مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی

 
helpkade
مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی
مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی


تهران – سعادت آباد – خیابان سرو غربی – بین چهارراه سرو و میدان قیصر امین پور – خیابان بخشایش – پلاک 56 – ساختمان افتخار – طبقه پنجم شمالی ( واحد های 501 و 502 و 503 )


info@pourdastmalchi.ir

22141440 –
22141441 –
26761665

فیلم های مشاوره ای

معرفی رشته

پرسشنامه تعیین تیپ شخصیت

راهنمای خدمات

خدمات اولیا

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی

پرسشنامه روانشناسی

ماه های پایانی برای داوطلبان آزمون سراسری ارزش بسیار زیادی دارند. درمیان این ماه ها، خرداد و تیر که ماه های پایانی است از اهمیت ویژه تری برخوردار است. اهمیت فوق العاده این ماه ها بدین خاطر است که داوطلبان باید به مرور و جمع بندی مطالبی بپردازند که طی دوران آمادگی برای آزمون سراسری آن ها را مطالعه نموده اند. بسیاری از داوطلبان در این ماه ها نا امید می شوند و این باعث می شود تا حرکتشان را کند یا متوقف کنند؛ بالعکس نتایج بسیاری از داوطلبان در سال های گذشته (در آزمون های آزمایشی) در ماه های خرداد و تیر به شکل معجزه آسایی تغییر کرده است. بنابراین اگر ماه های خرداد و تیر را جدی بگیریم و دروس را به روش صحیح جمع بندی کنیم به بخش قابل توجهی از اهدافمان دست پیدا خواهیم کرد.

نیاز تمامی داوطلبان در دوره جمع‌بندی:

* مرور و تثبیت آموخته‌ها

* تکمیل یادگیری مباحث ناقص

* روش بهینه (کم‌ترین وقت و انرژی و بیشترین بازدهی)

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی

* مرور و جمع‌بندی مطالب توسط دبیران با تجربه

در واقع:

* برای دروسی که میانگین درصد داوطلب کمتر از 40% است، شرکت در این کلاس‌ها سبب یادگیری نکات مهم و کلیدی می‌شود که احتمال مطرح شدن آن‌ها در آزمون سراسری زیاد است.

* برای دروسی که میانگین درصد داوطلب 40% تا 80% است، شرکت در این کلاس‌ها سبب مرور نکات در زمان کوتاه‌تر نسبت به مرور انفرادی خواهد شد.


3 نتیجه زیر برای داوطلبان از برگزاری کلاس‏های جمع‏ بندی سبب شد تا این طرح در مرکز مشاوره در سال‏های بعد هم ادامه پیدا کند.

2 نکته مهم

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی


تهران – سعادت آباد – خیابان سرو غربی – بین چهارراه سرو و میدان قیصر امین پور – خیابان بخشایش – پلاک 56 – ساختمان افتخار – طبقه پنجم شمالی ( واحد های 501 و 502 و 503 )


info@pourdastmalchi.ir

22141440 –
22141441 –
26761665

فیلم های مشاوره ای

معرفی رشته

پرسشنامه تعیین تیپ شخصیت

راهنمای خدمات

خدمات اولیا

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی

پرسشنامه روانشناسی

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ روزنامه آسیا یا همان روزنامه نظریه پردازان و فعالان حوزه کسب و کار  نوشت:
 

مشاورین موفق تحصیلی چه کسانی هستند و چه ویژگی هایی دارند؟ آیا صرفاً سالها تجربه در عرصه مشاوره تحصیلی معیار مناسبی برای انتخاب یک مشاور تحصیلی است؟
بزرگی می گوید: « اگر می خواهید فرد موفقی شوید، نیازی نیست تا مسیرهای آزمون نشده را امتحان کنید، بلکه فقط کافی است مسیرهایی را طی کنید که قبل از شما افراد موفق پیموده اند.


 


بدون شک مشاور تحصیلی ای که خود راه موفقیت را بخوبی طی کرده و سرشار از علم و تجربه باشد، می تواند نقش بسیار مهمی در هدایت موفقیت آمیز دانش آموزان و دانشجویان ایفا کند. در ادامه به معرفی شش مشاور تحصیلی برتر و دلایل موفقیت آنها می پردازیم.

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی


رتبه نخست : سینا تهرانی

شاید کمتر کسی تصور می کرد، مشاور مدیریت و علوم موفقیت فردی که جایگاه ویژه ای در میان زنان و مردان فرهیخته داخلی و خارجی برای خود بازکرده بود به یکباره تصمیم بگیرد تا وارد عرصه مشاوره تحصیلی شود اما او خیلی زود شایستگی هایش را به رخ رقبای با سابقه خود کشید.
به گفته آقای راستی از متخصصین حوزه آموزش و پرورش : « سینا تهرانی توانسته است با پشتوانه رتبه ده خود در آزمون سراسری رشته ریاضی و تحصیل در رشته مدیریت و برنامه ریزی آموزشی یکی از بهترین دانشگاههای جهان در همان سال اول ورودش به مقوله مشاوره کنکور با ارائه سبک جدیدی از مشاوره های تحصیلی یک دختر جوان همدانی را به عنوان رتبه نخست کشوری تجربی و پسر جوان تهرانی را به عنوان رتبه چهار رشته ریاضی به رقبایش معرفی کند. »
نظرسنجی ها نشان می دهد که دانش آموزان سینا تهرانی در طی سالهای اخیر بیشترین آمار تصاحب رتبه های یک تا 10 را از آن خود کرده اند.
آقای آزموده کارشناس آموزشی معتقد است: « کسب سه رتبه نخست کشوری در کنار دهها رتبه تک رقمی و دو رقمی رشته های ریاضی و تجربی توسط شاگردان این دانش آموز سابق دبیرستان البرز او را به مشاور کنکوری قدرتمند و دست نیافتنی تبدیل کرده است. مشاوری که با پیش بینی زودهنگام رتبه های تک رقمی نودوشش خود دست به کار عجیبی زد و مؤسسات کنکور مدعی و فرصت طلب را غافلگیر کرد. »

اما ویژگی های بارز تهرانی مشاور تحصیلی از نگاه رتبه های برتر او چیست؟
آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری ، جدّیت در کار و اخراج دانش آموزان مشکل ساز ، احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار ، نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان ، نظم و انضباط فوق العاده ، برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک ، جزوات مفهومی بسیار قوی ، روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور ، مهارتهای تست زنی خاص ، آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی ، ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان ، بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان، جلسات کاهش استرس بسیار مفید ، برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.
 

خانم شهریاری از کارشناسان آموزشی می گوید: « سیستم کاری کاملاً محرمانه سینا تهرانی که تاکنون از دید طراحان کنکور سراسری و رقبایش پنهان مانده است مهمترین دلیل ماندگاری ایشان در صدر جدول بهترین مشاورین تحصیلی است. »

خانم شهریاری می افزاید: « هرچند گفته می شود این مشاور تحصیلی و منتقد جدی نظام آموزشی کشور، صرفاً مشاور تحصیلی دانش آموزان تیزهوش یا بچه های با معدل بیست است اما مصاحبه تهرانی با روزنامه ابتکار که گفته است : « هرفردی که معدلش بیست باشد یا در مدرسه تیزهوشان تحصیل کند، از نظر من لزوماً تیزهوش نیست » نشان می دهد که او صرفاً مشاور بچه های با معدل بیست و یا تیزهوش نیست. »
گفتنی است، آقای تهرانی دو شیوه متفاوت برای گزینش شاگردانش دارد:
نخست آنکه او خود شخصاً و بدون اعتماد به اظهارات دیگران به مدارس مناطق محروم می رود و دانش آموزان مستعد را شناسایی و با حمایت افراد خیّر زیر نظر می گیرد و شیوه دوم که بسیار هم سختگیرانه است در پذیرش سایر دانش آموزانی است که اغلب از طبقه مرفه جامعه هستند.

این مشاور کنکور برتر کشور دارای سایت رسمی به نشانی « درس زندگی دات کام » است.رتبه دوم: محمدرضا پوردستمالچی

مهندس پوردستمالچی از اوایل دهه هشتاد شمسی فعالیت خود را در زمینه مشاوره تحصیلی آغاز کرده است. او بعد از مدتی با حضور در برنامه گزینه دو که آن سالها تنها برنامه کنکوری پخش شده از صدا و سیما بود خود را به جامعه کنکوری ها معرفی کرد. البته ایشان همچنان در این برنامه ها که از شبکه سوم سیما پخش می شود، به عنوان مشاور تحصیلی حضور دارد.

نظرسنجی های صورت گرفته نشان می دهد که اغلب رتبه های برتر این مشاور تحصیلی را رتبه های سه رقمی تشکیل می دهند هرچند تعدادی از شاگردان او موفق به کسب رتبه های دو رقمی نیز شده اند.رتبه های برتر این مشاور کنکور عوامل زیر را به عنوان خصوصیات مثبت ایشان برشمرده اند:
ارائه برنامه های درسی خوب و سنگین منطبق با آزمون های آزمایشی گزینه دو ، معرفی مشاورین همراه پر انرژی و مثبت که پیگیر کارها هستند ، آموزش خلاصه نویسی دروس ، کارگاههای انگیزشی بسیار خوب، روشهای مفید برای کاهش زمان خواب و افزایش ساعات مطالعه ، روش های تست زنی مفید، اطلاعات بسیار کامل نسبت به نکات ظریف اما بسیار مهمی که در انتخاب رشته کنکور می بایست رعایت شود .
آقای راستی کارشناس برجسته آموزشی معتقد است: « پوردستمالچی تسلط خوبی بر مقوله کنکور سراسری و مسائل پیرامون آن دارد بطوریکه او را می توان به عنوان یکی از بهترین مشاورین انتخاب رشته نیز قلمداد کرد. روش های مشاوره تحصیلی پوردستمالچی کاملاً باز و در دسترس عموم است و همین امر می تواند نقطه ضعف این مشاور قلمداد شود.
لازم به ذکر است که برای آشنایی با روشهای این مشاور برجسته کنکور می توانید به بخش مقالات مشاوره ای سایت گزینه دو و سایت شخصی ایشان به نشانی « پوردستمالچی دات آی آر » بروید.


 


رتبه سوم : ایمان سرورپور

سرورپور متولد سال شصت و دو بوده و مدرک لیسانس خود را در رشته مهندسی صنایع از دانشگاه تهران اخذ کرده و دارای مدرک کارشناسی ارشد ِام بی ِای نیز می باشد.

او در زمینه مشاوره انگیزشی یکی از مشاورین موفق تحصیلی است و از محبوبیت خاصی در میان دانش آموزان مدارس تهران برخوردار است. این مشاور تحصیلی نیز در زمره ی گرانقیمت ترین مشاورین تحصیلی کشور قرار دارد.

ایمان سرورپور یک سخن ور خوب و تأثیرگذار است و اگر به او مجالی داده شود بخوبی تأثیر مثبتش را بر روی مخاطبینش خواهد گذاشت.
کارشناس خانواده سبز و پژوهشگر اجتماعی شبکه ایرانیان در ابتدا با شرکت در برنامه های تبلیغاتی کنکور « فرصت برابر سیما » که با حمایت یکی از ناشرین کتابهای کنکور پخش می شد ، خود را به عنوان یک مشاور تحصیلی مطرح کرد. هرچند این مطرح شدن هم به سود او تمام شد و هم به ضررش.
آقای اکرمی کارشناس برجسته آموزشی می گوید: « خانواده ها و دانش آموزان دل خوشی از آن مؤسسه کنکور حامی ایمان سرورپور ندارند به همین دلیل سرورپور با تکیه بر آنها ، گروهی از طرفداران مطلع و با دانش خود را از دست داده است اما از طرفی چون اغلب مخاطبین برنامه های تلویزیونی این مشاور تحصیلی را دانش آموزان شهرستانی و خانواده هایشان تشکیل می دادند، او توانست در میان این دسته، جایگاه ویژه ای برای خود باز کند.»
نویسنده « کتاب مشاوره و برنامه ریزی هدف » هرچند در نظرسنجی های ما رتبه تک رقمی و دو رقمی نداشته است اما شاگردان سابق او که موفق به کسب رتبه های سه رقمی به بالاتر شده و اکنون دانشجویان دانشگاههای تهران هستند، معتقدند سرورپور مشاوری است:
تأثیرگذار ، دلسوز ، دوست داشتنی ، با نظارت خوب بر روی عملکرد بچه ها ، ارائه برنامه های درسی منطبق با آزمون های آزمایشی یکی از مؤسسات کنکور و جلسات انگیزش تحصیلی بی نظیر.
آقای سرورپور در حال حاضر دفتر مشاوره خصوصی خود را دارد. محمد دانشجوی مهندسی عمران دانشگاه علم و صنعت می گوید: « آقای سرورپور خیلی مهربان و دلسوز هستند و همواره در سخت ترین شرایط هم کنار شاگردانش می ماند. ایشان خیلی عالی به ما بچه ها انگیزه می دادند.»
کوثر دانشجوی پرستاری دانشگاه شهیدبهشتی نیز می گوید: « آقای سرورپور شخصیت دوست داشتنی و کاریزماتیکی دارند و به قدری روی شاگردانش اثر مثبت دارد که آنها را ناخودآگاه بسوی کسب بهترین نتیجه هدایت می کند. »

گفتنی است ایمان سرورپور در زمینه موسیقی نیز فعالیتهایی داشته است. سرورپور دارای دفتر مشاوره خصوصی در یکی از مناطق شمالی شهر تهران است. او ظاهرا سایت رسمی ندارد و فقط به ایجاد یک وبلاگ بسنده کرده است.


رتبه چهارم : سیدعلی سهیل میرصادقی

احتمالا بیلبوردهای تبلیغاتی همایش های آقای میرصادقی را در بزرگراههای تهران دیده اید. ایشان یک مربی تغییر و تحول و یک مشاور تحصیلی است. او بیش از یک دهه در زمینه مشاوره تحصیلی و کنکور تجربه دارد. آقای آزموده کارشناس آموزشی می گوید: « ویژگی شاخص میرصادقی مشاوره های انگیزشی اوست به همین دلیل اغلب شاگردانش را دانش آموزانی تشکیل می دهند که در جستجوی انگیزه لازم برای موفقیت در تحصیلات هستند. »
میرصادقی مدتی است دامنه فعالیت های خود را گسترش داده و اقدام به برگزاری همایش هایی در زمینه موفقیت فردی نموده است. او بیشتر تمایل دارد تا خود را یک مربی تغییر و تحول خطاب کند تا یک مشاور تحصیلی. اما فارغ التحصیل رشته میکروبیولوژی که اطلاعات دقیقی از رتبه ی کنکور سراسری اش در دست نیست را بیشتر باید یک مشاور تحصیلی موفق دانست تا یک مربی تغییر خوب.

نظرسنجی ها نشان می دهد که حاصل تلاش این مشاور تحصیلی، کسب چند رتبه دو رقمی و سه رقمی و چندین قبولی در رشته های خوب دانشگاههای تهران است.
اغلب این رتبه های برتر ؛ جلسات انگیزشی بسیار خوب ، برنامه درسی حساب شده منطبق با آزمون های آزمایشی را برگ های برنده این مشاور تحصیلی می دانند.

خانم هرمزی کارشناس رسانه می گوید: « میرصادقی مشاور تحصیلی مجموعه دی وی دی های صد نیز بوده است. مجموعه ای که چند سال پیش توسط جمعی از دبیران ممتاز شهر تهران و با نگاهی مفهوم محور به دروس کنکور تولید شد هرچند آن پروژه ی موفق دیگر ادامه نیافت اما آقای میرصادقی با ایجاد یک پانسیون مطالعاتی به کار خود در زمینه مشاوره کنکور ادامه داد. »
گفتنی است ، میرصادقی نویسنده کتاب « برنامه ریزی با دوربین مداربسته » است که چند سال قبل به عنوان بهترین و خلاق ترین کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران انتخاب شد.

آقای میرصادقی دارای سایت اختصاصی خود به نشانی « علی میرصادقی دات کام » می باشد.


 


رتبه پنج : سیّد امیر دیبازر

هرچند مؤلف کتاب کنکور اتمی هنوز هم یکی از بهترین مشاورین کنکور کشور محسوب می شود و در کنکور سراسری نودو شش چند رتبه سه رقمی را روانه دانشگاههای خوب تهران کرده است اما انتظارات از این مشاور تحصیلی با تجربه بسیار بالاست و همگان منتظرند تا دیبازر با تغییر سبک کاری خود و فاصله گرفتن از مؤسسات تولیدکننده بسته های بی کیفیت آموزشی کنکور ، رتبه های بهتری در کنکور سراسری ارائه کند.
آقای راد از مسئولین مدارس استعدادهای درخشان می گوید: « سیّد امیر دیبازر نتوانسته است خود را با فضای جدید حاکم بر کنکور تطبیق دهد. او هنوز هم همان شیوه سابق یعنی تکرار جملات کلیشه ای و مشاوره های سطحی را برگزیده است و ظاهرا حاضر نیست تا خود را به دریای پرتلاطم مفاهیم درسی وارد کند. البته این انتظار بجایی نیست که از مشاورین تحصیلی توقع داشته باشیم که بر روی مفاهیم درسی تسلط داشته باشند اما حضور مشاورینی نظیر سیناتهرانی که بر کلیه مفاهیم درسی اشراف دارند زنگ خطر را برای سایر مشاورین برجسته به صدا درآورده است. بدیهی است مشاوری که روی این مفاهیم مسلط باشد خیلی راحت تر و بهتر از سایر مشاورین می تواند دانش آموزانش را بسوی موفقیت هدایت کند. »
آقای احمدی از دبیران با سابقه ، صداوسیما را از عوامل کاهش محبوبیت دیبازر می داند. او معتقد است: « اگر تعریف و تمجیدهای کلیشه ای و جانبدارانه مجری قدیمی صداوسیما که اینروزها جایگاهش در حد شیپورچی تبلیغاتی و حقوق بگیر یکی از مؤسسات تولیدکننده بسته های آموزشی کنکور تنزل یافته است از سیّد امیر دیبازر نبود، اکنون این مشاور کنکور از محبوبیت بیشتری در میان دانش آموزان برخوردار بود و حداقل می توانست جایگاه بهتری در میان بهترین مشاورین تحصیلی کشور کسب کند، زیرا مردم بارها نشان داده اند که هرآنچه را که صداوسیما تبلیغ کند، آنها قبول ندارند و بالعکس. »برخی از رتبه های سه رقمی این مشاور تحصیلی ؛ ویژگی های مثبت او را چنین برشمرده اند:
آشنایی بسیار عالی با کیفیت منابع مطالعاتی کنکور ، ارائه برنامه درسی خوب ، شناخت کامل نسبت به قوانین و مقررات شرکت در کنکور سراسری ، اطلاعات کافی در زمینه انتخاب رشته کنکور ، نظارت مستمر بر کار شاگردان.
همچنین آنها معتقدند: « آقای دیبازر یک امتیاز بسیار مهم و ویژه دارد و آن اینکه مشاوره ها و برنامه ریزی هایش منطبق بر آزمون های آزمایشی یکی از آموزشگاههای کنکور است و این می تواند برگ برنده ای برای ایشان و دانش آموزانی باشد که می خواهند مطابق برنامه های آزمون های آزمایشی پیش بروند.»
 


رتبه ششم : رامین نیکخو

رامین نیکخو را می توان یکی از با تجربه ترین مشاورین تحصیلی کشور خطاب کرد. زمانی که افرادی نظیر سینا تهرانی ، پوردستمالچی ، ایمان سرورپور و میرصادقی هنوز یک دانش آموز ابتدایی یا راهنمایی بودند، او به کار مشاوره تحصیلی مشغول بود.
نیکخو از اوایل دهه هفتاد شمسی با برگزاری کارگاههای آموزشی تندخوانی، تقویت حافظه و کلاسهای مهارتهای یادگیری کار خود را آغاز کرد. اما اینروزها این مشاور کنکور و فارغ التحصیل رشته راهنمایی و مشاوره ، دیگر آن اقتدار سابق را ندارد و بیشتر او را باید یک مشاور انگیزشی بسیار خوب دانست تا یک مشاور تحصیلی خوب.
نظرسنجی ها نشان می دهد که در طی سالهای اخیر، شاگردان این مشاور با سابقه در رقابت برای تصاحب رتبه های تک رقمی و دو رقمی موفقیتی بدست نیاورده اند. اما آن تعداد معدود رتبه های سه رقمی اش معتقدند برنامه های درسی او در کنار انگیزه های بسیار خوبی که به شاگردانش می دهد از ویژگی های بارز اوست.
کارشناسان معتقدند؛ رامین نیکخو همان اشتباهی را مرتکب شده است که سیدامیر دیبازر دچار آن شد و آنهم معرفی خود به عنوان مشاور تحصیلی یکی از مؤسسات تولیدکننده دی وی دی های آموزشی کنکور است. آقای نیکخو باید به این نکته دقت کند که اینروزها دانش آموزان دل خوشی از این مؤسسات ندارند و حضور این مشاور با سابقه در چنین مؤسساتی جایگاه او را تا حد فروشنده بسته های آموزشی کنکور تنزل می دهد.
این مشاور تحصیلی دارای سایت اختصاصی به نشانی « انگیزش دات او آر جی » می باشد.


 

امید است سایر مشاورین تحصیلی نیز با الهام از تجربه پیروزی ها و شکست های این شش مشاور مطرح تحصیلی راه موفقیت خود و دانش آموزانشان را هموارتر سازند تا جامعه ای پویاتر ، بهتر و موفقتر داشته باشیم.


انتهای پیام/ایجاد حساب کاربری

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی

‘);
frameDoc.document.close();
setTimeout(function () {
window.frames[“frame1”].focus();
window.frames[“frame1”].print();
frame1.remove();
}, 500);
});
});

span.fa.fa-whatsapp.social {
background: #06aa12;
}
.btn{transition:all 0.8s;-o-transition:all 0.8s;-moz-transition:all 0.8s;-webkit-transition:all 0.8s;border-radius:0px;margin-top:10px}
.btn-rounded{border-radius:50px}
.btn-round-tosquare:hover{border-radius:0px}
.btn-square-toround:hover{border-radius:50px}
.btn-bordered-primary{color:#428BCA;background:#FFFFFF;border:2px solid #428BCA}
.btn-bordered-primary:hover{color:#FFFFFF;background:#428BCA;border:2px solid #FFFFFF}
.btn-bordered-success{color:#5CB85C;background:#FFFFFF;border:2px solid #5CB85C}
.btn-bordered-success:hover{color:#FFFFFF;background:#5CB85C;border:2px solid #FFFFFF}
.btn-bordered-info{color:#5BC0DE;background:#FFFFFF;border:2px solid #5BC0DE}
.btn-bordered-info:hover{color:#FFFFFF;background:#5BC0DE;border:2px solid #FFFFFF}
.btn-bordered-warning{color:#F0AD4E;background:#FFFFFF;border:2px solid #F0AD4E}
.btn-bordered-warning:hover{color:#FFFFFF;background:#F0AD4E;border:2px solid #FFFFFF}
.btn-bordered-danger{color:#D9534F;background:#FFFFFF;border:2px solid #D9534F}
.btn-bordered-danger:hover{color:#FFFFFF;background:#D9534F;border:2px solid #FFFFFF}

.k2Anchor{

display:none !important;

}

#k2Container {
padding: 0 5px 24px 5px;
background: #f7fafe;
border: 1px solid #c8c8c8;
}

.msg {

color: #666666;
font-weight: bold;
font-size: small;
padding: 12px;
padding-left: 16px;
border-top: solid 3px #CCCCCC;
border-radius: 5px;
margin-bottom: 10px;
background:transparent !important;

}
.msg-clear {
border-color: #fefefe;
-webkit-box-shadow: 0 7px 10px -5px rgba(0,0,0,.15);
-moz-box-shadow: 0 7px 10px -5px rgba(0,0,0,.15);
box-shadow: 0 7px 10px -5px rgba(0,0,0,.15);
}
.msg-info {
border-color: #b8dbf2;
}
.msg-success {
border-color: #cef2b8;
}
.msg-warning {

border: none !important;

}
.msg-danger {
border-color: #ec8282;
}
.msg-primary {
border-color: #9ca6f1;
}
.msg-magick {
border-color: #e0b8f2;
}
.msg-info-text {
color: #39b3d7;
}
.msg-success-text {
color: #80d651;
}
.msg-warning-text {
color: #db9e34;
}
.msg-danger-text {
color: #ff9900;
}
.msg-primary-text {
color: rgba(47,106,215,.9);
}
.msg-magick-text {
color: #bb39d7;
}
.error-notice {
margin: 5px 5px; /* Making sure to keep some distance from all side */
}

.oaerror {
width: 90%; /* Configure it fit in your design */
margin: 0 auto; /* Centering Stuff */
background-color: #FFFFFF; /* Default background */
padding: 20px;
border: 1px solid #eee;
border-right-width: 5px;
border-radius: 3px;
margin: 0 auto;

font-size: 16px;
}

.danger {
border-right-color: #d9534f; /* Left side border color */
background-color: rgba(217, 83, 79, 0.1); /* Same color as the left border with reduced alpha to 0.1 */
}

.danger strong {
color: #d9534f;
}

.warning {
border-left-color: #f0ad4e;
background-color: rgba(240, 173, 78, 0.1);
}

.warning strong {
color: #f0ad4e;
}

.info {
border-left-color: #5bc0de;
background-color: rgba(91, 192, 222, 0.1);
}

.info strong {
color: #5bc0de;
}

.success {
border-left-color: #2b542c;
background-color: rgba(43, 84, 44, 0.1);
}

.success strong {
color: #2b542c;
}

توضیحات:

مرکز مشاوره تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی در زمینه‌ های مشاوره و هدایت تحصیلی، توانمندسازی دانش آموزان کشور در تعیین سرنوشت شغلی، طراحی و تولید بسته مشاوره‌ای و هدایت شغلی فعالیت می‌نماید.

 

 

 

 

ورود به سایت

اطلاعات تماس:

021-22141440

ایمیل:

info@pourdastmalchi.com

 آدرس:

تهران، سعادت آباد، خیابان سرو غربی، بین چهارراه سرو و میدان قیصر امین پور، خیابان بخشایش، پلاک 56، ساختمان افتخار، طبقه پنجم شمالی

هدف از راه‌اندازی پرتال قدم‌یار، ارائه خدمات دانشجویی کاملا رایگان اعم از اخبار، آموزش، معرفی منابع، امکان دانلود رایگان جزوه و سوالات آزمون‌های تحصیلی و همچنین اطلاع رسانی در زمینه‌هایی مانند تخفیف‌ و رفاه دانشجویی، استخدام، کارآفرینی و … می‌باشد. این پرتال تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

مقررات و حریم خصوصی

قدم یار یک برند ثبت شده به شماره‌ی 007469الف/91 است. بدیهی است هرگونه کپی برداری از طراحی سایت، لوگو، اسامی بخش‌های مختلف قدم یار، اطلاعات، مطالب و فایل‌های سایت توسط تیم وکلای این پرتال حتما مورد پیگیری قانونی قرار خواهد گرفت.

تمامی حقوق نزد گروه قدم یار محفوظ است.

مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی
مشاور تحصیلی محمدرضا پوردستمالچی
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *