مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

 
helpkade
مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته
مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

موسسه وکیل تلفنی در حال راه اندازی واحد مشاوره تلفنی با وکیل به صورت اورژانسی و  24 ساعته می باشد تا حتی در ساعت 4 صبح هم بتوانید مشاوره حقوقی به صورت تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری داشته باشید که در حال کنترل زیر ساخت آن می باشد. انشالله به زودی بتوانیم این خدمات ارزنده را ارائه نماییم.

درباره ما

در حال حاضر پشتیبانی تلفنی فقط تا ساعت 12 نیمه شب مقدور می باشد.

 

برای دریافت مشاوره تلفنی با وکیل پایه یک دادگستری کافی است از تلفن ثابت خود (با موبایل تماس نگیرید) بدون هیچ پیش شماره ایی با تلفن زیر تماس بفرمایید.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

تماس از تلفن ثابت(بدون کد شهرستان بگیرید)  ۹۰۹۹۰۷۰۷۶۷    

هر گونه سوالی دارید می توانید با ۰۲۱۴۷۶۲۵۹ مطرح بفرمایید

 

هزینه مشاوره حقوقی آنلاین          هزینه مشاوره حقوقی تلفنی          هزینه مشاوره حقوقی حضوری          هزینه مطالعه پرونده          هزینه ارزیابی پرونده حقوقی               هزینه نگارش دادخواست          هزینه نگارش لایحه          هزینه نگارش شکواییه          هزینه نگارش اظهارنامه          هزینه نگارش اعتراض          هزینه ثبت شرکت

وکیل تلفنی

درخواست مشاوره حقوقی تلفنی (خط ویژه شش رقمی)  ۴۷۶۲۵۹-۰۲۱

 

جهت مشاوره حقوقی آنلاین رایگان کلیک کنید

 درخواست مشاوره حقوقی در ساعت غیر اداری (خانم حسینی) 09212242670مسئول کارگزینی (خانم علوی)                                                       09196889330
مسئول امور مالی (آقای شیردل)                                                     09199398913

شماره پیامک وکیل تلفنی                                                    30007002700242
آدرس ایمیل موسسه وکیل تلفنی                                       vakiltel@gmail.com
آدرس ایمیل بخش مالی وکیل تلفنی                              vakiltelmali@gmail.com
ثبت شکایات و انتقادات وکیل تلفنی                        lawyertavakkoli@yahoo.com

قوانین و مقررات  وکیل  تلفنی

 واحد  مشاوره حقوقی شعبه تهران: میدان انقلاب، ابتدای کارگر جنوبی، کوچه رشتچی، پلاک 14 طبقه اول واحد 3

 

 واحد مشاوره حقوقی شعبه مازندران مرکز ICT:  آمل روبروی افتاب  60 مجتمع  تجاری محسنی، طبقه اول ، واحد 102

وكيل استارتاپ   ترجمه فوری       تایپ       تولید محتوا       استارتاپ

 

شنبه تا چهارشنبه: 10 الی 18
پنجشنبه:10الی14

سوالات و مشکلات حقوقی خود را بدون هیچ هزینه ای از صدای وکیل بپرسید:
(شش خط) 02166567311

میدان انقلاب, خیابان جمالزاده جنوبی, پلاک39(ساختمان صدف)، واحد9.

درباره صدای وکیل

گروهی از وکلای دادگستری هستیم…  با سابقه بیش از ده سال فعالیت حقوقی آمده ایم خدمات حقوقی جدیدتری ارائه کنیم…

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

 میپرسید چگونه!؟

 سوال حقوقی دارید؟ در تالار سوالات حقوقی بپرسید!

 

 سخت است؟ راه ساده تر بگوییم؟

 پرسشهای حقوقی خود را از تلفنهای (6 خط ویژه) 02166567311 بپرسید… خودمان جواب میدهیم. (درحد پرسش و پاسخ محدود)

 اطلاعات و تجربیات حقوقی دارید؟ دیگران را راهنمایی کنید! پاسخ آنها را در تالار سوالات حقوقی بدهید.

 پرسش و پاسخ کوتاه برایتان کافی نیست؟ نیاز به مشاوره حقوقی دارید!؟

 

هزینه مشاوره حقوقی ما نیم بهاست!

 از شهرستان تماس میگیرید؟ امکان مشاوره غیرحضوری هم داریم… هزینه آن هم نیم بهاست!

 

 

نیاز به وکیل دادگستری با هزینه مناسب دارید؟

 امکان استفاده از خدمات مختلف حقوقی، توسط وکلای دادگستری در دسترس شماست!

 

خاطرات صدای وکیل

 

ساعت ۷شب است و آماده رفتن به منزل شده‌ام… تلفن زنگ می‌خورد:- سلام قربان… صدای وکیل؟می‌خواستم با جناب مهاجری صحبت کنم.- سلام… مهاجری هستم اما دفتر تعطیل شده…

ادامه مطلب

امروزه در دنیای مدرنی زندگی می‌کنیم که تکنولوژی همه چیز رو به تسخیر خودش در آورده و در فرهنگ ما نفوذ کرده اما حواسمون باید باشه که این دنیای مجهز 

ادامه مطلب

مرد داستان امروز ما:

تقی، مردی ۳۵ساله از استان مرکزی است، با لهجه غلیظ شهرستانی صحبت می‌کند، متاهل است و فرزند ۸ ساله‌ای دارد.

ادامه مطلب

جوانی خوش برخوردیست حدودا ۳۵ساله، لاغر و نسبتا قد بلند است، کت‌شلوار نسکافه‌ای رنگی پوشیده است؛ به گرمی با من دست می‌دهد و خودش را معرفی می‌کند. 

ادامه مطلب

گاهی برخی مردها به بيمارى بددلی ‏مبتلا می‌شوند. بيمارى خانمان‌سوزی که زندگى را زهر و بنیان خانواده‏ را خاکستر می‌كند. 

ادامه مطلب

از مشاوره امروز براتون بگم… با خانمی حدودا 40ساله مشاوره داشتم بنظر با اعتماد به نفس و جسور بود

ادامه مطلب

 

پاسخگوئی به سوالات حقوقی(رایگان)

سامانه ثبت چک‌های سرقتی یا مفقودی

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

?شهروندان می‌توانند با مراجعه به سامانه «ساد ۲۴» به نشانی ………………….

+بیشتر

راه سند دار کردن اموال بدون سند چیست؟

قانون ثبت در سال 1310 به تصویب رسید.

در بخشی از این قانون مقرر شده بود که تمام املاک در کشور باید ثبت شده و برای تمامی اموال غیرمنقول سند رسمی صادر شود.  …………………….

+بیشتر

در تصادفات رانندگی در صورتی که خسارت ها به خودروها وارد شده باشد پس از حضور افسر راهنمایی رانندگی و تعیین میزان تقصیر طرفین، در صورتی که خودروها بیمه باشند پرداخت خسارت براساس تعهدات بیمه گر انجام می پذیرد. …………..

+بیشتر

خانواده به عنوان نهادي بنيادي هميشه مورد توجه قانونگذار ايران قرار داشته ، به طوري که مطابق قانون اساسي و قوانين عادي به اين نهاد بسيار ارج گذاشته شده است. اکنون مهمترين قانوني که در مورد اين نهاد وجود دارد، قانون حمايت خانواده مصوب 1391 است که در مورد تشريفات طلاق مقرراتي را پيش بيني کرده است. در گفت وگو با کارشناسان به بررسي اين قانون پرداخته ايم که در پي مي آيد. ………………..

+بیشتر

یکی از شروطی که به نفع زوجه در نظر گرفته می شود شرط تعلق گرفتن نصف دارایی مرد به زن بعد از طلاق می باشد.

اما تحقق این شرط منوط به حصول شرایطی است:………………………

+بیشتر

پیرو وکالتنامه تنظیمی شماره … سری … مورخ … تنظیم شده بین آقای … به نشانی تهران … و تلفن شماره… و آقای / خانم … شرکت … به نشانی … به عنوان موکل در ساعت …روز … مورخ … قرارداد حاضر در اجرای ماده ۱۹ لایحه استقلال کانون وکلا و ماده ۱۰ قانون مدنی منعقد گردید و وکیل دادگستری و موکل ، در مورد ضوابط کار و میزان حق الوکاله و ترتیب پرداخت آن به شرح زیر موافقت نمودند: ………………..

+بیشتر

چنانچه عقد نامه رسمي باشد، مهريه از طريق اجراي ثبت نيز قابل وصول است، بدين طريق كه زوجه به دفترخانه اي كه ازدواج در آن واقع و به ثبت رسيده است رجوع و تقاضاي وصول مهريه خود را مي كند از طرف دفترخانه مراتب به زوج ابلاغ و چنانچه زوج حاضر به پرداخت مهريه نباشد زوجه تقاضاي اجراي مفاد سند ازدواج خود را در خصوص مهريه مي كند. چنانچه از طرف زوجه، مالي از زوج معرفي شود

+بیشتر

ازدواج تنها یك پیوند عاطفی و اخلاقی میان دو انسان نیست. زن و شوهر پس از ثبت رسمی ازدواج، وارد توافقی دو جانبه می‌شوند كه معمولا نظام قانونی هر كشور برای آن چارچوب مشخصی تعریف كرده‌است. این چارچوب حقوقی در كشورهای مختلف متفاوت است اما در همه كشورها برآمده از سنت‌، عرف، تجربه بشری، مذهب و اصول پایه‌ای علم حقوق یا معاهدات بین‌المللی است ……………

+بیشتر

تقاضای مطالعه و بررسی پرونده جهت ارائه راهکار یا تنظیم لایحه

آدرس : تهران میدان انقلاب خیابان جمال زاده جنوبی پلاک39 ساختمان صدف طبقه دوم 

تلفن : (6 خط ویژه) 02166567311                                

وکیل سرپرست : 09352943060  (هزینه مشاوره 90 هزارتومان)

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدdocument.getElementById(‘cloakb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0′).innerHTML=”;var prefix=’ma’+’il’+’to’;var path=’hr’+’ef’+’=’;var addyb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0=’info’+’@’;addyb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0=addyb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0+’Sedayevakil’+’.’+’com’;var addy_textb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0=’info’+’@’+’Sedayevakil’+’.’+’com’;document.getElementById(‘cloakb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0′).innerHTML+=’‘+addy_textb8f7253f3e1d0730898e8f3c59db35c0+’‘;

صدای وکیل را در صفحات اجتماعی دنبال کنید

کلیه حقوق این وبسایت برای دارندگان آن محفوظ می باشد

طراحي و سئو وب سايت با توسط Razhur.com

آمار بازدید سایت

اینجا سامانه ۸۷۱۳۲ است.

سامانه ۸۷۱۳۲ یک سامانه و پایگاه حقوقی است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است. این سامانه صرفا پرسش و پاسخ حقوقی میباشد به صورتیکه شما میتوانید ضمن پرسیدن سوالات حقوقی خود در کمتر از ۲۴ ساعت، پاسخ خود را مشاهده کنید که این پاسخ هم در سامانه قابل مشاهده است و هم برای شما ایمیل خواهد شد.

این سایت حقوقی به ۴ سالگی خود نزدیک می شود.

مشاوره حقوقی در سایت ۸۷۱۳۲ رایگان است. کارشناسان و وکیل پایه یک دادگستری تهران پاسخگو و ناظر سوالات و پاسخ های حقوقی هستند.

در سامانه ۸۷۱۳۲ مشاوره حقوقی رایگان و مشاوره حقوقی حضوری با وکیل پایه یک دادگستری ارائه می شود.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

تا به امروز مشاوره های حقوقی با موضوعات تخصصی گوناگون و سوالات متعددی در زمینه های نظیر: کیفری(۶.۸۳۰)ُ،ملکی (۲,۵۰۷)، مالیات (۹۱)، ثبت احوال (۳۷۲)، قراردادها (۱,۲۶۱)، وصول مطالبات (۱,۸۵۴)، تغییرات شرکت (۸۹)، امور اداری و دولتی (۶۲۱)، انحصار وراثت و ارث (۱,۱۰۶)، مشاوره حقوقی خانواده (۸,۸۸۷)، پلمپ دفاتر قانونی شرکتها (۲۰)، ثبت علامت تجاری – ثبت برند (۴۲)، روزنامه رسمی و آگهی شرکت (۲۹)، مشاوره حقوقی با وکیل ثبت شرکت(۲۴۷) در این سامانه انجام شده است.

در کل بیش از ۲۴۰۰۰ هزار پرسش و پاسخ حقوقی در این سامانه ثبت شده است.

در قسمت مشاوره حقوقی خانواده سوالات حقوقی در خصوص وکالت امور خانواده نظیر: طلاق،‌ طلاق توافقی، مهریه، حضانت فرزندان، اجرت المثل و نحله و دیگر موارد حقوقی در خصوص امور خانواده مطرح و توسط کارشناسان و وکلای دادگستری پاسخ دهی و رسیدگی می گردد.

در مواردی مانند طلاق، علاوه بر اینکه سوالات حقوقی کابران عزیز پاسخ داده میشود مسائلی نیز مانند شرایط طلاق که باعث میشود اطلاع زوجین از این شرایط بیشتر شود ارائه خواهد شد.

شکایت از شخصی که مرتکب تخلفی شده و عمل او طبق قانون جرم تلقی می شود و قاضی برای آن مجازات تعیین کرده شکایت “کیفری” نامیده می‌شود.

نوشتن شکوائیه کیفری شیوه خاصی ندارد و مانند دعاوی حقوقی نیاز به فرم خاصی ندارد، اما خوب است شکایتنامه منظم و مرتب از حیث جمله بندی وخوانا باشد و بهتر است که توسط وکیل تنظیم شود. برای تنظیم هرگونه شکوائیه میتوانید با وکلای یاسا تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن شکوائیه تنظیم گردد.

برای مشاوره حقوقی امور کیفری جهت حل ابهامات موضوعات جزایی مانند  خیانت در امانت، جعل، فروش مال غیر، دیه، قتل،‌ سرقت، کلاهبرداری،‌ آدم ربایی و … می توانید با کارشناسان سامانه ۸۷۱۳۲ در ارتباط باشید.

دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود.

از موضوعات مورد مشاوره دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق می باشد.

همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند و کارشناسان و وکلای حاذق حاضر در  سامانه  ۸۷۱۳۲ آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان و دریافت پرونده در موارد فوق می باشند.

یک دادخواست حقوقی باید به صورت دقیق که حاوی تمامی قوانین حقوقی میباشد تنظیم شود یعنی در بسیاری از موارد توضیحاتی که در دادخواست قید میشود به دلیل اینکه نیاز به قوانین مدون و دقیق میباشد میتواند احتمال برد فرد خواهان را در آن پرونده بالا ببرد. به همین دلیل در صورتیکه قصد داشتید دادخواستی را تنظیم کنید حتما پیشنهاد میشود که با مشورت کنید.

حتما تا به حال شنیده‌اید که می گویند آیا چک کیفری است یا حقوقی؟ این عبارت فقط در مورد چک های برگشتی (بلامحل) استفاده می‌شود و مربوط به نوع مسوولیت شخص صادرکننده چک است. اگر چک کیفری باشد، می‌توان علاوه بر این‌که وجه چک را دریافت کرد، صاحب حساب (صادرکننده) را نیز به زندان انداخت؛ ولی اگر چک حقوقی باشد، فقط می‌توان وجه چک را دریافت کرد.

 موارد مشاوره حقوقی در خصوص  چک، سفته، چک بلامحل و نحوه وصول چک و اسناد و اوراق مالی توسط وکیل چک و کارشناسان پاسخ دهی و پیگیری می شود.

تمامی شرایط وصول انواع چک های حقوقی و کیفری و چک های بلامحل در قالب پرسش و پاسخ برای شما در این سامانه توضیح داده شده است.

قبل از انجام هر فعالیتی بهتر است که میان طرفین عقد و یا شرکا یک قراردادی تنظیم شود تا در صورتیکه در آینده میان آنها مشکلی ایجاد شد چیزی به عنوان ضمانت اجرا وجود داشته باشد. پس بهتر است که قراردادی لازم الاجرا توسط وکیل برای شما تنظیم گردد.

اگر یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر به کاری تعهد کنند و این تعهد مورد قبول آنها واقع شود قرارداد گفته میشود.

توافق دو یا چند نفر جزء اصلی تعریف قرارداد است، برای مثال در خرید ملک یا آپارتمان دو نفر توافق میکنند که یکی (فروشنده) ملک خود را به دیگری (خریدار) بدهد و دیگری در قبال آن پولی به فروشنده پرداخت کند.

مشاوره حقوقی با وکیل امور قراردادها، از جمله قراردادهای مشارکت، قراردادهای خرید و فروش و دیگر موارد در سامانه ۸۷۱۳۲ امکان پذیر و قابل ارائه می باشد.

مشاوره حقوقی در خصوص ارث، حصروراثت و مسائل مربوط به انحصاروراثت با وکیل متخصص ارث در سامانه ۸۷۱۳۲ در اختیار همگان می باشد.

انحصار وراثت در حقوق عبارت است از معلوم نمودن تعداد وراث متوفی توسط مراجع ذیصلاح. به منظور این که وراث بتوانند سهم الارث خود را مطالبه و در آن تصرف کنند، ابتدا لازم است وارث منحصر بودن ایشان و سهم الارث هر یک از ایشان در شورای حل اختلاف بررسی و اثبات گردد. در این خصوص دادگاه پس از رسیدگی، گواهی نامه ای به نام تصدیق انحصار وراثت صادر می‌نماید که در اختیار اشخاص ذینفع قرار خواهد گرفت.

در بسیاری از موارد بعضی از وراث در دسترس نمیباشند و یا بعضی از ورثه از پرداخت ماترک ورثه دیگر امتناع میکنند که در این صورت وراث میتوانند برای رسیدن به سهم الارث خود یا وکیل بگیرند و یا دادخواست مطالبه سهم الارث توسط وکیل برای شما تنظیم شود که تنظیم دادخواست نیز توسط وکلای یاسا برای شما میسر شده است.

مشاوره حقوقی رایگان

باسلام خسته نباشید.ایا اگرفردی زندانی باشد برای نفقه دربندبازوالزام به تمکین دهد مشکلی ازجهت دادگاه ندارد که شب منزل نیست وباید زندان سرکند

الزام به تمکین از کسی که در زندان اقامت دارد پذیرفته نمیشود.

سلام.بنده چندماه برای کسی کار کردم.تا یکسال پولم نداد و شماره موبایلم زده بود لیست رد.فقط خونه باباش رو بلد بودم ک چندبار رفتم پیش باباش بهش گفتم پسرت پول منو نمیده و چند وقتی میشه مواد میکشه .وقتی فهمیدم باباش نمیتونه برام کاری کنه شکایتش کردم.دادگاه رای ب نفع من صادر کرده… اما اون بعد از شکایت من رفته شکایت من کرده ک امده پیش اقوامم آبروم برده ک مواد میکشم و الکی میگه پول ازم میخواد.حالا ابلاغیه برام امده دفاع از اتهام انتسابی.ایا شکایتی ک کرده برام مشکل ساز میشه چ کنم من؟اینکه گفتم مواد میکشه اره کشیده و میتونم قسم بخورم اگه شاهدا ک هم دیدن نترسن میان شاهدی بدن.

علیه شما شکایت شده و در صورتیکه مدرک و شاهد داشته باشند به نتیجه خواهند رسید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نام

ایمیل

وبسایت


ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.


مشاوره حقوقی تلفنی در مجموعه وکلای عدالت برای شما عزیزان به صورت ۲۴ ساعته در حال اجرا می باشد و شما می توانید با شماره های موسسه تماس گرفته و با وکیل های متخصص در ارتباط باشید.

با تخصصی شدن کسب و کارها و همچنین و همچنین افزایش مرادوات و تبادلات مالی و تجاری بین افراد باعث گردید تا روند ثبت دعاوی در دادگاه ها افزابش یافته و به تبع نیاز به استفاده از نظرات و تجربیان وکیل دادگستری زیادتر شود.

بدهی است وکلای دادگستری حسب دانش، تخصص و تجربه ای که از مفاد قراردادها و همچنین فرآیند های قضایی و دادرسی دارند می تواند از بسیاری از توافقات نادرست که منجر به از دست رفتن سرمایه ها شود جلوگیری شود.

یکی از مواردی که بسیار موکلین را آزرده خاطر می نمایند طولانی شدن فرآیند های دادرسی می باشد که با توجه به رشد تورم در کشور، بادرنظر گرفتن افت سرمایه بعد از چندین سال، ارزش بازگشت سرمایه بسیار ناچیز خواهد شد.

مجموعه حقوقی وکلای عدالت شرایطی را برای موکلین فرآهم نموده است تا در تمام ساعات شبانه روز و به صورت ۲۴ ساعته بتوانند از وکیل خود مشاوره حقوقی اخذ نمایند.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

در ذیل مختصرا مواردی که به صورت مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته ارائه می گردد بیان می شود.

بدیهی است موکلین محترم در نظر بگیرند که استفاده از خدمات تلفنی و آنلاین فوری و مشاوره حقوقی تلفنی رایگان ۲۴ ساعته محدود به موضوع بوده و بررسی جنبه های تخصصی نیازمند برگزاری جلسات حضوری می باشد.

نظر به حساسیت و ضروری بودن تماس با وکیل دادگستری، موکلین محترم مجموعه می توانند با وکیل مربوطه در تماس بوده و حسب شماره تلفنی که در اختیار وی قرارداده شده است مشکلات خود را بیان نماید.بدیهی است این حق و امتیاز برای عموم افراد نیز در نظر گرفته است و عموم افراد می توانند با شماره های ذکر شده در قسمت تماس با ما با وکلای مجموعه تماس گرفته و سئوالات و مشکلات خود را  با وکلای پایه یک دادگستری در میان بگذارند.

در صورت ضرورت و نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل دادگستری در خارج از ساعات اداری می توان از طرق ذیل با وکلای موسسه تماس حاصل فرمایید.

نظر به ضرورت موضوع مجموعه حقوقی وکلای عدالت جهت تسریع در روند پاسخگویی به سئوالات موکلین محترم طرق مختلفی را در نظر گرفته است.

نظر به بالا بودن تماس های تلفنی و با توجه به اینکه کلیه مشاوره ها به صورت جامع و کامل می باشد ممکن است وکلای مجموعه نتوانند در زمان تماس موکلین پاسحگو باشند.بنابراین در صورت عدم پاسخگویی می توانید با رزرو وقت مشاوره حقوقی تلفنی سئوالات خود را مطرح نمایید.بدهی است وکلای مجموعه در کوتاهترین زمان ممکن و با درنظر گرفتن موضوع پرونده با شما تماس خواهند گرفت.

برای مشاوره حقوقی رایگان با وکیل آنلاین می توانید از طریق واتساب و شماره تلفن هایی که در صفحه تماس با ما درج شده است درخواست خود را مطرح نمایید .بدیهی است در صورت آنلاین بودن وکلای مجموعه و قبول درخواست مشاوره از سوی وکلای مجموعه به صورت آنلاین و یا تماس تصویری و یا تماس مستقیم تلفنی با وکیل مربوطه ارتباط برقرار نموده و مشاوره حقوقی تخصصی بگیرید.

تلفن مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته در صفحه تماس با ما ذکر شده است. گروه حقوقی وکلای عدالت با درنظر گرفتن نیازهای موکلین و تعدد پرونده های حقوقی اقدام به تشکیل کمیسیون های تخصصی نموده است. بر همین اساس موکلین محترم می توانند در تمام ساعات شبانه روز حسب نیاز یکی از راه های ارتباطی را انتخاب نموده و با وکلای مجموعه تماس بگیرند.

مزایای بهره گیری از مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان گروه حقوقی وکلای عدالت به شرح ذیل می باشد:

گروه حقوقی وکلای عدالت با همکاری تعداد زیادی از وکلای پایه یک دادگستری در زمینه حقوقی و کیفری با ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و تلفنی در خدمت موکلین گرامی می باشد.

در این راستا و نظر به نیاز افراد در ساعات غیر ادرای می توان با مراجعه به صفحه تماس با ما با شماره های مربوطه و توجهاً به توضیحاتی که در بالا بیان شد و انتخاب یکی از طرق، با وکلای مجموعه تماس گرفته و ستوالات خود را مطرح نمایید.

در چندسال گذشته که استفاده از اینترنت و اپلیکیشن های پیام رسان در دست نبود، درصورت بروز اختلاف و یا مشکل حقوقی دسترسی به وکیل دادگستری بسیار سخت بود. امروزه با توجه به تسهیل راه های ارتباطی نظیر تلفن، اینترنت، اپلیکیشن های پیام رسان، ارتباط با سایر افراد هم از نظر زمانی کاهش یافته است و هم از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه تر شده است.

بر همین اساس گروه حقوقی وکلای عدالت، با در نظر گرفتن موضوع، و در جهت تسهیل راه های ارتباطی، جهت ارتباط با وکلای دادگستری، شماره هایی را در صفحه تماس با ما قرار داده است تا هموطنان عزیز بتوانند درتمام ساعات شبانه روز با وکلای منتخب موسسه تماس گرفته و سئوالات خود را مطرح نمایند.

همکاران: تهران مدافع

از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را در تهران آغاز نمود. با توجه به گستردگی موضوعات حقوقی و همچنین پیچیدگی های فرآیند های دادرسی در مراجع قضایی برنامه ریزی های تخصصی در این زمینه صورت گرفت تا در زمان دفاع از حقوق موکلین، از تضیع حقوق قانونی آنها جلوگیری گردد.

تهران،صادقیه، خیابان ولیعصر،جنب متروی صادقیه،نبش کوچه چهارم،پلاک۵٫۳ واحد ۱۴ تهران ، میدان فردوسی ، خیابان شهید موسوی ، نبش اعتماد مقدم ، پلاک ٣٠، طبقه۴ شهریار ، میدان فرمانداری ، مجتمع آسمان ، طبقه۴ ، واحد٢۵ ۰۹۱۲۶۸۸۷۵۲۰ 09197868482 02165503762

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت وکلای عدالت متعلق به موسسه حقوقی اساتید مهر ایرانیان می‌باشد

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته، پشتیبانی از قانون و عدالت در تمام طول شبانه روز را در همه جای ایران، ممکن ساخته است و موسسه حقوقی اوستا، پیشگام در ارائه بهترین خدمات تخصصی حقوقی و قضایی، به صورت رایگان و با بهره گیری از وکلای پایه یک دادگستری و قضات بازنشسته و مشاورین حقوقی کاربلد، این فرصت را در اختیار تمام افراد، کبیر و صغیر، از هر قشر و زبان و نژاد و سن و سال، مرد و زن، پیر و جوان، غنی و ناتوان قرار داده است.

تصور نمایید که زندگی چگونه می شود اگر درست مانند فیلم ها و افراد قدرتمند، امکان دسترسی به وکیل و مشاوره حقوقی در هر ساعتی از شبانه روز و در هر مکان و برای هر موردی، وجود داشته باشد؟ با هر پیشامدی، قبل از هر اقدامی، تلفن را بر می دارید و با وکیل خود مشورت می کنید، یا به جای احساس درماندگی و مظلوم واقع شدن، به راحتی در هر زمان و موقعیت و مکان، برای آگاهی در مورد حقوق خود و شیوه احقاق آن، کمک می گیرید، این است زندگی در مقام توانمندی و حقانیت، و البته که خوشایند و دلپسند عدالت طلبان می باشد.

تصور استفاده از راهنمایی های تخصصی یک حقوقدان و آگاهی از تمام ابعاد و عواقب قضایی تصمیمات و انتخاب ها و یافتن راه حل قانونی مفید برای رفع مشکلات حاد و بحرانی و یا به سرانجام رساندن پرونده های جاری، برای تمام افراد جامعه، در هر زمانی از 24 ساعت و هر روزی در طول هفته، مانند آرمان شهری رویایی است که افراد به شیوه متمدنانه و صلح طلبانه، طبق موازین قانونی، با یکدیگر برخورد می کنند و برای رفع اختلاف ها، به چتر قانون پناه می برند و با یاری یک راهنمای مجرب و ححرفه ای، هم از حقوق خود آگاهی دارند و هم به حریم حقوقی دیگران احترام می گذارند. استفاده از توصیه های حقوقی یک متخصص و مشاور، شاید بسیار دور از انتظار باشد و تصور این آرمان شهر لبریز از عدالت، یک تصور انتزاعی، اما به لطف شیوه های مختلف ارتباطی و دسترسی آسان به واسطه تلفن و اینترنت، این رویا، دیگر دور نیست و شاید تنها مانع آن، ناتوانی مالی افراد در پرداخت هزینه های حضور وکیل و مشاور دائمی باشد اما موسساتی مانند موسسه حقوقی اوستا با خلاقیت و سخاوت، این مانع را نیز از پیش راه اقشار مختلف جامعه زدوده است و مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته را فرصتی برای عموم مردم، از سراسر کشور قرار داده تا بدون پرداخت هزینه ای، در هر زمان و ساعتی از شبانه روز، برای هر نوع سوال و مشکلی، از راهنمایی نیرو متخصص و وکلای مجرب کمک بگیرند و در صورت تمایل برای واگذاری وکالت خود، اقدام کنند.

عدالت که شب و روز نمی شناسد و حادثه هم که خبر نمی کند، اما حضور یک حامی و راهنما برای رفع ابهامات و سردرگمی های حقوقی و قضایی، مطمئنا می تواند هم ضامن برقراری عدالت بی قید و شرط و همیشگی باشد و هم اطمینان بخش شرایط بحرانی حوادث مختلف، بنابراین نیاز به کمک گرفتن از مشاور حقوقی و وکیل، حتی در شب و یا وقت سپیده دم، نه تنها دور از ذهن نیست، بلکه بسیار محتمل می نماید.هر چند که، تا تجربه نکرده باشید، متوجه ضرورت قضیه نمی شوید، اما اگر از افرادی که گرفتاری ناگهانی در یک تنگنای قانونی را تجربه کرده اند بپرسید، به شما خواهند گفت که امکان اخذ راهنمایی و دسترسی به وکیل و مشاور حقوقی، چه تاثیرات مفیدی هم در رفع مشکل و هم در ایجاد آرامش خاطر و رهایی از تنش های ذهنی و سردرگمی های قضایی دارد.تصور کنید اگر شبی در مسیری دچار سانحه تصادف اتومبیل شوید، در صورت پیچیده شدن قضیه، به راهنمایی یک مشاور احتیاج دارید تا از همان ابتدا بدانید که چه حقوقی دارید و چه اقداماتی باید انجام دهید و شیوه انجام آن ها، چگونه خواهد بود، آن زمان، اگر نهادی و یا سازمانی باشد که به عنوان یک مرجع تخصصی به راحتی و با یک تماس تلفنی، بتوانید مسئله خود را مطرح نموده و کمک بگیرید، نتایج بعدی این سانحه برای شما بسیار تعدیل می شود.

مشاوره حقوقی 24 ساعته، شامل تمام موارد قضایی و کیفری، حقوق خانواده، مهریه و نفقه، متارکه و طلاق، تمکین، اختلافات مختلف، حل و فصل نزاع و مرافعه، مسائل مالی و … می باشد.از طرفی از آنجا که امکان مشاوره از راه دور و به صورت غیر حضوری فراهم است، ممکن است شما در گوشه ای از جهان باشید که روز بوده و به وقت ایران، ساعت چندان مناسبی برای تماس با یک وکیل و مشاوره حقوقی در داخل کشور به حساب نیاید، اما می توانید با خیال راحت و به واسطه وجود خدمات مشاوره حقوقی 24 ساعته، از راهنمایی های وکلای پایه دادگستری داخل ایران، برای حل انواع امور حقوقی خود در داخل کشور و یا موضوعات مربوط به خارج از کشور مانند مسائل قانونی مهاجرت و یا ثبت شرکت و نیز امور تجارت و صادرات، و …. استفاده نمایید. وکلای مجرب گروه حقوقی و تخصصی اوستا، برای هم وطنان خارج از کشور، با پشتیبانی شبانه روزی، آماده ارائه خدمت هستند.به همین دلیل است که مشاوره حقوقی شبانه روزی که به صورت رایگان انجام می شود تحت عنوان اورژانس حقوقی دسته بندی می گردد.موسسه حقوقی اوستا با مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته، به صورت اورژانسی و فوری، نه تنها به ارائه راهنمایی و راه حل می پردازد، بلکه ضمن شرح مسائل، امکان برخورداری از یک وکیل را برای انجام مراحل بعدی، فراهم می کند و در مسیر پیشگیری از حوادث متعاقب ناشی از دعواهای حقوقی، گامی موثر برای پیش برد هدف برقراری عدالت اجتماعی و همگانی، بر می دارد.با ورود به سامانه آنلاین موسسه اوستا می توانید در همان بالای صفحه گزینه مشاوره حقوقی فوری را مشاهده کرده و بدون نیاز به پشت سر گذاشتن مراحل عرف اداری رجوع به وکیل و نیز بدون نیاز به حضور، به راحتی مشکل خود را با وکلای پایه یک دادگستری فعال در اوستا، در میان گذاشته و پاسخ تخصصی آن ها را در کمترین زمان و آسان ترین شیوه، دریافت کنید .اگر هم به اینترنت دسترسی ندارید نگران نباشید، با شماره گیری تلفن تماس مشاوره حقوقی فوری و مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته اوستا، می توانید با وکلای حقوقی مجرب این موسسه حقوقی، گفتگو داشته باشید.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به موسسه حقوقی اوستا می باشد

مشاوره حقوقی انحصار وراثت

مشاوره حقوقی طلاق در کمترین زمان

مشاوره حقوقی نفقه

مشاوره حقوقی چک

مشاوره حقوقی کلاهبرداری

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

مشاوره حقوقی با وکیل

چگونگی ثبت شرکت با مسئولیت محدود

مشاوره حقوقی ملکی

نوشتن قرارداد بانظارت وکیل

مراحل وصول مطالبات

مشاوره حقوقی خانواده

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

بهترین مشاوره حقوقی مهریه

مشاوره حقوقی طلاق توافقی

وبسایت moshaverhoghoghi.ir زیر نظر موسسه حقوقی چتر عدالت ایرانیان که موسسه ای است خصوصی غیر تجاری، غیرانتفاعی و مستقل در حال فعالیت می باشد. این موسسه در سال 1389 به شماره ثبت 26727 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران به ثبت رسیده است.

شایان ذکر می باشد که وبسایت www.moshaverhoghoghi.ir به صورت کاملا تخصصی در زمینه های ذیل آماده خدمت رسانی می باشد :

پرسش : اگر در مورد پرونده‌ای کارشناس رسمی نظر داده باشد و متهم درموقع مقرر توانایی پرداخت هزینه کارشناسی مجدد را نداشته باشد، آیا پس از صدور حکم می تواند اعتراض کند ودرخواست کارشناسی مجدد داشته باشد؟ پاسخ : چنانچه مهلت تجدیدنظرخواهی از رای صادره منقضی نشده باشد ضمن تجدیدنظرخواهی میتواند به نظریه کارشناس اعتراض نماید و یکی از دلایل خود را ارجاع به هئیت کارشناسی قرار دهد و اگر هزینه جهت پرداخت کارشناسی ندارد وت تقاضای خود را به دادگاه اعلام نماید تا طبق مقررات نامبرده را موقت اًاز پرداخت هزینه کارشناسی معاف نماید.

پرسش : اگر ساختمان همجوار درساخت وساز از حد متعارف خارج شود ومزاحمت برای ساختمان همجوارش ایجاد کند چگونه باید اقدام کرد وبه کجا باید شکایت کرد؟ پاسخ :دو را وجود دارد یا باید به شهرداری مراجعه و اعتراض خود را به کمیسیون ماده 100 مطرح کرد. همچنین می توان از طریق مراجعه به دادسرا دعوای مزاحمت را نیز اقامه نمود.

پرسش: فرق دعوای خلع ید و تخلیه چیست ؟ پاسخ: چنانچه بین مالک و متصرف قراردادی در میان باشد ، مانند اجاره باید دعوای تخلیه مطرح شود . اما اگر قراردادی وجود نداشته باشد ، مالک می تواند با اثبات مالکیت خود ( ارائه سند مالکیت ) و اثبات این موضوع که تصرف بدون اذن او ایجاد شده است دعوای خلع ید را مطرح کند.

پرسش : اگر شخصی سفته از کسی داشته باشد چگونه می تواند به مراجع قضایی مراجعه واحقاق حق نماید؟ پاسخ : سفته صرفاً جنبه حقوقی دارد و دارنده آن می تواند با مراجعه به محاکم عمومی و واریز هزینه دادرسی اقامه دعوا نماید . چنانچه سفته دارای ظهرنویس باشد و دارنده بخواهد علیه ظهرنویس هم اقامه دعوا نماید بایستی قبل اقامه دعوا درخواست واخواست سفته را داشته باشد. از آنجا که امضا کننده سفته محکوم به پرداخت است چنانچه از پرداخت وجه سفته خودداری نماید با اجرای ماده 2 قانون محکومیت های مالی مواجه خواهد شد.

پرسش : با گواهی عدم حضور چه کاری می توان انجام داد؟ پاسخ : گواهی عدم حضور که بر مبنای شروط و مقررات قرارداد بین طرفین صادر می شود می تواند ملاک و مدرک تخلف یک طرف یا هر دوطرف قرارداد باشد و با استناد به آن طرف مقابل می تواند برمبنای تخلف اقدام به طرح دعوی و مطالبه خسارت نماید.

پرسش: پرداخت سرقفلی چه زمانی ساقط می شود ؟ پاسخ :در مواردی که حکم تخلیه محل کسب و پیشه به لحاظ تغییر شغل باشد به استناد بند 7 ماده 14 قانون روابط موجر و مستاجر مصوب 1356 حق سرقفلی به مستاجر تعلق نمی گیرد.

پرسش : اعتبار استشهادیه محلی چقدر است ؟آیا قاضی می تواند فقط به استناد آن حکم صادر کند ؟ پاسخ : مشاوره در دعاوی حقوقی ,استشهادیه یکی از مدارک جنبی است که به اندازه دلیل عادی اعتبار دارد. قضات برای صدور رای غالباً به دنبال دلائل ، امارات و مستندات محکم تری هستند و غالباً استشهادیه را به عنوان قرینه می پذیرند .و صدور رای بستگی به نظر دادگاه دارد چرا که دادگاه می تواند بنابر علم خود و اوضاع و احوال پرونده حکم صادر نماید.

مشاوره حقوقی(وکیل آنلاین)تلفنی ۲۴ساعته رایگان

مشاوره حقوقی(آنلاین)تلفنی ۲۴ساعته رایگان

از طریق تلفن همراه و ثابت به صورت آنلاین با  وکیل پایه یک دادگستری ، مشاور حقوقی در

موسسه حقوقی چتر عدالت ایرانیان

با شماره ثبت ۲۶۷۲۷

که موسسه ای است خصوصی غیر تجاری، غیرانتفاعی و مستقل

با شعار اصلی :

نه ظالم باش نه مظلوم

در زمینه های : حقوقی، کیفری، خانواده، ثبتی، علامت تجاری و طرح های صنعتی وکالت و مشاوره تخصصی

مهریه ، طلاق ، چک ، سفته ، کلاهبرداری ، انحصار ورثه ، نفقه ، نوشتن قرارداد ، وصول مطالبات ، طلاق توافقی در کوتاهترین زمان ، ثبت شرکت در کمترین زمان حتی بدون حضور شما

توانسته است با هدف صداقت و رعایت عدالت و انصاف برای زسیدن خق به مظلوم رضایت شما شهروندان عزیز تهرانی را بدست بیاورد .

عزیزان به این نکته نیز توجه بفرمائید که :

موسسه حقوقی چتر عدالت ایرانیان با بهره بردن از وکلای مجرب پایه یک دادگستری در زمینه مشاوره تخصصی حقوقی خانواده به صورت شبانه روزی آماده مشاوره حقوقی دادن به صورت کاملا رایگان به شما عزیزان

از طریق شماره تلفن ویژه :

۸۸۸۱۳۷۸۸-۰۲۱ ( در ساعات اداری )

و شماره تلفن همراه : ۸۶ ۱۵۳ ۹۶ ۰۹۱۲ ( در ساعات غیر اداری ، حتی تعطیلات )می باشد.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

پیچیده شدن روابط اجتماعی در دنیای امروز به فرصت طلبان این امکان را داده تا با استفاده از پیچ و خم های زندگی ماشینی و کمبود آگاهی های حقوقی مردم ، راه هایی، برای تعرض به حقوق قانونی افراد پیدا کنند .

در این میان امید اصلی مردم ، حقوقدانان به خصوص وکلا می باشند .

حقوقدانان به ویژه وکلا بخشی از جامعه هستند که وظیفه اصلی انان حمایت از حقوق قانونی مردم است.

حقوقدانان به عنوان نیرویی قدرتمند و کارآمد نقش موثری در استحکام بنیاد جامعه ، تأمین آرامش و راحتی مردم ، پیشرفت و همه گیر شدن عدالت و در نتیجه سعادت واقعی و پایدار مردم دارند .

و به همین دلیل خدمات حقوقی به یکی از لوازم ضروری زندگی تبدیل شده است ،

به نحوی که هیچ فرد ، سازمان ، شرکت یا فعال اقتصادی و تجاری را نمی توان یافت که در جریان فعالیت خود به نحوی از خدمات حقوقی بهره نگیرد.

انشاالله که بتوانیم در این راستا ابتدا رضایت الهی و سپس رضایت شهروندان محترم را بدست آوریم.

 

تهران – خیابان مطهری ، خیابان فجر(جم) ، کوچه ماگنولیا ،

 

شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 18 و

خط ویژه : 88 137 888 تماس در ساعات اداری :   2806004 0912 تماس خارج از ساعت اداری :      86 153 96 0912

chatreedalatiranian@ جهت دریافت آخرین مقالات حقوقی و دریافت آخرین اطلاعات از جدیدترین اخبار حقوقی در کانال ما عضو شوید .

وکیل – وکیل خانواده – مشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگان – مشاوره حقوقی آنلاین

info.chatreedalat@gmail.com

تمامی حقوق و مسئولیت های این سایت به عهده وبسایت مشاوره حقوقی می باشد .

مشاور حقوقی – مشاوره حقوقی مهریه – مشاوره حقوقی رایگان – مشاوره حقوقی آنلاین – مشاوره حقوقی تلفنی

مشاوره حقوقی رایگان 24 ساعته

امروز با بررسی و توضیح موضوع مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته با شما سخن خواهیم گفت.

قبل از هر چیز اگر درگیر پرونده و دعاوی حقوقی مانند دعاوی خانوادگی و یا دعوای کیفری مانند کلاهبرداری ، هک حساب بانکی ، هک شدن وب سایت شرکت ها و غیره هستید یا نیازمند مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت در تهران هستید، جهت دسترسی به بهترین وکیل پایه یک دادگستری از طریق شماره تماس های درج شده در این مقاله با ما در تماس باشید.

هر یک از اصناف کشور که در ارائه خدماتی غیر از تهیه و توزیع و یا خرید و فروش فعالیت دارد، شاید به ظاهر کالایی برای ارائه نداشته باشد ولی در باطن امر، دریافت یک مشاوره حقوقی با وکیل پایه یک دادگستری و متخصص، از ورود ضرر و زیان جلوگیری خواهد نمود.

اما در این میان، عده ای توان پرداخت هزینه مشاوره حقوقی با بهترین وکیل دادگستری را ندارد و مجبور است از طریق سامانه مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته قوه قضاییه و یا مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته اداره معاضدت قضایی قوه قضاییه نسبت به دریافت مشاوره و خدمات حقوقی اقدام نماید.

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته

موسسه حقوقی بین المللی طلیعه عدالت و مهر پارسیان، در راستای خدمات رسانی به جامعه نیازمند خدمات وکیل دادگستری و ساده سازی فهم معانی حقوقی، با احساس تکلیف خدمت به جامعه و کارآفرینی برای جامعه حقوقی کشور، مطالبی درباره شرایط دریافت مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته به اشتراک خواهد گذاشت.

موسسه حقوقی و داوری بین المللی مهر پارسیان، با گردآوری بهترین وکلای پایه یک دادگستری که هر کدام در حوزه تخصصی تجربه کافی دارند، صرفا با تعیین وقت قبلی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی آنلاین و حضوری و یا تلفنی و فقط پس از پرداخت حق مشاوره می نماید.

اما برای افرادی که به دلیل عدم توانایی پرداخت هزینه های مشاوره حقوقی و حق الوکاله و همچنین در انتتظار طولانی صف اداره معاضدت قضایی کانون وکلای دادگستری ندارند، خدمات مشاوره حقوقی رایگان پیش بینی شده است و با تصویب هیات مدیره، در صورت تشخیص به حق بودن موضوع، امکان پذیرش پرونده های کودک و همسر آزاری، پرونده های حمایت از زنان و کودکان، پرونده های خانواده شهدا و ایثارگران، پرونده های نیازمند به حضور وکیل از اعضای کمیته امداد و سازمان بهزیستی، تعلق خواهد گرفت.

جهت دریافت مشاوره اولیه حقوقی رایگان با کارشناسان حقوقی و وکلای سازمان حقوقی مهر پارسیان، از یکی از راههای زیر اقدام فرمایید.

برای دریافت وقت مشاوره حقوقی با برترین وکیل پایه یک دادگستری، در زمینه های مشاوره حقوقی کیفری، مشاوره حقوقی خانواده، مشاوره حقوقی قوانین مهاجرتی، مشاوره حقوقی مالیاتی و بیمه، مشاوره حقوقی جرایم پزشکی، مشاوره حقوقی جرایم رایانه ای، مشاوره حقوقی جرایم کارکنان دولت، مشاوره حقوقی جرایم مالی و اقتصادی، مشاوره حقوقی روابط موجر و مستاجر، با شماره تلفن های مرکز پاسخگویی به سوالات حقوقی سازمان حقوقی مهر پارسیان، روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۹ الی ۱۹ و روزهای پنجشنبه از ساعت ۹ الی ۱۵ با ما تماس بگیرید.

 

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۵

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۶

۰۲۱-۸۸۶۶۳۹۲۷

۰۲۱-۸۸۶۶۳۶۲۸

۰۲۱-۸۸۷۹۵۴۰۸

۰۲۱-۸۸۷۹۶۱۴۳

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۵

امکان برقراری ارتباط مشاوره حقوقی آنلاین از طریق طرح سوالات در بخش پرسش و پاسخ آنلاین با کارشناسان حقوقی از طریق سایت سازمان حقوقی مهاجرتی مهر نیز فراهم شده است.

ضمنا ذیل هر یک از مقالات منتشر شده در سایت های موسسه حقوقی مهاجرتی مهر پارسیان، امکان پرسش و پاسخ حقوقی فراهم شده است و امکان برقراری ارتباط در همه ساعات شبانه روز وجود دارد.

www.mehrilaw.com          www.mehrilawfirm.com

www.mehrilawco.com           www.mohajeratmehr.com

برای دریافت مشاوره تلفنی ۲۴ ساعته رایگان، مرکز مشاوره تلفنی ۱۲۹ قوه قضاییه آماده پاسخگویی می باشد، مشاوره حقوقی تلفنی با وکلای پایه یک عضو سازمان حقوقی مهر، پس از هماهنگی با دفتر موسسه، و تعیین وقت، امکان پذیر می باشد.

جهت انتخاب و معرفی وکیل کلاهبرداری تهران، وکیل و مشاور حقوقی خوب در تهران، وکیل طلاق توافقی در تهران، وکیل ملکی تهران، مشاوره با وکیل تلفنی تهران، مشاوره با وکیل آنلاین تهران، در ساعات اعلامی با مشاورین و متخصصین حقوقی ما تماس حاصل فرمایید.

وکیل پایه یک دادگستری

۱۲ بهمن ۱۳۹۷

مشاوره حقوقی حضوریمقالات حقوقی

مشاوره حقوقیمشاوره حقوقی رایگانمشاوره حقوقی رایگان در تهران

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

مؤسسه حقوقى و داورى بين المللى طليعه عدالت و مهر پارسيان به شماره ثبت 34153 با هدف ارائه خدمات حقوقى و داورى قراردادهاى تجاری بين المللی و همچنين ارائه خدمات مشاوره حقوقى و وكالت دادگسترى، با همراهى جمعى از برترين وكلاى پايه يك دادگسترى، قضات بازنشسته، مدرسین دانشگاه و جمعى از سردفتران اسناد رسمى تهران در قالب گروه وكلاى مهر، تحت مديريت محمدرضا مهرى تأسيس و مشغول به ارائه خدمات حقوقى در زمينه های فوق می باشد.

۰۲۱۸۸۶۶۳۹۲۵ | ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۲۶ ۰۲۱۸۸۶۶۳۹۲۷

۰۹۱۲۰۰۶۷۶۶۱-۵

مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته
مشاوره وکیل کیفری تلفنی رایگان 24 ساعته
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *