پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

 
helpkade
پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی
پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

عبارت کلیدی: روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی – شناسه در سایت: 3406 – روانشناسی رنگها, روانشناسی رنگها در کودکان, روانشناسی رنگها در معماری, روانشناسی رنگها در نقاشی کودکان, روانشناسی رنگها pdf, روانشناسی رنگها در تبلیغات, روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی, روانشناسی رنگها تست, روان شناسی رنگها, روانشناسی رنگ ها با فرمت ppt

خط مشی معین پاورپوینت روان شناسی رنگ ها برای خود رسم کن پاورپوینت روان شناسی رنگ ها و آنگاه چه در پاورپوینت روان شناسی رنگ ها خلوت و چه آشکار پاورپوینت روان شناسی رنگ ها در راهی که پیش گرفته …مرد بزرگ کسی پاورپوینت روان شناسی رنگ ها است که هر موقع پاورپوینت روان شناسی رنگ ها بخواهد بتواند بین احساسات پاورپوینت روان شناسی رنگ ها و افکار خود حایلی پاورپوینت روان شناسی رنگ ها ایجاد کند ناپلئون بناپارت آیا می توانم پاورپوینت روان شناسی رنگ ها با دریافت اطلاعات کافی پاورپوینت روان شناسی رنگ ها بدست بیاورم؟

ارتباط با ما

… دانلود …

دانلود پاورپوینت با موضوع روان شناسی رنگ ها،

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

رنگ چیست؟

نقش رنگ ها در زندگی

اقسام رنگ

روان شناسی رنگ ها

رنگ سیاه

رنگ آبی

رنگ بنفش

رنگ سفید

رنگ قرمز یا سرخ

رنگ نارنجی

رنگ زرد

رنگ آبی

رنگ زرد لیمویی

رنگ قهوه ای

منابع و مأخذ

لینک کمکی

bibliography2016 – روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی | 3406 | روان شناسی

paperdo – پاورپوینت روان شناسی رنگ ها

fullarticle – روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی | 3406 | روان شناسی

روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی | 3406 | روان شناسی

پاورپوینت روان شناسی رنگ ها

روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی | 3406 | روان شناسی


روانشناسی رنگها pdfDownloads-iconموضوعات اصلی

آخرین محصولات

Click here

روانشناسی رنگ ها. دبیر:آقای موسوی تهیه کنندگان:علی درودی یوسف اسفلانی محمدرضاقاهری و حمیدرضامهاجری آبان91. فهرست. تاثیرات رنگ ها…………………………………………………………………………………………………..3

روانشناسی رنگ ها دبیر:آقای موسوی تهیه کنندگان:علی درودی یوسف اسفلانی محمدرضاقاهری و حمیدرضامهاجری آبان91

فهرست تاثیرات رنگ ها…………………………………………………………………………………………………..3 روانشناسی رنگ ها………………………………………………………………………………………………4 رنگ………………………………………………………………………………………………………………5 روانشناسی رنگ های مختلف…………………………………………………………………………………….6 اثرات رنگ در انسان…………………………………………………………………………………………….23 • رنگ درمانی……………………………………………………………………………………………………..24 • اثرات رنگ ها در بهبود بیماری ها………………………………………………………………………………25 • پایان……………………………………………………………………………………………………………..27

تاثیرات رنگ ها با وجودی که اثر رنگ‌ها تا حدودی ذهنی است و در مورد اشخاص مختلف فرق می‌کند امّا برخی از تاثیرات رنگ‌ها دارای معنی یگانه‌ای در سراسر جهان هستند. رنگ‌هایی که در طیف رنگ‌های در ناحیه قرمز قرار دارند به عنوان رنگ‌های گرمشناخته می‌شوند که این دامنه‌اش از احساسات گرم و صمیمانه تا احساس خشم و عصبانیت متغیر است. رنگ‌هایی که در ناحیه آبی قرار دارند، رنگ‌های سرد نامیده می‌شوند و شامل آبی، ارغوانی و سبز هستند. این رنگ‌ها معمولاً آرامش بخشند امّا گاهی نیز ممکن است احساس غمگینی و بی‌تفاوتی را به ذهن آورند. همچنین برخی از روانشناسان عقيده دارند رنگی که برگزيده ودلخواه کسی است ميتواند گويای خصوصيات اخلاقی و روانشناسی او باشد. يک نکته ی رنگی : توجه و علاقه شما به رنگها در طی زمان تغيير می كند به دليل آن كه خصوصيات اخلاقيتان نيز در ساليان دراز تغيير خواهد كرد. اما اگر در مورد رنگی ناگهان عقيده خود را عوض كنيد به علت ضعف شما و يا به علت نيازتان به تغيير محيط است. پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

روانشناسی رنگ ها در برخی از فرهنگ‌های قدیمی، از جمله مصری‌ها و چینی‌ها، از رنگ‌ها برای درمان استفاده می‌شده است. این کار که گاهی به آن نور درمانی یا رنگ شناسی نیز گفته می‌شود هنوز هم به عنوان روش درمان جایگزین مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این روش: از رنگ قرمزبرای تحریک بدن و ذهن و افزایش تمرکز استفاده می‌شود. از رنگ زردبرای تحریک اعصاب استفاده می‌شود. از رنگ نارنجیبرای بالا بردن سطح انرژی استفاده می‌شود. از رنگ آبیبرای کاهش درد و تسکین بیمار استفاده می‌شود. از رنگ نیلیبرای تسکین ناراحتی‌های پوستی استفاده می‌شود. اغلب روان‌شناسان به رنگ درمانی به دیده شک و تردید می‌نگرند و می‌گویند که درباره تاثیرات احتمالی رنگ‌ها اغراق شده و رنگ‌ها در فرهنگ‌های مختلف، معانی متفاوتی دارند. پژوهش‌ها نشان داده‌اند که در بسیاری از موارد، تاثیرات رنگ‌ها در تغییر حالت افراد، تاثیراتی زودگذر و موقتی بوده است.

رنگ در سال1666، اسحاق نیوتن، دانشمند نامدار انگلیسی، کشف کرد که چنانچه نور خالص سفید از یک منشور عبور داده شود، به رنگ‌های قابل رؤیت تجزیه می‌شود. نیوتن همچنین کشف کرد که هر رنگ از یک طول موج منحصر به فرد تشکیل شده و قابل تجزیه به رنگ‌های دیگر نیست. آزمایش‌های بعدی نشان داد که با ترکیب نورها می‌توان رنگ‌های مختلف را ایجاد کرد. برای مثال، نور قرمز در ترکیب با نور زرد، رنگ نارنجی را به وجود می‌آورد. رنگی که بر اثر ترکیب دو رنگ دیگر به وجود آید را ترکیبی می‌گویند. بعضی از رنگ‌ها، مثل زرد و ارغوانی، در صورت ترکیب شدن، همدیگر را خنثی می‌کنند و نور سفید می‌سازند. این رنگ‌ها را نیز رنگ‌های مکمّل می‌نامند.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ سیاه سیاه تمام نورها در طیف رنگ‌ها را جذب می‌کند. سیاه معمولاً به عنوان نماد ترس یا شیطان مورد استفاده قرار می‌گیرد امّا به عنوان نشانگر قدرت نیز شناخته می‌شود. از رنگ سیاه برای نشان دادن شخصیت‌های خطرناک مثلجادوگران استفاده می‌شود. رنگ سیاه در بسیاری از فرهنگ‌ها برای مراسم سوگواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رنگ همچنین نشانگر غمگینی، جذابیت جنسی و رسمی بودن است. در مصر قدیم، رنگ سیاه نشانگر زندگی و تولّد دوباره بود. اين رنگ برخلاف عقيده ی همگان رنگ نوميدی و عزا نيست بلكه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران اين رنگ هستيد مسلماً به شخصيت اطرافيان خود احترام می گذاريد و برای آن كه ديگران را با ارزش و برجسته نشان دهيد از هيچگونه كمكی به آنها دريغ نمی كنيد و هرگز خود را به ديگران تحميل نمي نماييد همچنين عقايد و نظريات ديگران را به آسانی مي پذيريد.

روانشناسی رنگهای مختلف روان‌شناسی رنگ سفید  رنگ سفید، نماد معصومیت و پاکی است.رنگ سفید می‌تواند در انسان احساس فضای بیشتر به وجود آورد. • رنگ سفید معمولاً نشانگر سرما، پاکیزگی و آرامش است. اتاقی که کاملاً به رنگ سفید نقاشی شده باشد ممکن است جادار و بزرگ به نظر آید امَا خالی و سرد است. بیمارستان‌ها و کادر پزشکی از رنگ سفید برای ایجاد حس پاکیزگی استفاده می‌کنند. رنگ سفيد نشانگر تهى بودن، فضاى باز و پاكيزگى است، لذا براى حمام يا سرويس هاى بهداشتى بسيار مناسب است. بايد دقت كنيد كه حتى المقدور از اين رنگ براى اتاق درس يا مطالعه نباید استفاده شود.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ قرمز  رنگ قرمز، رنگ گرمی است که برانگیزاننده هیجانات قوی است. رنگ قرمز، به وجود آورنده احساس شور و هیجان و تحریک کننده احساس خشم و عصبانیت است.رنگ قرمز، نشانگر عشق، حرارت و صمیمیت،تنفر، فداكاری، شدت و زياده روی است که گاهی در جهت مخالفاست.كسی كه به اين رنگ علاقه دارد هرگز نمي تواند در زندگی بی تفاوت باشد. اين گونه اشخاص تند و سركش و در عين حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند. احتمال شكست برای آنها فراوان است.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ آبی  • آبی، رنگ مورد علاقه بسیاری از مردم و محبوبترین رنگ در بین مردان است.رنگ آبى تسكين دهنده بوده و موجب آرامش شما مى شود، بنابراين براى اتاق خواب مناسب تر است و احساس آرامش را به ذهن می‌آورد و معمولاً نشانگر صلح، امنیت و نظم است. رنگ آبی، می‌تواند احساس غم، درون‌گرایی یا گوشه‌گیری را در بعضی افراد به وجود آورد.رنگ آبی معمولاً برای دکور دفاتر مورد استفاده قرار می‌گیرد زیرا تحقیقات نشان داده است که افراد در اتاق‌های آبی کارآیی بیشتری دارند.رنگ آبی با وجودی که از محبوبترین رنگ‌هاست امّا یکی از رنگ‌هایی است که کمترین اشتها را بر می‌انگیزد. در برخی از برنامه‌های کاهش وزن توصیه می‌شود که غذای خود را در بشقاب‌های آبی بکشید. رنگ آبی به ندرت به صورت طبیعی درخوراکی‌ها وجود دارد. همچنین رنگ آبی غذا معمولاً به عنوان نشانه فاسد بودن و یا سمّی بودن آن در نظر گرفته می‌شود.رنگ آبی می‌تواند باعث کاهش ضربان قلب و حرارت بدن گردد.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ سبز  رنگ سبز، رنگ سردی است که نماد طبیعت  و نشانگر آرامش، خوشبختی، سلامتی و حسادت است.پژوهشگران دریافته‌اند که رنگ سبز می‌تواند باعث افزایش قابلیت خواندن گردد. برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان با قراردادن یک برگه شفاف سبز رنگ بر روی صفحه کتاب، می‌توانند مطالب را با سرعت بیشتری از حدّ معمول بخوانند و درک کنند.رنگ سبز، از دیر باز نماد باروری بوده و در قرن پانزدهم برای لباس عروسی به کار می‌رفته است. از رنگ سبز در دکوراسیون به دلیل اثر آرام بخشی آن استفاده می‌شود.رنگ سبز باعث کاهش استرس می‌شود. کسانی که در فضای کاری سبز رنگ کار می‌کنند، کمتر دچار دردهای دستگاه گوارش می‌شوند.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ زرد  رنگ زرد، رنگی گرم وشاد است و به دلیل مقدار زیاد نوری که منعکس می‌کند، بیشتر از بقیه رنگ‌ها چشم را خسته می‌کند.استفاده از رنگ زرد برای پس زمینه کاغذ یا نمایشگر کامپیوتر می‌تواند باعث چشم درد یا در حالت‌های خاص از دست دادن بینایی گردد. • رنگ زرد می‌تواند احساس رنجیدگی و خشم را به وجود آورد. با وجودی که رنگ زرد به عنوان یک رنگ شاد شناخته می‌شود اما بیشتر مردم در اتاق‌های زرد رنگ، هیجانشان را از دست می‌دهند و بچه ها نیز در اتاق‌های زرد رنگ بیشتر گریه می‌کنند.رنگ زرد ذهن انسان را تحريك مى كند، بنابراين معمولا مناسب ترين رنگ براى اتاق مطالعه يا درس است.رنگ زرد باعث افزایش سوخت و ساز بدن انسان می‌گردد. چون رنگ زرد، از بقیه رنگ‌ها زودتر دیده می‌شود، بیشتر از بقیه برای جلب توجه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ ارغوانی  رنگ ارغوانی نماد وفاداری و ثروت است.رنگ ارغوانی نشانگر عقل و معنویت است. رنگ اسرارآميز و باشکوهی است. دوستداران اين رنگ پيوسته مجذوب زيبايی ها و ظرافتها مي شوند و مغرور و اجتماعی هستند. • رنگ ارغوانی خیلی کم در طبیعت وجود دارد و به همین دلیل ممکن است به عنوان نشانه مصنوعی یا غیر عادی بودن در نظر گرفته شود. بودن دائمي در محيط بنفش يا ارغواني مي تواند اثر افسرده کننده داشته باشد، زيرا انرژيهاي آن، به قدري قوي ست که ذهن نمي تواند بار اضافي آن را تحمل کند. در حالت درد پرتو رنگ ارغوانی بر موضع تورم و درد می‌تواند برای رهایی از وضعیت پیش آمده بسیار مفید و کار باشد. این مثال به خوبی نشان می‌دهد که یک رنگ واحد در شرایط مختلف می‌تواند اثرات متفاوتی از لحاظ درمانی به همراه داشته باشد.

روانشناسی رنگ های مختلف روان‌شناسی رنگ قهوه‌ای  رنگ قهوه‌ای، رنگی طبیعی است که برانگیزاننده حس قدرت و اطمینان‌پذیری است. رنگ قهوه‌ای همچنین می‌تواند حس غم و انزوا را به وجود آورد. رنگ قهوه‌ای، حس گرما ، محبت، آسایش و امنیت را به ذهن می‌آورد. • رنگ قهوه‌ای معمولاً بیانگر طبیعی بودن، زمینی بودن و متفاوت بودن است اما گاهی می‌تواند نشانگر پیچییدگی نیز باشد. هوه اي رنگ شكوفايي و روشني است. رنگ زمين و خاك است. قهوه اي به ما يادآوري مي كند كه فطرتاً چه رابطه تنگاتنگي با طبيعت داريم. همانگونه كه زمين زير پايمان براي ايستادن و راه رفتن به ما اطمينان مي دهد رنگ قهوه اي نيز حس استحكام و امنيت را القا مي كند.قهوه اي داراي طيف هاي رنگي بسياري مي باشد كه هر كدام از اين طيف ها داراي نام هايي مي باشند. كه برخي از اين نام ها : خرمايي، خاكي ، فندقي و …. مي باشد.

روانشناسی رنگ های مختلف • روان‌شناسی رنگ نارنجی  • رنگ نارنجی، ترکیب زرد و قرمز است و به عنوان یک رنگ انرژی‌زا در نظر گرفته می‌شود. • رنگ نارنجی، احساس هیجان، گرما و شور و شوق را به ذهن می‌آورد، معمولاً برای جلب توجه مورد استفاده قرار می‌گیرد. تاباندن نور نارنجی به ماهیچه مذکور باعث افزایش فشار خون در قسمت فوق شده و انرژی تازه‌ای به ماهیچه داده تا بتواند به حالت قبل بازگشته و کار معمول خود را ادامه دهد. اگرچه باقی ماندن ماهیچه در این حالت برای طولانی مدت باعث ایجاد تورم‌های موضعی در آن شده و در حالت شدید ادامه تاباندن رنگ نارنجی به آن باعث بروز علائم بدتری مثل افزایش تورم و درد • در آن خواهد شد.

اثرات رنگ درانسان رنگ ها آنچنان نامحسوس روی زندگی اثر می گذارند که ما به ندرت به آنها فکر می کنیم. دانشمندان معتقدند رنگ ها کاملا بر روی رفتار و خصوصیات انسان موثرند. به طوری که هر عضو از بدن دارای انرژی مخصوص به خود است و رنگ ها با این انرژی در بدن ارتباط دارند. سال ها آثار رنگ ها روی بدن، روحیات و طرز تفکر انسان توسط محققان مورد مطالعه قرار می گرفت. آنها می گفتند تمایل و کشش انسان به یک رنگ ناشی از احساسی است که در او ایجاد می کند. رنگ ها انرژی هایی هستند که از طریق امواج منتقل می شوند و گیرنده های نور در شبکیه چشم (سلول های مخروطی) این انرژی ها را به احساس رنگ توسط مغز تبدیل می کنند. انرژی رنگ ها غده های هیپوفیز و پینه آل (صنوبری) را در مغز تحریک می کنند. و این تحریک می تواند باعث ترشح هورمون هایی شود که روی فیزیولوژی بدن موثر هستند. و این عامل ممکن است علت ارتباط رنگ ها با حالات جسمی و روحی بدن ما باشد.

رنگ درمانی رنگ درمانی از سال 1870 از سوی متخصصان و پزشکان به عنوان شیوه ای از دزمان های طبیعی مورد توجه قرار گرفت. در سال1942 دانشمندان روسی دریافتند که رنگ قرمز اعصاب سمپاتیک را تحریک می کند و رنگ های سفید و آبی موجب تحریک اعصاب پاراسمپاتیک می گردند. سایر تحقیقات نشان داد که برخی رنگ ها ترشح هورمون ها را تحریک و بعضی دیگر ترشح هورمون ها را مهار می کنند. در ادامه این تحقیقات مشخص شد که رنگ ها روی درمان و یا تشدید برخی از بیماری ها موثرند. به عنوان مثال علایم سرخک هنگامی که بیمار در اتاقی با پنجره دارای شیشه های قرمز رنگ قرار می گرفت، کاهش می یافت. همچنین بیماران ملانکولی (نوعی از افسردگی) پس از قرار گرفتن در این اتاق وضعیت بهتری پیدا می کردند. امروزه دانشمندان معتقدند که مغز رنگ های متنوع نور، پاسخ های متفاوتی می دهد که با این روش می توان اختلالات خواب و تغییرات خلق و رفتار را درمان کرد. مثلا امواج رنگ هایی مثل سفید مات یا بنفش می توانند حالت هیپنور (نوعی آرامش ذهن) را به مغز القا کنند و استرس و درمان های مزمن را کاهش دهند.

اثرات رنگ ها در بهبود بیماری ها تحقیقات نشان داده که رنگ ها به تنهایی یا در ترکیب با یکدیگر می توانند به طور مستقیم یا غیر مستقیم در درمان بیماری ها موثر باشند به عنوان مثال رنگ قرمز در درمان کم خونی، آسم برونشیال، سرما خوردگی، یبوست، برونشیت، سل و افسردگی موثر است و در مواقع عصبانیت، تب، بالا بودن فشار خون و التهاب ها توصیه نمی شود. رنگ نارنجی عمل کرد غده تیرویید را تنضیم می کند، محرک تنفس است وریه ها را باز کرده، در انسان احساس شادمانی و سرور ایجاد می کند. این رنگ دارای اثر ضد اسپاسم (گرفتگی عضلات) است و به جذب غذا و گردش کمک می کند. همچنین برای درمان بیماری های طحال، پانکراس، معده، روده، کلیه، ریه، روماتیسم، نقرس و افسردگی توصیه می شود. رنگ زرد افزایش دهنده قدرت ذهنی و هوشیار است. این رنگ سلول های عصبی را فعال کرده، انرژی عضلات را افزایش می دهد و سبب افزایش یادگیری می شود. رنگ زرد در درمان دیابت، یبوست، اگزما، اختلالات گوارشی، نفخ، سؤ جذب، خستگی، بی حسی اندام ها و افسردگی موثر است.

اثرات رنگ ها در بهبود بیماری ها سبز، رنگ طبیعت است. این رنگ متعادل کننده رشد و آرام کننده، تسکین دهنده و آرامش بخش روح جسم است. فشار خون را کاهش می دهد و در بهبود اختلالات خواب، خستگی و تحریک پذیری مؤثر است. این رنگ با تنظیم سوخت و ساز بدن در کنترل وزن نقش دارد و در درمان بیماری های قلبی، سردرد ها و زخم ها عامل مهمی محسوب می شود. آبی برای افزایش فشار خون و مشکلات گلو موثر است. این رنگ در درمان بیماری های اطفال بسیار کارآمد است و به جنگ بیماری هایی چون آب مروارید، آبله مرغان، وبا، بیخوابی، هیستری، خوارش، گواتر و التهاب لوزه می رود. در زمان احساس سرما بهتر است از این رنگ استفاده نشود.

پایان

© 2020 SlideServe | Powered By DigitalOfficePro

مقالات فارسی

مقاله پرسشنامه و پاورپوینت

پاورپوینت بررسی روانشناسی رنگ در تبلیغات و برند

پاورپوینت بررسی روانشناسی رنگ در تبلیغات و برند پاورپوینت بررسی مدیریت کیفیت در 40 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt

مشخصات فایل

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

توضیحات کامل

پاورپوینت بررسی روانشناسی رنگ در تبلیغات و برند پاورپوینت بررسی مدیریت کیفیت در 40 اسلاید زیبا و قابل ویرایش با فرمت ppt

برخی از عناوین اسلاید ها:

از روانشناسی رنگ ها چه می دانید؟

تعریف رنگ

روان‌شناسی رنگ‌های مختلف

صداقت و اعتماد: آبی را انتخاب کنید.شور و هیجان: قرمز را انتخاب کنید.ریسک‌پذیری: نارنجی را انتخاب کنید.سرگرمی و تفریح: زرد را انتخاب کنید.دوستی با بدن و محیط زیست: سبز را انتخاب کنید.احتیاط و طمأنینه: آبی را انتخاب کنید.توجه و دقت: صورتی، آبی، سبز و سبزآبی را انتخاب کنید.زیبایی و برازندگی: مشکی و نقره‌ای را انتخاب کنید.کیفیت: مشکی، نقره‌ای، طلایی و بنفش را انتخاب کنید.ثروت و تجمل: طلایی، مشکی، نقره‌ای و بنفش را انتخاب کنید.مدرن: مشکی و نقره‌ای را انتخاب کنید.قدرت: مشکی را انتخاب کنید.

اهمیت رنگ در برند

رنگ‌های مورد علاقه ی زنان و مردان

اثر رنگ در بازاریابی و تبلیغات

مثلاً, در فرهنگی که امروزه خط فکری آمریکای شمالی بر آن استوار است هر یک از رنگ‌های زیر تداعی کننده کمیت‌ها یا عواطف خاصی است.

قرمز: هیجان، قدرت، شهوت، سرعت، خطر.

آبی (که جزو خواستنی‌ترین رنگ‌ها است): اعتماد، قابلیت اطمینان،اعتبار، تعلق،خونسردی.

زرد: گرما، اشعه خورشید، خرسندی، شادی.

نارنجی: بازیگوشی،خونگرمی، سرزندگی.

سبز: طبیعت، طراوت، خونسردی، آرامش، خونگرمی، وفور نعمت.

ارغوانی: صداقت، معنویت، بزرگ‌منشی.

صورتی: لطافت،ملاحت، فرهیختگی، امنیت.

سفید: خلوص، عفت، پاکدامنی، تمیزی، جوانی، نرمی و ملایمت.

سیاه: کارکشتگی، دلفریبی، جذابیت، ابهام، پیچیدگی.

نقره‌ای: اعتبار،وجهه،آبرومندی، گران‌بهایی.

توضیحات بیشتر و دانلودصدور پیش فاکتور، پرداخت آنلاین و دانلود

عبارت کلیدی: – شناسه در سایت: 3100 – روانشناسی رنگها, روانشناسی رنگها در کودکان, روانشناسی رنگها در معماری, روانشناسی رنگها در نقاشی کودکان, روانشناسی رنگها pdf, روانشناسی رنگها در تبلیغات, روانشناسی رنگها با زبان انگلیسی, روانشناسی رنگها تست, روان شناسی رنگها, روانشناسی رنگ ها با فرمت ppt

ارتباط با ما

… دانلود …

دانلود پاورپوینت با موضوع روان شناسی رنگ ها،

در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

رنگ چیست؟

نقش رنگ ها در زندگی

اقسام رنگ

روان شناسی رنگ ها

رنگ سیاه

رنگ آبی

رنگ بنفش

رنگ سفید

رنگ قرمز یا سرخ

رنگ نارنجی

رنگ زرد

رنگ آبی

رنگ زرد لیمویی

رنگ قهوه ای

منابع و مأخذ

لینک کمکی

bibliographyforyou – پاورپوینت روان شناسی رنگ ها | 3100

payannamehfa – پاورپوینت روان شناسی رنگ ها

gatherfile – پاورپوینت روان شناسی رنگ ها | 3100

پاورپوینت روان شناسی رنگ ها | 3100

پاورپوینت روان شناسی رنگ ها

پاورپوینت روان شناسی رنگ ها | 3100


روانشناسی رنگها pdfDownloads-icon

لینک دانلود

دانلود پاورپوینت با موضوع روان شناسی رنگ ها،در قالب ppt و در 27 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:رنگ چیست؟نقش رنگ ها در زندگياقسام رنگروان شناسي رنگ هارنگ سیاهرنگ آبیرنگ بنفشرنگ سفیدرنگ قرمز یا سرخرنگ نارنجیرنگ زردرنگ آبیرنگ زرد لیموییرنگ قهوه ایمنابع و مأخذ

ادامه مطلب


.

.

At  the first we should know colors by name

در وهله ی اول باید اسم رنگ ها رو بدانیم

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

Black/مشــکی سیاه

I go t a black shirt

یک تی شرت مشکی دارم

white/سفید

Our Car color is White

رنگ ماشینمان سفید است

Yellow/زرد

when the sun’s coming up the Yellow color is shine  

وقتی خورشید طلوع می کند رنگ زرد می درخشد

Red/قرمز

My Favorite color is Red

رنگ مورد علاقم قرمز است

Blue / آبی

when i look at the sky i just see blue color

وقتی به آسمان نگاه می اندازم رنگ آبی می بینم

Orange/نارنجی

The filter cigarette color is orange

رنگ فیلتر سیگار نارنجی است

Gray /خاکستری

Did you see that gray bird

اون پرنده ی خاکستری رو دیدی؟

crimson/زرشکی

Our Heart color is crimson

رنگ قلب هامون زرشکی است

Pink/صورتی

most of the women like the pink color

اغلب خانم ها از رنگ صورتی خوششون میاید

Brown/قهوه ای

more than 80% percent of people in this world are  eyes  Brown color

بیش از 80 درصد مردم در دنیا رنگ چشمانشون قهوه ای است

*******************************************************

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی

 

 

 

 

 

 

***********************************************************************

 

 

 

معنی رنگ ها در روانشناسی

 

Envy-Loyalty-Love-Coldness

حسادت-وفاداری- عشق -سردی

——————————————————————

love-Power-Danger-warning-Heat anger-Passion -strength

 

عشق-قدرت-خطر-اخطار-خشو و حرارت-شور و شوق-استحکـام

———————————————————————

Friendly-Earth-Out doors-Longevity -conservative

دوستانه-زمین-بیرون از خانه-طول عمر-محافظه کار

————————————————————————

money-Growth-Freshness-Healing-Envy -Jealous -Guilt

پول-رشد و نمو-خنکی-شفا-حسادت -گناه

———————————————————————–

Healthy -Happy-feminine-Compassion-sweet-Weak-

سلامتی- شادی -زنانه-شفقت-شیرین-ضعیف

———————————————————————–

Bright-Energy-Creativity-intellect-unstable

درخشندگی-انرژی-عقل-بی ثبات

——————————————————————–

Security-Reliability -intelligence -solid-Gloomy-Sad

امنیت-قابل اعتماد-هوش-جامد-تیره-غمگین

————————————————————————–

Protection-Dramatic-Classy-Formality- Death-Evil

محافظت-نمایشی-درجه یک- تشریفات-مرگ-شیطان

——————————————————————————-

The best creation of colors is God

با عرض تشکر و خسته نباشیدخیلی عالی بود.

مرسی ممنون دوست عزیز نظر لطفتونه

ممنون. بخش روانشناسی رنگ ها خیلی جالب بود

خیلی ممنونم خوشحالم مورد پسند شما بوده

جالب بود.ممنون از سایت خوبتان

همه چیز خیلی کامل و مفید بود

دانلود پاورپوینت روانشناسی رنگها به انگلیسی

لینک دانلود:http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?key=b9e8c7d30388304aeadcf3e7007a521b

پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی
پاورپوینت روانشناسی رنگ ها به زبان انگلیسی
0

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *