مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 
helpkade
مشاور تحصیلی کنکور در کرمان
مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

ضمن عرض سلام و احترام

بسیار سپاسگذاریم که به خانواده بزرگ ما پیوستید

برای اطلاع رسانی بهتر شما همراهان گرامی
بوسیله ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد

4239
بازدید

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 

 

خلاصه‌ی ویدئو:

1- حل مشکلات بزرگ برنامه جدولی ( استرس، سرخوردگی و جبران ناپذیری ) با روش برنامه‌ریزی خطی

2- برنامه اختصاصی واقعی مطابق شرایط خودتان خواهید داشت. 

3- روش مطالعه‌ای به نام ChL داریم که شما را 3 برابر سریعتر به درصد بالای 80 می‌رساند.

4- برای مباحثی مثل استوکیومتری روش تستی خاصی یاد می‌گیرید.

5- گزارش مطالعه شما هر روز توسط خود مهندس حسین‌پور چک می‌شود.

6- ظرفیت پذیرش محدود است تا وقت کافی به شاگردان داده شود.

7- آزمون مطابق برنامه شخصیتان از شما گرفته می‌شود.

8- فیلم بهترین تدریس‌های کنکور به شما داده می شود و دیگر نیاز به خرید DVDهای چند میلیونی ندارید.

 

 

 

آیا می‌دانید مهندس حسین پور بهترین مشاور تحصیلی کرمان است و بیشترین 2 رقمی را بین مشاوران کنکور کرمان در سال 98 داشته؟

این مشاور کنکور کرمان در صدر جدول لیست اسامی مشاوران کنکور از نظر قبولی پزشکی قرار دارد. او با تکنیک های فوق حرفه ای صدها رتبه زیر 1000 داشته. این مشاور کنکور کرمان در کارنامه خود 9 رتبه 2 رقمی در کرمان داشته است. این تعداد رتبه 2 رقمی برای یک مشاور کنکور، یک رکورد کشوری است که دیگر مشاوران به آن دست نیافته اند.

اینجاست که شما می‌توانید تفاوت مشاور کنکور واقعی و بدون تبلیغات را با مشاور کنکورهای تبلیغاتی تلوزیون را متوجه شوید.

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با استاد حسین پور

09170300085

 

 

 

صحبت های زیادی در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی مهندس حسین پور وجود دارد. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری به کار می‌برد.

 

باید بدانید که هنوز بسیاری از روش های برنامه‌ریزی این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در کرمان هم کاملا متعهد هستند که آنها را فاش نکنند.

 

اگرچه مجال گفتن همه تکنیک های او نیست، در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم. به شما توصیه می کنم برای مطالعه 10 مورد از روش های فوق العاده مشاوره کنکور مهندس حسین پور، بر روی لینک بهترین مشاور کنکور تلفنی کلیک کنید.

 

 

خاطراتی را به یاد بیاورید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق، زمان و رنگ و بو و حتی دمای آن فضا هم در ذهنتان ثبت شده است. در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی کنکور مهندس حسین پور، همین مکانیزم برای کنکوری های کرمان به کار گرفته می شود تا چندین برابر سریعتر یاد بگیرند.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و امروز به کنکوری های کرمان آموزش داده می شود.

این روش توسط این مشاور تحصیلی برای بالا آوردن سریع درصد های دانش آموزان کنکوری کرمان با 3 برابر سرعت معمول استفاده می شود. طی 2 مرحله اول این روش برنامه ریزی، ذهن کنکوری به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن فرد شدیدا تشنه دریافت اطلاعاتی می شود که مطالعه کرده است.

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

 

با این روش مشاوره کنکور مهندس حسین پور در کرمان، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نیستند و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

 

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در کرمان روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان مهندس حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور کرمان وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی تضمینی برای جهش رتبه است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

 

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در کرمان تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

 

اینکه به برنامه موسسات کنکوری کرمان و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی کرمان دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور کرمانی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور کرمان تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در کرمان فرق دارد.

 

 

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور کرمان که روش های عجیبی دارند

 

گاهی داوطلبان کنکور با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در کرمان روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب اشتباه می‌شوند و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با یک مشاور کنکور معمولی کرمان سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور شهر کرمان نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

 

 

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی کرمان سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در کرمان روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در کرمان، برای داوطلبان شهر کرمان و هم چنین سایر شهر های اطراف کرمان، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

 

 

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

 

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور کرمان این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور کرمان در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری کرمانی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

 

 

مهندس حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در کرمان، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

 همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو مهندس حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در کرمان، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

 

 

مهندس حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در کرمان نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در کرمان

مهندس حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

 

 

مهندس حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان کرمان در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در کرمان پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

 

 

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در کرمان، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

مهندس حسین پور در مشاوره تلفنی خود در کرمان طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی کرمان از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 

 

 

به گفته ی مهندس حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی کرمان، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان کرمان، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در کرمان، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر کرمان، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در اینصورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

 

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست

 

آیا می دانید مشاور رتبه های برتر کنکور کرمان کیست؟

 

معرفی مهندس حسین پور از زبان خودشان:

من از زمانی که از دبیرستان نمونه دولتی فارغ‌التحصیل شدم در کار مربیگری مهارت‌های تحصیلی (یا به اصطلاح مشاور کنکور) بودم و کار مشاوره انتخاب رشته کنکور را در برج الکترونیک شیراز و با مشاوره ی انتخاب رشته برای داوطلبان ورود به دانشگاه و ابداع سبک “پازل سرنوشت” برای انتخاب رشته شروع کردم.

از آن زمان به بعد مشاور کنکور شهر های مختلفی همچون مشاور تحصیلی کنکور کرمان شدم و مطالعات فراوانی داشتم، کتاب‌های بسیاری خواندم و سعی کردم مطالب بیشتری درباره مسائل تحصیلی و یادگیری و برنامه‌ریزی  بیاموزم و می‌خواستم بهترین مشاور کنکور کرمان و شیراز باشم، درست همان‌طور که شما می‌خواهید در مدرسه موفق باشید.

پس از چند ماه کار با دانش آموزان از خودم پرسیدم ؛

چرا بعضی دانش آموزان از سایرین موفق‌ترند؟ 
 

چرا بعضی دانش آموزان سریع‌تر یاد می‌گیرند و معدلشان را بالا می‌آوردند؟ 
 

و چرا بعضی‌ها از مطالعه خسته نمی‌شوند؟

 

ممکن هست فکر کنید افراد برتر در زمینه تحصیلی همه عینکی هستند و یا از شدت بی‌خوابی زیر چشمانشان سیاه و متورم شده و اصلاً وقتشان را با کار هایی مثل ورزش و تفریح نمی‌گذرانند…
اما اینطور نبود … .

راز موفقیت آنها حرفه ای مطالعه کردن بود. حرفه ای ها قادرند با انرژی کمتر اما با سرعت بیشتر مطالب را یاد بگیرند.. روش مطالعه حرفه ای را در جلسات مشاوره کنکور در شیراز و کرمان و یزد  به شاگردانم یاد می دهم

 

تلفن تماس با مهندس حسین پور :      09170300085


ایمیل : plan4study@yahoo.com

موبایل دستیار مشاور : 09170300085

جزوه خلاصه زیست ” رتبه 12 کنکور”

 

به ایمیلم ارسال شود

نام خود را وارد کنید :

ایمیل خود را وارد کنید :

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید…

© تمامی حقوق مادی و معنوی، تدریس ها و محصولات آموزشی این سایت متعلق به سایت 100test.ir است.

طراحی و بهینه سازی :
سیرن

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرمان کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در کرمان کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در کرمان چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در کرمان کجاست؟

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در کرمان چند است؟

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از کرمان چه شماره ای را بگیریم؟

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان کرمان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری کرمان برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در کرمان هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در کرمان بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در کرمان که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در کرمان و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در کرمان :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان کرمان)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در کرمان کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در کرمان چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در کرمان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در کرمان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان کرمان در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی کرمان دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی کرمان و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرمان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز کرمان بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص کرمان خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در کرمان توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته در کرمان با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین کرمان نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان کرمان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان کرمانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در کرمان نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در کرمان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در کرمان هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان کرمان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان کرمان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در کرمان تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در کرمان باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان و مشاوره تحصیلی حضوری کرمان می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان کرمان) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور کرمان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در کرمان اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان کرمان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در کرمان به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز کرمان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی کرمان به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در کرمان ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در کرمان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در کرمان استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره کرمان بدان خواهند پرداخت.

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی کرمان شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان کرمان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در کرمان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه کرمان آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در کرمان ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در کرمان ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کرمان ، مشاوره انتخاب رشته آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل کرمان تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان کرمان) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 

ویژگی های مشاور تحصیلی مهندس حسین پور

1- در دسترس بودن

بهترین حالت مشاوره کنکور در شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این است که مشاور هر روز زمانی را به پاسخگویی به تلفن ها اختصاص دهند و شاگردان بتوانند به راحتی با مشاور کنکور در کرمان و یا هر شهر دیگر  در ارتباط باشند و نیاز نباشد برای دریافت مشاوره چندین روز منتظر باشند

 

2- پاسخ گویی به چت ها

هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد می توانید  مستقیما با مشاور کنکور خود چت کنید و مشاور نهایتا 4 ساعت بعد سوالتان را به صورت کاملا شفاف به شکل صوت ( ویس ) برایتان توضیح می دهد.

 

3- تسلط به سرفصل های دروس

از جمله مهمترین ویژگی های مشاور تحصیلی خوب، این می باشد که باید به سر فصل های دروس تخصصی رشته های مختلف آگاهی داشته باشد.بهترین مشاور تحصیلی کشور  باید بداند کدام مبحث سخت تر و کدام قسمت راحت تر و کدام قسمت نیاز به پیش نیاز از فصول قبل دارد.

این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند دانش آموز را در انتخاب بهترین سرفصل یاری کنیم.

 

4- تسلط به مباحث برنامه ریزی تحصیلی

یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور کنکور شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این می باشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی احاطه ی کامل داشته باشد. یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند ، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود. و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی وارد می شوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمی کنم.

 

5- ندادن برنامه ی درسی مشترک

همانطور که در فایل صوتی آموزش برنامه ریزی کنکور ذکر کردیم ، در صورتی که می خواهید یک مشاور تحصیلی خوب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما در کرمان، یزد، بوشهر وشیراز به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد. در صورتی که این طور باشد مشخص می شود که مشاور شما برای شما زمان کافی را نمی گذارد. در واقع حتی اگر در ابتدای کار برنامه ها مشترک بود بعد از گذشت مدتی از زمان مشاوره نباید برنامه های اشخاص با یکدیگر یکسان باشد.

 

6- پیگیر بودن

پیگیر بودن مشاور کنکور نیز بسیار مهم می باشد. سعی کنید با مشاور تحصیلی ای کار کنید که حداقل در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و شما را فراموش نکند. مشاور خوب کسی است که از شرایط های فردی تک تک دانش آموزانش آگاهی داشته باشد.

 

7- برنامه های درسی کوتاه مدت!

در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت می دهند باعث می شود که ارتباط بین مشاور کنکور و دانش آموز از بین برود. و این موضوع به شدت در نتیجه ی دانش آموز تأثیر گذار است . در واقع مشاور شما باید در دسترس باشد که در صورتی که شما به مشکلی برخورد کردید بهترین راهکار را به شما بدهد. اگر این اتفاق بیفتد دانش آموز می تواند با کیفیت مطالعه کند.

 

پیشنهاد من به عنوان بهترین مشاور تحصیلی در شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این هستش که مشاور کنکور شما به صورت بازه های زمانی کوتاه مدت برنامه بدهد و این بازه ی زمانی حداکثر از ۱ هفته فراتر نرود. در واقع باید شما به عنوان یک دانش آموز در بازه های زمانی کوتاه مدت با مشاور خود در تماس باشید تا در صورت لزوم مشاور تحصیلی شما بتواند تغییرات لازم را در برنامه ی درسی شما ایجاد کند.

 

 

8- تسلط به مباحث انگیزشی

یکی از مهمترین فاکتور های مشاور تحصیلی خوب، دادن امید و انگیزه برای ادامه ی کار به دانش آموزان خودش هست. در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و بتواند انگیزه ی ادامه ی کار را در دانش آموز ایجاد کند.

 

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 

برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بودن

با شماره دستیار مهندس حسین پور تماس بگیرید

 

09170300085

تیز هوشان بهترین ویژگی های مشاوره ای مهندس حسین پور  را چه می دانند ؟

 

 

 

1- آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری

2- جدّیت در کار و اخراج دانش آموزان مشکل ساز

3- احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار

4 نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان

5- نظم و انضباط فوق العاده 

6- برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک 

7- جزوات مفهومی بسیار قوی

8- روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور

9- مهارتهای تست زنی خاص 

10- آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی

11- ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان

12- بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان

13- جلسات کاهش استرس بسیار مفید

14- برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.

لینک بهترین مشاور کنکور

تحلیل درس ادبیات و زبان فارسی کنکور سراسری توسط بهترین مشاور کنکور کرمان

با یک نگاه می توان دریافت که 32%
از نمره درس ادبیات و دستور زبان فارسی مربوط به حفظ معنی لغت، تاریخ ادبیات و
املای صحیح واژگان است و 48% از نمره نیازمند درک ادبی و دانش ادبی بوده و دانش
دستوری هم سهمی معادل 20% نمره را به خود اختصاص می دهد.

حفظیات

32 %

درک و دانش ادبی

48 %

دانش دستوری

20 %

 

 

این نوشته به تایید بهترین مشاور کنکور شیراز و مشاوره کنکور در شیراز رسیده است 

چند نکته مهم در مورد مطالعه دین و زندگی کنکور

1) مطالعه درس دین و زندگی را از قبل از عید آغاز کنید و آن را به بعد از عید موکول نکنید

در این مورد بهترین مشاور کنکور شیراز و بهترین مشاور کنکور تجربی شیراز   با بهترین مشاور کنکور کرمان هم نظر هستند 

۲)دفعه اول که دینی را مطالعه می کنید با کمک روش های هایلات ، مفاهیم آیان و متن ها را برای مطالعه سریع در دور های بعدی آماده کنید

۳) بعد از اینکه دینی را برای بار اول خواندید هر ماه آن را یک مرتبه مرور کنید تا فراموش نشوند. می توانید از یک کتاب مفاهیم آیه مثل کتاب گاج هم استفاده بکنید

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 

ویژگی های مشاور تحصیلی مهندس حسین پور

1- در دسترس بودن

بهترین حالت مشاوره کنکور در شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این است که مشاور هر روز زمانی را به پاسخگویی به تلفن ها اختصاص دهند و شاگردان بتوانند به راحتی با مشاور کنکور در کرمان و یا هر شهر دیگر  در ارتباط باشند و نیاز نباشد برای دریافت مشاوره چندین روز منتظر باشند

 

2- پاسخ گویی به چت ها

هر زمان که سوالی برایتان پیش آمد می توانید  مستقیما با مشاور کنکور خود چت کنید و مشاور نهایتا 4 ساعت بعد سوالتان را به صورت کاملا شفاف به شکل صوت ( ویس ) برایتان توضیح می دهد.

 

3- تسلط به سرفصل های دروس

از جمله مهمترین ویژگی های مشاور تحصیلی خوب، این می باشد که باید به سر فصل های دروس تخصصی رشته های مختلف آگاهی داشته باشد.بهترین مشاور تحصیلی کشور  باید بداند کدام مبحث سخت تر و کدام قسمت راحت تر و کدام قسمت نیاز به پیش نیاز از فصول قبل دارد.

این موضوع در انتخاب فصل ها برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد که بتوانند دانش آموز را در انتخاب بهترین سرفصل یاری کنیم.

 

4- تسلط به مباحث برنامه ریزی تحصیلی

یکی دیگر از ویژگی های مهم مشاور کنکور شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این می باشد که به مسائل برنامه ریزی تحصیلی احاطه ی کامل داشته باشد. یک مشاور در صورتی که به این موضوعات تسلط کافی نداشته باشد ، در صورتی که دانش آموز در موضوعات مختلف برنامه ریزی مشکلی پیدا کند ، راهکار های آکادمیک و مناسبی به این دانش آموز داده نمیشود. و متأسفانه دیده میشود که افراد بسیار زیادی در خصوص مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور تجربی وارد می شوند که من به هیچ وجه آنها را پیشنهاد نمی کنم.

 

5- ندادن برنامه ی درسی مشترک

همانطور که در فایل صوتی آموزش برنامه ریزی کنکور ذکر کردیم ، در صورتی که می خواهید یک مشاور تحصیلی خوب انتخاب کنید حتمأ در این موضوع دقت کنید که مشاور تحصیلی شما در کرمان، یزد، بوشهر وشیراز به تمامی دانش آموزانش برنامه ی یکسانی ندهد. در صورتی که این طور باشد مشخص می شود که مشاور شما برای شما زمان کافی را نمی گذارد. در واقع حتی اگر در ابتدای کار برنامه ها مشترک بود بعد از گذشت مدتی از زمان مشاوره نباید برنامه های اشخاص با یکدیگر یکسان باشد.

 

6- پیگیر بودن

پیگیر بودن مشاور کنکور نیز بسیار مهم می باشد. سعی کنید با مشاور تحصیلی ای کار کنید که حداقل در بازه های زمانی کوتاه با شما در تماس باشد و شما را فراموش نکند. مشاور خوب کسی است که از شرایط های فردی تک تک دانش آموزانش آگاهی داشته باشد.

 

7- برنامه های درسی کوتاه مدت!

در واقع اینطور بگویم که مشاورانی که برنامه های درسی بلند مدت می دهند باعث می شود که ارتباط بین مشاور کنکور و دانش آموز از بین برود. و این موضوع به شدت در نتیجه ی دانش آموز تأثیر گذار است . در واقع مشاور شما باید در دسترس باشد که در صورتی که شما به مشکلی برخورد کردید بهترین راهکار را به شما بدهد. اگر این اتفاق بیفتد دانش آموز می تواند با کیفیت مطالعه کند.

 

پیشنهاد من به عنوان بهترین مشاور تحصیلی در شیراز، یزد، کرمان و بوشهر این هستش که مشاور کنکور شما به صورت بازه های زمانی کوتاه مدت برنامه بدهد و این بازه ی زمانی حداکثر از ۱ هفته فراتر نرود. در واقع باید شما به عنوان یک دانش آموز در بازه های زمانی کوتاه مدت با مشاور خود در تماس باشید تا در صورت لزوم مشاور تحصیلی شما بتواند تغییرات لازم را در برنامه ی درسی شما ایجاد کند.

 

 

8- تسلط به مباحث انگیزشی

یکی از مهمترین فاکتور های مشاور تحصیلی خوب، دادن امید و انگیزه برای ادامه ی کار به دانش آموزان خودش هست. در صورتی که دانش آموز از لحاظ انگیزشی دچار مشکل شد مشاور باید بتواند بر روی دانش آموز تأثیر بگذارد و بتواند انگیزه ی ادامه ی کار را در دانش آموز ایجاد کند.

 

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

 

برای شروع برنامه ریزی و قدم گذاشتن در راه لذت بخش خاص بودن

با شماره دستیار مهندس حسین پور تماس بگیرید

 

09170300085

تیز هوشان بهترین ویژگی های مشاوره ای مهندس حسین پور  را چه می دانند ؟

 

 

 

1- آموزش مهارتهای تفکر به سبک طراحان کنکور سراسری

2- جدّیت در کار و اخراج دانش آموزان مشکل ساز

3- احترام به شخصیت دانش آموزان از هر طبقه اجتماعی در گفتار و رفتار

4 نظارت دقیق بر عملکرد و رفتار دانش آموزان

5- نظم و انضباط فوق العاده 

6- برنامه ریزی درسی منحصربفرد اما سبک 

7- جزوات مفهومی بسیار قوی

8- روشهای مطالعه سریع و مفهوم محور

9- مهارتهای تست زنی خاص 

10- آموزش روش سریع ساده سازی محاسبات دروس اختصاصی

11- ایجاد تحول روحی و تغییرات بسیار سازنده در شخصیت دانش آموزان

12- بالابردن سطح عزت نفس و اعتمادبه نفس شاگردان

13- جلسات کاهش استرس بسیار مفید

14- برگزاری آزمون های ناگهانی با کیفیت.

لینک بهترین مشاور کنکور

تحلیل درس ادبیات و زبان فارسی کنکور سراسری توسط بهترین مشاور کنکور کرمان

با یک نگاه می توان دریافت که 32%
از نمره درس ادبیات و دستور زبان فارسی مربوط به حفظ معنی لغت، تاریخ ادبیات و
املای صحیح واژگان است و 48% از نمره نیازمند درک ادبی و دانش ادبی بوده و دانش
دستوری هم سهمی معادل 20% نمره را به خود اختصاص می دهد.

حفظیات

32 %

درک و دانش ادبی

48 %

دانش دستوری

20 %

 

 

این نوشته به تایید بهترین مشاور کنکور شیراز و مشاوره کنکور در شیراز رسیده است 

چند نکته مهم در مورد مطالعه دین و زندگی کنکور

1) مطالعه درس دین و زندگی را از قبل از عید آغاز کنید و آن را به بعد از عید موکول نکنید

در این مورد بهترین مشاور کنکور شیراز و بهترین مشاور کنکور تجربی شیراز   با بهترین مشاور کنکور کرمان هم نظر هستند 

۲)دفعه اول که دینی را مطالعه می کنید با کمک روش های هایلات ، مفاهیم آیان و متن ها را برای مطالعه سریع در دور های بعدی آماده کنید

۳) بعد از اینکه دینی را برای بار اول خواندید هر ماه آن را یک مرتبه مرور کنید تا فراموش نشوند. می توانید از یک کتاب مفاهیم آیه مثل کتاب گاج هم استفاده بکنید

کنکوریا سلام؛
من پارسال مثل شما ی کنکوری بودم.خدارو شکر موفق شدم تو کنکور پزشکی قبول شم؛الانم دوس دارم همه ی کنکوریا موفق بشن ولی متاسفانه تعدد مشاورایی ک خیلی تو کارشون وارد نیستن باعث گمراهی و عدم موفقیت شما عزیزان کنکوری میشه.
در نتیجه ی احساس مسئولیت میکنم در قبال همه ی کنکوریا.در هر زمینه ک ی کنکوری برای موفقیت نیاز داره ب کنکوریای عزیز مشاوره میدم.این زمینه ها شامل برنامه ریزی،معرفی منابع؛شیوه های تست زنی و از همه مهمتر نکات انگیزشی برای شما عزیزان کنکوری میشه.
مشاوره برای کرمانیا حضوری ارائه میشه.
انشالله بتونیم در کنار هم ی سال رویایی بسازیم.
ایدی اینستاگرام؛konkur- barname تماس؛۰۹۱۰۳۷۶۴۳۵۱ ایدی تلگرام با همین شماره؛konkurbarname
قربان شما …..جواد……..😘😘😘

اگر در زمینه آموزش و تدریس کنکور فعالیت دارید …
در صورتیکه جزوات کنکوری برای فروش دارید …
اگر در زمینه مشاوره ی کنکور فعالیت دارید ….
اگر در زمینه فروش تست های…

مرکز انتخاب رشته به مشاور برای سیزدهمین سال متوالی اقدام به انتخاب رشته مینماید:
مزیت های انتخاب رشته موسسه بهمشاور:
انتخاب رشته توسط شخص دکتر نبیی (نه توسط…

ذهن برتر:مشاوره و برنامه ریزی کنکور|ویژه رشته تجربی{مشاوره زیر نظر دکتر قربانی}
:: مشاوره تحصیلی و انگیزشی
:: آمـوزش روش هــای مطالعـه
:: آموزش نحوه برنامه ریزی…

مرکز انتخاب رشته بهمشاور برای دوازدهمین سال متوالی اقدام به انتخاب رشته مینماید:
مزیت های انتخاب رشته موسسه به مشاور:
انتخاب رشته توسط شخص دکتر نبیی (نه توسط…

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

به رتبه های برتر کشور و مشاور خوب دسترسی نداری؟ هزینه های مشاوره موسسات زیاده؟ دوست داری یک رتبه برتر بدون اینکه هزینه الکی کنی در راه کنکور کمکت کنه؟ خب می تونی با…

سلام
مسیر کنکور مسیر پر فرازو نشیبیه اگه میخواید به آسونی اونو طی کنید اگه میخواید به هدفتون برسید باید یکی کنارتون باشه که همه ی چاله چوله ها شو بلد باشد.

با…

با سلام خدمت دانش آموزان عزیز.
بنده دانشجوی رشته پزشکی سراسری هستم و بسیار خوشحالم که می توانم تجربیات خودم را هم در زمینه مشاوره و هم تدریس دروس کنکوری در اختیار…

مشاوره کنکور هنور 98 از پایه
حتی کسانی که هیچ تجربه هنری ندارند
ارسال کتب کنکور هنر (نو و دست دوم)
برنامه ی دقیق هفتگی, جزوه های کنکور
تمامی رشته های هنر
اموزش خصوصی…

سلام خدمت دوستان ,
بنده دانشجوی پزشکی و ورودی مهر سال 94 و همچنین رتبه ی زیر 200 کنکور تجربی هستم .
چنانچه دوستان در خواست مشاوره و برنامه ریزی و معرفی منابع و حتی رفع…

مشاوره تحصیلی و انگیزشی
توسط کارشناس برنامه های تلویزیونی و سرپرست مشاوران موسسه های آموزشی معتبر
مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی مقاطع دهم و یازدهم و پیش دانشگاهی

گروه مشاوران 100 متشکل از دانشجویان پزشکی، دندانپزشکی و رشته های مهندسی – ویژه مشاوره تخصصی کنکور سراسری:

آدرس سایت:

https://www.moshaverane100.com

نمی تونید برنامه ریزی کنید؟
هرطور برنامه می ریزید وقت کم میارید؟
نمی تونید برنامه هاتون رو اجرا کنید؟
اصلا نمی دونید چطور ترازتون رو در آزمون های آزمایشی افزایش…

پویا کنکور برگزار میکند:
مشاوره،برنامه ریزی و ارسال برنامه مطالعاتی برای داوطلبین کنکور
قویترین مشاوره و برنامه ریزی کنکور
-طرح تضمین قبولی(به انتخاب داوطلب)
-…

با این کتاب بی نظیر ، با ساده ترین و ارزانترین راه ، رتبه ی زیر 100 بیاورید .

بدون شک با مطالعه ی این کتاب و موفقیت در کنکور، شما خودتان تبلیغ کننده ی کتاب خواهید شد….

با توجه به اهمیت روز افزون برنامه ریزی و مشاوره در ایجاد موفقیت های عظیم، شرکت الارا آماده ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی توسط رتبه های برتر کنکو، به تمام مقاطع…

مشاوره کنکور توسط مشاور قلمچی و مدارس برتر ایران مثل سلام روشنگرو….

بهترین مشاوره کنکور را با کادر دانش‌جویان شریف تجربه کنید

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت ایران و دارنده پذیرش استعداد درخشان در دوره کارشناسی ارشد

مشاوره انجام انواع تحلیل های غیرخطی استاتیکی و دینامیکی…

مشاوره و تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک توسط رتبه 1 کنکور. با تعیین وقت قبلی.

مشاوره موفقیت درسی برای کنکور
آموزش دفتر برنامه ریزی
آموزش جعبه لاینتر
آموزش تحلیل تست و هدفگذاری از 10 تا چند تا؟
و تکنیک های ویژه

موفقیت اتفاق می افتد ولی…

مشاوره ی تخصصی کنکور توسط دانشجوی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان . در همه ی زمینه ها ازجمله:برنامه ریزی،معرفی منابع،تماس تلفنی،پاسخ‌گویی سوالات دانش اموز،شیوه ی…

مشاوره تلفنی-مرکز مشاوره فرهیختگان جوان
* چند وقته که سردرگم هستی و نمی‌دونی کدوم راه بهتره؟
* تصمیم گیری خیلی برات سخت شده؟
* تکلیفت با خودت و آینده¬ات مشخص…

آزمون هشت ( هدایت شغلی – تحصیلی) چیست؟
ویژه مشاورین تحصیلی و دانش آموزان
ریاضی؟ تجربی؟ انسانی؟ کدام به شخصیت، علایق و توانایی های من نزدیک تر است؟
کدام رشته تحصیلی…

موضوع : اخذ بورسیه تحصیلی و اعزام به ( استرالیا ، چین ، ترکیه ، هند) با گروه اعزام پژوها
گروه اعزام دانشجوی پژوها ( با 47 سال سابقه درخشان) (دارای مجوز رسمی از وزارت…

اعزام دانشجو به چین و روسیه
پزشکی ، دندانپزشکی ، داروسازی
هزینه مناسب تحصیل در قیاس با کشورهای مورد تایید ایران
بدون نیاز به مدرک زبان و صرفا با گذراندن دوره…

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

اکثریت
دانش آموختگان می خواهند شانس خود را در هر دو دانشگاه میسنجند و به صورت
جداگانه بعد از اعلام نتایج کنکور سراسری انتخاب رشته نمایند و علاقه مندی
های خود را دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ پیدا کنند.همانطور که
می دانید انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ از دغدغه‌های داوطلبان نظام قدیم و
جدید است زیرا همانطور که می دانید انتخاب رشته مساله مهمی است اهمیتی
بالاتر از برگزاری کنکور دارند. ما در این مقاله می خواهیم درباره انتخاب
رشته کنکور سراسری  شما را راهنمایی کنیم.

داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ پس از اعلام نتایج اولیه کنکور سراسری 98 و مطالعه دفترچه انتخاب رشته، با توجه به اینکه در کدام یک از دوره ها مجاز شده‌اند می‌تواند اقدام به انتخاب رشته کنکور سراسری کنند.

داوطلبان بسیاری می خواهند درباره رتبه و تراز
مربوط به انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ بدانند می تونند با مرکز مشاوره صدای مشاور تماس بگیرند و به بررسی دقیق کارنامه خود بپردازند و همچنین
برای اطلاع از زمان دقیق انتخاب رشته عضو کانال تلگرام کنکور و انتخاب رشته
بشوید.فرم انتخاب رشته در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۸ توسط سازمان سنجش در اختیار داوطلبان کنکور که مجاز به انتخاب رشته شدند قرار میگیرد.داوطلبان
کنکوری می‌توانند بر اساس دوره آزمایشی خود ۱۵۰ رشته محل بین رشته هایی که
در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری وجود دارد اقدام به انتخاب رشته کنند.شما پس از آنکه کد رشته های مربوطه را وارد می کنید می بایست یک کد رهگیری از سایت دریافت کنید و تا پایان نتایج نهایی کنکور 98 همراه
خود نگه دارید. شما برای راحت تر شدن کارت هم می توانید ابتدا فرم
پیش‌نویس که در انتهای دفترچه انتخاب رشته کنکور وجود دارد تکمیل کنید و
سپس کدهای مورد نظر را وارد سایت کرده و صحت آنها را بررسی کنید تا برق
دچار مشکل نشوید.

برای استفاده از نرم افزار انتخاب رشته صدای مشاور در ابتدا می بایست اطلاعات خود را در سایت سامانه صدای مشاور تحصیلی ثبت نمایید. درا این صورت قادر خواهید بود از نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری بهره ببرید. در ادامه شما می بایست رشته تحصیلی خود که یکی از رشته های ریاضی فیزیک، تجربی، هنر، انسانی و زبان می باشد را انتخاب نمایید. پس از آن می بایست سهمیه منطقه ای خود را از بین سه گزینه ، منطقه1، منطقه2 و یا منطقه3 انتخاب نمایید و در انتها رتبه خود در سهمیه  را
وارد نمایید و با انتخاب گزینه نمایش رشته ها قادر خواهید بود کد رشته ها و
دانشگاه های ارائه دروس و آخرین رتبه های قبولی در آن کد رشته محل را
مشاهده نمایید.

توجه داشته باشید که با این نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور قادر خواهید بود انتخاب رشته خود را بر اساس رتبه  در منطقه خود
را ب صورت تقریبی بدست آورید. می بایست اذعان نماییم که از آنجایی که این
اطلاعات بر اساس تجربیات سال های پیشین می باشد بنابراین انتخاب رشته کنکور  98 شما بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور کاملا حدودی و تقریبی می باشد. بنابراین متقاضیان شرکت در انتخاب رشته کنکور سراسری 98  می بایست با مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی صدای مشاور در زمینه انتخاب رشته کنکور 98 بر مبنای نرم افزار انتخاب رشته مجازی کنکور 98 – آنلاین و رایگان صدای مشاور مشورت نمایند. در راستای تحقق این امر شما قادر خواهید بود از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی و یا مشاوره حضوری سامانه صدای مشاور تحصیلی بهره ببرید.

در پایان این نوید را به شما می دهیم که قادر خواهید بود از این نرم افزار انتخاب رشته کنکور سراسری صدای مشاور به
صورت کاملا رایگان و بدون محدودیت تکرار استفاده نمایید. پیشنهاد ما این
است که از نرم افزار با رتبه های مختلف و کمی بالا و پائین استفاده نمایید
تا نتایج صحیح تری بدست آورید.

لینک های مرتبط

‘);
popupWin.document.close();
}

موضوعات سایت

صدای مشاور تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی آموزشی و تلفنی

مشاوره تخصصی درتمامی زمینه های/ کنکورسراسری/ بدون کنکور/آزمون کارشناسی ارشد/ آزمون دکتری / تیزهوشان / نمونه دولتی / تحصیل در خارج/نظام مهندسی / دانشگاه آزاد / دانشگاه پیام نور / دانشگاه غیرانتفاعی /9099071611


تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به سامانه مشاوره تحصیلی میباشد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط شرکت طراحی پرتو

مشاوره انجام پروپوزال و پایان نامه… دکتری هنرانجام پروپوزال رشته هنر


خدمات انجام پایان نامه خانه مشاور ایران به صورت کاملا آنلاین آماده مشاوره پایان نامه از طریق آموزش و مشاوره و کمک می باشد.
طراحی پلان… و خدمات تحلیل آماری و بورسیه تحصیلی و spss در کرمان و پروپزال…


برگزاری کلاسهای ریاضی برای تمام مقاطع به صورت خصوصی و گروهی
برگزاری جلسات مشاوره تحصیلی و رفع اشکال رایگان
تدریس دروس تخصصی ریاضی دانشگاه
با تخفیف ویژه برای دانش آموزان و دوستان

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان


تحلیل آماری با لیزرل در رشته… آماری با لیزرل در رشته مشاوره خانواده
تحلیل آماری با لیزرل در رشته کتابداری
تحلیل آماری با لیزرل در رشته … lisrel در رشته روانشناسی بالینی


بر اساس کارنامه و موفقیت… نسل آینده از قدیمیترین مجموعه های مشاوره ای و آموزشی در شهر شیراز… تکنیک های استفاده شده در دوره مشاوره تحصیلی گاما را مشاهده خواهید کرد:

اصول… با شماره های زیر تماس بگیرید


کلاس یوس در شیراز – آموزشگاه… :

ثبت نام در آزمون یوس

مشاوره
تحصیلی کنکور یوس
هماهنگی هتل و… یوس yos موسسه گاما

تماس بگیرید


پذیرش تحصیلی از بهترین دانشگاه های اروپا… المان استونی و قبرس و کانادا


اخذ اقامت و مهاجرت ، مشاوره مهاجرت ، اقامت تحصیلی
✅اقامت روسیه✅

📞برای… نوع اقامت با ما همراه باشید .


شرکت مسافرتی و خدمات توریستی… فرزندانتان به خواسته خود برسید ( مشاوره کاملا” رایگان ))
تماس… در زمینه کاریابی سرمایه گذاری و تحصیلی و راه اندازی تجارت و کسب… شرمایه گذاری وحقوقی و مشاوره تحصیلی جهت تحصیل در گرجستان.
11-…


مشاوره مقاله ، پرپوزال ، پایان نامه… در زمینه های متفاوت در رشته های تحصیلی روانشناسی ، مشاوره ، علوم تربیتی و … در مقطع کارشناسی ،کارشناسی ارشد و دکتری .


میز و صندلی
میز و صندلی… صندلی های آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی در سطح کشور می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره می توانید با ما تماس حاصل نمائید.


6 ماه دیگر ، تحصیل خودت را… بم اپلای کردن و بورسیه و مهاجرت تحصیلی کانادا را یاد می گیرید!

مشاوره


علم گستر صدف تولید کننده و عرضه کننده انواع میز و صندلی های آموزشی برای تمامی مقاطع تحصیلی در سطح کشور میباشد. برای کسب اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره میتوانید با ما تماس حاصل… بخش نشیمن صندلی بسیار مهم هستند.


اساتید محترم، دانشجویان دکتری،… (q1، q2، q3) جهت دریافت بورسیه تحصیلی. دریافت پذیرش و چاپ مقاله… نهایت احترام

آیت محمودی


دیپلم ردی ها و ترک تحصیلی ها ، دیپلم بگیرید و دانشجو شوید
– در سریع ترین زمان
– با کمترین هزینه
دیپلم درسی گردشگری دریافت کنید و به ادامه تحصیل دهید.
دیپلم گردشگری را در آموزشگاه جوان کرج اخذ کنید / برای مشاوره میتوانید با مشاورین آموزشگاه جوان تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید


*****لطفا مشخصات ذیل را به شماره واتساپ ارسال نمایید تا در این شرایط کرونایی از مشاوره آنلاین (رایگان) آموزشگاه… آهنگری پاساژ فردوس طبقه اول


آغاز ثبت نام دوره های آموزشی… مطابق با آموزش های روز دنیا..
جهت مشاوره آنلاین مشخصات خود را به شرح… محل سکونت/شغل/تحصیلات/رشته تحصیلی


تدریس خصوصی زبان آلمانی به… b2 برای متقاضیان اخذ ویزای کاری و تحصیلی به صورت تضمینی در امتحان… studienbewerber

4. مشاوره رایگان جهت متقاضیان ویزای تحصیلی و اخذ مدرک گوته سطح b2 و testdaf

مهندس الیاس قمری ( دارنده مدرک گوته و تست داف )


کاردرمانی در منزل در مشهد
ارائه خدمات کاردرمانی در منزل و کلینیک با مدرک تحصیلی معتبر از دانشگاه شهید بهشتی… عقب ماندگی ذهنی

مشاوره رایگان


هزینه دریافت وقت سفارت هلند و مشاوره برای اخذ ویزا:

180 هزار… به خانواده، اقامت کاری و اقامت تحصیلی حدود 1 هفته آینده است.


مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

هزینه دریافت وقت سفارت چک و مشاوره برای اخذ ویزا :
180 هزار… تفریحی و گردشگری جذاب، امکانات تحصیلی پویا و… سبب شده است تا در… کشور چک را چند برابر کند.


اخذ اقامت ، مشاوره مهاجرت ، اخذ اقامت دائم
آسان ترین و راحت تری اقامت در کوتاهترین مدت زمان
بدون نیاز به شرایط خاص تمکن مالی و محدودیت سنی
با داشتن اقامت اجازه کار ، تحصیلی ، سرمایه گذاری در سراسر روسیه را خواهید داشت .
📞برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید: 09119300175


کارخانه نمک خوراکی .کارخانه… کوبی ها علاوه بر نداشتن مدارک تحصیلی نتنها از مشاوره مهندسین و صاحبان علم و تخصص… اطلاعات خوبی به شما مصرف کنند


***** کلیه خدمات ما شامل… های بین المللی )
علوم تربیتی ( مشاوره و راهنمایی ، برنامه ریزی تحصیلی ، مشاوره خانواده ، …


انجام کلیه پایان نامه های دانشجویی در کلیه رشته ها و مقاطع تحصیلی مانند علوم اجتماعی – مهندسی – پزشکی – جغرافیا – پروژه های آماری در سطح سازمان ، ادارات ، شرکتها- مشاوره پایان …

مشاوره و انجام پایان نامه – پروژه های دانشجویی


مشاوره در تهیه و تنظیم پایان نامه و مقاله
– و همکاری در تدوین پروپوزوال و متن اصلی پایان نامه در مقاطع تحصیلی فوق لیسانس و دکتری
– هزینه… سرقت ادبی، تضمین مناسب ترین قیمت


فروش ویژه میز و نیمکت دو… قابلیت ساخت برای تمامی مقاطع تحصیلی
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره خرید می توانید به وب سایت rsadaf.ir/school مراجعه نمائید.


فروشگاه اینترنتی علم گستر… کلیه دروس تمامی درس های یک مقطع تحصیلی را در قالب فیلم و انیمیشن… استفاده نمود .
جهت ثبت سفارش و مشاوره در زمینه خرید می توانید با شماره های درج شده تماس حاصل نمائید.


علم گستر صدف تولید و عرضه… تولید محصولات برای تمامی مقاطع تحصیلی از مهد کودک و پیش دبستانی… دبستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره 09305555487… ———-


فروشگاه: rsadaf.ir/schoo… تولید محصولات برای تمامی مقاطع تحصیلی از مهد کودک و پیش دبستانی… دبستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره تماس حاصل… استان خوزستان (هندیجان شمالی)


قیمت خرید و فروش تجهیزات… تولید محصولات برای تمامی مقاطع تحصیلی از مهد کودک و پیش دبستانی… دبستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره درج شده… مفاهیم قرآنی) و … استان البرز


فروشگاه: rsadaf.ir/schoo… تولید محصولات برای تمامی مقاطع تحصیلی از مهد کودک و پیش دبستانی… دبستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره ما تماس… فرزانگان استان تهران (نسیم شهر)


فروشگاه: rsadaf.ir/schoo… تولید محصولات برای تمامی مقاطع تحصیلی از مهد کودک و پیش دبستانی… دبستانی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره میتوانید با شماره تماس حاصل… درخشان استان البرز (عظیمیه)


فروشگاه اینترنتی مبلمان و… می باشد .
جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فروش می توانید با شماره تماس… f


علم گستر صدف تولید و عرضه کننده انواع میز گروهی مناسب تمام مقاطع تحصیلی می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره درج شده تماس حاصل… f


هزینه دریافت وقت سفارت آلمان و مشاوره برای اخذ ویزا:
260 هزار…


سلام به دانش آموزان، دانشجویان، فارغ التحصیلان و والدین عزیز من علی باقرپور هستم مشاور تحصیلی و استعدادیابی شغلی  رتبه ۶۱ کنکور کارشناس ارشد رشته مشاوره دانشگاه اردکان مشاور تحصیلی مرکز مشاو… ادامه متن

درباره علی باقرپور و نحوه مشاوره

زمان و شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد بدون آزمون

انتخاب رشته پایه نهم

مهم ترین نکات در روش های مطالعه و مرور

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان

روش صحیح تحلیل آزمون آزمایشی

2017 طراحی و راه اندازی توسط : حسین آقاجانی

Powered by keepvid themefull earn money

 


نمایش برچسب‌ها

مشاور تحصیلی کنکور در کرمان
مشاور تحصیلی کنکور در کرمان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *