مشاور تحصیلی خوب تهران

 
helpkade
مشاور تحصیلی خوب تهران
مشاور تحصیلی خوب تهران

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در تهران کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در تهران کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در تهران چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در تهران کجاست؟

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در تهران چند است؟

مشاور تحصیلی خوب تهران

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از تهران چه شماره ای را بگیریم؟

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان تهران و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری تهران برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در تهران هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در تهران بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در تهران که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در تهران و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در تهران :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در تهران کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در تهران چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در تهران پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در تهران را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در تهران بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان تهران در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی تهران دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی تهران و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در تهران می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در تهران به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز تهران بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص تهران خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در تهران چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در تهران توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته در تهران با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین تهران نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان تهران در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در تهران انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان تهرانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در تهران و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در تهران نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در تهران که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در تهران هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان تهران و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان تهران در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در تهران تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در تهران موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در تهران باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران و مشاوره تحصیلی حضوری تهران می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در تهران شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور تهران به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در تهران اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در تهران به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان تهران گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در تهران به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز تهران برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی تهران به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در تهران ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در تهران برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در تهران استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره تهران بدان خواهند پرداخت.

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی تهران شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان تهران کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در تهران می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در تهران ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه تهران آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

مشاور تحصیلی خوب تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در تهران ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در تهران ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در تهران ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تهران ، مشاوره انتخاب رشته آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل تهران تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

مركز مشاوره تحصيلي شهداد

تخصصي ترين مركز مشاوره تحصيلي كشور

 021-22896274
  021-22896267
  021-22896249  

شهداد برترين مركز مشاوره تحصيلی و

برنامه ريزی درسی و تخصصی ترين برند مشاوره و روانشناسی كشور
ارايه كننده خدمات علمی و تخصصی
مشاوره تحصيلی در همه مقاطع تحصيلی تحت نظر دكتر شهداد

آخرین نظرات کاربران

مشاور تحصیلی خوب تهران

بهترین مشاور تحصیلی و کنکور کیست؟ رتبه بندی بهترین مشاوردرست است یا خیر؟معیارهای یک مشاور خوب چیست؟
مشاور تحصیلی جایگاه بسیار تاثیرگزاری در سرنوشت و آینده افراد دارد و مهمترین وظیفه مشاور قراردادن داوطلب در یک مسیر درست است. حساسیت مشاوره، هدایت و راهنمایی تحصیلی هنوز در سیستم آموزشی کشور در هیچ رده سنی به درستی درک و چاره اندیشی نشده است و چه بسا بسیاری از مشکلات اجتماعی، فرهنگی ،شغلی در زمان حاضر به صورت مستقیم و غیر مستقیم به عدم وجود سیاست های مناسب در زمان گذشته بر میگردد و بسیاری از خلا ها و سیاست گذاری های غلط در زمان حال، آثار مخرب چند بعدی در آینده به همراه خواهد داشت.
بهترین مشاور تحصیلی چه کسی است؟ بر چه اساسی میتوان برترین مشاور تحصیلی را تعیین کرد؟

اصولا رتبه بندی کردن افراد از جنبه میزان موفقیت در هیچ زمینه ای معنایی ندارد و معیار و استانداردی هم برای این کار وجود ندارد چون موفقیت نسبی است.
ممکن است یک سازمان رسمی مانند سازمان استاندارد( با بررسی یک سری از شاخص ها و ویژگی ها) و تحقیق از تعدادی افراد در یک مقطع زمانی خاص شخص یا شرکتی را به عنوان برتر یا نمونه معرفی کند که ان هم به معنای مطلق بودن نیست کما اینکه هر سال ممکن است یک گزینه جدید به عنوان معلم ، مهندس ،پزشک یا محصول نمونه یا برتر شناخته شود. پس مشاور برتر یا بهترین وجود ندارد و این افراد جامعه هستند که بر اساس واقعیت ها و مقایسه، بهترین را از نظر معیار های خودشان انتخاب می کنند. لذا هرگونه تقسیم بندی و رتبه بندی خارج از این قالب یک فریب تبلیغاتی است.
تلاش میکنیم در این مقاله معیار های عمومی برای انتخاب صحیح یک مشاورمورد توجه قرار گیرد.
متاسفانه برخی از مشاورین و موسساتی که نمیتوانند با ارایه خدمات مناسب و خوش نامی، داوطلبان را مجذوب خود کنند برای جذب داوطلبان از طریق شیوه های غیر اصولی و فریب افکار عمومی وارد می شوند که یکی ازآنها تخریب سایر موسسات و مشاوران است که میتواند به صورت مجازی و یا در جلسات حضوری وتلفنی باشد
ممکن است داوطلب بر اساس درک ،شخصیت ،دانش و معیار های خود بتواند با مشاوری ارتباط بهتری برقرار کند و داوطلب دیگری بر اساس شرایط خود با مشاور دیگری ارتباط برقرار کند .
ممکن است داوطلب ازطریق صحبت کردن مشاور ، دیدگاه مشاور،توانایی تشخیص مشکلات داوطلب ،کلیپ های مشاوره ای تاثیرگذار ، سخنرانی های مشاور، مقالات مشاور یا حتی خدمات خاصی که ارایه می کند جذب او شود و تشخیص دهد که می تواند با این شخص ارتباط بهتری برقرار کند
مهمترین ویژگی یک مشاور، تحصیلات در زمینه رشته مشاوره یا روانشناسی و گزراندن دوره ها و کارگاه های علمی ،تحقیق ، تالیف و تجربه در این زمینه است.
مشاور تحصیلی میبایست خودش مستقیما با داوطلب در ارتباط باشد و از افراد واسطه برای ارتباط با داوطلب استفاده نشود.
مهمترین رسالت مشاور برنامه ریزی درسی نیست بلکه ارایه راهکار مناسب در لحظه مناسب است
مشاور تحصیلی میبایست به روز باشد و از قوانین جدید در حوزه آموزشی مطلع باشد
مشاور تحصیلی میبایست به صورت روزانه و مستمروضعیت داوطلب را چک و بررسی نماید
برنامه ریزی درسی باید توسط شخص مشاور انجام شود و نه سایر همکاران .بهترین برنامه ریزی درسی برنامه ایست که به صورت روزانه توسط شخص مشاور ارسال شود و روزانه برنامه مطالعاتی اجرا شده داوطلب مورد ارزیابی قرارگیرد واین برنامه مطالعاتی باید کاملا اختصاصی برای داوطب در نظر گرفته شود .
مشاور بهتر است علاوه بر داشتن تجربه لازم ،جوان،انرژیتیک و به روز باشد تا علاوه بر ارتباط بهتر با داوطلب و درک بیشتر از علم روز در این زمینه مطلع باشد

 

بهتر است مشاور تحصیلی وابستگی به ارگانی نداشته باشد که راهنمایی ها و مشاوره ها بدون تعصب باشد و در راستای تحقق منافع آن سازمان و خرید محصولات ان باشد
مشاور تحصیلی خوب مشاوری است که بر اساس اصول علمی به داوطلب راهکار ارایه کند و برای هر داوطلب راهکار و برنامه اختصاصی داشته باشد
یکی دیگر از ویژگی های یک مشاور تحصیلی خوب این است که مشاور به جز کار مشاوره به کار یا شغل دیگری مشغول نباشد.چند شغله بودن مشاور میتواند کیفیت خدمات را به نحو چشمگیری کاهش دهد.
وظیفه مشاور کمک کردن به همه داوطلبانی هست که مشاوره پذیر باشند بدون در نظر گرفتن سطح علمی ، معدل، جنسیت و اینکه در چه رده سنی قرار دارند. لذا اعمال محدودیت سنی و محدودیت سطح درسی و محدودیت جنسی حرفه ای به نظر نمی رسد.
قیمت بالای جلسات یا پلن های مشاوره ای به معنی کیفیت بهتر نیست مگر اینکه از نظر خود داوطلب دلایل قابل توجیه داشته باشد.
بسیاری از اوقات داوطلب ماه ها دنبال موسسه، ادرس و شماره تماس و راه ارتباط مستقیم با یک مشاورخاص است.کسی که در عصر ارتباطات اینقدر به سختی میتوان به او دسترسی پیدا کرد و ارتباط برقرار کرد، در صورت یافتن این مشاور و استفاده ازاین مشاور هم نباید انتظار داشته باشید به راحتی در طول مسیر به مشاوردسترسی پیدا کنید.
تلاش کنید مشاوری پیدا کنید که محل ثابت و رسمی داشته باشد و برای یافتن او نخواهیم به مراکزی که پاره وقت حضور دارد مراجعه کنیم.(البته این جمله به این معنا نیست که اگر غیر از این بود مشاورحتما خوب نیست،ولی برای اینکه بعدا دچار مشکلات احتمالی نشوید در انتخاب خود دقت کنید)

 

دکتر مصطفی شهداد مشاور تحصیلی

 

 آیا می توان با هر رتبه ای در رشته دلخواه خودمان قبول شویم ؟
اگر رتبه خیلی بالا یا خیلی پایین داشته باشیم، آیا باز هم مهم است که انتخاب رشته حرفه ای توسط مشاور متخصص انجام شود ؟
آیا اولویت با انتخاب هایی باشد که شانس قبولی بیشتری داریم؟
آیا انتخاب رشته باید بر اساس علاقمندی ما انجام شود؟

قبل از اینکه وارد موضوع انتخاب رشته تضمینی شویم . مفهوم انتخاب رشته را مطالعه و تشریح میکنیم .
انتخاب رشته به معنی اولویت بندی وچینش اولویت های داوطلب نیست ،بلکه انتخاب رشته انتخابی بسیار مهم وسرنوشت ساز در زندگی است.انتخاب رشته می بایست بر اساس مسیرهایی باشد که ما را به هدفمان می رساند .
پس اول باید یک هدف مهم داشته باشیم وبعد باید بررسی کنیم که رسیدن به آن از چه رشته هاو شغل هایی عبور می کند .
انتخاب رشته نباید بر اساس میزان علاقمندی و شانس قبولی انجام شود.
انتخاب رشته نباید بر اساس پیش زمینه های قبلی یا تعصب ویا به دلیل تاثیر پذیری از اطرافیان باشد .هر داوطلب فارغ از هر رتبه پایین و خوبی که کسب کرده می بایست بهترین انتخاب رشته را تحت نظر مشاور انجام دهد و همچنین کسب یک رتبه نامناسب برای داوطلب نیز نباید منجر به از دست دادن فرصت ها و شانس ها به دلیل عدم انتخاب رشته حرفه ای شود .
انتخاب رشته باید توسط متخصص انتخاب رشته ومسلط به قوانین و دستور العمل ها انجام شود و با مطالعه دفترچه و انجام اولویت بندی نمی توان انتظار یک انتخاب رشته صحیح را داشت .

انتخاب رشته تضمینی به معنی تضمین علمی ترین و بهترین انتخاب ممکن برای رتبه به دست آمده است ونه تضمین قبولی با هر رتبه ای !!
در انتخاب رشته تضمینی افرادی که وعده قبولی دررشته ای خاص را می دهند ویا با رتبه بالا،قبولی در یک رشته تاپ را وعده می دهند بدون شک کلاهبردار هستند .
معجزه ای که در انتخاب رشته تضمینی می توان انجام داد ،این است که داوطلب در بهترین رشته ای که نمره آن را کسب کرده قبول شود .البته کوتاهی واشتباه های سایرین نیز که رتبه بهتری از ما کسب کرده اند می تواند در انتخاب رشته ما تاثیر گذار باشد پس می بایست انتخاب هوشمندانه ای داشته باشیم که از تمام شانس ها و فرصت ها و حتی اشتباهات سایرین بهره ببریم .
انتخاب رشته باید بر اساس ارجحیت خود داوطلب باشد
انتخاب رشته باید تمام شانس ها و احتمالات حتی کم را در بر بگیرد .انتخاب رشته تضمینی یعنی در انتخابی قبول شویم که اولین و بهترین انتخاب ممکن از نظر خود داوطلب باشد که نمره آن را کسب کرده است .انتخاب رشته تضمینی یعنی هیچ داوطلبی در کشور نتواند انتخاب هایی که ما قبول نشده ایم با رتبه وسهمیه یکسان قبول شود . (اگر ما قبول نشدیم در یک رشته ای ،هیچ کس دیگر با شرایط مشابه ما قبول نشود)خطای انتخاب رشته صفر باشد و چندین بار بعد از الویت بندی و اصلاح چک و بررسی شود .میبایست قبل از فرایند انتخاب رشته ،معرفی رشته ، دانشگاه ها ،بررسی وضعیت شغلی در داخل و خارج از کشور و… انجام شود و داوطلب با شناخت و آگاهی وارد انتخاب رشته شود .
نهایت خواست داوطلب از انتخاب رشته چیست ؟ داوطلب چیزی جز این نمی خواهد که بر اساس رتبه ای که کسب کرده در اولین و بهترین شانس خود که بر اساس ارجحیت خودش انتخاب کرده قبول شود . تضمین محقق شدن این مهم را میتوانیم انتخاب رشته تضمینی کنکور سراسری بنامیم.
موسسه مشاوره تحصیلی شهداد با استفاده های الگوهای صحیح و علمی در انتخاب رشته
و با استفاده از کادر متخصص در زمینه انتخاب رشته ،انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد را به صورت تضمین کتبی برگزار می کند که شامل معرفی رشته ها و دانشگاه ها و سپس فرایند انتخاب رشته است
انتخاب رشته تضمینی شهداد هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری امکانپذیر است تضمین میکنیم داوطلب فارغ از هر رتبه ای در بهترین انتخابی که نمره آن را کسب کرده قبول شود و تضمین می شود انتخاب هایی که داوطلب نتوانسته قبولی بیاورد هیچکس در ایران با رتبه و سهمیه ای مشابه داوطلب نیز آنها را قبول نخواهد شد و همچنین انتخاب ها بر اساس ارجحیت خود داوطلب انجام می شود . ضمنا تمام شانس های قبولی داوطلب در انتخاب رشته به بهترین شکل لحاظ خواهد شد .
ظرفیت ثبت نام محدود است جهت رزرو به قسمت رزرو سایت مراجعه فرمایید.
  دکتر شهداد مشاور تحصیلی

 

 

1- مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی تحت نظارت مستقیم برترین مشاوره تحصیلی کشور

2- ارسال برنامه درسی روزانه (باتوجه به وضعیت داوطلب)

3- استفاده از روش های علمی،جهت برنامه ریزی درسی

4- معرفی بهترین منابع مطالعاتی بر اساس سطح درسی

5- آموزش بهترین روش مطالعه برای هر درس

6- تحلیل و آنالیز آزمون های آزمایشی

7- بررسی برنامه ی اجرا شده کرنومتری داوطلب در پایان هرروز

8- امکان برگزاری کلاس های خصوصی – نیمه خصوصی – گروهی در تمام نقاط تهران

9- آموزش تکنیک های تست زنی

10- ایجاد انگیزش تحصیلی

11- انتخاب رشته تضمینی دانشگاه سراسری و آزاد،با استفاده از متدهای علمی

12- امکان مشاوره نامحدودتلفنی ،جهت ارزیابی و نظارت پیوسته

13- امکان جلسات حضوری مشاوره تحصیلی بر اساس پلن ثبت نامی

14- تعیین اهداف کوتاه مدت،میان مدت و بلند مدت برای داوطلب

15- بررسی و ارزیابی شرایط داوطلب،قبل از شروع برنامه ریزی درسی

16- برگزاری جلسات موفقیت در آزمون

17- تماس با دبیران کلاس ها برای دسترسی بهتر به وضعیت داوطلب در طول مسیر

18- افزایش زمان مطالعه با استفاده از روش های علمی

19- ترسیم نقشه راه

20- هماهنگی برنامه مشاور با برنامه ی مدرسه وبودجه بندی آزمونهای داوطلب

21- برگزاری همایش های درسی ،همایش مشاوره تحصیلی ،همایش انتخاب رشته و همایش های موفقیت در کنکور

22- ایجاد پیشرفت در امتحانات مدرسه

23- نظارت بر عملکرد داوطلب در طول سال جهت عدم انحراف

مشاور تحصیلی خوب تهران

24- آموزش الگوی صحیح تغذیه ای که منجر به کاهش استرس وافزایش قوای ذهنی می گردد

25- استفاده از اساتید متخصص و خبره

26- ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی در 365 روز سال بدون تعطیلی

27-ارایه گزارش به اولیای داوطلب

شامل: همایش معرفی رشته ها و دانشگاه ها توسط دکتر شهداد 

فرآیند انتخاب رشته (10 مرحله)

✅حضوری و غیرحضوری

✅به صورت دستی و کامپیوتری

✅بدون خطا

✅تحت نظر برترین مشاور تحصیلی کشور جناب آقای دکتر شهداد

تضمین 100 درصدی علمی ترین و بهترین انتخاب ممکن

شهداد تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی ، برنامه‌ریزی و انتخاب رشته درایران
مرکز مشاوره تحصیلی شهداد اولین و تنها مرکز مشاوره تحصیلی و برنامه‌ریزی تحصیلی است که به صورت علمی و با متد های نوین و حرکت فیدبک دار در راستای رسیدن به اهداف عالی آموزشی داوطلبان خدمات منحصر به فردی ارِائه می کند. 
تمام خدمات مرکز مشاوره تحصیلی تحت نظر مستقیم برترین مشاور تحصیلی کشور (جناب آقای دکتر مصطفی شهداد)

 

برند شهداد با طبقه فعالیت مشاوره تحصیلی و روانشناسی در راستای اعطای نمایندگی انحصاری به سایر استان ها ثبت علامت شده است

تخصصي ترين و محبوب ترين برند مشاوره تحصیلی كشور اقدام به پذيرش نمايندگي انحصاري در مراكز استانها نموده است.
جهت كسب اطلاعات بيشتر به منو اخذ نمايندگی مشاوره تحصيلی شهداد مراجعه كنيد

مشاور نمونه کشور  سال 94 

همایش انتخاب رشته رتبه های برتر کنکور

برنامه تلویزیونی دکتر شهداد

 

 

انتخاب رشته دبیرستان(نهم به دهم)

ثبت برند مرکز مشاوره تحصیلی شهداد

برند شهداد با طبقه فعالیت مشاوره تحصیلی و روانشناسی در راستای اعطای نمایندگی انحصاری به سایر استان ها ثبت علامت شد.


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت محفوظ است.دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون ورودی دکتری
Downloads-icon


Downloads-iconفهرست حذفیات منابع سوالات آزمون سراسری سال 1398- نظام قدیم
Downloads-icon


Downloads-iconفهرست حذفیات منابع آزمون سراسری سال1398 نظام جدید(3-3-3-3)
Downloads-icon


Downloads-iconدفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو صرفا براساس سوابق تحصیلی در دانشگاه ها،موسسات آموزش عالی و دانشگاه آزاداسلامی
Downloads-icon


Downloads-iconبودجه بندی آزمون ها
Downloads-icon


Downloads-iconپذيرش با سوابق تحصيلي آزمون سراسري – بهمن ماه 1397
Downloads-icon


Downloads-iconمواد امتحانی و ضرایب کنکور ارشد ۹۸ اعلام شد
Downloads-icon


Downloads-icon


دانلود فهرست کتب منبع آزمون سراسری۹۸ – نظام قدیمDownloads-icon


Downloads-icon


فایل جداول مربوط به مواد امتحانی آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸Downloads-icon


Downloads-icon


دانلود فهرست کتب منبع سوالات آزمون سراسری 98،نظام جدیدDownloads-icon


Downloads-icon

 


نمایش برچسب‌ها

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

* لطفا در مورد ایجاد تاپیک و نظرسنجی قبل از ثبت دقت فرمایید زیرا امکان ویرایش و یا حذف مطلب بعد از ارسال وجود ندارد.
همچنین شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت نیز می‌باشید.

سلام من جدیدا عضو شدن تا الان فقط خواننده خاموش بودم میخواستم بپرسم از دوستان کسی هست که یه مشاور تحصیلی خوب که زیادم معروف نباشه (چون معمولا این معروفا کارشون معمولیه و هزینه شون زیاد) برای برادرم که سوم دبیرستاه بهم معرفی کنن؟ 

غیرمعروفا هی کش میدن جلساتو اندازه معروفا بایدهزینه کنین

یکی اینجا به من معرفی شد افتضااااااح بود حواستو جمع کن

مشاور تحصیلی خوب تهران

براي كنكور ميخواي؟

عفونت مجاری ادرار دارید؟ عفونت شما موقتی خوب میشود و دوباره باز میگردد؟  

داروی کانفرون بیونوریکا آلمان مشکل شما را برطرف می کند. 

 برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید

کجا هستی؟

الان سوم دبیرستانه برای همین الانش میخوام که یه برنامه ریزی خوبی کنه از الان هم برای امسالش هم اگه خوبه برای کنکورش 

تهران هستم 

ممنون که گفتی عزیزم باشه حتما 

من دوتا بچه هام امسال قبول شدند و تا حدود زيادي اطلاعات دارم 

ولي بايد سطح و هدف شما را بدونم تا بتونم كمك كنم

هدفش قبول شدن توی داشگاه با رتبه ی خیلی خوبه ،اما میخواد از الان با یه برنامه ریزی خیلی خوب پیش بره ، رشته شم انسانیه 

تجربي بود 

ميتونستم كمك كنم 

ولي انساني را خيلي بلد نيستم 

بچه هاي من پزشكي قبول شدند 

انساني هم بسته به اون رشته اي كه مد نظرش هست بايد ضريب هر زير گروه را دربياره و بيشترين تمركزش روي ضريب هاي بالا براي رشته مورد نظرش باشه 

مثلا اگر حقوق ميخواد قبول بشه فكر كنم عربي را بايد خيلي خيلي دست بالا بگيره 

همينطور اطلاعات ريز ديگه كه واقعا خيلي كمك كننده هستند 

ايشالله كه موفق بشه 

ولي توصيه ام اينه مشاوري را پيدا كنيد كه اخيراً خودش تو همون رشته مورد نظر كنكور داده باشه و موفق بوده باشه چون دقيق اطلاعات داره 

بسلامتی ، انشالله که روز به روز موفقیت بیشتر نصیبشون بشه

کاملا موافقم ؛ واقعه درسته 

بچه های شما که پزشکی قبول شدن روزانه چقدر وقت میذاشتن؟ با مشاوری هم در ارتباط بودن؟ 

نه مشاور خوبي پيدا نكرديم 

خودمون زير و رو همه چي را در مي اورديم و شب به شب با هم يك صحبت ده دقيقه اي ميكرديم

مهم ساعت خوندن نبود 

مشاور تحصیلی خوب تهران

بيشتر مهم اين بود كه كدوم مطلب را با مهارت بيشتر بخونند و مثلا بيشتر اين هفته چقدر وقت رو چه مطلبي بذارن

ممنونم 

سلام

من پسرمو بردم مرکز مشاوره راه مهربانی سه مشاور تخصصی با مدرک دکتری مشاوره از آموزش و پرورش دارند که کارشون عالی بود

02633529277مرکز مشاوره راه مهربانی

خیلی خیلی ممنون از معرفی

سلام به این لینک های خبرگزاری ها سر بزن بهترین مشاورای ایرانو معرفی کرده. ممکنه به دردت بخوره

http://ana.ir/news/320330

http://www.alef.ir/news/3961004148.html

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت

قوانین و مقررات

نی‌نی‌سایت می‌باشید

مطالب این سایت تنها جنبه اطلاع رسانی و
آموزشی داشته و توصیه پزشکی تخصصی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین
مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان دانست. لطفاً پیش از استفاده از سایت
صفحه
“شرایط استفاده از سایت”
را مطالعه فرمایید. استفاده از این سایت
بدان معناست که شما قبلاً صفحه “شرایط استفاده از سایت” را مطالعه کرده
و به مفاد آن واقفید. نقل مطالب این سایت با ذکر منبع و نشانی اینترنتی سایت بلامانع است

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاور تحصیلی خوب تهران

بهترین مشاور تحصیلی در تهران

“سامانه صدای مشاور تحصیلی” 

مشاوره دهنده تخصصی

برای تماس با مشاورین ما تنها با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره  9099071611  تماس بگیرید.

تماس از 8 صبح تا 12 شب

حتی ایام تعطیل 

بهترین مشاور تحصیلی در تهران

 

با توجه به اهمیت استفاده از یک مشاور تحصیلی خوب برای هدایت تحصیلی و پیشرفت دانش آموزان و دانشجویان و تاثیر بسزای آن در نتیجه گرفتن این بحث بوجود می آید که مشاورانی که برای این امر انتخاب می شوند باید دارای تخصص خاصی برای آن رشته باشند.در گذشته شاهد این موضوع بودیم که  دسترسی به مشاوران خوب سخت بوده اماامروزه با توجه به تکنولوژی های بروز دیگر دسترسی به مشاوران با تجربه و برتر کاری سخت و دشوار نیست.

سامانه صدای مشاور با گرد هم آوردن مشاوران مجرب نامی و با تجربه در هر مقطع و ایجاد امکان ارتباط تلفنی برای شما عزیزان آماده ارائه خدمات مشاوره به نحوی مطلوب به شما عزیزان می باشد

شما می توانید هر هفته یا هر ماه یک بار یا حتی بیشتر برنامه ی مطالعاتی و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و از مشاوران برنامه ریزی درسی و راهنمایی بخواهید

لینک های مرتبط

‘);
popupWin.document.close();
}

موضوعات سایت

صدای مشاور تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی آموزشی و تلفنی

مشاوره تخصصی درتمامی زمینه های/ کنکورسراسری/ بدون کنکور/آزمون کارشناسی ارشد/ آزمون دکتری / تیزهوشان / نمونه دولتی / تحصیل در خارج/نظام مهندسی / دانشگاه آزاد / دانشگاه پیام نور / دانشگاه غیرانتفاعی /9099071611


تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به سامانه مشاوره تحصیلی میباشد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط شرکت طراحی پرتو

در خبری که در سایت روزنامه جوان تحت عنوان « دانش آموزان تیزهوش، بهترین‌های کنکور را معرفی کردند » در لینک زیر آمده است، مرکز مشاوره کنکور سینا تهرانی یعنی مشاور تحصیلی همین سایت درس زندگی دات کام که در آن هستید، با اختلاف زیادی نسبت به آموزشگاههای با سابقه ی شهر تهران، عنوان رتبه آورترین یا بهترین مؤسسه کنکور را از آن خود کرده است. 

[su_button url=”https://www.darsezendegi.ir/بهترین-مرکز-مشاوره-کنکور” target=”blank” style=”flat” size=”4″ radius=”round”]دانش آموزان تیزهوش ، بهترین های کنکور را معرفی کردند[/su_button]

خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان که یکی از مسؤولیت هایش نظارت بر عملکرد دفاتر مشاوره و روانشناسی است، چندی پیش فهرستی از بهترین مشاوران خانواده ، تحصیلی و روانشناسی کشور منتشر کرد که نام سینا تهرانی مشاور گروه درس زندگی یعنی همین سایتی که در آن هستید، به عنوان بهترین مشاور تحصیلی کشور مطرح شده بود. ( لینک زیر )

[su_button url=”https://www.darsezendegi.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1/” target=”blank” style=”flat” size=”4″ radius=”round”]مشاور تحصیلی گروه درس زندگی در فهرست بهترین مشاوران کشور[/su_button]

همچنین سال گذشته نیز خبرگزاری « فردا » به نقل از روزنامه آسیا اقدام به انتشار اسامی بهترین مشاوران تحصیلی کشور نموده بود که باز هم آقای تهرانی به عنوان بهترین مشاور کنکور و تحصیلی معرفی گردید. ( لینک زیر )

مشاور تحصیلی خوب تهران

[su_button url=”https://www.darsezendegi.ir/%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AA%D8%AD%D8%B5%DB%8C%D9%84%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/” target=”blank” style=”flat” size=”4″ radius=”round”]بهترین مشاور کنکور ایران چه کسی است[/su_button]

اما چرا سینا تهرانی بهترین مشاور کنکور و تحصیلی کشور شناخته می شود. خبرگزاری الف در لینک زیر به پاسخ این پرسش پرداخته است.

[su_button url=”https://www.darsezendegi.ir/%D8%B9%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D8%B4%D8%A7%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1/” target=”blank” style=”flat” size=”4″ radius=”round”]جزئیات جدیدی از دلایل انتخاب بهترین مشاوران کنکور منتشر شد[/su_button]

سال ۹۵ نیز سایت خبرگزاری مشرق گزارش مشابهی را ارائه کرده بود که در آن سینا تهرانی از نگاه رتبه های برتر کنکور به عنوان بهترین مشاور تحصیلی و رتبه آورترین مشاور کنکور انتخاب شده بود، که متن کامل این خبر را در زیر مشاهده می فرمایید:

سایت خبرگزاری مشرق با انتشار مطلبی تحت عنوان « آمارهای جالب در مورد بهترین مشاورین تحصیلی » به بررسی میدانی بهترین مشاور تحصیلی پرداخته است:

به نظر شما چند درصد از دانش آموزان شهر تهران و رتبه های زیر هزار کنکور کل کشور؛ داشتن مشاور تحصیلی را برای موفقیت در آزمون سراسری مؤثر دانسته اند؟ آیا این دانش آموزان ممتاز از کلاس ها یا بسته های کمک آموزشی کنکور نیز استفاده می کرده اند؟

یک مؤسسه تحقیقات بازاریابی در پروژه ای مشترک با دانشجویان رشته مدیریت بازاریابی یکی از دانشگاههای تهران به بررسی میزان اثرگذاری مشاورین تحصیلی در موفقیت دانش آموزان در کنکور سراسری پرداخته است. در این تحقیق که با مصاحبه میدانی از ۸۴۱ نفر از دانش آموزان دبیرستانهای شهر تهران در رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک و نیز ۹۳۰ نفر از رتبه های زیر هزار کنکور کل کشور در بین سالهای ۹۰ تا ۹۵ صورت گرفته، به چند پرسش کلیدی پاسخ داده شده است. لطفاً توجه شود که این تحقیق شامل همه رتبه های زیر هزار کنکور نمی شود و فقط دانش آموزانی را دربرمی گیرد که بین سالهای ۹۰ تا ۹۵ وارد دانشگاه شده و در تحقیقات فوق نیز شرکت کرده اند.

بخش نخست: چند درصد از دانش آموزان از مشاور تحصیلی استفاده می کنند؟در بخش نخست این تحقیق که از دانش آموزان مقطع دوم تا دوره ی پیش دانشگاهی رشته های علوم تجربی و ریاضی مدارس شهر تهران صورت گرفته ، در پاسخ به این پرسش که آیا داشتن مشاور تحصیلی برای موفقیت در آزمون سراسری مفید می باشد یا خیر! نتایج زیر بدست آمده است:

– ۹ درصد باقیمانده نیز وجود مشاور تحصیلی را مفید دانسته اما هنوز تصمیمی برای داشتن آن اتخاذ نکرده بودند.

بخش دوم: چند درصد دانش آموزان از مشاور تحصیلی خارج از مدرسه استفاده می کنند؟ در بخش دوم این تحقیق از دانش آموزانی که مشاور داشته اند، سؤال شده که آیا زیر نظر مشاور تحصیلی مدرسه خود هستند یا از مشاورین خارج از مدرسه بهره می برند؟! که نتایج این تحقیق نشان داده است، ۹۱ درصد آنها از مشاور درسی خارج از مدرسه استفاده می کنند.

بخش سوم: بهترین مشاورین تحصیلی شهر تهران از نگاه دانش آموزان مدارس:پاسخ های ارائه شده دانش آموزان به این پرسش که مشاور تحصیلی مورد علاقه شما چه کسی است و یا قصد دارید در آینده چه کسی را به عنوان مشاور انتخاب کنید، نشان می دهد که سینا تهرانی ۵۸ درصد نظرها را متوجه خود ساخته و هفت مشاور مطرح دیگر، هرکدام بین ۱ تا ۱۶ درصدآراء را از آن خود کرده اند. در انتهای این فهرست نیز بیش از شانزده مشاور تحصیلی فقط یک درصد آراء را کسب نموده اند.

بخش چهارم: چند درصد رتبه های زیر هزار کنکور مشاور تحصیلی داشته اند؟نتایج تحقیقات صورت گرفته از رتبه های زیر هزار رشته های پرطرفدار علوم مهندسی و علوم پزشکی دانشگاههای صنعتی شریف؛ پلی تکنیک تهران ، دانشگاه تهران و شهیدبهشتی نشان می دهد که از میان مصاحبه شوندگان فوق؛ ۸۵ درصد آنها از مشاور تحصیلی یا کنکور استفاده کرده اند.

بخش پنجم: چند درصد از رتبه های زیر هزار کنکور ؛ داشتن مشاور را از دیگران پنهان کرده اند؟نتایج تحقیقات میدانی نشان می دهد که تنها ۱۳ درصد رتبه های زیر هزار در مراحل آماده سازی خود برای شرکت در آزمون سراسری به دوستان یا اطرافیان خود اعلام کرده اند که مشاور تحصیلی داشته اند. همچنین از بین کلیه رتبه های زیر هزار مورد تحقیق؛ حدود ۹۷ درصد آنها اظهار داشته اند که حتی بعد از ورودشان به دانشگاه، داشتن مشاور کنکور را از دیگران پنهان کرده اند.

بخش ششم : رتبه های زیر هزار فوق از چه سالی زیر نظر مشاور کنکور قرار داشته اند؟از میان آن ۸۵ درصد رتبه برتری که مشاور تحصیلی داشته اند، بیشتر آنها از سال سوم دبیرستان اقدام به گرفتن مشاور تحصیلی کرده اند، نتایج این تحقیق بر اساس سالی که رتبه های ممتاز، زیر نظر مشاور بوده اند بصورت زیر است:

 – همچنین ۳ درصد باقیمانده نیز حداقل یک سال پشت کنکور مانده و سپس اقدام به گرفتن مشاور تحصیلی کرده اند.

بخش هفتم : بهترین مشاور تحصیلی از نگاه دانشجویان دانشگاههای مورد بررسی در این تحقیق:در این بخش؛ از رتبه های زیر هزار کنکور دانشگاههای فوق که مشاور تحصیلی داشته اند؛ سؤال شده است تا نام مشاور کنکورشان را اعلام نمایند. نتیجه این تحقیق نیز نشان می دهد سینا تهرانی با کسب ۷۰ درصد آراء با اختلاف زیادی نسبت به نفر دوم که تنها ۱۳ درصدآراء را از آن خود کرده است، بهترین مشاور تحصیلی از نگاه این رتبه های ممتاز کنکور است. در مراتب بعدی این فهرست؛ اسامی چهار مشاور مطرح دیگر آمده است که درصدهای آنها بین اعداد ۱ تا ۹ متغیر است.

بخش هشتم : چند درصد رتبه های زیر هزار از دی وی دی های کنکور استفاده کرده اند؟نتایج حاصله از این پرسش که چند نفر از رتبه های زیر هزار از بسته های مولتی مدیای کمک آموزشی نظیر دی وی دی های کنکور استفاده کرده اند، حاکی از آن است که تنها یک درصد آنها بصورت تک درس از این دی وی دی ها استفاده کرده اند که محدوده رتبه این افراد نیز بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ بوده است.

بخش نهم : چند درصد رتبه های زیر هزار، برنامه های تبلیغاتی تلویزیون را برای کنکوری ها مفید دانسته اند؟نتایج آماری تحقیقات صورت گرفته، نشان می دهد که حدود ۹۱ درصد رتبه های زیر هزار بطور کلی برنامه های تلویزیونی را تماشا نمی کرده اند و لذا در این مورد نظری نداشته اند. اما از میان آن ۹ درصدی که این برنامه ها را دیده اند، تنها ۴ درصد آنها اظهار داشته اند که این برنامه ها برای داوطلبین کنکور مفید است و ۹۶ درصد دیگر نظر مثبتی نسبت به آن نداشته اند.

بخش دهم : بیشترین آمار رتبه های زیر صد از آن کدام مشاور تحصیلی است؟بررسی تحقیقات صورت گرفته و تطبیق آن با رتبه داوطلبین در کنکورهای سراسری ۹۰ تا ۹۵ نشان می دهد که سه مشاور تحصیلی، به تنهایی کلیه رتبه های زیر صد کنکور مورد تحقیق را از آن خود کرده اند که باز هم سینا تهرانی با کسب ۸۲ درصد رتبه های تک رقمی و دو رقمی در صدر بهترین مشاورین تحصیلی کشور قرار دارد. در رتبه های بعدی این فهرست دو مشاور تحصیلی هر کدام هفت و یازدده درصد آراء را در اختیار دارند. نکته قابل تأمل؛ این است که بجز این سه نفر، سایر مشاورین کنکور رتبه زیر صد نداشته اند.

بخش یازدهم : بیشترین آمار رتبه های تک رقمی از آن کدام مشاور تحصیلی است؟از میان رتبه های تک رقمی مورد تحقیق در بین آزمونهای سراسری سالهای ۹۰ تا ۹۵ ؛ سینا تهرانی مشاور تحصیلی به تنهایی کلیه رتبه های تک رقمی را از آن خود کرده است و مشاورین تحصیلی دیگر هیچ کدام در بین این سالها؛ رتبه تک رقمی در کنکور سراسری نداشته اند.

بخش دوازدهم : چند نفر از رتبه های زیر هزار کنکور از کلاس های مؤسسات کنکور بهره گرفته اند؟نتایج تحقیقاتی این تیم تحقیقات بازار نشان می دهد که تنها ۳ درصد رتبه های زیر هزار از کلاسهای کنکور استفاده کرده اند اما هیچکدام از رتبه های زیر صد این کلاسها را مفید ندانسته اند.

بخش سیزدهم : چند نفر از رتبه های یک تا هزار کنکور در سال آخر، در کلاسهای درس مدرسه شان شرکت کرده اند؟از میان رتبه های زیر صد مورد تحقیق؛ تنها ۱۲ درصد آنها بطور مرتب در کلاس های مدرسه شرکت می کرده اند و ۸۸ درصد باقیمانده بصورت غیرحضوری دوره پیش دانشگاهی را سپری کرده اند.

بخش چهاردهم : رتبه های زیر هزار کنکور چگونه مشاور تحصیلی خود را انتخاب کرده اند.در این بخش از رتبه های زیر هزار کنکور پرسیده شده است که از چه طریقی مشاور تحصیلی خود را انتخاب کرده اند، که نتایج حاصله بسیار تأمل برانگیز است:

– ۳ درصد از طریق سایر روش ها.

نکته قابل تأمل این است که علیرغم تبلیغات گسترده مؤسسات کنکور برای مطرح کردن بمشاورین تحصیلی خود در برنامه های تلویزیونی، این رسانه کمترین نقش را در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی توسط رتبه های زیر هزار کنکور داشته است که نشانه ی بی اعتمادی دانش آموزان ممتاز به این برنامه ها می باشد.

لینک بهترین مشاور تحصیلی در سایت خبرگزاری مشرق : اینجا

کلیه حقوق این سایت متعلق به مرکز مشاوره تحصیلی و کنکور درس زندگی می باشد

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

این نوع از مشاوره اختصاص به دانش آموزان مدارس و دانشجویان دارد. که برای کمک و راهنمایی آنها در زمینه انتخاب رشته تحصیلی در دوره دبیرستان ، انتخاب رشته تحصیلی دانشگاهی ، اطلاع از مقررات و شرایط و قوانین مدرسه یا دانشگاه و یا هر مساله و مشکلی که در محیط تحصیل برای آنها ممکن است پیش بیاید دارد. رفع این نوع مسائل یا مشکلات به عهده مشاوران تحصیلی است.

در این مقاله سعی شده است ده مرکز مشاوره تحصیلی برتر دانشجویی معرفی گردد البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

مشاور تحصیلی خوب تهران

آدرس: تهران – ستارخان – باقرخان

تلفن ثابت : ۰۲۱-۴۴۳۸۷۶۷۴

زمینه فعالیت : مشاوره درسی،برنامه ریزی،آزمون

آدرس : تهران – سعادت آباد – میدان سرو

 تلفن: ۲۲۰۰۰۴۱۰-۰۲۱

زمینه فعالیت : مشاوره تحصیلی

آدرس : شریعتی – ابتدای میرداماد

تلفن ثابت : ۰۲۱-۲۲۷۳۹۵۹۱

زمینه فعالیت : روانشناسی کودک ، مشاوره تحصیلی

آدرس : خیابان مطهری – خیابان میرزای شیرازی – کوچه عرفان – شماره ۹ – واحد ۹

تلفن ثابت : ۰۲۱-۸۸۷۰۱۵۵۷

زمینه فعالیت : مشاوره،مشاوره خانوادگی تحصیلی اختلالات رفتاری، ازبین بردن انواع ترسها وسواس عذاب وجدان و آموزش

آدرس : تهران – پاسداران – خیابان گلنبی – برج زمرد

تلفن ثابت : ۰۲۱- ۲۲۸۹۶۲۴۹

زمینه فعالیت :مشاوره تحصیلی،بهترین مشاوره تحصیلی ،انتخاب رشته تضمینی،بهترین مشاوره کنکور،بهترین موسسه کنکور،بهترین مرکز مشاور تحصیلی،بهترین کلاس کنکور

آدرس : خیابان ولیعصر(عج) – بالاتراز پارک ساعی- روبروی ۳۲ گاندی- بن بست چمن- ساختمان پزشکان چمن- طبقه سوم- واحد ۱۴

تلفن ثابت: ۰۲۱-۸۸۱۹۰۵۱۳

زمینه فعالیت : روانپزشک ، رواندرمانگر، مشاوره خانوادگی تحصیلی ، اختلالات رفتاری کودکان

آدرس : گیشا – کوی نصر – نبش خیابان ۳۹ – ساختمان ۲۷۰ – طبقه اول – واحد۵

تلفن ثابت: ۰۲۱-۸۸۲۸۹۵۱۸

زمینه فعالیت : مشاوره جوان،تحصیلی و برنامه ریزی کنکور،ارشد و دکتری و …

آدرس :خیابان قایم مقام – با لاتر از مطهری – جنب بیمارستان تهران کلینیک – کوچه شهدا – پلاک ۹ – ساختمان ۲۰ – طبقه ۴ – واحد ۲۸

تلفن ثابت: ۰۲۱-۸۸۱۰۴۸۶۹

زمینه فعالیت : مشاوره ازدواج مشکلات زناشویی ، مشاوره تحصیلی ،درمان افسردگی ،درمان اضطراب لکنت زبان نوروفید بک با وسواس

آدرس : سعادت آباد –  بالاتر از میدان کاج – نبش شیرینی گلبن

تلفن :  ۲۲۰۰۰۴۱۰-۰۲۱

زمینه فعالیت : مشاوره تحصیلی ،برنامه ریزی تحصیلی ،روانشناسی، تدریس خصوصی تیزهوشان ،المپیاد ریاضی فیزیک زیست شیمی عربی

آدرس : دفتر مرکزی : میدان تجریش – ابتدای ولیعصر – تلفن ۲۲۰۰۰۴۱۰ (۱۰ خط) دفتر شماره ۲ : خیابان اندرزگو – بعد از چهاراه فرمانیه – کوچه مریم – پلاک ۲۴

تلفن ثابت: ۰۲۱-۴۱۲۳۶۵

زمینه فعالیت : مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی تحصیلی، روانشناسی، تدریس خصوصی تیزهوشان ،المپیاد ریاضی فیزیک زیست شیمی عربی

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مشاور تحصیلی خوب تهران

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

سلام ببخشید این ده مرکز بر اساس چه اصولی استخراج شدند شما دقیقا اسامی جاهایی رو ذکر کردید که اصلا سابقه ی درخشانی ندارند و مطرح هم نیستند. خجالت بکشید بابا جمع کنید این مسخره بازی هارو و با سرنوشت ملت بازی نکنید.

سلام
من با استفاده از نظر کارشناسی این سایت به مرکز کارنامه مراجعه کردم و واقعا دلسوزانه برام انتخاب رشته کنکور رو انجام دادن. واقعا حرفه ای انجام دادن. مخصوصا جناب دکتر صبری که واقعا اتادن تو امر مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی.
من خودم استاد دانشگاه هستم و برای دخترم مراجعه کردیم. واقعا باید ازشون تشکر کرد.

کجاش استاده فقط بلده خوش حرفی کنه و خودش و تحمیل کنه به قران بهش گفتم پولمو پس بده نه تنها پس نداد بلکه جوا تلفن منم نداد نامرد همش سیاکاریه

به نظر من مشاوره تحصیلی شهداد بهترین مرکز مشاور ایران هست و خودشون در صفحه اوا گوگل هستن ولی من لینک سایتشونو میزارم برای علاقمندان که فقط به سایت سر بزنن با تشکرhttp://www.shahdadg.com

به نظر من هم بهترین موسسه مشاوره تحصیلی تهران مرکز مشاوره شهداد هست من با کمک دکتر شهداد تونستم به رتبه دلخواهم برسم . واقعا ممنونم

سلام از نظر من هم بهترین سایت مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی مشاور گوپ هستش، برنامه ریزی و مشاوره برای هر سطحی انجام میدن و خداییش هم کارشون عالیه

چرا مردم را گمراه میکنید!!!؟
مشاوره تحصیلی شهداد کدومه! از طرف خودش میاید و تبلیغ میکنید!! یه سرچ کوچیک توی اینترنت بزنید می‌بینید که شرکت ثبت شده به نام مشاوره مهندسی آیندگان (نه تحصیلی). فقط ازش سوال کنید جواز کسبت کو؟ (بعد برید استعلام بگیرید) از کدوم ارگان مجوز داری؟!! (بعد برید استعلام بگیرید) اصلا مدرک دکترات چیه و از کدوم دانشگاه؟!! (از وزارت علوم استعلام بگیرید)

جهت اطلاع فقط یه تماس با پلیس فتا بگیرید تا مطمعن شید چی میگم.

به نظر من موسسه نام آوران شمیران یکی از بهترین مراکز آموزش تقویتی و مشاوره تحصیلی هست. ما ۵ سال از خدماتشون استفاده میکنیم. واقعا دست مریزاد. پسر من با راهنمای ها و مشاوره و تدریس ممتاز دکتر رفتاری مدرسه ابرز و مفید و انرژس قبول شد و دخترم هم الان مدرسه ربانی درس میخونه که ما مدیون آقای دکتر هستیم.
شمارشون ۲۲۰۰۰۴۱۰ هست

با سلام و عرض ادب
با توجه به جستجو رتبه سایت و همچنین خدمات ارائه شده من پیشنهاد می کنم به دوستان خدمات مشاوره تحصیلی درخت دانش را حتما مدنظر داشته باشند که با کمترین هزینه و بهترین خدمات ۲۴ ساعته و در طول شبانه روز به صورت حضوری و غیر حضوری در خدمت متقاضیان و داوطلبان می باشند.

من مرکز مشاوره کنکور کمک رو بهتون پیشنهاد می کنم
یکی از دوستام باهاشون کار می کرد رتبه ۴ کنکور شد. با اینکه ما ساکن شهرستان هستیم اما خیلی خدمات خوبی ازشون گرفتیم.

من موسسه کارنامرو خیلی با کیفیت و عالی میدونم.

برای دو سال هست باهاشون کار میکنیم.

سلام. دختر من پایه هشتم است و از مرکز بارسا مشاوره می گیرد . واقعا کادر مشاوره این مرکز خیلی دلسوزانه با دقت به بچه ها توجه دارند.

برای انجام مشاوره تحصیلی با مرکز نام آوران آشنا شدم در پاییز ۹۷، بسیار دلسوزانه و با تخصص بالایی کار مشاوررو انجام میدن.
بهترین انتخاب و روش تدریس رو به ما نشون دادن.
من خودم پزشک هستم و برای دخترم با توجه به حساسیت هایی که مد نظرم هست، بسیار مرکز با کیفیت و امنی هست.

خیلی ممنونم و این مرکز رو توصیه میکنم.
۲۲۰۰۰۴۱۰ دفتر مرکزیشون قیطریه هست

باسلام مي خواستم بپرسم در زمينه كنكور چقدر پيشرفت هستند و ايا رتبه هاي زير هزار يا صد در رياضي و تجوبي داشتند. ممنون

با توجه به اینکه در حال حاضر خیلی از موسسه ها کار تجاری با بچه ها انجام میدن، آشنایی و سپردن فرزندمون به معلم دلسوز و مشاور خوب بسیار مغتنم هست. در این بین چند سالی هست که با مجموعه نام آوران آشنا شدیم و دو تا فرزند خودم یکیشون از سال سوم ابتدایی و دومی از سال دهم تحت نظارت آموزشگاه قرار گرفتند. دخترم که الان دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بهشتی هست و قبولیش رو مدیون مجموعه نام آوران شمیران هستیم. پسرم هم الان سال هفتم هست و من و مادرش که پزشک هستیم و تا قبل از این خیلی دغدغه درسی آروین رو داشتیم، الان با یه وضعیت آرمانی درسی مواجه شدیم که شبیه معجزه هست برامون. برنامه ریزی، مطالعه درست، نمرات عالی و فعالیت های ورزشی و فوق برنامه آروین خیلی وضعیت خوبی داره و آرامش رو به خونوادمون هدیه داده. تمام هزینه هایی که کردیم حلالشون و کوچکترین کار در برابر زحمات آقای دکتر و همکاراشون معرفی به دیگران هست.

به نظر من بهترین مشاور کنکور ،بهترین مشاور انتخاب رشته و بهترین مشاور تحصیلی ایران دکتر شهداد هستن
shahdadg.com

بهترین و تخصصی ترین مرکز مشاوره تحصیلی ایران مرکز مشاوره شهداد هست. و آدرس سایت shahdadg.com

بنده دکترای برق قدرت دارم. چند سالی هست که درگیری ذهنی همکارانم رو که اکثراً از اساتید دانشگاه هستن و متاسفانه در دام تبلیغات تلویزیون قرار گرفتن و سی دی های یکی از یکی بی فایدرو خریدن که حاصلش از ذست رفتن زمان و عقب افتادگی فرزندشون از پیشرفت و مشکلات روحی بسیار و تحمیل هزینه های گزاف بی حاصل برای خانوادشون بود رو از نزدیک میبینم. خدارو شکر با تحقیقات بسیار تونستم با استاد فرهیخته و توانمند و مشاوری با تخصص و متعهد در آموزشگاه نام آوران شمیران آشنا بشم. دخترم از مقطع سوم دبستان زیر نظر مدیر موسسه هم ریاضی رو خیلی خوب یادبگیره وهم برنامه ریزی درسی. بطور کلی میتونم بگم اصول درس خوندن رو چند سالی هست که یادمیگیره و به درس خیلی اهمیت میده و بسیار علاقه مند به درس و فراگیری علم نگاه میکنه. شکر گذاری پروردگار، قدردانی از بنده ی خوبش هست. توصیه والدین هم وطنم به استفاده از خدمات این مرکز به جرأت میتونم بگم دعای خیر شما رو نصیبم میکنه. ان شاالله امتحان کنید و شما هم نظرتون رو بدین.

با احترام

حمید.س

با توجه به تبلیغات گوشخراش و آزاردهنده ی مافیای کنکور، پیدا کردن یه آموزشگاه و مرکز برنامه ریزی کارامد خیلی سخته. به عنوان یه مادر که خوشبختی و پیشرفت فرزندش مهمترین امر در زنگدگیمه، مرکز کارنامرو به دوستان توصیه میکنم. ما خیلی راضی هستیم. نظم، تعهد، پشتکار و تدریس منحصربفردشون من رو که خودم سابقه ۲۳ سال خدمت در آموزش پرورش رو دارم خیلی دلگرم کرد. ما دفتر خیابون دولت رو رفتیم و خیلی سرراست و دسترسیش آسون هست. اگر دوست دارین میتونین استفاده کنین. در کنار دو دختر من که یکی کلاس دهم هست و یکیشون در مقطع ششم درس میخونه کلی شاگرد هم از شهرهای مختلف اومده بودن. خب حتما نتیجه گرفتن که میان. تلفنشون بالا هست.

سلام من امروز با دکتر صبری اشنا شدم که در موسسه کارنامه فعالیت دارند ایشون فوقالعاده هستند

دروغ گفتم اولش خوب بود الان اصلاذ میخوام کنسل کنم

امروز ۲۵ شهریور ۹۸ هست. برای مشاوره تحصیلی و برخی اختلالات رفتاری مربوط به پسرم با کلی پرس و جو موسسه نام آوران شمیران رو پیدا کردم و الحق که مدیریت موسسه در زمینه مشاوره تحصیلی که واقعا امر تخصصی و پیچیده ای هست خیلی خوب با پسرم ارتباط گرفتن. پسر من با هر کسی اخت نمیشه و در برابر غریبه ها کلا سایلنت میشه ولی امروز آقای دکتر واقعا گل کاشتن و بعد از ارتباط موثر با آریا، شخصیت پسرمو کامل آنالیز کردن و قرار شد اولین برنامه درسی رو همراه با برگزاری اولین جلسه کلاسش برای آریا تدوین کنن.
برای اولین جلسه خیلی عالی بود. واقعا حلالشون باشه حق الزحمه ای که بهشون دادیم. تازه در برابر رقباشون خیلی منصف هستن و امیدوارم مشکل درسی و برنامه ریزی آریا برای همیشه حل بشه. خواهر آریا رو هم میخوام از پایه سوم دبستان بزارم که دیگه مثل آریا تو کلاس دهم دچار مشکل نشیم چون واقعیت اینه که مدرسه ۸۰ درصد برای بچه های من کاری نمیکنن. منم اگه خودم به فکر نباشمو براشون معلم خصوصی توانمند و باتجربه نگیرم عملا باید بچه هام درسو بزارن کنار.

كرايه ى جلسه مشاوره تحصيلى چند است ؟

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

فیلم های درس مورد نظر را مشاهده کنید:ادبیاتعربیدینیزبانریاضیزیستفیزیکشیمی ورود به فروشگاه اینترنتی دی وی دی کنکوردریافت مشاوره درسی و برنامه ریزی کنکور

اگه در جستجوی بهترین مشاور کنکور هستید و به یک برنامه درسی خوب برای کنکور همراه با پیگیری مداوم و مشاوره کنکور بلند مدت نیاز دارید، حتما مطالب این صفحه از وب سایت مشاوران ۱۰۰ را به عنوان یکی از معتبرترین سایت های کنکوری ایران مطالعه کنید تا وقت و هزینه خود را با انتخاب یک مشاور نامعتبر هدر ندهید.

ضمنا هر کجای ایران که هستید برای ارتباط با رتبه های برتر کنکور جهت دریافت برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت و اطلاع از شرایط و هزینه ها از راه های ارتباطی زیر پاسخگوی شما عزیزان هستیم:

 

مشاور تحصیلی خوب تهران

روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی تلگرام moshaverane100_Admin@ ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید تا توضیحات لازم خدمت شما ارائه شود. ما کمترین قیمت مشاوره کنکور و معتبرترین مشاور کنکور در هر رشته را به شما معرفی خواهیم کرد.

نحوه دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی برای کنکور به انتخاب خود شماست و می توانید بین روش های مختلف یعنی مشاوره تحصیلی تلفنی، مشاوره آنلاین تحصیلی (مشاوره تحصیلی در تلگرام یا واتساپ)، ارسال پیامک و … روش یا روش های دلخواه خود را انتخاب کنید و از این طریق با مشاور و برنامه ریز کنکور همیشه در ارتباط باشید.

 

پس از ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت، دوره مشاوره خصوصی کنکور برای شما آغاز می شود و طی این مدت مشاور ما در زمینه های مختلفی به شما کمک خواهد کرد و پاسخگوی سوالات شما خواهد بود از جمله:

ارائه برنامه درسی منظم و شخصی سازی شده بر اساس شرایط و وضعیت شما،

گرفتن گزارش کار مداوم (گزارش مطالعه) از شما،

تحلیل کارنامه آزمون های آزمایشی شما و راه های افزایش تراز،

مشاوره انگیزشی کنکور و راهکارهای افزایش ساعت مطالعه شما،

 معرفی منابع کمک درسی برای هر درس،

 آموزش روش مطالعه هر درس با جزئیات کامل،

بالا بردن کیفیت مطالعه شما،

 هدف گذاری های کوتاه و بلند مدت بر اساس وضعیت فعلی شما،

 ایجاد تعادل مطالعه بین درس های مختلف،

  تعادل مطالعه تشریحی و تستی،

 روش های تست زنی در منزل و در جلسه آزمون،

مدیریت زمان، پیشرفت در آزمون های آزمایشی و ارزیابی آزمون

 آموزش روش خلاصه نویسی هر درس،

 روش مرور مطالب هر درس،

روش درس خواندن در ایام خاص مثل تابستان، عید نوروز، ماه رمضان، آزمون های مبحثی، دوران جمع بندی کنکور و …

حل بعضی مشکلات خاص شما از جمله وسواس مطالعاتی و کند خوانی، تنظیم خواب و یا خواب آلودگی حین مطالعه، عدم تمرکز حواس، رفع استرس کنکور و …

جواب دادن به کلیه سوالات و ابهامات شما

روش درس خواندن برای کنکور باید درست و اصولی و طبق برنامه ریزی دقیق درسی باشد. برای موفقیت در کنکور، حداقل یک سال (۳۶۵ روز) تلاش می کنید. اگر حتی یک اشتباه کوچک در مسیر درس خواندن شما وجود داشته باشد، این اشتباه تا روز برگزاری کنکور ۳۶۵ بار تکرار می شود. تکرار هر روز یک اشتباه کوچک، نهایتا یک نتیجه بزرگ و منفی به همراه خواهد داشت.

به همین دلیل است که اکثر داوطلبان کنکور پیشرفتی در آزمون های آزمایشی ندارند و چندین سال پشت کنکور می مانند و از ورود به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود باز می مانند. عمل به توصیه های یک مشاور کنکور خوب و دلسوز که تجربه موفقیت در کنکور را داشته مانع تکرار این اشتباهات و مانع اتلاف وقت شما خواهد شد.

سال کنکور سال حساسی است و شما فرصتی برای آزمون و خطا در این سال سرنوشت ساز ندارید. به ویژه در چند سال اخیر با افزایش چشمگیر تعداد داوطلبان کنکور و سخت تر شدن سوالات، رقابت برای قبولی در کنکور سنگین تر شده و اهمیت داشتن مشاور کنکور به منظور برطرف کردن اشتباهات و قرار گرفتن در مسیر درست مطالعه افزایش یافته است.

مشاورین گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ به عنوان دوست دلسوز شما در این برهه حساس و سرنوشت ساز همراه هر روز شما خواهند بود و با ارائه خدمات مشاوره تضمینی کنکور به شما کمک خواهند کرد در مسیر درست تلاش کنید و بعدها افسوس نخورید.

 

اگر از شما سوال شود که قیمت یک سال از عمرتان، آن هم نه یک سال معمولی بلکه یک سال سرنوشت ساز که آینده شغلی و کل زندگی شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد، چقدر است، پاسخ شما چه مبلغی خواهد بود؟ قطعا یک سال از عمر شما آنقدر با ارزش است که غیرقابل قیمت گذاری خواهد بود. هزینه کردن برای مشاوره ی کنکور و پیشرفت تحصیلی بزرگترین سرمایه گذاری برای آینده شماست.

قبل از پرداخت هزینه مشاوره تحصیلی کنکور، مشاور مورد نظرتان با شما تماس خواهد گرفت و مستقیما با ایشان صحبت خواهید کرد. طی همین تماس تلفنی، هزینه برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت همراه با توضیحات روش کار به شما اعلام خواهد شد. در صورت اعلام موافقت شما با شرایط و هزینه اعلام شده، پس از پرداخت هزینه، مشاوره و برنامه ریزی شما آغاز می گردد.

 

بدون شک قبولی دانش آموزان گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ در رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی، دانشگاه فرهنگیان و … در کنکور سال های گذشته نشان دهنده کیفیت عملکرد مشاوران ۱۰۰ می باشد.

علاوه بر این، از آنجا که اولویت اول مشاوران ۱۰۰ حفظ رضایت دانش آموزان و داوطلبان کنکور است، در طول دوره مشاوره هر زمان که نظر، انتقاد یا پیشنهادی درباره عملکرد مشاور خود داشته باشید، می توانید از طریق شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ (داخلی ۳) اطلاع دهید تا در کوتاه ترین زمان رسیدگی شود. علاوه بر این، ما به طور منظم از دانش آموزانمان نظرسنجی می کنیم تا از پیشرفت تحصیلی و رضایت ایشان اطمینان پیدا کنیم.

بهترین گروه مشاوره کنکور گروهی است که در کنار کیفیت بالای خدمات مشاوره و برنامه ریزی کنکور، جلب رضایت دانش آموزان و داوطلبان را نیز در اولویت قرار دهد. به همین دلیل، تا هفت روز پس از شروع مشاوره، در صورت نارضایتی شما کل هزینه پرداختی بدون قید و شرط به حساب بانکی شما بازگشت داده خواهد شد. همچنین با توجه به اینکه انتخاب مشاور به اختیار خود شماست می توانید در هر زمان مشاور خود را نیز تغییر دهید.

مشاور تحصیلی خوب تهران

 

مشاوره کنکور صرفا فقط معرفی منابع کمک درسی یا مشاوره انگیزشی و مسائل این چنینی نیست. منابع مطالعاتی که رتبه های تک رقمی کشور برای کنکور استفاده کرده اند بعضا با منابع مطالعاتی رتبه های نجومی کنکور یکسان و مشترک بوده است، اما چرا گروهی رتبه تک رقمی کسب کرده و  از نفرات برتر کنکور سراسری هستند در حالیکه گروهی دیگر رتبه شش رقمی کسب می کنند؟ رتبه های برتر کنکور هم کیفیت و هم کمیت مطالعه بالاتری داشته اند و قطعا از برنامه ریزی درسی بهتری برای درس خوندان استفاده کرده اند.

 

علاوه بر این، اصول تست زنی در منزل و در جلسه آزمون های آزمایشی را به خوبی یاد گرفته و اجرا کرده اند، برنامه مرور مناسبی داشته اند، تکنیک های لازم در جلسه آزمون و تحلیل بعد از آزمون را به خوبی اجرا کرده اند، برنامه ریزی درسی مناسبی برای جمع بندی کتاب ها داشته اند و سایر اصولی که مشاور در جلسات مشاوره کنکور به ایشان توصیه کرده است را کاملا دقیق و درست اجرا کرده اند.

یک دانش آموز یا داوطلب، به عنوان مثال در کنکور تجربی، باید بیش از ۴۰۰۰ صفحه کتاب درسی را برای موفقیت در کنکور مطالعه کرده و علاوه بر این برای هر درس حداقل یک کتاب تست نیز از بین بهترین کتاب های کنکور تهیه کرده و بر بیشتر مطالب درسی این کتاب ها و تست ها تسلط کافی داشته باشد تا بتواند در جلسه کنکور طی حدود ۴ ساعت بهتر از سایر رقبا ظاهر گردد، اما چگونه؟ آیا تنها خرید کتاب و حل تست تضمین کننده موفقیت در کنکور است؟

سالانه حدود یک میلیون نفر در کنکور سراسری شرکت می کنند که بیشتر این افراد داوطلب کنکور تجربی هستند و اغلب با هدف قبولی در رشته های پرطرفدار در این رقابت سنگین حاضر می شوند. با این وجود، سالانه تنها برای تعداد کمی از این افراد صندلی خالی در دانشگاه جهت تحصیل در رشته های پرطرفدار وجود دارد.

برای قبولی در رشته های پرمتقاضی از جمله پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی در دانشگاه های دولتی یا غیردولتی و همچنین برای قبولی در رشته های مهندسی پرطرفدارتر، رشته حقوق و سایر رشته های پرمتقاضی در یک دانشگاه دولتی معتبر از جمله رشته های دبیری دانشگاه فرهنگیان باید حداقل از ۹۸ درصد رقبا بهتر عمل کنید و جزو ۲ درصد برتر داوطلب های کنکور باشید. برای موفقیت در کنکور لازم است کارهای مختلفی انجام دهید که در ادامه مطالب این صفحه با جزئیات کامل خدمت شما عرض می کنیم.

علاوه بر این، برای پیمودن هر مسیر دشواری، داشتن یک راهنمای دلسوز و یک دوست باتجربه که قبلا همین مسیر را با موفقیت طی کرده است بسیار مفید خواهد بود. برای پیمودن مسیر پر پیج و خم کنکور استفاده از مشاوره تحصیلی کنکور و داشتن یک مشاور تحصیلی خوب و دلسوز که از رتبه های برتر کنکور بوده و تجربه موفقیت در کنکور را داشته ضروری است. هرچند هر رتبه برتری الزما بهترین مشاور کنکور نیست اما توجه داشته باشید که یکی از شروط مهم و اساسی در انتخاب بهترین مشاور تحصیلی سابقه موفقیت خود مشاور در کنکور است.

آیا کسی که تاکنون حتی یک بار در طول استخر شنا نکرده می تواند مربی شنای خوبی برای شما باشد؟ و آیا کسی که تاکنون حتی یک بار مسیر رسیدن به قله کوه را با موفقیت طی نکرده است می تواند راهنمای مناسبی برای شما در طول مسیر رسیدن به قله کوه باشد؟ بنابرین در انتخاب راهنما در هر زمینه ای باید به کارنامه خود فرد و موفقیت وی در این مسیر توجه کرد. به همین دلیل توصیه می کنیم بهترین مشاورکنکور را برای خودتان از بین رتبه های برتر کنکور که تجربه موفقیت در این آزمون را داشته و در عین حال تعهد و تخصص کافی در زمینه مشاوره کنکور دارند انتخاب کنید. لازمه به ذکر است که کلیه مشاورین تحصیلی گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ که اسامی و مشخصات آنها در این سایت مشاوره کنکور ذکر شده است از رتبه های برتر کنکور سراسری هستند.

 

وجه اشتراک رتبه های برتر کنکور ساعت مطالعه بالاست. منظور از ساعت مطالعه تعداد ساعات مفیدی است که در حال مطالعه متن کتاب درسی یا کمک درسی و جزوه هستید و یا در حال حل تمرین و تست زنی هستید.

مهم ترین عامل برای داشتن ساعت مطالعه بالا و مداوم حفظ انگیزه است که مستلزم مشاوره انگیزشی تحصیلی می باشد. یکی از بهترین راهکارها برای ایجاد و حفظ انگیزه بصورت مداوم، داشتن یک دوست و همراه پرانرژی است که همیشه مشوق شما در مسیر مطالعه برای کنکور باشد. رتبه های برتر کنکور و اعضای گروه مشاوره ۱۰۰ که همگی از بهترین مشاوران کنکور ایران هستند به عنوان دوست و همراه شما آماده ارائه خدمات مشاوره انگیزشی کنکور به شما عزیزان می باشند.

در کنار مشاوره انگیزشی کنکور، یکی دیگر از وظایف مشاور تحصیلی ارائه سایر راهکارهای افزایش ساعت مطالعه است. مشاورین ما پس از صحبت با شما از عواملی که باعث اتلاف وقت و کاهش ساعت مطالعه مفید شما می شوند اطلاع پیدا کرده و راه حل های لازم برای مقابله با این موانع و افزایش ساعت مطالعه برای کنکور را بطور دقیق و کاملا شخصی سازی شده به شما ارائه خواهند داد.

ممکن است یک دانش آموز یا داوطلب کنکور به علت های مختلفی از جمله وابستگی زیاد به شبکه های اجتماعی و اتلاف وقت در اینترنت، خواب کم یا زیاد، عدم تمرکز حواس، کندخوانی، اهمال کاری و امروز و فردا کردن، عدم تعادل در مطالعه دروس مختلف، برنامه ریزی درسی نامناسب و ده ها دلیل دیگر تاکنون نتوانسته است ساعت مطالعه مفید خود را افزایش دهد و یا اگر افزایشی داشته موقت بوده و پس از مدتی مجددا کاهش یافته است.

مشاور برتر کنکور که توسط گروه مشاوران ۱۰۰ معرفی می شود پس از گفتگو با این فرد و ریشه یابی علت ها، راه حل های لازم را پیشنهاد خواهد داد و در صورت تمایل داوطلب به دریافت مشاوره مداوم و بلند مدت، همراه و ناظر بر فعالیت های وی در این زمینه خواهد بود. بنابرین شما بر اساس نیاز خود می توانید هر روز و یا در فواصل زمانی منظم با مشاور خود در ارتباط باشید. مشاورین ما همواره بطور جدی پیگیر بهبود وضعیت درسی، اجرای برنامه روزانه و افزایش ساعت مطالعه مفید شما خواهند بود و به تمامی سوالات و نیازهای شما در حیطه درس خواندن و مشاوره کنکور پاسخ خواهند داد.

 

هرچند لازم است ساعات مطالعه برای کنکور عدد بالایی باشد و قطعا هرچه بیشتر مطالعه کنید احتمال کسب رتبه خوب بیشتر خواهد شد، اما داشتن انگیزه کافی و ساعت مطالعه بالا به تنهایی تضمین کننده موفقیت در کنکور نیست. برای کسب رتبه های عالی و قبولی در کنکور لازم است موارد دیگری را نیز مد نظر داشته باشید از جمله اینکه مطالعه شما باید اصولی و طبق روش هاش درست بر اساس یک برنامه ریزی درسی صحیح باشد.

دانش آموز یا داوطلب کنکوری که ساعت مطالعه بالایی در طول روز و هفته دارد اما از روش های صحیح مطالعه هر درس و روش های تست زنی آگاه نیست و یا فاقد برنامه ریزی صحیح برای کنکور است مانند راننده ای است که با قدرت و سرعت بالا در حال رانندگی است اما مسیر را اشتباهی رفته و هرگز به مقصد مورد نظر نخواهد رسید.

بنابرین قبل از شروع مطالعه، نیاز به برنامه ریزی برای کنکور دارید. در ادامه مطالب همین صفحه به آموزش برنامه ریزی درسی خواهیم پرداخت و طریقه برنامه ریزی برای کنکور را به شما یاد خواهیم داد. با این وجود، اگر تاکنون تجربه ای در زمینه برنامه ریزی کنکور نداشته اید و با اصول و روش های برنامه ریزی برای کنکور آشنایی ندارید بهتر است برنامه ریزی دقیق درسی خود را به بهترین مشاور کنکور بسپارید.

همچنین لازم است قبل از اینکه مشاور برنامه ریزی کنکور برای شما برنامه ریزی کند اطلاعات کاملی از وضعیت و شرایط فعلی شما، توانایی ها، نقاط ضعف و قوت و سایر موارد لازم در اختیار داشته باشد تا بر اساس آنها و با توجه به اصول برنامه ریزی، بهترین برنامه درسی برای کنکور یا برای امتحانات پایان ترم را طراحی کرده و به شما تحویل دهد.

 

این روش برنامه ریزی کنکور که شما یا شخص دیگری بدون توجه به ساعت مطالعه هفته های قبلی برنامه ریزی کنید روشی کامل غلط است و معمولا برنامه ریزی که بر اساس این روش انجام شود شکست خواهد خورد و به درستی اجرا نخواهد شد زیرا توان و عادت مطالعاتی شما در آن مورد توجه قرار نگرفته است.

اغلب دانش آموزان و داوطلبانی که از مشاوره کنکور استفاده نمی کنند و خودشان برنامه ریزی درسی طراحی می کنند غیر واقع بینانه و بیشتر از توان واقعی خود ساعت مطالعه در نظر می گیرند که متاسفانه باعث عدم اجرای برنامه و ناامیدی می شود. به همین علت، یکی از مهم ترین نکات برنامه ریزی کنکور توجه به تاریخچه مطالعه هفته های گذشته است. لازم است اطلاعات کامل و دقیقی از تاریخچه مطالعاتی روزها یا هفته های اخیر در اختیار مشاور خود قرار دهید زیرا در غیراینصورت معتبرترین مشاورکنکور سراسری نیز نمی تواند برنامه کاملا مناسبی برای هفته های بعدی شما طراحی نماید.

اگر تاکنون به طور متوسط ۱۵ ساعت در هفته مطالعه داشته اید، ناگهان تصمیم نگیرید که هفته بعد ساعت مطالعه خود را به ۹۰ ساعت در هفته افزایش دهید. برنامه ریزی برای افزایش ساعت باید به تدریج و با شیب منطقی باشد که مشاورین ما در تهیه برنامه ریزی درسی شما به این نکته توجه ویژه ای دارند.

این مورد یکی از دلایلی است که توصیه می کنیم به هیچ وجه از برنامه ریزی های آماده رایگان و یا حتی برنامه ریزی های آماده ای که متاسفانه برخی موسسات و افراد کم آگاه تحت عناوینی مانند برنامه ۴ ماهه کنکور، برنامه ۲ ماهه کنکور، یه برنامه ریزی خوب برای کنکور و … می فروشند و برای کلیه داوطلبان برنامه نسبتا مشابه و گاها یکسانی تجویز می کنند استفاده نکنید.

برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۱۵ ساعت مطالعه در هفته مناسب است با برنامه ای که برای یک داوطلب با میانگین ۹۰ ساعت مطالعه در هفته طراحی شده کاملا متفاوت است. بنابرین به هیچ وجه از اینگونه برنامه های آماده که در یک کانال برنامه ریزی کنکور تلگرام یا در برخی پیج ها و سایت های کنکوری به فروش می رسند استفاده نکنید زیرا هیچ توجهی به شرایط خاص و تاریخچه مطالعاتی شما نداشته و صرفا یک نسخه کلی برای همه دانش آموزان یا داوطلبان کنکور تجویز می کنند.

 

حتما مشاوری انتخاب کنید که مسیر کنکور را با موفقیت طی کرده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد. اما مهم تر از آن، مشاور باید با اصول مشاوره کنکور آشنا بوده و پیگیر اجرای صحیح برنامه مطالعاتی شما باشد. مشاور باید به طور پیوسته بر روی روند اجرای برنامه شما نظارت داشته باشد. یک مشاور خوب باید بتواند در شما انگیزه کافی برای مطالعه بیشتر و بهتر ایجاد نماید. مشاور باید بتواند به سوالاتی که در ذهن شما درباره مسائل مختلف مرتبط با درس و مدرسه و کنکور وجود دارد پاسخ دهد و اطلاعات کاملی در این زمینه داشته باشد. مشاور باید با منابع کمک آموزشی کنکور آشنایی داشته و منبع کمک آموزشی مناسب برای هر درس را با توجه به شرایط شما معرفی نماید.

یک برنامه ریز و مشاور کنکور خوب باید اصولی را که در آزمون های آزمایشی روز قبل از آزمون و حین آزمون دادن و بعد از آزمون باید رعایت و اجرا کنید به شما آموزش دهد و بر اجرای این موارد نظارت داشته باشد، از جمله تکنیک های تنظیم وقت، روش درست ارزیابی آزمون های آزمایشی، انتخاب آزمون آزمایشی مناسب، تحلیل دقیق درس به درس کارنامه های شما و پیشنهاد برای برطرف کردن نقاط ضعف و …

یک مشاور کنکور معتبر باید روش های درست درس خواندن و روش مطالعه دروس مختلف اختصاصی و عمومی را به شما آموزش دهد و اینجاست که اگر خود مشاور قبلا در این رشته موفق بوده و رتبه خوبی در کنکور کسب کرده باشد بهتر می تواند در این زمینه به شما کمک کند. مشاورکنکور باید شرایط مناسب مطالعه، ساعت مناسب مطالعه و تست زنی برای هر درس، برنامه مرور کوتاه و بلند مدت هر درس، راه های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی مطالب، تکنیک های مرور و ابزار های مرور، خلاصه نویسی درست برای هر درس و زمان و شرایط استفاده صحیح از خلاصه ها، قسمت های ترکیبی دروس مختلف، موضوعی و درس به درس یا ترکیبی خواندن و … را به شما آموزش دهد و بر عملکرد شما نظارت مداوم داشته باشد.

اعضای گروه آموزشی مشاران ۱۰۰ تمامی ویژگی های فوق را دارا می باشند. با توجه به توضیحات ارائه شده، اگر قصد دریافت برنامه ریزی درسی و مشاوره بلند مدت دارید از راه های ارتباطی ذکر شده در ابتدای همین صفحه (پیامک، تلفن، تلگرام) در خدمت شما عزیزان هستیم. همچنین اگر قصد مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت ندارید و صرفا فقط نیازمند راهنمایی های کوتاهی در زمینه تحصیل و کنکور می باشید می توانید پس از ثبت امتیاز برای این مقاله (از ۱ تا ۵ ستاره)، سوالات خود را در قسمت نظرات پایین همین صفحه بنویسید و ارسال کنید تا همین امروز پاسخگوی شما باشیم.

 

 

ورود به فروشگاه فیلم کنکور

برای ثبت نام مشاوره تحصیلی کنکور کلیک کنید
 

 روش اول: شما می توانید «نام و نام خانوادگی + پایه تحصیلی + مدت زمان مورد نظر خود را برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره» مستقیما به شماره پیامک ۱۴ رقمی مخصوص هر مشاور که در جدول بالا در کنار تصویر چهره وی درج شده است ارسال نمایید. متن پیامک و شماره تلفن همراه شما بلافاصله توسط همان مشاور دریافت خواهد شد و ایشان با شماره موبایل خود به درخواست شما پاسخ خواهند داد. طی اولین تماس تلفنی مشاور با شما شرایط، روش کار و هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت به شما اعلام می گردد.

روش دوم: علاوه بر این، می توانید از طریق تماس با شماره تلفن ۹۱۰۳۵۳۶۳-۰۲۱ درخواست مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت خود را به مسئول ثبت نام اعلام کنید و در صورت تمایل نام مشاور مورد نظر خود را نیز ذکر کنید تا پس از هماهنگی، همان مشاور در اولین فرصت برای پاسخگویی به درخواستتان با شما تماس بگیرد.

روش سوم: علاوه بر دو روش فوق، جهت ارتباط با رتبه های برتر کنکور (اعضای گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰) می توانید درخواست برنامه ریزی و مشاوره بلند مدت خود را به آیدی moshaverane100_Admin@ در تلگرام ارسال کنید و در صورت تمایل نام مشاور مد نظر خود را نیز ذکر کنید.

سلام من دیپلم نظام جدید هستم و یکی از دوستانم دیپلم نظام قدیم ما میتونیم برای کنکور ۱۴۰۰ هر دومون با کتابای نظام جدید تو کنکور زبان شرکت کنیم؟

سلام عاطفه خانم بله میتونید.

سلام. من رشته تجربی خوندم. ۲۰ سالمه. معدل کتبیم ۱۹ هست برای دیپلم. کنکورم خیلی بد دادم. میتونم برای پزشکی بین الملل دانشگاهای ایران ثبت نام کنم؟ رتبه چند باید داشته باشم ک قبول بشم؟ ایا با معدلم پذیرش نمیشم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام یاسین جان پذیرش پزشکی در ایران با کنکور هست یعنی بر اساس سوابق تحصیلی (معدل) به تنهایی نیست. رتبه لازم به دانشگاه مورد نظر بستگی داره مثلا پزشکی بین الملل زاهدان با پردیس تهران رتبه متفاوتی داره. کدام دانشگاه مد نظر شماست؟

سلام من امسال دهم تجربیم به نظرتون از چه زمانی مشاور بگیرم؟

سلام صبا خانم ورود به دهم یعنی ورود به رقابت کنکور بهتره از همین الان مشاور رتبه برتر کنکور داشته باشید که راهنماییتون کنند.

سلام
خوب هستین
من فارغ التحصیل کاردانی فوریت پزشکی هستم الان ۲۵ سالمه
ولی هیچ علاقه ای به این رشته ندارم به نظرتون واسه دندانپزشکی بخونم ؟ خدمت سربازیم هم مونده!
چکار کنم؟

سلام رامین جان خدمت سربازی برید و بعد آزاد هستید هر تصمیمی بگیرید. اگر به دندانپزشکی علاقه و شناخت ازش دارید و واقعا توان درس خوندن در خودتون میبینید انتخاب خوبیه.

سلام خسته نباشید من می خواستم مهندسی پزشکی پیام نور بخونم. درصوورت قبولی تا چند سال طول میکشه تموم بشه بعد چه جوری بعد اتمام درس کار پیدا کنم یعنی دولت جذب میکنه یا باید خودم کار پیدا کنم؟

سلام لقمان جان لیسانس مهندسی پزشکی ۴ سال طول میکشه تضمین استخدام دولتی نداره محل کار مهندسان پزشکی جاهای مثل بنیاد مستضعفان و جانبازان، مرکز تحقیقات وزارت دفاع، وزارت بهداشت، وزارت صنایع، سازمان تامین اجتماعی، بیمارستان های شرکت ها یا کارخانه های تولید کننده تجهیزات و دستگاه های پزشکی هستند.

سلام من میخواستم دانشگاه پیام نور بنویسم بین سه رشته ی حقوق تربیت بدنی و علوم تربیتی شک دارم فقط هم شاغل بودن و بازار کار برام مهمه بنظر شما کدوم بهتره میشه راهنمایی کنید
ممنون

سلام دوست عزیز رشته حقوق در صورت قبولی در آزمون های وکالت، سردفتری، قضاوت و … بازار کار نسبتا بهتری داره. البته در هر رشته ای امکان موفقیت مخصوصا اگر به فکر خوداشتغالی باشید وجود داره.

من دیروز کنکور ٩٩ تجربی رو دادم تازه دیپلم گرفتم و اولین سال کنکور دادم موقعی که سوالات رو دادن من نمیدونستم که دارم نظام قدیم تجربی رو میدم در حالیکه من نظام جدیدم وقتی سوالات رو دادن گفتم چقد امسال سخت بود تا وقتی که اومدم خونه و سوالات اومدن بیرون فهمیدم اشتباها موقع ثبت نام نوع سوال رو نظام قدیم برام زده کافی نت منم نگاش نکردم چون اولین کنکورم بود نمیدونستم و زیاد بلد نبودم چون اصلا بلدشون نبودم فکر کردم مال همه همینطوره اینقد سخت چون من اینا رو نخونده بودم من نظام جدیدم الان باید چکار کنم؟ شانس قبولی دارم؟ریاضیش خیلی سخت بود اصن تو کتاب نبود عوض شده تا چند سال پیش!

سلام دوست عزیز شانس قبولی کاملا به درصدهای شما بستگی داره. فایل دفترچه سوالات و کلید پیشنهادی در سایت و کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ بعد از برگزاری کنکور منتشر شده میتونید درصدهاتون رو محاسبه کنید و تخمین رتبه بزنید.

سلام به نظرتون نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰ برگزار میشه؟ چقدر احتمال میدید؟ ممنون

سلام فعلا بر اساس آخرین مصوبه نظام قدیم در کنکور ۱۴۰۰ وجود نداره و همه داوطلبان باید دروس نظام جدید رو مطالعه کنند یعنی فقط از کتاب های نظام جدید سوال طرح میشه. اگر تغییری در این مصوبه اعمال بشه از طریق پیج اینستاگرام مشاوران ۱۰۰ حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

سلام میخاستم بدونم از طریقه رشته معماری چه کنکور هایی رو میتونم بدم

سلام اگه نظام جدید باشید میتونید هم کنکور رشته های نظری و هم خود رشته معماری شرکت کنید.

سلام عزیز
حالتون خوبه؟
من دهمی هستم
متاسفانه بعد از تعطیل شدن مدارس یا همون اوایل اسفند ماه درس رو به طور کامل کنار گذاشتم

تو دوران مدرسه خیلی خوبه میخوندم و تست میزدم

الانم خیلی از درس ها رو جا موندم
تقریبا یک هفته شده که شروع کردم و ناقص دارم میخونم

همش با خودم میگم من خیلی جا موندم و دیگه نمیتونم برسم

لطفا یه راهکار واسه کسایی که خیلی جا موندن ارائه بدین

سلام آقای رضایی عزیز فرض کنید که واقعا جا مونده باشید و خیلی عقب افتاده باشید. آیا الان ناامید شدن و تلاش نکردن انتخاب بهتری هست یا تلاش برای اینکه بیشتر از این عقب نیفتید و رو به جلو حرکت کنید؟ قطعا گزینه دوم. البته این رو در نظر داشته باشید شرایط شما برای خیلی ها پیش اومده باید از تکنیک های انگیزشی استفاده کنید ساعت مطالعه رو بالا ببرید و با توجه به اینکه دهم هستید هنوز خیلی فرصت دارید که مباحثی که درست و حسابی نخوندید رو جبران کنید هم در مدت باقیمانده از تابستان و هم تابستان سال بعد. نگران این موضوع نباشید. در ضمن میتونید از یک یا چند نفر از دوستان تلاشگر و اهل درس خوندن بخواهید که با هم گروه رقابتی تشکیل بدید و هر کدوم گزارش مطالعه هر روز رو اطلاع بدید سعی کنید رکورد بزنید.

سلام خسته نباشین من می خوام کنکور ۱۴۰۰ بدم و دانشجوی پیام نور هستم و آبان پاییز ۱۴۰۰ تمام میشوم ایا من اگر قبول بشم در کنکور تجربی مشکلی برام پیش نمیاد چون مهر باید در دانشگاه سراسری هم ثبت نام کنم

سلام اگر داوطلب آقا هستید و کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ندارید مشکل پیش میاد. در غیر اینصورت تحصیل همزمان در دو دانشگاه تابع قوانین آموزش عالی است.

سلام وقت بخیر . واسه خوندن درس ها برای کنکور باید هر روز هفته رو به درس اختصاص بدیم؟ و اینکه هر درسی رو که میخونیم تست هاش و باید همون روز بزنیم ؟

سلام الهام خانم هر روز حداقل باید سه درس رو بخونید و درس اصلی رشتتون (مثلا زیست برای تجربی) بهتره هر روز داخل برنامه باشه. اینکه در یک روز فقط یک درس رو بخونید اصلا کار درستی نیست. زمان مناسب تست زنی برای مطالب حفظی حداقل یک روز بعد هست ولی برای مباحث فرمولی مثل ریاضی و فیزیک میتونید همون روز تست زیادی حل کنید.

سلام. برای کاردانی و کارشناسی رشته پروتز دندانی چه رتبه ای باید داشت؟

سلام حامد جان بستگی به دانشگاه مورد نظر داره بومی کجا هستید؟ منطقه چند؟ کدوم دانشگاه دقیقا مد نظرتون هست؟

سلام خسته نباشید. من ورودی ۹۶ مهندسی شیلات هستم و در حال حاضر در شهر رشت سکونت دارم. میخوام برای سال ۱۴۰۰ کنکور تجربی بدم. سوالاتی که دارم اینها هستند:
۱: امکان کنکور برای من هست؟ یعنی با توجه به زمان فارغ التحصیلی میتونم کنکور سراسری بدم؟
۲: من دانشجوی روزانه بودم، امکان قبولی در دانشگاه روزانه برای رشته پرستاری رو دارم؟
۳: تحصیل مجدد در رشته های پیراپزشکی شهریه پرداز میشه برای من؟
و ۴: باتوجه به اینکه برای ارشد رشته خودم هم میخوام کنکور بدم، چقدر مطالعه مفید داشته باشم که پزشکی یا پیراپزشکی شهر رشت قبول یا نهایت استان گیلان قبول شم؟
ممنون میشم سوالات من رو پاسخ بدین.
لازم به ذکره که من دوران دبیرستانم رو تو استان سیستان و بلوچستان بودم به خاطر شغل پدرم و میشه گفت بومی اونجا محسوب میشم. با سپاس از تیم مشاوره خوبتون.

سلام شقایق خانم ۱- اگر دانشجوی دوره روزانه هستید در صورتیکه بخواهید در کنکور سراسری تجربی سال ۱۴۰۰ شرکت کنید باید تا اسفندماه ۱۳۹۹ از دانشگاه انصراف بدید یا فارغ التحصیل شده باشید. ۲- امکان قبولی در دوره روزانه رشته پرستاری رو دارید. ۳- در حال حاضر تحصیل در دوره روزانه برای کسانی که فارغ التحصیل کارشناسی دوره روزانه سایر رشته ها بودند رایگانه. ۴- بهتره تمرکزتون روی یک آزمون باشه یا ارشد یا کنکور سراسری تجربی. رقابت کنکور تجربی بالاست و باید واقعا درس بخونید و البته با منابع مناسب و برنامه ریزی اصولی پیش برید. قبولی در رشته پزشکی رتبه بهتری نسبت به پرستاری لازم داره مخصوصا برای شما که بومی شهر محل سکونت فعلیتون نیستید. هر چه ساعت مطالعه بیشتری داشته باشید بهتره و حداقل نداره. اگر سوال دیگری داشتید در خدمتیم.

سلام وقت بخیر ممنون بابت راهنمایی تون، خیلی مفید بود برام

سلام من کلاس نهم هستم. انتخاب رشته داریم. و تجربی رو انتخاب کردم بهش خیلی علاقه دارم. میگن خیلی سخته و تو نمی تونی چون تو روستا هستیم و امکانات لازم رو نداریم ولی درسم خیلی خوب هستش از همین الان ترس قبول نشدن در کنکور رو دارم. آیا کنکور تجربی خیلی سخته!؟ میشه کتاب های تستی کنکوری دهم تجربی ویا دهم و دوازدهم رو بهم پیشنهاد بدید. و اینکه چطور خودمو برای کنکور تجربی با رتبه خوب آماده کنم؟؟

سلام دوست عزیز در منوی سایت مشاوران ۱۰۰ قسمت منابع کنکور میتونید کتاب های معرفی شده هر درس رو ببینید انتشارات گاج، خیلی سبز، نشرالگو، مهروماه و … کتاب های تست خوبی دارند. اگر درسخون و اهل تلاش هستید و به رشته تجربی علاقه دارید نباید به خاطر ترس از قبول نشدن از علاقتون بگذرید. واسه هدفتون بجنگید و تلاش کنید.

سلام ! من دانش آموز یازدهم انسانی‌ هستم
برای تمامی کتابای هر سه سال کتاب تست خیلی سبز رو گرفتم بعد برای درس های حفظیش مثل اقتصاد و تاریخ و جغرافی ‌و … خودش درسنامه داره و درس رو داده میخواستم بدونم کافیه اگه همونا رو بخونم دیگه سراغ کتاب نرم؟‌‌ چون دقیقا همون متن هایی توشه ک توی کتاب هست فقط دسته بندی کرده و راحت تره یکنواخت نیست

سلام بله دوست عزیز برای هر درس یک کتاب کمک درسی که درسنامه منظم و تست و پاسخ تشریحی داشته باشه مثل خیلی سبز کافیه.

سلام ،من می خواستم بدونم در شهر قم رشته ی طراحی صنعتی ارائه میشه ؟؟
و همین طور اگر من دو رشته رو با هم ،هم زمان بخونم می تونم درس هایی که یک سان هستند رو مثل عمومی ها فقط در یکی از رشته ها
و در یکی از دانشگاه ها پاس کنم و بعد برای رشته ی بعدی تطبیق بزنم ؟؟؟

سلام خیر دانشگاه دولتی قم این رشته رو نداره اگه تحصیل غیرهمزمان باشه و یک درس رو قبلا پاس کرده باشید با تایید شورای آموزشی دانشکده دوم اون درس رو براتون پاس شده در رشته جدید حساب می کنند.

سلام ببخشید واسه قبولی تو بین الملل مهندسی کامپیوتر بین الملل امیرکبیر چه رتبه ای باید کسب کرد؟

سلام منطقه چند هستید؟ با چه سهمیه ای؟

ممنون از پاسخ خوبتون
مشاور برای ما هم دارید؟
و اینکه میشه یه سری راهنمایی کلی در مورد متوسطه اول کنید؟
چون شما بهتر میدونید چی ها تو کنکور به دردمان میخوره
و کاش میشد مطالب سایتتون که در متوسطه دوم عالیه برای متوسطه اول هم یه سری اطلاعات بزارید…
من خانواده ام تجربه ای ندارند و واقعا به راهنمایی های سازندتون نیازمندم

خواهش میکنم خانم زارعی بله برای متوسطه اول هم مشاور و برنامه ریز داریم در صورت تمایل به ثبت نام راهنمایی های کامل رو خدمت شما ارائه می دهند. با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ داخلی ۲ برای ثبت نام تماس بگیرید.

سلام خسته نباشید
من کلاس یازدهم انسانی هستم میخواستم ببینم برای کنکور چطور باید درس بخونم یعنی اول یه پایه رو تموم کنم بعد برم پایه بعد یا یک درسو هر دو سالشو تموم کنم بعد برم یه درس دیگه؟ بعد ببخشید برای کتاب تست کدوم منبع بهتره؟ خیلی سبز یا گاج؟! کدوم نوع از کتاباشون؟

سلام خانم ریحانه طبق برنامه راهبردی ازمون های آزمایشی که شرکت می کنید پیش برید دروس پایه و دوازدهم رو باید با هم پیش ببرید. خیلی سبز و گاج هر دو کتاب های خوبی دارند برا بعضی درس ها خیلی سبز بهتره و برای بعضی گاج

سلام خسته نباشید
دنیا زارعی هستم و میرم تیزهوشان دخترانه هشتم
میخواستم بدونم درس خوندن در تابستون خوبه یا خسته میشیم برای کنکور؟
میدونم الان زوده ولی اطرافیانم میگویند برای تابستون درس نخون خسته میشی برای کنکور
پس لطفا جواب سوالم را بدید
ممنون

سلام خانم زارعی اکثر رتبه های برتر کنکور به ویژه تک رقمی ها کسانی بودند که پایه درسی خیلی قوی از دوره متوسطه اول داشتند و از چند سال قبل از کنکور ساعت مطالعه خوبی داشتند. هرچه بیشتر و بهتر و منظم تر درس بخونید پایه درسی شما قوی تر میشه و بعدا کارتون راحت تر هست. از مشاوران برتر کنکور هم میتونید در طول مسیر کمک بگیرید که همیشه بهتون انگیزه بدن و راهنماییتون کنند. به خاطر اینکه ممکنه بعدا خسته بشید نباید دست از تلاش بردارید. در طول تابستان بهتره دروسی که پایه ای تر هستند رو از پایه هفتم مرور کنید و کمی از نیمسال اول رو از پایه هشتم پیشخوانی کنید مثلا ریاضی، عربی و زبان انگلیسی.

سلام عزیزان من دانش آموز سال یازدهم رشته تجربی در استان های مرکزی کشورم هستم آیا در سال ۱۲ به یکی از استان های جنوبی کشور از جمله بندرعباس منتقل شوم و سال ۱۲ در آنجا ادامه تحصیل بدهم بنا به انتقال والدین شانس قبولیم بیشتر است یا خیر؟ با تشکر

سلام آقای رحیمی قبولی در هر رشته و دانشگاه به عوامل مختلفی بستگی داره از جمله بومی گزینی که برای بعضی رشته ها مطرح هست. سهمیه ای که دارید (مناطق یا ایثارگران) هم در قبولی خیلی موثره. به عنوان مثال دو داوطلب از منطقه دو با رتبه یکسان که یکیشون ساکن (بومی) مازندران و یکی بومی بندرعباس هست و هر دو با انتخاب رشته یکسان پزشکی بندرعباس رو انتخاب کردند کسی که بومی بندرعباس یا استان های همجوار هست شانس قبولی بیشتری برای این رشته و دانشگاه داره. در بعضی رشته ها هم بومی گزینی اعمال نمیشه و پذیرش کشوری هست به همین دلیل اینکه شما ساکن کجا باشید تاثیری در قبولی اون رشته ها نداره.

سلام خسته نباشید.
من دانشجو رشته عمران ترم ۲ روزانه هستم میخواستم بدونم میشه در رشته تجربی کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کنم و در یکی از رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه ازاد قبول بشم و هر دو رشته رو همزمان ادامه بدم و اگر نمیتوانم بعد ارشد میتوانم و شرایط سنی ندارد؟

سلام علی عزیز در کنکور تجربی میتونید شرکت کنید به شرطی که قبلش از دانشگاه روزانه انصراف بدید و البته محدودیت نظام وظیفه و خدمت سربازی برای شرکت مجدد در کنکور نداشته باشید. تحصیل همزمان در دو رشته دانشگاه آزاد فقط در رشته های غیرپزشکی و فقط در مقطع کاردانی و کارشناسی امکان پذیر هست.

سلام.
من مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم دارم. واسه کنکور ۱۴۰۰ باید کتابهای نظام قدیم بخونم یا نظام جدید؟

سلام حسن جان فعلا آخرین مصوبه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی مبنی بر این بوده که سوالات کنکور ۱۴۰۰ فقط از کتاب های نام جدید طرح بشه. اگر احیانا تغییری در این مصوبه اعمال بشه یا مورد جدیدی تصویب بشه از طریق پیج اینستاگرام مشاوران ۱۰۰ به آیدی moshaverane100 اطلاع رسانی می کنیم.

با سلام
من ۳۳ ساله هستم و مدرک کاردانی دارم و بالای ۱۰ سال هست که از دروس دورم
اما به دلیل علاقه زیاد به مطالعه و یادگیری میخواهم دوباره کنکور بدم . البته برای سال ۱۴۰۰ . به نظرتون با روزی مطالعه ۳ ساعته با فرصت یکساله این کار شدنی است؟
ممنونم از گروه مشاوره کنکور شما

سلام فرزاد جان قصد شرکت در کنکور چه رشته ای دارید؟ سه ساعت در روز ساعت مطالعه کمی هست و برای قبولی رشته های پرطرفدار در گروه آزمایشی مثل تجربی خیلی کمه. بستگی داره هدفتون کسب چه رتبه ای و قبولی چه رشته ای هست؟

سلام خواستم تشکر کنم از گروهتون به ویژه آقای پارسایی واقعا یکی از بهترین گروه مشاوره کنکور هستید که صادقانه بنده رو راهنمایی کردین و جواب سوالاتم رو گرفتم معتبرترین مشاورکنکور رو به هر کسی بخوام معرفی کنم مشاوران ۱۰۰ هست

سلام من به هنر علاقه دارم و قصد تحصیل در هنرستان رو داشتم برای سه سال و کنکور که همه به من گفتن که هنرستان خوب نیست و دبیرستان خیلی بهتره و میخوان که من برم تجربی و بعدش کنکور رشته ی مورد علاقم رو بدم ، ابادان زندگی میکنم و در سایت های مختلف خوندم که به بچه ها در هنرستان بها نمیدن و ..
لطفا راهنماییم کنید

سلام دوست عزیز از نظر پرطرفدارتر بودن در حال حاضر و طی سال های اخیر رشته تجربی بیشتر از سایر رشته های دبیرستان و هنرستان پرطرفدار بوده و هست چون تعداد مشاغل بیشتری در این گروه وجود داره که تضمین شغلی بهتری دارند. البته این مساله به این معنی نیست که در سایر رشته ها نمیشه موفق شد، نمیشه کار پیدا کرد و یا نمیشه درآمد بالایی داشت. اولویت اول شما در انتخاب رشته باید علاقتون باشه البته علاقه ای که با شناخت کافی از تمام رشته ها بوجود بیاد. رشته تجربی در عین حال رقابت سنگین تری هم در کنکور داره و باید واقعا درسخوان باشید و تلاش زیادی کنید تا رتبه خوبی در کنکور این رشته کسب کنید. اگر به رشته های گروه هنر علاقه دارید میتونید همزمان در کنکور تجربی و هنر هم شرکت کنید.

سلام. من ۳۳ سال دارم می خواستم کنکور سراسری تجربی سال۱۴۰۰ کنکور بدم و اگه بشه برم پزشکی به نظر شما با توجه به سن و سالم کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم و پزشکی بخونم یا نه؟

سلام منظورتون صرفا بحث سن و سال هست؟ تقریبا در چهل سالگی پزشکی عمومی رو تموم می کنید و باید برید طرح این سوال در کامنت های قبلی هم پرسیده شده توسط دوستان و پاسخ دادیم. کاملا به اهداف، روحیات، وضعیت و شرایط شما بستگی داره

سلام خسته نباشید
من یه سوال داشتم
من دیپلم کاردانی حسابداری دارم سال ۹۴ گرفتم
فوق دیپلم هم گرفتم همون رشته حسابداری
قصد دارم کنکور تجربی شرکت کنم برای رشته پزشکی
ولی سوال داشتم که آیا بخاط رمدارکم که با رشته تجربی مغایرت داره مشکل میشه؟ یعنی اگر قبول شدم موقع پذیرش ایراد میگیرن؟
اخه یه سری میگن میشه فوق داری و نوع دیپلم ملاک نیست
یه سری میگن چون برای پزشکی هدفته، مغایرت داره نمیشه دانشگاه قبول نمیکنه
من علاقم به رشته پزشکی هست و از قبل عید شروع به خوندن کردم ولی با این صحبت هایی که می شنوم دچار تردید میشم که راه رو درست دارم میرم یا نه

سلام دوست عزیز دقیقا در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری قید شده که اگر کسی مدرک کاردانی یا بالاتر داره میتونه ثبت نام کنه بنابرین شما هم میتونید با داشتن مدرک فوق دیپلم (بدون توجه به مدرک دیپلم) در کنکور سراسری تجربی شرکت کنید و در صورت کسب رتبه لازم رشته پزشکی رو انتخاب کنید و وارد این رشته بشید.

من امسال دیپلم میگیرم دیپلم فنی حرفه ای رشته حسابداری
میخواستم ببینم اگر تا ۳۱شهریور دیپلم رو بگیرم میتونم دانشگاه آزاد واسه لیسانس رشته حقوق ثبت نام کنم و مهر ماه برم دانشگاه ؟

سلام بله میتونید دانشگاه آزاد بدون کنکور هم پذیرش داره.

سلام برای قبولی در تربیت معلم چه رتبه ای باید کسب کنیم
دانشگاه تهران مد نظر دارم

سلام
بستگی به رشته مورد نظر داره
دبیری چه رشته ای؟
و داوطلب کنکور چه رشته ای هستید؟

تربیت بدنی یا مشاوره رشته انسانی

اگر منطقه ۱ باشید برای قبولی پردیس شهید چمران تهران (دانشگاه فرهنگیان) در رشته راهنمایی و مشاوره تا حدود رتبه ۱۰۰۰۰ منطقه یک (تقریبا ۴۵۰۰۰ کشوری) در کنکور انسانی شانس قبولی بالاست. برای رشته تربیت بدنی هم تا حدود ۷۰۰۰ منطقه یک (حدود ۳۰۰۰۰ کشوری) احتمال قبولی زیاده. این ها حدود رتبه های قبولی کنکور ۹۸ بودند.

سلام من سال بعد کنکور میدم رشته ریاضی فیزیک برا آموزش ریاضی دانشگاه فرهنگیان میخواستم بدونم باید حداقل چه رتبه ‌ای داشته باشیم (تبریز)

سلام میلاد جان منطقه چند هستید یا چه سهمیه ای دارید؟ اگر منطقه ۱ باشید تا حدود رتبه ۸۰۰۰ منطقه یک کنکور ریاضی شانس قبولی این رشته در پردیس فرهنگیان تبریز بالاست.

سلام تفاوت تراز گاج و قلم چی چندتاست؟؟؟؟

سلام تفاوتشون خیلی کم و ناچیره
یه ذره قلم چی بالاتره.

بیشتر از ۳۰۰ تاست؟؟؟؟

معمولا کمتر

با توجه به اینکه ازمون لیسانس به پزشکی (پیش نویس شورای انقلاب فرهنگی) احتمالا محدودیت سنی داره ایا ممکنه برای کنکور سراسری هم محدودیت سنی اعمال کنن؟

سلام مونا خانم فعلا هیچ محدودیت سنی برای شرکت در کنکور سراسری اعمال نشده.

سلام
من یازدهم تجربی هستم سال ۱۴۰۰ کنکور تجربی دارم
میخواستم ببینم چه درصد هایی برای دانشگاه تهران باید مد نظر بنده باشه؟
خواهشا جواب بدید
ارادتمند

سلام امیر جان درصد و رتبه لازم برای قبولی دانشگاه تهران بیشتر از هر چیز به رشته مدنظر شما بستگی داره و بعد اینکه چه سهمیه ای داشته باشید مثلا منطقه چند باشید بومی باشید یا خیر و … اگر رشته مورد نظرتون و شرایطتتون رو بفرمایید دقیق تر میتونیم راهنماییتون کنیم.

با سلام
می خواستم بدونم این پکیج جامع ادبیات علوم انسانی که در سایت به قیمت ۵۲۳٫۰۰۰ تومان هست برای نظام جدید هم خوب و مناسب هست؟؟
و اینکه برای کلاس دهم مناسب هست؟؟

سلام دوست عزیز ادبیات جامع شامل آرایه ها و قرابت معنایی و زبان فارسی بعلاوه حل تست و نکته است. این مباحث حدود ۸۰ درصد سوالات کنکور رو شامل میشه. ۲۰ درصد باقی مانده هم لغت و املا و تاریخ ادبیات هست. البته تاریخ ادبیات در نظام جدید خیلی کمرنگ شده. برای نظام جدید هم پکیج آموزشی جداگانه ای داریم. با شماره تلفن بخش فروش ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۶ تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند.

امتحانات پایه دوازدهم قطعا حضوری خواهد بود و حجم امتحانات هم ۸۰ درصد محتوا با ۲۰ نمره خواهد بود و ۲۰ درصد هم نمره اختیاری است تا آموزش‌های ارائه شده دوره کرونا هم ترتیب اثر داده شود؛ آزمون کنکور هم بر اساس آن خواهد بود.
عرض سلام و ادب میخواستم بدونم با توجه به حرفی که معاون وزارت آموزش و پرورش گفته تکلیف ما نظام قدیمی ها چی میشه یعنی ما هم نباید رو اون ۲۰ درصد مطالب تدریس نشده وقت بذاریم ممنون از سایت خوبتون

سلام محسن جان این ۲۰ درصد فقط مطالب یک پنجم آخر کتاب های دوازدهم (نظام جدید) هست. تا الان حرفی از حرف مباحث نظام قدیم مطرح نشده.

سلام.من امسال دوازدهم میخونم میخام دانشگاه ازاد پرستاری زنجان قبول شم خودمون منطقه ۳ هستیم میخوام بدونم کدوم درس ها رو بخونم درصدها باید چند باشه و فقط دوازدهم رو تو زمان باقی مونده بخونم کافیه؟؟

سلام نگین خانم تقریبا ۳۰ درصد از سوالات کنکور از پایه دوازدهم طرح میشه حتی اگه این ۳۰ درصد رو کامل درست جواب بدید باز هم برای قبولی پرستاری کافی نیست ضمن اینکه بعضی از مطالب پایه دهم و یازدهم پیش نیاز مطالب دوازدهم هستن و بدون مطالعه اونها نمیتونید برید سراغ دوازدهم. پس به هیچ وجه دروس پایه رو بطور کامل حذف نکنید. پرستاری آزاد زنجان معمولا تا حدود رتبه ۶۰ تا ۷۰ هزار کشوری شانس قبولیش بالاست. البته با توجه به سیستم جدید انتخاب رشته رتبه معادل شما در سهمیه اهمیت داره یعنی تقریبا میشه گفت رتبه ۱۵ هزار تا ۲۰ هزار منطقه سه. برای کسب این رتبه تقریبا درصدهای شما در کنکور باید بین ۳۵ تا ۴۰ درصد باشه البته توجه داشته باشید که درصدهای لازم برای کسب یک رتبه خاص سال به سال متفاوت هست (با توجه به تعداد شرکت کنندگان در کنکور و رقابت، سطح دشواری سوالات و …) ظرفیت خودگردان دانشگاه آزاد قبولیش کمی راحت تر هست.

میخواستم بدونم اگر که سال تحصیلی تمدید بشه
تکلیف ما پشت کنکوریا چی میشه؟
یعنی نمیتونیم کنکور بدیم ماهایی که دیپلم داریم؟

سلام دوست عزیز
در صورتی که این اتفاق بیفته مانعی برای پشت کنکوری ها نیست و میتونند در کنکور شرکت کنند.

پس با این حساب تعداد داوطلبان هر رشته خیلی کمتر میشه؟ به نظرتون این اتفاق میفته؟‌

شاید منظور سوال قبلی شما رو درست متوجه نشده باشیم ولی این موضوع بعیده ارتباطی با تعداد داوطلبان کنکور داشته باشه. ثبت نام کنکور قبل از این جریان انجام شده و طبیعتا کسانی که ثبت نام کردند اکثرا در جلسه کنکور حاضر میشن.

سلام من پشت کنکوری نظام جدید رشته تجربی ام من تاحالا خوب نخوندم اگه بخوام تمام تلاشم رو بکنم که توی زمان باقی مانده یه رشته خوب بیارم باید چطور درس بخونم و به مبحت های بیشتر اهمیت داره در کل راهنمایی ام کنید ممنون

سلام دوست عزیز سوال شما خیلی کلی هست و اینکه چطور درس بخونید تقریبا جوابش میشه کل مقالاتی که در منوی سایت مشاوران ۱۰۰ بخش روش مطالعه و برنامه ریزی منتشر شده. روش خوندن هر درس متفاوته و در بعضی دروس حتی روش خواندن مباحث مختلف هم متفاوته به عنوان مثال روش مطالعه شیمی مباحث حفظی با مباحث فرمولی و مسائل تفاوت داره. در جلسات مشاوره خصوصی بلند مدت مشاوران ما این موارد رو به داوطلب ها آموزش میدن. برای قبولی رشته های خوب بهتره هیچ مبحثی رو حذف نکنید مگر با انتخاب مشاورتون. مباحثی که سوال بیشتری ازشون در کنکور طرح میشه اولویت مطالعه هستند، مباحثی که بصور زنجیره ای به هم مرتبط هستند (مثل حد و پیوستگی، مشتق، کاربرد مشتق) اولویت مطالعه اینها مباحث اولیه و ابتدای زنجیر هست. مباحثی که سوال کمتری ازشون در کنکور طرح میشه یا پیش نیاز مباحث بعدی نیستند و یا معمولا سخت تر هستند و هیچ مطالعه ای از قبل نداشتید در اولویت حذف هستند.

امکان تمدید سال تحصیلی وجود داره؟

بله

سلام
راجب لغو کنکور سوال داشتم امکان داره به دلیل کرونا کلا برگزار نشه

این امکان وجود داره باید منتظر تصمیم ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا و شورای سنجش و پذیرش دانشجو باشیم. اخبار از طریق پیج اینستاگرام و کانال تلگرام مشاوران ۱۰۰ منتشر میشه.

سلام وقت بخیر
امکان برگزار نشدن کنکور ۹۹ وجود دارد و تکلیف دانش اموزان ما چه میشود برای رشته های پر طرفدار مثل پزشکی

سلام دوست عزیز برگزار شدن یا نشدن کنکور ۹۹ به تصمیمات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا بستگی داره. با توجه به تعداد زیاد معدل های ۲۰ و کمبود ظرفیت پذیرش رشته های پرطرفداری مثل پزشکی، امکان تفکیک داوطلبان برای این رشته ها فراهم نیست. بنابرین فرض تعویق زمان برگزاری کنکور منطقی تر از عدم برگزاری کنکور هست. جدیدترین اخبار در این زمینه رو میتونید از طریق کانال مشاوره تلگرام و پیج اینستاگرام مشاوران ۱۰۰ دنبال کنید.

سلام من دانش آموز کلاس یازدهم تجربی هستم با معدل ۱۹.۱۵ درسم خوب است اما در تست زنی مشکل دارم یعنی تست هایی مثل ریاضی یا فیزیک واقعا این ها سختی دارند و من در حل آنها ناتوان هستم میخواستم راهنمایی ام کنید که چه برنامه ای داشته باشم چون با توجه به فشرده بودن دروس وقت کم است و البته چگونه در حل چنین تست هایی توانا شوم.

سلام خانم همایونی برای تست زنی در دروس ریاضی و فیزیک باید اول یک منبع آموزشی مناسب داشته باشید که مفاهیم و نکات تستی رو خیلی کامل و واضح به شما آموزش بده. میتونید از فیلم های آموزشی اساتید برتر کشور در کنار کتاب های کمک درسی که درسنامه خوبی دارند مثل کتاب خیلی سبز استفاده کنید. بعد از مشاهده فیلم هر مبحث یا مطالعه درسنامه کتاب کمک درسی، تعدادی تست حل کنید (بدون در نظر گرفتن زمان) و پاسخ تشریحی هر تست رو به دقت مطالعه کنید حتی اگر تست رو درست جواب دادید. هر چه تعداد تست بیشتری به این روش کار کنید تسلط شما بیشتر میشه. همچنین در بعضی مباحث ریاضی که بصورت پیوسته به هم مرتبط هستند و نیاز به پیش زمینه قبلی دارند باید اول مبحث سال گذشته رو خوب مطالعه کنید و بعد بیایید سراغ همون مبحث در پایه یازدهم. مثلا مثلثات، تابع و آمار و احتمال ریاضی دهم رو باید بلد باشید و مسلط باشید بعدش بیایید سراغ همین مباحث در ریاضی یازدهم. ویدیوهای مربوط به روش مطالعه و تست زنی دروس که در کانال تلگرام و صفحه اینستاگران مشاوران ۱۰۰ منتشر میشه رو حتما دنبال کنید. اگر سوال دیگری داشتید بپرسید در خدمتیم.

سلام ببخشید با زیست ۷۰ شیمی ۶۵ دینی ۸۵ ادبیات ۷۰ منطقه ۳ شانس قبولی توی رسته پرستاری یا هوشبری یا اتاق عمل دارم برا کنکور ۹۹ دانشگاه دولتی یا ازاد فرقی نداره

سلام مجتبی جان
اگر سایر دروس رو همین حدود بزنید حتی شانس قبولی پزشکی و دندانپزشکی هم دارید
بستگی داره بقیه درس ها مخصوصا ریاضی و فیزیک که از دروس اختصاصی هستند رو چند درصد بزنید.

سلام. من فقط این درس ها رو میتونم بزنم. چون چند سال از درس دور بودم متاهل هم هستم سر کار هم هستم نمیتونم بقیه درس ها رو بخونم فقط زیست ۷۰ میزنم شیمی ۶۵ میزنم دینی بالای ۸۰ ادبیات ۶۰ با این درصدها احتمال داره پرستاری اتاق عمل یا هوشبری قبول بشم دانشگاه ازاد یا دولتی فرقی نداره

سلام مجدد اگه بقیه درس ها رو صفر بزنید و در این ۴ درصد این درصد ها رو داشته باشید بر اساس کارنامه های کنکور سال های اخیر رتبه شما در منطقه سه بین ۳۰۰۰ تا ۹۰۰۰ میشه که برای قبولی پرستاری کافیه. البته صفر زدن هیچ درسی اصلا توصیه نمیشه حتی اگر چند مبحث خیلی کوچک و آسان رو مطالعه کنید که ۱۰ درصد بزنید خیلی بهتر از صفر هست چون اختلاف تراز ۱۰ درصد و صفر درصد زیاده.

سلام خسته نباشید میتونم باهاتون مشاوره داشته باشم

سلام مهدی جان بله از طریق هر کدام از راه های ارتباطی ذکر شده در این صفحه خواستید در خدمتیم، پیامک یا تماس تلفنی یا تلگرام

سلام مرسی از پاسخگویی تون ببخشید احتمال داره کنکور ۹۹ عقب بیفته؟ و اگر بله فکر میکنید کی بشه؟

سلام تارا خانم بله احتمال وجود داره ولی فعلا بطور قطعی نمیشه اظهار نظر کرد باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش باشیم. در صورت اعلام خبری مبنی بر این مورد فورا در کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مشاوران ۱۰۰ اعلام می کنیم.

سلام من میخوام از الان برای سال ۱۴۰۰ بخونم نظام جدید هستم میتونم سال بعد پزشکی دانشگاه تهران قبول بشم؟

سلام مهدی جان خواستن توانستن است اگر از الان که فرصت کافی تا کنکور ۱۴۰۰ دارید با ساعت مطالعه بالا، طبق برنامه ریزی صحیحی که یک مشاور کنکور با تجربه به شما داده باشه پیش برید، منابع کمک درسی مناسبی استفاده کنید، روش مطالعه دقیق هر درس رو یاد بگیرید و اصولی مطالعه کنید، خلاصه نویسی، تست زنی، جمع بندی، مرور و … همه اصولی باشند احتمال قبولی پزشکی حتی دانشگاه تهران بالاست. قبل از همه اینها باید باور کنید و ایمان بیارید که واقعا میتونید.

سلام وقتتون بخیر ببخشید من کنکوری تجربی هستم میخواستم ببینم امکانش هست که همزمان با خوندن رشته دانشگاهی تجربی ام بتونم ریاضی محض هم بخونم؟

سلام سارا خانم تحصیل همزمان در دو رشته تابع قوانین خاص آموزش عالی هست به عنوان مثال بعضی افرادی که که استعدادهای درخشان هستند این اجازه رو دارند.

سلام خسته نباشید رشته زمین شناسی دانشگاه بهشتی چه رتبه ای میخواد اگه‌ زمین و صد بزنم تاثیری داره؟

سلام خانم کارمی رتبه لازم بستگی به این داره که منطقه چند باشید یا چه سهمیه ای داشته باشید. در کل تا حدود ۸۰ هزار کشوری (بسته به رتبه در سهمیه) امکان قبولی زمین شناسی دانشگاه شهید بهشتی بالاست. درصد بالا در درس زمین شناسی قطعا تاثیرش زیاده.

سلام.
من لیسانس تربیت بدنی هستم چطور میتونم فیزیوتراپی بخونم

سلام رضا جان باید در کنکور سراسری تجربی شرکت کنید.

با سلام. من میخوام تو کنکور ۹۹ رشته تجربی شرکت کنم. اگه فقط یک درس با ضریب بالا مثلا زیست رو حدود ۹۰ بزنم و بقیه رو جواب ندم رتبم حدودا چند میشه؟ با تشکر.

سلام رتبه خوبی نمیارید
در این حالت که زیست رو ۹۰ و بقیه رو صفر بزنید تقریبا معادل این میشه که همه دروس رو حدود ۲۵ درصد جواب دارید که رتبه چندان خوبی بدست نمیاد. یکی از شروط موفقیت در کنکور تعادل بین دروس مختلف هست.

خب چند میشه لطفا یه عدد بگین

بستگی داره منطقه چند باشید یا چه سهمیه ای داشته باشید

سلام دوستان من می‌ خوام رشته تربیت بدنی برم و برام‌ خیلی مهمه که دانشگاه روزانه اهواز یا اصفهان یا تهران و مشهد در بیام یعنی شهری هم که در میام به اندازه همون رشته برام مهمه. حالا من نمیدونم باید انسانی کنکور‌ بدم یا ریاضی؟ رشته من تجربی بوده و با درسهای رشته ریاضی کاملا آشنا هستم اما نمیدونم از طریق رشته ریاضی دانشگاه ها اهواز یا مثلاً اصفهان پذیرش دارن یا نه؟ چون کارنامه ای پیدا نکردم

سلام حسین جان هم از طریق کنکور ریاضی میتونید در رشته آموزش تربیت بدنی تحصیل کنید و هم از طریق کنکور انسانی میتونید در رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی تحصیل کنید. اصفهان و اهواز هم این رشته رو دارند.

سلام و خدا قوت، ممنون از سایت مشاوره خوبتون

من دارای مدرک کارشناسی در رشته ی حسابداری از دانشگاه دولتی شمسی پور تهران هستم، دیپلم ریاضی فیزیک دارم اما پیش دانشگاهی رو نگرفتم، متولد سال ۷۶ هستم،
سوال اولم اینکه آیا میتونم برای گرفتن پیش دانشگاهی اقدام کنم؟ کجا؟ و به چه صورت؟
سوال دوم اینکه آیا با سن ۲۳ سال اقدام برای پزشکی و تخصص دیر نیست؟
سوال سوم اینکه:چون من کارشناسی رو روزانه در تهران خوندم، در صورت قبولی در رشته ی پزشکی روازنه ملزم به پرداخت شهریه شبانه هستم یا خیر؟

تشکر و سپاس.

سلام هادی جان سوال اول: باید در امتحانات مربوطه شرکت کنید و به آموزش و پرورش شهرتون مراجعه کنید راهنماییتون می کنند. سوال دوم: از نظر ما ۲۳ سال سن زیادی نیست. البته این مورد به دیگاه شخصی خود شما بیشتر بستگی داره. سوال سوم: نیازی به پرداخت شهریه نیست.

سلام
واسه حسابان جامع و هندسه جامع کنکور، کتاب معرفی کنید
سطح درسی دانش اموز بالاست.

سلام از کتاب خیلی سبز استفاده کنید.

من سال ۹۷ کنکور دادم و از سهمیه ۵ درصدی ایثارگران استفاده کردم و دانشگاه پیام نور قبول شدم الان ترم ۳ حقوق هستم در پیام نور.
الان میخوام دوباره کنکور بدم‌ و استفاده کنم از سهمیه گفتن باید انصراف بدی
این درسته و حتما سهمیه در صورت انصراف شامل میشه؟ افرادی با شرایط من تونستن استفاده کنن قبلا؟

سازمان سنجش هم چند بار مکرر زنگ زدم پیام دادم پرسیدم گفتن بعد ترم ۳ حقوق که تموم شد انصراف بده.
امروزم پرسیدم گفت بین تاریخ ۱۶ تا ۲۴ زمان ثبت نام کنکور یا قبل ثبت نام کنکور باید انصراف بدی.
اگه بعد این زمان انصراف بدی مشکل میشه
بعدشم گفتم تا حالا کسی با شرایط من تونسته از سهمیه استفاده کنه جواب خاصی نداد متوجه نشدم فقط گفت تو دفترچه نوشته میتونی استفاده کنی.
لطفا کمکم کنید فقط خواهشا یه بخشی از دفترچه که راجب سهمیه است رو همون متن که میگه طبق مصوبه … اون رو نفرستین اونها رو حفظم خیلی گیر کردم نمیدونم چیکار کنم راهنماییم کنید یک دنیا ازتون ممنونم

سلام دوست عزیز با توجه به اینکه دانشجوی غیر روزانه هستید در صورت انصراف میتونید دوباره از این سهمیه استفاده کنید. تا قبل از شروع ثبت نام کنکور کارهای انصرافتون رو انجام بدید. ضمنا توجه داشته باشید که اگر کارت معافیت دائم یا پایان خدمت ندارید بعد از انصراف فقط تا یک سال معافیت تحصیلی دارید.

حقیقتش تیپ شخصیتى من INTJ هست
و واقعا نمیدونم کدوم شغل مناسب منه ولی بشدت درامد برام مهمه و حاضرم بهای رسیدن بهش رو بپردازم، حالا چه زمان باشه چه هزینه باشه و …
در کل این تیپ شخصیتى دنبال یک چارچوب مشخص هست، مثلا تو مهندسی این چارچوب وجود نداره
ولی دندان پزشکى شما میدونى بعد از تحصیل بالاخره تو بیمارستان، کلینیک یا مطب شخصى تو چارچوب مشخص و منظم مطابق با ساعت کارى مشخص و درامد خوب زندگى میکنى
ولی تو مهندسی چنین چیزی نیست یا حداقل من از اون اطلاعى ندارم
و این رو هم عرض کنم که این تیپ شخصیتى همیشه دنبال شغل ایده ال هست و پیدا نمی کند
درصد فراوانى این تیپ هم خیلى کمه تو دنیا
نمیدونم واقعا باید وارد چه کارى بشم ولی همون چارچوب و نظم مشخص برام مهمه و البته بعد از همه اینها درامد بالا داشتن بشدت برام اهمیت داره
در کل ادمه سخت کوشی هستم و تلاش میکنم و وقت میزارم

دوست عزیز تیپ شخصیتی فقط یک ملاک برای انتخاب رشته است باید علایق خودتون، توانایی هاتون، وضعیت زندگیتون، سرمایه ای که دارید، اینکه دوست دارید مستقل کار کنید یا کارمند باشید و چندین عامل دیگه رو در نظر گرفت. دندانپزشکی جزو مشاغل پرطرفدار و از رشته های پرطرفدار هست اما سختی های خودش رو هم داره. بهتره پکیج صوتی انتخاب رشته کنکور تجربی رو که دو ساعتش درباره رشته دندانپزشکی است از سایت مشاوران ۱۰۰ تهیه کنید و گوش بدید تا بیشتر با این رشته آشنا بشید.

سلام ببخشید میخواستم ببینم چجوری هم کنکوری بخونم هم جلو جلو بخونم که بتونم با تسلط کامل تو مدرسه هم تدریس کنم

سلام منظورتون از تدریس در مدرسه چیه؟
دانش اموز هستید یا معلم؟
اگر دانش اموز هستید اینکه گفتید «چجوری بخونم» جوابش خیلی مفصله و روش مطالعه هر درس و هر تیپ از مباحث متفاوته. به منوی سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید و مقالات مربوط به روش مطالعه رو بخونید.

ببخشید میشه بگید من چجوری بخونم که فراتر از کتاب درسی باشه یعنی هم به کتاب برسم هم اینکه مطالب زیادتر و فراتر بخونم اگه میشه کمکم کنید ممنون

باید از منابع کمک آموزشی کنکور استفاده کنید که معمولا سطحشون از سطح کتاب درسی بالاتره به عنوان مثال فیلم های اموزشی یا کتاب های کمک درسی. بعضی کتاب ها هم سطحشون از بقیه کتاب ها بالاتره به عنوان مثال کتاب های سه سطحی کانون، کتاب های نردبام انتشارات خیلی سبز، کتاب های IQ گاج و … نکاتی که در درسنامه کتاب های کمک درسی گفته شده و همچنین نکاتی که در پاسخنامه تست ها ذکر شده مکمل مطالب کتاب درسی هستند.

ممنون که این همه کمکم میکنید خیلی خوبه مرسی

ببخشید می خواستم بدونم من سال ۸۶ دیپلم گرفتم. ۸۷ پیش دانشگاهی رو تموم کردم. جز نظام قدیم محسوب میشم یا سالی واحدی؟ ممنون

سلام نظام قدیم هستید. سوالات نظام قدیم در کنکور ۹۹ مخصوص داوطلبانی است که قبل از سال ۱۳۸۴ دیپلم چهار ساله نظام قدیم یا بین سال ۱۳۸۴ تا ۱۳۹۷ مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم گرفتند. البته با توجه به اختیاری بودن حق انتخاب نظام آموزشی در کنکور ۹۹ حتی میتونید دفترچه سوالات نظام جدید رو انتخاب کنید.

سلام من پشت کنکور نظام جدید دوازدهم تجربی هستم؟
چند سال فرصت پشت کنکوری موندن را دارم ؟
یا به عبارت دیگه چند سال معافیت تحصیلی دارم تا به خدمت سربازی نرم؟

سلام دوست عزیز باید به پلیس + ۱۰ یا نظام وظیفه مراجعه کنید بر اساس تاریخ تولدتون و امکان یا عدم امکان تمدید معافیت تحصیلی بهتون میگن که چند بار دیگه حق شرکت در کنکور رو دارید.

سلام روزتون بخیر ببخشید با حذف سهمیه بومی گزینی و اعمال سهمیه ایثارگران و مناطق شانس قبولی بچه های شهرستانی واسه دانشگاه های مادر افزایش پیدا میکنه؟ لطفا ثبت کنید و جواب بدید

سلام بله اگر بومی گزینی کمرنگ بشه شانس قبولی داوطلبانی که بومی دانشگاه مورد نظر نبودند نسبت به سال های قبل ممکنه افزایش پیدا کنه.

سلام خسته نباشید. من سال ۹۳ کارشناسی حسابداری رو گرفتم. اما کارش اشباع شده و خیلی ساعت های کاری زیاد داره و با حقوق کم. ممنون میشم راهنماییم کنید در این خصوص که اگه بخوام کنکور تجربی شرکت کنم چه نظامی شرکت کنم بهتره؟ از طرفی مختصر اطلاعاتی در مورد پردیس خودگردان میخواستم بدونم؟ من ساکن شهر قم هستم.

سلام فاطمه خانم دروس نظام جدید نسبتا راحت تر هستند و حجم مطالبشون کمتره اگر تسلط چندانی رو کتاب های نظام قدیم ندارید بهتره نظام جدید رو انتخاب کنید. پردیس های خودگردان یا بین الملل دانشگاه هایی هستند که تقریبا بجز شهریه و عدم واگذاری خوابگاه تفاوت خاصی با دوره روزانه ندارند. در بعضی دانشگاه ها کلاس های پردیس و روزانه با هم ولی در بعضی دانشگاه ها بصورت جداگانه برگزار میشه. شهریه این دانشگاه ها نسبتا بالاست. در مقاله دیگری در سایت مشاوران ۱۰۰ اطلاعات کامل و جامعی درباره پردیس های خودگردان ارائه شده.

سلام من سال ۹۶ سال سوم تجربی خوندم، پیش دانشگاهی نرفتم. میخوام کنکور ۱۴۰۰ نظام قدیم شرکت کنم ۱۹سالمه الان شرایطشو دارم؟

سلام بله میتونید در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنید (که البته از کتاب های نظام جدید سوال طرح میشه) اما تا قبل از ورود به دانشگاه باید مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم یا دیپلم نظام جدید رو داشته باشید.

سلام من الان کلاس دهم و رشته تجربی ام و می خوام از الان برای کنکور بخونم ولی نمی دونم کتاب درسی و بخونم یا کتاب های تستی و کمک درسی نمی دونم اولویتم کدوم باید باشه و همچنین معدلم باید خیلی برام مهم باشه یا نه

سلام دوست عزیز باید هم کتاب درسی بخونید و هم برای آمادگی بیشتر از درسنامه کمک درسی و تست استفاده کنید اما روش استفاده خیلی مهمه باید درست و اصولی از منابع کمک درسی استفاده کنید و با برنامه ریزی درست و دقیق. برای کنکور معدل تاثیرگذار هست اما ازمون تستی جلسه کنکور اهمیت بیشتری داره.

سلام آیا در سن ۲۳ سالگی دانشگاه پزشکی و دندانپزشکی خوبه یعنی مناسبه این سن بره دانشگاه؟ زود دانشگاه رو تموم میکنه؟ این سن جوانه؟ از لحاظ سنی خوبه؟ و این سن مناسبه با دانشگاه و ارتباط با دانشجوهای این رشته ها؟ خوبه بعدش تخصص رو هم گرفت سن بالا میره یا نه هنوز سن مناسبیه؟

سلام محمد جان
امسال داوطلبی به ما مراجعه کرد که بازنشسته شده بود و تقریبا دو برابر سن شما رو داشت میخواست برای کنکور تجربی و رشته دندانپزشکی اقدام کنه.
سن ۲۳ سالگی سن خیلی کم و جوانی هست. اگر اراده و تلاش کافی به خرج بدید قطعا میتونید در کنکور و حتی تخصص موفق بشید.
طول دوره دندانپزشکی عمومی حدود ۶ سال و پزشکی یکی دو سال بیشتره. دوره تخصص هم عموما ۳ تا ۴ سال است.

ممنون پس سن خوبیه و اصلا بزرگ نیست

سلام خوبه در سن ۲۹ دندانپزشک بشی و در سن ۳۲ تخصصش هم بگیری سن خوبیه؟ و خوبه در سن ۳۰ پزشک عمومی بشی و درسن ۳۴ تخصص هم بگیری؟

سلام بله خوبه

سلام من پارسال رشته تجربی تو کنکور رتبه خوبی نگرفتم. حالا امسال دارم انسانی میخونم میخواستم بدونم به مدرسه باید اطلاع تغییر رشته بدم یا خیر؟ و آیا باید دیپلم انسانی بگیرم یا با همون دیپلم تجربی میشه؟

سلام با توجه به اینکه پارسال در کنکور شرکت کردید بنابرین فارغ التحصیل هستید و به مدرسه شما ارتباطی نداره که در کنکور چه رشته ای شرکت می کنید. با داشتن مدرک دیپلم تجربی نظام جدید میتونید در کنکور انسانی شرکت کنید، نیازی به گرفتن دیپلم انسانی نیست.

سلام سهمیه بسیج فعال در کنکور آزاد ٩٩ اعمال میشه؟

سلام خانم زارع در کنکور ۹۸ تاثیر سهمیه بسیج در انتخاب رشته دانشگاه آزاد حذف شد و سهمیه مناطق اضافه شد. با این تغییرات انتخاب رشته دانشگاه آزاد به انتخاب رشته سراسری (دانشگاه دولتی) شباهت بیشتری پیدا کرد. فعلا مشخص نیست که برای کنکور ۹۹ هم این تغییرات اعمال بشه یا نه اما دور از انتظار نیست.

سلام
بنظرتون هندسه جامع کدوم انتشاراتو بگیرم؟
مهرو ماه خوبه؟!

سلام هندسه جامع مهروماه یا خیلی سبز یا گاج هر کدام رو بگیرید خوبه.

سلام خسته نباشید
بنظرتون واسه من ک میخوام از تجربی، کنکور ریاضی بدم،
بهتره ریاضی جامع بگیرم یا تکی؟!

سلام امیر جان
قطعا برای کنکور جامع بهتره
کتاب های کمک درسی حسابان و هندسه رو جامع تهیه کنید.

کاملا؟ و اینکه این سه تا ریاضی ک ما تجربیا خوندیم، دقیقا معادل کدوم کتاب رشته ریاضیه؟

بله کتاب های جامع هر درس رو اگر از انتشارات معتبری مثل گاج یا خیلی سبز تهیه کنید کامل هستند. از معتبرترین انتشارات کتاب های کمک درسی کنکور خیلی سبز، گاج، نشرالگو، مهروماه، مشاوران آموزش، کانون، نشر دریافت، مبتکران، شبقره و … رو میشه نام برد مباحثی که در درس ریاضیات رشته تجربی وجود داره در درس حسابان رشته ریاضی مطرح شده اما حسابان مطالبی گسترده تر و کامل از ریاضیات رشته تجربی داره. علاوه بر این شما باید درس هندسه و گسسته رو هم بخونید که رشته تجربی (نظام جدید) این دو کتاب رو ندارند.

سلام من رشته کودکیاری میخونم سال اخرم اما نمیدونم چه شغل هایی داره اولا که اومدم گفتن میتونی بری پرستاری من درسم عالیه اما با این اوضاع نمیدونم باید چکار کنم واسه کارآموزیم فرستادنم مرکز بهداشت اما میگن که هیچکاری اونجا برات نیست. من میخوام ادامه بدم اما واقعا نمیدونم دانشگاه چی داره و چی باید بخونم تو رو خدا این رو برام بگین واقعا هیچی نمیدونم موندم.

سلام خانم محمدی فارغ التحصلان رشته کودکیاری به عنوان مربی کودک در مراکز پیش دبستانی تحت نظر آموزش و پرورش و همچنین در صورت انتخاب رشته بهداشت مدارس میتونن به عنوان مربی بهداشت مدارس فعالیت کنند. فعالیت به عنوان مربی مهدکودک، مربی شیرخوارگاه، بهداشتیار مادر و کودک و … هم از فرصت های شغلی برای این رشته است. از اسم رشته هم مشخص هست که سر و کار با کودکان هست.

سلام من سال ۹۶ وارد دانشگاه دولتی روزانه در رشته کامپیوتر شدم و کاردانی رو تموم کردم و در سال ۹۸ در کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه روزانه رشت قبول شدم ولی نرفتم
خواهشا به من بگید که من سال ۱۴۰۰ میتونم در رشته تجربی کنکور شرکت کنم و در انتخاب رشته میتونم پرستاری روزانه دولتی را انتخاب کنم؟
چون من دو بار در دوره روزانه پذیرفته شدم
یا من از دوره روزانه محروم میشم؟
ممنون از پاسختون

سلام جناب قلیزاده بله میتونید و محروم نیستید.

سلام. من اصلا تا حالا ریاضی و نخوندم. پیشنهادتون چه فصل هایی هست؟ چون همه رو نمی رسم بخونم و پایه ام ضعیفه

سلام زهرا خانم مباحث دنباله و تصاعد، ترکیبیات و احتمال و آمار نیاز به پایه خاصی ندارند یعنی ارتباط چندانی با سایر فصل ها ندارند و نسبتا آسان هستند. مباحث حد و پیوستگی، معادله و نامعادله و لگاریتم هم تا حدودی آسان تر از سایر مباحث هستند.

سلام وقت بخیر
من لیسانس مدیریت پیشگیری و مراقبت بیماری ها رو دارم از دانشکده علمی کاربردی هلال احمر خوزستان
میخوام بدونم میتونم فوق لیسانس در رشته روانشناسی شرکت کنم؟
اگر میشه ایا دولتی یا آزاد میشه؟

سلام بله کلیه فارغ التحصیلان کارشناسی از دانشگاه معتبر کشور میتونن در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته روانشناسی شرکت کنند و در صورت قبولی در این رشته (دانشگاه دولتی یا آزاد) ادامه تحصیل بدهند.

سلام آیا برای کنکور ۱۴۰۰ میتوان از منابع کنکور ۹۹ استفاده کرد؟

سلام ایمان جان اگر باید منتظر باشیم ببینیم کتاب های پایه دوازدهم که سال ۹۹ چاپ میشن و منبع کنکور ۱۴۰۰ هستند آیا نسبت به کتاب های سال قبلش تغییرات قابل توجهی خواهند داشت یا نه. اما به طور کلی اصل مطالب و کلیات تغییر زیادی نداره و فقط یک سری موارد جزئی معمولا تغییر میکنه. بنابرین اگر از الان میخواهید شروع کنید به خوندن میتونید با همین منابع کنکور ۹۹ شروع کنید و از مشاور کنکور خودتون بخواهید بر اساس همین ها برای شما برنامه ریزی درسی انجام بده.

با سلام و تشکر از سایت خوبتون من امسال دوازهم و اولین بارمه کنکور میدم
تو ازمون های کانون شرکت کردم
و فیلم های اموزشی **** رو هم دارم اما مال کنکور ۹۸ هست
نمیدونم چطوری درس بخونم
نمی دونم دی وی دی ها به درد میخورن یا نه
اگه میشه یه روش درس خوندن بهم بگین
تشگر

سلام دوست عزیز از اظهار لطف شما متشکریم دو سوالی که مطرح کردید جوابشون خیلی مفصل تر از این هست که در یک کامنت جا بشه: ۱- برای گرفتن پاسخ کامل سوال اولتون میتونید با بخش فروش فیلم و دی وی دی های کنکور مشاوران ۱۰۰ تماس بگیرید و یا در تلگرام یا واتساپ این سوال رو از مشاور مربوطه بپرسید. ما ۸ معیار رو برای انتخاب دی وی دی آموزشی کنکور معرفی کردیم. همچنین میتونید برای آشنایی با اساتید برتر کنکور و دی وی دی های آموزشی به منوی سایت مشاوران ۱۰۰ قسمت دی وی دی کنکور مراجعه کنید. قبل از انتخاب دی وی دی نمونه تدریس استاد مورد نظر رو حتما ببینید، سوابق استاد مخصوصا سابقه تالیف کتاب های کمک درسی معروف، سابقه تدریس در آموزشگاه ها و دبیرستان های برتر کشور، پشتیبانی موسسه، صداقت موسسه و فروشندگان، توجه به نیاز واقعی شما (نه اجبار و اصرار به خرید) و … رو همه در نظر بگیرید. ۲- در مورد سوال دوم یعنی روش درس خواندن باید خدمتتون عرض کنم که روش مطالعه هر درس و حتی هر مبحث متفاوته و حتی روش مطالعه در بازه های زمانی مختلف طول سال هم متفاوته مثلا عید نوروز و مهر ماه روش خواندن درس ها با هم فرق داره، مباحث فرمولی و مسائل شیمی روش مطالعه کاملا مجزایی از مباحث حفظی شیمی دارند. روش مطالعه ریاضی با دین و زندگی کاملا متفاوته. یک سری روش های مطالعه کلی هم وجود داره مثلا اینکه اگر دانش اموز هستید بهتره درس مدرسه رو همون روز که اومدید خونه بخونید، بهتره حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد ساعت مطالعه هفتگیتون دروس اختصاصی باشه، باید درس اصلی رشته خودتون (مثلا برای تجربی درس زیست) رو هر روز مطالعه کنید و خیلی موارد دیگه اگر در منوی سایت مشاوران ۱۰۰ به قسمت روش های مطالعه مراجعه کنید مقالات متعددی درباره روش خواندن دروس مختلف با جزئیات کامل منتشر شده.

با سلام و وقت بخیر
جمله زیر در دفترچه دکترای تخصصی وجود دارد:
“پذیرفته شدگان با توجه به تعهدات آموزش رایگان باید برابر طول مدت تحصیل دوره دکتری، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در صورت نیاز در محلی که وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تعیین میکند به خدمت اشتغال ورزند.”
آیا بعد از اتمام دکترای تخصصی نمی توان مجدد کنکور سراسری برای رشته هایی مثل پزشکی، مهندسی و غیره شرکت کرد؟ ایا در صورت قبولی در این رشته ها ممانعت از ثبت نام می شود؟
ممنون می شوم سوال بنده را پاسخ دهید

سلام آقا سیاوش دانشگاه های دولتی این تعهد رو از کلیه پذیرفته شدگان دوره روزانه می گیرند تا «در صورت نیاز» در محلی که وزارت مربوطه تعیین میکنه خدمت کنند. این مورد مانع شرکت در کنکور سراسری نیست.

سلام وقتتون بخیر
من هنرستان کامپیوتر خوندم و بعد از چهار سال تصمیم گرفتم برم معماری که خیلی دوسش دارم اما باید مدرک پیش دانشگاهی می گرفتم و رفتم انسانی خوندم و پیش انسانی گرفتم و کنکورم شرکت کردم رتبه شد ۲۹ هزار .حالا سوالی که من از حضورتون دارم اینه که من به نظرتون برم دانشگاه آزاد اسلامشهر یا علمی کاربردی ثبت نام کنم؟ کدومش بهتره برام؟ اگه برم علمی کاربردی کدوم دانشگاهش برم بهتره؟ و بعد از دوسال باید چیکارکنم؟ میشه مثلا کاردانی به کارشناسی شرکت کنم و برم دانشگاه تهران جنوب یا جای دیگه؟ یا مستقیم اسلامشهر رو بخونم بهتره؟
و راستش من هوش استعداد خوبی دارم اما این چند سال به خاطر مشکلات زندگیم نشد که رو درس متمرکز شم و انتخاب هام از اول غلط بود، من علاقه شدیدی دارم بعد از لیسانسم برم خارج از ایران ادامه بدم و الان شرایطش رو دارم که این چهار سال هم بکوب بخونم. به نظرتون چیکار کنم بهتره؟

سلام زینب خانم اگر هدف اصلی شما ادامه تحصیل در خارج از ایران بعد از لیسانس هست ترجیحا دانشگاه آزاد رو انتخاب کنید و اگر امکان تحصیل در شهر تهران رو دارید دانشگاه آزاد تهران ثبت نام کنید.

سلام خسته نباشید یک سوال داشتم من متولد ۷۵ هستم آیا میتونم کنکور شرکت کنم واسه دانشگاه فرهنگیان یا شرایطش رو ندارم؟ با تشکر

سلام حجت جان طبق دفترچه کنکور ۹۸ شرط سنی برای ورود به دانشگاه فرهنگیان ۲۲ سال هست. در صورتی که همین شرط سنی در کنکور ۹۹ هم برقرار باشه شما ۲۴ ساله خواهید بود و امکان ورود به دانشگاه فرهنگیان رو ندارید.

سلام ببخشید میشه بگین ضریب تاریخ تو کنکور ۹۹ چنده؟

سلام خانم محمدی. بستگی به زیرگروه مورد نظرتون داره. برای زیرگروه چهار کنکور انسانی ضریب تاریخ ۳ هست ولی برای سایر زیرگروه ها ضریب ۱ داره.

سلام میخواستم بپرسم ایا میشه من که رشته ام تجربیه مربوط به نظام قدیمه دو سال پیش کنکور دادم من به رشته فیزیک علاقه دارم میخوام از طریق رشته تجربی این رشته دانشگاه ملی قبول بشم ایا این رشته فیزیک که مربوط به گروه ریاضیه میشه از طریق تجربی این رشته قبول بشم؟

سلام خیر کارشناسی فیزیک روزانه با آزمون رو از طریق شرکت در کنکور سراسری ریاضی میتونید قبول بشید.

سلام وقت بخیر.
من داوطلب نظام قدیم هستم سال ۸۱ دیپلم ریاضی گرفتم. الان مدرک ارشد یه رشته مهندسی دارم.
امسال میخواهم کنکور تجربی شرکت کنم و رشته اپتومتری قبول بشم حتما تهران حالا روزانه یا بین الملل مهم نیست. سهمیه جانبازی ۲۵ درصد هم دارم ولی نمیدونم از کجا شروع کنم و چی بخونم میتونید کمکم کنید؟

سلام اولین کار تصمیم جدی بر درس خوندن و حفظ انگیزه و ساعت مطالعه بالاست. بعد تهیه منابع کمک درسی مناسب، داشتن برنامه راهبردی بلندمدت و برنامه ریزی شخصی کوتاه مدت (هفتگی روزانه و …) و اینکه روش مطالعه و تست زنی و خلاصه نویسی و جمع بندی و ارزیابی آزمون و موارد مشابه رو دقیق یاد بگیرید و اجرا کنید. در صورتی که با این موارد آشنایی ندارید بهتره مشاور رتبه برتر بگیرید و از خدمات مشاوره کنکور تجربی استفاده کنید.

سلام خسته نباشید، من فوق لیسانس ریاضی دارم میخوام کنکور تجربی شرکت کنم. به کتابها تسلط دارم ولی از نظر تست متوسط رو به پایین هستم، بهتره نظام قدیم شرکت کنم یا نظام جدید؟ ممنون از راهنماییتون

سلام اگر تسلط چندانی به کتاب های نظام قدیم ندارید و حاشیه نویسی داخل کتاب یا علامت دار کردن تست های کتاب های کمک درسی نظام قدیم رو انجام ندادید بهتره کنکور نظام جدید رو انتخاب کنید چون حجم مطالب کمتر و نسبتا ساده تر از نظام قدیمه.

با سلام و احترام
ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید بین قبولی دندان روزانه سراسری بوشهر و دندان آزاد واحد تهران کدام از نظر علمی و رتبه بهتر است
با تشکر

سلام قطعا دندانپزشکی آزاد تهران، البته اگر با موضوع پرداخت شهریه دانشگاه آزاد مشکل ندارید.

سلام میخواستم بدونم برای قبولی در رشته روانشناسی عمومی در دانشگاه های خوب مثل تهران و اصفهان باید چه رتبه ای بیاریم رشته من ادبیات هست منطقه ۲ برای کنکور ۹۹

سلام تا رتبه های حدود ۵۰۰ منطقه دو شانس قبولی دانشگاه تهران بالاست. برای اصفهان با رتبه کمی بدتر هم میشه قبول شد.

سلام خسته نباشید. من نظام قدیمم و امسال رتبم با سهمیه ۵ درصدی در زیر گروه یک شد ۱۲۰۰۰ تو درس زیست شناسی و فیزیک خیلی ضعیفم. امسال ادبیات ۵۰، عربی ۶۵، دینی ۷۳، زبان ۲۰، ریاضی ۴۰ و شیمی ۲۹ زدم ولی چون زیست و فیزیکم خیلی کم بودن رتبه م افتضاح شد. بنظرتون کار درستیه کنکور ۹۹ رو نظام جدید بدم؟ با توجه به اینکه امسال میخوام کلاس زیست و فیزیک شرکت کنم که خیلی وقتمو میگیرن، اصلا میتونم خودم رو با نظام جدید وفق بدم؟

سلام از نظر وفق دادن هنوز فرصت کافی دارید و میتونید، مخصوصا دو درس با مطالب حفظی بیشتر یعنی زیست و شیمی درصدهای پایین شما نشون میده که تسلط چندانی روی کتاب های نظام قدیم در این دو درس مهم ندارید. مطالب نظام جدید کم حجم تر و کمی راحت تر هستند.

سلام..لطفا بفرمایید که در رشته دندان پزشکی دانشگاه دولتی گرگان حداقل نمره قبولی چقدر هست و فرزند جانباز ۱۵ درصد چقدر در رتبه نهایی موثر است.

سلام رتبه لازم برای قبولی به سهمیه شما، بومی بودن یا نبودن، جنسیت و عوامل دیگری بستگی داره اما در کل تا رتبه های زیر ۶۰۰۰ کشوری امکان قبولی دندانپزشکی روزانه گرگان بالاست. فرزند جانبار ۱۵ درصد دارای سهمیه ۵ درصدی ایثارگران هست تا حدودی به قبولی شما کمک میکنه.

سلام خسته نباشید من برای کنکور ۹۹ نظام قدیم بخونم یا نظام جدید؟ (نظام جدید تسلط دارم)
من ۲۱ سال دارم و علاقه زیادی به تربیت معلمی دارم میتونم برای دانشگاه فرهنگیان شرکت کنم و با چه رتبه ای میتونم درمنطقه ۳ دانشکاه تربیت معلم قبول بشم؟
چه درس های باید چه درصدی بزنم تا شانس قبولی داشته باشم؟ رشتم انسانی عمومی (زبان خوب نیست)

سلام قطعا با شرایطی که گفتید نظام جدید برای شما بهتره. رتبه قبولی به دانشگاه و رشته مورد نظر بستگی داره اگه رشته و دانشگاه مدنظرتون رو بفرمایید دقیق تر میتونیم بگیم.

سلام من پزشکی بین المللی کیش بدون کنکور میخوام باید چیکار کنم کسی نیست رفته باشه؟

سلام پزشکی بدون کنکور در ایران نداریم

سلام من دوران دبیرستان مدرسه ی فرزانگان درس خوندم. امسال سومین ساله که میخوام کنکور بدم. تقریبا ۷۰ درصد دوستام طی این دو سال پزشکی قبول شدن. ولی من واقعا درس نمیخوندم. الان میخوام بخونم. ولی حس میکنم از همه عقب ترم واصلا انگیزه ندارم. بنظرتون میتونم شروع کنم و به پزشکی برسم؟

سلام مهم ترین نکته برای کسی مثل شما در شرایط حاضر ایجاد انگیزه و حفظ انگیزه در طول ماه های باقی مانده تا کنکوره. احتمالا با توجه به اینکه فرزانگان درس خوندید پایه درسی خیلی بدی ندارید و از نظر هوش و حافظه و استعداد هم در سطح بالایی قرار دارید. روی مسائل انگیزشی خیلی کار کنید و اگر نیاز به مشاور کنکور دارید حتما مشاوری بگیرید که مدام شما رو چک کنه و ازتون گزارش کار بخواد که مجبور بشید درس بخونید. در مقاله ای جداگانه در سایت مشاوران ۱۰۰ درباره روش های ایجاد و حفظ انگیزه در سال کنکور صحبت کردیم. بعد از مسائل انگیزشی و ساعت مطالعه، تهیه منابع و برنامه ریزی و روش مطالعه و روش تست زنی و مرور و خلاصه نویسی و جمع بندی و خیلی مسائل دیگه وجود داره که اگر خودتون در این زمینه ها تسلط کافی ندارید میتونید از خدمات مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت گروه آموزشی مشاوران ۱۰۰ استفاده کنید.

سلام خسته نباشید
منظور از تاثیر معدل در کنکور این است که برای معدل کتبی یک تراز در نظر می گیرند یا اینکه به صورت جداگانه برای نمره هر درس تراز جداگانه ای در نظر گرفته میشود؟
اگر اینطور باشد نمره نهایی درس هایی مثل سلامت و بهداشت و هویت اجتماعی تاثیری در کنکور نخواهد داشت. درست هست؟
با تشکر

سلام نمره کتبی نهایی هر درس جداگانه تاثیر داده میشه. معدل کل شما اهمیتی در کنکور نداره. فقط دروسی که در دفترچه کنکور ازشون سوال طرح شده مشمول اعمال سوابق تحصیلی هستند.

سلام و وقت بخیر
ببخشید میخواستم ببینم از دانش آموزان کسی با گروه مشاوره مشاوران ۱۰۰ کار کرده یا نه؟
و عملکرد رو چطور ارزیابی میکنید؟
ممنونم

سلام بله داشتیم و قبولی هم داشتند از جمله در رشته پزشکی

سلام با سهمیه جانبازی انتقالی در دانشگاه آزاد راحت تر صورت میگیره؟

سلام بله

سلام من پرستاری ازاد سیرجان قبول شدم؟ می تونم انتقالی بگیرم به شهر دیگه ای؟ اگر امکانش هست به چه شهرهایی؟

سلام انتقالی بین دانشگاه ها تابع قوانین و مقررات خاصی است به موافقت دانشگاه مبدا و مقصد بستگی داره.

سلام با چه رتبه ای تو سهمیه ۵ درصدی میتونی پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه ملی یا آزاد هر جایی قبول شد؟

سلام تقریبا تا رتبه های حدود ۱۵۰۰ سهمیه

سلام من تا سوم دبیرستان نظام قدیم خوندم و الان باید دوازدهم بخونم چون پیش دانشگاهی رو برداشتن
حالا نمی دونم واسه کنکور نظام جدید بهتره واسم یا نظام قدیم؟

سلام اگر تسلط زیادی روی کتاب های نظام قدیم ندارید با توجه به اینکه کتب نظام جدید کم حجم تر و راحت تر هستند بهتره نظام جدید رو برای کنکور انتخاب کنید.

سلام من توی انتخاب رشته گیر کردم تمام اولویت های اولم رو داروسازی زدم به نظر شما وقتی کارنامه سبز اومد و دندان هم قبول شدم تغییر رشته بدم

سلام بر اساس علاقه، استعداد، توانایی ها و سایر فاکتورهای انتخاب رشته باید مشخص کنید برید داروسازی یا دندانپزشکی. مقاله معرفی رشته های داروسازی و دندانپزشکی رو در سایت مشاوران ۱۰۰ مطالعه کنید.

عرض سلام و ادب ببخشید با توجه به شرایط به احتمال زیاد تاثیر معدل در کنکور ۹۹ قطعی باقی میمونه ایا برای منی که معدلم ۱۶/۵۰ هستش و از لحاظ مالی توانایی شرکت در ترمیم معدل رو ندارم برای قبول شدن در سه رشته پرطرفدار پزشکی خیلی عقب میوفتم یعنی باید حتما ترمیم معدل شرکت کنم ممنون از راهنماییتون

سلام امیدوارم اینطور نباشه و تاثیر معدل در کنکور ۹۹ مثل سالهای اخیر مثبت باشه. فعلا نگران این موضوع نباشید و روی آموزش و تست زنی تمرکز کنید.

سلام میخواستم بپرسم کسب رتبه های زیر ١٠٠ فقط به نظام جدیدی ها تعلق میگیره یا شامل نظام قدیمی ها هم میشه؟

سلام کسب رتبه زیر ۱۰۰ کنکور برای داوطلبان هر دو نظام آموزشی امکان پذیر است.

سلام خسته نباشید من رشتم تجربیه و میخوام رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه ازاد با سوابق ثبت نام کنم برای ثبت نام باید چکار کرد که بتونم رشته های ریاضی که من تجربی هستم رو انتخاب کنم

سلام به سایت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مراجعه کنید، یک کارت اعتباری ثبت نام بخرید، روی گزینه ثبت نام و انتخاب رشته دوره کارشناسی پیوسته ( صرفا بر اساس سوابق تحصیلی) کلیک کنید و اونجا اطلاعات کارت اعتباری و سایر مشخصاتی که از شما میخواد رو وارد کنید و رشته محل مورد نظرتون رو وارد کنید.

سلام. من دیپلم نظام قدیم هستم. واسه کنکور ۹۹ میخام نظام جدید شرکت کنم آیا نظر سنجش که گفته حق انتخاب دو نظام جدید و قدیم با داوطلبان است واقعاً قطعیه؟

سلام بله این خبر رو رئیس سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کردند.

سلام. ببخشید من دیپلم فنی نظام قدیم دارم البته فوق دیپلم هم دارم. الان من برای شرکت تو کنکور تجربی باید منابع نظام جدید رو بگیرم یا قدیم؟

سلام با توجه به اینکه شما رشته فنی بودید احتمالا آشنایی چندانی با کتاب های نظام قدیم و جدید رشته تجربی ندارید و از این نظر براتون فرقی نداره کدوم رو انتخاب کنید. اما با توجه به اینکه کتاب های نظام جدید تا حدودی کم حجم تر و ساده تر هستند (نظر مشترک اکثر مشاورین تحصیلی این هست) بهتره در کنکور نظام جدید ۹۹ شرکت کنید و منابع کنکور نظام جدید رو تهیه کنید.

برا دانشگاه دولتی اهواز چقدر رتبم باید باشه؟

بستگی داره منطقه چند باشید چه سهمیه ای داشته باشید و بومی باشید یا نه اما در کل بعضی سالها تا حدود رتبه ۱۲ هزار کشوری رشته حقوق دانشگاه شهید چمران اهواز قبول شدن.

ایا رشته حقوق رشته خوبی است بازار کارش چطوره؟

سلام در صورت قبولی در آزمون های وکالت، قضاوت، سردفتری و … بازار کار خیلی خوبی داره. البته زمینه های کاری دیگری هم برای این رشته وجود داره.

رتبم چقدر باید باشه؟

بستگی داره چه دانشگاه و چه دوره ای مد نظر باشه. مثلا برای قبولی دانشگاه تهران دوره روزانه رتبه خیلی خوبی لازمه اما برای قبولی دانشگاه های سطح پایین تر دوره شبانه رتبه های بدتر هم امکان قبولی دارند. خیلی از دانشگاه های ازاد و … در حال حاضر بدون کنکور در این رشته پذیرش دانشجو دارند.

سلام من که از فوق لیسانس انصراف داده ام پس به آخرین مدرک من نگاه می کنند و من جزء فوق لیسانس ها نیستم و این قانون که در مورد فوق لیسانس ها است برای تحصیل پزشکی روزانه که شامل حال من نمی شود؟

سلام در حال حاضر تحصیل پزشکی روزانه برای فارغ التحصیلان کارشناسی و حتی کارشناسی ارشد رایگان شده

سلام در کنکور ۹۹ تا قانون الان کسانی که فوق لیسانس دارند نمی توانند پزشکی روزانه بدون شهریه بخوانند پس کسانی که ۲ یا ۳ سال پیش از فوق لیسانس انصراف دادند دیگر مدرک فوق لیسانس ندارند آنها می توانند پزشکی روزانه بدون شهریه بخوانند؟ ممنون جواب دهید

سلام بر اساس جدیدترین رای صادره توسط دیوان عدالت اداری، کسانی که فوق لیسانس روزانه دارند هم می توانند بدون پرداخت شهریه در دوره روزانه پزشکی تحصیل کنند.

سلام با ۱۸ هزار منطقه یک مامایی لنگرود دولتی میارم؟

سلام احتمالش کمه

سلام
بنده دیپلم فنی (برق) نظام قدیم و کاردانی و کارشناسی همین رشته را دارم. از طرفی دارای کارت پایان خدمت نیز هستم.
سوال بنده اینه که اگر بخوام واسه سراسری ۹۹ ثبت نام کنم و از طرفی برای دیپلم مجدد تجربی نظام جدید به منظور تاثیر سوابق تحصیلی اقدام کنم (که یا خرداد ۹۹ و یا شهریور ۹۹ اخذ میشه) آیا مشکلی در زمان ثبت نام کنکور از نظر دیپلم و یا سوابق تحصیلی پیدا نمی کنم؟ منظورم اینه که میتونم بدون داشتن دیپلم نظام جدید در زمان ثبت نام کنکور ۹۹ اقدام به ثبت نام کنکور نظام جدید کنم و بعدا در خرداد و یا در شهریور درس های دوازدهم را امتحان بدم و دیپلم تجربی نظام جدید را بگیرم؟

سلام با توجه به اینکه حق انتخاب کنکور نظام جدید ۹۹ به فارغ التحصیلان نظام قدیم داده شده برای شرکت در کنکور ۹۹ و انتخاب دفترچه سوالات نظام جدید اصلا نیازی نیست که دیپلم نظام جدید داشته باشید. با همین شرایط فعلی میتونید کنکور ۹۹ نظام جدید شرکت کنید. اگر سوال دیگری داشتید بپرسید در خدمتیم.

سلام کتابداری در شاخه پزشکی دانشگاه اصفهان با پنج درصد ایثارگران با رتبه ۲۰۰۰۰ امکان قبولی هس؟ با تراز ۶۲۰۰

سلام احتمالش کمه تقریبا نصف این رتبه لازمه.

من دیپلم نظام قدیم دارم اخرین کنکورم سال ٩٢ بوده
سال قبل میخواستم برای کنکور بخونم تقریباً نصف کتاب شیمی پیش و کتاب شیمی دوم رو خوندم
کتاب سوم رو اصلاً نخوندم
تو درس زیست هم به همین صورت زیست دوم و زیست پیش ١ رو خوندم
ریاضی و فیزیک اصلا. نخوندم

ولی منابع رو کامل دارم برای نظام قدیم

از طرفی برادرم نظام جدید و میگه بیا با هم نظام جدید رو امتحان بدیم
الان نمیدونم دقیقاً چکار کار کنم
میگه اینجوری هم میتونی به من کمک کنی هم با وجود وقت کمتری که نسبت به من داری میتونی زودتر تموم کنی الان باید چکار کنم من؟

سلام با توجه به اینکه مباحث کنکور نظام جدید نسبتا آسان تر هستند و همچنین احیانا اگر کنکور ۹۹ قبول نشدید و خواستید پشت کنکور ۱۴۰۰ بمونید اجبارا اون موقع باید نظام جدید بخونید، بهتره که از الان با برادرتون هر دو نظام جدید بخونید. ان شاء الله هر دو در کنکور ۹۹ موفق باشید.

سلام خسته نباشین.
بنده فارغ التحصیل ۹۴ تجربی هستم بعد از طی دوره سربازی الان قصد شرکت در کنکور را دارم.
اما نمیدونم بهتره که نظام جدید شرکت کنم یا نظام قدیم؟
ممنون میشم از راهنمایتون

سلام اگر تسلط زیادی رو کتاب های نظام قدیم ندارید، بیشتر مطالب رو فراموش کردید و همچنین این احتمال براتون وجود داره که در کنکور ۹۹ نتونید به رتبه دلخواه برسید (با توجه به پایه درسی و شرایط و ساعت مطالعه ای که دارید) بهتره کتاب های نظام جدید رو بخونید و در کنکور نظام جدید ۹۹ شرکت کنید.

سلام وقتتون بخیر ببخشید من نظام قدیم هستم و میخوام کنکور ۹۹ شرکت کنم مشاورین شهر ما میگن درسته که سوالات به دو گونه طراحی میشه اما سوالات نظام قدیم تقریبا بر اساس دروس نظام جدید هستن مثلا سوالات گیاهی زیست ۹۸ کمتر از سال های قبل بود چون در کتب نظام جدید کمتر بهش پرداخته شده یا مثلا کار و انرژی فیزیک چون مطالب کتاب زیاد شده پس سوالات افزایش پیدا کرده ایا چنین چیزی درسته ممنونم از راهنماییتون

سلام صرف نظر از این قضیه باید تصمیم جدی بگیرید که آیا میخواهید منابع نظام جدید رو بخونید یا قدیم و روی این تصمیم باقی بمونید. به اعتقاد اکثر مشاورین برتر کنکور و طبق نظرسنجی از دانش اموزان واضحه که کتاب های نظام جدید آسان تر هستند. علاوه بر این اگر کسی کنکور ۹۹ قبول نشه و بخواد پشت کنکور ۱۴۰۰ بمونه اجبارا باید کتاب های نظام جدید رو برای سال ۱۴۰۰ بخونه. با این وجود اگر تسلط خوبی روی کتاب های نظام قدیم دارید و مخصوصا اگر حاشیه نویسی و علامت گذاری و … داخل کتاب ها انجام دادید همون کتاب های نام قدیم رو با تمرکز و خیلی جدی بخونید که کنکور ۹۹ قبول بشید. در غیر اینصورت اگر جدید و قدیم براتون فرقی نداره و روی نظام قدیم ها تا الان زیاد تمرکزی نداشتید بهتره نظام جدید بخونید.

سلام من رشته تجربی کنکور دادم و تاثیر سوابق تحصیلی رو برای زیر گروه یک فقط نوشته پیش دانشگاهی دلیلش چیه؟درصورتی که من نمرات دیپلم عالین و برای چند نفر رو که نگاه کردم تاثیر دبپلم بود و فقط برای من اینجوریه

سلام یکی از ۴ حالت زیر در کارنامه کنکور ۹۸ داوطلبان نظام قدیم نوشته شده: – فاقد تاثیر مثبت – فقط تاثیر مثبت دیپلم – فقط تاثیر مثبت پیش دانشگاهی – تاثیر مثبت دیپلم و پیش دانشگاهی ممکنه معدل ۲۰ فاقد تاثیر ولی معدل ۱۲ دارای تاثیر مثبت باشه و یا بالعکس. این مورد دقیقا به تراز نمرات نهایی و تراز مربوط به درصدهای شما در کنکور بستگی داره. اگه اعمال تاثیر سوابق دیپلم یا پیش دانشگاهی و یا هر دو باعث بالاتر رفتن تراز کل شما در زیرگروه بشه این نکته داخل کارنامه ذکر میشه ولی اگه باعث افزایش تراز کل زیرگروه نشه داخل کارنامه مینویسه: فاقد تاثیر مثبت.

سلام من میخواستم بدونم با رتبه در سهمیه ۴۷۰۰ و سهمیه پانزده درصدی جانباری ک میشه جزو پنج درصد ایثارگران، زبان چینی تهران رو میتونم قبول بشم؟رشته کم طرفداری هستش اینقدر ک اصفهان حتی حذفش کرد
ترازم هم ۶۵۰۰ هست
فقط و فقط دو دانشگاه در ایران این رشته رو داره
تهران و شهید بهشتی
میخوام بدونم احتمال قبولیم هست؟

سلام معمولا سالهای گذشته با این رتبه و تراز زبان چینی اصفهان قبول می شدند و امسال احتمالا رقابت بیشتری برای قبولی این رشته در یکی از دو دانشگاه شهر تهران وجود خواهد داشت. با این وجود ناامید نباشید و در صورت علاقه این رشته رو انتخاب کنید به هر حال احتمال قبولی صفر نیست.

سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران اگه تو مصاحبه رد بشم باز سال بعدش میشه از دوباره استفاده کنم؟

بله اگر امسال هیچ رشته محلی قبول نشده باشید سهمیه شما برای سال بعد قابل استفاده است.

سلام ببخشید من کنکور انسانی ۹۸ دادم دانشگاه فرهنگیان مجاز به انتخاب رشته شدم ولی یه مشکلی هست که نمره نهایی علمیم پایینه یعنی ۵۶۰۰ هستش درصورتی که تو شرایط پذیرش دانشگاه فرهنگیان نمره علمی ۶۵۰۰ و بالاتر میخواد الان من نمیدونم انتخاب رشته کنم یا نه میترسم انتخاب رشته بکنم بیارم ولی تو مصاحبه به خاطره نمره علمیم که پایینه ردم کنن بعد من سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران هم داشتم واستفاده کردم که با سهمیه رتبم شده ۱۴۰۰ ولی خب نمره علمیم پایینه یعنی همون ۵۶۰۰ هستش حالا نمیدونم انتخاب رشته کنم یا نه اگه تو مصاحبه رد بشم هم از کنکور سال بعد دوره روزانش محروم میشم و هم از سهمیه ایثارگران چون که یک بار بیشتر از سهمیه استفاده کرد

سلام تنها در صورت قبولی نهایی (یعنی بعد از موفقیت در مصاحبه حضوری) شما از انتخاب رشته روزانه کنکور سال بعد محروم خواهید شد. در صورتی که به مصاحبه دعوت نشده باشید یا مصاحبه رد بشید و هیچ رشته محل روزانه دیگری هم قبول نشده باشید از شرکت در کنکور سال بعد و انتخاب رشته روزانه سال بعد محروم نیستید.

سلام میخواستم بدونم با رتبه ۲۴۷۰ زیرگروه یک و ۲۰۷۷ زیرگروه دو منطقه ۱ احتمال قبولیم تو هر کدوم از موارد زیر چقدره؟
پزشکی پردیس
پزشکی بقیه الله
داروسازی روزانه
داروسازی بقیه الله
داروسازی پردیس
فیزیوتراپی روزانه

بعد اینکه به نظر شما دارو بهتره یا فیزیو هم از لحاظ درآمد و هم بازار کار؟ علاقه من به هر دو یکسانه

سلام قبولی این رشته هایی که فرمودید به جنسیت، بومی بودن یا نبودن، دانشگاه مورد نظر (مثلا پزشکی پردیس تهران با پزشکی پردیس زاهدان خیلی فرق دارن) و حتی به مصاحبه شما (برای دانشگاه های دارای شرایط خاص بورسیه) بستگی داره اما به طور کلی احتمال قبولی همه رشته محل هایی که گفتید وجود داره. رتبه شما تفریبا در مرز قبولی این رشته محل ها قرار داره باید از مشاوره کنکور حرفه ای برای انتخاب رشته استفاده کنید. از نظر درآمد و بازار کار فعلا تا حدودی داروسازی بهتره.

سلام دانشگاه ازاد تهران و اطراف تهران تا چه ترازی برای رشته پرستاری رو گرفتن؟

سلام تراز حدود ۸۰۰۰ به بالا.

سلام با رتبه ۱۸ هزار و تراز ۷۴۰۰ شانس قبولی ازاد پرستاری رو دارم؟
اگر سهمیه ۵ ٪ اعمال کنم چی؟ شانس قبولیم کدوم شهرها بیشتره؟
و اگر سهمیه بسیج بخوام استفاده کنم و مدتش تموم شده باشه چطوری میتونم برای ازاد از کدش استفاده کنم؟

سلام بله احتمال قبولی پرستاری آزاد بعضی شهرها رو دارید. آخرین رتبه های قبولی معمولا مربوط به شهرهای کوچک در استان های سیستان و بلوچستان، کرمان، خراسان جنوبی، خوزستان و … هستند. در مشاوره های انتخاب رشته ما به داوطلبانی که دور و نزدیکی براشون اهمیت نداره و حتما میخوان با رتبه هایی در این بازه پرستاری آزاد قبول بشن توصیه می کنیم این شهرها رو حتما انتخاب کنند. برای استفاده از سهمیه بسیج باید کد مربوطه رو از ناحیه سپاه شهرستان دریافت کنید و در زمان انتخاب رشته دانشگاه آزاد این کد رو داخل سایت وارد کنید.

سلام از سهمیه بسیج که مهر ۹۷ تموم شده چطوری استفاده کنم؟

باید فعال بوده باشید و حداقل یک سال سابقه فعال بودن همراه با امتیاز لازم برای استفاده از سهمیه بسیج رو داشته باشید.

سلام بنظرتون اعضای مصنوعی برای زن بهتره یا بینایی سنجی؟

سلام بستگی به روحیات خود فرد و اهداف و توانایی های فرد داره اما بینایی سنجی رشته پرطرفدار تری است.

سلام کنکور ۹۹ انتخاب نظام قدیم و جدید انتخابیه؟ و کسی که نظام قدیم باشه بخواد کنکور نظام جدید بده وضعیت شرط معدلش چجوری حساب میشه؟

سلام وقت بخیر بله برای داوطلبان نظام قدیم حق انتخاب کنکور نظام جدید ۹۹ داده شده. منظورتون از شرط معدل، تاثیر معدل هست؟

بله تاثیر معدل چطوریه و برای ارتقاء معدل چیکار باید بکنم ممنونم از کمکتون تیزهوشان درس خوندم رفتم سربازی الان دوباره میخوام کنکور بدم

تاثیر معدل در چند سال اخیر مثبت بوده و احتمالا برای کنکور ۹۹ هم مثبت خواهد ببود پس نگران معدل پایین نباشید و روی تست زنی و خود کنکور تمرکز کنید. ترمیم معدل وقت گیره و معمولا شما رو از کنکوری خوندن دور میکنه با توجه به تاثیر مثبت معدل نیازی به شرکت در طرح ترمیم معدل نیست.

سلام
کسی که از جانبازی استفاده میکنه
آیا رتبه ای که به خاطر درصد جانبازی کم میشه فقط بین رقیب هایی هست که اونها هم جانبازی دارن کاربرد داره؟ یا با کسانی هم که از مناطق استفاده کردن؟
اخه برادرم گفت مثلا یک نفر ۲۰ هزار اومده با جانبازی میشه ۱۰ هزار، این ۱۰ هزار بین بیست هزار سهمیه جانبازیه نه بقیه که جانبازی ندارن

سلام در کارنامه کنکور ۹۸ برای داوطلبان سهمیه ایثارگران و جانبازان دو رتبه مجزا ذکر شده: رتبه در سهمیه و رتبه در منطقه. به عنوان مثال اگر شما داوطلب منطقه سه کنکور تجربی باشید و سهمیه بیست و پنج درصدی ایثارگران هم داشته باشید، رتبه در منطقه شما بین ۲۵۰۳۳۶ نفر کسب شده، اما رتبه در سهمیه شما بین ۱۹۷۶۲ نفر کسب شده.

سلام من پشت کنکوری ۹۸ هستم (نظام جدید) حالا سال بعد از کتاب های چاپ دوم امتحان میدیم. کتاب ها رو از کجا تهیه کنیم؟

سلام کتاب های درسی رو به صورت کاغذی از سایت irtextbook میتونید تهیه کنید و یا فایل pdf کتاب های درسی رو از سایت chap.sch.ir دانلود کنید. علاوه بر این بعضی کتابفروشی ها هم کتاب ها رو عرضه می کنند.

سلام با رتبه ۴۱۷۹ منطقه زبان خارجی منطقه ۲ کجا میشه قبول شد؟

سلام با این رتبه احتمال قبولی رشته هایی مثل آموزش زبان، زبان و ادبیات یا مترجمی زبان های مختلف (انگلیسی، فرانسه، روسی) دانشگاه های دولتی شهرهای مختلف و حتی دانشگاه فرهنگیان بالاست.

سلام وقتتون بخیر خاستم بپرسم بین رشته های بهداشت منظورم بهداشت محیط، حرفه ای خانواده و … کدوم بازار کار بهتری داره و بین مهندسی بهداشت حرفه ای و صنایع غذایی کدوم بهتر؟

سلام برای خانم ها بهداشت عمومی کمی بازار کار بهتری داره.

سلام، من امسال کنکور نظام قدیم دادم، ولی یک واحد فیزیک پیش مونده بهم گفتن اگه شهریور پاسش نکنم بهمم ماه باید فیزیک پیش و چند درس نظام جدید را باهاش پاس کنم آیا مسئله صحت داره؟ لطفا راهنماییم کنید بدجور گیر افتادم

سلام افرادی که در نظام سالی واحدی تا شهریور امسال فارغ التحصیل نشن از مهر ماه ۱۳۹۸ باید به نظام جدید (۳-۳-۶) تطبیق بدن.

سلام وقت بخیر، من دیپلم تجربی نظام قدیم هستم و میخوام در کنکور انسانی ۹۹ شرکت کنم، من میتونم منابع نظام جدید که امسال و سال گذشته کنکور دادن رو مد نظر بگیرم یعنی (پایه دهم یازدهم دوازدهم) و مطالعه کنم یا باید منابع نظام قدیم و اول و دوم و سوم دبیرستان باشه؟

سلام با توجه به اینکه حق انتخاب نظام جدید در کنکور ۹۹ به فارغ التحصیلان نظام قدیم داده شده شما میتونید یکی از این دو گروه منابع (قدیم یا جدید) رو به اختیار خودتون انتخاب کنید. در حین ثبت نام کنکور سراسری ۹۹ از طریق سایت سازمان سنجش تعیین می کنید که میخواهید به سوالات نظام قدیم جواب بدید یا نظام جدید.

سلام خسته نباشید
من دانشجوی رشته مهندسی معدن هستم ورودی ۹۵ که ۶ ترم خوندم و ترم ۶ دیگه شبانه شدم به دلیل سه ترم مشروطیت، الان تو رشته های بدون ازمون با سوابق تحصیلی ثبت نام کردم که از ۲۰ اسفند تا ۶ شهریور وقتش هست و اینکه اگر قبول شم باید از دانشگاه قبلیم که زاهدان هستم انصراف بدم ایا هزینه باید بدم برای انصرافی یا نه؟ چون گفتن که از شبانه بری به روزانه دیگه از جریمه معاف هستی و اینکه تا چهارشنبه هم نتیجه ی ازمون سراسری میاد میتونم ثبت نام کنم بازم رشته های بدون ازمون و با سوابق تحصیلی رو؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام شما از روزانه به شبانه رفتید. انصراف از دانشگاه جریمه داره اما مبلغش خیلی زیاد نیست. میتونید مجددا در رشته های بدون آزمون ثبت نام کنید.

سلام من رشته ام انسانی بوده امسال میخوام بعد از گذشت دو سال از کنکورم دوباره کنکور بدم
معدل سوم و چهارم دبیرستانم حدوده ١٧/١٨ بوده و رتبه ی کنکورم ۶٠٠٠ شد البته درس نخونده بودم واقعا
امسال میخوام برای روانشناسی دانشگاه شهید بهشتی بخونم از الان روزی ٨ ساعت دارم میخونم و از اول مهر میخوام ١٢ ساعت بخونم
مدرسه ای ام که میرفتم یه مدرسه معمولی دولتی بود
میخواسم ببینم با این شرایط اصلا امکانه قبولی من هست چون میدونم باید زیر ٢٠٠ بشم
یا خیلی بلند پروازم؟ یه موقع هایی فکر میکنم با وجود این همه ادم که مدرسه هایه عالی میرن من اصلا شانسی دارم؟

سلام با این سابقه تحصیلی و رتبه ای که قبلا داشتید و این ساعت مطالعه ای که الان دارید اگر کیفیت مطالعه و برنامه ریزی شما بالا باشه و منابع مناسبی داشته باشید و روش مطالعه و تست زنی شما درست باشه قطعا احتمال کسب رتبه ۲۰۰ خیلی بالاست. خیلی از رتبه های برتر کنکور در سالهای اخیر از شهرستان های کوچک بودند نمونه بارز آقای عبدالله رئیسی رتبه ۲ کنکور انسانی سال گذشته که از یک روستای کوچک در شهرستان سراوان استان سیستان و بلوچستان بودند. شما روی پیشرفت و بهبود کیفیت مطالعه خودتون تمرکز کنید و اصلا به فکر رقبا و امکاناتشون نباشید.

سلام ببخشید من دیپلم ریاضی نظام قدیم سال ۸۶ دارم. الان هم که گفتن آزمون سال ۹۹ رو میشه دلخواه آزمون داد آیا میتونم نظام جدید رو انتخاب و طبق اون پیش برم یا باید یه جوری به نظام جدیدیا تبدیل بشم از نظر دروس و مدرک و غیره؟ شنیدم میگن باید آزمون بدم تو بهمن درسته؟ اگر قرار باشه سال دیگه آخرین سال نظام قدیمیا باشه پس برای سال ۱۴۰۰ همه قدیمیا باید به نظام جدید تبدیل بشن؟ درست به من اطلاعات دادن؟ ممنون

سلام اگر مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی نظام قدیم دارید بدون نیاز به دیپلم نظام جدید و بدون نیاز به هیچ مدرک جدیدی میتونید در کنکور ۹۹ ثبت نام کنید و در زمان ثبت نام کنکور، گزینه نظام جدید (نظام آموزشی ۶-۳-۳) رو انتخاب کنید. در این حالت سوالاتی که در جلسه کنکور ۹۹ باید بهشون جواب بدید سوالات مربوط به کتاب های نظام جدید هستند. ضمنا نیاز به شرکت در هیچ آزمونی در بهمن ماه نیست. طبق آخرین اخبار، کنکور ۹۹ آخرین سالی هست که از کتاب های نظام قدیم هم سوال طرح میشه. بنابرین در سال ۱۴۰۰ همه داوطلبان کنکور باید کتاب های نظام جدید رو مطالعه کنند و برخلاف کنکور ۹۸ و ۹۹ فقط یک سری سوال در کنکور ۱۴۰۰ برای همه داوطلبان طرح میشه. اگر بخشی از پاسخ ها ابهام داشت یا سوالات دیگری در این زمینه داشتید در خدمتتون هستیم ابتدا به این مقاله ستاره بدید (از ۱ تا ۵) و بعد سوالتون رو همینجا در قسمت نظرات ثبت و ارسال کنید.

سلام خسته نباشید. چند تا سوال از خدمت شما داشتم
من لیسانس و ارشد رشته مدیریت از پیام نور دارم و دیپلم رو سال ۸۶ ریاضی گرفتم آیا میتونم برای کنکور تجربی شرکت کنم و سوالات نظام جدید رو با برنامه ریزی شروع کنم برای سال آینده؟
اگر بتونم، سایت شما برای شروع از صفر و ان شا الله قبولی پزشکی چه پیشنهادی داره و چقدر هزینه خواهد داشت؟
میخوام برای من دکترزهرا جعفری مشاور کنکور باشه

سلام وقت بخیر بله میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید. لازمه که حتما یک برنامه ریزی درسی برای کنکور تجربی داشته باشید که طبق این برنامه منظم پیش برید. برای آشنایی کامل تر با خدمات سایت مشاوره درسی ما و دریافت برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی میتونید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ (داخلی ۲) تماس بگیرید. دکتر زهرا جعفری و سایر مشاورین ما رتبه های برتر هستند و خودتون حق انتخاب مشاور دارید. با استفاده درست از مشاوره و برنامه ریزی رتبه های برتر کنکور تجربی قطعا میتونید در مسیری که خود این افراد طی کردند و موفق شدند شما هم موفق بشید.

سلام و خسته نباشید. بنده دانش اموز هنرستان بودم و مدرک کاردانی رو از دانشکده فنی گرفتم. میتوانم با همین مدرک کاردانی فنی میتوانم در کنکور تجربی شرکت کنم؟ در دفترچه شرط ثبت نام داشتن مدرک کاردانی نوشته شده. آیا منظور همین مدرک کاردانی که من دارم هست؟ با تشکر

سلام بله با داشتن مدرک کاردانی میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید.

سلام وقت بخیر
خسته نباشید
نظام قدیم هستم و امسال اون رتبه مورد نظر رو برای ورود به دانشگاه نمیارم و باید پشت کنکور بمونم برای کنکور ۹۹ با توجه به اینکه معافیت تحصیلی‌ بنده آبان ماه تمام میشه برای گرفتن معافیت تحصیلی در دانشگاه پیام نور باید چیکار کنم؟
ممنون از سایت خوبتون

سلام وقت بخیر بعد از ثبت نام در دانشگاه میتونید معافیت تحصیلی بگیرید (ویژه دانشجویی). برگه ای که دانشگاه به شما میده رو باید ببرید پلیس+۱۰ تا معافیت تحصیلی براتون صادر بشه.

سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی سال ۹۵ هستم من همون سال کنکور دادم روزانه قبول نشدم رشته ای بر اساس سوابق تحصیلی انتخاب کردم اون هم دانشگاه آزاد قبول شدم نرفتم بعدش دانشگاه علمی کاربردی رشته ای براساس سوابق تحصیلی انتخاب کردم بازم اون رو نرفتم الان که خدمتم تموم شده میتونم واسه کنکور ۹۹ شرکت کنم محدودیت انتخاب رشته روزانه رو که نخواهم داشت؟

سلام بله میتونید در کنکور ۹۹ شرکت کنید و محدودیت انتخاب رشته روزانه ندارید.

سلام من سال دوازدهم هستم میخوام کنکور موفق بشم هیچی هم نخوندم میتونین برنامه بریزید موفق بشم کاری به فشرده بودن برنامه ندارم

سلام بله با شماره تلفن ذکر شده در همین صفحه تماس بگیرید و یا درخواستتون رو به شماره پیامک یکی از مشاورهای ما در قالب اس ام اس ارسال کنید تا شرایط مشاوره و برنامه ریزی و هزینه به شما اعلام بشه. برنامه ای که برای شما ریخته میشه کاملا شخصی سازی شده و بر اساس شرایط و وضعیت و هدف شماست.

سلام من دانشجوی انصرافی ارشد نرم افزار هستم، دیپلم فنی حرفه ای دارم و همینطور کاردانی و کارشناسی، میخواستم ببینم میتونم کنکور تجربی بدم یا باید دیپلم تجربی بگیرم؟

سلام نیازی به دیپلم تجربی نیست میتونید در کنکور تجربی شرکت کنید.

سلام بنده به عنوان مشاور کنکور تجربی میخوام در کادر شما همکاری کنم داروسازی مشهد

سلام وقتتون بخیر من نظام قدیم هستم و میخوام در کنکور ۹۹ شرکت کنم اگر تاثیر معدل قطعی بشه با توجه به اینکه معدلم ۱۶/۴۱ هستش و نمیخوام در ترمیم معدل شرکت کنم برای قبولی در پزشکی خیلی از بقیه عقب خواهم افتاد تشکر از وقتی که می گذارید

سلام امیدواریم تاثیر معدل مثبت باقی بمونه. افراد زیادی در سالهای اخیر بودند که هرچند معدل کتبی پایینی داشتند اما با توجه به مثبت بودن تاثیر معدل پزشکی قبول شدند. نگران تاثیر قطعی نباشید فعلا با یک برنامه ریزی درسی مناسب مطالعه برای کنکور رو طبق توصیه های مشاور خودتون شروع کنید و روی یادگیری عمیق مطالب، تست زنی و سرعت عمل در تست زنی کار کنید تا در جلسه کنکور سراسری بهترین عملکرد رو داشته باشید. اگر خبری در رابطه با تاثیر معدل در کنکور ۹۹ اعلام بشه فورا از طریق کانال مشاوره کنکور و سایت مشاوره تحصیلی مشاوران ۱۰۰ اعلام خواهیم کرد.

سلام
تو رو خدا جواب بدید با درصدهای
ادبیات ۶۵
زبان ۱۵
معارف و عربی خالی
زیست ۶۸
فیزیک ۷۱
شیمی ۶۶
ریاضی ۷۴
احتمال قبولی روزانه رشته های پزشکی با سهمیه ۵ درصدی ایثارگری تو کشور حالا هر جایی هست؟
ممنون

سلام برخلاف میانگین درصد بسیار پایین دروس عمومی، درصد دروس اختصاصی شما عالیه و احتمال قبولی پزشکی دارید.

اصلا و ابدا امکان قبولی پزشکی وجود نداره با عربی و دینی صفر و زبان ۱۵ درصد قبولی پزشکی تراز بالای ۱۰۰۰۰ لازم داره لطفا اطلاعات غلط به مردم ندید!

نظر شما محترم ولی ما در پاسخ به هر نظر دهنده شرایط کامل اون شخص که در متن سوال مطرح شده رو در نظر می گیریم و با بررسی خیلی دقیق جواب میدیم. ضمن احترام به نظر شما درباره دوست عزیزی که این درصدها و احتمال قبولی با سهمیه ۵ درصدی رو پرسیده بودند باید خدمتتون عرض کنم که: اولا با تراز کمتر از ۱۰۰۰۰ هم افراد زیادی با سهمیه ۵ درصدی ایثارگران و حتی سهمیه مناطق پزشکی قبول شدند. سال گذشته داوطلب خانمی بود که با تراز ۹۳۲۳ و رتبه ۱۴۰۱ زیرگروه ۱ در سهمیه ۵ درصدی ایثارگران پزشکی پردیس خودگردان بیرجند قبول شد. مثال های خیلی زیاد دیگری هم هستند که با تراز زیر ۱۰۰۰۰ پزشکی قبول شدند. ثانیا با بررسی هزاران کارنامه قبولی در سالهای اخیر دیدیم که با این درصد های خیلی خوب دروس اختصاصی و درصدهای پایین تر دروس عمومی احتمال قبولی پزشکی بالا بوده. زیست شناسی به تنهایی ضریب ۱۲ داره درحالیکه کل دروس عمومی جمع ضرایبشون کمتر از ۱۲ هست. علاوه بر ضریب دروس اختصاصی که خیلی بالاتر از عمومی هاست تراز دروس اختصاصی هم بالاست.

سلام میخواستم بدونم با رتبه ۹۵۴۷ میتونم فیزیوتراپی روزانه قبول شم؟
امسال کنکور دادم میشه لطف کنید زودتر پاسخ بدین
ممنون

سلام خیر

باسلام. من لیسانس و فوق لیسانس هر دو دانشگاه دولتی و تو رشته فنی مهندسی درس خوندم. آیا میتونم مجددا کنکور تجربی شرکت کنم و دانشگاه دولتی بخونم؟ ازمون لیسانس به پزشکی رو چطور؟ آیا میتونم اونم دولتی بخونم؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام برای آزمون کارشناسی به پزشکی باید زیر ۲۵ سال سن داشته باشید.
امکان تحصیل رایگان در دوره های دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی یا داروسازی برای فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد بستگی به رای نهایی دیوان عدالت اداری داره. فعلا بر اساس دستور موقت دیوان عدالت اداری از ورودی های ۹۷ که چنین شرایطی دارند شهریه نمی گیرند.

شما میدونید از فوق دیپلم تا فوق پروفسوری چه مدرک هایی هست به ترتیب؟ رشته مدیریت دولتی

سلام زینب خانم فوق دیپلم (کاردانی) لیسانی (کارشناسی) فوق لیسانس (کارشناسی ارشد) دکتری معمولا کسانی که تا دکتری میرن به قصد هیات علمی شدن در دانشگاه ها ادامه تحصیل میدن مرتبه اساتید در دانشگاه ها هم به ترتیب استادیار، دانشیار، استاد تمام (فول پروفسور) هست.

سلام ببخشید من رشتم ریاضیه اگه بخوام کنکور هنر بدم باید چیکار کنم؟

سلام در زمان ثبت نام کنکور که معمولا بهمن ماه هست باید دو کارت جداگانه بخرید یکی برای کنکور ریاضی و یکی هم برای کنکور هنر. میتونید در هر دو کنکور شرکت کنید.

سلام وقت بخیر من فارغ التحصیل رشته تجربی نظام قدیم هستم ولی لیسانس حسابداری گرفتم اما الان میخوام دوباره کنکور تجربی شرکت کنم ولی هیچ برنامه ریزی و مشاوره ای هم نداشتم و چون مشکل مالی دارم جویای کار هستم که صبح تاعصر وقتم رو میگیره و فقط عصر تا آخر شب میتونم درس بخونم میخواستم بدونم بنظرتون میتونم موفق بشم و بایدچیکارکنم؟ اصلا منابع آزمون ۹۹ تجربی چی هستن؟ ممنون میشم راهنماییم کنید و اینکه هزینه ی مشاوره هاتون چقدره؟

سلام برای موفقیت در کنکور باید انگیزه کافی، ساعت مطالعه بالا، منابع مناسب و برنامه ریزی درسی خوبی داشته باشید. علاوه بر اینها روش مطالعه هر درس، تست زنی، خلاصه نویسی و مرور و جمع بندی و نحوه آزمون دادن و خیلی مسائل دیگه رو هم بلد باشید. بهتره مقالات سایت مشاوران ۱۰۰ که شامل توضیحات کاملی درباره این موارد هست رو مطالعه کنید. برای ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت میتونید با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ تماس بگیرید مشاورین ما شما رو راهنمایی می کنند.

سلام و ممنون از سایت مشاوره کنکور خوبتون لطفا درباره زمان های استراحت در طول روز برای یک کنکوری توضیح دهید.

سلام و تشکر اگر بصورت فشرده از اول صبح درس بخونید و برنامه درسی همون روز رو تمام کنید (با داشتن استراحت های کوتاه بین مطالعه) میتونید بعد از اتمام برنامه به خودتون استراحت طولانی بدید و باقی مانده زمان رو تا وقت خواب در اختیار خودتون باشید. هرچند اگر همین مدت زمان رو هم برای مطالعه و تست زنی استفاده کنید خیلی بهتره و یا مروری بر مطالب امروز و روز های قبل داشته باشید. اما اگر می خواهید بیشتر زمان استراحتتون در طول روز باشه تعداد استراحت ها رو بیشتر و مدت زمان هر استراحت رو کمتر کنید به عنوان مثال بعد از هر ۱ ساعت مطالعه حدود ۱۰ دقیقه استراحت کنید یا بعد از هر نیم ساعت مطالعه ۵ دقیقه استراحت کنید. اینطور نباشه که با هر ۱ ساعت مطالعه ۱ ساعت هم استراحت کنید و درس نخونید.

سلام من نیاز به یک برنامه ریزی برای کنکور پزشکی دارم نظام قدیم هستم به نظرتون اگر در ۴ ماه بیام ماه اول سال دوم ماه بعد سال سوم ماه بعد پیش دانشگاهی و ماه اخر جمع بندی کنکور کنم خوبه؟

شیوه برنامه ریزی برای کنکور شما با کسی که از اول مهر یا از تابستان شروع کرده فرق داره. با توجه به فرصت باقی مانده مباحثی که زنجیروار به هم مرتبط هستند رو به ترتیب بخونید صرف نظر از اینکه سال دوم هست یا سوم یا پیش دانشگاهی. ممکنه یک محبث در سال دوم و سوم هر دو اومده باشه بنابرین این فصل ها رو باید باهم ترکیبی بخونید. مباحثی که پیش نیاز هستند رو اول از همه بخونید. اگر قرار مباحثی رو حذف کنید میتونید مطالب خیلی سنگین که وقت زیادی می گیرند و مطالبی که هر سال در کنکور ازشون سوال نیومده یا تعداد تست کمی طرح شده رو حذف کنید.

سلام من هر برنامه ریزی برای کنکور که انجام میدم نمیتونم درست انجامش بدم کم میارم و آخر روز میبینم که کلی از برنامه باقی مانده باید چکار کنم؟ کنکوری تجربی هستم خواهش میکنم کمک کنید

سلام دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که در یکی از این دو گروه جا میشن: ۱- ممکنه برنامه شما برای وضعیت و توان فعلی شما مناسب نباشه بیش از حد سنگین باشه و اصلا قابل اجرا نباشه که در این صورت باید برنامه رو اصلاح کنید. یک برنامه درسی خوب برای کنکور باید دقیقا بر اساس شرایط و توان شما شخصی سازی بشه. برنامه ریزی باید حجمی زمانی باشه. ۲- ممکنه برنامه ریزی درسی شما مناسب باشه و نیازی به اصلاح نداشته باشه اما علت کم کاری و کوتاهی خود شما باشه. اگر انگیزه کافی ندارید یا به هر دلیل ساعت مطالعتون پایین هست باید هر طور شده تلاش کنید ساعت مطالعه رو بالا ببرید. ممکنه سرعت مطالعه شما پایین باشه اگر مساله کندخوانی دارید چند راه حل داره که باید تمرین کنید این مشکل رو برطرف کنید فشرده تر بخونید. برنامه ریزی شما باید حجمی زمانی باشه و دقیقا مشخص کنید در این بازه زمانی چه حجمی قراره مطالعه کنید یا تست بزنید. در کل دلایل مختلفی میتونه داشته باشه که بدون دیدن برنامه شما و بدون اطلاع از شرایط و وضعیت دقیق شما نمیشه اظهار نظر قطعی کرد.

سلام آیا شرکت در همایش های جمع بندی الان توصیه می کنید؟

سلام جمع بندی و همایش جمع بندی زمانی مناسبه که حداقل یک بار درس رو کامل خونده باشید بنابرین بهتره جمع بندی بعد از عید و ماه های نزدیک کنکور باشه. درباره جمع بندی در یک پست جداگانه در سایت مشاوران ۱۰۰ کامل توضیح دادیم الزما نیاز نیست در همایش های جمع بندی شرکت کنید ابزارهای دیگری هم برای جمع بندی وجود داره از جمله کتاب های جمع بندی، دی وی دی های جمع بندی و …

سلام فارغ التحصیلم نیاز به مشاوره وبرنامه ریزی کنکور تجربی دارم برای قبولی رشته داروسازی. بهتره زمین شناسی رو از کدوم فصل ها شروع کنم چون نمی رسم برای کنکور ۹۸ همه فصل ها رو بخونم؟ با تشکر

سلام از سنگ و کانی شروع کنید فصل های ۵ تا ۸ سال سوم رو حتما بخونید.

با سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم و به مشاور و برنامه ریز دقیق نیاز دارم اما با توجه به این که وضعیت مالی خوبی ندارم و نمیخوام به خانوادم فشار بیارم آیا شما به صورت قسطی هم کار میکنیدیا این که هزینه کمتری بگیرید

سلام بله

با سلام و عرض ادب
۳ سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
۱-میخواستم بدونم اگه امسال شبانه قبول شدم میتونم سال بعد کنکور بدم اینم بگم که مشکل سربازی ندارم
۲-ایا درسته میگن کنکور ۹۸ به ۲ صورت برگزار میشه یکی برای داوطلبین که قبل ۹۷ دیپلم گرفتن و یکی برای داوطلبین که بعد از سال ۹۷ دیپلم گرفتن
۳-شرایط سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۸ به چه شکل خواهد بود تاثیر به صورت مثبت خواهد بود یا تاثیر قطعی
با تشکر

سلام ۱- میتونید ۲- درسته ۳- هنوز صد در صد مشخص نیست

سلام .من رشته ی دبیرستانم مدیریت خانواده است و پیش دانشگاهی ندارم .آیا میتونم امتحان کنکور بدم و در یک دانشگاه دولتی ادامه تحصیل بدم لطفا جواب بدین .

سلام کنکور چه رشته ای؟ اگر منظورتون کنکور سراسری تجربی ریاضی یا انسانی باشه نمیشه چون باید حداقل مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم داشته باشید.

کاردانی علمی کاربردی هم قبوله؟ منم دیپلمم هنرستانه کاردانی عکاسی علمی کاربردی دارم میخوام کنکور تجربی بدم

بله با داشتن مدرک کاردانی مجاز به شرکت در کنکور تجربی هستید.

سلام ایا میشه بدون داشتن مشاور برای کنکور برنامه ریزی کرد؟

سلام، بله اگر خودتون اصول برنامه ریزی رو بلد باشید، منابع کمک آموزشی مناسب رو بشناسید، روش مطالعه همه درس ها، تکنیک های تست زنی در منزل و در جلسه آزمون، روش ها و تکنیک های خلاصه نویسی، مرور، جمع بندی و … رو کامل بلد باشید و نیاز به هیچ راهنمایی نداشته باشید و البته نیاز به هیچ نظارت و پیگیری از طرف شخص دیگری نداشته باشید و هیچ مشاوره انگیزشی و … هم نیاز نداشته باشید و همیشه ساعت مطالعتون بالا باشه میتونید بدون مشاورکنکور هم موفق باشید.

سلام ممنون از مطالب مفیدی که گذاشتید اگه امکان داره منابع کمک درسی نظام جدید دهم تجربی هم معرفی کنید و یه سوال آیا برای دهم تجربی هم مشاور درسی دارین یا فقط واسه کنکوری ها؟

سلام، بله هم برای دهم تجربی و هم پایه های بالاتر مشاوره درسی داریم.

سلام من ب مشاور نیازمندم مشاوری میخوام که تا کنکور همیشه راهنماییم کنه به سوالاتم جواب بده و پیگیر کارم باشه ولی راستش هزینه مشاوره هم ندارم شما مشاور برتر کنکور سراغ دارین که رایگان کار کنه و کارش خوب باشه؟

سلام، نه متاسفانه مشاور برتر رایگان با این شرایطی که گفتید سراغ نداریم.

سلام وقتتون بخیر من یه مشاوره تحصیلی نیاز دارم برای انتخاب رشته نهم به دهم دبیرستان نمیدونم برم تجربی یا انسانی یا ریاضی میتونید راهنماییم کنید؟ متشکرم

سلام، برای مشاوره انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ تماس بگیرید.

سلام مشاوره تلفنی در زمینه ازدواج هم دارید؟

سلام، خیر، مشاوره تلفنی فقط در زمینه مسائل درسی تحصیلی کنکور و انتخاب رشته.

سلام یه سوال برام پیش اومده ممنونم اگر جواب بدین آیا واسه قبولی پزشکی حتما به مشاوره ی تحصیلی کنکور نیازه؟ اگه مشاور درسی نداشته باشم نمیتونم کنکور قبول بشم؟؟ تا حالا کسی بوده بدون مشاور تحصیلی کنکور تجربی رتبه خوب آورده باشه؟

سلام، بله کسانی هم بودن که بدون داشتن مشاور تحصیلی رتبه خوبی آوردن. اگه خودتون اطلاعاتی رو که لازمه داشته باشید و کارهایی رو که در این نوشته به عنوان وظایف یک مشاور تحصیلی گفته شده بتونید خودتون بدون راهنمایی و بدون نظارت و پیگیری از طرف مشاور انجام بدین میتونید موفق باشید. در غیر اینصورت بهتره یک مشاور کنکور باتجربه داشته باشید.

کسی که بره رشته روانشناسی بهتره یا مشاوره؟

به قسمت معرفی رشته های گروه انسانی در سایت مشاوران ۱۰۰ مراجعه کنید.

سلام دوسال کنکور نظام قدیم میدم اما رتبه مناسب برای تنها هدفم یعنی پزشکی رو نمیارم و تردید دارم سال ۹۹ هم به هدفم برسم و احتمالا کارم به ۱۴۰۰ و نظام جدید میرسه و با توجه به انتخابی شدن نظام آموزشی آیا کار درستی است که من سال ۹۹ نظام جدید شرکت کنم تا اگه سال ۱۴۰۰ فقط نظام جدید بود ضرر نکنم و دیگه ۱۴۰۰ به هدفم برسم و از طرفی من دو سال (۹۷ و ۹۸) روی نظام قدیم وقت گذاشتم اگر کنکور ۹۹ دوباره نظام قدیم بدم امکان داره ۱۴۰۰ دوباره حق انتخاب بدن و دوباره سال ۱۴۰۰ کنکور نظام قدیم برگزار بشه و اگر ۱۴۰۰ دیگه نظام قدیم نباشه و فقط نظام جدید باشه کسی با شرایط من اگر سال ۹۹ نظام قدیم بده میتونه سال ۱۴۰۰با نظام جدید تا رتبه هزار یا زیر اون بیاد و یا نمیشه از پس درس های نظام جدید برآمد و برمیگردم سرخونه اولم من رو از این سرگردانی نجات بدید و بگید کدوم راه منطقی تره و من راحت تر به هدفم میرسم من خیلی سختی کشیدم و خواهش میکنم کمکم کنید راه اشتباه رو انتخاب نکنم

سلام اگر با اطمینان نسبی و اطلاع از وضعیت خودتون تقریبا مطمئن هستید که کنکور ۹۹ نمیتونید پزشکی قبول بشید (با توجه وضعیت و ساعت مطالعه فعلی که دارید) و برنامه ریزی شما برای کنکور ۱۴۰۰ هست بهتره نظام جدید رو بخونید. کتاب های نظام جدید به نسبت راحت تر هستند . قطعا امکان شرکت در کنکور ۱۴۰۰ نظام جدید رو دارید.

سلام
شما مشاوره تلفنی تحصیلی هم دارید یا فقط مشاوره حضوری هست؟

سلام، بله مشاوره تحصیلی تلفنی هم داریم.

سلام من دانش آموز تجربی هستم سال آینده کنکور دارم میخواستم برم قلم چی ثبت نام کنم اونجا خودشون بهمون مشاوره کنکور میدن؟ یا باید مشاور تحصیلی جدا بگیریم؟ و آیا بابت مشاوره هم پول جدا میگیرن یا همین پولی که واسه آزمون میدیم همونه

سلام، قلم چی به شما و چند نفر دیگه یک پیشتیبان مشترک میده، نه مشاور کنکور. پشتیبان معمولا دو هفته یک بار در فاصله بین آزمون ها با شما تماس کوتاهی میگیره و ساعت و محل برگزاری آزمون رو اطلاع میده و اگه سوالی داشته باشید در حد اطلاعاتش جواب میده. کیفیت عملکرد و پیگیری پشتیبان ها با هم یکسان نیست اما در کل وظایف پشتیبان قلم چی با وظایف مشاوره تخصصی کنکور فرق داره و نباید به اندازه یک مشاور شخصی ازش انتظار داشت چون به هر حال فقط دو هفته یک بار یک تماس کوتاه با شما میگیره.

سلام چی کردی کنکور رو

سلام وقت بخیر من مشاور کنکور تجربی میخواستم باید چطور اقدام کنم؟ میشه راهنمایی کنید

سلام، با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۶۳ تماس بگیرید و یا مستقیما به شماره پیامک مشاور مورد نظرتون پیامک ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند. از طریق آیدی تلگرام موجود در همین صفحه هم میتونید مشاوره کنکور رزرو کنید.

سلام روز خوش من نظام قدیم هستم و تحصیل مجدد ۲۶ ساله و فوق لیسانس مدیریت دولتی شیراز. دندان پزشکی دوست دارم چند تا سوال داشتم: بنظرتون من احتمال قبولی دارم نسبت به داوطلبان تازه از دبیرستان فارغ شده؟ بنظرتون با توجه به انگیزه و علاقه زیادم عقلانی هست با توجه به شرایطم شروع کنم به خوندن؟ من هزینه کلاس کنکور و هزینه های سنگین آموزشی رو ندارم میخوام بدونم خودم خودخوان کنم کتاب مدرسه و تست بزنم تو خونه می‌توانم قبول شم؟

سلام اگر ساعت مطالعه بالایی داشته باشید و کیفیت مطالعه و درس خوندن شما هم بالا باشه و برنامه ریزی درست و منابع مناسبی داشته باشید احتمال موفقیت قطعا زیاده. اینکه عقلانی هست یا نه کاملا به شرایط خاص شما بستگی داره استعداد، توان، وضعیت مالی، صبر و تحمل و در کل به خود شما بستگی داره نسخه کلی نمیشه داد بگیم برای هر فرد ۲۶ ساله فوق لیسانسی این تصمیم درسته یا نه.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه

نام

ایمیل

وب‌ سایت

ورود به کانال تلگرام فیلم ها

مشاور تحصیلی خوب تهران
مشاور تحصیلی خوب تهران
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *