مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

 
helpkade
مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان
مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در اصفهان کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در اصفهان چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در اصفهان کجاست؟

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در اصفهان چند است؟

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از اصفهان چه شماره ای را بگیریم؟

 

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان اصفهان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری اصفهان برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در اصفهان هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در اصفهان بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در اصفهان که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در اصفهان و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در اصفهان :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اصفهان)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در اصفهان کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در اصفهان چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در اصفهان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان اصفهان در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی اصفهان دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی اصفهان و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز اصفهان بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص اصفهان خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در اصفهان توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته در اصفهان با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین اصفهان نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان اصفهان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان اصفهانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در اصفهان نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در اصفهان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در اصفهان هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان اصفهان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اصفهان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در اصفهان تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در اصفهان باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان و مشاوره تحصیلی حضوری اصفهان می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اصفهان) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور اصفهان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در اصفهان اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان اصفهان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در اصفهان به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز اصفهان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی اصفهان به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در اصفهان ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در اصفهان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در اصفهان استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره اصفهان بدان خواهند پرداخت.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی اصفهان شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان اصفهان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در اصفهان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه اصفهان آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در اصفهان ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان ، مشاوره انتخاب رشته آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل اصفهان تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان اصفهان) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

مطالب مرتبط :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

کارشناسی ارشد

دکتـــــری

کاردانی به کارشناسی

دپارتمان زبان

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

تمامی حقوق قانونی این وب سایت متعلق به مؤسسه آموزشی مدرسان شریف است ©

در این صفحه مشاوره رایگان کارشناسی ارشد درخصوص مراحل مختلف آزمون کارشناسی ارشد همه رشته‌های تحصیلی گروه‌های آزمایشی علوم انسانی، علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر، کشاورزی و دامپزشکی ارائه می‌شود.

میترسی از اخبار کنکور ارشد جدا بمونی؟ ما همه اخبار رو بهت میگیم! کافیه عضو کانال تلگرام کارشناسی ارشد بشی … و یا وارد پیج اینستاگرام مسترتست بشی …

خدمات مشاوره کارشناسی ارشد که در این صفحه ارائه می‌شود به شرح زیر است:

۱. مشاوره زمان و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد

۲. مشاوره درخصوص نحوه مطالعه و برنامه‌ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

۳. مشاوره درخصوص منابع کارشناسی ارشد

۴. مشاوره درخصوص تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد

۵. مشاوره جهت عملکرد هر چه بهتر در جلسه کنکور ارشد

۶. مشاوره درخصوص شرایط پذیرش کارشناسی ارشد بدون آزمون در دانشگاه‌های سراسری، دانشگاه آزاد اسلامی، غیرانتفاعی و پردیس دانشگاه‌ها

۷. مشاوره درخصوص پذیرش ارشد فراگیر پیام نور

۸. مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

و هر آن چه که داوطلبان کارشناسی ارشد وزارت علوم، وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد اسلامی بدان نیاز ندارند.

البته به همه سؤالات داوطلبان گرامی در تمامی صفحات سایت پاسخ داده خواهد شد. این صفحه برای سهولت دسترسی متقاضیان به مشاوران سایت مسترتست و نیز راهنمایی کاربران عزیزی که به تازگی به جمع ما اضافه شده‌اند راه‌اندازی شده است.

امیدواریم ارائه مشاوره به کاربران عزیز بتواند راهگشای داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد باشد.

 

پیشنهادات:

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد (رایگان)

 

کافی است سوالات خود را در بخش نظرات درج نمایید تا مشاور پاسخ سوال شما را به صورت آنلاین و رایگان بدهد.

خیر، مشاوره در سایت مسترتست کاملا رایگان است.

جزئیات خواسته خود را بخش نظرات درج کنید تا مشاور پاسخگویی همه سوالات شما باشد.

{“@context”:”https://schema.org”,”@type”:”FAQPage”,”mainEntity”:[{“@type”:”Question”,”name”:”چگونه مشاوره بگیرم؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”کافی است سوالات خود را در بخش نظرات درج نمایید تا مشاور پاسخ سوال شما را به صورت آنلاین و رایگان بدهد. “}},{“@type”:”Question”,”name”:”مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد در سایت مسترتست نیاز به پرداخت هزینه دارد؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”خیر، مشاوره در سایت مسترتست کاملا رایگان است.”}},{“@type”:”Question”,”name”:”نیاز به مشاوره برنامه‌ریزی کنکور ارشد دارم. چه کنم؟”,”acceptedAnswer”:{“@type”:”Answer”,”text”:”جزئیات خواسته خود را بخش نظرات درج کنید تا مشاور پاسخگویی همه سوالات شما باشد.”}}]}

سلام خسته نباشید من کارشناسی حسابداری رو خرداد تمام میکنم بعد از این رشته زیاد خوشم نمیاد چه رشته ای بهم پیشنهاد میکنید بعد ایا میشه در ارشد کنکور دو رشته داد جون سریال خرید اون یکی رشته رو نداره ممنون راهنمایی کنید

سلام رضا
بهتره دفترچه رو بررسی کنی و ببینی که به چه رشته هایی علاقه داری هم به درس ها و هم به حیطه کاری در اینده
معمولا داوطلبا برای تغییررشته مدیریت ها/ ام بی ای/ علوم تربیتی/ مشاوره/ روانشناسی و … رو انتخاب می کنند
بهترین گزینه؛ رشته ای هست که هم شما بهش علاقه مند باشی و هم وضعیت شغلی به نسبت خوبی داشته باشه
بله میتونی دو رشته امتحان بدی که باید یکی از رشته ها حتما جزو رشته های شناور باشه
موفق باشی

سلام ،من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم سال ٩١ فارغالتحصیل شدم. ،در حال حاضر توً این فرصت سه ماه باقی مانده بهتره رشته ی خًودم رو شرکت کنم یا روانشناسی؟؟ایا من که کارشناسیم روانشناسی نبوده برای من ارشدش کاربردی داره ؟ واینکه اصلا قبول میشم؟

من لیسانس بانکداریم رو خرداد سال دیگه میگیرم.
میخوام ادبیات معاصر تبریز قبول شم چون هیچ دانشگاه دیگه ای این گرایش رو نداره.
منابعش چیاهستن؟
و من چه رتبه ای بیارم قبولم؟

سلام وقت شما بخیر و خسته نباشید . ببخشید امروز یک خبر از داخل کانال خوندم که آزمون فراگیر پیام نور رو امسال لغو کردن بدون دلیل منطقی . من و برادرم به دلیل ترس از کرونا سر جلسه کنکور ارشد شرکت نکردیم و به امید فراگیر بودیم که اونو شرکت کنیم و قبول بشیم . اما امروز با این خبر مطمینا خیلیا مثل ما شوکه شدن الان نمیدونیم چیکار کنیم ؟! مخصوصا پسرا که خدمت سربازی باید برن به اجبار . میخاستم سوال کنم که اگر برادرم خدمت نره و سال دیگه کنکور بده موقع ثبت نام کنکور و یا ثبت نام دانشگاه مشکل ایجاد نمیشه براش ؟؟؟

سلام . من کارشناسی دبیری ادبیات خوندم دوست داشتم ارشد تاریخ اسلام بخونم. سوالم اینه که منابع ارشد تاریخ خیلی زیاده ایا برای گرایش تاریخ اسلام هم لازمه ی همه ی منابع تاریخ خونده بشه؟

سلام من کارشناسی مهندسی شیمیم و میخواهم ارشد سال۱۴۰۰شرکت کنم و شروع کردم به خوندن اما گیج هستم نمدونم از چی بخ.نم انتقال جرم شروع کردم بخوندن اما از مدرسان بعد وسواس شدم گفتم جزوه بهمنیارم بخونم الان واقعا موندم چی بخونم چیکار کنم میشه راهنماییم کنید

سلام خسته نباشید برای سال ۱۴۰۰ میخوام که ارشد hse شرکت کنم به نظر شما وزارت بهداشت بهتره یا وزارت علوم؟

باسلام
وقت بخیر
من لیسانس رشته ی زیست شناسی سلولی و مولکولی دارم
و میخئاستم بدونم ارشد چه رشته ای بازار کار بهتری داره و وزارت بهداشت بهتره یا وزارت علوم؟

سلام من ترم اخر مهندسی کامپیوتر نرم افزارم میخوام ارشد مدیریت فناوری اطلاعات بخونم که هم قبولیم تو دانشگاه دولتی بهتر باشه هم مرتبط رشته ام باشه بنظرتون این رشته مرتبط و بازار کار خوبی داره؟

سلام
من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی دارم
برای ارشد ثبت نام کردم ولی هیچ سوالی جواب ندادم یکی جواب دادم ک فک کنم منفیه.آیا دانشکاه ازاد مترجمی پذیرش میشم؟؟؟

سلام
من امسال مدرک کارشناسی مهندسی عمران از نوشیروانی را گرفتم
میخواستم بپرسم ایا میشه کنکورارشد ۱۴۰۰ را در رشته ی علوم ورزشی شرکت کنم ؟ با هدف قبولی در دانشگاه سراسری مازندران
با توجه به این ک مدرک کارشناسیم مهندسی است

سلام من میخام ارشد مشاوره شرکت کنم اما برای تعیین منابع موندم

سلام خسته نباشین ببخشید منابع روانشناسی بالینی ارشد رو لطف میکنید؟!🙏🙏🙏 و اینکه تفاوت رشته روانشناسی بالینی با روانشناسی بالینی وزارت بهداشت چیه؟

سلام وقتتون بخیر
خواستم بپرسم ایا دانشگاه پیام نور به صورت بدون ازمون استعداد درخشان پذیرش داره و اینکه اگر داره ثبت نامش چه زمانیه؟

سلام. من امسال کنکور ارشد زبان انگلیسی دادم اما چون معلمم نمیتونم دانشگاه حضوری بخونم و محبورم مجازی بخونم. مدارک. رشته ند نظرم آموزش زبان انگلیسیه و دانشگاه هایی مثل تهران و علم و صنعت دوره مجازی این رشته رو دارن. به نظرتون اعتبار مدرکش برای گرفتن بورسیه و تحصیل در خارج از کشور اعتبار داره؟

سلام من ترم ۵ کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه بوشهر هسم ، میخواستم الان انتقالی بگیرم به دانشگاه پیام نور شیراز ، بنظر شما اگه بخوام کنکور ارشد مدیریت مالی شرکت کنم ، دانشگاهم که پیام نور هست نسبت به دانشگاه دولتی که بودم چه امتیازاتی (ضریب دانشگاه در کنکور و….) رو از دست میدم؟

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

سلام من سال اخر تحصیل در کارشناسی آموزش ابتدایی در دانشگاه فرهنگیان هستم.برای ارشد بین مدیریت اموزشی و مشاوره کدوم رو پیشنهاد میکنید که هم بازار کار خوبی داشته باشه و هم تاثیری در کارم داشته باشه؟خودم تصمیم دارم مدیریت آموزشی بخونم تا مدرسه تاسیس کنم یا در کارهای اجرایی فعالیت داشته باشم اما شنیدم مشاوره بازار کار بهتری داره.اگر امکان داره راهنماییم کنید.ممنون

سلام خسته نباشید من کارشناسی صنایع غذایی دانشگاه پیام نور دارم امسال میخوام ارشد سراسری شرکت کنم. خواستم در مورد منابع و نحوه ی برنامه ریزی و مطالعه مشاوره بگیرم . منابع رو از اینترنت سرچ کردم ولی سوالای جزئی داشتم مثلا برای شیمی مواد غذایی لازم کتاب شیمی و تجزیه رو مطالعه کنم ؟ از کجا شروع کنم ؟
اگه امکان مشاوره با رتبه برتر هر رشته رو بذارین خیلی خوبه

سلام و خسته نباشید..بنده با دیپلم هنرستان در دانشگاه آزاد مربی بهداشت مدرسه خوندم چون جای ادامه تحصیل نداشت کارشناسی حسابداری رو گرفتم الان برای ارشد می تونم رشته روانشناسی یا تربیت بدنی رو انتخاب کنم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید…با تشکر

سلام باقری
بله میتونید به ارشد رشته های دلخواهتون وارد بشید
حتما در مورد درس های رشته جدیدی که تصمیم دارید واردش بشید اطلاعات کسب کنید و با اگاهی انتخاب کنید چون گاهی شناخت ما به رشته ای خیلی متفاوت از درس هاش و واقعیتش هست
بعد از قبولی ممکنه یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
شاد باشی

سلام وقت بخیر بنظر شما برای ارشد برق. قبولی در شبانه دانشگاه های تهران ارجحیت داره به دانشگاهی در سطح نوشیروانی؟

سلام امیر
البته در این تصمیم گیری جوانب مختلفی باید بررسی بشه
در کل سطح علمی و رتبه دانشگاه های تهران بالاتر از دانشگاه های شهرستان هاست
اما بحث شهریه مطرحه اگر شهریه شبانه براتون مشکلی نداره
اگر رفت و امد و سکونت در تهران براتون دردسر ایجاد نمیکنه
با در نظر گرفتن همه این موارد باید تصمیم بگیرید
اگر تصمیمتون با در نظر گرفتن سایر جوانب این شد که دانشگاه های شهرستان رو انتخاب کنید
میتونید روی داشتن یه رزومه قوی کار کنید تا برای قبولی دکتری دستتون پر باشه
موفق باشی

سلامسته نباشید
من مقطع کارشناسی ام را در دانشگاه فرهنگیان در رشته ی اموزش ابتدایی گذراندم
ایا مبتوانم در ازمون ارشد دانشگاه های دولتی غیرفرهنگیان برای رشته ی مشاوره شرکت کنم؟
چه منابعی را باید مطالعه کنم؟

سلام شقایق بله میتونی برای ارشد رشته دلخواهت شرکت کنی مشکلی نیست لیست منابع رو برات میگذارم البته بهتره لیست منابع رو با قبولی های سال های قبل چک کنی تا بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی منابع ارشد مشاوره زبان عمومی و تخصصی: زبان تخصصی علوم تربیتی، کیانوش هاشمیان و زبان تخصصی علوم تربیتی دکتر طالب زاده، انتشارات سمت آمار و روش تحقیق: احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور و روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور مبانی مشاوره و راهنمایی: خانواده درمانی مینوچین ترجمه ی دکتر ثنایی، پویایی گروه و مشاوره گروهی دکتر شفیع آبادی، مقدمات برنامه ریزی راهنمایی و مشاوره دکتر شفیع آبادی، خانواده درمانی دکتر تبریزی و مشاوره تحصیلی و شغلی دکتر شفیع آبادی روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره: مشاوره شغلی و حرفه ای دکتر شفیع آبادی، روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره، دکتر عبداله شفیع آبادی، تکنیک های خرد در مصاحبه های مشاوره ای، دیوید گلدارد، ترجمۀ سیمین حسینیا ن، مهارت های پایه و پیشرفته در مشاوره ، سیمین حسینیان و کولایی نظریه های مشاوره و روان درمانی: نظریه های مشاوره و روان درمانی، دکتر عبداله شفیع آبادی و دکتر ناصری، نظریه های مشاوره… ادامه نظر»

برای کنکور ارشد حسابداری نیاز ب راهنمایی و مشاوره دارم

سلام علی
چه سوالی داری بفرمایید

سلام من کارشناسی شیمی محض دارم. با توحه به بازار کار پیشنهاد میدین ارشد شیمی متحان بدم یا رشته دیکه؟/ اشنایان میگن مدیریت خوبه

سلام رضا
این کاملا به علایق شما بستگی داره
حتی همون رشته شیمی هم اگر علاقه مند باشید و پشتکار بالا داشته باشید میتونه خوب باشه
در مورد مدیریت هم رشته خوبیه بازار کارش به نسبت گسترده تر هست
اما این طور نیست که بازار کار تضمین شده داشته باشه
برای اون هم باید پشتکار و تلاش داشته باشید
شاد باشی

سلام . وقتتون بخیر. ممنون میشوم بنده رو راهنمایی بفرمایید. بنده کارشناسیم رو از یک دانشگاه دولتی با معدل ۱۷ و رتبه۲ بین هم ورودی هام به اتمام رسوندم و بدون استفاده از سهمیه استعداد درخشان و با آزمون، وارد مقطع ارشد شدم و در حال اتمام آن هستم. سوالی که برایم در ابتدا مطرح است اینه که آیا اون سهمیه همچنان پابرجا برام باقی مونده و میتونم ازش برای یه ارشد در گرایشی مرتبط استفاده کنم؟؟
سوال دوم اینکه آیا درسته که میگن اگه برای مقطعی دوبار اقدام کنی برای بحث خدمت به مشکل بر میخوری؟ مثلا” من که دارم ارشدمو تموم میکنم اقدام به گرفتن یه ارشد دیگه در گرایش مرتبط بکنم. آیا این امکان پذیر نیست و نظام وظیفه قبول نمی کنه ؟ و اینکه آیا سهمیه استعداد درخشان آنوقت اگر بنا باشد کارامد باشد فقط برای شبانه دولتی قابل استفاده است و دیگه روزانه نمیتونم قبول بشم؟ چون یکی از دوستان گفتن که بفرض اگه همچنان سهمیه ات پابرجا باشه و بتونی ازش استفاده کنی اولا” برای بحث خدمت مشکل میخوری و در ثانی در دانشگاه دولتی روزانه نمیتونی شرکت کنی و شاید شبانه بتونی پذیرفته بشی

با تشکر

سلام ارمان
برای بحث استعداد درخشان شما باید یک سال بیشتر از فارغ التحصیلیت نگذشته باشه تا بتونی درخواست بدی
برای بحث نظام وظیفه هم بله در هر مقطع شما یک بار میتونی از معافیت تحصیلی استفاده کنی اگر دکتری قبول بشی مجددا میتونی از معافیت تحصیلی برای ادامه درست استفاده کنی
شاد باشی

سپاسگزارم ازینکه وقت گذاشتید و پاسخ دادید

سلام وقت بخیر من لیسانس برق الکترونیک هستم وده سال از گرفتن مدرک لیسانسم میگذره برای قبولی ارشد اونهم فقط روزانه دانشگاه اصفهان، چطوری باید درس بخونم. درضمن کارم پاره وقت هست و وقتم کاملا آزاده. ممنون

سلام مینا
اولین قدم تهیه منابع هست بهترین کار اینه که لیست منابعت رو با قبولی های سال قبل چک کنی تا کمترین و بهترین منابع رو شناسایی کنی
بعد از اون بر اساس سرعت درس خوندنت در هر منبع باید برنامه ریزی کنی و مشخص کنی تا چه زمانی باید این کتاب تموم بشه
یه برنامه کلی برای تموم کردن همه منابع و زمان مرور داشته باشی
و یه برنامه جزئی هم برای هر روزت
اگر میرسی میتونی دو تا سه منبع رو با هم پیش ببری
و اگر میخوای در کنارشون زبان هم بخونی
یه ماه اخر رو هم برای تست جامع زدن و مرور خلاصه ها کنار بگذاری
با ارزوی موفقیت

سلام
من لیسانس کامپیوتر دارم و ساکن اصفهان. قصد دارم کارشناسی ارشد فراگیر شرکت کنم. بین دو تا رشته موندم کدوم رو انتخاب کنم. رشته مشاوره خانواده و رشته مدیریت فناوری اطلاعات؟؟؟ بازار کار برام مهمه

دانشگاه های اصفهان رشته مدیریت فناوری اطلاعات رو ندارن و فقط تهران و کرج برگزار می کنن. آیا من میتونم این رشته رو انتخاب کنم ولی به عنوان مهمان همینجا (اصفهان) امتحان بدم ؟ و اگر دوره مجازی رو انتخاب کنم تو مدرکم قید میشه که دوره مجازی بودم یا مثل دوره حضوریه؟
ممنون میشم به طور کامل بنده و بقیه دوستانی که مشکل من رو دارن راهنمایی بفرمایید.

سلام فرزانه
این دو رشته ای که گفتی از نظر نوع درس ها و بازار کار در اینده با هم متفاوتند به نظرم بهترین کار اینه که علاقه خودت رو در هر مورد بسنجی و بر اساس علاقه ت تصمیم بگیری
بازار کار هر دو میتونه خوب باشه به شرطی که علاقه مند باشی و پشتکار داشته باشی هیچ کدوم بازار کار قطعی ندارند
بله دانشگاه پیام نور امکانی رو فراهم کرده که شما بتونی در مرکز استان شهر خودتون هم امتحان بدید اگر قبولی شهر دیگه ای بودید
بله دوره مجازی در مدرک عنوان میشه
موفق باشی

سلام خسته نباشید من لیسانس حسابداری دارم و میخوام تغییر رشته بدم و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی بخونم چیکار باید بکنم؟

سلام الی
حتما اول در مورد رشته و درس هاش اطلاعات کسب کن
گاهی شناخت ما از رشته ای با اون چیزی که در واقعیت هست خیلی تفاوت داره
ببین به درس ها علاقه مندی و نوع شغلش با روحیات شما سازگاره؟
در ادامه باید منابع رو تهیه کنی و برنامه ریزی کنی و شروع کنی به خوندن
ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
موفق باشی

سلام
من لیسانس بهداشت مواد غذایی از دانشگاه علمی کاربردی هستم و علاقه دارم فوق لیسانس در رشته مدیریت دولتی بگیریم . خواهشمند است راهنمایی نمایید. بدون کنکور امسال چگونه می توانم در دانشگاهی ثبت نام کنم .ممنون

سلام ابراهیمی
برای رسیدن به هدفتون باید در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنید
بدون کنکور به شرط اینکه شرایط دیگه رو هم داشته باشید فقط برای رشته کارشناسیتون میتونید درخواست بدید
باید منابع رو تهیه کنید و شروع کنید به خوندن تا قبولی دلخواهتون رو بدست بیارید
موفق باشی

با سلام و خسته نباشید
میخواستم بدونم واسه استخدامی آموزش و پروش دبیری جغرافیا چه منابع عمومی و تخصصی مهمی رو باید بخونم که شانس قبولی بالایی داشته
کتاب های تست پیشنهادی شما چی هستن
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین
با تشکر

سلام حسین
با بررسی نمونه سوالات ازمون های سال های قبل میتونی در مورد منابع اطلاعات کسب کنی یا از قبولی های دوره های قبل تحقیق کنی
در مورد منبع تست هم تست های دوره های قبل بهترین منبع هست
شاد باشی

سلام متقاضی شرکت در آزمون دوره ارشد رشته مشاوره هستم ولی با توجه به پر حجم بودن منابع نمیدونم چطوری اون ها رو دسته بندی کنم و کدوم منابع اصلی هستند و چطوری آنها را مطالعه کنم لطفاً به ایمیلم پاسخ ارسال کنید با تشکر از لطفتون

سلام قصد دارم در دوره ارشد رشته مشاوره شرکت کنم ولی با توجه به پر حجم بودن منابع نمیدونم چطوری دسته بندی کنم و چه منابعی رو چطور بخونم

سلام لاله لیست منابع رو برات میگذارم بهتره با قبولی های سال قبل در مورد منابعی که خوندن و نتیجه گرفتن صحبت کنی در این صورت میتونی بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی منابع ارشد مشاوره زبان عمومی و تخصصی: زبان تخصصی علوم تربیتی، کیانوش هاشمیان و زبان تخصصی علوم تربیتی دکتر طالب زاده، انتشارات سمت آمار و روش تحقیق: احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور و روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور مبانی مشاوره و راهنمایی: خانواده درمانی مینوچین ترجمه ی دکتر ثنایی، پویایی گروه و مشاوره گروهی دکتر شفیع آبادی، مقدمات برنامه ریزی راهنمایی و مشاوره دکتر شفیع آبادی، خانواده درمانی دکتر تبریزی و مشاوره تحصیلی و شغلی دکتر شفیع آبادی روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره: مشاوره شغلی و حرفه ای دکتر شفیع آبادی، روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره، دکتر عبداله شفیع آبادی، تکنیک های خرد در مصاحبه های مشاوره ای، دیوید گلدارد، ترجمۀ سیمین حسینیا ن، مهارت های پایه و پیشرفته در مشاوره ، سیمین حسینیان و کولایی نظریه های مشاوره و روان درمانی: نظریه های مشاوره و روان درمانی، دکتر عبداله شفیع آبادی و دکتر ناصری، نظریه های مشاوره و روان درمانی شیلینگ… ادامه نظر»

سلام من کنکور ارشد مهندسی مکانیک و مهندسی HSE امسال رو سفید دادم آیا مجاز به انتخاب رشته هستم؟

سلام مهدی
بله همین که سر جلسه حاضر بودید مجاز به انتخاب رشته هستید
موفق باشی

سلام.من میخوام ارشد ژنتیک پزشکی شرکت کنم ولی نمیدونم رفرنس بخونم یا از کتاب های موسسات استفاده کنم.اگه کسی هست که تجربه ای در این زمینه داره لطفا کمکم کنه

سلام فاطمه
این به وقت شما بستگی داره اگر زمان این رو دارید که منابع اصلی رو بخونید و مرور هم داشته باشید و تست هم کار کنید خوبه
اما اگر وقتش رو ندارید بهتره منابع با حجم کمتررو انتخاب کنید که برسید مرور هم داشته باشید
تست زدن هم که خیلی مهم و تاثیرگذاره
شاد باشی

سلام و درود

من میخوام در مورد منابع کنکور ارشد مالی اطلاعات کسب کنم و همچنین اینکه جز رشته خوئم چه گرایش های دیگه ای رو میتونم انتخاب کنم .

سلام هانیه شما میتونی یه رشته امتحانی رو شرکت کنی و یه رشته دیگه رو هم از رشته های شناور در صفحه ۶ دفترچه شرکت کنی منابع ارشد مدیریت مالی زبان تخصصی: زبان تخصصی مدیریت ارمان اشراقی انتشارات نگاه دانش زبان تخصصی مدیریت با تاکید بر استراتژی های درک مطلب محمدرضا ناصرزاده – یاشاردهدشتی انتشارات نگاه دانش تئوریهای مدیریت: مبانی سازمان و مدیریت علی رضاییان انتشارات سمت مدیریت عمومی الوانی نشر نی مبانی مدیریت رفتار سازمانی رضاییان نشر سمت تئوری سازمان: ساختار و طرح سازمانی؛ استیفن رابینز – ترجمه الوانی و دانائی فرد؛ انتشارات صفار – اشراقی مبانی سازمان و مدیریت، سید محمد مقیمی انتشارات راه دان اقتصاد کلان محسن نظری و اقتصاد خرد محسن نظری انتشارات نگاه دانش ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری ، هادی رنجبران، انتشارات اثبات ریاضیات عمومی امید محمودیان انتشارات نگاه دانش ریاضیات و کاربرد آن در مدیریت اکبر عالم تبریز و محمد فاریابی باسمنج انتشارات صفار اشراقی ریاضیات کاربردی وحید ناصحی فر انتشارات پوران پژوهش امار و کاربرد آن در مدیریت ۲ جلد عادل اذر و مومنی انتشارات سمت امار و احتمال و کاربرد آن در مدیریت و حسابداری هادی رنجبران انتشارات اثبات درس و کنکور آمار و کاربرد آن در مدیریت،… ادامه نظر»

سلام بنده کارشناسی مدیریت مالیو خرداد ۹۹ به اتمام رساندم.هدفم برای اینده ورود به آموزش پروش هستش.اگر ممکنه راهنماییم کنین که برای ارشد چه رشته ای ادامه تحصیل بدم و در کل چه کار باید کنم؟؟؟؟

سلام مهسا
اگر منظورتون استخدام در اموزش پرورش هست که باید در ازمون های استخدامی اموزش پرورش شرکت کنید
ولی اگر جذب در مدارس غیرانتفاعی رو هم بخواید که کارتون یه مقدار راحت تر خواهد بود
برای این کار میتونید رشته هایی مثل علوم تربیتی یا مدیریت که در مدارس کاربرد داره رو بخونید
موفق باشی

سلام خسته نباشید من کنکور ارشد مجموعه مدیریت دادم میخواستم بدونم دانشگاه باهنر کرمان با چه رتبه ای روزانه قبول میشم؟

با سلام
البته بستگی داره که چه گرایشی هدفتون باشه ولی تا رتبه ۱۲۰۰ شانس قبولی روزانه شهرستان ها رو دارید
رتبه دقیق قبولی به انتخاب رشته نفرات قبل از شما هم بستگی داره که چه گرایشی هدفشون باشه و چه انتخاب هایی داشته باشن
شاد باشی

واینکه برا سال ۱۴۰۰ کنکور برگزار میشه ک بخونیم یا نه چیکار باید کرد؟

فعلا که باید بر این اساس پیش رفت که همه چیز قرار هست به همین شکل باشه تا زمانی که خبر جدیدی به دستمون برسه

سلام من میخام برای ارشد رشته حسابداری شرکت کنم
ولی نمیدونم چه کتابایی بخرم ممنون میشم منبع با اسم برام معرفی کنید که من بتونم کتاب بگیرم و شرو کنم ؟

سلام مریم لیست منابع رو برات میگذارم بهترین کار اینه که با قبولی های سال قبل در مورد منابعی که خوندن صحبت کنی تا بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی حسابداری مالی : مروری جامع بر حسابداری مالی جلد ۱و۲ -تالیف:دکتر ایرج نوروش،دکتر ساسان مهرانی،غلامرضا کرمی،محمد مرادی-انتشارات:نگاه دانش  پاسخ سوالات تالیفی مروری جامع بر حسابداری مالی-تالیف:دکتر غلامرضا کرمی،محمد مرادی،هدی اسکندر- انتشارات:کتاب نو   حسابداری صنعتی: حسابداری صنعتی ۱و۲و۳ – تالیف:جمشید اسکندری- انتشارات:نشرحفیظ مجموعه پرسش های چهار گزینه ای حسابداری صنعتی-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  حسابداری صنعتی – تالیف : اعتمادی – انتشارات سنجش تکمیلی حسابداری صنعتی – تالیف : مصدر – انتشارات کیومرث   حسابرسی: اصول حسابرسی ۱ همراه با پرسش های چهار گزینه ای-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  اصول حسابرسی ۲ همراه با پرسش ها و پاسخهای چهار گزینه ای-تالیف:حبیب اله رسولی،فرامرز شکیبایی-انتشارات:کیومرث  نمونه پرسش های چهار گزینه ای حسابرسی – نشریه ۱۵۴ سازمان حسابرسی – ترجمه احمد فاضلی ، کوروش امانی  مجموعه پرسش های چهار گزینه ای استاندارد های حسابرسی – تالیف : احمد فاضلی ، کوروش امانی   ریاضی : ریاضیات عمومی رشته های اقتصاد مدیریت و حسابداری-تالیف:امید محمودیان-انتشارات:نگاه دانش   آمار : آمادگی برای آزمون های کارشناسی ارشد رشته های اقتصاد مدیریت و حسابداری-تالیف:هادی رنجبران- انتشارات:نشر کتاب دانشگاهی   زبان تخصصی:  انگلیسی برای… ادامه نظر»

سلام
من کارشناسیم رو مهندسی صنایع خوندم
میخواستم کنکور ارشدهم صنایع بدم ولی یه نفر بهم گفت بهتره ارشدتو مدیریت منابع انسانی بری چون بهم مربوطن واینجوری بازار کار برات بهتره
نظرشما چیه؟

سلام منصوره
مهندسی صنایع از مجموعه های بین رشته ای هست که خیلی از داوطلبا بهش تغییررشته میدن اگر بهش علاقه مندی میتونه گزینه خوبی باشه وضعیتش هم از نظر بازار کار به نسبت سایر رشته ها بهتره
تلفیقش با رشته های مدیریت هم میتونه خوب باشه البته حیطه شغلی شما یه مقدار تغییر میکنه نسبت به اینکه ارشد صنایع بخونید
با ارزوی موفقیت

سلام خسته نباشید بنده مهندسی پزشکی دانشگاه آزاد میخونم خواستم بپرسم امکان شرکت در کنکور وزارت بهداشت و کنکور وزارت علوم همزمان میباشد؟و اینکه از مهر شروع کنم میتونم رتبه خوبی بیاورم؟

سلام علی
بله میتونید همزمان در کنکور ارشد هر دو وزارتخانه شرکت کنید مشکلی نیست
اینکه از چه زمانی شروع کنید به امادگی قبلی شما و اینکه چه رشته ای رو میخواید بخونید و رشته کارشناسی شما هست یا نه بستگی داره
اگر قصد تغییررشته دارید
و یا اگر وقت کمی در روز برای درس خوندن دارید هر چه زودتر شروع کنید بهتره
موفق باشی

سلام وقتتون بخیر
بنده ترم دو رشته تغذیه طیور کارشناسی ارشد هستم
آیا ان امکان وجود داره که بعد از اتمام ارشدم دوباره در یکی از رشته های شناور ارشد شرکت کنم؟

سلام وقتتون بخیر من بهمن کارشناسی جغرافیا طبیعی میگیرم اما دوست دارم ارشد مهندسی منابع تجدید پذیر شرکت کنم می خواستم راهنماییم کنید که امکان تغییر رشته برای ارشد به این رشته دارم و مشکلی تو بازار کار به وجود نمیاد
یا حتما باید از گرایشات رشته کارشناسی انتخاب کنم

سلام مریم
بله میتونی ارشد رشته دلخواهت رو شرکت کنی
از نظر جذب در بازار کار؛ مهم ترین موضوع توانایی ها و مهارت های شماست
در کنار اون برای برخی سازمان ها مدرک مرتبط داشتن هم مهمه
اما در خیلی از موارد تغییررشته مشکلی ایجاد نمیکنه
موفق باشی

سلام وقت بخیر من مهندسی گیاهپزشکی دانشگاه آزاد خوندم الان میخوام گرایش بیماری شناسی ارشد بخونم ممنون میشم منابع رو برای کنکور ارشد معرفی کنید و اینکه چجوری میتونم برنامه ریزی اختصاصی دریافت کنم

سلام مهسا
منابع در رشته شما معمولا به صورت جزوه هست با توجه به اینکه حجم کتاب ها بالاست
شما باید با قبولی های سال قبل ارتباط پیدا کنی و ازشون در مورد منابعی که خوندن تحقیق کنی
در مورد برنامه ریزی هم هر سوالی داشتی در خدمتم
شاد باشی

با سلام
من کارشناسی مهندسی نرم افزار خوندم ولی ارشد نمی تونم این رشته رو بخونم چون کارمندم و وقت ندارم
توشاخه های مدیریت چه پیشنهادی دارید واقعا موندم چی بخونم

سلام مطیعی
از بین گرایش های مدیریت؛ بازرگانی و دولتی بیشترین طرفدار رو دارند
بر اساس موقعیت شغلی ای که دارید باید ببینید کدوم گرایش بیشترین کارایی رو براتون داره و بر اساس علاقه به گرایش ها انتخاب کنید
موفق باشی

سلام خسته نباشید کارشناسی مهندسی دارم و امسال ارشد اقتصاد شرکت کردم ولی به دلیل کمبود وقت فقط از درسنامه ها و جزوات آموزشی استفاده کردم و موفق نشدم که سراغ متون اصلی برم، تست هم تقریبا هیچی نزدم (علی رغم توصیه های موکد شما!) درصدهام رو که با سال های گذشته مقایسه میکنم حدود رتبم بین ۸۰ تا ۱۱۰ میشه. که ظاهرا میتونم قبولی دانشگاه تهران رو بیارم ولی هدفم اقتصاد شریف هست چون اقتصاد شریف با اقتصاد تهران تفاوت قابل ملاحظه ای داره (شاید حرفم درست نباشه چون متاسفانه با بچه های اقتصاد در ارتباط نیستم!) حالا میخوام این ۷ ماه رو هم تلاش کنم و دوباره کنکور ۱۴۰۰ شرکت کنم چون از یک طرف جا برای بیشتر خوندن دارم -برم سراغ متون اصلی و تست بزنم- و از طرف دیگه امسال به دلیل کرونا آموزش مجازیه و در نتیجه چیز زیادی یاد نمیگیرم. لطفا اگر ممکنه راهنماییم کنید. و سوال دیگه: آیا امکان داره کنکور ارشد حذف بشه و یا با طرحی مثل آ ت ت جایگزین بشه؟ که دیگه شانس قبولی برای امثال من -میخوان تغییر رشته در مقطع ارشد بدن- وجود نداره. و اگر این امکان وجود داره آیا میشه شبانه دانشگاه تهران ثبت نام… ادامه نظر»

سلام نیما
قبلا امکان اینکه ترم اول رو مرخصی بگیرید نبود ولی الان ترم اول رو هم مرخصی میدن که البته باید دلایل موجهی داشته باشید تا با مرخصی تون از طرف دانشگاه موافقت بشه
ضمن اینکه در اصل ترم بعدش هم ممکنه شما نیاز به مرخصی داشته باشید چون واحدی نباشه که بردارید با توجه به پیش نیاز ها
در مورد قبولی و ثبت نام کردن هم کاملا به شرایط شما بستگی داره
اگر فکر میکنی بر اساس شرایط میتونی تلاش بیشتر و بهتری داشته باشی و اینکه مطمئنی سال بعد ممکنه اتفاق پیش بینی نشده دیگه ای به وجود نیاد میتونی بهش فکر کنی
البته همه اینها در صورتی هست که از نظر نظام وظیفه هم مشکلی نداشته باشی
ضمن اینکه قبولی دانشگاه تهران هم جزو قبولی های خیلی خوب هست
امیدوارم بهترین انتخاب رو داشته باشی

در مورد حذف کنکور و یا برقراری طرح ا ت ت هم نمیشه به یقین چیزی گفت
صحبت هایی در موردش شده و با اینکه ممکنه این صحبت ها تا عملی شدن چندین سال طول بکشه ولی به هر حال باید احتمال هر چیزی رو داد

با سلام و خسته نباشید
انگار دانشگاه پیام نور در سال های اخیر بر خلاف اساسنامه اقدام ب جذب دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی (کارشناسی ارشد) کرده است
میخواستم ببینم آیا اقدامی برای قانونی جذب کردن دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی انجام داده است یا براساس همان سال های اخیر دانشجو جذب میکنه
بعد تکلیف مدرک هایی ک داده شده چی میشه واقعا آیا اعتباری دارند
زمان ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چ زمانی است

سلام حسین
بله دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد دانشجو پذیرش میکنه
هم از طریق ازمون و هم از طریق پذیرش فراگیر
مدرک داده شده هم معتبر هست
زمان ثبت نام فراگیر پیام نور بر اساس زمان ثبت نام سال های قبل اواخر مهر یا اوایل ابان ماه هست که از طریق سایت و کانال تلگرام یاداوری خواهد شد
شاد باشی

سلام، من کارشناسی رشته حقوق دارم میخواستم ببینم که راهی برای رفتن به آموزش و پرورش وجود داره؟ وبرای ارشدم علوم تربیتی میشه خوند؟ باتشکر

سلام بابک
یکی از راه ها شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش هست
بله میتونید برای کنکور در مجموعه علوم تربیتی شرکت کنید مشکلی نیست
ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
موفق باشی

سلام
من لیسانس مترجمی انگلیسی دارم میخوام بدونم اصلا شدنی هست که رشته ای تی برای ارشد بخونم؟ و بعد اینکه ایا تو یک سال میتونم برای کنکورش اماده شم؟ مهم تر از همه اینکه به ای تی علاقه ی زیادی دارم

سلام شایان
بله میتونید ارشد رشته دلخواهتون رو شرکت کنید
ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
بستگی به سطح توانایی ها و امادگی قبلی شما داره
بله یک سال کافیه
باید بررسی کنید ببینید برای چه درس هایی نیاز به استفاده از کلاس دارید و یا خودتون میتونید بخونید
اینکه علاقه مند هستید خیلی خوبه و با تلاش و پشتکار حتما موفق خواهید بود
شاد باشی

سلام آیا برای شرکت در کارشناسی فناوری اطلاعات(IT) باید در مقطع کارشناسی یک رشته مرتبط تحصیل کرده باشیم؟

سلام امید
خیر نیازی نیست
شما از کارشناسی های رشته های دیگه هم میتونید وارد مقطع ارشد رشته دلخواهتون بشید
البته ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
موفق باشی

سلام خسته نباشید
یسوال داشتم از حضورتون
بدون کنکور میشه برای مقطع ارشد دانشگاه پیام نور یا دانشگاه آزاد رفت ؟رشته یی مثل روانشناسی

سلام ارزو
اگر فارغ التحصیل کارشناسی ازاد بودید میتونی شانست رو برای پذیرش بدون ازمون امتحان کنی البته اگر سایر شرایط پذیرش رو داری
در مورد پیام نور هم پذیرش بدون ازمون به این صورت نداره و شما میتونید در پذیرش فراگیر پیام نور شرکت کنید
که منابعی که مشخص میشه رو میخونید و در امتحانش شرکت میکنید اگر قبولیش رو بدست اوردید منابعی که خوندید جزو ترم یک شما محسوب میشه و از ترم بعد شما وارد ترم دوم میشید
موفق باشی

همسرم کارشناسی متالوژی خونده ، میخواد ارشد شبکه کامپیوتری بخونه ، باید چیکار کنه ؟

سلام معصومه
برای ثبت نام کنکور باید رشته امتحانی مورد نظرشون رو انتخاب کنند
البته ممکنه که بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی بهشون تعلق بگیره
شاد باشی

سلام منابع کارشناسی ارشد تاریخ برای کنکور ۱۴۰۰ چی هستش و سوال دومم اینه که ایا سازمان سنجش خودش منابع خور میگه یا الکیه

سلام ارام در رشته شما منابع زیاده بهترین کار اینه که با قبولی های سال قبل در مورد منابعی که خوندن صحبت کنی و از بین لیستت منابع مهم تر رو شناسایی کنی و روی اونها وقت بگذاری خیر منابع رو سازمان سنجش اعلام نمیکنه در واقع منابع به صورت صددرصدی مشخص نیست بلکه یه لیست احتمالی منابع با بررسی سوالات کنکور سال های قبل مشخص میشه منابع ارشد تاریخ: عربی: مطالعه قواعد عربی که در کتاب های دوره دبیرستان به اختصار بیان شده اند بسیار مفید می باشد ضمن آنکه می توان در کنار آن از کتاب هایی مانند عربی به زبان ساده – میرشکاری ( ایادفیلی ) که قواعد را در قالب توضیح و تست ارائه کرده اند بهره برد. در ترجمه متون عربی نیز بهتر آن است که کتاب هایی مانند تاریخ یعقوبی، تجارب الامم ابوعلی مسکویه، مقدمه ابن خلدون ترجمه شوند و برای درک ضعف های ترجمه با متن ترجمه شده آنها مقابله شوند. از دیگر کتاب های مورد نظر می توان به اخبار الطوال دینوری و تاریخ طبری اشاره کرد.  تاریخ ایران باستان: گیرشمن، رومن، (۱۳۸۸) ایران از آغاز تا اسلام، ترجمه محمد معین، مصحح میترا مهرآبادی، تهران: انتشارات دنیای کتاب. یارشاطر، احسان(گردآوردنده)، (۱۳۸۳)، تاریخ ایران از… ادامه نظر»

درود.. بنده مهندسی شیمی خوندم و الان میخام برای ارشد برم محیط زیست که یکی از گرایش های رشتمون هست ولی یه چیزی واقعا منو گیج کرده .. از خیلی رشته های مختلف میتونن بیان رشته محیط زیست برای ارشد بعد رشته من با توجه به منابعش تقریبا سخت ترین رشته هست بین اونا .. این برام سواله یعنی من یه سری منابع میخونم یه دوست دیگه رشتش مثلا زیسته یه سری منابع دیگه و یه دوستی که رشتش کشاورزیه یه سری منابع مختلف بعد هممون ارشد میریم سر یه کلاس میشینیم؟؟؟؟ با زمینه های درسی متفاوت؟؟؟ یکی این برام قابل فهم نیست دوم اینکه خب اگه قراره هممون بریم سر یه کلاس با منابع متفاوت بهتر نیست من برم کنکور یکی از اون رشته ها که به مراتب منابع اسون تری نسبت به من داره رو بدم؟؟ مثلا تو رشته من ریاضیات خیلی سختی میخان و انگلیسی من که خوبه کمترین ضریب رو داره ولی بعضی از اون رشته ها ریاضی خیلی جزئی میخاد و انگلیسی ضریب بالایی داره

من اطلاعات چندان ندارم ولی تا اونجایی ک میدونم برای امتحان دادن رشته ی غیر از رشته خودمون باید منابع امتحانی اون رشته رو خوند .مثلا اونی که زیست خونده تو کنکور باید منابع رشته شمارو تهیه کنه و بخونه وگرنه با اطلاعات رشته زیست که نمیتونه امتحان رشته شمارو بده

سلام محمد
هر داوطلبی که تصمیم میگیره یه رشته امتحانی رو برای ادامه تحصیل انتخاب کنه باید منابع همون رشته رو تهیه کنه و طبق ضرایب درس های همون رشته که در دفترچه ارشد مشخص شده پیش بره
شاد باشی

سلام من مدرک کارشناسیم عمران بوده و الان قصد دارم زبان برای ارشد امتحان بدم …چه کتاب و درس هایی راباید بخونم برای کنکور؟

سلام سحر
اینکه زبان رو از چه کتابی شروع کنی به خوندن بستگی به سطح زبان شما داره
اگر زبانت در حد متوسطه میتونی با کتاب ۵۰۴ واژه ضروری شروع کنی
جملات و کلمات رو خوب کار کنی
و تست های سال های گذشته رو هم بزنی
اگر زبانت در سطح بالاتر از این کتابه میتونی با کتاب ۱۱۰۰ واژه شروع کنی
و باز هم تست کار کنی
موفق باشی

سلام
مدرک مجازی دانشگاه تهران در رشته مدیریت بازرگانی بهترو معتبرتره یا حضوری ازاد علوم تحقیقات برای اپلای؟

سلام
من کارشناسی فقه و مبانی حقوق دارم.برای ارشد بدون ازمون در چه رشته هایی میتونم ادامه بدم؟ممنون میسم راهنمایی بفرمایین.

سلام کامیار
شما برای گرایش های مجموعه الهیات و معارف اسلامی میتونی شانست رو امتحان کنی
گرایش های دیگه ای که با فقه و مبانی حقوق اسلامی در یک مجموعه هستند
موفق باشی

سلام.آخرین رتبه قبولی ارشد روزانه علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی پارسال رو میدونید؟دانشگاه های درجه دو و سه منظورمه

سلام سایه
تا حدود رتبه ۱۲۰۰ برای روزانه های دانشگاه های شهرستان های متوسط شانس قبولی داری
البته رتبه دقیق به این بستگی داره که نفرات قبل از شما چه گرایشی هدفشون باشه و یا چه دانشگاه هایی رو انتخاب کنند
موفق باشی

سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم مدرک آزاد با کنکور و بدون کنکور چه تفاوتی باهم داره ؟

سلام طاهری
تفاوتی نداره
و هر دو مدرک با عنوان دانشگاه ازاد خواهد بود
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من کارشناسی معماری رو دو ترم دیگه تموم میکنم میخواستم بدونم برای ارشد معماری یا طراحی داخلی چه منابعی و باید مطالعه کنم یا چه کلاس های رو شرکت کنم که بتونم رتبه قبولی دانشگاه دولتی و بیارم؟

سلام ملیکا

منابع ارشد معماری

درک عمومی معماری: مفاهیم پایه در معماری

زیبا شناختی معماری گروتر

مبانی سواد بصری

اشنایی با معماری جهان ابراهیم زارعی

آشنایی با معماری اسلامی / پیرنیا

سبک شناسی معماری اسلامی / پیرنیا

معماری اسلامی ایران / محمد یوسف کیانی ( نارنجی ، نازک )

از زمان و معماری / فضا  زمان

مصالح ساختمانی / سام فروتن

درک رفتار سازه ها و سازه در معماری گلابچی (تمام کتاب های دکتر گلابچی)

کتاب مبانی فیزیک ساختمان / آکوستیک / قیابکلو

طراحی اقلیمی / ابنیه سنتی / قبادیان

اولویت دوم / طراحی اقلیمی / کسمایی

پیشنهاد می کنم که حتما از قبولی های سال قبل در مورد منابع تحقیق کنی

به این صورت میتونی منابع مهم تر رو شناسایی کنی و بدونی اولویت خوندنت رو به چه ترتیبی قرار بدی.

در مورد کلاس ها هم بهتره از قبولی های سال های قبل که از کلاس ها استفاده کردند و نتیجه گرفتند تحقیق کنی
شاد باشی

سلام من معدل کارشناسیم از هفده پنجاه صدم کمتره میتونم ارشد استعداد درخشان روان شناسی شرکت کنم؟اگه جواب منفیه اگه شرکت کنم چی میشه؟ضرری داره؟

با توجه به اینکه فارغ التحصیل کارشناسی ازاد هستی از شرایط ارشد ازاد بدون ازمون این هست که در رشته های انسانی معدل شما بالای ۱۷ باشه
ضرر نداره ولی شانس قبولی هم ندارید
شاد باشی

سلام ببخشید من اگه طرح استعداد درخشان کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد رو شرکت کنم و وقتی که جواب کنکور بیاد مجاز به انتخاب رشته دانشگاهای ازاد بشم مجدد میتونم جدا از استعداد درخشان انتخال رشته معمولی مثل تمام داوطلبا داشته باشم؟این دوتا فرق دارن؟مشکلی برام پیش نمیاد اگه استعداد درخشان پذیرش نشم انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزادو انجام بدم

سلام شکیب
خیر مشکلی نیست اگر در کنکور شرکت کردی میتونی انتخاب رشته ارشد رو هم داشته باشی
شاد باشی

سلام وقتتون بخیر
من سال ۹۱ در رشته مدیریت فارغ التحصیل شدم.الان میخوام بدون کنکور در رشته مدیریت در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل بدم شرایطش چیه؟

سلام مریم
متاسفانه امکان شرکت در بدون ازمون های ارشد رو نداری چون از فارغ التحصیلی شما سال های زیادی گذشته
برای قبولی در رشته دلخواهت باید در کنکور ارشد شرکت کنی
شاد باشی

سلام خسته نباشید
برای قبولی ارشد بیوالکتریک دانشگاه فردوسی مشهد چه رتبه ای لازم دارم؟چه درصدهایی؟

سلام مهسا
باید حدودا رتبه تون زیر ۱۰۰۰ باشه برای قبولی روزانه فردوسی
البته اینکه دقیقا چند باشه بستگی به این داره که نفرات قبل ازشما چه گرایشی هدفشون باشه و چه انتخاب هایی داشته باشن
موفق باشی

درود بر شما. من کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه ازاد دارم. می تونم و امکانش هست برای ارشد سراسری در رشته روانشناسی بالینی ثبت نام کنم؟ چه منابعی رو باید تهیه و مطالعه کنم؟

سلام محدثه بله میتونی ارشد دلخواهت رو شرکت کنی مشکلی نیست البته ممکنه یه تعداد واحد جبرانی بعد از قبولی به شما تعلق بگیره و اینکه حتما شرایط تاسیس دفتر مشاوره رو پرس و جو کن متون به زبان انگلیسی: کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی – تالیف سیدمحمدی – نشر روان (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما) منابع اصلی درس روانشناسی رشد :   روانشناسی رشد – تالیف لورا برک – ترجمه سیدمحمدی – نشر ارسباران (جلد ۱ و ۲) روانشناسی ژنتیک – تالیف محمود منصور و دادستان – انتشارات سمت و رشد (جلد ۱و ۲) نظریه های روانشناسی رشد – تالیف ویلیام کرین – ترجمه خویی نژاد – انتشارات رشد  منابع اصلی درس روانشناسی بالینی:   روانشناسی بالینی – تالیف فیرس و ترال – ترجمه فیروز بخت – انتشارات رشد  نظریه و کاربست مشاوره و روان‌درمانی– تالیف جرالد کری – ترجمه سیدمحمدی راهنمای سنجش روانی – تالیف گراث و مارنات – بخش‌هایی از کتاب  اصول مصاحبه بالینی – تالیف اتمر و اتمر – بخش‌هایی از کتاب  روانشناسی بالینی – تالیف دکتر سعید شاملو – انتشارات رشد  نظریه های روان‌درمانی – تالیف پروچاسکا و نورکراس – ترجمه سیدمحمدی – انتشارات رشد منابع اصلی درس روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی:   مرضی:  آسیب شناسی روانی –… ادامه نظر»

سلام
میخواستم بپرسم اگر کسی در کنکور ارشد دانشگاه ازاد قبول بشه اما اون سال ثبت نام نکنه،ایا امکانش هست ٣سال بعد بتونه ثبت نام کنه؟

سلام مهسا
بعید میدونم
البته به واحد دانشگاهی که قبول شدید و محبوبیتش هم بستگی داره
میتونید در این مورد از دانشگاهی که قبول شدید تحقیق کنید
با ارزوی موفقیت

سلام روزتون بخیر
من لیسانس اقیانوس شناسی دارم و باتوجه به اینکه فعلا این رشته باز کار خوبی نداره میخواستم واسه ارشد رشته ای بخونم که آینده داشته باشه
ممنون میشم راهنمایی کنین چه رشته هایی بهتر هست میتونم و واسه ارشد بخونم؟
یکم سرچ کردم رشته علوم تربیتی هم ازش تعریف شده بود به نظرتون کدوم گرایشش بهتره؟

سلام مهسا
معمولا داوطلبا رشته هایی که برای ارشد انتخاب می کنند مدیریت/ ام بی ای/ علوم تربیتی/ مشاوره/ روانشناسی و … است
البته شما به اکثر رشته ها میتونید وارد بشید
در مورد رشته علوم تربیتی پرطرفدارترین گرایشش مدیریت اموزشی و برنامه ریزی درسی هست
البته میتونی یه نگاه به درس ها بندازی تا متوجه بشی به کدوم گرایش علاقه مندی
شاد باشی

سلام خسته نباشید
من کنکور ارشد کامپیوتر گرایش نرم افزارمیخوام شرکت کنم و هدفم دانشگاه های دولتی برتره
ولی نمیدونم که کی و از کجا باید شروع کنم؟ چقد در روز درس بخونم تا به هدفم برسم؟ کلاس شرکت کنم یا با فیلم های آموزشی هم میشه؟ ضمن این که کارشناسیمو از یه موسسه غیر انتفاعی گرفتم
و همینطور نیاز به منابع و برنامه ریزی درسی دارم !
ممنون میشم کمک کنید.

سلام شبنم معمولا یه بازه زمانی ۶ تا ۹ ماهه برای مطالعه ارشد کافیه اما این به وقت شما بستگی داره اگر نمیتونی تمام وقت در طول روز درس بخونی و شاغلی یا مشغولیت دیگه ای داری باید زودتر شروع کنی اولین قدم هم شناسایی و تهیه منابع هست اول باید با کمترین ساعت مطالعاتی شروع کنی مثلا سه ساعت و به تدریج ساعتت رو افزایش بدی تا در عرض دو تا سه هفته به ۶ تا ۷ ساعت برسونی و همین مقدار رو حفظ کنی تا یکی دو ماه اخر که هر چقدر بتونی بیشتر بخونی بهتره مثلا روزی ۹/۱۰ ساعت اینکه کارشناسیت رو از چه دانشگاهی گرفتی اصلا تعیین کننده نیست تلاش شما برای قبولی در ازمون مهمه منابع ارشد کامپیوتر نرم افزار: زبان عمومی: زبان عمومی زیر ذره بین جلد ۱ و ۲ زبان تخصصی: جلد ۴ زبان زیرذرهبین بخش درک مطلب ریاضی ۱و ۲: جزوه ریاضی عمومی کلاسی ۱ و ۲ دکتر آقاسی انتشارات نگاه دانش معادلات دیفرانسیل: نصیر آمار و احتمال: آمار و احتمال پارسه (نویسنده طورانی)- طرح ۹۰% آمار و احتمال (نویسنده طورانی) گسسته: پوران پژوهش آبی و نارنجی (نویسنده یوسفی) – جزوه‌ی دکتر سیدجوادی (قابل دانلود از اینترنت) ساختمان داده: پوران پژوهش – جزوه‌ی… ادامه نظر»

سلام وعرض خسته نباشید به کارشناسان واستادان گرامی.بنده لیسانس ترویج وآموزش کشاورزی دارم ومیخوام برای ارشدکنکوررشته باغبانی شرکت کنم.چندتاازکتب ومنبعش روتهیه کردم.حال میخوام درخصوص کمیت وکیفیت مطالعه ورشهای موثرراهنمایی های لازم رو انجام بدین تاازشون استفاده کنم.ممنون.🙏

سلام دیناروند
شما باید بر اساس حجم منابع و سرعت درس خوندنت در هر منبع؛ برنامه ریزی کنی طوری که هم برسی منابع رو تموم کنی هم مرور داشته باشی و هم یه ماه اخر رو برای تست جامع زدن و مرور خلاصه ها کنار بگذاری
حتما خلاصه نویسی داشته باش خیلی کمکت میکنه برای مرور
بر اساس تایمی که میتونی در روز درس بخونی میتونی یک تا سه درس رو انتخاب کنی وبا هم همزمان پیش ببری
اگر سوال دیگه ای داری در خدمتم
موفق باشی

سلام وقت بخیر منابع ارشد روانشناسی و میخواستم بپرسم و اینکه تست چی بزنم؟پک های مدرسان شریف خوبه؟

سلام تارا
چه گرایشی هدفت هست برای منابع؟
منبع تستت حتما تست های کنکورهای ارشد سال های قبل باشه
در مورد منابع موسسات بستگی به وقتت داره اگر تایمت فشرده است و نمیتونی منابع اصلی رو بخونی خوبه و در کنارش هم حتما تست زیاد کار کن
موفق باشی

سلام خانم مشاور.
خسته نباشید.

من تاریخ فارغ التحصیلیم اواخر خرداد ۹۹ خورده.
کنکور ارشد بهداشت هم ۲۳ و ۲۴ تیر ۱۴۰۰ قراره برگزار بشه.
با وجود اینکه فرجه یکساله معافیت بعد از فارغ التحصیلیم به تاریخ برگزاری کنکور بهداشت نمیرسه، آیا راهی هست که بتونم تو ارشد بهداشت ۱۴۰۰ شرکت کنم؟

سلام امین
شما باید کارهای خدمتت رو انجام بدی که غیبت نخوری اگر بتونی برای کنکور مرخصی بگیری و کنکورت رو شرکت کنی مشکلی از این بابت نخواهی داشت
شاد باشی

ممنون از پاسختون.
من یه سوال دیگه هم داشتم.
من فرصت یه ساله م رو تو کنکور سراسری استفاده نکردم و یه ضرب رفتم، ولی تو مقطع کارشناسی ۱۰ ترمه تموم کردم (البته ترم آخر معرفی به استاد بود)
این برام مشکل میشه؟

با سلام . رتبه قابل قبول برای پذیرفته شدن در دانشگاه شریف در رشته ریاضی و مقطع ارشد باید چند باشد؟ و در خصوص اینکه در کنکور ارشد اگر گرایش جبر دوست دارم فقط باید به سوالات جبر پاسخ دهم یا به سوالات آنالیز و بهینه هم پاسخ دهم مشکلی نداره؟ و اینکه چگونه درصد گیری کنم بعد از هر آزمون آزمایشی ارشد؟

سلام مهسا
بستگی داره که چه گرایشی هدفتون باشه چون ظرفیت ها متفاوته اما به طور کلی با توجه به محبوبیت دانشگاه شریف به احتمال زیاد باید رتبه تون زیر ۵۰ باشه
شما هدفتون قبولی هر گرایشی هست فقط کافیه به سوالات همون گرایش پاسخ بدید
مگر اینکه بخواید شانستون رو در گرایش های دیگه هم امتحان کنید
برای درصد گیری یه فرمولی هست
تعداد پاسخ صحیح ضربدر سه منهای تعداد پاسخ های اشتباه
تقسیم بر تعداد کل سوالات ضربدر سه
موفق باشی

وقت بخیر.من لیسانس تربیت بدنی دارم .میتونم ارشد کنکور فیزیوتراپی بدم ؟یا یه رشته دیگه توی دروس علوم پزشکی؟

سلام ریحان
خیر متاسفانه رشته دلخواهت شرط کارشناسی مرتبط بودن داره و امکان شرکت نداری
از بین رشته های ارشد وزارت بهداشت برخی رشته ها رو نمیتونی شرکت کنی
چه رشته دیگه ای هدفت هست؟

سلام.من کارشناسی شنوایی شناسی دارم،آیا امکان شرکت در ارشد روانشناسی بالینی دارم؟

سلام فرزانه
بله میتونی ارشد رشته دلخواهت رو شرکت کنی
ممکنه یه سری واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
البته شرایط گرفتن مجوز کلینیک مشاوره رو باید از ارگان های مورد نظر پیگیری کنی
موفق باشی

سلام
من کارشناسی مهندسی شیمی دارم و بخاطر شرایط کاری نامناسب میخوام ارشد رشته شناوررازمون بدم مدنظرم قبولی در آموزش پرورش هست،چه رشته ای پیشنهاد میکنید؟
برای منابعش چگونه باید پیدا کنم؟
ممنون

سلام.من لیسانس آموزش الهیات از دانشگاه فرهنگیان دارم و برای ارشد میخوام فقه و حقوق بخونم سوال داشتم که اگه ارشد فقه رو بگیرم میتونم در آزمون سردفتری شرکت کنم؟لطفا پاسخ بدهید.

سلام فاطمه
شرایط رشته تحصیل به این صورت هست:
مدرک کارشناسی و بالاتر حقوق قضائی، علوم ثبتی، حقوق ثبت اسناد و املاک، حقوق سردفتراسناد رسمی، منقول از دانشکده الهیات یا دانشکده سابق معقول و منقول و یا کارشناسی و بالاتر در رشته الهیات و معارف اسلامی با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی از دانشگاهها و مراکز آموزش عالی معتبر مورد تائید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
و سه سال سابقه دفتریاری
موفق باشی

سلام من متولد ۷۵نیمه دوم هستم رشته ام تجربی بود سال اول کنکور مجاز نشدم در دانشگاه دولتی انتخاب رشته کنم نا امید شدم ول کردم درسو الان میخ‌ام بدونم امکانش هست که بتونم بخونم؟باید چجوری شروع کنم ؟با اینک کتابا تغییرکرده و نظام جدید شده

سلام غزل
متاسفانه تخصصم در کنکور کارشناسی ارشد هست
اما بعید میدونم مشکلی داشته باشی برای شرکت کردن در کنکور با توجه به اینکه شما خانم هستی و مشکل نظام وظیفه هم نداری
بهتره با یک مشاور در این مورد صحبت کنی
شاد باشی

سلام خسته نباشید من قصد دارم ارشد روانشناسی بالینی امتحان بدم ولی برای هر عنوان درس کتابهای زیادی معرفی شده مثلا برای رشد هم کرین هم لورا برک و تعدادی منبع دیگه معرفی شده آیا خوندن یک منبع کافیه یا برای کسب رتبه خوب باید تمام منابع خونده بشه؟

سلام فرجی معمولا در هر درس یکی از منابع اصلی تر هست و بیشتر مورد توجه طراح سوال هست و سایر منابع کمتر شما با صحبت با قبولی های سال های قبل میتونی منابع مهم تر رو شناسایی کنی یا اینکه تست ها رو بررسی کنی و ببینی بیشتر کدوم منبع مورد سوال بوده در کنارش تست هم خیلی کار کنی البته شما اگر رتبه خیلی خوب میخوای و وقت هم داری بهتره اکثر منابع رو بخونی البته هر چند سالی ممکنه در یک درس، تمرکز طراح از یک منبع برداشته شه و به سمت منبع دیگه ای بره که این موضوع؛ قابل پیش بینی نیست لیست منابع رو برات میگذارم متون به زبان انگلیسی: کتاب متون روانشناسی به زبان انگلیسی – تالیف سیدمحمدی – نشر روان (دوجلد: کتاب اصلی و راهنما) منابع اصلی درس روانشناسی رشد :   روانشناسی رشد – تالیف لورا برک – ترجمه سیدمحمدی – نشر ارسباران (جلد ۱ و ۲) روانشناسی ژنتیک – تالیف محمود منصور و دادستان – انتشارات سمت و رشد (جلد ۱و ۲) نظریه های روانشناسی رشد – تالیف ویلیام کرین – ترجمه خویی نژاد – انتشارات رشد  منابع اصلی درس روانشناسی بالینی:   روانشناسی بالینی – تالیف فیرس و ترال – ترجمه فیروز بخت –… ادامه نظر»

سلام خسته نباشین من کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت هستم و میخام کنکور ارشد رو بدم
اما بین سه تا رشته ی انفورماتیک ، فناوری اطلاعات سلامت و نانو تکنولوژی موندم
از طرفی به کنکور دادن دوبارم فکر میکنم
بهمیتونین منو راهنمایی کنین در این مورد ؟

سلام یاسی
اول اینکه بین ارشد شرکت کردن و کنکور کارشناسی باید بر اساس شرایط خودت تصمیم بگیری
به هر حال شرکت دوباره در کنکور کارشناسی معمولا برای بدست اوردن قبولی هایی مثل پزشکی یا دندون و دارو انجام میشه که نیاز به تلاش خیلی زیاد داره
اگر امادگی این تلاش رو داری میتونی براش اقدام کنی
از طرفی این رشته ها دیربازده تر هستند چون تحصیل طولانی تری دارند و نیاز به گذروندن طرح هم دارند
از طرفی برای رشته ارشدت پیشنهاد میکنم بر اساس علاقه ت تصمیم بگیری
هم علاقه ت به درس ها و هم علاقه به حیطه شغلی در اینده
وضعیت بازار کار الان به این صورته که هیچ رشته ای وضعیت ایده ال نداره و شما برای هر موقعیت شغلی ای باید تلاش و پشتکار بالا داشته باشی
موفق باشی

سلام و خسته نباشید. یه سوال داشتم خدمتتون. من کارشناسی ارشد شرکت کردم و مطمنم که یه دانشگاه خوب قبول میشم من دانشجوی سال اخرم و هنوز فاغالتحصیل نشدم یعنی تو شهریور میشم ولی نگرانی من اینه که اگه به هر دلیلی فارغالتحصیلی من یک ماه یا دو ماه عقب بیفته بخاطر کرنا و تاخیر در برگزاری امتحانات دانشگاه دیر مدرک فارغ التحصیلی رو بده من میتونم بازم دانشگاه قبولی ثبت نام کنم یا نه ؟! طلفا راهنمایی کنین. میدونم که تو دفترچه زدن تا ۶/۳۱ فرصت داریم فارغ التحصیل شیم.

سلام سینا
مهم این هست که شما واحدهاتون تموم شده باشه و برای ترم مهر جاری واحدی از دوران کارشناسیتون باقی نمونده باشه
اگر نمرات درس ها دیر بیاد یا نرسید کارهای فارغ التحصیلی رو انجام بدید مشکلی نیست
شما برای ثبت نام مراجعه میکنی و تعهد میدی که مدارک لازم رو بعدا برای دانشگاه ببری
موفق باشی

سلام وقت بخیر! من لیسانس ریاضی رو شبانه و فوق لیسانس ریاضی روزانه خوندم آیا میتونم ارشد روانشناسی تربیتی روزانه شرکت کنم ؟ باید هزینه ترم بدم؟مثل شبانه باید پول ترم داد؟لطفا راهنمایی ام کنید ممنون میشم

سلام سمانه
بله قبلا به این صورت بود که اجازه تحصیل بیشتر از یک بار تحصیل رایگان در یک مقطع رو نداشتید اما الان امکانش هست اگر هم مشکلی پیش اومد میتونید با پیگیری از دیوان عدالت اداری حلش کنید
شاد باشی

سلام من دانشجوی ترم آخر کارشناسی علوم ورزشی هستم با معدل ۱۹.۷۵ دانشگاه آزاد به دلیل کرونا امتحانات دانشگاه عقب افتاده و نمرات همه دروس ثبت نشدند آیا با این شرایط میشه در پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد استعداد های درخشان شرکت کنم؟

سلام من ترم اخر کارشناسی حسابداریم ومیخوام سال بعدکنکور ارشد حسابداری بدم وفقط دانشگادولتی میخوام بیارم میخواستم نظرتون درمورد منابع بپرسم که چ منابعی بایدبخونیم خودم بخونم یا اموزشگاها مث مدرسان شرکت کنم؟

سلام نجمه اگر وقت داری و میتونی منابع اصلی رو بخونی خیلی بهتره و کاملتره اما اگر به هر دلیل تصمیمت این شد که از بسته های موسسات استفاده کنی بهتره کنارش تست های ارشد سال های قبل رو هم خوب کار کنی لیست منابع رو برات میگذارم اگر بتونی با قبولی های سال قبل لیست منابعت رو چک کنی خیلی بهتره تا بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی حسابداری مالی : مروری جامع بر حسابداری مالی جلد ۱و۲ -تالیف:دکتر ایرج نوروش،دکتر ساسان مهرانی،غلامرضا کرمی،محمد مرادی-انتشارات:نگاه دانش  پاسخ سوالات تالیفی مروری جامع بر حسابداری مالی-تالیف:دکتر غلامرضا کرمی،محمد مرادی،هدی اسکندر- انتشارات:کتاب نو   حسابداری صنعتی: حسابداری صنعتی ۱و۲و۳ – تالیف:جمشید اسکندری- انتشارات:نشرحفیظ مجموعه پرسش های چهار گزینه ای حسابداری صنعتی-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  حسابداری صنعتی – تالیف : اعتمادی – انتشارات سنجش تکمیلی حسابداری صنعتی – تالیف : مصدر – انتشارات کیومرث   حسابرسی: اصول حسابرسی ۱ همراه با پرسش های چهار گزینه ای-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  اصول حسابرسی ۲ همراه با پرسش ها و پاسخهای چهار گزینه ای-تالیف:حبیب اله رسولی،فرامرز شکیبایی-انتشارات:کیومرث  نمونه پرسش های چهار گزینه ای حسابرسی – نشریه ۱۵۴ سازمان حسابرسی – ترجمه احمد فاضلی ، کوروش امانی  مجموعه پرسش های چهار گزینه ای استاندارد های حسابرسی – تالیف : احمد فاضلی ،… ادامه نظر»

سلام وقتتون بخیر من به خاطر اینکه ۷ ترمه مقطع لیسانسم تموم میشه چند واحد میمونه برای تابستون سال بعد
من اگه بخوام توی کنکور شرکت کنم میتونم یا باید سال بعدش برای ارشد ثبت نام کنم ؟

سلام پریسا
مهم این هست که شما تا شهریور سال جاری ای که در کنکورش شرکت میکنید درستون تموم بشه و برای مهر اون سال که قبولی ارشد رو بدست میارید واحدی از کارشناسی باقی نمونده باشه
شاد باشی

سلام من قبلا هم مزاحمتون شدم که گفته بودم مادرم فوت کردن و گفته بودم هدفم۴دانشگاه برتر تهرانه برای ارشد حسابداری واینکه امسال فقط شرکت کردم وگرنه بلد نبودم ومیخوام سال دیگه بهترین دانشگاه قبول بشم فقط برادرم گیر داده غیرانتفاعیا قبولی منم بهش میگم غیرانتفاعی وازاد واینا فایده نداره و فرقی با همون لیسانس نداره!؟ اون حرف خودش رو میزنه میگه امسال برو وکسی نقد رو با نسیه عوض نمی کنه وامسال برو سال دیگه جای بهتری بری تطبیق واحد میکنی منم میگم تطبیق واحد نمی کنه دانشگاه دولتی و خلاصه من دانشگاه غیرانتفاعی ازاد وپیام نور اصلا دوست ندارم ونمیخوام حالا میگین چکار کنم واینکه امسال گیج شدم برای استخدامی بخونم برای ارشد بخونم واگرم رفتم سرکار چجوری بخونم وقت کم نمیارم وقت رو چجوری رو ازمون استخدامی بزارم رو کارشناسی ارشد بزارم و هزارتا مشغله ذهنی. از الان شروع کنم و…. به نظر شما چکار کنم خانم مشاور؟؟؟؟ ببخشید دیگه مزاحمتون میشم. در ضمن۲۵ساله هستم.

سلام رضا
بله خاطرم هستید؛ خب اینکه امسال هر قبولی ای بدست اوردید ثبت نام کنید یا نه به این بستگی داره که میخواید و میتونید برای سال بعد تلاش بهتری داشته باشید یا نه.
بله درست گفتید تطیبق واحد در ارشد انجام نمیشه. شما باید ببینید که اولویتتون در زندگی چیه.
به نظرم در مورد اینکه چه طور با سر کار رفتن باید برای درس خوندن برنامه ریزی کنید رو باید صبر کنید که سر کارتون شروع بشه و ببینید تایم کاریتون به چه صورته یه مدت که شروع کنید به درس خوندن در کنار کار کردن؛ به مرور دستتون میاد که از چه زمانی برای درس خوندن میتونید استفاده کنید
با ارزوی موفقیت

سلاممن کارشناس علوم ورزشی و تربیت بدنیم می خوام بدونم برای برنامه ریزی کنکور ارشد چطور پیش برم چیکار کنم

سلام مینو
اولین قدم شناسایی و تهیه منابع هست
بعد از اون بر اساس وقتی که در طول روز میتونی به درس خوندن اختصاص بدی و بر اساس سرعت پیش روی در هر درس باید برنامه ریزی کنی که بدونی تا اخر هر هفته یا هر ماه باید چه منابعی رو تا کجا خونده باشی طوری که هم برسی منابع رو تموم کنی هم مرور داشته باشی و هم یه ماه اخر رو به خوندن خلاصه ها و تست جامع زدن اختصاص بدی
حتما خلاصه نویسی داشته باش
توی برنامه ریزیت حتما یه زمانی رو برای جبران برنامه هایی که به هر دلیل عقب افتادند اختصاص بده
برنامه ای واقعی بریز نه یه برنامه ایده ال که نتونی اجراش کنی
موفق باشی

سلام خسته نباشید من برای ۱۰۴۱ میخام کارشناسی ارشد کنکور بدم و میخام مددکاری اجتماعی قبول شم،، و پتانسیله شو دارم بخونم برای رتبه یک شدن.. فقط میخام کتاب خوب تست و درس و باهم داشته باشه و خیلی کامل باشه بهم معرفی کنین،، من تو کتاب مشکل دارم نمیدونم چی بخونم

سلام زهرا لیست منابع رو میگذارم برات؛ بهترین کار در مورد منابع اینه که لیست منابعت رو با قبولی های سال قبل کنکور ارشد چک کنی تا بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی خدمات اجتماعی و تعاون در اسلام: دکتر زاهدی اصل- انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی                   جزوه مددکاری جامعه ای: دکتر حسینی ( این جزوه در بخش چاپ و تکثیر دانشکده علوم اجتماعی قابل دسترسی است) حرفه مددکاری اجتماعی از دیدگاه جامع: لوئیز جانسون ، ترجمه محمد حسین بازرگانی – انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی مبانی مددکاری اجتماعی: دکتر زاهدی اصل – انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی   مددکاری اجتماعی کار با گروهها: لارنس شولمن ، ترجمه منیر السادات میربهاءجلد ۲  – انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی کار با گروه ، افراد و خانواده ها: لارنس شولمن ، ترجمه منیر السادات میربهاءجلد ۱ – انتشارات دانشگاه علامه طباطبایی پویایی گروهی: دکتر عبداله شفیع آبادی– انتشارات رشد مشاوره و روان درمانی گروهی: دکتر باقر ثنایی – انتشارات چهر مبانی ومفاهیم مددکاری اجتماعی: خاکساری   روان شناسی:  زمینه روانشناسی هیلگارد : دکتر براهنی – انتشارات رشد آسیب شناسی روانی : دکتر حسین آزاد – انتشارات بعثت              نظریه های شخصیت: دوان شولتز ، سید یحیی سید محمدی                 روانشناسی عمومی: دکتر حمزه گنجی – نشر ساوالان     روانشناسی کودکان استثنایی: دکتر میلانی فر -انتشارات قومس روانشناسی مرضی کودکان: فیلیپ… ادامه نظر»

سلام
رشته فلسفه کلام اسلامی با درصدهای زیر امکان قبولی هست؟
در چه دانشگاه هایی؟
عربی ۷۰
فلسفه ۲۵
منطق ۱۵
زبان سفید

سلام ازاده
برای شبانه ها شانس قبولی داری
البته نتایج امسال به سختی و اسونی سوالات و عملکرد رقبا هم بستگی داره
نمیشه خیلی دقیق پیش بینی کرد
امیدوارم قبولی دلخواهت رو بدست بیاری

سلام.
نامزدم سهمیه۵درصد ایثارگران کنکود ارشد داشتن؛من موقع ثبتنامشون همه مراحلش رو وارد کردم اما الان درقسمت سهمیه ازاد زده شده ایا راهی برای ویرایش هست؟خوااااهش میکنم کمکم کنید

سلام تنها
باید کد ایثارگری هم داشته باشید و وارد کرده باشید اگر همه این مراحل رو انجام دادید از سازمان سنجش پیگیری کنیدhttps://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
موفق باشی

سلام ببخشید من کارشناسی رشته سلولی و مولکولی هستم دانشگاه آزاد علوم پزشکی بعد الان زمان ثبت نام ارشد بدون کنکور استعداد درخشان هست و من معدلم بالای ۱۷ هستش میخواستم ببینم فقط میتونم رشته ی خودمو انتخاب کنم؟ یا رشته های دیگه تو زیر شاخه هام رو هم میشه؟

سلام سنا
بله میتونید گرایش های دیگه مجموعه کارشناسیتون رو هم انتخاب کنید مشکلی نیست
موفق باشی

سلام وقتتون بخیر.من‌ در حال حاضر دارم کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی میخونم.علاقه دارم که برای ارشد فقه و حقوق جزا بخونم.میخواستم بدونم که آیا باید کنکور فقه و حقوق بدم به صورت کلی و بعد انتخاب رشته کنم و فقه و جزا بخونم؟؟یا اینکه از ابتدا باید کنکور فقه و حقوق جزا بدم؟؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

سلام الهه
شما باید از مجموعه فقه و حقوق گرایش فقه و حقوق جزا رو انتخاب کنید
البته درس ها و ضرایب در گرایش های مختلف یکسانه و بعد از مشخص شدن نتایج باید انتخاب رشته کنید
موفق باشی

سلام خسته نباشید،من سال ۹۲کارشناسی شیمی گرفتم،برای ۱۴۰۰میخوام ارشد بخونم بنظرتون بعدازاین همه سال شانس قبولی دارم

سلام افسون
بله کاملا شانس قبولی دارید
قبولی شما تحت تاثیر سال فارغ التحصیلی شما نیست
فقط و فقط به تلاش شما برای کنکور بستگی داره
حتی به معدلتون هم زیاد ارتباطی نداره
شما باید با برنامه ریزی پیش برید
اگر مصمم باشید و تلاش خوبی داشته باشید حتما قبولی خوبی بدست میارید
شاد باشی

سلام خسته نباشید من کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بیو الکتریک دارم حالا میخوام ارشد بخونم میخوام بدونم کدوم رشته بهترین بازار کار رو داره تا برم ادامه بدهم؟

سلام پریسا
به نظرم بهتره که بر اساس علاقه ت به گرایش ها تصمیم بگیری
هر گرایش از رشته مهندسی پزشکی طرفداران خودش رو داره که ادعا می کنند گرایششون بهتر از سایر گرایش ها هست
اما از اونجایی که شما در گرایشی موفق خواهی بود که به اون علاقه مند باشی
پیشنهاد می کنم رشته ای رو انتخاب کنی که هم به درس هاش و هم به حیطه شغلیش علاقه مند باشی چون این گرایش ها حیطه کاری متفاوتی هم دارند

موفق باشی

با سلام و احترام. لطفا به فکر کنکوری های ارشد ۱۴۰۰ هم باشید تاریخ کنکور ارشد ۱۴۰۰ چه ماهی هستش؟ بعد ۲۰ فروردین ماه رمضونه ! و بعد ماه رمضان انتخابات ریاست جمهوری ! کرونا هم که فعلا هست . فقط توی دو تاریخ میشه برگزار کرد ۱۹ و ۲۰ فروردین ۱۴۰۰قبل ماه رمضان و ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت بعد ماه رمضان و قبل تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری . لطفا از سازمان سنجش ئیگیری کنید و تکلیف ما رو هم مشخص کنید که مثل بچه های امسال بلاتکلیف نشیم . ممنونم

به نظر من به جای اینکه ذهنتون رو از الان درگیر این چیزیا کنید،بهترین کار اینه که طبق برنامه ی خودتون درس بخونید! فکر کردن به این چیزا جز اینکه باعث شه تمرکزتون رو از دست بدین هیچ فایده ای نداره

سلام عادل
پیشنهاد میکنم شما دو تا برنامه برای خودتون داشته باشید که با توجه به زمان دقیق کنکور و برای هر کدوم یه برنامه تقریبی داشته باشید که برای مثال اگر کنکور عقب افتاد بدونید الان باید چی کار کنید و سردرگم نشید
در غیر این صورت راهی نیست که فعلا بشه زمان دقیق تر رو مشخص کرد
موفق باشی

سلام وقتتون بخیر من دانشجوی مهندسی بهداشت محیط هستم ومی خوام در مقطع ارشد دررشته عمران محیط زیست ادامه تحصیل بدم امکانش هست در این مورد راهنماییم کنین . ممنون

سلام لیلا
میتونی به رشته دلخواهت وارد بشی در مقطع ارشد
ممکنه یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
در مورد منابع بهترین کار اینه که با قبولی های سال قبل در مورد منابعی که استفاده کردند و نتیجه گرفتند صحبت کنی تا کمترین و بهترین منابع رو شناسایی کنی
اگر سوالی داری در خدمتم
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ژنتیک گیاهی یا همون زراعت یا اصلاح نباتات هستم
میتونم برای ارشد در رشته ژنتیک جانوری یا پزشکی قبول شم؟

سلام پرواز
شما به ژنتیک وزارت علوم میتونید تغییررشته بدید اما رشته کارشناسیتون جزو رشته های مجاز به شرکت در ارشد ژنتیک انسانی نیست
شاد باشی

سلام

سلام بارتبه ۶۰۰۰میشه ارشدروانشناسی بالینی دانشگاه آزادقبول شد؟

سلام مطهره
شانس قبولی واحدهای ازاد شهرستان ها رو داری
البته برای سایر گرایش های روانشناسی شانست بالاتره
موفق باشی

سلام
در ارشد عمران سوالات دفترچه کد D را چگونه باکلید B سازمان سنجش مطابقت بدم؟

سلام جواد
باید گزینه مورد نظر رو که پاسخ دادید بین گزینه های پاسخنامه پیدا کنید
موفق باشی

این امر نیازمند سوالات دفترچه کد D هست
اونو از کجا پیدا کنم

سلام من کارشناسیم مهندسی شیمی هست اما تمایلی ندارم ارشد بخونم این رشته رو .بین مدیریت مالی و MBAموندم و آینده شغلی برام خیلی مهمه.از نظر علاقه فک میکنم بتونم کنار بیام ولی باید بدونم کدومش میتونه بهتر باشه از نظر شغلی.میشه راهنمایی کنید؟

سلام زهرا
هر دو از نظر موقعیت شغلی به نسبت وضعیت خوبی دارند اما به هر حال هر رشته ای هر چه قدر هم که موقعیت خوبی داشته باشه باز هم نیاز به تلاش و پشتکار زیاد داره برای موفقیت؛ بنابراین پیشنهاد می کنم رشته ای رو انتخاب کنید که از نظر درس ها و موقعیت شغلی اینده بهش علاقه مندید در این صورت شانس موفقیتتون بیشتر خواهد بود
شاد باشی

سلام خسته نباشید
رشته من جغرافیاس درصدام ایناس
فلسفه ۵٠
جغرافیای شهری ٢٢/٢٢
برنامه ریزی شهری٢٢/٢٢
جغرافیای روستایی و عشایر ١١/١١
جغرافیای انسانی شهری روستایی٣١/١
معدلم هم ١۵/٩٢
آیا احتمال قبولی در دانشگاه دولتی دارم؟؟

با سلام
برای روزانه شهرستان های متوسط شانس قبولی دارید البته این پیش بینی بر اساس درصدهای سال های قبل هست و نتایج امسال به سختی و اسونی سوالات امسال و عملکرد رقبا بستگی داره
موفق باشی

ممنونم ازتون 😭

سلام
ببخشید شهرستان های متوسط یعنی دانشگاه های دور ؟؟😢

شهرستان های بزرگ مثل مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان هستند
شهرستان های متوسط به سایر شهرستان ها گفته میشه

سلام میشه بهم بگید یک درس که ضریبش۱هست رو تو کنکور ارشد _۴ زده باشی خیلی رتبه رو بد میکنه یا تاثیرش کمه

سلام فرزانه
در هر صورت درصد منفی متاسفانه تاثیر خوبی نداره اگر شما درسی رو صفر بزنی بهتر از این هست که منفی بزنی چه ضریب یک باشه چه بالاتر
اما بستگی داره که درصدهای دیگه تون به چه شکل باشه اگر درصدهای دیگه خوب باشه میتونه این تاثیر منفی رو خنثی کنه
موفق باشی

۲سوال غلط در زبان ۵سوال غلط درپایه ها ۲ سوال غلط در ترکیبات و۱سوال علط در احتمال دیگه انالز و بهینه نزدم کلا میشه از روزانه یا شبانه محقق قبول شد

سلام حمید
درصدهایی که فکر میکنی به دست میاری رو اگر بدونی بهتر میشه راهنمایی کرد
موفق باشی

سلام اگر کسی ثبت نام کنکور ارشد پزشکی نماید ولی روز امتحان غیبت کند ایا به منزله این است که این فرد در ازمون شرکت کرده ممنون از پاسخ

سلام مهدی
خیر به منزله شرکت در ازمون نیست در صورتی که سر جلسه حاضر بشید به منزله شرکت در ازمونه
شاد باشی

سلام با رتبه ۳۰۰ روزانه مدیریت مالی قبول میشم؟ چند درضد شانس قبولی دارم؟

با معدل ۱۵.۷۰

سلام عماد
برای روزانه شهرستان های متوسط مثل ارومیه شانس قبولی داری
البته بستگی به نحوه انتخاب رشته نفرات قبل از شما و گرایش مورد نظرشون هم داره
موفق باشی

سلام بااین درصدها دانشگاه دولتی چمران اهواز درمیام؟رتبه ام حدودا چندمیشه؟
صنعتی۶۴
مالی۲۷/۷۷
حسابرسی۱۶/۶۶
ریاضی وآمار۱۰/۶۶

اگه ریاضی رو۱۶درصد بزنم با معدل۱۷/۱۷چی؟

سلام ساحل
بله شانس قبولیش رو داری البته برای شبانه ش شانست بالاتره
هر چند که نتایج امسال به سختی و اسونی سوالات امسال و عملکرد رقبا هم بستگی داره
شاد باشی

سلام وقت بخیر.
امسال کنکور ارشد رشته زبان و ادبیات فارسی دادم؛ سوالم این هست که با ضرایب زیر، حدودا چه رتبه‌ای کشب خواهم کرد؟
زبان عمومی و تخصصی ۵۰ درصد (ضریب ۳)
نظم فارسی ۴۹ درصد (ضریب ۴)
نثر فارسی ۴۲.۴ (ضریب ۴)
کلیات مسائل ادبی ۵۵.۴۵ (ضریب ۴)
من قصد دارم در کد ضریب چهار انتخاب رشته بکنم؛ در این کد ضریب، زبان انگلیسی ضریب ۳ داره.

سلام نوید
شانس قبولی روزانه های تهران برای شما بالاست
البته این پیش بینی بر اساس درصدهای سال قبل هست و نتایج امسال به سختی و اسونی سوالات امسال و عملکرد رقبا بستگی داره
شاد باشی

با عرض خسته نباشید خدمت شما من رشته کارشناسی مهندسی نقشه برداری هستم و این که میخواستم بدونم برای ثبت نام در دانشگاه های ارشد غیر دولتی باید منتظر نتایج کنکور باشم یا اینکه همین الان یعنی ۲۰ مرداد میتوانم ثبت نام کنم؟ و اینکه در ‌‌شهر شیراز دانشگاه ارشد نقشه برداری که ناپیوسته غیر دولتی باشه هس یا خیر

سلام حمید
شما برای قبولی در مقطع ارشد یا باید در کنکور سراسری شرکت کنید که با همون کنکور میتونید برای ازاد هم انتخاب رشته کنید
یا باید واجد شرایط شرکت در پذیرش های بدون ازمون باشید که در این صورت میتونید برای دانشگاه های دلخواهتون ثبت نام کنید
از طریق فراگیر پیام نور هم میتونید قبولی ارشد رو بدست بیارید که باید براش جداگانه ثبت نام کنید
موفق باشی

سلام روزتون بخیر
من برای کنکور ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک میخوام بخونم برای قبولی در دانشگاه صنعتی شریف نحوه درست خواندن و ساعتایی که باید از الان بهش اختصاص بدم و کلا برنامه ای که برای درس خوندن باید داشته باشم رو راهنماییم کنید

سلام فاطمه
اگر الان میخواید شروع کنید بهتره درس ها و توانایی خودتون رو در اونها شناسایی کنید اگر برای درسی نیاز به استفاده از کلاس کنکور دارید و یا جزوات و منابع رو تهیه کنید
میتونید تا اوایل پاییز روی یکی دو تا درس که به نظرتون سنگین تره و وقت بیشتر و کار بیشتری میبره وقت بگذارید و بقیه درسها رو از اواسط پاییز به درس خوندنتون اضافه کنید
اوایل با کمترین مقدار ساعتی که میتونید شروع کنید به مرور ساعت مطالعاتیتون رو افزایش بدید تا به روزی ۵/۶ ساعت برسونید و در عرض یک ماه به روزی ۷ ساعت و همین مقدار رو حفظ کنید و پیش برید تا یکی دو ماه اخر به روزی ۹/۱۰ ساعت برسونید
اگر تمام وقت میتونید در طول روز درس بخونید ومشغولیت دیگه ای ندارید؛ میتونید دو تا سه درس رو با هم پیش ببرید
حتما خلاصه نویسی داشته باشید که زمان مرور بهتون خیلی کمک میکنه
شاد باشی

باید طوری برنامه ریزی کنید که هم برسید منابع رو بر اساس حجم منابع و براساس سرعت مطالعه تون تموم کنید و هم برسید مرور داشته باشید و هم یه ماه اخر رو هم به تست جامع زدن و مرور خلاصه ها اختصاص بدید

سلام وقتتون بخیر و خسته نباشین
من ترم شش زیست گیاهی دانشگاه گیلان هستم میخواستم بدونم که آیا ادامه همین رشته از لحاظ موقعیت شغلی به نفعم هست یا نه
بین گرایشها با فیزیولوژی گیاهی نسبت به سایر درسها ارتباط بیشتری برقرار کردم و علاقه ی شغلیم تدریس در آموزش پرورش هستش آیا با ارشدگیاهی امکانش هست برام؟واینکه ترجیحا میخوام درشهر خودم باشم.
اگر امکان شرکت در ازمون استخدامی آموزش پرورش برای من وجود داره درچه مقطعی میتونم اقدام کنم؟
لطفا کتابهای مناسب برای مطالعه دروس آزمون ارشد گیاهی رو معرفی بفرمایین ممنون میشم کتابهایی که حجمشون مناسب باشن وسنگین نباشن تا بتونم خوب بخونم
با تشکر مجدد از شما.

سلام وقتتون بخیر و خسته نباشین
من ترم شش زیست گیاهی دانشگاه گیلان هستم میخواستم بدونم که آیا ادامه همین رشته از لحاظ موقعیت شغلی به نفعم هست بین گرایشها با فیزیولوژی گیاهی نسبت به سایر درسها ارتباط بیشتری برقرار کردم و علاقه ی شغلیم تدریس در آموزش پرورش هستش آیا با ارشد گیاهی امکانش هست برام؟واینکه ترجیحا میخوام در شهر خودم باشم.
اگر امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش وجود داره برای من در چه مقطعی میتونم اقدام کنم؟
لطفا کتابهای مناسب برای مطالعه دروس مختلف گیاهی رو معرفی بفرمایید ممنون میشم کتابهایی که حجمشون مناسب باشن و سنگین نباشن تا بتونم خوب بخونم
با تشکر مجدد از شما.

لطفا کتابهای مناسب برای کنکور ارشد گیاهی رو معرفی بفرمایید.با تشکر

سلام ساناز
به نظرم بهترین کار اینه که رشته ای رو ادامه بدید که بهش علاقه مندید
اگر علاقه تون رو در گرایش دیگه ای پیدا کردید بهتره تغییررشته بدید در مقطع ارشد
برای تدریس شما با هر کدوم این ها میتونید این کار رو بکنید
مخصوصجزوه هست ا اگر هدفتون کار در مدارس غیرانتفاعی هم باشه
لیست منابع رو برات میگذارم البته بهتره با قبولی های سال قبل در مورد منابعی که استفاده کردند صحبت کنی تا کمترین و بهترین منابع رو شناسایی کنی

 

منابع ارشد زیست شناسی گیاهی

فیزیولوژی گیاهی

۱-فیزیولوژی گیاهی- تایز و زایگر

۲-کتاب جامع کارشناسی ارشد فیزیولوژی گیاهی

 

سیستماتیک گیاهی

۱-سیستماتیک گیاهی- والتر اس جود

۲-کتاب جامع کارشناسی ارشد گیاه شناسی

 

زیست شناسی تکوینی گیاهی

۱-آناتومی گیاهی- فان

۲-ارگانوژنز و مورفوژنز گیاهی- دکتر مرتضی عطری 

موفق باشی

سلانم وقتتون بخیر . من سال اخر آموزش ابتدایی دانشگاه فرهنگیان هستم . می خواستم بدونم که ایا برای کنکور ارشد می توانم رشته مشاوره خانواده بخونم ؟ و چه منابعی برای این رشته باید مطالعه شود ؟ ممنون

سلام فاطمه بله میتونی رشته دلخواهت رو در کنکور شرکت کنی ممکنه یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره در مورد منابع لیست رو برات میگذارم؛ البته بهتره لیست منابعت رو با قبولی های سال قبل چک کنی تا کمترین منابع رو شناسایی کنی منابع ارشد مشاوره زبان عمومی و تخصصی: زبان تخصصی علوم تربیتی، کیانوش هاشمیان و زبان تخصصی علوم تربیتی دکتر طالب زاده، انتشارات سمت آمار و روش تحقیق: احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور و روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور مبانی مشاوره و راهنمایی: خانواده درمانی مینوچین ترجمه ی دکتر ثنایی، پویایی گروه و مشاوره گروهی دکتر شفیع آبادی، مقدمات برنامه ریزی راهنمایی و مشاوره دکتر شفیع آبادی، خانواده درمانی دکتر تبریزی و مشاوره تحصیلی و شغلی دکتر شفیع آبادی روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره: مشاوره شغلی و حرفه ای دکتر شفیع آبادی، روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره، دکتر عبداله شفیع آبادی، تکنیک های خرد در مصاحبه های مشاوره ای، دیوید گلدارد، ترجمۀ سیمین حسینیا ن، مهارت های پایه و پیشرفته در مشاوره ، سیمین حسینیان و کولایی نظریه های مشاوره و روان درمانی: نظریه های مشاوره و روان درمانی، دکتر عبداله شفیع… ادامه نظر»

سلام من کارشناسی پژوهشگری اجتماعی خوندم و نمیدونم ارشدم رو چی بخونم که بازار کار خوبی داشته باشه.میشه راهنمایی کنید

سلام فاطمه
میتونی دفترچه رو بررسی کنی و رشته هایی که علاقه مندی رو شناسایی کنی
بهترین رشته؛ رشته ای هست که هم شما به درس هاش و حیطه شغلیش علاقه مند باشی و هم از نظر بازار کار هم وضعیت خوبی داشته باشه
معمولا داوطلبا رشته هایی مثل مدیریت؛ ام بی ای ؛ علوم تربیتی؛ مشاوره یا روانشناسی رو برای تغییررشته انتخاب می کنند
رشته ها رو بررسی کن بین هر چند تا رشته ای که شک داشتی میتونیم با هم همفکری کنیم
شاد باشی

سلام روز بخیر
چطوری درصد های هر درسی رو که در کنکور زدیم رو مشخص کنیم؟؟

باسلام
فرمولی که برای گرفتن درصد میتونید استفاده کنید این هست
(تعداد پاسخ های غلط) رو از تعداد (پاسخ های درست ضربدر ۳ )کم کنید حاصلش رو تقسیم بر تعداد (کل سوالات اون درس ضربدر ۳ )کنید
شاد باشی

سلام وقت بخیر
من میخواستم برای سال دیگه کنکور ارشد مدیریت بازرگانی بدم. از اونجایی که سال آخر مترجمی انگلیسی هستم و طبیعتا با منابع مدیریت آشنایی ندارم می خواستم بدونم به نظرتون میتونم به پکیج های آموزشگاه هایی مثلا مدرسان شریف یا ماهان کفایت کنم؟ و اینکه به نظر شما کدام یک ازین دو آموزشگاه از لحاظ سطح و محتوا مناسب تر هستند؟ معدلم هم حدودا ۱۷ هست و اگر از الان شروع کنم شانس قبولی دارم؟
ممنون میشم پاسخ بدین

سلام میثم
بستگی به رشته کارشناسی شما داره اگر کارشناسی هم همین رشته بودی بسته های موسسات میتونه کافی باشه
البته به این هم بستگی داره که چه قبولی ای هدفت هست
اگر قبولی روزانه ها رو میخوای بهتره که منابع اصلی رو بخونی
البته اگر بسته های موسسات رو خوندی باید کنارش تست های ده سال قبل رو هم خوب کار کنی تا نتیجه خوبی بگیری
در مورد موسسات هم نمیتونم پیشنهاد خاصی بدم بهتره که از قبولی های سال قبل در مورد تجربیاتشون در این مورد تحقیق کنی
شاد باشی

سلام ببخشید ی سوال داشتم.
من کارشناسیم مهندسی بوده. الان خواستم ببینم برای ارشد مدیریت بهتره یا علوم تربیتی از نظر بازار کار و راحتی قبول شدن؟
پارسالnedined مدیریت بازرگانی شرکت کردم رتبم ۸۰۰ شد خواستم امسال شرکت کنم بهتر شه رتبم که به خاطر کرونا نرفتم.
الان به نظرتون برای سال بعد همینو بهتره دوباره شرکت کنم یا مدیریت اموزشی

با سلام
این بستگی به علاقه شما داره
از نظر محتوای درسی این رشته ها نزدیک به هم هستند
اما اگر به کار کردن در حیطه اموزشی و مدارس علاقه مندید مدیریت اموزشی گزینه بهتریه
مدیریت هم دامنه شغلیش مشخصه در سازمان ها و ارگان ها
شما در رشته ای موفق خواهی بود که بهش علاقه مند باشی هم به درس هاش و هم به حیطه شغلیش
از نظر راحتی قبولی شدن هم اینکه شما درس ها رو دوست داشته باشید خوندن هم براتون راحت تر خواهد بود
موفق باشی

سلام خانم مشاور
خسته نباشید
رشته من علوم تربیتی آموزش ابتدایی است ، آیا میتونم در پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور ، رشته روانشناسی عمومی و تربیتی و یا انواع مشاوره ها رو شرکت کنم ؟؟؟
چون یکی از شرایط پذیرش ، منطبق بودن رشته کارشناسی با رشته انتخابی است
و یا یکجور دیگه بپرسم
چه رشته هایی با رشته علوم تربیتی منطبق است؟؟
اخه من رشته روانشناسی رو دوست دارم

سلام روزتون بخیر
من هنگام ثبت نام کنکور ارشد گزینه پیام نور رو انتخاب نکردم الان بخوام اقدام کنم که کارتشو بگیرم تا قبل از رسیدن نتایج باید چکار کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام زهرا
مشکلی نیست زمان انتخاب رشته شما هزینه انتخاب رشته پیام نور رو پرداخت میکنید و میتونید دوره های پیام نور رو هم انتخاب کنید
شاد باشی

با سلام
من چند سال پیش دانشگاه فراگیر پیام نور مقطع ارشد قبول شدم
ترم اول رو ثبت نام کردم ولی دیگه نرفتم .نمیدونم الان چه وضعیتی دارم
وامسال کنکور ارشد ثبت نام کردم.خواستم بدونم الانم میتونم برم از دانشگاه قبلی انصراف بدم
الان شرابط من چطوری میشه؟

سلام امیر
بله مشکلی نیست
البته اگر مدارکتون رو تحویل دانشگاه قبولی قبلی دادید باید پیگیری کنید که مدارکتون رو تحویل بگیرید در غیر این صورت نیازی به پیگیری نیست
شاد باشی

سلام شرمند ی سوال دیگه خدمت تون داشتم.من تو ۸ نمیسال درسم تموم شد. ولی ۳تا ترم تابستون دارم ۱ترم معرفی ب استاد و ۱ترم جبرانی آیا میتونم در ارشد بدون کنکور آزاد شرکت کنم؟

سلام مجدد
شما درستون رو در ۸ ترم تموم کردید ترم های تابستونی جزو ترم های تحصیلی محاسبه نمیشن
ضمن اینکه سقف سنوات مجاز تحصیل در شرایط جدید پذیرش به ۱۰ ترم تغییرکرده
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من مدرک کارشناسیم سلول و مولکولی هستش
برای ارشد بدون ازمون ازاد میتونم از مجموعه سلول و مولکولی ژنتیک یا میکروبیولوژی انتخاب کنمیا فقط اون چیزی ک داخل مدرکم خورده رو میتونم انتخاب کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید.باتشکر

سلام علی
بله گرایش های این مجموعه رو برای بدون ازمون ازاد میتونید انتخاب کنید چون رشته های متجانس در نظر گرفته می شن
موفق باشی

سلام من معلمم می خواستم ببینم باچه رتبه ای میشه درمقطع ارشدآموزش زیست شناسی قبول شد.

با سلام
ظرفیت این گرایش محدوده
احتمالش هست که تا رتبه زیر ۱۰۰ برای روزانه های تهران شانس قبولی داشته باشید
البته به نحوه انتخاب رشته نفرات قبل از شما و گرایش دلخواهشون هم بستگی داره
شاد باشی

سلام خسته نباشید من کارشناسی پرستاری دارم ولی میخوام ارشد روانشناسی بالینی بخونم آیا با مدرک ارشد و دکترای روانشناسی بالینی می تونم دفتر مشاوره بزنم یا حتما باید کارشناسی هم روانشناسی باشه؟

سلام نیکی
بله با گذروندن دو مقطع متولی میتونید برای مجوز دفتر مشاوره اقدام کنید
البته باید قوانین رو مرتبا از ارگان مورد نظر چک کنید
موفق باشی

سلام من رشته ام حسابداریه ومعدلم۱۷/۱۷ بااین درصدها رتبه ام حدودا چند میشه وآیا دانشگاه دولتی چمران اهواز درمیام؟
صنعتی۶۹
مالی۳۲
ریاضی وامار۱۶/۶۶
حسابرسی۳/۶۶

سلام ساحل
شانس قبولی شبانه های تهران و شهرستان ها رو ممکنه داشته باشی
البته این بر اساس درصدهای سال های قبل هست و نتایج امسال به سختی و اسونی سوالات امسال و عملکرد رقبا بستگی داره
شاد باشی

سلام من درصدام در کد ۱۱۱۶ مجموعه فلسفه به ترتیب
زبان سفید
فلسفه غرب ۵ درصد
فلسفه اسلامی ۵۸ درصد
عربی ۲۳ درصد
منطق ۱۵ درصد
معدلم ۱۶/۴۷
سهمیه همسر جانباز ۲۵ درصد به بالا رو دارم
شبانه خوارزمی فلسفه دین قبول میشم؟

سلام مریم
تا حدودی شانسش رو داری البته به سختی و اسونی سوالات اون سال و عملکرد رقبا هم بستگی داره و نمیشه دقیق نظر داد
موفق باشی

سلام، من دیروز ازمون ارشد دادم بد یادم رفت مشخصاتمو داخل برگه سوالا ت بنویسم، الان چی میشه؟

سلام خسته نباشید، من چند روز پیش آزمون ارشد دادم و یادم رفت مشخصاتمو داخل دفترچه سوالات بنویسم ، الان باید چکار کنم؟

سلام نیما
مشکلی نیست نگران نباش
مهم این هست که مشخصاتت رو در پاسخنامه وارد کرده باشی
موفق باشی

سلام ایا اگر فوق لیسانس یک دانشگاه غیرانتفاعی قبول شوم وامسال بروم وسال دیگر دوباره کنکور بدم و ارشد مثلا دانشگاه شهیدبهشتی تهران یا مثلا فردوسی مشهد قبول شوم ایا واحدهایی که در غیرانتفاعی گذروندم تطبیق واحد میدن؟؟؟ اصلا این کار خوبی هست یا نه؟؟؟

سلام رضا
خیر دانشگاه های سراسری در این مورد با شما همکاری نمی کنند
باید واحدهای گذرونده رو مجددا بخونی
موفق باشی

سلام یه سوال داشتم من لیسانس بیمه دارم برای سال آینده میخواستم ببینم ارشد شرکت کنم بهتره یا یه لیسانس دوم بگیرم ؟مشکلی ه بابت نطام وطیفه ندارم

سلام امیرحسین
این کاملا به هدف شما از درس خوندن بستگی داره
اینکه میخواید با این کار به چه هدفی برسید
هر کدوم میتونه مزایا و معایب خودش رو داشته باشه
اگر به رشته خودتون علاقه مندید و ضمنا شغل دارید و رشته تون هم مرتبطه به کارتون؛ ادامه تحصیل ارشد گزینه بهتریه
اما اگر شاغل نیستید و به رشته تون هم علاقه مند نیستید میتونید به گزینه دوم فکر کنید البته تغییررشته در مقطع ارشد رو هم میتونید در نظر داشته باشید
شاد باشی

سلام خانم مشاور
خسته نباشید
رشته من علوم تربیتی آموزش ابتدایی است ، آیا میتونم در پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور ، رشته روانشناسی عمومی و تربیتی و یا انواع مشاوره ها رو شرکت کنم ؟؟؟
چون یکی از شرایط پذیرش ، منطبق بودن رشته کارشناسی با رشته انتخابی است
و یا یکجور دیگه بپرسم
چه رشته هایی با رشته علوم تربیتی منطبق است؟؟
اخه من رشته روانشناسی رو دوست دارم

سلام ژیلا
منظور از منطبق بودن همون شرکت کردن در ارشد مرتبط با رشته کارشناسی هست
شما در گرایش های علوم تربیتی میتونید شرکت کنید
البته باید سایر شرایط رو داشته باشید یعنی فارغ التحصیل ازاد هم باشید و سایر موارد
موفق باشی

سلام وقت بخیر من قصد دارم در کنکور ارشد عمران شرکت کنم ولی نمیدونم از کدوم منابع استفاده کنم
باید اول کتاب های درسی را بخونم یا سری عمران بخونم و تست بزنم از همون اول
لطفا راهنمایی کنید ممنون 🙏🏻

سلام پریسا شما باید در کنار منابع و درس هایی که میخونی؛ تست ها رو هم کار کنی منابع تستت هم باید کنکورهای ارشد سالهای قبل باشه میتونی اول همزمان با درس خوندن یه سری تست ها رو بزنی بقیه رو برای مرورها کار کنی کنار تست هایی که مشکل داری علامت بگذار تا زمان مرور روی اونها وقت بگذاری منابع ارشد عمران اصول ژئوتکنیک (جلد اول و دوم)؛ براجا ام داس؛ شاپور طاحونی؛ انتشارات دانشگاه امیرکبیر مبانی مکانیک خاک؛ وفائیان، محمود؛ انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان مکانیک خاک؛ طباطبائی، امیرمحمد و بهینا، کامبیز؛ دانشگاه تهران طراحی و محاسبه سازه‌های فولادی؛ جی ـ سالمن؛ فریدون ایرانی؛ انتشارات دانشگاه فردوسی آنالیز و طراحی سازه‌های بتن آرمه؛ کی‌نیا، امیرمسعود؛ جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان حساب و دیفرانسیل و انتگرال هندسه تحلیلی؛ جرج توماس؛ مهدی بهزاد؛ مرکز نشر دانشگاهی تهران مقاومت مصالح؛ پی‌ ـ بیر؛ حمید لعل‌خو؛ انتشارات دانشگاه علم و صنعت مقاومت مصالح؛ پوپوف؛ حمید لعل‌خو؛ انتشارات دانشگاه علم و صنعت مباحث بنیادی تحلیل سازه‌ها؛ نوریس؛ فریدون ایرانی؛ انتشارات فردوسی مشهد تحلیل سازه‌ها؛ سعادت‌پور، محمدمهدی؛ انتشارات دانشگاه صنعتی اصفهان مکانیک سیالات؛ استریتر؛ ملک‌زاده؛ انتشارات نما هیدرولیک کانال‌های باز؛ ابریشمی، جلیل؛ انتشارات آستان قدس تصفیه فاضلاب؛ منزوی، محمدتقی؛ انتشارات دانشگاه تهران تصفیه، انتقال و توزیع… ادامه نظر»

سلام من لیسانش میکروبیولوژی ام
دنبال یه مشاور تحصیلی ام برای کنکور ارشد سال بعد رشته ی میکروب پزشکی بهم برنامه درسی بدع و منابع معرفی کنه
میشه بهم کمک کنید

سلام دنیا
منابع که در دفترچه ارشد وزارت بهداشت عنوان شده البته که خیلی از رشته ها داوطلبا از منابع خلاصه تر و جزوات و بسته های موسسات استفاده می کنند به دلیل بالا بودن حجم منابع
در مورد برنامه ریزی هم یه سری اصول کلی هست که اگر در نظر داشته باشید خودتون هم با توجه به شرایطتون میتونید برنامه بریزید برای خودتون
و هر سوالی هم در این مورد داشتید حتما پاسخ می دهم
با ارزوی موفقیت

با سلام ، من دانشجوی ارشد تکمیل ظرفیت کارآفرینی روزانه بهمن ۹۵ بودم اما از مهر ۹۶ دانشگاه کلاسها را شروع کرد من قبل از امتحانات پایان ترم اول انصراف دادم حالا می خوام بدونم آیا امکان بازگشت به تحصیل در رشته فوق برایم مقدور هست ؟

سلام امیر
با توجه به زمانی که گذشته بعید میدونم امکانش باشه
اما باز هم میتونید با اموزش دانشگاه در این مورد صحبت کنید
موفق باشی

سلام روزتون بخیر .به نظرتون من ده تا سوال از ارشد مدیریت زدم و بااینکه معدل کارشناسی من ۱۶و معدل کاردانی من ۱۵/۵ و همچنین تغییر رشته دادم در ارشد ایا امکان قبولی هست؟امید داشته باشم یا نه؟بسیار ممنونم

با سلام
به معدلتون و تغییررشته ای بودنتون که زیاد ارتباطی نداره
اصل موضوع برای قبولی شما کنکور و ازمون کتبی هست
ضمن اینکه بستگی داره چه قبولی ای هدفتون باشه
اگر قبولی واحدهای ازاد خصوصا شهرستان ها رو بخواید بله ممکنه
یا قبولی های پیام نور
در کل بستگی به عملکرد رقبا و سختی و اسونی سوالات امسال داره
موفق باشی

سلام تحصیل در دوره شبانه برای دانشجویان دارای سهمیه ایثارگران رایگانه؟؟؟؟

سلام ابی
ممکنه که شامل تخفیفی برای شما باشه اما تا اونجایی که اطلاع دارم خیر رایگان نیست
موفق باشی

سلام خسته نباشید برای اینکه استاد دانشگاه باشی ت دانشگاه سراسری باید همه مدارک رو از دانشگاه سراسری گرفته باشی اگر دو تاش از سراسری نباشه اخرین مدرک باشه نمیشه ممنون راهنمایی کنید

سلام رضا
به صورت حق التدریس بله ممکنه به این صورت هم جذب بشید
مخصوصا برای دانشگاه های شهرستان ها یا فنی حرفه ای و …
اما برای هیات علمی شدن که البته جذب هم خیلی کمه بعیده به این صورت؛ البته که به مجموعه عوامل زیادی بستگی داره
موفق باشی

سلام خسته نباشید من نتونستم ارشد امتحان بدم به نظر شما با سوابق تحصیلی نمیگیرن ممنون راهنمایی کنید

سلام فرهاد
با سوابق تحصیلی فقط در صورتی هست که شما جزو ۱۵ درصد برتر ورودی های خودتون باشید و فارغ التحصیل دانشگاه های سراسری هم باشید و برای پذیرش های بدون ازمون دانشگاه ها شانستون رو امتحان کنید
موفق باشی

سلام ببخشید یکی از سوال های ارشد معماری این بود: در کدام حوادث سیل و زلزله و رانش زمین و اتشفشان الویت بازسازی زمین کشاورزی است بعد بازسازی خانه؟ جواب چیه؟

سلام معماری
امیدوارم دوستان هم رشته در این مورد راهنمایی کنند
ضمن اینکه کلید سوالات هم عصر دوشنبه ۲۰ مرداد منتشر خواهد شد
موفق باشی

سلام من امروز ارشد حسابداری دادم اشتباه چند سوال از حسابداری دولتی زدم که مربوط به بخش گرایش عمومی است آیا تاثیر منفی خواهد داشت

سلام محمد
خیر مشکلی نیست نگران نباش
مهم درس هایی هست که شما باید پاسخ میدادید اگر درسی رو اضافه تر بزنید مشکلی ایجاد نمیشه
شاد باشی

سلام و روز بخیر
من قصد دارم سال آینده ارشد مشاوره امتحان بدم رشته کارشناسیم هم متفاوت بوده و الان ۳۸ سالمه و خیلی سال از فارغ التحصیلیم میگذره و دوتا فرزنددارم و مدنظرم قبولی روزانه شهر تهران هست لطفا دررابطه با برنامه ریزی مطالعه و منابع مطمئن ارشد راهنماییم کنید.ممنونم

سلام سادات با توجه به اینکه مادر دو فرزند هستید و وقت خالی کمتری دارید باید زودتر از زمان لازم؛ شروع کنید به خوندن اولین قدم تهیه منابع هست بعد بر اساس سرعت مطالعه تون در هر درس باید برنامه ریزی کنید که منابع رو تموم کنید و برسید مرور هم داشته باشید میتونید دو تا سه درس رو با هم پیش ببرید بستگی داره که روزی چند ساعت میرسید درس بخونید حتما خلاصه نویسی داشته باشید زمان مرور ها خیلی بهتون کمک میکنه لیست منابع رو براتون میگذارم اگر بتونید با قبولی های سال قبل منابعتون رو چک کنید نتیجه بهتری میگیرید منابع ارشد مشاوره زبان عمومی و تخصصی: زبان تخصصی علوم تربیتی، کیانوش هاشمیان و زبان تخصصی علوم تربیتی دکتر طالب زاده، انتشارات سمت آمار و روش تحقیق: احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور و روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی دکتر علی دلاور مبانی مشاوره و راهنمایی: خانواده درمانی مینوچین ترجمه ی دکتر ثنایی، پویایی گروه و مشاوره گروهی دکتر شفیع آبادی، مقدمات برنامه ریزی راهنمایی و مشاوره دکتر شفیع آبادی، خانواده درمانی دکتر تبریزی و مشاوره تحصیلی و شغلی دکتر شفیع آبادی روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره: مشاوره شغلی… ادامه نظر»

سلام خسته نباشید من دبیر ریاضی هستم بنظرتون ارشد پیام نور چه رشته ای بخونم که هم بدر د کارم بخوره وهم راحتتر باشه؟

سلام سهرابی
اگر تمایل دارید که همچنان شغلتون رو ادامه بدید رشته هایی که به ادامه شغلتون کمک کنه مثل ریاضی یکی از گزینه ها هستند
و یا گرایش های علوم تربیتی
اینکه کدوم رشته راحت تر باشه بستگی به علاقه شما داره
هر رشته ای که شما بهش علاقه مندید قطعا خوندن درس هاش هم براتون راحت تر هست و نتیجه بهتری هم از تلاشتون میگیرید
با ارزوی موفقیت

سلام خسته نباشید
من تو ارشد تو رشته ای شرکت میکنم که هیچ ربطی به رشته ی کارشناسیم نداره میخوام بدونم معدل کارشناسیم تو آزمون ارشد تاثیر داره یا خیر؟؟(بخاطر تغییر رشته) لطفاً راهنمایی کنید با تشکر

با سلام
بله تاثیرگذار هست به همون میزانی که برای سایر داوطلبان تاثیر داره
موفق باشی

سلام. رشته کارشناسیم زیست شناسی عمومی بود، به معلمی علاقمندم و توانایی شو در خودم می بینم، از طرفی به روان شناسی نیز علاقه دارم،برای ارشد علوم‌تربیتی کدوم گرایش رو پیشنهاد می کنید که اینده شغلی بهتری داشته باشه؟؟ و لطفا خلاصه ای از منابع رو معرفی کنید چون برای هر درس منابع متعددی وجود داره و امکان استفاده همه کتابها باهم واقعا وجود نداره
بسیار ممنون میشم جوابم رو بدید.

سلام مژده
معمولا گرایش های مدیریت اموزشی و برنامه ریزی درسی پرطرفدارترین گرایش ها هستند
اما بستگی به علاقه شما داره چون کلا حیطه شغلی گرایش ها شبیه به هم هست
شما میتونی چارت درسی هر گرایش رو بررسی کنی تا ببینی به کدوم بیشتر علاقه داری
هر گرایشی که انتخاب کنی منابع رو برات میگذارم
شاد باشی

سلام من سال اخر کارشناسی علوم و مهندسی صنایع غذایی(گرایش مهندسی کشاورزی) در دانشگاه پیام نور هستم میخواستم بدونم برای ارشد میشه تغذیه بخونم؟
اگه میشه با توجه به اینکه اجازه تاسیس مطب نمیدن
جای دیگه میتونم کار کنم ؟منظورم اینه برای کارکردن تو بیمارستانها و جاهای دیگه هم باید حتما اجازه تاسیس مطب رو داشته باشم یا خیر؟؟

سلام زهرا
بستگی به قوانین اون سازمان یا ارگانی که میخواید استخدام بشید داره ممکنه که این موضوع از نظرشون اشکالی نداشته باشه
موفق باشی

سلام من از کارشناسی مهندسی صنایع میخوام رشته روانشناسی ارشد امتحان بدم چه گرایش هایی و میتونم شرکت کنم

سلام غزل
شما تمام گرایش های این مجموعه رو میتونید انتخاب کنید مشکلی نیست
ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
بهتره بر اساس علاقه ت به گرایش ها تصمیم بگیری
شاد باشی

سلام وقت بخیر
من پارسال کنکور ارشد شرکت کردم و دانشگاه علم و صنعت روزانه قبول شدم ولی به دلایلی نرفتم. امسال برای شرکت در کنکور کارت ورود به جلسه گرفتم ولی در بالای کارت نوشته شده که مجاز به شرکت در کنکور هستم ولی باید مجوز شرکت در آزمون را به سازمان سنجش ارسال کنم! این مجوز رو از کجا باید پیگیر باشم؟

سلام اسما
کارتون رو از طریق ثبت نام در سامانه سنجش پیگیری کنیدhttps://request.sanjesh.org/noetrequest/login/
موفق باشی

سلام خسته نباشید من فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی ام و برای مقطع ارشد میخوام تغییر رشته بدم برای موقعیت شغلی بهتر با توجه به اینکه ریاضی و محاسباتم ضعیفه چه رشته ای پیشنهاد میدهید خودم گرایشم به گروه مدیریته

سلام ماه
اکثر داوطلبا رشته های مدیریت رو برای تغییررشته انتخاب می کنند
درس های گروه مدیریت متنوعه شما میتونی با درصد قوی تر و بهتر در درس های دیگه ضعف در درس ریاضی رو پوشش بدی وقبولی دلخواهت رو بدست بیاری
ضمن اینکه شما فارغ التحصیل زبان هستی اگر زبانت قوی باشه و درصد خوبی زبان بزنی میتونی رتبه خیلی بهتر بدست بیاری
رشته هایی مثل علوم تربیتی/ مدیریت/ ام بی ای / روانشناسی/ مشاوره بیشتر از طرف داوطلبا برای تغییررشته انتخاب میشن
شاد باشی

سلام وقتتون بخیر رشته مقطع کارشناسی ام ژنتیک بوده میشه برای مقطع ارشد روانشناسی شرکت کنم؟ و این که قصد مهاجرت دارم رشته های مجازی بدون کنکور ارشد دانشگاه ازاد خوب هست؟

سلام ارمیا
بله میتونی روانشناسی بخونی ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
در صورتی که قصد مهاجرت داری هر چه قبولی ارشد بهتر و معدل بهتری داشته باشی شانس پذیرش گرفتنت از طریق تحصیلی بیشتره
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من دانشجو ترم ۴ رشته اقتصاد کشاورزی روزانه هستم
میخوام برای ارشد به یکی از رشته های شناور تغییر رشته بدم
به رشته فناوری اطلاعات علاقه مند شدم ولی اصلا نمیدونم میتونم خودمو به دانشجویان اون رشته برسونم یا نه
میشه بهم توضیح بدید بین رشته های شناور جدای از علاقه کدوم رشته بهتره و چجوری میشه وقتی رشته من هیچ ربطی به اون رشته نداره بتونم برای ارشدش بخونم؟

سلام زرگل
البته یاداور بشم که رشته های شناور رو در صورتی باید انتخاب کنید که تصمیم داشته باشی ارشد رشته خودت رو هم شرکت کنی
اگر به این صورت نیست میتونی از بین تمام رشته های دفترچه برای تغییررشته انتخاب کنی
در مورد اینکه رشته دیگه رو میتونی موفق باشی یا نه حتما باید رشته رو کاملا بشناسی و با شناخت تصمیم بگیری
یه بررسی روی درس های کارشناسیش و ارشدش داشته باشی
و هم ببینی که علاقه مندی یا نه
و هم بررسی کنی که به نظرت از عهده درس ها برمیای یا نه
بقیه اش با تلاش و پشتکار حل میشه
شاد باشی

سلام من رشته ام مهندسی برق هست
به نظرتون کنکور ارشد ۱۴۰۱ هنوز پا برجا هست که من برای اون شروع کنم به خوندن
چون این مسئولا بی فکر اصلا به این فکر نمیکنن که ما باید برنامه ریزی داشته باشیم تا به یه هدفی برسیم و چند روز هست که دوباره از حذف کنکور دکتری و ارشد دم میزنن

سلام کمال
بله این موضوع میتونه ارامش شما رو بهم بزنه حق دارید
البته باید در نظر داشته باشید که این صحبت ها چندین ساله که انجام میشه و هنوز به سرانجامی نرسیده بعید هم نیست که چند سال اینده هم تغییری رخ نده
فعلا شرایط برای همه همینه
شما میتونید روی درس هایی مثل زبان که در هر صورت نیاز هستند بیشتر وقت بگذارید ضمن اینکه هر درسی رو که بخونید و هر تلاشی که بکنید مطمئن باش تلاشت بی نتیجه نمیمونه و شما یه جایی نتیجه تلاشت رو میگیری
با ارزوی موفقیت

سلام دانشجویه رشته حقوق هستم و فارغ تحصیل شدم , برای ارشد ثبت نام کردم و هیچی مطالعه نکردم و انتخاب این رشتم برای فرار از ریاضی بوده میخوام بدونم اگر سفید بدم آزمون چند روز آینده پیام نوری غیر انتفاعی قبول میشم یا خیر ؟

سلام سالار
بعید میدونم با سفید دادن بتونید قبولی بدست بیارید مگر اینکه شهرستان های غیر از مراکز استان و گرایش هایی که طرفدار ندارند که البته شانسش بالا نیست
موفق باشی

سلام خسته نباشید برای قبولی کارشناسی ارشد رشته هوش مصنوعی دانشگاه دولتی چ درساییو بخونیم ک الویت دارند و چند درصدر از سوالات درست جواب دهیم؟
کلا اگر امکانش هست یک توضیح کامل بدهید ک هر درس چندتا سوال و چندتا درست جواب بدهیم و چ درساییو بخونیم؟ممنونم

سلام شادی
اولویت درس های مهم تر بر اساس ضرایب اونها مشخص میشه
هر درسی که ضریب بالاتر داره اهمیتش بالاتره
از طرفی درسی که اکثرداوطلبا خوب میزنن هم مهمه یعنی شما باید اون درس رو به اندازه بقیه خوب بزنید
شما میتونید با درس هایی که ضریب بالاتر دارند شروع کنید
بهترین حالت اینه که همه درس ها رو بخونید و درسی رو حذف نکنید اگر قبولی روزانه ها رو میخواید
اما اگر هم خواستید درسی رو حذف کنید بهتره تست های کنکورهای ارشد سال های قبلش رو کار کنید تا بتونید تست های تکراری رو سر جلسه پاسخ بدید
با ارزوی موفقیت

سلام
من کارشناسی صنایع غذایی علوم تحقیقات تهران طی ۸ ترم با معدل میانگین ۱۸/۹۲ فارغ التحصیل میشم و لذا تمام شرتیط استعداد درخشان رو دارم . میخواستم ببینم شانس قبولی من تو دانشگاه خودم که کارشناسی خوندم چه اندازه است ؟؟

سلام علی
شرایط پذیرش رو دارید
اول هم قبولی شما برای دانشگاه فارغ التحصیلی خودتون سنجیده میشه مگر اینکه ارشد رشته شما رو نداشته باشه در این صورت شانستون برای قبولی سایر واحدها بررسی میشه
امیدوارم قبولی دلخواهت رو بدست بیاری

سلام وقت بخیر.
بنده دبیر ریاضی هستم. برای ارشد فراگیر پیام نور چه رشته ای را بخونم که هم آموزش و پرورش قبول کنه و هم برای شرایط شغلی ام بهتر بشه؟ رشته های روانشناسی بهتره یا مدیریت آموزش یا آموزش ریاضی یا گرایش بهینه سازی مالی

سلام مریم
اگر هدفتون تدریس ریاضی هست همچنان بیشترین رشته ای که میتونه به کارتون بیاد اموزش ریاضی هست
البته میتونید رشته های دیگه ای که گفتید هم بخونید چون اونها هم به حیطه اموزش مربوط هستند اما خودتون بهتر میتونید تشخیص بدید که کدوم میتونه براتون مناسب باشه
شاد باشی

سلام خسته نباشید
من امسال در رشته مشاوره آزمون ارشد میدم
قصدم اینه که دانشگاه آزاد بخونم
چند درصد باید بزنیم تا آزاد مجاز بشه آیا سفید بدیم هم آزاد میتونیم بزنیم؟

سلام هدایت
خیر با سفید دادن شانستون خیلی کمه مخصوصا اگر قبولی واحدهای مراکز استان رو بخواید
امیدوارم قبولی دلخواهتون رو بدست بیارید

سلام
من معلمم و لیسانس علوم تربیتی دارم.برای ارشد روانشناسی شرکت کردم
میخوام دانشگاه غیرانتفاعی شهرم روانشناسی تربیتی یا عمومی بخونم
چند درصد از درسهای تخصصی این رشته رو بزنم کافیه برای قبول شدنم؟!

چه راهکاری دارین که تو این رشته ها مجاز شم؟؟

سلام رویا
شما میتونی از بسته های موسسات یا از کتاب های خلاصه کنکوری برای رسیدن به هدفت استفاده کنی
در کنارش تست های سال های قبل کنکورهای ارشد رو هم خوب کار کنی
میانگین درصد ۲۰/۳۰ برای قبولی شما کافیه
البته بهتره برای خودت درصد مشخص نکنی چون درصد لازم بر اساس سختی و اسونی سوالات و عملکرد رقبا هر سال متفاوته اما میتونی نمونه کارنامه قبولی های سال های قبل رو هم بررسی کنی
موفق باشی

سلام وقت بخیر من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم میخوام ارشد بیومکانیک ورزشی بخونم ممنون میشم راهنماییم کنین.

سلام مژگان میتونی در رشته مورد نظرت شرکت کنی ممکنه یه تعداد واحد جبرانی بعد از قبولی به شما تعلق بگیره لیست منابع رو برات میگذارم البته بهترین کار اینه که لیست منابعت رو با قبولی های سال قبل چک کنی تا کمترین و بهترین منابع رو شناسایی کنی فیزیولوژی و تغذیه ورزش ۱-  اصول بنیادی فیزیولوژی ورزشی (۲جلدی) (رابرگز / رابرتس) دکتر عباسعلی گائینی ۲-  فیزیولوژی و تغذیه ورزشی – مجموعه خلاصه دروس، نکات و سئوالات طبقه بندی شده – دکتر عبدالحسین پرنو، دکتر اصغر توفیقی – انتشارات حتمی سنجش و اندازه گیری اندازه گیری و ارزشیابی در تربیت بدنی (فقط مفاهیم و آزمون ها ) دکتر فریده هادوی، دکتر فراهانی، چاپ جدید این کتاب انتشارات حتمی است. ۱-  سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی و علوم ورزشی، دکتر حمایت طلب ۲-      سنجش و اندازه گیری در تربیت بدنی، دکتر محمود شیخ ، دکترفضل الله باقرزاده  ۳-  سنجش و اندازه گیری ، همتی نژاد (انتشارات حتمی) رشد و تکامل حرکتی ۱-      خلاصه و آزمون رشد و تکامل حرکتی ؛ مؤلف ولی ا… کاشانی، علی پشابادی، منصوره مکبریان؛ انتشارات حتمی (منبع بسیار مفید)خلاصه کتاب ایساکس، شجاعی، هی وود، گالاهو و … ۲-      رشد حرکتی انسان؛ دکتر حسن خلجی و اشتری، کاشانی، مکبریان و حیدریان انتشارات آییژ(منبع… ادامه نظر»

سلام من کارشناسی آمار خوندم والان حدود ۱۰ سال هست که درسم تمام شده میخوام ارشد روانشناسی تربیتی شرکت کنم علاقه به شاخه های روانشناسی دارم میشه لطفا راهنماییم کنید آیا میتونم شرکت کنم یا نه؟و اینکه تا کنکور ۱۴۰۰ میتونم از پسش بربیام

سلام پگاه
بله میتونید شرکت کنید ممکنه که بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
بله حتما از پسش برمیاید در صورتی که علاقه مند باشید و تلاش خوبی داشته باشید
میتونید قبولی دلخواهتون رو بدست بیارید
فقط باید با برنامه پیش برید
موفق باشی

سلام وقت بخیر من ۲ سال پیش فارغ التحصیل شدم رشتم حسابداریه.تا حالا موفق نشدم تو کنکور ارشد قبول شم .چون کلا به رشتم علاقه ندارم از خوندن درسام فراری ام به یه مشاور و راهنما نیاز دارم برای معرفی منابع و برنامه ریزی

سلام مینا
اگر شما به رشته تون علاقه ندارید اصلا بهتون شرکت در این رشته رو پیشنهاد نمیکنم
چون حتی اگر شما با هر سختی ای قبولیش رو هم بدست بیارید بعدا در بازار کار و موقعیت شغلی بدست اوردن موفق نخواهید بود
با توجه به تعداد زیاد فارغ التحصیلان در هر رشته و موقعیت های شغلی محدود شما فقط در صورتی که به رشته تون علاقه مند باشید و براش تلاش و پشتکار به خرج بدید موفق خواهید بود
بنابراین پیشنهاد میکنم دفترچه رو بررسی کنید و بر اساس علاقه و در نظر گرفتن موقعیت های شغلی هر رشته تصمیم بگیرید
در مورد هر رشته ای که شک داشتید میتونید با هم همفکری کنید
شاد باشی

با سلام میخواستم ببینم این که میگن در طول تحصیل ۲بار میشود انصراف داد مربوط به زمانی است که فرد مشمول هست یا مثلا من که کارت پایان خدمتم را چند روز هست که گرفتم دیگه میتونم هر چند بار که بخوام در کنکور ثبت نام بکنم چون که از حالت مشمولیت خارج شدم ؟

سلام امیرحسین
بله در صورتی که از نظر خدمت سربازی مشکلی نداشته باشید مشکلی برای انصراف و شرکت در کنکور ارشد ندارید
با ارزوی موفقیت

سلام وقت بخیر من دانشجوی‌رشته روانشناسی ترم۳ هستم، شدیدا برام سواله که واسه ی ارشد قبول شدن سراسری بالینی از چه زمانی باید اقدام کنم؟و از چه کسی باید مشاوره بگیرم

سلام الینا
معمولا یه بازه زمانی ۶ ماهه تا ۹ ماهه برای مطالعه ارشد کافیه
و اینکه شما چه مدتی درس بخونید بستگی به وقتی داره بر اساس مشغولیت هاتون میتونید در روز به درس خوندن اختصاص بدید
هر چه مشغولیت هاتون بیشتر باشه مثلا شاغل باشید باید زودتر شروع کنید
هر سوالی دارید حتما همین جا پاسخ گو هستم اما میتونید از خدمات مشاوره ای موسسات هم استفاده کنید
موفق باشی

ممنون از لطفتون اخه شنیدم واسه کنکور‌وزارت بهداشت باید زودتر شروع کرد‌درسته؟موسسه خوبی در شیراز سراغ‌دارید‌شما؟

ضمن اینکه با توجه به اینکه شما هنوز دانشجوی کارشناسی هستی بهتره برای درس هایی که در کنکور ضریب دارند بیشتر وقت بگذاری خوب بخونی و خلاصه نویسی کنی تا زمان خوندن برای کنکور کارت راحت تر باشه
و حتما برای زبان هم وقت بگذار
اگر زبان روبتونی درصد خوبی بزنی میتونی رتبه خیلی خوبی بدست بیاری
شاد باشی

سلام دوستان وقتتون بخیر ببخشید دوباره مزاحمتون میشم .من رشتم رختگری .ذوب فلزات .من کنکور دانشگاه سراری امسال ارشد ثبت نام کردم ولی متاسفانه کنکور دانشگاه ارشد ازاد خیر.میخواستم بدونم الا من میتونم دانشگاه ازاد های شهر تهران باری ارشد همین رشته خودم ثبت نام کنم.و این که اگر امکان ثبت نام وجود داره کدوم دانشگاه های ازاد شهر تهران میتونم ثبت نام کنم.با تشکر

سلام دوستان.من کنکور ارشد ثبت نام کردم ولی کنکور دانشگاه ازاد ثبت نام نکردم.من ساکن تهران هستم میخواستم ببینم ایا امکان ثبت نام دانشگاه ازاد را دارم؟

سلام رضا
بله زمان انتخاب رشته شما میتونید با پرداخت هزینه انتخاب رشته ازاد؛ کدرشته محل های ازاد رو هم انتخاب کنید
با ارزوی موفقیت

سلام..برای کنکور ارشد اگر سفید بدیم غیر انتفایی قبول میشیم یا ن؟؟؟لطفا جواب بدین

سلام امیر
بستگی به رشته امتحانی شما و ظرفیت پذیرش و عملکرد رقبا داره
اما در کل شانستون در این صورت زیاد نیست
ممکنه قبولی های شهرستان های غیر از مراکز استان رو بشه بدست اورد
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من دانشجو برق کارشناسی ترم آخرم و از نظر معدل رتبه دوم رو دارم.ولی نفر اول هشت ترمه تموم نمیکنه.میخواستم بدونم سمیه شاگر اولی شامل حالم میشه؟

سلام مهیار
بله در این صورت سهمیه شامل حال شما میشه
در این مورد حتما از اموزش دانشگاه هم تحقیق کنید
شاد باشی

با سلام و خسته نباشید. من معدل کل و تعدادهای واحد های گذرانده ام را برای کنکور ارشد را تا پایان ترم هفت در سایت سنجش کردم. آیا الآن لازمه اقدام خاصی در رابطه با وایرایش معدل کل و واحد های گذرانده انجام بدم؟ آخه دو مورد از نمراتم هنوز نیامده و معدل کلم هنوز مشخص نشده. با تشکر.

سلام اصغر
خیر لازم نیست اگر معدلتون تغییری کرده و کمتر از اون چیزی که وارد کردید شده باید اصلاح میکردید
اما الان با گرفتن گواهی معدل از دانشگاه برای ثبت نامتون مشکلی ایجاد نمیشه
شاد باشی

درود.
ترم تحصیلی ای که گذشت من ترم آخر کارشناسی بودم که متاسفانه یک درس دو واحدی تخصصی رو افتادم. از یکسری دوستان شنیدم که اگر کنکور ارشد قبول بشم میتونم این درس دو واحدی رو به عنوان معرفی به استاد همزمان با ترم اول ارشد پاس کنم ( و دیگه ۹ ترم نشم). این قضیه صحت داره؟ و اگر داره ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام محمد
اگر قبولی دانشگاه های سراسری باشید در مورد اینکه حتما تا پایان شهریور فارغ التحصیل بشید حساس هستند
البته اگر ورودی بهمن ماه باشید ممکنه که با شما در این مورد راه بیان
اما باز هم باید دوره های روزانه رو با احتیاط انتخاب کنید چون اگر موفق به ثبت نام نشید از کنکور سال بعد محروم میشید
شاد باشی

سلام خسته نباشد امسال کنور ارشد برگزار میشه یا نه

سلام وقت بخیر
راهنمایی جهت منابع خوب برای کنکور ارشد مکانیک ساخت و تولید میخواستم.
دروس ساخت و تولید
جامدات
ریاضیات
متشکرم.

سلام حمید

منابع مکانیک ساخت و تولید

کتاب مکانیک انتشارات ارکان دانش

کتاب ساخت و تولید انتشارات ارکان

کتاب ساخت و تولید انتشارات آزاده(راهیان ارشد)

جزوه مکاتبه ای پارسه در درس ساخت و تولید

ریاضی عمومی -انتشارات پوران پژوهش -نوشته فرزین حاجی جمشیدی(برای فهم و تست زنی)

تاب استاتیک راهیان ارشد و جزوه مکاتبه ای پارسه

کتاب مقاومت مصالح –انتشارات پوران پژوهش-نوشته دکتر نایی(هیئت علمی دانشگاه تهران)

طراحی اجزا:

کتاب مدرسان شریف و جزوه مکاتبه ای پارسه

بهترین کار اینه که لیست منابع رو با قبولی های سال قبل چک کنی
موفق باشی

سلام.
من با سهمیه ۵ درصدی ایثارگران با درصد ۳۰ زبان، ۳۵ طراحی فنی، ۴۰ ایستایی و ۵۰ سیستم ساختمانی چه رتبه ای کسب میکنم حدودا و کجا میتونم معماری دیجیتال یا بیونیک قبول شم ؟!
ممنون.

سلام محمد
درصدهاتون اگر به این شکل باشه خوبه با این میانگین درصد میشه به قبولی روزانه های تهران هم امیدوار باشید و همین طور روزانه های شهرستان های بزرگ البته اینکه شما با هر مقدار میانگین درصدی بتونی چه رتبه ای بدست بیاری بستگی به سختی و اسونی سوالات اون سال و عملکرد سایر رقبا داره
موفق باشی

سلام . من سال ۹۵ فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی برق شدم الان میخواهم در رشته مترجمی زبان کنکور ارشد بدهم . چه منابعی را باید مطالعه کنم تا در طول تحصیل مشکلی نداشته باشم (با توجه به اینکه من کارشناسی مترجمی زبان را نگذرانده ام )

سلام مریم اینکه کارشناسی زبان نخوندی مشکلی نیست اگر علاقه مند باشی و زبان قوی داشته باشی به مشکل برنمیخوری لیست منابع رو برات میگذارم البته بهتره با قبولی های سال های قبل در مورد منابعی که خوندن صحبت کنی تا بهترین و کمترین منابع رو شناسایی کنی منابع ارشد مترجمی زبان انگلیسی منابع دروس اختصاصی:   اصول و مبانی نظری ترجمه (Principles and Theories of Translation) درسنامه: o       Munday, Jeremy. Introducing Translation Studies. o       Hatim, Basil and Jeremy Munday. Translation: An Advanced Resource Book o       Newmark, Peter. A Textbook of Translation.London o       فرحزاد، فرزانه. مجموعه مقالات دو هم اندیشی ترجمه شناسی o       Mollanazar, Hussein. Principles and Methodology of Translation.     زبانشناسی (Linguistics) درسنامه: o       Yule, G. (1996). The Study of Language. Cambridge o       Fromkin, V., Rodman, R. (1988). An Introduction to Language   ساخت مقابله ای زبان (Contrastive Analysis) درسنامه: o       Keshavarz, Mohammad Hossein. Contrastive Analysis and Error Analysis. o       Zia’Hosseini, Mohammad. Contrastive and Error Analysis   واژه شناسی (Lexicology) درسنامه: o       تجویدی، غلامرضا. واژه شناسی انگلیسی o       شقاقی، ویدا. مبانی صرف واژه o       بیشتر مباحث این درس در کتاب زبانشناسی یول نیز آورده شده است   فنون و مهارت ترجمه (Translation Skills) درسنامه: o       Manafi Anari, Salar. An Approach to English Translation of Islamic Texts I. o       Manafi Anari, Salar. An Approach to English Translation of Islamic Texts II.  … ادامه نظر»

سلام
من کارشناسی حسابداری خوندم در دانشگاه آزاد و نیمسال اول ۹۸ فارغ و التحصیل شد.
میخوام شروع کنم از همین ماه و برای کنکور ارشد مدیریت حسابداری ۱۴۰۰ آماده بشم،از شما تقاضا دارم که منابع حسابداری رو به من معرفی کنید و خیلی دوست دارم که یک مشاور داشته باشم اگر امکانش هست به من معرفی کنید از افراد برتری که مایل کمک کردن هستند
تشکر از شما بابت اطلاع رسانی دقیق

سلام سوفیا لیست منابع رو برات میگذارم بهترین کار اینه که لیست منابعت رو با قبولی های سال های قبل چک کنی تا کمترین و بهترین منابع رو شناسایی کنی حسابداری مالی : مروری جامع بر حسابداری مالی جلد ۱و۲ -تالیف:دکتر ایرج نوروش،دکتر ساسان مهرانی،غلامرضا کرمی،محمد مرادی-انتشارات:نگاه دانش  پاسخ سوالات تالیفی مروری جامع بر حسابداری مالی-تالیف:دکتر غلامرضا کرمی،محمد مرادی،هدی اسکندر- انتشارات:کتاب نو   حسابداری صنعتی: حسابداری صنعتی ۱و۲و۳ – تالیف:جمشید اسکندری- انتشارات:نشرحفیظ مجموعه پرسش های چهار گزینه ای حسابداری صنعتی-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  حسابداری صنعتی – تالیف : اعتمادی – انتشارات سنجش تکمیلی حسابداری صنعتی – تالیف : مصدر – انتشارات کیومرث   حسابرسی: اصول حسابرسی ۱ همراه با پرسش های چهار گزینه ای-تالیف:جمشید اسکندری-انتشارات:کیومرث  اصول حسابرسی ۲ همراه با پرسش ها و پاسخهای چهار گزینه ای-تالیف:حبیب اله رسولی،فرامرز شکیبایی-انتشارات:کیومرث  نمونه پرسش های چهار گزینه ای حسابرسی – نشریه ۱۵۴ سازمان حسابرسی – ترجمه احمد فاضلی ، کوروش امانی  مجموعه پرسش های چهار گزینه ای استاندارد های حسابرسی – تالیف : احمد فاضلی ، کوروش امانی   ریاضی : ریاضیات عمومی رشته های اقتصاد مدیریت و حسابداری-تالیف:امید محمودیان-انتشارات:نگاه دانش   آمار : آمادگی برای آزمون های کارشناسی ارشد رشته های اقتصاد مدیریت و حسابداری-تالیف:هادی رنجبران- انتشارات:نشر کتاب دانشگاهی   زبان تخصصی:  انگلیسی برای دانشجویان… ادامه نظر»

سلام من دانشجوی ترم سه میکروبیولوژی هستم و اینکه میخوام از الان واسه ارشد آماده بشم. آنا این روزا خیلی ها بهم میگن از کار‌شناسی میکرو برو آزمون لیسانس به پزشکی بده شانستو امتحان کن. به نظرتون چیکار کنم؟ برای گرایش ارشد خود رشته ی میکروبیولوژی هم دوس دارم میکروپزشکی ادامه بدم. لطفا راهنماییم کنید. ممنونم

سلام مانیا
این بستگی به هدف شما داره و اینکه در چه مدتی میخواید کارتون به بازده برسه
و چقدر حاضرید براش تلاش کنید
ازمون کارشناسی به پزشکی پذیرش محدودتر داره و نیاز به تلاش خیلی بیشتر داره ضمن اینکه رشته پزشکی با توجه به گذروندن طرح؛ رشته سخت تری هست که علاوه بر تلاش و پشتکار شما نیاز به عشق و علاقه زیاد داره
حالا شما باید با در نظر گرفتن تمام شرایطت تصمیم بگیری
موفق باشی

سلام و درود.. بنده در آزمون ارشد شرکت کردم ولی مکان برگزاری آزمون را نمیدانم
باید چکار کنم؟

سلام فرشته
مکان برگزاری ازمون شما در کارت ورود به جلسه مشخص میشه
شاد باشی

اشتباها کنکور و ۱۴۰۹ زدم .منظورم کنکور ارشد۱۴۰۰

سلام .وقت بخیر
کارشناسی ادبیات زبان خوندم ولی برای ارشد علاقه دارم در رشته بالینی ادامه بدم ،ی سری منابع و‌تهیه کردم ولی نیاز به ی برنامه ریزی صحیح دارم برای کنکور ۱۴۰۹
ممنون میشم از کمک و راهنماییتون

سلام لاله
اول اینکه بر اساس وقتی که میتونی به درس خوندن در طول روز اختصاص بدی و سرعت درس خوندنت در هر درس باید برنامه ریزی کنی
مثلا شما اول یه کتاب رو بررسی میکنی ویه مقدار حتی ازش میخونی و میبینی که به نظرت نیاز به چقدر زمان داره هر ده صفحه از خوندن کتاب بر اساس سرعت شما؛ بعد بر همین اساس براش برنامه ریزی میکنی که برسی تمومش کنی
شما هم باید منابع رو تموم کنی و هم مرور انجام بدی
مرور خیلی مهمه
و یه ماه اخر رو هم برای مرور خلاصه ها و تست جامع زدن کنار بگذاری
موفق باشی

با سلام.
تو اینترنت همه میگن هماتولوژی رشته خوبیه و بازار کار خوبیم داره ولی چند آزمایشگاه که پرسیدم
کاملا تکذیب کردن یه جوری بد گفتن که انگیزمو از دست دادم و واقعا نمیدونم چی کنم

سلام حسین
اینکه گفته میشه بازار کار یه رشته خوبه نسبت به رشته های دیگه سنجیده میشه وگرنه متاسفانه وضعیت بازار کار اکثر رشته ها خوب نیست
حتی برای همون رشته هایی که گفته میشه بازار کار خوبی دارند نیاز به تلاش و پشتکار زیادی هست چون تعداد فارغ التحصیلان هم بالاست ورقابت زیاده
موفق باشی

سلام خسته نباشید من لیسانس میکروبیولوژی دارم و میخواستم برای ارشد بیوشبمی بالینی بخونم اماگفتن ک چون طبق مصوبه سال ۹۶میکروبیولوژی رو ی رشته مستقل از زیست شناسی سلولی مولکولی اعلام کردن و جز زیست شناسی نیست من نمیتونم بیوبالینی بخونم میشه راهنمایی کنین ک چقدر صحت داره

سلام غزاله
بر اساس رشته های مصوب در دفترچه ارشد بهداشت شما میتونید در این رشته شرکت کنید
موفق باشی

سلام خسته نباشید
من دانشجوی ترم ۶ بهداشت عمومی دانشگاه علوم پزشکی هستم،برای کارشناسی ارشد بدون ازمون از طریق استعداد درخشان اگه رتبه دوم کلاس ۱۵ نفره باشی میشه قبول شد؟چون تو بعضی سایت ها نوشته فقط معدل اول اما تو سایت شما خوندم۱۵ درصد اول کلاس میتونن بدون ازمون قبول بشن
و یک سوال دیگه اینکه میانگین معدل ۶ ترم اول حساب میشه یا کل ۸ ترم؟

سلام مه گل
بله شما میتونی شانست رو برای پذیرش های بدون ازمون امتحان کنی
باید جزو ۱۵ درصد برتر ورودی های خودت باشی
با در نظر گرفتن میانگین معدل ۶ ترم و سه چهارم واحدهای دانشگاهی
موفق باشی

با سلام
من در کنکور کارشناسی ارشد ۹۹ در رشته مدیریت بازرگانی ثبت نام کردم.
آیا همزمان میتوانم در آزمونهای بدون کنکور نیز ثبت نام کنم؟

سلام شایان
بله شما میتونید همزمان در صورت داشتن شرایط مورد نظر برای پذیرش های بدون ازمون هم شانستون رو امتحان کنید
موفق باشی

سلام.من سال سوم میکروبیولوژی هستم و معافیت تحصیلی دارم.اگ از رشتم انصراف بدم و کنکور کارشناسی شرکت کنم.واسم معافیت مجدد صادر میشه یا ن؟

سلام امیر
خیر اگر انصراف بدید باید اول کارهای خدمتتون رو انجام بدید
و نمیتونید مجددا کنکور شرکت کنید
شاد باشی

سلام.من میخوام ارشد علوم سیاسی گرایش مطالعات منطقه ای شرکت کنم.سوالم اینکه فقط دروسی که در این گرایش ضریب داره باید بخونم یا اینکه بقیه رو هم بآید مطالعه کنم؟

سلام حسین
بله فقط کافی هست که درس هایی که در این گرایش ضریب دارند رو بخونید و پاسخ بدید
هر درس دیگه ای که در گرایش دیگه هست رو پاسخ بدید رتبه تون در اون گرایش هم واقعی تر محاسبه میشه
موفق باشی

سلام روز بخیر
خسته نباشید.

و یا اینکه برای شرکت رشته های بدون کنکور ، حتما باید همان زیرگروهی که در مقطع کارشناسی خوانده شده رو انتخاب کنم؟

خیلی ممنون که وقت گذاشتید و چند سطر بالا را مطالعه کردید.

سلام احسان
شما برای پذیرش های بدون ازمون باید درخواستتون برای رشته های متجانس با رشته کارشناسیتون باشه
و امکان تغییررشته در این حد وجود نداره
اما در کنکور مشکلی نیست
موفق باشی

سلام من لیسانس حسابداری دارم با معدل چهارده وبیست صدم حالا میخواستم بدونم برای دستگاه های اجرایی واستخدامی های دیگه که محدودیت وضعف نیست و اگر در آزمون ها قبول بشم در مصاحبه رد نمی کنن؟؟؟ واینکه من الان۲۵ساله شدم اگر برای ارشد۱۴۰۰کنکور بدم ویک دانشگاه عالی قبول بشم دیر نمیشه؟؟؟ کلا برای کار وازدواج وادامه تحصیل؟؟ بنظر شما ارشد خوب تاثیر داره برام؟؟؟

واینکه معدلم۱۴.۵هستش ومیترسم استخدامی های خوب رو از دست بدم واسترس خیلی دارم چکار کنم بنظرتون؟؟؟؟

ومتاسفانه معدلی کارشناسی من معدلیه که استخدامیا رو از دست میدم

برای ارشدم می ترسم بخونم سنم پیر باشه برای استخدامی یا نزدیک بازنشستگی آزمون های استخدامی باشم

سلام حسین
درمورد ازمون های استخدامی و معدلتون بستگی داره که معدل جزو شرایط باشه یا نه فقط ازمون باشه که مهم باشه
در مورد سنتون برای کارو ازدواج و تحصیل هیچ مشکلی نیست
مقطع ارشد کلا یه بازه دو ساله است یعنی اگر شما از زمانی که پیش رو دارید خوب استفاده کنید تا سی سالگی حتی قبولی دکتری رو هم بدست اوردید و دو سال از دکتری تون رو هم خوندید
هر چند که متاسفانه وضعیت جامعه و وضعیت اقتصادی هست که باعث میشه انگیزه و امیدواری ما کم بشه ولی شما سعی کنید روحیه خودتون رو حفظ کنید و به اینده امیدوار باشید
از نظر سنی اصلا دیر نیست شما سال ها وقت خواهید داشت که از محاسن یه قبولی خوب استفاده کنید
ضمن اینکه اگر قبولی ارشد خوبی بدست بیارید هم برای قبولی دکتری شما کار رو راحت میکنه و هم برای موقعیت شغلی پیدا کردن لازمه
موفق باشی

سلام وقت بخیر. من کارشناسی روانشناسیمو۷ترمه تموم کردم وجزو۱۵درصدهم ورودی هام شدم. کدام دانشگاه ها پذیرش بدون کنورارشددارند؟ راهنمایی بفرماییدلطفا

سلام افسانه
دانشگاه هایی که در حال حاضر ثبت نام دارند برای پذیرش بدون ازمون هم در سایت و هم کانال تلگرام مرتب و به موقع اعلام میشن میتونید پیگیری کنید
موفق باشی

سلام
میخواستم ببینم برای ارشد روانشناسی بهتره وزارت بهداشت امتحان بدم یا وزارت علوم؟ وزارا بهداشت طرح داره و چقدر؟

سلام سارینا
البته میتونی کنکور هر دو شرکت کنی
معمولا رشته هایی که مشترک بین وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند
تمایل کارفرماها بر جذب فارغ التحصیلان وزارت بهداشت هست با این ذهنیت که بیشتر دروس عملی دارند نسبت به وزارت علوم و کمتر جنبه تئوری داشته تحصیلشون
در غیر این صورت تفاوت خاص دیگه ای ندارند
ضمن اینکه ظرفیت های وزارت بهداشت خیلی پایینتر از وزارت علوم هست
موفق باشی

سلام وقت به خیر.من داوطلب کنکور کارشناسی ارشد رشته ریاضی هستم خاستم بدونم سرفصل دروس انالیز ریاضی و مبانی جبر کنکور ارشد چه چیزهایی است؟ممنون

سلام سهیل
منابع این دو درس رو برات میگذارم اگر دسترسی داری میتونی سرفصل ها رو بررسی کنی

آنالیز ریاضی ۱:

آنالیز ریاضی رودین ـ آنالیز ریاضی آپوستل ـ آنالیز ریاضی Pugh

آنالیز ریاضی ۲:

آنالیز ریاضی، تألیف رودین ـ آنالیز ریاضی، تألیف آپوستل ـ آنالیز ریاضی، تألیف Pugh

جبر:

۱.     جبر، تألیف هانگر فورد ـ مترجم دکتر حسین ذاکری

۲.     جبر، تألیف جان فرالی

جبر، تألیف هرشتاین ـ ترجمه دکتر علی اکبر عالم‌زادهموفق باشی

سلام وقت بخیر ، من رشته م انسانی بود و کارشناسیمم حسابداری هست اما همیشه رشته مورد علاقم روانشناسی بود ، الان میخوام واسه ارشد روانشناسی بخونم
میخواستم کمکم کنید چیکار کنم و از کجا شروع کنم

سلام نازیلا
اولین قدم شناخت از رشته جدید هست
درسته که به این رشته علاقه دارید ولی حتما در مورد درس هاش و حیطه مباحث اطلاعات کسب کنید
گاهی شناخت ما و علاقه ما به رشته ای محدودتر از اون چیزی هست که واقعا وجود داره
بعد از اون قدم بعد شناسایی و تهیه منابع هست
باید گرایش مورد نظر رو انتخاب کنی و منابعش رو تهیه کنی
بعد بر اساس وقتی که میتونی اختصاص بدی و سرعت درس خوندنت در هر درس برنامه ریزی کنی
طوری که هم برسی منابع رو تموم کنی و هم مرور داشته باشی
و هم یه ماه اخر رو هم به مرور خلاصه هات و نکات مهم و تست های کنکورهای ارشد اختصاص بدی
موفق باشی

سلام وقت بخیر من رشته کارشناسیم شهرسازی بوده و برای ارشد میخوام رشته معماری شرکت کنم.به نظر شما چون تغییر رشته میدم به مشکل نمیخورم؟

سلام فایزه
اگر به رشته جدید علاقه دارید
و اگر با شناخت واردش میشید
یعنی درس هاش رو میشناسید، میدونید باید چه درس هایی بخونید برای قبولی کنکور و در دانشگاه هم چه نوع درس هایی دارید
و بازار کار اینده ش رو میشناسید و علاقه مند هستید
خیر به مشکل نمیخورید
فقط نیاز به تلاش و پشتکار دارید
تا قبولی ایده التون رو بدست بیارید
شاد باشی

سلام
خسته نباشید
اونطور که من فهمیدم سنجش وزارت علوم برای مشکل محرومیت افرادی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاهای روزانه شدن رو با قرار دادن گزینه “لغو محرومیت از آزمون کارشناسی ارشد سال بعد” حل کرده
میخواستم بدونم سنجش وزارت بهداشت هم این گزینه رو بعد اومدن نتایج در اختیار داوطلبا قرار میده؟

سلام امین
البته افراد مجاز به انتخاب رشته روزانه محروم نیستند محرومیت برای زمانی هست که شما قبولی روزانه رو بدست بیارید ولی ثبت نام نکنید
ایین نامه سنجش وزارت بهداشت محرومیت از کنکور در صورت قبولی روزانه و عدم ثبت نام هست
شاد باشی

سلام من دارم مکانیک میخونم دو سال دیگه میخوام کنکور رشته کامپیوتر رو بخونم که برای اینکه مرتبط شن دارم واحدای اختیاری مکاترونیک برمیدارم و کمیرم گرایش رباتیک و هوش مصنوعی….الان نمیئونم این دو سال باید به چه ترتیبی بخونم از کدوم درس شروع کنم در کل رو هر کدوم کی چه قدر وقت بذارم ممنون میشم راهنمایی کنید…بعد من شنیدم یه سری درسای ورودی های ۹۶ و ۹۷ فرق میکنم احیانا مباحث کنکورشونم قراره فرق کنه؟ ممنون

سلام نوید
در این زمانی که دارید علاوه بر اینکه حواستون باید به درس های کارشناسی خودتون هم باشه که با موفقیت بگذرونید
میتونید یه مقدار روی درس های رشته جدید هم وقت بگذارید
اول درس هاش رو شناسایی کنید ببینید برای کدوم نیاز به استفاده از کلاس کنکور دارید
یا خودتون از عهده ش برمیاید
بعد در مورد منابع تحقیق کنید و منابع رو تهیه کنید کم کم
در این زمانی که دارید روی زبان حتما وقت بگذارید
درصد زبان خیلی میتونه روی بدست اوردن رتبه خوب کمکتون کنه
فعلا منابع کنکور بر اساس اون چیزی هست که الان وجود داره
باید بر اساس ضرایب درس های گرایشی که تمایل دارید منابع رو هم بخونید
موفق باشی

سلام خدمت شما و ممنون از وقتی که میذارین میخواستم بپرسم در ارشد حسابداری شرکت کنم یا مدیریت مالی میزان علاقم یکسان هساخ کدوم از لحاظ بازارکار در اینده بهتر بوده؟و قبولی در کدوم رشته راحتتر هست در دانشگاه های خوب …

کارشناسی حسابداری هستم

باتوجه. به نوع بازار کار متناسب با خانم ها

باسلام
شما که کارشناسی حسابداری هستید با این رشته اشنایی دارید
نوع بازار کارش رو هم حتما میشناسید
یکی از فاکتورهای تصمیم گیریتون باید نوع بازار کاری که در اینده میخواید باشه قرار بدید
چون بازار کار این دو رشته تا حدودی متفاوت هستند
در مورد راحتی قبولی هم برای شما حسابداری که رشته کارشناسیتون بوده و مشکلی ندارید
مدیریت هم جزو رشته هایی هست که داوطلبا برای تغییررشته انتخاب می کنند و مشکلی نداره
وضعیت شغلی هر دو هم نیاز به تلاش و پشتکار داره
موفق باشی

یه سوال، با معدل ۱۵ یکی از دانشگاهای معمولی سراسری، اگه طرف رتبه ۱ بشه معدلش باعث میشه رتبش چقد پایین بیاد؟ من آزمونهای آزمایشی مدرسان رو رتبم ۱ میشه همیشه، ولی میترسم برای کنکور معدلم باعث شه رتبم پایین بیاد خیلی، امکانش هست نه؟ تو رو خدا جواب بدین

با سلام
اصلا نگران نباشید تاثیر معدل در قبولی کنکور شما خیلی خیلی کمتر از تاثیر ازمون کتبی هست
تمرکزتون روی ازمون باشه و نگران معدل نباشید
تاثیر معدل ۲۰ درصده و تاثیر ازمون ۸۰ درصد
شاد باشی

سلام خسته نباشید من میکروبیولوژی دانشگاه آزاد میخونم میخواستم بپرسم چون وزارت علومم مشکلی برای شرکت در وزارت بهداشت ندارم؟میتونم توی رشته های بیوشیمی بالینی،هماتولوژی و یا علوم تشریح شرکت کنم ؟و ببخشید یه سوال دیگه رشته میکروبیولوژی با زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی فرق داره؟و اگر کسی دانشجوی کارشناسی سال اخر باشه و ارشد قبول بشه ولی نتونه تا پایان تابستان فارق التحصیل بشه از کنکور سال بعد محرومه؟خیلی ممنون

سلام سمانه
خیر مشکلی نیست میتونی شرکت کنی
بله در رشته های مورد نظرت هم میتونی شرکت کنی مشکلی نیست
میکروبیولوژی در مقطع کارشناسی از گرایش های زیست شناسی هست
در مقطع ارشد خودش یه رشته مستقل میشه
طبق ایین نامه شما باید تا اخر شهریور فارغ التحصیل بشید که در صورت قبولی بتونید ثبت نام کنید البته ممکنه اگر قبولی ترم بهمن باشید دانشگاه ها با شما راه بیان ولی اگر به هر دلیلی قبولی روزانه بدست بیارید ولی نتونید ثبت نام کنید و یا دانشگا به این دلیل ثبت نامتون نکنه از شرکت در کنکور سال بعد محروم میشید
با ارزوی موفقیت

سلام من تازه دارم شروع میکنم برای خوندن کنکور ارشد عمران نمیدونم از کجا شروع کنم؟

سلام رضا
اگر برای کنکور امسال منظورتون هست که فقط میرسید نکات مهم رو بخونید و تست کار کنید
اگر برای کنکور سال بعد هدفتون هست که باید منابع روتهیه کنید و برنامه ریزی کنید و بخونید
شما داوطلب کنکور امسال هستید؟

سلام هفته آینده کارت های ورود به جلسه ارشد رو میدن باید معدل رو ویرایش معدل کل تا ترم ۸ باید وارد کنیم؟

معدلی که باید وارد می کردید میانگین معدلتون تا ترم هفتم که گذروندید بوده
اگر الان معدلتون بیشتر شده میتونید ویرایش کنید
میانگین معدل رو باید وارد کنید نه معدل یک ترم رو
شاد باشی

سلام وقت بخیر میخواستم درباره پذیرش ارشد بدون آزمون صحبت کنم آیا باید حتما کنکور ارشد بدیم و قبولی بیاریم یا صرفا براساس معدل قبول می کنند؟

سلام احمد
برای ارشد بدون ازمون شما باید شرایطی رو داشته باشید
اول اینکه یک سال بیشتر از فارغ التحصیلیتون نگذشته باشه
در مورد دانشگاه ازاد باید فارغ التحصیل دانشگاه ازاد باشید
در مورد دانشگاه های سراسری در صورتی شانس دارید که فارغ التحصیل دانشگاه های خوب باشید
درستون رو باید در طول مدت هشت ترم تموم کرده باشید
شما فارغ التحصیل کارشناسی ازاد هستید یا سراسری؟

سلام احمد
شما اگر شرایط شرکت در پذیرش های بدون ازمون رو داشته باشید میتونید شرکت کنید ونیازی به شرکت در کنکور نیست
موفق باشی

سلام من ترم دوم صنایع غذایی هستم میشه راهنماییم کنید که چگونه برای ارشد بهشتی تهران برنامه ریزی کنم.

سلام ویدا
اولین قدم شناسایی منابع و تهیه منابع هست
بعد بر اساس وقتی که در روز میتونی به درس خوندن اختصاص بدی و بر اساس حجم منابع و وقتی که هر منبع میگیره برای خوندن باید برنامه ریزی کنی
طوری برنامه ریزی کنی که هم برسی منابع رو تموم کنی هم حتما برسی مرور داشته باشی
و هم یه ماه اخر رو به مرور خلاصه ها و تست جامع زدن اختصاص بدی
موفق باشی

سلام ویدا
برای کسب امادگی لازم برای قبولی کنکور ارشد شما نیاز به مطالعه در یه بازه زمانی ۶ ماه تا ۹ ماه دارید البته بستگی داره اگر شاغل هستی یا مشغولیت دیگه ای داری که نمیتونی تمام وقت درس بخونی بهتره زمان طولانی تری رو به درس خوندن اختصاص بدی
شما الان که ترم دو هستی میتونی روی درس هایی که در کنکور ارشد ضریب دارند بیشتر سرمایه گذاری کنی و بهتر بخونی و خلاصه برداری کنی
و همین طور روی زبانت خیلی وقت بگذاری و زبانت رو قوی کنی
با یه درصد خوب از زبان و درصد متوسط از درس های دیگه شما میتونی یه رتبه خیلی خوب بدست بیاری
شادباشی

سلام وقت بخیر
من دانشجوی کارشناسی رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه زنجان هستم. هفت ترمه تموم میکنم در واقع یک ترمم باقی مونده. برای کارشناسی ارشد بین گرایش های مدیریت مالی و بازرگانی بین الملل سردرگم هستم. به هر دو رشته علاقه دارم. از طرفی رشته مدیریت مالی کاربردی تر هست ولی در عوض رشته ای هست که قبولی در ان سخت و ظرفیت های کمتری دارد. اگر میشه راهنمایی کنید؟

سلام ستاره
به نظرم نگران ظرفیت ها نباش چون به هر حال شما باید خوب بخونی و خوب تلاش کنی
گرایشی که ظرفیتش بالاتر هست هم به معنی قبولی راحت تر نیست چون به همون نسبت شرکت کنندگانش هم بیشتره
بنابراین بر اساس علاقه ت تصمیم بگیر
موفق باشی

سلام خسته نباشید،آیا لغو کنکور ارشداز سال بعد اجرایی میشه با طرح دو فوریتی،پس اگه اینطور باشه تکلیف چیه

سلام راد
فعلا این موضوع مشخص نیست الان بحثی که هست مربوط به کنکور امساله که اگر موفقیت امیز باشه ممکنه که از سال بعد هم اجرایی شه اینکه به امسال هم این طرح برسه یا نه و یا موافقت بشه باهاش برای اجرا هنوز مشخص نیست
فعلا شما باید مبنای برنامه ریزی هاتون همون روال سابق باشه
موفق باشی

سلام وقتتون بخیر برای کارشناسی ارشد چه منابعی را باید بخونیم هر سایت یه منابع رو مشخص کرده دقیقش در کدوم سایت هست ممنون میشم اگر راهنمایی کنید؟

سلام وقت بخیر من میخوام بدونم برای کنکور کارشناسی ارشد منابع دقیق رو از کجا پیدا کنم هر سایتی یه منبع اعلام میکنن دقیقش رو باید از کجا دریافت کنم برای مطالعه/؟

سلام سارا
منابع دقیق مشخص نیست
شما باید با همین لیست منابعی که دارید با قبولی های سال قبل هم در مورد منابع صحبت کنید و نظر اساتید رو هم جویا بشید و تست های کنکورهای ارشد سال های قبل رو هم بررسی کنید
از مجموع منابع مشترک اینها یه لیست تهیه کنید و منابعش رو تهیه کنید
موفق باشی

سلام خسته نباشید
خواستم بگم مدرک دانشگاه پیام نور معتبر تره یا دانشگاه ازاد؟؟
و اینکه من میخوام تو ارشد تو رشته ای شرکت کنم که هیچ ربطی به رشته کارشناسیم نداره و هیچ مطالعه ای نداشتم با این وضعیت میتونم از دانشگاه آزاد کرج یا تهران قبول شم؟؟

با سلام
دانشگاه ازاد واحد علوم تحقیقات از نظر سطح علمی بالاتره
بعد از اون سایر واحدهای تهران
و پیام نور تهران
بین سایر واحدهای ازاد و پیام نورها تفاوت خاصی نیست و بیشتر سلیقه ای هست
خیر قبولی واحدهای تهران با توجه به متقاضیان و طرفدارانش نیاز به تلاش داره مخصوصا شما که کارشناسیت هم متفاوته
در این مدتی که وقت داری حداقل تست های کنکورهای ارشد سال های قبل رو کار کن
موفق باشی

سلام
آیا از کارشناسی فناوری اطلاعات سلامت میشه ارشد روانشناسی بالینی یا عمومی خوند؟

سلام زهرا
بله مشکلی نیست
ممکنه بعد از قبولی یه تعداد واحد جبرانی به شما تعلق بگیره
شاد باشی

وب‌سایت مسترتست، با هدف اطلاع‌رسانی و مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد راه‌اندازی گردیده است و تلاش می‌کند با ایجاد ارتباط بین داوطلبان کارشناسی ارشد و پاسخ‌دهی به سؤالات ایشان راه را برای موفقیت داوطلبان هموار نماید.

ما در این راه همواره کنار شما عزیزان هستیم.

021-8506
خرید آنلاین کتاب


 

طراحی سایت
، طراحان پویا

مشاوره پروازی در شهرهای اصفهان ،شهرکرد ، شیراز و اهواز
و
آموزشگاه های گزینه دو ، قلم چی ، رزمندگان ، گاج ، نوین اندیشان ، انس ، پردازش ذهن و فارابی
دراستان اصفهان ،شهرستان های: نجف آباد ، فولاد شهر ، زرین شهر ، باغبهادران ، شهرضا
برگذاری چند دوره همایش کنکوری ها زیر نظر آموزش و پرورش زرین شهر و فولاد شهر
فعالیت مشاوره در مدارس شاهد ، فرهنگ ، نمونه دولتی ، مجموعه مدارس سعدی
دارای رتبه های دو و سه رقمی در رشته های ریاضی و تجربی و انسانی و دهها رتبه برتر کنکور سال های گذشته

موسسه علمی آموزشی رزمندگان استان اصفهان قریب یک دهه فعالیت در حوزه آموزشی توانسته علاوه بر جلب رضایت مشتریان خود ، بالاترین کیفیت و مناسب ترین هزینه در ارائه خدمات را ارائه دهد و امید است که فردای روشن عاید ایران عزیزمان شود

آدرس موسسه : اصفهان- خیابان کاوه- خیابان تربیت معلم- جنب استخر فجر- ساختمان راهیان کوثر- طبقه 4

تلفن : 03134592755

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

آدرس آموزشگاه پسرانه : اصفهان- خیابان کمال اسماعیل- خیابان پاسداران- کوچه شماره 8-

تلفن : 03132214742

آدرس آموزشگاه دخترانه : اصفهان- خیابان شمس آبادی – خیابان پارس –

تلفن : 03132347272

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق به موسسه رزمندگان میباشد
طراحی و پیاده سازی: موسسه امین رایان

موسسه 3گام، پیشگام روشهای جدید برنامه ریزی و مشاوره آزمون کارشناسی ارشد، انواع مشاوره های تلفنی، آنلاین و حضوری را با مشاوران تخصصی و مجرب خود انجام می دهد.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد، با توجه به نیاز داوطلبان آزمون ارشد، انواع مختلفی دارد. ما در  موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام سعی کرده ایم  که با توجه به شرایط داوطلبان عزیز امکان انجام مشاوره به صورت: مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و مشاوره آنلاین را فراهم کنیم. در ادامه برای هر کدام از انواع مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد، راه ارتباطی را با کارشناسان و مشاوران تخصصی موسسه 3گام را به شما معرفی می کنیم. 
 

همه داوطلبان با ثبت نام در سایت 3گام می توانند از یک جلسه مشاوره تخصصی در رشته خود به صورت رایگان بهره مند شوند.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

 

برای مشاوره تلفنی تحصیلی کارشناسی ارشد می توانید با شماره های: 02166592191، 02166595827، 02166942876، 02166562782و 02162839000 تماس بگیرید. 

 

برای مشاوره حضوری تحصیلی کارشناسی ارشد می توانید به آدرس موسسه 3گام واقع در، تهران – میدان انقلاب جمال زاده جنوبی کوچه دانشور پلاک 6 واحد 3 مراجعه کنید. 
 

برای مشاوره آنلاین تحصیلی کارشناسی ارشد می توانید با آی دی smart3gaam@ در تلگرام، یا اینستاگرام موسسه https://instagram.com/3gaam در تماس باشید. 
 

همچنین تمام داوطلبان عزیز با ثبت نام در سایت 3گام می توانند از یک جلسه مشاوره رایگان، با مشاور تخصصی رشته خود استفاده کنند. از طریق لینک زیر می توانید در سایت 3گام ثبت نام کنید. بعد از ثبت نام در پنل مشاوره 3گام، مشاور تخصصی رشته بر اساس اولویت ثبت نام با شما تماس خواهد گرفت. منتظر تماس مشاور خود باشید.

دریافت مشاوره رایگان

همچنین برای مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 99 نیز می توانید از طریق لینک زیر نحوه صحیح انتخاب رشته را مطالعه کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد 99
برای عضویت و دریافت مشاوره کنکور ارشد  در تلگرام و اینستاگرام 3گام می توانید از لینک های زیر اقدام کنید

.  کانال تلگرام برنامه ریزی و مشاوره کنکور ارشد موسسه 3گام 

صفحه اینستاگرام 3گام

 

بهترین مشاوره کنکور کارشناسی ارشد تلفنی، حضوری و آنلاین

مهم ترین ویژگی های یک جلسه موفق مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد در هر سه حالت تلفنی، حضوری و آنلاین در عوامل زیر خلاصه می شود:

1- شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

2- شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی آزمون ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته های مرتبط کارشناسی ارشد

3- تشریح کامل شرایط آزمون کارشناسی ارشد

4- اطلاعات دقیق درباره کارنامه ها، رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برا یاقبولی در انواع دانشگاههای کارشناسی ارشد

5- تسلط بر روی شرایط خاص شرکت در آزمون کارشناسی ارشد

6- فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد

7- قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق آزمون کارشناسی ارشد

8- توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف

9- تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاسهای مناسب با توجه به شرایط داوطلب کارشناسی ارشد

10- توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد

11- توانایی دادن انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد

12- تجربه بالا درهدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

 

دریافت مشاوره رایگان

 

تمامی ویژگیهای بالا در کنار هم جمع می آیند تا یک مشاوره تحصیلی ارشد، اهمیت و ارزش بالایی را داشته باشد. موسسه 3گام به عنوان مستقل ترین و عملا برترین نهاد مشاوره و برنامه ریزی آزمون های کارشناسی ارشد در سراسر کشور، مشاورانی با ویژگی های بالا را گرد آورده است تا بتواند با کیفیت ترین خدمات را به داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ارائه دهد. همچنین وجود یک سیستم هوشمند برنامه ریزی که عملاً یکی از افتخارت 3گام در زمینه برنامه ریزی و مشاوره کنکور تجربی، ریاضی، انسانی و مشاوره آزمون های کارشناسی ارشد وزارت علوم و وزارت بهداشت باعث می شود تا عملاً در زمینه برنامه ریزی های تضمین شده و موثر، دقیق و صحیح، موسسه 3گام برترین و شماره یک قلمداد شود. برای ورود به پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می توانید با کلیک بر روی لینک زیر، اقدام نمایید.

 

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

رشته هایی که 3گام می تواند به صورت کاملا تخصصی و توسط رتبه های برتر به شما مشاوره دهد به شرح زیر است:

 

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد:

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی عمران 

مشاوره  حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی برق 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی مکانیک 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی کامپیوتر

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT)

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی صنایع 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی مواد و متالوژی 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی هوافضا

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد حسابداری 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مدیریت بازرگانی 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مدیریت صنعتی 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مدیریت منابع انسانی 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مدیریت کارآفرینی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی تحصیلی ارشد مدیریت مالی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی تحصیلی ارشد مدیریت IT 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی تحصیلی ارشد مدیریت دولتی

ثبت نام و شروع مشاوره و برنامه ریزی

 

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد حقوق- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد روانشناسی بالینی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد روانشناسی عمومی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد روانشناسی تربیتی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد روانشناسی کودکان استثنایی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد علوم تربیتی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مشاوره- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد آموزش زبان انگلیسی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد زبان و ادبیات انگلیسی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاینتحصیلی ارشد مترجمی زبان انگلیسی- حضوری، تلفنی، آنلاین

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA)

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد علوم سیاسی و روابط بین الملل

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد اقتصاد

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد تربیت بنی و علوم ورزشی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاینتحصیلی ارشد شیمی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد فیزیک

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد ریاضی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد آمار

مشاورهحضوری، تلفنی، آنلاین  تحصیلی ارشد زیست شناسی سلولی مولکولی

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد معماری

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای

مشاوره حضوری، تلفنی، آنلاین تحصیلی ارشد مهندسی کشاورزی همه گرایشها

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تجربی

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری ریاضی

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری انسانی

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری زبان های خارجی

عضویت در کانال تلگرام کارشناسی ارشد 3گام

 

بله، همه داوطلبان می توانند با ثبت نام در پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام یک جلسه مشاوره کنکور ارشد با مشاور تخصصی  رشته خود داشته باشند. بعد از ثبت نام منتظر بمانید تا مشاور تخصصی رشته در اولین زمان ممکن با شما تماس بگیرد و پاسخ سوالات شما را بدهد. همچنین می تواندی از طریق قسمت نظرات یا در تلگرام و اینستاگرام 3گام سوالات خود را بپرسید.

موسسه مشاوره و برنامه ریزی 3گام به عنوان تخصصی ترین مرکز مشاوره کنکور ارشد مستقل اکثر رشته های کنکور ارشد را پشتیبانی می کند. برای اطلاع از لیست کامل رشته ها می توانید صفحه مشاوره کنکور ارشد 3گام را مشاهده کنید. در صورتی که رشته شما در لیست نیست می توانید از طریق قسمت نظرات سوال خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت پاسخ سوال شما را بدهند. 

داوطلبان عزیز می توانند در کلیه موضوعات مرتبط با کنکور ارشد شامل: انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد، انتخاب گرایش در رشته مورد نظر، وضعیت نظام وظیفه، نمونه کارنامه در کنکور ارشد رشته مورد نظر، رتبه ها و محل قبولی، منابع مطالعاتی برای کنکور ارشد و دیگر موضوعات از مشاوره کنکور ارشد 3گام استفاده کنند.


ندا افراشته پور‏ – 99/5/15

با سلام من لیسانس کشاورزی علوم و صنایع غذایی از دانشگاه پیام نور دارم.ایا میتونم برای ارشد پرستاری یا بهداشت خانواده یا مبارزه با بیماری ها شرکت کنم؟


…‏ – 99/5/2

سلام.من یه لیسانس از دانشگاه آزاد گرفتم چند سال بیکار بودم دوباره کنکور شرکت کردم و الان فارغالتحصیل حسابداری از دانشگاه دولتی هستم.و در کارشناسی ارشد بدون آزمون شرکت کردم.و احتمالا پذیرفته شوم.در حال حاضر نمیدونم ارشد بخونم یا در آزمون استخدام خصوصی و آموزش و پرورش شرکت کنم یا دنبال کار باشم تا سابقه ام رو هر چه زودتر بیشتر کنم با توجه به اینکه31سال دارم


ریحانه فیض اله‏ – 99/4/22

سلام به راهنمایی فوری نیاز دارم.میخوام ارشد بیوشیمی بالینی شرکت کنم.درس ها رو چند بار دوره کردم.ولی ازمون جامع شرکت کردم و درصد بیوشیمی که اصلا فکرشو نمیکردم اینقدر کم باشه، کم بود. تو این مدت کم چیکار باید بکنم که تو کنکور کم نیارم؟ممنون میشم راهنمایم کنید


کتی‏ – 99/4/11

سلام من در کارشناسی تغییر رشته دادم و اگه تطبیق واحد انجام بدم برای ارشد بدون کنکور میتونم درخواست بدم؟


مهسا‏ – 99/4/11

سلام برای ارشد روانشناسی وزارت بهداشت پذیرش بدون آزمون براساس معدل و استعداد درخشان داره؟


Eeeee‏ – 99/4/11

سلام با مدرک ارشد روانشناسی بالینی وزارت علوم میتونم دکتری علوم اعصاب وزارت بهداشت شرکت کنم؟


ص ح‏ – 99/4/11

سلام ،من می خواستم بدونم در شهر قم رشنهی طراحی صنعتی ارائه میشه ؟؟ و همین طور اگر من دو رشته رو با هم ،هم زمان بخونم می تونم درس هایی که یک سان هستند رو مثل عمومی ها فقط در یکی از رشته ها و در یکی از دانشگته ها پاس کنم و بعد برای رشته ی بعدی تطبیق بزنم ؟؟؟و این که من رشتم تجربی بوده می تونم ثبت نام کنم؟


اسدی‏ – 99/3/27

سلام وقتتون بخیر . من یک سوالی داشتم من دیپلم تجربی ، کاردانی شیمی آزمایشگاه، و کارشناسی، کارشناس حرفه ای مدیریت شعب بانک در دانشگاه علمی کاربردی خوندم. دانشگاه سراسری ارشد، چه رشته ای میتونم بخونم ؟


nafas‏ – 99/3/19

سلام وقت بخیرمن لیسانس مهندسی نرم افزار دارم و ارشد مدیریت اجرایی خوندم در دانشگاه آزاد با معدل ۱۸/۵۴ اما مقاله ای ننوشتم و دکتری قبول شدم اما نرفتم از شما راهنمایی میخواستم در مورد تصمیماتی که تو ذهنم در حال حرکت اندا)برم دکتری مدیریت بازرگانی بخونم۲)برم ارشد مدیریت اجرایی بخونم اما ایندفعه کنکور بخونم برم دولتی۳) برم ارشد یه رشته دیگه بخونم اما نمیدونم رشته های زیر آیا نیاز به لیسانس مرتبط دارد یا کلا بهتر مرتبط خونده باشیالف)مجموعه روانشناسیب)مشاورهج)مجموعه مدیریت برم زیر مجموعه مدیریت بازرگانی- مدیریت دولتی-مدیریت صنعتید)مجموعه برنامه ریزی شهری ، منطقه ای و مدیریت شهریه)مجموعه طراحی شهریممنون میشم بهم در تصمیم گیری کمک کنید و بهم بگید آیا این پنج رشته که گفتم نیاز به تحصیلات مرتبط دارد برای اینکه بتونم بخونم یا حتی اگه موقع ثبت نام هم نیاز به لیسانس مرتبط نیست از پسش برمیام یا واقعا نیاز به پیش زمینه وسیعی دارهسپاسگزارم


ف‏ – 99/3/17

سلام‌من‌تکمیل‌ظرفیت‌ارشد‌ازاد‌‌۹۸شرکت‌کردم‌‌اما‌قبول‌نشدم‌‌دو‌روز‌پیش‌از‌صندوق‌رفاه‌دانشگاه‌ازاد‌‌برام‌پیامک‌اومد‌ووقتی‌اسمم‌رو‌می زنم‌‌جز‌‌ورودی‌های‌جدید‌‌اسمم‌هست‌از‌طرفی‌هم‌کد‌دسترسی دانگاه‌ازاد‌‌رو‌گم‌کردم‌حالا‌می‌خواستم‌‌بدونم‌حالا‌که‌یک‌ترم‌گذشته‌‌باید‌چکار‌کنم‌میتونم‌ترم جدید‌ثبت‌نام‌کنم

محمد مقدم درخشان‏ – 99/3/17

سلام باید با همون واحد دانشگاه آزاد هماهنگ کنید 


حیدری‏ – 99/3/8

من هدفم از رشته ریاضی این هست که مهندسی هسته ای رو بردارم (البته به فیزیک و ریاضی هم علاقه دارم که اومدم این رشته)مهندسی هسته ای از ارشد میشه خوندش میخواستم بدونم رشته دانشگاهی که بعد کنکور انتخاب میکنم باید چی باشه تا بتونم مهندسی هسته ای رو ارشد بخونم؟


سعید‏ – 99/2/22

سلام من لیسانس عمران دارم و می‌خوام کنکور ارشد سال ۹۹ شرکت کنم که ثبت نامش هم اردیبهشت ۹۸ هس ، دوص دارم ارشد گرایش حمل و نقل قبول بشم دانشگاه دولتی . چه کتابایی باید بخونم ؟؟


علی یزدی‏ – 99/2/5

سلام وقتتون بخیر…یه سوال داشتم اگه شما راهنماییم کنید ممنونتون میشم…من دانشجوی کارشناسی پیوسته عمران هستم.ولی علاقه ی بنده شدیدا به معماری هست .متاسفانه این علاقه از ترم 4 مشخص شد واز همون ترم مشغول به کار شدم در رشته دکوراسیون داخلی و طراحی و اجرا…الان ترم 10 هستم و اصلا به رشتم که عمران هست علاقه ندارم به همین علت هم اینطور طول کشید…هنوزم 40 واحد برام مونده…میخواستم بدونم من الان اگر فوق دیپلم خودم رو بگیرم و انصراف بدم میتونم برای ارشد پیوسته معماری که بسیار به این رشته علاقمند هستم اقدام کنم و در رشته ای که بهش علاقه دارم ادامه بدم؟


aaa‏ – 99/2/2

سلام خسته نباشید سهمیه فرزند جانباز کمتر از 25 درصد در کنکور تاثیر بیشتری دارد یا سهمیه فرزند رزمنده ستاد کل نیرو های مسلح؟


سمانه‏ – 99/1/31

سلام وقت بخیر ..میبخشید لیسانس فناوری اطلاعات میتونه ارشد تاریخ یاتربیت بدنی بده؟؟


محمد مقدم درخشان‏ – 99/2/1

سلام خدمت شما بله مشکلی نیست شما با هر مدرک کارشناسی ای میتونید تو کنکور ارشد هر رشته ای  وزارت علوم شرکت کنید.


Z. Gh‏ – 99/1/31

سلام خسته نباشین… من دانشجوی کارشناسی آموزش الهیات و معارف اسلامی دانشگاه فرهنگیان هستم قصد دارم بلافاصله بعد از تمام شدن درسم ارشد شرکت کنم. بنظر شما ارشد چه رشته ایی رو ادامه بدم؟ مربوط به رشته خودم ادامه بدم یا زیر شاخ گه های علوم تربیتی یا روانشناسی ارشد شرکت کنم؟


الهام‏ – 98/12/20

سلام و عرض ادب.سوالی داشتم که اگر کسی جوابش رو میدونه لطفا اعلام کنه.من کاردانی نرم افزار خوندم.کارشناسی مدیریت کسب و کار.آیا امسال میتونم کنکور ارشد کامپیوتر بدم؟یعنی من که مدیریت بودم میشه ارشد کامپیوتر رو شرکت کنم؟

محمد مقدم درخشان‏ – 98/12/20

سلام خدمت شما بله برای کنکور کارشناسی ارشد وزارت علوم می تونید هر رشته ای که بخواید شرکت کنید 


مرجان‏ – 98/12/17

سلاممن ارشد معماری دانشگاه تهران دارم. برای استفاده در بیوتکنیک در معماری نیاز بة خوندن ارشد یکی از رشته های بیوفیزیک، بیوتکنولوژی یا مهندسی پزشکی بیو مواد دارم.امکان تحصیل در هیچکدوم این گرایشها در ارشد برای گرایش معماری در وزارت علوم نیست؟


محمدعلی‏ – 98/11/18

سلام رشته ی من علوم تربیتیه . می خوام ارشد ریاضی بدم . می خواستم بدونم باید توی دانشگاه باید دروس جبرانی حتما بخونم یا نه ؟؟


علیرضا کمالی‏ – 98/11/6

سلام من ورودی ارشد 97 بودم بعد 24 آذر امسال انصراف دادم و 27 آذر ارشد 99 ثبت نام کردم انصراف اولمم هس میخواستم بدونم مشکل سربازی یا آموزشی برای قبولی ارشد 99 ندارم?ممنون


زهره‏ – 98/11/3

سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میخاستم ارشدروزانه کنکوربدم.نمیدونم چه شاخه ای بهتره وچه درسایی بایدبخونم واینکه ساکن کرج هستم.دانشگاه تهران بخام قبول بشم چه راهنمایی برای من دارین واقعاااسردرگم هستم اضطراب دارم نمیدونم چکارکنم قبول بشم چطوربخونم چه موسسه وآموزشگاهی برم خواهش دارم راهنمایی کنیدوبگیدآیاسال۹۸تمدیدمیشه زمان ثبت نام ارشد؟؟؟؟

محمد مقدم درخشان‏ – 98/11/5

سلام خدمت شمابا ثبت نام توی پنل مشاوره و برنامه ریزی 3گام می تونید یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو رشته ای که میخواین شرکت کنید داشته باشیدثبت نام کنکور ارشد هم از اواسط ماه بهمن امکان پذیر خواهد بود.روی لینک زیر کلیک کنیدثبت نام و استفاده یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان


زهره‏ – 98/10/19

سلام خسته نباشید من لیسانس فناوری اطلاعات دارم و به رشته های روانشناسی ،مشاوره،مددکاری اجتماعی علاقه دارم ،میخواستم بدونم کدوم از این رشته ها تو زمینه ارشد بازار کار خوبی داره؟کدوم از شاخه های روانشناسی بهتر و آینده شغلی خوبی داره؟رشته ارشد مددکاری اجتماعی به صورت مجازی هم پذیرش داره؟ممنونم


🌸 دانشجو 🌸‏ – 98/9/23

با سلاممن ورودی مهر ۹۶ دانشگاه تربیت معلم بوشهر هستممیخوام انصراف بدمشرایط انصراف از دانشگاه و جریمه نقدی انصراف چه مقداره ؟ممنون میشم توضیحات مختصر و مفیدی لطف بفرمایید🌷🌷🌷


نازگل‏ – 98/9/21

من خیلی به معلمی علاقه دارم الان مدرکم کارشناسی حسابداری هستش گه ارشد رو، رشته ی اموزش ابتدایی بخونم میتونم بعدا تو کنکور استخدامی اموزش پرورش رشته ی ((اموزگار ابتدایی)) رو امتحان بدم؟ یا باید حتما مدرک کارشناسیم هم اموزش ابتدایی باشه؟


.‏ – 98/9/19

سلام وققتون بخیر ببخشید من فراگیر ارشد پیام نور ثبت نام کردم آموزش زبان انگلیسی میخواستم بپرسم اگه دوره الکترونیکیش را برم عنوان الکترونیکی در مدرکم میخوره؟


سحر‏ – 98/9/18

سلام خسته نباشیدمن لیسانس مهندسی نرم افزار هستم میخواستم برای ارشد رشته مدیریت بازرگانی بخونم اما رشته مدیریت جزء رشته های شناور نیست یعنی نمیتونم ارشد این رشته بخونم؟

محمد مقدم درخشان‏ – 98/9/18

سلام خدمت شما چرا شما می تونید مدیریت شرکت کنید ربطی به مدرک لیسانستون نداره و رشته شناور هم مربوط به این سولی که کردین نیست با ثبت نام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان برای کنکور مدیریت بازرگانی استفاده کنیدثبت نام جلسه مشاوره تخصصی رایگان


حاند‏ – 98/9/17

سلام. من لیسانس علمی کاربردی معماری دارم آیا میتونم در دانشگاه ملی یا غیر انتفاعی ارشد hse بخونم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم

محمد مقدم درخشان‏ – 98/9/18

سلام خدمت شما فقط کارشناسی رشته های مهندسی بهداشت حرفه ای، مهندسی بهداشت محیط، مهندسی تکنولوژی ایمنی، مهندسی صنایع (گرایش ایمنی) مجاز به شرکت در کنکور ارشد HSE هستن


maya‏ – 98/9/15

سلام من 28سالمه لیسانس مهندسی مدیریت پروژه دارم ..تو دبیرستان نه علاقه و نه پایه و ذهن قویی برای رشته ریاضی داشتم وفقط به یک دلیل رفتم رشته ریاضی و اشتباهاتم از اون موقع شروع شد روز به روز افت میکردم وضعیف میشدم دیپلمم به زور گرفتم یه ماه فقط واسه کنکور خوندم اونم پیام نور قبول شدم مهندسی مدیریت پروژه که هنوز خیلی شناخته نشده …الان به جایی رسیدم که خیلی پشیمونم و سردرگم .حسرت و غبطه خوردنم روز به روز زیاد میشه که چرا وقتمو هدر دادم .واسه ارشد خواستم بخونم که نشد چون نمیدونستم چی بخونم و از کجا شروع کنممیخوام ادامه تحصیل بدم خیلی دوست دارم درس بخونم .متاسفانه پول کافی هم برای کلاس رفتن ندارم .چهارساله بعد از لیسانسم خونه نشین شدم وافسردگی گرفتم لطفا کمکم کنید راهمو واقعا گم کردم

محمد مقدم درخشان‏ – 98/9/16

با سلام با ثبت نام توی سایت 3گام می تونید از یک جلسه مشاوره تخصصی رایگان تو هر رشته ای که می خواید استفاده کنید. مشاوران تخصصی 3گام همه سعیشونو می کنن که به شما کمک کنن. از طریق لینک زیر می تونید ثبت نام کنیدیک جلسه مشاوره تخصصی رایگان اگر راهنمایی بیشتر لازم دارین می تونید با شماره موسسه 02162839000 تماس بگیرین


راد‏ – 98/8/18

سلام، من لیسانس آی تی دارم از علمی کاربردی ، میتونم ارشد مدیریت بخونم؟


سحر‏ – 98/8/16

سلام من کارشناسی مهندسی نرم افزار هستم آیا میتونم کارشناسی ارشد حقوق بخون

محمد مقدم درخشان‏ – 98/8/18

سلام بله شما با هر مدرک کارشناسی می تونید ه کارشناسی ارشد حقوق تغییر رشته بدین پیشنهاد می کنم مطلب تغییر رشته به کارشناسی ارشد حقوق که تو سایت منتشر شده رو مطالعه کنید 


🌹😕 🌹‏ – 98/8/8

🌟🌟Somayeh🌟 🌟:با سلام وخسته نباشید.ببخشید من ورودی97 کارشناسی ارشد دانشگاه روزانه هستم،بدلیل دوترم متوالی مشروطی حالا ازدانشگاه اخراج شدم، میخواستم بپرسم میتونم درآزمون کارشناسی ارشدروزانه سال 99 پذیرش بشم؟؟؟؟برای شرکت درآزمون ارشد دوره روزانه99 چه شرایطی لازمه؟؟باید دقیقا چیکارکنم؟؟؟؟آیا میتونم دوباره تو رشته که اخراج شدم تو دوره روزانه مشغول به تحصیل شم؟مسئول آموزش دانشکده گفته میتونم کنکور بدم بعد دوباره همین رشته قبولشم ادامه بدم نمیدونم واقعا میشه یا نه ؟؟تورو خدا راهنمایی کنید؟ من این رشته مو خیلی دوست دارم ولی فقط به خاطر بی مسئولیتی برخی اساتید کردستان که بدون مشورت با باقی اساتیدمون (درکل چهار تا استاد داریم که دوتاشون درخواست 3برابردادن )درخواست 3برابر بیشتر از ظرفیت دفترچه انتخاب رشته (6 )بود دادند الان میگن ما نه استاد داریم نه مواد آزمایشگاهی نه جایی برای شما الان فقط همون 6نفر رو گذاشتن چند تا هم همون اول انصراف دادن 5تای دیگه هم به هر روشی که ممکن بود اخراج کردن نمیدونم چرا با زندگی وآینده بچه ها بازی میکنند من باید چیکار کنم؟


پری‏ – 98/7/23

سلام من کارشناسی مدیریت بازرگانی خوندم اما الان دلم میخواد ارشد اموزش زبان شرکت کنم زبانم در دانشگاه همیشه 20 بوده اما مکالمه و گوش جالبی ندارم ایا ارشد زبان خوندن برام مناسبه یا خیر؟میتونم از پسش بربیام؟


رفیعی‏ – 98/7/8

با سلامبرای کنکور ارشد محیط زیست کدوم گرایش اولویت داره؟و اینکه ارزش داره من تنوع زیستی بخونم ولی شهر خودم


ش‏ – 98/7/7

سلام میخاستم بپرسم برای ارشد بین مدیریت دولتی گرایش منابع انسانی و مدیریت مالی کدوم ازاین ها رشتش سخت است دروسش میگم چون من یکم با ریاضی مشکل دارم بلد نیستم ریاضی میخاستم بدونم مدیریت مالی ریاضی داره یا نه کدومش آسونه ومنابع ارشدش چیه؟؟ من چون زیاد نمیام تو سایت لطفا جواب به ایمیلم بفرستین. تشکر


بهار‏ – 98/6/22

سلام میخواستم بدونم ممکنه دانشگاه دولتی روزانه ارشد دربیای وبه دلیل به حدنصاب نرسیدن قبولیت دردانشگاه قبول شده لغوبشه


سارا‏ – 98/6/21

سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش


سارا ‏ – 98/6/21

سلام من استعداد درخشان سال ۹۷شرکت کردم اما نرفتم مجددا سال۹۸ شرکت کردم اما نتیجه رو حذف اعلام کرد راهی هست که بتونم دانشگاه خودم برای سال ۹۸برم مثل درخواست به دانشگاه برای پذیرش


محمد‏ – 98/6/16

سلام دوستان تازه امروز نتایج ارشد اعلام شد من رتبم بدون سهمیه 300 بود و با سهمیه 5 درصدی به 22 رسید زمان انتخاب رشته انتخاب اولم رو در رشته جزا روزانه شیراز زدم و سه انتخاب دیگم رو در دانشگاه های تهران و پنجم رو اصفهان زدم ولی هیچ کدوم نياوردم اونم با رتبه 22 الان ماتو مبهوتم می خواستم بدونم آیا. با این رتبه اصلا امکانش هست چنین اتفاقی بی افته؟!!!!!


م‏ – 98/6/15

سلام میخواستم بدونم اونایی که دانشگاه ازاد بدون کنکور درس میخونن میتونن تو کنکور ارشد وزارت بهداشت شرکت کنن؟؟؟


محسن‏ – 98/6/5

با عرض سلام و خسته نباشیدبنده تا ۳۱/۶ معافیت تحصیلی دارم و امسال نتایج کنکور ارشد دانشگاه ازاد درصورتی که دور تر از این تاریخ بیاید باید پست کنم و در صورت قبولی معافیت تحصیلی خود را تحویل پلیس ۱۰ بدهم حال میخواهم بدانم اگر سال بعد دوباره کنکور بدهم برای دولتی و از دانشگاه ازاد انصراف بدهم بلافاصله بعد از انصراف باید به سربازی بروم یا وقت دارم سال چون قبلش پست کردم؟و سوال دوم اینکه اگر سال بعد دانشگاه دولتی قبول بشوم معافیت تحصیلی من از همان دانشگاه ازاد حساب شده یا دوباره از زمان قبولی در دانشگاه دولتی شروع میشود؟


طهماسبی‏ – 98/5/25

خسته نباشید، درمورد درصدهای دروس در آزمون ارشد انسانی رشته ی فلسفه هنر و رتبه ی قبولی تهران واسه ی این رشته ممنون میشم راهنمایی کنید


محمد ‏ – 98/5/23

سلام در کنکور ارشد مجموعه مهندسی کامپیوتر کد ۱۲۷۷نتیجه کارنامم به صورت زیر است :با رتبه ی بدون سهمیه ۱۰۱۷۰ و رتبه با سهمیه ۳۰۰ در رشته نرم افزار وآخرین قبولی با سهمیه هم رتبش ۳۹۴ بودهسهمیه ی فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر داشتمآیا امکان قبولی در رشته نرم افزار یا شبکه در دانشگاه های دولتی روزانه و شبانه را دارم یانه ؟


محمدرضا آقایی‏ – 98/5/23

با سلام و ضمن خسته نباشید من دانشجوی سال اخر رشته فناوری اطلاعات سلامت هستم میخواستم بدونم برای ارشد رشته انفورماتیک پزشکی رو بخونم یا مدیریت خدمات بهداشتی رو اینده کدوم رشته بهتره خودم مدیریت رو دوست دارم از طرفی ولی چون رشته اصلیم نیست نمیدونم میشه راهنمایی کنید


مونس‏ – 98/5/19

سلام وقتتون بخیرمن ورودی سال 97 ارشد هستم و بعد از دوترم مشروطی ، اخرج شدم.میتونم کنکور همون رشته ای که الان ارشدشو میخوندم برای سال 99 بدم؟


خانم حسن زاده‏ – 98/5/20

سلام وقت بخیربله برای سال 99 میتونید کنکور بدید ولی رشته ای و که ازش اخراج شدید و نمیتونید دوباره بخونید،میتونید برای رشته های دیگه اقدام کنید.موفق باشید.


هادی‏ – 98/5/4

سلام، لظفا در مورد رشته تجارت الکترونیک اطلاعاتی بدهید


آرمان‏ – 98/5/1

سلام خسته نباشید ، خواهر من توسط موسسه شما انتخاب رشته کردن ولی هنوزم استرس دارن که مبادا قبول نشن ، بنظرتون با رتبه ۳۸۱ دانشگاه تهران رشته مدیریت استراتژیک نوبت دوم قبول میشن؟خودشون علاقه مند ب این رشته هستند


زهراتوانگر‏ – 98/4/24

باسلام نیاز به مشاوره جهت انتخاب رشته هستم ممنونم


خانم حسن زاده‏ – 98/4/25

سلام وقت بخیر لطفا با موسسه تماس بگیرید


پریا‏ – 98/4/19

سلام .لطفا بدادم برسید.من رتبه در سهمیه ک پیام نوز مجاز شدم همون ردیف یکش واسم زده ۲۹۰۸ردیف دو واسم زده ۲۰۴۴ردیف سه واسم زده ۵۶۶۶ردیف چار واسم زده ۳۰۶۷۲ردیف پنج واسم زده ۲۳۳۹ردیف شیش واسم زده ۷۴۹۸رشته زوانشناسی کد ۱۱۳۳ثبت نام کردم آیا من دغنشگاه تهران جنوب روانشناسی بالینی سا عمومی قبول میشم؟؟؟؟.


مهسا‏ – 98/4/18

سلام ارشد منابع طبیعی مرتع وآبخیزداری بارتبه۱۲۷ تو آبخیزداری و رتبه۷۴ تو مرتعداری مجاز شدم به نظرتون روزانه. اردبیل چند درصد احتمال داره قبول شم؟


مهسا‏ – 98/3/28

سلام یه سوال ازتون داشتم اگر در دانشگاه غیرانتفاعی یا پیام نور یا آزاد در رشته ای مقطع کارشناسی ارشد قبول شویم اگه سال بعد کنکور داده و همون رشته رو در دانشگاه روزانه قبول شویم امکان معادل سازی یا تطبیق واحد ها وجود نداره؟


امین‏ – 98/3/23

سلام من کارشناسی مهندسی مکانیک هستم آیا در کنکور ارشد میتونم رشته شناور رو از گروه انسانی مثلا مدیریت جهانگردی یا امورفرهنگی بردارمرشته اصلی :مهندسی مکانیک از فنی مهندسی شناور:امور فرهنگی از گروه انسانی


محمد صادق ‏ – 98/3/12

سلام ببخشید من علاقه مندی موسسات غیر انتفاعی رو نزدم آیا باز امکانش هست بعدا اینکارو بکنم؟


محمد یاورفر‏ – 98/1/27

سلام.من برنامه کامل رو میخوام که همه دروس رو شامل بشه(دهم و یازدهم و دوازدهم).باید چیکار کنم؟


علی‏ – 98/1/21

سلام خسته نباشید اگر کسی رشته دکترای عمومی داروسازی رو در دانشگاه دولتی در نوبت روزانه خوانده باشد و تمام کرده باشد و همچنین کارشناسی رشته اقتصاد صنعتی در دانشگاه ازاد خوانده باشد و تمام کرده باشد ایا می تواند برای کارشناسی ارشد در رشته اقتصاد و تجارت الکترونیک در دانشگاه دولتی ادامه تحصیل دهد یا نه.

انجام پایان نامه کارشناسی ارشد‏ – 97/12/26


خیلی مطالبتون عالی بود.


پیمان ‏ – 97/12/20

باسلام برای قبولی در دانشگاه رازی کرمانشاه چه رتبه هایی لازم هست ..رشته زبان وادبیات فارسی


مینا‏ – 97/12/9

با سلام . من خرداد سال ۹۸ هشت ترمه فارغ التحصیل میشم .ایا از سهمیه شاگرد اولی تو کنکور ارشد ۹۹ میتونم استفاده کنم


وحید گروسی‏ – 97/12/8

سلام من در حال حاضر سرباز معلم هستم و تیر ماه سال 99 سربازیم تموم میشه آیا میتونم برای کنکور سال 98 شرکت کنم ؟


فرزاد‏ – 97/12/1

سلام امکان تمدید مهلت جدید ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد بعد از یکم اسفند هست یا دیگه مهلتی نیست؟


morteza‏ – 97/11/28

با عرض سلام و خسته نباشید . من در مقطع کاردانی ناپیوسته با معدل بالای17 ونفر اول در ورودی های خودم شدم سپس در کارشناسی ناپیوسته در بهمن 97 با معدل بالای 17 در دانشگاه های دولتی فارغ تحصیل شده ام ایا برا کارشناسی ارشد بدون کنور میتوانم اقدام کنم؟؟


زهره ‏ – 97/11/18

سلام..من کارشناسی مهندسی پزشکی بیومواد دارم..میتونم ارشد آموزش ریاضی یا آموزش فیزیک شرکت کنم..ممنونم اگه زودتر جواب بدین.خیلی سر درگمم


مهدی سلیمانی‏ – 97/11/6

سلام،من مهندسی فناوری صنایع شیمیایی خوندم،میخوام ارشدمکانیک شرکت کنم،لطفا راهنماییم کنید.


طاها‏ – 97/10/27

سلام ایا امکانش هست که به طور همزمان در ارشد دانشگاه سراسری و کارشناسی پیام نور تحصیل کرد؟ ترم اخر ارشدهستم


Maaahtab‏ – 97/10/18

سلام.من کارشناسی مهندسی پزشکی بیوالکتریک میخونم، آیا من میتونم در کنکور ارشد رادیولوژی یا بینایی سنجی بخونم؟؟یعنی میتونم در کنکور ارشد پیراپزشکی شرکت کنم؟؟؟


مصطفی‏ – 97/9/28

سلامروزتون بخیرمن بدون علاقع لیسانس حسابداری خوندمحالا میخوام ارشدمو رباتیک بخونماز کجا باید شروع کنم؟اصلا امکانش هست؟


مهوش‏ – 97/9/24

سلام میبخشید سوالی داشتم.من بردم اطلاعات رو دادم کافی نت ثبت نامم کرد برا ارشداما شماره همراهم رو اشتباه زد ویرایش نشد گفتن حضوری باید برم سازمان سنجشخواستم بدونم برم سازمان یا شماره مهم نیست ؟


آقای افشار‏ – 97/9/25

سلام. شماره همراه فقط از این جهت مهمه که اطلاع رسانی ها براتون پیامک می شه. در تایم ویرایش که اسفند ماه هست می تونید ویرایش کنید. الان نیازی نیست کاری بکنید.


ناهید‏ – 97/9/13

سلام من کارشناسی مهندس پزشکی بیوالکتریک خوندم میتونم واسه ارشدم پرتز دندان بخونم؟


آقای افشار‏ – 97/9/25

سلام. متاسفانه این رشته رو در مقطع ارشد نداریم


هادی‏ – 97/7/30

سلام من کارشناسی معدن خوندم میتونم واسه ارشد هوافضا شرکت کنم


آقای افشار‏ – 97/9/25

سلام. بله می تونید. با توجه به تغییر رشته تون تو پنل مشاوره و برنامه ریزی سایت ثبت نام کن تا مشاور هوافضا باهات تماس بگیره.


امیرعلی‏ – 97/7/23

سلام من کارشناس میکروبیولوژی هستم میتونم برای ارشد تغذیه بخونم ؟رتبه حدودا باید چند باشه


آقای افشار‏ – 97/9/25

سلام. اگر هدفتون اینه که بالاخره یه جایی قبول بشید اعم از مازاد و یا هر جای دیگه تقریبا تا رتبه های 300 شانس دارید.


زهره‏ – 97/7/20

سلام خسته نباشید .میخواستم سوال کنم. من کارشناسی حسابداری دارم. میتونم برا ارشد رشته حقوق سردفتری یا حقوق ثبت اسناد بخونم.ممنون از شما


آقای افشار‏ – 97/9/25

سلام. بله می تونید ولی امکان شرکت تو آزمون وکالت و یا سردفتری رو نخواهید داشت.


رفیعی‏ – 97/7/12

سلام خسته نباشیدمن دانشجو کارشناسی رشته مهندسی صنایع هستم. میتونم برای کارشناسی ارشد رشته نجوم و اختر فیزیک بخونم؟


آقای افشار‏ – 97/9/25


سلام. بله می تونید


Rzh‏ – 97/6/28

سلام من ارشد معماری سوره و ازاد تهران جنوب قبول شدم ولی نمیدونم کدومشو برم لطفا راهنمایی کنین


مهدی‏ – 97/6/23

با سلام و خسته نباشید. سوالی داشتم خدمتتون بنده چند سال پیش مدرک کارشناسی ارشد در یکی از گرایش های حقوق (جزا) از دانشگاه آزاد گرفتم ولی الان قصد دارم ارشد روزانه بخونم آیا امکان دارد مجدداً ارشد در گرایش دیگر (خصوصی) دردانشگاه روزانه بخونم؟؟؟؟؟؟؟


الهه‏ – 97/6/21

آیا امسال هم سراسری هم آزاد تکمیل ظرفیت را برداشته اند؟


علیرضا‏ – 97/6/21

سلام من رشته شیمی کاربردی هستم آیا می توانم ارشد بیوشیمی بالینی ثبت نام کنم یا باید سابقه کاری در بالینی داشته باشم؟


میرشریفی‏ – 97/6/15

سلام من ارشد شبانه دانشگاه ارومیه رشته فناوری مواد غذایی قبول شدم میخواستم بدونم برم یا نه؟لطفا راهنماییم کنید ممنون


ژیلا شجاعی‏ – 97/6/6

سلام من لیسانس مدیریت برنامه ریزی فرهنگی از دانشگاه علمی کاربردی هستم با معدل 19/41 سه ترمه تموم کردم آیا برای ارشد رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت آموزشی می تئونم شرط معدل شرکت کنم و به چه صورت است تشکر


کهن‏ – 97/5/30

سلاممن کارشناسی معماری خوندم ، امکانش هست که برای ارشد بتونم زبان بخونم؟


م.ر‏ – 97/5/24

سلام امکان تحصیل در رشته های مجازی و الکترونیکی(غیرحضوری) همزمان با دوره خدمت سربازی وجود دارد.؟ یعنی از معافیت تحصیلی استفاده نکنیم و همزمان با دوره خدمت تحصیل کنیم.


سینا‏ – 97/5/23

من یک سوال دارم بنده در کنکور ارشد پزشکی رتبه 248 را آوردم رتبه در سهمیه من شده 13 ميخواستم بدون قبول میشم؟؟ سال 96 کلا 23 نفر قبولی داشته روزنامه و 13 نفر هم شبانه.. در ضمن این کسب 70 درصد نمره قبولی نفر آخر چی هستش؟؟


زهرا پ‏ – 97/5/22

سلام من کارشناسی زیست شناسی خوندم برا ارشد امسال میکروپزشکی وازرت بهداشت شرکت کردم قبول نشدم بنظرتون چیکار کنم چه رشته ای بخونم ؟


Shabi‏ – 97/5/19

سلام من ارشد روزانه ۹۶ قبول شدم ولی نرفتم محرومیت از کنکورم برای سال ۹۷ بود یعنی امسال که نتونستم کنکور بدم الان میخواستم بدونم برای ارشد سال ۹۸ میتونم اماده بشم ؟؟آخه یه جا شنیدم محرومیت ۲ ساله است!!!!؟؟


Hosein. N.h‏ – 97/5/15

سلام ایا کارشناسی زیست جانوری به ارشد رشته هماتولوژی راه داره؟


amin‏ – 97/5/9

با سلام خدمت مشاور محترم…من در رشته پژوهش هنردر سهمیه 5 درصدی رتبه ی 34 را اوردم و اخرین رتبه مجاز در سهمیه هم 117بود…رتبه ی بدون سهمیه بنده 714 است و ترازم 4530 می باشد..من در انتخاب رشته تمام شهرستان های ممکن رو زدم خواستم بدونم ایا شانسی برای دوره روزانه دارم.با تشکر


علی اکبر‏ – 97/4/31

سلام خسته نباشین . من خرداد ۹۸ لیسانس مکانیک میگیرم آیا در اردیبهشت ۹۸ میتونم هم کنکور ارشد ۹۸بدم هم کنکور تجربی۹۸؟ خواهش میکنم جواب بدین. مرسی


زینب‏ – 97/4/9

بهترین منابع برای درس ایمونولوژی لطفا


کاربر مجازی‏ – 97/4/9

سلام خسته نباشید.ببخشید مشاوره رایگان هم دارید؟


خانم پور واحدی‏ – 97/4/10

سلام دوست عزیز اگر در سایت عضو باشید و مشاور تخصصی در تایم ها حضورشون با داوطلبین جدید تماس میگیرند و راهنمایی لازم بهشون میدن


یاشار‏ – 97/4/3

سلام با رتبه ۱۰۰ و آخرین رتبه مجاز ۴۲۷ ارشد حشره شناسی کشاورزی تبریز روزانه یا شبانه قبول میشم؟


یاشار‏ – 97/3/30

سلام با رتبه ۱۰۰و آخرین رتبه مجاز ۴۲۷ روزانه یا شبانه تبریز قبول میشم


نیلوفر71‏ – 97/3/24

سلام ،بنده این سوال داشتم من دردوره کارشناسی پیام نوررشته مدیریت صنعتی بودم ک انصراف دادم ودوباره درهمون دانشگاه درگرایش مدیریت دولتی تحصیل کردم والان دانشجوترم دوارشدشبانه هستم وترم اول مشروط شدم واین ترمم مشخص نیس هنوز،ایا من میتونم اول ترم سه انصراف بدم ودرکنکورارشدسال دیگه ارشدروزانه درس بخونم باتوجه ب اینکه شهریه ثابت ترم 3واریزکردم ایاباید کل شهریه باقی مانده براترم 3واریزکنم تابشه انصراف بدم ؟


Royya‏ – 97/3/23

سلام خسته نباشید خواستم بدونم بارتبه۱۸۷۳فیزیک شانس قبولی دردانشگاه رازی رو دارم البته گرایش اتم ملوکولی ممنونم


Maria‏ – 97/3/23

سلام.خسته نباشیدمن رتبه ۱۲ اکوهیدرولوژی شدم که فقط دانشگاه تهران داره.اگر ۷ نفر روزانه و ۲ نفر شبانه بگیره من احتمال قبولی دارم؟


Royya‏ – 97/3/23

سلام خسته نباشید خواستم بدونم بارتبه۱۸۷۳رشته فیزیک شانس قبولی دردانشگاه رازی باگرایش اتم وملوکولی رودارم ممنون


مصطفی‏ – 97/3/22

ضمن عرض سلام و درود خسته نباشید خدمت مشاوره بزرگوار محترم ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون من الان ترم اول کارشناسی حقوق هستم ، ولی در کنار درس های کارشناسی که میخونم ، از الان برنامه ریزی کردم که منابع ارشد رو هم بخونم در گرایش حقوق جزا سوالی که داشتم این که من میخوام در کنکور ارشد حقوق ، رتبه اول کشوری بیارم ، به همین خواستم ببینم اخذ رتبه اول کشوری چگونه محاسبه میشود ، و ایا این که من فقط دروس گرایش خودم را باید بخوانم که ( جزا و جرم شناسی است ) یا در کنارش دیگر گرایش های حقوق را هم باید بخوانم تا بتوانم رتبه اول کشوری را اخذ کنم ؟ سپاس از شما مشاور عزیز


الهام‏ – 97/3/22

سلام من ارشدزبانشناسی دوره روزانه دارم،امسال گرایش آموزش زبان شرکت کردم ورتبه ام خوب شده میتونم دوباره دوره روزانه روانتخاب کنم؟


هاله ‏ – 97/3/20

سلام و خسته نباشید من خیلی سر در گمم میشه بهم کمک کنید من تبریز زندگی میکنم میخواستم بدونم دانشگاه مدنی بهتره یا زنجان و اورمیه و اردبیل شانس قبولی من از خود دانشگاه تبریز خیلی کمه رتبه الی من 1615 هست حالا نمیدونم برم میدارن حالا شهر های دیگه از الی یا نه ولی چون تمرکزم بیشتر رو شیمی الی هست ولی خوب میگن دانشگاه مهمه به این خاطر ازتون راهنمایی میخواستم ممنون سپاس


مانیا‏ – 97/3/18

تو رو خدا حتما راهنماییم کنید وقت زیادی برای انتخاب رشتم نمونده


مانیا‏ – 97/3/18

سلام و خسته نباشید من رتبم تو ارشد علوم تربیتی ۲۲ شده مشاور بهم گفت هر جا بخوام حتی روزانه ی تهران قبول میشم مشکل من شغلم چون معلم یک مدرسه ی غیرانتفاعی تو بابلم و نمیخوام شغلم رو از دست بدم مدیرمونم به هیچ عنوان مرخصی نمیده دوستان گفتن پیام نور تهران رو انتخاب کنم چون نزدیک ترین پیام نور به شهر ماست و گفتن می تونی امتحانم تو بابل بدی میشه راهنماییم کنید که حرف دوستان درست یا نه ؟در مورد زمان امتحان چی ساعتش رو هم می تونم خودم انتخاب کنم و بذارم بعدازظهر؟ واصولا به نظر شما دانشگاه های روزانه یا شبانه یا غیرانتفاعی هم بزنم و صحبت کنم قبول می کنن تو کلاسا حضور نداشته باشم چون واقعا دلم میسوزه روزانه رو از دست بدم لطفا راهنماییم کنید اصلا نمی دونم چی کار کنم خیلی به راهنماییتون احتیاج دارم


حسن قاسمیان‏ – 97/3/17

من رتبه 373 با سهمیه و412بدون سهمیه در هوافضا آوردم می خواستم بدونم قبولی در دانشگاههای تهران چند در صد است


الهیاری‏ – 97/3/16

سلام به نظر شما ملاک اصلی رشته است یا دانشگاه؟بنده ارشد شرکت کردم و مایلم در رشته بازرگانی بین الملل ادامه بدم اما این رشته رو چندتا از غیرانتفاعی های مشهد دارن که از لحاظ علمی تاپ نیستن.از طرفی دانشگاه امام رضا مشهد مدیریت استراتژیک رو پذیرش میکنه.میخواستم نظر شما رو بدونم.مرسی


مهسا‏ – 97/3/15

سلام،من با سهمیه ایثارگری رتبه 200حسابداری اوردم،هم روزانه هم شبانه مجاز شدم،امیدی هست یکی ازاین دوتا قبول شم؟


آسیه‏ – 97/3/15

سلام رتبه من 583 شده در ارشد. رشته ارتباطات. شبانه قبول شدم. راهنمایی می خواستم


مرضیه دهقانی‏ – 97/3/14

سلام‌من امروز میخوام برای مشاوره تماس بگیرم تو‌این چند روز که تعطیل هست شما پاسخ میدین؟


خانم پور واحدی‏ – 97/3/30

سلام بله ما در تعطیلات هم در بازه انتخاب رشته در دفتر حضور داریم


مهسا‏ – 97/3/14

سلام ببخشید رتبه من در کنکور ارشد زبان انگلیسی تو غیرروزانه و…شده ۱۰۰امیدی هست شبانه یه شهر خوب مثل تهران یا قزوین دربیام؟


آهو‏ – 97/3/13

سلام ،من ارشد امتحان دادم رتبه م در ضریب یک 18653 هست از سیستان و بلوچستان رشته علوم تربیتی ،میخاستم بدونم هیچ دانشگاه شبا نه ای قبدل میشم رشته مدیریت آموزشی یا تکنولوژی آموزشی یا بهبود منابع انسانی ؟


ندا‏ – 97/3/12

سلام وقت شما بخیرمن داوطلب آزمون کارشناسی ارشد حسابداری هستم. میخواستم بدونم تا چه رتبه و چه درصدهایی میشه روزانه دانشگاه تهران قبول شد. ممنون


Sahar Asasi‏ – 97/3/11

سلامممنون میشم‌به سوال من‌جواب دین چون واقعا به کمکتون‌نیاز دارممن رتبه ۱۸۸ حشره شناسی کشاورزیو آوردم ولی تو دوره ی روزانه ۱۴۰ نفر پذیرش میکنه به نظرتون امکان‌پذیرش من تو دوره سراسری هس؟؟و اینکه‌معدل موثر که تو کارنامه زدن‌معنیش چیه؟چون‌من‌معدل کارشناسیم‌۱۶.۹۲ هس ولی معدل موثر زدن ۱۸.۳۲..خیلی ممنون‌میشم‌بهم‌جواب بدین


زهرا خانم‏ – 97/3/10

سلام خسته نباشیدکنکور کارشناسی ارشد شرکت کردمالان متوجه شدم تاریخ فارغ التحصیلیمو اشتباه وارد کردم،شنبه که انتخاب رشته اس میتونم تاریخشو تصحیح کنم؟یا فقط معدل امکان ویرایش داره؟باید چیکار کنم؟و آیا اگه نتونم تاریخو تصحیح کنم با توجه به اینکه من دو سال از فارغ التحصیلیم میگذره ممکنه اگه قبول بشم ثبتناممو کنسل کنن بخاطر مغایرت تاریخ فارغ التحصیلیم؟و یه سوال دیگه کنکور ارشد مهندسی منابع طبیعی گرایش محیط زیست دادممن رتبه ام با سهمیه داوطلبی شده ۱۱۳و بدون سهمیه ی داوطلبی شدم ۱۲۰و آخرین رتبه ی مجاز شده در دوره ی روزانه ۵۰۸ بودهمعدلم هم شده پانزده و پنجاه و ششبه نظر شما امکان قبولی در دانشگاه صنعتی اصفهان روزانه رو دارم؟


ث‏ – 97/3/10

سلام رتبه ۱۲۰جغرافیای روستایی و ۲۹۴ شهری ام چه شهرایی امکان قبولیم زیاده روزانه ب نظرتون میشه ؟؟تو مشهد چی امکان قبولی هست از زابل هستم


مژگان‏ – 97/3/9

دوره شبانه مربوط به دانشگاه سراسری هست؟من در دوره های شبانه و آزاد مجاز شدم


رعنا‏ – 97/3/9

سلام ميخواستم بپرسم با رتبه ٢٨٨ مجموعه شيمي ، شيمي دارويي خواجه نصير قبول ميشم ؟ روزانه يا شبانه فرقي نميكنه


میلاد‏ – 97/3/7

سلامخدا قوتمهندسی مکانیک_کارشناسی ارشد گرایش ساخت و تولیدبه نظر شما بعد از دانشگاه تهران و امیر کبیراولویت سوم خود را علم و صنعت قرار دهم؟یا دانشگاه تربیت مدرس؟سپاسگزارم


پشتیبان 1 3گام‏ – 97/3/8

سلام . همزمان با اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد تاریخ 9 خرداد میتوانید از نرم افزار انتخاب رشته 3گام به ادرس final.3gaam.com استفاده نمایید.


سید رسول حسینی‏ – 97/3/7

سلام…من دانشجو رشته حسابدرای هستم..میخوام بدونم برای قبولی در ارشد دانشگاه خوارزمی باید رتبه و دررصدهایم چطور بالشد..لطفن جواب ایمیل کنید


پشتیبان 1 3گام‏ – 97/3/7

سلام. با اعلام نتایج و انتشار کارنامه های کارشناسی ارشد در سایت سنجش می توانید از سامانه و نرم افزار انتخاب رشته کارشناسی ارشد 3گام به آدرس final.3gaam.com استفاده کنید.


مهسا منافی‏ – 97/2/23

سلاممن قصد شرکت در کنکور ارشناسی ارشد را دارم نیاز به مشاوره دارم


خانم پور واحدی‏ – 97/2/24

سلام دوست عزیزلطفا در سایت ثبت نام نمایید و درخواست مشاوره خود را در آنجا ثبت نمایید

شما هم نظرتان را در مورد این مطلب بگویید.


داوطلب هم اکنون در 3گام هستند !

اخبار تخصصی مورد نظرتان شامل:

ثبت نام، اعلام نتایج و آزمونهای داخلی دانشکاه ها را رایگان دریافت نمایید.


Copyright © 2020 AtiTech. All Rights Reserved.

گروه ایران مشاوره ۱۶۳ نظرها

با پیشرفت فرهنگ جامعه و رشد علم و دانش در کشور ، روز به روز بر تعداد علاقمندان به ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی افزوده می شود. از دلایل این امر می توان به کسب جایگاه اجتماعی بالاتر ، ارتقا درجه شغلی و آشنایی با علوم نوین روز اشاره کرد. از این رو بسیاری از داوطلبان پس از به اتمام رساندن دوره کارشناسی خود ، قصد ورود به مقطع کارشناسی ارشد را می کنند. آزمون ورودی مقطع کارشناسی ارشد از طریق دو وزارت خانه برای علاقمندان در گروه های آزمایشی متفاوت بر گزار می شود.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

داوطلبانی که علاقه دارند در رشته های گروه پزشکی در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل دهند باید در آزمونی که توسط وزارت بهداشت ، درمان و آموزش کشور برگزار می شود ، شرکت نمایند. آزمون ورودی برای سایر رشته ها که شامل 6 گروه آزمایشی (علوم انسانی ، علوم پایه ، فنی و مهندسی ، کشاورزی و منابع طبیعی ، هنر و دامپزشکی) می باشد توسط وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

در این مقاله قصد داریم راهنمایی های لازم برای مقطع کارشناسی ارشد و آزمون ورودی آن که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می شود را در اختیار داوطلبان قرار دهیم.

برنامه ریزی اصولی و هدفمند ، می تواند به تلاش داوطلبان نظم و ترتیبی بدهد که در راستای آن به مطالعه دروس پرداخته و زمینه ساز موفقیت خود در آزمون کارشناسی ارشد شوند.

یکی از لازمه های موفقیت و ایجاد آمادگی جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ، تعیین یک هدف مشخص می باشد که داوطلبان برای رسیدن به آن ، باید تمام تلاش خود را به کار ببرند. اما لازم است یک سمت و سویی برای آن در نظر بگیرند. در واقع داوطلبان می توانند با یک برنامه ریزی درست و اصولی به دامنه تلاش خود نظم ببخشند و در راستای مسیری مشخص ، به هدف خود نزدیک تر شوند.

به طور کلی یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برنامه ای است که شخصی سازی شده باشد یا به عبارت دیگر منحصر به فرد باشد. چرا که قدرت یادگیری و درک هر فرد نسبت به فردی دیگر متفاوت است. به عنوان مثال ممکن است برای یک داوطلب مطالعه یک ساعت زبان انگلیسی در روز کفایت کند اما برای فردی دیگر روزی دو ساعت هم کافی نباشد. بنابراین نمی توان یک برنامه کلی صادر کرد که تمام داوطلبان بتوانند از آن پیروی کنند. در عوض می توان برخی نکات را یادآور شد تا داوطلب با در نظر داشتن آن ها بتواند یک برنامه هدفمند و اصولی برای خود ایجاد کند.

اول از همه لازم است بدانید که در کنکور کارشناسی ارشد مانند آزمون سراسری نیازی به پاسخ دادن همه سوالات وجود ندارد. از همین رو داوطلبان می توانند بیشتر تمرکز خود را به مباحثی اختصاص دهند که تسلط بیشتری بر روی آن ها دارند. اما به معنای این نیست که با خیال آسوده می توانید قید درسی را به طور کلی بزنید. در واقع منظور این است که پاسخ های درست هر چند تعداد کمی باشند از پاسخ های اشتباه متعدد ، به مراتب مهم تر هستند. بنابراین احتمال پاسخ درست دادن به مطالبی که تسلط کامل بر آن ها دارید بیشتر از سایرین است.

با توجه به این که زمان برگزاری ارشد سراسری و آزاد معمولا در اردیبهشت ماه می باشد ، اگر داوطلبان از مهر ماه شروع به مطالعه کنند ، می توانند تا اردیبهشت ماه به حل تست و مرور نیز بپردازند. توصیه می کنیم در روزهای آغازین بر خود سخت نگیرید. ساعت های مطالعه را به صورت تدریجی افزایش دهید. به عنوان مثال هفته های اول را با صرف نیم الی یک ساعت وقت در روز برای هر درس سپری کنید و از هفته های بعد این زمان را افزایش دهید.

لازم نیست در یک روز ، همه دروس را مطالعه کنید. اگر دروس متعددی برای کنکور کارشناسی ارشد رشته مورد نظر شما مطرح باشند ، طبیعتا مطالعه تمامی آن ها در یک روز کمی طاقت فرسا خواهد بود. بنابراین می توانید با کمی تاخیر ، مطالعه دروس کم حجم و راحت تر را آغاز کنید. هم چنین می توانید به صورت یک روز در میان نوبت مطالعه دروس را تغییر دهید.

انتخاب منابع مناسب برای آزمون کارشناسی ارشد بسیار حائز اهمیت است. انتخاب کتابی که تمام مولفه های مورد نظر شما را در بر داشته باشد کمی دشوار به نظر می رسد. توصیه می شود ابتدا از جزوات درسی و کتبی که در طول دوره کارشناسی به شما معرفی شد استفاده کرده و سپس به سراغ کتاب های کمک آموزشی که حاوی سوالات چهارگزینه ای هستند ، بروید. اگر جزو داوطلبانی هستید که قصد شرکت در رشته تحصیلی مربوط به مقطع کارشناسی خود را ندارید ، می توانید از اساتید مجرب و یا افراد با سابقه تحصیل در رشته مورد نظر کمک بگیرید تا بتوانید بهترین منابع کنکور کارشناسی ارشد را انتخاب کنید. به طور کلی ، بهتر است کتابی را انتخاب کنید که شامل درسنامه های مفید ، نمونه سوالات کنکور سال های گذشته و پاسخ نامه باشد.

همزمان با مطالعه منابع کنکور ارشد از مثال ها و تمریناتی که با آن ها مواجه می شوید ، فرار نکنید! حل تمرین ها می تواند در تفهیم مباحثی که در حال مطالعه آن ها هستید ، تا حد زیادی مثمر ثمر باشد. اگر راه حل تمرینی را نمی دانید ، یک بار از روی پاسخ نامه ، جواب را بررسی نموده و سپس مجددا خودتان به حل آن بپردازید.

پس از اتمام یک مبحث حتما تست های مربوط به آن را پاسخ دهید تا مباحث به طور کامل در ذهن شما تثبیت شوند. این دسته از تست ها معمولا جنبه آموزشی دارند. اما برای سنجش خود در مباحثی که مطالعه کرده اید بهتر است پس از چند روز ، تست های مربوطه را حل کنید تا متوجه شوید آیا آن چه مطالعه کرده اید در خاطرتان هست یا خیر.

هرچه تمرین و تست بیشتری حل کنید با دیدگاه طراحان سوال بیشتر آشنا می شوید ، از مباحث مهم دروس آگاه شده و با انواع سوالاتی که برای هر درس مطرح است مواجه می شوید ، مهارت تست زنی شما تقویت می شود و در مدیریت زمان استاد می شوید! پس از تست زنی غافل نمانید.

زمانی که در میانه مسیر آمادگی خود برای کنکور کارشناسی ارشد هستید ، گاهی به حل تست های مباحث گذشته بپردازید تا از خاطرتان نرود. از این طریق یک مرور نسبی هم برای خود انجام داده اید.

یکی از روش های مطالعاتی که نه تنها برای کنکور کارشناسی ارشد ، بلکه در همه انواع مطالعه توصیه می شود ، خلاصه نویسی است. از مباحثی که در حال مطالعه آن ها هستید خلاصه برداری کنید. خلاصه های مطالب می توانند در مطالعه مجدد شما و صرفه جویی در وقت بسیار مفید واقع شوند.

حتما زمانی را به مرور تمام مطالبی که در طول چند ماه مطالعه کرده اید ، اختصاص دهید. مرور مطالب بسیار مهم و تاثیرگذار است ، به هیچ عنوان آن را پشت گوش نیندازید!

با توجه به نکات فوق ، توصیه می شود هر فرد بسته به شرایط و توانایی های خود اقدام به برنامه ریزی نماید. اما هستند کسانی که این توانایی را نداشته و ترجیح می دهند فردی دیگر برای آن ها برنامه ریزی کند. از همین رو توصیه می شود از فردی کمک بگیرید که تجربه لازم را داشته باشد و به قدر کافی برای شما وقت بگذارد. در این راستا می توانید از مشاوران مرکز ایران مشاوره که آماده ارائه خدمات مشاوره تحصیلی هستند نیز یاری بجویید.

شرکت کنندگان آزمون کارشناسی ارشد به دو دسته فارغ التحصیل و دانشجویان سال آخر تقسیم می شوند. ممکن است بپرسید دانشجویان سال آخر که موفق به دریافت مدرک تحصیلی خود نشده اند ، چگونه می توانند در این آزمون شرکت کنند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم دانشجویانی می توانند در فرآیند ثبت نام ارشد شرکت کنند که علاوه بر داشتن سایر شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد تا پایان شهریور ماه فارغ التحصیل شوند.

زمان ثبت نام ارشد سراسری و آزاد در سال جاری از تاریخ 16 آذر ماه لغایت 25 آذر ماه می باشد. داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام ارشد به نشانی sanjesh.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. اما پیش از هرگونه اقدام برای نام نویسی لازم است ابتدا دفترچه ثبت نام ارشد به طور کامل و دقیق مطالعه شود. در این دفترچه تمامی شرایط ثبت نام ارشد بیان شده است و داوطلبان می توانند دریابند که آیا صلاحیت لازم جهت حضور در جلسه آزمون کارشناسی ارشد را دارند یا خیر. به علاوه تمام جزئیات مربوط به ثبت نام اعم از زمان و مراحل نام نویسی ، مدارک ثبت نام ارشد ، سهمیه های قابل استفاده و … در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد بیان می شوند.

با توجه به تمام مطالب فوق ، می توان گفت مهم ترین عامل موثر بر موفقیت داوطلب در آزمون کارشناسی ارشد داشتن یک برنامه ریزی اصولی است. هر قدر که یک داوطلب منابع متعددی را تهیه کند ، تا زمانی که در یک چارچوب مشخص به مطالعه آن ها نپردازد ، نمی تواند زمینه موفقیت خود را فراهم کند و بیشتر دچار سردرگمی می شود. اما داوطلبی که دارای برنامه ای منظم باشد ، با مطالعه صحیح می تواند مسیر رسیدن به موفقیت را برای خود هموارتر سازد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

برچسب هاکارشناسی ارشد مشاوره تحصیلی

6 روز پیش

6 روز پیش

6 روز پیش

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

سلام و احترام . وقت بخیر. توروخدا جواب سوالمو بدید. بنده در حین خدمت بودم که ارشد قبول شدم و ایست خدمتی برام زدن. من الان ترم دوم ارشد روزانه هستم(ورودی مهر ۹۸) و معافیت تحصیلی دارم. اگر در مهر ماه ۹۹ ( یعنی ترم سوم) از دانشگاه انصراف بدم، میتونم کنکور ارشد ۱۴۰۰ شرکت کنم؟؟ و دوباره برام معافیت تحصیلی ۳ ساله صادر میکنن؟؟

با سلام، شما فقط یک بار مجاز هستید از ایست خدمت استفاده کنید، در صورت انصراف از دانشگاه، بایستی به خدمت سربازی خود ادامه داده و بعد از اتمام دوره ی ضرورت، ادامه تحصیل دهید.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

سلام من سال گذشته کنکور ارشد ثبت نام کردم ولی ازمون ندادم امسال هم میخوام شرکت بکنم ولی آزمایشی  شرکت میکنم و فقط دانشگاه های تهران رو میزنم اگر هیچکدوم قبول نشدم آیا میتونم سال بعد هم برای کنمور ثبت نام بکنم؟ خیلی ممنون میشم جوابم رو بدید خیلی نگرانم

باسلام، درصورتی که شما سال ۱۳۹۹ در دوره ی روزانه پذیرفته شوید از آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ محروم خواهید بود، در غیر اینصورت برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ مانعی وجود ندارد.

سلام. من فارغ التحصیل داروسازی با مدرک دکتری حرفه ای هستم. به صورت مستقیم میتونم برای کنکور ارشد علوم سیاسی اقدام کنم؟

باسلام، شما می توانید با مدرک دکتری حرفه ای خود در آزمون کارشناسی ارشد شرکت کرده، و در رشته ی دلخواهتان، ادامه تحصیل دهید.

سلام وقت بخیر اگر امسال در کنکور ارشد وزارت علوم قبول بشم اما نرم سال بعد از کنکور وزارت علوم محروم میشم سوالم اینه که آیا از کنکور وزارت بهداشت سال بعد هم محروم میشم یا خیر؟

با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۱۳۹۹، در صورتی که شما در مقطع کارشناسی ارشد وزارت علوم در دوره روزانه پذیرفته نهایی شوید، به مدت یکسال صرفا از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم محروم بوده و مشکلی جهت ثبت نام در آزمون وزارت بهداشت نخواهید داشت.

سلام خسته نباشید من لیسانس حقوق دارم میتونم توی ارشد آزمون رشته میکروبیولوژی شرکت کنم و اگه در اومدم بخونم؟؟ و اینکه چند واحد دروس جبرانی بهم میدن؟؟

با سلام و درود. با توجه به شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۹، محدودیتی جهت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد وزارت علوم، با کارشناسی غیر مرتبط وجود ندارد، اما در صورت قبولی در رشته مورد نظر، می بایست ۶ الی ۸ واحد از دروس جبرانی را بگذرانید.

سلام لطفاً راهنمایی کنید. کسی که لیسانس حقوق داره می‌تونه تو ارشد میکروبیولوژی وزارت علوم و بخونه؟؟؟

با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری سال ۱۳۹۹، شما با مدرک کارشناسی خود مجاز به تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود می باشید.

سلام، من دانشجوی اخراجی با مدرک معادل کاردانی هستم. می خواستم بپرسم که آیا می توانم در کنکور کارشناسی ارشد شرکت کنم یا نه؟! اگر نه چطور می توانم رشته ی خودم را ادامه دهم و مدرک کارشناسی بگیرم؟! متشکرم

با سلام ، چنانچه قصد شرکت در آزمون کارشناسی ارشد را داشته باشید می بایست ابتدا ادامه تحصیل داده و مدرک کارشناسی اخذ نمایید.لازم به ذکر است با وجود منع از سوی نظام وظیفه می بایست یا از طریق آزمون کاردانی به کارشناسی و یا از طریق مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته و واحد دانشگاهی مدنظر پذیرفته شوید ، درصورتی که منع وجود نداشته باشد به غیر از موارد مذکور می توانید در آزمون سراسری نیز شرکت نمایید و یا در مرحله پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته به تحصیل بپردازید.

سلام من کارشناسی ژنتیک دارم واقعیت میخوام ازالان شروع کنم برای کنکور ارشد اولویت اولم وزارت علوم هستش ولی برای بهداشتم ثبت نام کردم.گفتم دقیقا معرفی کنید چه کتاب هایی رو باید بخونم واینکه بنظرتون تو این وقت کم تا ارشد علوم امکان قبول شدن هست؟ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام ، با توجه به زمانی که تا برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سراسری سال ۱۳۹۹ باقی مانده است . شما می توانید با برنامه ریزی صحیح و تمرکز بر روی دروسی که دارای ضریب بالاتری می باشند و مرور و تست زنی مکرر دروس در رشته و دانشگاه مورد نظر پذیرفته شوید . همچنین پیشنهاد می شود جهت اطلاع از منابع آزمون به منابع کنکور کارشناسی ارشد مراجعه نمایید .

سلام .موفق به ثبت نام ارشد نشدم …درخواست به سازمان به چه صورته….می زنه دیدار با کارشناس….خواهشا راهنمایی کنید

با سلام ، چنانچه موفق به ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت علوم نشده اید می بایست از طریق سیستم پاسخگویی این سازمان اقدام نمایید ، و درصورتی که نتوانستید در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نام نویسی کنید و قصد ارسال درخواست به سازمان سنجش پزشکی را دارید می بایست از طریق سامانه ارسال درخواست پیگیری فرمایید.لازم به ذکر است می توانید در بازه زمانی مجدد اعلام شده از ساعت ۱۰ صبح ۱۴ اسفند لغایت ساعت ۲۴ جمعه ۱۶ اسفند نسبت به انجام فرایند ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام نمایید.

مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با توجه به نیاز های موجود به مشاوره تحصیلی باکیفیت و کارآمد در سراسر کشور شروع به کار کرد و همیشه کیفیت در مشاوره را مدنظر قرار داده است.این مرکز به عنوان اولین و مجرب ترین مرکز مشاوره تحصیلی با پشتوانه تخصص مشاوران حرفه ای پاسخگوی سوالات تحصیلی شما دوستان عزیز در 7 روز هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب می باشد.شماره تماس ایران مشاوره 9099071647 از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور می باشد

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

این مقاله آموزشی سعی دارد بصورت کامل به مبحث لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد 97 – 98 بپردازد. شما می توانید سوالات خود را با کارشناسان مشاور گروپ در میان بگذارید. با ما همراه باشید.

رشته های بدون آزمون دانشگاه اصفهان

 

 

 

 

 

راهنمای ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون آزمون استعدادهای درخشان دانشگاه تهران

شرایط گزینش و ثبت‌نام کارشناسی ارشد بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه تهران

شرایط ثبت‌نام و گزینش بدون کنکور استعدادهای درخشان دانشگاه تهران

مدارک لازم جهت ثبت‌نام استعداد درخشان در دانشگاه تهران

راهنمای پذیرش بدون کنکور استعداد درخشان دانشگاه شهید بهشتی

مدارک لازم جهت ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه شهید بهشتی

تحصیل هم‌زمان دانشجویان استعداد درخشان در دو رشته کارشناسی دانشگاه صنعتی شریف

شرایط پذیرش و ثبت‌نام دو رشته دانشگاه صنعتی شریف

برای دریافت مشاوره های حرفه ای می توانید با شماره ۱۶۱۳-۹۰۷-۹۰۹ تماس بگیرید.

 

جهت مشاوره در زمینه لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه اصفهان در مقطع کارشناسی ارشد 97 – 98

از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۴_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

دانشجویان مراکز تربیت معلم می توانند ثبت نام کنند؟

مشاور گروپ یک وبسایت خصوصی و غیر انتفاعی دارای مجوز رسمی مشاوره در زمینه تحصیلی میباشد.

این وبسایت به هیچ ارگان یا نهاد دولتی یا خصوصی از جمله سنجش ، دانشگاه آزاد و… وابستگی ندارد.

تمامی محتوای این وبسایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و اخبار تنها از وبسایت های معتبر همراه با ذکر منبع اصلی انتشار داده میشود.

لازم به ذکر است
مشاور گروپ هیچگونه مسئولیتی در قبال محتوای بازنشر شده ندارد.

کتابخانه مرکزی در نیمه دوم اردیبهشت ماه امسال به داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد مشاوره انتخاب رشته ارائه می دهد.هر سال داوطلبان زیادی در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت می کنند و بعد از حدود دوماه کارنامه نتایج اولیه آزمون خود را دریافت می کنند. تحلیل صحیح در نتایج اولیه این آزمون برای انتخاب رشته و گزینش بعدی مهم وسرنوشت سازاست، اما نحوه تحلیل این کارنامه ها بستگی به اطلاعات و تجربه افراد شرکت کننده داشته و اگر اشتباهی در دریافت اطلاعات ویا راهنمایی به وجود آید ممکن داوطلب را از انتخاب رشته ناامید و یا منصرف و گمراه می کند. در این راستا کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان به منظور کمک به داوطلبان به برگزاری مشاوره فردی انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد با استفاده از اساتید مجرب و کار آزموده اقدام کرده است. با توجه به اینکه نتایج کنکور کارشناسی ارشد در نیمه دوم اردیبهشت ماه اعلام می شود و مخاطبان باید برای انتخاب رشته اقدام کنند، ارائه مشاوره انتخاب رشته در این زمان انجام می گیرد. همچنین مشاوره در این مرکز توسط مشاورانی انجام می شود که مورد تایید هستند و در مراکز مشاوره ه ای ویژه مشغول به فعالیت هستند و با اطلاعات کافی و مناسب می توانند در انتخاب رشته به شخص کمک کنند. علاقه مندان برای ثبت نام و استفاده از این مشاوره ها می توانند تا 16 اردیبهشت ماه به کتابخانه مرکزی واقع در خیابان باغ گلدسته، ابتدای خیابان هشت بهشت قسمت اطلاعات ثبت نام مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 32239931 و 32239938 تماس بگیرند.

url : https://www.isfahanziba.ir/node/8452

 

 

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

  

 

 

طراحی و پیاده سازی: دیتا پردازش سپانو

صاحب امتیاز: شرکت پیام اصفهان زیبا

مدیر مسوول: دکتر قدرت‌اله نوروزی 

مدیرعامل و سردبیر: امیر طاهری

نشانی: اصفهان – میدان امام حسین (ع) – خیابان طالقانی – مقابل ارگ جهان نما

تلفن:     ۳۲۲۱۸۱۸۲

پیامک:  10003132218182

فکس:  ۳۲۲۱۹۰۷۰

 


Downloads-icon

سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید

بازیابی پسورد

پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

مرکز مشاوره باخه – مشاوره تحصیلی | مشاوره آموزشی | مشاوره تلفنی

یکی از روش‌هایی که هرساله دانشگاه پیام‌ نور اقدام به جذب دانشجویان می‌کند، طرح فراگیر پیام نور است. هر کدوم از دانشگاه های پیام نور فقط برخی از رشته ها را دارا هستند که این مقالهلیست رشته‌ های ارشد فراگیر پیام‌ نور واحد اصفهان را در اختیارتان قرار میدهد.

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

داوطلبان پس از ثبت‌نام و انتخاب رشته در صورت کسب نمره ی قبولی در آزمون دانش‌‌پذیری، وارد دانشگاه خواهند شد.

دوره‌ی دانش‌پذیری به مرحله‌ ای از طرح فراگیر پیام‌نور گفته می‌شود که هیچ‌گونه کلاسی برای داوطلبان تشکیل نشده و افراد باید مباحث مربوطه را به صورت خودخوان مطالعه کرده و برای آزمون دانش‌پذیری آماده شوند.

پس از قبولی در آزمون دانش پذیری میتوانند بعنوان دانشجو در دانشگاه وارد شوند.

ضمناً پیش از کسب نمره‌ی قبولی به افرادی که شرایط ورود به این دوره‌ها را داشته، دانش‌پذیر می‌گویند.

در صورتی با کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ، که بدون کنکور میباشد، آشنا نیستید. یا با نحوه ثبت نام آشنا نیستید، پیشنهاد می‌شود وارد صفحه ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بشوید .

دانشگاه پیام نور نسبت به تمام دانشگاه‌های شهریه پرداز از لحاظ اقتصادی، مقرون به صرفه‌ترین دانشگاه جهت تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. شهریه مقطع کارشناسی ارشد طرح فراگیر پیام‌نور هر ترم براساس دروس اخذ شده (نظری یا عملی) نزدیک به ۲ میلیون تومان است. برای اطلاعات دقیق‌‌تر از شهریه دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد مقاله ما را در این زمینه مطالعه کنید. داوطلبان برای ورود به رشته‌‌ صرفاً با مطالعه دقیق مباحث لازمه می‌توانند در آزمون دانش‌پذیری موفق گردند. در ادامه لیست رشته‌ های ارشد فراگیر پیام‌ نور واحد اصفهان را در اختیارتان قرار خواهیم داد.

شماره تماس: ۳۳۵۲۲۰۵۵-۳۲۶۰۸۰۲۷ ۰۳۱

آدرس: اصفهان، خیابان مشتاق سوم، بعد از پل شهرستان، دانشگاه پیام نور

جهت پرسش سؤالات خود، میتوانید با مشاوران مرکز مشاوره باخه در ارتباط باشید و از مشاوره تلفنی باخه بهره مند شوید .

ثبت نام طرح فراگیر پیام نور یک بار در سال برگزار می‌شود، بازه حدودی ثبت نام معمولا هر ساله اواخر مهر ماه می‌باشد.

آزمون دوره دانش‌پذیری معمولا اواخر آذر یا اوایل دی ماه برگزار می‌شود. داوطلبان باید جهت دریافت کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون دانش‌پذیری از طریق سامانه سنجش اقدام نمایند.

۱ -مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور sanjesh.org
۲ -دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام از پایگاه اینترنتی سازمان مذکور
۳ -آماده نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز جهت ثبت نام
۴ -پرداخت هزینه ثبت نام منحصراً بصورت اینترنتی انجام میگیرد. داوطلبان لازم است به وسیله کارتهـای بـانکی عضـو شبکه شتاب با مراجعـه به سایت سازمان و پرداخت مبلغ ۷۰۰۰۰۰ ریال به عنوان وجه ثبت نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از آزمون وارد سایت سازمان سنجش شده و پس از دریافت اطلاعات ثبت نامی نظیر شماره‌ی پرونده و کد رهگیری قابل دریافت است. باید توجه داشت که اطلاعات درج شده در کارت ورود به جلسه با اطلاعات شناسنامه‌ای و ثبت نامی داوطلب همخوانی داشته باشد. در صورت مغایرت می بایست داوطلب به باجه های رفع نقص که قبل از آزمون توسط سازمان سنجش معین می گردد، مراجعه کند. همچنین در نظر داشته باشید که عکس داوطلب در پرینت کارت ورود به جلسه قابل مشاهده می‌باشد. اشخاصی که اطلاعاتی همچون سهمیه، معدل مقطع کارشناسی و… را در زمان ثبت نام اشتباه وارد کردند، قابل ویرایش است.

پست قبلی

لیست رشته‌ های ارشد فراگیر پیام‌ نور واحد نطنز

پست بعدی

لیست رشته‌ های ارشد فراگیر پیام‌ نور واحد وزوان

لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور واحد بوشهر

لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور واحد تهران شرق

لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور واحد پرند

لیست رشته های ارشد فراگیر پیام نور واحد عسلویه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اطلاعات من را ذخیره کن تا در آینده نیازی به ورود اطلاعات نداشته باشم

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان

تماس از خطوط ثابت کل کشور:

۷۰۷۰۷۰۱۲-۰۲۱

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

شروع کردن یک فعالیت تحصیلی و آکادمیک، یک فعالیت اقتصادی، طی کردن یک مسیر حقوقی،انتخاب بهترین مشاور برای راهنمایی در رسیدن به یک هدف مصداق های کلی از یک انتخاب اند…
همه و همه ی ما برای یک هدف تلاش می کنیم:ساختن یک خاطره خوب از یک انتخاب درست برای شما.
اگر به دنبال افرادی می گردید که علاوه بر تخصص و تجربه و تعهد ،صادقانه ترین و بهترین مسیر را به شما نشان دهند
باخه ، احتمالا بهترین گزینه برای شماست باخه، خاطره خوب انتخاب

مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان
مشاور کارشناسی ارشد در اصفهان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *