مشاور در جدول(معنی)

 
helpkade
مشاور در جدول
مشاور در جدول

 

مُشاوِر، عنوان عظیم و پُر مسؤولیت خدمتی است که بیت العدل اعظم الهی مَعَ کثیری وظائِف مهمّه روحانی و خدمتی به قلیلی از خدّام برازنده امر الهی در هر قارّه برای دوره ای معین و قابل تکرار عطا می فرمایند. هر یک از مشاورین (که تعدادشان در موقع تحریر این سطور (143 بدیع) به 72 نفس محترم بالغ شده) عضو هیئت مشاورین قاره ای میباشند . دارای معاونین (هیئت معاونت) و مساعدین متعدّد هستند . “هیئتهای انتصابی مشاورین قاره ای” و در رأس آنها مجمع جلیل و عالی “دارالتبلیغ بین المللی” از ارکان مهمه نظم اداری محسوبند.

جواب : رایزن, رایزن، مشیر، پیشکار، مستشار.

در حل جدول کلمات متقاطع، برای پرسش
«مشاور»
می توانید از پاسخ فوق استفاده نمایید.

در حل جدول کلمات متقاطع، برای پرسش
«مشاوره»
می توانید از پاسخ فوق استفاده نمایید.

مشاور امنیت ملی عراق بر اهمیت تعیین برنامه زمانی برای پایان حضور نظامی خارجی در کشورش تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از بغداد الیوم، دفتر قاسم الاعرجی، مشاور امنیت ملی عراق با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد، الاعرجی با ژنرال جرالد استریکلند، معاون فرمانده نیروهای ائتلاف بین‌المللی ضد داعش تحت امر آمریکا و هیئت همراه وی در دفترش دیدار کرد.

دو طرف در جریان این دیدار به بررسی حمایت هوایی، اطلاعاتی و مشاوره از سوی ائتلاف بین‌المللی به نیروهای امنیتی عراق پرداختند.

آنها بر اهمیت تداوم هماهنگی در حفاظت از مرزهای مشترک این کشور با سوریه تاکید کرده . در خصوص پرونده داعشی‌های اصالتا عراقی در زندان‌های نیروهای سوریه دموکراتیک (قسد) و زنان و کودکان عراقی موجود در اردوگاه‌های آوارگان در منطقه تحت سلطه این نیروها در شرق فرات به بحث و تبادل نظر پرداختند.

الاعرجی ضمن بیان دیدگاه‌هایش در خصوص اهمیت پشتیبانی بین‌المللی از عراق، بر لزوم ادامه حمایت از این کشور در زمینه‌های آموزش، مجهز ساختن و مسلح کردن تاکید کرد.مشاور در جدول

وی از ائتلاف بین‌المللی ضد داعش به خاطر مشارکت در مبارزه داعش و نابودی تروریسم تشکر و قدردانی کرد.

مشاور امنیت ملی عراق تصریح کرد، رابطه عراق با جامعه جهانی امری مهم است و دولت عراق تمایل به ادامه این رابطه دارد.

وی ضمن تأکید بر اهمیت وضع جدول زمانی برای پایان حضور نیروی نظامی خارجی در عراق و لزوم انتقال کشورش به روابط استراتژیک در زمینه‌های مختلف عنوان داشت. عراق به دنبال همکاری بین‌المللی برای حل و فصل بحران‌های منطقه و ایجاد راهکار غیر نظامی برای آنها می‌باشد. زیرا این اقدام تاثیر زیادی بر ثبات و تحکیم صلح در تمامی کشورهای منطقه خواهد داشت.

انتهای پیام

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سید مهدی علم‌الهدی 3 معیار رتبه‌بندی مشاوران پذیرش فرابورس را تعداد شرکت‌های مطرح شده در هیات پذیرش، شرکت‌های پذیرفته شده و تعداد شرکت‌های عرضه یا گشایش نماد شده در بازار اول، دوم و بازار شرکت‌های کوچک و متوسط عنوان و اعلام کرد: درجه‌بندی اولیه مشاوران پذیرش بر اساس عملکرد 8 سال گذشته یعنی سال‌های 88 تا 95 بوده و از این پس درجه‌بندی صرفا بر اساس عملکرد سالانه روی سایت فرابورس ایران منتشر خواهد شد.

هدف از این درجه‌بندی ارزیابی عملکرد مشاوران پذیرش بوده و فرض شده مشاور پذیرش و مشاور عرضه برای هر شرکت متقاضی پذیرش یکی بوده است. در صورتی که مشاور پذیرش با مشاور عرضه یکی نباشد، امتیاز تعداد شرکت‌های عرضه یا گشایش نماد شده به مشاور پذیرش تعلق خواهد گرفت. بنابراین شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری و تامین سرمایه که دارای مجوز عرضه نیستند از امتیاز تعداد شرکت‌های عرضه یا گشایش نماد شده نیز برخوردار شده‌اند. 

مشاور در جدول
مشاور در جدول

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *