مشاوره زناشویی آنلاین

 
helpkade
مشاوره زناشویی آنلاین
مشاوره زناشویی آنلاین

آیا می دانید مشاوره جنسی و زناشویی چه کاربردی دارد؟ به دلیل عدم آگاهی از مسائل جنسی است که مشاوره جنسی حتی به صورت تلفنی تبدیل به یک موضوع خجالت آور و پیچیده شده است. هر چند که مشاوره جنسی معمولا مربوط به زندگی زناشویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج می شود اما صرفا مشاوره مشکلات جنسی به زندگی زناشویی محدود نمی شود. هر فردی، چه دختر چه پسر با رسیدن به سن بلوغ، که معمولا با بلوغ جنسی آغاز می شود، با شرایط جدیدی مواجه می شود که نیازمند دریافت آموزش و آگاهی است. آموزش های جنسی باید به دور از پرده دری و با رعایت عفت صورت گیرد. مشاوره جنسی سبب رفع بسیاری از مشکلات زوج ها و افرادی که تازه به سن بلوغ رسیده اند می شود.

 

سن بلوغ ( که در دوران نوجوانی افراد می باشد)، سن تغییر هورمون ها، رشد اندام های بدن و مجموعا دوره گذار از دوره کودکی به بزرگسالی است. فرد در این سن شرایط بدنی جدیدی را تجربه می کند که به همین دلیل باید نسبت به شرایط جدیدی خود شناخت پیدا کند. شناخت کامل مسائل جنسی و شرایط فیزیکی در سن بلوغ به لحاظ بهداشت و جسمی دارای اهمیت بسیاری است. در اغلب موارد شاهد هستیم که در اکثر خانواده ها والدین به دلیل حجب و حیا و نوع رابطه ای که با فرزندان دارند، آموزش و مشاوره جنسی مناسب را برای فرزندان ارائه نمی دهند. که همین امر سبب بروز بسیاری از مشکلات در آینده فرزندانشان می شوند.

 

از آنجایی که در مدارس بستر مناسبی برای آموزش و مشاوره جنسی فراهم نیست. یکی از راه های مناسب برای کمک به نوجوانان می تواند استفاده از مشاوره جنسی در مراکز مشاوره باشد. استفاده از خدمات مشاوره جنسی ، مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج مراکز مشاوره می تواند بسیار به شما در حل مشکلات کمک کند. والدین می توانند با استفاده از مشاوره جنسی، آموزش های لازم برای انتقال مسائل جنسی به فرزندانشان را بیاموزند. از آنجایی که مراکز مشاوره برای برخی افراد به راحتی در دسترس نیست، والدین می توانند از مشاوره تلفنی برای دریافت آموزش های لازم استفاده کنند.مشاوره زناشویی آنلاین

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره خانواده ، مشاوره ازدواج و مشاوره کودک کلیک کنید. 

 

برای استفاده از مشاوره تلفنی جنسی و مشاوره تلفنی خانواده چندین دلیل وجود دارد که اولین دلیل این است که مشاوره تلفنی همیشه در دسترس خانواده ها می باشد و در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل به راحتی می توانند فارغ از زمان و مکان در هر شهر یا روستایی که هستند مشاوره بگیرند.

دوم این که مسائل جنسی و آموزش آن به فرزندان در جهت آگاهی بخشی و جلوگیری از خطا رفتن نوجوان است. به همین دلیل آموزش و مشاوره جنسی باید به گونه ای آموزش داده شود که باعث ایجاد مشکل در نوع ارتباط پدر فرزندی یا مادر فرزندی نشود و حرمت های خانواده شکسته نشود.

سومین دلیل این است که معمولا والدین و همچنین نوجوانان خجالت می کشند تا در مورد مسائل و مشکلات جنسی با هم صحبت کنند. در این موارد مشاوران می توانند به عنوان شخص سوم، ارتباط بهتری با شخص برقرار کنند. از آنجایی بیان حضوری مسائل جنسی شرم دارد، مشاوره تلفی جنسی می تواند راه حلی مناسب برای برطرف کردن این مشکل باشد تا نوجوانان بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل جنسی خود را بیان و مطرح نمایند. مرکز تخصصی مشاوره روانشناسی هنر زندگی آماده است تا با متخصصان خود پاسخگوی سوالات شما باشد. شما می توانید برای دریافت مشاوره تلفنی از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

 

علاوه بر آموزش و والدین و نوجوانان در مورد مسائل جنسی، کاربرد اصلی مشاوره جنسی تلفنی می تواند برای زوج های جوان باشد. هر چند که بخشی از مخاطبین مشاوره جنسی را زنان و مردن میانسال تشکیل می دهند. اما در اغلب موارد مخاطبین ما زوج های جوان هستند که تازه زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند. مشکلاتی که معمولا در بین زوج های جوان دیده می شود این است که افراد در ابتدای زندگی شناخت مناسبی از زندگی مشترک و روابط زناشویی ندارند. (برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روابط زناشویی و رابطه جنسی کلیک کنید)

خیلی از زوج هایی که هنوز وارد زندگی مشترک نشده اند، مشکلات زندگی مشترک را بیشتر در مسائل مالی و بی توجهی همسر می دانند. ولی تجربه ما در این چند سال ثابت کرده که یکی از بزرگترین مشکلات زوج های جوان که تازه زندگی مشترک خود را شروع کرده اند نداشتن روابط صحیح زناشویی و روابط جنسی است. رابطه ی جنسی تنها وسیله ای برای ارضا شدن میل جنسی نیست و در حقیقت وسیله ای  برای ابراز عشق و عشق وروزی به همسر است.

در مواردی که زوج ها از مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی مراکز مشاوره روانشناسی استفاده کردند مشاهده کردیم که  روابط آن ها مستحکم تر شده و میزان علاقه و محبت زوجین بسیار نسبت به هم افزایش پیدا کرده است.

 

بسیاری از زوجین جوان در ارتباط جنسی دچار مشکلاتی می شوند که می تواند کیفیت رابطه عاطفی آن ها را نیز تحت تاثیر قرار دهد. از جمله رایج ترین این مشکلات می توان به زود انزالی در مردان و بی میلی جنسی در زنان اشاره کرد. بسیاری از افراد به دلیل خجالت و شرمندگی از این بابت برای دریافت خدمات حرفه ای اقدام نمی کنند. در حالی که اختلالات جنسی از جمله مشکلات شایعی میان مردم است و امروزه درمان ها و روش های بسیار کارآمدی برای حل آن ها وجود دارد.( برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اختلالات جنسی، زود انزالی و بی میلی جنسی کلیک کنید)

حتی اگر نمی توانید به صورت حضوری برای حل مشکل خود اقدام کنید. روانشناسان متخصص در این حوزه می توانند از طریق مشاوره تلفنی به شما کمک کنند. دریافت مشاوره در این زمینه با افزایش اطلاعات بهداشتی شما از بروز بیماری هایی نظیر بیماری های مقاربتی نیز جلوگیری می کند.

برای آگاهی از روش های درمان اختلالات جنسی و بیماری های مقاربتی کلیک کنید. 

 

معمولا هزینه شرکت در جلسات مشاوره یا حتی کارگاه های جنسی بالاست و بسیاری از زوج ها توان شرکت در این جلسات را ندارند علاوه بر هزینه سنگین این جلسات، به دلیل حیا و حجب خانواده ایرانی مشاوره تلفنی می تواند یک راهکار مناسب باشد تا زوج ها بتوانند به راحتی مشکلات و مسائل خود را مطرح نمایند. از دیگر دلایل برتری مشاوره تلفنی بر مشاوره حضوری می توان به نداشتن وقت و درگیری های کاری زیاد امروزه افراد اشاره داشت. مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی آماده است تا با متخصصان خود پاسخگوی تمامی سوالات شما با خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری خود می باشد.

 

خودارضایی عملی است که بسیاری از افراد در فرایند رشد جنسی خود آن را تجربه می کنند. اگر فرد به طور مکرر به این عمل دست بزند برای ارضای جنسی به آن وابسته می شود و در رابطه جنسی با شریک خود دچار مشکل خواهد شد. علاوه بر این، مسائلی نظیر افسردگی، اضطراب و احساس گناه نیز با توجه به بافت فرهنگی ممکن است اتفاق بیفتد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عوارض خود ارضایی کلیک کنید. 

روش های مختلفی برای جلوگیری از بارداری وجود دارد که از جمله رایج ترین آن ها می توان به استفاده از کاندوم، خوردن قرص های ضد بارداری، بستن لوله رحم، عمل وازکتومی برای آقایان و استفاده از روش طبیعی با رابطه جنسی منقطع اشاره کرد. برای اطلاعات دقیق تر به مقاله راه های پیشگیری از بارداری مراجعه کنید. 

باکرگی مانعی برای بارداری نیست و اگر رابطه جنسی محافظت نشده و بدون کاندوم باشد اسپرم می تواند منجر به بارور شدن تخمک در زن بشود. 

درد در زمان دخول می تواند علل مختلفی داشته باشد، یکی از دلایل رایج آن وجود اختلال واژینیسموس است که منشا روانی دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد واژینیسموس کلیک کنید. 

 

برای دریافت مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی و سکس تراپی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

سلام من یه مشاوره میخوام من وقتی میرم پیش خانمم التم بلند نمیشه میشه مشکلم بهم کنید

سلام. این مشکل ممکن هست هر دلیلی داشته باشه و تا زمانی که بیشتر در موردش اطلاعات در دسترس نباشد نمیتوان نظری داد. از جمله دلایل رایج برای این مشکل می توان به اختلالات جسمی، عدم رضایت از زندگی مشترک، مشغله فکری زیاد و …. اشاره داشت؛ که می تواند زمینه ساز مشکل شما باشد.

سلام دوست دارم خیلی رک حرفمو بزنم و ممنون میشم جوابمو بدین
من ۲۴ سالمه ،از نوجونی رفتم سمت خودارضایی که اوایل زیاد بود ولی خب از ۲۰ به بعد خواستم بزارم کنار ولی نشد و فشار میومد بهم جوری که الان شده ماهی ۱ بار یه ۲ ماه یع بار اونم به اجبار.حدودا ۲ سال پیش هم یه بار که هم واسه اولین بار هم واسه اخرین بار تو زندگیم بود رابطه داشتم با یه خانمی که بعد ۲۰ ثانیه دخول ارضا شدم و از اونجا فهمیدم که زودانزالی دارم و حتی‌تو‌ خودارضایی هم‌خیلی طول نمیکشه که ارضا شم! میفهمم که اگه اینطوری ادامه پیدا کن تو زندگی اینده مشکل پیش میاد اصلا شاید یکی از دلایلی‌که نمیتونم بصورت کامل خودارضایی رو‌بزارم کنار همینه کع میدونم راهیی واسه درمان نیست و گرفتار این قضیه شدم
ولی خب اگه راهیی هست یا دارویی واسه درمان زودانزالی هست اگه بهم معرفی کنیذ یا بگید چطور‌درمان کنم خودمو‌واقعا کمکم میکنید و‌امیدوار به آینده

با سلام
بله برای درمان زود انزالی در رابطه جنسی راه های بسیاری وجود دارد و اصلا جای نگرانی نیست از انواع قرص گرفته تا کاندوم و اسپری و…
البته این موارد در خود ارضایی استفاده نمی شود چرا که خود ارضایی خود نوعی اختلال جنسی است که نیاز به درمان دارد.
بطور کل مسئله زود انزالی یک امر عادی می باشد که برای اکثر مردان پیش می آید. توصیه می کنیم حتما برای درمان از مشاوره جنسی استفاده نمایید تا با بررسی دقیق شرایط شما روش درمانی مناسب را به شما ارائه دهد. موفق و پیروز باشید.

سلام ؛ خسته نباشید
سه تا سوال کوچک داشتم

اگر در ایامی که در زن تخمک گذاری انجام نشده نزدیکی صورت بگیره و مقداری منی (و یا مایه پیش از انزال) در واژن تخلیه بشه آیا امکان باردار شدن هست ؟؟

تا چه مدت پس از تخمک گذاری ؛ اگر نزدیکی صورت بگیره امکان بارداری هست ؟ آیا فقط در همون روز تخمک گذاری باید نزدیکی کرد ؟

با سلام
مسلما روز دقیق تخمک گذاری ممکن است متغییر باشد اما در خارج از آن خیر احتمال بارداری نیست.
دو روز پس از تخمک گذاری احتمال بارداری وجود دارد.
برای بارداری باید روز تخمک گذاری نزدیکی کرد البته دو روز قبل و دو روز بعد هم احتمال بارداری است.
در نهایت لازم به ذکر است که روز تخمک گذاری ممکن است با توجه به شرایط جسمانی خانم کمی تغییر کند.

سلام.من۱۸ سالمه.دختری ام که تا به حال رابطه نداشتم.راستش تازه این مسایل رو فهمیدم.من از ۱۳ یا ۱۴ سالگی که پریودم شروع شد عادت داشتم برای خروج خون با انگشت اشاره دست تو واژن میکردم.من فکر میکردم این کار طبیعیه و هر دختری میکنه.اونموقع خب نمیدونستم پرده چیه.
حالا هم فکر کنم پرده ندارم یعنی فکر میکنم مادرزادی نداشتم چون یادم نمیاد که وقتی انگشت داخل واژن کردم دستم به پرده خورده باشه اصلا همچین چیزی حس نکردم خونی هم خارج نشد.حالا به نظرتون چی کار کنم از وقتی فهمیدم خیلی میترسم.تورو خدا جوابمو بدید.به تنها کسی که میتونم ازش ککمک بگیرم شمایید.خیلی ممنون میشم.

با سلام فرایند آسیب به بکارت اقلب قابل لمس است و فرد احساس آن را در می یابد. حال به شما پیشنهاد می کنیم زیر نظره متخصص زنان آزمایش برای سلامت بکارت خود دهید. بعد از گرفتن هر جواب زیره نظر یک متخصص سکس تراپی می توانید نگرانی های خود را از جریان گرفتن نقش یک زن و داشتن وظایف مشخص آن مطرح نمایید و در برطرف کردن آن زیره نظره متخصص مربوطه تجربه های کاربردی را کسب کنید.

سلام من 7 ساله ک ازدواج کردم ی پسره 14 ماهه دارم میل جنسیمون بعد بدنیا اودن پسرم خیلی کم شده بنظر خودم به دلیل مشغله و خستگیه ولی این مسئله خیلی داره من و اذیت میکنه
قبل بدنیا اومدن پسرم مشکل رابطه نداشتیم و همه چی روند طبیعی داشت ولی الان نه ..
لطفا راهنمایی ام کنید

با سلام. این تنش ها می تواند به مسائل جنسی زمان برداری شما برگردد. در زمان بارداری سبک ناکار آمد روابط جنسی و دور افتادن زوجین از هم سبب سردی زوجین و پیدا کردن سبک های اجتماعی زوجین از یکدیگر می شود. توصیه ما به شما این است که برای ترمیم آسیب ها و شریان های مختوش شده ی به وجود آمده یک روانشناس را در جریان تنش های خود قرار دهید.

باسلام ، چگونه روز هایی که در آن تخمک گذاری” نمی شود ” را تشخیص بدیم ؟ روش محاسبه داره ؟

تشخیص زمان تخمک گذاری بستگی به سیکل ماهانه ی قاعدگی دارد. اگر قاعدگی شما منظم است ، مثلا هر ۲۸ روز قاعدگی شما شروع میشود‌ ( توجه داشته باشید شمارش شروع سیکل قاعدگی از اولین روز شروع خونریزی است نه بعداز اتمام خونریزی)، روز وسط سیکل ، روز تخمک گذاری است. در این مثال روز ۱۴م روز تخمک گذاری است. حدود یک هفته ی اطراف این روز احتمال بارداری هست. و روزهای دیگر ماه تخمک گذاری وجود ندارد.
مشاوره زناشویی آنلاین

من ۲۴ سالمه ۴ ساله ازدواج کردم .
جدیدا ۵ باره با شوهرم نزدیکی میکنیم من ارضا نمیشم دلیلش چی میتونه باشه ایا من مریضی دارم؟
ایا میتونه دلیلش زخم رحم باشه؟

با سلام اگر احساس می کنید که بیماری جسمانی دارید هر چه سریعتر به پزشک زنان مراجعه نمایید. ولی دلیل اصلی ارضا نشدن زنان در رابطه درگیری های ذهنی و عوامل تنش زا میباشد. که در این صورت حتما از جلسات مشاوره روانشناسی بهرمند شوید.

سلام
امپول پی دی پراگ 5000 برای مردان چه کاری انجام میده
و ایا عوارض هم داره؟
ممنون

سلام
از این دارو معمولا برای درمان ناباروری زنان در روش لقاح مصنوعی تجویز می شود. اما برای درمان نهفتگی غیر انسدادی بیضه قبل از بلوغ هم استفاده می شود. این امپول میتونه باعث بلوغ زودرس و یا مشکلات ادراری شود. با توجه به تشخیص متخصص از این دارو استفاده کنید و مصرف خودسرانه بپرهیزید.

سلام
من مشکل دارم که موقع سکس با خانم دوس دارم از طرف خانمم فحش بشنوم و فحش بده ولی خانمم راضی نیستن بهمین خاطر دچار مشکل شدیم
ممنون میشم کمکم کنید این مشکل حل کنم

سلام
رضایت و میل هر دو طرف در رابطه جنسی شرط اولیه برای داشتن یک رابطه با کیفیت و لذت بخش می باشد. به همین منظور زوجین برای رسیدن به اوج لذت جنسی باید به نیازها و خواسته های یکدیگر توجه کنند. عدم توافق در رابطه جنسی به مرور می تواند به سلامت رابطه شما آسیب بزند، برای رفع این مسائل حتما از مشاوره خانواده و جنسی بهره مند شوید.


ممنون از مقاله هاای خوبتون

با سلام من میخواستم با همسرم ک به نامزدیم رابطه واژنی برقرار کنم و بکارتم پاره بشه ولی ایشون رابطه مقعدی رو ترجیح میده با حرف و منطق و احساس هم قانع نشو من هم از رابطه مقعدی بی زارم میخوام پوزیشینی رو بهم معرفی کنین که حین سکس خودن باعث پارگی اون بشم ممنون اگه میشه بهم بگین.

با سلام رابطه جنسی برای آن که لذت بخش باشد هر دو طرف باید رضایت داشته باشند. برای این منظور ابتدا باید از نظر فیزیکی به بدن یکدیگر زن و مرد شناخت پیدا کنند. نادیده گرفتن نظرات طرف مقابل می تواند منجر به بی میلی و نارضایتی زناشویی شود. حال که در ابتدای ازدواج خود هستید، بهتر است بیشتر به این موضوعات توجه کنید، چرا که می تواند نقطه شروعی برای مشکلات زناشویی باشد. مشاوره جنسی قبل از ازدواج به شما در حل این مساله کمک می کند. برای پاسخ گویی دقیق تر به سوال شما نیاز به اطلاعات بیشتری دارد.

با سلام و احترام. توصيه مي نمايم کتاب «تنها راه رسيدن به تکامل و سعادت ابدي و چشيدن لذات واقعي/ ج1» را حتماً مطاله نماييد، که در واقع بسيار فوق العاده براي زندگي هم اکنون و آيندة شما مهم و البته مفيد است. اين کتاب ارزشمند در پيرامون مسائل خانوادگي، زناشويي، تولید نسل، پزشکی و نیز اجتماعي مي باشد و البته به همراه داستان هايي کوتاه امّا بسيار آموزنده و شيريني است، که باعث مي شوند طعم لذيذ آرامش و نشاط زندگي را بهتر و بيشتر و البته پيوسته در زندگي خود بچشيد. در ضمن جلد 2، بیشتر برای زنان و مادران گرامی است.

با سلام و خسته نباشید
من یه مشکل دارم اونم اینه که دیر انزال هستم و از طرفی اندازه التم بزرگ هست و الان که میخوام ازدواج کنم از این مشکل میترسم و ازدواج نکردم

سلام در مورد هر مشکلی پیش از آنکه توصیه ای داده شود، باید ابتدا بررسی کرد که آیا واقعا مشکلی وجود دارد یا نه!! اگر تا به حال برای دیر انزالی به متخصص مراجعه نکردید می توانید برای رسیدن به یک رابطه جنسی مطلوب از مشاوره جنسی بهره ببرید.

سلام
درسن 49سالگی خیلی علاقه به سکس پیداکردم احتمالا ازعوارض قرص پرامی پکسول است فقط ذهنی ازنظرفیزیکی مشکل دارم یعنی نعوذ

سلام ، من یه مشکل دارم که ارضا نمی شم یا خیلی دیر این اتفاق برام میوفته اما همسر من زود ارضا میشه و من اصلا ارضا نمی شم ، چیکار بایدبکنم راه حلی وجود داره؟؟

با سلام برای رضایت زناشویی لازم هست هر دو طرف از رابطه جنسی لذت ببرند. توجه به چرخه پاسخ جنسی یکی از مهم ترین پارامترهایی است که به شما کمک می کند تا زمان ارضای خود را با همسرتان تطبیق دهید. اما گاه برخی عوامل مثل استرس، مشکلات جسمی، استفاده از برخی داروها، شرایط فیزیکی، خستگی و… بر کیفیت رابطه جنسی شما تاثیر می گذارند. مشاوره جنسی به شما این امکان را می دهد تا عوامل مزاحم را پیدا کرده و بهتری راه حل را به کار برید.

سلام من 29 سالمه در حال اشنايي با دختري هستم كه نميشه فعلا رابطه جنسي داشته باشيم وقت هايي كه تلفني صحبت ميكنيم و حضوري همو ميبينيم سكسي صبحت كنيم بعد ان دردي از ناحيه بيضه ها و كمر احساس ميكنم كه اذيتم ميكنه چه راهي رو پيش روم ميذارين ممنون

با سلام امروزه به دلیل بالا رفتن سن ازدواج و افزایش راه های ارتباط مجازی با جنس مخالف رفتارهایی چون خود ارضایی ، رابطه جنسی پیش از ازدواج و یا بر عکس سرکوب نیاز جنسی به نسبت گذشته بسیار افزایش یافته اند. متاسفاته برای ارضای نیاز جنسی استفاده از هر کدام از روش های ذکر شده برای افراد بیشتر از آن که سودی داشته باشد، با ضرر و زیان همراه است. منظور زیان مادی نبوده بلکه هر دو جنس در معرض اختلالاتی چون کژکاری جنسی مثل زود انزالی ، دیر انزالی ، ناتوانی در رسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی ، افسردگی ، اضطراب و …. هستند. حال آن که ازدواج علاوه بر طرف کردن نیازهای جنسی و روانی بستری برای رشد زن و مرد ایجاد می کند. اگر ازدواج انتخاب شما نبوده و یا فرصت آن پیش نیامده می توانید با دریافت مشاوره جنسی و مشاوره روانشناسی فرصت های خود را شناخته و با یک خودشناسی اهداف تازه ای برای زندگی تان ایجاد نمایید.

سلام ممنونم میشم سوالمو حتما جواب بدین
پدر و مادر من جلوی من اقدام به برقراری رابطه ی جنسی میکنن
من کاملا میفهمم ک الان رابطه دارن یا حتی میتونم تصور کنم که چ پوزیشنی دارن میرن
ولی من واقعا از لحاظ روحی لطمه میخورم تا چند روز از ذهنم بیرون نمیره
نمی‌دونم چیکار کنم ک حداقل درب اتاق شونو ببندن
بهشون چی بگم؟
به پدر یا مادرم؟؟
خودم چیکار کنم که از دست این افکار مزاحممی که میاد سراغم خلاص بشم؟؟
خیلی دهنمو در گیر می‌کنه
من ۲۰سالمه و هیچ رابطه ی جنسی نداشتم و مجردم.
ممنونم از پاسخ‌گویی تون.

سلام برای پاسخ دادن به سوال شما نیاز به اطلاعات بیشتری داریم. اما به طور کلی نیاز جنسی یک مسئله طبیعی در تمام افراد می باشد که برای برطرف کردن آن نیاز به شریک جنسی دارند. عدم توجه به این نیاز و تلاش بر سرکوب آن و یا بر عکس پاسخ به این نیاز به روش های ناسالم می تواند به فرد آسیب زده و باعث مشکلاتی چون افسردگی، اضطراب، استمنا و …. شود. لذا توصیه می شود مشاوره جنسی دریافت کرده و هر چه زودتر برای رفع مسئله پیش آمده اقدام نمایید.

سلام من از بچگی عاشق بوی پاهای خانوم ها بودم الان خیلی بدتر شده حتی بعضی از وقت ها کفشاشون برمیدارم بو میکنم تا خودمو ارضا کنم تو رو خدا کمکم کنید

سلام گاه برخی از گرایش ها و تمایلات جنسی متفاوت از باقی افراد بوده و ممکن است فکر کنید که این یک مشکل مخصوص شما می باشد. پس پیش از آنکه به دنبال حل مشکلی باشید ابتدا باید بررسی کنید که آیا واقعا مشکلی وجود دارد….! کژکاری های جنسی مثل یادگار دوستی و یا فتیش چه برای تشخیص و چه برای درمان نیاز به بررسی بیشتر داشته و نمی توان به طور کلی در مورد آن راهکار ارائه داد.

سلام ببخشید باید حتما تماس بگیریم نمیشه به صورت انلاین ارتباط بر قرار کنیم ؟

سلام شما می توانید از همین طریق و یا وارد شدن به شبکه های اجتماعی حامی هنر زندگی یعنی تلگرام و یا اینستا با ما ارتباط غیر از تلفن برقرار کنید.

سلام لطفا سریع پاسخمو بدید
من ۴ ساله ازوداج کردم و از همون اوایل هسرم گفت ک تو دوران مجردیش خودارضایی میکرده و قول داد دیگ این کارو نکنه و منم فک کردم ک وقتی رابطه داشته باشیم دیگ سراغش نمیره ولی اشتباه کردم و ایشون بارها و بارها سراغش رفت و خودارضایی مثل اعتیاد شده براشون و هرازگاهی انجام میدن و این ی مشکل و معضل بزرگ شده تو زندگیمون جفتمونم از این موضوع خسته ایم کمک کنید چ گاری باید انجام بدم ک ایشون خودارضایی رو ترک کنن در ضمن زود انزال هم هستن

سلام خود ارضایی در مردان همانطور که خودتان اشاره کردید درست مانند یک اعتیاد بوده و ترک آن نیاز به آموزش و کمک متخصص دارد. زود انزالی یا ناتوانی در نعوظ و دیگر اختلالات از عوارض خودارضایی بوده و به احتمال زیاد با ترک خود ارضایی آن ها نیز درمان می شوند. برای آن که بتوانید با همسرتان زندگی زناشویی با کیفیتی ایجاد کنید نیاز به همکاری و صبوری هر دو تان می باشد.
شما می توانید با کسب اطلاع از روش های ترک خود ارضایی ، تکنیک های جنسی ، روش های عشق بازی با همسر ، ماساژ جنسی ، مراحل برانگیتگی مردان ، افزایش میل جنسی در مردان و… به همسرتان در ترک خود ارضایی کمک کنید. همچنین با شرکت در جلسات زوج درمانی و مشاوره جنسی نیز می توانید به کمک سکس تراپیست موانع موجود در رابطه جنسی تان کشف و رفع نمایید.

سلام .همسرم آلت خیلی بزرگی داره ۳۰ ثانته خیلی هم کلفتتته تو رابطه بالای ۴۵دقیقه طول میکشه تا ارزابشه من توسکس برا همسرم خیلی سردم این موضوع منو خیلی اذیت میکنه همسرم عاشق سکس است منم دوست دارم اما نمیدونم باید چکار کنم که به لذت برسه

سلام شما می تونید با انجام تکنیک های جنسی که در مقالات مختلف و جلسات آموزشی جنسی بیان میشه زمان ارضا خود و همسرتان را با یکدیگر تنظیم نمایید. برای مثال ماساژ جنسی طولانی کردن زمان معاشقه و تغییر پوزیشن در طول رابطه از روشهای موثر برای حل این موضوع هستند. مشاوره جنسی به شما می تواند درباره نحوه انجام این حرکات و رفتارهای جنسی راهنمایی تان بکنند

سلام علیکم
دختری ۳۸ ساله و در شرف ازدواج هستم. از رابطه جنسی به شدت وحشت دارم و البته خیلی زیاد خجالت می کشم. کابوس روزانه و شبانه ام شده است. اصلا نمیتوانم با آن کنار بیایم. نمیدانم چه کنم؟؟؟

سلام ترس از رابطه جنسی یکی از نگرانی هایی است که برای بسیاری از دختران پیش از ازدواج اتفاق می افتد. معمولا این ترس به دلیل بی تجربگی و نداشتن اطلاعات در زمینه می باشد. یکی دیگر از دلایل ترس از رابطه جنسی نداشتن صمیمیت با همسر می باشد. اگر احساس می کنید که موضوع شما به این موارد مربوط نمی شود دلایل دیگری می تواند باعث بروز چنین ترسی در شما شده باشد که نیاز به بررسی و رفع دارد. توصیه می شود برای آن که بتوانید ازدواج موفق ی داشته باشید حتما از خدمات مشاوره قبل از ازدواج استفاده نمایید. شرکت در این جلسات لزوما به صورت زوجی نبوده و شما می توانید موضوع خود را به صورت فردی با مشاور ازدواج در میان بگذارید

سلام، 

نامزد من 23 سال سن داره و باکره هست.

1 – قاعدگی منظم داشت تقریبا 20ام هرماه. ولی ماه قبل بخاطر فشار بدنی که بهش وارد شد بجای 29روز، 24 روزه پریود شد. 

2 – طول دوره 28  یا29 روز است.

3 – دوره خونریزی 7 یا8 روز است. 

4 – آخرین بار 15 خرداد پریود شد و 22 پاک شد.

5 – در تاریخ 23ام یک رابطه جنسی سطحی داشتیم.

6 – شرح حال: رابطه جنسی محافظت نشده و زیر دوش آب و  بانرم کردن توسط شامپو وبصورت لاپایی بود ولی شک داریم که منی به واژ خوده باشه یانه.

آیا احتمال بارداری وجود دارد باتوجه به موارد بالا؟

الان حدود 2 روز گذشته چیکارکنیم استرسمون کم شه

سلام احتمال بارداری حتی برای دختران باکره هم وجود دارد. زمانی که آب منی در ورودی واژن تماس داشته باشند احتمال ورود داشته و احتمال بارداری را بالا می برد. حتی گاهی بارداری از طریقه مقعد (در موارد بسیار نادر) نیز امکان پذیر است. پس در هر نوع از رابطه جنسی لازم به استفاده از روش های پیشگیری از بارداری هستید. اما چند روز دیرکرد در قاعدگی طبیعی بوده و برای بسیاری از خانم ها پیش می آید. اگر 7 تا ده روز تاخیر در قاعدگی رخ داد می توانید از بی بی چک (تست بارداری خانگی) استفاده کنید. در مدت کمتر 7 روز این تست ها قادر به نشان دادن بارداری نیستند و ممکن است منفی کاذب نتیجه تست باشد. پس اگر رابطه جنسی محافظت نشده دارید برای اطمینان می توانید مشاوره جنسی دریافت کرده و از روش های جلوگیری و یا معاشقه بی خطر اطلاع کسب نمایید.

سلام خسته نباشید کسی هست جواب بده تشکر

سلام بله می تونید سوالتون رو از طریق کانال تلگرامی ویا همین جا در سایت برسید. برای پاسخ دهی سریع تر با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سلام وقت بخیر من حدودا ۳۲ سال و مجرد هستم از سایز آلت خوبی هم برخوردار هستم و مشکلی هم در نعوظ ندارم.اما تا به این سن هیچ وقت در شب تجربه انزال شبانه نداشتم.این امر طبیعی هست؟؟؟ ممنون

سلام تجربه انزال شبانه برای هر کسی با شدت مختلفی اتفاق می افتد. بسیاری از کسانی که اختلال نعوظ دارند، تجربه انزال شبانه را نیز ندارند. اما بر عکس این موضوع صدق نمی کند. یعنی نبود انزال شبانه مبنی بر داشتن مشکل نیست. اگر در رابطه جنسی ، رسیدن به ارضا، حفظ نعوظ در طول رابطه و… مشکل داشتید، نیاز به دریافت مشاوره جنسی هستید.

سلام خسته نباشید من یدونه مشاور جنسی میخام

سلام می توانید با شماره های درج شده در سایت از تلفن ثابت تماس گرفته و یا با وارد شدن به کانال تلگرامی از دیگر روش های ارتباطی اطلاع کسب نمایید.

باسلام و احترام
بنده مشکل دیر انزالی حین رابطه جنسی دارم
لازم بذکر است که عادت خودارضایی را داشتم.

ممنون میشم بابت این موضوع راهنماییم کنیند
درضمن بابت مشاوره از خطوط ایرانسل میسر نیست ، لطفا خطوطی که بشه از طریق غیر از تلفن ثابت تماس گرفت را بدهید.

با سلام دیر انزالی و یا بر عکس زود انزالی از جمله مشکلات جنسی هستند که می توانند علل جسمانی و یا روانی داشته باشند. در صورتی که اختلال جسمانی وجود نداشته باشد، باید علل روانی و عادات رفتاری افراد حین رابطه جنسی بررسی شود. برای دریافت مشاور ه جنسی می توانید از طریق کانال تلگرامی و یا ارتباط با مرکز از دیگر روش های ارتباطی اطلاع کسب کنید.

سلام

سوال بنده در مورد ماساژ گرفتن توسط خانومها هست.

در صورتی که فقط بوسیله ماساژ گرفتن و خوردن الت تناسلی توسط ماساژور ار ضاصورت بگیرد امکان گرفتن بیماری وجود دارد؟

سلام
رابطه جنسی به روش های مختلف ارتباط با شریک جنسی اطلاق میشه که می تونن خطر ابتلا به انواع عفونت ها و ویروس ها را بالا ببرند. معمولا زمانی که شرکای جنسی متعدد می شوند، این خطر بیشتر شده و شانس ابتلا را بالا می برد. (حتی در رابطه های جنسی با یک شریک جنسی احتمال ابتلا به بیماری وجود دارد). رابطه جنسی دهانی نیز در صورتی که زخم ویا آلودگی خونی و یا عفونت دهانی وجود داشته باشد خطر بالا تر می رود. برای اطلاع بیشتر از رابطه جنسی سالم و کاهش خطر ابتلا از مشاوره جنسی استفاده نمایید.

من در زمان نامزدی از همسرم پرسیدم که آیا خیالبافی جنسی دارد؟ جوابش این بود که خانم‌ها برخلاف آقایون کمتر خیالبافی جنسی می‌کنند و جوابش تقریباً قانعم کرد…
زندگی خوب و عاشقانه‌ای داریم، همسرم برایم مثل یک دوست و همدم است و با شوق از سر کار به خانه برمی‌گردیم که کنار هم آرامش داشته باشیم. از لحاظ ارضای جنسی هم هیچکداممان مشکلی نداریم. اما همسرم (احتمالاً به اقتضای شرایط جامعه‌ای که در آن بزرگ شده‌ایم و سکس را تابو می‌داند) تمایل چندانی به صحبت در مورد رابطه‌ی جنسی ندارد و هروقت از او در مورد تمایلاتش می‌پرسم طفره رفته و بحث را عوض می‌کند. آرزو به دل مانده‌ام که یک بار بگوید دوست دارم فلان کار را برایم انجام دهی، یا اینکه یک بار در رابطه‌ی جنسی پیش‌قدم شود. تمایلی به تغییر در پوزیشن‌ها و امتحان کردن چیزهای جدید (معقول) ندارد و رابطه‌مان به سمت تکرار می‌رود. ظاهراً این تکرار برای او مشکلی ایجاد نمی‌کند و از رابطه‌مان راضی و شاد است (هرچند، صریح ابراز نمی‌کند)، اما من احساس می‌کنم علی‌رغم ارضای جسمی و جنسی، رابطه‌مان به سمت تکرار رفته و تاحدودی یک‌طرفه است (همیشه من شروع می‌کنم).

سلام رابطه جنسی و صمیمیت جنسی عاملی تعیین کننده در رضایت زناشویی و در امتداد آن رضایت از زندگی مشترک است. پس اگر در این زمینه یکی از طرفین احساس رضایت ندارد باید به دنبال راهی برای رسیدن به یک نظر مشترک بود. خیلی از عوامل محیطی همانطور که خودتون گفتید می تونن به دوری جویی همسرتان در رابطه با مسائل زناشویی مرتبط باشند. اما گاه عواملی درونی نیز نقش مهم و اساسی در این مساله بازی می کنند که نباید نادیده انگاشت. پس اگر رابطه جنسی یک طرفه بوده و همسرتان نمی توانند آنطور که شما تمایل دارید باشند، توصیه می شود هر چه زودتر برای زوج درمان و مشاوره جنسی اقدام نمایید.

با سلام و درودی معطر به عطر ناب ادب و احترام. براي بررسي و درخواست کتاب جلد اول برای همه ی نسلها به ویژه جوانان جویای خوشبختی و جلد دوم که بیشتر ویژه زنان و مادران گرامییست به این سایت ««www.Book.soltanpanah.ir مراجعه و یا نام کتاب را جستجو نمایید. لطف نموده نظر يا پرسش خود را در سايت بنويسيد. با تشکر. از مشهد مقدس تقدیم به هموطنان بزرگوار اهل ادب و علم و هنر، که همواره به سعادت و تندرستی خود و نسل آینده ی خویش می اندیشند.

سلام خسه نباشید بنده تقریبا 55 سال سن دارم واز زودانزالی و عدم نعوظ کمی در عذابم لطفا مرا راهنمائی بفرمایید چطور وچگونه و از چه داروهای استفاده نمایم . خیلی ممنون از راهنمائیتان

سلام برای درمان زودانزالی عوامل زیادی نیاز به بررسی دارند. اول از همه باید سلامت جسمی و فیزیکی شما توسط متخصص اورولوژیست بررسی بشه. در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشه با استفاده از تکنیک ها و روش های غیر دارویی موضوع درمان میشه. درمان زود انزالی با استفاده از دارو شاید در کوتاه مدت موثر واقع بشه اما طولی نمیکشه که اثرات و عوارض دارو خود تبدیل به موضوعی قابل درمان می شود. پس برای یافتن بهترین روش درمان از مشاوره جنسی استفاده نمایید. شما می توانید با تماس به شماره های درج شده در سایت از خدمات مشاوره جنسی بهره مند شوید.

سلام
36 سالمه و 13 ساله ازدواج کردم همسرم تمایلی به رابطه جنسی نداره ممکنه کمکم کنید.نیاز به مشاور دارم.ترجیها غیر حضوری

سلام برای بررسی و ارائه راهکار نیاز به اطلاعات بیشتری داریم که می توانید با دریافت مشاوره تلفنی از سکسوتراپیست ( مشاوره جنسی ) مشکلتان را حل کنید.

سلام من با همسرم حدود یک ماه است که ازدواج کردیم و خانومم تمایل به سکس نداره و میگه که وقتی خودم رو توی سکس تصور میکنم حس میکنم که فاحشه یا جندم .(بنده از سایز مناسب الت برخوردارم 23 سانت) و بارها و بارها سعی کردم که افکارش رو تغییر بدم ولی جواب نداد شما پیشنهادتون چیه

سلام بی میلی جنسی در زنان و اجتناب به سکس در برخی از زنان اغلب اوقات به خاطر افکار و تابوهایی که از جانب محیط به آن ها القا شده ایجاد می شود. هر چند که بیان کنند که رابطه جنسی و میل جنسی امری طبیعی است ، اما در واقع طرحواره هایی که در ذهن ایشون شکل گرفته رابطه جنسی را امری کثیف می دانند. این باورها در بسیاری از زنان حتی در کشور های توسعه یافته نیز می توانید ببینید. (در این شرایط بعضی از آن ها به اصرار همسرشان و یا ترس از طرد شدن، تن به رابطه داده و علارغم میل باطنی شان رابطه جنسی با همسر خود برقرار می کنند، اما در چنین وضعیتی باز هم از رابطه لذت نبرده و نمی توانند آنطور که باید همسر خود را نیز راضی کنند). پس برای حل ریشه ای موضوع نیاز به درمان و کمک متخصص روانشناس در زمینه جنسی و روابط زناشویی دارید.

با سلام. من دختری ۲۰ساله هستم که نزدیک به یک ساله نامزد کردم.نامزدم چندین بار درخواست کرده ک از جلو رابطه داشته باشیم ولی من مخالفت کردم و البته چندبار امتحان کردیم ولی از درد و ترسش نمیزاشتم کاری کنه.همش احساس میکنم درد زیادی داره بخواد پرده بکارتمو بزنه.نامزدم میگه تو خودت نمیخوای و سردی ولی اینجوری نیست من فقط ترس درد پرده بکارت دارم،میترسم خیلی درد داشته باشه.لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم بتونم یه رابطه جنسی خوب داشته باشم و البته بدون درد اخه نامزدم گفته میخوام امروز از جلو نزدیکی کنیم….

سلام ترس از دخول یکی از ناراحتی های رایجی است که دختران در شرف ازدواج به آن دچار می شوند. علل آن هم متفاوت بوده و عوامل مختلفی در بروز آن تاثیر دارند. گاه این مشکل به دلیل عدم توجه طرفین به یک مشکل و اختلال (واژینیسموس ) تبدیل می شود. ابتلا به دیگر اختلالات جنسی نیز در این برهه شایع است ( بی میلی جنسی زنان ، ناتوانی در به ارگاسم رسیدن زنان و …) . به دنبال تمام این مسائل اختلافات زناشویی نیز شروع شده و از ابتدا زندگی مشترک تان را تحت تاثیر قرار می دهد. چرا که رابطه جنسی بخش مهمی از ازدواج بوده و نمی توان کیفیت آن را بر دیگر ابعاد ارتباطی نادیده گرفت. لذا توصیه می شود برای بهتر شدن رابطه و درمان ترس از دخول خود به مشاوره جنسی مراجعه کرده و درمان های لازم را دریافت نمایید.

سلام ، خسته نباشید من چن سالی هست ک خودارضایی میکردم و خیلی سعی کردم ک بذارم کنار اما فشار زیاد مانع تلاش من میشد و ازونجا ک ارضا شدن رو دوست دارم هم میخوام ترک کنم هم نمیخوام و جدیدا با فشار آب بدون دخالت دست ارضا میشم میخواستم بدونم آیا اشکال یا ضرری داره ؟ میشه راهنمایی کنید ، نمیدونم از کی باید بپرسم

سلام خود ارضایی یکی از رفتارهایی است که در دوران بلوغ شروع شده و تا سال ها می تواند ادامه داشته باشد. معمولا کسانی که شریک جنسی دارند نیازی به انجام خود ارضایی نداشته و با رابطه جنسی به ارضای کامل می رسند. اما گاه برخی افراد به دلیل خود ارضایی های مکرر در دوران مجردی قادر به ارضای میل جنسی در طی رابطه با نفر دوم نخواهند بود و اغلب دلیل آن تجربه خود ارضایی های مجردی است. بسیاری از اختلالات جنسی نظیر زود انزالی از خود ارضایی های بی مهابای جوانی ناشی می شوند. لذا برای ترک خود ارضایی و کاهش دفعات آن مشاوره جنسی دریافت نمایید.

سلام خسته نباشید مشکل زودانزالی دارم استفاده از قرصهایی که در این زمینه وجود دارد به حد زیادی مشکلمو حل کرده آیا صلاح میدونید ازاین این قرصها استفاده کنم عوارض جانبی ندارد؟ کودم قرص موجود در بازار بهتر است ؟ممنون


پاسختون در مسیج قبلی داده شد

سلام خسته نباشید مشکل زودانزالی دارم استفاده از قرصهایی که در این زمینه وجود دارد به حد زیادی مشکلمو حل کرده آیا صلاح میدونید ازاین این قرصها استفاده کنم عوارض جانبی ندارد؟ کودم قرص موجود در بازار بهتر است ؟ممنون

سلام قرص های زیادی برای بالا بردن زمان نعوظ و طول رابطه جنسی در بازار موجود است. استفاده از این قرص ها در کوتاه مدت موثر بوده و اثرات مثبتی دارد. اما در طولانی مدت دارو اثر خود را از دست داده و عوارض آن مشهود می شود. بازگشت زود انزالی، تشدید شدن مشکل زود انزلی و اعتیاد به دارو از جمله رایج ترین عوارض داروهای تاخیری هستند. بنا به نوع دارویی که مصرف می کنید می توانید از عوارض آن با مراجعه به مطلب داروهای تاخیری اطلاع کسب کنید. لازم به ذکر است که روش های غیر دارویی برای درمان زود انزالی نیز وجود دارد که با مراجعه به مشاور جنسی می توانید از آن ها اطلاع پیدا کرده و کیفیت رابطه جنسی خود را نیز بالا ببرید.

من سه ماه هست مایع منی از بدنم خارج نشده آیا مشکلی دارم

سلام برای آن که مشکل مشخص بشه نیاز به بررسی بیشتری وجود داره. پس ابتدا برای اطمینان لازم هست که به اورولوژیست مراجعه نمایید. در قدم بعدی اگر مشکل جسمانی وجود نداشت با روانشناس صحبت نمایید.

سلام من یک ساله نامزد کردم و پرده بکارتم هنوز سالم و بسیار شهوت زیادی داشتم تو رابطه ولی الان نزدیک به یک ماهه که میلی به رابطه ندارم و اصلا ارضا نمیشم و این موضوع همسرم رو ناراحت می‌کنه لطفاً کمکم کنید

سلام مسائل زیادی میل جنسی را می توانند تحت تاثیر قرار دهند. استرس، فشار کاری، خستگی، استفاده از برخی داروها، تجربه های جنسی که به ارضا نرسیدید، عدم تنوع جنسی، عدم توجه به نقاط تحریک و دوره پریود از جمله عواملی هستند که ممکن است موجب کاهش میل جنسی شما شده باشند. برای بازگرداندن میل جنسی ابتدا لازم است تا دلیل بروز آن را پیدا کرده و به دنبال حذف عوامل آزار دهنده باشید. مشاوره جنسی و مشاوره ازدواج به شما برای ارتقای کیفیت رابطه جنسی تان و پیدا کردن عوامل موثر بر میزان لذت شما خدمات درمانی ارائه می دهند.

سلام. من پسر 18 ساله هستم و متاسفانه کلیپ های نگاه می کردم که در آن برای اولین بار به طور واضح بالا تنه(سینه) زن را دیدم و به همین خاطر مقداری تحریک شدم. اندکی بعد در زیر لباسم احساس رطوبت کردم و دیدم مایعی چسبناک به لباس زیرم چسبیده است. اصلا احساس جهش نکردم ولی در حد 15 دقیقه احساس سستی داشتم. آیا من خودارضایی کردم؟ لطفا هر چه سریع تر پاسخ دهید، خیلی نگرانم. باتشکر

سلام خودارضایی عملی است که به شکل های مختلف انجام میشه. استفاده از دست برای ارضا یکی از رایج ترین روش هاست. اما خارج شدن منی به معنای خود ارضایی نیست. برای اطلاعات بیشتر درباره خودارضایی به مقاله خود ارضایی و یا خود ارضایی در مردان مراجعه کنید.

سلام برای برداشتن آلت و بیضه به کجا باید مراجعه کرد؟
لطفا جواب بدید🙏🏻

سلام برای این کار اول باید مجوز جهت انجام عمل داده بشه. اگر تشخیص به لزوم جراحی باشه با نامه پزشک قانونی به مراکز مربوطه ارجاع داده میشید. بررسی های روانی نیز بخشی از پروسه دادن مجوز است. شما با ارتباط با روانشناس و مشاور جنسی و یا پزشک می توانید شروع به اقدامات لازم جهت این تصمیم خود بکنید.

سلام- 33 سالمه. از بچگی خودارضایی میکردم.حتی وقتی که آبی ازم خارج نمیشد. بعد شروع کردم به دید زدن مادر خواهر فامیل همسایه… تا اینکه تو 17 سالگی توسط یه نامردی فهمیدم فیلم سکسی چیه. ازون موقع تا الان ضمن اینکه نماز و روزم سرجاشه فیلم دیدنمم سرجاشه. 8 سال ازدواج کردم . بازم از فرصت استفاده میکنم و فیلم میبینم و باخودم ور میرم . یه نکته دیگه ای هم که دارم عاشق سکس با زنای سن بالا هستم و بیشتر فیلمایی هم که میبینم در همین رابطست.هر دفعه هم توبه میکنم ولی دوباره فیلم دیدنو و …

سلام خود ارضایی و دیدن فیلم های پورن هر دو درست مانند مواد اعتیاد اور باعث ترشخ هورمون های شادی و لذت در مغز می شوند. بدین صورت باعث اعتیاد شده و مغزتان را طوری عادت می دهند که از طریق آن ها لذت کسب کنید. صرف نظر از این لذت برای مغز دشوار بوده و نمی تواند به راحتی از آن صرف نظر کند. همانطور که مواد اعتیاد اور بعد از مدتی تاثیر خودشون رو از دست میدن و باید دوز مصرف را بالا برد. اعتیاد به خود ارضایی و پورن نیز نیاز به یک جایگزینی برای بالا بردن هیجان و کسب لذت بیشتر را دارد. از این جهت ممکنه به سمت رابطه فرازناشویی و سکس های نامتعارف کشیده بشید. پس توصیه می کنم اگر می خواهید جلوی این مسیر را بگیرید و رابطه جنسی سالم و با کیفیتی داشته باشید حتما از خدمات مشاوره روانشناسی و مشاوره جنسی استفاده نمایید.

ممنونم
اول مشاوره روانشناسی برم یا جنسی؟

مشاوره جنسی دریافت کنید ( روانشناسی هستند که در تخصصشون در زمینه جنسی است)

سلام ببخشید من حین رابطه اصلا هرکاری میکنم ابی ازم خارج نمیشه ولی به صورت خودارضایی مشکلی ندارم میشه کمک کنید ممنون میشم

سلام ازونجا که در خودارضایی چنین مشکلی وجود نداره پس به احتمال زیاد موضوع به ذهن و روان شما مربوط میشه. عدم ارضا و یا خارج نشدن منی علل مختلفی می تونه داشته باشه. اما محتمل ترین علت آن یادگیری مغز برای لذت به روشی خاص هست. برای برطرف شدن این مشکل باید با متخصص جنسی در این باره صحبت کنید تا به شما بهترین درمان را ارائه بدن. برای دریافت مشاوره جنسی می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید

سلام نحوه تماس باتلفن همراه چطوریه

سلام شما کافی است با یک بار تماس از طریق تلفن ثابت از منشی شرایط و نحوه تماس با موبایل را جویا شوید. و یا از طریق ارتباط با کانال تلگرامی هنر زندگی نحوه مشاوره با موبایل را بپرسید.

سلام
من میخوام حرفمو رک بزنم چون خیلی سبب ازارم هست
من دخترم و رابطه جنسی از عقب دارم ولی هربار که انجام میدم مدفوع ازم خارج میشه
راه حلی داره

سلام سکس مقعدی همانطور که تجربه می کنید دارای عوارضی است. این عوارض می توانند تبدیل مشکلاتی در بلند مدت شوند. ( یکی از عارضه های ناراحت کننده ی سکس مقعدی آسیب به مقعد و ناتوانی در کنترل مدفوع است). پس بهتر است برای جلوگیری از عوارض این نوع رابطه را به حداقل رسانده و از دیگر روش های ارضای میل جنسی اطلاع کسب کنید.

سلام
من 49 سالمه و همسرم 46سال در مسایل جنسی تعادل دارم مشکلی از طرف خودم ندارم ولی همسرم در مسایل جنسی سرد مزاج شده و هیچ حسی در این مورد ندارد و این موضوع زندگیمان را تحت شعاع خودش قرار داده البته مدت زیادی است که داروی ضد افسردگی مصرف می کنه شاید در صدی از سرد مزاجی اون به خاطر مصرف این داروها باشه من عاشق سکسم ولی مدت یکسال هست که میل به انجام سکس نیست چیکار باید بکنم ممنون میشم راهنمایی کنید .

سلام بی میلی جنسی با بالا رفتن سن تا حد زیادی قابل درک هست. اما قطع کامل آن نیاز به بررسی بیشتر دارد. بله یکی از عوارض قرص های ضد افسردگی ایجاد خشکی واژن و ناتوانی جنسی هست. اما برای مشخص شدن موضوع باید دید که همسرتون قبل از ابتلا به افسردگی و مصرف دارو چگونه بوده اند؟ آیا پیش تر هم از رابطه لذت نمی بردند؟ شما در رابطه با همسرتون و بیماری ایشون چه واکنشی داشتید؟ آیا توانستید برای درمان او نقش حامی را داشته باشید؟ همه این مسائل و جوانب دیگر پس بررسی توسط متخصص قابل درمان و رفع هستند. پس حتما در رابطه با مساله ای که پیش آمده با متخصص مشورت نمایید

سلام من تازه ازدواج کردم و ۲۳ سالمه و خانومم ۱۷ سالشه.بهترین موقع برای اولین رابطه جنسی برای ما چه زمانیه و نظر شما برای از بردن پرده بکارت توسط دکتر متخصص چیه؟

با سلام خدمت شما
اولین رابطه جنسی همواره با نگرانی همراه است و این یک مساله کاملا طبیعی می باشد.اولین رابطه جنسی باید در شرایطی باشد که هر دو طرف آمادگی و تمایل داشته باشند و از آرامش کافی برخوردار باشند. لزومی ندارد که اولین رابطه با دخول همراه باشد. شما می توانید برای کاهش استرس همسرتان، رابطه هایی با عشق بازی و بدون دخول داشته باشید تا هر دو آمادگی کافی را به دست آورید. همچنین می توانید با شرکت در کارگاه های روابط زناشویی قبل ازدواج، دل نگرانی های خود را برطرف کنید. در خصوص سوال دوم، پرده بکارت تنها زمانی با جراحی پاره می شود که نوع پرده مسدود باشد و رابطه جنسی را دردناک کند. از بین بردن پرده بکارت باعث ارضای نیاز جنسی و روانی شما و همسرتان می شود و عشق و علاقه را میان شما افزایش می دهد.به همین دلیل توصیه می شود که در صورت امکان، خودتان در جهت از بین بردن پرده بکارت اقدام کنید.
با توجه به این که اولین رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی بر روابط بعدی می گذارد، پیشنهاد می شود که برای رابطه جنسی بهتر و کاهش نگرانی های خود، از مشاوره جنسی استفاده کنید.

سلام چجوری میتونم یه مشاوره پیدا کنم که در رابطه با مسلیل جنسی همسرم صحبت کنم؟

سلام شما میتونید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته تا منشی شمارو به متخصص جنسی ارتباط بدن.

سلام خواستم بدونم داشتن سکس چت بدون ارسال عکس و فقط در فضای مجازی با دوست پسری که چند ساله باهمیم مشکلی داره؟

سلام سکس چت مانند هر رفتاری دیگری می تواند دارای عواقب ناخواسته ای باشد. با تکرار این رفتار بعد از مدتی خطرات آن نادیده گرفته شده و احتمال بروز مشکلات بعدی نیز وجود دارد. اما انچه که اهمیت دارد شما و احساسات شماست؟ اینکه چه چیزی باعث آزار و ناراحتی شما در این رابطه می شود؟

سلام من مشکل تحریک پذیری بالایی دارم برای همین خود ارضایی زیاد دارم قبلا که با دوست دخترم بودم بیچاره میومد پیشم تو ۲ ساعت ۴ بار باهاش سکس داشتم ،همین باعث جداییمون شد ،اسین مسائله تحریک شدن داره آزارم میده،پول زیادی خرج سکسم میکنم ،کسی هم نباشه خود ارضایی میکنم ،دقیق بگم الان بمدت ۵ ساله که یادم میاد روزی دوبار یا یبار ارضا شدم، یعنی نبوده که من یروز رو بدن ارضا شدن گذروندم ! با دیدن بدن خانما تحریک میشم میدونم بیماریه ولی دست خودم نیست که ،یعنی من از اونام که تو دنیای مجازی دربارشون مینویسن ؛این با دیدن سوراخ لایه اوزون هم تحریک میشه

سلام قبل از هر چیز باید به پزشک برای معاینه و اطلاع از سلامت جسمانی مراجعه نمایید. در صورت سلامت جسمانی لازم است به سکسوتراپیست (روانشناس متخصص در زمینه جنسی) مراجعه نمایید. با دریافت مشاوره جنسی می توانید روابط خود را تعدیل کرده و سلامت جنسی خود را بازیابید.

ببخشید من متوجه نشدم ،چجور پزشکی مراجعه کنم برا معاینه ؟یعنی چه مشکلی ممکنه برا سلامت جسمانیم ایجاد شده باشه

به متخصص اورولوژی مراجعه کنید تا یک بررسی کلی از شما بشه چرا که ممکنه تنها به دلیل فزونی برخی هورمون ها و انتقال دهنده های عصبی نیاز جنسی بالایی داشته باشید. ازونجا که بخشی از این رفتار فیزیکی و بخشی از آن عادت ذهن است ممکنه با دارو هم برطرف نشه و نیاز به مشاوره جنسی داشته باشید.

ببخشید متوجه نشدم،به چه پزشکی مراجعه کنم برای معاینه سلامت جسمانی ؟ میشه یکم راهنمایی کنید یعنی چجور بیماریی؟

پاسخ تون در کامنت قبل داده شد، نیاز به نگرانی نیست چرا که موضوعی قابل رفع می باشد.

با سلام ببخشید من دختر هستم ۲۳ ساله و مجرد و از حدود سه سال پیش درگیر خودارضایی شدم به طوری که به صورت اعتیاد برام شده و بعضی اوقات هر شب و یا چند بار در روز انجام میدم و واقعا دیگه نمیدونم چیکار کنم که از فکرش دربیام ،لطفا اگر میتونید راهنماییم کنید ، با تشکر.

سلام ، همانطور که خودتان اشاره کردید خود ارضایی می تواند تبدیل به رفتار اعتیاد برای فرد شود. چرا که ذهن شما یاد گرفته با این انجام این کار به لذت را تجربه کند، همین عامل تبدیل به عاملی برای انجام خود ارضایی در زنان و مردان می شود. برای درمان و ترک خود ارضایی باید چه کرد. معمولا روانشناسان از روش هایی که برای ترک اعتیاد رفتاری استفاده می کنند در مورد خود ارضایی نیز به کار برده و فرد را به سمت سلامت روانی و جسمی پیش می برند. شما می توانید برای شروع درمان و ترک این رفتار با متخصصان هنر زندگی در مشاوره جنسی دریافت کنید.

سلام من ۲۶سالمه یه ماه ازدواج کردم ولی بکارتم سالمه ،واژینیسموس دارم درد دخول برام خیلی سخته نمیتونم تحمل کنم ،میخوام بدونم پوزیشن ایستاده میتونه بهم کمک کنه، دردش کمتر میشه آیا ،شما چی پیشنهاد میدین،ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام شاید با خواندن چند مطلب در جاهای مختلف نشانه های اختلالی مثل واژینیسموس را در خود دیده باشید. اما با این حال نمی توان بدون نظر متخصص از این تشخیص اطمینان حاصل کرد. اگر تشخیص واژینیسموس داده شده (از جانب متخصص)، باید بدانید که این اختلال علل جسمانی نداشته و ریشه در ذهن و روان فرد دارد. به همین منظور برای درمان باید به متخصص روانشناسی مراجعه کنید. متخصص با بررسی علل و استفاده از تکنیک های خود به شما کمک می کند تا بتوانید بر این عوامل روانی فائق آمده و یک رابطه جنسی سالم دست پیدا کنید.
با دریافت مشاوره جنسی حتی به صورت تلفنی می توانید روند درمان خود را آغاز کرده و به خود و همسرتان کمک کنید.

درود
لطقا نخندید
یه سوال در مورد استفاده از کاندوم دارم، (هنوز ازدواج نکردم در شرفش هستم تاحالا با کشی هم هیچ گونه رابظه ای نداشتم از رو کنجکاوی کاندوم خریدم ببینم چطوریه) برای استفاده از کاندومهای تاخیری باید بعد از اینکه کاندوم رو کشیدیم صبر کنیم با بلافاصله میتونیم ارتباط رو شروع کنیم؟ چون یه مدل که به اسم 45دقیقه معروف رو گرفتم فوری بود هیچ تاثیری نداشت!

یه سوال دیگه هم اینکه وقتی میخوام کاندوم رو استفاده کنم تو دستم لیز میخوره و منم هول میشم کلا کار خراب میشه حتی یه بار قبل از اینکه بکشمش (باز لیز میخورد نمیشد) گاهی اوقات انزال صورت میگیره و یا حالت نعوظ ار بین میره! نمیدونم شاید عصبی باشه بخاطر هول شدن و اینا و فکر و خیالی که الان بشدت درگیرش هستم بحاطر مسایل ازدواج و اینا!

البته دفعه اول از دارو خونه یه مدل گرفتم تاحیری معمولی بود که بدک نبود موفقیت آمیز بود به نظر خودم. ولی تو 2 باز بعدی با اون 45 شکست خوردم.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام برای اطلاع از نحوه استفاده می توانید راهنمای مصرف را بخوانید . در مورد کاندوم های تاخیری نیز باید گفت استفاده از هر کدام در ارتباط با همسرتون می تواند تجربه متفاوتی داشته باشد، کاندوم ها انواع مختلفی دارند و اسانس های متنوعی در آن ها استفاده میشود. بهتر است برای شروع رابطه از کاندوم ها ساده استفاده کرده و در صورتی که شریک جنسی شما نیز تمایل داشت از کاندوم های تاخیری استفاده بکنید. این کار باعث نزیکی و عمیق تر شدن رابطه شما نیز می شود. از طرفی اگر تا به حال رابطه جنسی نداشتید نیازی نیست نگران طول زمان رابطه تان باشید. تنها کافی برای اولین رابطه خودتان و همسر آینده تان را آماده کنید. برای این منظور می توانید از راهنمایی های مشاوره جنسی و یا مشاوره قبل از ازدواج استفاده نمایید. آن ها شما را برای داشتن بهترین تجربه جنسی تون راهنمایی می کنند.

ایا ممکن است بدون دخول با ریختن اب منی به رو واژن حامله شد؟ درضمن من پرده دارم

سلام بله احتمال حاملگی با وجود پرده بکارت وجود دارد. اگر اسپرم ها بتوانند خود را به دهانه واژن برسانند انوقت احتمال ورود آن ها به داخل واژن و نزدیک شدن به تخمک های زن وجود خواهد داشت. (پرده بکارت مانعی بر سر راه ورود اجسام نمی تواند باشد). برای اطلاع از روش های پیشگیری بعد از رابطه جنسی با شماره های درج شده تماس گرفته و مشاوره جنسی دریافت کنید

سلام زودانزالی شدید دارم
بدون معاشقه میتونم بیشتر دوام بیارم اما با معاشقه زودانزال میشم لیدوکایین استفاده کردم آما باعث اختلال نعوذ می‌کند و دیر نعوذ پیدا میکنم تا حالا طبیعی نتونستم با دخول همسرم رو ارضا کنم مجبورم اول همسرم روهمیشه ارضا کنم سپاسگزارم

سلام علل متعددی می توانند موجب زود انزالی شوند. به طبع دلایل درمان و ارائه راه حل نیز تفاوت دارد. گاه با چند تمرین ساده و راهنمایی توسط مشاور جنسی مشکل بر طرف شده و می توانید کیفیت رابطه زناشویی خود را بالا ببرید. اما در برخی موارد که مشکل جسمانی و یا علل پنهان روانی وجود داشته باشند درمان طولانی تر شده و گاه نیاز به دریافت دارو خواهید داشت. اما توصیه می کنیم از هیچ نوع دارو و یا درمانی خودسرانه استفاده نکنید و از کمک های تخصصی استفاده نمایید

سلام ۳۶ ساله هستم و مشکل رود انزالی دارم این مسله باعث شده که دو طرف لذت نبریم

سلام جهت درمان زودانزالی ابتدا باید دلایل و شدت اختلال مشخص شود. پس از بررسی های لازم متخصص درمان و تمرینات لازم را ارائه خواهد داد. توصیه می کنیم برای درمان زود انزالی خودسرانه از دارو استفاده نکنید و از مشاوره جنسی استفاده نمایید.

با سلام و عرض ادب و خسته نباشید .آقای دکتر ببخشین که راحت صحبت میکنم بنده در زمان مجردی.نعوظ کامل داشتم ولی الان که متاهلم فقط بایک بار استفاده از اسپری لیدوکایین دچار اختلال نعوظ شده ام یعنی نعوظ دارم ولی هنگام رابطه جنسی یواش یواش دچار اختلال نعوظ میشم ممنون میشم راه کاری برایبرایم بگین خیلی دارم اذیت میشم

سلام برای این موضوع شما ابتدا باید به پزشک مراجعه نمایید. مصرف اسپری چنین عارضه ای ایجاد نمی کنه اما برای اطمنیان توصیه می کنیم ارزیابی جسمانی بشوید ابتدا در صورت نداشتن مشکل جسمانی مشاوره جنسی جهت ارتقای سطح کیفیت رابطه جنسی و درمان مشکل نعوظ مفید خواهد بود.

سلام من زنی ۲۲ساله هستم در مجردی خودارضایی
میکردم (ماهی ۱بار با دیدن فیلم)از طریق تحریک کلیوتوریس. الان یک سال هست ازدواج کردم وبه ارگاسم نمیرسم بعضی مواقع حین رابطه واژنم خشک هست واز ژل لوبریکانت استفاده میکنم میل ب رابطه جنسی دارم وهردومون گرم مزاجیم شوهرمم برام همه کار میکنه درمعاشقه اما بازم ب ارگاسم نمیرسم در صورتی که تو خودارضایی بدنم سست میشد ولرزش داشتم اما در سکس فقط تحریک میشم واژنم خیس میشه اما ب ارگاسم نمیرسم این از اثاره خودارضاییه؟؟درمانی هست برای من؟!خودارضایی راهم ترک‌کردم(۶-۷ماه) اما بازم تاثیری ندیدم ومتاسفانه دوباره شروع کردم تقریبا ماهی یک بار با دیدن فیلم خودارضایی میکنم خاهش میکنم راهنماییم‌کنید تا بتونم در سکس ارگاسم شوم و ب گناه نیفتم باتشکر

سلام بله یکی از عوارض خود ارضایی در زنان ، ناتوانی در به ارگاسم رسیدن می باشد. در واقع خودارضایی به فرد یاد می دهد که با آن روش اختصاصی به ارضا برسد. عدم برآورد انتظار ذهن در حین رابطه زناشویی موجب خشکی واژن و عدم ارگاسم در شما می شود. بنابراین اولین و بهترین کار استفاده از روش های درمان جنسی جهت ترک خود ارضایی است . شما می توانید از آموزه های مشاوران جنسی جهت ترک خود ارضایی استفاده نمایید. به علاوه با جایگزین کردن تکنیک های مناسب جنسی به شما و همسرتان یاد می دهند تا کیفیت رابطه جنسی تان را افزایش دهید.

ام من زنی ۲۲ساله هستم در مجردی خودارضایی میکردم (ماهی ۱بار با دیدن فیلم)از طریق تحریک کلیوتوریس. الان یک سال هست ازدواج کردم وبه ارگاسم نمیرسم بعضی مواقع حین رابطه واژنم خشک هست واز ژل لوبریکانت استفاده میکنم میل ب رابطه جنسی دارم وهردومون گرم مزاجیم شوهرمم برام همه کار میکنه درمعاشقه اما بازم ب ارگاسم نمیرسم در صورتی که تو خودارضایی بدنم سست میشد ولرزش داشتم اما در سکس فقط تحریک میشم واژنم خیس میشه اما ب ارگاسم نمیرسم این از اثاره خودارضاییه؟؟درمانی هست برای من؟!خودارضایی راهم ترک‌کردم(۶-۷ماه) اما بازم تاثیری ندیدم ومتاسفانه دوباره شروع کردم تقریبا ماهی یک بار با دیدن فیلم خودارضایی میکنم خاهش میکنم راهنماییم‌کنید تا بتونم در سکس ارگاسم شوم و ب گناه نیفتم باتشکر

سلام بله یکی از عوارض خود ارضایی در زنان ، ناتوانی در به ارگاسم رسیدن می باشد. در واقع خودارضایی به فرد یاد می دهد که با آن روش اختصاصی به ارضا برسد. عدم برآورد انتظار ذهن در حین رابطه زناشویی موجب خشکی واژن و عدم ارگاسم در شما می شود. بنابراین اولین و بهترین کار استفاده از روش های درمان جنسی جهت ترک خود ارضایی است . شما می توانید از آموزه های مشاوران جنسی جهت ترک خود ارضایی استفاده نمایید. به علاوه با جایگزین کردن تکنیک های مناسب جنسی به شما و همسرتان یاد می دهند تا کیفیت رابطه جنسی تان را افزایش دهید.

سلام
من مرد، 32 سالم تا حالا با کسی هیچ رابطه ای نداشتم. حدود 2 هقته قبل از عقد دچار فشار و استرس زیادی شدم و مشکل نعوظ پیدا کردم و الان که 3 هفته از عقدمون میگذره (عروسی حدود 4 ماه دیگه هست) همچنان مشکل برقرار هست البته چند وقت یه بار وقتی از خواب بیدار میشم نعوظ کامل دارم ولی تو بیداری نمیتونم این حالت رو پیدا کنم. حدود 10 روز بعد از شروع قضیه به متخصص ارولوژیست مراجعه کردم و آرمایش گرفتم گفت هورمونات بهم ریخته و 30 تا آمپول برام نوشت الان تقریبا نصفشون رو استفاده کردم ولی مثل قبل نشدم. کمکم کنید فکرش داره دیونم میکنه اگه بخواد همینطوری بمونه چیکار کنم؟ تا 2 ماه پیش اصلا همچین مشکلی نداشتم خیلی هم خوب بودم.
خیلی میترسم… کل فکرمو مشغول کرده

سلام استرس یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند باعث بروز مشکلات جسمانی و حتی تغییرات هورمونی شود. چرا که استرس به طور مستقیم با هورمون کورتیزول ارتباط داشته و می تواند بر عملکرد جنسی ، تصمیم گیری و در دراز مدت بر قلب و دستگاه گوارش تاثیرات منفی بگذارد. لذا با توجه به موثر واقع نشدن درمان پزشکی توصیه می شود حتما از درمان روانی نیز استفاده نمایید. درمان های روانشناختی به دلیل عدم استفاده از دارو نیز برتریت دارند. شما می توانید با برقراری تماس تلفنی با موسسه حامی هنر زندگی با بهترین متخصصان مشاوره جنسی دریافت نمایید.

سلام. پسری هستم 22 ساله . من بیشتر اوقات به دخترها میل دارم ولی مدتیه که حس عجیبی دارم که هرچندوقت یه بار تکرار میشه و بعد از چند بار خودارضایی از راه مقعد از بین میره . این طور که دوس دارم مفعول باشم ولی از پسرا بدم می آد و دوس دارم مفعول دخترای دوجنسه باشم . این حس طبیعیه یا اختلال؟؟ چه طور درمانش کنم؟؟
در ضمن فیلم هایی که مبینم یه دوجنسه با دختر سکس میکنه و من خودم رو جای اون دختر تصور میکنم.

با سلام در مورد موضوعی که بیان کردید دو مساله قابل تامل است. یک رفتار خود ارضایی شما و دوم حسی که درباره گرایشات جنسی خود دارید.
در مورد اول خود ارضایی توسط اغلب متخصصان نفی و توصیه نمی شود، دلیل آن هم عوارض و تغییراتی روانی است که بر فرد گذاشته می شود ( شما می توانید برای اطلاع بیشتر مقاله خود ارضایی را مطالعه کنید). برای ترک این رفتار نیز راهکارهایی وجود دارد که به کمک مشاوره جنسی قابل انجام خواهند بود.
در مورد گرایشات جنسی تان نیز باید بیشتر مورد بررسی قرار بگیرند. اما فراموش نکنید مغز آموزش پذیر است و با دیدن و شنیدن و تکرار می تواند در مسیر دیگری لذت ببرد. بنابراین دیدن فیلم های پورن می توانند بر گرایشات شما نیز تاثیر بگذارند. برای اطلاعات بیشتر و حل موضوع مشاوره جنسی دریافت کنید.

سلام پسری ام بیست و یک ساله مدتی خودارضایی میکردم بخاطر شهوت زیاد
(معتاد خودارضایی شده بودم بشدت) ولی الان زود انزال شدم و طول الت تناسلی ام کوچک تر شده ایا راه درمانی وجود داره ؟؟ پشیمونم خیلی ممنون میشم کمکم کنید

سلام خود ارضایی یکی از روش هایی است که اغلب جوانان پیش از ازدواج از آن برای ارضای میل جنسی شان استفاده می کنند. استفاده از این روش در طولانی مدت و در دفعات زیاد خطر عوارض آن را نیز می افزاید. ترک خود ارضایی به تنهایی نمی تواند موجب بازگشت قوای پیشین و عملکرد سالم جنسی تان بشود. اما با استفاده از تکنیک ها و توصیه های متخصصان جنسی می توانید بدون استفاده از دارو سلامت سابق خود را بازیابید. جایگزین کردن رفتار به هنجار، استفاده از تکنیک هایی مثل استارت استاپ و … به کمک مشاوره جنسی به شما کمک خواهد کرد. بنابراین توصیه می کنیم حتما از مشاوره جنسی به جای درمان های خودسرانه استفاده نمایید.

سلام.خانم من از روز اول ازدواج مشکل سرد مزاجی داشت .در دوران نامزدی هم که متاسفانه دو هفته بیشتر نبود بدلیل شرم و حیا از مطرح کردن این موضوع خودداری کردم که ببینم گرم مزاج هست یا سرد.والان مدام سر این موضوع باهم دعوا داریم.ماهی دو یا سه بار اونم به زور و اجبار و پس از کلی جرو بحث رابطه داریم که مدت هر کدام هم نهایتا 10 دقیقه میشود.هر کاریش میکنم نه دکتر میاد نه پیش مشاور.میگه من از سکس بدم میاد واصلا تمایل و نیازی به اون ندارم .حتی شبها جدا از هم یا با فاصله میخوابیم.خواهش میکنم راهنماییم کنید

سلام، برآورده کردن نیاز جنسی یکی از موضوعاتی است که زوجین را به یکدیگر نزدیک تر کرده و موجب علاقه هر چه بیشتر آن ها مخصوصا در روزهای اول ازدواج می شود. عدم ارضای میل جنسی می تواند به رابطه عاطفی و دیگر ابعاد زندگی مشترک نیز آسیب بزند. بنابراین پرداختن به این موضوع بسیار اهمیت دارد. در مورد مساله میان شما و همسرتون که ذکر کردید دعوا و تنفر ایشون مبنی بر عدم تمایل به رابطه جنسی می تواند تنها دلیل آن سرد مزاجی نباشد. عوامل متعددی می توانند موجب ترس ، انکار و مقاومت ایشون جهت رابطه و مراجعه به متخصص شده باشند. بنابراین توصیه می شود از بحث و دامن زدن به ترس ایشون پرهیز کرده و سعی در درک همسرتون و کاهش استرس او بکنید. حتما از کمک های تخصصی زوج درمانی و مشاوره جنسی نیز استفاده بکنید تا هر چه زودتر این موضوع حل و فصل شود.

سلام جناب دکتر.مساله اینه که خانمم حتی روزها و ساعاتی هم که حالش خوبه و من بهش ابراز علاقه میکنم از ابراز علاقه من بیزاره. میگه این کارها سبک بازیه و میخواد همیشه بصورت اداری و رسمی برخورد کنم.حتی تو خونه بهم میگه مثل یه پسر خوب برو بشین تلویزیون ببین.وهیچ گونه رابطه عاطفی که مهر و محبت توش موج بزنه ازش سر نمیزنه یا بروز نمیده.از نظر اون این کارها مسخره بازیه.برعکس من شور و شوقم زیاده و نمیتونم اروم بشینم و مدام دوروبرش رو میگیرم و قربون صدقش میرم. اما جواب همه این ابراز علاقه ها آخر سر داد بر سر من زدنه.

آیا داروی خاصی جهت افزایش میل جنسی خانمها وجود داره؟ خیلیها بهم گفتن بگو گرمی بخوره….اتفاقا اون همیشه غذاهای گرم مزاج بیشتر میخوره تا من.اما تعجبم یه نفر تا این حد از این نیاز بدش بیاد.چون نیاز جنسی تو وجود هر کسی هست.اما دلیل تنفر خانمم رو نمیدونم.باور کنید من سعی میکنم تا جایی که ممکنه بهش محبت کنم .اما تا بخاطر این موضوع میرم پیشش دعواها شروع میشه.الانم مدت دوماهه که مشکل نعوظ پیدا کردم و وسط رابطه آلتم میخابه.واین شده دلیلی واسه خانمم که تو بزور میخای رابطه انجام بدی و ببین حتی آلتت هم بلند نمیشه.اما در اصل بخاطر نق زدن های ایشون در رابطه است که التم وسط رابطه میخوابه.قبلا اصلا اینطور نبود.

سلام با توجه به شرح حالی که دادید ، تنها بی میلی جنسی همسرتون مشکل نبوده و مساله فرای نیاز جنسی است. در واقع نوع ارتباط و نحوه ازدواج شما دو نفر بیشتر نیاز به بررسی داره. عدم تمایل خانم به ابراز علاقه و صمیمیت نشان از نوعی نارضایتی و یا انکار درونی است. عدم توازن در مزاج زوجین اختلافات را بیشتر کرده و آن ها را با ناکامی در ازدواج مواجه خواهد کرد. بروز اختلال نعوظ نیز به احتمال قوی ناشی از عدم ارتباط مناسب زناشویی شما هست. قرص و دارو نیز نمی توانند افکار را تغییر دهند بنابراین تنها راه دریافت مشاوره ازدواج و زوج درمانی است. توصیه می کنیم از مصرف دارو به طور خود سرانه پرهیز کرده و حتما از کمک های تخصصی استفاده نمایید.

باسلام
من تازه متاهل شدم ومشكل زود انزالي قبل از دخول يا ابتداي دخول رو دارم حتي از قرص سيلدنافيل نيم ساعت قبل از نزديكي استفاده كردم ولي اثري نداشت لطفا راهنمايي كنيد براي حل اين مشكل چكار كنم

سلام
من تازه متاهل شدم ومشكل زود انزالي در حين معاشقه يا ابتداي دخول دارم حتي از قرص سيلدنافيل نيم ساعت قبل از رابطه استفاده كردم ولي اثري نداشت
لطفا راهنمايي كنيد چكار كنم

سلام برای درمان زودانزالی حتما لازم است ابتدا وجود اختلال توسط متخصص تایید شود. بنابراین از مصرف خودسرانه هر نوع دارویی پرهیز نمایید. درمان زود انزالی با توجه به علل به وجود آورنده آن متفاوت بوده و در بیشتر موارد بدون نیاز به دارو می توان کیفیت رابطه جنسی به حد مطلوب رساند. بنابراین توصیه می کنیم از مشاوره جنسی استفاده نمایید تا مساله هر چه زودتر رفع شود.

سلام.
وقت بخیر
من پسری ۲۳ ساله هستم و در مورد گرایش های جنسی خود به مشکل خوردم.
از همان دوران قبل از بلوغ متوجه شدم میل زیادی به دخترها ندارم برخلاف دوستانم و برعکس حس مبهمی داشتم نسبت به همجنسان خودم.
تا اینکه بعد سال ها متوجه شدم از هر دو جنس خوشم میاد
با این تفاوت که بعضی مواقع هردو هم زمان تمایل دارم، یا فقط یکی از این دو، یا یکی بیشتر و یکی کمتر…
تمایلاتم متغیر هست و حتی خودم سر درنمیارم و کلافه شدم
ایا ازمایش یا آزمونی هست که گرایش را مشخص کند؟
به نظرتون دلیلش چیه؟درمانش به چه صورته
ایا این مساله به ژنتیک ربطی دارد و احتمالش هست این مشکل به فرزند خود منتقل کنم؟

لطفا بفرمایید چه ازمایش ها و کجا باید انجام دهم
و به چه بخش و متخصصی مربوط میشود
ازمایش هایی که از میزان هورمون مردانه و باروری مطمئن شوم.
از نظر هزینه چطور هزینه بالایی داره؟
لطفا تا جایی که امکانش هست در این کامنت پاسخ دهید
باتشکر

با سلام
دوران بلوغ با فراز نشیب های زیادی همراه است احساسات و گرایشات نوجوان می تواند تحت تاثیر محیط و دیگر عوامل نیز قرار بگیرد. تمایلات جنسی که سال ها خاموش بوده در نوجوانی شروع به فعالیت می کند. در زمانی که خود هنوز تجربه ای کسب نکرده تلاش می کند تا به دنبال الگو سازی و راهی برای ارضای میل جنسی اش بکند. قوانین حاکم بر جامعه می تواند نوجوان را در این مرحله با دشواری هایی روبه رو کند و او را به چالش بکشد. از طرفی طبق دیدگاه روانشناسان در درون هر فردی یک مرد (آنیما) و یک زن (آنیموس) قرار دارد. با بها دادن به هر کدام از این ابعاد شخصیتی می توانید آن را تقویت کنید. اما برخی پژوهش ها نیز به طور ذاتی غالب بودن یکی از دو جنسیت را در فرد تایید کرده اند (فارق از جنسیت فیزیکی فرد). بنابراین نمی توان بدون بررسی در مورد پرسش شما نظر دقیقی داد.
با استفاده از آزمون ها و تست های روانشناختی و مصاحبه توسط روانشناس می توان نظر دقیق تری ارائه داد. شما می توانید برای دریافت مشاوره و رسیدن به نتیجه با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و یا از طریق کانال تلگرامی یا اینستاگرام هنر زندگی وقت مشاوره دریافت نمایید.

با سلام.من تشخیص بیماریم دو قطبی نوع 2 بوده و در اکثر اوقات افسردم و تحت درمانم و دپاکین و کلرودیازپکساید و اسنترا و کوئنتیاکس دکتر برام تجویز کرده ولی خونوادم و همسرم از بیماریم بی اطلاع هستند.الان مشکلی که دارم اینه که اصلا به سکس میل ندارم و حتی میتونم بگم بیزارم.نمیدونم تاثیر دارو هاست یا چیز دیگه.میشه کمکم کنین چه راهکاری مناسب من هست.

سلام یکی از عوارض شایع داروهای اعصاب و ضد افسردگی ، کاهش میل جنسی است. عدم اطلاع اطرافیان از این موضوع نیز می تواند مشکلات بیشتری برای شما فراهم کرده و به روند درمان نیز آسیب بزنند. بنابراین در این شرایط بهترین کار درخواست همراهی آنان و دریافت یاری از اطرافیان است. اگر این موضوع برای شما دشوار است و یا نمی دانید چگونه مساله را عنوان کنید که به رابطه تان آسیب وارد نشود ، توصیه می کنیم حتما از مشاوره خانواده استفاده نمایید. در ضمن لازم است بیان کنم که درمان دوقطبی و درمان افسردگی حتما نیاز به دریافت مشاوره روانشناسی دارد. بنابراین برای بهبود شرایط از خدمات درمانی روانشناسان نیز استفاده نمایید.

سلام یه شماره موبایل مشاوره میخام تلفن ثابت ندارم زنگ بزنم

سلام می تونید با شماره 02122016024 تماس بگیرید

سلام اقای دکتر. من تو دوره ترک خودارضایی هستم و امروز روز 20 هستش منتها دیشب خیل تحریک شدم اما خود ارضایی نکردم، اما شبش تو خواب ارضا شدم یعنی خودم این کار کردم و حس کردم تو خواب، این احتلام هستش یا خود ارضایی

سلام شدت میل جنسی در مردان متفاوته ، برخی مردان ممکنه در خواب و یا در بیداری با کوچک ترین عامل محرک به انزال برسند. انزال بدون رابطه جنسی همیشه به معنای خود ارضایی نیست و حتی لازمه که این اتفاق بیفته. شما با دریافت مشاوره جنسی می تونید با بدن خود بیشتر آشنا شده و راه های مناسب جهت رفع نیاز جنسی تان را بیابید

من نیاز به سکس دارم میتونید کمکم کنید مجرد هستم

سلام نیاز جنسی و ناتوانی در رفع نیاز جنسی در دوران مجردی یکی از مشکلاتی است که بسیاری از نوجوانان و جوانان با اون دست و پنجه نرم می کنن. علارغم نادیده گرفتن این نیاز از طرف خانواده ، عدم ارضای نیاز جنسی باعث کاهش تمرکز ، کاهش انگیزه ، پرخاشگری ، دوری از خانواده ، پنهان کاری ، خود ارضایی ، روابط خارج از عرف و… میشه. پس روانشناسان با توجه به پیامد های این موضوع به دنبال راهی برای رفع و کاهش عوارض اون هستند. شما می تونید با دریافت مشاوره جنسی روش های بی ضرر را جایگزین رفتار های مخرب کنید. برای دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

سلام من ۲ هفته از رابطم میگذره ولی مطمئن نیستم باردار باشم یان چه قرصی مصرف کنم که از بارداریم جلوگیری کنه ؟!

سلام در این مورد باید با متخصص زنان صحبت کنید. مشاوره جنسی جهت حل مشکلات جنسی ، اموزه های مربوط به رابطه جنسی و پیشگیری از بارداری ارائه میشه

با سلام و احترام
من 43 ساله و متأهل هستم و دو با بچه هم داریم. در کل همدیگه رو خیلی دوست داریم. اما مشکلی که دارم مربوط به اختلاف میل جنسی بین من و خانمم هست. من حداقل هر دو-سه روز یکبار نیازمند رابطه جنسی هستم. موردی که وجود داره اینه که طول دوره پریودی خانمم معمولا 10-12 روز هست و من در این مدت به شدت دچار مشکل میشم. چند روز اول قاعدگی که اصلا نمیشه به خانمم نزدیک شد. پس از اون همه نوع رابطه صرفا بدون دخول هست و این من رو اذیت می کنه.
از سوی دیگه پس از طی دوران قاعدگی، در نزدیکی اول و دوم که خانمم هم میل جنسی داره، مشکلی وجود نداره و رضایت بخش هست. اما پس از اون، صرفا ایشون از سر رفع تکلیف رفتار می کنه و به همین دلیل رابطه برای من هم رضایت بخش نیست.
از سوی دیگه من خیلی به رابطه مقعدی علاقه دارم و در طی مدت ازدواجمون صرفا یکی دو دفعه اون هم به شکل ناقص رضایت داده.
لازم به ذکره که من خیلی تمایل به اظهار نیاز برای رابطه جنسی ندارم و دلم می خواد که خانمم خودش موضوع رو درک کنه، گاهی اوقات بهش گفته ام که هر سه چهار روز یکبار، نیازمند رابطه هستم اما یکی دو بار اتفاق میفته و بعد به فراموشی سپرده میشه. (به اصلاح باید بگم که من همیشه خورشید هستم و ایشون بیشتر اوقات ماه.)
آخرین دفعه پس از اینکه سه چهار دفعه، سر صبح بیدارش کردم و بهش گفتم که بیا به من برس. اینکار رو با ناراحتی و دلخوری می خواست انجام بده که به من هم حسابی برخورد و جلوی خودش اقدام به خود ارضائی کردم و گفتم که به تو نیازی ندارم و این موضوع باعث دلخوریمون شد.
الان اوضاع طوری شده که به رابطه جنسی و یا رفع نیاز جنسی خارج از چارچوب ازدواج فکر می کنم و به این نتیجه رسیده ام که خانمم نمیتونه به تنهایی نیاز جنسی من رو بر طرف کنه.
لطفا راهنمایی کنید.

سلام با توجه به شرح حالی که دادید بیشتر از آنکه مشکل در زیادی نیاز جنسی شما باشه، مشکل در نوع رابطه با همسرتون هست. بهتره دیدتون رو به این جریان تغییر بدید و تنها موضوع رابطه جنسی را مد نظر قرار ندید. رابطه جنسی تنها بخشی از ازدواج و رابطه زن و شوهر هست. ریشه های عدم میل جنسی چندان ایشون بیشتر باید مورد بررسی قرار بگیره. شما وقتی خانه تان سیم کشی برق اش مشکل داره، خانه جدید نمیخرید. بلکه میرید برای تعویض سیم کشی اقدام می کنید. خوب حالا هر چند که رابطه با خانم ممکنه سال ها به همین نحو بوده باشه، اما لازمه یکبار در این مورد اقدام کنید. حتما در مورد موضوعتون مشاوره زوجین بگیرید. با شماره های درج شده در سایت می تونید تماس بگیرید.

سلام من با نامزدم نزدیکی داشتم و اون دخول انجام داد ولی خونی نیومد ولی خودم همون لحظه انگشت وسطمو داخلم کردمو تا انتها رفت یه مقدار خیلی کم خون روی انگشتم بود یعنی پرده ی من پاره شده؟

سلام پاره شدن پرده همیشه همراه با خون ریزی نیست. نوع پرده و میزان آماده زوجه برای دخول بر این موضوع تاثیر داره. اما بعضی از پرده های بکارت نیز با یک بارد دخول پاره نمیشن و طی رابطه از بین می رن. با دریافت مشاوره جنسی موضوع برایتان روشن تر خواهد شد

سلام من الان نزدیک دوسال است ک خود ارضایی میکنم و دیواره واژنم سل و سیاه شده م نمیتونم با کسی این مسعله را بگویم راه درمانش چیست

سلام تغییر رنگ و یا ترشحات غیر طبیعی می تونن نشانه های از قارچ باشن . برای اطمنیان از این موضوع می تونید به متخصص زنان مراجعه کنید. اما در صورتی که مشکل جسمانی وجود نداشته باشه با ترک خودارضایی اکثر مواقع اندام جنسی خود را بازسازی می کنند. برای دریافت مشاوره جنسی جهت ترک خودارضایی و اگاهی از راه های جایگزین جهت رفع نیاز جنسی خود با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید

برعکس من خیلی هات م چکار کنم شهوتم بخابه شهوتم فوق خیلی زیاده

سلام می تونید از روش های غیر دارویی مثل ورزش (ورزش سبک فایده نداره) ، دوری از محرک های جنسی (نگاه نکردن به فیلم ها ، عکس ها و تمامی آنچه که به صورت بصری و شنوایی موجب تحریک جنسی میشن)، پرهیز از خوردن غذاهای محرک ، تغییر دیدگاه و افکار نسبت به مسائل، تغییر زاویه دید به مسائل و…
روش های دارویی هم وجود داره که به دلیل عوارض این داروها توصیه نمیشن. می تونید برای اطلاعات بیشتر مشاوره جنسی دریافت کنید.

سلام
ببخشید یه سوالی چند ساله دهنمو مشغول کرده
میخواستم بپررسم من خیلی خود ارضایی میکنم یعنی هر با که میرم دستشویی با دستم تو دهانه رحمم به دیواره هاش فشار خفیف میارم چند بارم واسه کنجکاوی دستمو آروم تا ته بردم ولی به یه چیزی برخوردم ولی حس میکم شبیه پرده نیس شبیه ظرف درداره که درش باز شده
من الان پرده دارم ؟؟ بعد اگه نداشتم برای آیندم از دید شوهرم بد محسوب میشه حالا هر چه قدرم بهم اعتماد داشته باشه!؟؟؟ با این مشکلم چیکار کنم الان اگه نداشته باشم؟؟؟؟
تور خدا کمکم کنین

سلام پرده بکارت بافتی نازک و نرم داره و یکی از نشانه های پاره شدن خونریزی است.
خوب هر جسم خارجی که وارد واژن بشه می تونه به پرده آسیب برسونه اما پزشک قانونی به راحتی تشخیص میده که این موضوع در اثر رابطه بوده یا نه .
موضوع بعدی اطمینان همسر آینده اتون هست . خوب در فرهنگ ایران نگه داشتن پرده بکارت دختران به نوعی پاکدامنی و پارمتری برای قابل اعتماد بودن دختران محسوب میشه. در یک زندگی مشترک خیلی عوامل هستن که این اعتماد بین زوجین رو شکل میدن پس حتی اگر چنین چیزی اتفاق افتاده باشه با آموزه های لازم میتونید ارتباط مناسبی با همسر آینده اتون برقرار کنید. مشاوره ازدواج برای تصمیم گیری در آینده و مشاوره فردی جهت بررسی علل رفتار خود ارضایی شما و راه هایی برای کنار گذاشتن توصیه میشه

بله میدونم خونریزیه ولی تعداد دفعاتی که این کارو میکنم اگه مثلا یه روز بیشتر از روزای دیگه تو دستشویی خود ارضایی کنم یه کم خون میاد ولی نه یه بار همیشه اگه لفتش بدم یه کوچولو خون کم رنگ میاد
پس اون ته که دستمو آروم میبرم یه چیزه دایره ایی که انگار درش تا نصفه باز شده چیه از چند سال پیشم همین شکلی بود؟
یعنی میگین برای آیندم همسرم باید متقاعد بشه که رابطه ای نداشتم و در اثر خود ارضایی پردم پاره شده البته خدا نکنه پاره شده باشه :((؟؟
ببخشید دکتر من 17 سالمه نمیتونم الان اخه برم دکتر تورو خدا شما کمکم کنین حدااقل!؟؟

این خون ریزی که می فرمایید می تونه در اثر آسیب به ناحیه واژن باشه ، پاره شدن پرده تنها یکبار خونریزی داره.
توصیه می کنیم از داخل کردن هر نوع شی (حتی انگشت ) به داخل واژن خودداری کنید.
در مسیج قبلی ذکر نشده که بکارت از بین رفته و تنها به احتمال آن اشاره شده.
توصیه می کنیم برای ترک عادت خودارضایی به مشاور جنسی مراجعه کنید . راه ها و روش های سالم زیادی وجود داره که می تونید برای رفع نیاز جنسی قبل از ازدواج از آن ها استفاده کنید.
با شماره های درج شده در سایت جهت مشاوره جنسی می تونید تماس بگیرید. مشاوره به صورت تلفنی هم داده میشه

بله یه دنیا ازتون و سایت خوبتون ممنونم که به سوالاتم پاسخ داد
خیلی خیلی از وقتی که گذاشتین ممنونم والا از دیشب تصمیم به ترکش گرفتم و ایشالا اگه حتی تا الان پرده داشتم دیگه سعی میکنم خود ارضایی نکنم
اها درضمن من اصلا تا حالا هیچ شی و داخل واژنم نکردم و خداکنه که پرده داشته باشم و از الان به بعد مراقبش باشم

سلام…من مدت زیادی خودارضایی کردم و چشم هام ضعیف شد و کم حافظه شدم و …
میخواستم بدونم که اگه ترک کنم دوباره مثل قبل میشم و قیافم مثل قبل میشه؟

سلام برای جبران خودارضایی و رفع عوارض لازمه که ابتدا از نظر جسمانی بررسی بشید چرا که ممکنه این عوارضی که میفرمایید ناشی از خودارضایی نباشه.
برای رفع عوارض می تونید مقاله جبران عوارض خود ارضایی در سایت هنر زندگی را مطالعه نمایید

سلام من پسرم ۱۷سالشه و تاحالا هیچ برخورد نزدیکی با جنس مخالفش نداشته حتی گرفتن دست کسی
ولی الان دوبار هستش ک با ی دختری میره بیرون ولی از ی موضوعی ک خیلی ناراحته اینه ک میگه هردوبار کل تایمی ک بااون خانوم هس مشکل نعوذ داره حتی شده ۶.۷ساعت خیلی اذیته و ناراحته و حتی ترسیده
علت این موضوع چیه و من چجوری میتونم ارومش کنم؟

سلام موضوعی که می فرمایید نیاز به دریافت مشاوره داره روانشناس با دریافت اطلاعات لازم به شما جهت بهترین برخورد و رفتار مناسب راهکار ارائه میدن. با شماره های درج شده تماس بگیرید

سلام وقت بخیر خسته نباشید
من 15 المه و مدتی هست که حس میکنم یه بیماری پوستی پشت آلتم هستم . حالا الان نمیدونم باید به کی بگم با پدرم در رابطه باهاش صحبت کنم؟ ممنون میشم جواب بدید

سلام میتونید در این باره با والدین تون موضوع رو مطرح کنید . در صورت نیاز از طریق پدرتون می تونید مشاوره جنسی هم دریافت کنید


…..

سلام من و شوهرم حدودا 2 سال هست که ازدواج کردیم و همسرم خیلی کم تمایل به رابطه جنسی داره و هر وقت هم رابطه ای داریم 90 درصد مواقع ارضا نمیشه و خود ارضایی میکنه. این موضوع خیلی نگرانم میکنه چه جوری این مسئله رو باهاش در میان بزارم و برای حل این موضوع باید چیکار کنم ؟

سلام ، سردی در رابطه جنسی یکی از موضوعاتی است که در بلند مدت می تونه باعث بروز سایر مشکلات زناشویی هم بشه . با توجه به اهمیت رابطه جنسی در ازدواج لازمه برای حل مشکلات مربوط به آن در ابتدا موضوع را با همسرتون در میان بگذارید . اما پیش از هر کاری توصیه می کنیم با مشاور جنسی صحبت کرده تا مساله را به طور کامل بررسی کنند. خود ارضایی ایشون و عدم ارضا حین رابطه با شما نشان از نوعی اختلال محسوب می شه . بنابراین توصیه می کنیم با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با مشاور به صورت تلفنی ویا حضوری صحبت نمایید

سلام من برای اولین بار با نامزدم رابطه جنسی معقدی داشتیم خیلی عمیق نبود سطحی و کوتاه
ولی بعد رابطه حالت دلشوره استرس دلم چنگ چنگ میشد
مث خالت تهوع داشتم‌ ولی معجون خوردم اون حالتم اوکی شد ولی بعدش معدمه شکممه نمیدونم سفت سفت شده خیلی دارم اذیت میشتم خیلی استرس دارم ممنونمیشم راهنماییم کنید

سلام حالاتی که میفرمایید نمی تونن به دلیل رابطه مقعدی داشته باشن. برای اطلاع از عوارض رابطه مقعدی به مقاله مربوطه در همین سایت هنر زندگی مراجعه کنید.
با توجه به توضیحاتی که دادید بهتره نوع و سطح رابطه رو به نحوی انتخاب کنید که برای هر دو طرف لذت بخش باشد. رابطه جنسی راهی برای لذت بردن هم زن و هم مرد هست. بنابراین با تن دادن به موقعیتی که از آن لذت نمی برید در بلند مدت موجب بیزاری از رابطه و یا انحرافاتی برای شما و ایشان خواهد شد. حتما در این باره با مشاور جنسی صحبت نمایید

هنگام رابطه دردی چیزی‌ نداشتم فقط استرس داشتم….
امکان بارداری ک‌ وجود نداره؟؟؟؟

سلام ی سوال داشتم!بهترین زمان برای ترمیم پرده بکارت کی هس؟ینی چقدر قبل ازدواج؟

سلام این موضوع خارج از حیطه کاری ما هست.

سلام مشکلم خیلی ضروریه
لطفا راهنمایی کنید
میخاستم ببینم با یکبار رابطه معقدی با وجود بکارت امکان بارداری هست؟
من روز پنج پریودی با نامزدم رابطه جنسی برقرار کردم
دخول اصلا عیق نبود نصف حتی از نصف هم کمتر
موقه خروج منی هم سریع فاصله داشتیم از هم
رابطه خیلی پر استرسی داشتم
از بعد از ظهر همون روز شکمم سفت شد سر دلم مثل حالت نفه هست ب حدی ک فک میکنم الان پاره میشه شکمم
تروخدا کامل راهنماییم کنیددارم از ترس سکته میکنم
الان پنح‌روز ازون روز میگذره شکمم حالت نفخ و سفتی داره
خیلی میترسم تروخدا راهنمایی کنید

سلام احتمال بارداری از مقعد بسیار پایینه و می تونید برای اطلاعات بیشتر مقاله بارداری از مقعد را در همین سایت بخوانید. توصیه می کنیم از برقراری رابطه جنسی همراه با استرس دوری کنید. استرس موجب عدم لذت از رابطه جنسی و بروز مشکلاتی در حین رابطه می شود. بنابراین سعی کنید با اقدامات مناسب رابطه خودتون رو در مسیری قرار بدید که در شرایط مناسب بتوانید رابطه جنسی سالم بر قرار کنید . در این باره می تونید با مشاور جنسی و یا مشاوره قبل از ازدواج صحبت نمایید.

سلام.من۳۵سالمه.متاهل هستم.به خاطر اینکه خانمم شهرستانه خیلی توفشارم ونمیتونم خودمو کنترل کنم.سرکارم اذیتم.چطوری شهوتمو بخوابونم.ممنون

سلام ازدواج راهی برای ارضای میل جنسی هم برای زنان و هم برای مردان هست. اما گاه با وجود ازدواج زن و مرد نمی توانند از این موهبت استفاده کنند. بیماری ، شرایط زندگی و سایر عوامل مثل موقعیت شما از جمله این مسائل هستند. خوب در قدم اول لازم هست کاری کنید که همسرتون در کنار شما باشند ، خانواده ای که تشکیل دادید نیاز به همراهی هر دوی شما دارد. اگر تحت هیچ شرایطی نمی تونید این فاصله رو از بین ببرید، حتما مشاور روانشناسی دریافت کنید.

سلام خیلی خلاصه بگم کوچک شدن آلت تناسلی من باعث کم شدن روحیه و خود ارضایی میشه کمکم کنید لطفا

سلام اندازه آلت یکی از پارامترهایی است که با تبلیغات های مدیا ها اهمیت زیادی در رضایت جنسی و لذت جنسی پیدا کرده است. برای مردان اندازه آلت اهمیت بیشتری دارد چرا که در کهن الگوهایشان نشانه ای از مردانگی و قدرت محسوب میشود.
خوب فیزیولوژی هر کس به شکل خاصی طراحی شده است، اگر نقصانی وجود داشته باشد می تونید با متخصص های مربوطه موضوع رو در میون بگذارید. اما در صورتی که تنها اندازه الت از نظر شما متفاوت است بهتره با دریافت مشاوره روانشناسی برای بالا بردن اعتماد به نفس و رابطه جنسی مطلوب کار کنید.

سلام من ب یک مشاور دارای صلاحیت برای اقدام ب تغیر جنسیت و گذراندن دوران روان درمانی نیاز دارم میتونید معرفی کنید؟

سلام توصیه می کنیم برای عبور از این دوران از کمک یک روانکاو استفاده کنید، با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و درخواست روانکاوی کنید راهنماییتون می کنن

سلام خسته نباشید
من ۲۰ سالمه و متاسفانه خود ارضایی انجام میدم این کار برام مثل مسکن میمونه انگار از مشکلات و استرس ها دورم میکنه من میخواستم این کارو ترک کنم ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام خودارضایی بعد از مدتی تبدیل به نوعی اعتیاد رفتاری میشه. خوب برای ترک این رفتار لازمه تمریناتی رو انجام بدید و با متخصص برای جایگزینی رفتارهای موثرتر جهت کاهش تنش صحبت کنید. می تونید برای دریافت مشاوره جنسی با شماره های درج شده در سایت هنر زندگی تماس بگیرید

سلام من ۱۶ سال سن دارم اما اندازه آلت تناسلی من ۷ ۸ سانتی بیشتر نیست و این من رو نگران میکنه البته از لحاظ ظاهری به بلوغ نرسیدم و هنوز نه جوش زدم نه سیبیل دراوردم اما نگرانم که آلتم دیگه رشد نکنه

سلام سن شانزده سالگی در واقع هورمون های مردانه در ابتدای کار خودشون هستن. خوب تا بلوغ کامل بهتره که برای حفظ سلامت روان خودتون به مسائلی که مربوط به نوجوانی هستند توجه کنید. در هر برهه ای از زندگی مسائل مربوط به همون دوره ظاهر خواهند شد ، توجه به آینده و فراموش کردن زمان حال تنها اتلاف زمان هست. توصیه می کنیم برای رشد روان و ذهنی راهی پیدا کنید.

سلام خسته نباشید،من یه مشکلی با دوست پسرم دارم ادنم اینکه میخواد توی سکسمون نفرسوم هم‌باشه،و اون خانم باشه نه اقا،واقعا نمیدونم چطور باید متقاعدش کنم که این کار درست نیست خیلی اصرار نمیکنه و یااینکه مجبورم کنه ولی خیلی درموردش صحبت میکنه حتی در حین انجام سکس که این منو خیلی اذیت میکنه،ممنون میشم کمکم کنید

سلام چنین گرایشاتی به نوعی شروع و یا نشانه ای از انحرافات جنسی می تونه باشه. خوب برای برخورد و پیشگیری نمیتوان با چنین اطلاعاتی نظری داد. با شماره های درج شده تماس گرفته و مشاوره جنسی و یا فردی دریافت کنید

سلام من ۱۶این ماه با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم ایشون هنوز باکره هستند و بنده موقع انزال روی شکم ایشون انزال داشتم و ایشون گفتند که انگار به سمت پایین سرازیر شد و الت ایشون گرم شد ولی بعید میدونن که به پایین رسیده باشه حتی انزال من روی الت ایشون نبود …سریع من و ایشون پاکش کردیم با دستمال و اضافه کنم که ایشون چند روز پیش مایع صورتی رنگی ازشون اومده بود بیرون که شبش دل درد داشتن من و ایشون خیلی خیلی نگران هستیم که نکنه ایشون حامله شده باشند و ایشون به خاطر بیماریشون نمیتوانند قرص بخورند و اضافه کنم که بنده چند ساعت پیش از نزدیکی مایع منی از من خارج شد بصورت کامل و دست شویی هم رفتم و چند ساعت بعدش من نامزدم رو دیدم و با ایشون نزدیکی کردیم.. در نهایت قرصی ضد بارداری مصرف نشد.. ایا این مایع صورتی رنگ ممکنه پریود ایشون باشه ؟؟؟ با توجه به این که توی فصل امتحاناتشون بود و استرس خیلی داشتن ممنونم از شما خدا خیرتون بده ⁦…

سلام با توجه به این که ابتدای زندگی زناشویی تان هستید بهتره قبل از هر چیز اموزه های جنسی را فرا بگیرید. می توانید برای دریافت اموزش جنسی با شماره های درج شده تماس گرفته و پکیج جنسی را خریداری نمایید.
در خصوص بارداری باید بدونید که باردار بودن ایشون حتی در صورت باکره بودنشان امکان پذیر است و در صورت برخورد آب منی با دهانه واژن امکان ورود بوده و می تواند خانم را باردار بکند.

سلام توروخدا میشه جواب بدین بهم من ی خانوم ۲۴ساله هستم چهار ساله ازدواج کردم دوباره تو رابطه شوهرم ازم میخاس که حرف های سکسی بزنم حرفو میکشوند به رابطه ای ک توش دوتازن باشن و خودش ازم میخاس بگم طرف کی باشه هر چی میگفتم نمیدونم میگف اه ضدحال میزنی میگف از دوستات بگو اسمشونو بگو بگو سی…هاشو کو…نشو ویدی یا ن ازم اسم میخاس مجبورم میکرد اسم بگم اسم یکی از دوستام که اندام سکسی و داره رو که میگفتم میگف دوس داری باهم …. یا میگف تو این کارو کن برام اون این کار من خیلی بدم میومد هی میخاس بگم براش بعدش که تموم شد حالم خیلی بد بود همش خودشو تبرعه میکرد که من بالا بودم و نمیفهمیدم ولی من حس میکنم ب اون دوستم نگاه خاصی داشته که این طوری میگف از اون موقع ازش بدم میاد حس میکنم خیانت کرده چی کارکنم؟توروخدا کمکم کنید

سلام با توجه به شرح حالی که دادید رفتار ایشون نمی تونه خیانت ایشون رو تایید بکنه. اما خواست ایشون در رابطه جنسی که موجب ناراحتی شما هم میشه حتما باید مورد بررسی قرار بگیره. گاه تصورات و خیال پردازی های جنسی در طول زمان تبدیل به عاملی مهم برای رسیدن به ارگاسم میشن. پس ادامه این وضعیت میتونه به رابطه شما دو نفر اسیب بزنه. در خواست ایشون به نوعی وارد کردن نفر سوم در رابطه زناشویی هست و نمی توان به راحتی از آن گذشت حتما برای زوج درمانی باید اقدام کنید باشماره های درج شده تماس گرفته درخواست زوج درمانی نمایید

سلام امیر هستم خسته نباشید منو نامزدم حدودا سه سالی هست که توی دوران نامزدی هستیم توی این سه سال فقط بنده خانوممو با خوردن التش ارضاش کردم البته معاشقه کامل بوده

متاسفته الان ب دست بنده یا حالت لاپایی حس انچنانی که ارضا بشه نداره باید چیکار کنم ؟

سلام مغز برای کسب لذت جنسی نیز ممکنه شرطی بشه به این معنی که تنها به یک روش خاص و یا یک پوزیشن خاص عادت کنه و در آن حالت ارضا بشه. خوب برای تغییر این وضعیت راه های زیادی وجود داره که می تونید با دریافت مشاوره جنسی از آن ها اطلاع کسب نمایید

سلام من یک فرد ۲۱ ساله هستم که چند روز است که التم به شکل سابق نمیایستد و و باید با دست حرکت بدهم‌تا باییستد من قبلا همچین‌ مشکلی نداشتم و همیشه با دیدن فیلم یا صحنه زود میایستاد میشه بدونم مشکلش چیه

سلام اگر مشکل جسمانی به وجود نیمده باشه لازمه برای بررسی بیشتر مساله مشاوره جنسی دریافت کنید.

سلام میشه لطفا جواب منو بدید
من وهمسرم تازه ازدواج کردیم وبه تازگی همسرم پردمو زده خیلیم درد داشتم برای بار اول واون موقع خون آبه ی کمی ازم خارج شد وروز بعدش هم یک قرص اورژانسی خوردم. ولی چند روز بعدش ک دوباره رابطه داشتیم بعدش ک رفتم دستشویی یه لحظه خون زیادی ازم رفت وبعدقطع شد ک ترسیدم از چی باشه.الان ک دورو بر روزای عادت ماهانمه هنوز خبری نیس آیا احتمال بارداری هست؟یا بخاطر اون قرص اورژانسیه ک خوردم تداخل ایجاد شده؟؟؟؟؟

سلام برای شروع رابطه زناشویی همیشه به زوج های جوانی که برای مشاوره ازدواج مراجعه می کنند توصیه می کنیم در دوره های مشاوره جنسی شرکت کرده تا با تمامی آنچه که باید درباره رابطه جنسی و شناخت بدن همسر خودشون بدانند ، آشنا بشن. خوب برای سوالتان سوال بسیاری از زوج هایی است که تازه ازدواج کرده اندو کسی را ندارند تا به این سوالاتشان پاسخ دهند. شما می توانید پکیج آموزش جنسی را خریداری کرده و یا مشاوره جنسی دریافت کنید.
در مورد سوالتان نیز باید بگیم این تغییرات هورمونی می تواند در اثر قرص اورژانسی باشد با این حال با توجه به دردی که در شب زفاف داشتید و شرحی که دادید می تواند نتیجه اماده نبودن در هنگام رابطه جنسی نیز باشد. به هر حال تشخیص این موضوع نیاز به اطلاعات بیشتری دارد. اما در مورد بارداری می توانید بعد از 7 روز از تاخیر زمان قاعدگی تان تست بارداری بگیرید

خانومم برای اینکه بخواد باهام رابطه جنسی برقراره کنه برام پیش شرط میزاره مثلا میگه اگه ماشین عوض نکنی سکس نمیکنم ایا این رفتار درسته؟و به چه دلیل این شکلی برخورد میکنه؟

سلام رابطه جنسی بخشی از ازدواج هست که زوجین با رسیدن به یکدیگر و برقراری رابطه جنسی به نوعی به همدیگه ارامش میدن. اما در مورد شرط و شروطی که همسر شما برای اجرای وظایف خودش میزاره به راحتی می توان تشخیص داد که ایشان روش های مناسب و بالغانه ای برای به دست اوردن خواسته هایشان را نمی دانند. حال ممکن است روشی که ایشون در پیش گرفته در اثر تعاملی باشد که با خود شما داشته و یا اینکه این مساله ریشه در تربیت و خانواده ایشون داشته. به هر حال چنین رفتاری شکل گرفته و با ادامه ان از بین بردنش دشوارتر می شود. بنابراین لازمه که هر چه زودتر برای تغییر رویه به دنبال راه چاره ای باشید. حتما از مشاوره خانواده استفاده کنید. مشاوره جنسی مساله شما نیست بلکه باید دید که این موضوع چه تاثیری بر سایر بخش های زندگی مشترک شما گذاشته است.

سلام .دختری هستم باکره.رابطه ای بدون هیچ گونه دخولی داشته ام.ففط در حد مالیدن آلت تناسلی بهم.خیلی نگران هستم .امکان بارداری وجود دارد؟

سلام توصیه می کنیم اموزه های جنسی را از طریق خرید پکیج آموزش جنسی و یا مشاوره جنسی دریافت کنید. بکارت نمی تواند مانعی بر بارداری باشد، بنابراین اگر آب منی با دهانه واژن تماسی داشته باشد ، احتمال بارداری وجود دارد.

سلام اقای دکتر من خیلی زودانزالی می شوم

سلام زود انزالی در اثر مشکلات جسمی و روانی به وجود میاد. در قدم اول باید مطمئن شد که مشکل جسمی اگر وجود دارد رفع کرد. در غیر این صورت می تونید با روان درمانی و روش های درمانی غیر دارویی به کمک مشاوره جنسی به درمان زودانزالی بپردازید

سلام خسته نباشید در جواب ای که همسرمان از سکس که داشتیم تشکر کرد چه بگوییم ممنون میشم 🙏

سلام هر رابطه ای منحصر به فرده و تنها دو نفری که درگیر اون رابطه و نقش ها هستن می تونن به بهترین شکل آنچه که مابین خودشون هست رو درک بکنند؛ زنان نیاز به تعریف و تمجید دارند و مردان نیاز به توجه و درک .

سلام خسته نباشید در جواب به اینکه همسرمان از سکس راضی بود تشکر کرد چه پاسخی باید بدهیم؟

سلام خسته نباشید من دختری 19ساله ام یه سوالی داشتم. خود ارضایی باعث گودی زیر چشمان میشن?و اینکه این کار درست یا نه منظورم از نظر حرام و …
من از تقریبا دو سال پیش خودارضایی و شروع کردم هر بار اون کار و انجام میدم بعد احساس فوق العاده گناه بهم دست میده لطفا بهم بگید چیکار کنم دیگه از این وضع خسته شدم ممنون میشم کمکم کنید

سلام روانشناسان هم خود ارضایی را راهی مناسب برای رفع نیاز جنسی نمی دانند. چرا که این کار عوارض متعددی بر روی شناخت فرد از خودش و روابط اون داره. کاهش اعتماد به نفس، درگیر شدن ذهن با مسائل جنسی ، اعتیاد رفتاری ، ناتوانی در ارضا و ارگاسم در رابطه جنسی واقعی ، دیر ارضا شدن و….
بنابراین توصیه می کنیم برای ترک این رفتار اقدام کرده و مشاور جنسی دریافت کنید.

سلام خسته نباشید من دختری 19ساله هستم یه سوال خود ارضایی سبب گودی چشم میشود ?و اینکه این کار درست یا نه منظورم از نظر حرامو… من تقریبا دو ساله خودارضایی دارم و اینکه سعی میکنم خیلی این کار و تکرار نکنم ولی زیاد موفق نمیشم و بعدش احساس گناه بهم دست میده دیگه خسته شدم ممنون میشم کمکم کنید

سلام روانشناسان هم خود ارضایی را راهی مناسب برای رفع نیاز جنسی نمی دانند. چرا که این کار عوارض متعددی بر روی شناخت فرد از خودش و روابط اون داره. کاهش اعتماد به نفس، درگیر شدن ذهن با مسائل جنسی ، اعتیاد رفتاری ، ناتوانی در ارضا و ارگاسم در رابطه جنسی واقعی ، دیر ارضا شدن و….
بنابراین توصیه می کنیم برای ترک این رفتار اقدام کرده و مشاور جنسی دریافت کنید.

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

مشاوره زناشویی آنلاین یک راهکار خوب برای کاهش مشکلات زناشویی است.

متاسفم که بسیاری از هموطنان ما نمی دانند رفتار طبیعی جنسی چیست

نحوه مشاوره زناشویی به صورت زیر است.

فرم زیر را پر کرده و سوال خود را با توضیحات کامل بیان کنید.مشاوره زناشویی آنلاین

حتما نام مستعار استفاده کنید چون تمامی مطالب در سایت نمایش داده می شود.

پاسخ شما بر اساس زمان تخمین زده شده (حدود ۵ تا ۳۰ دقیقه) در پایین همین صفحه همراه پاسخ ارسال می شود.

لذا صفحه را باز نگه دارید.

نام مستعار *

ایمیل *

عنوان *

پیام *

0 + 5 = ?برای جلوگیری از اسپم لطفا به سوال زیر پاسخ دهید *

احساسات مثبت

برای رابطه زناشویی سالم و طبیعی، آموزش جنسی اولین قدم است.

اما گام دوم این است که احساسات و عواطف مثبت برای همسر داشته باشید.

شما باید همسر خود را با مهربانی دوست بدارید.

البته درمان احساسات منفی، آسان نیست.

من برای سالها مشاوره کرده ام و گاهی با خودم فکر می کنم که اگر ما برای زوج های بین ۱۵ تا ۲۰ ساله نامزد شده و تنها یک سال ازدواج کرده! از آنجا که من به فراوانی آمده ام که بسیاری از چیزها بلافاصله پس از امضای آن سقوط خواهند کرد.

با این حال، اگر شوهر و همسر با هم احساس خوبی نداشته باشند، در ازدواج مشکل خواهند داشت.

اکثر مردان به دنبال زنان هستند که توانایی پذیرش و قبول دارند.

توصیه من به همه زنان این است که متوقف کردن بی توجهی به همسر خود و ارائه یک نقل قول مشهور.

این نیز اثرات فیزیکی مثبت برای همسر شما، و همچنین اثرات احساسی مثبت است

اتاق خواب که قرار است به صورت مکان جنسی شناخته شود، نقش مهمی در سلامت این رابطه ایفا می کند.

در اتاق خواب که در اضطراب قرار می گیرد، شما نمی توانید یک رابطه جنسی سالم و آرام داشته باشید.

محیط زیست باید در هر لحظه کاملا ایمن باشد.

اضطراب شایع ترین علت اختلال در سیستم های گیرنده مغز است.

نقاط دیگر نیز باید در طراحی و دکوراسیون اتاق خواب مورد توجه قرار گیرد.

از جمله این که رنگ اتاق خواب باید روشن باشد، نور اتاق باید کافی باشد، آینه باید آنجا باشد، و بهتر است که موسیقی نرم و بدون سر و صدا در نوازش خود را داشته باشید، زیرا در این وضعیت، مغز شما برای مقاربت جنسی سالم آماده است.

یادگیری دروغین و ناخودآگاه باید از ذهن ما خارج شود..

بسیاری از دختران ما از مردان سالمند این بیانیه دروغ را شنیدند که مردان پس از رابطه با آنها از ان ها دور می شوند.

این موضوع بسیار رایج و مهم است.

من از بسیاری از دخترانی بازدید می کردم که به دلیل این آموزش نادرست، وقتی که ابتدا با همسرشان رابطه جنسی داشتند، خودشان را متعهد می کردند و به خودشان فشار می آوردند که از واژینیسم رنج می برند.

تصورات غلط درباره مردان درمورد مسائل جنسی بسیار رایج است و البته نیز تاثیر می گذارد.

بسیاری از مردان انتظار دارند پرده های ضخیم در اولین تماس با همسران خود را ببینند!

یا آنها انتظار دارند خونریزی شدید در اولین رابطه جنسی با همسرشان داشته باشند.

اما حقیقت این است که پرده درست مثل غشای مخاطی است، نازک و ظریف، و آن خون که شنیده اید – اگر آن وجود داشته باشد – چند قطره بیشتر نیست.

به طور خلاصه، تصورات غلط و تصورات غلط در این زمینه فراوان هستند و باعث ایجاد دلایل نامطلوب ذهنی می شوند.مشاوره زناشویی آنلاین

سایت “مشاورانه” با همکاری برترین روانشناسان ایران به ارائه خدمات مشاوره خانواده ، ازدواج ، مشاوره تلفنی ، ارائه تست روانشناسی و شخصیت شناسی با پاسخ تحلیل و هوشمند ، مشاوره روانشناسی ، جنسی ، استفاده از جدیدترین روش تشخیص و درمان اختلال روانی: افسردگی، اضطراب، بیش فعالی، شب ادراری، دو قطبی و غیره پرداخته است.

شماره های تماس

۰۲۱۸۸۴۱۹۸۳۲

۰۲۱۲۲۲۴۷۱۰۰

۰۲۱۲۲۳۵۴۲۸۲

قبل از درخواست رابطه جنسی، شوهر و همسر باید دوش کامل داشته باشند.

استفاده از صابون نرم کننده مهم است.

موهای بد باید تراشیده شود و سیستم تناسلی باید شسته شود.

پس از مراقبت از بهداشت، به آرایش اهمیت می دهند، همچنین آرایش کامل نیاز است.

این فرهنگ، حتی علمی، درست نیست که زنان در خارج از منزل باشند، اما در داخل و در مقابل شوهرشان تصور می شود تا از این مزیت استفاده کنند.

توصیه می کنم که همسر و همسرتان به زودی عطر و پروتز خود را تغییر دهند.

برای کسی که برای یک مدت طولانی از یک ماده خوشبو استفاده می کند، برای چندین سال رابطه تازه است.

شاید استفاده شما از عطر و عطر تازه برای ارتباط مهم باشد.

پس از رعایت تمام این مراحل، رابطه شروع می شود.

رابطه با بوسیدن آغاز می شود، بنابراین پاکسازی لب ها و دهان و دندان ها مهم است.

قبل از معاشقه، از چیزهایی مانند سیگارهایی که سبب بد بویی شما می شوند جلوگیری کنید.

ترجیحا چیزی را بخورید که باعث بهبود بوی شما می شود.

خانم ها بسیار علاقه مند به این هستند، و بسیاری از زنان در همان زمان راضی هستند.

پس از این آماده سازی، زن به طور کامل برای مقاربت آماده می شود.

سیستم کلی مقاربت قطع شده است، که منجر به گسترش انعطاف عضلانی در اندام های تولید مثل زنان می شود.

جنبش های جنسی باید همانند مردان و زنان ساخته شود و هیچ یک از طرفین نباید به صورت منفعلانه عمل کنند.

مردان از نظر فیزیولوژیکی از زنان بسیار زودتر از زنان ارضا می شوند.

خروج اب از سیستم تولید مثل مردان به معنی رضایت جنسی است.

اما در زنان، سیستم تناسلی معمولا در طول تماس جنسی بسیار مرطوب است، از آنجا که غده های خاص نرم و مرطوب مجرای وجود دارد.

در طول رابطه جنسی، عاشقانه رفتار نموده و عشق خود را نادیده نگیرید و سپس از عشق همسر خود به محبت چشم پوشی نکنید.

برای اینکه یکی از طرفین این توهم را داشته باشد که همسرش او را فقط برای امور زناشویی نیاز دارد.

این تصور ناخوشایند و ناراحت کننده است.

مشاوره زناشویی آنلاین می تواند موارد گفته شده  بسیاری دیگر از نکات مهم را به شما اموزش دهد.

مشاوره زناشویی انلاین را در شرایط ازدواج حتما انجام دهید.

مسئله رابطه زناشویی با ژنوتیپ ها بسیار ناسازگار نیست.

سیستم جنسی ما توسط مرکز در مغز ما کنترل می شود و این مرکز است که تمام سیستم های تناسلی را حرکت می دهد.

این مرکز در مرکز مغز و در سیستم لنفاوی قرار دارد.

ممکن است تجربه کرده باشید که همه ما میل جنسی نداریم وقتی که ما افسرده هستیم یا زمانی که ما مضطرب یا عصبانی هستیم. چرا؟

از آنجا که فرمان میل و مقاربت جنسی باید از بالا صادر شود، از مغز.

و به طور طبیعی، این فرمان در حالت افسردگی، اضطراب و خشم صادر نمی شود.

پس از مغز، همه چیز در کنترل هورمون ها و غدد درون ریز است.

هیپوفیز، هیپوتالاموس، تیروئید، آدرنال، بیضه و تخمدان.

هر یک از این موارد، اگر من یک مشکل را پیدا کنم، ما برای مقابله با مسائل جنسیتی مشکل داریم.

پس از هورمون ها، به ژنتیک تبدیل می شود.

به عبارت دیگر، مشکلات ژنتیکی می تواند به مشکلات جنسی منجر شود.

بعد از ژنتیک مهم است که سیستم خون بدن است.

اگر ما کم خونی داشته باشیم یا اگر تالاسمی داشته باشیم، با روابط جنسی ما مشکلاتی خواهیم داشت.

بیماری های عفونی مانند سل و بیماری هایی مانند دیابت نیز می توانند با رابطه زناشویی ما ناسازگار باشد.

اگر مراقب باشید، می بینید که تا زمانی که این کار را انجام ندهم، هیچ جنبه ای از بدن را شناسایی نمی کنم؛ زیرا اهمیت آنها در روابط زناشویی بسیار کمتر از آنچه عموم مردم تصور می کنند.

واقعیت این است که نفوذ جنسی برای ایجاد رابطه جنسی سالم در ردیف ششم مهم است.

منبع : کودک و نوجوان

سلام میخواستم بدونم دو فرد ک تا ب حال هیچ رابطه ای با کسی نداشتن و در واقع اولین رابطه شون هست اگر بدون کاندوم رابطه مقعدی برقرار کنن ممکنه مرد دچار بیماری بشه ؟
زن چطور ؟
فقط رابطه مقعدی

سلام به شما دوست عزیز انجام آمیزش مقعدی با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بی حس کننده به صورت کرم، اسپری، ژل، روغن، کاندوم، پماد، یک رابطه پر خطرجنسی می باشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های آن صرفا از دردناک بودن این رابطه می کاهد و آسیبهای جبران ناپذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی به همراه داردرابطه مقعدی می تواند برای هردو فرد مشکلات زیادی را ایجاد کند از جمله موارد زیر : – خونریزی: اگر… ادامه دیدگاه »

باسلام ،چن وقت پیش توگوشی شوهرم یکی ازچتاشو با دوستاش دیدم صحبت ازسکس سه نفره بود و شوهرم جوری جواب داده بود که انگارالان نمیرسه بیاد ،من دیگه اعتمادموبهش ازدست دادم هنوز عروسی نگرفتیم وفقط عقدیم،چیکارکنم بافکروخیالاتم

سلام به شما دوست عزیز
در این مورد بهتر است قبل از وارد شدن به زندگی مشترک با ایشان در این مورد صحبت کنید و مشاوره پیش از ازدواج نیز دریات کنید تا گرایشات جنسی ایشان مورد بررسی قرار گیرد و بتوانیم در این مورد نظری را بیان کنیم .
دقت کنید که این گرایشات جنسی اگر شناسایی و بررسی نشود می تواند در زندگی مشترک برای هردوی شما آسیب های زیادی را به همراه داشته باشد .
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۶۸۵۷۴۱

با عرض سلام و خسته نباشید،من فرزاد محمدی ۲۰ ساله مجردم و تقریبا هر دو سه روز یبار در خواب محتلم میشوم و بعضیها میگن فیلم های مستهجن زیاد تماشا میکنی بخاطر همینه ولی در عوض اصلا این فیلمارو تماشا نمیکنم و اصلا بدم میاد از اینجور کارا بخاطر این خیلی زجر میکشم چون بدن من خیلی ضعیفه و بعد از احتلام شدن احساس ضعف در قدرت و بدن میکنم و تا سه چهار روز بعد دچار چشم درد کمردرد و…میشوم و تا خوب میشوم دوباره این عمل اتفاق میافتد.ایا چاره ای هست؟؟

سلام به شما دوست عزیز اگر احتلام یا خروج مایع منی در خواب هر چهار روز یکبار برای شما پیش می ‏آید مساله‏ ای کاملا طبیعی است و جای نگرانی ندارد اما اگر احتلام هر روز و یا هر دو روز یکبار اتفاق بیفتد غیر طبیعی است ولی چنانچه گاهی چنین است باز طبیعی به نظر می‏رسد زیرا تعداد دفعاتی هم که فرد جنب می شود بستگی به عوامل مختلفی دارد؛ از جمله وضعیت جسمانی، مسائل ارثی، نوع تغذیه، نوع فعالیت ها، تحریکات محیطی و … در افراد مذکر سلولهای جنسی همواره ساخته می شوند، این کار توسط سلولهای مخصوصی… ادامه دیدگاه »

ایا این چشم درد و کمردرد بعد از احتلام هم چیزی عادی است؟عوارض این هم بر اعضای بدن مانند عوارض خود ارضایی میمونه از جمله حذف زیبایی چشم و صورت.

بله با خروج منی انرژی زیادی از شما گرفته می شود که می تواند در شرایط جسمی شما تاثیر زیادی داشته باشد .

ایا چاره ای هست که دچار این عمل نشویم؟

با متخصص غدد صحبت کنید تا چکاو برای شما صورت گیرد و در این زمینه به شما کمک شود .

سلام.من ۵دی با نامزدم نزدیکی داشتم منی داخل نریخت و بالافاصله تحریک دوم و باز هم داخل ریخته نشد.روش اورژانسی اچ دی مصرف کردند اما امروز اتفاقی فهمیدن که تاریخ قرص یه ماه گذشته.ایا احتمال بارداری هست؟ایشون ١٨اذر پریود شدن و هنوز نشدن

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به توضیحات شما و اینکه قرص اورژانسی تاریخ مصرف آن گذشته است بهتر است اگر ایشان در صورت تنظیم بودن پریودی ایشان اگر در زمان عادت ماهیانه ایشان پریود نشدند بهتر است یک تست بی بی چک و یا آزمایش باردرای بدهند تا بتوانند میزان اضطراب خود را کاهش بدهند .

من بعد از سه روزی که از پاره شدن بکارتم میگذره موقع ادرار خونه میاد از واژنم دلیلش چیه؟!

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مسیر اگر خونریزی شما زیاد می باشد نیاز است برای کنترل واژن به متخصص زنان مراجعه کنید تا در این مسیر با چکاو به شما کمک شود . میزان خونریزی به میزان تحریک پذیری و باز شدن دهانه رحم و نوع پرده بکارت شما بستگی داشته است

خسته نباشید من ۲۲ سالمه و همسرم ۳۲ دوران عقد خیلی مشکل داشتم کل کلو جروبحث گفتم عروسی کنیم خوب میشه الان دوماهه از ازدواجمون میگذره و خونه خودمون رفتیم بیشتر شده کمتر نشده خیلی موقع بحثای کوچیک و معمولی بد دهنی میکنه شوهرم رکیکو زشت ک من واقعا خجالت میکشم ک فک کنم همچی حرفیو ب من زده الان دوهفتس جدا میخوابیم بهم بی محلی میکنه خیلی دیر اشتی میکنه کینه ای شدیده خسته شدم بقیه ک فقط بلدن مارو اشتی بدن چیکاکنم توروخدا کمکم کنید

با سلام خدمت شما دوست عزیز یکی از موضوعات پر اهمیتی که افراد زیادی آن را نادیده می گیرند مشکلات دوران عقد و نامزدی می باشد و فکر می کنند که با نادیده گرفتن و یا ازدواج به تنهایی این مشکلات برطرف می شود در صورتی که ممکن است هردو فرد با مشکلات بیشتری مواجهه شوند. با جدا کردن محل خواب تنها ممکن است بین شما فاصله بیشتری ایجاد شود پس بهتر است از این کار خوداری کنید و در زمان عصبانیت به بحث ادامه ندهید و صحبت را به زمانی واگذار کنید که از نظر روحی در شرایط بهتری… ادامه دیدگاه »

سلام

با سلام و وقت بخیر
نوید هستم
درباره چند تا مشکل جنسی که داره یه مشکل عدیده ای در زندگیمیون میشه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
۷ ساله ازدواج کردیم و یک دختر ۴ ساله داریم. من بنا به شغلم مسافرت زیاد میرم. بعد از ازدواج همسرم از کیفیت رابطمون راضی نیست و شک داره که با کس دیگه ای رابطه داشته باشم. در اصل ایشون در رابطه به اوج نمیرن و مقصر بنده رو میدونن. همین مسئله باعث سرد شدن رابطمون شده و ممکنه به بچمون هم اسیب برسه.
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

با سلام خدمت شما دوست عزیز بهتر است در آرامش با همسرتان در مورد نیازهای جنسی در آرامش بدون توهین و قضاوت صحبت کنید و سعی کنید فانتزی های ذهنی همسرتان را بشناسید و نیز خودتان در مورد نیازهای جنسیتان با ایشان صحبت کنید و هرچیزی که می تواند باعث شود که ایشان در رابطه جنسی احساس بهتری را تجربه کنند دقت کنید که افزایش زمان معاشقه می تواند باعث شود که در هردوی شما لذت جنسی بیشتر شود و همچنین آمادگی بیشتری داشته باشید برای زنان نیاز عاطفیشان از اهمیت زیادی برخوردار است با توجه به اینکه شما مسافرت… ادامه دیدگاه »

بله

سلام

سلام گندم عزیزم
می تونی اینجا یا از طریق ایکون چت که در صفحه هست مشاوره رایگان بگیری

کسی هست منو راهنمایی کنه؟؟؟؟

سلام
لطفا سوالتان را رد همین قسمت ارسال کنید

وجود یک مشاوره جنسی یکی از مسائل بسیار مهم در روند زندگی زناشویی است. مشاوره ی جنسی موجب می شود از بسیاری از آسیب ها در روابط زناشویی جلوگیری گردد و منجر به زندگی آرامش بخش و شیرین برای هر دو طرف شود. بنابراین آگاهی از مسائل جنسی به طور دقیق در حل مشکلات جنسی افراد بسیار تاثیر گذار است. چرا که بیشتر مسائل و مشکلات در زندگی زناشویی زمانی به وجود می آیند که افراد بنابر دلایلی اعم از عدم آگاهی از مسائل جنسی و یا نا توانی در ارضای نیاز های جنسی یک دیگر موجب ایجاد نارضایتی در یکدیگر می شوند.

مشاوره ی جنسی عبارت است از مراجعه به یک مشاور و روانشناس و حل مسائل و مشکلات و یا آگاهی از چگونگی برقراری ارتباط جنسی. مشاوره جنسی از مهم ترین مسائل برای قدم نهادن به عرصه ی ازدواج است. اگر شما در عرصه ی ازدواج هستید و به زودی تصمیم به این امر گرفته اید به شما توصیه می کنیم حتما به همراه همسر خود به یک مشاور جنسی مراجعه کنید. (بهتر است روند مراجعه به مشاور بصورت تکی انجام شود).

متاسفانه دیده شده که این مساله از طرف زوج ها جدی گرفته نمی شود تا جایی که هنگامی که وارد زندگی مشترک می شوند این عدم آگاهی باعث بروز مشکلات بسیار جدی در بین آنها می گردد. زیرا مسایل جنسی امری غریزی است و خواه یا ناخواه باید درباره نحوه برخورد صحیح با آن آگاهی های لازم را کسب نمود در غیر اینصورت بروز مشکلات امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

صحبت کردن با یک مشاور جنسی در دوره ی قبل ازدواج و یا در حین زندگی مشترک موجب می شود شما بدون حس خخالت و شرم بتوانید به راحتی مسائل را برای ایشان بازگو کرده و در مسایل جنسی مشورت و یاری بخواهید.مشاوره زناشویی آنلاین

باید گفت هر موضوعی که موجب نا آرامی شما در مسائل جنسی میگردد بی شک بدست یک مشاوره ی جنسی از بین رفتنی است.مواردی در زیر به آن اشاره خواهیم کرد مواردی است که در صورت مواجهه با آنها باید با یک مشاوره ی جنسی مشورت نموده و در صورت لزوم کارهای درمان را آغاز کنید.

مسائل بالا بیشترین مسائلی است که ممکن است هر یک از افراد با آن ها رو به رو شوند. توجه نمایید که شاید در ابتدا این مسائل مهم تلقی نشوند اما در صورت تداوم مشکلات شدیدی را به وجود می آورند. پس به محض این که متوجه مشکل جنسی بین خود و همسرتان شدید با مشورت مشاور آن را حل نمایید. چرا که در طولانی مدت ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد که قابل درمان نباشند.

یک درمانگر جنسی می تواند به شما یاری دهد که اعتماد به نفس ضروری را در به وجود آوردن توانایی های جنسی پیدا کنید. او همینطور برای شما نشان می دهد که ارتباط جنسی فراتر از رویکرد جنسی می باشد و به شما در معالجه اضطراب در زمان ارتباط جنسی یاری خواهد کرد. همانطور که بیان شد بیشتر اشخاص با تمایلات جنسی خود درگیر می باشند و امکان دارد درمورد آن چیزی که می خواهند یا به حس کردن بپردازند به تضاد دچار شوند یا اصلاً این را نمی دانند که دارای چه حسی می باشند.

درمانگر جنسی می‌تواند در کم شدن این تضادها به افراد کمک کند و  تمرین هایی را برای آنها ارائه خواهد داد که با کمک آن بتوانند احساس های خوب خود را به شناسایی کنند.

ارتباط جنسی میتواند یک مسئله ناراحت کننده برای بیشتر افراد باشد.بعضی از زنان و مردان هستند که در هنگام کودکی و بزرگسالی مورد سوء استفاده جنسی واقع شده اند که این عمل می‌تواند حس رضایت و اعتماد از ارتباط جنسی را از شخص بگیرد‌. این امر اتفاقی است که به تنهایی از عهده برطرف کردن آن برنمی‌آیید به همین خاطر بهتر است حتما از یک مشاوره جنسی یاری بگیرید .همچنین امکان دارد تجربه بدی از رابطه جنسی با همسر خود داشته باشید که مشاوره جنسی می‌تواند به درک کردن این تجرب ه‌ها و گذر از گذشته به شما یاری دهد.

اگر جزو زوج هایی هستید که مدت زیادی از زندگی مشترکتان نگذشته است ممکن است در مورد مسایل جنسی با یکدیگر مشکلاتی داشته باشید که  این امر بدلیل کم تجربگی و کمبود دانش شما در این زمینه می باشد. این مشکلات ممکن است باعث تضعیف پایه‌ های ارتباط جنسی شما شده و در نتیجه با دردسرهای فراوانی رو به‌ رو شوید. مشکلات جنسی در اکثر مواقع از طرف زوج ها جدی گرفته نمی‌شود و زنان و مردانی که برای یک سرماخوردگی ساده ی خود به پزشک مراجعه می‌کنند اغلب از بازگو کردن مشکلات جنسی طفره می روند. در چنین مواردی پیش از هر چیز باید قبول کنید که در ارتباط با مسئله های جنسی کم تجربه هستید و احتیاج به اطلاعات بیشتری دارید.

این اطلاعات با صحبت کردن به صورت صادقانه با همسرتان به وجود می‌آید. علاوه بر آن مشورت گرفتن از یک مشاور با تجربه  در این زمینه می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. یکی از بزرگترین فواید گفتگو در این زمینه این است که متوجه نقاط ضعف و کارهای اشتباه خود می شوید. همچنین درمی یابید که شخص مقابل شما چه انتظارهایی را از رابطه زناشویی با شما دارد و شما چگونه می توانید به خواسته های او پاسخ دهید.

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره جنسی با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

 

سوالات رایج:

دوست عزیز مطمئنا در هر رابطه ای در ابتدا افراد تلاش می کنند تا نهایت انعطاف را نشان بدهند و به همین دلیل است که دوران نامزدی یکی از بهترین دوران ها برای افراد است. اما باید دقت داشته باشید که ادامه این رابطه آیا ارزش این را دارد که رابطه شما با همسرتان از بین برود؟ فرزندان شما چه واکنشی نشان خواهند داد؟ بهتر است که پیش از هر موضوعی دقت کنید که آیا لذتی کوتاه مدت را می توان جایگزین خوشبختی کرد که سال ها برای آن زحمت کشیده اید یا خیر.

به نظر میرسه شما از همسرتون درخواست رفتاری رو دارید که بلد نیست یا نمیتونه انجام بده. تصویری که ارائه کردید از زندگیتون بسیار سرد هست در صورتی که ممکنه به این بدی نباشه . به شما پیشنهاد می کنیم که در باره علائق همسرتون و رفتارهاش آگاهی بیشتری کسب کنید و به یک زوج درمانگر برای حل مسائلتان مراجعه کنید.

به نظر میرسه شما نیم تونید با همسرتون به راحتی گفتگو و مذاکره کنید. کما اینکه وقتی همسرتون داره کار بیرون انجام میده پس طبیعتا کارهای منزل باید بین شما تقسیم بشه و انتظار اینکه هم شاغل باشن و هم کارهای خونه رو کامل انجام بدن غیر منطقیه. پیشنهاد ما اینه که با همسرتان درباره شرایط مشورت کنید ودر صورت نیاز به یک زوج درمانگر مراجعه کنید.

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

سلام 16سالمه و مدتی است ک با پسری اشنا شدم خیلی بهم علاقه مند هستیم چند وقته از من درخاست رابطه جنسی کرده ولی من نمیتونم ب خواستش تن بدم یجور انگار عذاب وجدان دارم بنظرتون کار درستی ک واستشو رد میکنم

بله درخواست آن را رد کنید

سلام اقای دکتر . الان نمیدونم واقعا مشکلم چی هستش همش عصبانی میشم از دست دوستم همش دعوامون میشه حتی اختلال جنسیتی هم فکر کنم پیدا کردم طوری که به دوستم علاقه پیدا کردم و حتی باهمیم اولا خوب بود باهاش خوب بودم دعوامون نمیشد ولی الان هر شب دعوامون میشه بحث میکنیم هرچی میکنم هم نمیتونم کاری انجام بدم که این دعواها پیش نیاد لطفا کمکم کنین

سلام برای من سواله که آیا همهی زن ومرد ها با هم رابطه دارند

هرجای دنیا که باشی اینو بدون‌که اگر هم خواستی انجامش بدی مراقب باشی.بهداشت رو رعایت کنی و جلوگیری ‌کنی از اتفاقات ناگوار و اینکه بدونی چه کاری انجام بدی برای مراقبت از خودت که خدایی نکرده دچاره حاملگی،بیماری و غیره نشی اما تا جایی که میتونی خودت رو آسون عرضه نکن‌ و انجامش نده به‌ خاطر هرکسی که ادعای دوست داشتن میکنه

نه باعث میشه بدبخت بشی وازخانواده رانده بشی پرده تورو پاره میکنه درد داره مه

اصلاا همچین کاری نکن من خودم 17 سالمه …وقتی پسری در روابطش همواره به دنبال سکس و یا حفای سکی و جنسی هست ازش دوری کن و رابطت را قطع !! … با پاکی وشرافت خودت بازی نکن

با سلام … خسته نباشید … من امیرحسین هستم و ۱۷ سالمه …من هم توان جنسی بالای دارم و هم به دلیل داشتن توان جنسی بالا شهوت و تحریک زیادی …. متاسفانه خود ارضایی میکنم و هر کاری میکنم جلوشا بگیرم تنها ۲ تا ۳ روز دوام میارم و بعدش دوباره … فیلم پورن چون میدونم خیلی بده سعی کردم کمتر ببینم و اگه خود ارضایی میکنم با فیلم های اماتور و عادی باشه … خلاصه میخوام کمک کنید تو این مواردی که دوستان دیگه نوشتن اصلااا راهکاری ندادید ..لطفا یه پیشنهاد راهکار چیزی بدید که بتونیم کمش کنیم لااقل… بیشتر بخوانید »

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه در مورد سوال هایی که پرسید باید خدمتتون عرض کنم که از نظر علمی و در تکست های روانشناسی و روانپزشکی خود ارضایی اختلال یا بیماری نیست و هیچ عوارضی نداره و امن ترین نوع تخلیه جنسی محسوب بشه اما زمانی که خود ارضایی باعث افکار وسواسی و یا وسواس گونه بشه حتما نیاز که به مشاور یا روانشناس مراجعه بکنید

واقعا متاسفم براتون با این سطح اطلاعات کم. چرا جواب غلط به مردم میدین؟

دوست عزیز تمام جواب ها توسط روانشناس داده میشه و در این مورد بهتون پیشنهاد میکنیم کتاب روانپزشکی کاپلان فصل اختلالات جنسی رو به دقت مطالعه کنید . تا دچار اشتباه نشید .

هرچی ک هستش بالاخره اشتباس شماکتاب روانشناسی دینیرو بخونین چیزی ک بادین ومذهب وفرهنگ ماتطابق کامل داشته باشه

دوست عزیز ما از زبان علم صحبت میکنیم . و این رو همیشه عنوان کردیم . مشخصه که دین با علم در بعضی موارد با هم متفاوتن .اما بستگی به شما داره که کدوم رو قبول دارید .

صددرصد کسی ک ادمو دوست داشته باشه واقعا از این مدل درخواست‌ها نمیکنه

سلام من همسرم رابطه خیلی خوبی داریم اما وقع نزدیکی زود خسته میشود و اصرار میکند ک تمام کنم و اصلا دوس ندارم اینجوری باشه رابطمون راهنمایی کنیین ممنونمشاوره زناشویی آنلاین

به یک سکستراپیست یا همان مشاور سلامت جنسی و خانواده مراجعه کنید.

چجوری میتونم وقت بگیریم برای مشاوره جنسی؟

با شماره ۰۹۹۰۵۷۵۸۵۹۰ یا ۰۲۱۸۸۲۱۶۱۰۰ تماس بگیرید

من و همسرم در زمينه روابط جنسي مشكل داريم به نظر شما آيا ميشه به مشاور اعتماد كامل داشت و دو نفري بريم پيش روانشناس

بله دوست عزیز

برای دیدن رزومه مشاوران ما به لینک مشاوران مراجعه کنید و برای رزرو وقت نیز اینجا کلیک کنید. یا با شماره های درج شده تماس بگیرید.

من مشکل واژینیسموس دارم باید چیکار کنم ؟

به یک مشاور متخصص مسایل جنسی زوجین مراجعه کنید

پیشنهاد ما اینکه حتما در اسرع وقت به یک مشاور روانشناسی مراجعه کنید و با استفاده از تکنیک هایی این مشکل رو حل کنید

سلام من خیلی با همسرم مشکل دارم ، احساس خوبی ندارم در رابطه .

به یک مشاور خانواده و سلامت جنسی مراجعه کنید.

موضوعی که مطرح کردید خیلی کلی هست و دقیقا مشخص نیست چرا مشکل دارید با ایشون . بهتون پیشنهاد می کنم در اولین قدم با خودتون رو راست باشید و این مشکلات رو بررسی کنید و سعی کنید حلشون کنید و در این رابطه از همسرتون هم کمک بگیرید. در صورتی که حل مشکلات امکان پذیر نیست حتما به یک روانشناس مشکلات زناشویی مراجعه کنید. مطمئن باشید که صرف زمان باعث میشه در طولانی مدت رضایت بیشتری از زندگی داشته باشید

سلام برای من سوال هست که آیا همه ی زن و مرد ها با هم رابطه دارند

دوست عزیز سوالتون یکم مشکل داره ، خیر بستگی داره .

سلام پسری هستم که احساس تنهایی میکنم شرایط ازدواج را ندارم از طرفی هم نمیخواهم دختری را مورد آزار جنسی قرار بدهم,از خودارضایی هم خوشم نمی آید. قبلا با دخترها دوست بوده ام وقتی رابطه جنسی وجودداشته باشد و منجر به ازدواج نشود دختر ها احساس بدی نسبت به خود و طرف مقابل پیدا میکنندانگار مورد آزار قرارگرفته اند چه کنم از صیغه هم بدم می آید

تنها راه حل شما این است که صبر کنید تا شرایط ازدواج را مهیا کنید.مشکل شما مشکل عده زیادی از جوانان میباشد.

سلام به مشاور جنسی یا روانپزشک برای کنترل نیاز,جنسی تون مراجعه کنید.شما باید نیاز هاتون رو در کنترل خودتون بگیرید نه اون ها شما رو در کنترل خودشان

سلام خسته نباسید. ۶ماه هست که ازدواج کردم‌ و من در موقع دخول احساس درد میکنم نه دردی که داخل لگنم‌ پخش‌بشه‌ انگار که یک نوع درد همراه با سوزشه و این که توی این‌وضعیت شیوع کرونا به پزشک مراجعه نمیتونم‌کنم…ااین‌ درد رو از ابتدا داشتم و اونقدر جدی نمیگرفتم..و این‌که از نظر روحی هم‌ کاملا اوکی هستم.اما علتش نمیدونم چیه و اینکه چه دارویی توی این‌زمینه کمکم میکنه

دوست خوبم پیشنهاد میشه به سکستراپ مراجعه کنید.

سلام.. من حس ب هم جنس دارم حس مفعول بودن و این حس اذیتم میکنه .‌ هیچ جور نتونستم ترک کنم شهوتم خیلی زیاده نمیتونم جلوشو بگیرم … مفعول بودن ازارم میده .‌ میشه حل کرد این مسله رو لطفا کمک کنید

دوست عزیز پیشنهاد میشه حتما به سکستراپ مراجعه کنید.

سلام من ۱۵سالمه . قبلا که درباره پرده بکارت اطلاعات کافی نداشتم جسمی رو وارد خودم کرد ولی هیچ درد و یا خونریزی نداشت ایا من پرده بکارتم رو از دست دادم؟

دوست خوبم ، در این مورد باید به متخصص زنان مراجعه کنید.

از کلینیک روانشناسی روان آرام

کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد.

تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ravanaramvanak@gmail.com

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روان آرام
کلینیک می باشد طراحی و سئو توسط لومین

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان یکی از موضوعات زیر را انتخاب کنید سپس پرسش خود را بیان کنید

چگونه یک مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی پیدا کنم؟ چطور می توانم به مشاوره آنلاین رایگان اطمینان کنم؟ یک مشاور خوب چه ویژگی هایی دارد؟

شما می توانید سوالات روانشناسی خود را در بخش کامنت ها از متخصصان ما بپرسید و اطمینان داشته باشید که تنها هدف ما یاری رساندن به شما برای داشتن زندگی بهتر است.

حال می خواهیم توضیح دهیم که منظور از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در کلینیک روان آرام چیست؟ در مشاوره آنلاین روانشناسی ارتباط با مراجع از طریق وسایل ارتباطی الکترونیکی انجام می شود. البته لازم به ذکر است که در مشاوره آنلاین روانشناسی بیشتر موضوعاتی همچون روابط بین فردی و چالش ها و مشکلات مورد درمان قرار می گیرد و دیگر مشکلاتی که شامل بیماری ها و اختلالات روانی است بایستی از طریق مراجعه حضوری صورت گیرد.مشاوره زناشویی آنلاین

در این نوع مشاوره متخصصان کلینیک روان شناسی روان آرام با تکیه بر تجربیات چندین ساله خود راهکارهایی عملی را به شما ارائه می دهند تا بتوانید هر چه بهتر مشکلات خود را حل کنید. در این بین متخصصان ما اقدام به آموزش تکنیک ها و مهارت هایی می کنند که شما را در برابر چالش های پیش آمده یاری می کنند.

علاوه بر این کلینیک روان شناسی روان آرام سعی می کند تا با معرفی مقالات و کتاب هایی در این زمینه نیز در جهت رفع مشکلات شما را یاری دهد.

مشاوره آنلاین روانشناسی مزیت های زیادی که دارد که با توجه به شرایط شخص مراجع قابل بررسی است. در ادامه اشاره ای به انواع مزیت های این نوع مشاوره می کنیم.

عدم علاقه به جلسات حضوری : بسیاری از افراد به دلیل شرایط روحی خاصی که دارند از جلسات حضوری ابا دارند. در برخی از موارد نیز مشکلات افراد به صورتی است که از بیان آن به صورت رو در رو اکراه دارند. به همین دلیل است که مشاوره انلاین برای این قبیل از افراد بهترین راه پیش روست. البته این امکان وجود دارد که در جلسات مشاوره آنلاین روند یاری به شما به صورتی پیش رود که دیگر نگرانی از بابت جلسه حضوری نداشته باشید. می توان گفت با یک تیر دو نشان زده اید.

عدم توانایی حضور در جلسات : بسیاری از افراد به دلیل دور بودن نمی توانند از جلسات حضوری مشاوره استفاده کنند. از جمله این موارد می توان به ساکنین شهرستان ها و یا هموطنان مقیم خارج از کشور هستند که می توانند از خدمات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی بهره ببرند.

هزینه کمتر : جلسات مشاوره آنلاین نسبت به جلسات حضوری هزینه کمتری را در بر می گیرد و از این جهت می تواند مناسب کسانی باشد که می خواهند هزینه های کمتری متحمل شوند.

مشکلات سطحی : برخی از افراد دارای مشکلات سطحی در زمینه روانشناسی هستند که آن ها را از حضور در جلسات باز می دارد. این افراد ترجیح می دهند به جای آنکه زمان صرف جلسات حضوری کنند با مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی این مشکلات سطحی را حل کنند.

 

برای مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی کلینیک روان آرام می توانید در قسمت کامنت ها سوالات خود را بپرسید تا روانشناسان و متخصصین ما به سوالات شما پاسخ دهند. دقت کنید که برخی از مسائل و مشکلات نیازمند درمان طولانی مدت هستند و در این مورد متخصصین ما کمک می کنند تا مشکلاتتان را حل کنید.

 

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی در موضوعات مختلفی انجام می شود که به فراخور موضوعات ممکن است تعداد جلسات متفاوتی را در بر گیرد.از جمله این موضوعات می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مشاوره روانشناسی ازدواج آنلاین : ازدواج همواره یکی از مهم ترین اتفاقاتی است که در زندگی شخصی ممکن است رخ دهد و دلیل آن تعهد و پیوندی است که برای یک عمر می پذیرید. اهمیت ازدواج باعث شده است که استفاده از مشاوره ازدواج امری انکار نا پذیر و کاملا ضروری باشد.

مشاوره ازدواج ممکن است در مقاطع مختلفی رخ دهد که بهترین زمان آن پیش از ازدواج است. مشاوره ازدواج یکی از مسائلی است که می توانید در مراحل اولیه با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به نتایجی دست یابد که در صورت ریشه دار بودن برخی از مسائل ممکن است به جلسات حضوری ختم شود. روانشناسی ازدواج می تواند شما را در انتخاب مناسب تر و همچنین ادامه زندگی با فرد مورد نظر یاری دهد.

مشاوره تحصیلی آنلاین : تحصیل یکی از مسائلی است که بخشی از آینده افراد به وسیله آن تعیین می شود. از آن روست که مشاوره تحصیلی می تواند به خوبی فرزندان شما و حتی خود شما را در انتخاب رشته و راه تحصیلات یاری دهد. از جمله این مسائل می توان به چند راهی هایی که در طی انتخاب رشته دبیرستان، دانشگاه و … برای افراد پیش می آید اشاره کرد.

این در حالی است که بسیاری از افراد حتی پس از ورود به دانشگاه متوجه می شوند مسیر طی شده را اشتباه آمده اند و باید تصمیمی جدید بگیرند. به همین دلیل است که استفاده از مشاوره تحصیلی در هر سنی لازم است تا بتوان به فرد کمک کرد استعداد و علائق خود را بشناسد و با توجه به آن ها قدم در راه تحصیل بگذارد.شما می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی به راحتی با مشاوره تحصیلیتان در ارتباط باشید البته دقت کنید که در برخی مواقع شرایط مراجعین به صورتی است که بایستی از خدمات طولانی مدت مشاوره استفاده کنند، اما در بیشتر موارد این مشکلات با چند سوال و جواب کوتاه در حال حل است.

مشاوره کودک و نوجوان آنلاین : مشاوره کودک و نوجوان برای همه والدین و کودکان امری ضروری است . این مشاوره تنها محدود به کودکان و نوجوانی نیست که دارای مشکلات رفتاری هستند بلکه بسیاری از آن ها برای آنکه استعدادهای خود را کشف کنند نیز نیاز به مشاوره دارند.

دوره نوجوانی نیز یکی از دوره هایی است که والدین بیشترین تنش را با فرزندان خود دارند به همین دلیل مشاوره برای والدین و نوجوانان به آن ها کمک می کند تا بتواند روابط سالم تری را در کنار هم تجربه کنند. همچنین استفاده از این مشاوره می تواند روابط نوجوانان و والدین را در آینده نیز تحت تاثیر قرار دهد. دقت کنید که در بسیاری موارد والدین بایستی آموزش هایی در رابطه با برقرار ارتباط با نوجوانان خود ببینند، در اینصورت پیشنهاد میکنیم هر چه سریعتر نسبت به این مسئله اقدام کنید.

این موضوع از آن جهت اهمیت می یابد که مسائل و مشکلات دوران نوجوانی ممکن است اثرات دائمی روی زندگی نوجوانان بگذارد و بی توجهی به این دوران موجب پشیمانی همیشگی شما شود.

مشاوره فردی آنلاین : حتما برای شما پیش امده است که از کمبود اعتماد به نفس خود شکایت دارید یا از ناتوانی در برقراری ارتباط با اطرفیان خسته شده اید. مشاوره فردی به شما کمک می کند تا نگاه تازه ای به خود و روابطتان داشته باشید. گاهی اوقات به کارگیری بسیاری از راهکارها برای رسیدن به اعتماد به نفس و دیگر مشکلات فردی بسیار آسان است اما نیازمند کمی تلاش است.

کلینیک روانشناسی روان آرام با مشاوره آنلاین رایگان فردی و یا مشاوره حضوری این فرصت را در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی به بهترین شرایط خود دست یابید.

مشاوره انگیزشی آنلاین : مدت هاست که ایده شروع کار جدیدی را در ذهن خود دارید و همواره از انجام آن فرار می کنید؟ پس باید به شما بگوئیم نیاز به کمی انگیزه دارید. در کلینیک روان شناسی روان آرام جلسات مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی انگیزشی برگزار می شود تا به این ترتیب به شما کمک کند تا انگیزه خود را بازیابید و به سراغ تمام ایده ها و کارهایی بروید که مدت هاست در سر دارید ولی از انجام آن سرباز می زنید.

در بسیاری از مواقع شما تنها نیاز به یک راهنمایی کوتاه دارید تا به خودتان بازگردید و انگیزه لازم را پیدا کنید پس معطل نکنید و مشکل خود را با ما در میان بگذارید.

مشاوره جنسی آنلاین : مسائل جنسی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از افراد به دلیل زندگی در ایران و فرهنگ موجود به سختی می توانند در رابطه با آن با دیگر افراد صحبت کنند. از این رو مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی یکی از بهترین راه ها برای مشاوره جنسی است.

در این نوع مشاوره اطلاعات شما کاملا محرمانه باقی می ماند و امکان دسترسی آن به دیگر افراد وجود ندارد. دقت کنید که بسیاری از مشکلات جنسی نیازمند درمان های بلند مدت هستند، اما نگران نباشید همکاران ما در کلینیک روان آرام تمام تلاش خود را برای کمک به شما می کنند.

مشاوره خانواده آنلاین : خانواده ها از اصلی ترین پایگاه های زندگی هر فردی است که ایجاد تزلزل در هر کدام از بخش های آن ممکن است زندگی افراد را دچار مشکلات زیادی کند. مشاوره خانواده یکی از خدماتی است که توسط کلینیک روان شناسی روان آرام به تمامی افراد ارائه می شود.

در این نوع مشاوره شما می توانید روابط سالم تری را با خانواده خود تجربه کنید.

سوالات رایج :

مشاوره آنلاین به طور معمول با استفاده از تلگرام و واتس اپ انجام می شود.

در تمامی مسائلی که شما دچار مشکل شده اید می توانید از مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی استفاده کنید. برخی از مسائل در صورتی که اهمیت بیشتری داشته باشند و نیاز به جلسات حضوری داشته باشند به شما اعلام می شود.

روانشناسانی که اقدام به ارائه مشاوره آنلاین می کنند، همکاران کلینیک روان آرام هستند که به صورت حضوری نیز به مراجعین مشاوره می دهند.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی روان آرام هیچ تفاوتی با جلسات حضوری آن ندارد و تنها تفاوت در حضور نیافتن شماست. مشاوران شما متخصصین کلینیک روان شناسی روان آرام هستند و به همین دلیل می توانید اطمینان داشته باشید که متخصصان ما  با شما جلسه را اداره می کنند.مشاوره زناشویی آنلاین

کلینیک روان شناسی روان آرام با توجه به سابقه فعالیت خود و همچنین بهره گیری از روانشناسان و متخصصین مجرب و با سابقه یکی از بهترین انتخاب ها در زمینه مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی است.

شما می توانید برای دریافت مشاوره آنلاین با مشاورین و متخصصان مجرب کلینیک روان آرام در تماس باشید.

مشاوره آنلاین رایگان روانشناسی

تلفن:

88216100

88216200

آدرس:

تهران، میدان ونک ،خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی ،نبش کوچه شهریار  ،پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

 

سلام 35ساله هستم من نزدیک 8سال هست ازدواج کردم و حاصل زندگی من و همسرم یک فرزند پسر 4/5ساله هستش من از زمان مجردیم تنوع طلب بودم و هر روز با یکی بودم حتی در یک روز به چند نفر سکس داشتم واز زمانی که ازدواج کردم همشونو گذاشتم کنار و به زن وزندگی ام چسبیدم ولی الان یکسالی هست که از همسرم سرد شدم و با دو تا خانوم دیگر خودم را تخلیه میکنم و هیچ حسی به خانومم ندارم از انجای که همسرم نسبت به این دوتاخانوم خیلی سرتر هستش هم از لحاظ قیافه و اندام ولی من… بیشتر بخوانید »

سلام حتما به یک مشاور خانواده برای مسایل زندگی مراجعه کنید برای درمان زودانزالی نیز میتوانید به یک روانشناس سلامت جنسی مراجعه کنید

سلام من شوهر شکاکی دارم با دست بزن پولی ام ندارم که برم مشاوره چیکار باید بکنم

سلام دوست خوبم امیدوارم که حالتون خوب باشه شکاکی متاسفانه اختلال سختیه و این فردی که با فرد شکاک زندگی میکنه متاسفانه خیلی بهش سخت میگذره و این رو ما کاملاً می توانیم درک کنیم اما برای بررسی و برای درمان این موضوع حتما باید به روانشناس مراجعه بکنید برای این کار هم میتونید به کلینیک های دولتی مراجعه کنید

سلام دوست عزیز ، پیشنهاد میکنیم به روانشناس سکستراپیست مراجعه فرمایید.

نمیشه بگی که زنت و دوس داری ولی بهش خیانت میکنی.از نظر من تو یه مریض روانی هستی تنوع طلبی خوب زنتو طلاق بده نمیدونم چرا شما مردا شعور اینو ندارید که زن با تمام وجود حس مرد زندگیشو میفهمه ولی به روی خودش نمیاره این تو خود ریختنا منجر به پرخاشگری و افسردگی میشه اونوقت میگید زنم پرخاشکره و میل جنسی نداره خوب به نظرت چجوری باید حس بهت داشته باشه.این رابطه ها میتونه دو جانبه باشه فرقی بین زن و مرد نیست ولی تو خودت میتونی قبول کنی که زنت هر روز با یکی باشه ولی ازت جدا… بیشتر بخوانید »

همين كارو شوهر من باهام كرد به خاطر بچم ازش جدا نشدم فقط

افرین عالی بهش گفتی

واقعا لایک داری .نمیدونم مردا چی فک میکنن که این رفتارا ازشون سرمیزنه

دقیقا. امیدوارم که همین بلا سر خودشون بیاد تا بفهمن ما چه حسی داریم موقع خیانتشون

واقعا راست میگی شما زنها همتون از یه قماشیت نمیدونم چرا بعضی مرد ها شعور این رو ندارن که همتون یه ….

واقعا متاسفم

عالی بود

پرخاشگری شما واسه استفاده از ترامادل و مخدر هایی هست ک استفاده میکتی نکن برادر من ب فکر بچه ات و همسرت باش

اولا زود قضاوت نکنید،وقتی کامل از زندگی ومسائل کسی باخبر نیستید،به جایی زودقضاوت کردن،به اصل موضوع وکمک فکری درست بیان کنید،نه احساسی برخوردکنید،هرکس در شرایط وموقعیت خواص قرار میگیرد که عالم ودانشمند وفیلسوف نیست صحیح تصمیم بگیرد،باید کمک کرد بهترین کارو انجام بدهد نه بدتر شود

تنوع طلبی مثل یک درپوش میمونه واسه پنهان کردن خطای شما به نظر مشکل جنسی دارین و دست خودتون نیست بهتره درمان بشین البته بهتر بود قبل از ازدواجدرومان میشدین تا زندگی چند نفر دیگه هم درگیر نمیشد

سلام خسته نباشید برادر من تاحالا ۳بار قرص حورده واسه خودکشی و ب خودشم اسیب زیاد میزنه کسی بهش میگه کاری نکن قرص میخوره مارو تحدید میکنه خودشو میندازه پایین از پنجره روانپزشکم قبلا بردیم ولی دیگه قرص نخرد و چندساله میگه منو بستری کنین تیماریستان با توجه ب رفتارش و امکان اسیب رسوندن شما چ راهی رو پیشنهاد میکنید مشاوره و دکترهم نمیره فقط میگه تیمارستان

سلام با توجه به مشکل به برادر توصیه می کنم که یک مشاور روانپزشک مراجعه فرمایید و هرجا که دکتر روانپزشک گفت آن را انجام بدید و در صورت نیاز باشه و بستری انجام بدن

سلام کسی که قصد خودکشی داشته باشه تهدید نمی کنه حتما اون باری هم که قرص خورده کاری کرده که شما متوجه بشین واسه به کرسی نشوند ن حرفشون این کار و میکنن امیدوار م از مشاور کمک بگیرین

سلام برادر شما هم باید پیش روان پزشک برای دارو درمانی برود و هم پیش رواندرمانگر روانشناس برای دریافت خدمات روان درمانی همزمان با دارو درمانی . دارو سطح آرمانها را تنظیم می کند و روان درمانی باعث بهبود رفتارش میشه ولی طولانی مدته شاید دو تا سه سال طول بکشد .

خانومت و زندگیت رو دوست میداشتی، سعی میکردی مشکل رو حل کنی، نه هم بستر شخص دیگه ایی بشی.. نمیدونم این چه فرهنگیه ما داریم اگر خانوم شما با مرد دیگه ایی میخوابید رگ گردنت میشد چنین و چنان و باید سنگسار میشد، اما مردهای سرزمین من ، با پنهان شدن پشت اون قسمت از احکام که به نفع خودشونه هرکاری میکنن و انگار نه انگار‌.. انسان باش

این ناعداتی در حق زنهاست وقتی فاحشه ب زن گفته میشه با وجود این ک مردهاهم خطا کارند وقتی مرد خیانت میکنه کسی سنگ سارش نمیکنه ولی اگ زن اینجوری باشه سرشو میبرند مرد اگه خیانت کرد محبت کن ولی زن خیانت کرد حق داری سرشو ببری نمیدونم واقعا چی میشه گفت ب نطر من هنوزم دختران و زنهایی در دنیا هستند ک اینگونه زنده ب گور میشن با تفکرات اشتباه با یک طرفه بودن قانون بنطر من خوشبهال مجردها همون تااخر عمر مجرد بمونن بهتر از این ناعداتی هاست ک در حق زنها دخترها میشه

شما اگه زنتو دوس داشتی نمیرفتی دنبال این کارا فردی که تنوع طلب هسش درست نمیشه

تو ک گفتی هیچ حسی به زنت نداری و در اخر گفتی زنتو دوست داری

سلام آقا شما هر چقدر هم تو زنگیتون مشکل داشته باشید حق خیانت ب همسرتون رو ندارید…اقای حسن خودتون نوشتید که برای خیانت نکردن همسرتون باهاشون رابطه برقرار میکنید…این یعنی که میدونید چقدر خیانت سخته پس چرا خودتون این کار رو انجام میدید؟خودتون و همسرتون ب درک ب فکر طفل معصومی باشید که شما ب این دنیا دعوتشون کردید،فکر میکنید با این شرایط میتونید بچه تون رو درست تربیت کنید…خیر …نمیتونید…میدونید چقدر سخته برای یه بچه که بفهمه اولین مرد زندگیش ،پدرش یه خائن یه آدم ضعیفه که نمیتونه جلوی شهوته لعنتیشو بگیره…اقای حسن منتظر عواقب کار اشتباهتون باشید…من این… بیشتر بخوانید »

حتما باید به یه روان شناس مراجعه کنی بعد از این که تونستین زن های دیگه رو بذارین کنار با همسرتون برین روان شناس به نظر من بهتره بهش بگید اگرم طلاق خواست واقعا حق داره

سلام روزتون بخیر من دخترم ۲۱ سالمه .نزدیک دوساله که با پسری دوستم از همون اوایل رابطه من به ایشون علاقه پیدانکردم ولی همچنان رابطرو ادامه دادم چندباری میخواستم با بهونه تمومش کنم اما از ناراحتی عذاب وجدان نتونستم چون بهم گفت تنهاش بزارم حتما خودش رو میکشه ..و همینجور ادامه پیداکرد . آدم بدی نیست و بمن خیلی توجه میکنه اما هیچ حسی بهش ندارم خیلی اصرار به ازدواج داره و مدام تکرار میکنه که کی برای خواستگاری بیاد. از طرفی هم من خیلی سخت زندگی کردم تو نوجوانیم با ترک تحصیل شروع به سرکار رفتن کردم و قشر… بیشتر بخوانید »

سلام دوست عزیز امیدوارم که حالتون خوب باشه و در این مورد به هیچ عنوان ما پیشنهاد نمی کنیم که از محیط خانواده با کلی هم مشکل دور بشید .و یک انتخاب اشتباه داشته باشید حتماً قبل از اینکه تصمیم به کاری بگیرید بهتره که با مشاوره پیش از ازدواج صحبت کنید

سلام عزیزم سعی کن دیدتو نسبت بهش بازتر کنی که بتونی نقاط مثبتشو پیدا کنی به توجه هاتش توجه نشون بدی به محبت کردنش نصبت به خودت اونوقت میتونی بهش علاقمند بشی کم کم دو سال کم نیست! این سرچشمه میگیره از خودت ک نخواستی خوب ببینیش دیدت و بستی بهش..

سلام.اینکه شما گفتین خانومم رو دوست دارم و نمیخوام زندگیم خراب بشه،این خودش میتونه یه برد باشه و امید به اینکه حتما مشکلتون حل میشه! من برای اینکه فرمودین حسی به زنم ندارم و باهاش فقط بلاجبار سکس دارم از ترس خیانت،یه پیشنهادی براتون دارم،خصوصیات خوب خانومتون رو بنویسیدو هر روز بخونیدش،و از ته دلتون خدارو بخاطر داشتن چنین همسری شکر کنید! برای اینکه تکرار این کار خسته کننده نباشه روزی یک خصوصیت جدید خوب خانومتون رو اضافه کنید. بهش بگید خیلی دوسش دارید و پیام عاشقانه براش بگذارید؛مثلن کاغذی رو بردارین و مطلب و شعر عاشقانه براش بنویسید همراه… بیشتر بخوانید »

ببخشید دور از ادبه که اینطوری با صراحت و بی حاشیه بهتون بگم ولی این قدر بعد از خوندن این متن حالم بد شد که ناچار به بیانش هستم. به نظر من شما به بلوغ جنسی رسیدین ولی متاسفانه به بلوغ عقلی خیر! ودر سر شما چیزی به عنوان مغز وجود نداره و تمام شما رو اندام تناسلیتون کنترل میکنه! باعث تاسفه جوونایی که از هر لحاظ به بلوغ رسیدن و قادر به ایجاد رابطه توام با محبت برای همسران خود هستند به دلیل مشکلات اقتصادی نمیتونند ازدواج کنند بعد امثالی مثل شما… برای خودم متاسفم در نسلی زندگی میکنم… بیشتر بخوانید »

داداش من درکت میکنم ایراد از تو نیس خانومت باید بدونه تو چی میخوای تو سکس همونی که بقیه واست انجام میدن ولی خانومت اکراه داره از انجامش به نظر من راهش اینه رک و راست حستو بهش بگی من انجام دادم اونم قبول کرد و درست شد فقط شانس بیاری درک کنه وگرنه خودتو به هزارتا چیز متهم میکنه زیر بار هم نمیره مثل همین خانم هایی که کامنت گذاشتن برات.به این خانم های محترم هم میگم قبل اینکه زندگیتون خراب شه واسه خودتون قانون نزارین وگرنه اون خانم هایی که قبلا مثل شما بودن و الان زندگیشونو از… بیشتر بخوانید »

قسمت میدم به خدااوندی خدااا،جااان عزیزترین کست،برو پیش یه مشاوره وکمک بگیر،فقققط به بچه ات فکرکن،گناااه داره،آینده اش رو نااابووود نکن،اگررر نمیشه نمیتونی از همسرت جداشو اما تامینشون که آسیب نبینن،من شمارو قضاوت نمیکنم قاضی خداست،فقط برای شما وهمسرتون وفرزندتون آرزوی آرامش دارم

سلام خسته نباشید من امسال تعیین رشته کردم و رفتم تجربی ولی بعد یه مدت پشیمون شدم الانم خیلی توسط دیگران تحت فشارم دیگه نمیتونم تحمل کنم پدر و مادرمم میگن هر چی خودت میخوای چند تا دوست دارم که بیشتر من رو در معرض فشار قرار میدن مخصوصا یکی از اونها که هم تو خانواده اش مشکل داره و هم افسرده هست خیای تا حالا بهم ضرر رسونده امروزم مدرسه نرفتم حالا امروز تصمیمم رو برای رفتن به تجربی گرفتم میخوام درست برنامه ریزی کنم و ارتباطم رو با دنیای بیرون قطع کنم ولی متاسفانه نمیتونم موفق بشم چون… بیشتر بخوانید »

برای دست و پنجه نرم کردن با این مسایل حتما از یک روانشناس کمک بگیرید

دوست عزیز سلام ، خوشحالیم که به سلامت روان خودتون اهمیت میدین . پیشنهاد میشه به مشاور تحصیلی مراجعه کنید .

شما كه فقط مشاور توصيه ميكنيد شايد يكي پول نداره بره مساوره

ببینید دوست عزیزم توصیه‌های مشاوره ما در مواردی است که واقعاً راه حلی برای وجود یک حال خوب وجود نداشته باشد در این صورت ما فقط می‌گوییم که برای مشاور مثل چی مثل اینکه مثلاً دارویی توسط یک پزشک نیاز به تجویز داره اما پزشکان مطمئن نیست و این فرد و معاینه نکرده نمیتونه همینجوری براش دارویی تجویز بکن و ایشالله این کار را انجام بده ایشالا خوب شد که نیاز نداشته باشید ولی در مواردی که مسئله خاصی وجود ندارد یعنی در حقیقت مورد خاصی نیست که احتیاج به معاینه داشته باشه ما می‌بینیم که مورد خواست این مسئله… بیشتر بخوانید »

سلام بهزیستی شهرستانها مشاوره تلفنی رایگان دارند شما می تونید در شهر خودتون از این خدمات استفاده کنید و فقط هزینه تلفن براتون دارد .

موافقم

با سلام اگر شما علاقه و استعداد این رشته را در خودت می بینید دنبالش برو و سعی کن تحت فشار دیگران هیچ گاه کاری را انجام ندید . انسان موجودی اجتماعی است و باید با دیگران در ارتباط باشد ولی این به این معنا نیست که هر کاری را اونا می کنند منم باید همون کار را بکنم باهاشون باش تفریح کن ولی برای زندگی شخصیت اهداف و برنامه ها و علایق خودت را داشته باش و دنبال کن . انشالله که موفق باشید .

سلام چند وقتی هست ک بیکار شدم و خیلی فشار عصبی رومه خیلی جاها هم دنبال کار رفتم ولی پیدا نمیشه بخاطر همین همش با پدر ومادرم دعوا میکنم چیکار کنم واقعا حال روحیم بده کمکم کنید

سلام خودتون منشا حال بد خودتون رو میدونین کاری که نباید انجام بدین برون ریزی مشکل تون رو دیگران هست و کاری که باید انجام بدین پیدا کردن شغل مناسب.خوشحالم که به مشکل تون بینش دارید.

سلام وضعیت روحی شما قابل درکه و شرایط سختیه و هر کس دیگری هم به جای شما بود همین شرایط روحی را داشت . ولی شما برای آرام کردن خودتون می تونید در خانه ورزش کنید مثلا یوگا و یا پیاده روی … لرای اینکه از این فشار روحی بیاید بیرون و ذهنت برای این سوال که در شرایط الان با توجه به مهارتی و توانایهایی که دارید و امکانات چیکار می تونید بکنید باز میشه .

سلام خیلی خوابم کم شده چیکار کنم شبا اصلا نمیتونم بخوابم همش ب چیزای بیهوده فک میکنم چیکار کنم راهنمایی کنین

سلام به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید. منشا این علایم.مدت زمان بروز علایم و …. باید بررسی شود.

سلام . باید برسی بشه کم خواب یا از کی شروع شده . آیا پس از اتفاقی خاص بوده و آیا این فکرهای بیهوده مربوط به آن اتفاق خاص است ؟ …. حتما پیش روانشناس بروید .

قرص خواب بخور منم همینطوری بودم الان قرص میخورم زود میخوابم

سلام پسر 13ساله دارم اصلا حواش ب درس خوندن نیس بعد مدرسه هم همش با تبلتی ک براش خریدیم بازی میکنه چند باری هم قایمش کردم بهش ندادم ولی میدونم این راه حل درستی نیس میشه راهنمایین کنین مرسیییی

محدود سازی مثلا چند ساعات خاص در هر روز در یک ساعت مشخص شده پس از انجام تکالیف مدرسه و نهایتا مراجعه به یک متخصص کودک

سلام وقتتون بخیر مدت پیش با یک پسری در اینستاگرام اشنا شدم و بعد از مدتی اصرار کرد ک بخاستگاری بیاید من هم قبول کردم و با خانواده ام قرار گزاشتم ک اخر هفته ب خانه ما بیایند بعد مراسم همه چی خوب پیش رفت بعد دوهفته نامزدی فهمیدم ک به یه دختر دیگه پیام میده و با اون در ارتباط هستش ازش جدا شدم ولی هنوزم میاد میگه منو ببخش منم نمیتونم این فرصتو بهش بدم لطفا بگین در چنین مواقعی فرد باید چکاری انجام بده

با سلام دوست عزیز. شما می توانید انتخاب کنید که شخص مقابلتان را ببخشید یا نبخشید اما دقت کنید در صورتی که وی را بخشیدید بایستی تمام مسئولیت خیانت دوباره ایشان را بپذیرید چون شما از این موضوع آگاه شده اید. با توجه به این موضوع تصمیم بگیرید. آیا می توانید در صورت خیانت دوباره ایشان مسئولیت تصمیم را بر عهده بگیرید یا خیر؟

عزیزم اصلا این اشتباه نکن . کسی یک بار اونم اول رابطه که واسش کلی هیجان داره خیانت میکنه پس چند ساله که بگذره و از هیجان اولیه بیوفته بیشتر خیانت میکنه

کاملا موافقم

اميدوارم اسن اشتباهو نكرده باشي و بهش فرصت دوباره نداده باشي چون بدجور پشيمون ميشي

اشتباه نكن فرصت نده من دادم ولي زندگيم الان نابوده منم اويل نامزديم فهميدم هرروز حس ميكنم بهم خيانت ميكنه

سلام شما بایستی در انتخاب دقت بیشتری میگردید الان که ما در دوری هستیم که هر چقدر شما پاک نجیب باشی محیط و جامعه تحصیر گذار است ببخشید خیانت کردن از هر طرف یا طرفین مسئولیت همیشه از طرف خیانت کار نیست و شما بایستی خودتان را بسنجید و ببینید به عنوان یک زن یا عشق تمام خواست جنسی و روحی کلام فرد مقابل خود را تعمین کردیند چون انسان همیشه دنبال کم بود زندگی خود هست در اولین درج بعد از این که دیدین واقعا شما از هر لحاظ به عنوان شریک جنسی و زندگی واقعا نیاز فرد مقابلتان… بیشتر بخوانید »

سلام چند وقتیه ک عروسی کردم ولی مدام اختلاف داریم با همسرم کوچک ترین چیز ها بینمون تبدیل ب دعوا مشه چجوری مشکلمونو حل کنیم

حتما به یک زوج درمانگر مراجعه کنید.

سلام خیلی اعتماد بنفسم پایینه اصلا نمیتونم مهمونی های شلوغ یا عروسی برم همش استرس میگرم لطفا راهنمایین کنین چون این موضوع خیلی داره ازارم میده

سلام بنظر می آید که شما درگیر ویژگی های هراس اجتماعی اجتماعی باشید.باید مشکل شما دقیق تر بررسی شود.چیز شایعی است و به مرور زمان با تمرین و تکرار و در موارد حاد با دارودرمانی درست میشود.به یک روانشناس بالینی مراجعه کنید.

ما اگه میتونیسم که از شما مشورت ننیخواستیم که همش میگین برین نشاوره

در مورد مسایلی که بدون مراجعه تشخیص علت یابی و راه حل و بررسی اون ها احتیاج است و این مسئله زمان بر است یک کامنت و یک جواب نمیتونم جوابگو باشه

سلام من کاکولد هستم یعنى دوست دارم ارتباط جنسی همسرم رو با مردان دیگه ببینم، اما خانمم اجازه نمیده ولی به اصرار من همسرم اجازه میده ازش عکس برهنه بگیرم برای اشتراک گذاری با مردان دیگه البته بدون چهره، از اینکه مردان دیگه بدن لخت همسرمو ببینن لذت میبرم و این موضوع باعث اختلافات زیادی بین ما شده چه طورى این حسو در خودم کمرنگ کنم؟

سلام حتما به یک مشاور متخصص سلامت خانواده و جنسی مراجعه کنید.این حالت شما مناسب نیست

یا ابببببر فضللللللل😨😨😨

سلام من 5ماه پیش با یه آقا پسر24 دوست شدم دو هفته پیش گفت میخواد چند روز منو تنها بزاره منم بهشون توهین کردم ايشون منو از تلگرام بلاک کرد چیکارکنم برگرده به رابطه‌ بامن لطفا کمکم کنید ?

سلام دوست عزیز در رابطه با تنها گذاشتن شما خب مسلما هیچ کس دوست نداره تنها گذاشته بشه اما در رابطه با توهین کردن هم همین صادق مهارت کنترل خشم را همه انسان های کره زمین نیاز دارند یاد بگیرند،حتی خود روانشناسان. این هم بدرد شما میخوره هم بدرد شریک عاطفی رابطه شما. اگر شما را دوست داشته باشد احتمال دارد که برگردد،بداخلاقی سم رابطه است مخصوصا از طرف زنان در ارتباط با مردان.مرد شما نمیتواند به شما احساس داشته باشد.

از کلینیک روانشناسی روان آرام

کلینیک روان آرام با دارا بودن جمعی از مشاوران خبره، اساتید دانشگاه و درمانگران مفتخر است در خدمت شما عزیزان باشد. لازم به ذکر است که کلیه خدمات این مجموعه توسط متخصصان دوره دیده در زمینه های مختلف روانشناسی عرضه میگردد.

تهران، میدان ونک خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی نبش کوچه شهریار پلاک 181، طبقه 3، واحد 16

ravanaramvanak@gmail.com

© تمامی حقوق این وب سایت متعلق به روان آرام
کلینیک می باشد طراحی و سئو توسط لومین

جستجو در سایت


مشاوره تلفنی و آنلاین، راه حلی برای رفع مشکلات
جنسی و زناشویی،خیلی از زوجین هیچ اطلاعی درمورد مشاوره زناشویی آنلاین ندارند و
برخی زوجین حتی اسم آن را نیز نشنیده اند. بهتر است بدانید که امروزه مشاوره
زناشویی در سه شکل حضوری، آنلاین و تلفنی صورت می گیرد. در این مقاله به بررسی
مشاوره زناشویی و
مشاوره جنسی می پردازیم.

خیلی از زوجین به دلیل خجالت یا حجب و حیا از مراجعه به
مشاوره زناشویی حضوری
خودداری می کنند. مشاوره زناشویی تلفنی پاسخگوی مشکلات جنسی و زناشویی این گونه
زوجین هست. اما برخی زوجین حتی بصورت تلفنی نیز نمی توانند براحتی مشکلات خود را
مطرح کنند. از طرفی دیگر، مشغله های امروزی و مشکلات آلودگی، ترافیک و نبود زمان
کافی برای مراجعه حضوری سبب شده بسیاری از زوجین و والدین برای مشاوره حضوری اقدام
نکنند.
به همین دلیل، مشاوره زناشویی آنلاین برای تمامی زوجین مناسب است.

نکته دیگر اینکه، چنین مشاوره ای صرفا به زوجین و افرادی که ازدواج کرده اند اختصاص
ندارد. بلکه بسیاری از جوانان و حتی نوجوانان می توانند مشکلات یا
سوالات جنسی خود
را براحتی مطرح کرده و پاسخ آن را دریافت کنند.مشاوره زناشویی آنلاین

بیشتر بخوانید:

مشاوره تلفنی ازدواج

متاسفانه، در اکثر مدارس و در نظام آموزشی، برنامه مناسبی به منظور آموزش و مشاوره
جنسی نوجوانان تدارک دیده نشده است. به همین منظور والدین با استفاده از مشاوره
زناشویی آنلاین باید اطلاعات صحیحی را در اختیاز فرزندان خود قرار دهند.
استفاده از مشاوره جنسی آنلاین و مشاوره خانواده می تواند آگاهی والیدن را هم نسبت
به مشکلات جنسی و زناشویی خود و هم در رابطه با آگاهی رسانی صحیح به کودکان یاری
کند، والدین به کمک این آموزش ها و مشاوره های آنلاین می توانند در زمینه مسائل
جنسی به شیوه ای صحیح به فرزندان خود آموزش دهند. بدین منظور، والدین می توانند هم
از مشاوره تلفنی و هم مشاوره آنلاین استفاده کنند.

مشاوره زناشویی آنلاین و مشاوره جنسی برای نوجوان و جوانان نیز درنظر گرفته شده
است. تمامی افراد، چه دختر چه پسر، پس از رسیدن به سن بلوغ جنسی، شرایط جدید و گاها
تجربیات تلخ یا اشتباهی را تجربه می کنند. بسیاری از نوجوانان نیز اطلاعات نادرستی
را در این زمینه دریافت می کنند که زمینه ساز بسیاری از مشکلات جنسی در سنین جوانی
یا پس از شروع زندگی زناشویی خواهد شد.

نوجوانان با رسیدن به سن بلوغ، دچار تغییرات روحی و جسمی می شوند و شناخت جدیدی
نسبت به خود پیدا می کنند. بنابراین شناخت کامل
مسائل جنسی و شرایط بهداشتی و جسمی
بدن پس از بلوغ، اهمیت زیادی دارد.اما در اغلب خانواده ها، به دلیل حجب و حیا و نوع
رابطه ی آنها با فرزندان،
آموزش جنسی یا مشاوره جنسی مناسبی را در اختیار فرزندان
خود قرار نمی دهند. همین موضوع، زمینه ساز بسیاری از مشکلات برای آینده فرزندشان
خواهد شد، دریافت اطلاعات و آموزش های جنسی باید از راه صحیح و با رعایت عفت انجام
شود. مشاوره جنسی و مشاوره زناشویی آنلاین، این هدف را نیز درنظر گرفته و بخشی از
مشاوره ها، مختص نوجوانان و جوانان مجرد است.

بیشتر بخوانید:

مشاوره آنلاین ازدواج


مشاوره زناشویی آنلاین، علاوه بر آموزش به والدین و جوانان و نوجوانان، برای زوج
های جوان کاربردهای بیشتری دارد. گرچه، بخشی از مخاطبان این مشاوره ها، زنان و
مردان میانسال هستند.اما در اکثر موارد، این زوج های جوان هستند که دارای مشکلات
جنسی بوده و به مشاورین مراجعه می کنند. اما همانگونه که گفته شد، بسیاری از زوجین
به دلیل شرم و حیا بصورت حضوری نمی توانند مراجعه کرده و همین امر زمینه ساز سردی
روابط آنها می شود.

درصورتی که امروزه
اختلالات جنسی درمیان مردم بسیار شایع شده و درمان ها و روش های
موثری برای رفع این مشکل وجود دارد. با مشاوره جنسی آنلاین می توانید با روانشناسان
متخصص این حوزه ارتباط برقرار کنید. با مشاوره و افزایش اطلاعات خود، علاوه بر
رفع
مشکلات زناشویی می توانید از بروز بیماری های مقاربتی نیز پیشگیری نمایید.

امروزه مشکلات زناشویی زیادی درمیان زوجین، بخصوص زوج هایی که تازه ازدواج کرده اند
مشاهده می شود. چراکه جوانان در ابتدای زندگی مشترک، شناخت زیادی در این زمینه و
روابط زناشویی ندارند. اغلب جوانان تصور می کنند مشکلات ازدواج صرفا مربوط به
مشکلات مالی یا بی توجهی همسر است. والدین نیز قادر نیستند در این زمان، آموزش هایی
را از روش درست به جوانان خود منتقل کنند. بنابراین، به منظور داشتن روابط صحیح
زناشویی و پیشگیری از مسائل جنسی به کمک مشاوره زناشویی آنلاین می توانند مشکلات
خود را حل کنند. یکی از نکات مهمی که مشاورین توصیه می کنند این است که رابطه جنسی
صرفا به منظور ارضا شدن
میل جنسی نیست بلکه وسیله ای برای عشق ورزی به همسر محسوب
می شود.

بیشتر بخوانید:

همسرم مشاوره نمی آید


کیفیت روابط عاطفی میان بسیاری از زوجین، به دلیل وجود مشکلات در
روابط جنسی کاهش
می یابد. دو مورد از رایج ترین این مشکلات،
بی میلی جنسی در زنان و
زود انزالی در
مردان است. زوجین با داشتن این مشکلات با داشتن حس شرمندگی و خجالتاز خود به
مشاورین مراجعه نمی کنند،اما باید بدانید امروز راهکارهای بسیاری برای این مشکل
وجود دارد که بسیاری از آنها موثر بوده اند. بنابراین می توانید از مشاوره زناشویی
آنلاین استفاده کرده و مشکل خود را حل کنید. حل چنین مشکلی، مطمئنا کیفیت زندگی و
عشق و محبت بین زوجین را افزایش خواهد داد.

بسیاری از مشکلات و ابهامات جنسی را می توان با مشاوره زناشویی آنلاین برطرف نمود.
در موارد زیر می توانید از مشاوره آنلاین یا تلفنی استفاده کنید و اقدامات درمانی
را بکار ببرید:

سرد مزاجی زوجین

عدم رضایت جنسی

عدم آگاهی از اقدامات صحیح جنسی

نداشتن آگاهی کافی درمورد پیش نوازی

عدم آگاهی درمورد مسائل موثر در روابط جنسی

ناتوانی جنسی


درمان انحرافات جنسی

موارد فوق، درمیان رایج ترین مسائل جنسی میان زوجین هستند که قطعا با مشاوره
زناشویی آنلاین می توان آنها را برطرف کرد، در قسمت نظرات
این پست می توانید سوالات زناشویی خود را مطرح نمایید

انواع مشاوره آنلاینبخش مشاوره و پرسش و پاسخ

مشاوره زناشویی آنلاین

شناسه کاربری 

رمز عبور             


  

عضویت در سایت


دسته بندی مطالب

مطالب روابط جنسی و زناشویی

مطالب دوران قبل از ازدواج

مطالب پزشکی و سلامت

مطالب تربیت فرزندان

مطالب احکام شرعی

مطالب روانشناسی

مطالب اجتماعی

مطالب صوتی

ویدئو

خدمات عمومی


 


 افراد آنلاین :


7370


بازدید امروز:


39410


بازدید دیروز:


226268300


آمار کل:

مشاوره
ازدواج و مشاوره زناشویی تنظیم خانواده ،کلیه حقوق مادی و
معنوی مروبط به مطالب اختصاصی ثبت شده و ترجمه شده در این
سایت برای پایگاه اطلاع رسانی تنظیم خانواده محفوظ است.از اینجا عضو شوید!!

رمز را فراموش کردید؟

مشاوره جنسی یکی از بهترین راه های جلوگیری از آسیب های جنسی در جامعه می باشد که در کنار مشاوره خانواده نقش بسزایی در بالندگی و شکوفایی جامعه ایرانی دارد، در تریبون آزاد هم مشاوره جنسی و هم خانواده بصورت آنلاین وکاملا رایگان انجام می گیرد و نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای نیست، رعایت نکات زیر در طرح سوالات شما بسیار مهم است:
لطفا برای پاسخ کامل ودقیق در تشریح موضوع دقیق باشید تا پاسخ کامل تری دریافت کنید .
خواندن و مطالعه سایر موضوعات می تواند سهم بسزایی در تصمیم گیری ها و انتخاب های شما داشته باشد.
پاسخ به سوالات زناشویی و جنسی همسران توسط متخصص و مشاور جنسی صورت خواهد گرفت.
محتویات این بخش برای افراد زیر 12 سال توصیه نمی شود.
برای مشاوره تلفنی می توانید از بنرهای کنار صفحه استفاده نمایید.
به دلیل حجم زیاد سوالات ما را با صبوری یاری کنید .
لطفا پس از اینکه پاسخ خود را از سایت در بخش عمومی دریافت کردید ، در صورت نیاز به پاسخ کامل تر متن خود را بنویسید ، در غیر اینصورت گزینه پاسخ نهایی را فعال نمایید .
لطفا پس از دریافت پاسخ ، چنانچه از پاسخ خود رضایت داشتید از طریق کلیک بر روی گزینه مشکی رنگ امتیاز که در بالای سوالات است ، را برای بهیود خدمات انتخاب نمایید.

مشاوره زناشویی آنلاین

جستجوی سوال ها بر اساس:
تازه ترین
بدون پاسخ
بیشترین امتیازها

مشاوره جنسی

سلام وقتتون بخیر ، ببخشید من مدتی بود که به خود ارضایی دچار شده بودم و یک روز آزمایش خونگی رو که با یک ظرف بود انجام دادم ولی قبلشمتن کامل

توسط m202014 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 1 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خواهرشوهر٫شوهر

سلام خسته نباشبد من جدیدا دچار نگرانی زیادی شدم انگار که حس میکنم قراره بین منو شوهرم خراب بشه و مدام دلشوره دارم.یک ماهی میشه که به دلیل طعنه ومتن کامل

توسط H_S_Z درخانواده همسر · پاسخ 7 روز 12 ساعت 59 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

روابط زناشويى و الت تناسلى

سلام بنده ٢٦ سالم هست ، حدودا ٤ سال هست كه ازدواج كردم ، و در اواسط ازدواج ضربه بدى خوردم چون فهميدم همسرم قبل از من رابطه با كسهمتن کامل

توسط Zarinsaz درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 11 روز 24 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ازدواجافسردگیخودارضاییزودانزالیفیلم

سلام وقتتون بخیر. پسرم و 21 سالمه و درگیرم با خودم سر یک سری مسائل. حدودا تو 17 سالگی بودم که با خودارضایی آشنا شدم و بهش وابسته شدم ومتن کامل

توسط shark00boy درمسایل جنسی · پاسخ 16 روز 8 ساعت قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

رابطه

سلام . من و همسرم قبل دخول پیشنوازی داریم حدود 10 دقیقه ولی موقع دخول ریاد نمیتونم عقب و جلو کنم و زود ارضا میشم . میدونم مشکل زودانزالیه .متن کامل

توسط Amgh درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 24 روز 17 ساعت 8 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سوال جنسى،

سلام وقت بخير من ٢٠ سالمه تازه ازدواج كردم هنگام رابطه جنسى اوايل حتى وقتى دخول كامل نبود سوزش داشتم و موقع اولين دخول خون ريزى داشتم اما خيلى كممتن کامل

توسط N2000r درپرده بکارت · پاسخ 28 روز 16 ساعت 28 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

#khod erzaii

با سلام من و همسرم ۷ سال هست که ازدواج کردیم الان ۷ ساله خانمم با رابطه ارضا نمیشه .اولش معاشقه میکنم نوازشش میکنم بعدا ۴۰ دیقه تا یه ساعتمتن کامل

توسط Morteza07 درخودارضایی · پاسخ 28 روز 18 ساعت 6 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خود ارضایی

سلام من وقتی آلتم تو حالت نعوضه کجه خیلی نگران چون هم سایزش کوچیکه و هم کج الانم ۱۶ سالمه و هرروز از ۸ سالگی خود ارضایی میکنم میخوام ترکمتن کامل

توسط 1383Ali درخودارضایی · پاسخ 29 روز 14 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

پوشیدن دائم جوراب .

سلام من از مهد کودک دیگه نتونستم جورابمو درارم یعنی میترسم جورابم و درارم الان ۱۶ سالمه و یکروز نشد جورابم و درارم
فقط زمانی میتونم درارم که اون شخصمتن کاملمشاوره زناشویی آنلاین

توسط 1383Ali دراندام جنسی · پاسخ 29 روز 14 ساعت 59 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سایز آلت تناسلی

پسر ۱۵ ساله با قد ۱۶۸ و وزن ۶۰ هستم که آلت تناسلیم در حالت تحریک به ۱۲.۵ میرسه و خیلی از این بابت نگرانم که رشدش متوقف بشه ومتن کامل

توسط armin1744 دراندام جنسی · پاسخ 30 روز 6 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

رابطه

سلام من بعد از رابطمون كه ب صورت طبيعي جلوگيري كرديم قرص لونررژسترول خوردم بعد چن روز پريود شدم بعد از پريودي دوباره رابطه داشتم ايا بعد اين پريودي زمانمتن کامل

توسط Nadin درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 32 روز 3 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سوال جنسی

سلام امیر هستم خسته نباشید منو نامزدم حدودا سه سالی هست که توی دوران نامزدی هستیم توی این سه سال فقط بنده خانوممو با خوردن التش ارضاش کردم البته معاشقهمتن کامل

توسط AHASTAM درمسایل جنسی · پاسخ 32 روز 4 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

هیجان^تحریک

سلام ببخشید سوالی داشتم. من دختر هستم که به خاطر خوندن داستانی که یه جاییش مسعله جنسی یا هیجانی یاتماشا کردن یک فیلم حتی ایرانی (مثلا کتک خوردن یک زن)متن کامل

توسط ngynsadr درسایر مسایل جنسی · پاسخ 32 روز 11 ساعت 9 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

lgbtترنسکشوالمشکلات جنسی

سلام خدمت همه دوستان. من بیست ساله هستم و توی یه خانواده تقریبا مذهبی بزرگ شدم. خانواده مادرم به شدت مذهبی هستن ولی خانواده پدرم خیلی سخت گیر نیستند .متن کامل

توسط Y3y درمسایل جنسی · پاسخ 36 روز 2 ساعت 2 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سکس، نعوظ، انزال

من بدبختانه بر خلاف گذشته تمایل چندانی به سکس ندارم. فکر می کنم از خستگی بسیار باشد. هنگام سکس نیز با مشکل نعوظ یا سرعت انزال دست به گریبانم. بهمتن کامل

توسط Kambiz A درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 36 روز 15 ساعت 54 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بکارتخونریزیناحیه_تناسلی

با سلام و خسته نباشید
چند وقت پیش بانامزدم رابطه داشتم ، ولی رابطه ما دخول نداره و کلا در حد مالش و حدی که همدیگه رو ارضا کنیم هستمتن کامل

توسط reza1370 درپرده بکارت · پاسخ 36 روز 19 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

Orgasem

سلام . من ٦ سال است با همسرم ازدواج كرده ام . خانم من اصرار دارد به ارگاسم برسد ؛ من از ابتداي زندگي حدود ٤٠ دقيقا بايد فعاليت خودمتن کامل

توسط Haftcheshmeh درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 37 روز 18 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ممنون میشم جواب بدید

سلام من ۱۶این ماه با نامزدم رابطه بدون دخول داشتیم ایشون هنوز باکره هستند و بنده موقع انزال روی شکم ایشون انزال داشتم و ایشون گفتند که انگار به سمتمتن کامل

توسط Arten008008 درحاملگی · پاسخ 38 روز 8 ساعت 59 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ضربدری،مسائل جنسی

سلام.من یک مرد26سالمه هستم ک ب تازکی ازدواج کردم و از نظر سکس با همسرم هیچ مشکلی ندارم و بسیار راضی هستم اما ب تازگی دچار ی ناهنجاری جنسی شدممتن کامل

توسط mehtihplus درمسایل جنسی · پاسخ 40 روز 19 ساعت 15 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خودارضایی

سلام ، من یه دختر۱۸ ساله هستم ، تقریبا بعد یکی دوسالی که مسائل جنسی رو فهمیدم کم کم شروع به خود ارضایی کردم ، اوایل زیاد نبود ولی کممتن کامل

توسط Sara_xbt درخودارضایی · پاسخ 43 روز 5 ساعت 10 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مسایل جنسی

سلام
من به شدت به جنس زن علاقه دارم گاهی اوقات حتی احساس دختر بودن دارم ویا حتی وسایل آرایشی زنانه استفاده می کنم الان هم با فکر کردن بهمتن کامل

توسط ab.rostamian@gmail.com درمسایل جنسی · پاسخ 47 روز 11 ساعت 3 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

شوهرم

سلام من یکساله ازدواج کردم. دردوران نامزدی با شوهرم درباره اخلاقیات صحبت کردیم که من دوست داشتم همه چیز درکنارهم باشه و رابطه و رفت و امدها. الان همسرم ازمتن کامل

توسط H_S_Z دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 49 روز 16 ساعت 25 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

اندازه آلت ‚ بلندی آلت

سلام خسته نباشید من با پسری آشنا شدم برای ازدواج در مرحله شناخت هستیم و ایشون به من گفتن در هنگام نعوظ طول آلت شون تا 20سانت میرسه میخواستم بدونممتن کامل

توسط mogian دراندام جنسی · پاسخ 50 روز 17 ساعت 52 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

13801380@fawtiwi

لطفا زود جواب بدید

توسط 1380Fateme درپرده بکارت · پاسخ 57 روز 17 ساعت 57 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بی اختیاری ادرار، درد حین دخول

سلام. من ۲۶سالمه و حدود دو سه باری رابطه داشتم. اولین دخولم با درد شدید همراه بود اما به غیر از درد و سوزش دچار‌بی اختیاری ادرار هم شدم ومتن کامل

توسط Narges.mhi72 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 60 روز 6 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

جنسی

سلام وقت بخیر بنده با دختری آشنا شدم که میگه از لحاظ ذهنی رابطه جنسی رو چیز بدی نمیدونه ولی میگه بهش که فکر میکنم خودم یک طرف باشم تویمتن کامل

توسط Momomartin درسایر مسایل جنسی · پاسخ 66 روز 13 ساعت 54 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

نعوط کامل

سلام من ۲۷ سالمه و حدود یک سال هست که بیشتر صبح ها نعوط ندارم و آلتم مثه قبل سفت سفت نمیشه من خیلی خودارضایی میکنم قبلا هفته ای ۴متن کامل

توسط Alipaydar درمسایل جنسی · پاسخ 68 روز 15 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خودارضایی،بیماری،افسردگی،استرس

سلام خدمت شما ، من چند باری هستش که به بیماری خودارضایی دچار شدم که متأسفانه چندین بار توبه کردم و شکستم نمی دونم چجوری به اون گناه زشت میرممتن کامل

توسط nashnas درخودارضایی · پاسخ 73 روز 10 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

فلوکستین و کاهش میل جنسی

باسلام ، دختری ۲۹ ساله هستم به دلیل مشکل افسردگی که داشتم حدود ۶ ساله که فلوکستین مصرف میکنم ، به تازگی ازدواج کردم و مشکل شدید بی میلی جنسیمتن کامل

توسط Soniya kazemi درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 77 روز 5 ساعت 16 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

#انزال #جلوگیری_از_انزال #جلوگیری_از_خروج_منی

سلام خسته نباشید یه سوال داشتم ک اگه بتونید جواب بدید خیلی از استرسم کم میکنید:(♡ من یک پسر ۱۹ ساله هسم و اصلا خود ارضایی نمیکنم واس همین تویمتن کامل

توسط Ali_mra دراندام جنسی · پاسخ 80 روز 10 ساعت 37 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ترشح درد سکم

Saraghasemi

توسط Mahdighasemi23 درمسایل جنسی · پاسخ 80 روز 15 ساعت 1 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بارداری

Saraghasemi

توسط Mahdighasemi23 درحاملگی · پاسخ 82 روز 6 ساعت 24 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مادرشوهر

سلام. ۹ ماهه ک ازدواج کردم. من ۲۴ و همسرم ۳۱.
شوهرم خیلی زیادی به مادرش احترام میذاره و دوسش داره.
مثلا مادرش به من جلو جمع تیکه میندازه هیچیمتن کامل

توسط H_S_Z دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 84 روز 12 ساعت 3 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

افتادگی سینه

38سالمه دو هفته است شیردهی ام تمام شده ولی افتادگی و شلی سینه دارمممکنه بعد از یه مدت بهتر بشن؟ اخه سر اولین بچه بعد یه بهتر شدن

توسط Azadbaraz دراندام جنسی · پاسخ 93 روز 4 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

زنانه پوشیسلامت جنسی

پسری هستم ۲۸ ساله و مجرد،از نوجوانی علاقه زیادی به لباس زیر زنانه داشتم،با دیدنش تحریک میشدم،وقتی تنها بودم میپوشیدم و لذت میبردم،حتی وقتی سوتین و شورت زنونه رو میپوشم،اعمالمتن کامل

توسط Elenaaaa درسایر مسایل جنسی · پاسخ 93 روز 5 ساعت 20 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

اعتیاد_به_رابطه_معقدیرابطه_معقدیهمجنس

من چند وقت پیش،با یه خانومی رابطه داشتم و ایشان راضیم کرد که از طریق معقد بامن رابطه برقرار کنن
و تا سه انگشت داخل کرد و بعدش با هویجمتن کامل

توسط reza1370 درمسایل جنسی · پاسخ 97 روز 20 ساعت قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

زیاد ،شدن، میل ،جنسی،و ،اذیت ،شدن،زیاد،و،تحریک ،با،کوچکترین،مسئله،جنسی

سلام دختر۲۷ ساله ای هستم از بچگی عادت به خودارضایی داشتم و الان ۹ ماه نامزد کردم و باهم رابطه داریم .من کلا هفته ای یکبار یا نهایت دوبار خودارضاییمتن کامل

توسط Zahra binam درمسایل جنسی · پاسخ 100 روز 16 ساعت 42 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مشکل جنسی

سلام من 18سالمه طول آلت تناسلی من در حالت نعوظ 9.30 سانتیمتر هست خواستم بدونم که تو زندگی زناشویی آیندم برام مشکل میشه

توسط Sina0096 دراندام جنسی · پاسخ 102 روز 13 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

دیرارضا شدن مرد،زمان طبیعی ارضای مردان،اندازه طبیعی آلت

با آقایی برای ازدواج آشنا شدم ایشون میگن دیر ارضا هستم و وقتی بشم خیلی هم میشم و تا یکساعت سکسمون طول میکشه و حداقل نیم ساعت دخول که ارضامتن کامل

توسط Firstsetare درمسایل جنسی · پاسخ 103 روز 11 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

رابطهزناشویی

سلام و خسته نباشید
من یک مرد 22 ساله و 4 سال متاهل هستم
هم من و هم خانومم به شدت آدم گرم مزاج و مایل به رابطه و بهمتن کامل

توسط Ahmadtl درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 105 روز 12 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مشکل زودانزالی

باسلام من جوانی 21ساله هستم از دوران پنجم دبستان که بودم توسط یکی ازفامیل که خودارضایی رابهم یاد داد من هم این کار راکردم بعد ازاونموقع تا پایان دوران دبیرستانمتن کامل

توسط siavash.king87320 درزود انزالی · پاسخ 108 روز 21 ساعت 32 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

کودک پسر 5 ساله، بازی به پشت

با سلام و احترام
پسرم 6 سالشه .کم رو و خجالتی است. در بچگی گاهی به خودش سوزن میزد و آلتش سفت میشد. اما بعدا این رفتار خیلی کم شد.متن کامل

توسط atmosfer درمسایل جنسی · پاسخ 109 روز 20 ساعت 23 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بغلی بودن فرزند

سلام من پسر 15 ماهه ای دارم که مدام میخواد بغل شه و ببرمش بیرون و تو خونه هم همینطوره خانمم خسته شده و این داره روی کل زندگیمون تاثیرمتن کامل

توسط vahiv درتربیت فرزند · پاسخ 110 روز 21 ساعت 35 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سایر مسائل جنسی

آیا من مریض جنسی ام؟من دختری ۲۴ساله هستم و شهوتم از ۱۰سالگی فعال شده،از اون موقع این حس شهوت به شکل آزار دهنده ای با من بوده،به سرعت با کوچکترینمتن کامل

توسط Iamfair درسایر مسایل جنسی · پاسخ 112 روز 7 ساعت 21 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سخن همسراحساس میکنم بهم داری تعرض میکنی

سلام من (مرد) با همسرم 4 سال ازدواج کردیم الان هم دارای یک فرزند پسر 16 ماهه هستیم .زایمان همسرم طبیعی بود و همسرم خیلی از این بابت نگران بودمتن کامل

توسط vahiv درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 112 روز 14 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سکس بدون دخولسن کمتر

سلام ، وقت بخیر.. دوست دختر بنده ۳ سال از من بزرگتر هست.. ما دوست داریم با هم سکس بدون دخول داشته باشیم ولی چون من سنم کمتره ایشون میگهمتن کامل

توسط sadegh jasem درمسایل جنسی · پاسخ 113 روز 5 ساعت 54 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

حذف ،پرسش

این پرسش حذف شده است

توسط Pr_einstein دراندام جنسی · پاسخ 118 روز 21 ساعت 35 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بی میلی جنسیسرد مزاجی

سلام من آقا هستم 32 سالمه و حدود 6 ساله ازدواج کردم. فقط دوران عقد یخورده نرمال بودم بعد از اون دچار بی میلی شدم و اصلا هیچ حسی ندارممتن کامل

توسط abbas723 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 121 روز 20 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

تگ 1

با عرض سلام و خسته نباشید . 2 سال است که با همسرم ازدواج کردیم و باهم دخول داریم . بنده در رابطه جنسی از کاندوم یا قرص استفاده نمیکنممتن کامل

توسط Omid eb درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 122 روز 11 ساعت 2 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

زناشویی

وقتتون بخير

من و همسرم سه سال هست كه عقد هستيم به دليل هدفى كه واسه مهاجرت داشتيم تصميم گرفتيم زندگى مشتركمون را در حال حاضر شروع نكنيم.
در اين سهمتن کامل

توسط Alivafa9292 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 127 روز 15 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بهبود روابط زناشويي

بنده 38 داشته و با همسرم از طريق معرفي فاميل آشنا شده و در ابتدا به دلايل تفاوت فرهنگي خواستم عقد نكنيم ولي با گريه و زاري همسر و خانوادهمتن کامل

توسط Arashejavan دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 134 روز 5 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ازدواج و‌پرده بکارت

سلام،من دختری ۱۸ساله هستم،در نوجوانی به علت عدم اگاهی کامل از وجود پرده بکارت با خود ارضایی ان را از دست دادم،و کاملا یادمه خون ریزی داشتم بعد خودارضایی،در حالمتن کامل

توسط Mhtbngz درپرده بکارت · پاسخ 136 روز 10 ساعت 55 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

رابطه مقعدی

سلام، من خانم ۱۸ ساله هستم که حدود ۸ ماهه نامزد کردم و همسرم پیشنهاد رابطه مقعدی داده بهم میخواستم بدونم توی این رابطه ممکنه آلت همسرم آلوده به مدفوعمتن کامل

توسط Zizidaryaa درمسایل جنسی · پاسخ 137 روز 7 ساعت 52 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مشکلات‌جنسی

سلام من پسری ۱۸ ساله هستم و احساس میکنم یه مشکلی دارم از وقتی خیلی کوچیک بودم در حد پنج ساله و حتی کوچکتر احساس لذت جنسی رو داشتم ومتن کامل

توسط Nvdx درمسایل جنسی · پاسخ 145 روز 7 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

نهوظ،زودانرالی

من مردی هستم 32 ساله،از سال 91 ازدواج کردم و تا سال 96 تجربه دخول(چه واژنی چه مقعدی) نداشتم،متاسفانه من مشکل زود انزالی دارم و زمانی هم که از اسپریمتن کامل

توسط mohsen.saeeedi درمسایل جنسی · پاسخ 145 روز 14 ساعت 30 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ارگاسم

سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم،حدود ۸ ماهه نامزد کردم و رابطم با همسرم هنوز در حد سکس نیست. میخواستم بدونم چرا وقتی رابطه دهانی داریم من به ارگاسممتن کامل

توسط Zizidaryaa درمسایل جنسی · پاسخ 145 روز 19 ساعت 46 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ارگاسم_رابطه_جنسی

سلام من یه دختر ۱۸ ساله هستم،حدود ۸ ماهه نامزد کردم و رابطم با همسرم هنوز در حد سکس نیست. میخواستم بدونم چرا وقتی رابطه دهانی داریم من به ارگاسممتن کامل

توسط Zizidaryaa درمسایل جنسی · پاسخ 146 روز 8 ساعت 24 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

آنورگاسمی،خودارضایی

سلام،دختری۲۱ ساله هستم، متاسفانه از کودکی عادت به خودارضایی دارم،(یادمه چندین سال اینکار رو ترک کرده بودم و دوباره در ۱۶ سالگی شروع کردم)اما وقتی بچه بودم بدون اینکه بدونممتن کامل

توسط Mona.khanoom درخودارضایی · پاسخ 149 روز 3 ساعت 42 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ترنس

سلام من دختر18 ساله هستم و فک میکنم که پسر هستم چون به دخترا تمایل جنسی دارم و رفتارام و لباس پوشیدنهام مثل پسراس،به خصوص وقتی سنم بالاتر میره بیشترمتن کامل

توسط rayan درسایر مسایل جنسی · پاسخ 152 روز 6 ساعت 14 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مسایل جنسی

سلام من‌بیست و یک سالم‌ و دخترم. تا حالا سکس با پسر نداشتم فک میکنم گی باشم یا ترنس نمیدونم. وقتی نوجوون بودم رابطه داشتم اما جلو خودم رو گرفتممتن کامل

توسط kia درمسایل جنسی · پاسخ 155 روز 13 ساعت 6 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مشاوره

سلام وقت بخیر بنده نیاز به یک مشاوره دارم خیلی ممنونم اگه پاسخگو باشید
1_ دختران از چه سنی میتوانند حامله شوند؟
2 _اولین تخمک گزاری چه زمانی رخ میدهد؟متن کامل

توسط saeeddarj5@gmail.com درحاملگی · پاسخ 163 روز 9 ساعت 3 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

#جنسی #میل_جنسی

با سلام وقتتون بخیر. دختری 25 ساله ام که هنوز ازدواج نکردم میل جنسیم خیلی بالاس بعضی وقت ها از طریق تلفن با دوست پسرم ارضا میشم و میل جنسیممتن کامل

توسط Lav1995 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 166 روز 1 ساعت 40 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

باروریمشکل

عرض سلام و سپاس
بنده یک سال هست که ازدواج کرده و حدود ۴ ماه هست که تصمیم به بچه دار شدن به اتفاق همسرم گرفته ایم
احساس میکنم میزانمتن کامل

توسط Rz1992 درحاملگی · پاسخ 167 روز 7 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

نعوظ

لام علیکم . من حدود 10 ماه هست که نامزد کردم . در اوایل نامزدی ترس از این داشتم که نتونم نعوظ کامل داشته باشم حین رابطه . آخه اینمتن کامل

توسط mmmooosss درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 171 روز 10 ساعت 45 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ازدواجخواستگار

من یه دختر 22ساله مذهبی هستم و خواستگاری 27ساله مذهبی در حد خودم دارم، پسر خیلی خوبیه و شرایطمون تقریبا از همه لحاظ با هم جوره، فقط دو تا مسئلهمتن کامل

توسط A__z درازدواج · پاسخ 178 روز 2 ساعت 16 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

#iejei12

سلام خوب هستید من پسر هستم از کلاس هفتم تا الان که کلاس دهم هستم خود ارضایی شدیدی دارم خواستم ببینم عوارضی که برام پیش اومده دوباره جبران میشه ممنونمتن کامل

توسط Shayanjfjrjk درخودارضایی · پاسخ 178 روز 10 ساعت 2 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

22،4

سلام خسته نباشید خانم هستم ۲۰ ساله و مجرد هستم جدیدا گاهی اوقات بعد از ارضا شدن دچار ضعف در پاها میشم و نمیدونم علتش دقیقا چی هست و بهمتن کامل

توسط Kkkk درمتفرقه · پاسخ 182 روز 5 ساعت 51 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خانوادگی رفتاری و اخلاقی طلاق

سلام وقت بخیر همسرم در پی آزار و اذیت های دخترش از همسر قبلی نسبت به من باهاش حرف زد و به مادرش فحش و اینا داد بلافاصله بچه هممتن کامل

توسط sevdahassanzadeh6159 درمشاوره خانواده · پاسخ 184 روز 19 ساعت 15 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 1 ( 50% ) | امتیاز: 0

#تنفر از رابطه جنسی

با سلام.من پسری ۳۰ ساله هستم و حدود یک ساله با دختری آشنا شدم و قصد ازدواج داریم ولی ایشون اصلا علاقه ای به رابطه جنسی نداره حتی از اسممتن کامل

توسط javid درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 194 روز 4 ساعت 36 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خودارضایی

سلام منو همسرم 26 سالمون هست و حدود 11 ماهه که عقد کردیم و در دوران نامزدی به سر می بریم
ما هنوز رابطه کامل نداشتیم همیشه در حد مالشمتن کامل

توسط 3AnnA درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 204 روز 12 ساعت 43 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

جنسی 2

سلم من مدتی هست که ازدواج کردهام در رابطه با همسرم مشکل دارم واون اینه که بیشاب من زود بیرون می اید وبعد مشکل نعوظ وبعد انزال زودرس دارم ومتن کامل

توسط javad_2020 درزود انزالی · پاسخ 205 روز 20 ساعت 20 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

صیغه

سلام خسته نباشید من دختری هستم 26 ساله چار سال پیش ازدواج کردم الان دو ماهی میشه که جدا شدم توی فضای مجازی با اقایی اشنا شدم که مذهبی هستمتن کامل

توسط razbanoo28 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 210 روز 17 ساعت 42 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خیانت

سلام ۳ ماهی میشه ازدواج کردم قبل از عقدو تا چند هفته بعداز عروسی رابطه جنسی منوشوهرم خیلی خوب بود.اما الان ۳ هفتس ک هیچ میلی به من نداره پامتن کامل

توسط H_S_Z درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 211 روز 5 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

واریکوسل

با سلام خدمت شما.جوانی ۱۷ساله هستم اخیرا متوجه شدم ک در صورت لمس کیسه بیضه سمت چپ علائم واریکوسل رو دارم ولی از نوع۲چون با چشم قابل دیدن نیست ومتن کامل

توسط Sall دراندام جنسی · پاسخ 211 روز 12 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بارداری

نامزدم ۱۹ دی ماه اولین روز پریودش بود و دیروز ۱۵ روز بعده اولین روز پریودی رابطه داشتیم قبله اینکه التمو اندازه ی بند انگشت داخل واژنش کنم ی قطرهمتن کامل

توسط Saeedzedd درمسایل جنسی · پاسخ 212 روز 19 ساعت 17 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سلام

سلام و روز بخیر،میخواستم بدونم مقدار روایط جنسی چقدر باید باشه،من در تمام روز هفته میل جنسی دارم،صبح و شب

توسط mn141235 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 219 روز 16 ساعت 1 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سقط

لان که پنج روز گذشته با بی بی چکر مشخص میشه؟ متاسفانه تحت هیچ شرایطی نمی تونیم ازمایش بریم چن هنوز خیلی جدی نیس رابطمون بعدش یه سوال دیگ الانمتن کامل

توسط Saeedzedd درحاملگی · پاسخ 232 روز 14 ساعت 28 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بارداری

سلام خسته نباشید
امروز با نامزدم سکس مقعدی داشتم قبل از سکس التم رو تا خطنه گاه داخل واژنش کردم و بعدش سکس مقعدی کردیم ابم ک اومد ریخت رویمتن کامل

توسط Saeedzedd درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 237 روز 12 ساعت 28 دقیقه قبل

سوال: 3 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

احتمال حاملگی بدون دخول

سلام من دو روز پیش با نامزدم رابطه سطحی داشتم و دخولی صورت نگرفته و باکره هستم و منی رو واژن ریخته نشد و با دستمال پاک شد فقط ترسمتن کامل

توسط Manli درمسایل جنسی · پاسخ 241 روز 15 ساعت 34 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

احتمال بارداریپریودحاملگی

سلام امروز خونریزی پریودم تموم شد . ارتباط سطحی داشتم دخول انجام نشد . ولی کاندم سوراخ شد و منی ایشون روی مقعدم ریخت شستم اما نمیدونن به واژن رسیدهمتن کامل

توسط Shamimsh درحاملگی · پاسخ 244 روز 19 ساعت 15 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مقعد

سلام.
آیا ریخته شدن آب منی درون مقعد ضرر دارد؟
از سالم بودن دوست خود اطمینان دارم.
ممنونم.

توسط sara_1367 درسایر مسایل جنسی · پاسخ 247 روز 7 ساعت 31 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

سوال b.r

با سلام
خانمی 36 ساله و مطلقه هستم و حدود 5 سال هست با یک آقای انا شدم و با هم در رابطه هستیم من یک فرزند دارم که بامتن کامل

توسط b.r درسایر مسایل جنسی · پاسخ 248 روز 16 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

دخول ناخاستهگواهی بکارت

با سلام
من یک ماهه عقد کردم
و چند شب پیش قبل از این که گواهی بکارت بگیریم با خانومم رابطه داشتم
به صورت ناخاسته و غیر عمدی اتفاقی افتادمتن کامل

توسط Kamangir70 درازدواج · پاسخ 255 روز 18 ساعت 24 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

4444444444444444444444

ddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

توسط ali889966 درمسایل جنسی · پاسخ 265 روز 12 ساعت 48 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

نگرانی

سلام. خانومیم ۲۴ و همسرم ۳۰ ساله هستیم. دوماهه که عروسی کردبم. دیشب اتفاقی پیامای توی لیست رد شدش رو خوندم دیدم سال ۹۵ با دختر داییش دوست بوده ومتن کامل

توسط H_S_Z درسایر مسایل خانوادگی · پاسخ 266 روز 11 ساعت 39 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ترس

سلام.خانومی هستم من حدود یک ماهه که ازدواج کردم 23 سالمه و شوهرم 30. ما رابطه خیلی خوبی باهم داریم.
اوایل دوران نامزدی متوجه شدم که زن داداش شوهرم خیلیمتن کامل

توسط H_S_Z درخیانت · پاسخ 272 روز 11 ساعت 30 دقیقه قبل

سوال: 8 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

اختلاف سن،جنسی،عاطفی،زناشویی

سلام من ۲۵سالمه و سال گذشته با دختر خاله ام که حدود ۹ سال ازم کوچیکتره عقد کردم که بیشتر به خاطر اصرار خانواده بوده و نمی‌خواستم دل مادرم بشکنهمتن کامل

توسط Behnam9216 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 292 روز 7 ساعت 31 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بی میلیزناشویی

با سلاو وقت بخیرمن چندماهه ازدواج کردم و مشکلم اینه که شوهرم تمایلش به ارتباط خیلی کمه.ماهی یکی دوبار تو اوایل ازدواج فکر کنم کم باشه.با اینکه به من علاقهمتن کامل

توسط Sara24 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 297 روز 12 ساعت 38 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

چندنفررابطه

سلام، این که من با یه دختری رابطه برقرار کنم و انزال داشته باشم و بعدش توی همون تایم بخوام با یه دختر دیگه هم رابطه برقرار کنم از نظرمتن کامل

توسط honeyxp درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 300 روز 9 ساعت 7 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

ایدزحاملگیکاندوم

سلام، من با دوستم رابطه برقرار کردم و از پوزیشنی استفاده کردیم که دختر روی من بود. وقتی که انزال صورت گرفت (کاندوم استفاده کرده بودم)، چون حجم مایع بالامتن کامل

توسط honeyxp درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 300 روز 9 ساعت 9 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

بیماری،درد،شکم،موزمن

سلام و وقت بخیر من از ۸ سالگیم بیماری به نام fmf یا تب مدیترانه ای دارم و الن که ۲۷ سالمه هنوز هم دارمش بعد ازدواجم متوجح شدم کهمتن کامل

توسط Ali-fathalizadeh دردسته‌بندی نشده · پاسخ 304 روز 18 ساعت 48 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

نعوظ

درود
لطفا کمکم کنید، من آقا 32 سالم هنوز مجردم و تاحالا با کسی رابطه نداشتم. الان در شرف ازدواج هستم الان حدود 3 روز هست که نعوظ نشدم خیلیمتن کامل

توسط jim درمسایل جنسی · پاسخ 310 روز 11 ساعت 39 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

کاندوم

درود
ببخشید یه سوال داشتم در مورد کاندوم های تاخیری بعد از کشیده شدن باید چند دقیق صبر کرد تا اثر تاخیریشو بذاره یا بلا فاصله میشه شروع کرد؟
تشکر

توسط jim درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 313 روز 18 ساعت 35 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

رابطه

سلام خدمت شما بنده شش ماهه که ازدواج کردم همسرم از این که توی رابطه من مثل مجسمه هستم و یا شروع کننده ی رابطه نیستم ناراضی هست من واقعامتن کامل

توسط fatemeh1393 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 315 روز 6 ساعت 19 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

جنسی،خانوادگی،روش طلاق

تقریبا دوماهه عروسی کردم ازهمان روز نامزدی چندین بار خاستم جدا بشم خانوادم و همسرم نخاستن الانم همین مشکلات و جرو بحث ها و درنتیجه نمی زارن جدا شم درحالیکهمتن کامل

توسط sevdahassanzadeh6159 درمشاوره خانواده · پاسخ 317 روز 16 ساعت 49 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 1 ( 50% ) | امتیاز: 0

زود انزالي

سلام
يه سال اخير دچار مشكل زود انزالي شدم كه حداقلش اينه كه خودم احساس خوشايندي نسبت به مدت زمان ارتباط جنسي خودم ندارم
در بعضي موارد تا 10 ديقهمتن کامل

توسط mohishah درزود انزالی · پاسخ 317 روز 17 ساعت 26 دقیقه قبل

سوال: 2 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

مقعد

لطفا کمک کنید!

توسط Sahand2001 درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 324 روز 16 ساعت 48 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

خودارضایی،ترک خود ارضایی،خدا،جوان،تنهایی

سلام خسته نباشید پسری ۲۰ ساله هستم مجرد و محصل .امکان ازدواج رو الان ندارم مدتی هست حدود ۴ ماه درگیر خودارضایی بسیار شدید شدم گاها شده روزی تا۵ بارمتن کامل

توسط issajjad درخودارضایی · پاسخ 329 روز 11 ساعت 33 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

درخواست راهنمایی

باسلام. من ۳/۵ سال ازدواج کردم. مشکلم در رابطه جنسی. میل جنسی شوهرم زیاد نیست مثلا هفته ای یک بار و چیز دیگه ای ک منو اذیت میکنه رفتارهای تکراریمتن کامل

توسط Attyy درروابط جنسی – زناشویی · پاسخ 329 روز 19 ساعت 36 دقیقه قبل

سوال: 1 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

تاخیر در مراسم عروسی گرفتن

سلام
ممنون از سایت خوب و پاسخ دهی به موقع شما
من حدود 1 سال و 6ماه میشه که با همسرم عقد کردیم من خیلی ایشون رو دوست دارم ولیمتن کامل

توسط delaram fateme دراخلاق و رفتار همسر · پاسخ 343 روز 17 ساعت 11 دقیقه قبل

سوال: 12 پذیرفته شده: 0 ( 0% ) | امتیاز: 0

کانون مشاوران ایران

© tribuneazad.ir 2019. All rights reserved.
تمام حقوق برای تریبون آزاد محفوظ است انتشار با ذکر منبع مجاز است

ارسالی توسط راهنما در دسته بندی قبل ازدواج, مقالات عمومی | 63 پاسخ

پرسش و پاسخ زناشویی انلاین می تواند .

کمک مهمی به زوجین برای داشتن رابطه جنسی بکند.

شما نمی دانید که در اتاق خواب همسایه چه اتفاقی می افتد.

و رک و پوست کنده نمی دانید.

مشاوره زناشویی آنلاین

 

احساس خوبی در مورد اندام خویش برای رابطه بهتر داشته باشید.

در مطالعه ی دانشگاه تگزاس برای زنان هجده تا چهل و نه ساله.

کسانی که بالاترین نمره را به اندام خود داده اند رضایت جنسی بیشتری داشتند.

اندیشیدن به اندازه ران یا شکم شما می تواند .پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

شما را از احساس لذت در هنگام رابطه جنسی منحرف کند.

که به نوبه خود می تواند بر میزان تخلیه .

و توانایی شما برای رسیدن به ارگاسم تاثیر بگذارد.

صرف نظر از وزن خود، ورزش می تواند عزت نفس شما را افزایش دهد.

و رضایت بدن شما را افزایش دهد.پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

یکی دیگر از چیزهایی که شما می توانید انجام دهید گوش دادن به صدای خودتان است.

داشتن یک رابطه خوب فقط با یافتن دستورالعمل های خاص خود امکان پذیر است.

به گفته دکتر آلن زادبرگ، متخصص امور جنسی و درمان گر.

شما نمی توانید انتظار داشته باشید که شریک زندگی خود را به ذهن خود بخوانید.

شما باید ذهن خود را باز کنید تا یاد بگیرید و به خواسته های خود پاسخ دهید.

اگر فکر می کنید شما در اشتراک گذاری احساسات خوب نیستید.

برای اینکه افکار خود را بیان کنید از نوشتن یا ارسال پیامک .

برای فانتزی های مورد علاقه خود استفاده نمایید.پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

که بسیار ساده تر از صحبت در مورد خود و یا ابراز تمایل در رابطه رو در رو است.

گاهی اوقات وقت خویش را برای اندام خود برنامه ریزی کنید.

تمرکز بر روی آن، کار خوب برای ارزیابی زندگی جنسی شما نیست.

به گفته دکتر کریستین زاییزینگ، یک متخصص روانپزشکی در سن دیگو.

در یک مطالعه منتشر شده در مجله رفتار، محققان یک گروه از زوجین تصادفی را انتخاب کردند .

که از آنها خواسته بودند دو برابر زمان خود را نسبت به افراد معمولی به فعالیت سکسی می گذراندند .

در مقایسه با زوج هایی که رابطه آنها کمتر بودند، شادتر نبودند.پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

برای داشتن رابطه جنسی بیشتر به خودتان فشار می آورید.

و باعث می شود مسائل دیگری برای کاهش میزان رضایت شما ایجاد شود.

از سوی دیگر، نویسندۀ این مقاله می گوید که سفر به مناطق جدید.

و یا رفتن به ملاقات های شبانه باعث لذت بردن از فرصت های طبیعی.

برای داشتن رابطه جنسی در بیشتر موارد می شود.

مهم نیست چند بار در هفته یا ماه سکس دارید.

یا کسی که در زندگی سکسی با شماست.

مهمترین چیز برایش این است که از آن لذت ببرد.

پس از رابطه جنسی، آیا به دنبال شریک زندگی تان هستید؟مشاوره زناشویی آنلاین

محققان می گویند شما احساس می کنید رابطه تان بهتر شده است.

و سوالات تان را واقعا باید از خودتان بپرسید.پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین

ارلبورگ از این نوع ارتباط “رابطه جنون جنسی محروم” سخن می گوید.

به گفته زولدبرگ، رابطه بین غذا خوردن، البته، قابل قبول است .

از زمانی به زمان دیگر، اما همیشه انجام آن باعث خواهد شد.

مغز شما فکر کند که رابطه جنسی یک عمل دردناک برای شما است.

و میل شما را برای رابطه جنسی خوب سرکوب می کند.

یک سری مسائل روتین را در رابطه خود تغییر دهید.

بسیاری از افرادی که نمی توانند به مراکز مشاوره مراجعه کنند.

یا ازبیان مشکلات و دغدغه های جنسی خود واهمه دارند.

می توانند از طریق پرسش و پاسخ زناشویی آنلاین مشکلات.

و دغدغه های خود را در این زمینه مهم از زندگی زناشویی شان برطرف نمایند.

 

با سلام.
ما نزديك يك ماهه ازدواج كرديم و زندگي خوبي داريم اما مشكل اينه كه در روابط جنسي مان تا تصميم به دخول ميگيريم شوهرم حالت نعوظ خود را از دست مي دهد و ديگر تحت هيچ شرايط نعوظ رخ نمي دهد لازم به ذكره كه اگه تصميم به دخول نداشته باشيم مشكلي نداره و به انزال مي رسه …. خودمان فكر مي كنيم مشكل از استرسي است كه دارد… ميخواستم راه هاي درمان يا پزشك مرتبط با اين امر را معرفي كنيد (ساكن اصفهان هستم)…. اين موضوع بتعث نگراني و اضطراب زياد همسرم شده به طوري كه همش ميگه نكنه من مشكلي دارم و …. خيلي زودرنج و عصبي شده

با سلام
ممکنه این اتفاق به دلیل تفکرات بنیادین همسرتان در مورد رابطه جنسی کامل باشد که باعث به وجود آمدن استرس و مطقابلا باعث از بین رفتن نعوظ می شود. با مراجعه به یک متخص می توانید از تفکرات و فانتزی های ذهنی ایشون اطلاع پیدا کنید و با کاهش استرس به مرور این مشکلو برطرف کنید مثلا ممکن است ایشون این باور را داشته باشند که با دخول ممکن است به شما آسیب وارد کنند و این باعث کاهش مقدار نعوظ در ایشان شود.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۳۵۴۷۱۰۰
شاد باشید

همسرمحاضرنیست سکس کنیم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اطلاعات بیان شده توسط شما بسیار محدود می باشد و دلایل امتناع از رابطه جنسی می تواند بسیار متفاوت باشد و نیاز به بررسی دقیق در این زمینه می باشد.
۱٫ چند مدت است ازدواج کرده اید؟
۲٫ چند مدت است ایشان از رابطه جنسی دوری می کنند؟
۳٫ ایا از اول ازدواجتان این مشکل را داشتید؟
۴٫ تجربه ناخوشایندی در رابطه جنسی داشته اید؟
۵٫ آیا همسرتان مواد یا سیگار یا الکل مصرف می کند؟
۶٫ و اینکه آیا ایشاندچار بیماری خاصی هستند و یا داروی خاصی مصرف کی کنند؟
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳
شاد باشید

سلام.من حدود ۳ سال ازدواج کردم و هنگام رابطه دچار زود انزالی شدید هستم حتی در مواقعی شده که قبل از دخول و در هنگام نوازش ارضا میشم.یکبار قرص خوردم به تاخیر افتاد و خوب بود ولی جدیدا قرص سیلدنافیل خوردم هیچ اثری نداشت.خواهش میکنم راهنماییم کنید

با سلام خدمت شما دوست عزیز
قرص سیلدنافیل یکی از قرص هایی می باشد که برای مشکلات نعوظ مصرف می شود اما نیاز است که بعد از بررسی دقیق از سمت پزشک تجویز شود چون برای همه مشکلات نعوظ نیز مفید نمی باشد و عوارض جانبی از جمله :سردرد، گرگرفتگی، سوء هاضمه، گرفتگی بینی و اختلالات بینایی، از جمله نور ریزی و تاری دید ممکن است برای شما ایجاد شود.
بهتر است به صورت حضوری به متخصص ارولوژیست راجعه کنید تا در این مسیر به شما کمک شود واز نظر جسمی مورد بررسی ذقیق قرار گیرید تا بتوان بعد به شما کمک کرد.

سلام ببخشید من رفتم دکتر گفتن که پرده ۱و۲ ساییده شده این یعنی من دیگه پرده ندارم؟البته من عقد هستم .اگه‌رابطه کامل برقراربشه‌خون‌میاد یادیگه نه؟

با سلام خدمت شما
در این مورد نیاز است با خود پزشک صحبت می کردید . این سابیدگی ها به علت رابطه در این دوران می تواند ایجاد شود

سلام.من ١ سالو نيمه عقدكردم.از اول رابطه واژني داشتيموعادت كرديم فقط شب جمعه ها رابطه داشته باشيم.الان ٢-٣ماهيه كلا باهم زندگي ميكنيم.با وجوديكه من هفته اي ٢ بارو راحت ميل دارمو دلم ميخواد ولي شوهرم چون سيگارم زياد ميكشه،ميلش همون هفته اي يكبارم نيست.باوجوديكه حتي خودم پيش قدم ميشم گاهي،ولي تا شب سكسمون ميرسه،ياخودشو به مريضي ميزنه يا هرچي كه سكس نكنيموواسش مهم نيست كه من نياز دارم.يا همش از اندام جنسي من ايراد ميگيره.حس ميكنم سردمزاجه،چون من هم اندامم هم چهرم خوبه و همسرمم خيلي دوسم داره،مشكليم نداريم باهم،خيانتم ميدونم نميكنه،ولي نميدونم مشكلش چيه.حس ميكنم ميخواد سكس كنه ولي ميلش بمن نميره!خيلي ناراحتمو عصبيم ازين بابت.ازش سردشدم.افسرده شدم.منوهمسرم خيلي همو دوسداريم.دوست ندارم از همين اول زندگي ميلمون بهم سرد باشه.ممنون ميشم راهنمايي كنيد

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که با همسرتان صحبت شود و دلایل این کم بودن میل جنسی مورد بررسی دقیق تر قرار بگیرد. این ایراد گرفتن ها می تواند به این دلیل رخ بدهد که ایشان احساس می کنند شما با درخواست رابطه بیشتر چیزی را از ایشان می خواهید که توانایی آن را ندارند و اعتماد به نفس ایشان زیر سوال می رود و در این مواقع فرد به سمت واکنش هایی به این شکل مانند ایراد گرفتن و تحقیر کردن طرف مقابل روی می آورد.
۱٫ ایشان نسبت به دوران عقد میل جنسیشان کاهش بیشتری پیدا کرده است؟
۲٫ ایشان دلیل کم بودن میل جنسیشان را چه چیزی عنوان می کنند؟
۳٫ زمان رابطه جنسی ایشان به میزان لازم تحریک می شوند و از رابطه جنس رضایت دارند؟
۴٫ فانتزی های ذهنی ایشان را می شناسید؟
۵٫ شما چگونه به همسرتان بیان می کنید که میل جنسی بیشتری دارید؟

شوهرمن تنوع طلبه،حس ميكنم بدن من و سكس بامن واسش تكراري شده.در صورتيكه ما همش ٢-٣ماهه باهم داريم زندگي ميكنيم ولي هنوز تو عقديم.بله نسبت به سال اول عقدمون ميلش كمترشده.من چندفه تا حالا بهش باsms گفتم كه هفته يكي٢بارو واقعا نياز دارم.ولي همسرم زياد راجع به مسائل جنسي صحبت نميكنه.اگه بايد با خودش صحبت شه،كجا مراجعه كنم؟

دوست عزیز دقت کنید کسی که تنوع طلب است میزان رابطه های جنسی او خیلی بیشتر از همسر شما می باشد و به سمت زنان دیگر نیز گرایش دارد در صورتی که شما بیان کردید همسرتان نوعی فرار به رابطه جنسی دارند .
در این مورد بهتر است برای بررسی دقیق به صورت حضوری یا تلفنی با متخصص سکس تراپی صحبت کنید تا بررسی دقیق تری با حضور همسرتان صورت گیرد.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱۲۲۳۵۴۷۸۳

سلام وقت بخیر
من و همسرم پنج ماه است که عقد هستیم و بعد از ماه اول رابطه کامل داشتیم .همدیگرو دوست داریم و رابطه عاطفی خوبی باهم داریم …
طبق مطالعاتی که انجام دادم احساس نمیکنم که بیش از حد نرمال نیاز به رابطه ی جنسی داشته باشم اما تمایل همسرم را بسیار کم تر از توقع و نیازم میبینم …
مشکل اینجاست که من به ایشان محبت میکنم اما فکر میکنم ایشان رابطه ی جنسی را امری دست و‌پاگیر میدانند که بسیار وقت گیر است و ممکن است برنامه اون روزمان را بهم بریزد … چندباری در هنگامی که منو نوازش میکردن متوقف شدن و مطمئنم که جلوی خودشون رو گرفتن … چندباری هم در حین پیش نوازی و قبل دخول نعوظ رو از دست دادم …اول تصمیم گرفتم خودم پیش قدم شم اما چند باری بهم خندیدن و حس خیلی بدی بهم دست داد…
حالا همیشه ناراحتم و احساس سرخوردگی دارم . از نظر چهره و اندام خیلی خوب هستم اما انگار همسرم با من تحریک نمیشه …

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که شما با ایشان بیشتر صحبت کنید و بجای اینکه بخواهید حدس بزنید که ایشان چه افکاری دارند و به رابطه جنسی چگونه نگاه می کنند بهتر است از دیدگاهای ایشان اطلاع پیدا کنید.
۱٫ هریک از شما چند سال دارید؟
۲٫ منظور شما از دست دادن نعوظ چیست؟
۳٫ شما چه میزان از فانتزی های جنسی یکدیگر و اطلاعات و علایق جنسی باهم صحبت کرده اید؟
۴٫ ایشان بیماری و یا مصرف مواد و یا الکل ندارند؟
۵٫ منظور شما زا اینکه پیش قدم شدید چیست و واکنش ایشان چگونه بود؟

سلام. ببخشید دوهفته پیش نامزدم در اثر تحریک زیاد مقداری از مایع خودش رو روی کمر من دقیقا بالای باسنم ریخت. بعدش سریع پاک کرد و من هم بلافاصلا رفتم شستم . ۲۸ تیر پریود شده بودم الان چند روزی مونده به پریودم ولی ترس دارم که نشم و یا اینکه حامله بشم. میشه لطفا بگید ایا احتمال باردتری هست یا نه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
برای بارداری نیاز است که مایع منی وارد واژن شود و با توجه به توضیحات شما بارداری امکان پذیر نمی باشد . بهتر است اجازه بدهید تا زمان پریودی شما طی شود در صورتی که در زمان مشخص پریود نشدید می توانید برای چکاو اقدام کنید که بازهم ممکن است دلایل تاخیر در پریودی عوامل زیادی از جمله استرس باشد .
دقت کنید که برای بارداری نیاز است که در زمان مشخص تخمک گذاری و وارد اسپرم با داخل واژن صورت گیرد که می تواند در پیش آب نیز اسپرم وجود داشته باشد.

سلام منو نامزدم تازه عقد کردیم و برای اولین بار رابطه کامل داشتیم بدون کاندوم و دقیقا ۳روز بعد پرویدیم که ۵ روزه هست بود….و ۱۰ ساعت بعدش هم قرص levonorgestrol خوردم که یک عددی بود…مایع منی شون رو داخل نریختن…نگرانیم از پیشاب هست..به نظرتون امکان بارداری هست؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به اینکه شما قرص اورژانسی را در زمان مناسب آن مصرف کرده اید امکان بارداری تقریبا منفی می باشد .پس از گذشت ۳ هفته از مصرف قرصها عادت ماهانه در شما ایجاد نگردیید نزد پزشک بروید و تست بارداری بدهید.

سلام و خسته نباشید خدمت شما…من مدتی هست عقد کردم و میخواستم که رابطه کاملم بعد عروسی باشه…اما به اصرار نامزدم که سعیمون رو کنیم بدون پاره شدن پرده باشه رو قبول کردم…اولش هرحور سعی کرد نشد اما کم کم موفق شد و هیچ خونریزی هم نبود و دوباره فردا هم خواست تکرار کنیم نشد و با تلاش تونست ولی در طول رابطه احساس درد و تنگی زیاد در قسمت جلویی واژن رو داشتم…الان حال و حس خوبی ندارم ازینکه دیگه باکره نباشم…به نظرتون کامل از بین رفته؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر رابطه از واژن داشته اید احتمالا پرده بکارت شما آسیب دیده است بهتر است برای اطمینان در این مورد به صورت حضوری برای معاینه به متخصص زنان مراجعه داشته باشید تا بررسی کامل صورت گیرد .

سلام خسته نباشید
منو همسرم تازه نامزد کردیم
بدون اینکه دخولی داشته باشیم با آلتم همسرمو تحریک میکنم و پرده بکارتش سالم هست
میشه بفرمایید برخورد آلت زن و مرد بدون اینکه مایع منی داخل یا روی واژن بریزه موجب حاملگی میشه یا نه
ممنون

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر در طمان رابطه بدون دخول منی وارد واژن شود امکان بارداری وجود دارد اما اگر مایع منی ترشح نشود در /ان قسمت امکان باردرای منفی می باشد بهتر است برای کاهش استرس از کاندوم و یا قرص های جلوگیری استفاده شود تا روابط کم خطر تر و با آرامش بیشتری باشد.
بارداری می تواند رد زمان بکارت نیز رخ بدهد و این موضوع باعث جلوگیری از باردرای نمی شود.

ممنوم از اینکه سوالمو زود پاسخ دادین چون خیلی استرس دارم
میشه یک قرص ضد بارداری خیلی کم عارضه معرفی کنین چون همسرم در روز سیزدهم شروع عادت ماهانه هستن میترسم حامله شده باشن

قرص بارداری انواع زیادی وجود دارد در این مورد بسته به بدن زن ممکن است واکنش های متفاوت ایجاد کند .
بهتر است با متخصص زنان صحبت کنند اگر ایشان باردار باشند قرص ضدبارداری جواب نمی دهد مصرف قرص اورژانسی نیز باید زیر ۷۲ ساعت بعد از رابطه باشد.

سلام من ۳۴ سال سن دارم و همسرم ۵۶ سال سن دارد و آلت تناسلی اش کوتاه است ما دو سال است ازدواج کردیم ولی هنوز دخول انجام نگرفته من خیلی استرس دارم نمی دانم باید چکار کنم دست به من میزنه عصبی میشم من چگونه باید این کار رو انجام بدم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
این مورد نیاز به بررسی دقیق تری دارد بهتر است به صورت حضوری یا تلفنی با متخصص سکس تراپی صحبت کنید تا از نظر اندام جنسی همسرتان که نیاز به یک سایز مشخص دارد و همچنین در مورد دیدگاه خودتان که می تواند در روابط جنسی تاثیر زیادی داشته باشد بررسی دقیقی صورت گیرد .
دقت کنید که نادیده گرفتن این موضوع به مرور می تواند بر روند زندگی شما تاثیرات منفی بیشتری داشته باشد.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳

سلام.من دوشنبه هفته پيش پريودم تموم شد،جمعه باهمسرم سكس كرديم.دقيقا از روز بعدش،هروز تهوع سرگيجه دارم،بخصوص صبح ها.احتمال داره باردار شده باشم؟؟!

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در صورتی که از جلوگیری استفاده نکرده باشید و یا مقداری اسپرم وارد واژن شده باشد احتمال بارداری وجود دارد اما شروع اینقدر سریع تهوع دلیل بارداری به احتمال زیاد ندارد بهتر است در این مسیر با متخصص زنان صحبت کنید.

سلام ۹ساله که ازدواج کردیم ویک فرزند۷ساله داریم از زمانی که فرزندمان۴سالش شدمتاسفانه هنگام رابطه همسرم می خوابید وبهانه خستگی راداشت الان که ۷سالش شده متاسفانه دیگه رابطه ای بین مانیست وبهانه های مختلفی دارد وبیشتر بهانه خستگی هست وهرشب باورود به تخت خواب می خوابت البته ایشان با رابطه مشکلی نداره وموافق هست فقط اینکه خواب راترجیح میده ومیگه دست خودم نیست درضمن تواین ۹سال ازدواج حتی یکبارهم ایشان پیشنهاد رابطه راندادن ممنون می شوم راهنمایی بفرمایید

با سلام خدمت شما دوست عزیز
بهتر است رابطه جنسی خود را به زمان دیگری قبل از خواب اختصاص بدهید نداشتن دو سال رابطه جنسی می تواند برای هردوی شما فشارهای روحی زیادی به همراه داشته باشد و بر دیگر روابط شما نیز تاثیر منفی داشته باشد . بهتر است با ایشان صحبت کنید و برای بررسی دقیق این مشکل به صورت حضوری یا حداقل تلفنی با سک متخصص سکس تراپ صحبت کنید تا بررسی کاملی صورت گیرد .
اگر بخاطر مشکل زمانی می باشد در هر صورت دو سال زمان زیادی می باشد و یک زمان مناسب را می توان یافت ممکن است در کنار خستگی ایشان دلایل مهم تری وجود داشته باشد که این رابطه را کاهش می دهد که نیاز به بررسی دارد.

درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۹۰

من با همسرم یک رابطه از عقب داشتیم ک ابش راه در همان جا خالی کرد و بعد دوساعت شستم بدون هیچ علایمی یک ماه است مریود نشدم و پرده دارم یعنی باردارم؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر منی وارد واژن نشود احتمال بارداری منفی می باشد اما در آن حالت ممکن است شما تمرکز لازم را در این مورد نداشته باشید بهتر است با توجه به تاخیر در پریودی از بی بی چک برای تست بارداری استفاده کنید و در صورت منفی بودن به متخصص زنان برای بررسی این موضوع مراجعه داشته باشید.
دقت کنید که باکره بودن شما از باردرای شما جلوگیری نمی کند.

سلام پسری ۲۵ساله هستم که هنوز مجردم و تا بحال با کسی نزدیکی یا اصلا دوست نشدم اما وقتی ک خود ارضایی یا جلق میزنم هیچ آبی از درون آلتم نمیای بیرون یعنی هیچ آب منی تولد نمیشه مشکل از کجاس

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این مورد نیاز است که شما حتما به متخصص ارولوژیست مراجعه داشته باشید تا این موضوع مورد بررسی دقیق قرار گیرد و تولد اسپرم شما بررسی شود

سلام خسته نباشد ببخشيد مزاحم شدم من يك سال ميشه كه عقد كردم يه دو سه باري آلت رفت تو ولي هيچ دردي حس نكردم و خونريزي اصلاً نديدم آيا ممكنه بكارتم آسيب ديده باشه؟ و يا هم ممكنه اصلاً بكارت نداشته باشم؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
اگر بعد از رابطه جنسی کامل شما خونریزی نداشته اید ممکن است پرده بکارت شما از نوع ارتجاعی باشد و یا مادرزادی پرده بکارت نداشته باشید در این مورد نیاز است به صورت حضوری به متخصص زنان مراجعه داشته باشید تا بررسی دقیق صورت گیرد و در این مورد به شما کمک شود .
بعد از رابطه جنسی کامل اگر پرده بکارتی وجود داشته باشد پاره می شود و میزان درد نیز بستگی به نوع پرده بکارت ، سایز آلت و میزان باز شدن واژن دارد برای افراد مختلف متفاوت می باشد .

بدون از رفتن دكتر من از كجا بايد بدونك كه پرده دارم يا نه

در غیر این صورت امکان تشخیص نوع پرده بکارت و داشتن و نداشتن پرده بکارت وجود ندارد و نیاز به معاینه از طریق متخصص زنان می باشد .

با سلام من با نامزدم رابطع مقعدی داشتم نزدیک ۶ بار بعد تو این ۶ بار ۵ بار منی شونو داخل مقعدم ریختن و بعدش با دستمال پاک کردم و رفتم دستشویی و شستم اما میترسم منی وارد واژنم شده باشه چون میترسم بعدش منی از مقعدم بیرون ریخته باشه حتی یک بارشم سر پایی بود و وقتی التشو از مقعدم در اورد منیش ریخت و من قبلش زعفران خوردم میخام بدونم احتمال بارداری هست یا نه ممنون میشم

با سلام خدمت شما دوست عزیز
در این موراد بهتر است از کاندم استفاده کنید تا احتمال بارداری کاهش بیابد اگر اسپرم به داخل وازن شما ریخته شده اشد احتمال بارداری وجود دارد و خوردن زعفران و باکره بودن شما تاثیری در این مورد ندارد بهتر است اگر کمتر از ۷۲ ساعت از رابطه شما می گذرد و نسبت به ریختن اسپرم شک دارید از داروخانه قرص اورژانسی تهیه کنید و مصرف کنید تا از بارداری شما در صورت رخ دادن شرایط بارداری جلوگیری شود.

سلام
من از آخرین پریودم ۲ ماه میگذره
تست بتام ۷۴ بود دیروز
احتمال خارج رحمی هست ؟؟؟
امکان داره طبیعی باشه؟؟؟؟
لطفاااااا راهنمایی کنید

سلام در این زمینه به متخصص زنان مراجعه کنید

من با نامزدم یه نزدیکی کوتاه داشتیم حتی بدون دخول ولی ایشون اب منیشو از پشت ریخت روی پاهای من
من تقریبا چندساعت از پریودیم میگذشت اما هنوز پد داشتمو لباس زیرمو اصلا در نیوردم!سریعا پاهامو شستم ولی میترسم ک اتفاقی بیوفته!به نظر شما تو این شرایط حاملگی اتفاق میوفته؟؟؟؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به اینکه شما لباس زیر و پد داشته اید احتمال بارداری وجود ندارد مگر اینکه منی بر روی و یا داخل واژن شما ریخته شده باشد.

خانوم مشاورمنونامزدم ماه پيش يعني آبان نزديکي داشتيم وايشون مني رولاي پاهاريختن ولي ازوقت پريودم يه هفتس ميگذره ميخواستم بدونم چه قرصي بخورم تاسقط شه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
با توجه به توضیحات شما نیاز می باشد که در اول باردرای خود را با آزامایش و بی بی چک تست کنید و بعد در صورت باردرای به متخصص زنان مراجعه کنید تا در این زمینه به شما کمک شود .

با سلام
من و همسرم حدودا دو ماهه که عروسی کردیم. اوایل عروسی تا شش روز همسرم مشکل نعوذ داشت و عملا تحریک‌نمیشد و به همین خاطر رابطه جنسی نداشتیم درحالی که در نامزدی حالتهای ایشون کاملا عادی بود.که با مراجعه به دکتر بعد از شش روز حل شد البته دکتر گفته بود مسئله ی مهمی نیست و به خاطر استرسه. تو این چند روز متوجه شدم وقتی در یک ۲۴ ساعت بیشتر از دوبار رابطه ی جنسی داریم همسرم خشک ارضا میشه یعنی مایع منی ازش خارج نمیشه.دفعات اول و‌دوم درحد مثلا یک قاشق ارضا میشه ولی دفعه ی سوم نه…حتی اگه‌ ۱۰ ساعت بعدش باشه.یعنی باید بین دو رابطه ی جنسی حداقل ۳ روز فاصله باشه تا به طور طبیعی انزال داشته باشن.به نظر شما این مسئله عادیه یا حتما باید به دکتر مراجعه کنیم؟یا حجمی که در دفعات اول و دوم انزال از بدنشون خارج میشه طبیعیه یا نه؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز
زمانی که مرد برای چند بار به ارگاسم می رسد، آلت تناسلی وی از مایع منی خالی شده و در ارگاسم های بعدی مایع منی از آلت تناسلی مرد خارج نمی شود. این اتفاق می تواند از ارگاسم دوم به بعد اتفاق بیافتد.
ارگاسم خشک در دفعات دوم به بعد پذیرفته شده و طبیعی محسوب می شود و متاسفانه برخی از این افراد در ارگاسم هایی که ممکن است خشک باشند از کاندوم استفاده نمی کنند که واقعا می توان این حرکت را غیر عاقلانه دانست. این افراد فکر می کنند که به علت خشک بودن ارگاسم احتمال باردار کردن شریک جنسی وجود ندارد اما در واقع این فرض اشتباه و بسیار خطرناک است. در این حالت نیز به علت وجود تعداد کمی اسپرم بر روی آلت تناسلی امکان باردار کردن زن وجود دارد. از طرفی خطر ابتلا به بیماری های مقاربتی نیز وجود خواهد داشت. پس در هر شرایطی اصول رابطه جنسی ایمن را رعایت کنید همانطور که در توضیحات مشاهده کردید شرایط همسر شما نیز مشابه توضیحات بالا می باشد و به نظر جایی برای نگرانی وجود ندارد .
می توانید با استفاده از گرفتن مکمل های غذایی ئ افزایش تحریک جنسی میزان افزایش منی را افزایش بدهید چون هربار خروج منی انرژی زیادی از فرد می گیرد .

سلام جواب منو نمیدید؟

سلام سوال خود را مجدد ارسال کنید

سلام وقت بخیر، من و همسرم ۲ ساله عقد کردیم و تقریبا ۴ ماهه که رابطه بصورت کامل داریم، همسرم از روز اول تا الآن در رابطه ی جنسی ۹۰ درصد مواقع گرم و فعال نیستن، با ایشون چند باری صحبت کردم که دوست دارم گرم و فعال باشی اما فایده ای نداشته، لطفا راهنمایی کنید چیکار کنم که ایشون از این حالت در بیان؟ ما تعداد رابطمون گاهی اوقات ۳ الی ۴ بار در هفه و گاهی اوقات کمتر یا بیشتره، ۲۳ سال سنمونه و همدیگه رو‌هم خیلی دوست داریم، هرچند اوایل عقدمون ایشون تا چند ماه اول باهام سرد بودن ولی الآن خیلی خوب شدن

سلام به شما دوست عزیز
در مورد اینکه منظورتان ا ینکه همسرتان گرم و فعال نیستند چیست و اینکه شما توقعات جنسی خودتان را به ایشان گفته اید و دیدگاه ایشان در این مورد چیست ؟ و همچنین اینکه چه میزان توقعات همسرتان را می شناسید ؟ در این موراد اطلاعات بیشتری در اختیار ما قرار بدهید تا باهم بیشتر صحبت کنیم.

سلام .من با دختری آشنا شدم که گذشتشو کامل میدونم و با هیچ پسری نبوده.از اقوام هستن. به خانواده ها گفتیم که با هم بیشتر آشنا بشیم تا ازدواج. حجاب هم رعایت میکنه و تا حدودی سنتی هم هست.خیلی همو دوس داریم.از بچگی همو دوس داشتیم.مدتی که با هم رابطه داشتیم و درمورد مسائل جنسی صحبت شد اون تمایل آشکارشو درمورد رابطه ی خشن ابراز کرد.گفت دوس داره بعد ازدواج ببرمش جای خلوت یا ماه عسل ببرمش جایی دست و پاشو ببندم و سکس کنم باهاش…میخواستم بدونم ازدواج با این فرد درسته یا نه و علت اینها چیه

سلام به شما دوست عزیز
احساسات و علایق هردوی شما قابل احترام می باشد اما گرایشات و فانتزی های جنسی تاثیر زیادی بر عملکرد و رابطه مشترک شما دارد در این مسیر بهتر است در مشاوره پیش از ازدواج این گرایشات جنسی را به صورت حضوری مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه به هردویتان کمک کنیم.
در این مسیر با توجهب ه توضیحات شما نیاز به بررسی دقیق فانتزی های جنسی ایشان می باشد تا بتوانیم نظری بیان کنیم.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۸۳

سلام من ۵ساله خود ارضایی میکنم ایا عقیم شدم ؟ هرچی میخوام ترک کنم نمیشه باید چیکار کنم

سلام به شما دوست عزیز
خودارضایی می تواند عوارض زیادی برای شما به همراه داشته باشد اما در مورد اینکه در عقیم شدن نیز تاثیر دارد تا به حال مقاله ای را مطالعه نکرده ام اما ممکن است مشکلاتی که در زودانزالی و یا دیرانزلی ایجاد می کند در مسیر باروری تاثیر داشته باشد اما تاثیر مستقیم را نیاز است با صحبت با یک متخصص ارولوژیست بررسی کنید.
اگر خودارضایی برای شما با موراد زیر همراه باشد ممکن است آسیب های بیشتری را به همراه داشته باشد ک
. عدم توانایی فرد در کنترل خودارضایی (استمناء)
۲٫ ایجاد مشغله فکری زیاد
۳٫ باعث کاهش و اختلال در عملکرد جنسی فرد شود مانند زود انزالی، دیر انزالی، بی میلی جنسی و…
به صورت کلی خودارضایی می تواند عوارض جسمی و روان را به همراه داشته باشد که خود ارضایی به خودی خود عوارض جسمانی حاد و قابل مشاهده ای ندارد؛ اما به مرور زمان خود ارضایی های نامناسب و تعدد دفعات، می تواند مشکلات عضلانی ایجاد کند. ارگاسم یا ارضای کامل، انرژی زیادی از بدن طلب می کند، پس بدن از مواد غذایی ذخیره شده در عضلات برای تامین این انرژی از دست رفته استفاده می کند. منظور از عضلات، تمام عضلات بدن حتی چشم، قلب و مغز می باشد. خود ارضایی ممکن است باعث اختلال موقتی در کارایی این اندام ها بشود و اگر انرژی بدن به میزان کافی تامین نشود احتمالا عوارض جدی تری وجود خواهد داشت که عموما این عوارض با کم شدن آب بدن و انرژی بدن مرتبط است.خود ارضایی در زنان نیز ممکن است لرزش دست، اختلال در قاعدگی و خستگی مفرط هم ایجاد کند.
سردرد، خستگی و بی حالی، انزوا، درد در شانه، دست، کمر و پاها، کاهش اشتها و لاغری، مشکل در خواب، از دست دادن تمرکز و حواس پرتی، آسیب دیدن آلت تناسلی و پرخاشگری برخی از عوارض کلی ناشی از خود ارضایی می باشد.
عوامل روحی که نیز می تواند در خودارضایی ایجاد شود بسیاری از افراد، شدیدترین احساسی که نسبت به خود ارضایی پیدا می کنند احساس گناه است. شاید این کار اشتباه نباشد اما از نظر اخلاقی، مذهبی یا فرهنگی احساس گناه ایجاد می کند. افسردگی به دلیل احساس تنهایی در ارضا شدن، اضطراب و استرس به دلیل نگرانی از عواقب و پیامدهای ادامه خود ارضایی و نگرانی از مطلع شدن دیگران و از دست دادن آبرو ،کاهش اعتماد به نفس و گاهی تحقیر آمیز بودن خود ارضایی برای خود فرد و…
دوست عزیز شما می توانید با مدیریت بیشتر برای ترک خودارضایی اقدام کنید گاهی ماه ها، یا سال ها برای جایگزینی یک رفتار طول بکشد، اما باید دانست این موضوع غیر ممکن نبوده و با تمرین قابل تحقق است در این مسیر می توانید از راحل های زیر استفاده کنید تا بتوانید مدیریت بیشتری بر این نیاز داشته باشید :
با احساسات خود صادق باشید
_ برای تحقق هدفتان به خود فرصت دهید
_ خود را سرگرم و مشغول کاری کنید
_ به سلامت و فعالیت جسمانی خود توجه کنید و ار تغذیه مناسب استفاده کنید مخصوصا اگر در دوران نوجوانی قرار دارید
_ با کمک متخصص زمان هایی که به خودارضایی می پردازید را بررسی کنید و سعی کنید در این زمان ها تنهایی و بیکاری خود را کاهش بدهید
_ زمان های تنهایی خود به صورت کلی محدود کنید و سعی کنید برای زندگی روزانه خودتان برنامه ریزی داشته باشید
_ به سمت محتواهای هجو و هرزه نگاری نروید و از دیدن فیلم های پورن ، سایت های جنسی و… خوداری کنید تا محرک های احتمالی برای تحریک شما حذف شود
_ برای خواب تنها با لباس زیر نخوابید و در صورت امکان لباس هایی بپوشید که اندام های شما را بپوشاند
_ سعی کنید برای اینکه لذت های دیگری را نیز تجربه کنید دیگر علایقتان را نیز بشنساید و آن را در دسترس خود قرار بدهید و در برنامه روزانه خود زمانی را به آنها صرف کنید
_ در این برنامه روزانه ورزش را نیز قرار بدهید تا بتوانید به صورت کلی با طی کردن زمان نتیجه گیری بهتری داشته باشید سعی کنید رد کنار موراد بالا در صورت نیاز زمان مشخصی را به خودارضایی خود اختصاص بدهید و بعد این را به دو هفته یکبار و بعد ماه و…. اختصاص بدهید تا از میزان آن کاسته شود و تنها در زمان مشخص این عمل را انجام بدهید و از زمان های دیگر امتناع کنید تا بتوانید نتیجه گیری بهتری داشته باشید .

سلام‌

سلام می توانید سوالتان را در همین قسمت ارسال کنید

سلام من ۱۸ سالمه ازدواج کردم همسرم ۱۷ سالشه ی ساله ازدواج کردیم حی همسرم منو دیونه کرده من بچه می خوام ۶ ماهه منو همسرم رابطه جنسی داریم هفته ۲ دوبار ولی همسرم حامله نمیشه

سلام به شما دوست عزیز
دقت کیند که سن هردوی شما پایین می باشد و هنوز مسیر نوجوانی هردوی شما تمام نشده است و برای داشتن فرزند بهتر است شرایط سنی ، اجتماعی ، اقتصادی را مد نظر قرار بدهید تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید .
در این مسیر بهتر است همسرتان و شما یک سری چکاو اولیه بدهید تا در مورد اینکه بارداری مشکلی دارد یا خیر متخصص به شما پاسخ بدهید در این مسیر بهتر است در اول همسرتان به متخصص زنان مراجعه کنند چون نیاز است که قبل از باردرای ایشان رد شرایط مطلوب بدنی قرار گیرند تا بارداری تاثیری بر سلامت جسمی ایشان نگذارد و بتوانند باردرای بهتری را تجربه کنند.

سلام اقای دکتر مرسی جوابمو دادین من همسرمو دکترم بردم دکتر زنان گف همسرد هیچ مشکلی نداره ازمایش کلی هم دادم همسرم همه چیزش نرم مال هسته فقط دکتر گف اهنش کمه منم ازمایش کلی دادم همه چیزم نرمال هسته فقط گف وینامین D استفاده کن منم هر هفته میخورم اقای دکتر من همسرمو خیلی دوسش دارم بخاطرش هرکاری میکنم بهش میگم خودمون بچه هستیم بچه بزار چند ساله دیگه میگه نمیخوام من بچه الان میخوام

سلام اقای دکتر مرسی جوابمو دادین من همسرمو دکترم بردم دکتر زنان گف همسرد هیچ مشکلی نداره ازمایش کلی هم دادم همسرم همه چیزش نرم مال هسته فقط دکتر گف اهنش کمه منم ازمایش کلی دادم همه چیزم نرمال هسته فقط گف وینامین D استفاده کن منم هر هفته میخورم اقای دکتر من همسرمو خیلی دوسش دارم بخاطرش هرکاری میکنم بهش میگم خودمون بچه هستیم بچه بزار چند ساله دیگه میگه نمیخوام من بچه الان میخوام

با توجه به توضیحات شما اگر مشکل جسمی وجود ندارد پس شما با طی کردن این مسیر برای بارداری می توانید در زمان تخمک گذاری همسرتان نتیجه بهتری برای باردرای ایشانب دست بیاورید .
بهتر است در این مسیر با همسرتان به صورت حضوری به روانشناس مراجعه داشته باشید تا دلایل ایشان و شما برای بارداری مورد بررسی قرار گیرد تا بتوانیم در این زمینه به تصمیم گیری بهتر شما کمک کنیم.
درمسیر می توانید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
۰۲۱-۲۲۳۵۴۷۶۲

با عضویت در خبرنامه ایمیلی مطالب سایت را در ایمیل خود دریافت کنید. مطمئن باشید به هیچ وجه از ایمیل شما استفاده تبلیغاتی نمی شود.

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به سامانه پرسش و پاسخ مشاور می باشد.

زحمت حضور در صف های طولانی نوبت و هزینه رفت و آمد را به حداقل برسانید

در هر زمان از شبانه روز، حتی ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشکان گفتگو کنید

پزشکان تضمین شده ما تا دریافت کامل پاسخ،شما را همراهی میکنند

برای گفت و گو بهتر و راحت تر،مستندات پزشکی و تصاویر آزمایشات خود را آنلاین ارسال کنید

نگران نباشید! بدون انتظار برای مراجعه حضوری، همزمان با چند پزشک متخصص مشورت کنیدمشاوره زناشویی آنلاین

در صورت نارضایتی از مشاوره، هزینه شما پس از بررسی به طور کامل بازگردانده میشود

منتظر زمان مناسب تا مراجعه به پزشک نباشید، هر زمان که نیاز داشتید سوالتان را از متخصصان بپرسید

آنچه شما درباره مشاوره آنلاین گفته اید

اگر سوال در زمینه های ناتوانی جنسی،عقیمی،ناباروی ،جراحی بی اختیاری زنان ومردان ، جراحی ودرمان واریکوسل، مثانه، پروستات، بیضه دارید، میتونید از متخصصین این حوزه بپرسید.

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به شرکت دانش بنیان نوین فناوران همراه ساینا می باشد.

نیاز جنسی و برقراری ارتباط جنسی رضایت‌بخش، یکی از عوامل حیاتی در زندگی زناشویی است.
رابطه جنسی در صورتی‌که،‌ نیاز مورد نظر را برطرف نکند، می‌تواند برای بقای زندگی زناشویی عاملی تهدیدکننده باشد.
جالب است بدانید بسیاری از مشکلات جنسی نظیر زودارضایی، عدم لذت از ارتباط جنسی قابل درمان و بهبود هستند.
افراد با گرایش تراجنسیتی هم نیازمند بهره‌مندی از توصیه‌های مشاور جنسی برای حل موفقیت‌آمیز تعارضات‌شان هستند.
اپلیکیشن آنلاین مشورَپ این فرصت را در اختیار کاربران محترم قرار داده ،که به‌صورت ناشناس مسائل‌شان در حوزه خصوصی و حساس جنسی را با مشاور در میان بگذارند.

دو ساله ازدواج کردم ولی نتوانستیم رابطه جنسی کامل داشته باشیم زیرا موقعی که دخول میخاد اتفاق میفته کل بدنم منقبض میشه و اجازه دخول نمیدم؟

اگر مشکل شما دقیق تر مورد بررسی قرار گیردبه احتمال زیاد شما دچار واژینسموس هستین که باید تحت نظر یک سکس تراپیست دوره های درمان خود را طی کنید تا بتوانید از انقباض بدن خود جلوگیری کنید و رابطه جنسی خود را کامل کنید.

احساس می کنم دچار زود انزالی هستم چیکار کنم؟

زود انزالی یعنی شما در کمتر از سه ثانیه بعد از دخول دچار انزال می شوید و این مشکل در 6 ماه گذشته و در 75 در صد موارد در رابطه جنسی شما اتفاق بیفتد. اگر این ملاک ها رو دارید و یا از مدت انزال خود راضی نیستین باید عوامل مختلفی در شما مورد بررسی قرار گیرند، از جمله مشکلات جسمی که منجر به زودانزالی می شوند، سایر اختلالات روانی که در زودانزالی شما می توانند تاثیر گذار باشد، مصرف داروهای خاص و مصرف مواد یا الکل.
مشاوره زناشویی آنلاین

آیا برقراری رابطه مقعدی مشکل دارد؟

رابطه مقعدی عوارضی دارد از جمله مشکل در سیستم گوارشی، عدم لذت از رابطه واژینال در صورت استمرار این نوع رابطه، دردی که زن باید متحمل شود و ممکنه بخاطر رضایت شما این درد رو کتمان کند و این به مرور باعث سردی رابطه شما شود. شما می توانید برای لذت بیشتر در پوزیشن ها، مکان، زمان، بو، لباس و…. خود تنوع ایجاد کنید و از رابطه خود لذت ببرید.

من علاقه زیادی دارم به اینکه مورد خشونت طرف مقابل قرار بگیرم آیا این نرمال است؟

سکس خشن یک نوع از فانتزی جنسی هست که افراد از آن لدت می برند. سکس خشن در صورتی نرمال تلقی می شود که باعث آسیب فیزیکی در شما نشود و به یک عادت همیشگی تبدیل نشود، درگیری ذهنی مداومی نسبت به این موضوع نداشته باشید، این نوع سکس رو به سکسهای دیگه ترجیح ندهید. اگر هر کدام ازینا در شما وجود داشت شما دچار اختلال جنسی هستین و و باید برای درمان آن اقدام کنین.

{{item.Content}}

مشاوره زناشویی آنلاین
مشاوره زناشویی آنلاین
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *