مشاور تحصیلی در زنجان

 
helpkade
مشاور تحصیلی در زنجان
مشاور تحصیلی در زنجان

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در زنجان کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در زنجان کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در زنجان چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در زنجان کجاست؟

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در زنجان چند است؟

مشاور تحصیلی در زنجان

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از زنجان چه شماره ای را بگیریم؟

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان زنجان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری زنجان برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در زنجان هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در زنجان بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در زنجان که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در زنجان و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در زنجان :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان زنجان)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در زنجان کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در زنجان چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در زنجان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در زنجان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان زنجان در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی زنجان دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی زنجان و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در زنجان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز زنجان بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص زنجان خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در زنجان توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب زنجانه در زنجان با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین زنجان نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان زنجان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان زنجانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در زنجان نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در زنجان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در زنجان هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان زنجان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان زنجان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در زنجان تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین زنجانه پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب زنجانه در زنجان باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان و مشاوره تحصیلی حضوری زنجان می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان زنجان) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور زنجان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب زنجانه در زنجان اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان زنجان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در زنجان به شما کمک می کند تا در هر زنجانه ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز زنجان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی زنجان به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در زنجان ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در زنجان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در زنجان استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره زنجان بدان خواهند پرداخت.

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی زنجان شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان زنجان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در زنجانه خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در زنجان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه زنجان آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

مشاور تحصیلی در زنجان

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در زنجان ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان ، مشاوره انتخاب زنجانه آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل زنجان تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان زنجان) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی زنجان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی افق

مشاور تحصیلی در زنجان

آدرس: زنجان-ابتدای خیابان زینبیه-ساختمان فردوس-واحد۱۱

تلفن: ۰۲۴۱-۳۲۲۵۷۳۹

وبسایت:

www.moshavereh-ofogh.mihanblog.com

۲٫ مرکز مشاوره تخصصی خانواده آفرینش زنجان

آدرس: زنجان-چهارراه سعدی-کوچه قلعه-ساختمان البرز-طبقه پنجم-واحد ۲۶

تلفن:  ۹۱۰۲۸۴۷۵۹۷

۳٫ مركز مشاوره شميم

آدرس: زنجان- دروازه ارک-روبروی بیمارستان شهید بهشتی-جنب موسسه مالی و اعتباری عسگریه-پلاک۲۹

تلفن: ۳۲۲۳۳۵۹-۵۲۳۰۲۶۰-۰۹۳۸۴۴۳۴۵۴۱

۴٫ مشاوره ادامه تحصیل در خارج از کشور

آدرس: زنجان-جنب دارالقران-مجتمع تجاری اشراق-طبقه همکف

تلفن:  ۰۲۴۳۳۷۴۵۰۰۷ – ۰۹۱۲۷۴۰۸۴۱۴    

۵٫ مركز مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-سبزه ميدان-خيابان طالقاني-جنب شركت بيمه ايران

تلفن:  ۳۲۲۵۶۸۰ 

۶٫ مشاوره صدف

آدرس: زنجان-سعدی-وسط ساختمان پزشکان صدف-طبقه دوم-واحد ۲۳

تلفن: ۳۲۳۳۳۷۷ – ۰۹۱۲۲۴۲۶۲۲۷ 

۷٫ مشاوره شفا

آدرس: زنجان-چهار راه سعدی-نبش کوچه باقری – ساختمان پزشکان رازی

تلفن: ۳۲۳۸۹۸۹

۸٫ مشاوره پیاژه

آدرس: زنجان-جاده پائین کوه-اراضی مصلا-خيابان ده متری ششم-قطعه ۹۷

تلفن: ۴۲۶۷۰۱۷ – ۰۹۱۰۹۷۱۳۱۶۶ 

۹٫ مشاوره و خدمات روان شناختی فردای روشن

آدرس: زنجان-ابتدای سعدی شمالی-ساختمان ستاره شهر

تلفن:  ۵۲۶۵۳۳۶ 

۱۰٫ مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-خدابنده-خیابان امام-ميدان امام حسين (ع)-جنب پاساژ والی

تلفن: ۴۲۲۴۹۷۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مشاور تحصیلی در زنجان

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

نجام تمامی پروژه های برنامه… و پروپوزال های دانشجویی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی… کامپیوترو فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره ای:

مشاوره رایگان انتخاب


استخدام آسان با مدرک معادل تحصیلی از دیپلم تا دکتری

سابقه کاری و مهارت خود را به مدرک معادل … ساعت 8 صبح الی 21
“خانم عبدالهی”


در هیچ یک از مقاطع تحصیلی عنوان و محتوای تکراری قابل… برخوردار است.
مجموعه ما در امر مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت ارشد و دکتری با شما همراه خواهد بود.

مشاور تحصیلی در زنجان


رمز موفقیت را از ما بیام… و برنامه ریزی برای همه ی مقاطع تحصیلی و کنکور*تدریس فیزیک کنکور*نحوه… با هماهنگی قبلی انجام می شود.


گروه تخصصی رادیس با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه مشاوره و خدمات آموزشی در مقطع ارشد و دکتری در خدمت دانشجویان و اساتید محترم در تمامی گرایشات تحصیلی می باشد.
جهت نگارش پروپوزال، ارسال مقالات و چاپ کتاب، صفر تا صد مشاوره پایان نامه با ما در ارتباط باشید:
www.radisacademy.ir
شماره تماس: 09353964863


زبانسرای نبوغ زنجان
((مجوز… جدید ،متنوع ومتناسب با مقطع تحصیلی نوجوانان
2.آموزش مکالمه… ارتش تلفن: 33450854-09391662185


زنجان – ايرنا – معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: 40 مشاور تحصيلي مجرب مسلط به قوانين كنكور و انتخاب رشته تحصيلي دانشگاه در پايگاه‌هاي انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان كنكور فعال هستند.

مشهد- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از برنامه‌ریزی…

ساری – ایرنا – رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از افزایش…

اهواز – ایرنا – رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم برای رفع محرومیت‌ها…

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا گفت:…

مشاور تحصیلی در زنجان

اردبیل – ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: شواهد…

بیرجند – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: سیلاب…

اصفهان- ایرنا – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شمار بیماران…

بیرجند – ایرنا – معاون بانک توسعه تعاون و نماینده صندوق ضمانت توسعه…

بوشهر-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت:ظرفیت شیرین‌سازی…

قشم- ایرنا- مشاور رییس جمهوری روز چهارشنبه با حضور در شرکت سوخت رسانی…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

مشاوره ی دقیق و حرفه ای کنکور تجربی
پس از دریافت اطلاعات ضروری از شما مانند وضعیت درسی منابع اموزشی تراز ازمون ها برنامه ریزی مناسب با شرایط شما برایتان آغاز

تدریس مفهومی ریاضی اول تا ششم ابتدایی ، با آزمونهای تشخیصی مناسب همراه با بازخوردهای فرایندی

تدریس خصوصی ومفهومی شیمی در زنجان و تبریز و میانه
جلسه اول و مشاوره تحصیلی رایگان
با روش تدریس و جزوه منحصر بفرد
تدریس به صورت خصوصی و گروهی و مجازی(تلگرام ایمو و..)
0

تدريس خصوصي زيست شناسي كنكور و پايه
تدريس زيست دبيرستان
تست زني و تركيبي و مفهومي
برنامه ريزي و مشاوره تحصيلي و انتخاب رشته
تدريس در منزل
هزينه بسيار مناسب و توا

تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک برای همه مقاطع تحصیلی
تدریس دروس پایه و تخصصی عمران و نقشه برداری
توسط مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری
مشاوره تحصیلی
مشاوره پایان نامه و…

مشاور تحصیلی در زنجان

ارائه دهنده جدیدترین روش های مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
تدریس کلاس های تخصصی مشاوره تحصیلی

تدریس کلیه دروس ابتدایی با روشهای نوین تدریس،تدریس زبان خارجه دوره دبیرستان،مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

آدرس بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زنجان کجا است؟ بسیاری از شهروندان ساکن در زنجان برای مشاوره گرفتن در زمینه های مختلف روانشناسی به دنبال یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی هستند اما به دلیل عدم شناخت و آگاهی کافی در مورد بهترین کلینیک مشاوره روانشناسی در زنجان عاجز اند و سردرگم می شوند. هدف از ارائه آدرس و اطلاعات مشاوره روانشناسی هنر زندگی تنها تسهیل و کمک به دسترسی مردم به بهترین مرکز مشاوره روانشناسی زنجان می باشد. برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید در کانال مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی عضو شوید.

در ادامه آدرس کلینیک مشاوره روانشناسی زنجان آورده شده است. شما می توانید با مشاوران مرکز هنر زندگی تماس بگیرید تا به شما در یافتن بهترین مرکز مشاوره روانشناسی شما را یاری نماید.

نام مراکز مشاوره روانشناسی زنجان

آدرس مراکز مشاوره روانشناسی زنجان

مشاور تحصیلی در زنجان

مرکز مشاوره روانشناسی افق

افق: زنجان، سعدی وسط، ابتدای خیابان زینبیه غربی، ساختمان فردوس، طبقه ۳، واحد ۹

مرکز مشاوره روانشناسی آسمان

آدرس : خ شیخ فضل الله- روبروی دارالقران

مرکز مشاوره روانشناسی آفرینش

آفرینش: زنجان، میدان انقلاب، پشت سینما قدس سابق، کوچه جاوید، ساختمان پارس، واحد ۱۲

برای آگاهی از بهترین کلینک های مشاوره روانشناسی زنجان می توانید با شماره 9099075228 تماس بگیرید.

مرکز مشاوره هنر زندگی در زنجان ارتباط تلفنی می پذیرد، مرکز مشاوره حامی هنر زندگی طی همکاری مشترک با خانه روانشناسان قابلیت مشاوره روانشناسی تلفنی را با بهترین مشاوران کشور فراهم آورده است. با توجه به مشکلاتی که مردم برای مراجعه به کلینیک مشاوره روانشناسی در زنجان مواجه هستند و دسترسی افراد به مشاوران متخصص در اکثر شهرستان های دور استان ها سخت، زمان بر و پر هزینه می باشد.

مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی در سراسر کشور شروع به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی توسط متخصصین دانشگاه ها و خبره کشور نموده است که مشاوره تلفنی هنر زندگی می تواند جایگزینی مناسب برای مشاوره حضوری برای مردم ساکن در زنجان باشد تا با ارائه مشاوره های صحیح و تخصصی از بار مشکلات افراد بکاهد و به تمامی هموطنان در راستای خود شکوفایی در مسیر بالندگی فردی کمک کند. 

با توجه به این که دست یابی و وقت گرفتن از مراکز و کلینیک های مشاوره روانشناسی برای مشاوره حضوری از مشاوران خوب و کلینیک مشاوره روانشناسی مشکلات خاص خود را دارد. یک روش جایگزین و مناسب استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز حامی هنر زندگی می باشد. از سوی دیگر با توجه به اینکه مشاوره روانشناسی حضوری دارای محدودیت های زمانی خاص خود است که مراجعان نه تنها در تمامی ساعات شبانه روز قادر به ارتباط با مشاور نیستند بلکه برای دریافت خدمات مرکز از قبل نیاز به هماهنگی و گرفتن یک وقت ویزیت دارند.

شما می توانید از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی بصورت شبانه روزی در هر ساعتی روز بهره مند شوید. نکته دیگر مقرون به صرفه بودن این خدمات نسبت به مرکز مشاوره زنجان به صورت حضوری این است که نه تنها موجب صرفه جویی در وقت بلکه از نظر هزینه نیز بسیار برای مردم زنجان اقتصادی می باشد؛ چرا که دیگر نیاز به رفت و آمد به کلینیک و هماهنگ کردن وقت نیست. البته این مورد را هم به هیچ وجه نباید فراموش کنیم که در بعضی موارد، بیان مسئله برای مخاطبان به صورت حضوری دشوار می باشد. به همین دلیل مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند یک بستر امن برای مشاوره گرفتن را فراهم نماید. 

از جمله مزایای مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت  :

از جمله خدمات مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی می توان به موارد زیر اشاره داشت :

مشاوره خانواده : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره خانواده می توان به اختلافات و مشکلات خانوادگی ، مشکلات زوجین ، مشکلات فرزندان و والدین و … برای داشتن خانواده سالم اشاره داشت.

مشاوره ازدواج : زوجین باید قبل از ازدواج اطلاعات خود را در مورد ازدواج و اشکال آن افزایش دهند و اطلاعات کافی در زمینه های مختلف مانند انگیزه ی ازدواج ، نحوه انتخاب همسر مناسب ، آشنایی و دوستی های قبل از ازدواج ، نحوه صحیح رابطه در دوران عقد و ازدواج و … به دست آورند و مهارت های لازم برای ازدواج را بیاموزند.

مشاوره کودک : از جمله مهمترین مسائل موجود در زمینه کودک می توان به رشد کودک در سنین مختلف ، مشکلات کودکان ، تربیت کودک و … اشاره داشت.

مشاوره طلاق و مشاوره خیانت : زوجین در زمان مواجه شدن با مشکل باید قبل از هر اقدامی شرایط را به درستی و به دور از شتاب زدگی مورد بررسی قرار دهند از جمله مهمترین زمینه ها در این زمینه می توان به علائم و نشانه های خیانت، خیانت همسر ، طلاق ، بازگشت به زندگ بعد از طلاق و … اشاره داشت.

مشاوره ارتباط با جنس مخالف : بسیاری از افراد در زمینه برقراری ارتباط با جنس مخالف خود با مشکل مواجه هستند؛ که با کسب مهارت هایی می توانند این مشکل را برطرف کنند. در زمان ارتباط با جنس مخالف افراد ممکن است با مسائل مختلفی مانند شکست عشقی مواجه هستند و نیاز است تا نحوه درمان شکست عشقی و بازگشت به زندگی بعد از شکست عشقی را بیاموزند.

مشاوره جنسی : رابطه جنسی یکی از مسائلی است که باید تمامی زوجین در مورد آن آموزش ببینند. عدم آموزش صحیح زوجین سبب به وجود آمدن نارضایتی آنان شده از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در این زمینه می توان به زود انزالی ، درمان زودانزالی ،  مشکل اختلال نعوظ، بی میلی جنسی و … اشاره داشت. توصیه می کنیم تا اطلاعات خود را علاوه بر مشکلات جنسی در زمینه اختلالات جنسی نیز افزایش دهید.

مشاوره ترک اعتیاد : از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه مشاوره ترک اعتیاد می توان به نشانه ها و علائم اعتیاد به مواد مخدر ، تست اعتیاد ، ترک اعتیاد و … اشاره داشت.

مشاوره افسردگی : تشخیص علائم افسردگی ، درمان افسردگی و کسب اطلاعات در زمینه داور های ضد افسردگی از جمله مهمترین مسائل مطرح شده در زمینه افسردگی می باشد.

مشاوره فردی : مسائلی همچون درمان اضطراب ، درمان استرس ، فوبیا ، حملات پانیک ، وسواس فکری عملی ، اختلال دو قطبی ، درمان وسواس ، کنترل خشم  و خودکشی … در این زمینه مطرح می گردند.

اختلالات شخصیت : اختلالات شخصیت و نحوه درمان اختلالات شخیصت از جمله مسائل مهم مطرح شده در بسیاری از جنبه های زندگی مانند ازدواج، اشتغال و … می باشد.

مشاوره تحصیلی : یکی از مسائل بسیار مهم برای بسیاری از دانش آموزان برای یافتن استعداد و انتخاب رشته صحیح کنکور می باشد.

مشاوره شغلی : دریافت مشاوره شغلی به شما کمک می کند تا با یافتن استعداد ها و مهارت هایتان بهترین شغل را برای خود انتخاب کنید.

 

برای دریافت مشاوره در زمینههای مختلف روانشناسی یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد مرکز مشاوره روانشناسی زنجان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و … می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران…

با عضویت در خبرنامه، از جدیدترین و بهترین کتاب ها و مقالات روانشناسی اطلاع پیدا کنید…

© کلیه حقوق برای حامی هنر زندگی محفوظ می باشد. انتشار مقالات با ذکر منبع بلامانع می باشد.

به مناسبت هفته دولت، صبح امروز مرکز مشاوره تحصیلی تربیتی خرد با مجوز از
اداره کل بهزیستی استان زنجان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه زنجان، بهزیستی مشاوره را بهترین راهبرد پیشگیرانه از
آسیب‌های اجتماعی می‌شناسد و با چنین دیدگاهی به راه‌اندازی و توسعه فعالیت‌های
مشاوره‌ای می‌پردازد. اداره‌کل بهزیستی استان زنجان نیز در راستای اهداف پیشگیرانه
و ارتقای سلامت روان آحاد جامعه، همچنین در جهت افزایش دسترسی مردم به خدمات
مشاوره‌ای و روان‌شناختی و بهره‌مندی مناسب از ظرفیت تخصصی موجود، به گسترش و
حمایت از مراکز مشاوره‌ای اقدام کرده است.

مشاور تحصیلی در زنجان

در حال حاضر در سطح استان، 31 مرکز مشاوره حضوری دولتی و غیردولتی فعال است؛
در واقع پارسال یک مرکز مشاوره حضوری دولتی در شهرستان زنجان و 5 دفتر مشاوره
حضوری دولتی در شهرستان‌های ابهر، ایجرود، خدابنده، طارم و ماهنشان راه‌اندازی شده
است. همچنین 25 مرکز مشاوره حضوری غیر دولتی در سطح استان فعالیت دارد که 10 مرکز
به صورت تخصصی در زمینه خدمات روان‌شناختی فعالیت می‌کند.

مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی خرد با هدف ارائه خدمات تخصصی روانشناختی، روانشناسی
و مشاوره در حوزه‌های تحصیلی، تربیتی و علوم‌تربیتی به دانش‌آموزان، خانواده‌ها،
نهادها و سازمان‌های دولتی راه‌اندازی شده است. این مرکز زمینه را برای شکوفایی
استعدادها، پیشگیری از مشکلات ناشی از شیوه‌های نادرست آموزش و تربیت، ارتقای
وضعیت تربیتی و تحصیلی و افزایش رضایت‌مندی در همه مراحل زندگی فراهم می‌کند.

مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی تربیتی خرد، پنجمین مرکز تخصصی در زمینه ارائه خدمات
تحصیلی و تربیتی در استان زنجان است و نیمه اول امسال فعالیت خود را آغاز کرده است.
در همین راستا متقاضیان می‌تواند برای دریافت خدمات به آدرس کوی شهریار، کلینیک
سینا، طبقه سوم مراجعه کنند.

همایش مشاوره ای کنکور زنجان علیرضا افشار همایش بزرگ مشاوره ای کنکور استاد علیرضا افشار در استان زنجان برگزار میگردد.…

سلام باید منتظر اطلاعیه سایت سنجش بود حتی در بدترین حالت که…

سلام تنوع درس و تعداد تست و تمرین های بالاتر در کنار سرعت مط…

سلام خسته نباشید چجوری باید کیفیت مطالعه را بالا برد یا اصلا…

سلام استاد . یخبری شنیدم سه ساعت پیش از اینکه جناب خدایی با…

مشاور تحصیلی در زنجان

وقت ۱۵ دقیقه مشاوره سوال و جواب تلفنی از منشی بگیرید ۰۹۳۵۸۹۶…

لطفا پاسخ را به عدد انگلیسی وارد کنید:

مشاور تحصیلی در زنجان
مشاور تحصیلی در زنجان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *