مشاور روانشناس کودک در شیراز

 
helpkade
مشاور روانشناس کودک در شیراز
مشاور روانشناس کودک در شیراز

مشکل در عملکرد سیستم


بازگشت به صفحه اصلی

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

مشاور روانشناس کودک در شیراز

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

روانشناسی کودک چیست؟

روانشناسی کودک یکی از شاخه‌های تخصصی روانشناسی بالینی است که برشکل گیری ذهنیت و رفتار کودکان از زمان تولد تا نوجوانی تمرکز دارد.

روانشناسی کودک علاوه بر چگونگی رشد کودکان از لحاظ فیزیکی بر رشد روانی، عاطفی و اجتماعی آنان نیز توجه دارد.

هدف نهایی این حوزه، بررسی عوامل متعددی است تا بتوانند نحوه تفکر و رفتار کودکان را درک کنند و از آن اطلاعات جهت بهبود مهارت والدین، آموزش و پرورش، مراقبت از کودکان، روان درمانی و سایر موارد متمرکز بر بهره‌وری کودکان استفاده کنند.

از جمله عوامل موثر در رشد روانی کودک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

سه زمینه کلی که روانشناسی بالینی در تجزیه و تحلیل روانی کودک در نظر می‌گیرد، شامل موارد زیر است:

زمینه اجتماعی

از جمله عواملی که در این حیطه بررسی می‌شوند، روابط با همسالان و بزرگسالان است که بر نحوه تفکر، یادگیری و رفتار کودکان تاثیر دارد. خانواده، مدرسه و گروه‌های هم سن‌ و سال، بخش مهمی از زمینه اجتماعی را تشکیل می‌دهند.

زمینه فرهنگی

فرهنگی که کودک در آن رشد می‌یابد، مجموعه‌ای از ارزش‌ها و آداب ‌و رسوم، اعتقادات و شیوه‌ زندگی است که بر کودک تاثیر می‌گذارد. زمینه فرهنگی می تواند از طریق ارتباط کودک با والدین، نوع آموزش‌ و پرورش و نوع مراقبت از آن تاثیرگذار باشد.

زمینه اجتماعی، اقتصادی

وضعیت اجتماعی و اقتصادی به مجموعه ای از عوامل مثل میزان تحصیلات، میزان درآمد، شغل و محل زندگی بستگی دارد.

به دنیا آمدن کودک در خانواده‌ای با وضعیت اجتماعی و اقتصادی بالا، امکان دسترسی بیشتری به فرصت‌ها را برای او فراهم می‌سازد، در حالی که کودکان درخانواده‌هایی با وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین، دسترسی کمتری به مراقبت‌های بهداشتی، تغذیه سالم و آموزش دارند.

نکته مهم این است که هر سه زمینه بالا به طور مداوم در حال تعامل با یکدیگر هستند.

در حالی که یک کودک ممکن است به دلیل وضعیت اجتماعی و اقتصادی پایین شانس کمتری داشته باشد، غنی سازی روابط اجتماعی و روابط فرهنگی قوی می‌تواند به اصلاح این عدم تعادل کمک کند.

روانشناس کودک چه کمکی می‌کند؟  

روانشناسان کودک، می‌تواند کودکان و والدین را در مقابله با نگرانی‌های مربوط به رشد و در زمینه تشخیص اختلالات روانشناختی دوران کودکی مانند اضطراب، افسردگی، بیش فعالی و اختلالات سلوک راهنمایی کنند.

متخصصان تلاش می‌کنند تا به کودکان در رفع مشکلات بالقوه کمک کنند و باعث شوند که آنها به نوعی رشد کنند که نتایج سالم درآینده را در پی داشته باشند.

برای مثال، روانشناسان کودک ممکن است در مورد شیوه‌های مراقبتی و تربیتی کودکان به والدین مشورت دهند و یا ممکن است مستقیماً با کودکان کار کنند تا به رشد ذهنیت‌ آنها کمک کنند.

شناخت الگوهای روانشناختی عادی و غیر عادی کودک می‌تواند به والدین کمک کند تا بدانند چگونه به بهترین نحو با آنها ارتباط برقرار کنند، و راهبردهای مقابله ای را طوری به فرزندان خود بیاموزند که بتوانند احساسات خود را مدیریت کنند و با کمک به پیشرفت فرزندان، آنها را در هر مرحله جدید از رشد، کمک کنند.

با به دست آوردن درک درستی از نحوه رشد، تفکرو رفتار فرزندان، والدین و متخصصانی که با کودکان سروکار دارند بهتر می‌توانند از کودکان مراقبت و نگهداری کنند.

حسین بیات 

صدف امامی خواه 

دکتر معین خلیلی 

دکتر سامره ولدان 

معصومه پریوار 

دکتر فاطمه مرادی 

پروفسور حسن حق شناس 

نرجس کردار 

مشاور روانشناس کودک در شیراز

دکتر لیلا رشید بیگی 

راحله فیاضی 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

روانشناس خوب در شیراز – در این نوشته می خواهیمبهترین مراکز  روانشناسی در شیراز و روانشناس کودک در شیراز  را به همراه شماره تلفن و آدرس آنها معرفی کنیم. این مراکز روانشناسی در شیراز دارای خدمات روانشناسی کودک ، بازی درمانی کودک ، روانشناس خوب کودک در شیراز  را انجام می دهند. اگر بدنبال روانشناس خوب کودک در شیراز و یا مشاوره خوب کودک در شیراز هستید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

برخی از والدین در مراجعه به روانشناس کودک شیراز تردید دارند. از دید آنها مراجعه به روانشناس و یا مشاور کودک کمی ترسناک است. شاید نگران برچسب زدن به کودکشان هستند. برخی از پدر و مادرها تصور می کنند که مراجعه به روانشناس کودک یعنی پذیرفتن اینکه کودکشان مشکلات بزرگی و یا نقایصی دارد. حتی گاها برخی اظهار می کنند که کودکشان روانی نیست که به مشاوره کودک مراجعه کند. از جهاتی برخی از والدین رفتن به کلینیک روانشناسی کودک را اعتراف به پذیرفتن اینکه در تربیت فرزندشان ضعف دارند تعبیر می کنند.

از نظر ما مراجعه به روانشناس کودک در شیراز نه تنها به معنای شکست در تربیت فرزندتان نیست بلکه اتفاقا نشانگر دقت و حساسیت بالا در تربیت او است. برخی از کودکان ترجیح می دهند مه برخی از مشکلاتشان را به پدر و یا مادرشان نگویند و یا ممکن است گفتن مشکلاتشان برای آنها سخت باشد. یک رواشناس کودک خوب در شیراز با داشتن دانش عمیق از رشد کودک و همچنین توانایی بالا در ایجاد روابط در کنار دردانه شما قرار می گیرید.

مشاور روانشناس کودک در شیراز

قرار نیست ما یک اسم به شما بگوییم. بهترین روانشناس کودک شیراز را شما باید انتخاب کنید. اما یک روانشناس کودک خوب در شیراز باید یکسری ویژگی ها داشته باشد. یکی از این ویژگی ها ، داشتن سابقه کار با کودکان بخصوصی کودکانی که مشکلی شبیه فرزند من داشته اند. از روانشناس خود بپرسید آیا ساقه کار با چنین کودکانی را داشته اید ؟ . همچنین دقت داشته باشید که مشاور شما چقدر از والدین در حل مشکل کودک کمک می گیرد . اینکه بخش بزرگی از درمان ، بر عهده والدین است باید سرلوحه کار متخصص روانشناسی کودکان باشد. معمولا در جلسات اول و در همان ابتدا روانشناس کودک با والدین گفتگو می کند و سپس به سراغ کودک می رود.

در این نوشته روانشناس کودک شیراز ، مشاور کودک شیراز ، کلینیک روانشناسی کودک در شیراز ، بهترین روانشناس کودک در شیراز ، روانشناس خوب در شیراز را معرفی کردیم که م یتوانید با کلیک بر روی لینک بالا به آنها دسترسی داشته باشید.

آخرین تغییرات : اسفند ۱۵, ۱۳۹۷

مجله توانبخشی و مشاوره هوش کالا با انتشار مقالات عمومی ، آگاهی عموم مردم و قشر سلامت  را از خدمات رشته های روانشناسی و مشاوره و همچنین رشته های توانبخشی ( فیزیوتراپی ، شنوایی شناسی ، کاردرمانی ، گفتار درمانی ، بینایی سنجی ، ارتوپد فنی ) بالا می برد.

این وب سایت مسئولیتی در قبال کیفیت مراکز معرفی شده ندارد. لذا قبل از مراجعه بررسی های لازم را به عمل آورید.


Jump to navigation

۰۷:۵۵ – ۱۳۹۹/۰۵/۰۹

پی جو – لیست بهترین مرکز مشاوره کودک در شیراز – روانشناسی کودک به همراه آدرس مطب و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از کارشناس روانشناسی کودک در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مشاور کودک لطفا به پروفایل کارشناس مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

502. مرکز مشاوره کودک در شیراز – روانشناسی کودک در شیراز – بهترین مراکز مشاوره کودک به صورت تلفنی و آنلاین در شیراز – مشاوره تخصصی کودکان در شیراز – مشاور کودک شیراز – روان درمانی کودکان در شیراز

در شیراز در جدول زیر که نمایش دهنده لیست مراکز مشاوره و روانشناسی تخصصی کودکان در شیراز به همراه آدرس و شماره تلفن مرکز مشاوره کودک می باشد ردیف هایی که با برچسب VIP متمایز شده اند ؛ مشتریان ویژه پی جو و دارای صفحه اختصاصی در وبسایت پی جو می باشند ؛ جهت مشاهده اطلاعات تکمیلی و تصاویر روی نام مرکز روانشناسی کودک کلیک نمایید.

مشاور روانشناس کودک در شیراز

مشاوره کودک چیست ؟ کلمه تربیت کودک به معنای آموزش و پرورش کودک برای مواجهه با چالش های زندگی آینده اش با استفاده از اصول و قواعد علمی و روانشناختی است. پدر و مادر باید آگاه باشند که تمامی رفتار و عملکردشان در حضور کودک شکل دهنده ی قالب های رفتاری و اصول فکری کودکان می باشد. چالش های گوناگونی در مسیر رشد و تربیت فرزندان پیش روی پدر و مادر قرار میگیرد که باید قبل از هر چیزی بتوانند احساسات خود را کنترل کنند. تا بتوانند در رویارویی با این چالش ها عملکرد بهتری داشته باشند. افزایش آگاهی در مورد اصول تربیتی فرزندان نکته ی بسیار حیاتی برای تربیت کودک می باشد. بهترین راه حل برای افزایش آگاهی استفاده از مشاوره کودک و مشاوره تربیت کودک می باشد. از آنجا که بسیاری از شهروندان شیرازی از مراکز مشاوره کودک اطلاع ندارند. در این مقاله به معرفی مراکز مشاوره کودک شیراز، خدمات ، اطلاعات تماس و ساعات کاری کارشناسان و رواندرمانگران کودک در شیراز پرداخته ایم.

برای درج آگهی در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

کارشناسانی که تمایل به داشتن پروفایل VIP در سایت پی جو هستند از طریق ایمیل و یا بخش تماس با ما در بالای سایت با ما تماس بگیرید.

در صورت تمایل به سفارش درج آگهی و قرار گرفتن در لیست فوق با شماره تلفن 07136330130 و یا ایمیل آدرس info@payju.ir تماس حاصل فرمائید.

متخصص روانشناسی کودک در شیراز – روانشناس بالینی کودک – روانشناسی کودک – لیست کارشناس روانشناسی کودک در شیراز – روانشناس کودک – مشاور تحصیلی کودک – بهترین روانشناس کودک در شیراز – مشاور کودک – کمک به کودکان کم توان حرکتی – کمک به کودکان کم توان ذهنی – درمان افسردگی کودکان – درمان اختلال وسواس کودک – رفتار درمانی کودک و نوجوان – روانشناس کودک معروف در شیراز – مشاور تحصیلی کودک در شیراز – درمان افسردگی کودکان در شیراز – بهترین روانشناس زن شیراز – آدرس روانشناس کودک در شیراز – بهترین روانشناس کودک درشیراز – بهترین مشاور کودک در شیراز – متخصص روانشناسی کودک در شیراز – روان درمانی کودکان در شیراز – روان درمانگر تخصصی کودک در شیراز – مشاوره روانشناسی کودکان در شیراز – کلینیک روانشناختی کودک شیراز – مرکز مشاوره تخصصی کودکان در شیراز

سایت پی جو با معرفی بهترین کارشناسان روانشناسی کودک​ در شهر شیراز به شما این امکان را می دهد تا بهترین کارشناس های روانشناسی کودک را پیدا کرده و به صورت آنلاین به شماره تلفن و آدرس آن ها دسترسی پیدا کرده و نوبت بگیرید.

زمانی که مسائلی ذهنی و عاطفی کودکان در میان باشد حتما باید از یک کارشناس روانشناسی کودک در شیراز کمک گرفت تا مشکلات نهفته کودک آشکار شود. خیلی از کودکان نمی توانند مشکلات پیچیده ذهنی و عاطفی خود را اعلام کنند. بنابراین مشاوره کودکان می تواند یک راه حل موثر در دلیل های مشکلات و یا تغییر رفتار شما با او باشد.اگرچه والدین بهترین ها را برای فرزندان خود می خواهند اما گاهی اوقات شرایط به قدری پیچیده است که نمی توانند به تنهایی آن را کنترل کنند و بخصوص زمانی که موضوع مربوط به مسائل عاطفی باشد. مشاور به وسیله ی استراتژی هایی که در وهله اول برای سلامت ذهنی کودکان طراحی شده اند به آن ها کمک می کند.

مشاوران کودکان متخصصانی هستند که می توانند از عملکرد درونی رشد کودک را که حتی برای نزدیک ترین افراد به او نیز لزوما مشهود نیستند آگاه شوند.

روان درمانگر کودک شیراز وظیفه دارد که والدین را از مراحل رشد کودک آگاه کرده و خصوصیات مربوط به رشد و رفتاری کودکان در هر سن به والدین یاد آوری کند و به والدین یاو آوری می کند که کودک در زندگی خود می خواهند با پدر و مادر خود همراه باشند.والدین باید تمام حرکات و رفتار خود را مدیریت کنند تا الگو مناسبی برای فرزند خود باشندو راهکارهای مناسب برای تربیت کودک و نوجوان به کار ببرند.همچنین مشاوره کودک در شیراز وظیفه دارد که با انتخاب درست اسباب بازی به والدین روش های افزایش اعتماد به نفس، افزایش خلاقیت و کنجکاوی کودکان تمام مسائل را آگاه کنند.

اگر به دنبال بهترین کارشناس روانشناسی کودک در شیراز می گردید، اگر در انتخاب کارشناس روانشناسی کودک خوب در شیراز دچار سردرگمی هستید ، بهتر است بدانید که پی جو به عنوان مرجع معرفی کارشناسان روانشناسی کودک در شهر شیراز لیست کاملی از کارشناسان روانشناسی کودک را در اختیار شما قرار داده تا با مراجعه به پروفایل هر کارشناس بتوانید با خدمات آن ها آشنایی پیدا کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر به کارشناس مورد نظر خود براحتی دسترسی پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید بیش از صد ها صفحه پروفایل از پزشکان معتبری که در شیراز مشغول به فعالیت می باشند را در سایت پی جو مشاهده کرده و پزشک مورد نظر خود که آدرس آن به شما نزدیک تر بوده و یا دارای خدمات مدنظر شما می باشد را انتخاب کنید.

اگر کارشناس مدنظر خود را می شناسید با استفاده از دکمه جست و جو موجود در سایت نام و نام خانوادگی کارشناس روانشناسی کودک مورد نظر خود را وارد کنید تا در صورت داشتن پروفایل در سایت پی جو تمامی اطلاعات کارشناس شامل اطلاعات تماس ، آدرس ، نوع تخصص و شرح کامل خدمات کارشناس مورد نظر خود را مشاهده کرده و برای گرفتن نوبت اقدام نمایید.

تعداد زیادی از کارشناسان روانشناسی کودک و پزشکان سایر تخصص ها ، از صفحه اختصاصی در سایت پی جو برخوردار می باشند. داشتن صفحه اختصاصی vip پزشکان متخصص در سایت پی جو ، به بیماران کمک می کند که اگر دنبال دریافت اطلاعات کامل از پزشکی خاص یا یک کارشناس روانشناسی کودک خوب در شیراز هستند بتوانند با مراجعه به سایت پی جو به سادگی به لیست خدمات و هرگونه تخفیف اعلام شده توسط کارشناس مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

روانشناسی کودک یکی از مهم ترین بخش های روانشناسی رشد است که موضوعی بسیار گستره و مهم می باشد.این رشته خاص بر روی فرایند های روانی کودکان از تولد تا بزرگسالی تمرکز دارد. روانشناسی کودک در حقیقت به تغییرات روانی کودک از زمان تولد توجه دارد.روانشناسی کودکان به ما کمک میکند تا بتوانیم دنیای زیباتری برای بچه ها و البته بزرگتر ها ایجاد کنیم. 

منبع مفید : روانشناسی

۰۹:۳۳ – ۱۳۹۶/۰۸/۱۶

پی جو – لیست بهترین کارگاه های درب و پنجره سازی شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین کارگاه درب و پنجره سازی در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن کارگاه ، لطفا به پروفایل کارگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۶:۲۳ – ۱۳۹۹/۰۱/۱۶

پی جو – لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص مغز و اعصاب در شیراز به همراه آدرس مطب و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از دکتر متخصص مغز و اعصاب در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مطب لطفا به پروفایل پزشک مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۶:۳۱ – ۱۳۹۸/۰۷/۱۸

پی جو – لیست بهترین پزشکان جراحی آب مروارید در شیراز به همراه آدرس مطب و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از دکتر جراحی آب مروارید در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مطب لطفا به پروفایل پزشک مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۸:۱۶ – ۱۳۹۷/۰۳/۲۷

پی جو – لیست بهترین پزشکان فوق تخصص جراحی حنجره در شیراز به همراه آدرس مطب و تلفن تماس جهت نوبت دهی را در جدول زیر میبینید. جهت اخذ نوبت از دکتر فوق تخصص جراحی حنجره در شیراز و دریافت اطلاعات بیشتر از شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مطب لطفا به پروفایل پزشک مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۱۱:۵۱ – ۱۳۹۹/۰۵/۱۵

پی جو – لیست بهترین فروشگاه های کت و شلوار مردانه شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین فروشگاه کت و شلوار مردانه در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن فروشگاه ، لطفا به پروفایل فروشگاه مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۴:۲۹ – ۱۳۹۹/۰۵/۱۳

پی جو – در این مقاله قصد داریم بهترین آموزشگاه آموزش فست فود در شیراز صحبت کنیم پس از توضیحی مختصر درباره انواع مختلف فست فود بهترین آموزشگاه های فعال در این زمینه را در شهر شیراز به شما معرفی می کنیم با ما همراه باشید.

۰۷:۲۱ – ۱۳۹۹/۰۴/۰۳

پی جو – در این مقاله قصد داریم درباره عمل پیکرتراشی در شیراز صحبت کنیم، پس از توضیحی مختصر درباره پیکرتراشی بهترین پزشک فعال در این زمینه را در شهر شیراز معرفی می کنیم همراه ما باشید.

۰۷:۴۳ – ۱۳۹۷/۰۲/۰۵

پی جو – لیست بهترین مراکز طب کار تامین اجتماعی شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین مرکز طب کار تامین اجتماعی در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن مرکز ، لطفا به پروفایل مرکز مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

۰۹:۲۰ – ۱۳۹۹/۰۴/۰۹

پی جو – بیماری های کلیوی به شدت خطرناک هستند و اگر به آنها رسیدگی نشود دچار نارسایی کلیه خواهید شد. با مراجعه به موقع به پزشک متخصص میتوانید بیماری های کلیوی را درمان کنید. در این مطلب ما به توضیح مختصری درباره گلومرولونفریت و راه های درمان آن میپردازیم. همچنین در جدول زیر بهترین دکتر برای درمان گلومرولونفریت در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس آورده شده اند.

۰۸:۱۷ – ۱۳۹۸/۰۶/۰۵

مشاور روانشناس کودک در شیراز

پی جو – لیست بهترین اوراقی های ماشین شیراز به همراه آدرس و تلفن تماس را در جدول زیر میبینید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره بهترین اوراقی ماشین در شیراز و مشاهده شرح کامل خدمات ، آدرس و تلفن اوراقی ، لطفا به پروفایل اوراقی مورد نظر مراجعه یا با شماره های درج شده در لیست تماس بگیرید.

آمار بازدید:

بانک مشاغل برتر پی جو ، معرف کسب و کارهای معتبر در ایران می باشد. در حال حاضر پی جو در شهرهای مختلف از جمله شیراز ، بوشهر ، اهواز ، کرمان ، یزد ، بندرعباس ، اصفهان و سایر شهرها فعال می باشد. همچنین شما میتوانید لیست بهترین پزشکان متخصص شیراز شامل : دندانپزشک شیراز ، متخصص زنان شیراز ، متخصص ارتوپدی شیراز ، متخصص قلب شیراز ، متخصص کلیه شیراز ، متخصص مغز و اعصاب شیراز ، متخصص داخلی شیراز ، متخصص گوارش شیراز ، متخصص پوست شیراز ، متخصص چشم شیراز ، کاشت مو شیراز و مشاوره شیراز را در سایت پی جو بیابید و بصورت آنلاین از پزشکان فوق نوبت بگیرید. اطلاعات دکترها مثل بیوگرافی کامل دکتر، آدرس و تلفن مطب دکتر در پروفایل هر پزشک قرار گرفته است. اگر دنبال خدمات تفریح و سرگرمی یا اقتصادی در شیراز نیز هستید می توانید از لیست های رستوران شیراز ، فست فود شیراز ، کافی شاپ شیراز ، باشگاه ورزشی شیراز ، عینک شیراز ، کارگزاری بورس شیراز ، موسسه حسابداری شیراز ، طلافروشی شیراز ، آتلیه شیراز ، تشریفات شیراز بازدید نمایید.همچنین اگر دنبال خدمات زیبایی هستید میتوانید از سالن زیبایی شیراز ، کلینیک زیبایی شیراز ، جراح بینی شیراز را مشاهده نمایید. اگر نیاز به تغییر دکوراسیون یا خرید ملک دارید لیست دکوراسیون داخلی شیراز ، کاغذ دیواری شیراز ، کفپوش شیراز ، مشارکت در ساخت شیراز و مشاور املاک شیراز را مشاهده نمایید. با مراجعه به پروفایل کسب و کارها از نمونه کار آنها مطلع شوید. پی جو – بانک مشاغل برتر شیراز 1399

مرکز روانشناختی و مشاوره شیراز

مرکز مشاوره کودک در تهرانپارس

کلینیک روانشناسی
مرکز مشاوره کودک
مرکز مشاوره در شمال تهران

نوروفیدبک
مشاوره پیش از ازدواج
درمان شناختی رفتاری

مشاوره زناشویی
مشاوره ازدواج
بهترین مرکز مشاوره

مشاور روانشناس کودک در شیراز

مرکز مشاوره و روانشناسی
مرکز مشاوره ازدواج
مرکز مشاوره خانواده

روانشناسی در ولنجک
کلینیک روانشناسی
بهترین روانشناس

درمان روانشناختی اضطراب
کلینیک مشاوره روانشناسی
روان درمانی و روانپزشکی

روانشناس و صاحب امتیاز
کلینیک مشاوره روانشناسی
روان درمانی و روانپزشکی

مرکز مشاوره تحصیلی
مرکز تست هوش کودک
مرکز مشاوره ازدواج

مرکز مشاوره کودک
مرکز مشاوره تحصیلی
مرکز روانشناسی

کلینیک روانشناسی و مشاوره
مرکز مشاوره خانواده
مرکز مشاوره کودک

مشاوره روان درمانی
ارائه دهنده تست شخصیت
مشاوره آرامش هیپنوتیکی

پزشک روانشناس
مشاوره مشکلات زناشویی
مشاوره افسردگی

مشاوره خانواده
روانشناسی و روان درمانی
تست هوش و شخصیت

مشاوره روانشناسی
کلینیک مشاوره
عالی ترین مشاور تهران

مرکز مشاوره سهروردی
روانشناس بالینی سهروردی
روان درمانگر سهروردی

مرکز مشاوره زناشویی
بهترین مرکز مشاوره
مشاوره زناشویی

کلینیک نوروفیدبک
درمان بیش فعالی
مرکز مشاوره قبل از ازدواج

نوروفیدبک و بایوفیدبک
هیپنوتیزم درمانی
مشاوره تحصیلی

کلینیک روانشناسی
مرکز مشاوره ازدواج
مشاوره کودک و نوجوان

مرکز روانشناسی در پیروزی
مشاوره ازدواج در پیروزی
مشاوره پیش از ازدواج

مرکز روانشناسی در پردیس
خدمات روانشناسی باران
مشاوره در پردیس

بهترین روانشناس
مشاوره زوج درمانی
مرکز مشاوره فردی

مرکز مشاوره
درمانی اختلالات هیجانی
درمان فوبیا

کلینیک روانشناسی
مشاوره قبل از ازدواج
کارگاه فرزند پروری

مشاوره ازدواج
مشاوره طلاق
مشاوره خانواده

مرکز درمانگر خانواده
مشاوره زوج درمانی
مشاوره طلاق

مرکز مشاوره
هیپنوتیزم
مشاوره اضطراب

مشاوره کودک و نوجوان
مشاوره تحصیلی
مشاوره پیش از ازدواج

مرکز تخصصی گفتار درمانی
کلینیک تخصصی کاردرمانی
کلینیک کاردرمانی

روان درمانی و روانپزشکی
مشاوره ازدواج و زناشویی
ارتباط با فرزند و دیگران

روانشناس کودک
روانشناس نوجوان
درمان اختلال یادگیری

 

بهترین روانشناس کودک در شیراز
روانشناس کودک در شیراز
بهترین روانشناس نوجوان در شیراز
روانشناس نوجوان در شیراز
مرکز مشاوره کودک و نوجوان شیراز
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در شیراز
روانشناس کودک و نوجوان در شیراز
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در شیراز
درمان کودکان بیش فعال در شیراز
درمان اختلال یادگیری کودکان در شیراز
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در شیراز
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در شیراز
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در شیراز
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در شیراز
بهترین مرکز روانشناسی کودک در شیراز
مرکز روانشناسی کودک در شیراز
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در شیراز
مرکز روانشناسی نوجوان در شیراز
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در شیراز
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در شیراز
مرکز مشاوره کودک و نوجوان در شیراز
مرکز مشاوره کودک و نوجوان شیراز
بهترین مرکز مشاوره کودک و نوجوان در شیراز
بهترین مرکز مشاوره کودک و نوجوان شیراز
مرکز مشاوره کودک و نوجوان شیراز
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در شیراز
مرکز درمان کودکان بیش فعال در شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در شیراز
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در شیراز
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در شیراز
بهترین روانشناس کودک در خیابان مطهری شیراز
روانشناس کودک در خیابان مطهری شیراز
بهترین روانشناس نوجوان در خیابان مطهری شیراز
روانشناس نوجوان در خیابان مطهری شیراز
مرکز کودک و نوجوان خیابان مطهری شیراز
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در خیابان مطهری شیراز
روانشناس کودک و نوجوان در خیابان مطهری شیراز
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خیابان مطهری شیراز
درمان کودکان بیش فعال در خیابان مطهری شیراز
درمان اختلال یادگیری کودکان در خیابان مطهری شیراز
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خیابان مطهری شیراز
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در خیابان مطهری شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در خیابان مطهری شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
بهترین مرکز روانشناسی کودک در خیابان مطهری خیابان مطهری شیراز
مرکز روانشناسی کودک در خیابان مطهری خیابان مطهری شیراز
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در خیابان مطهری خیابان مطهری شیراز
مرکز روانشناسی نوجوان در خیابان مطهری خیابان مطهری شیراز
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در خیابان مطهری شیراز
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در خیابان مطهری شیراز
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خیابان مطهری شیراز
مرکز درمان کودکان بیش فعال در خیابان مطهری خیابان مطهری شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در خیابان مطهری شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خیابان مطهری شیراز
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در خیابان مطهری شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در خیابان مطهری شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خیابان مطهری شیراز
بهترین روانشناس کودک در مرزدشت
روانشناس کودک در مرزدشت
بهترین روانشناس نوجوان در مرزدشت
روانشناس نوجوان در مرزدشت
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در مرزدشت
روانشناس کودک و نوجوان در مرزدشت
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در مرزدشت
درمان کودکان بیش فعال در مرزدشت
درمان اختلال یادگیری کودکان در مرزدشت
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در مرزدشت
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در مرزدشت
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در مرزدشت
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در مرزدشت
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در مرزدشت
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در مرزدشت
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در مرزدشت
بهترین مرکز روانشناسی کودک در مرزدشت
مرکز روانشناسی کودک در مرزدشت
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در مرزدشت
مرکز روانشناسی نوجوان در مرزدشت
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در مرزدشت
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در مرزدشت
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در مرزدشت
مرکز درمان کودکان بیش فعال در مرزدشت
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در مرزدشت
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در مرزدشت
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در مرزدشت
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در مرزدشت
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در مرزدشت
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در مرزدشت
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در مرزدشت
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در مرزدشت
بهترین روانشناس کودک در زرقان
روانشناس کودک در زرقان
بهترین روانشناس نوجوان در زرقان
روانشناس نوجوان در زرقان
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در زرقان
روانشناس کودک و نوجوان در زرقان
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در زرقان
درمان کودکان بیش فعال در زرقان
درمان اختلال یادگیری کودکان در زرقان
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در زرقان
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در زرقان
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در زرقان
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در زرقان
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در زرقان
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در زرقان
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در زرقان
بهترین مرکز روانشناسی کودک در زرقان
مرکز روانشناسی کودک در زرقان
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در زرقان
مرکز روانشناسی نوجوان در زرقان
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در زرقان
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در زرقان
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در زرقان
مرکز درمان کودکان بیش فعال در زرقان
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در زرقان
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در زرقان
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در زرقان
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در زرقان
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در زرقان
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در زرقان
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در زرقان
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در زرقان
بهترین روانشناس کودک در خرامه
روانشناس کودک در خرامه
بهترین روانشناس نوجوان در خرامه
روانشناس نوجوان در خرامه
مرکز کودک و نوجوان خرامه
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در خرامه
روانشناس کودک و نوجوان در خرامه
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خرامه
درمان کودکان بیش فعال در خرامه
درمان اختلال یادگیری کودکان در خرامه
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خرامه
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خرامه
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خرامه
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در خرامه
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در خرامه
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خرامه
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خرامه
بهترین مرکز روانشناسی کودک در خرامه
مرکز روانشناسی کودک در خرامه
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در خرامه
مرکز روانشناسی نوجوان در خرامه
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در خرامه
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در خرامه
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خرامه
مرکز درمان کودکان بیش فعال در خرامه
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در خرامه
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خرامه
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خرامه
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در خرامه
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در خرامه
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در خرامه
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در خرامه
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در خرامه
بهترین روانشناس کودک در کوار
روانشناس کودک در کوار
بهترین روانشناس نوجوان در کوار
روانشناس نوجوان در کوار
مرکز کودک و نوجوان کوار
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در کوار
روانشناس کودک و نوجوان در کوار
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در کوار
درمان کودکان بیش فعال در کوار
درمان اختلال یادگیری کودکان در کوار
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در کوار
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در کوار
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در کوار
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در کوار
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در کوار
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در کوار
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در کوار
بهترین مرکز روانشناسی کودک در کوار
مرکز روانشناسی کودک در کوار
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در کوار
مرکز روانشناسی نوجوان در کوار
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در کوار
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در کوار
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در کوار
مرکز درمان کودکان بیش فعال در کوار
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در کوار
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در کوار
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در کوار
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در کوار
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در کوار
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در کوار
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در کوار
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در کوار
بهترین روانشناس کودک در بیزا
روانشناس کودک در بیزا
بهترین روانشناس نوجوان در بیزا
روانشناس نوجوان در بیزا
مرکز کودک و نوجوان بیزا
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در بیزا
روانشناس کودک و نوجوان در بیزا
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در بیزا
درمان کودکان بیش فعال در بیزا
درمان اختلال یادگیری کودکان در بیزا
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در بیزا
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در بیزا
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در بیزا
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در بیزا
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در بیزا
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در بیزا
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در بیزا
بهترین مرکز روانشناسی کودک در بیزا
مرکز روانشناسی کودک در بیزا
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در بیزا
مرکز روانشناسی نوجوان در بیزا
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در بیزا
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در بیزا
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در بیزا
مرکز درمان کودکان بیش فعال در بیزا
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در بیزا
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در بیزا
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در بیزا
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در بیزا
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در بیزا
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در بیزا
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در بیزا
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در بیزا
بهترین روانشناس کودک در دشت ارژند
روانشناس کودک در دشت ارژند
بهترین روانشناس نوجوان در دشت ارژند
روانشناس نوجوان در دشت ارژند
مرکز کودک و نوجوان دشت ارژند
بهترین روانشناس کودک و نوجوان در دشت ارژند
روانشناس کودک و نوجوان در دشت ارژند
درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در دشت ارژند
درمان کودکان بیش فعال در دشت ارژند
درمان اختلال یادگیری کودکان در دشت ارژند
درمان اختلال یادگیری نوجوانان در دشت ارژند
درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در دشت ارژند
تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در دشت ارژند
تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در دشت ارژند
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در دشت ارژند
تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در دشت ارژند
تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در دشت ارژند
بهترین مرکز روانشناسی کودک در دشت ارژند
مرکز روانشناسی کودک در دشت ارژند
بهترین مرکز روانشناسی نوجوان در دشت ارژند
مرکز روانشناسی نوجوان در دشت ارژند
بهترین مرکز روانشناسی کودک و نوجوان در دشت ارژند
مرکز روانشناس کودک و نوجوان در دشت ارژند
مرکز درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در دشت ارژند
مرکز درمان کودکان بیش فعال در دشت ارژند
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان در دشت ارژند
مرکز درمان اختلال یادگیری نوجوانان در دشت ارژند
مرکز درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در دشت ارژند
مرکز تشخیص و درمان کودکان اوتیسم و استثنایی در دشت ارژند
مرکز تشخیص و درمان کودکان بیش فعال در دشت ارژند
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان در دشت ارژند
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری نوجوانان در دشت ارژند
مرکز تشخیص و درمان اختلال یادگیری کودکان و نوجوانان در دشت ارژند

کلیه حقوق ایرانگان متعلق به گسترش ارتباطات نوین می باشد.

Copyright 2010 – 2017©

در این ساعات آماده خدمت رسانی به شما مراجعین محترم هستیم

07132321128-9

info@baranmoshaver.com

مشاور خانواده و ازدواج

مشاور خانواده و ازدواج و کودک

مشاور روانشناس کودک در شیراز

روانشناس بالینی

روانشناس و مشاور خانواده

زوج درمانگر و مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره خانواده های دارای فرزند با نیازهای ویژه ذهنی

آدرس: خیابان فلسطین- کوچه 5- ساختمان پارت- طبقه سوم- واحد 9

تلفن: 9-32321128

ایمیل: info@baranmoshaver.com

شبکه اجتماعی: baranmoshavershiraz

ورود


نام کاربری: perm_identity


رمز عبور: lock_open


نام متخصص مورد نظر خود را جستجو کنید

مشاور روانشناس کودک در شیراز

دکتر معین خلیلیدرمان و بهبود شخصیت –  ابعاد روابط عاطفی و زناشویی – روانشناسی تحول مالی
⭐⭐⭐⭐⭐

دکترسامره ولدان
اضطراب و افسردگی-مشکلات هیجانی و عاطفی

⭐⭐⭐⭐⭐

دکترمصطفی محسنیاختلالات بالینی – افسردگی – زوج درمانی – اضطراب

⭐⭐⭐⭐⭐

ندا ملک پورمشاوره فردی-مشاوره کودک و نوجوان-درمان اختلالات اضطرابی

⭐⭐⭐⭐⭐

پروفسور حسن حق شناسروان درمانی های تخصصی ویژه برای هر تشخیص و متناسب با وضعیت هر فرد

⭐⭐⭐⭐⭐

صدف امامی خواهمشاوره کودک و نوجوان – مشاوره ازدواج – مشاوره خانواده و ازدواج

رویا طاهریانمشاوره فردی -مشاوره پیش از ازدواج -مشاوره کودک و نوجوان

حسین بیاتمشاوره کودک- مشاوره نوجوان -مشاوره تحصیلی -زوج درمانی

دکتر سارا قشقاییمشاوره فردی-مشاوره پیش از ازدواج-زوج درمانی-سکس تراپی

معصومه پریوار

مشاوره فردی-مشاوره خانواده-زوج درمانگر

 

سارا علویمشاوره و درمان تخصصی مسائل جنسی -درمان اختلالات اضطرابی-افسردگی

دکتر ساناز مومنمشاوره فردی-روان درمانی-مشاوره نوجوان-مشاوره خانواده

حلیمه باصفتمشاوره فردی-مشاوره کودک و نوجوان-مشاوره خانواده

زینب کریمیمشاوره ازدواج-مشاوره فردی-مشاوره تحصیلی

پریسا عشایری درمان اختلالات شخصیتی- افسردگی – مشاوره خانواده-مشاوره ازدواج

افسانه قائدی

مشاوره فردی-مشاوره خانوادگی-زوج درمانی-روان درمانی

زهرا جعفریمشاوره فردیدرمان افسردگی، اضطراب، وسواس

وحیده صلاحمشاوره کودک-کمک به کودکان کم توان ذهنی، جسمی-حرکتی-حل اختلالات رفتاری

مینا مهبدمشاوره فردی-درمان افسردگی، اضطراب، وسواس

دکتر زینب صداقتمشاوره فردی-مشاوره تحصیلی-مشاوره خانواده

سایت شیراز مشاور مرجعی مطمئن برای آگاهی شما از بانک اطلاعات تماس با روانشناسان شهر شیراز می باشد.

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه ۴، مجتمع سبحان، طبقه سوم، واحد ۶

تلفن : ۳۶۴۷۲۷۱۹-۰۷۱

همراه : ۰۹۳۸۰۵۷۸۰۲۵

همه روزه از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۸:۳۰ شب به طور یکسره

به جز روزهای تعطیل

مشاور روانشناس کودک در شیراز

بابت رزرو وقت لینک زیر را کلیک نمایید.

حسین بیات، روانشناس بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (بیمارستان روانپزشکی ابن سینا) و مدرس دانشگاه

…………………………………………….


جهت بررسی ويژگيهای شخصيتی، هوش و علاقمنديهای پرسنل براساس آزمونهای معتبر روز دنيا درجهت توسعه و تقويت راندمان كار و توليد وارتقای سلامت روان كاركنان و همچنين ارائه سمينارهای مختلف روان شناسی باتوجه به نياز پرسنل و …

با اكثر بيمه های درمانی، بانكها، نيروهای مسلح، طلايی آموزش و پرورش، شركت نفت و …

حسین بیات روانشناس بالینی دانشگاه علوم پزشکی شیراز (بیمارستان روانپزشکی ابن سینا) و مدرس دانشگاه، دارای چندین مقاله علمی _ پژوهشی، داخلی و بین المللی و سابقه چندین ساله در درمان مشکلات روانشناختی مفتخر هستم تا با تاسیس مرکز روانشناختی و نوروفیدبک بیات گامی کوچک اما موثر در ارتقای سلامت روان هموطنان خود بردارم.

مرکز روانشناختی بیات مصمم است با فراهم نمودن محیطی مطلوب و آرام و بهره گیری از روانشناسان مجرب و متخصص بهترین پاسخگوی نیازهای هموطنان در کلیه رده های سنی (از کودکی تا سالمندی) باشد.

كارشناسی ارشد روان شناسی بالينی ازدانشگاه علوم پزشكی تهران وروان شناس بيمارستان روان پزشكی ابن سينا، مترجم كتاب رهايی ازحواس پرتی

دانشجوی دكترای تخصصی روان شناسی

كارشناسي ارشد روان شناسی بالينی، روان شناس دانشگاه علوم پزشكي شيراز(بيمارستان روان پزشكي ابن سينا) با ۲۳ سال سابقه فعاليت

كارشناسی ارشد روان شناسی مشاوره

كارشناسی ارشد روان شناسی بالينی

کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی- نوروتراپیست

كارشناسی ارشد روان شناسی

دانشجوی دكترای مشاوره خانواده

دانشجوی دكتری روانشناسی سلامت

مرکز مشاوره تخصصی کودک و نوجوان، بازی درمانی، مشاوره والدین، مشاوره گروهی، درمان اختلالات یادگیری دیکته نویسی – ریاضی، اختلالات رفتاری – شب ادراری – ناخن جویدن – پرخاش گری – اختلالات بیش فعالی – نقض توجه – لکنت زبان – تیک های عصبی – درمان کودکان استثنایی – اتیسم، بازی درمانی ابزاری است برای ابراز نیازها، احساس و افکار کودکان

وسواس، درمان وسواس فکری و عملی بدون استفاده از دارو تحت نظر متخصص، درمان افسردگی بدون دارو، روان درمانی شناختی رفتاری (CBT)، استفاده از دستگاه های فراجمجمه ای (TDCS)، درمان شناختی رفتاری MBCT مبتنی بر حضور ذهن درمان افسردگی، درمان شناختی مبتی بر حضور ذهن بر ( افسردگی – اضطراب – اعتیاد ) به صورت گروهی و فردی، درمان اختلالات دو قطبی – اختلال شخصیت مرزی – شخصیت های وابسته

مشاوره خانواده، مشاوره قبل از ازدواج، اجرای تست های شخصیت شناسی قبل از ازدواج، تست هوش، رابطه درمانی (فردی و بین فردی)، درمان اختلالات جنسی، تست پنج عاملی بزرگ شخصیت (NEO)، سکس تراپی، تحلیل رفتار متقابل، اعتیاد با روش (MBCT) شناختی رفتاری مبتنی بر حضور ذهن، درمان اختلالات( پر خوری، اعتیاد، مشروبات الکلی) و روابط فرا زنا شویی با روش شناختی مبتنی بر حضور ذهن (MBCT)، درمان اعتیاد به موادهای صنعتی و سنتی با روش NA

مشاوره تحصیلی، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی، مشاوره انتخاب رشته، مشاوره مدارس – کنکور سراسری – ارشد و دکتری، تکنیک های تقویت حافظه، تکنیک برای یاد آوری بیشتر و یادگیری سریع تر، تکنیک ساده تقویت حافظه،مشاوره تحصیلی دبیرستان – افزایش انگیزه – برنامه ریزی درسی – هدایت تحصیلی و انتخاب رشته و پیشرفت تحصیلی

مرکز تخصصی نوروفیدیک _ بیوفیدیک در شیراز

اختلالات بیش فعالی و نقص توجه و تمرکز

اختلالات یادگیری (خواندن – نوشتن – ریاضی)

افزایش عملکرد ذهنی و جسمی مدیران ، ورزشکاران ، هنرمندان ، دانشجویان ، دانش آموزان

اختلالات اضطرابی و افسردگی

کاهش حرص و ولع مصرف سیگار و مواد مخدر

ناخن جویدن و انگشت مکیدن

تیک های عصبی و لکنت زبان

سردرد های میگرنی

اختلالات خواب – شب ادراری – اتیسم


نام کاربری


رمز ورود


مرا بخاطر داشته باش

مشاور روانشناس کودک در شیراز

موسسه آرون بک

انجمن روانشناسی ایران

سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران

انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان

انجمن روانشناسی آمریکا

ما 3 مهمان و صفر عضو آنلاین داریم

 

 

در اینجا برای کودکان، والدین و درمانگران سرزمینم از مرزهای آگاهی و سلامت می گویمزیستنم در سفر استو تلاش میکنم برای یک ایران علمیو امیدوارم به نسلی که با عشق و آگاهی رشد می یابد

مشاور روانشناس کودک در شیراز
مشاور روانشناس کودک در شیراز
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *