نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 
helpkade
نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان
نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 

بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان کدام مرکز است؟

برترین مشاوره تلفنی کنکور در اصفهان کدام مرکز است؟

بهترین مشاوران کنکور در اصفهان چه اشخاصی می باشند؟

آدرس مشاوره تحصیلی در اصفهان کجاست؟

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

شماره تلفن مشاوره تحصیلی در اصفهان چند است؟

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی سازمان سنجش از اصفهان چه شماره ای را بگیریم؟

 

این عبارات سوالات مهمی است که مکرر در گوگل سرچ می شود و همچنین بین دانش آموزان اصفهان و داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون هایی را دارند از یکدیگر سوال می کنند ، نقش مشاوره تلفنی کنکور سراسری اصفهان برای موفقیت شما در هر آزمونی بسیار مهم و کاربردی خواهد بود اما پیدا کردن یک مشاور تحصیلی خوب در اصفهان هم بی تاثیر نخواهد بود با توجه به مراکز مشاوره بدون مجوزی که در اصفهان بسیار گسترش یافته اند یافتن یک مشاوره تحصیلی دانشگاهی در اصفهان که بتواند مشاوره تضمینی کنکور و دیگر امور تحصیلی خود را با این مرکز در میان بگذارید کمی دشوار خواهد شد اما هیچ جای نکرانی نیست!

 

جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان – مشاوره با بهترین مشاوران کنکور در اصفهان و مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد با ایران تحصیل تماس بگیرید شماره مشاوره تحصیلی در اصفهان :

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اصفهان)

پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

امروز قصد داریم به سوالات مکرری مثل مشاوره کنکور در اصفهان کجاست؟ ، شماره مشاوره تحصیلی در اصفهان چند است؟ یا معرفی یک مشاوره تحصیلی خوب در اصفهان پاسخ دهیم و بهترین مشاوران کنکور در اصفهان را به شما معرفی کنیم تا روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور را نیز به شما مغرفی کنند با ما همراه باشید!

قبل از اینکه به معرفی بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان بپردازیم ، ابتدا نکته‌ای که باید آن را مد نظر قرار دهید، در رابطه با موضوعی است که مایلید برای آن به انجام مشاوره بپردازید؟ شما در چه مقطعی مشغول به تحصیل می‌باشید؟ موفقیت محصلان اصفهان در هر مقطعی راه‌های مخصوص به خود را خواهد داشت که هر فرد باید از فنون و روش‌های آن آگاه شود.

مشاوره تحصیلی موارد زیادی را شامل می‌گردد. به عنوان مثال یکی از دغدغه‌هایی که والدین و دانش آموزان مقطع ابتدایی اصفهان دارند را می‌توان پذیرش در آزمون تیزهوشان دانست. و یا ورود به مدارس نمونه دولتی اصفهان و همچنین مدارس شاهد ، ازجمله مواردی است که دانش آموزان عزیز بسیار بدان علاقه مند می‌باشند. به همین دلیل، پیدا کردن بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان می‌تواند به شما در این زمینه کمک نماید.

در بررسی بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در اصفهان به چه نکاتی باید توجه داشته باشیم؟ نباید منکر زحمات و همچنین تخصص مشاورین خصوصی شویم. اما نکته‌ای که ذکر آن شاید خالی از لطف نباشد، به موضوع خصوصی بودن و عدم نظارت دولت بر این مراکز اصفهان بازمی‌گردد. خوشبختانه مفتخریم بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان را مرکز مشاوره دولتی ایران تحصیل معرفی نماییم که با گردآوری برترین مشاوران تحصیلی کشور در تمامی مقاطع آماده ارائه خدمات به ساکنین استان بخصوص اصفهان خواهد می باشد.

 

 

 

 

بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان چه امتیازاتی دارد که سایر مراکز دیگر نخواهند داشت؟ به نکات مهم در زمینه انتخاب مشاور تحصیلی خوب در اصفهان توجه داشته باشید. انسان‌ها ، یادگیری آنان ، اهداف ، استعداد و همچنین هوش و دیدگاه متفاوتی دارند. بنابراین چنانچه انتخاب مشاور تحصیلی انتخاب رشته در اصفهان با بی‌توجی به این امور به انجام مشاوره و برنامه ریزی بپردازیم، نتیجه‌ای جز تلف کردن وقت و همچنین هدر رفتن انرژی و همچنین هزینه مراجعین اصفهان نخواهد داشت.

شرایطی را تصور نمایید که در آن ، داوطلبان اصفهان در سال‌های گذشته نتوانسته‌اند موفقیت مطلوب را کسب نمایند. و به همین دلیل دچار افسردگی شده‌اند. آنچه بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان انجام می‌دهد ، ابتدا کار کردن بر روی این احساس شکست محصلان اصفهانی و همچنین در گام بعدی توجه به اشتباهات داوطلب که صورت پذیرفته است و در این مرحله باید انجام دهد می باشد.

اگر از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان استفاده ننماییم چه مشکلاتی را خواهیم داشت؟ هنگامی که فردی خود به تنهایی از عهده حل مشکلات برنمی آید، به دنبال بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان و همچنین کمک مشاور می‌باشد. حال اگر همین مشاور در اصفهان نتواند به او کمک نماید ، طبق اصل روانشناسی او دچار درماندگی آموخته شده می‌گردد. بدین معنا که او دچار یاس خواهد شد و هرگز به موفقیت و تلاش امیدی نخواهد داشت.

 

زیرکانه و هوشمندانه عمل کنید. در هر مقطع تحصیلی که می‌باشید، بهتر است از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان استفاده نمایید. فراموش نکنید که وقت طلاست هر یک از داوطلبان در اصفهان که از این وقت استفاده نکند، نخواهد توانست موفقیت را از آن خود نماید. اگر شما دانش‌آموزی در اصفهان هستید؛ تنها یک‌بار در کل پایه تحصیلی خود شانس ورود به مدارس تیزهوشان اصفهان و یا نمونه دولتی را خواهید داشت. بنابراین فرصتی برای کسب تجربه باقی نخواهد ماند پس ما با مشاوره قبولی در آزمون تیزهوشان اصفهان در کنار شما خواهیم بود.

اگر شما داوطلب کنکور می‌باشید، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید در کنکور به بهترین وجه عمل کنید و موفقیت خود را بین دیگر داوطلبان در اصفهان تضمین نمایید. استفاده از خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان موجب می‌شود که با توجه به رتبه خود، در بهترین رشته پذیرفته شوید. چنانچه مایل به مشاوره انتخاب رشته در اصفهان باشید ، بهترین مشاوره قبولی در کنکور سراسری را می‌توانیم برای شما داشته باشیم.

برای برقراری ارتباط با متخصصین و مشاورین بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان و مشاوره تحصیلی حضوری اصفهان می‌توانید ابتدا به صورت تلفنی به انجام وقت مشاوره بپردازید. جهت ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان کافی است با شماره‌های شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان اصفهان) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید.

 

 

خدمات بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان شامل تمامی مقاطع تحصیلی و تمامی مواردی که هر فرد در هر پایه ای بدان نیازمند می باشد ، می گردد.

 

 

 

 

آنچه بهترین مشاوران کنکور اصفهان به شما ارائه خواهند نمود، خدمات همه جانبه ای است که به شما در تمامی موارد کمک خواهد کرد. برای مثال می توان به مشاوره انتخاب رشته در اصفهان اشاره نمود. متخصصین بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان به شما کمک می نمایند تا در مرحله ابتدایی به انجام استعدادیابی و کشف رغبت شما بپردازند. آزمون های که در این رابطه از داوطلبان اصفهان گرفته می شود، آزمون های کاملا معتبر روان شناسی می باشند.

یک مرکز مشاوره تحصیلی خوب در اصفهان به شما کمک می کند تا در هر رشته ای که مشغول به تحصیل می باشید، بتوانید بهترین و متخصص ترین فرد شوید. به عنوان مثال ، پذیرش در آزمون نظام مهندسی از سامانه Inbr.ir، یکی از مواردی است که تمامی مهندسان عزیز اصفهان برای دریافت پروانه کسب بدان نیازمندند. به همین دلیل بهترین مشاوره تحصیلی اصفهان به شما کمک می نماید تا با بهترین رتبه در این آزمون موفق شوید.

مرکز مشاوره در اصفهان ، به صورت تلفنی و همچنین حضوری به تمامی داوطلبان در اصفهان برای موفقیت و دریافت نتیجه مطلوب کمک می نماید. به همین دلیل تفاوتی ندارد که شما در کدام مرحله قرار دارید. مهم این است که بتوانید از خدمات بهترین مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی در اصفهان استفاده نمایید. کاهش استرس و همچنبن برنامه ریزی درست را می توان از جمله اموری دانست که در مراکز مشاوره اصفهان بدان خواهند پرداخت.

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 

آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون نظام مهندسی اصفهان شرکت نمایند. باید از بهترین و جدید ترین منابع استفاده نمایند. امری که با توجه به برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان به راحتی قابل دستیابی می باشد. همچنین ارائه نمونه سوالات را نیز ، می توان از جمله مواردی دانست که به شما داوطلبان اصفهان کمک می نماید تا به راحتی به موفقیت در رشته خود فکر نمایید.

اگر داوطلب کنکور کارشناسی ارشد و یا دکتری در اصفهان می باشید و نیاز مشاوره تحصیلی دکتری دارید، می توانید با کمک بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ایران تحصیل ، به بهترین وجه از منابع ، تعداد سوالات ، مصاحبه و همچنین شرایط ورود به صورت بدون کنکور دانشگاه اصفهان آگاه گردید. به همین دلیل ما کلیه متخصصین ایران تحصیل را بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان می دانیم زیرا هر یک از داوطلبان می توانند به راحتی در آزمون های مذکور پذیرفته شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و برقراری ارتباط با بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ایران تحصیل ، کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تمامی آنچه داوطلبان برای قبولی بدان نیازمندند ، با استفاده از بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان می باشد. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل به شما محصلان در اصفهان ارائه خدمات خواهند نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از بهترین مشاوره تحصیلی در اصفهان ، بهترین مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان ، مشاوره انتخاب رشته آنلاین ، hoosh.medu.ir با مرکز مشاوره ایران تحصیل اصفهان تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان اصفهان) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

مطالب مرتبط :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

نام *

ایمیل *

وب‌ سایت

12,000,000 +

بازدید کننده ایران تحصیل تاکنون

452,000 +

مخاطبان مشاوره تلفنی ایران تحصیل تاکنون

676780

تعداد سوالات سایت ایران تحصیل

15000

حدااقل بازدید روزانه سایت ایران تحصیل

در صورتی که نیاز به مشاوره در زمینه تحصیلی دارید می توانید از تجربیات مشاوران مرکز ایران تحصیل استفاده کنید هزینه هر دقیقه مشاوره 20000 ریال می باشد که می توانید ( از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره 9099072952) تماس بگیرید و از خدمات مشاوره حضوری بهره مند گردید.

ایران تحصیل یک مرکز مشاوره تخصصی دارای مجوز فعالیت در زمینه تحصیلی می باشد که به صورت خصوصی و غیر انتفاعی فعالیت دارد و هیچ گونه وابستگی به هیچ ارگان خصوصی و دولتی ائم از دانشگاه آزاد ، سمپاد ، سازمان شاهد ، سنجش و … ندارد و تمامی مطالب مندرج در سایت تابع قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران و صرفا در راستای اطلاع رسانی و راهنمایی کاربران می باشد.

در صورتی که هر گونه پیشنهاد ، انتقاد یا شکایتی از نحوه عملکرد مجموعه دارید می توانید از طریق ایمیل info@irantahsil.org و یا شماره 02146018960 با ما در ارتباط باشید.

 

پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل

ضمن عرض سلام و احترام

بسیار سپاسگذاریم که به خانواده بزرگ ما پیوستید

برای اطلاع رسانی بهتر شما همراهان گرامی
بوسیله ایمیل شما را مطلع خواهیم کرد

4925
بازدید

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 

 

 

 

خلاصه‌ی ویدئو:

1- حل مشکلات بزرگ برنامه جدولی ( استرس، سرخوردگی و جبران ناپذیری ) با روش برنامه‌ریزی خطی

2- برنامه اختصاصی واقعی مطابق شرایط خودتان خواهید داشت. 

3- روش مطالعه‌ای به نام ChL داریم که شما را 3 برابر سریعتر به درصد بالای 80 می‌رساند.

4- برای مباحثی مثل استوکیومتری روش تستی خاصی یاد می‌گیرید.

5- گزارش مطالعه شما هر روز توسط خود مهندس حسین‌پور چک می‌شود.

6- ظرفیت پذیرش محدود است تا وقت کافی به شاگردان داده شود.

7- آزمون مطابق برنامه شخصیتان از شما گرفته می‌شود.

8- فیلم بهترین تدریس‌های کنکور به شما داده می شود و دیگر نیاز به خرید DVDهای چند میلیونی ندارید.

 

تهران

021-91300804

شیراز

071-91300917

 

 

 

توجه! 

3 دلیل برای اینکه برنامه‌ریزی جدولی افسرده‌تان می‌کند

 

1- قابل تغییر نیست 

مثلا اگر مطابق برنامه در 4 ساعت فصل X را باید تمام کنید اما موفق نشدید آن را تمام کنید مجبورید آن را نیمه کاره رها کنید و به سراغ قسمت بعدی برنامه بروید در حالی که ذهنتان همچنان نگران تمام نشدن فصل  X  است.

 

2- کیفیت کار اهمیت ندارد

مثلا اگر از مطابق برنامه به مدت 3 ساعت از فصل  X  تست حل کردید اما همچنان درصدتان حتی به بالای %50 نرسیده مجبورید آن را  رها کنید و به سراغ قسمت بعدی برنامه بروید و باز هم مدام نگرانید که چرا این فصل را قبل از اینکه خوب بفهمید رها کردید.

 

3- موفقیت هایتان را نمی‌بینید

در این مدل برنامه‌ریزی به خاطر موارد بالا ( 1 و 2) هیچگاه نمیتوانید با جرات بگویید %X از کنکور را تا به اینجا تمام کرده ام و حتما آنها را بلدم. این مشکل باعث می شود حس کنید دارید بیهوده تلاش می‌کنید و این حس به راحتی شما را از مطالعه دلسرد می کند.

 

مدل برنامه ریزی ما خطی است 

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

یعنی: آرامش + پیشرفت + انگیزه 

 

 

 

به گزارش خبرگزاری مدارس، استاد حسین پور مشاوره تحصیلی غیرحضوری محبوب 2 رقمی‌های کنکور اصفهان در سال 98 بود و قبولی پزشکی بالایی دارد.

این مشاور کنکور اصفهان به دور از هیاهو، مشاوره می دهد و تبلیغات تلوزیونی ندارد. او با تکنیک های فوق حرفه ای تعداد زیادی رتبه زیر 1000 و رتبه 2 رقمی در اصفهان داشته است.

اینجاست که تفاوت مشاور کنکور واقعی و مشاور کنکور تبلیغاتی مشخص می شود.

 

رزرو وقت مشاوره تحصیلی تلفنی با استاد حسین پور

071-91300917

021-91300804

 

 

 

​​

 

حرف و حدیث در مورد روش مشاوره و برنامه ریزی درسی استاد حسین پور در اصفهان زیاد است. اما چیزی که واضح است اینست که او تکنیک های خاصی برای یادگیری دارد.

 

هنوز بسیاری از روش های این مشاور کنکور فاش نشده اند و رتبه برتر های او در اصفهان هم در مورد روش های برنامه‌ریزی او متعهدند که صحبتی نکنند.

 

در اینجا به معرفی تعدادی از این تکنیک ها می پردازیم اما برای مطالعه 10 مورد از روش های استثنایی مشاوره کنکور استاد حسین پور بر روی لینک مشاور کنکور تلفنی با موبایلی کلیک کنید.

 

 

حتما شما هم خاطراتی از گذشته خود در ذهن دارید که آنقدر جذاب و خاص بوده اند که با جزییات بسیار دقیق زمان و رنگ و بو و دمای آن فضا در ذهنتان ثبت شده اند. همین مکانیزم در این تکنیک مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی استاد حسین پور برای کنکوری های اصفهان به کار گرفته می شود.

فرمول ChL از ابتکارات این مشاور کنکور است که با الگو برداری از روش های آموزش در مدارس اروپا طراحی شده است و به اصفهان آورده شده.

در این روش طی 2 مرحله اول ذهن شما به حالت آلفا و اکتیو وارد می شود و آماده جذب اطلاعات می شود. در این شرایط ذهن شما شدیدا تشنه ثبت اطلاعاتی می شود که شما مطالعه می کنید.

 در مرحله سوم سلول های مغزی شما با سرعتی بیش از 3 برابر حالت معمول اطلاعات را در خود ذخیره میکنند.

اطلاعات ذخیره شده در این حالت بسیار قوی هستند و بیش از 10 برابر حالت عادی در ذهن ماندگار می شوند.

 

با این روش مشاوره کنکور استاد حسین پور در اصفهان، هیچ کدام از شاگردانش نگران فراموشی نخواهند بود و مطالب درسی را عمیقا درک می کنند.

 

 

اغلب مشاوران برنامه ریزی کنکور در اصفهان روش های سنتی و یا صرفا تجربه شخصی را به شاگردانشان می آموزند. در این میان استاد حسین پور مشاور کنکوری به روز است و از علم و تجربه در کنار هم استفاده می کند.

مدل مشاوره برنامه ریزی تحصیلی SWOT که با ابتکار این مشاور کنکور اصفهان وارد برنامه‌ریزی کنکور شده بر پایه مدل برنامه‌ریزی دیوید است و روشی تضمینی است.

در این روش به شکل کاملا شفاف و قطعی برنامه شخصی شما طرح می شود و برنامه شما بر اساس حدس و گمان و بدون دانش نخواهد بود.

 

این روش در طی 4 ماه رتبه های در حد 20 هزار زیادی را به 3 و 2 رقمی در اصفهان تبدیل کرده و کاملا عملی و کاربردی است

 

اینکه به برنامه موسسات کنکوری اصفهان و برنامه های مشترک آزمون های آزمایشی قلمچی اصفهان دل ببندیم خطای بسیار بزرگی است و نتیجه ای جز اجرا نشدن برنامه و نهایتا سرخوردگی ندارد.

آنچه این مشاور کنکور اصفهانی را برجسته کرده توجه ویژه ایشان به توانایی های منحصر بفرد داوطلب است، تا جایی که این مشاور تحصیلی گاها از داوطلب میخواهد فکرهای خود را حین و خارج از مطالعه یادداشت کند و بصورت حرفهای و با تکنیکهای ویژهی خود، حتی فکر های داوطلب را کنترل میکند.

این مشاور کنکور اصفهان تاکید زیادی بر شخصی بودن برنامه دارد و حتی روش های مطالعه هر شاگرد هم در جلسات مشاوره او در اصفهان فرق دارد.

 

تهران

021-91300804

شیراز

071-91300917

 

 

ترس دانش آموزان از مشاوران کنکور اصفهان که روش های عجیبی دارند

 

گاهی داوطلب با شنیدن این موضوع که یک مشاور تحصیلی در اصفهان روش های متفاوت و تکنیک های برتر دارد دچار یک اضطراب می‌شود و با خود می‌گوید ممکن است توانایی عملی کردن این روش ها را نداشته باشد.

گاها ممکن است یک کنکوری بخاطر ضعف آموزشی ای که در گذشته داشته از ادامه ی کار با بک مشاور کنکور معمولی اصفهان سر باز بزند اما آنچه باعث خوشحالی است این است که این مشاور کنکور اصفهان نه تنها متناسب با قوت شما بلکه حتی پا به پای ضعف های علمی و روحیه ای شما برنامه ریزی خود را انجام میدهد.

پس لطفا از اینکه ضعفی درشما تلاشتان را کم کرده نترسید. یادتان باشد هدف های بزرگ مثل دویدن هست، برای رسیدن به اهداف بزرگ، باید تلاش های کوچک را جدی گرفت.

 

 

استاد حسین پور همواره اهمیت نظمم در مشاوره تلفنی را در مشاوره تحصیلی تلفنی اصفهان سرلوحه کار خود قرار داده و با حساسیت و وسواسی بیش از هر مشاور تلفنی دیگری در اصفهان روش هایی کارآمد به شاگردانش آموزش می دهد.

ایشان حتی در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان، برای داوطلبان شهر اصفهان و هم چنین سایر شهر های اطراف اصفهان، باچنان حساسیت و وسواسی برنامه های فردی را طراحی میکند که برای داوطلب در حین اجرا جای هیچ حساسیتی و وسواسی نباشد و باخیالی آسوده برنامه خود را اجرا کنند.

 

 

استاد حسین پور طبق اصول و نظم کاری خود، بررسی گزارش های روزانه شاگردانش را به منشی یا زیرمجموعه ی خود واگذار نکرده و خود شخص ایشان روزانه گزارش هارا بررسی میکنند و همراه با شاگردانش رفع اشکال میکند.

 

اشتباه رایج اغلب داوطلبان کنکور اصفهان این است که روش مطالعه ای خود را با رقیبان خود مقایسه میکنند و همین باعث میشود حتی با وجود ساعت مطالعه ی بالا، ذهن دچار یک آشفتگی شود.

داوطلب باید از خود این سوال را بپرسد آیا رقیب او نیز همان توانایی ها و شرایط او را دارد؟ آیا مغز او آمادگی همسان با مغزش را دارد؟ و یا در همان مدرسه و همان شرایطی درس خوانده که او نیز خوانده؟ پاسخ، منفی است به همین دلیل این مشاور کنکور اصفهان در خط اول مشاوره ی خود، روحیات و سطح علمی خود فرد را مورد بررسی قرار میدهد.

درواقع در روش مشاورهای شاگردان کنکوری اصفهانی این مشاور کنکور، شما قبل از اینکه در رقابت با کسی باشید در رقابت با خودتان هستید. هدف، مغلوب نمودن آخرین کاریست که خود شما انجام داده اید نه رقیبان شما.

 

 

استاد حسین پور هم چنین همواره در مشاوره های تحصیلی تلفنی خویش در اصفهان، شاگردانش را به داشتن نظم در کارها دعوت میکند چراکه مشاوان تحصیلی برتر دنیا و روانشناس ها نیز براین باورند که مکانیزم مغز طوری طراحی شده که نظم را دوست دارد و به مغز واکنش مثبتی نشان میدهد انظباط شخصی، پلی بین اهداف و دستاورد هاست.

 همانطور که میدانید مغز به قسمت های مختلفی تقسیم شده و بصورت خانه به خانه کنار هم قرار گرفته اند بخش به بخش آن مربوط به یادگیری یک موضوع است مثلا یک خانه از مغز شما مربوط به یادگیری زیست شناسی فصل قارچ ها میشود و بخش دیگر آن مربوط به فصل ویروس ها میشود، مطالب مربوط به قارچ ها دریک خانه از مغز شما قرار می گیرد و مطلب ویروسها در خانه ی دیگر مغز قرار میگیرد.

روانشناسان طی نظریه ای اینگونه بیان کردند که نظم افراد در کارهای روزانه ی آن ها باعث میشود هر بخش از مغز بطور ویژه تری سازمان دهی شود و فرد در هنگام یادگیری، مطالب را در خانههای مغز خود منظم تر جای دهد و درنتیجه منظم تر بازدهی کند.

ازاین رو استاد حسین پور نیز شاگردان خود را درمشاوره های تلفنی خود به شاگردانش علاوه بر ارائه ی برنامه ی منظم، روی نظم فردی آنها نیز کار میکند تا جایی که مغز داوطلبان عادت کند به این نظم دائمی. چرا که معتقد است با وجود نظم، ذهن تمرکز بالاتری برای یادگیری دارد به همین علت شاگردان ایشان در اصفهان، همواره از رضایت خاطر و آسودگی ذهنشان و هم چنین باز دهی بالای مغزشان با ما سخن گفتند.

 

 

استاد حسین پور در مشاوره های تلفنی خود در اصفهان نظارت به سزایی در کنترل وقت شاگردانش دارد، مدیریت زمان یک هنر است وقتی شما زمان خود را مدیریت میکنید حتی از اوقات فراغت خود نیز استفاده ی بهتری میبرید. همه ی ما باید توانایی کنترل کردن وقتمان را داشته باشیم.

حتما تا به حال توجه کرده اید وقتی میخواهید صبح زود به جایی بروید شب زودتر میخوابید تا صبح کمی زودتر بیدار شوید. در واقع شما با این کار دلهره ی دیر رسیدن را ندارید. درس خواندن نیز همین است. باید برای وقتی که برای مطالعه میگذارید نیز ارزش قائل باشید. به موقع اقدام کنید و وقت شناس خوبی باشید. در اینجا هم با این کار شما دلهره ی دیر به اهدافتان رسیدن را ندارید.

هدف گذاری کنکوری های توسط بهترین مشاور کنکور در اصفهان

 

استاد حسین پور با دقت و ظرافت کامل، اهداف کوتاه مدت و بلند مدت شاگردان خود را در مشاوره های تلفنی خود مشخص میکند. این مشاور کنکور همواره در تماس های تلفنی خود اهداف شاگردان خود را به آن ها یاداوری میکند تا با انرژی به راه خود ادامه دهند و از حرکت نایستند. چرا که موفقیت، حاصل حرکت دائمی به سوی اهداف شخصی است.

اهداف تازمانی که برنامه ی مشخصی برای رسیدن به آن ها نباشد یک فانتزی هستند. در واقع هدف گذاری، اولین مرحله برای تبدیل نادیدنی ها به دیدنی هاست.

 

 

استاد حسین پور به عنوان برترین مشاور کنکور، طی مشاوره های تلفنی خود با داوطلبان اصفهان در همان جلسه ی اول که بصورت رایگان است، با مذاکره ی با داطلب به نیاز ها و پیش نیاز های ذهن شخص پی میبرد.

ایشان معتقدند فرد برای یادگیری یک مطلب ابتدا باید سراغ پیش نیاز هایی برود سپس شروع کند.

این موضوع کاملا بدیهی است، حتما حدود هفت سالگی خود را به یاد دارید برای نوشتن کلمات ابتدا حروف را به ما یاد دادند، درس خواندن نیز همین هست. اگر به سراغ مسائل ریاضی میروید باید ابتدا محاسبات قوی ای داشته باشید. یا برای مطالعه ی ژنتیک، باید مفاهیم اولیه ی ژنتیک را قدم اول اموزش قرار دهید. برنامه ریزی های این مشاور در این زمینه هم مثل همیشه اصولی بوده و رضایت کنکوری ها را جلب کرده.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود با شاگردانش در اصفهان پیشنهادات لازم برای فراگیری پیش نیاز های آن ها میدهد و آن ها را یاری میدهد تا محاسبات و امثال آن ها را در قدم اول یاد بگیرند.

 

 

به عقیده ی بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان، خطرناک ترین شیوه ی مطالعاتی، آن است که رایج ترین و محتملترین روش ها را به جای مناسب ترین و درست ترین روش ها اشتباه بگیرند.

استاد حسین پور در مشاوره تلفنی خود در اصفهان طی مذاکره با شاگردانش، روحیات و سطح علمی آن ها را موشکافی میکند و برنامه ای متناسب، به آن ها میدهد.

ایشان به دور از روش های سنتی و رایج شده ی بازار مشاوره کنکور، مطابق با تکنیک ها ی خاص خودشان برنامه ریزی میکنند و همواره طی مشاوره های تلفنی اصفهان از داوطلبان میخواهد که خود را درگیر روشهای عمومی نکنند و مطابق با توانایی های خویش ،مطالعه کنند.

 

 

به گفته ی استاد حسین پور، بهترین مشاور تحصیلی اصفهان، اگرچه در سال های اخیر استقبال داوطلبان کنکور به آزمون های آزمایشی به سطح بالایی رسیده اما همواره از داوطلبان اصفهان، تماسهای تلفنی زیادی داشته اند که از سطح تراز پایین شان در گلایه هستند و احساس نارضایتی دارند.

آنچه باعث خوشحالیست این است که استاد حسین پور در مشاوره کنکور خود با شاگردانش در اصفهان، با روش ها و تکنیک های منحصر به فردشان در کوتاهترین زمان، نارضایتی آن ها را به رضایت مطلق تبدیل کرده.

این مشاور برتر اصفهان، در هر زمانی، شاگردان خود را روانه ی میز آزمون های آزمایشی نمیکند بلکه با روش های خود ابتدا در کوتاهترین زمان، شاگردان خود را به آمادگی لازم برای آزمون آماده میکند وسپس آن ها را به آزمون دعوت میکند تا در این صورت داوطلب از همان اول با سطح تراز پایین و نارضایتی، روبرو نشود.

 

مرکز مشاوره شیوا صادقیان

اینستاگرام خانم صادقیان

اینستاگرام محسن الماسیان

 

 

 

 

رسیدن به آرزو هایتان، آرزوی ماست

 

تهران

021-91300804

شیراز

071-91300917

 

 


ایمیل : plan4study@yahoo.com

موبایل دستیار مشاور : 09170300085

جزوه خلاصه زیست ” رتبه 12 کنکور”

 

به ایمیلم ارسال شود

نام خود را وارد کنید :

ایمیل خود را وارد کنید :

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید…

© تمامی حقوق مادی و معنوی، تدریس ها و محصولات آموزشی این سایت متعلق به سایت 100test.ir است.

طراحی و بهینه سازی :
سیرن

یا نام متخصص را جستجو کنید

روانشناس کیست؟

روانشناس کسی است که فرایندهای ذهنی و رفتار انسان‌ها را از طریق مشاهده، تفسیر و ثبت نحوه ارتباط افراد با یکدیگر و محیط پیرامون‌شان، بررسی می‌کند. روانشناسان سعی دارند که سلامت و رفاه ذهنی همه افراد، اعم از خانواده‌ها، گروه‌ها و جوامع مختلف را تضمین کنند.

روانشناس، یک متخصص آموزش‌دیده است که در زمینه تحقیقات، آزمایشات و رسیدگی به چالش‌های عاطفی و روانی بیماران فعالیت می‌کند. مشاور و روانشناس خوب در هر زمینه ای می تواند خدمات خود را در مراکز مشاوره، بیمارستان ها یا مطب متخصص ارائه کنند. برخی مراکز به شکل اختصاصی مرکز مشاوره ازدواج هستند.

روانشناسان خدمات متنوعی را به مردم ارائه می‌کنند:

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

تحصیلات و مدرک روانشناسان

اخذ مجوز کار، مستلزم داشتن مدرک دکترا (Ph.D. ،Psy.D. و Ed.D.) و گذراندن یک دوره دو ساله در یک مرکز خدمات بالینی است. روانشناسان، بیش از هر متخصص دیگری در زمینه روانشناسی و خدمات روان درمانی، تحصیل کرده و آموزش می‌بینند. دکتر روانشناس خوب می تواند با تخصص خود مسائل زیادی را حل کند.

از زیرشاخه های اصلی روانشناسی در ایران، می‏توان روانشناسی بالینی و روانشناسی عمومی و روانشناسی کودکان استثنائی را نام برد.

روانشناس بالینی

فعالیت اصلی روانشناسان بالینی شامل تست‏ های روانشناسی، ارزیابی و تشخیص مشکلات روانی، روان درمانی، تحقیق در زمینه کشف راه‌های بهبود سلامتی، تدریس و مشاوره می‌شود. روانشناسان بالینی در اماکن مختلف، از جمله بیمارستان‎ها، کلینیک‌های بهداشت روانی، مطب‌ها، مدارس ابتدایی و متوسطه، برنامه‌های توانبخشی کارکنان و شرکت‌ها فعالیت دارند. روانشناسان بالینی می‏توانند در زمینه های کودک و نوجوان و یا خانواده، آموزش‏ های تخصصی لازم را ببیند و در هر یک از این حیطه ها، تخصصا مشغول به کار درمان شوند.

سایت پزشک خوب با استفاده از بهترین روانشناس در هر شهر، مشاوره روانشناسی را برای حل معضلات و اختلالات مراجعان به کار می گیرد. در همین راستا لیست روانشناسان در هر شهر قابل مشاهده و انتخاب است.

معرفی تخصص مشاوره تحصیلی و شغلی 

در عصر جدید مشاغل دیگر ارثی نیستند بلکه پیشرفت سریع دانش و تکنولوژی موجب کثرت مشاغل، تقسیم کار فراوان و جلب استعدادهای مختلف شده است. امروزه برای انجام اکثر کارها، نیاز به تحصیل  دانش و کسب مهارت می‌باشد. از این رو توجه به رابطه تحصیل و شغل اهمیت دارد.از آنجا که تحصیلات دبیرستانی و بالاتر زیرساز اشتغال آتی دانش آموزان و دانشجویان هم خواهند بود، لذا باید برمبنای گزینش های شغلی آینده برنامه ریزی و انتخاب شوند. برای انتخاب راه درست ابتدا باید در مورد آمادگی هایی که ممکن است از نظر فردی و حرفه ای ارزشمند باشند اندیشید و سپس برنامه ریزی و تصمیم گیری کرد.

تعریف مشاوره تحصیلی

مشاوره تحصیلی جریان یاری دهنده و منظمی است که به دانش آموز در انتخاب مناسب دروس، رشته و مهارت های تحصیلی کمک می‌کند تا سازگاری مطلوب را کسب کند.

تعریف مشاوره شغلی

مشاوره شغلی نوعی دیگر از مشاوره است، که بدان وسیله به فرد کمک می‌شود تا بر اساس شناخت استعدادها، محدودیت ها و نیز امکانات شغلی جامعه بتواند شغل مناسبی را پیدا کند.

رابطه مشاوره شغلی با مشاوره تحصیلی

هر گونه راهنمایی شغلی باید بر مبنای وضع تحصیلی فرد انجام گیرد.

مشاوره تحصیلی پایه و اساس محکمی برای مشاوره شغلی محسوب می‌شود.

چرا انتخاب شغل مناسب و رضایت شغلی از اهمیت خاص برخوردار است؟

فالمن و آرنولد رضایت شغلی را مجموعه گرایش های مثبت افراد نسبت به شغل دانسته و معتقدند وقتی گفته می‌شود یک فرد از شغل خود رضایت بالایی دارد، در حقیقت منظور این است كه وی بطور كلی به میزان زیاد شغل خود را دوست دارد و توانسته است از طریق شغلش نیازهای خویش را تأمین نماید و در نتیجه احساسات مثبتی نسبت به آن دارد.

رضایت شغلی از جمله عوامل مهمی است كه باید در توسعه اقتصادی مورد توجه دقیق قرار گیرد. هر فردی كوشش می‌كند شغلی را انتخاب نماید كه علاوه بر تأمین نیازهای مادی از نظر روانی نیز او را ارضاء نماید، به همین دلیل بررسی خصوصیات فردی افراد ضروری به نظر می‌رسد. در غیر اینصورت به كار گرفتن افراد در مشاغلی كه به آن علاقمند نیستند یا توانایی و استعداد انجام آن را ندارند، علاوه بر كاهش بهره‌ وری و كارایی موجب از دست رفتن نیروی انسانی می‌شود.

اکثر سازمان ها برای رضایت کارکنان تلاش می‌کنند، اما همه به آن دست نیافتند. به همین دلیل برای متخصصان منابع انسانی مهم است که در مورد عواملی که می‌تواند رضایت کارکنان را افزایش دهد، و چگونگی حصول به موفقیت کلی در شرکت، بیشتر بدانند. شکی نیست که کارکنان منبع شماره یک سازمان هستند. نگهداری شادی کارکنان کمک می‌کند که:

گردش مالی کمتر:

گردش مالی کارکنان یکی از بالاترین هزینه های مربوط به بخش منابع انسانی می باشد. رضایت کارکنان کمک می‌کند تا یک محیط بهتر ایجاد شود و با کارآمدی و ارتقا کیفیت کار به نحوی آسان تر در هزینه ها صرفه جویی شود. کارکنان راضی به احتمال کمتری کار خود را ترک می‌کنند.

 بهره وری بالاتر:

صرف نظر از عنوان شغلی و پرداخت حقوق، كاركنانی كه رضایت شغلی دارند، تمایل بیشتر و بهره وری بالاتری دارند.

افزایش سود:

نگهداری کارکنان با ایمنی و رضایت می‌تواند منجر به فروش بیشتر، هزینه های پایین تر و خط مشی قوی تر شود.

وفاداری:

هنگامی که کارکنان احساس می‌کنند که شرکت به بهترین وجه علاقه مند است از کارمندان خود حمایت کند. برای رسیدن به اهداف سخت تر کار می‌کنند. و ممکن است همکاران دیگر را نیز به این امر تشویق کنند.

پیامدهای ناشی از انتخاب نادرست شغل و نارضایتی شغلی:

اهمیت و ضرورت مراجعه به مشاوره تحصیلی شغلی

عواملی كه لزوم راهنمایی و مشاوره شغلی را در عصر حاضر اجتناب ناپذیر می‌كنند بروز دو پدیده توسعه شهر نشینی و پیشرفت تكنولوژی است. شهرنشینی، تنوع و تقسیم مشاغل را باعث شده است و پیشرفت تكنولوژی نقش تخصص را در احراز شغل برجسته كرده است.

نسرین جوان 

بهزاد لسانی 

دکتر نغمه خدامی 

فروزنده سلیمانیان 

منیژه ترکیان 

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

امیر صالح امین جعفری 

فرخ لقا عکافی 

سید یاسر معین الدینی 

زیبا امینی 

فتانه علی بیک 

تمامی آدرس ها را بر روی نقشه می توانید مشاهده کنید

loading…

جستجو بر حسب نام متخصص

لیست تخصص ها

آیا شما یک پزشک خوب هستید؟

تمامی حقوق این وب‌سایت محفوظ است و انتشار مطالب آن با ذکر منبع بلامانع می‌باشد

تماس از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب

تماس با تلفن ثابت از استان تهران 9092301612

تماس با تلفن ثابت از تمام کشور 9099071611

صدای مشاور تحصیلی

مشاوره تحصیلی تلفنی

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان 

مشاوره تلفنی بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

تماس با تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره:

9099071611

تماس با موبایل همراه اول:

99225595

 بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

با توجه به اهمیت استفاده از یک مشاور تحصیلی خوب برای هدایت تحصیلی و پیشرفت دانش آموزان و دانشجویان و تاثیر بسزای آن در نتیجه گرفتن این بحث بوجود می آید که مشاورانی که برای این امر انتخاب می شوند باید دارای تخصص خاصی برای آن رشته باشند.در گذشته شاهد این موضوع بودیم که  دسترسی به مشاوران خوب سخت بوده اما امروزه با توجه به تکنولوژی های متفاوت دیگر دسترسی به مشاوران با تجربه و برتر کاری سخت و دشوار نیست.

سامانه صدای مشاور با گرد هم آوردن مشاوران مجرب نامی و با تجربه در هر مقطع و ایجاد امکان ارتباط تلفنی برای شما عزیزان آماده ارائه خدمات مشاوره به نحوی مطلوب به شما عزیزان می باشد

شما می توانید هر هفته یا هر ماه یک بار یا حتی بیشتر برنامه ی مطالعاتی و سوالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و از مشاوران برنامه ریزی درسی و راهنمایی بخواهید

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با
این مطلب با مشاورین صدای مشاور تماس حاصل نمایید  

تماس از تلفن ثابت بدون کد ۹۰۹۹۰۷۱۶۱۱

تماس از استان تهران ۹۰۹۲۳۰۱۶۱۲

 پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب ( حتی ایام تعطیل )

در صورت عدم
برقراری تماس به علت شلوغی خطوط چند بار تلاش نمایید 

** به امید روزهایی بهتر و آینده ای بدون پشیمانی از
انتخاب های ناآگاهانه گذشته **

لینک های مرتبط

‘);
popupWin.document.close();
}

موضوعات سایت

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

صدای مشاور تحصیلی

مرکز مشاوره تحصیلی آموزشی و تلفنی

مشاوره تخصصی درتمامی زمینه های/ کنکورسراسری/ بدون کنکور/آزمون کارشناسی ارشد/ آزمون دکتری / تیزهوشان / نمونه دولتی / تحصیل در خارج/نظام مهندسی / دانشگاه آزاد / دانشگاه پیام نور / دانشگاه غیرانتفاعی /9099071611


تمامی حقوق این وبسایت محفوظ بوده و متعلق به سامانه مشاوره تحصیلی میباشد.

طراحی سایت و بهینه سازی توسط شرکت طراحی پرتو

پایگاه اطلاع رسانی رویدادهای علمی ( Science Alert ) به منظور اطلاع رسانی رویدادهای علمی و تخصصی به همت تعدادی از اساتید و دانشجویان دانشگاه های معتبر داخلی و خارجی ایجاد شده و مدیریت می گردد.
لازم به ذکر است Science Alert هیچ گونه فعالیتی در زمینه برگزاری رویدادهای علمی مانند کنفرانس، سمینار، کارگاه آموزشی و … ندارد و صرفاً به اطلاع رسانی این گونه رویدادها می پردازد؛ بنابراین از بازدیدکنندگان گرامی پایگاه Science Alert درخواست می شود جهت حضور در رویدادهای مذکور مستقیماً با دبیرخانه یا روابط عمومی سازمان های برگزار کننده تماس حاصل فرمایید. البته از شما تقاضا داریم پس از حضور در رویدادهای علمی تجربیات خود را از طریق بخش نظرات مرتبط به هر رویداد با ما و سایر بازدیدکنندگان پایگاه در میان بگذارید.
ضمناً اگر شما نیز در حال برگزاری رویداد علمی یا تخصصی هستید می توانید برای ثبت رویداد خود به صورت کاملاً رایگان از لینک ذیل استفاده فرمایید.

درخواست ثبت رویداد

 

در این مقاله سعی شده است ده مرکز برتر روانشناسی و مشاوره تحصیلی اصفهان برای دانشجویان معرفی گردد. البته در نظر داشته باشید معرفی مراکز مذکور به معنی تایید یا عدم تایید خدمات آنان نیست و این مراکز بر اساس نتایج جست و جو استخراج شده و در این مقاله درج شده اند.

۱٫کلینیک روانشناختی بنیان مهر

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

آدرس : اصفهان – چهار راه دانشگاه – ابتدای خیابان ارتش – کوچه۳۳ – ساختمان ۷۱

تلفن: ۳۶۲۵۸۲۷۱

۲٫ کلینیک پرتو آفتاب

آدرس: اصفهان – خیابان شمس آبادی – چهار راه قصر – خیابان شیخ بهایی غربی – جنب بانک ایران زمین – ساختمان مستجاب –  واحد های ۷ / ۸/ ۱۳

تلفن:  ۳۲۳۳۱۷۰۹ (۰۳۱)

۳٫ مرکز مشاوره یاس اصفهان

آدرس: اصفهان – دروازه شیراز – ابتدای چهارباغ بالا – کوچه مسجدالرضا(۳۵) – مجتمع آرین – طبقه سوم

تلفن: ۳۶۶۱۶۶۵۳

۴٫مرکز مشاوره توحید اصفهان

آدرس: اصفهان – خیابان توحید میانی – چهار راه مهرداد – جنب داروخانه دی – مجتمع پزشکی زیتون – طبقه ۲ – واحد ۶ و طبقه ۴  – واحد ۱۰

تلفن: ۰۹۱۳۸۳۸۹۰۲۰

۵٫مرکز مشاوره رائین اصفهان

آدرس : خیابان توحید میانی – حد فاصل چهارراه توحید و چهارراه مهرداد – کوچه روبروی کلیسا(شماره ۳۵) – پلاک ۶۰

تلفن: ۰۳۱۳۶۲۴۴۵۹۸

۶٫دکتر افشین طباطبائی

 آدرس : اصفهان – خیابان فلسطین – ساختمان نگین – طبقه سوم

تلفن:  ۰۹۱۳۱۱۸۸۵۳۹

۷٫کلینیک روانشناسی آیین

آدرس: خیابان آمادگاه – بن بست صحرا – ساختمان جامکو – طبقه اول

تلفن: ۳۲۲۴۲۷۱۴

۸٫مرکز ریحانه

آدرس: سه راه ملک شهر – خیابان گلستان – نرسیده به چهار راه اول – مجتمع نور – طبقه ۴

تلفن: ۳۴۵۲۴۵۷۱

۹٫کلینیک روانشناسی جم

آدرس: خیابان میر داماد – نبش کوچه ۳۶ – ساختمان پارسیان – طبقه ۱

تلفن: ۳۲۳۶۷۱۵۳

.۱۰٫کلینیک روانشناسی صمیمت

آدرس : اصفهان – بلوار کشاورز – حدفاصل سه راه سیمین و مفتح روبروی ایستگاه (مسجد الانبیاء ) – ساختمان پردیس – طبقه چهارم واحد ۱۵BRT

تلفن : ۳۷۷۷۲۲۲۰

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاه

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

سلام لطفا در مورد ثبت مرکز مشاوره در مراکز برتر توضیح بدهید .

تمامی حقوق برای Science Alert محفوظ است و هر گونه نقض آن، پیگرد قانونی دارد.

© All rights reserved sciencealert.ir 2011-2020.

جهت دریافت نوبت از مرکز مشاوره موفقیت با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید.

۰۳۱-۳۶۶۵۰۶۰۸  – ۰۳۱-۳۶۶۳۷۹۶۴  – ۰۹۱۳۶۰۴۰۵۸۸

آنچه که ذهن هر فرد مخصوصا والدین را درگیر می کند آینده فرزندان و افراد خانواده است. به همین منظور یکی از اهداف مرکز مشاوره موفقیت به عنوان مرکز مشاوره تحصیلی اصفهان ارائه خدمات آموزشی و تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان در مسیر پیشرفت تحصیلی و رشد فکری آنها می باشد.

نیاز به همفکری با فردی متخصص و با تجربه در همه زمینه های زندگی فردی و اجتماعی وجود داشته است، مشاوره تحصیلی یکی از حوزه های مشاوره می باشد که استفاده از آن و انتخاب مشاوری مناسب از اهمیت به سزایی برخوردار است.

مشاور تحصیلی دانش آموز را از سرگردانی بیرون می آورد. او به دانش آموز کمک می کند تا در انتخاب منابع ذهن بازتری داشته باشد و از صرف وقت و هزینه های اضافه و گیر افتادن در دام کسانی که سعی در فروش بیشتر محصولات خود را دارند جلوگیری کند. در واقع مشاوره تحصیلی نه تنها هزینه اضافه ای نیست، بلکه دانش آموز را در انتخاب آگاهانه منابع، کلاس های کمک آموزشی، تهیه لوح های فشرده مناسب و همچنین مدیریت زمان یاری می رساند.

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

افراد موفق در مقاطع تحصیلی مختلف از مشاوره تحصیلی بهره می برند و می توان گفت کمتر کسی است که بدون بهره بردن از مشاوره مناسب در این زمینه توانسته باشد موفقیت های چشمگیری در مقاطع تحصیلی مختلف کسب کرده باشد. بنابراین مشاوره تحصیلی می تواند نقشی حیاتی در موفقیت تحصیلی افراد داشته باشد. این موضوع بطور ویژه در زمانی که رقابت بالایی بین افرادی که به مقاطع تحصیلی مختلف وارد می شوند وجود دارد و کوچک ترین اشتباه می تواند آینده تحصیلی و شغلی فرد را تغییر دهد اهمیت بیشتری پیدا می کند.

موارد مشاوره ای:

مشاوره تحصیلی به دانش آموزان و دانشجویان کمک می‌کند تا ویژگی ها و استعدادهای خود را بهتر بشناسند و به شرایط و خصوصیاتی که مورد کم توجهی یا بی توجهی قرار گرفته اند با دقت بیشتری نگاه شود. علاوه بر این اطلاعات آنها را در زمینه‌های مختلف تحصیلی یاری رسانده و با شناسایی نواقص آنها در عملکردشان به ارائه راهکارهایی برای حل مسائل مختلف آنها می پردازد.

با توجه به توضیحات گفته شده در بالا، توصیه می شود برای بهره بردن از مشاوران تحصیلی با تجربه و متخصص در این زمینه به یکی از بهترین مرکز مشاوره در اصفهان مراجعه نمایید. مرکز مشاوره موفقیت با داشتن مشاوران و روانشناسان خوب در اصفهان  مخصوصا در زمینه مشاوره تحصیلی می تواند در تمام مقاطع و مراحل تحصیلی همراه شما باشد.

دارای مجوز رسمی به شماره ثبت 1287

تحت نظارت سازمان بهزيستی استان اصفهان

با اجرای برنامه های تیم مشاوره ای مستر کنکور به بالاترین نتیجه در کنکور سراسری خود برسید.شما می توانید با دریافت یک برنامه شخصی سازی تراز های خود رامتحول کنید.مشاوره آنلاین کنکور مستر کنکور شما را به بالاترین سطح موفقیت در کنکور سراسری می رساند.

پشتیبانی حرفه ای روزانه توسط تیم مشاوره مستر کنکور .تمامی برنامه های شما دانش آموزان زیر نظر مهندس عباس زاده بررسی و تدوین خواهد شد.دریافت بهترین برنامه ها مطمئن باشید.

دغدغه اصلی تمامی دانش آموزانی که در آزمون های آزمایشی شرکت می کنند افزایش تراز و بهبود وضعیت مطالعاتی می باشد.تیم مشاوره مستر کنکور با رویکردی نوین در جهت افزایش بهره وری شما به نحوی برنامه ریزی خواهند کرد که شما به بالاترین تراز هایی که می خواهید برسید.

مدارک تمامی افراد مجموعه مستر کنکور دارای تاییدیه دانشگاه تهران می باشد.

مشاوره آنلاین کنکور در برترین موسسه کنکوری اصفهان با بالاترین آمار قبولی

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

شما می توانید با یک کلیک اطلاعات خود را ثبت کنید و منتظر تماس تیم ما باشید.

شما ابتدا باید آزمون های روان شناسی آنلاین را بدهید.

آزمون های آنلاین روان شناسی شما تحلیل و بررسی خواهند شد و نتایج به شما اعلام می شود.

هر دانش آموز یک پنل کاربری منحصر به فرد با امکانات ویژه دریافت خواهد کرد.

به راحتی می توانید تنها با یک کلیک به سایت های مورد نظر خود وارد شوید

ایران، اصفهان ، نجف آباد ، خیابان شریعتی ، بنیاد حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله) ، مرکز مشاوره بنیاد

تلفن ثابت : 42644800 – 42611133 – 031

 

 

دانش آموزان استان اصفهان می توانند برای تعیین زمان مشاوره حضوری با شماره همراه زیر تماس بگیرند تا در کلینیک های مشاوره اصفهان پذیرای آن ها باشیم.

شماره همراه : 09139356383

در کلینیک های اصفهان : دوشنبه  و چهارشنبه  : از ساعت 8:00 – 16:00

در مرکز مشاوره بنیاد : شنبه یک شنبه سه شنبه : از ساعت 8:00 – 13:00 و از ساعت : 16:00 – 20:00

خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی مرکز مشاوره توحید

 

1-    برنامه ریزی و هدایت درسی مستمر دانش آموزان در تمام مقاطع تحصیلی

2-    انتخاب رشته دستی همراه با مشاوره کامل

3-    پشتیبانی کامل دانش آموز با آزمونهای مکرر و پیگیری مداوم

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

4-    آموزشهای گروهی و مشاوره در مدارس

5-    کارگاههای آموزشی در جهت ارتقاء تحصیلی (تمرکز، حافظه و روشهای مطالعه)

6-    تشکیل کلاسهای تقویتی و کنکور (نیمه خصوصی)

7-    تستهای هوش، شغلی و شخصیتی جهت هدایت تحصیلی مؤثرتر

 

✌️⁦👈  ⁩اگر قرار است امسال کنکوری باشید بدانید که: اولین نکته این است که شما باید بدانید سال کنکور کمتر از سالهای قبل تایم آزاد دارین و بیشتر زمان در دسترس تون رو باید درس بخونین پس با شرایط کنار بیاین تمرکز داشته باشین پس هدفی برای خودتون در نظر بگیرین و تمام تلاشتونو بکار بگیرین و بدونید غر زدن به شرایط امسال فقط انرژی مثبت رو از شما و اطرافیانتان دور میکند.

 نکات دیگری که باید رعایت بشه دور شدن از هر عامل حواس پرتی در سال کنکور هست مثل گوشی , فیلم  و لپتاپ و…سعی کنین با انگیزه باشین چون همیشه نتیجه عالی نیست در اینجا توانایی شما در مدیریت اوضاع و کمک و دانش مشاورین شما کمک میکند تا اگر افت در این یک سال اتفاق افتاد انگیزه رو از دست ندهید و دوباره با منظم درس بخوانید.

 

 پس در سال کنکور باید انتظار هر اتفاقی رو داشته باشین و آماده باشین برای حل مشکلات. بدانید در آخر ،  این روز های سخت میگذرد و شما میمانین و جایگاهی که بهش افتخار میکنین.

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

 

📚استفاده از تابستان برای کنکور 1400:از تابستان برای مرور دروس پایه به صورت حجیم با تست زیاد عمل کنید .برای شروع سعی کنین با ساعت مطالعه ی خیلی زیاد خودتون رو خسته نکنین چون ممکنه از درس زده بشین پس نسبت به شرایط قبل خود ساعت مطالعه رو کم کم افزایش بدهید تا به ساعت ایده آل برسد در سال کنکور نیاز به تلاش با کیفیت دارین نه صرفا ساعت مطالعه ی بالا. شما تلاشتون رو بکنین و مطمئن باشین خدا بهتون کمک میکنه و هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه✌…

مشاوره تخصصی و برنامه ریزی کنکور تجربی ریاضی و انسانی به صورت حضوری در اصفهان و آنلاین برای شهرستان توسط خانم دکتر قبادی👇

​​

☎️​​​​​​ رزرو اولین جلسه مشاوره رایگان با شماره تماس:

09395193455📱

 

امسال با اومدن کرونا و کنسل شدن پی در پی کلاس های آموزشگاه ها و مجازی شدن کلاس ها در سایه کرونا، بعضی از آموزش های حضوری دانش آموزا تحت تاثیر قرار گرفت و بچه ها در بعضی دروس بخصوص دروس محاسباتی مثل ریاضی و فیزیک دچار مشکل شدند. ما تصمیم گرفتیم برای برطرف شدن این مساله با دبیران مجرب شهر صحبت کنیم و با رعایت پروتکل های بهداشتی، کلاسهای یک تا پنج نفره برگزار کنیم.

  والدین و دانش آموزان و کنکوری های عزیز جهت هماهنگی و آگاهی از شرایط برگزاری کلاس هامون میتونین بطور مستقیم با دبیر ریاضی و فیزیک ما جناب آقای کثیری تماس بگیرید: 09138764500

 لازم به ذکره که ایشون کارشناسی ارشد فیزیک هستن و 16 سال سابقه تدریس ریاضی و فیزیک در بهترین مدارس اصفهان شامل فرزانگان امین و سادات و قلم سفید و علوی و … دارند. پس کارشون با سایر دبیرای استان تفاوت داره…

 

شاید شما هم این مشکل رو داشته باشید که چرا هر کاری می کنید در آزمون های آزمایشی تراز بالایی نمی آورید و به عبارتی هر کاری که می کنید، ترازتان پیشرفت نمی کند.پیشرفت تراز به عبارتی اصلی ترین کاری است که دانش آموزان باید در سال کنکور خود انجام دهند و پیشرفت تراز یک نشانه و دلیل بر این موضوع است که شما در سال کنکور در حال پیشرفت کردن هستید.حال به علل اصلی کسب تراز پایین در آزمون های آزمایشی می پردازیم.

مقاله زیر در مورد علل اصلی کسب تراز پایین در آزمون های آزمایشی را مطالعه بفرمایید

بقیه در ادامه مطلب…

به طور کلی هدف گذاری، برنامه ریزی، تلاش مداوم راه موفیقت شما برای کنکور در آینده است.

هدف گذاری: این ک بدونید هدفتون برای کنکور دادن رسیدن به چه رشته ای است به شما انگیزه میده هدفتونو مشخص کنین روش تمرکز کنین و برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنین. مسیر رسیدن به هدف برای کنکور مسیری سخت و طولانی است استرس و اضطراب داره و نمیشه بدون برنامه ریزی حرکت کرد برنامه ریزی باید مطابق شرایط تحصیلی و روحی و با نظم باشد تا از پریدن از شاخه به شاخه جلوگیری کند.

برنامه ریزی: نکات مهم برنامه ریزی برای کنکور1-برنامه ریزی باید انعطاف داشته باشد مخصوصا در ابتدای استارت درس خواندن برای کنکور تا ساعاتی ک نقاط قوت شما در درس های مختلف است پیدا شود و بر اساس انها برنامه های آینده نوشه شود

2- منابع مناسب برای دروس از شروط اساسی برای موفقیت است با پرسش ازمعلمین و مشاورین خود به بهترین منابع در هر درس اشراف داشته باشین.

3-پشت هر برنامه خوب باید تلاش و پشتکار مداوم وجود داشته باشد . وقفه های مداوم در درس خواندن افت بزرگ در موفقیت و رتبه شدن است.

4-هر برنامه ریزی در هر برهه زمانی از کنکور نیازمند تعداد تست و حل سوالات متناسب با تلاش و آمادگی خود داوطلب هست و باید تست های آموزشی و آزمایی به ترتیب درست در برنامه قرار بگیرند.

به کمک مشاورین برتر اصفهان بهترین استفاده رو از باقیمانده تابستان خود ببرید.

جهت رزرو اولین جلسه رایگان مشاوره با ما تماس بگیرید: 09395193455

برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق هفتگی همراه با بررسی گزارش کار بر مبنای توانایی فردی، ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب و ارایه برنامه‌ریزی درسی حجمی -زمانی بر اساس الویت‌های مورد نیاز با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب از جمله ویژگی های تیم مشاوره ماست.

در هر جلسه، راهبردهای مطالعاتی و مشاوره انگیزشی به داوطلبین ارایه می‌شود و شما می توانید فقط با چند هفته استفاده از این برنامه ریزی تحول را در مطالعه خود به وضوح ببینید.

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را طی کند.

پکیج های متنوع برای دانش آموزان دهم، یازدهم، دوازدهم و یا فارغ التحصیلان درنظر گرفته شده.متناسب با نیازهای هر دانش آموز و آخرین تغییرات کنکور نظام جدید…

مشاوره با رتبه های برتر کنکور و آشنا با به روزترین منابع و آخرین متدهای مطالعه و تست زنی

 شروع از طریق تماس مستقیم با خانم دکتر قبادی 09395193455 جهت معرفی فعالیت ها و هماهنگی جلسه اول مشاوره بصورت رایگان. ثبت نام بصورت فردی و یا نیمه گروهی 

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان

روزی پانزده دقیقه مطالعه را در خود تقویت کنید. میبینید که با همین زمان کم، سالانه شانزده کتاب را مطالعه کرده اید. کتاب خواندن یک مهارت حیاتی است. کسانی که مطالعه میکنند از لحاظ فکری، افرادی با قابلیت های بیشتر و از لحاظ احساسی باثبات تر هستند. برای آنکه بتوانید کیفیت مطالعه خود را بهبود ببخشید و حجم بیشتری از اطلاعات را فهمیده و به حافظه بسپارید میتوانید از روش های صحیح مطالعه که در ادامه برایتان بازگو میکنیم استفاده کنید.

راه های علمی ارائه شده برای مطالعه ی بهتر:

مطالعه ی فاصله ای 

 طبق یافته های دانشمندان ،یک پدیده ی روانشناختی منحصر به فرد وجود دارد، به این معنی که هنگامی که شما یک مطلب را برای بار اول مطالعه میکنید یا سخرانی ای را گوش میکنید ، ۸۰ درصد محتوا را یاد گرفته اید . این در حالی است که پس از یک هفته ۱۰۰ درصد همان مطالب را با مروری ساده میتوانید به خاطر بسپارید. 

مطالعه در خواب 

شاید فکر کنید که مطالعه در زمان خستگی و قبل از خواب تاثیری در یادگیری شما ندارد ، ولی حقیقت این است که بیشترین درصد یادگیری در زمان خواب و هنگامی که مغز شما استراحت میکند اتفاق میفتد ، پس یک ربع قبل از خواب حتما مطالعه کنید. البته این موضوع در مورد یادگیری ریاضیات صحت ندارد و فقط شامل درس های حفظی میشود. 

کتاب های چاپی بخوانید 

امروزه خواندن کتابهای دیجیتالی از روی صفحه کامپیوتر و یا تبلت امری مرسوم شده ، ولی جالب است بدانید که مطالعه کتابهای دیجیتالی برای یادگیری به تکرار بیشتری نسبت به کتابهای چاپی نیاز دارند. 

تهیه فلش کارت

فلش کارت ها ابزاری بسیار موثر در مطالعه و یادگیری هستند و کمک زیادی به یادآوری مطالب میکنند.

موسیقی کلاسیک گوش دهید 

شاید تصور عموم مردم بر این باشد که در هنگام مطالعه، فضایی کاملا آرام را باید انتخاب کرد . این تصوری نادرست است ، گوش کردن به موسیقی کلاسیک، سبب میشود که قسمت های بیشتری از مغز شما فعال شوند. همچنین خلق و خوی شما را بهبود میبخشد و به کاهش استرس کمک میکند. که خود اثری مفید در مطالعه و یادگیری دارد.  

استرس نداشته باشید

 حتما در مورد استرس و اضطراب و راه های مقابله با آن زیاد شنیده و خوانده اید . این امر کاملا حقیقت دارد که استرس یادگیری را مختل میکند، بنابراین به شما پیشنهاد میکنیم با کشیدن چند نفس عمیق به ادامه مطالعه ی خود بپردازید.

حرکت کنید 

هر روز یک مکان را برای مطالعه ی خود انتخاب کنید و با این کار مغزتان را مجبور کنید تا با شرایط جدید کنار بیاید  و حافظه تان را قوی کند.  

بنویسید

نوشتن مطالب مهم را فراموش نکنید؛ زیرا در هنگام مطالعه سبب یادگیری عمیق تر میشود و زمانی که به مرور نیاز دارید میتوانید از نوشته های خود برای بازیابی مطالب مهم کمک بگیرید.

تمرکز داشته باشید

قبل از شروع به مطالعه چند دقیقه ای به نقطه ای روی دیوار متمرکز شوید . شاید این کار را به صورت ناخود آگاه انجام داده باشید. این عملی موثر برای حفظ تمرکز در طول زمان مطالعه است.

از جلو به عقب بخوانید

ابتدا به سراغ سوالات پایانی بروید. آنها را بخوانید، به بهترین توانایی خود پاسخ دهید. بعد، خلاصه نهایی فصل را بخوانید. این به شما یک زمینه کلی برای مطالب فصل می دهد. سوم، نگاهی به عنوان ها و بخش های فصل بیندازید. چهارم، مقدمه فصل را بخوانید.

بلند بخوانید 

بلند خواندن تاثیر زیادی در یادگیری مطلبی که میخوانید دارد زیرا صدا در سر شما تکرار میشود . البته بلند خواندن برای زمانی است که نیازی به تند خوانی نداشته باشید و زمان کافی برای خواندن و یادگیری در اختیار شماست.

هدف خود را از خواندن تنظیم کنید

اینکه با چه سرعتی  و چه مقدار از کتاب را در زمانی خاص میخواهید بخوانید. هم چنین لیستی از سر فصل ها تهیه کنید ، این کار سبب افزایش تمرکز شما بر روی متن میشود.

در مورد موضوع کتاب آگاهی داشته باشید

سعی کنید قبل از اینکه به سراغ خواندن کتاب خود بروید در مورد موضوع آن تحقیق کنید. این کار سبب میشود که بدانید چه چیزی قرار است بخوانید و آیا به خواندن علاقه دارید یا خیر.

ورزش کنید 

اگر قرار است بیشتر از یک ساعت مطالعه کنید ، حتما نیم ساعت ورزش هوازی را در برنامه ی خود قرار دهید. بعد از هر یک ساعت مطالعه یک ربع استراحت کنید . استراحت به مغز شما این امکان را میدهد که مطالب را یاد بگیرد.

مطالبی را که میخوانید با دوستانتان به اشتراک بگذارید 

 با این کار شما میتوانید نظرات دیگران را درمورد مطالبی که میخوانید جویا شوید ، ابهامات خود را برطرف کنید و از طریق مشارکت ،علاقه و لذت خواندن کتاب را در خود تقویت کنید.

برای مشاهده ادامه کارنامه ها بر روی ادامه مطلب کلیک کنید

برای ثبت نام و شروع مشاوره و پشتیبانی تا کنکور با ما تماس بگیرید 

اگر تصمیم دارید نظام قدیم خود را به نظام جدید عوض کنید و یا حتی بالعکس توصیه می شود حتما مطلب زیر را بخوانید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

۱- با توجه به اینکه در سرفصلهای مشترک بین نظام قدیم و نظام جدید سوالات یکسان مطرح خواهد شد، نظام قدیمی ها به دو علت شانس بیشتری در پاسخ دادن به سوالات مشترک دارند. دلیل اول این که آنها سال قبل نیز کنکور داده اند و با تیپ سوالات کنکور و جو کنکور آشنایی بیشتری دارند و دلیل دوم این که کلی منابع تفکیک شده و عالی تستی برای بچه های نظام قدیم وجود دارد. بچه های نظام جدید اول باید سرفصلهای مشترک را کشف کنند! تا بعد بتوانند از بانک سوالات بچه های نظام قدیم استفاده کنند و با توجه به تغییرات عجیب این کتابها واقعاً کار دشواری برای نظام جدیدی ها پیش بینی می شود.

۲- با توجه به افزایش تاثیر معدل، استرس در بین بچه های نظام جدید تشدید می شود در حالیکه پشت کنکوریهای نظام قدیم با علم بر اینکه چه نمره ای دارند و با توجه به اینکه یک فرصت ترمیم معدل دارند، از این نظر در شرایط روحی بهتری قرار دارند. البته باید بدانید که شرایط ترمیم معدل برای همه نیست و شرایط خاص خودش را دارد که بیشتر به سالی که دیپلم گرفته اید بستگی دارد ولی پشت کنکوری هایی که به تازگی دیپلم گرفته اند می توانند از این شانس استفاده کنند.

۳- نظام جدیدی ها دانش آموز هستند و باید بین دروس دوازدهم و دروس کنکور مدیریت زمان داشته باشند تا بتوانند مسیر آمادگی خود را به خوبی طی کنند. کسانی که خودشان قبلا این شرایط را داشته اند و نظام قدیمی هستند به خوبی می دانند که چقدر سخت است که همزمان هم مدرسه رفت و هم کنکور داد.

۴- سوالاتی که در کنکورهای آزمایشی و یا کتابهای تست وجود دارد به نوعی همه و همه برای نظام قدیمی ها طراحی شده است و حتی سوالات تالیفی برای نظام جدیدی ها نیز تحت تاثیر سبک طراحی سوال در کنکورهای نظام قدیم در سالهای گذشته می باشد. در نتیجه از نظر منابع و بانک سوالات، شرایط برای نظام جدیدی ها بسیار بسیار سخت است.

۵- نظام قدیمی ها کتابهایی را خواهند خواند که به هیچ وجه تجدید چاپ نخواهند داشت و درواقع هر چه که خوانده اند را باید دوره کنند ولی نظام جدیدی ها با کلی کتاب جدید و البته به احتمال زیاد به دور از استانداردهای واقعی کنکور طرف هستند.

با توجه به ۵ نکته بالا، عملاً جو بدی که بر علیه کنکوریهای نظام قدیم به راه انداخته اند بیشتر یک جو پوشالی است. قطعاً پشت کنکوریهای نظام قدیم که حتی فصل تابستان را از دست داده اند و تازه می خواهند شروع به درس خواندن کنند حداقل ده برابر یک نظام جدیدی شانس قبولی در رشته های خوبی مثل پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی را خواهند داشت. بنابراین بدون استرس باید کار خود را شروع کنند و با یک برنامه ریزی عالی و روحیه خستگی ناپذیر، سرنوشت خود را در دست بگیرند، چرا که عملاً با توجه به تغییرات کنکور در سال ۹۸ و البته ۵ مورد بالا که توضیح داده شد سرنوشت آنها در دستان خودشان است و واقعاً اگر از این فرصت استفاده نکنند و تمام تلاش خود را نکنندد و اشتباهات خود را به حداقل نرسانند بعدها خیلی بیشتر حسرت می خورند و پشیمان می شوند.

یادتون باشه یه برنامه ریزی منظم و عالی از یک مشاور حرفه ای و با تجربه، میتونه شما را ماه ها از رقباتون جلو بندازه…

انتخاب رشته آخرين قدم در فرآيند ورود دانش‌آموزان به دانشگاه است و نتيجه زحمات چندين ساله داوطلبان به یک انتخاب رشته صحیح و منطقی بستگي دارد. بنابراین پی بردن به اینکه چگونه يک انتخاب رشته صحيح داشته باشيم در رسیدن به موفقیت بسیار اهمیت دارد.

داوطلبان کنکور 98 در زمان انتخاب رشته می بایست فاکتور های زیر را در نظر داشته باشند :

علاقه

توجه به نمره کل ، رتبه و مقایسه آن با رتبه آخرین نفر پذیرفته شده

ظرفیت رشته محل های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری

کیفیت دانشگاه 

مسافت تا محل سکونت و شهریه دوره های غیر روزانه حتما مورد بررسی قرار گیرد .

اطلاع از بازار کار و آینده شغلی رشته مورد نظر

استعداد و توانایی ورود به رشته گرایش انتخابی

عوامل تاثیرگذار بر انتخاب رشته تحصیلی داوطلبان، شامل عوامل بیرونی و درونی می‌شود که مهمترین عوامل بیرونی تاثیرگذار در انتخاب رشته عبارتند از:

♦ خانواده

♦ محیط آموزشی

♦ افراد تاثیرگذار در زندگی فرد

عوامل درونی تاثیرگذار در انتخاب رشته نیز عبارتند از:

در انتخاب رشته داوطلب باید محدودیت‌ها و شرایط خاص خود را در نظر داشته باشد:

◊ علاقه

◊ اعتقادات

◊ توانایی‌ها و مهارت‌ها

◊ ویژگی‌های شخصیتی

انتخاب رشته فقط برای رشته تجربی بصورت تخصصی و در دو جلسه می‌باشد.یک جلسه معرفی کامل رشته ها و دانشگاه ها با توجه به رتبه و اولویت های شما.جلسه دوم بررسی چیدمان کلی رشته های نوشته شده جهت وارد کردن در سایت

مشاورین ما به شما کمک می کنند تا شما بهترین انتخاب را داشته باشید

چگونه رتبه برتر کنکور شویم؟

چگونه رتبه تک رقمی و دو رقمی کنکور شویم؟

چگونه میتوانم من هم رتبه برتر کنکور سراسری شوم؟

هر ساله خیلی از داوطلبان کنکور سراسری با آرزوی رتبه برتر شدن در کنکور مطالعه خود را آغاز می کنند و اما ناگهان وسط راه عشق و علاقه خود را از یاد می برند و سرگرم روزمرگی ها و خوشی های گذرا می شوند و آخرشم میگن “ایشالله سال بعد!”

کسی که آرزوی رتبه برتر شدن رو تو سرش داره باید توجه داشته باشه که برای کسب چنین موفقیت بزرگی باید از خیلی چیز ها دل بکنه و تمام ذکر و فکر خودش رو معطوف موفقیت در کنکور سراسری بکنه. دنیا پر از فراوانی است؛ مطمئن باشید تحصیل در رشته پزشکی تهران یا برق شریف و حقوق علامه آرزوی هر کسی نیست پس اگر تو چنین آرزویی داری مطمئن باش لیاقت و توانایی رسیدن به این آرزو رو داشتی که تونستی بهش فکر کنی و خودت رو تو اون شرایط در نظر بگیری. از طرفی با توجه به تعداد زیاد شرکت کنندگان در آزمون سراسری و ظرفیت محدود دانشگاه های برتر برای رشته های خوب قبولی در این رشته ها و رتبه برتر شدن شرایط خاص خودش رو می طلبه که در نوشته زیر سعی داریم به این نکات و شرایط اشاره کنیم تا با شما در کسب این موفقیت بزرگ یعنی رتبه برتر شدن سهیم باشیم.

برای مشاهده ادامه مقاله بر روی “ادامه مطلب” کلیک کنید … 

 

توی رقابت کنکور ، لزوما کسی که بیشتر میخونه ، برنده نیست .  بلکه کیفیت یا همون بازدهِ درس خوندن بسیار مهمه .

( البته که کمیت ساعاتِ درس خوندن شرط لازم برای موفقیت در کنکوره )

توی این پست سعی می کنیم برای شما چند تا مبحث ساده ولی پر بازده رو معرفی کنیم .

در ضمن همیشه اینو یادتون باشه توی کنکور قرار نیست و لازم نیست به همه‌ی پرسش‌ها پاسخ بدید .

و همچنین این جمله ی کلیشه ای رو فراموش نکنید :اگه شما ۸۰ درصد از مطالب رو با عمق ۱۰۰ درصد بخونید بهتر از اینه که ۱۰۰ درصد مطالب رو با عمق ۸۰ درصد بخونید .

_مروری بر مباحث دروس عمومی:

توی هر درسی معمولا بعضی از مباحث از اهمیت بیشتری برخوردار هستن . و معمولا تو آزمون های مدرسه بیشتر مورد توجه دبیرهای مدرسه قرار میگیرن . تو زمینه کنکور هم با چنین موردی مواجه هستیم.

شما اگر سوالات کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور رو به خوبی بررسی کنید، متوجه میشید که بعضی از مباحث ھر ساله تو کنکور مورد پرسش طراحان کنکور سراسری قرار میگیرن. در این مقاله سعی کردیم مروری به مباحث مهم و پراهمیت و صدالبته پر تست کنکور سراسری در دروس عمومی و اختصاصی داشته باشیم.

ادبیات:تو درس ادبیات به جز مبحث زبان فارسی برای باقی مباحث مثل لغات، تاریخ ادبیات و یا قرابت معنایی نمیشه درس خاصی رو مشخص کرد که از اون هر ساله تست بیشتری بیاد، اما تو مبحث زبان فارسی مباحثی مثل گروه فعلی، گروه اسمی، ساختمان واژه، جمله ساده و اجرای آن، ویرایش و بازگردانی و بازنویسی از جمله مهم ترین مباحث هستند . ۵ سوال سراسری مربوط به این مبحث از اون ها طرح میشه.

عربی:مبحث قواعد  که ۸ تست ازآن در کنکور سراسری هست، میتونیم به مباحث زیر به عنوان تست‌خیزترین مباحث اشاره کنیم:۱.معلوم و جهول۲. وصف و اضافه٣. اعراب فرعی و محلی، تقدیری

۴.افعال معتل

۵. افعال ناقصه۶.تمییز۷. حال۸. منادی۹. مستثنی

دین و زندگی:درس دین‌و‌زندگی از جمله درس‌هایی هست که نمیشه مباحث پر تست رو مشخص کرد. برای اینکه از پس این درس در کنکور سراسری بربیاید، باید تمرکز ویژه‌ای روی آیات‌و‌ روایات و ارتباطشون با متن کتاب درسی داشته باشید . که میتونین اونا رو با روش رمزگذاری به خاطر بسپارین.

چرا که چیزی در حدود ۸۰ درصد سوالات به آیات و روایات و اشعار توی درسا مربوط میشه.

ادامه ی مباحث رو در جلسات مشاوره خدمتتون عرض خواهیم کرد…

سلام بچه ها

امیدوارم حالتون خوب باشه…

در این راه طولانی قطعا سوالات زیادی براتون پیش میاد.ما اینجا سعی میکنیم به برخی از نکات اشاره کنیم.

یکی از مواردی که ذهنتون را به شدت درگیر میکنه اینه که چجوری تا آخر کار بتونیم بجنگیم بدون این که خسته بشیم؟

چیکار کنیم که انگیزمون از دست نره؟

یا این که برنامه ریزیمون باید چطور باشه که دقیقه نودی برای آزمون ها درس نخونیم و کارهامون را به تعویق نندازیم؟

مهم ترین دلیلی که باعث میشه ما مدام کارهامون رو به تعویق بندازیم و همش دقیقه نود به کارمون میرسیم اینه که مغز انسان در طول تکاملش برای دریافت پاداش فوری طراحی شده نه پاداشهایی که قراره در دراز مدت دریافت کنه.

حالا خوب به این نکته توجه کنید:

در سیستم عامل مغز ما دو بخش وجود داره

بخش “من در الان” و “من در آینده”.

بخش “من در آینده” همونطور که از اسمش مشخصه کارش ایجاد هدف در آینده است،بخش “من در الان”کارش این که ما را به اهدافمون در آینده برسونه،حالا مشکل کجاست؟

مشکل اینجاست که بخش “من در الان”برای پاداش های فوری طراحی شده و  اصلا برنامه ریزی دراز مدت برای رسیدن به هدفی دوردست براش بی معنیه.

به همین خاطر هم هست که خیلی از بچه ها سریع از درس خوندن و تلاش کردن خسته میشند.

کاش میشد لذت رسیدن به اهداف آینده را با خوش بودن تو لحظه عوض کرد؛ولی متاسفانه بیشتر اوقات نمیشه که نمیشه،و ما سالِ کنکورمون برامون میشه سالی پر از سیاهی.

بنابراین ما چاره ای نداریم جز این که بخش لذت طلب وجودمون رو در مسیر هدف آیندمون یعنی موفق تو کنکور قرار بدیم و چپ و راست بهش پاداش بدیم،با یه مثال الان متوجه منظورم میشید،یه نویسنده ای هست به نام آنتونی ترولوپه،ایشون نویسنده بسیار پر کاری بودن و نزدیک به ۸۰ تا کتاب در طول عمرشون نوشتن!

آقای آنتونی میگه من هیچ وقت با این نیت ننشستم  تا یه فصل از کتاب را تموم کنم و از سر جام پا بشم،من فقط هدفم این بوده که ۲۵۰ کلمه روی کاغذ بیارم و این الگو را برای سه تا چهارساعت از روز همیشه داشتم،این یعنی این که ایشون بعد از هر “۱۵ دقیقه” از کارش کیف میکرده و به هدفی که تعیین میکرده میرسیده و برای ۱۵ دقیقه بعدی انگیزه داشته،این یعنی شکوندن هدف به اهداف کوچکتر.

سعی کنیم کنار درس به خودمون جایزه بدیم!

حتی جایزه های خیلی کوچیک…

مثلا با خودمون قرار بذاریم صبحا بعد از خوندن تایم اولین درس به خودمون یه خوراکی خوشمزه جایزه بدیم!

جهت شروع مشاوره و پشتیبانی تا کنکور تماس بگیرید: 09395193455

سلام بچه ها

توو این مطلب میخوام از عزم و اراده ی خواهران دوقلویی براتون بگم که با تلاش و خودباوری در مسیر صحیح،توو کنکور موفق شدن.

این دو دانش آموز از مهرماه 96 ثبت نام کردن و با جدیت و پشتکاری که در اجرای برنامه ها داشتن، هردو به هدفشون رسیدن و الان توو بهترین رشته ها در حال تحصیلن.

یاذتون باشه قبولی در رشته های خوب، کار سختی نیست.ولی کار هر کسی هم نیست.راه و روشی داره که بتونه شما رو از بقیه متمایز کنه…

با آرزوی موفقیت تک تک شما

گروه مشاوره دانشجویان پزشکی اصفهان

انتخاب رشته نوین برای اولین بار بطور منحصر به فرد در استان اصفهان. در سه مرحله:

1-مشاوره فردی بر اساس تحلیل تست شخصیت

2-معرفی شهر ، رشته و دانشگاه توسط مشاوران

3-ارائه جزوات راهنمای انتخاب رشته

انتخاب رشته بصورت حضوری و حداقل در دو جلسه می باشد.

نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان
نام بهترین مشاور تحصیلی در اصفهان
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *