مشاوره روانشناسی زنجان

 
helpkade
مشاوره روانشناسی زنجان
مشاوره روانشناسی زنجان

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زنجان کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در زنجان برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در زنجان عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زنجان می باشد. برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید در کانال مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی عضو شوید.

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی زنجان آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی زنجان

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی زنجان

مشاوره روانشناسی زنجان

مرکز مشاوره روانشناسی افق

افق: زنجان، سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه غربی، ساختمان فردوس، طبقه ۳، واحد ۹

مرکز مشاوره روانشناسی آسمان

آدرس : خ شیخ فضل الله- روبروی دارالقران

مرکز مشاوره روانشناسی آفرینش

آفرینش: زنجان، میدان انقلاب، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، واحد ۱۲

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی زنجان می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در زنجان ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در زنجان مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در زنجان باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره زنجان به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم زنجان اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ،  مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینههای مختلف روانشناسی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی زنجان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

ما در پایین لیستی از بهترین مراکز مشاوره زنجان ارائه دادیم که  مراکز روانشناس کودک ، خانواده ، ازدواج ، طلاق تحصیلی  از جمله آنها است . نام روانشناس و یا مرکز ، تخصص مربوطه و آدرس و شماره تماس هر کدام آورده شده است. اگر به دنبال مشاوره خوب  یا روانشناس خوب در زنجان هستید از لیست زیر استفاده کنید.

مرکز مشاوره آنیسا

مدیریت : دکتر مسعود حجازی

آدرس :

چهارراه سعدی – کوچه قلعه – ساختمان شفا – طبقه ۵

مشاوره روانشناسی زنجان

تلفن پذیرش :

۰۹۱۹۸۸۵۴۶۸۶ ۰۲۴۳۳۳۲۶۵۵۰

مرکز روانشناسی نیک

رواشناس : جواد قنبری

آدرس :

دروازه رشت – اول خیابان صفا – بن بست ثمین تاب – ساختمان ۲۳ – طبقه ۲ غربی

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۴۶۹۲۷۲

برهان

روانشناس : دکتر جعفر حسنی

آدرس :

 سعدی وسط کوچه قدیر پلاک ۱/۱ واحد ۱۰

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۳۸۱۹۹

افق زنجان

آدرس :

میدان انقلاب، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، طبقه ۲، واحد

تلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۲۰۲۴

مشاوره خانواده آفرینش

آدرس :

زنجان، سعدي وسط، كوچه موسوي، پ ١١، طبقه سوم

تلفن پذیرش :

٠٢٤٣٣٣٦٣٩٩٩

پیاژه

آدرس :

جاده پائین کوه ، اراضی مصلا ، خيابان ده متری ششم، قطعه ۹۷

نلفن پذیرش :

۰۹۱۰۹۷۱۳۱۶۶

در ادامه نیز مابقی اسامی روانشناسان زنجان را می توانید ببنید. توجه داشته باشید که تمامی لیست منتشر شده از بهترین مراکز مشاوره زنجان می باشند که دارای پروانه از مراجع ذی ربط هستند.

اگر بعنوان روانشناس کودک شاغل در زنجان هستید و یا در دیگر زمینه ها شاغل هستید و هنوز نام خود را درلیست نیم بینید از طریق لینک ثبت اطلاعات مطب ، مشخصات خود را وارد و منتظر تایید بمانید.

رشد

آدرس :

سعدی وسط، کوچه موسوی، پلاک ۱۱، جنب باشگاه سفیر، 

طبقه سوم، مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی رشد

مشاوره روانشناسی زنجان

نلفن پذیرش :

۳۳۳۶۳۹۹۹-۰۲۴  

آتیه ( تخصصی کودک و نوجوان)

آدرس :

چهارراه سعدی، کوچه قلعه، ساختمان البرز، طبقه‌ی ۵، واحد ۳۰

نلفن پذیرش :

۰۲۴۳۳۳۶۶۴۳۳

شمس

آدرس :

ابتداي سعدي وسط، ساختمان پزشكان پاستور واحد ۴۰۲

نلفن پذیرش :

۰۲۴۱-۳۲۶۳۴۰۰

از نظر ما بهترین مرکز مشاوره زنجان و یا بهترین دکتر روانشناس زنجان مرکز و یا شخصی  است که صرفا توسط روانشناس  با تجربه  اداره شود. مرکزی که دارای سابقه کار باشد  ، تخصصی فعالیت کند و  مراجعان آن از خدمات ارائه شده رضایت داشته باشند.

مشاوره  مشورت و دریافت کمک اطلاعاتی دربارهٔ یک موضوع است که بین مراجع (کمک‌گیرنده) و متخصص  انجام می‌گیرد. و در موضوعات و زمینه‌های مختلف علمی و برای اهداف گوناگون انجام می‌شود که در میان مردم، بیشتر جنبهٔ روان‌شناختی آن ( روان‌شناسی) معروف است که هدف از آن بهبود وضعیت روحی–روانی و کیفیت‌بخشی به زندگی مراجع از جهت روانی‌است. 

اگر بدنبال مرکز مشاوره خوب در زنجان و یا روانشناس کودک در سنندج و یا مرکز مشاوره خانواده در سنندج هستید حتما از لیست فوق استفاده کنید این لیست خدمات ازدواج ، زوج درمانی ، طلاق ، تحصیلی و بسیاری دیگر از خدمات را تحت پوشش قرار می دهد.

همچنین می توانید مراکز مشاوره تهران ، ،روانشناسان کرج را با کلیک بر روی لینک مشاهده کنید.

منبع :

سازمان بهزیستی استان زنجان

سازمان نظام روانشناسی 

آخرین تغییرات : بهمن ۱, ۱۳۹۸

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاوره روانشناسی زنجان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

زهرا پارسی نژاد 

دکتر اکبر مهدیلو 

مسعود حجازی 

شهره براری 

دکتر محسن داداشی 

دکتر سعیده زنوزیان 

دکتر امید ساعد 

دکتر مظاهر رضایی 

ابوالفضل حاتمی 

فرهاد طارمیان 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

نوبت دهی مراکز روانشناسی زنجان – روانشناس خوب در زنجان – بهترین روانشناس زنجان – بهترین مراکز روانشناسی زنجان – زوج درمانی در زنجان – دکتر روانکاوی در زنجان – دکتر اختلال میل جنسی در زنجان – درمان نعوظ مردان – انزال زودرس و دیررس – اختلال برانگیختگی جنسی مردان و زنان – دیسپارونی – مقاربت دردناک – اعتیاد جنسی – ترک خودارضایی – دکتر واژینیسموس در زنجان – زوج درمانگر خوب در زنجان – روانشناس عالی در زنجان – مشاور زندگی – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده

لطفا کمی لبخــند بزنیــد 😉

دکتریاب، درحال پردازش درخواست شما 😍 است

پیش از معرفی مرکز مشاوره روانشناسی زنجان بر خود لازم می دانیم نکته ای را در خصوص خدمات جدید مشاوره متذکر شویم. در حال حاضر خدمات جدیدی تحت عنوان مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و… ارائه می شود. این نوع خدمات به هموطنان عزیز کمک می کند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری و در هر زمان از شبانه روز با مشاوران روانشناسی در ارتباط باشند. این شیوه مشاوره، موجب می شود تا کاربران قدرت انتخاب بیشتری در انتخاب مرکز مشاوره روانشناسی داشته باشند. و بدون نیاز به مراجعه حضوری، خدمات مور نظر را دریافت نمایند.

حتماً بخوانید: مشخصات یک مرکز مشاوره روانشناسی خوب

شما به جای مراجعه حضوری به مرکز مشاوره روانشناسی زنجان می توانید از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید. در مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب از متخصصین و روانشناسان مطرح و معتبر شهر تهران استفاده می شود. هموطنان عزیز می توانند به صورتی تلفنی از سراسر ایران، از هر شهر یا روستایی با متخصصان روانشناسی تهران در ارتباط باشند. در این شیوه مشاوره، علاوه بر اینکه نیاز به مراجعه حضوری حذف می شود. هزینه های مشاوره نیز کاهش می یابد.

برای استفاده از خدمات مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است با استفاده از تلفن ثابت شماره 9099075226 را بدون پیش شماره شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

در استان زنجان شهرهای زیادی وجود دارند. بسیاری از هموطنان ما به دلیل عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی، نمی توانند بیماری یا اختلالات خود را درمان کنند. از این رو در اختیار قرار دادن آدرس مراکز مشاوره روانشناسی استان ها می تواند نقش اساسی در درمان مشکلات و اختلالات روانی هموطنان داشته باشد. در این مقاله آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان را در اختیار کاربران قرار داده ایم. تا هموطنان عزیز بتوانند به تفکیک شهر و با توجه به محل سکونت خود، اقدام به دریافت مشاوره روانشناسی نمایند.

مشاوره روانشناسی زنجان

بسیار مهم: هدف مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از ارائه آدرس و تلفن مرکز مشاوره روانشناسی زنجان، صرفاً سهولت و دسترسی بهتر هموطنان به مراکز مشاوره می باشد. لذا مرکز مشاوره صدای رهیاب هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت مشاوره یا آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان ندارد.

آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره روانشناسی زنجان تقدیم می گردد:

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان – افق: زنجان، سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه غربی، ساختمان فردوس، طبقه ۳، واحد ۹ شماره تماس: ۳۳۳۲۵۷۳۹

آدرس: خ شیخ فضل الله- روبروی دارالقران شماره تماس: ۴۲۴۱۰۳۲-۰۲۴۱

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان – مهر: – شماره تماس: –

آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان – آفرینش: زنجان، میدان انقلاب، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، واحد 12 شماره تماس: 33325739

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

جهت مشاوره درباره «شماره تلفن و آدرس مرکز مشاوره روانشناسی زنجان» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

مرکز مشاوره صدای رهیاب در راستای گسترش خدمات روانشناسی و ایجاد امکان دسترسی تمامی هموطنان به خدمات مشاوره و همچنین بهبود خدمات مشاوره تلفنی، فاز اول کار خود را در زمینه های مشاوره تحصیلی، مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی آغاز کرد. به فضل پروردگار مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب با پیشرفت فاز اول خود و در راستای همه گیرتر شدن خدمات مشاوره، با گسترش خدمات مشاوره تلفنی خود، در حوزه مشاوره آنلاین، مشاوره تصویری و مشاوره خارج از کشور با هموطنان عزیزمان نیز فعالیت خود را توسعه بخشیده است. در حال حاضر در مرکز مشاوره صدای رهیاب، شما می توانید از مشاوره روانشناسان زبده در حوزه های مختلف مثل مشاوره تحصیلی، خانواده و روانشناسی بهره مند شوید. امید است که شما کاربران گرامی از خدمات مشاوره صدای رهیاب، کمال رضایت و استفاده را داشته باشید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

مشاوره قبل و بعد از ازدواج
همسرداری، تربیت فرزند
خیانت، طلاق و اختلافات و …

استرس، اضطراب و افسردگی
انواع اختلالات شخصیتی
تصمیم گیری، مدیریت بحران و …

روانشناسی کار
مدیریت و توسعه
تقویت روحیه تیمی و …

اجرای تست های روانشناسی
نمره گذاری و تفسیر تست ها
ارائه راهکار در صورت نیاز

افزایش اعتماد به نفس
مهارت های غلبه بر مشکلات
مهارت های زندگی
مهارت های ارتباطی و …

مشاوره روانشناسی زنجان

کارگاه های روانشناسی در سفر
در داخل و خارج از کشور
در محیطی پویا، پرانرژی و شاد
بصورت گروهی و یا زوجین

افزایش مهارتهای زندگی
افزایش مهارت اعتماد به نفس
مهارت های ارتباطی و اجتماعی
استفاده از بازی درمانی و …

با توجه به درخواست های شما عزیزان، هم اکنون امکان ارائه مشاوره آنلاین و غیرحضوری وجود دارد. برای رزرو از طریق سایت بر روی لینک مقابل کلیک کنید.

روانشناسی! آری یا نه؟ مساله این است …

در جامعه امروز که زندگی بسیاری از افراد با تکنولوژی آمیخته شده است عوامل متعددی وجود دارند که آرامش و ریتم زندگی ما را تحت تاثیر خود قرار داده اند. این عوامل موجب می شوند تا بیماری های روحی و روانی در بسیاری از انسانها بوجود آید. علم روانشناسی به عنوان موثرترین ابزار مدیریت روح و روان به ما کمک می کند تا بتوانیم در کنار زندگی همراه با تکنولوژی، از سلامت روح و روان نیز برخوردار شویم. یکی از تصورهای کاملا اشتباه که در مورد روانشناسی وجود دارد این است که هر شخصی به روانشناس مراجعه می کند حتما دارای مشکلات روحی و روانی است! اما باید خاطر نشان کرد که به اینصورت نیست و ما در قدم اول باید برای جلوگیری از دچار شدن به مشکلات روحی و روانی با مشاور روانشناس در ارتباط باشیم. در صورتی که به چنین مشکلاتی برخورد کردیم نیز رواشناس بهترین راهکار ممکن برای مدیریت یا درمان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک مقابل کلیک کنید
استعدادیابی عملی

مرکز مشاوره افق

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی

مشاوره روانشناسی زنجان

افـق

 

 

تحت نظارت سازمان بهزیستی استان زنجان

تأسیس سال 1388

ارائه انواع راهنمایی، مشاوره و خدمات روانشناختی
حضوری

با بهره گیری از مشاورین و روانشناسان متخصّص و
مجرّب 

پذیرش : شنبه تا چهارشنبه از ساعت 16 الی 20

( با تعیین وقت قبلی )

نشانی : زنجان، میدان انقلاب، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، واحد 12

تلفن : 33325739

این شما هستید که انتخاب می کنید…

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


کانال تلگرامی مرکز مشاوره افق

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


دوستِ تو، خدا

نوع مطلب :مختصر و مفید(داستانهای کوتاه) ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


مشاوره روانشناسی زنجان

امروز صبح وقتی از خواب برخاستی، تو را تماشا کردم و امید داشتم که با
من حرف بزنی. فقط چند کلمه و یا از من به خاطر اتفاق خوبی که دیروز در زندگی تو
افتاد، تشکر کنی. اما تو سرگرم پوشیدن لباس بودی.
هنگامی که می خواستی از خانه بیرون بروی، می دانستم که می توانی چند
دقیقه ای توقف کنی و به من سلام کنی، اما تو خیلی سرگرم بودی. زمانی که پانزده
دقیقه بیهوده بر روی صندلی نشسته بودی و پاهایت را تکان می دادی، فکر می کردم که
می خواهی با من سخن بگویی، اما تو به سوی تلفن دویدی و با یکی از دوستانت تماس
گرفتی تا از چیزهای بی اهمیت بگویی. من با صبر و شکیبایی در تمام مدت روز تو را
نگاه می کردم ولی تو آنقدر مشغول بودی که هیچ چیز به من نگفتی.
موقع خوردن نهار متوجه شدی که چند نفر از دوستانت قبل از غذا کمی با
من حرف می زنند، اما تو چنین کاری نکردی. باز هم زمان باقی است و امیدوارم که تو
سرانجام با من حرف بزنی. به خانه رفتی و به نظر می رسید که کارهای زیادی برا ی
انجام دادن داری، بعد از انجام چند کار، تلویزیون را روشن کردی و وقت زیادی را در
برابر آن سپری کردی.
من باز هم با شکیبایی منتظر ماندم تا بعد از تماشای تلویزیون و خوردن
غذا با من حرف بزنی. هنگام خوابیدن گمان کردم که خیلی خسته ای. بعد از گفتن شب به
خیر به خانواده، سریعاً به سوی رختخواب رفتی و خوابیدی. مهم نیست. شاید نمی دانستی
که من همیشه با تو هستم.
من بیش از آنچه تو بدانی، صبر پیشه کردم، من حتی می خواستم به تو
بیاموزم که چگونه با دیگران صبور و شکیبا باشی.
من به تو عشق می ورزم و هر روز منتظرم تا با من حرف بزنی.
چقدر مکالمهﻱ یکطرفه و یکجانبه، سخت است!
بسیار خوب، تو یک بار دیگر از خواب برخاستی و من نیز یکبار دیگر فقط
به خاطر عشقی که به تو دارم، منتظر خواهم ماند. به این امید که امروز کمی از وقتت
را به من اختصاص دهی. روز خوبی داشته باشی. »دوستِ تو، خدا«

حفظ فضای عاشقانه در ازدواج

نوع مطلب :زن و شوهرها بخوانند ،از صدای سخن عشق… ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


بسیاری از خانم‌ها و آقایان که مدتی از شروع زندگی مشترک‌شان
می‌گذرد، وقتی به گذشته نگاه می‌کنند یاد دورانی می‌افتند که عاشق یکدیگر بودند و هیچ‌چیز
نمی‌توانست جلوی زندگی عاشقانه‌شان را بگیرد، اما وقتی با هم ازدواج می‌کنند و مدت
زمانی از این ماجرا می‌گذرد، عشق از زندگی آنها رخت برمی‌بندد.

 آنها درگیر گرفتاری‌های روزمره
می‌شوند و سرشان آنقدر شلوغ می‌شود که زندگی مشترک برای‌شان یک‌نواخت شده و جذابیت
خود را از دست می‌دهد. در این شرایط زمانی هم که تصمیم می‌گیرند تا به زندگی‌شان سر
و سامان داده و طراوت گذشته را به آن بازگردانند، سردرگم می‌شوند که از کجا باید شروع
کنند ؟

زندگی عاشقانه یک اتفاق نیست، بلکه یک ارتباط روزانه است ،
یک رابطه دوستانه است که هر روز بیش از پیش رشد می‌کند.

باید از زمانی که در کنار هم هستید لذت ببرید و تصور کنید نزد
دوست داشتنی‌ترین فرد زندگی خود هستید.

چگونه همسری ایده آل باشیم؟

نوع مطلب :فقط خانم ها! ،زن و شوهرها بخوانند ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


1. در مقابل شوهر خود هر چند حق با شما باشد، لجبازی و اصرار نکنید
و از مخالفت و مشاجره با شوهرتان بپرهیزید.

2. در رفت و آمد و معاشرت با بستگان شوهر خود پیشقدم باشید.

3.
از مردان دیگر نزد شوهرتان  تمجید نکنید. هیچ مردی را به رخ شوهرتان نکشید.

4.
برای برآوردن نیازمندیهای خود از نظر مادی و غیر مادی امکانات شوهرتان را در نظر
بگیرید و او را تحت فشار نگذارید.

5.
هیچ مردی به شما اجازه نمی دهد به افکارش راه یابید  مگر اینکه بداند که شما
به آنچه که او می گوید، توجه و علاقه نشان خواهید داد.

7 نوع متفاوت از عشق!

نوع مطلب :از صدای سخن عشق… ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


7 نوع متفاوت از عشق!

شما جزو کدام دسته اید؟

مورا کلی وبلاگ نویس معروف انواع عشق را در
هفت نوع متفاوت دسته بندی کرده که در قسمت زیر با هم می خوانیم:

1- عشق امیدوارانه
یا عشقی که براساس خوش بینی زیاد بوجود آمده است: زمانیکه عاشق
می شویم ،‌تصور می کنیم که آن فرد زندگی مان را متحول خواهد کرد ، ممکن است آن فرد
به ما کمک کند تا ناراحتی و غصه های خود را فراموش کنیم و به ما آرامش هدیه کند ،‌اما
بیشتر این نوع عشق ها در ظاهر آرام و منطقی به نظر می رسند.

2- عشق نجات دهنده : در
این قسمت ما به خاطر این عاشق فردی می شویم که ما را از تنهایی نجات می دهد. به این
نوع عشق ،‌عشق ناجی گفته می شود ؛ در این مرحله نیز مانند قسمت قبل فرد سعی می کند
حقایق را نادیده گرفته و به خود امید واهی بدهد.

3- عشق به خاطر از خود متنفر
بودن : در این مرحله ما به خاطر این عاشق می شویم که شخص
مورد علاقه ما با مابدرفتاری می کند چرا که ما هم اعتقاد داریم که شایسته آن بدرفتاری
ها هستیم. نمونه این آدم ها ، افراد بدزبان ، پرخاشگر و یا کسانی هستند که از طرف مقابل
شان سوء استفاده جنسی می کنند. این دقیقا با عشق واقعی در تضاد است.

توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 3

نوع مطلب :مشاوره تحصیلی ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


روز کنکور

1 –  صبح زود‌ از خواب بید‌ار شوید‌. پس از نماز صبح
و عباد‌ات صبحگاهی، تجربه‌ی تنفس عمیق د‌ر هوای صبح را که د‌یروز تمرین کرد‌ید‌، تکرار
نمایید‌.

2 –  صرف صبحانه‌ کامل و مناسب جزء مهم‌ترین کارهای امروز
شماست. پس انجام این کار مهم را هرگز به تأخیر نیند‌ازید‌ و فرصت کافی صرف آن نمایید‌.

3 –  یاد‌تان باشد‌ که د‌رب حوزه‌های محل برگزاری آزمون
یک ساعت قبل از شروع آزمون بسته می‌شوند‌ و قرار نیست شما د‌ر حالی که د‌رب د‌ر حال
بسته شد‌ن است  وارد‌ حوزه شوید‌. پس فاصلهﻱ‌
منزل تا محل آزمون را د‌ر نظر د‌اشته باشید‌ و نیز اتفاقاتی نظیر ترافیک، پنچر شد‌ن
ماشین و …  را پیش بینی کنید‌. د‌ر ساعت مناسب
از منزل خارج شوید‌.

4 – قبل از خروج از منزل یک بار تمام
وسایل و لوازمی را که قرار است همراه د‌اشته باشید‌، کنترل نمایید‌.

5 –  د‌یروز یاد‌تان هست؟ وقتی کسبه کرکره‌ی مغازه را
بالا می‌د‌اد‌ند‌ و کلید‌ د‌ر قفل می‌گرد‌اند‌ند‌، چه می‌گفتند‌؟ الهی به امید‌ تو!

شما هم د‌ر لحظاتی که پای از منزل
بیرون می‌گذارید‌، الهی به امید‌ تو، هم یاد‌تان و هم ذکر زبانتان باشد‌.

ما هم د‌عایتان می‌کنیم  و آرزومند‌ موفقیتتان هستیم!

 

 

منبع : گزینه دو

توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 2

نوع مطلب :مشاوره تحصیلی ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


شب قبل از کنکور

کارهایی که از شما انتظار
د‌اریم خیلی سخت نیستند‌. فقط کافی است انجامشان د‌هید‌. خواهید‌ د‌ید‌ که د‌ر نهایت
سهولت و ساد‌گی و بد‌ور از هر نوع نگرانی شب خوبی را سپری خواهید‌ کرد‌.

1 –  شام را د‌ر ابتد‌ای شب و همان ساعات اولیه میل نمایید‌.
زمان صرف شام وقتی باشد‌ که با زمان خوابتان، د‌و ساعتی فاصله د‌اشته باشد‌. سبک بود‌ن
معد‌ه کمک خواهد‌ کرد‌ که خواب آرامی د‌اشته باشید‌.

2 –  ترجیحاً غذاهای آماد‌ه شد‌ه‌ خارج از خانه را برای
شام انتخاب نکنید‌. سلامت غذایی که میل می‌کنید‌ اهمیت بسیاری د‌ارد‌. علاوه بر تمام
مضراتی که ممکن است این غذای خارج از منزل د‌اشته باشد‌، عد‌م سازگاری غذا با مزاج
شما ممکن است برایتان تولید‌ گرفتاری نماید‌. غذایی که د‌ر خانه تهیه می‌شود‌ هم لذیذتر
است و هم از سلامت کامل آن اطمینان د‌ارید‌. حتماً چنین غذایی گواراتر نیز خواهد‌ بود‌.

3 –  تلاش کنید‌ غذایتان کم حجم و پرانرژی باشد‌. زیاد‌
خورد‌ن مهم نیست. مهم آن است که آن‌چه می‌خورید‌ ، ضمن د‌اشتن کالری و ویتامین مناسب،
حجم مناسبی نیز د‌اشته باشد‌ تا بد‌ون جهت معد‌ه را سنگین نکرد‌ه باشید‌. این شب نقطه‌ﻱ
خوبی است برای این که تجربه کنید‌، خوابید‌ن خوب د‌ر گرو خورد‌ن مناسب است. وقتی غذای
پر حجم می‌خورید‌، معد‌ه ناگزیر است فعالیت بیش تری د‌اشته باشد‌ و این یعنی پرخونی
شد‌ید‌ معد‌ه و نتیجه‌ی آن چیزی جز آشفتگی خواب نیست. غذاهای چرب برای این شب مناسب
نیستند‌. و نیز یاد‌تان باشد‌ که استفاد‌ه از سبزی و سالاد‌ به همراه غذا، هم به تأمین
نیازهای تغذیه‌ای بد‌ن و هم گواراتر شد‌ن غذا کمک می‌کند‌.

4 –  گفت و شنود‌ با خانواد‌ه و سپری کرد‌ن لحظاتی شاد‌،
بسیار اثر بخش تر از تماشای صحنه‌های هیجان انگیز فیلم‌های سینمایی تلویزیون و نیز
مسابقات هیجان انگیزتر فوتبال هستند‌. تجربه‌ﻱ یک شب به د‌ور از این هیجانات کاذب آن‌قد‌ر
لذت بخش است که اطمینان د‌ارم با لمس یک شبه‌ﻱ آن همیشه مشتری پروپا قرص چنین زمان‌هایی
خواهید‌ شد‌. اصلاً بیایید‌ این یک شب را «یک شب بد‌ون تلویزیون» نامگذاری کنیم.

5 –  ساعت خواب خود‌ را به تأ خیر نیند‌ازید‌. یاد‌تان
باشد‌ که خواب مناسب حد‌اقل 7 ساعت است. یاد‌تان باشد‌ که کنکور ساعت 8 صبح است و یک
ساعت قبل از آن یعنی ساعت 7 د‌رهای حوزه بسته می‌شود‌. سایر مخلفات مثل فاصله‌ منزل
تا حوزه، ترافیک صبحگاهی روز کنکور، اتفاقات غیر مترقبه، صرف صبحانه و … را به این
زمان‌ها بیفزایید‌. کار سختی نیست تا به این نتیجه برسید‌ که حد‌اقل باید‌ ساعت
30/5 صبح بید‌ار شوید‌. حالا اگر قرار باشد‌ 7 ساعت هم بخوابید‌، روشن است که آخرین
فرصت برای خوابید‌ن ساعت 30/22 است. هر چه از این ساعت د‌یرتر بخوابید‌، بهرمند‌ی از
یک خواب خوب و کافی را از خود‌تان د‌ریغ کرد‌ه‌اید‌. یاد‌تان باشد‌ که زمان خواب، ساعت
بد‌ون استفاد‌ه و غیر مفید‌ نیست بلکه زمان خواب فرصت بسیار لازمی برای تکمیل فرآیند‌
یاد‌گیری است.

توصیه هایی برای روز و شب قبل از کنکور و روز کنکور 1

نوع مطلب :مشاوره تحصیلی ،

نوشته شده توسط:مدیر – اکبر مهدیلو


یک روز قبل از کنکور

امروز باید‌ برای شما
روزی عاد‌ی باشد‌. عاد‌ی مثل صد‌ها روز د‌یگری که د‌ر طول عمر خود‌ سپری کرد‌ه‌اید‌.
البته شاید‌ نه آن‌قد‌ر عاد‌ی که تجربه‌ای کسالت آور باشد‌. این روز روزی عاد‌ی است،
ولی قرار است یک روز عاد‌ی اما خاطره انگیز را تجربه کنید‌. پس :

1- طبق عاد‌ت روزهای مطالعاتی ، صبح
زود‌ و قبل از طلوع خورشید‌ از خواب بید‌ار شوید‌.

2- اقامه‌ نماز صبح و برگزاری عباد‌ت
صبحگاهی نوید‌ روزی سراسر شاد‌مانی و نشاط را برایتان به ارمغان می‌آورد‌.

3- شاید‌ بد‌ نباشد‌ برای یک بار هم
که شد‌ه لطافت هوای صبحگاهی را تجربه کنید‌. ترجیح د‌هید‌ از اطاق خارج شد‌ه و لااقل
به جای ورزش صبحگاهی، قد‌ری د‌ر هوای آزاد‌ تنفس کنید‌. ریه‌ها را از اکسیژن تازه پر
کنید‌. قد‌ری نفستان را نگه د‌ارید‌ و سپس بازد‌م خود‌ را به آرامی خارج کنید‌. این
عمل را چند‌ بار تکرار نمایید‌ . نهایتاً لذت تنفس د‌ر هوای لطیف صبح را خوب به خاطر
بسپارید‌. ممکن است از این به بعد‌ مشتری پر و پا قرص ورزش صبحگاهی هم بشوید‌.

4- خیلی روزها بود‌ه که شما بید‌ار
شد‌ه‌اید‌ و خورشید‌ تماشاگر چهره‌ی خواب آلود‌ه‌‌ی شما بود‌ه است. حالا شما همین یک
روز را به د‌یوار یا د‌رخت یا حتی بد‌نه‌ﻱ ماشینی که کنار خیابان پارک کرد‌ه‌است، تکیه
د‌هید‌ و با چشمان کاملاً  باز  بیرون آمد‌ن خورشید‌ را  از پشت کوه‌های مشرق نگاه کنید‌. بسیار زیباست. می‌توانید‌
مطمئن باشید‌ که د‌ر سراسر عمر خود‌ هرگز صحنه‌ای از این زیباتر نخواهید‌ د‌ید‌.

5- د‌ر همان حال به خورشید‌ بگویید‌،
امروز بید‌ار شد‌نت را د‌ید‌م. مطمئن باش این روز سرآغاز تجربه‌ای نو و تحولی جد‌ید‌
د‌ر زند‌گی من است. یاد‌تان باشد‌ که فرد‌ا د‌ر همین ساعات و لحظات باید‌ نخستین گام‌های
حرکت به سوی محل آزمون را برد‌ارید‌.

مشاوره

(15)

اضطراب

(11)

افسردگی

(19)

فقط آقایون!

(7)

کتاب درمانی

(7)

فقط خانم ها!

(4)

رواﻥشناسی

(41)

والدین بخوانند

(46)

مشاوره کودک

(39)

اختلالات روانی

(44)

بهداشت روانی

(74)

اسلاید(پاورپوینت)

(5)

مشاوره تحصیلی

(17)

مهارت های زندگی

(32)

مشاهیر رواﻥشناسی

(2)

زن و شوهرها بخوانند

(50)

دختر و پسرها بخوانند

(13)

رواﻥشناسی شخصیت

(13)

از صدای سخن عشق…

(28)

تست های خود شناسی

(27)

نقش مذهب در بهداشت روان

(17)

مختصر و مفید(داستانهای کوتاه)

(62)

مدیر – اکبر مهدیلو

(428)


نام ایمیلعضویتلغو عضویتPowered by WebGozar


مرکز دانلود کتاب های الکترونیکیDownloads-icon

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی زنجان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی افق

مشاوره روانشناسی زنجان

آدرس: زنجان-ابتدای خیابان زینبیه-ساختمان فردوس-واحد۱۱

تلفن: ۰۲۴۱-۳۲۲۵۷۳۹

وبسایت:

www.moshavereh-ofogh.mihanblog.com

۲٫ مرکز مشاوره تخصصی خانواده آفرینش زنجان

آدرس: زنجان-چهارراه سعدی-کوچه قلعه-ساختمان البرز-طبقه پنجم-واحد ۲۶

تلفن:  ۹۱۰۲۸۴۷۵۹۷

۳٫ مركز مشاوره شميم

آدرس: زنجان- دروازه ارک-روبروی بیمارستان شهید بهشتی-جنب موسسه مالی و اعتباری عسگریه-پلاک۲۹

تلفن: ۳۲۲۳۳۵۹-۵۲۳۰۲۶۰-۰۹۳۸۴۴۳۴۵۴۱

۴٫ مشاوره ادامه تحصیل در خارج از کشور

آدرس: زنجان-جنب دارالقران-مجتمع تجاری اشراق-طبقه همکف

تلفن:  ۰۲۴۳۳۷۴۵۰۰۷ – ۰۹۱۲۷۴۰۸۴۱۴    

۵٫ مركز مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-سبزه ميدان-خيابان طالقاني-جنب شركت بيمه ايران

تلفن:  ۳۲۲۵۶۸۰ 

۶٫ مشاوره صدف

آدرس: زنجان-سعدی-وسط ساختمان پزشکان صدف-طبقه دوم-واحد ۲۳

تلفن: ۳۲۳۳۳۷۷ – ۰۹۱۲۲۴۲۶۲۲۷ 

۷٫ مشاوره شفا

آدرس: زنجان-چهار راه سعدی-نبش کوچه باقری – ساختمان پزشکان رازی

تلفن: ۳۲۳۸۹۸۹

۸٫ مشاوره پیاژه

آدرس: زنجان-جاده پائین کوه-اراضی مصلا-خيابان ده متری ششم-قطعه ۹۷

تلفن: ۴۲۶۷۰۱۷ – ۰۹۱۰۹۷۱۳۱۶۶ 

۹٫ مشاوره و خدمات روان شناختی فردای روشن

آدرس: زنجان-ابتدای سعدی شمالی-ساختمان ستاره شهر

تلفن:  ۵۲۶۵۳۳۶ 

۱۰٫ مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-خدابنده-خیابان امام-ميدان امام حسين (ع)-جنب پاساژ والی

تلفن: ۴۲۲۴۹۷۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مشاوره روانشناسی زنجان

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

مشاوره روانشناسی زنجان
مشاوره روانشناسی زنجان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *