این است که سریع شروع به صحبت  در مورد مسائل حل نشده کنید و از این واقعیت که دلیل اصلی اجتناب از آلودگی فعلی و یا عدم توانایی در مورد صحبت در مورد آن است جلوگیری کنید که همچنان ارائه راه حل برای تسهیل ان وجود دارد:

هنگامی که مشکلات خانوادگی را برای مدت طولانی نادیده می گیرید و زمانی که مشکل دارید مشکلی را حل نمی کنید، بحث در مورد همه آنها بسیار دشوار است و شاید ترسناک باشد.

چشم انداز واکنش های عاطفی در برخورد با مشکلات خانوادگی قدیمی و مراحل مختلف، مانند ایجاد یک مشکل، صحبت کردن در مورد انتظارات از طرف دیگر، با اشاره به بی احترامی و خشم، ممکن است خیلی دشوار است که هر گونه امید برای حل مشکلات نابود شود.

اولین گام در یک گفتگوی موفق در زندگی مشترک ایجاد یک محیط امن و آرام است.

اگر پیش شرط لازم برای صحبت در مورد مشکلات خانوادگی نداشته باشید، احساسات شما ممکن است رفتار شما را محدود کرده و نتیجه مطلوب را به دست نیاورند.

مزیت بیان مشکلات در قالب یک نامه این است که اگر در هنگام نوشتن احساسات شما بر شما غلبه کند و خشم باعث وارد شدن مطالب به تن شود، پس از آرامش می توانید نامه را ویرایش کنید و کلمات ناگواری را خشن و ناگوار بدانید احساسات در شریک زندگی خود را حذف کنید.

راه حل های بسیاری برای حل مشکلات خانواده شما وجود دارد.

با پیشنهادات خانواده دوستانه ما به روز باشید.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

نادیده گرفتن نظرات منفی و تمرکز بر روی خوب است.

اگر فردی از اعضای خانواده شما را توهین کند، او ممکن است دچار دشواری شود و واقعا نمی داند که او به شما آسیب می رساند.

همچنین هنگامی که شما تحسین و ستایش می کنید، عشق خود را بپذیرید.

به خاطر داشته باشید که آنها خانواده شما هستند و همیشه به منافع خود در ذهن خود فکر می کنند.

اگر رفتار فردی خانوادگی شما را آزار می دهد با او صحبت کنید، و این یکی از مشکلات خانوادگی است.

اگر به او درباره عواطی که شما دارید و آسیب دیدگی از این رفتار را توضیح می دهید، او رفتار خود را اصلاح می کند.

پس از این، شما می توانید این فرد را از خانواده شادی کنید.

شما ممکن است احساس کنید که خانواده تان را دوست ندارید، دلیل این است که شما با آنها خیلی وقت ندارید.

در برنامه روزانه خود، زمان برای گرفتن یک فیلم، بازی، رفتن و بازی با خانواده داشته باشید.

همچنین، وقت و صحبت با هر عضو خانواده داشته باشید.

اگر والدین شما مشغول هستند و نمی توانند با شما وقت بگذارند، با اصرار خود عصبانی نشوید و برای مدتی آن را به تعویق بیاندازید.

گاهی اوقات شما یک برنامه سرگرم کننده دارید و برنامه را با خانواده خود اجرا می کنید.

صحبت کنید و از خودتان لذت ببرید.

همه موارد گفته شده در مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران به خوبی بررسی می شوند.

در صورت داشتن مشکل می توانید به مرکز مشاوره خانواده رایگان در تهران مراجعه کنید و مشکلات خود را به خوبی طی جلسات مختلف با مشاور خود حل و فصل کنید.

منبع : mmsi.ir

سلام. بله می توانید از مشاوره آنلاین رایگان و بخش پرسش و پاسخ سایت مشاورانه راهنمایی دریافت کنید.

بله. می توانید از خدمات مشاوره تلفنی بهره ببرید.

بله. این امکا نبه صورت مشاوره آنلاین در تمامی صفحات سایت قرار داده شده است که میتوانید با نام مستعار مشاوره رایگان بگیرید.

مشاوره

سلام آیا شما مشاوره تلفنی رایگان هم میدین،؟؟؟

سلام به شما دوست عزیز
مشاوره تلفنی و حضوری میزانی هزینه دارد که می توانید با تمسا با شماره زیر اطلاعات دقیقی بدست بیاورید .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۲۴۷۱۰۰

باسلام و عرض ادب و احترام…اینجانب دختری۳۳ ساله هستم که بتازگی در شرف ازدواج قرار گرفته ام.پس از حدود یکسال و نیم اشنایی ،ماه گذشته به مرحله بله برون و خواستگاری رسید.مشکلی که وجود داره اینه که ماساکن دو شهر مختلف هستیم و بدلیل طولانی بودن مسافت،امکان رفت و امد زیاد وجود ندارد و کرونا هم مزید بر علت این امر شده،مشکلی که وجود داره اینه که موقع بله برون ما سر مسئله عقد و محرمیت به چالش بزرگی خوردیم جوریکه تقریبا همه چی تموم شد و دو خانواده از هم ناراحت شدید شدند اما بعد بواسطه بزرگترهای فامیل اقای… ادامه دیدگاه »

سلام به شما مارال جان قابل درک می باشد که جدایی می تواند برای شما با شرایط روحی سختی همراه باشد اما دقت کنید که مرحله نامزدی برای شناخت می باشد و بهتر بود شما و این اقا به شرایط مسافت و فرهنگ و هنجارهای خانوادگی توجه بیشتری می کردید چون این مسائل از اهمیت زیادی برخودار می باشد و می تواند در زندگی مشترک مشکل آفرین باشد . بهتر است شما نیز سعی کنید در احترام با ایشان برخورد کنید و از ایشان بخواهید که قبل از تصمیم گیری نهایی به صورت حضوری هردویتان مشاوره پیش از ازدواج را… ادامه دیدگاه »

من ۴ساله ازدواج کردم و یک بچه ۸ماهه دارم همسرم از همون اول زود عصبانی میشد الان هم بچه گریه میکنه سرش داد میزنه و سر هر موضوع کوچیکی صداشو بالا میبره و اگه من جواب ندم بیشتر داد میزنه و میگه چرا جواب نمیدی و حتی یقمو میگیره وقتی عصبانی میشه خودشو میزنه میگه به خانوادت نگو یبار چاقو برداشت گفت اگه بگی خودمو میکشم میگه اگه ازم جدا بشی روت اسید میپاشم یبار زده تو صورتم اما داره بدتر میشه میگه نروخونه پدر و مادرت ،با خانواده خودشم دائم درحال جنگ و دعوائه،ازش میترسم نکنه بلایی سرم بیاره… ادامه دیدگاه »

سلام به شما دوست عزیز بسیار برای شرایط شما متاسف هستم. دوست عزیز همونطور که شما شرح دادین همسر شما رفتارهای پرخاشگرانه دارند و اصلا روی رفتارهای خودشون کنترلی ندارن. متاسفانه اینگونه افراد اصلا اشتباهات خودشونم قبول ندارن و نسبت به مشکل خودشون آگاهی ندارن. عزیزم اینکه شما به دلیل ترس از عواقب جدایی و تهدید های ایشون قصد داشته باشی با ایشون زندگی کنی قطعا از نظر روحی آسیب های زیادی خواهی دید. قبل از ناامید کردنتون نسبت به ادامه ی زندگی نیاز هست که یکسری راهکارها رو بهتون توصیه کنم اینکه سعی کنید مواقعی که ایشون از نظر… ادامه دیدگاه »

من چندساله شوهرم اعتیاد داره هرکارمیکنم ترک نمیکنه دخترم۵سالش توزندگیم کم اوردم همش بارفیقاشه نمیدونم بایدچکارکنم تنها چیزی فکرمیکنم طلاق گرفتن و دخترموخودم بزرگ کنم نظر شماچیه خیلی دروغ میگه اصلا بامن درمورد کاراش مشورت نمیکنه الان بخاطر مواد حس میکنم دزدی میکنه

سلام به شما دوست عزیز در این مسیر بسته به اینکه شرایط زندگی و احساسات و مسئولیت پذیری همسرتان و همچنین برنامه ایشان برای ادامه زندگی مشترک چگونه می باشد می تواند متفاوت باشد و در این مسیر بهتر است سعی کنید یک دوره مشاوره حمایتی دریافت کنید تا بتوانیم در این زمینه به شما کمک کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید. در مورد ترک مواد تا زمانی که خود همسرتان در این مسیر از اشتباه بودن مسیر خود آگاه نباشند و مسئولت رفتار اشتباه خود را نپذیرند و نخواهند در جهت بهبود شرایط خودشان و زندگی مشترک… ادامه دیدگاه »

سه سال پیش ازدواج کردیم شرط ازدواجم فقط ایمان ایشون بودواخلاق. اوایل ازدواج متوجه پیامهای همسرم به خانومهای نامحرم شدم که توجیه کرد وگذشت تاچندماه گذشته که گوشیم رودستشون گرفتن وباتلگرام بنده به چندخانوم پیشنهاد دوستی و ازدواج دادن متاسفانه بسیاردروغگو هستن وسرکوچکترین تا بزرگترین مسائل دروغ میگن انقدراحت دروغ میگن که هیچکس دیگه بهش اعتمادنداره چه برسه به من هرجامیریم بخاطررفتارهای بچه گانه ایشون ازدعوت ما پشیمون میشن دروغهاشون تاجایی پیش رفت که چندوقت پیش مادرم متوجه شدکه پولهاشوگم کرده وبعدازبررسی متوجه شدیم کار ایشونه ازاوایل ازدواج هم پولهای من گم میشدومتوجه میشدم کارایشونه ازحسابم خالی میکردن یا نقدی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز دقت کنید که بهتر بود در همان دوران عقد و نامزدی با مراجعه به مشاوره پیش از ازدواج این مشکلات را بیشتر بررسی می کردید . دقت کنید که توضیحات شما در مورد بعد شخصیتی ایشان موضوعاتی نمی باشد که تنها با صحبت شما برطرف شود و این مشکلات می تواند بر گرفته شده از سبک شخصیتی ایشان باشد و موضوعات مهمی باشد در این مسیر نیاز است که ایشان پروسه شناخت درمانی و روان درمانی را طی کنند تا بتوانیم در طی پروسه درمانی به ایشان کمک کنیم. درمسیر می توانید با متخصصین… ادامه دیدگاه »

ممنون ازپاسخ شما.. بخاطر مشکلات مالی شدیدی که داریم توان پرداخت مشاور روندارم خیلی دنبال مشاوررایگان یاباوجه کم گشتم ولی پیدانکردم مشاورتلفنی هم تاالان زنگ زدم حتی حضوری هم قبلارفتم ولی هیچکدوم نتونستن راهنمایی کنن..بازهم ممنون ..مشاوره حضوری هست یاتلفنی؟هزینش چقدره؟

با شماره زیر تماس بگیرید اطلاعات کامل نسبت به شرایط شما به شما داده می شود .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۶۸۵۸۹۵

سلام من باکسی دوست که بیست سالشه خیلی دوسم داره ولی خیلی عصبیه منم دوسش دارم جایی نمیزاره برم الان خودش به خاطر کار باباش رفته شمال ولی نمیزاره من با دوستام برم بیرون ‌همش بد دهنی میکنه دست بزن داره ما خانواده هامون می دونن می خوایم ازدواج کنیم بعد خودشم خیلی ناراحته از این موضوع همیشه میگه درست میشم ولی درست نمیشه دیگه واقعا نمی دونم چیکار کنم

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مسیر احساسات هردوی شما قابل احترام می باشد اما بهتر است سعی کنید به این رفتارها در همین زمان توجه کنید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید این سبک رفتاری می تواند نشان دهنده مشکلات شخصیتی در ایشان باشد که نیاز به بررسی دقیق دارد اگر شما این موراد را نادیده بگیرید و به این رابطه ادامه بدهید و وارد زندگی مشترک شوید امکان آسیب های زیادی وجود دارد و بهتر است در این مسیر ایشان برای رفع مشکلاتشان در اول به صورت حضوری به روان درمانگر مراجعه داشته باشند تا… ادامه دیدگاه »

مرسی خیلی ممنون

سلام خسته نباشین. من یه خواهر ۱۹ساله دارم که خیلی عصبیه و اصلا حرف گوش کن نیست دوستای جالبی نداره وتازگیا فهمیدم که سیگار میکشه ومشروب هم خورده ما از نظر خانوادگی مشکلی نداریم اهل این برنامه ها هم نیستیم ولی خواهرم کوچیکم نمیدونم چرا اینکارا رو میکنه این چیزایی هم که من متوجه شدم از طریق همسایمون که همسن وسال خودمه فهمیدم چون خواهرم حرفاشو به اون گفته اونم از سر دلسوزی به من گفته که مواظبش باشیم .من و مادرم خیلی باهاش حرف میزنیم و راهنماییش میکنیم ولی انگار تاثیری نداره پدرم ادم سختگیری هست ولی خواهرم اینقد… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز نگرانی شما قابل درک می باشد اما دقت داشته باشید که با تهدید و سرزنش نمی توانید در این مسیر به ایشان کمک کنید و با توجه به شرایطی که شما بیان می کنید مصرف سیگار، مشروبات الکلی ، تهدید به فرار از خانه و… می تواند در این سن برای او خطرات زیادی به دنبال داشته باشد . بهتر است سعی کنید بدون سرزنش و قضاوت با ایشان رابطه برقرار کنید چون ایشان در سن نوجوانی قرار دارد و احساس استقلال بیشتری می کند و رفتارهای هیجانی او بیشتر می باشد نیاز است… ادامه دیدگاه »

جدیدا هم شروع کردن به تهمت زدن مادر خدا بسامرژشون هم قبل مرگ همینکارو میکردن
از تهمت دزدی زده تا تهمت های دیگر
بعضی وقتام با تحقیر میگن نامزدت ولت میکنه یا حتی میگن باهات رابطه جنسی برقرار نمیکنه در صورتی که اصلا همچین چیزی نیست
من واقعا اذیت میشم ازین زفتار در حدی که بعضی وقتا از خودم متنفر میشم
به فکر جدایی میفتم ولی علاقه شدید بهشون دارم
حتی با وجود حرفاشون
نمیدونم چکار کنم
لطفا کمک کنید

سلام دوست عزیز سوال شما جدا از زرگل می باشد وب ه صورت جدا ارسال کنید و به صورت کامل تر و با بیان موارد مورد نیاز مفهوم سوالتان با مشکل روبرو می باشد مجددا ارسال کنید

سلام من فرزند پسری دارم هیجده ساله ایشون بچه باهوش باضریب هوشی ۱۲۰ولی متاسفانه بی هدف بی انگیزه درحالی که فوق العاده باهوش هستن ولی موفق به گرفتن دیپلم نیز نشدن درحالی که یک سال نیز جهش دادن ولی هیچ هدفی برای زندگیش ندارد وبرای پیش بردن کارهایش دروغ زیاد میگه چند وقت پیش گفت من تو خونه نمی تونم درس بخونم بردم وگذاشتم کتابخونه متوجه شدن اونجا سیگار میکشه واصلا مطالعه ای نداره از همه جا استفاده منفی میکنه خیلی هزینه کردم ولی متاسفانه هیچ نتیجه ای نگرفتم چون تمایلی برای همکتری باپدر ومادر نداره واقعا دیگه هم ازدستش… ادامه دیدگاه »

ب سلام خدمت شما دوست عزیز در اول توجه کنید که درس خواندن نیاز به علاقه دارد و داشتن بهره هوشی ملاک این نیست که فرد حتما باید تحصیلات عالی داشته باشد اما با توجه به مصرف سیگار ، بی انگیزگی و.. نیاز است که به صورت حضوری ایشان را به رواننشاس ارجاع بدهید تا مشکلات ایشان شناسایی شود و از نظر روحی در اول به ایشان کمک شود و بعد با بهبود شرایط روحی ایشان می توانند عملکرد بهتری را نیز تجربه کنند. بهتر است سعی کنید از سخت گیری زیاد خوداری کنید تا فرزندتان مجبور به دروغ گفتن… ادامه دیدگاه »

باسلام.من ۳۰ سالمه و یک دختر ۶ ساله دارم. حدود ۱ سال بود به دلیل مشکلات قصد جدایی از شوهرم رو داشتم و خونه پدرم بودم اما بازم مثل همیشه کوتاه اومدم و ۱ ماه میشه برگشتم خونه.الان احساس میکنم چه کار اشتباهی کردم همه حرفایی که زده بود بهم دروغ بود و من و امیدوار کرده بود.شاید ۱ هفته اول خوب بود اما باز زندگیم همونجوری جهنمه.همش یا خوابه یا گوشی دستشه یا دیر میاد.بخدا من و دخترم داریم دیوونه میشیم.وقتی بهش میگم میگه اعتیاد دارم به گوشی نمیدونم چیکار کنم.قبل اومدنم خودش گفت دیگه گوشی دست نمیگیره.من نمیخوام… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز در این مورد تنها قول دادن کافی نمی باشد و شما بهتر است در عمل رفتار ایشان را مورد بررسی قرار بدهید و ایشان نیاز است به صورت حضوری به روانشناس با شما مراجعه داشته باشند تا مشکلات شما مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید . در این مورد دقت کنید که بهتر است فرزندتان را وارد این مشکلات نکنید و اجازه بدهید او مسیر رشدی خود را طی کند اینکه او در این سن وارد این مشکلات شود و به عنوان همرم شما باشد می تواند برای… ادامه دیدگاه »

چرا پاسخ ارسال نمیشه

در جواب مشاور پاسخ را ارسال کنید

متوجه شدم همسرم به من خیانت کرده روز اول به ناراحتی و عصبانیت گذشت و شب شروع به عذرخواهی کرد واینکه فقط چندباردیدتش و چندبارتلفنی حرف زده
من زندگیم و بچه هامو دوست دارم و نمیخوام جداشم ولی نمیخوام با بخشش دوباره این کار تکراربشه
۸سال پیش هم این کارو کرد و من بخشیدم
این بار حق طلاق حضانت بچه ها و خونه و ماشین رو میخوام
ایا کارم درسته؟
اگه قبول نکرد چکارکنم؟
ممنون

با سلام خدمت شما دوست عزیز در مورد مسئله خیانت نیاز می باشد که فرد از رفتار خود پشیمان باشد و در کنار پشیمانی به زندگی مشترک تعهد داشته باشد و در این تعهد ثبات داشته باشد که از بقیه مراحل سخت تر می باشد با این روند اعتماد بازسازی می شود با توجه به تکرار این موضوع به نظر می رسد که مشکلات بین شما و دلیل گرای شایشان به خیانت شناسایی نشده است و نیاز است که این موضوعات به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد. ۱٫ واکنش شما به ایشان چگونه می باشد؟ ۲٫ رابطه عاطفی و… ادامه دیدگاه »

پیام ارسال نمیشد ریپلای کردم. سلام من ۱۹ سالمه دارم دانشگاه میرم خیلی حال روحی خوبی ندارم چون روزانه سه تا قرص فلکستین تری فلوئوپرازین و استراموکس میخورم یه ذره ادم عصبی ام یه برادر ۲۵ ساله دارم که باهاش کنار نمیام فک میکنم نفهمه یه کم با پدر و مادرم زندگی میکنیم پدرم ۵۰ سالش و مادرم ۴۳ سالشه وضع مالی خیلی خوبی نداریم مادر پدرم جفتشون کار میکنن رابطه خانوادگیمون خوبه ولی مشکلات خاص داریم من پدرمو خیلی دوس دارم خیلی کمکم کرده خیلی به گردنم حق داره ولی امشب با مشت و لقد زدمش مشکل از خیلی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز حساست شما نسبت به مادرتان قابل درک می باشد اما بهتر است سعی کنید فشار عصبی خود را کنترل کنید تا از رفتارهای پرخاشگرانه خوداری کنید و سعی کنید اجازه بدهید ایشان در حالت نرمال قرار بگیرند و بعد با ایشان صحبت کنید تا بتوانید نتیجه بهتری بدست آورید . بهتر است در زمان مناسبی بخاطر رفتارتان از پدرتان عذرخواهید کنید و شرایط مستی را برای ایشان توضیح بدهید . در مورد مادرتان نیز ایشان خودشان باید در مورد جدایی از پدرتان تصمیم گیری داشته باشند و بهتر است سعی کنید در این مسیر… ادامه دیدگاه »

من دوس دارم عذر هوای کنم ولی پدرم خیلی سخت گیره اگه حق به جانب باشم شاید یه فرجی بشه چون یه بار تست کردم هر وقت معذرت خواهی‌کردم بابت اشتباهام بد تر شده ولی وقتی حق به جانب وایسادم بعدش خودش اومده باهام دوست شده حالا چیکار کنم

تصمیم گیری با خود شما می باشد اما بهتر است در هر حالتی احترام ایشان را بخاطر جایگاه پدر بودنشان حفظ کنید تا بتوانید روابط بهتری را ایجاد کنید.

پیام روی اسم مشکل داره و ارسال نمیشه سلام من ۳۲ سالمه شاغلم کامپیوتر خوندم بچه ۴ ام وآخر خانواده به مدت ۴ ماه هست با پسری ارتباط جدی دارم ۲سال و نیم از من کوچیکترن تربیت بدنی خوندن و بچه ۳ ام و آخر خانواده. ایشون روی روابط با دوستان پسر من بسیار حساسن و خط قرمزشونه و میگن باید با اونها قطع رابطه کنم حتی ۱ بحث شدید هم داشتیم و شدت عصبانیتشون زیاد بود!.میخواستم ببینم اصلا دادن یه همچین حقی که من و محدود کنن درسته؟و نذارن من به عنوان انسان خودم تصمیم بگیرم؟ من و خیلی… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز یک رابطه دوستی در آن نیاز است در آن خط قرمزها و توقعات و دیدگاه هر فرد در مورد رابطه دوستی بیان شود تا هر دو طرف بتوانند تصمیم گیری بهتری داشته باشند . مخصوصا اگر روابط شما جهت اشنایی برای ازدواج می باشد نیاز است که به تفاوت سنی و دیدگاهای یکدیگر بیشتر توجه کنید چون تفاوت دیدگاها با توقعات و رفتارهای متفاوت همراه می باشد که نداده گرفتن آن می تواند در آینده هریک از شما را با مشکلات بیشتری روبرو کند. هدف هریک‌ از شما از این رابطه چیست؟ معیارهای شما… ادامه دیدگاه »

سلام وقتتون
بخیر.نامزدم تو اینستگرام عکسای زن های مانکن و خوشگل و خوش اندام رو واسه دوستش میفرسته و در مورد اون عکس حرف میزنن که چقد خوشگله چقد خوش اندامه چقد چقد چقد..من اتفاقی دیدم و خیلی ناراحت شدم و حسودی میکنم و کم کم طرز فکرم نسبت بش میخواد تغییر کنه.آیا حسادت من اشتباهه یا کار نامزدم.به روی خودش نیاوردم‌نمیخوام بدونه حسودی میکنم.خواهش میکنم راهنماییم کنین

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و در همین مرحله از رابطه مشترک به شناخت بیشتری از ایشان برسید .
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ رابطه عاطفی و جنسی شما رضایت بخش می باشد؟
۳٫ مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کرده اید؟
۴٫ رفتارهای جنسی ایشان از نظرتان نرمال می باشد؟
۵٫ دیدگاه شما نسبت به این رفتارهای نامزدتان چیست؟

من ۲۵ سال.و نامزدم ۲۸ سال. بله هم از رابطه ی عاطفی هم رابطه ی جنسی رضایت داریم. بله قبل عقد مشاوره داشتم ولی فقط من نه نامزدم. بله کاملا نرمال. دیدگاه من این هسش که خودم اندام و چهره ی ایده آل دارم ولی با اون حرکتی که انجام داده احساس بدی دارم احساس میکنم شاید بخاطر اینکه من براش جذابیت ندارم اون عکسها رو ردو بدل میکنن و مهمتر ازین بی اعتمادی میشه که بعدا فک کنم الان که اون عکسای خارجیارو میپسنده بلکه با گذشت زمان زن های اطراف خودمون دخترای شهر خودمونم پسندید. بعد ازدواج امکان… ادامه دیدگاه »

دوست عزیز دقت کنید که زیبایی نسبی می باشد و کمالی برای آن وجود ندارد و وقتی یکی فردی را برای زندگی مشترک انتخاب می کند نیاز است که او را با کم و زیادهایش مورد پذیرش قرار بدهد چون به مرور زمان زندگی با شمکلاتی مواجهه می شود که اگر بخواهیم تنها ملاک انتخاب زیبایی و رابطه جنسی باشد این زندگی با مشکلات بیشتری روبرو می شود . در این مورد بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان صحبت کنید و بیان کنید که اینگونه رفتارهای ایشان باعث می شود که دیدگاه اشتباهی در مورد ایشان شکل… ادامه دیدگاه »

به گفته ی خودش ملاک فقط زیبایی نیست ولی با این کار اون نظر من کاملا داره عوض میشه.من اگه بهش بگم میترسم بگه چرا گوشیه من سرک کشیدی فلان.ولی محبورم بگم چون خودم دارم عذاب میکشم از شما هم پرسیدم خیالم راحت شد واسه گفتن.هر جوابی داد به شما اطلاع میدم

در این صورت چون تعهد رسمی بین شما وجود دارد ایشان نیاز است که یک سری رفتارهای خود را کنترل کنند و در کنار آن یک سری توضیحات برای شما بدهند تا دیدگاه اشتباهی در شما ایجاد نشود.
موفق باشید

سلام و خسته نباشید. من با دوست پسرم در مورد دوستاش مشکل دارم رابطه ما الان ۲ ساله اس رابطه فوق العاده ای داریم اما دیگه نمیتونم سکوت کنم الانم جفتمون ۲۳ سالمونه و خانواده اون در جریان هستند. . اخیرا سر مسیله ای از این قبیل بحثمون شد و رفتار تندی داشتن و سر من داد زدن این رفتارشون برای من قابل هضم نیست حتی اگه من اشتباه کرده باشم.چند روزیه که باهم حرف نزدیم نه من جلو میرم هم اون عصبانیه به نظر شما من از موضعه ام پایین بیام؟ نمیدونم به نظرم اشتباه اینکه من کوتاه بیام… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
لطفا اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم صحبت کنیم.
۱٫ هدف هریک از شما از این رابطه چیست؟
۲٫ ایشان از نظر اقتصادی، تحصیلی ، فرهنگی، سربازی در چه جایگاهی هستند؟
۳٫ دلیل طولانی شدن این رابطه چیست اگر خانواده ایشان با شما موافق هستند؟
۴٫ مشکلی که باعث درگیری شما شده است چیست و شما چگونه این موضوع را عنوان کردید؟

چرا نمیشه درخواست جدید ارسال کرد ؟ سایت مشکل داره آیا؟

سایت مشکلی ندارد این پیام شما نیز دریافت شده است

در قسمت ثبت اطلاعات مشاوره آنلاین نام مستعار رو نمیپذیره در نتیجه قابل ارسال نیست

در زیر یکی از مقالات دیگر سوالتان را ارسال کنید

سلام خسته نباشید دختری ۲۰ ساله هستم من با خانوادم مشکل زیادی دارم حتی این اواخر دارم ازشون متنفر میشم هزاربار فکر خودکشی و فرار ب صورت جدی ب سرم زده ولی بخاطر آبروی خانوادم اینکارو نکردم واقعا دیگه خسته شدم نمیدونم چیکار کنم ب ظاهر دوسم دارن و بام خوبن ولی در باطن اینجوری نیس چنبار باهاشون صحبت کردم ولی ایراداشونو قبول نمیکنن از نظر عاطفی و مالی رهام کردن واسه رفع نیاز عاطفیم با پسرای زیادی حرف میزنم و دوست میشم ک اونا این حس و برطرف کنن ولی بیشتر از خودم متنفر میشم پیش روانپذشک ام رفتم… ادامه دیدگاه »

لطفا با نام کاربری قبلی و در صفحه قبلی سوالتان را ارسال کنید

نام مستعار رو قبول نمیکنه داخل اون صفحه

مشکلی ندارد شما پاسخ مشاور را بزنید و بعدپیامتان را ارسال کنید

سلام و وقت بخیر. من و اقایی حدود دو سال و نیم هست که جهت ازدواج باهم اشنا هستیم. مهمترین مشکل ما که به توافق نرسیدیم بحث مهریه است. متاسانه در فرهنگ اونا مهریه ۱۹ مثقال طلا هست و در فرهنگ ما ۳۰۰-۴۰۰ سکه. ایشون از روز اول میگفت پدرم مخالف این تعداد منم میگفتم خانواده منم نمیتونن زیر این مقدار بگن چن خلاف فرهنگمون. ولی من باز منوط کردم به توافق بزرگترا. ایشون میگشهت من اگر بخوام سکه قبول کنم نهایتا ۳۰ سکه و منم گفتم خانوادم این رو قبول نمیکنن. تو حداقل عرف جامعه رو قبول کن تا… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز با توجه به اینکه ایشان در زمان رسمی شدن این موضوع مراسم را بهم زده اند اهمیت دارد که شما با دقت بیشتری به این مسائل توجه داشته باشید تا بتوانید تصمیم گیری کنید بهتر است مشاوره پیش از ازدواج را با حضور یکدیگر تجربه کنید تا باورهای ایشان و سبک شخصیت هریک از شما مورد بررسی قرار گیرد و در این مسیر بتوانیم به هردوی شما کمک کنیم . این میزان درگیری برای مهریه و به توافق نرسیدن می تواند در مسائل دیگری نیز تکرار شود که بهتر است شما تفاوت های فرهنگی… ادامه دیدگاه »

من ۳۰ سالم و ایشون ۲۸ سال. الیته از نظر تفاوت سنی با هم مشکلی نداریم ایشون کسی هست که از اول وارد بازار کار شده و هم درس خونده و فرد تقریبا پخته ای هست. ولی تو این مسایل خانوادم میگن بچگانه رفتار کرد. معیار من سلامت اخلاق-کاری بودن- نزدیک بودن اهداف- هم رشته بودن که خودش رسیدن به اهدافمون میتونه کمک کنه و حرف همو میفهمیم و دوستای مشترک داریم. خانوادشم خانواده خوب و سالمی هستن.

دوست عزیز در این مسیر همانطور که قبلا نیز اشاره کردم نیاز است که دیدگاهای ایشان در مورد زندگی مشترک و میزان استقلال روانیشان مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانید تصمیم گیری دقیق تری داشته باشید .
در مورد تفاوت سنیتان نیز در مشاوره پیش از ازدواج با بررسی سن عقلی، عاطفی ، جنسی ، اقتصادی و.. و سن تقویمی هریک از شما در این مورد به هردویتان کمک می شود.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۶۲

با سلام ۴۵ سالمه و حدود ۲۰ ساله با یکی از بستگانم که فرزند طلاق بوده و پدرش هم اعتیاد داشته ازدواج کردم وضعیت خانوادگی خانومم تقریبا نابسامان بوده و همچنین در زندگی خودم هم همینطور برادر معتاد داشتم ولی از آنجایی که خانومم رو دوستش داشتم باهاش ازدواج کردم و از همون روزهای اول مشکل داشتیم و یه دختر ۱۶ ساله دارم . مع الذلک الان بدلیل شکستهای مالی که من تو زندگیم داشتم به جایی رسیدیم که من از همسرم انتظار محبت دارم و همسرم هم هیچ علاقه ای به من نداره و خودش هم بازگو میکنه و… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز نمی توان بخاطر اینکه خانواده ها شرایط خوبی نداشته اند حق زندگی را از خودتان و همسرتان دریغ کنید شما دو فرد جدا و دارای یک زندگی جدا از آنها می باشید که نیاز است به این موضوع توجه داشته باشید. ۱٫ همسرتان چند سال دارد؟ ۲٫ چند مدت است رفتار همسرتان سرد شده است؟ ۳٫ از زمانی که ازدواج کرده اید آیا مشکلات خانواده ها تاثیری بر زندگی شما گذاشته است؟ ۴٫ روابط عاطفی و جنسی شما با یکدیگر چگونه است؟ ۵٫ در مورد نیازها و زندگیتان با همسرتان صحبت کرده اید نظر… ادامه دیدگاه »

به خاطر مشکل عدم ابراز محبت و سرد بودن همسرم و توقعاتم از جانب ایشان از همان روز اول مشکل بوده با همسرم شروع شد و از طرفی من هم بدلیل اعتقادات ضعیف بعد از ازدواج به انحراف کشیده شدم و اینهم باعث دوری همسرم از بنده شده است البته الان به مدت تقریبا پانزده سال است که خداوند توفیقش را داده است و از گناهان خودم توبه کرده ام و هیچ مشکل اخلاقی نداشته ام ۲ سن همسرم ۴۱ سال ۳ کم و بیش از طرف خانواده من خبر چون برادرم فوت نموده و پدر و مادرم هم همینطور… ادامه دیدگاه »

دقت کنید اینگونه مشکلاتی که بین شما و به دلیل مشکلات خانوادگی و دور شدن شما برای مدتی ایجاد شده است باعث ایجاد فاصله بین شما شده است و چون سعی نکرده اید این مشکلات را با صحبت با یکدیگر و در مسیر درست هدایت کنید این مشکلات بر روی هم جمع شده است و کدورت ها افزایش یافته است. سعی کنید زمانی را که به منزل می روید از نظر بعد عاطفی به همسرتان توجه کنید حتی اگر پاسخی از سمت ایشان دریافت نکنید. بعد از هر محبت انتظار رابطه جنسی نداشته باشید تا ایشان فکر کنند که بخاطر… ادامه دیدگاه »

چشم . ممنونم از راهنمائیتون با اون شماره تماس میگیرم

جسارت نباشه ولی بیشتر آشنا بشید باهاش وبیشتر وقت بگذارید ودلیل اینکه زن اولش طلاق گرفته رو تحقیق کنید ،ممکن است ازدواج زود هنگام پشیمونی بیاره واین فرد تسلط کامل بر شما بخواهد داشته باشد.

سلام خسته نباشید من دختری ۳۵ ساله و مجرد هستم و در مسایل جدی زندگی دارای شخصیت منطقی می باشم و آقایی ۵۰ ساله و مطلقه که دارای یه دختر ۲۴ ساله هستند از من خواستگاری کرده اند که شخصیت کاملا احساسی دارند به طوری که درهمان اوایل آشنایی شدیدا به من ابراز علاقه می کردند و از جملات« دوستت دارم » استفاده می کردند و با نگاه ها و توجهات بی حد من رو کلافه می کردند به طوری که من احساس می کردم رفتارشان متظاهرانه است ولی با تحقیق متوجه شدم این جز شخصیت ایشون بوده است و… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز ۱٫ آیا شرایط سنی ، شغلی ؛ عاطفی و.. ایشان با معیارهای شما برای ازدواج تناسب نسبی دارد؟ ۲٫ شیوع آشنایی شما چگونه بوده است؟ ۳٫ چند مدت طول کشید تا ایشان بعد از آشنایی به شما درخواست ازدواج دادند؟ تفاوت سنی شما با یکدیگر بسیار زیاد می باشد و با توجه به شرایط زندگی و داشتن یک فرزند از سمت ایشان می تواند شرایط سختی را برای شما ایجاد کند و همچنین شما بیان کردید که ایشان از نظر سبک شخصیتی با شما متفاوت می باشد و رفتارهایشان باعث ایجاد کلافگی در شما… ادامه دیدگاه »

من ۲۸ ساله مه و با یه خانوم ۳۸ ساله آشنا شدم حدودا یه ساله. چنین ازدواجی آیا اشتباهه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دقت کنید اختلاف سنی شما زیاد می باشد و بهتر است قبل از تصمیم گیری در مورد این موضوع به صورت حضوری با ایشان به روانشناس مراجعه کنید تا از نظر رشدعقلی هردوی شما مورد بررسی قرار گیرد و با سن تقویمی شما ترکیب شود تا بتوانید نتیجه گیری بهتری در این مورد داشته باشید.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۸۸۴۷۲۸۶۴
شاد باشید

من ۲۵ سالمه و نزدیک ۴ ساله ک ازدواج کردم از دوران نامزدی تاالان هر چن ماه ی بار میدیدم ک شوهرم تو تلگرام با یکی چت میکنه و وقتی درباره خیانتش حرف میزدم هیچوقت زیر بار نمیرفت بعد ی سال الان خیلی وقت بود ک خیالم راحت بود و تونسته بود اعتمادمو جلب کنه ولی دیشب دیدم ک دوباره تلگرام و نصب کرده و بادخترا چت میکنه و انگار چن دقیقه همو دیده بودن خیلی نگران زندگیمم تورو خداکمکم کنید چون همسرم انتخاب خودم بوده تا حالا تحمل کردم

با سلام خدمت شما دوست عزیز احساسات شما قابل درک می باشد اما بهتر است در اول آرامش خود را حفظ کنید تا بتوانید بهتر تصمیم گیری کنید . با توجه به اینکه شما از دوران نامزدی از این موضوع آگاهی داشتید بهتر بود در همان زمان این موضوع را جدی می گرفتید و جدی تر در مورد آن تحقیق می کردید متاسفانه نادیده گرفتن اینگونه موارد کمکی به بهبود زندگی مشترک نمی کند . بهتر است در آرامش و بدون توهین با همسرتان در مورد این موضوع صحبت کنید و سعی کنید دلیل این رفتارهای ایشان را شناسایی کنید… ادامه دیدگاه »

سلام مدتی شوهرم با کلامش آزارم می ده و بعد از آن حق به جانب بی محلی می کنه چکار کنم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز اطلاعات بیان شده توسط شما بسیار محدود می باشد با توجه به اینکه شما بیان کرده اید مدتی است پس این موضوع بد صحبت کردن همسرتان از زمان خاصی شروع شده است و به نظر می رسد که دلیل خاصی برای این رفتارشان دارند که از این طریق می خواهند به شما بیان کنند بهتر است در یک محیط امن و آرام با ایشان بدون قضاوت و توهین در مورد این موضوع صحبت کنید تا دلایل این مشکلتان را شناسایی کنید تا زمانی که با همسرتان صحبت نشود و دلایل ایشان از این رفتارها… ادامه دیدگاه »

سوالم ارسال نمیشد اینجا میگم من ی دختر ۱۹ سالم ب همراه پدر مریضم با مادربرزرگم زندگی میکنم مادرم وقتی من ۶ سالم بود از پدرم طلاق گرفت دلیل طلاقشونم خیانتای مادرم بود بعد اون پدرم هم مریض شد هم معتاد من ۴تاعمو دارم عموهایی ک همیشه بهم سرکوفت میزنن مادربزرگ‌من ی پیرزن ۷۰ سالس ک همیشه از همون اول هرکاری میکرد سرم منت میذاشت سرکوفت میزد همیشه چکم میکرد جلوی همه دوستام ضایعم میکرد ۱۰ سال تموم نذاشت من رنگ مادرمو ببینم تااینکه اتفاقی مادرمو تو خیابون دیدم از اون ب بعد رفت وامدم با مادرم قایمکی شروع شد… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز
دقت کنید که در مورد رابطه احساسی با پسرخالیتان هردوی شما نوجوان هستید و این تفاوت سنی بین شما می تواند برای هردوی شما آسیب زا باشد بهتر است از اینگونه روابط خوداری کنید و سعی کنید همه شرایط را مد نظر قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری داشته باشید.
خاله شما می تواند از شما نگهداری کنند و اینکه نداشتن ارتباط با خانواده پدرتان و پدرتان از نظر اقتصادی و عاطفی برای شما چه میزان اهمیت دارد؟
دیدگاه پدر و مادرتان در این مورد چیست؟

مادرم از ایران رفته و بامن هیچ ارتباطی نداره.خالمم زیاد ب من اهمیت نمیده.پدرمم هم مریضه هم اعتیاد و بخاطر اینکه پول موادشو از مادربزرگم بگیره و بتونه تو خونه بکشه حق دخالت تو هیچیو نداره.از لحاظ عاطفی حس میکنم هیچ کس نمیخواد منو هیچ کس دوسم نداره از لحاظ اقتصادی فقط وفقط وفقط تو خونه پدرم تامین بودم اما از لحاظ عاطفی هیجا مادربزرگم تهدیدم میکنه ک اگه برگردم حق هیچکاری رو ندارم همش سرکوفت مادرمو میزنه همش طعنه کنایه من واقعا خستم

دوست عزیز دقت کنید که خاله شما زندگی مخصوص به خودشان را دارند و مشکلات خودشان ممکن است اجازه ندهد که بخواهند وارد مشکلات شما شوند و در آن دخالتی داشته باشند . بهتر است با خانواده پدرتان صحبت کنید و برای ادامه زندگی مشترک با آنها وارد ارتباط شوید دقت کنید که شما می توانید از امکانتی که در محیط منزل پدرتان دارید استفاده کنید تا بتوانید از نظر شغلی و تحصیلی در موقعیت بهتری قرار بگیرد و در زمان مناسبی استقلال داشته باشید . هم شرایط سنی و هم شرایط اقتصادی شما و مشکلاتی که ممکن است بیرون… ادامه دیدگاه »

سلام وقت بخیر من یه خانم ۲۷ ساله هستم که سه ساله ازدواج کردم و یکسال هم نامزد بودیم. تو زندگیم احساس میکنم بیشتر مادرم تا یه همسر و این منو به شدت زجر میده انگار فقط اومدم مراقب این باشم که غذاش دیر نشه چاییش به موقع باشه وقتی از سرکار برمیگرده حتما میوه بخوره و لباساش مرتب و تمیز باشه اما اون هیچی هیچوقت متوجه لباس جدید من نیست هیچوقت به مدل مو یا رنگ موی من اهمیت نمیده اصلا براش مهم نیست اگه یکسال هم آرایشگاه نرم و این بی تفاوتی ها به شدت منو آزار میده… ادامه دیدگاه »

با سلام خدمت شما دوست عزیز در اول نیاز است که شما ایشان را به عنوان فرد بالغ بشناسید که می تواند یک سری از تمایلات و نیازهای خود را انجام بدهد و بعد سعی کنید که در مورد احساسات و نیازهای خودتان و همچینن دیدگاه ایشان نسبت به زندگی مشترک با یکدیگر صحبت کنید زمانی که شما دیدگاه و توقعات ایشان را بدانید و دیدگاه و توقعات خودتان را نیز با ایشان در میان بگذارید می توانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید . رابطه جنسی یکی از نیازهای هر انسانی می باشد که بهتر است رد مسیر درست به… ادامه دیدگاه »

سایت “مشاورانه” به صورت 24 ساعته در زمینه های مشاوره روانشناسی خانواده تلفنی و حضوری در خدمت شماست ۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰ برترین روانشناسان ایران در کنار شما هستند

انجمن روانشناسی آمریکا

کانون مشاوران ایران

انجمن روانشناسی ایران

Medical news

ایمیل خود را وارد کنید:

مشاوره خانواده تلفنی رایگان ۲۴ ساعته در مرکز مشاوره اقدسیه انجام میشود جهت تعیین وقت با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید .

مشاوره ها به صورت تلفنی ،حضوری و یا اینترنتی انجام میشود . مشاوره ها در همان روز وقت دهی میشوند .

انجام مشاوره های روانشناسی در تمامی زمینه های خانواده ،ازدواج ،کودک ،نوجوان ،شخصیت ،اعتیاد ،طلاق ،تحصیلی و…. توسط روانشناسان متخصص

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

تمامی  مشاوران و روانشناسان این مرکز دارای مدرک دکترای تخصصی میباشند . جهت اطلاع از رزومه مشاوران این مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید .

مرکز مشاوره اقدسیه واقع در بلوار ارتش ،نبش کوچه طاهری ،پلاک ۲ ،واحد ۷ میباشد . جهت دریافت آدرس دقیق مرکز با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۳۹۷ تماس بگیرید .

این مرکز با همکاری روانشناسان ،روانپزشک و روانسنج مجرب دایر میباشد . در صورت نیاز پرونده به روانپزشک و یا روانسنج ارجاع داده خواهد شد .

تمامی تست های روانشناسی این مرکز با همکاری روانسنج تهیه میشوند .

انجام مشاوره های تلفنی با هزینه کمتر از جلسات حضوری انجام میشود . کیفیت جلسات حضوری و تلفنی و یا اینترنتی یکسان میباشد .

تمامی روش های روز روانشناسی در این مشاوره خانواده تلفنی رایگان ۲۴ ساعته انجام شدنی است .

ابزار های درمانی مختلف همانند هیپنوتراپی ،

این مرکز در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل اماده ارائه خدمات میباشد . روزهای جمعه هم در کنار شما خواهیم بود .

جهت دریافت لوکیشن مرکز با شماره موبایل ۰۹۱۲۰۷۰۰۵۸۲ تماس بگیرید .

مشاوره خانواده تلفنی رایگان ۲۴ ساعته

شما میتوانید با شماره ۰۲۱۲۶۱۳۵۵۴۲ برای تنظیم وقت تماس بگیرید . اگر نیاز به مشاوره آنلاین فوری هم دارید در پایین همین صفحه از مشاوران پشتیبان کمک بگیرید . سوالات خود را بپرسید . منتظر جواب باشید . فقط کمی صبور باشید .

دسترسی به مرکز جهت مشاوره حضوری از طریق متروی نوبنیاد امکان پذیر است . البته ساکنین شرق ،شمال و شمال شرق تهران به راحتی میتوانند رد کمترین زمان ممکن جهت مشاوره حضوری تشریف بیاورند .

 

 

 

مشاوره خانواده

نظرات بسته شده است.

.searchwp-live-search-results {
opacity: 0;
transition: opacity .25s ease-in-out;
-moz-transition: opacity .25s ease-in-out;
-webkit-transition: opacity .25s ease-in-out;
height: 0;
overflow: hidden;
z-index: 9999995; /* Exceed SearchWP Modal Search Form overlay. */
position: absolute;
display: none;
}

.searchwp-live-search-results-showing {
display: block;
opacity: 1;
height: auto;
overflow: auto;
}

.searchwp-live-search-no-results {
padding: 3em 2em 0;
text-align: center;
}

.searchwp-live-search-no-min-chars:after {
content: “به تایپ کردن ادامه دهید”;
display: block;
text-align: center;
padding: 2em 2em 0;
}

/* */

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

دوستان عزیزم

مشاوره تلفنی رایگان کسی سراغ داره؟ مشاور خانواده 

غیر رایگانم اگه خوب هست توی تهران یا فردیس بگه لطفا

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

مشاوره ي تلفني بهزيستي عزيزم فك كنم شمارش ١٤٨٠ باشه ولي سرچ كن من دوبار زنگ زدم عالي بوده

۱۴۸۰

۱۴۸۰

   لباس بارداری ضد امواج الکترومغناطیس

پیش شماره اینا نداره عزیزم؟

مشاور دیگه سراغ ندارید اگه پولی هم باشه اشکال ند اره ولی خوب باشه بتونه خوب کمک کنه

من از تهران تماس گرفتم پيش شماره لازم نبود از شهرهاي ديگرو اطلاع ندارم ولي فك كنم يه طرح سراسري باشه

چه ساعتایی؟

در ضمن اگه مشكلتون رو نتونن تلفني حل كنن خودشون نزديكترين مركز مشاورشون رو بهتون پيشنهاد ميدن مه حضوري بريد ميتونيد حتي زنگ بزنيد و ازشون ادرس مركز مشاوره ي معتبر بخوايد البته اشغاله بايد صبور باشيد

فك كنم از هشت صب تا پايان وقت اداري باشه اطلاعات ماملش داخل نت هست يه سرچ بزنيد همه ي سوالاتونو جواب ميده عزيزم ممكنه من ناخواسته اشتباه راهنمايي كنم چون خيلي وقت پيش زنگ زدم

چه جالب؟رایگان؟

بله رايگانه فقط همون پول تلفن ديگه مثل اينكه به مامانتون زنگ زدين .ولي مركز مشاوره هايي كه معرفي ميكنن رايگان نيست 

۰۹۶۴۰۰

رایگانه

خودم تا بحال زنگ نزدم بم معرفی کردن

ممنون عزیزم

من خودم مشاوره تلفنی رایگان با دکتر زهرا امام داشتم خیلی خوب بود واقعا اثرگذار بود. الان نمیدونم مشاوره تلفنی رایگان داره یا نه ولی من ی ماه پیش باهاش حرف زدم رایگان بودش . میخوایی تو هم زنگ بزن ببین چ جوریه عزیزم

مرکز مشاوره اقدسیه هم تلفنی رایگان داره هم حضوری البته با هزینه کم . من تعریفش رو زیاد شنیدم 02126135542 این شماره رو ازشون داشتم

سلام من یه دختره مجردم  و اکثرمامجردا مشکل رابطه ی عاشقانه با پسر ی ک تو زندگیمونه داریم من ساکن تهران نیستم . دنبال ی مشاوره تلفنی رایگان میگردم . علاقه ای ندارم ک تو شهر خودم برم سراغ ی مشاور شهری ک توش زندگی میکنم شهر کوچیکیه و دوس ندارم که بامشاوره های شهرخودم صحبت کنم . لطفا اگه کسی ی مشاوره خوب و رایگان سراغ داشت شمارشو بهم بدین ممنون 

زنگ بزن مرکز مشاوره پندارنیک https://www.pendarenikclinic.ir/ اینجا اطلاعاتش هست

من همیشه مشاوره هامو از دکتر رفیعی میگیرم. مرکز مشاوره آگاهان. خیلی عالیه. مشاوره تلفنی شون کاملا رایگانه. یکی از شماره هاش ۶۶۴۶۳۷۲۸

من امروز زنگ زدم به این شماره مال پاسخگویی به سوالات دینیه

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

مشاوره خانواده

درباره ما

 

اول اینکه در دسته بندی های فردی، قبل ازدواج، کودک و نوجوان، آدرس مراکز مشاوره یا خانواده مرتبط ترین پرسش را یافته و سوال خود را مطرح نمایید.

بدیهی است که پاسخ آن به ایمیل شما ارسال خواهد شد. دوم اینکه نیاز به هیچگونه ثبت نام ندارید.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

“پس از ورود به پنل اعضاء سوال خود را بعنوان یک موضوع جدید طرح فرمایید.”

تا علاوه بر تیم مشاوره سایر کاربران نیز در پاسخ به شما سهیم باشند و افراد بیشتری به تجزیه و تحلیل مساله یا سوال شما بپردازند

عضویت یا ورود و ارسال پرسش

شامل آدرس مرکز مشاوره در تهران و شهرستان ها، مرکز مشاوره تلفنی و آنلاین و یا حضوری است.

زمینه های مشاوره می تواند در خصوص مرکز مشاوره خانواده و مرکز مشاوره ازدواج و مرکز مشاوره خوب کودک و نوجوان و سایر اطلاعات مراکز مشاوره می باشد

آدرس مراکز مشاوره

این بخش شامل: مشاوره تحصیلی، شغلی، جنسی، اضطراب، افسردگی، وسواس، اعتیاد، اختلالات روانشناسی و روانپزشکی،شخصیت شناسی رایگان می باشد.

همچنین آموزش غلبه بر ترس و خشم، خودکشی،  مهارت های فردی و سرگرمی، کمک و آموزش های مختلف می باشد.

مشاوره فردی آنلاین

در این بخش می توانید بصورت کاملا رایگان تست های روانشناسی و روانسنجی را به صورت آنلاین انجام دهید و بلافاصله نتیجه آنرا دریافت کنید.

این تست ها به شما کمک می کند با خلقیات و رفتار و تفکرات خود بیشتر آشنا شوید.

مشکلات احتمالی و نقاط ضعف و قدرت خود را بهتر دریابید و در صورت نیاز نسبت به رفع، بهبود و یا تقویت آنها اقدام نمایید.

همچنین می توانید در صورت نیاز به روانشناس مراجعه نمایید.

تست های رایگان روانشناسی آنلاین

 

شامل کلیه امور مرتبط با دختر و پسر شامل روابط، خواستگاری، عقد ، نامزدی، اختلافات خانواده می باشد.

همچنین می تواند موارد مهمی نظیر ازدواج های فامیلی، مرد و زن مطلقه، طولانی شدن رابطه، عاشق شدن و …  باشد

مشاوره قبل ازدواج

شامل راهکارهای ارتقاء زندگی زناشویی توسط مجرب ترین مشاور خانواده، بیان اختلافات زناشویی، اختلافات خانوادگی خانواده همسر یا  شوهر می باشد.

همچنین حل تضاد ها و اختلافات، خسته شدن یا نا امید شدن در زندگی، اعتیاد همسر یا فرزند، مشکلات جنسی خانواده،مشاوره خانواده رایگان وخیانت شوهر ، بیماری همسر و مشاوره طلاق می باشد.

مشاوره خانواده رایگان

شامل کلیه مسائل تربیتی و رشدی و فردی و شخصیتی و روانشناسی کودک یا نوجوان شماست که در سنین مختلف رخ می دهد.

نحوه مواجه با مشکلات آنها نظیر بیش فعالی، کم خوابی، پرخواشگری، چاقی بیش از حد، لاغری، فحش و ناسزا گفتن، افسردگی است.

کلیه مسائل مربوط به تربیت کودک و نوجوان و یا اسباب بازی های متناسب با سن کودک، مسائل مرتبط با پدران و یا مادران حاملگی و مراحل آن بایدها و نبایدهای دوران بارداری و سایر سوالات مادران می باشد

کودک و نوجوان

 

 

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

با عضویت در خبرنامه ایمیلی مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. مطمئن باشید به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نمی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه پرسش و پاسخ مشاور می باشد.

امروزه علی رغم ایجاد تغییرات عمیق فرهنگی وتغییر شیوه زندگی بسیاری از افراد و خانواده ها در رویارویی با
مسائل زندگی فاقد توانی های لازم و اساسی هستند و همین امر آنها را آسیب پذیر می سازد. آموزش مهارت های
زندگی مثل: حل مسئله کنترل خشم ،مقابله با استرس ها ،جرات ورزی و قاطیعت ، خود آگاهی، تفکر خلاق و تفکر نقاد
،مورد نیاز تمام زوج ها و افراد برای رسیدگی به یک زندگی موفق فردی و زناشویی می باشد و این مهارت تنها از
طریق آموزش و تمرین آموخته می شوند .
آشنایی با این مهارت های زندگی و اصول خانواده سبب کاهش مشکلات خانواده وآسیب های اجتماعی می شود و محیط گرم
و صمیمی توام با آرامش را به ارمغان خواهد آورد مشاوره دل آرام مفتخر است که با آموزش و راهنمایی خانواده ها
توانسته است آرامش و شادکامی را به آنها هدیه دهد به امید زندگی بهتر برای همه افراد.
پیشنهاد می کنیم که از صفحات
چگونه مرد جذابی باشیم
و نیز
نکاتی درباره عشوه گری های زنانه
نیز بازدید کنید
پیشنهاد می کنیم از مقالات زیر استفاده کنید

چرا
روابط خانوادگی سرد می شود ؟چگونه با
دخالت خانواده همسر مقابله کنیم

11+1 نکته
برای جا کردن خودتان در دل خانواده همسر

چگونه با
همسرمان درباره با مسائل جنسی دلخواهمان صحبت کنیم

قوانینی
برای خوشبختی

مشاوره خانواده به روش های مختلفی صورت می گیرد برخی علاقه مند هستند که مشاوره خانواده به صورت تلفنی صورت
بگیرد و از راه دور مشاوره خانواده بدون گرفتن وقت و بدون زحمت رفتن به مطب انجام شود که مشاوره دل آرام با
فراهم کردن این امکان توانسته رضایت مشتریان خود را جلب کند .

برخی نیز علاقه مند هستند که مشاوره خانواده را به صورت حضوری و با حضور مشاور انجام دهند و رو در رو مشاور
مشکلات خود را مطرح کنند . مشاوره دل آرام (خانه مشاوران ایران) نیز برای این دسته از افراد نیز امکان
مشاوره
مشاوره خانواده حضوری را
نیز فراهم کرده است .

شماره های تماس هوشمند تهران 9092301539 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

شماره های تماس هوشمند کشوری 9099070354 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران

مشاوره تلفنی با موبایل رایگان : 09100973759

مشاوره تلفنی با موبایل رایگان : 09100973763

مشاوره خانواده تلفنی (رایگان) !!! * مشاوره تلفنی خانواده با موبایل رایگان (مدت محدود) * و مشاوره خانواده
تلفنی را شبانه روزی و در تهران با مشاوران دل آرام تجربه کنید .
از خدمات
مشاوره تلفنی
به صورت رایگان استفاده کنید

با گسترش جوامع امروزی و مشکلات زیادی که مردم با آن ها مواجه هستند مشکلاتی که بر اساس اختلافات سلیقه ای
در خانواده و زوجین ، اختلافات خانوادگی و فامیلی ، اختلافات مالی و مشکلات مالی خانوار ها ، مشکلات سیاسی و
مذهبی و اختلاف سلیقه ها و بسیاری از موارد دیگر را میتوان از مواردی اشاره کرد که می توان آن ها را با
مشاوره خانواده حل کرد که می تواند این نوع مشاوره تلفنی و هم مشاوره حضوری باشد . البته بایستی توجه داشت
برخی موارد هستند که مشاوره خانواده می تواند کمکی برای بهبود اوضاع خانواده ها در زمینه های مذکور باشد و
نه حلال تمامی مسائل !

در صورتی که نیاز به مشاوره خانواده دارید و حتی

مشاوره های جنسی
نیاز دارید

میتوانید در هر ساعت از شبانه روز که بخواهید از شماره تلفن های موجود در سایت استفاده کنید و با مشاوران ما
تماس بگیرید و مشکلات خود را حل کنید و بدانید که مشاوران دل آرام همیشه و همه جا در کنار شما و مایه آرامش
شما هستند و تنها با برداشتن گوشی (البته تلفن ثابت) و گرفتن شماره تلفن های ما از خدمات مشاوره ما بهرهمند
شوید .

ولی با توجه به موارد گفته شده همیشه حضور مشاور در زندگی خانوادگی زوجین و حتی فرزندان ، حتی پدر و مادر می
تواند نقش مهمی برای رسیدن به آرامش ایفا کند .
برای مشاوره خانواده می توانید از مشاوره تلفنی که برای کاهش استرس موجود در شهر و آلودگی و ترافیک شهر می
باشد استفاده کنید . مزیت استفاده از مشاوره تلفنی نداشتن دردسر حضور در مطب و گرفتن وقت و همیشه در دسترس
بودن می باشد . به علاوه که مشاوره تلفنی مشاوره دل آرام به صورت شبانه روزی فعالیت می کند .

کمی پایین تر می توانید از مزایا و شرایط مشاوره تلفنی ما با خبر شوید .

مشاوره تلفنی تهران 9092301539 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

مشاوره تلفنی کشوری 9099070354 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

همانطور که می دانید به استفاده از مشاوره در کار ها همیشه در دستورات و آموزه های دینی ما اشاره شده و
فرموده اند که در کارها از مشاوره و مشورت کمک بگیرید .

در زندگی مدرن امروز هر کاری را معمولا به متخصص آن حوزه و امر می سپارند و از افراد حرفه ای و کار آزموده
برای حل مشکلات معیشتی و زندگی روزمره استفاده می کنند . برای همین ما نیز برای حل مشکلات خانوادگی خود
بایستی حل مشکل خانواده خود را به شخصی که در این زمینه مطالعه داشته و متخصص است بسپاریم .

مشاور خانواده با بررسی ابعاد شخصیتی افراد و آشنا کردن هر یک با اخلاقیات دیگر اعضای خانواده و همسر ، با
بررسی ابعاد کشف نشده اخلاقیات فرد مورد نظر در خانواده این آگاهی را به دیگر اعضای خانواده می دهد که این
فرد دارای مشخصات اخلاقی خاصی است و در مرحله بعد کار مشاوره خانواده ، آشنایی با شیوه و نحوه صحیح تعامل با
این فرد را در اختیار دیگر افراد خانواده قرار می دهد .

در کنار این موارد گفته شده مشاوره خانواده با ارائه راهکار ها و روش های مختلف ، به افراد آموزش های مناسب
برخورد در خانواده در شرایط گوناگون را می دهد و افراد می آموزند در مواقع مختلف رفتار درست در مواجه شدن با
مشکلات خانوادگی چه کاری می باشد .

از مزایای استفاده از مشاوره خانواده رسیدن با آرامش در زندگی و لذت بردن چند برابر در زندگی می باشد . به
این صورت که همانطور که شما آموزش می بینید که چگونه در برخورد با مشکلات رفتار کنید و شما را در حل مشکلات
خانواده یاری می دهد ، دیگر شما نگرانی کمتر و استرس کمتری در مواجه شدن با مشکلات دارید و راه حل رفع
مشکلات را می دانید و این زندگی را برای شما آرام و دلنشین خواهد کرد .

مشاوره دل آرام برای بهبود شرایط پاسخگویی مشکلات خانوادگی افراد از امکان مشاوره خانواده به صورت رایگان
خبر می دهد .

مشاوره خانواده تلفنی رایگان مشاوره دل آرام جزو مزیت های این مجموعه نسبت به همکاران می باشد . به این صورت
که در ساعات مشخص شده می توانید با تماس با شماره های

تلفن تماس 09100973759

و همچنین شماره

تلفن تماس 09100973763

از مشاوره خانواده تلفنی رایگان مشاوران دل آرام استفاده کنند .
مدت استفاده از این مشاوره به صورت 5 الی 10 دقیقه می باشد که هیچ هزینه ای برای افراد در این زمینه وجود
ندارد . و بایستی توجه داشته باشید فقط در ساعات اطلاع رسانی شده امکان استفاده از این فرصت وجود دارد .

غیر از مشاوره خانواده به صورت تلفنی و حضوری می توانید از

مشاوره ازدواج تلفنی
و همچنین

مشاوره جنسی تلفنی
و نیز
مشاوره کنکور تلفنی
نیز بهره مند شوید

مشاوره تلفنی رایگان با گوشی های موبایل مشاوران دل آرام برای تمامی افراد در سرتاسر کشور قابل استفاده است
و در هر کجای ایران که هستید می توانید گوشی تلفن و یا موبایل خود را بردارید و از مشاوره تلفنی کارشناسان
ما بهره مند شوید .

توجه داشته باشید که مدت زمان این مشاوره 5 الی 10 دقیقه می باشد و در ساعات مقرر دسترسی به این امکان وجود
دارد .

شماره اول مربوط به مشاوره تلفنی با موبایل رایگان : 09100973759

شماره دوم مربوط به مشاوره تلفنی با موبایل رایگان : 09100973763

برخی شاید سوال داشته باشند که مشاوره دل آرام در کجای ایران واقع است ؟
بایستی بگوییم مشاوران ما در استان تهران و در شهر تهران در حال فعالیت می باشند و در سمت غرب تهران در
منطقه شهران شعبه مرکزی این مجموعه می باشد .

در صورتی که بخواهید از مشاوره خانواده حضوری ما بهره مند شوید می توانید با شماره گیری

02144351860

از مشاوره خانواده در تهران ما استفاده کنید .

آیا مشاوره خانواده تهران ما محدود به منطقه شهران تهران می باشد ؟

در پاسخ باید بگوییم که در زمانی که بخواهید برای مشاوره حضوری از شماره ذکر شده وقت بگیرید می توانید منطقه
شهری خود را مطرح کرده تا در صورت امکان شما را به نزدیک ترین مطب معرفی کرده تا از مشاوره خانواده در تهران
در منطقه مورد نظر شما انجام شود

یکی از مزیت های مشاوران دل آرام این است که مشاوره های خانواده تلفنی ارائه شده به صورت شبانه روزی می باشد
. بدین صورت که افراد در هر کجای کشور که هستند می توانند با شماره گیری

( 9099070354 خط ویژه شهرستان و کل کشور)

و همچنین

( 9092301539 خط ویژه تهران )

از مشاوره خانواده تلفنی شبانه روزی مشاوران دل آرام بهره مند شوند . مشاوران ما در تمامی روز های هفته و در
تمامی ساعات شبانه روز آماده مشاوره خانواده می باشند . برخی شاید سوال داشته باشند که در تعطیلات کار
مشاوره دل آرام چگونه است ؟

که در پاسخ این افراد نیز باید بگوییم شما می توانید به صورت 24 ساعته و در کل روز های سال و حتی در تعطیلات
نیز با کارشناسان ما تماس بگیرید و از مشاوره ما لذت ببرید .

شماره های تماس هوشمند (شبانه روزی) تهران 9092301539 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

شماره های تماس هوشمند (شبانه روزی) کشوری 9099070354 (تماس فقط از طریق خط ثابت)

در دنیای معاصر که افراد با مشکلات متعددی در زندگی روزمره مواجه هستند و با مشکلات ارتباطی از قبیل ترافیک
، بزرگی شهر و مسیرهای طولانی ، کمبود وقت و مشغله های فراوان روبرو هستند و گاهاً افراد امکان مراجعه حضوری
را به هر دلیلی ندارند ، در چنین مواقعی می توانند از مشاوره خانواده به صورت تلفنی کمک بگیرند .

برای استفاده از سیستم مشاوره ازدواج به صورت تلفنی و رایگان مرکز ما می توانید از ساعتدرواقع حفظ سلامت
روان خود واطرافیانمان از وظایف اصلی هر فرد می باشد و دریافت خدمات مختصی جهت این منظور ضروری و اجتناب
ناپذیر است. شما می توانید در هر کجای ایران که هستید گوشی تلفن منزل خود را برداشته و با شماره گیری
شماره9099070354 که مخصوص سرتاسر کشور و شماره 9092301539 که مخصوص تهران می باشد از مشاوران ما برای حل
مسائل خود استفاده کنید . هزینه هر تماس قبل از اتصال به مشاور گفته و اعلام میشود در صورتی که قیمت مناسب
بود منتظر اتصال باشید نکته ای قابل توجه وجود دارد و آن این که نمی توان با تلفن همراه این تماس را برقرار
کرد و تنها با خط ثابت می توانید از مشاوره ما بهرهمند شوید

مشاوره خانواده به صورت تلفنی و کاملاً تخصصی در زمینه های ذیل خدمات خود را ارائه می دهد :

حل تعارضات خانوادگی ، زناشویی ، آموزش صحیح مسائل زناشویی ، مسائل مربوط به اختلالات جنسی ، عدم رضایت جنسی
، سرد مزاجی و غیره .

مشاوره ازدواج ، مسائل مربوط به قبل از ازدواج و آموزش جهت انتخاب صحیح در ازدواج .
مشاوره در زمینه ارتباط بین فرزندان و والدین ، ناسازگاری کودکان ، مسائل تربیتی و نکات آموزشی در زمینه
تربیت کودکان و نوجوانان .

مشاوره در زمینه طلاق ، مشکلات پس از طلاق ، اضطراب جدایی .
مشکلات فردی مثل اضطراب ، افسردگی ، کمبود اعتماد به نفس ، پایین بودن عزت نفس ، بهبود روابط بین فردی .

اختلالات عاطفی و روانی

و در نهایت ارجاع به روانپزشکان متخصص و یا روانشناسان متخصص در صورت نیاز

مشاوره تلفنی در زمینه های ذکر شده به دو روش امکان پذیر است:

تماس از طریق تلفن ثابت

9099070354خط ویژه شهرستان

9092301539خط ویژه تهران

ساعت تماس 7 صبح الی 23 شب

پرداخت هزینه مشاوره بصورت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی یا کارت به کارت بوسیله خود پرداز

شماره حساب

6037-6940-3585-3468

امکان تماس با خطوط مشاوره تلفنی فقط با تلفن ثابت امکان پذیر است
امکان دسترسی به روانشناسان و مشاورین تقریبا” در تمام ساعات شبانه روز(7صبح لغایت 23)

کم هزینه بودن فرآیند مشاوره

جلوگیری از اتلاف وقت مراجع

امکان دسترسی به روانشناسان و مشاور در موقعیت های اضطراری

مراجع می تواند در صورتیکه بخواهد .کاملا ناشناس بماند.

امکان مشاوره حضوری با مشاوران مربوطه در صورت نیاز

مشاوره خانواده بصورت تلفنی و حضوری در زمینه های ذیل انجام می شود:

1- مشکلات ارتباطی در خانواده

2- حل اختلافات و تعارضات همسران

3- فرزند پروری و مسائل والدین ،فرزندان

4- مشکلات زناشویی، جنسی ودرمان آنها

5- افزایش سطع رضایتمندی در زندگی زناشویی

6- مسادل مربوط به طلاق ،جدایی

7- مشکلات ناشی از قضاوت های فردی ،عقیدتی ، تحصیلی ،فرهنگی

8- مشکلات در زمینه ارتباط با خانواده همسر

مشاوره تلفنی در زمینه های ذیل توسط بهترین ،مجرب ترین روانشناسان و مشاوران امکان
پذیر است:

مشاوره تلفنی خانواده،زناشویی ،حل اختلافات خانوادگی

مشاوره تلفنی ازدواج .

مشاوره تلفنی کودک ،نوجوان ، بررسی مشکلات بلوغ ،ومسائل مربوط به رشد

مشاوره تلفنی تحصیلی ،شغلی ، برنامه ریزی درسی بصورت منظم انتخاب رشته تحصیلی ،انتخاب شغل

مشاوره تلفنی اختلالات روانی ،اضطراب ،افسردگی ،وسواس

مشاوره تلفنی اختلالات جنسی ،زود انزالی ،دیر انزالی ،ناتوانی جنسی ،سرد مزاجی

مشاوره تلفنی اعتیاد ،مواد مخدر،مواد محرک و توصیه بهترین شیوه درمان .

مشاوره تلفنی روان پزشکی ، شناخت داروهای مربوطه

در عصر معاصر بدلیل روابط عمومی گسترده وحجم کار زیاد و کمبود وقت بسیاری از افراد و خانواده ها با مشکلات
زیادی در زندگی روزمره مواجه می شوند. مشکلاتی که گاهی حتی افراد حتی قادر به فکر کردن به آنها هم نمی
باشند. اگر مشکلات حل نشده باقی بمانند کم کم به کوهی از مشکلات تبدیل می شوند و فرد یا خانواده را ناتوان
می کنند و آسیب پذیر همه ما نیاز به آرامش و یک محیط گرم خانواده را داریم و باید تمام تلاش خود را جهت
رسیدن به این هدف بکار ببندیم. درواقع حفظ سلامت روان خود واطرافیانمان از وظایف اصلی هر فرد می باشد و
دریافت خدمات مختصی جهت این منظور ضروری و اجتناب ناپذیر است. مشاوره تلفنی بعلت قابل دسترس بودن در مواقع
بحرانی و ضروری می تواند راهگشا باشد. مشاوره تلفنی در تمام زمینه از جمله خانواده، ازدواج، کودک ونوجوان و
اختلالات روانی توسط روانشناسان متخصص و مجرب صورت می گیرد. با آروزوی بهترین ها برای شما مرا جعان عزیز.

مشاوره تلفنی بعلت قابل دسترس بودن در مواقع بحرانی و ضروری می تواند راهگشا باشد. مشاوره تلفنی در تمام
زمینه از جمله خانواده، ازدواج، کودک ونوجوان و اختلالات روانی توسط روانشناسان متخصص و مجرب صورت می گیرد.
با آروزوی بهترین ها برای شما مرا جعان عزیز.

خانواده یک نظام اجتماعی ، فرهنگی است. در این نظام اجتماعی قواعد و نقش های متنوعی را برای هر یک از اعضاء
معین می کند .عضو موفق کسی است که بتواند نقش خود را بخوبی بازی نماید و در عین حال بتواند با مشکلات روزمره
کنار بیاد و بصورت منطقی راهکارهای مناسب برای کنار آمدن بافشارهای روانی که از بیرون و درون به خانواده
وارد می شود ارائه دهد تا بتواند خانواده توانا وقوی داشته باشد.

تفاوت خانواده توانا با خانواده نا بسامان در چیست؟ خانواده توانا علاوه بر بقاء کل نظام خانواده باعث رشد و
شکوفایی یکایک اعضاء خانواده می شود و آرامش ،صمیمیت را به آنها هدیه می دهد .

در حالیکه خانواده نا بسامان مانع رشد و شکوفایی اعضاء خانواده می شود و نیازهای برخی از افراد خانواده
تامین می شود و به نیازهای عده دیگرپاسخ داده نمی شود. تبعیض ،نا عدالتی در بین افراد خانواده وجود دارد و
علاءرغم ثبات ظاهری خانواده همه یا بعضی افراد خانواده نا راضی هستند .آرامش و صمیمیت وجود ندارد وافراد
خانواده بیشتر ترجیع می دهند دور از همدیگر بسر برند.

علاده بر خانواده های نابسامان ، همه خانواده ها در زمان هایی که با موقعیت جدید مواجه می شوند نیاز به
مشاوره خانواده دارند. این موقعیت های جدید عبارتند از بارداری، تولد فرزندان، مهاجرت، ازدواج، رشد فرزندان،
بلوغ نوجوانان، یا مشکلات و موقعیت های ناخوشایند مانند بیماری، فوت، ورشکستگی، افسردگی و خودکشی ،همه این
موارد فوق نشان دهنده ضرورت مشاور خانواده است.

تمام حقوق این ساین متعلق به مرکز مشاوره دل آرام می باشد.

مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران
مشاوره رایگان تلفنی خانواده در تهران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *