مشاوره رایگان گل و گیاه

 
helpkade
مشاوره رایگان گل و گیاه
مشاوره رایگان گل و گیاه

ارسال روز

سرویس مشاوره گل و گیاه آپارتمان ویژه مشتریان خانگی و تجاری می‌باشد

پس از در خواست مشاوره گل و گیاه می تواند تمامی سوالات خود را بپرسید!

 

خدمات مشاوره باغبانی و گل و گیاه تلفنی و واتس اپی گُل سِتـان شامل موارد زیر است:مشاوره رایگان گل و گیاه

گُل سِتان ارائه دهنده مشاوره حرفه ای در زمینه گیاهان آپارتمانی و یا محل کار سراسر ایران می باشد.

۷ عامل مهم برای نگهداری از گیاهان در منزل و محل کارآبیاری، نور، خاک، دما، رطوبت، کود و کنترل آفات می باشد. با توجه به اینکه هر گیاه نیازش به این ۷ عامل متفاوت می باشد. باید توجه کنید که مطابق با نیاز آن به آنها رسیدگی کنید. آبیاری و نور مهمتر از سایر موارد می باشد، این دو عامل می تواند بیشترین تاثیر را در رشد و نگهداری گیاه شما داشته باشد، بیشتر گیاهان در خانه و شرکت ها به علت زیاد آب دادن پژمرده یا خشک می شوند. شما می توانید در صورت بروز مشکل در گل و گیاه شما از خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه ما استفاده کنید و با مشاورین متخصص دارای فوق لیسانس رشته باغبانی در رابطه با گیاهانتان مشورت کنید.

اگر شما هم نیاز به مشاوره برای گیاهان آپارتماین خود دارید،میتوانید روی متخصصین گل و گیاه گُل‌سِتان حساب کنید و از خدمات و سرویس‌های ما استفاده کنید.

نگهداری مناسب از گیاهان آپارتمانی همیشه دغدغه علاقمندان به گیاهان بوده و هست. همه ما دوست داریم تا بهترین محیط را برای گیاهان خود فراهم کنیم و از تماشای ظاهر زیبا و رشد خوب گیاه محبوبمان لذت ببریم. همه ما دوست داریم گیاهانمان رشد کنند و هیچ کس از پژمرده شدن و زرد شدن گیاهاش خوشحال نخواهد شد. وقتی که از نگهداری گیاهان صحبت می کنیم، باید به چند مورد توجه کنیم. مثل رطوبت و نوع خاک، نور، دما، رطوبت هوا، کود و گلدان مناسب، حشرات موذی و آبیاری. یادآوری می کنیم که هر گیاهی نیاز به مراقبت مخصوص خود را هم دارد. پس بهتر است نوع گیاه خود را بدانید و در مورد شرایط ایده آل نگهداری آن هم نیزمطالعه کنید تا بهترین نتیجه را بگیرید. اما بین تمام این موارد نکته هایی در رابطه با آب دادن و کود مناسب، که دو عامل اصلی سلامتی و شادابی گیاه است که باید حتما در نظر گرفته شوند. اما در کل، مهم ترین فاکتور کدام است؟ پاسخ  آبیاریست! در ایران اکثر گیاهان در اثر آب دادن بیش از حد از بین می روند. پس بیش از همه به میزان آبی که به گیاهتان می دهید توجه کنید.

ما در گل ستان ۴ عامل موثر و مهم در نگهداری از گیاهان برای رشد و شادابی بیشتررا بررسی کردیم و چگونگی آنها را توضیح داده‌ایم.

آبیاری کافی :  

میزان آب مورد نیاز گیاه، به دمای هوا و فصلی از سال که در آن هستید بستگی دارد. به طور کلی هنگامی که گیاه در حال رشد و یا گل دادن است به آب بیشتری در مقایسه با زمان استراحت ( که عموما در اواخر پاییز و زمستان رخ می دهد ) نیاز دارد. توصیه میکنیم به جای این که روزانه مقدار کمی گیاه را آبیاری کنید، تنها هفته ای یک یا دو بار به آن خوب آب بدهید.

جالب است بدانید که بسیاری از گیاهان دوست دارند هر از گاهی در زیر باران قرار بگیرند! پس اگر در منطقه ای بارانی زندگی می کنید، گاهی اوقات آنها را برای مدت زمان کمی در زیر بارش باران قرار دهید. البته گیاهان ظریفی مثل بنفشه آفریقایی در زیر باران آسیب می بینند و پس از مدتی پوسیده می شوند. پس گیاهانی را برای این کار انتخاب کنید که برگ های مقاومی در برابر شدت بارش باران دارند.

بهتر است در مورد آب مورد نیاز گیاه خود اطلاعات کافی را بدست آورید. اما می توانید از روی رطوبت خاک و یا میزان رشد و وزن نسبی گیاه، مقدار آب کافی را حدس بزنید. مثلا وقتی که خاک خشک است، باید آب بیشتری در مقایسه با هنگامی که خاک کاملا مرطوب است به آن اضافه کنید. یادتان باشد که خشک شدن خاک بهتر از همیشه خیس بودن آن است. به همین دلیل است که اول باید اجازه دهید که خاک کمی خشک شود و سپس آبیاری کنید.

کود مناسب :

مناسب ترین کود آن است که سرشار از مواد مغذی برای رشد گیاه باشد. در کود دادن افراط نکنید. لازم نیست خیلی به گیاه کود بدهید. مقدار کمی برای رشد گیاه کافی است. بهتر است فقط در زمان رشد و یا گل دادن گیاه به آن کود اضافه کنید و قبل از اضافه کردن کود، از مرطوب بودن خاک مطمئن شوید. کود های مختلفی در بازار وجود دارند. هر دو نوع مایع و خشک ( خاک مانند ) اثر خوبی برای گیاه دارند. توصیه می کنیم از کودهایی استفاده کنید که در خاک به آرامی عمل می کنند و با گذشت زمان ( نه سریعا ) ، به گیاه مواد مغذی می رسانند. هر شش ماه یک بار از کودهای خشک استفاده کنید. می توانید همزمان کود های مایع را هم امتحان کنید و در فصل رشد به گیاه خود کمک بیشتری کنید.

 نور کافی :

اغلب گیاهان برای فتوسنتز، به نور خورشید نیاز دارند. قبل از اینکه گیاه را در معرض نور خورشید قرار دهید، به دو نکته توجه کنید. شدت و مدت زمان تابش نور. این دو مورد برای هر گیاهی متفاوت است. نور مستقیم خورشید برای بیشتر گیاهان مناسب است ولی می تواند باعث آسیب رسیدن به گیاهانی بشود که به نور کمی نیاز دارند. ولی اکثر گیاهانی که در منزل و محیط های بسته نگه داری می شوند، نور خورشید زیادی دریافت نمی کنند. با اینکه سعی میکنیم که گیاهان را در زیر پنجره و در مسیر نور قرار دهیم، اما باز هم این میزان نور کافی نیست. اما جای نگرانی نیست، چون نور لامپ های فلوئورسنت می تواند تا حد زیادی نیاز گیاهان به نور را برطرف کنند. به طور کلی اگر منزل شما دسترسی مناسبی به نور خورشید ندارد، میتوانید از نور های مصنوعی برای رشد گیاه استفاده کنید.

خاک غنی :

اکثر گیاهان به خاک گلدان و کمپوست مناسب نیاز دارند. علاوه بر اینکه به گیاه خاک طبیعی و معمولی اضافه می کنید، حتما از کمپوست مناسب هم استفاده کنید. کمپوست ها منبع خوبی از موادمغذی لازم برای گیاه هستند و باعث هوادهی و زه کشی بهتر خاک می شوند. اکثر کمپوست ها حاوی زغال سنگ و انواع مختلفی از سنگ های ریز مانند پرلیت و ورمیکیولیت ها هستند. خاک طبیعی به تنهایی نمی تواند گلدان را به خوبی زه کشی کند.

اندازه گلدان :

یکی دیگر از عوامل مهم در رشد گیاه، اندازه مناسب گلدان آن است. گلدان نباید بسیار بزرگ و یا بسیار کوچک باشد. گلدان کوچک می تواند باعث توقف رشد گیاه شود و گلدان بزرگ هم به دلیل آب زیادی که در خود جای می دهد باعث پوسیده شدن ریشه ها می شود. علاوه بر این، در انتخاب گلدان مناسب به چگونگی زه کشی و گذر دادن آب از آن هم دقت کنید.

می توان از هر گلدان برای گیاه های مختلفی استفاده کرد. اما قبل از استفاده مجدد باید آن را به خوبی بشورید تا هر گونه باکتری و آلودگی باقی مانده از گیاه قبلی کاملا پاک شود.

برای اینکه گیاه سالم و خوبی داشته باشید، بهتر است به تمامی مواردی که گفتیم توجه کنید. در انتها پیشنهاد میکنیم که برای داشتن ظاهر زیباتر، هر هفته گیاه را کمی هرس کنید. مرتبا خاک و رطوبت آن را چک کنید. هفته ای یک بار از نبود حشرات موذی اطمینان حاصل کنید. به میزان نور ورودی توجه کنید و هر از گاهی گیاه را بچرخانید تا به تمامی بخش های آن نور کافی برسد.

 گیاهان در هر محیطی که باشند، نماد طراوت و شادابی هستند. هوا را مطبوع تر می کنند و جلوه ی زیباتری به فضا می دهند. پس حتما از رسیدگی خوب به گیاه خود غافل نشوید و آنها را همیشه سالم و با طراوت نگه دارید.

اگر تصمیم به اضافه کردین گیاه به منزلتان دارید می توانید گلهای آپارتمانی مورد نظرتان را از بین گیاهان ما انتخاب کنید تا در سریع ترین حالت در محل شما تحویل شود.

هفت روز هفته، شنبه تا جمعه ساعت 9 الی 19   |  واتس اپ 09120785191  |  تماس 88823690-021

نوشتن نظر

استفاده از مطالب گل فروشی اینترنتی گُل‌سِتان تنها برای مقاصد غیر تجاری و با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت ارزش آفرینان فردای روشن (گل فروشی آنلاین گُل‌ستان) است.

شبکه گسترده از متخصصان مجرب آماده ارائه خدمت با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌باشند


ثبت درخواست

ثبت درخواست بدون هیچ هزینه ای

همیارهای آموزش دیده و مجرب

همیارهای تایید شده به همراه ضمانت های معتبر

مشاوره رایگان گل و گیاه

5,000 الی 14,000 تومان

15,000 الی 24,000 تومان

7,000 الی 14,000 تومان

7,000 الی 14,000 تومان

7,000 الی 12,000 تومان

30,000 الی 55,000 تومان

15,000 الی 23,000 تومان

توافقی

80,000 الی 140,000 تومان

35,000 الی 70,000 تومان

45,000 الی 80,000 تومان

50,000 الی 80,000 تومان

• خدمات مشاوره تلفنی گل و گیاه به صورت رایگان می باشد.

• بر اساس بودجه مدنظر شما و بازدید صورت گرفته از محل شرکت یا منزل و بررسی شرایط نور و رطوبت، مشاوره ی طراحی و خرید گلدان، گل و گیاه انجام می شود.

• جهت سمپاشی در ارتفاع، فراهم کردن نردبان مناسب بر عهده مشتری می باشد.

• برآورد قیمت های ارایه شده(کف و سقف قیمت ها) بر اساس سایز گلدان و باغچه اعلام گردیده است.

• حداقل مبلغ انجام این سرویس 80 هزارتومان می باشد.

• پلیس فتا:
امنیت سرویس ارائه شده را هوم سرویز بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.


ثبت درخواست

شما یک کسب و کار دارید یا متخصص حرفه‌ای هستید، همکاری با شما افتخار ماست

تهران – بلوار کشاورز – جنب خیابان 16 آذر – پلاک 78
خط ویژه: 91001332-021

از آخرین تخفیف‌های ما با خبر شوید

بلاگشرایط و قوانینسوالات متداولارتباط با واحد پشتیبانی

© 1398 – کلیه حقوق نزد هوم سرویز محفوظ می‌باشد


ساخته شده با
در هوم سرویز

مشاوره آنلاین گیاهان آپارتمانی گیاهان فضای آزاد و کاکتوس در مجله خبری ژولی پولی
https://cutt.ly/9r7RpSx
سوالات خود را در زمینه شرایط نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی بونسای کاکتوس ها گل های زینتی فضای آزاد و … پس از پایان هر یک از پست ها در قسمت کامنت ها مطرح نمایید و پاسخ سوالات خود را در همان بخش توسط کارشناس گل و گیاه دریافت نمایید.
منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

مشاوره آنلاین گیاهان آپارتمانی گیاهان فضای آزاد و کاکتوس در مجله خبری ژولی پولی
https://cutt.ly/9r7RpSx
سوالات خود را در زمینه شرایط نگهداری انواع گیاهان آپارتمانی بونسای کاکتوس ها گل های زینتی فضای آزاد و … پس از پایان هر یک از پست ها در قسمت کامنت ها مطرح نمایید و پاسخ سوالات خود را در همان بخش توسط کارشناس گل و گیاه دریافت نمایید.
منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.

قم- مدير عامل سازمان فضا سبز و پارك‌هاي شهرداري كلانشهر قم از ايجاد مراكز مشاوره رايگان در خصوص پرورش گل و گياه و مسائل مرتبط با آن در راستاي ايجاد شهري سبز و با طراوت با مشاركت شهروندان قمي خبر داد.

ارومیه- ایرنا- رییس دفتر استان‌های ستاد احیای دریاچه ارومیه با بیان…

زنجان – ایرنا – معاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی…

تبریز – ایرنا – مدیر رسانه‌ای باشگاه فرهنگی – ورزشی تراکتور، خبر منتشر…

قم – ایرنا – رییس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در راستای جهش…
مشاوره رایگان گل و گیاه

تهران- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استان تهران گفت: ایمن‌سازی بازار…

تبریز-ایرنا- باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور تبریز روز یکشنبه…

مراغه- ایرنا- معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه گفت: طرح…

اصفهان-ایرنا- محرم نویدکیا کاپیتان سابق تیم فوتبال فولاد مبارکه…

شیراز- ایرنا- مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید در واکنش به انتشار…

بیرجند – ایرنا – یکی از مهمترین طرح‌های زیربنایی که پس از سال‌ها انتظار…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

The online version of the Iranian daily Hamshahri

همشهری آنلاین:
در مرکز مشاوره وآموزش گل و گیاه منطقه ۱۹ از ابتدای سال ۱۷۸۷ نفر از شهروندان از خدمات مشاوره حضوری و غیرحضوری بهره‌مند شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 19، پیمان قربانی شهردار منطقه با اعلام این خبرگفت: در راستای طرح صدای مشاور در مرکز مشاوره و آموزش گل و گیاه شهروندان از طریق تماس تلفنی و یا مراجعه حضوری سوالات خود را در خصوص مسائل مربوط به گل و گیاه از جمله باغبانی، فضای سبز، بام سبز، فضای سبز عمودی مطرح و پاسخ خود را از کارشناس گل و گیاه دریافت می کنند.

وی ادامه داد: بیشترین موضوعات مشاوره حضوری در زمینه نحوه تکثیر و نگهداری انواع گیاهان، مبارزه با آفات و بیماری‌های گیاهی، زمان کاشت گل‌های فصلی و پیازی و در مشاوره تلفنی شهروندان مسائلی چون خاک مناسب برای انواع گیاهان، انواع سبزی‌های فصل گرم و سرد، زمان و نحوه کاشت نهال، زمان هرس درختان میوه را مطرح کردند.

قربانی با اشاره به برگزاری بیش از 500 کلاس آموزشی در این مرکز خاطرنشان کرد: با توجه به آموزش رایگان این مرکز و استقبال شهروندان کلاس‌های آموزشی با عناوین نحوه نگهداری گیاهان آپارتمانی،گل‌های فصلی، سبزیکاری، آفات و بیماری‌های گیاهی، سفید بالک و … برگزار می‌شود.مشاوره رایگان گل و گیاه

شهردار منطقه خاطر نشان کرد: با هدف فرهنگ سازی و ترویج نگهداری و پرورش گل و گیاه، آموزش رایگان به شهروندان متقاضی در سرای محلات 14 گانه با عناوین مختلف برگزار می‌شود؛ ضمن اینکه آموزش به معلمان و افراد متقاضی در ارگان‌های مختلف، دانش آموزان، پیش دبستانی‌ها و کودکان در مدارس،کانون‌ها، مهد کودک‌ها و … با عناوین مرتبط با گل و گیاه و درس علوم به صورت مستمر صورت می‌گیرد.

این مسئول یاد آور شد: آموزش به کارشناسان، کارگران و نمایندگان پیمانکار با عناوین عملیات به زراعی و هرس درختان ودرختچه‌های زینتی و… طی 19 جلسه آموزشی در سطح منطقه و آموزش تعداد 250 نفر برگزار شده است.

به گفته وی شهروندان می توانند روزهای زوج از ساعت 10تا 12 با شماره تلفنهای 55843300 و 55852121 تماس و از مشاوره رایگان بهره مند شوند.

حقوق همشهری‌آنلاین متعلق به موسسه همشهری است

Copyright © 2020 HamshahriOnline, All rights reserved


PDF – همشهری محلهDownloads-icon

مشاوره رایگان گل و گیاه
مشاوره رایگان گل و گیاه
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *