نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

 
helpkade
نرخ شکست چگونه محاسبه میشود
نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

بانک اول – بانک مرکزی به بانک‌ها ابلاغ کرد برای سپرده گذارانی که زودتر از موعد تعهد شده اقدام به برداشت سپرده خود می‌کنند جریمه در نظر بگیرد.این جریمه در بیشترین حالت تا ۸.۵ واحد درصد افزایش می‌یابد.

به اشتراک بگذارید:

به گزارش بانک اول بانک مرکزی مصوبه شورای پول و اعتبار در ارتباط با تغییر نرخ سود سپرده‌های مدت‌دار در زمان برداشت، به تمامی بانک‌ها و موسسات اعتباری ابلاغ کرد.این مصوبه بانک ها را مکلف می کند نرخ سود علی‌الحساب سپرده‌های سرمایه‌گذاری مدت‌دار که قبل از سررسید برداشته شوند، معادل نرخ سود علی‌الحساب سپرده سرمایه‌گذاری متناظر با دوره ماندگاری آن با کسر نیم درصد اعلام کرد.نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

 

در ادبیات بانکی برای سپرده‌های که زودتر از سررسید توافق شده سپرده گذار با بانک برداشت شود جریمه در نظر گرفته می‌شود. نرخ این جریمه می‌تواند بسته به توافق بانک و مشتری تعیین شود اما در ایران شورای پول و اعتبار اقدام به تعیین این نرخ با هدف وحدت رویه کرده است.

در این حالت اگر سپرده گذاری برای یک دوره یک ساله اقدام به سپرده گذاری در بانک کند و در پایان یک دوره سه ماهه قصد برداشت آن را داشته باشد بانک نیم درصد کمتر از نرخ سود سپرده در نظر گرفته برای سپرده گذاری سه ماهه سود پرداخت می کند.

هدف از این جریمه یا نرخ شکست برای سپرده‌ها افزایش جذابیت ماندگاری سپرده‌ها تا سررسید است، این تعهد کمک می‌کند بانک‌ها برای منابع مدت‌دار خود بتوانند با دید بازتری برنامه ریزی کنند.

برخی کارشناسان از این اقدام بانک مرکزی دفاع می‌کنند و اعتقاد دارند علاوه بر اینکه ماندگاری منابع برای بانک ها قابل پیش بینی می شود هزینه آنها و قیمت تمام شده پول هم در نظام بانکی پایین می آید.زیرا در حالت قبلی و بدون وجود نرخ شکست برخی سپرده گذاران با تعهد به سپرده گذاری یک ساله می توانستند با دوره ماندگاری کمتر همان نرخ سود را دریافت کنند.این رویه می توانست در عمل سپرده های مدت دار را از مدار خارج و بی معنی کند.

اما وجود نرخ شکست می‌تواند به سپرده‌های مدت دار هویت ببخشد، در این حالت با توجه به نرخ جریمه های بالا سپرده گذاران جزء در موارد ضروری اقدام به ریسک جابجایی منابع نمی کنند.اما در غیبت نرخ شکست به محض نوسانی شدن بازار ها، سپرده گذاران با هدف بازدهی بیشتر ریسک جابجایی را بپذیرند و این سهولت می‌تواند نوسان ساز باشد.

 

 

غلامرضا گودرزی

سه شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۹ – ۱:۵۳

مردم‌اختیار‌پولشون‌رو‌دارند‌ ‌ اما‌اختیار‌سود‌پولشون‌با‌ بانک‌است‌‌یعنی‌اختیار‌سودپول‌رو‌ندارند‌که‌طبق‌قوانین
بانک‌وبنفع‌بانک‌پرداخت‌میشه
شما‌برو‌میخ‌بخر‌نگه‌دار‌بهتر‌از‌اینکه‌پول‌سپرده‌کنی‌بانک

ایرانی ایرانی

دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ – ۱۱:۱۲

چه قانون مسخره و مضحکی یعنی مردم اختیار پول خودشونم ندارند ؟!! این تاراج و غارت اموال مردم در بانکها و …. در تاریخ ثبت میشود.

برای محاسبه سود سپرده روز شمار و… اطلاعات کادر زیر را وارد کنید و برروی محاسبه کلیک کنید.

محاسبه با فرمول جدید و قدیم

خرید قسطی گوشی و …

محاسبه کمیسیون فروشنده و خریدار

عالی

نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

این سیاست سوده ماه شمار، اون هم به “کمترین” میزان موجودی در یک ماه، یک دزدی آشکا و رسمی هست. یعنی اگه شما هزار میلیارد تومان هم به حساب تون بریزید، سودی تعلق نمیگیره، چرا که سود را به میزان پولی که روز قبلش توی حساب تان بود یا روز بعد از برداشت آن پول که موجودی تان کمتر میشود محاسبه و پرداخت می کنید. در واقع حساب کوتاه مدت، یعنی پول تان رو گذاشتید در گاو صندوق بانک که تازه به جز کارمزد، باید معطلی رفت و آمد و صف و مشکل انتقال و برداشت بالاتر از 200 میلیون تومان هم داشته باشید، و البته سود پول شما در یک ماه محفوظ است ولی در جیب شما نمی رود.

سلام ممنونم خوب است . ولی در خصوص محاسبه سود پرداخت میگن وان ۱۸درصد است ولی بررسی کنید به ۲۱ درصد میشه

عالی

من گوشی میخوام بخرم قیمت 15تومن که 5تومن اول پرداخت میکنم 10تومن در 24 قسط 712تومنی با قیمت تمام شده22تومن میخوام ببینم چند درصدی حساب کرده؟ راهنمایی کنید لطفا

سلام خدمت شما،من ماه قبل بیست میلیون تومان سپرده بلندمدت یکساله بانرخ ۱۶درصد بازکردم یعنی سوم دی ماه ۹۹ الان سربرج هست و هیچ سودی واریزنشده یعنی بخاطرسه روز که یکماه کامل نشده سود ۲۷روز رو میپیچونن؟؟؟

عالی و کاربردی، راحت و آسان?

درود برشما و ممنون از زحماتتون

فعلا ک خوبه تازه وارد شدم

ایا این سود را می توان بیرون کرد

بسیار عالی

بسیار عالی

ممنون

باسلام.اولابرنامه تان عالی است.دوما :ایا برای تمام بانکها صادق است.سوما:میشودوام 35 ماهه را در10ماهگی تسویه کرد نحوه محاسبه انرا نیز بفرمایید.

تشکر

با اون پول شخصی کار کنیم بهتره .
پول بزاری بعد سودش اینقد کم?

باسلام بسیار کاربردی وخوب بود ممنون از شما

سلام به دوستان کیت ست : شما قبلا به سوالات پاسخ می دادید اکنون مدتی است که جواب سوالات را نمی دهید. با تشکر
——————————–کیت ست: با سلام، با عرض پوزش تنوع سوالات به قدری زیاده که از توانایی ما برای پاسخوگی خارج شده است.

بسیارعالی وکاربردی است

سلام.
خیلی عالیه ???? متشکرم?

سلام ،به نظرتون من ۴۰۰فرانک امروز بفروشم پولش تو بانک سرمایه کنم یا نه ارز داره ریزش میکنه

با سلام با این وضعیت اقتصادی کار اشتباهیه در بانک بخواهی سپرده گذاری کنی خودم برای بچه ام حساب بازکردم اونموقع باتوجه به قیمت سکه اگر میگرفتم چقدر سود می کردم ولی متاسفانه ارزش پولم صفرشد فقط بانک سودشو برد فقط باید گفت تاسف تاسف

6/20 افتتاح حساب بهان بامبلغ 24میلیون تومان داشتم ودوروزبعدهشتادمیلیون اضافه کردم روزبیستم سودسپرده خیلی کم بود،چرا؟؟

الان این سودبلندمت حساب کرد یا کوتاه مدت، بلند فتش کدومه؟؟

ممنون عالیه?
ماهی حداقل یه بار میام بهتون سر میزنم?
موفق باشید

بسیار ممنونم از شما عالی بود

سلام: من در بانک ملی حساب سپرده کوتاه مدت ویژه دو ساله با سود18% باز کردم آیا می توانم پس از یکسال مقداری پول به آن حساب اضافه کنم؟ سوال دیگری که دارم این است آیا در این بانک سپرده یکساله با سود 18% وجود دارد؟ با تشکر از دوستان کیت ست

سلام
حساب کتاب ساده کردم و خندم گرفت آخه حیف نیست پول بزاری سپرده واسه این مبلغ ناچیز سود بانک. به جاش میرم زمین حتییه جای حاشیه شهرها یا آهن و طلا یا هرچیز دیگه ای میخرم خیلی هم بصرفه تره

دوستان به جای سپرده گذاری تو بانک که باید تا یک سال هم دست نزنید برید اوراق خرید کنید ، هم هر وقت خواستید تبدیل به پول هستش و هم اینکه سودش از بانک بیشتره

سلام من از تاریخ 1399/6/1 در بانک ملی 30 میلیون پول گذاشتم 2 ساله با سود 18% ولی خیلی کم سود داده اینجا حساب کردم 1 ساله 540 هزار تومان زده ولی من که 2 ساله حساب باز کردم 475 هزار تومان ریختن . اگر کارمزد برمی دارن دیگه نباید اینقدر زیاد باشه بانک ها هم …. شدن همون بانکی که شعار می ده هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی و ….

دسمه درتو عالی بود

عالیه .

عالیه .

بسیار عالی و خوب محاسبه شده است هیچ وقت پرسنل زحمتکش بانک فرصت انتقال اینگونه اطلاعات را ندارند ضمن تقدیر و تشکر از همراهی شما با ما با نهایت احترام

عالیه

درود بر شما بسیار عالی

نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

نرم افزار تون خیلی عالیه

بسیار عالی ممنون از برنامه نویس محترم

سلام. این صفحه و این برنامه جزو بهترین و کاملترین محاسبات سود سپرده را دارا میباشد. تنها خواهشی که دارم.. برای ارتقاء و کیفیت کار تیم مربوطه از توسعه دهندگان برنامه درخواست دارم که اپلیکیشن اندروید کیت ست را نیظ آماده کنند که روند رو به رشد شما آسان تر گردد.
تشکر، کار بر فعال صفحه✌

بسیار عالی و خیلی به من کمک کرد.
متشکرم.

خیلی خیلی عالی

سلام وقت بخیر ممنونم

بسیار کاربردی

عالی

بسیار پر کاربرد وراهبردیه ممنون وسپاس از برنامه نویس محترم

عالی ممنون از شما

سلام بالاترین سود بانکی برایمبلع۳۶۲۵۰۰۰۰۰کدوم بانک است

بسیار عالی بود

عالییی

خوب بوده

باسلام خیلی خوبه

ممنون از کمکتون مدتی دارم دنبال مشخص کردن اقساط وامم بودم با کمک برنامه شما جواب سوالمو پیدا کروم

واقعاً چی فکر میکنید پول تو بانک میذارین؟؟؟؟؟؟
پشکل بخرید بهتر از سپرده بانکیه

عالی
تشکر از سازندگان قدرتمند این برنامه بسیار بسیار کاربردی

سلام به همه شما.بنده میخواستم مبلغ 20000000 تومان را در بانک بزارم و سود آن را بگیرم.میزان سودش 15 درصد است.ماهیانه چقدر میشود؟(به مدت یک سال)

با سلام وقتتون بخیر… بنده تو بانک ملی ایران مبلغ 16میلیون سپرده کوتاه مدت دارم با سود ماهانه 8% یک طرح تو سایت بانک توسعه تعاون گذاشتن سپرده عام با سود ماهانه 18% ب نظرتون خوبه؟

عالییی

سلام
امروز گفتن سود سپرده بانکها بالا رفته
اولا آیا این صحیحه؟
دوما چه بانکی سود بیشتر پرداحت میکنه؟
لطفا جواب بدین که خیلی نیاز دارم

عالی .ممنون

با سلام . من یک سپرده بلند مدت 15 درصد به مبلغ 21 میلیون نزدبانک پاسارگاد دارم . اگر بخواهم یکماه زودتر از موعد ابطال کنم چقد از من جریمه میگرن . لطفا جواب دهید .

سلام
۸۱ میلیون یکساله با سود ۱۸ درصد گفتن یک میلیون و دویست سود میده اما این ماه فقط ۷۰۰ تومن واریز کردن. قضیه چیه؟

ممنون خیلی خوبه همیشه نیاز هست و من استفاده میکنم ????

سلام وقت بخیر یه سوال داشتم من سال72 یه حساب سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت در بانک استان دارم مبلع 2هزارتومان. آیا تا الن سودی تعلق گرفته و مبلغ چقدر شده آیا اقدام کنم

عالی بود.

یه حسابی هستش برا ۹ سال پیش در صندق قرض الحسنه شهرمون مبلغش ۱۰ هزار تومانه ایا چیزی تعلق میگیره اقدام کنم

ممنون وتشکر خیلی خ.به

سلام دو میلیارد چقد سود داره؟

خیلی خوب بود مرسی

سلام سود روز شما بانک شهر چند درصد هست برا ۸۰میلیون

خیلی خوب بود

سلام، خسته نباشید با این همه سوال های بی شمار
سوالی داشتم خدمتتون، یه طرح 5+5 از بانک ملی خوندم که 55درصد سود تعلق میگیره به سپرده بلند مدت که بعد از پایان دوره یکجا سود رو واریز میکنن میخواستم بپرسم حقیقت داره؟ و اینکه اگه من 10 میلیون بزارم در این سپرده چقدر بهم تعلق میگیره، ممنون میشم اگر اطلاعی دارید پاسخ بدین

سلام وخسته نباشی بانک مسکن چند سال بود اوراق میداد و از اوراق ماهانه سود پرداخت میکرد حالا سوال من اینه وقتی مدتش تموم شه و ما بخواهیم پول بکشیم بیرون ایا از اون مبلغ اصل پول که هست کم میشه یا همون پول تحویل میدن مثلا 100 ملیون گذاشتی میخای بگیری ببری جا دیگه به حساب بخوابونی ممنون منتظرجوابتون هستم.

خود بانک ها بخاطر مقرراتشون سود بالایی ندارن ولی سرمایه گذاری در صندوق بانک ها سود خوبی میدن، مثلا صندوق فراز اندیش اقتصاد نوین

ميشه لطفا واضح بگيد در شرايط فعلي كدام بانك به سپرده يك ميليارد تومان سود بالاي ١٨ درصد ميده من هر بانكي مراجعه كردم جواب منفي بود حتي با اين مبلغ. لطفا راهنمايي كنيد.

با سلام
من ۴۰ میلیون بانک سینا سپرده یکساله گذاشتم موعدش تموم شد دوباره خود بانک تمدید کرده. الان ک میخوام پولم رو بردارم چقد ازش کم میکنن؟

سلام بزرگوار
من بانک شهر ۳۳ تومن سپرده با سود ۱۸% یکساله دارم اگه حدودا ۵ ماه زودتر از موعد ابطال کنم چقدر از من جریمه می گیرن؟؟ لطفا پاسخ بدین.

با سلام, بنده مبلغ یک میلیاد ششصد میلیون دارم میخواستم بدون ایا بانک ملی 18 درصد سود میده یا نه خیلی وضعیت فوری خواهشا بگید اگه اطلاع دارید, سپرده بلند مدت میخواستم بزارم؟؟؟؟

سود سپرده یکساله با سه ساله فرق می‌کنه.؟؟ مثلا اگه یکساله 15 درصده سه سالش چند درصده.همون 15 درصد یا بیشتر؟

سلام
چجوریه این 10 درصد سود سپرده کوتاه مدت؟
این درصد با چه چیزی مشخص میشه؟
من که یک میلیون تو حساب داشته باشم
سود ده درصدیش مگه نمیشه ۱۰۰هزار تومان؟
حالا میگه ۹۴۵۹ تومان میشه
من متوجه نمیشم

سلام به مجموعه کیت دمتون گرم بسیار عالی و کاربردی خدا قپت

سود بانک ملت یکساله چند درصده ؟؟

سود روزشمار بانکهای دولتی و خصوصی ۸ درصد
سود سالشمار بانکهای دولتی ۱۶ درصد
بانکهای خصوصی ۱۷ تا ۲۰ درصد
این هم برای بانک و هم برای مردم منصفانه است

سلام 50 میلیون بزارم بانک بلند مدت ۱۰ ساله سود 15درصد.
ماهیانه چقدر سود میدن؟

با عرض سلام و ادب
صمیمانه از شما تشکر میکنم و برای همگی ارزوی سلامتی و موفقیت دارم

ببخشید من میخواستم بدونم اینکه میگفتن سود بانکی کم میشه این قانون الان اجرا میشه یا دروغ بود؟
——————————–کیت ست: با سلام، در حال حاضر خیر اجرا نشده است.

سلام …من قبلا هم از سایتتون استفاده مفید کرده بودم امروز هم با مشکل محاسبه سود مواجه شدم مشکلم حل شد نمی دونم با چه زبانی از شما تشکر کنم دست تمام کارکنان کیت ست را می بوسم.

800 میلیون پول دارید به فکر سودش هستین من یک تومن دارم نمیدونم کدوم قرضا بدم
حل میشه #دنیاست_دیگه

نرخ سود متعارف بدین صورت باشد
@ بانک های دولتی سپه و ملی
کوتاه مدت ۸ درصد
بلندمدت ۱۶ درصد
@ دیگر بانک ها
کوتاه مدت ۸ درصد
بلندمدت ۱۷ تا ۲۰ درصد

سلام من اسفند ۹۸ ؛ ۳۶۰ میلیون تو حساب بلند مدت گذاشتم و چند روز بعد ۳۰میلیون آن رو برداشت کردم سودی که این ما به حسابم واریز کردن با نرخ ۱۴.۵ درصد محاسبه شده میخواستم بدونم ماه های آینده هم با این نرخ محاسبه میشه یا همون ۱۵ درصده؟؟؟

سلام خسته نباشین بنده ۱۰۰ میلیون میخوام بزارم به حسابم سودشو چقدر میدن اون سودشو هر ماه میدن ؟؟؟در ضمن با اون پول هم گردش حساب هست ینی میتونم یه وام دیگه از همون بانک بگیرم؟

ممنون بسیار کاربردی بود هر کار کردم باماشین حساب نتونستم .محاسبه کنم.

چرا بدون اطلاع دادن از قبل سود این ماه رو کم کردید ؟؟؟
من حسابی داشتم ک هر ماه ۲۱ درصد سود گرفتم ازش …ولی این ماه ۱۰ درصد پرداخت شده و بعدش تماس گرفتن و اطلاع دادن ک میخاد سود حساب کم بشه !!!!!!
همینجوری مال مردمو میخورن یه ابم رووش

سلام من ۱۹ اسفند ۷۹میلیون سپرده بلند مدت باز کردم الان ۱۹ فروردین هست وبانک۴۲۰هزارتومن سود واریز کرده یعنی این ۱۸ درصده؟جاهای دیگه هم همینطوره،

سلام میخواستم بپرسم با ۱۲میلیارد تومن سود بیست درصد میدن ؟

سلام
من با ۸۸۰ملیون تومان در تاریخ ۱۵بهمن حساب کوتاه مدت باز کردم درتاریخ ۱۲اسفند۷۹۰م ت برداشت کردم که فقط ۷۰۰هزار تومان برایم سود پرداخت کردند ودر تاریخ ۱۷ اسفند ۷۹۰ م ت را دوباره به حساب باز گرداندم ولی دوباره در ۱۵ فروردین فقط ۷۰۰هزار تومان سود به من دادند آیا سود ۷۹۰ ملیون تومان که ۱۷ اسفند اضافه کردم چگونه حساب میشود باتشکر

سلام بر کلیه عزیزان دست اندر کار این سایت و تشکر بابت این سایت مفید و کاربردی
از خداوند متعال برای شما سلامتی و موفقیت روز افزون خواستارم .

سلام اگه مبلغ 300میلیون یکساله سپرده کنم تو بانک هرماه چقدر بهم صود میدن

سلام .من30بهمن 100میلیون حساب ماه شمار باز کرد.. از حساب هم برداشت کردم ولی کمتر از60میلیون نیومده ته حسابم میگم سود بهش تعلق میگره یانه…هنوز بعده33روز چیزی واریز نشده..بخاطر تعطیلاته؟؟؟.

سلام برای محاسبه سود ۲۰درصد باید چه مبلغی سپرده بشه؟

سلام .. سپرده سالانه تا چقدر باشه نرخ سود ۲۰ درصد حساب میشه؟

عالی

با سلام من ۳میلیون تو حساب داشتم‌۲۳ اسفند ۱۰ میلیون و ۲۴ اسفنو ۱۰ میلیون و ۲۵ اسفند ۱۰ میلیون و تا ۲۷ اسفند هم ۲۰ میلیون میخوام واریز کنم به حساب کوتاه مدت! آیا سود بهم تعلق میگیره؟ ۲۷ فروردین سود واریز میشه؟

با سلام
لطف می کنید نرخ سود کوتاه مدت بانکهای مختلف را بفرمایید اگر جدولی هست که بتوانیم همه را یکجا ببینیم ممنون میشوم

سلام من ۲۰ اسفند حساب سپرده با گواهی در بانک ملت باز کردم. معاون بانک اول گفت ۲۸ هر ماه محاسبه میشه که گردش حساب این ماه شما بالاست ۱۰٪ تعلق میگیره.و بعد باز حرفشون رو عوض کردن و گفتن ۱۶ هر ماه حساب میشه. و ۱۰درصد روزانه و ۱۸درصد ماهیانه حساب میشه.و سود این ماه رو گفتن ۲۶روز حساب کیشه در صورتی که پول از اول اسفند توی حساب من هست.با خوندن گفتگوهای دوستان سوال برام پیش امده که ماه اول واریز میکنن یا نه؟ این که تاریخ ۱۶م رو شروع ماه قرار‌دادن رواله کاره یا از زرنگ بازیشون هست؟

سلام وقت بخیر من بانک ملی سپرده دارم با سود ۱۸ درصد ، حالا روی سپرده میخاستم مبلغ ۵۰ میلیون وام بگیرم ۳۶ ماهه ۱۸ درصد ، حالا اگر من مبلغ وام رو یه سپرده جدا باز کنم با سود ۱۸ درصد ، در پایان سال سوم دو برابر قسطی که پرداخت شده سود واریز میشه درسته؟

سلام،بنده در تاریخ۸بهمن ماه مبلغ زیادی در حسابم که سپرده کوتاه مدت هستش وجود داشت،بارسیدن به اخر ماه و حداقل موجودی که زیاد بود هیچ سودی پرداخت نکردن،علت چیه و روال پرداخت سود سپرده های کوتاه مدت به چه صورت هستش؟ چرا سود پرداخت نشده؟در صورتی که در اخر ماه مبلغ زیادی داخل حسابم بود و اگر در اسفند بخوام این پولو از حساب برداشت کنم تا الان حدود۴۰ روز شده چطوری میزان سود رو محاسبه میکنن، خواهش میکنم جواب بدین با تشکر
——————————–کیت ست: با سلام، اگر قبل از تاریخ هشت بهمن موجودی حساب شما صفر بوده سودی به سپرده شما تعلق نمی گیرد. سود سپرده کوتاه مدت براساس حداقل موجودی در کل ماه محاسبه و واریز می شود. اگر این ماه پول خود را برداشت نکنید سود شما واریز می شود و در صورتی که حتی 28 اسفند پول خود را برداشت کنید سودی برای شما واریز نمی شود.

سلام. برنامه خیلی خوبیه تمام سود هایی. که من از بانک دریافت می کنم. مطابقت با همین برنامه داره . یک ریال هم. اشتباه نشان نمیده. ممنون از برنامه خوبتون. با تشکر

سلام 3 میلیون دارم بلند مدت میخوام بذارم تو بانک رفاه. نمیدونم نرخ درصد رفاه چقده البته بنظرتون چقد سودشه؟
و بازم میخوام اضافش کنم میشه شرایطش رو داره؟
——————————–کیت ست: با سلام، نرخ سود سپرده بلند مدت بانک رفاه 15 درصد است. در مورد اضافه کردن مبلغ نیز باید از خود بانک سوال بپرسید که آیا این شرایط را دارند.

با سلام این فرمولی که گذاشتید ،همون سود خالص هستش یا موقع گرفتن سود مبلغ کمتر از چیزی که در اینجا قید شد،دریافت میکنیم؟
——————————–کیت ست: با سلام، براساس همین فرمول سود تمام سپرده های بانکی محاسبه و پرداخت می شود.(بدون کمتر شدن مبلغ)

سلام من اگه یع مبلغی رو سپرده بزارم بانک با نرخ سود ۲۰٪ اون سودش رو حق برداشت دارم؟و میتونم اون سود رو دوباره روی اون مبلغ سپرده بزارم که سال بعدم سود بانکیم بیشتر شه
——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط سپرده دارد، در بعضی از سپرده ها این امکان وجود دارد و بعضی سپرده ها خیر. قبل از افتتاح حساب از شرایط سپرده مطلع شوید.

سلام.اگر پرداخت سود روز شمار یکم باشه اگر 14 روز قبل پرداخت سود روز شمار افزایش موجودی داشته باشم.سود اون 14 روز در پرداخت سود بهم تعلق میگیره؟
——————————–کیت ست: با سلام، خیر، به افزایش موجودی شما سود تعلق نمی گیرد. سود سپرده روز شمار براساس حداقل موجودی سپرده در طول ماه محاسبه و واریز می شود.

باسلام من مقداری سپرده داشتم به صورت بلند مدت زودتر از موعد خارجش کردم ،بعد از اون علاوه بر اینکه از پولم کم شد ،اون مقدار سودی که تا روز بودن سپرده در بانک بود رو بهم ندادن ؟؟ایا این درست هست
——————————–کیت ست: با سلام، بله کاملا درست است.

سلام درصورتی که سپرده بلند مدت داشته باشیم وبخواهیم تبدیل به کوتاه مدت کنیم باید چکار کنیم ایا درصدی از پولمون کم میشود
——————————–کیت ست: با سلام، بله سودهای پرداخت شده براساس شرایط سپرده بلندمدت بوده و درصورتی قبل زمان مقرر (اگر سپرده یکسال است قبل از یکسال) پول خود را برداشت کنید سود پرداخت شده اضافی از اصل پول شما کسر می شود.

سلام
این دیگه دزدیه
۲۶ دی ۳۸ میلیون تو بانک ملی پول واریز کردم دوباره ۳ بهمن ۱۴۰ میلیون دیگه واریز کردم. ۲۸ بهمن ۳۰ میلیون برداشتم و ۴ اسفند ۱۴۵ برداشتم حالا ۹ اسفند سود اومده ۱۵ هزار … کسی توضیحی داره…
——————————–کیت ست: با سلام، طبق بخشنامه بانک مرکزی براساس حداقل موجودی شما سود سپرده محاسبه و پرداخت شده است. پیشنهاد میکنم برای بررسی بیشتر به بانک مراجعه کنید.

در سود سپرده روز شمار تا چند روز قبل از تاریخ واریز سود میشود افزایس موجودی داشت تا سود در ان ماه به ان تعلق بگیرد
——————————–کیت ست: با سلام، این کار تاثیری در سود سپرده همان ماه ندارد، زیرا سود سپرده براساس حداقل موجودی سپرده شما در ماه محاسبه می شود و مبلغ واریز در سود ماه بعد محاسبه خواهد شد.

سال ۱۳۸۱یک حساب دفترچه بانک صادرات باز کرده بودن برام بعد 5هزاز تومان توش بوده تا الان سود بهش میخوره مال دفترچه دانش اموزی
——————————–کیت ست: با سلام، اگر حساب سپرده باشد بله سود به آن تعلق میگرد.

بانک ایران رسما تمام ریاضیات و میبره زیر سوال! بیست در صد صد میلیون میشه بیست میلیون! نه دو میلیون پس در واقع دو درصد سود میده چرا میگن بیست درصد بعد همون دو درصدم طبق فرمول شما که نمیدن یعنی برای صد میلیون درومده یک و نهصد!!! چه مسخره بازی ایه اخه!

سلام و عرض ادب ما 180 میلیون تو بانک آینده داشته باشیم روز شماره ماهانه چقد بهمون تعلق میگیره
——————————–کیت ست: با سلام، شما نرخ سود سپرده خود را اعلام نکردید تا سود ماهانه محاسبه کنیم. همچنین شما می توانید همین اطلاعات در فرم بالا وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

سلام
بین سپرده بلند مدت با گواهی سپرده مدت دار ویژه سهامی عام در بانک ملت چه فرقی هست از نوع واریز شود ؟آیا تو حساب بلند مدت پول تو حساب می مونه یا مثل سهامی عام برداشت میشه فقط سودش پرداخت میشه
——————————–کیت ست: با سلام، ما اطلاعی از سپرده مورد نظر شما نداریم،‌ بهتره اطلاعات دقیق را از خود بانک دریافت کنید.

باسلام میخواستم بدونم در حساب های کوتاه مدت اگر به جای اینکه پول رو در 30 ام اضافه کنیم در 1 ام (فردای ان روز) بریزیم سود در 2 ماه بعدش واریز میشه ؟ مثلا من 10 میل قبلا داشتم در حساب و 1 ام برج 9 مبلغ 6 میل دیگر اضافه کردم… سود این 6 میل 2 ماه دیگر واریز باید میشه ؟(برج 11) اگر بله ایا سود به این 6 میل در برج 10 تعلق خواهد گرفت ؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر یکم برج 9 شش میلیون به حساب واریز کنید (قبل بسته شدن حسابداری در بانک در هر بانک متفاوت است مثلا 12 ظهر نه قبل از ساعت 24) سود این شش میلیون نیز همراه 10 گذشته محاسبه و واریز می شود. یعنی سود 16 میلیون پرداخت می شود.

سلام . وقتتون وقتتون بخیر . من مبلغی رو تو بانک ملی سپرده کوتاه مدت 10 درصد قرار دادم . امروز 30 روز تموم شد و موعد پرداخت سود بود . ولی پرداخت نشد . تماس که گرفتم ، بهم گفتن ماه اول سود تعلق نمیگیره ؟ این درسته ؟ باقی بانک ها هم همین طور هستند ؟
——————————–کیت ست: با سلام، بله در تمام بانک ها طبق دستورالعمل جدید بانک مرکزی براساس حداقل موجودی در کل ماه سود سپرده روز شمار محاسبه و پرداخت می شود. به همین دلیل اگر روزهای ابتدایی ماه گذشته سپرگذاری کرده باشید سود به سپرده شما تعلق نمی گیرد.

سلام ممنون از راهنمایی تون میخواستم ببینم میتونم بیشتر از یک سال سپرده کنم ؟ یا نه؟ مثلا دوساله بزارم اونوقت توی سودش تفاوت ایجاد می کنه؟
——————————–کیت ست: با سلام، خیر تاثیری در سود سپرده ندارد.

سلام ببخشید ده میلیون تومن یکساله سپرده بزارم سودش چقدر میشه؟
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 15 درصد سپرده بلند مدت یکساله که اکثر بانک ارایه می دهند ماهانه 1,232,876 ریال معادل 123 هزارتومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

سلام و خدا قوت
تفاوت سود اوراق مدت دار سالانه قابل انتقال به غیر 18 درصد با این موضوع که سود18 درصد ک پول میزاریم بانک چیه؟
آیا سود ماهانه اوراق بیشتر می‌شود؟
مثلا الان 18 درصد ملیونی 15 خورده ای میدن
آیا اوراق همین قدر است یا بیشتر می‌شود
——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به شرایط سپرده مورد نظر شما دارد. بعضی از صندوق ها (که بانک ها ضامن نقدشوندگی سرمایه شما هستند) با سرمایه گذاری سپرده شما در بورس (درواقع شما اوراق بورس را خریداری می کنید.) به مراتب سود بیشتری نسبت سپرده های کوتاه مدت پرداخت می کنند.

سلام ببخشید میخواستم ببینم که آیا بانک برای گذاشتن سپرده کارمزد نگهداری از آن را دریافت میکند؟یعنی به طور کل کارمزد میگیرد؟ ممنون میشم اگه جواب بدید
——————————–کیت ست: با سلام، خیر معمولا برای سپرده گذاری کارمزد دریافت نمی کنند.

سلام
میخواستم بدونم به نرخ های بالای ۱ میلیارد در سپرده بلند مدت سود بیشتری تعلق میگیره یا ن ؟
ممنون میشم پاسخ بدید ..
——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سود بالاتری تعلق می گیرد. حتی بعضی از بانک برای افرادی که قصد سپرده گذاری به مبلغ بالا را دارند سود بهتری پیشنهاد می کنند.

سلام من 50تومن سپرده باسود 20درصدگذاشتم بعددوماه دوروز قبل سررسید ماهیانه اگه4تومنشو بردارم سود ماه دوم برام ریخته میشه
——————————–کیت ست: با سلام، بستگی حسابداری بانک مورد نظر شما دارد. اگر براساس موجودی در پایان ماه (30م) سود محاسبه و پرداخت شود سود 4 محاسبه نخواهد شود.

سلام من اگه ۱۳۰ میلیون تومان کوتاه مدت بزارم چقدر میشه سودش
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت به مبلغ مورد نظر شما 10,684,931 ریال معادل 1 میلیون و 68 هزار تومان سود ماهانه تعلق می گیرد.

سلام
مبلغ ۵ میلیون تومان دارم برای اینکه بتونم ماهانه سود دریافت کنم باید در چه سپرده ای بزارم و کدام بانک سود بیشتری میدهد؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم از هیچ بانکی نام ببریم، شما باید با چند بانک صحبت کنید و در نهایت به بانکی که اعتماد دارید و شرایط بهتری دارد سپرده گذاری کنید.

سلام من دوتا جک گرفتم با شیش درصد در چهار ماه 13 روز چقدر سودش میشه
——————————–کیت ست: با سلام، لطفا بیشتر توضیح دهید. متوجه سوال شما نشدم.

۵۰ میلیون چقد سود میده بانک
——————————–کیت ست: با سلام، سوال شما کلی می باشد. در سپرده کوتاه مدت با نرخ سود 10 درصد ماهانه 410 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد. در سپرده بلند مدت سالیانه با نرخ سود 15 درصد ماهانه 616 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد. نرخ سودی که برای هر سپرده اعلام کردیم حداقل نرخ سود می باشد و بعضی بانک شرایط متفاوتی پیشنهاد می دهند.

با عرض سلام من یه آپارتمان خریدم که وام یه وام 60 میلیونی با باز پرداخت 12 ساله و اقساط 940000 تومانی داره الان مالک قبلی 5 تا قسط رو پرداخت کرده اگر بخوام وام رو تسویه کنم چقد باید سود بدم
——————————–کیت ست: با سلام، چون فقط چند قسط پرداخت شده در صورتی که الان تسویه کنید سود کمی پرداخت خواهید کرد. برای اطلاع از مبلغ دقیق باید به بانک مراجعه کنید.

سلام وققتون بخیر خسته نباشید ببخشید پس سود ۵ میلیونی چقد میش
——————————–کیت ست: با سلام، متوجه سوال شما نشدم، اگر پول خود را در سپرده بلند مدت قرار از 5 میلیون نیز بیشتر سود دریافت خواهید کرد.

سلام. من الان ۵۰۰۰۰۰۰میلیون تومان روز شمار تو بانک ملی بزارم. ماهانه چقد میاد روش
——————————–کیت ست: با سلام، نرخ سود سپرده روز شمار بانک ملی 10 درصد میباشد و ماهانه به سپرده پانصد میلیون تومانی شما 41,095,890 ریال معادل 4 میلیون و 109هزار تومان سود تعلق می گیرد.

سلام
95 میلیون سپرده گذاری 1 ساله 20 درصد سودش چقد میشه؟
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ سود 20 درصد ماهانه 15,616,438 ریال معادل 1 میلیون 561 هزار تومان به سپرده شما سود تعلق می گیرد.

سلام طبق فرمول بانک ها میباشد عالیست

برنامه تون عالی است

سلام من 25میلیون بزارم چقد بهم سود میدن روز شمار بزارم بهتره یا سالانه
——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سپرده سالانه سود بالاتری دارد. با نرخ سود 10 درصد سپرده کوتاه مدت روز شمار ماهانه 2,054,794 ریال معادل 205 هزار تومان و با نرخ سود 15 درصد سپرده بلندمدت سالانه 3,082,191 ریال ماهانه 308 هزارتومان سود به شما تعلق می گیرد. البته بعضی از بانک با تحت شرایطی ممکن است سود بیشتر پرداخت کنند.
——————————–کیت ست:

سلام و خسته نباشید سود سپرده بلند مدت 4,000,000 تومان چقدر میشود
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 15 درصد سود سپرده بلند مدت ماهانه 493,150 ریال معادل 49 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

سلام و خسته نباشی خدمت شما…
میشه سود ماهیانه واسه ۵۰۰۰ملیون رو در بهترین شرایط واسم توضیح بدید لطفآ.مدت زمان سپرده مهم نیس فقط بهترین حالت سود ماهیانه رو بم بگید ممنون میشم
——————————–کیت ست: با سلام، شما با سپرده بلندمدت که سود آن 15 درصد است ماهانه 61,643,835 ریال معادل 6 میلیون و 164 هزار تومان سود دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه مبلغ شما برای سپرده گذاری بالا می باشد بانک ها به احتمال زیاد سود بالاتری به شما پیشنهاد خواهند داد. پیشنهاد می کنم با بانک های مختلف صحبت کنید. همچنین بانک هایی مانند بانک شهر، آینده، انصار و … با سرمایه گذاری سپرده شما در بورس سود بالاتری نیز پرداخت می کنند.

سقف مبلغ سپرده جهت سپرده بلند مدت یا کوتاه مدت چقدره؟
——————————–کیت ست: با سلام، هیچ سقفی برای سپرده بلندمدت و کوتاه‌مدت وجود ندارد و بانک ها از مبلغ بالا برای سپرده گذاری بسیار استقبال می کنند.

۱۵ میلیون بزارم بانک ۱۵ درصد یا۱۰درصد ماهی چقدر سود میاد
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 10 درصد ماهانه 1,232,876 ریال معادل 123 هزار تومان و با نرخ 15 درصد 1,849,315 ریال معادل 184 هزار تومان سود به سپرده شما تعلق می گیرد.

سلام. 20میلیون سپرده بلندمدت بانک آینده
ماه اول 260هزارتومان سود واریرز شده اما ماه بعد 237هزار تومان با تشکر

سلام میخواستم بپرسم که من ۱۴۰م با نرخ سود ۲۰℅سپرده گذاری کنم طبق فرمول محاسبه میگه ماهی ۲/۳۰۰ اما سالیانه میشه ۲۸م که میشه ۲/۴۰۰ ماهیانه کدوم مبلغ درسته و اینکه بهترین سپرده چیه؟؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، محاسبه سود سپرده ماهانه و سالانه صحیح می باشد. شما 28 میلیون تقسیم بر 12 ماه سال کنید 2/300 ماهانه بدست می آید (عدد رند شده است) نه 2/400. در مورد بهترین سپرده ما نمی توانیم از هیچ بانکی نام ببریم.

سلام.
۱۵۰ میلیون با نرخ سود ۱۹ درصد بلند مدت هر ماه چقدر سود تعلق میگیره؟
ممنون از شما
——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده مورد نظر شما ماهانه 23,424,657 ریال معادل دو میلیون و سیصد و چهل و دو هزار تومان سود تعلق می گیرد.

با محاسبه سود حساب جاری بانک ملت اصلا راضی نیستم بخاطر اینکه هر وقت مشتری میخواد مبلغی رو برداشت کنند حتما باید ماه تمام بشود زودتر برداشت کند میلغ سود رو به نسبت تعداد روزها محاسبه نمیکنند و این اصلا درست نیست و خیلی ناراحت هستم و سعی میکنم دیگه بانک ملت حسابی نداشته باشم

سلام..مثلا اگر مبلغ۵۰م تومان را سپرده کنیم
کوتاه مدت بهتر است یا بلند مدت و مبلغ سودش چقدر میشه؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، قطعا سپرده بلندمدت بهتر است چون سود بیشتری به سپرده شما تعلق می گیرد. سود سپرده کوتاه مدت 10 درصد و سود سپرده بلند مدت 15 درصد است. به عنوان مثال 50 میلیون تومان در سپرده کوتاه مدت ماهانه 410 هزار تومان سود به آن تعلق می گیرد ولی در سپرده بلندمدت سالانه هر ماه 616 هزار تومان سود به آن تعلق می گیرد. این نرخ سود از سوی بانک مرکزی به بانکها اعلام شده ولی بانک ها باز هم سپرده هایی با شرایط متفاوتی دارند.

سلام اگه پنج میلیون تومان ماهیانه بزارم تو حساب کوتاه مدت چقد سود میشع ؟ مگ
——————————–کیت ست: با سلام، با سود 10 درصد یعنی حداقل و نرخ سود معمول سپرده کوتاه مدت ماهانه 410,958 ریال معادل 41 هزار تومان به سپرده شما سود تعلق می گیرد.

با سلام ، اگر بخواهیم 200 هزار تومن پول رو بزاریم بانک ، سودش ماهیانه چجوریه؟
——————————–کیت ست: با سلام، با ده درصد یعنی کمترین نرخ سود ماهانه 16,438 ریال معادل هزار و ششصد تومان سود به آن تعلق می گیرد.

با سلام، چند ماهی هست ۲۰۰ میلیون تومان در بانک ملی سپرده گذاری روز شمار کردم، اگه بخوام ۵۰ میلیون از این پول را بردارم، و سه چهار ماه دیگر دوباره این مقدار را به سپرده بانکی اضافه کنم، آیا سودهایی که قبلا به حسابم واریز شده حذف خواهد شد؟مشمول چه نوع جریمه هایی میشوم؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر سپرده شما سالیانه و دراز مدت (چندماهه و سالانه) بوده سود پرداختی به میزان برداشت از حساب شما کسر خواهد شود. ولی اگر سپرده روز شمار بوده هیچ مبلغی از سودهای گذشته از شما دریافت نمی شود.

سلام سپرده در بانک پارسیان بهتره یا ملی؟نطرتون در مورد صندوق لوتوس پارسیان چیه؟
——————————–کیت ست: با سلام، هر دو بانکی که نام برید معتبر هستند و شما باید با توجه به شرایط هر بانک انتخاب کنید.

سلام میخاستم بپرسم فرمول دریافت وام وسودش چطوریه
——————————–کیت ست: با سلام، فرمول وام و نحوه محاسبه فرمول تسهیلات در متن پایین همین صفحه توضیح داده شده است.

در حال حاضر کدام بانک سپرده روزشمار ارائه میدهند؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، به دلیل تغییر قانون هیج بانکی مثل قبل سپرده روزشمار ارایه نمی دهد.

سلام خسته نباشین، ۵۰ میلیون تو بانک توسعه تعاون صبا گذاشتم با سود ۱۵ درصد اگه بخوام پولم رو بردارم هزینه ی ابطال میگیرن؟
——————————–کیت ست: با سلام، خیر هزینه ای برای برداشت نخواهند گرفت.

سلام.خسته نباشید.من ۵۰۰میلیون سرمایه دارم به نظر شما با این وضع اقتصادی مملکت پولم را در خرید ملک سرمایه گذاری کنم یا در بانک؟
——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم نظر قطعی در مورد این موضوع دهیم. به طور کلی با توجه به شرایط چند سال اخیر، سرمایه گذاری در املاک به مراتب بهتر از پس انداز در سپرده های بانکی است.

سلام من صد میلیون توی حسابم بوده به مدت 34 روز ولی هیچ سودی برام نیومده حسابم هم سپرده روز شماره
——————————–کیت ست: با سلام، در مورد این موضوع باید از بانکی که آنجا سپرده گذاری کرده اید سوال کنید.

تو حساب پس انداز ۷۰۰۰۰۰۰۰ریال ثابت موجودی دارم ولی در ماه سودی تعلق نمیگیره علت چیست؟
——————————–کیت ست: با سلام،‌ اگر نوع حساب سپرده گذاری نباشد سودی به آن تعلق نمی گیرد. به بانک مراجعه کنید و حساب سپرده برای سرمایه گذاری افتتاح کنید و پول خود را به آن حساب منتقل کنید.

عالی است

الان اگه 28 ملیون بزارم یکساله کدام طرح بانک ملی بیشترین سود میده و مبلغ سود در ماه چقدر هست
——————————–کیت ست: با سلام، به بانک ملی مراجعه کنید قطعا خود مسئولین بانک همه طرح ها را به توضیح میدهند و شرایط هر سپرده ای که نظر شما را جلب کرد در آن سپرده گذاری کنید.

خیلی دزد هستید ربا خورها وقتی همین قدر وام میدی 10ملیون سود میگیرین وقتی میدی 500 یک ساله سود میدی

ممنونم.خیلی خوب جواب دادین.زنده باشین

سلام.میخوام بدونم من اگه ده میلیون اول برج بزارم توحساب با نرخ ۱۸ درصد بعد هفتم برج مبلغ ۵ میلیون اضافه کنم آخر برج فقط به اون ده میلیون سود میدن؟؟؟خب تکلیف سود اون پنج میلیون چی میشه؟؟؟ هفتم برج بعدش سود پنج میلیون حساب میکنن یا نه؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، درسته به 5 میلیون سود تعلق نمیگرید و این ماه فقط سود 10 میلیون دریافت می کنید و از ماه بعد براساس 15 میلیون به سپرده شما سود تعلق می گیرد. برای 5 میلیون هفتم ماه بعد سود جداگانه واریز نمی شود.

عالی بود سپاس

سلام و خسته نباشید خیلی ممنون بابت این صفحه و واقعا به طور ساده و خوب بیان شده

سلام من یه حساب باز کردم قرض الحسنه حالا میخوام سود تعلق بگیره بانک ملی هم هستش.ایا می تونم همین حسابو تغییر بدم و سود تعلق بگیره یا باید حساب جدید باز کنم؟
——————————–کیت ست: با سلام، خیر باید حساب سپرده جدید باز کنید.

سلام حساب من ، مبلغ پنج میلیون تومان سپرده کوتاه مدت با سود ده درصد در بانک اینده است ، مقدار سود این‌ماه بیست و‌چهار هزارتومن بوده در حالیکه طبق محاسبه شما مبلغ سود بیشتر ازاینها میشود .. میشه علتش رو‌بگید ؟/ضمنا سپرده با سود بیشتر در بانک اینده کدام سپرده است لطفا راهنمایی کنید ؟ با تشکر
——————————–کیت ست: با سلام، ما از شرایط سپرده های بانک آینده اطلاعی نداریم، باید با مسئولین بانک آینده در مورد این موضوع صحبت کنید.

بنده۱۶۰میلیون در بانک ملی سپرده گذاری کردم الان بعد از مدتی خواستم ملکی خریداری کنم و پول را به مدت ۲روز از حساب خالی کردن باید چه مبلعی از پول کسر شود
——————————–کیت ست: با سلام، سپرد شما روز شمار بوده ؟ اگر سپرده شما روز شمار بوده به این 160 میلیون سود تعلق نمی گیرد و براساس کمترین موجودی شما در این ماه سود پرداخت می شود.

سلام من مقداری پول دادم به یک فرد صدی سه سود یک ماهش چقدر میشه مثلا ۱ میلیون
سودش چقدر میشه درماه
——————————–کیت ست: با سلام، اگر با فرمول بانکی و با نرخ سه درصد محاسبه کنیم ماهانه 24,657 ریال معدل 2 هزار و 400 تومن سود یک میلیون تومان است. در بازار برای خرید اقساطی از این فرمول استفاده نمی شود.

بهترین بانک و مطمئن ترین بانک برای سرمایه گذاری کدوم بانک؟
——————————–کیت ست: با سلام، ما نمی توانیم هیچ بانکی را به عنوان مطمئن ترین بانک برای سرمایه گذاری معرفی کنیم. پیشنهاد میکنم در هر بانکی که شخصا اعتماد دارید سرمایه گذاری کنید.

عالی عالی ماهی یک بار میام اینجا برای محاسبه 😀

سلام فرمول محاسبه‌شو بگید
——————————–کیت ست: با سلام، در متن پایین همین صفحه فرمول محاسبه سود سپرده توضیح داده شده است.

خیلی مختصر و مفید هست بدون سردر گم کردن افراد

سلام ی سوال فنی.. تو فرمول محاسبه سود خودکار بالا قسمت تعیین روز. بلند مدت ک یک سال است رو همون 365 روز باید بزنیم؟، ک بشه یکسال. یا باید روز های طعتیل و اینا رو کم کرد
——————————–کیت ست: با سلام، سود یکسال به طور خودکار محاسبه و نمایش داده می شود و نیازی نیست عددی وارد کنید. اگر تعداد روزی خاصی (مثلا 40 روز عدد 40 وارد کنید) مد نظر شماست آن عدد را وارد کنید.

من احتیاج به وام بدون سود دارم 20میلیون تومان.سفته میدم.کارت یارانه هم میدم.ماهیانه 200هزارتومانم پرداخت میکنم …

برای سود ماه شماری که داشتم یک روز صبح نصف پول رو برداشتم و همون روز ساعت ۳ بعدظهر مجددا همان‌مبلغ را به حساب برگرداندم ولی با وجود این در آخر ماه سود سپرده نصف شد. این مساله مغایرت داشت با آنچه شما در جواب کامنت‌های دوستان دادید که برگرداندن پول در همان روز، کاهشی در میزان سود ندارد؟!!
——————————–کیت ست: با سلام، طبق اعلام خود بانک نباید سود سپرده کم شود. بهتر است از خود بانک در مورد این موضوع سوال کنید. یک نکته که باید به آن اشاره کنیم زمان بستن حساب های (حسابداری در سیستم بانک) بانک می باشد مثلا اگر بستن حساب ها ساعت 2 انجام شود و شما نصف پول خود را برداشت کردید آخرین موجودی آن روز شما نصف محاسبه می شود در صورتی که شما ساعت 3 همان پول را به حساب واریز گردید ولی در صورت حساب روز بعد سپرده شما محاسبه می شود.

سلام من حساب سپرده سوددار روز شمار دارم ۵۰میلیون تومن نزدیک ۲۰روز توی حسابم هستش ولی هیچ سودی بهش در این ماه تعلق نگرفت میخاستم بدونم علتش چیه ؟حسابم در بانک ملی
——————————–کیت ست: با سلام ، چون براساس حداقل موجودی سپرده در کل ماه سود سپرده واریز می شود. یعنی اگر حتی یک روز موجودی حساب شما صفر شود هیچ سود به سپرده شما تعلق نمیگیرد

سلام من ۳۲میلیون سپرده یکساله بانک ملی دارم اما بانک بجای سودهرماه ۴۸۰تومن به من ۳۹۰ تومن میده میشه شما بگید چجوریه من چکارباید کنم
——————————–کیت ست: با سلام، سپرده شما چه نرخ سودی دارد ؟ در کل باید از خود بانک در مورد نرخ سود سوال کنید و در صورتی که این سود واریزی با نرخ سود سپرده اختلاف دارد باید دلیل این موضوع را بپرسید.

سلام میتونیم به بانک شهر اعتماد کنیم با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت

من 25000000دارم میخوام بدونم به مدت ۲سال بزارم بانک چقدر سود به من میده؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر سپرده بلند مدت بگذارید سود بیشتری دریافت می کنید. دقیقا نمی توان چه سودی دریافت می کنید چون هر بانک شرایط خودش دارد و باید با بانک های مختلف در مورد این موضوع سوال کنید. در کل حدود اگر نرخ سود سپرده شما 20 درصد باشد ماهانه 410 هزارتومان سود دریافت می کنید.

سلام من سی تومان وام ازدواج میخامت دوسال نگه دارم تا عروسی چه سرمایه‌گذاری میتونه کمک کنه قسطاشو راحت تر بدم چیکارش کنم
——————————–کیت ست: با سلام، واقعا نمی توان گفت کدام سرمایه گذاری مناسب تمام افراد است. با توجه به شرایط و توانایی خودتان باید به دنبال سرمایه گذاری در بازار آزاد باشید در غیر اینصورت در بانک های مانند شهر، حکمت ایرانیان و آینده و… که سود سپرده بیشتری پرداخت میکنند سرمایه گذاری کنید تا اقساط وام ازدواج پرداخت کنید.

با سلام. من ۱۴ میلیون تومن سپرده کوتاه مدت بانک ملت دارم با سود ۱۰ درصد. خوب باید ماهی حدودا ۱۰۰ هزار تومن سود بیاد ولی ۹۰ هزار تومن میدن، می خواستم بدونم جریان چیه.
——————————–کیت ست: با سلام، با نرخ 10 درصد سود ماهانه شما 150 هزار تومان می شود. حدودا 8 درصد سود به سپرده شما تعلق گرفته و دلیل این موضوع را باید از بانک مربوطه سوال کنید.

با درود و احترام و آرزوی افزایش رزق روزی برای شما خواستم بگم که بنده 35میلیون بودجه دارم و راجبش خیلی فکر کردم به این نتیجه رسیدم گذاشتن پول در بانک و چندرغاز سود گرفتنش خیلی کار اشتباهیه ارزش پول که از بین میره و عملا بعد دوسال هیچی نمیشه باهاش خرید چون تورم 45درصده سود بانک 15درصد که خیلی فاصله داره بلکه باید باهاش یه کارو کاسبی راه انداخت حاضرم دستفروشی کنم یا اگه بتونم ماشین بخرم و تاکسی کار کنم حداقل روزی 50تومان درآمدش هست اما بانک چی روزی 15تومان سود میده نظرتون چیه برای 35میلیون چه پیشنهادی دارین؟
——————————–کیت ست: با سلام، در شرایط موجود سرمایه گذاری در بازار و سایر امور به مراتب بهتر از پس انداز در سپرده های بانکی هست. نمی توان راه خاصی برای سرمایه گذاری افراد اشاره کرد و هر فرد باید با توجه به شناخت از توانایی های شخصی در کارهای مختلف اقدام به سرمایه گذاری یا راه اندازه کسب و کاری اقدام کنید.

من وقتی ایران بودم یک حساب در بانک ملی باز کردم وقتی از من پرسید چه نوع حسابی میخواهید من گفتم فقط میخوام از کارت عابر بانکش استفاده کنم به نظر شما چه حسابی انتخاب کرده برای من.
——————————–کیت ست: با سلام، با احتمال زیاد حساب جاری برای شما باز کرده اند.

با سلام
بهترین محل برای سرمایه 25 ملیونی کجاست ؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر منظورتون سپرده گذاری در بانک می باشد باید با بانک های مختلف صحبت کنید.در کل بانک شهر، آینده، حکمت ایرانیان و… صندوق ها و سپرده هایی دارند که سودهای بالاتری پرداخت می کنند.

خوبه ممنون از زحماتتون

عرض سلام وخسته نباشیدخدمت شما که اینقدرخوب راهنمایی میکنید من 110میلیون دارم میخواستم خونه بخرم ولی میبینم بازم کمه پولم به نظرشمابگذارم برای سودروزشمار بهتره یاماهانه چون هرلحظه امکان داره یه خونه پیداکنم بعدشم این پول وام هستش چون باید قسط بدم به نظرتون کدوم بانک وتوچه سودی بزارم که خوب باشه خدااز برادری کمت نکنه هرکسی چونه بانک خودشو میزنه که برم بپرسم خیرببینی یه راهنمایی دقیقی بکن ممنون دارشما
——————————–کیت ست: با سلام، بانک شهر، آینده و حکمت ایرانیان و … صندوق های سرمایه گذاری دارند که سود ماهانه بالاتری نسبت به سایر سپرده ها می دهند ولی برای برداشت حتما باید به شعبه مراجعه کنید یا اینترنتی درخواست برداشت بدید. در کل در روزهای کاری یک روز زمان میبره تا پول به حساب شما واریز شود و امکان برداشت آنی وجود ندارد. از طرفی با توجه به شرایط موجود خرید خانه به مراتب بهتر از سرمایه گذاری در سپرده های بانکی می باشد.

باسلام برای 50م سپرده بانک شهر (گنجینه22/)چقدر سود واریز میکنه
——————————–کیت ست: با سلام، با توجه به نرخ سودی که اعلام کردید ماهانه 7,397,260 ریال معادل 739 هزار تومان سود برای شما واریز می شود. صندوق گنجینه زرین شهر چون پول شما در بورس سرمایه گذاری می‌کند در ماه‌های مختلف سود متفاوتی واریز می کند. (یکی دو درصد زیاد و کم می شود)

سلام میخواستم بدونم من اگه یک میلیارد بخوام بزارم تو بانک سپرده یک ساله ۱۸درصد ماهی چقدر بهم میدن؟؟؟ چقدر بخاطر مالیات کم میکنن؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده بلند مدت یک ساله با نرخ سود 18 درصد به مبلغ یک میلیارد تومان ماهانه 147,945,205 ریال معادل 14 میلیون 794 هزار تومان سود تعلق می گیرد. در ضمن از سپرده بانکی مالیات کسر نمی شود و هیچ مبلغی از سود ماهانه بابت مالیات کسر نمی شود.

سلام من ۱۸۰ میلیون توی بانک توسعه تعاون میخوابم سپرده گذاری کنم ۲۰ درصد ماچی چقدر بهم سود میده؟
——————————–کیت ست: با سلام، به سپرده مورد نظر شما با نرخ سودی که اعلام کردید (20 درصد) ماهانه 29,589,041 ریال معادل 2 میلیون و 958 هزار تومان سود تعلق می گیرد.

سلام من یه سپرده به مبلغ ۳۰میلیون باز کردم ۱۵درصد هستش ماهی ۳۸۲تومن هم سودش ،بعد یه سپرده دیگه باز کردم ۱۰تومن ۱۸درصد ،میخوام بدونم چرا اون مبلغ زیاد رو با ۱۵درصد گذاشتن ولی ده تومن ۱۸درصد گذاشتن
——————————–کیت ست: با سلام، هر حساب سپرده با توجه به شرایط برداشت و واریز پول، سود سپرده را پرداخت می کند. شما باید از مسئول همان بانکی که این مبالغ را آنجا سپرده گذاری کرده‌اید در مورد نحوه پرداخت سود سپرده‌ها سوال کنید.

سلام من در بانک تجارت حساب باز کردم .پول من به ریال 60,000,000 هستش ١٥% یک ساله ست . سود ماهانه پولم چقدر میشه ؟
——————————–کیت ست: با سلام، ماهانه به سپرده شما 739,726 ریال معادل 73 هزارتومان سود تعلق می گیرد.

سلام من هفتاد میلیون تومن پول رو میخوام شش ماهه بخوابونم و سودش رو بگیرم‌ میشه بگید‌ در ماه چه مبلغی به من سود میدن؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر سود سپرده 15 درصد در نظر بگیریم (سودی که اکثر بانک ها پرداهت می کنند) ماهانه مبلغ 863 هزار تومان ماهانه سود به سپرده شما تعلق میگیرد. البته بانک ها سودهای بالاتری نیز پرداخت می کنند و قبل از سپرده گذاری پیشنهاد میکنم با چند بانک در مورد شرایط سپرده ها صحبت کنید.

سلام من ۱۰ام مهر ماه ده میلیون با سود ۱۸درصدسپرده باز کردم الان ۱۰۳تومن به من سود داده اونم توی ۲۷مهر ،چطور میشه ؟؟؟مگر نباید ۱۴۷تومن اونم در تاریخ ۱۰ابان به من سود بده ؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، برخی از بانک ها با توجه به سیاست های خودشون سود سپرده را در تاریخ متفاوتی پرداخت می کنند (از بانک در مورد تاریخ پرداخت سود سوال کنی) و این سودی که برای 17 روز به شما پرداخت شده حدود 22 درصد است.

سلام بانک اینده سر تاریخ سر رسید ابان ماه نهم چرا سود واریز نکرده ممنون میشم
——————————–کیت ست: با سلام،‌ ما اطلاعی از واریز سود سپرده بانک آینده نداریم، از مسئولان بانک آینده در مورد این موضوع سوال کنید.

سلام
اخیر شایعه شده از سال ۹۹ بر سود سپرده گذاری در بانکها مالیات تعلق میگیره! صحت داره ایا؟
——————————–کیت ست: با سلام، هیچ خبر رسمی در مورد این موضوع منتشر نشده است.

سلام من مبلغ 150میلیون تو حساب دارم دیروز یه مشکلی داشتم و از ساعت 12ظهر به مدت8ساعت 3میلیون از حساب برداشت کردم و قبل از 12شب 3میلیون مجدد واریز کردم ایا سود پول من بر اساس 147میلیون تومان محاسبه میشود یا بر اساس 150 میلیون تومان لطفا راهنمایی کنید باتشکر
——————————–کیت ست: با سلام، براساس 150 میلیون تومان سود سپرده شما محاسبه‌ خواهد شد. موجودی حساب در پایان روز مبنا محاسبه سود سپرده می باشد.

الان من می خوام درصد سود ۲۳ باشه و پول من هم ۴۰۰,۰۰۰تومان است مدتش هم یک سال می خواهم باشد. چه بانکی بهتر است ؟و میتواند پول مرا نگه دارد و همین مقداری که گفتم داشته باشد؟
——————————–کیت ست: با سلام، بانک خاصی را نمی توانیم نام ببرم که دقیقا این درصد سود را پرداخت کند. باید با بانک مختلف صحبت کنید. بانک های شهر و آینده و… همگی حساب هایی برای سپرده گذاری دارند ولی حتما در مورد شرایط سپرده گذاری صحبت کنید.

سلام خیر من ۶ ماه قبل حساب باز کردم دیروز که ششم بود ۱۲۰۰ ریختن.الان جریان چیه؟
——————————–کیت ست: با سلام، باید از خود شعبه بانک شهر در این مورد سوال بپرسید. همچنین شما می توانید در صندوق گنجینه زرین شهر که بانک شهر ضامن نقدینگی آن است سرمایه گذاری کنید به سود ماهانه بالاتری دریافت کنید. در این مورد نیز با بانک شهر صحبت کنید.

سلام اقا من تو بانک شهر ۹۰تومن بلندمدت ۲۰ درصد افتتاح کردم الان که اولین سودشو واریز کردن تقریبا ۱۲۰۰ شده و بااین فرمول شما حساب کردم تقریبا ۱۶ درصد ۹۰تومن میشه ۱۲۰۰
میخواستم بدونم اون ۴درصدو روچه حسابی نمیدن؟
——————————–کیت ست: با سلام،‌ شما یکم ماه قبل حساب سپرده بلند مدت باز کردید؟ اگر چند روز بعد از یکم ماه قبل حساب سپرده بلند مدت باز کرده باشید سود واریزی درست است در غیراینصورت حتما از بانک مربوط در مورد میزان سود سپرده بلند مدت سوال کنید.

سلام و صبح بخیر
ضمن تشکر از کارشناس محترم
در حقیقت علت اصلی توضیح کامل بنده راجع به موضوع مذکور این بود که رفع ابهام از دوستان کنم چون شاید سوال برخی از دوستان هم بوده باشه که با مرور دیدگاه ها بتوانند به پاسخ خود برسند.
مثلا خود بنده چند سوال دیگه داشتم که با مرور دیدگاه های گذشته جوابو پیدا کردم.
باز هم متشکرم.

متشکر از شما و سایت عالی و کاربردیتون.

بله صحیییییح متوجه شدم.
پس با این تفسیر توی ۶ ماهه اول سال که ۳۱ روزی هست سود ماهانه رو اندکی(معادل ۱ روز سود) بیشتر از ۶ ماهه دوم سال که ۳۰ روزی هست واریز می کنن و با این حساب در نهایت حاصل جمع واریزی سود کلیه ماه های سال با سود کل سال برابر میشه.
بله صحیح و منطقیه.
همینطوره آره؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، کاملا درسته، خودتون کامل توضیح دادید.

سلام.واقعاتواین مملکت هرکی هرطورمیتونه داره جیب مردمو خالی میکنه.۵۰میلیون وام میدن۸۰میلیون پس میگیرن.سی میلیون سه ساله میشه ماهی ده میلیون تومان.این درحالیه که اگه همون۵۰میلیونو بذاریدسپرده فقط سالی یک میلیون بهتون میده!
دزدی ازین مشهودتر سراغ دارید؟

سلام خسته نباشی. من میخوام 40 میلیون سپرده کوتاه مدت برای سود ماهانه در بانک قرار بدم .به نظر شما در کدام بانک قرار بدم
——————————–کیت ست: با سلام، نمیشه گفت کدام بانک سود سپرده بیشتری پرداخت می کند ولی بعضی از بانک ها‌ مانند بانک شهر و آینده و انصار و … از طریق سرمایه گذاری سپرده شما در بورس سود بیشتری پرداخت میکنند.(حتی تا 22 درصد) پیشنهاد میکنم با بانک های مختلف صحبت کنید تا از شرایط واریز و برداشت هر بانک مطلع شوید.

سلام ببخشید چرا برای سپرده یکساله در بانک به ازای هر مبلغ سپرده و با هر نرخ سود که محاسبه می کنم در نرم افزار شما و نیز بانک سود ماهانه رو اندکی کمتر از حد واقعی محاسبه می کنن؟؟
به عنوان مثال برای ۳۳ میلیون تومن سپرده گذاری یکساله، سود کل سال (با نرخ سود سالانه ۱۸%) مبلغ ۵۹۴۰۰۰۰ هست که تا اینجا هم نرم افزار شما و هم بانک صحیح گفته ولی همین مبلغ سود سالانه رو اگه بخوای بصورت ماهانه حساب کنی بایستی تقسیم بر ۱۲ ماه سال کنی تا سود ماهانه بدست بیاد. لذا از تقسیم ۵۹۴۰۰۰۰ تومن بر ۱۲ مبلغ ۴۹۵۰۰۰ حاصل میشه ولی چرا هم نرم افزار شما و هم بانک این مبلغو ۴۸۸۲۱۹ تومن محاسبه میکنه که اندکی کمتر از ۴۹۵۰۰۰ تومنه
چرااااا؟؟؟!!!!!!
——————————–کیت ست: سلام، علت اختلاف این است که شش ماه اول سال ماه ها 31 روزه و ماه های شش ماه دوم 30 و 29 روزه هستند. بنابراین نباید سود یکسال به طور مساوی نباید تقسیم بر 12 کنید.

واااااووووو تعجب آوره!!!
چقدر سریع و دقیق پاسخ داده و رفع ابهام کردین
واقعا حرف ندارین شما.

سلام علیکم
ببخشید بنده اول آبان توی بانک شهر سپرده بلند مدت باز کردم لطفا بگین که آیا اول آذر سود بحسابم واریز میشه یا باید سی ام مهر باز می کردم تا واریز بشه؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، سی مهرماه مربوط به ماه گذشته است و اول آبان مبنا محاسبه سود سپرده برای آبان است و سود آبان سپرده شما اول آذر به حساب شما واریز می شود.

سلام کارشناس عزیز….اگرهدف بیشتر سرمایه گذاری برای آینده باشه سرمایه گذاری تو بانک بهتره یا بیمه عمر؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام، بیمه عمر مزایایی دارد که سرمایه گذاری در بانک ندارد. به عنوان مثال اگر اتفاقی برای شما پیش بیاید میتوانید از مزایای بیمه استفاده کنید و در صورتی که زندگی شما به طور معمول ادامه پیدا کنید بعد از چندین سال (ترجیحا 15 سال به بالا) پول خود همراه با سود را دریافت کنید.

سلام زمان واریز سود پایان هر برج هست یا این که مثلا اگر ۱۶هم سپرده کرده باشی ۱۶ برج اینده واریز میشه؟
——————————–کیت ست: با سلام، اکثر بانک‌ها سود سپرده‌های مختلف یکم هر ماه واریز می‌کنند.

سلام خسته نباشید
ببخشید سود سپرده بلند مدت در بانک قوامین از ماه اول واریز میشود یا ماه دوم؟
——————————–کیت ست: با سلام،‌ از ماه اول سود واریز می شود ولی برای اطلاع دقیق از شرایط سپرده بلند مدت پیشنهاد میکنم با خود بانک مربوطه صحبت کنید.

سلام برای اینکه سود به پول تعلق بگیرد ۳۰ ماه قبل باید پول تو حساب باشه یا یکم ماه جاری
——————————–کیت ست: با سلام، براساس یکم ماه جاری محاسبه می شود.

سلام.خسته نباشید. واقعن ممنون میشم کمکم کنید و ی مشاوره کوچیکم کنید. من فردا میخوام برم 17میلیون سپرده بلند مدت برای سود ماهانه بکنم. واقعن بانک آینده و شهر 20 درصد سود میدن ماهانه؟؟؟ کدوم بهتره؟؟ خواهشن کمکم کنید. سپاس
——————————–کیت ست: با سلام، هر دو بانکی که نام بردید تحت حسابها و صندوق هایی حتی مقداری سود بالاتر از 20 درصد پرداخت میکنند ولی محدودیت هایی نیز دارند. به عنوان مثال برای برداشت پول حتما باید به شعب بانک مراجعه کنید و یا درخواست برداشت بصورت اینترنتی ارسال کنید. در کل نمی توان گفت کدام بانک بهتر است پیشنهاد میکنم با هر دو بانک صحبت کنید تا شرایط دقیق را برای شما توضیح دهند.

Ok

با سلام یه سوال داشتم اگر در 2 مهر در بانک پاسارگاد مبلغ 20میلیون(کوتاه مدت) واریز کنم وتا آخر برج یعنی 30ام مهر که سود واریز میشه برداشت نکنم آیا در 30ام هیچ سودی واریز نمیشه؟(میزان کمترین سپرده از 30شهریور تا 30مهر)حالا اگر تا تاریخ 30 آبان برداشتی نداشته باشم آیا در 30ام آبان فقط میزان کمترین سپرده از 30 مهر تا 30 آبان حساب میشه یا میزان کمترین سپرده از 2مهر تا 30مهر هم به آن اضافه میشه و مجموعا سود 58 روز در 30 آبان واریز میشه؟
——————————–کیت ست: با سلام، براساس قانون جدید محاسبه سود اگر دوم مهر ماه پول به حساب واریز کنید چون موجودی اول مهرماه صفر بوده سود به پول شما تعلق نمیگیرد و در انتهای ماه بعد یعنی آبان سود به پول شما تعلق میگیرد.

سلام یه سوالی داشتم ممنون میشم جواب بدید
من مبلغ 20میلیون تو بانک قوامین دارم حال که ماه شمار شده کمترین مبلغ روزانه مبنا محاسبه قرا می گیرد تا اینجا درسته؟
حالا اگه من در یک روز مثلا ساعت 10 صبح مبلغ 5 میلیون پول برداشت کنم وساعت 11 شب همان روز به حساب دوباره واریز کنم آیا در پرداخت سود تغییری پیدا میشه؟ یا معیار اخرین دقیقه همان روز هست؟
——————————–کیت ست: با سلام، موجودی پایان روز مبنا محاسبه است و اگر 5 میلیون دوباره به حساب واریز کنید سود تغییر نمی کند.

آقا سایتتون عالی هس
من خودم مشتری بانک پارسیان هستم تا 11همین برج بهم سود سپرده روز شمار بهم میداد 15درصد ولی بعد یازدهم از بانک زنگ زدن ک بانک مرکزی فشار اورده باید روز شماره ده درصد بدیم الان با بانک مشورت کردم گذاشتم سپرده بلند مدت2ماه با سود19درصد بازم بد نیس

اقا از سایتتون خیلی خیلی راضی بودم ممنون واقعا

ممنون عالی بود

ممنون از سایت خوبتان عالی بود

سلام:نمره سایت تون از هر لحاظ بیست (کوتاه و مفید) نمیدونم با چه زبانی از شما تشکر کنم .

با سلام از سایت بسیار کاربردیتون
یه پیشنهاد:
اگه بتونید سود همه بانک هارو با انتخاب اسم بانک انجام بدید عالی میشه
——————————–کیت ست: با سلام، بعضی از بانک ها حساب هایی به نام صندوق سرمایه گذاری دارند که سرمایه شما رو در بورس وارد می کنند و هر ماه سود متغییر (حد پایین سود به عنوان سود تضمین شده اعلام می کنند) پرداخت که پیش بینی این سود غیرممکن می باشد. در کل تمام بانک ها از همین فرمول برای محاسبه سود سپرده های روزشمار و کوتاه مدت و … استفاده می کنند.

با سلام.من مبلغ ۴۵ملیون به عنوان سپرده کوتاه مدت در بانک قوامین گذاشتم و نحوه سود دهی هم به همون صورتیه که شما عرض کردین.من با این پول بیزینس میکنم و مدام در حال کاهش و افزایشه حسابم.میخام ببینم با این شرایطی که دارم و میخام هی پول بردارم و بذارم میتونم حسابمو سپرده بلندمدتش کنم؟و کلا معایب بلند مدت چیه .مرسی
——————————–کیت ست: با سلام ، در سپرده های بلند شما نباید پول از حساب برداشت کنید زیرا سود شما بهم میخورد و اگر در ماه قبل به شما سود با نرخ زیاد پرداخت شده باشد از اصل پول کم می شود. در کل اگر از سپرده بلند مدت برداشت کنید فرقی با سپرده کوتاه مدت نمی کند. سپرده بلند مدت در صورتی که به اصل سپرده دست نزنید مناسب است.

عالی بود

سلام
دوستان کلا همه شما یا تمام اطلاعات رانمیدونید و یا از قرارداد بانک ها بی اطلاع هستید به عنوان مثال امسال بانک پاسارگاد سود روز شمارش را به این شکل محاسبه میکند
اگر میانگین حساب شما در یک ماه 20 میلیون باشد و فقط یک روز در حساب کوتاه مدت خود پول نداشته باشید سود حاصله میشود 0 |صفر | و واقعا جالب هست و به فرمول های بالا اصلا کاری ندارند و حتی این قرارداد ها را هم مبتنی بر مصوبه داخلی تغییر دادند
——————————–کیت ست: با سلام، کاملا درسته، براساس حداقل موجودی سود ماهانه محاسبه می شود، شما محاسبه این صفحه حداقل موجودی خود در طول ماه را برای محاسبه سود سپرده وارد کنید.

باسلام خدمت شما ببخشید بنده ۱۵۰۰۰۰۰۰ وام دارم و این ماه رفتم قسط بریزم بدهی سررسید شده صفر بود گفتند قسط این ماه شما پاک شده و هیچی نریختم و بدهی هم نداشتم دلیل چی میتونه باشه
——————————–کیت ست: با سلام، آنجا هم گفتید که پرداختی نداشتید؟ قطعا اشتباهی در این مورد وجود دارد. دوباره مراجعه کنید تا جریمه روزانه به شما تعلق نگیرد.

سلام.با توجه به محاسبه سود.من اگر سپرده یک ساله باز کنم .ایا سودی که در ماه به حسابم واریز میشود .هماننده مقدار سود یک ساله است ؟
——————————–کیت ست: با سلام، سود سالانه محاسبه و تقسیم بر 12 ماه سال می شود و ماهانه واریز می شود.

بانک رفاه کارگران سود 20درصدی میده آیا صحت داره
——————————–کیت ست: با سلام، ما از این موضوع اطلاعی نداریم. بعضی از بانک ها با شرایط متفاوتی (مانند صندوق های سپرده گذاری که قابلیت برداشت با کارت عابربانک ندارند) سود بیشتری ارایه می دهند. باید از خود بانک مربوطه سوال بپرسید.

سلام ممنونم خیلی کاربردی بود
و نظرات رو که نگاه کردم متوحه شدم به همه پاسخ دادین ممنون از حس مسیولیت پذیریتون

سلام
وقت بخیر
میشه در نرم افزارتون قابلیت محاسبه سود به سپرده اصلی به همراه سود افزوده شده در ماه رو اضافه بفرمایید
——————————–کیت ست: با سلام ، بزودی اضافه می کنیم.

سلام وقتتون بخیر راجع به طرح سپرده نشان بانک شهر سوال داشتم شرایط نوشته از نیم تا دو برابر سپرده تسهیلات میده میخام بدونم شرایطشون برای دریافت دوبرابر تسهیلات چیه ینی اینو میخام بگم که نیم بابر بدردم نمیخوره چجوری باید دوبابر بگیرم شرایطشون چیه؟ ممنون
——————————–کیت ست: با سلام، دوست عزیز ما ارتباطی با این بانک نداریم، بهتر است به شعبه بانک مورد نظر مراجعه و در مورد شرایط دریافت تسهیلات صحبت کنید.

با سلام ممنون از خدمات سایت خوبتون.بنده سوالی که داشتم این هستش که آیا میتونم سپرده کوتاه مدت سه ماهه یا شش ماهه بصورت ماه شمار باز کنم چون بانک که مراجعه نمودم میگه سپرده کوتاه مدت دیگر موجود نیست.
——————————–کیت ست: با سلام، نحوه محاسبه سود روز شما به ماه شمار تغییر کرده است، انواع مختلف سپرده گذاری تغییر نکرده است. به بانک های دیگر مراجعه کنید قطعا می توانید سپرده گذاری کنید.

من سه تومن دارم کدوم بانک برم پول بزارم ک سود بیشتری بهم تعلق بگیره؟
——————————–کیت ست: با سلام، واقعا نمی توانیم هیچ بانکی معرفی کنیم. در هر بانکی که اعتماد دارید سپرده گذاری کنید.

با سلام
با تشکر از سایت خوبتون
سوالم اینه که با توجه به سیستم جدید ماه شمار سود ها ، این مورد چجوری حساب میشه
مثلا اگه من 50 میلیون بزارم بانک و در 15 همین ماه 10 میلیون بردارم و 2 روز دیگه 15 میلیون اضافه کنم و تا آخر ماه در حسابم باشه ، آیا بانک 65 میلیون رو حساب میکنه ؟
با تشکر
——————————–کیت ست: با سلام، خیر، براساس حداقل موجودی سپرده در طول ماه یعنی 50 میلیون سود سپرده محاسبه می شود.

سلام برای 15000000تومن ماهیانه چقدر سود واریز میکنن واسه سپرده ی یک ساله
——————————–کیت ست: با سلام، حداقل سود سپرده یکساله در بانک ها 15 درصد می باشد که برای سپرده شما ماهانه 1,849,315 ریال معادل 185 هزار تومان سود تعلق می گیرد. ولی بعضی بانک ها برای سپرده های بلند مدت شرایط بهتری دارند و سود بیشتری ارایه می دهند. پیشنهاد میکنم با بانک های مختلف صحبت کنید.

سلام . لطفا نحوه محاسبه رو بصورت 31 روز – 30 روز و 29 روز تنظیم کنید
——————————–کیت ست: با سلام، شما می توانید در گزینه مدت زمان سپرده گذاری (روز) تعداد روز های مورد نظر خود را وارد کنید و نتیجه را مشاهده کنید.

با سلام و تشکر از سایت خوبتون. ببخشید سوالی خدمتتون داشتم. مثلا اگر ماهی یک میلیون سود واریز میشه؛ در سود ماه بعد، این یک میلیون هم نقش داره یا نه فقط به اصل پول سود واریز میشه و ماهانه ها مشمول سود نمیشن؟ یعنی درواقع به سود ها سود تعلق نمیگیره و فقط به اصل پول سپرده تعلق میگیره؟. اگه اصلا از سودها برداشت و استفاده نکنیم با گذشت یک سال بازهم بهش سود تعلق نمیگیره ؟ و هر ماه و هرسال ثابت همون یک میلیون واریز میشه؟ با اینکه در طی یک سال ۱۲ میلیون جمع شده یعنی بازهم هیچ نقشی نداره؟
——————————–کیت ست: با سلام، بستگی به نوع سپرده شما دارد. معمولا بیشتر بانک سپرده های به این شکل دارند که یک میلیون سود شما به اصل سپرده شما اضافه می شود و ماه بعد نیز سود آن محاسبه و واریز می شود.

سلام واقعا ممنون خیلی برنامه کاربردی و خوبی بود

سلام
روز بخیر
منظور از اصطاح نرخ شکست داشتن یا نداشتن در بحث سرمایه گذاری در بانکها چیه

میترا مهر
چون سپرده گذاری من باید از اول برج میشد منتها من ۱۱ برج سپرده گذاری رو انجام دادم به خاطر اینکه سود بهمن به طور کامل تعلق بگیرد ویک ماه کامل حساب شود بایستیمبلغ ۲میلیون ۱۰۰ یعنی به اندازه ۱۱ روز سود واریز میکردم که چون من دیگه پولی نداشتم از همون پول سپرده کسر شد البته گفتن دوباره به حسابتون عودت میشه
——————————–کیت ست: با سلام، دلیل اینکار متوجه نشدم، معمولا براساس روزهای باقیمانده سود محاسبه و پرداخت می شود و از ماه بعد کامل پرداخت می شود. حتما مبلغ 2 میلیون علاوه بر سود باید به حساب شما بازگردد و پیگیر این موضوع باشید.

سلام خسته نباشید من مبلغ ۴۰۰ میلیون تومن در یکی از بانکها سپرده سه ماهه با نرخ ۱۸ درصد گذاشتم چون ۱۱ ماه بود گفتن ۲۸هرماه سود را به حساب شما واریز میکنیم شما مبلغ دومیلیون وصد وپنجاه تومن واریز کنید وچون من نداشتم از همان حساب ۴۰۰ میلونی برداشت شد ودر سند من اومد مبلغ ۹۳۷ میلیون تومن البته به من گفتن این پول دوباره به حساب شما برگشت داده میشه سه ماه مبلغ ۶میلیونی خورده ای به حسابم واریز شد حالا زمان سپرده به اتمام رسیده ومن هنوز پولم رو برداشت نکردم این ماه هم برام سود واریز شد همون مبلغ ۱۸ درصد ایا نباییستی ۲میلیون وصد به حساب اصلیم عودت میشد تا سود ان هم محاسبه بشه ممنون از شما لطفا راهنماییم کنید حساب سپرده من در شهریه که من اونجا زندگی نمیکنم
——————————–کیت ست: با سلام ، متوجه سوال شما نشدم ، شما سپرده گذاری کردید که سود دریافت کنید، چرا دوباره به شما گفتند دو میلیون واریز کنید؟ بعد این دو میلیون از حساب‌ سپرده به کجا واریز شد؟

من یک سوال داشتم. من روی‌ سودی که‌ هر‌ ماه میگیرم‌ یه‌سودی‌دوباره به اون تعلق میگیره که کمتر هستش مثلا اگر سپرده ۱۸ درصد دو ساله هست من اگر هرماه ۱۰۰ تومان بهم سود برسه‌ دوباره ماه بعد روی ۱۰۰ تومان من هم با یه درصدی سود میدن، اون و‌چه جوری میشه حساب کرد؟
——————————–کیت ست: با سلام، اگر درست متوجه سوال شما شده باشم 100 تومان سود به سپرده قبلی شما اضافه می شود و از ماه بعد با همان نرخ 18 سود محاسبه و واریز می شود. یعنی سود هر ماه به سپرده اضافه می شود.

سلام
منظور از سود 10% برا سپرده های کوتاه مدت چیه دقیقا؟
مثلا صد میلیون بریزی ماهانه 10%میده که میشه 10 میلیون
یا 10% رو برا یکسال میده و ماهانه 820 تمن دریافت میشه؟؟؟؟؟؟؟؟
——————————–کیت ست: با سلام ، مورد دوم که خودتون توضیح دادید درست است. 10% برای یکسال و ماهانه 820 تومان سود محاسبه می شود.

اگه سپرده و یکساله بذارم. سودشو بصورت ماهیانه واسم واریز میکنن؟؟ .. بانک رفاه کارگران یا پارسیان از نظر موقعیت و اعتبار تو کشور چطوری هستن.؟
——————————–کیت ست: با سلام، معمولا سود سپرده ماهانه واریز می شود، در ضمن هر دو بانکی که نام بردید جز بانک های معتبر می باشند.

فوق العاده هستید!!

با سلام
خیلی عالیه
دقیق حساب میکنه

سلام اين سود بانكي ربا نميشه

20 درصد از ۲ میلیون چند میشه ؟
——————————–کیت ست: با سلام، 20 درصد 2 میلیون معادل 400 می باشد. برای محاسبه درصد می توانید به صفحه محاسبه آنلاین درصد مراجعه کنید.

سلام
آقای مسعود شما چطور تا 30% سود دریافت کردید میشه راهنمایی کنید
این آدرس جیمیل منه اگه جواب بدید ممنون میشم.
آدرس[email protected]

فک نمیکنم همچین سود کوتاه مدتی به آدم تعلق بگیره

با سلام و تشکر از سایت خوبتون ممنون عالی عالی است

بهترینش به نظر طرح گنجینه بانک سپه که سود رو بر حسب اوراق بهادار میده
الان برا من با ۲۰۰میلیون تمن سپرده حدود ۲۸ درصد سود شده
به نظر از همه جا عالیتره.حتی تا ۳۰درصد هم سود میده

آقا اصلا این درصد سود بر چه مبنایی هست؟ یعنی مثلا 10 درصد از چی؟
——————————–کیت ست: با سلام ،یعنی 10 درصد از سود پول در یکسال ، فرض کنید شما یک میلیون تومان با نرخ سود 10 درصد سپرده گذاشتید، در اخر سال ده درصد از یک میلیون شما معادل 100 هزار تومان است. اگر ماهانه سپرده گذاری کنید صد تقسم بر 12 ، سود ماهانه 83 هزار تومان می شود.

عالی بود ممنون

بسیار عالی و کار بردی دستتون درد نکنه

سلام یک مبلغی پول دارم ،،،پول ماشینم هست حدود دو ماه نمیخوام ماشین بخرم،،پولم حدود 200 میلیون هست کدوم بانک امنیتش بیشتره و کسی میدونه کدوم بانک سود روز شمارش بیشتره؟؟اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

سود ماهانه چند درصد هست؟
——————————–کیت ست: با سلام، براساس سودی که شما در گزینه اول وارد می کنید محاسبه می شود.

با سلام و تشکر از سایت بسیار مفید و کاربردیتون
خیلی مفید، جامع و عالی بود ، خدا خیرتون بده ، ممنون .

سود کوتاه مدت
——————————– کیت ست: با سلام، در صورتی که سایت برای شما به درستی کار نمیکنه مشکل از مرورگر شما می باشد. برای استفاده از امکانات سایت باید از نسخه های بروزرسانی شده مرورگرهای فایرفاکس و کروم استفاده کنید.

خوب و کاربردی بود

عالی بود دمتون گرم

… مردم را سرکار کذاشتید ؟ محاسبه سود سپرده که چیزی را نشون نمیده
——————————– کیت ست: با سلام، اگر نتیجه نمایش داده نمی شود به دلیل قدیمی بودن مروگر شماست. لطفا برای استفاده از امکانات سایت از ورژن های جدید و بروز مرورگر های فایرفاکس و کروم و … استفاده کنید.

جالب بود . متشکرم

ممنون از سایت خوبتون

لطفا قابلیت محاسبه تنفس وام رو هم لحاظ کنید. بسیار عالیه سایت. و اگه اپ هم داشته باشید خیلی خوبه

سلام
بسیار عالیه

خوب

سلام عالی

سلام عالی و ممنون ولی :از تاریخ 96/06/11 افتتاح هرگونه سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت ویژه(3،6 و9 ماهه)امکان پذیر نمی باشد

عالی بود واقعا

جالب بود .
سپاس

عالی بود متشکرم

خوبه

برای محاسبه سود سپرده کافیست درصد نرخ سپرده و ملبغ سپرده را وارد کنید سپس به طور خودکار سود روزانه و ماهانه و سالانه محاسبه میشود برای مشاهد سود روزهای مشخص مثلا عدد ۷ را در مدت زمان سپرده گذاری وارد و روی محاسبه کلیک کنید.

در صورتی که این ابزار برای شما کاربردی بوده است برای توسعه آن و سایر ابزارها با حمایت مالی همراه ما باشید.

اگر مقداری پول دارید و می خواهید آن را در بانک سرمایه گذاری کنید باید بدانید که میزان سود  شما به دو صورت سود روز شمار و سود بلند مدت محاسبه خواهد شد. برای اینکه بتوانید بیشترین سود را عاید خود کنید شما باید با فرمول محاسبه درصد سود بانکی آشنایی داشته باشید.

 

فرمول محاسبه سود روز شمار بدین صوت است که:

((مدت زمان سپرده گذاری برمبنای روز * نرخ سود بانکی* مبلغ سپرده گذاری) / 365) = سود سپرده های کوتاه مدت روز شمار

برای مثال اگر شما مبلغ 10 میلیون تومان را با نرخ سود 15، و برای مدت 1 ماه سرمایه گذاری کنید 30 * 15% * 10000000 برابر 45000000 خواهد بود که با تقسیم بر 365 عدد 123287 بدست خواهد آمد که این مبلغ سود ماهانه شماست.

 

مدت سپرده گذاری 1 سال به بالا به عنوان سپرده گذاری طولانی مدت بانکی تلقی می شود که طبق فرمول زیر محاسبه می شود:

نرخ سود * مبلغ سپره گذاری = سود سپرده یکساله

که اگر بخواهید سود ماهانه خود را حساب کنید باید سود سپرده یکساله را تقسیم بر 12 کنید.

برای مثال اگر شما مبلغ 10 میلیون تومان را با نرخ سود 15 درصدی سرمایه گذاری کنید 10 میلیون *  15% معادل 1500000 خواهد بود که این مقدار سود یک سال است و با تقسیم این مبلغ بر عدد 12 مبلغ 125 هزار تومان را بدست خواهید آورد که مبلغ سود سپرده گذاری ماهانه است.

 

برای پشت سر گذاشتن محاسبات بالا شما می توانید برای محاسبه سود سپرده روزانه تا یکساله خود از برنامه محاسبه سود سپرده آنلاین کیت ست استفاده کنیم. نحوه استفاده از برنامه محاسبه  به این صورت است که با وارد شدن به این ابزار در قسمت بالای صفحه شما سه کادر را مشاهده خواهید کرد که به ترتیب از راست به چپ شما باید نرخ سود، مدت سپرده گذاری بر حسب روز و مبلغ سپرده برحسب ریال را وارد کنید و روی دکمه آبی محاسبه کلیک کنید.

حالا شما در قسمت پایین دکمه آبی کادری با عنوان نتیجه محاسبه مشاهده خواهید کرد در این کادر شما میزان سود روزانه، ماهانه، سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یکساله را مشاهده خواهید کرد.

وب سایت کیت ست با هدف ارائه محاسبات و ابزارهای آنلاین شروع به کار کرده است، محاسبات در زمینه های مختلف مانند محاسبه آنلاین سود وام بانکی، محاسبه سود سپرده، محاسبه آنلاین مهریه به نرخ روز و… که وقت گیر و پیجیده میباشد به راحتی در کیت ست قابل محاسبه می باشد. همچنین در کیت ست ابزارهای که هر جایی ممکن است مورد نیاز باشد مانند تقویم رسمی ایران، اوقات شرعی، ساخت آنلاین بارکد و… در دسترس می باشد.

© تمام حقوق برای کیت ست – Kitset محفوظ است

محاسبه معادله درجه یک

محاسبه معادله درجه دو

محاسبه میانگین

محاسبه فاکتور

محاسبه توان

محاسبه جذر

محاسبه لگاریتم

تشخیص عدد اول

محاسبه نسبت طلایی

برداشت بعد از ۳ ماه دارای نرخ شکست ۱۲ و بعد از ۶ ماه ۱۴ درصد است

این حساب دوساله بوده و برداشت بعد از یکسال دارای نرخ شکست ۱۶ درصد است

مطلب قبلی

سپرده بلند‌مدت یک‌ساله بانک ملت

مطلب بعدی

نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

سپرده بلندمدت یک‌ساله بانک پارسیان

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از اینکه نظرتان را با ما در میان می‌گذارید، خوشحالیم

نام و ایمیل را برای ارسال دیدگاه در آینده ذخیره کن

سلام من ميخواهم در بانك ملي پانصدو پنجاه مليون سپرده كنم و حساب من قرض الحسنه است چگونه ايا به من سود تعلق خواهد گرفت يا حساب خود را تغيير دهم و سود ماهانه اين مبلغ چقدر ميباشد و بعد از چند مدت به من سود تعلق مي گيرد لطفا رهنمايي كنيد.

سلام
به حساب قرض‌الحسنه سودی تعلق نمی‌گیرد. برای سپرده‌گذاری باید حساب بلندمدت افتتاح کنید. سود یعد از یک ماه و به شکل ماهانه واریز می‌شود.

من میخوام یک میلیارد سپرده بلتد مدت بزارم،سود ماهیانه ش چقدر ؟

سلام من ۱۶ام هرماه برام سود میاد ولی امروز۸ام اومده نصف سود چرا بانک ملی اینجوری کرده این ماه رو؟

سود سپرده باید ۱۰۱ درصد باشه گرانی

سلام چرا سود حساب بلند مدت من هنوز واریز نشده؟هرماه ۲۸ ماه ساعت ۸ صبح واریز میشد؟امروز چرا واریز نشده.بانک ملی؟

با سلام من سر رسید یکساله م تو بانک ملی به پایان رسیده بود ومن بعد از بیست و شش رو از تاریخ سررسید به بانک مراجعه کردم منتها سود بسیار ناچیزی برای اون بیست وشش روز به حسابم واریز شد حدود سیصد هزار تومان 000مبلغ سپرده من 160 میلیون تومان بود آیا اگر بعدا یک ماه کامل من به بانک مراجعه میکردم سود کامل 18 درصد رو مانند ماههای قبل دریافت میکردم یا نه چون از تاریخ سررسید گذشته بود بانک همین مقدار رو به حسابم واریز میکرد؟

لطفا بگید بانک قوامین یک حساب باز کنم که سود بگیرم یا بانک ملی
اونایی که میگن ملی ?? بزارند
اونایی که میگن قوامین?? بزارند
ممنون از شما

سلام و عرض ادب خدمت ادمین عزیز
اقا من امروز به بانک مراجعه کردم در رابطه شکست ۱۰٪
که گفتن ما قبل سه ماه و بعد سه ماه نداریم تو تمام سال شکست ۱۰٪ الا ۸٪
بعد جالب اینجاست که میگه از کل پول کم میشه نه فقط سود !!

سلام وقت بخیر دیروز من به بانک ملی مراجعه کردم برای افتتاح سپرده ، ولی گفتن فقط ۱۵ درصد شده ، میخواستم بپرسم شما که داخل سایت رده در تاریخ ۹۹/۲/۳ بروزرسانی کردید و نوشتبد که سقف سود ۱۸ درصده ،ایا واقعا صحت داره؟ ممنون میشم پاسخ بدید

با توجه به اینکه نرخ سود سپرده‌های بانکی به تازگی در حال تغییر است، می‌توانید آخرین تغییرات را در این آدرس مشاهده کنید:https://www.rade.ir/6845

پس از نهایی شدن، نرخ سودها به مرور در صفحه‌های مخصوص بانک‌ها وارد می‌شود.

سلام. باتوجه به کاهش نرخ سودهای بانکی به 15 درصد، باز هم برای مبالغ بالای 100 میلیون سقف سپرده بلندمدت یکساله 18 درصد خواهد بود؟

سلام
من چهار ماه مونده تا بشه ی سال ک بلند مدت باز کردم اگه بخوام قبل اینکه ی سال تموم شه بردارم کم میکنن از پولم؟؟

چراسودهایه بلندمدت روهنوزنریختین چرا

چراسودهایه بلندمدت روهنوزنریختین

متاسفم برای این بانک به اصطلاح معتبر و دولتی و متاسفم برای خودم که به این بانک اعتماد کردم. طبق صحبت با یکی از شعب و بعد از اطمینان از سود 20 درصد حتی موقع افتتاح حساب هم این میزان سود تاکید شد به تاریخ شهریور 98 با کلی ضرر از بانکی که حساب داشتم پول را به این بانک انتقال دادم و حساب با سود 20 درصد باز کردم اما در کمال بی انصافی حالا به من میگن سود 18. درصد هست و این سود متغیر بوده و روزی که حساب باز کردم 20 بوده ولی حساب منو روز بعد تو سیستمشون ثبت کردن و سود 18 خورده!! خیلی راحت به مشتری دروغ گفتن و الانم هیچی به هیچی و کسی جوابگو نیست . لطفا گول این سپرده ها رو نخورید من که منتظر سر رسید ماه سوم هستم تا پولم رو از این بانک بیرون بکشم به خاطر عدم صداقت موقع افتتاح حساب و دیگه هم تو بانک سرمایه گذاری نخواهم داشت.

تو این بانک، ملی، دیگه سرمایه گذاری نخواهم داشت. نمیدونم تو این مملکت منی که اهل زد و بند و بازاری نیستم چه راه مطمئنی برای سرمایه‌گذاری دارم. بانک دولتی اش که اینجوری تو روز روشن دروغ میگه به کی دیگه میشه اعتماد کرد!!

برادر توی بیت کوین بذار هر سال دو برابر میشه

پول ات رو توی بورس سرمایه گذاری کن، امسال سود فوق العاده ای میتونی کسب کنی. 2 درصد بالا پایین چیزی نیست که آدم بخواد بخاطرش ناراحت بشه.
اگر بخوای ریسک نکنی میتونی در صندوق های درآمد ثابت سرمایه گذاری کنی و سود روزشمار حدود 22 درصد بگیری
با کمی ریسک بیشتر میتونی در صندوق سرمایه گذاری در سهام سرمایه گذاری کنی که توی سال اخیر بعضی هاشون بالای 200 درصد سود داشتن.
خودت هم اگر سهم بخری که هیچ محدودیتی برای رشد در یک سال نداری، لازم هم نیست منتظر سر رسید هیچ بانکی باشی.

تمام شده و الان فقط 18 باز می کند.

سلام والا بخدا این بانک ملی هم سود ملت رو بجیب میرنه . من 80 میلیون سپرده یکساله دارم ماهی 15 درصد محاسبه میشه اصلا به چش نمیاد پولشون ,بیشتر ماهها سودم پیشو پس واریز میشه از 12 ماهه سال 1ماه کلا” واریز نشد حالم داره ازین وضعیت بهم میخوره رفتم با رئیس شعبه صحبت کردم در جواب گفتن چون یه سال سر شده و مراجعه نداشته دوباره تمدیدش کنی یه ماه این بین واریز نمیشه و ابراز شرمندگی کرد من زندگیم با همین سود میچرخه این چه وضعشه واقعا”?

سلام. کی گفته؟ آیا خوده شعبه اعلام کرد؟
مسئولین سایت رده این مطلب رو تائید می‌کنند؟

بانک ملی از تاریخ 98/07/03 دیگه حساب 20% باز نمیکنه باسود18% فقط باز میکنه حسابنرخ شکست چگونه محاسبه میشود

چرا آبان ماه گفتن باز میشه ولی خب گفتن!!!! باید دید چی میشه

سلام پارسال آبان ماه ۱۹۰ میلیون بانک ملی بانرخ ۱۸‌% برام حساب یکساله بازکردش ولی بجای ۳۴۰۰ واسم ۲۸۵۰ ریخته میشه، میخوام بدونم ۶۰۰باقیش رو ۱۹۰ ریخته میشه یا اینکه اسمش۱۸% هرجور بنفعشونه حساب میکنن بیزحمت کسی هست راهنمایی کنه؟

فرمول داره عزیز ، تمام بانکهای دولتی و خصوصی طبق این فرمول حساب مبکنند :
مبلغ سپرده ضربدر مبلغ سود سالیانه ضربدر تعدار روزهای ماه تقسیم بر عدد ۳۶۵۰۰

برای پول شما به اینصورت میشه :
۳۰×۱۸×۱۹۰،۰۰۰،۰۰۰ که این عدد تقسیم بر ۳۶۵۰۰ میشه و همان مبلغ سود ماهبانه ۲۸۱۰۹۵۸ تومان بدست می آید .

سلام
بنده در ۱۷ مرداد ۹۸ یک حساب با سود ۱۸ درصد باز کردم. که سودش در دو حساب کوتاه مدت گفتن میره ۳ درصد در یک حساب و ۱۵ درصد در یک حساب. گفتن پنجم هرماه سود ۳ درصد واریز میشه .
الان پنجم شهریور هست ولی ۳ درصدم واریز نشده. آیا در تاریخ واریز این مدل سود بانک تغییری داده؟
کسی مشکل مشابه من داره؟

احتمالا اینطوری هستش که: ۱۵ درصدش رو یکماه بعد از روزی که حساب بازکردید بصورت یکساله پرداخت میکنند،۵ درصدش روهم پنجم هرماه واریز میکنند ولی از روزی که حساب بازکردید تا اخرین روزماه،یعنی ۵ درصد رو تااخرین روزماه حساب میکنند ولی با ۵ روز تاخیر واریز میکنند،من ۱۹ فروردین حساب باز کردم ۵ اردیبهشت دقیقا ۵ درصد پولم رو واسه ۱۲روز (از فردای ۱۹ام که حساب باز کردم ینی ۲۰ تا ۳۱ فروردین) با تاخیر ۵روزه واریز کردن

من که خیلی پشیمون شدم پولم بانک ملی سرمایه گذاری کردم.سر سالش بشه پول رو بر میدارم و بانک قوامین می ذارم خیلی بانک خوبی هست

موقع افتتاح حساب بانک گفت سود 20 درصد است ولی 15 درصد واریز کردند . بانک دولتی که اینطور سر مردم کلاه میزاره دیگه وای به حال بقیه

حساب بالای صد میلیون ۲۰ درصد بانک ملی بر چه اساسی چند روز قبل عید را سودش را جدا و بعد از عید را هم جدا ریخته که میانگینش میشه حدود ۱۵ درصد پس ۵ درصدش چه جوری واریز میشه؟ از شعبه پرسیدم می گفت واسه همه را اینجوری واریز کردن. کسی اطلاع داره چه شکلی می خوان واریز کنن؟

دوست سپرده گذار.بنده هم 20 اسفند سپرده بالای صد ملیون با سود 20 درصد باز کردم..20 فروردین سود 15 درصد واریز کردن..ولی هنوز از 5 درصد خبری نیست.رفتم شعبه میگن پنجم هر برج واریز میشه..این شگرد بانک ملی هست یعنی سود 5 درصد را 45 روزه میدهند از 20 اسفند تای 5 اردیبهشت میشود 45 روز با فرمول اینها 15 روز خودش برای سپرده بنده که 5 درصد سودش 1700 میشه نصف بشه 850 هزار تومان مال 15 روز میشود.پس بانک ملی دولتی سر سپرده گذار کلاه میزاره.5 درصد از سود خودت پرداخت میکنه..بانک قوامین دمش گرم سود 20 درصد را یگروز جلوتر خدای شاهده میاد توی حساب..سه ماه تمام بشه بر میدارم..

سلام .من امروز رفتم بانک بعد از کلی حساب وکتاب هی این حساب زودتر از موعد بوده وغیره که آخرش ثابت شد حساب اشتباهی ۱۸ درصد خورده البته پس از تماس خود بانک با سرپرستی. قرار شد حساب منا امروز بندند و فردا خودشون دوباره حساب جدید باز کنن که بشه ۲۰ درصدبشه، که گفتمن اون ۲ درصد را نمیشه کاریش کرد .حالا من ازاین میترسم ۶درصد هم جریمه بخورم. البته من از همین بانک ملی وام داشتم اگه یک روز قسم عقب میفتاد جریمه میشدم حالا ۲ درصد منا یک ماهه راحت خوردن. خدا به داد ماهه دیگم برسه

سلام دوستان من نمیدانم بانک ملی بانک دولتی چرا سود را اینجوری واریز میکنه..20 اسفند 400 ملیون باز کردم .10 روز بعد 480 هزار تومان واریز کرد امروز20 فروردین چهار ملیون شش صد واریز کرد.20 درصد 29 روزه هم حساب بکنه باید شش ملیون شصت واریز بکنهذ5200 واریز کردن 1400 را ندادن اگه کسی بانکی یا سپرده گذار بانک ملی بمن کمک بکنه چطور حساب کردن….ممنون میشم

اقا سجاد برای شما تا ۲۹ اسفند ۱۰روز ۵درصد حساب کردند.برایمن که ۱۲ اسفند باز کردم ۱۷ روز تا ۲۹ اسفند واریز کردند احتمالا ماه اینده باید مابقی را بریزند میخواستند ۵ درصد ها را تا پایان سال تسویه کنند.

18اسفند 128 میلیون سپرده بلند مدت یکساله باز کردم، تراکنش هاش ایناس بانک ملي
انتقالي:1,753,425+
0105-15:59 بانک ملي
سود:15,254,794+
0118-24:00
نمیدونم چرا یکی شو زده انتقالی

سلام مبلغ ۱۲۸۰۰۰۰۰۰۰×۱۵×۲۹روز میشه۱۵۲۵۴۷۹۴تومان
که ۱۵ درصد حساب شده البته ۲۹ روز چون اسفند ۲۹ روز است
احتمالا ۵ درصد باقیمانده برای شما واریز میشود البته باز از شعبه پیگیری کن

سلام،ببخشید میخواستم درخصوص برداشت بدون شکست سود بعد از 3 ماه بدونم این موضوع قطعی هست؟ چون بانک دقیق اعلام نمیکنه میگن خودمون هم دقیق نمیدونیم! خوب این موضوع یکی از دلایل مهم انتخاب بانک بوده چطوری میشه مطمئن شد؟کسی هست که این موضوع رو تایید کرده باشن و مثلا نوع طرح یا کد حساب های یکساله 15+5 رو بدونه که بشه به بانک اعلام کرد اونا مثلا اینجوری پیگیری کنن جواب بدن؟
ممنون

ببخشید ۱۵ فروردین ۱۵ درصد داده اشتباه تایپ شد.نوشتم ۱۸ درصد

سلام .من ۱۰۵ میلیون پانزده اسفند حساب باز کردم ۵ فروردین ۳ درصد و ۱۵ فروردین ۱۸ درصد سود امد .مگه نمیگن بالا ۱۰۰ میلیون ۲۰ درصده پس این ۲ درصد من این وسط گم شده .چند بار با بانک تماس گرفتم. اخرش گفتم این سیستمیه. شما پیدا کنید پرتغال فروشا.

الان مجموعا حتی از ۱۸درصد هم کمتره احتمالا برای شما هم ۳ درصد نر یختن دقیق حساب کنید تا ۲۹ فروردن ۵ درصدریختن محاسبه باید دقیقا حتی ریالش هم همان چیزی باشد که واریز کردند.

من ۱۲ اسفند باز کردم، دقیق حساب کردم اول نزدیک ۳ درصد بود ولی تقریبا اما دقیقا ۵ درصد بود اما تا ۲۹ اسفند حساب کردند ۱۲ اسفند هم ۱۵ درصد یعنی ۱۲ روز اسفند رو ۵درصدشو هنوز نریختند.

سلام آقا حسن
دقیقا پولتون چقدر بوده که در بانک ملی حساب یکساله باز کردید ؟

سود منو امروز ۵ فروردین واریز کردن حساب رو ۲۰ اسفند ۹۷ باز کرده بودم ۳ درصد حساب کردن چرا کسی اطلاع داره

دقیقا برای من هم که 9 اسفند 97 باز کرده بودم 3 درصد در تاریخ پنجم واریز شد و 15 درصد امروز نهم فروردین 98 واریز شد. یعنی بانک ملی عملا بر خلاف گفته اش به جای 20 درصد 18 درصد حساب میکنه.

کسی این سپرده را باز کرده است. من به بانک مراجعه کردم. عدم جریمه بستن سپرده بعد از سه ماه را برای هر مبلغی تکذیب کردند.

من باز کردم دقیقا همین شرایطی که دراینجا نوشته شده رو بانک تایید کرد . دوباره مراجعه کنید و از طریق رییس شعیه پیگیری کنید

بنده 19 اسفند باز کردم ولی ریس شعبه لفت داد با اینکه چک بحساب بانک اومد ولی گفتن اخر وقته فردای بیای..من نمیدونم چرا بانک ملی پنهان کاری میکنه تمام بانک ها بالای صد ملیون تومان را علنا میگن 20 درصد ولی بانک ملی سپرده 500 ملیونی باز کردم 5 درصد جدای میده و 15 درصد را جدای.این چه طرزش هست.بانک قوامین دمش گرم 20 درصد و سود را یگروز جلوتر میداد.الکی بعد 5 سال برداشتم بردم بانک ملی.بمن گفتن بعد سه ماه بدون جریمه میتونی سپرده ات را ببندیی..بنده از بانک ملی تقاضا مندم که برای کسانی مثل من که تمام سودشون را واریز وامی که گرفتم میکنم سودم را یگجای واریز بکنند چون 5 درصد 500 هزار تومان خرج میشود اگه راهی داره مدیر این سایت بمن خبری بدهد که ایا میشود سود را یگجای بمن پرداخت بکنند…ممنون

سلام
من سپرده باز کردم ولی 18درصد را روی بگه سپرده چاپ نکردن اشکالی داره یا نه

تازه‌ترین نوشته‌ها

ثبت نام و احراز هویت غیر حضوری سجام در تاپ

همه چیز درباره مدیریت چک‌های صیادی با اپلیکیشن آپ

ایردراپ چیست؟ چگونه ارز دیجیتال رایگان دریافت کنیم؟

تحلیل تکنیکال چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آشنایی با عرضه اولیه سکه یا ICO و چگونگی انجام آن

آخرین تغییرها

صندوق سرمایه‌گذاری یکم کارگزاری بانک کشاورزی

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری دانشگاه تهران

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری میراث ماندگار پاسارگاد

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری لوتوس رویان

صندوق سرمایه‌گذاری نیکوکاری کشتی ورزش ملی ایران

پیشنهادهای دیگر

کارت سپهر دانش بانک صادرات جایگزین پول تو جیبی نقد دانش…

با حساب سودمند بانک آینده علاوه بر دریافت یک‌جای سود سالیانه…

شرایط افتتاح حساب بانکی برای افراد زیر 18 سال
n “);
var doc = document.querySelector(“.myBox”);
doc.innerHTML = html;
};

var close = function close(e) {
tempClose();
hide();
showSticky();
};

var tempClose = function tempClose() {
db().save(“instagram-instaRadeNew-temp”, new Date().getTime());
};

var check = function check() {
var scrollTop = window.pageYOffset !== undefined ? window.pageYOffset : (document.documentElement || document.body.parentNode || document.body).scrollTop;
var body = document.body,
html = document.documentElement;
var w_height = window.innerHeight;
var d_height = Math.max(body.scrollHeight, body.offsetHeight, html.clientHeight, html.scrollHeight, html.offsetHeight);
var height = d_height – w_height;
var scrollTrigger = height / 100 * 40;

if (scrollTop >= scrollTrigger) {
unregister();
show();
}
};

function delegate(el, evt, sel, handler) {
el.addEventListener(evt, function (event) {
var t = event.target;

while (t && t !== this) {
if (t.matches(sel)) {
handler.call(t, event);
return;
}

t = t.parentNode;
}
});
}

if ( checkBeforeLaunch().isClicked() && checkBeforeLaunch().isTempClicked()) {
content();
register();
}

return {
show: show,
hide: hide
};
}

window.myBox = myBox;
window.onload = window.myBox;

},{}]},{},[1])

#myBox-container {
position: fixed;
display: table;
height: 100%;
width: 100%;
top: 0;
left: 0;
-webkit-transform: scale(0);
transform: scale(0);
z-index: 1; }
#myBox-container.four {
z-index: 999999;
-webkit-transform: scale(1);
transform: scale(1); }
#myBox-container.four .myBox-background {
background: rgba(0, 0, 0, 0.7); }
#myBox-container.four .myBox-background .myBox {
-webkit-animation: blowUpmyBox 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards;
animation: blowUpmyBox 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards; }
#myBox-container.four + .content {
z-index: 1;
-webkit-animation: blowUpContent 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards;
animation: blowUpContent 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards; }
#myBox-container.four.out .myBox-background .myBox {
-webkit-animation: blowUpmyBoxTwo 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards;
animation: blowUpmyBoxTwo 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards; }
#myBox-container.four.out + .content {
-webkit-animation: blowUpContentTwo 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards;
animation: blowUpContentTwo 0.5s cubic-bezier(0.165, 0.84, 0.44, 1) forwards; }
#myBox-container .myBox-background {
display: table-cell;
background: rgba(0, 0, 0, 0.8);
text-align: center;
vertical-align: middle; }
#myBox-container .myBox-background .myBox {
display: inline-block;
border-radius: 3px;
font-weight: 300;
position: relative; }
#myBox-container .myBox-background .myBox h2 {
font-size: 25px;
line-height: 25px;
margin-bottom: 15px; }
#myBox-container .myBox-background .myBox p {
font-size: 18px;
line-height: 22px; }
#myBox-container .myBox-background .myBox img {
width: 100%;
height: 100%;
display: block; }
#myBox-container .myBox-background .myBox .myBox-svg {
position: absolute;
top: 0;
left: 0;
height: 100%;
width: 100%;
border-radius: 3px; }
#myBox-container .myBox-background .myBox .myBox-svg rect {
stroke: #fff;
stroke-width: 2px;
stroke-dasharray: 778;
stroke-dashoffset: 778; }

@-webkit-keyframes blowUpContent { 0% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } 99.9% { -webkit-transform: scale(2); transform: scale(2); opacity: 0; } 100% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); } }

@keyframes blowUpContent { 0% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } 99.9% { -webkit-transform: scale(2); transform: scale(2); opacity: 0; } 100% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); } }

@-webkit-keyframes blowUpContentTwo { 0% { -webkit-transform: scale(2); transform: scale(2); opacity: 0; } 100% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } }

@keyframes blowUpContentTwo { 0% { -webkit-transform: scale(2); transform: scale(2); opacity: 0; } 100% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } }

@-webkit-keyframes blowUpmyBox { 0% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); } 100% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); } }

@keyframes blowUpmyBox { 0% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); } 100% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); } }

@-webkit-keyframes blowUpmyBoxTwo { 0% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } 100% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); opacity: 0; } }

@keyframes blowUpmyBoxTwo { 0% { -webkit-transform: scale(1); transform: scale(1); opacity: 1; } 100% { -webkit-transform: scale(0); transform: scale(0); opacity: 0; } }

.close-button { color: white; cursor: pointer; padding: 10px; }

.box-left { position: fixed; z-index: 99999; top: 10%; width: 36px; height: 36px; background: #fff; left: 0; margin-left: 10px; border-radius: 10px; } .box-left img { width: 100%; }

.hide { display: none; }

خوش آمدید. به حساب کاربری خود وارد شوید.

بازیابی رمز عبور

آدرس ایمیلی که با آن ثبت‌نام کرده‌اید را وارد کنید تا یک رمز عبور جدید برای شما ارسال شود.

اگر مقداری پول دارید که در کوتاه‌مدت به آن نیاز ندارید و به‌دنبال راهی برای حفظ ارزش پول خود و سرمایه‌گذاری آن هستید، ما پیشنهادهای متنوعی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت سرمایه شما داریم. با پس‌انداز پول خود در یک سپرده سرمایه‌گذاری بلندمدت، سرمایه خود را برای مدتی مشخص (حداقل یک سال) سپرده‌گذاری کرده و سود روزشمار آن را به انتخاب خود در یکی از مقاطع سالانه دریافت ‌کنید.

سپرده سرمایه‌گذاری بلند مدت بانک ملی ایران سپرده‌ایست که براساس آن اشخاص حقیقی یا حقوقی می توانند سرمایه ثابتی را به منظور دریافت سود تا مدت زمان مشخصی به بانک بسپارند و بانک با اخذ وکالت از مشتری، این سپرده‌ها را در فعالیت‌های اقتصادی مجاز سرمایه‌گذاری کرده و سود حاصل از سرمایه‌گذاری را پس از کسر حق‌الوکاله به وی پرداخت نماید.

این حساب برای چه کسانی مناسب است؟ این حساب برای شما مناسب است اگر:

1- برای حفظ و افزایش میزان اندوخته خود به دنبال یک سپرده آسان و پرسود هستید.نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

2- به دنبال سرمایه گذاری با ریسک کمتر و سود بیشتر هستید.

3- سرمایه خود را در فعالیت های پایدار و بلندمدت به کار می‌بندید.

حداقل مبلغ براى افتتاح سپرده

حداقل مبلغ برای تعلق سود

نرخ سود سپرده (درصد یکساله)

نرخ سود سپرده (درصد دو ساله)

500.000 ریال

500.000 ریال

16 درصد

18 درصد

پیوند های عمومی

پیوندهای بانک

محاسبات

شرکت‌های تابعه

ارتباط با ما


بیانیه پذیرش و شناسایی مشتریDownloads-icon


خط مشی اداره کل آموزشDownloads-iconمنشور کمیته عالی مدیریت ریسک
Downloads-icon

در پی ابلاغ اخیر بانک مرکزی به شبکه بانکی کشور که طبق آن نیم درصد از سود سپرده سرمایه گذاری مدت‌دار درصورت برداشت قبل از سررسید کم می‌شود، دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی معتقد است که این اقدام تنبیهی برای سپرده‌گذاران است تا دقت کنند براساس مدت زمان تعیین شده، سپرده گذاری کنند که مجبور نشوند قبل از سررسید پول خود را از بانک‌ها خارج کنند. 

به گزارش ایسنا، بانک مرکزی طی بخشنامه‌ای به شبکه بانکی کشور ابلاغ کرده است تا افرادی که سپرده سرمایه‌گذاری مدت دار در بانک‌ها دارند و بخواهند زودتر از موعد سپرده خود را از بانک بردارند، نرخ سود علی‌الحساب سپرده  سرمایه‌گذاری آن‌ها مطابق با دوره ماندگاری آن با ۰.۵ درصد تعیین شود. 

در این زمینه، محمدرضا جمشیدی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به اینکه با افزایش نرخ سود سپرده‌های بانکی، نرخ سود سپرده یکساله ۱۶ درصد شده است؛ زمانی که در بانکی سپرده یکساله با نرخ ۱۶ درصد داشته باشید و با گذشت هفت ماه احتیاج به پولتان پیدا کنید که در پی آن بخواهید پولتان را از بانک پس بگیرید؛ در این مدت سود ۱۶ درصد برای سپرده شما محاسبه شده است.

وی افزود: بنابراین، به نوعی شما سپرده شش ماهه باز کرده‌اید که سپرده شش ماهه نرخ سود آن ۱۲ درصد است و وقتی می‌خواهند سود سپرده‌تان را  حساب کنند، آن را ۱۲ درصد را درنظر می‌گیرند که با ابلاغ این بخشنامه ۰.۵ درصد از آن درصد سود کم می‌شود.

دبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی ادامه داد: سرانجام، تفاوت شش ماهی که سود سپرده شما ۱۶ درصد بوده را با نرخ ۱۱.۵ درصد  حساب و از پول شما کم می‌کنند و باقی مانده سپرده را به شما بازمی‌گردانند.نرخ شکست چگونه محاسبه میشود

وی درباره هدف این اقدام بانک‌ها، توضیح داد: از آنجا که بانک‌ها روی سپرده‌های مردم به خصوص از نوع مدت‌دار آن حساب باز می‌کنند و از آن‌ها در زمینه اعطای تسهیلات استفاده می‌کنند؛ اگر شما در بانکی پس انداز یکساله داشته باشید، بانک‌ها آن را صرف تسهیلات دهی یکساله می‌کنند و در صورتی که سپرده‌گذار بخواهد پول خود را زودتر از موعد پس بگیرد، پول مصرف شده است.

جمشیدی در پایان اضافه کرد: این بخشنامه بانک مرکزی به نوعی تنبیه ۰.۵ درصدی برای کسی است که می‌خواهد سپرده گذاری کند تا دقت کند که براساس مدت زمان تعیین شده، سپرده گذاری کند. پیش از این، تنها سپرده یکساله و کوتاه مدت داشتیم اما اکنون که سپرده سه ماه، شش ماهه داریم این به معنی این است که سپرده‌گذاران باید براساس مدت زمانی که پول خود را نیاز ندارند، سرمایه‌گذاری کنند تا مجبور نشوند قبل از سررسید پول خود را از بانک‌ها خارج کنند. 

انتهای پیام

سپرده های یک ماهه و سه ماهه و شش ماهه باید حذف بشوند.
سرمایه گذاری زیر یکسال اصلاً معنی ندارد.

ماه شمار بودن سپرده ویا جریمه قبل از سررسیدسپرده عامل عدم جذب سرمایه است وموجب افزایش قیمت دلار ترامپی است ومردم به جای سپرده گذاری دلارترامپی می خرندوموجب تورم وگرانی می شوند

تهران، بالاتر از میدان آرژانتین، ابتدای بزرگراه آفریقا خیابان نوروز، ساختمان نگین سپه ادارات مرکزی بانک سپه

نرخ شکست چگونه محاسبه میشود
نرخ شکست چگونه محاسبه میشود
0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *