مشاور درسی زنجان

 
helpkade
مشاور درسی زنجان
مشاور درسی زنجان

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در زنجان کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در زنجان کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در زنجان چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در زنجان کجاست؟

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در زنجان چند است؟

مشاور درسی زنجان

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از زنجان چه شماره ای را بگیریم؟

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان زنجان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری زنجان برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در زنجان هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در زنجان بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در زنجان که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در زنجان و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در زنجان :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان زنجان)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در زنجان کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در زنجان چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در زنجان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در زنجان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان زنجان در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی زنجان دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی زنجان و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در زنجان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز زنجان بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص زنجان خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در زنجان توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب زنجانه در زنجان با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین زنجان نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان زنجان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان زنجانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در زنجان نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در زنجان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در زنجان هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان زنجان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان زنجان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در زنجان تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین زنجانه پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب زنجانه در زنجان باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان و مشاوره تحصیلی حضوری زنجان می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان زنجان) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور زنجان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب زنجانه در زنجان اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان زنجان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در زنجان به شما کمک می کند تا در هر زنجانه ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز زنجان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی زنجان به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در زنجان ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در زنجان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در زنجان استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره زنجان بدان خواهند پرداخت.

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی زنجان شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان زنجان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در زنجانه خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در زنجان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه زنجان آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

مشاور درسی زنجان

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در زنجان ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در زنجان ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی زنجان ، مشاوره انتخاب زنجانه آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل زنجان تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان زنجان) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

بیشتر بدانید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی زنجان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫ مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی افق

مشاور درسی زنجان

آدرس: زنجان-ابتدای خیابان زینبیه-ساختمان فردوس-واحد۱۱

تلفن: ۰۲۴۱-۳۲۲۵۷۳۹

وبسایت:

www.moshavereh-ofogh.mihanblog.com

۲٫ مرکز مشاوره تخصصی خانواده آفرینش زنجان

آدرس: زنجان-چهارراه سعدی-کوچه قلعه-ساختمان البرز-طبقه پنجم-واحد ۲۶

تلفن:  ۹۱۰۲۸۴۷۵۹۷

۳٫ مركز مشاوره شميم

آدرس: زنجان- دروازه ارک-روبروی بیمارستان شهید بهشتی-جنب موسسه مالی و اعتباری عسگریه-پلاک۲۹

تلفن: ۳۲۲۳۳۵۹-۵۲۳۰۲۶۰-۰۹۳۸۴۴۳۴۵۴۱

۴٫ مشاوره ادامه تحصیل در خارج از کشور

آدرس: زنجان-جنب دارالقران-مجتمع تجاری اشراق-طبقه همکف

تلفن:  ۰۲۴۳۳۷۴۵۰۰۷ – ۰۹۱۲۷۴۰۸۴۱۴    

۵٫ مركز مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-سبزه ميدان-خيابان طالقاني-جنب شركت بيمه ايران

تلفن:  ۳۲۲۵۶۸۰ 

۶٫ مشاوره صدف

آدرس: زنجان-سعدی-وسط ساختمان پزشکان صدف-طبقه دوم-واحد ۲۳

تلفن: ۳۲۳۳۳۷۷ – ۰۹۱۲۲۴۲۶۲۲۷ 

۷٫ مشاوره شفا

آدرس: زنجان-چهار راه سعدی-نبش کوچه باقری – ساختمان پزشکان رازی

تلفن: ۳۲۳۸۹۸۹

۸٫ مشاوره پیاژه

آدرس: زنجان-جاده پائین کوه-اراضی مصلا-خيابان ده متری ششم-قطعه ۹۷

تلفن: ۴۲۶۷۰۱۷ – ۰۹۱۰۹۷۱۳۱۶۶ 

۹٫ مشاوره و خدمات روان شناختی فردای روشن

آدرس: زنجان-ابتدای سعدی شمالی-ساختمان ستاره شهر

تلفن:  ۵۲۶۵۳۳۶ 

۱۰٫ مشاوره آرامش

آدرس: زنجان-خدابنده-خیابان امام-ميدان امام حسين (ع)-جنب پاساژ والی

تلفن: ۴۲۲۴۹۷۱

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

مشاور درسی زنجان

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

نجام تمامی پروژه های برنامه… و پروپوزال های دانشجویی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی… کامپیوترو فناوری اطلاعات

خدمات مشاوره ای:

مشاوره رایگان انتخاب


استخدام آسان با مدرک معادل تحصیلی از دیپلم تا دکتری

سابقه کاری و مهارت خود را به مدرک معادل … ساعت 8 صبح الی 21
“خانم عبدالهی”


در هیچ یک از مقاطع تحصیلی عنوان و محتوای تکراری قابل… برخوردار است.
مجموعه ما در امر مشاوره و انجام پایان نامه مدیریت ارشد و دکتری با شما همراه خواهد بود.

مشاور درسی زنجان


رمز موفقیت را از ما بیام… و برنامه ریزی برای همه ی مقاطع تحصیلی و کنکور*تدریس فیزیک کنکور*نحوه… با هماهنگی قبلی انجام می شود.


گروه تخصصی رادیس با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه مشاوره و خدمات آموزشی در مقطع ارشد و دکتری در خدمت دانشجویان و اساتید محترم در تمامی گرایشات تحصیلی می باشد.
جهت نگارش پروپوزال، ارسال مقالات و چاپ کتاب، صفر تا صد مشاوره پایان نامه با ما در ارتباط باشید:
www.radisacademy.ir
شماره تماس: 09353964863


زبانسرای نبوغ زنجان
((مجوز… جدید ،متنوع ومتناسب با مقطع تحصیلی نوجوانان
2.آموزش مکالمه… ارتش تلفن: 33450854-09391662185


مشاوره ی دقیق و حرفه ای کنکور تجربی
پس از دریافت اطلاعات ضروری از شما مانند وضعیت درسی منابع اموزشی تراز ازمون ها برنامه ریزی مناسب با شرایط شما برایتان آغاز

تدریس مفهومی ریاضی اول تا ششم ابتدایی ، با آزمونهای تشخیصی مناسب همراه با بازخوردهای فرایندی

تدریس خصوصی ومفهومی شیمی در زنجان و تبریز و میانه
جلسه اول و مشاوره تحصیلی رایگان
با روش تدریس و جزوه منحصر بفرد
تدریس به صورت خصوصی و گروهی و مجازی(تلگرام ایمو و..)
0

تدريس خصوصي زيست شناسي كنكور و پايه
تدريس زيست دبيرستان
تست زني و تركيبي و مفهومي
برنامه ريزي و مشاوره تحصيلي و انتخاب رشته
تدريس در منزل
هزينه بسيار مناسب و توا

تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک برای همه مقاطع تحصیلی
تدریس دروس پایه و تخصصی عمران و نقشه برداری
توسط مدرس دانشگاه و دانشجوی دکتری
مشاوره تحصیلی
مشاوره پایان نامه و…

مشاور درسی زنجان

ارائه دهنده جدیدترین روش های مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی
تدریس کلاس های تخصصی مشاوره تحصیلی

تدریس کلیه دروس ابتدایی با روشهای نوین تدریس،تدریس زبان خارجه دوره دبیرستان،مشاوره تحصیلی و انتخاب رشته

زنجان – ايرنا – معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: 40 مشاور تحصيلي مجرب مسلط به قوانين كنكور و انتخاب رشته تحصيلي دانشگاه در پايگاه‌هاي انتخاب رشته تحصيلي داوطلبان كنكور فعال هستند.

مشهد- ایرنا- رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور از برنامه‌ریزی…

ساری – ایرنا – رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان مازندران از افزایش…

اهواز – ایرنا – رییس مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم برای رفع محرومیت‌ها…

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین با تاکید بر مبارزه با قاچاق کالا گفت:…

مشاور درسی زنجان

اردبیل – ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: شواهد…

بیرجند – ایرنا – مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان جنوبی گفت: سیلاب…

اصفهان- ایرنا – سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: شمار بیماران…

بیرجند – ایرنا – معاون بانک توسعه تعاون و نماینده صندوق ضمانت توسعه…

بوشهر-ایرنا- معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت:ظرفیت شیرین‌سازی…

قشم- ایرنا- مشاور رییس جمهوری روز چهارشنبه با حضور در شرکت سوخت رسانی…

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است

هفت مورد از رایج ترین تست های دام دار که با توجه به بی دقتی داوطلبان در جلسه آزمون، در دفترچه کنکور دیده می شوند به شرح زیر است.

تله اول: طراح با ترتیب گزینه ها، می تواند شما را به اشتباه بیندازد. همیشه بعد از مطالعه صورت تست بدون پیش داوری هر 4 گزینه را به ترتیب بخوانید.

حالت اول: گزینه های غلط به ظاهر درست. که معمولا در گزینه های یک و دو دیده می شوند و علت به خطا افتادن داوطلبان عدم استخراج اطلاعات صورت سوال (داده ها و خواسته ها) و گزینه ها می باشد.

مشاور درسی زنجان

حالت دوم: گزینه های درست به ظاهر غلط. این گزینه ها معمولا در دو گزینه آخر دیده می شوند. پیشنهاد می شود در تست هایی با ظاهر تکراری و آشنا حتما زیر داده های تست و دور خواسته های آن، خط بکشید.

اینکه مطالب دروس مختلف رو خیلی زود فراموش می کنید دلایل متعددی
وجود داره که به مهم ترین هاش اشاره می کنیم.

یکی اینکه درس هر روز رو همون روز نمی خونید و مطالب به حافظه بلندمدت
منتقل نمیشن. دیگری اینکه تست آموزشی پس از مطالعه رو هم انجام نمیدید تا تثبیت مطلب
بهتر و دقیق تر صورت بگیره و به از نکته مهم اینه که متأسفانه مرور در برنامه شما
جایگاهی نداره و مهم تر از همه اینکه سطحی و با تمرکز پایین مطالعه می کنید. یعنی
میخونید که تموم بشه در حالی که باید بخونید تا یاد بگیرید. اینکه چطور باید یاد
گرفت به این وابسته است که شما نحوه مطالعه صحیح هر درس رو بدونید و بلد باشید
چطور از سطح هر درس به عمقش برسید.

این موارد رو رعایت کنید، مطمئناً مطالب رو دیرتر فراموش می کنید.

بسیاری از دوستان سوال دارن که در دوره
امتحانات دقیقاً باید چیکار کنن؟!

مهم اینه که در شما در کدوم مقطع دارید
تحصیل می کنید. اگر داوطلب سال دهم یا یازدهم هستید، بهتره روی دروس همون سال
تأکید کنید و حتما نمونه سوالات امتحانی هم برای هر درس حل کنید و پس از پایان
امتحانات برای دروس دوره امتحانات به خصوص در دروس تخصصی تست بزنید و بررسی تست
انجام بدید.

اما اگر داوطلب سال دوازدهم هستید باید
حتما در دوره امتحانات و برای هر درس تست بزنید تا جمع بندی مناسبی برای تک تک
دروس اتفاق بیفته و بعد از اون خیلی خوب و آماده در آزمون جمع بندی نیمه اول سال
شرکت کنید. نکته مهم اینه که در دوره امتحانات هم باید خیلی دقیق و با برنامه پیش
برید و هیچ تایمی رو از دست ندید تا فرصت برای تست هم وجود داشته باشه. اگر
دوازدهمی ها در این دوره کم کاری کنن، قطعاً در ادامه به مشکل برمیخورن و میتونه
منجر به کاهش تست زنی بشه و خیلی اوقات داوطلب حس میکنه فقط داره میخونه و هیچ
تستی نمیزنه و امکان پیشرفتش کم خواهد شد.

دیگه دوره حرفای
سنگین و غیر قابل فهم پیرامون کنکور گذشته. این روزها داوطلبان کنکور بسیار باهوش
و منطقی هستن و کاملاً متوجه هستن که کدوم حرف منطقیه و کدوم حرف صرفاَ تبلیغاتی.
دیگه اون دوران گذشته که به داوطلبان کنکور بگیم که مغز و فکر شما به چندین بخش
تقسیم می شه و شما باید فکرتون رو بنا به اصول مدیریتی موجود مدیریت کنید.

خیلی ساده بگم که
کنکوری های عزیز آگاه باشید که نباید از کنکور برای خود غول بسازید. همه چیز به
فکر شما بستگی داره. حتی این که کنکور آسون باشه یا سخت. اگه به این فکر کنید که
کنکور راحتی خواهید داشت و برای کسب بهترین نتیجه ممکن تلاش کنید، شک نکنید که
کنکور خوب و راحتی خواهید داشت. اما به جای اینکه اگه از الان بگیم که فلان شخص
این همه خوند ولی قبول نشد، باید بگیم که آیا اون شخص، اصولی برنامه ریزی و مطالعه
کرده بوده یا نه؟

جهت حضور در جلسه کنکور وجود بعضی لوازم و
فعالیت ها ضروری به نظر می رسد:

 روحیه خوب: مهم ترین عاملی که برای جلسه کنکور نیاز
دارید روحیه خوب است. این روحیه خوب از یک مطالعه خوب در دوران جمع بندی و خواب
مناسب در شب کنکور بدست میاد. سعی کنید شب کنکور به موقع بخوابید و صبح رو با
نهایت شادی و مسرت آغاز کنید و شک نکنید که روز خوبی برای شما رقم خواهد خورد. پس
نگران نباشید. شما به اندازه ای که تلاش کردید نتیجه می گیرید.

صبحانه کامل: برای صبحانه کامل از مواد قندی استفاده
کنید تا مغز شما بتواند نهایت کارآیی را به شما ارائه دهد. البته این میزان انرژی
تا پایان جلسه کنکور کافی نیست و باید در اواسط جلسه (ترجیحاً بین دروس عمومی و
اختصاصی) میان وعده ای – هرچند کوتاه و
کوچک – صرف کنید. یادتان
نرود که برای صبحانه شیر گرم مصرف نکنید.

کارت ورود به جلسه: این مورد یکی از مهم ترین لوازمی است که
شما برای جلسه کنکور به آن احتیاج دارید. لطفاً در نگهداری و به همراه داشتن آن
دقت فرمایید.

اطلاعیه سازمان
سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون 85% از رشته های دانشگاهی در کنکور 98

لینک اطلاعیه

 

این روزها خیلی از دوستان میپرسن که در طول روز باید چندتا تست
بزنیم؟

مشاور درسی زنجان

دوستان عزیزم این مورد برای افراد مختلف متفاوته. باید دید فرد
سال دهم، یازدهم، دوازدهم و یا پشت کنکوریه. تعداد واحدهای درسی روزانه هم مهمه. با
در نظر گرفتن تست های آموزشی معمولا هر فرد باید در طول روز حداقل حدود 40-30 تست بزنه.
البته 40-30 تست با بررسی دقیق و یادداشت نکات تست ها.

برنامه روزانه شما هم بسیار مهمه. روزهایی هست که بیشتر تایم
های شما به مطالعه میگذره و فقط میتونید تست آموزشی بزنید. اما روزهایی هست که بیشتر
زمان های شما رو تست تشکیل میده و در اون روزها شاید تا 250 تست هم بتونید بزنید.

پس اینکه خودمون رو با دیگران مقایسه کنیم و بگیم فلانی این تعداد
تست میزنه و من مثلا ازش عقب افتادم کار اشتباهیه. روی برنامه و هدف خودتون تمرکز کنید
تا هم دقیق تر و منظم تر عمل کنید و هم با استرس کمتری پیش برید.

مشکل اکثر ما در مبحث آرایه های ادبی اینه که تعریف صحیحی از هر کدوم از آرایه ها رو نمیتونیم ارائه بدیم. یعنی اگر بگن استعاره یا کنایه رو تعریف کن بلد نیستیم. در واقع فقط آرایه های ابیات کتاب رو حفظ می کنیم و در صورت ارائه بیتی جدید، دچار مشکل شدید میشیم.

سعی کنید در وهله اول تعریف هر کدوم از آرایه ها رو بلد باشید و نمونه سوالات و تست های زیادی هم حل و بررسی کنید.

در واقع در مسیر یادگیری قدم بردارید نه حفظ کردن…

خیلیا این روزا میگن که نتونستیم ترم اول رو اونجور که باید و شاید جمع بندی کنیم. حالا باید چیکار کنیم؟

بهترین راه حل برای شروع قوی و مناسب در ترم دوم اینه که مطالعه درس هر روز در همون روز رو در برنامه ریزی درسی روزانه و هفتگیتون قرار بدید تا بتونید یادگیری و درک مطلب مناسبی داشته باشید و صرفاً حفظ نکنید. سعی کنید ساعت های پایان شب (مثلاً 21 تا 23) رو به مرور دروس فردا اختصاص بدید. نگران مطالب ترم اول هم نباشید، چرا که در دوران طلایی نوروز ترم اول رو دوره خواهیم کرد.

مشکل بسیاری از داوطلبان کنکور اینه که مطلبی که چند روز
قبل تدریس شده رو با یاد نمیارن و اون مطلب بسیاری از مواقع درک نمیشه و ممکنه فقط
حفظ بشه. مغز ما 24 ساعت زمان دارد تا هر مطلب جدیدی که یاد گرفته است را از حافظه
کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل کند. پس ما موظفیم که هر مطلب جدیدی که یا د می
گیریم را قبل از 24 ساعت به حافظه بلند مدت بسپاریم.

مهم ترین کار در جهت دستیابی به این مهم، مطالعه درس هر روز
همان روز است. مسلماً زمانی که به شما تنها یک درس دین و زندگی تدریس شده، اگر عصر
همان روز اون درس رو بخونید زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. چرا که مطالب همگی در
حافظه کوتاه مدت قرار دارند. از این پس فقط کافیه که مرور داشته باشید و تست و
نمونه سوال بیشتری حل کنید. لطفا از مطالعه درس هر روز در همان روز غافل نشید.
البته تنظیم این موادر در برنامه ریزی درسی بسیار مهم است.

با توجه به شروع سال تحصیلی جدید، یک سری نکات هست که باید
شما رعایت کنید.

مهم ترین نکته تنظیم یک برنامه ریزی دقیق و اصولی است. برای
داوطلبان سال چهارم که باید بخشی از روز رو در مدرسه میگذرونن، نکته مهم مطالعه
درس هر روز همون روزه. یعنی درسی که بهتون دادن، همون روز عصر مطالعه کنید و شب ها
به مرور دروس فردا بپردازید.

مطالعه دروس پایه رو با آزمون تنظیم کنید و در روزهای تعطیل
به مطالعه اون ها بپردازید.

کیفیت مطالعه بسیار مهمه نه کمیت. پس به دنبال افزایش تمرکز
حین مطالعه باشید نه اینکه دائما به این فکر باشید که روزی چقدر بخونم مناسبه؟
نحوه مطالعه هر درس رو اصلاح کنید و صحیح انجام بدید و به دنبال افزایش تمرکز حین
مطالعه باشید. با این روند کیفیت مطالعه افزایش پیدا می کنه.

کاش کنکوری ها اهمیت مشاوره تحصیلی در رسیدن به اهداف بزرگ خودشون رو درک کنن و اون رو جدی بگیرن…

ساعت ها به کلاس های خصوصی میریم اما اصلا بلد نیستیم اون درس رو چطوری مطالعه کنیم!!

دانلود فایل نحوه صحیح مطالعه درس ادبیات و زبان فارسی

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه

دانلود

حتماً براتون پیش
اومده که در منزل تست می زنید و درصد کسب شده بسیار بالاست، اما در امتحانات و
آزمون های آزمایشی درصد پایینی رو بدست میارید.

دوستان به خاطر
داشته باشید که یکی از بخش های اصلی مراحل یادگیری مرحله تسلط بر مطلبه. تسلط بر
مطلب با حل تست های موضوع محقق میشه. اما اینکه کی تست بزنیم؟ چجوری تست بزنیم و
بررسی کنیم؟، بسیار حائز اهمیته.

 تست زدن در دروس حفظی را باید 3-2 روز پس از
انجام مطالعه آن درس انجام بدید تا متوجه بشید که تنها حفظ می کنید یا یاد می
گیرید. چون اگر همان رو تست بزنید، به دلیل ذخیره شدن اطلاعات در حافظه کوتاه مدت
شما، درصدهای بالا و قابل قبولی رو کسب می کنید. باید این فاصله رعایت بشه و اگر
پس از 3-2 روز درصد بالایی رو کسب کنید نشان دهنده تسلط شما بر موضوع خواهد بود.

جهت حضور در جلسه کنکور وجود بعضی
لوازم و فعالیت ها ضروری به نظر می رسد:

 روحیه خوب: مهم ترین عاملی که برای جلسه کنکور
نیاز دارید روحیه خوب است. این روحیه خوب از یک مطالعه خوب در دوران جمع بندی و
خواب مناسب در شب کنکور بدست میاد. سعی کنید شب کنکور به موقع بخوابید و صبح رو با
نهایت شادی و مسرت آغاز کنید و شک نکنید که روز خوبی برای شما رقم خواهد خورد. پس
نگران نباشید. شما به اندازه ای که تلاش کردید نتیجه می گیرید.

صبحانه کامل: برای صبحانه کامل از مواد قندی
استفاده کنید تا مغز شما بتواند نهایت کارآیی را به شما ارائه دهد. البته این
میزان انرژی تا پایان جلسه کنکور کافی نیست و باید در اواسط جلسه (ترجیحاً بین
دروس عمومی و اختصاصی) میان وعده ای – هرچند کوتاه و کوچک
– صرف کنید. یادتان نرود که برای صبحانه
شیر گرم مصرف نکنید.

کارت ورود به جلسه: این مورد یکی از مهم ترین لوازمی است
که شما برای جلسه کنکور به آن احتیاج دارید. لطفاً در نگهداری و به همراه داشتن آن
دقت فرمایید.

محل تشکیل کلاس های تخصصی مشاوره تحصیلی در شهر زنجان

آموزشگاه علمی پویش

شماره تماس:

33474478

 

کلاس های تخصصی
مشاوره تحصیلی در زنجان

مدرس: احمد فرخی (دانشجوی
نمونه کشور و جوان برتر ایران)

خصوصی، نیمه خصوصی و
عمومی

ثبت نام مهرماه شروع
شد.

(با توجه به اینکه
برنامه درسی بر اساس درس هر روز همان روز ارائه می شود، لطفا زمان رو از دست ندید)

جهت ثبت نام با آموزشگاه پویش تماس حاصل فرمایید.

33474478

احمد فرخی

دانشجوی نمونه کشور 

جوان برتر ایران در موضوع علم و فناوری

پژوهش برتر کشور

سابقه 8 سال مشاوره تحصیلی در شهرهای زنجان، تهران و ابهر

مشاور رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های یک رقمی کنکور فنی و حرفه ای

هفت مورد از رایج ترین تست های دام دار که با توجه به بی دقتی داوطلبان در جلسه آزمون، در دفترچه کنکور دیده می شوند به شرح زیر است.

تله اول: طراح با ترتیب گزینه ها، می تواند شما را به اشتباه بیندازد. همیشه بعد از مطالعه صورت تست بدون پیش داوری هر 4 گزینه را به ترتیب بخوانید.

حالت اول: گزینه های غلط به ظاهر درست. که معمولا در گزینه های یک و دو دیده می شوند و علت به خطا افتادن داوطلبان عدم استخراج اطلاعات صورت سوال (داده ها و خواسته ها) و گزینه ها می باشد.

حالت دوم: گزینه های درست به ظاهر غلط. این گزینه ها معمولا در دو گزینه آخر دیده می شوند. پیشنهاد می شود در تست هایی با ظاهر تکراری و آشنا حتما زیر داده های تست و دور خواسته های آن، خط بکشید.

اینکه مطالب دروس مختلف رو خیلی زود فراموش می کنید دلایل متعددی
وجود داره که به مهم ترین هاش اشاره می کنیم.

یکی اینکه درس هر روز رو همون روز نمی خونید و مطالب به حافظه بلندمدت
منتقل نمیشن. دیگری اینکه تست آموزشی پس از مطالعه رو هم انجام نمیدید تا تثبیت مطلب
بهتر و دقیق تر صورت بگیره و به از نکته مهم اینه که متأسفانه مرور در برنامه شما
جایگاهی نداره و مهم تر از همه اینکه سطحی و با تمرکز پایین مطالعه می کنید. یعنی
میخونید که تموم بشه در حالی که باید بخونید تا یاد بگیرید. اینکه چطور باید یاد
گرفت به این وابسته است که شما نحوه مطالعه صحیح هر درس رو بدونید و بلد باشید
چطور از سطح هر درس به عمقش برسید.

این موارد رو رعایت کنید، مطمئناً مطالب رو دیرتر فراموش می کنید.

بسیاری از دوستان سوال دارن که در دوره
امتحانات دقیقاً باید چیکار کنن؟!

مهم اینه که در شما در کدوم مقطع دارید
تحصیل می کنید. اگر داوطلب سال دهم یا یازدهم هستید، بهتره روی دروس همون سال
تأکید کنید و حتما نمونه سوالات امتحانی هم برای هر درس حل کنید و پس از پایان
امتحانات برای دروس دوره امتحانات به خصوص در دروس تخصصی تست بزنید و بررسی تست
انجام بدید.

اما اگر داوطلب سال دوازدهم هستید باید
حتما در دوره امتحانات و برای هر درس تست بزنید تا جمع بندی مناسبی برای تک تک
دروس اتفاق بیفته و بعد از اون خیلی خوب و آماده در آزمون جمع بندی نیمه اول سال
شرکت کنید. نکته مهم اینه که در دوره امتحانات هم باید خیلی دقیق و با برنامه پیش
برید و هیچ تایمی رو از دست ندید تا فرصت برای تست هم وجود داشته باشه. اگر
دوازدهمی ها در این دوره کم کاری کنن، قطعاً در ادامه به مشکل برمیخورن و میتونه
منجر به کاهش تست زنی بشه و خیلی اوقات داوطلب حس میکنه فقط داره میخونه و هیچ
تستی نمیزنه و امکان پیشرفتش کم خواهد شد.

دیگه دوره حرفای
سنگین و غیر قابل فهم پیرامون کنکور گذشته. این روزها داوطلبان کنکور بسیار باهوش
و منطقی هستن و کاملاً متوجه هستن که کدوم حرف منطقیه و کدوم حرف صرفاَ تبلیغاتی.
دیگه اون دوران گذشته که به داوطلبان کنکور بگیم که مغز و فکر شما به چندین بخش
تقسیم می شه و شما باید فکرتون رو بنا به اصول مدیریتی موجود مدیریت کنید.

خیلی ساده بگم که
کنکوری های عزیز آگاه باشید که نباید از کنکور برای خود غول بسازید. همه چیز به
فکر شما بستگی داره. حتی این که کنکور آسون باشه یا سخت. اگه به این فکر کنید که
کنکور راحتی خواهید داشت و برای کسب بهترین نتیجه ممکن تلاش کنید، شک نکنید که
کنکور خوب و راحتی خواهید داشت. اما به جای اینکه اگه از الان بگیم که فلان شخص
این همه خوند ولی قبول نشد، باید بگیم که آیا اون شخص، اصولی برنامه ریزی و مطالعه
کرده بوده یا نه؟

جهت حضور در جلسه کنکور وجود بعضی لوازم و
فعالیت ها ضروری به نظر می رسد:

 روحیه خوب: مهم ترین عاملی که برای جلسه کنکور نیاز
دارید روحیه خوب است. این روحیه خوب از یک مطالعه خوب در دوران جمع بندی و خواب
مناسب در شب کنکور بدست میاد. سعی کنید شب کنکور به موقع بخوابید و صبح رو با
نهایت شادی و مسرت آغاز کنید و شک نکنید که روز خوبی برای شما رقم خواهد خورد. پس
نگران نباشید. شما به اندازه ای که تلاش کردید نتیجه می گیرید.

صبحانه کامل: برای صبحانه کامل از مواد قندی استفاده
کنید تا مغز شما بتواند نهایت کارآیی را به شما ارائه دهد. البته این میزان انرژی
تا پایان جلسه کنکور کافی نیست و باید در اواسط جلسه (ترجیحاً بین دروس عمومی و
اختصاصی) میان وعده ای – هرچند کوتاه و
کوچک – صرف کنید. یادتان
نرود که برای صبحانه شیر گرم مصرف نکنید.

کارت ورود به جلسه: این مورد یکی از مهم ترین لوازمی است که
شما برای جلسه کنکور به آن احتیاج دارید. لطفاً در نگهداری و به همراه داشتن آن
دقت فرمایید.

اطلاعیه سازمان
سنجش در خصوص پذیرش بدون آزمون 85% از رشته های دانشگاهی در کنکور 98

لینک اطلاعیه

 

این روزها خیلی از دوستان میپرسن که در طول روز باید چندتا تست
بزنیم؟

دوستان عزیزم این مورد برای افراد مختلف متفاوته. باید دید فرد
سال دهم، یازدهم، دوازدهم و یا پشت کنکوریه. تعداد واحدهای درسی روزانه هم مهمه. با
در نظر گرفتن تست های آموزشی معمولا هر فرد باید در طول روز حداقل حدود 40-30 تست بزنه.
البته 40-30 تست با بررسی دقیق و یادداشت نکات تست ها.

برنامه روزانه شما هم بسیار مهمه. روزهایی هست که بیشتر تایم
های شما به مطالعه میگذره و فقط میتونید تست آموزشی بزنید. اما روزهایی هست که بیشتر
زمان های شما رو تست تشکیل میده و در اون روزها شاید تا 250 تست هم بتونید بزنید.

پس اینکه خودمون رو با دیگران مقایسه کنیم و بگیم فلانی این تعداد
تست میزنه و من مثلا ازش عقب افتادم کار اشتباهیه. روی برنامه و هدف خودتون تمرکز کنید
تا هم دقیق تر و منظم تر عمل کنید و هم با استرس کمتری پیش برید.

مشکل اکثر ما در مبحث آرایه های ادبی اینه که تعریف صحیحی از هر کدوم از آرایه ها رو نمیتونیم ارائه بدیم. یعنی اگر بگن استعاره یا کنایه رو تعریف کن بلد نیستیم. در واقع فقط آرایه های ابیات کتاب رو حفظ می کنیم و در صورت ارائه بیتی جدید، دچار مشکل شدید میشیم.

سعی کنید در وهله اول تعریف هر کدوم از آرایه ها رو بلد باشید و نمونه سوالات و تست های زیادی هم حل و بررسی کنید.

در واقع در مسیر یادگیری قدم بردارید نه حفظ کردن…

خیلیا این روزا میگن که نتونستیم ترم اول رو اونجور که باید و شاید جمع بندی کنیم. حالا باید چیکار کنیم؟

بهترین راه حل برای شروع قوی و مناسب در ترم دوم اینه که مطالعه درس هر روز در همون روز رو در برنامه ریزی درسی روزانه و هفتگیتون قرار بدید تا بتونید یادگیری و درک مطلب مناسبی داشته باشید و صرفاً حفظ نکنید. سعی کنید ساعت های پایان شب (مثلاً 21 تا 23) رو به مرور دروس فردا اختصاص بدید. نگران مطالب ترم اول هم نباشید، چرا که در دوران طلایی نوروز ترم اول رو دوره خواهیم کرد.

مشکل بسیاری از داوطلبان کنکور اینه که مطلبی که چند روز
قبل تدریس شده رو با یاد نمیارن و اون مطلب بسیاری از مواقع درک نمیشه و ممکنه فقط
حفظ بشه. مغز ما 24 ساعت زمان دارد تا هر مطلب جدیدی که یاد گرفته است را از حافظه
کوتاه مدت به حافظه بلند مدت منتقل کند. پس ما موظفیم که هر مطلب جدیدی که یا د می
گیریم را قبل از 24 ساعت به حافظه بلند مدت بسپاریم.

مهم ترین کار در جهت دستیابی به این مهم، مطالعه درس هر روز
همان روز است. مسلماً زمانی که به شما تنها یک درس دین و زندگی تدریس شده، اگر عصر
همان روز اون درس رو بخونید زمان زیادی از شما نخواهد گرفت. چرا که مطالب همگی در
حافظه کوتاه مدت قرار دارند. از این پس فقط کافیه که مرور داشته باشید و تست و
نمونه سوال بیشتری حل کنید. لطفا از مطالعه درس هر روز در همان روز غافل نشید.
البته تنظیم این موادر در برنامه ریزی درسی بسیار مهم است.

با توجه به شروع سال تحصیلی جدید، یک سری نکات هست که باید
شما رعایت کنید.

مهم ترین نکته تنظیم یک برنامه ریزی دقیق و اصولی است. برای
داوطلبان سال چهارم که باید بخشی از روز رو در مدرسه میگذرونن، نکته مهم مطالعه
درس هر روز همون روزه. یعنی درسی که بهتون دادن، همون روز عصر مطالعه کنید و شب ها
به مرور دروس فردا بپردازید.

مطالعه دروس پایه رو با آزمون تنظیم کنید و در روزهای تعطیل
به مطالعه اون ها بپردازید.

کیفیت مطالعه بسیار مهمه نه کمیت. پس به دنبال افزایش تمرکز
حین مطالعه باشید نه اینکه دائما به این فکر باشید که روزی چقدر بخونم مناسبه؟
نحوه مطالعه هر درس رو اصلاح کنید و صحیح انجام بدید و به دنبال افزایش تمرکز حین
مطالعه باشید. با این روند کیفیت مطالعه افزایش پیدا می کنه.

کاش کنکوری ها اهمیت مشاوره تحصیلی در رسیدن به اهداف بزرگ خودشون رو درک کنن و اون رو جدی بگیرن…

ساعت ها به کلاس های خصوصی میریم اما اصلا بلد نیستیم اون درس رو چطوری مطالعه کنیم!!

دانلود فایل نحوه صحیح مطالعه درس ادبیات و زبان فارسی

امیدوارم این مطلب براتون مفید باشه

دانلود

حتماً براتون پیش
اومده که در منزل تست می زنید و درصد کسب شده بسیار بالاست، اما در امتحانات و
آزمون های آزمایشی درصد پایینی رو بدست میارید.

دوستان به خاطر
داشته باشید که یکی از بخش های اصلی مراحل یادگیری مرحله تسلط بر مطلبه. تسلط بر
مطلب با حل تست های موضوع محقق میشه. اما اینکه کی تست بزنیم؟ چجوری تست بزنیم و
بررسی کنیم؟، بسیار حائز اهمیته.

 تست زدن در دروس حفظی را باید 3-2 روز پس از
انجام مطالعه آن درس انجام بدید تا متوجه بشید که تنها حفظ می کنید یا یاد می
گیرید. چون اگر همان رو تست بزنید، به دلیل ذخیره شدن اطلاعات در حافظه کوتاه مدت
شما، درصدهای بالا و قابل قبولی رو کسب می کنید. باید این فاصله رعایت بشه و اگر
پس از 3-2 روز درصد بالایی رو کسب کنید نشان دهنده تسلط شما بر موضوع خواهد بود.

جهت حضور در جلسه کنکور وجود بعضی
لوازم و فعالیت ها ضروری به نظر می رسد:

 روحیه خوب: مهم ترین عاملی که برای جلسه کنکور
نیاز دارید روحیه خوب است. این روحیه خوب از یک مطالعه خوب در دوران جمع بندی و
خواب مناسب در شب کنکور بدست میاد. سعی کنید شب کنکور به موقع بخوابید و صبح رو با
نهایت شادی و مسرت آغاز کنید و شک نکنید که روز خوبی برای شما رقم خواهد خورد. پس
نگران نباشید. شما به اندازه ای که تلاش کردید نتیجه می گیرید.

صبحانه کامل: برای صبحانه کامل از مواد قندی
استفاده کنید تا مغز شما بتواند نهایت کارآیی را به شما ارائه دهد. البته این
میزان انرژی تا پایان جلسه کنکور کافی نیست و باید در اواسط جلسه (ترجیحاً بین
دروس عمومی و اختصاصی) میان وعده ای – هرچند کوتاه و کوچک
– صرف کنید. یادتان نرود که برای صبحانه
شیر گرم مصرف نکنید.

کارت ورود به جلسه: این مورد یکی از مهم ترین لوازمی است
که شما برای جلسه کنکور به آن احتیاج دارید. لطفاً در نگهداری و به همراه داشتن آن
دقت فرمایید.

محل تشکیل کلاس های تخصصی مشاوره تحصیلی در شهر زنجان

آموزشگاه علمی پویش

شماره تماس:

33474478

 

کلاس های تخصصی
مشاوره تحصیلی در زنجان

مدرس: احمد فرخی (دانشجوی
نمونه کشور و جوان برتر ایران)

خصوصی، نیمه خصوصی و
عمومی

ثبت نام مهرماه شروع
شد.

(با توجه به اینکه
برنامه درسی بر اساس درس هر روز همان روز ارائه می شود، لطفا زمان رو از دست ندید)

جهت ثبت نام با آموزشگاه پویش تماس حاصل فرمایید.

33474478

احمد فرخی

دانشجوی نمونه کشور 

جوان برتر ایران در موضوع علم و فناوری

پژوهش برتر کشور

سابقه 8 سال مشاوره تحصیلی در شهرهای زنجان، تهران و ابهر

مشاور رتبه های برتر کنکور سراسری و رتبه های یک رقمی کنکور فنی و حرفه ای

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاور درسی زنجان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی تخصص مشاوره تحصیلی و شغلی 

در عصر جدید مشاغل دیگر ارثی نیستند بلکه پیشرفت سریع دانش و تکنولوژی موجب کثرت مشاغل، تقسیم کار فراوان و جلب استعدادهای مختلف شده است. امروزه برای انجام اکثر کارها، نیاز به تحصیل  دانش و کسب مهارت می‌باشد. از این رو توجه به رابطه تحصیل و شغل اهمیت دارد.از آنجا که تحصیلات دبیرستانی و بالاتر زیرساز اشتغال آتی دانش آموزان و دانشجویان هم خواهند بود، لذا باید برمبنای گزینش های شغلی آینده برنامه ریزی و انتخاب شوند. برای انتخاب راه درست ابتدا باید در مورد آمادگی هایی که ممکن است از نظر فردی و حرفه ای ارزشمند باشند اندیشید و سپس برنامه ریزی و تصمیم گیری کرد.

تعریف مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی جریان یاری دهنده و منظمی است که به دانش آموز در انتخاب مناسب دروس، رشته و مهارت های تحصیلی کمک می‌کند تا سازگاری مطلوب را کسب کند.

تعریف مشاوره شغلی

مشاوره شغلی نوعی دیگر از مشاوره است، که بدان وسیله به فرد کمک می‌شود تا بر اساس شناخت استعدادها، محدودیت ها و نیز امکانات شغلی جامعه بتواند شغل مناسبی را پیدا کند.

رابطه مشاوره شغلی با مشاوره تحصیلی

هر گونه راهنمایی شغلی باید بر مبنای وضع تحصیلی فرد انجام گیرد.

مشاوره تحصیلی پایه و اساس محکمی برای مشاوره شغلی محسوب می‌شود.

چرا انتخاب شغل مناسب و رضایت شغلی از اهمیت خاص برخوردار است؟

فالمن و آرنولد رضایت شغلی را مجموعه گرایش های مثبت افراد نسبت به شغل دانسته و معتقدند وقتی گفته می‌شود یک فرد از شغل خود رضایت بالایی دارد، در حقیقت منظور این است كه وی بطور كلی به میزان زیاد شغل خود را دوست دارد و توانسته است از طریق شغلش نیازهای خویش را تأمین نماید و در نتیجه احساسات مثبتی نسبت به آن دارد.

رضایت شغلی از جمله عوامل مهمی است كه باید در توسعه اقتصادی مورد توجه دقیق قرار گیرد. هر فردی كوشش می‌كند شغلی را انتخاب نماید كه علاوه بر تأمین نیازهای مادی از نظر روانی نیز او را ارضاء نماید، به همین دلیل بررسی خصوصیات فردی افراد ضروری به نظر می‌رسد. در غیر اینصورت به كار گرفتن افراد در مشاغلی كه به آن علاقمند نیستند یا توانایی و استعداد انجام آن را ندارند، علاوه بر كاهش بهره‌ وری و كارایی موجب از دست رفتن نیروی انسانی می‌شود.

اکثر سازمان ها برای رضایت کارکنان تلاش می‌کنند، اما همه به آن دست نیافتند. به همین دلیل برای متخصصان منابع انسانی مهم است که در مورد عواملی که می‌تواند رضایت کارکنان را افزایش دهد، و چگونگی حصول به موفقیت کلی در شرکت، بیشتر بدانند. شکی نیست که کارکنان منبع شماره یک سازمان هستند. نگهداری شادی کارکنان کمک می‌کند که:

گردش مالی کمتر:

گردش مالی کارکنان یکی از بالاترین هزینه های مربوط به بخش منابع انسانی می باشد. رضایت کارکنان کمک می‌کند تا یک محیط بهتر ایجاد شود و با کارآمدی و ارتقا کیفیت کار به نحوی آسان تر در هزینه ها صرفه جویی شود. کارکنان راضی به احتمال کمتری کار خود را ترک می‌کنند.

 بهره وری بالاتر:

صرف نظر از عنوان شغلی و پرداخت حقوق، كاركنانی كه رضایت شغلی دارند، تمایل بیشتر و بهره وری بالاتری دارند.

افزایش سود:

نگهداری کارکنان با ایمنی و رضایت می‌تواند منجر به فروش بیشتر، هزینه های پایین تر و خط مشی قوی تر شود.

وفاداری:

هنگامی که کارکنان احساس می‌کنند که شرکت به بهترین وجه علاقه مند است از کارمندان خود حمایت کند. برای رسیدن به اهداف سخت تر کار می‌کنند. و ممکن است همکاران دیگر را نیز به این امر تشویق کنند.

پیامدهای ناشی از انتخاب نادرست شغل و نارضایتی شغلی:

اهمیت و ضرورت مراجعه به مشاوره تحصیلی شغلی

عواملی كه لزوم راهنمایی و مشاوره شغلی را در عصر حاضر اجتناب ناپذیر می‌كنند بروز دو پدیده توسعه شهر نشینی و پیشرفت تكنولوژی است. شهرنشینی، تنوع و تقسیم مشاغل را باعث شده است و پیشرفت تكنولوژی نقش تخصص را در احراز شغل برجسته كرده است.

زهرا پارسی نژاد 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

مشاور درسی زنجان

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

مشاور درسی زنجان
مشاور درسی زنجان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *